Místo konání:
Ski Areál Dobrá Voda, Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Dobrá Voda 2021, 1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017-2, stav květen 2021, formát A4. Hlavní kartograf: Jan Picek. Mapy budou vytištěny technologií ofset na voděodolný materiál Pretex
Ředitel závodu:
Novotný Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin - R1
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R1, Posselt Martin - R3
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:06:00
06
Dostrašilová Vendula
JJN1151
2027215
C
Team Jizerky
09:08:00
08
Kvasničková Julie
KDZ1452
2144095
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:47:00
47
Spieszová Rebeka
KDZ1350
2000576
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:49:00
49
Oravcová Amálie
JJN1153
2027224
C
Team Jizerky
10:25:00
85
Horáčková Eliška
VLI1450
500290
C
Slavia Liberec orienteering
10:41:00
101
Kutková Sára
JEN1351
2112774
C
OB Jenišovice
10:43:00
103
Hanušová Lenka
STB1350
49987
C
TJ Stadion Nový Bor
10:45:00
105
Stadtherrová Adéla
JJN1150
0
C
Team Jizerky
13:37:00
277
Dušková Denisa
TJN1250
2134329
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:05:00
05
Pešíková Ela
VLI1253
2120641
C
Slavia Liberec orienteering
09:07:00
07
Jiráková Adéla
JJN1052
2049534
C
Team Jizerky
09:46:00
46
Brzobohatá Eliška
KDZ1150
2144054
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:48:00
48
Heřmánková Kateřina
TUR1152
1403062
C
OOB TJ Turnov
10:48:00
108
Stehlíková Josefína
TJN0864
4408041
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00
110
Michálková Ela
BOR1152
4436
C
OK Jiskra Nový Bor
11:25:00
145
Kubešová Eliška
VLI1152
4402224
C
Slavia Liberec orienteering
12:23:00
203
Kvapilová Klára
TUV1199
231522
C
SOK TJ Turnov
12:51:00
231
Heczková Emma
VLI1252
8862
C
Slavia Liberec orienteering
13:41:00
281
Zítová Kateřina
LDC1150
1420237
C
KOB Děčín
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:30:00
30
Míková Sofie
JJN0950
8662743
C
Team Jizerky
09:32:00
32
Straková Kateřina
CHA1052
2049591
C
OK Chrastava
09:34:00
34
Barsová Magdaléna
VLI0955
7090004
C
Slavia Liberec orienteering
09:36:00
36
Engelthalerová Šárka
KDZ0950
2144104
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:38:00
38
Hrdá Kristýna
VLI0953
2801288
C
Slavia Liberec orienteering
10:25:00
85
Zabořilová Anna
TUR0951
2060292
B
OOB TJ Turnov
10:51:00
111
Janatová Violka
TJN0956
8660508
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00
113
Kunášková Markéta
VLI1057
2148111
C
Slavia Liberec orienteering
11:07:00
127
Čalounová Klára
VLI0950
2001998
C
Slavia Liberec orienteering
11:09:00
129
Tomášková Matilda
TUV0998
8656542
B
SOK TJ Turnov
11:11:00
131
Kubešová Tereza
VLI0954
4402226
C
Slavia Liberec orienteering
11:30:00
150
Feřtová Eliška
VLI1056
2118485
C
Slavia Liberec orienteering
11:32:00
152
Ryšavá Anežka
JJN1054
8662738
C
Team Jizerky
11:34:00
154
Válková Karolína
TUV0951
2120061
C
SOK TJ Turnov
11:36:00
156
Pěkná Alžběta
ROU0950
8662284
B
SKOB Roudnice nad Labem
11:38:00
158
Gibbons Emily
TUV0955
411534
C
SOK TJ Turnov
12:23:00
203
Kvapilová Kristýna
TUV0999
411591
B
SOK TJ Turnov
12:39:00
219
Ouzká Eliška
BOR1051
8304116
C
OK Jiskra Nový Bor
12:41:00
221
Houžvičková Kateřina
TUR0952
2106736
B
OOB TJ Turnov
12:43:00
223
Zurynková Lenka
TJN0957
2102694
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:11:00
251
Zemanová Kristýna
VLI1055
4402217
C
Slavia Liberec orienteering
13:43:00
283
Růtová Amálka
JJN0951
2116464
C
Team Jizerky
14:16:00
316
Pechová Marie
VLI1050
2129242
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:39:00
39
Baloghová Milena
JJN0750
2073663
B
Team Jizerky
09:41:00
41
Bulířová Žofie
TAP0850
2113070
B
KOB Tretra Praha
09:43:00
43
Nožičková Eva
JJN0852
8680401
B
Team Jizerky
10:22:00
82
Kocmanová Adéla
BOR0752
2115671
A
OK Jiskra Nový Bor
10:31:00
91
Šestáková Johana
VLI0853
2088819
B
Slavia Liberec orienteering
10:33:00
93
Michálková Ema
BOR0857
2000608
B
OK Jiskra Nový Bor
10:35:00
95
Novotná Karolína
TUR0853
8680596
B
OOB TJ Turnov
10:37:00
97
Lamačová Barbora
BOR0750
8421842
A
OK Jiskra Nový Bor
10:39:00
99
Kunášková Karolína
VLI0851
8014518
B
Slavia Liberec orienteering
11:01:00
121
Kučerová Kateřina
VSP0950
1398983
C
USK Praha
11:03:00
123
Soukupová Marie
BOR0952
8518329
B
OK Jiskra Nový Bor
11:05:00
125
Flossmannová Lucie
VLI0852
8008268
B
Slavia Liberec orienteering
11:07:00
127
Rejholcová Tereza
BOR0751
8226406
B
OK Jiskra Nový Bor
11:09:00
129
Malečková Pavlína
VSP0855
8000237
B
USK Praha
11:11:00
131
Lipenská Barbora
CHA0753
8013858
B
OK Chrastava
11:31:00
151
Stehlíková Tereza
LPM0951
8013914
B
OK Lokomotiva Plzeň
11:33:00
153
Gelnerová Markéta
KRL0952
8008299
B
Kometa Kralovice
11:35:00
155
Bartalošová Anežka
PGP0853
2084992
B
SK Praga
11:37:00
157
Bodurková Denisa
KRL0752
8648560
B
Kometa Kralovice
11:39:00
159
Snížková Adéla
DKP0850
8080814
B
Oddíl OB Kotlářka
12:00:00
180
Petriláková Amálie Rebeka
DOR0953
8028871
B
OK Dobříš
12:02:00
182
Lampová Amálie
DKP0752
8080827
B
Oddíl OB Kotlářka
12:04:00
184
Švejdová Karolína
ZVO0752
2125370
B
OB SK Zvole
12:06:00
186
Gregorová Alice
DKP0758
7208080
B
Oddíl OB Kotlářka
12:08:00
188
Mikulová Tereza
ZVO0851
2099509
B
OB SK Zvole
12:10:00
190
Vondráčková Alžběta
DKP0864
8226349
B
Oddíl OB Kotlářka
12:30:00
210
Mayerová Daniela
KSH0852
8116778
B
OB Kašperské Hory
12:32:00
212
Stará Barbora
FSP0752
2029170
B
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:34:00
214
Houžvičková Daniela
TUR0751
2106741
B
OOB TJ Turnov
12:36:00
216
Fibírová Lucie
FSP0777
2081361
A
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00
218
Šimůnková Michaela
TAP0851
7779755
B
KOB Tretra Praha
12:40:00
220
Leinweberová Julie
FSP0755
2116468
B
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:01:00
241
Baldrianová Eva
VSP0751
8660533
A
USK Praha
13:03:00
243
Havlíčková Veronika
RIC0853
8109375
B
OB Říčany
13:30:00
270
Havlová Tereza
KNC0750
8116754
A
Sokol Kostelec n. Č. l.
13:32:00
272
Vejražková Anna
KPY0750
2801009
B
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:34:00
274
Kudrnáčová Marta
KAM0754
8005429
B
OK Kamenice
13:36:00
276
Lošťáková Ela
PGP0957
8013933
B
SK Praga
13:38:00
278
Mišeková Kateřina
KAM0756
8660576
A
OK Kamenice
13:40:00
280
Štěpová Barbora
PGP0951
8005136
B
SK Praga
14:05:00
305
Gajdová Michaela
VSP0752
8660527
B
USK Praha
14:07:00
307
Hladíková Julie
DKP0857
8116730
B
Oddíl OB Kotlářka
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:31:00
31
Heřmánková Bára
TUR0850
8062
C
OOB TJ Turnov
09:33:00
33
Vokušová Veronika
JJN0752
2104600
C
Team Jizerky
09:35:00
35
Feřtová Anežka
VLI0856
2120065
C
Slavia Liberec orienteering
09:37:00
37
Cicvárková Klára
JJN0751
2111784
C
Team Jizerky
10:27:00
87
Zlatušková Sofie
TUR0852
1429022
C
OOB TJ Turnov
10:47:00
107
Fuchsová Eliška
LTP0851
8662332
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:49:00
109
Kutková Tereza
JEN0752
2112732
C
OB Jenišovice
11:17:00
137
Nováková Barborka
TUR0860
2104592
C
OOB TJ Turnov
11:19:00
139
Nováková Viktorie
RUM0751
2801013
B
ZOOB Rumburk
12:45:00
225
Vaňourková Sára
BOR0759
8516958
C
OK Jiskra Nový Bor
12:47:00
227
Březinová Antonie
CHA0851
2095935
C
OK Chrastava
14:15:00
315
Pechová Alena
VLI0854
2125375
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:07:00
07
Rejmanová Nikola
BOR0656
8160172
B
OK Jiskra Nový Bor
09:09:00
09
Skalová Jolana
TJN0653
8662689
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00
45
Háková Eliška
TJN0654
8667977
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:47:00
47
Šáchová Magdalena
DOR0659
2115079
B
OK Dobříš
10:24:00
84
Matyášová Kristýna
CHA0555
8116690
A
OK Chrastava
10:50:00
110
Lamačová Kateřina
TUR0660
8014498
B
OOB TJ Turnov
10:52:00
112
Vilémová Eliška
VLI0655
8517331
B
Slavia Liberec orienteering
11:24:00
144
Novotná Barbora
TUR0552
8680591
B
OOB TJ Turnov
11:47:00
167
Gelnerová Anna
KRL0653
8648594
A
Kometa Kralovice
11:59:00
179
Fišarová Adéla
KRL0651
8003638
B
Kometa Kralovice
12:02:00
182
Kotenová Markéta
RIC0651
8226391
B
OB Říčany
12:04:00
184
Magazu Annabelle
DOR0657
8033231
B
OK Dobříš
12:06:00
186
Koudelková Eliška
BOR0652
8224455
B
OK Jiskra Nový Bor
12:08:00
188
Kohoutková Klára
BSO0650
8655488
B
KOB Baník Sokolov
12:10:00
190
Kulová Laura
ONO0552
8004351
B
SKOB Ostrov
12:12:00
192
Linhartová Klára
ZVO0556
8226440
B
OB SK Zvole
12:28:00
208
Vlachová Adéla
KRL0551
8013942
B
Kometa Kralovice
12:48:00
228
Dvořáková Veronika
PGP0659
8140907
B
SK Praga
13:38:00
278
Dušková Viktorie
TJN0655
2102568
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:07:00
307
Měšťanová Tereza
TAP0653
7208207
B
KOB Tretra Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:20:00
20
Kosková Adéla
VLI0656
2080995
C
Slavia Liberec orienteering
09:24:00
24
Savruková Adéla
TJN0656
8670806
A
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:31:00
31
Šírová Anna
VLI0659
2260366
C
Slavia Liberec orienteering
09:33:00
33
Mellanová Judita
TUR0559
8660382
A
OOB TJ Turnov
09:35:00
35
Kubecová Magdalena
STB0550
8033222
A
TJ Stadion Nový Bor
10:28:00
88
Balcarová Marie
LLI0652
51201
C
LOK-o Liberec
11:26:00
146
Skácelová Kateřina
VLI0550
8660546
A
Slavia Liberec orienteering
13:13:00
253
Pecková Tereza
VLI0551
8667966
A
Slavia Liberec orienteering
14:09:00
309
Štemberová Bára
TJN0650
8662736
A
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:13:00
13
Brožková Kateřina
JJN0450
8670794
B
Team Jizerky
10:17:00
77
De Heij Laura
RIC0450
8656564
B
OB Říčany
10:19:00
79
Hudská Štěpánka
TUR0450
8666872
B
OOB TJ Turnov
10:55:00
115
Žejdlíková Eliška
LTP0350
8226439
B
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:30:00
150
Šauli Kateřina
VPM0456
2060388
B
KOS Slavia Plzeň
11:32:00
152
Kodejšová Markéta
VSP0458
8660543
B
USK Praha
11:34:00
154
Fišarová Eliška
KRL0351
8003647
A
Kometa Kralovice
11:36:00
156
Bartošová Marie
MLA0451
8033230
B
MLOK Mariánské Lázně
11:38:00
158
Kopecká Valentýna
VSP0453
8033251
B
USK Praha
12:14:00
194
Kotenová Barbora
RIC0452
8109328
B
OB Říčany
12:16:00
196
Nejedlá Klára
ONO0450
8116779
B
SKOB Ostrov
12:21:00
201
Arnoštová Veronika
VSP0450
8516920
B
USK Praha
12:44:00
224
Nádeníčková Iva
NEK0350
8660520
B
Nejdek Orienteering
12:58:00
238
Ziebová Veronika
NEK0450
8660519
B
Nejdek Orienteering
14:09:00
309
Tomášková Linda
TAP0455
8680610
B
KOB Tretra Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:29:00
29
Nehasilová Veronika
LDC0350
8019930
C
KOB Děčín
10:51:00
111
Šestáková Marie
VLI0452
8667522
A
Slavia Liberec orienteering
11:21:00
141
Andrlová Lea
VLI0453
2113493
C
Slavia Liberec orienteering
12:18:00
198
Skácelová Adéla
JJN0454
8670820
A
Team Jizerky
12:28:00
208
Pesničáková Soňa
JJN0451
8662749
A
Team Jizerky
14:12:00
312
Menclová Anna
JEN0452
2103259
C
OB Jenišovice
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:20:00
80
Nováková Eliška
PDY0150
8033215
B
Běhej Poděbrady
10:22:00
82
Šritrová Lenka
TUR0250
8033269
B
OOB TJ Turnov
11:18:00
138
Pavlová Martina
LTP0151
8662324
B
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:44:00
164
Řadová Lucie
DKP0251
9201760
B
Oddíl OB Kotlářka
11:46:00
166
Beranová Eva
VSP0254
2115749
B
USK Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:58:00
118
Tymešová Anna
BOR0253
2800957
A
OK Jiskra Nový Bor
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:13:00
13
Nehasilová Zuzana
LDC7150
7121314
C
KOB Děčín
09:28:00
28
Thořová Markéta
TUR9952
8663148
R
OOB TJ Turnov
09:40:00
40
Luštická Lucie
TUR8650
8680582
C
OOB TJ Turnov
09:42:00
42
Pavlíková Markéta
DOK0053
7208096
R
OK Doksy
09:44:00
44
Havlová Adéla
BOR9161
8660528
R
OK Jiskra Nový Bor
10:07:00
67
Sokolářová Šárka
TUR9999
8660903
R
OOB TJ Turnov
10:09:00
69
Kašková Kateřina
CHA7850
8670479
C
OK Chrastava
10:11:00
71
Roškotová Lucie
TUR9753
1403414
C
OOB TJ Turnov
10:40:00
100
Rufferová Iva
TUR8354
8310220
E
OOB TJ Turnov
10:42:00
102
Staňová Karolína
BOR9853
8640184
C
OK Jiskra Nový Bor
10:44:00
104
Matějková Barbora
TUR0156
8191119
R
OOB TJ Turnov
10:58:00
118
Vejražková Rozárka
TUR0151
8680323
R
OOB TJ Turnov
11:21:00
141
Svobodová Barbora
JJN8950
8662281
C
Team Jizerky
11:55:00
175
Knížková Šárka
CHA9850
8659402
C
OK Chrastava
12:14:00
194
Omová Michaela
TUR8153
7205003
R
OOB TJ Turnov
12:16:00
196
Henychová Zuzana
VLI6151
9061
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:12:00
12
Kotyšanová Lucie
RUM8750
301543
C
ZOOB Rumburk
09:43:00
43
Paříková Iva
TUR0061
1403056
C
OOB TJ Turnov
09:45:00
45
Macharová Michaela
BOR9450
8521
C
OK Jiskra Nový Bor
11:24:00
144
Seemann Anna
KDZ8750
7778750
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:46:00
226
Szenczi Kristýna
VLI8650
8013918
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:15:00
15
Ryantová Jana
DKP8660
7260030
C
Oddíl OB Kotlářka
09:52:00
52
Havlínová Zuzana
SCP8150
8226305
C
OK Sparta Praha
10:46:00
106
Janatová Lucie
DKP8154
8660535
C
Oddíl OB Kotlářka
10:48:00
108
Hanušová Petra
STB8297
682356
C
TJ Stadion Nový Bor
11:13:00
133
Šimšová Jana
MFP7651
8654889
C
Matfyz Praha
11:15:00
135
Hrádková Kateřina
ROU8350
2143344
C
SKOB Roudnice nad Labem
11:51:00
171
Sieglová Dagmar
MFP7050
8660371
C
Matfyz Praha
12:09:00
189
Plochová Dominika
DKP8651
8080833
R
Oddíl OB Kotlářka
12:11:00
191
Mikulová Zuzana
ZVO7951
2099503
C
OB SK Zvole
12:13:00
193
Míková Šárka
DKP8255
2102787
C
Oddíl OB Kotlářka
12:15:00
195
Pecoldová Pavlína
MFP8450
8066680
C
Matfyz Praha
12:49:00
229
Studničná Lenka
FSP8650
8028805
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:15:00
255
Svobodová Jitka
VSP7450
8648547
C
USK Praha
13:44:00
284
Blažková Kristina
DKP8251
8014545
C
Oddíl OB Kotlářka
14:16:00
316
Baldrianová Barbora
VSP7850
2102777
C
USK Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:28:00
88
Horáčková Kateřina
VLI8150
8003620
C
Slavia Liberec orienteering
10:55:00
115
Kalousková Pavla
JEN8451
7788
C
OB Jenišovice
12:31:00
211
Heinlová Iva
RUM8551
5642
C
ZOOB Rumburk
12:33:00
213
Heczková Bohdana
VLI7750
7200363
C
Slavia Liberec orienteering
12:35:00
215
Zakouřilová Kamila
TUR8557
1302868
C
OOB TJ Turnov
12:37:00
217
Korejčíková Dáďa
LLI5550
8546
C
LOK-o Liberec
14:06:00
306
Kopecká Magdaléna
TJN8251
2148140
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:17:00
17
Lohová Monika
DKL8052
8008263
C
KOB Kladno
09:50:00
50
Heřmánková Pavla
TUR7777
8680599
C
OOB TJ Turnov
10:26:00
86
Pachnerová Dominika
CHA7750
8210077
C
OK Chrastava
10:54:00
114
Peteráčová Hyxová Radka
VLI7755
8516251
C
Slavia Liberec orienteering
11:22:00
142
Ehlerová Petra
VSP7855
51597
C
USK Praha
11:44:00
164
Šimková Markéta
LME7755
2045245
C
SK Los Mělník
11:46:00
166
Bartalošová Jana
PGP8154
2084985
C
SK Praga
12:01:00
181
Petriláková Petra
DOR7656
8226435
C
OK Dobříš
12:03:00
183
Uhrová Zuzana
VSP8050
8667963
C
USK Praha
12:05:00
185
Synková Petra
DOK7950
7200372
C
OK Doksy
12:07:00
187
Kurfürstová Magdalena
FSP7852
207837
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:09:00
189
Dolejší Lenka
DOK7450
8655448
C
OK Doksy
12:30:00
210
Skripniková Kateřina
FSP8051
8028838
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:32:00
212
Hellerová Alena
ROU7850
2081373
C
SKOB Roudnice nad Labem
12:34:00
214
Fibírová Zuzana
FSP7555
515067
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:36:00
216
Dlouhá Marta
PGP7858
1886930
C
SK Praga
12:38:00
218
Kuželová Michaela
FSP7851
211539
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:18:00
258
Lošťáková Ivana
PGP7763
8014514
C
SK Praga
13:30:00
270
Havlová Eva
KNC7851
224869
C
Sokol Kostelec n. Č. l.
13:32:00
272
Patková Kateřina
BOR7853
8304113
C
OK Jiskra Nový Bor
14:10:00
310
Gajdová Kristina
VSP7752
2115689
C
USK Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:00:00
00
Kučerková Romana
STB8196
682355
C
TJ Stadion Nový Bor
09:02:00
02
Feřtová Jitka
VLI7853
2120063
C
Slavia Liberec orienteering
09:04:00
04
Spieszová Lucie
KDZ8050
2000592
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:57:00
57
Vokušová Dana
JJN7750
2104591
C
Team Jizerky
10:13:00
73
Matějů Kateřina
VLI8054
2138152
C
Slavia Liberec orienteering
10:15:00
75
Matyášová Jana
CHA7652
2070836
C
OK Chrastava
10:41:00
101
Tomášková Radka
TUV7851
2120062
C
SOK TJ Turnov
10:43:00
103
Kutková Hana
JEN8050
2112773
C
OB Jenišovice
10:45:00
105
Nováková Zuzana
TUV7950
2126344
C
SOK TJ Turnov
11:18:00
138
Lipenská Eva
CHA7951
2095943
C
OK Chrastava
12:22:00
202
Kvapilová Lenka
TUV8151
7707
C
SOK TJ Turnov
12:44:00
224
Kmínková Michala
DOK7850
2053501
C
OK Doksy
12:46:00
226
Březinová Michaela
CHA7751
2095938
C
OK Chrastava
13:42:00
282
Zítová Pavla
LDC8151
8013440
C
KOB Děčín
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:52:00
52
Burešová Kateřina
VLI7456
8660556
C
Slavia Liberec orienteering
10:29:00
89
Richtrová Lucie
VPM7451
331267
C
KOS Slavia Plzeň
10:31:00
91
Šimerková Olga
PGP7551
8648558
C
SK Praga
10:33:00
93
Jeřábková Tereza
BOR7563
8160178
C
OK Jiskra Nový Bor
10:35:00
95
Folprechtová Kateřina
VSP7460
8670466
C
USK Praha
10:37:00
97
Tučková Monika
BOR7650
7913579
C
OK Jiskra Nový Bor
10:39:00
99
Alblová Lucie
LME7555
420448
C
SK Los Mělník
11:00:00
120
Waldhauserová Irena
BOR7459
8160189
C
OK Jiskra Nový Bor
11:02:00
122
Johnová Lenka
LTP7352
7209365
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:04:00
124
Malečková Iva
VSP7559
2067949
C
USK Praha
11:06:00
126
Riby Kateřina
LTP7252
7205009
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:08:00
128
Podrábská Marie
VLI7451
8670761
C
Slavia Liberec orienteering
11:10:00
130
Kučerová Marie
VSP7551
2127526
C
USK Praha
11:12:00
132
Dvorská Marie
VLI7454
2058473
C
Slavia Liberec orienteering
11:41:00
161
Městková Kateřina
VSP7650
8033206
C
USK Praha
11:59:00
179
Trnková Dana
VSP7351
2021823
C
USK Praha
12:18:00
198
Jírová Monika
ROZ7350
1415713
C
OK Roztoky
12:20:00
200
Kotenová Klára
RIC7252
8226424
C
OB Říčany
12:50:00
230
Janoušková Iveta
BOR7457
8431
C
OK Jiskra Nový Bor
13:16:00
256
Janovská Petra
PGP7355
8654900
C
SK Praga
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:01:00
01
Kosková Třísková Lenka
VLI7554
2113480
C
Slavia Liberec orienteering
09:03:00
03
Kubecová Jana
STB7399
1417131
C
TJ Stadion Nový Bor
09:05:00
05
Severýnová Popková Klára
VLI7455
2067951
C
Slavia Liberec orienteering
09:39:00
39
Štemberová Iva
TJN7550
416039
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:41:00
41
Danková Irena
CHA7551
2070830
C
OK Chrastava
09:43:00
43
Kamírová Gabriela
LTP7351
232494
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00
78
Zabořilová Romana
JEN7457
8033263
C
OB Jenišovice
10:20:00
80
Řehořová Lenka
JJN7250
2073661
C
Team Jizerky
10:54:00
114
Benešová Radka
VLI7653
2127548
C
Slavia Liberec orienteering
11:31:00
151
Válková Martina
TUV7051
2120071
C
SOK TJ Turnov
11:33:00
153
Skácelová Marie
VLI7552
8660545
C
Slavia Liberec orienteering
11:35:00
155
Gibbonsová Jitka
TUV7252
2126365
C
SOK TJ Turnov
11:37:00
157
Peterková Viktorie
LLI7551
51205
C
LOK-o Liberec
12:24:00
204
Bradáčová Marie
LLI7550
2060204
C
LOK-o Liberec
12:48:00
228
Houžvičková Karolína
TUR7254
8680576
C
OOB TJ Turnov
13:44:00
284
Růtová Martina
JJN7652
2067314
C
Team Jizerky
14:13:00
313
Menclová Jana
JEN7556
7789
C
OB Jenišovice
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:07:00
67
Škáchová Petra
DKP7054
7201760
C
Oddíl OB Kotlářka
10:09:00
69
Forstová Lenka
MFP6850
2079501
C
Matfyz Praha
10:11:00
71
Čiháková Lenka
KNC6750
8667527
C
Sokol Kostelec n. Č. l.
10:56:00
116
Hrdličková Ludmila
SLA6950
8033240
C
SKOB Slaný
11:01:00
121
Benešová Jaroslava
DKL7050
8667528
C
KOB Kladno
11:03:00
123
Novotná Neyrinck Markéta
VSP7051
7911
C
USK Praha
11:05:00
125
Zelená Markéta
PGP5850
8680329
C
SK Praga
11:40:00
160
Petrová Martina
TAP6852
232196
C
KOB Tretra Praha
11:42:00
162
Beranová Iva
VSP7150
2021834
C
USK Praha
12:28:00
208
Úlehlová Monika
TAP6950
2092376
C
KOB Tretra Praha
13:12:00
252
Čtrnáctová Magdalena
PGP7151
8005137
C
SK Praga
13:43:00
283
Tloušťová Eva
SCP6950
52114
C
OK Sparta Praha
14:11:00
311
Melišíková Radka
TAP7152
8008273
C
KOB Tretra Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:16:00
16
Benešová Marika
KDZ7150
2103782
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:30:00
30
Marková Jana
LLI7152
2049529
C
LOK-o Liberec
09:32:00
32
Würzová Kateřina
FYD6952
8670782
C
Jizerský klub OB Frýdlant
09:34:00
34
Fürstová Katka
LLI6950
2032126
C
LOK-o Liberec
09:36:00
36
Pokorná Hana
JJN6951
2073666
C
Team Jizerky
09:38:00
38
Balcarová Alena
LLI7150
1398994
C
LOK-o Liberec
12:25:00
205
Linková Iva
TUV6850
8061486
C
SOK TJ Turnov
12:49:00
229
Miklasová Markéta
VLI6850
2115743
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:11:00
11
Kábrtová Iva
PEN6350
2113055
C
OK RECO Sport
10:10:00
70
Kavková Dana
SCP6150
8222227
C
OK Sparta Praha
10:12:00
72
Pavlíková Pavla
CHA6551
436447
C
OK Chrastava
10:14:00
74
Komersová Jana
KNC6550
8226399
C
Sokol Kostelec n. Č. l.
10:51:00
111
Němečková Jarmila
VSP6650
2103280
C
USK Praha
11:23:00
143
Halířová Eva
BOR6654
8028822
C
OK Jiskra Nový Bor
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:15:00
15
Vlčková Jindra
LDC6451
8347
C
KOB Děčín
09:51:00
51
Šírová Jana
VLI6552
51226
C
Slavia Liberec orienteering
11:55:00
175
Švarcová Lenka
JEN6451
8033291
C
OB Jenišovice
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:11:00
11
Voltrová Svatava
ROZ6150
8013396
C
OK Roztoky
10:57:00
117
Havlíčková Jindřiška
KNC6150
8662276
C
Sokol Kostelec n. Č. l.
13:39:00
279
Dudová Hana
DKP5752
51756
C
Oddíl OB Kotlářka
14:14:00
314
Freyová Michaela
KPY6050
301394
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:17:00
77
Kubátová Ivana
BOR6152
2126287
C
OK Jiskra Nový Bor
10:19:00
79
Kadavá Eva
CHA5750
8171
C
OK Chrastava
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:53:00
113
Jahnová Helena
SCP5550
8113525
C
OK Sparta Praha
11:21:00
141
Ševčíková Alena
CHA5351
8008272
C
OK Chrastava
14:13:00
313
Zavadilová Naďa
SCP5450
336750
C
OK Sparta Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:50:00
50
Konopáčová Jana
TUR5650
8208
C
OOB TJ Turnov
10:09:00
69
Lusková Olga
CHA5650
8170
C
OK Chrastava
10:11:00
71
Tvrdková Eva
TUR5151
303959
C
OOB TJ Turnov
10:13:00
73
Bradnová Věra
CHA5550
8162
C
OK Chrastava
11:40:00
160
Malá Jitka
KAS5451
682674
C
KOB Kamenický Šenov
11:42:00
162
Kadečková Jana
JEN5651
411563
C
OB Jenišovice
12:23:00
203
Šumberová Zuzana
VLI5351
9201066
C
Slavia Liberec orienteering
12:50:00
230
Úlehlová Ivana
BOR5150
2090862
C
OK Jiskra Nový Bor
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:53:00
53
Pachnerová Jaroslava
VLI5152
2059769
C
Slavia Liberec orienteering
10:15:00
75
Šaffková Zuzana
CHA5150
8022660
C
OK Chrastava
10:17:00
77
Karmazínová Ivana
VLI5150
2131185
C
Slavia Liberec orienteering
11:51:00
171
Městková Eva
TEP4851
2103757
C
Tempo Praha
12:25:00
205
Dohnalová Dana
VSP5050
8680418
C
USK Praha
14:11:00
311
Horáčková Stanislava
VLI4950
2080918
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:29:00
89
Vokálová Pavla
CHA4951
8158
C
OK Chrastava
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:23:00
83
Kašková Eva
CHA4650
887906
C
OK Chrastava
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
11:39:00
159
Štrojsová Jaroslava
KAS4350
682607
C
KOB Kamenický Šenov
11:41:00
161
Křtěnská Leontina
BOR4650
8549
C
OK Jiskra Nový Bor
11:43:00
163
Nejezchlebová Věra
KAS4551
682619
C
KOB Kamenický Šenov
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:16:00
16
Dostrašil Martin
JJN1003
0
C
Team Jizerky
09:44:00
44
Pesničák Daniel
TJN1109
8266
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:56:00
56
Bahník Václav
JJN1102
2103759
C
Team Jizerky
10:16:00
76
Fanta Michal
TJN1304
4408040
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00
78
Matějů Josef
VLI1300
2181294
C
Slavia Liberec orienteering
13:17:00
257
Štembera Oskar
TJN1201
682375
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:41:00
281
Zít Václav
LDC1300
2111720
C
KOB Děčín
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:18:00
18
Kučerka Radek
STB1101
1417127
C
TJ Stadion Nový Bor
09:22:00
22
Kvasnička Jakub
KDZ1100
2144081
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:55:00
55
Moučka Ondřej
JJN1005
2070856
Team Jizerky
10:01:00
61
Kocman Lukáš
BOR1102
2127892
C
OK Jiskra Nový Bor
10:03:00
63
Matějů Eda
VLI1200
2181916
C
Slavia Liberec orienteering
10:05:00
65
Nehasil František
BOR1101
7131415
C
OK Jiskra Nový Bor
10:07:00
67
Horáček Jáchym
VLI1111
8003621
C
Slavia Liberec orienteering
10:57:00
117
Janata Matěj
TJN1111
8013463
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00
119
Beneš Max
VLI1100
2039826
C
Slavia Liberec orienteering
12:21:00
201
Kmínek Jan
DOK1100
2115683
C
OK Doksy
12:40:00
220
Zurynek Tomáš
TJN1107
49964
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:42:00
222
Zakouřil František
TUR1204
51238
C
OOB TJ Turnov
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:07:00
07
Pešík Matouš
VLI0903
2113359
C
Slavia Liberec orienteering
09:09:00
09
Tkáč Jakub
JJN1001
2027207
C
Team Jizerky
09:37:00
37
Lamač František
TUR0901
1403060
C
OOB TJ Turnov
09:49:00
49
Žemlík Eduard
TUR0909
8680592
B
OOB TJ Turnov
09:59:00
59
Wiedeman Nicolas
TUR0907
0
C
OOB TJ Turnov
10:30:00
90
Skácel Jan
VLI0901
8663205
C
Slavia Liberec orienteering
10:32:00
92
Votýpka Štěpán
BOR0900
4431
C
OK Jiskra Nový Bor
10:34:00
94
Kalousek Dominik
JEN0901
8680290
C
OB Jenišovice
10:36:00
96
Lamač Vítek
BOR1100
8421841
C
OK Jiskra Nový Bor
10:38:00
98
Kutek Matěj
TUR0908
8003260
B
OOB TJ Turnov
11:13:00
133
Šebelka Jakub
VLI1002
2134351
C
Slavia Liberec orienteering
11:27:00
147
Votava Vojtěch
VLI1201
2090845
C
Slavia Liberec orienteering
12:50:00
230
Kmínek Ondřej
DOK1000
2115682
C
OK Doksy
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:40:00
40
Nožička Jan
JJN0800
8636193
B
Team Jizerky
09:42:00
42
Peckl Kryštof
DOR0806
2111761
B
OK Dobříš
10:30:00
90
Vilém Štěpán
VLI0902
8518320
B
Slavia Liberec orienteering
10:32:00
92
Lesák Marek
TJN0811
8482115
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00
94
Hyxa Jan
VLI0702
8022656
B
Slavia Liberec orienteering
10:36:00
96
Šimerka Ondřej
PGP0800
8648593
B
SK Praga
10:38:00
98
Beneš Filip
VLI0708
8033275
B
Slavia Liberec orienteering
11:00:00
120
Kučera Jakub
VSP0900
2032189
B
USK Praha
11:02:00
122
Mertlík Vojtěch
TUR0704
2108913
B
OOB TJ Turnov
11:04:00
124
Termer Štěpán
VSP0807
8404070
B
USK Praha
11:06:00
126
Šebelka Matěj
VLI0805
8149871
B
Slavia Liberec orienteering
11:08:00
128
Rod Matyáš
VSP0803
2075699
B
USK Praha
11:10:00
130
Podrábský Ctibor
VLI0700
8663117
A
Slavia Liberec orienteering
11:12:00
132
Štrait Vilém
VSP0701
8061443
A
USK Praha
11:30:00
150
Koten Vojtěch
DKP0815
2143373
B
Oddíl OB Kotlářka
11:32:00
152
Heczko Erik
VLI0804
8116802
A
Slavia Liberec orienteering
11:34:00
154
Černý Vojtěch
DKP0712
8226356
B
Oddíl OB Kotlářka
11:36:00
156
Tomášek Prokop
TUR0711
8226402
A
OOB TJ Turnov
11:38:00
158
Šubrt Jáchym
DKP0800
8080819
B
Oddíl OB Kotlářka
11:40:00
160
Zápotocký Jiří
SLA0800
8648622
B
SKOB Slaný
11:42:00
162
Engel Adam
DKP0910
2141934
B
Oddíl OB Kotlářka
11:44:00
164
Tříska Lukáš
LPM0800
2082920
B
OK Lokomotiva Plzeň
11:46:00
166
Sedláček Patrik
DKP0816
8080829
B
Oddíl OB Kotlářka
11:48:00
168
Stehlík Jakub
LPM0700
8013478
A
OK Lokomotiva Plzeň
11:50:00
170
Maroušek Dominik
DKP0716
2129223
B
Oddíl OB Kotlářka
11:52:00
172
Beran František
SLA0700
2129245
B
SKOB Slaný
11:54:00
174
Veljačik Jonáš
DKP0818
8007188
B
Oddíl OB Kotlářka
11:56:00
176
Hrůzek Ondřej
BOR0809
8304117
B
OK Jiskra Nový Bor
11:58:00
178
Víteček Šimon
DKP0801
8080630
B
Oddíl OB Kotlářka
12:00:00
180
Magazu Lukas
DOR0805
8663147
B
OK Dobříš
12:02:00
182
Kule Oliver
ONO0701
8648612
B
SKOB Ostrov
12:04:00
184
Heller Jakub
ROU0702
8662370
B
SKOB Roudnice nad Labem
12:06:00
186
Kolář David
ZVO0805
8109393
B
OB SK Zvole
12:08:00
188
Anděl Robin
VPM0901
8109411
B
KOS Slavia Plzeň
12:10:00
190
Donda Jakub
ONO0700
8656617
A
SKOB Ostrov
12:12:00
192
Machar Eda
DKP0803
8080822
B
Oddíl OB Kotlářka
12:31:00
211
Jiras Antonín
DOR0701
8116815
A
OK Dobříš
12:33:00
213
Studnička Jakub
DKP0718
8080820
B
Oddíl OB Kotlářka
12:35:00
215
Skripnik Matouš
FSP0800
8028833
B
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:37:00
217
Pávek Štěpán
NEK0700
8660516
B
Nejdek Orienteering
12:39:00
219
Vrba Matyáš
FSP0706
8116787
B
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:34:00
274
Patka Marek
BOR0902
8304112
B
OK Jiskra Nový Bor
13:48:00
288
Patka Kryštof
BOR0702
8304111
B
OK Jiskra Nový Bor
14:01:00
301
Brandejs Štěpán
DKP0807
8080813
B
Oddíl OB Kotlářka
14:03:00
303
Štembera Vítek
TJN0801
8662690
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:46:00
46
Habán Eduard
VLI0800
8655483
C
Slavia Liberec orienteering
09:48:00
48
Oravec Viktor
JJN0802
2111800
C
Team Jizerky
10:00:00
60
Mizera Jan
TUR0707
2144117
C
OOB TJ Turnov
10:02:00
62
Horáček Jakub
JEN0800
2060293
C
OB Jenišovice
10:04:00
64
Zeman Jakub
BOR0704
4434
C
OK Jiskra Nový Bor
10:06:00
66
Horáček Dominik
JEN0804
2103239
C
OB Jenišovice
10:08:00
68
Řehoř Hynek
JJN0700
2053559
C
Team Jizerky
10:55:00
115
Hübner Ondřej
STB0700
52908
C
TJ Stadion Nový Bor
11:20:00
140
Zajger David
TUR0703
2134323
C
OOB TJ Turnov
11:26:00
146
Kadečka David
JEN0801
411527
C
OB Jenišovice
11:28:00
148
Jandera Kryštof
PGP0700
8662280
B
SK Praga
12:41:00
221
Král Matyáš
JJN0803
2035725
C
Team Jizerky
12:43:00
223
Miklas Ondřej
VLI0701
2420020
B
Slavia Liberec orienteering
13:46:00
286
Karásek Vojtěch
TUR0811
2148234
C
OOB TJ Turnov
13:50:00
290
Přinda Jan
VLI0803
8299
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:14:00
14
Dejnožka Martin
TJN0600
8662693
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:54:00
54
Kopecký Matyáš
DKP0613
2419918
B
Oddíl OB Kotlářka
10:40:00
100
Zurynek Jan
TJN0605
8662746
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00
102
Heřmánek Petr
TUR0500
8680593
B
OOB TJ Turnov
10:44:00
104
Kubát Matyáš
RIC0601
8012037
B
OB Říčany
11:14:00
134
Meier David
VSP0606
8004347
B
USK Praha
11:28:00
148
Horák Martin
VSP0601
8680298
B
USK Praha
11:37:00
157
Šubrt Vojtěch
DKP0502
8080825
B
Oddíl OB Kotlářka
11:39:00
159
Bartaloš Matyáš
PGP0503
2084972
B
SK Praga
11:41:00
161
Městka Václav
VSP0600
8028854
A
USK Praha
12:12:00
192
Sork Dominik
TAP0504
8149881
B
KOB Tretra Praha
12:14:00
194
Havlíček Viktor
BSO0602
301430
B
KOB Baník Sokolov
12:16:00
196
Ječmen Matyáš
ONO0600
8061404
B
SKOB Ostrov
12:18:00
198
Jíra Filip
KAM0506
8663163
B
OK Kamenice
12:30:00
210
Šimek Vojtěch
LTP0601
8662368
B
OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:32:00
212
Dlouhý Aleš
PGP0502
8116795
B
SK Praga
12:34:00
214
Václavík Martin
SLA0601
8109398
B
SKOB Slaný
12:36:00
216
Machar Matěj
DKP0604
8080821
B
Oddíl OB Kotlářka
12:38:00
218
Březina Karel
CHA0605
8518330
B
OK Chrastava
13:35:00
275
Bozděch Tobiáš
KPY0504
2091561
B
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:01:00
301
Černý Matouš
TAP0501
8014512
B
KOB Tretra Praha
14:03:00
303
Nejezchleb Vojtěch
TUR0503
8680578
B
OOB TJ Turnov
14:05:00
305
Kuchař Ondřej
TAP0609
8667961
B
KOB Tretra Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:58:00
58
Habán Oliver
JJN0602
8655464
A
Team Jizerky
10:01:00
61
Jelínek Šimon
BOR0510
8160188
C
OK Jiskra Nový Bor
10:03:00
63
Mairich Filip
JJN0600
8662716
A
Team Jizerky
10:05:00
65
Matouš Marek
JEN0602
2104596
C
OB Jenišovice
12:20:00
200
Dolejší Jan
DOK0602
8116777
A
OK Doksy
12:40:00
220
Houžvička David
TUR0501
7207877
C
OOB TJ Turnov
12:42:00
222
Sychra Marek
CHA0604
2049594
C
OK Chrastava
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:54:00
54
Mellan Jonáš
TUR0308
8008292
B
OOB TJ Turnov
10:18:00
78
Marek Matěj
TJN0409
2103701
B
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00
80
Řehoř Vojta
JJN0303
8662740
B
Team Jizerky
10:57:00
117
Klein Martin
LTP0404
8662293
B
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:48:00
168
Zakouřil Matyáš
VSP0400
8004888
B
USK Praha
11:50:00
170
Weissar Samuel
LPM0300
8149876
B
OK Lokomotiva Plzeň
12:25:00
205
Kolář Matyáš
PGP0304
8654897
B
SK Praga
12:39:00
219
Janoušek Slávek
BOR0400
1204999
B
OK Jiskra Nový Bor
12:41:00
221
Snížek Ondřej
DOR0406
8116788
B
OK Dobříš
12:43:00
223
Čtrnáct František
PGP0401
8670467
B
SK Praga
12:45:00
225
Kužel Jan
FSP0400
515098
B
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:04:00
244
Baldrian Tomáš
VSP0405
8660399
B
USK Praha
13:06:00
246
Janas Adam
PGP0404
8667507
B
SK Praga
14:09:00
309
Černý Antonín
TAP0402
8116720
B
KOB Tretra Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:14:00
14
Dejnožka Vojtěch
TJN0300
8659419
A
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:51:00
51
Pokorný Jan
JJN0400
8659408
A
Team Jizerky
10:27:00
87
Tkáč Matěj
JJN0401
8660911
A
Team Jizerky
10:59:00
119
Staňa Ondřej
BOR0301
8028834
C
OK Jiskra Nový Bor
11:20:00
140
Waldhauser Štěpán
TUR0409
8667503
A
OOB TJ Turnov
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:13:00
13
Buk Ondřej
ROU0102
8662366
B
SKOB Roudnice nad Labem
10:24:00
84
Růta Matyáš
JJN0102
8659386
B
Team Jizerky
11:17:00
137
Siegl Matyáš
PGP0104
8666867
B
SK Praga
11:19:00
139
Riby Thomas
LTP0202
7207873
B
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:49:00
169
Klement David
DKP0110
8080816
B
Oddíl OB Kotlářka
12:52:00
232
Forst Antonín
PGP0106
218851
B
SK Praga
13:09:00
249
Kováč František
MLA0201
8656612
B
MLOK Mariánské Lázně
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:29:00
89
Zabořil Vojtěch
TUR0110
8680598
A
OOB TJ Turnov
12:24:00
204
Synek Petr
DOK0200
8657096
A
OK Doksy
14:12:00
312
Mencl Jan
TUR0201
2108873
A
OOB TJ Turnov
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:00:00
00
Štryncl Pavel
JLI7700
2095954
C
OB Jizerky
09:02:00
02
Nagy Josef
TJN0006
8656507
R
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:04:00
04
Pešík Michal
JLI7701
2120665
C
OB Jizerky
09:06:00
06
Nehasil Vladislav
LDC7101
7111213
C
KOB Děčín
09:08:00
08
Keltner Marek
JLI7600
2120656
C
OB Jizerky
09:40:00
40
Habán Ivo
VLI7707
8660474
C
Slavia Liberec orienteering
09:42:00
42
Žemlík Pavel
TUR7135
2119202
C
OOB TJ Turnov
09:44:00
44
Michek David
TJN9802
8655371
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00
60
Kamenický Jeroným
TUR9549
8651708
R
OOB TJ Turnov
10:02:00
62
Kočíb Jiří
TJN9602
8004054
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:00
64
Szenczi Gabriel
VLI8700
8028809
C
Slavia Liberec orienteering
10:06:00
66
Rýdl Jiří
JJN7000
8662707
C
Team Jizerky
10:08:00
68
Wolf Daniel
TUR9100
8086808
R
OOB TJ Turnov
10:41:00
101
Váňa Martin
TUR8401
8403030
C
OOB TJ Turnov
10:43:00
103
Šesták Marek
VLI7403
8004275
C
Slavia Liberec orienteering
10:45:00
105
Najman Jaroslav
BOR7909
1601939
C
OK Jiskra Nový Bor
11:25:00
145
Bílý Jakub
DOK0104
8662323
R
OK Doksy
11:52:00
172
Peterka Vojtěch
LLI7502
8656591
C
LOK-o Liberec
12:01:00
181
Bradáč Jakub
LLI0002
8656716
C
LOK-o Liberec
12:03:00
183
Henych Petr
VLI6001
515132
C
Slavia Liberec orienteering
12:05:00
185
Bradáč Stanislav
LLI7201
434598
C
LOK-o Liberec
12:07:00
187
Luštický Martin
TUR8700
8680589
R
OOB TJ Turnov
12:09:00
189
Bradáč David
LLI0203
2032132
B
LOK-o Liberec
12:47:00
227
Zakouřil Tomáš
TUR7500
8014534
C
OOB TJ Turnov
13:31:00
271
Štěpán Petr
LDC7301
8022688
C
KOB Děčín
13:33:00
273
Přinda Lukáš
VLI7701
8300
C
Slavia Liberec orienteering
14:00:00
300
Baier Martin
TUR7603
8007603
C
OOB TJ Turnov
14:02:00
302
Švihovský Jaromír
JJN8000
8008018
C
Team Jizerky
14:04:00
304
Schulhof Jan
TUR8900
8660452
R
OOB TJ Turnov
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:14:00
74
Matějů Luboš
PGP7601
8662333
C
SK Praga
10:16:00
76
Ledecký Vladimír
BOR8402
8149892
C
OK Jiskra Nový Bor
10:54:00
114
Nývlt Martin
DKP8200
8656536
C
Oddíl OB Kotlářka
11:28:00
148
Urbaník Robert
VLI7002
8662745
C
Slavia Liberec orienteering
11:53:00
173
Gregor Martin
DKP7705
8014551
C
Oddíl OB Kotlářka
12:22:00
202
Kužel Tomáš
FSP7610
1000505
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:31:00
211
Hrouda Martin
FSP7612
8680607
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:33:00
213
Tůma Martin
LIT8204
7205004
C
KOB Litvínov
12:35:00
215
Fibír Tomáš
FSP7901
8014524
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00
235
Skripnik Ondřej
FSP7502
8028842
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:00:00
240
Bořánek Petr
VSP7000
8648561
C
USK Praha
13:02:00
242
Havlíček Jan
RIC7902
8667980
C
OB Říčany
13:37:00
277
Fröhlich Martin
DKP8207
8014440
C
Oddíl OB Kotlářka
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:52:00
52
Žitný Tomáš
SMB6401
49971
C
SKOB Mladá Boleslav
13:42:00
282
Zít Jan
LDC8200
8022628
C
KOB Děčín
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:10:00
10
Erbert Ladislav
PEN7700
8516415
C
OK RECO Sport
10:26:00
86
Nehasil David
BOR7713
8655487
C
OK Jiskra Nový Bor
10:49:00
109
Vilém Stanislav
VLI7703
2080992
C
Slavia Liberec orienteering
10:59:00
119
Peteráč Zdeněk
VLI7802
8109351
C
Slavia Liberec orienteering
11:22:00
142
Jedlička Michal
DKL8000
8226368
C
KOB Kladno
11:48:00
168
Bartaloš Tomáš
PGP8010
2084951
C
SK Praga
11:50:00
170
Stehlík Petr
LPM7903
8515517
C
OK Lokomotiva Plzeň
12:11:00
191
Anděl Robert
VPM8001
8028884
C
KOS Slavia Plzeň
12:13:00
193
Synek Antonín
DOK7800
7200371
C
OK Doksy
12:15:00
195
Ječmen Vladimír
ONO7900
8116753
C
SKOB Ostrov
12:17:00
197
Dvořáček Dan
MFP7903
8629750
C
Matfyz Praha
12:45:00
225
Heller Jiří
ROU7708
8005150
C
SKOB Roudnice nad Labem
13:35:00
275
Pavlíček Lubomír
KPY7800
1470170
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:00:00
300
Patka Miroslav
BOR7715
8304110
C
OK Jiskra Nový Bor
14:02:00
302
Štembera Jan
TJN7513
8655375
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:04:00
304
Míka Pavel
DKP7800
2419920
C
Oddíl OB Kotlářka
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:01:00
01
Kučerka Jan
LIT8002
1418761
C
KOB Litvínov
09:03:00
03
Feřt Martin
VLI7704
2118489
C
Slavia Liberec orienteering
09:51:00
51
Pesničák Jan
SMR7902
7001413
C
SNS Smržovka
10:23:00
83
Matyáš Libor
CHA7603
2059767
C
OK Chrastava
10:47:00
107
Kutek Pavel
JEN7701
2134359
C
OB Jenišovice
11:20:00
140
Lipenský Robert
CHA7201
2095964
C
OK Chrastava
11:53:00
173
Kadavý Petr
CHA7800
2801027
C
OK Chrastava
12:26:00
206
Kmínek Jan
DOK7801
2053502
C
OK Doksy
12:52:00
232
Březina Jan
CHA7604
8516430
C
OK Chrastava
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:53:00
53
Bureš Michal
VLI7601
8014539
C
Slavia Liberec orienteering
10:10:00
70
Vácha Tomáš
BOR7409
8160174
C
OK Jiskra Nový Bor
10:25:00
85
Kocman Jindřich
BOR7612
1459071
C
OK Jiskra Nový Bor
10:46:00
106
Jirásek Milan
VSP7403
8116685
C
USK Praha
10:48:00
108
Albl Miloslav
LME7600
420455
C
SK Los Mělník
11:07:00
127
Rod Jan
VSP7423
2088220
C
USK Praha
11:09:00
129
Vaněk Petr
ZBP7302
8414135
C
OOB SK Zbraslav
11:11:00
131
Kučera Jan
VSP7302
51650
C
USK Praha
11:31:00
151
Koliáš Čeněk
DKP7102
2120848
C
Oddíl OB Kotlářka
11:33:00
153
Drahoňovský Aleš
TUR7201
8656594
C
OOB TJ Turnov
11:35:00
155
Jandera Tomáš
SOB7300
8662373
C
SOBSA
12:11:00
191
Komín David
PGP7405
8116739
C
SK Praga
12:13:00
193
Pachner Pavel
CHA7501
8210075
C
OK Chrastava
12:15:00
195
Víteček Jan
DKP7201
8720322
C
Oddíl OB Kotlářka
12:17:00
197
Koten Pavel
RIC7200
8004315
C
OB Říčany
13:08:00
248
Čtrnáct Jiří
PGP7603
231948
C
SK Praga
13:25:00
265
Baldrian Petr
PGP7203
8140933
C
SK Praga
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:00:00
00
Rejman Josef
BOR7415
8160173
C
OK Jiskra Nový Bor
09:02:00
02
Kvasnička Ladislav
KDZ7400
2144073
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:04:00
04
Severýn Otto
VLI7402
8116759
C
Slavia Liberec orienteering
09:30:00
30
Kunášek Martin
VLI7405
4411231
C
Slavia Liberec orienteering
09:32:00
32
Danko Tomáš
CHA7200
436410
C
OK Chrastava
09:34:00
34
Lamač Jaroslav
TUR7203
8014490
C
OOB TJ Turnov
09:36:00
36
Houda Vítězslav
CHA7300
2049586
C
OK Chrastava
09:38:00
38
Hrdý Pavel
VLI7404
2800326
C
Slavia Liberec orienteering
10:52:00
112
Folprecht Eduard
TUV7304
8670480
C
SOK TJ Turnov
11:14:00
134
Kubeša Vladimír
VLI7507
8660479
C
Slavia Liberec orienteering
11:16:00
136
Novák Petr
RUM7401
2120650
C
ZOOB Rumburk
12:19:00
199
Sychra Zdeněk
CHA7302
2085623
C
OK Chrastava
12:21:00
201
Kvapil Petr
TUV7402
8322
C
SOK TJ Turnov
12:48:00
228
Houžvička Jindřich
TUR6912
51225
C
OOB TJ Turnov
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:17:00
17
Buk Jiří
ROU6901
2099501
C
SKOB Roudnice nad Labem
10:22:00
82
Vydra Ivan
CHA6600
8028878
C
OK Chrastava
10:24:00
84
Machara Martin
BOR6900
8149895
C
OK Jiskra Nový Bor
10:31:00
91
Bílý Petr
DOK6800
51279
C
OK Doksy
10:33:00
93
Žejdlík Michal
LTP7001
8662345
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:35:00
95
Zaydlar Michal
JLI7100
301631
C
OB Jizerky
10:37:00
97
Jeřábek Petr
BOR7105
8160177
C
OK Jiskra Nový Bor
10:39:00
99
Průšek Petr
STB7000
1418754
C
TJ Stadion Nový Bor
11:00:00
120
Waldhauser Martin
BOR7106
8160182
C
OK Jiskra Nový Bor
11:02:00
122
Neyrinck Noel
VSP7012
2067921
C
USK Praha
11:04:00
124
Kondrát Martin
PGP6501
8004312
C
SK Praga
11:06:00
126
Šimša Jaromír
MFP7100
8109414
C
Matfyz Praha
11:08:00
128
Sanna Roberto
DKP6703
8180967
C
Oddíl OB Kotlářka
11:10:00
130
Siegl Roman
MFP6700
8648567
C
Matfyz Praha
11:12:00
132
Bruner Luboš
LTP6501
682114
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:52:00
172
Bartoš Luděk
MLA6701
8656657
C
MLOK Mariánské Lázně
12:17:00
197
Novák Ivo
OKP6200
8014533
C
SK OK 24 Praha
12:19:00
199
Kalousek Jiří
DKP6901
443079
C
Oddíl OB Kotlářka
12:42:00
222
Mayer Tomáš
KSH6900
8061462
C
OB Kašperské Hory
12:44:00
224
Beránek Petr
BOR6701
8402
C
OK Jiskra Nový Bor
13:05:00
245
Janovský Tomáš
PGP6401
8667530
C
SK Praga
13:27:00
267
Janas Petr
PGP7106
8151151
C
SK Praga
14:15:00
315
Bejvl Jakub
LME7100
2060271
C
SK Los Mělník
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:26:00
26
Beneš Petr
KDZ6700
301113
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:45:00
45
Hovorka Ladislav
LDC6802
7300206
C
KOB Děčín
09:47:00
47
Fürst Aleš
LLI6801
8657098
C
LOK-o Liberec
09:59:00
59
Zabořil Michal
JEN7101
8226405
C
OB Jenišovice
10:19:00
79
Martinec Pavel
LTP7003
9201628
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:53:00
113
Kruliš Petr
VLI6901
8648601
C
Slavia Liberec orienteering
11:14:00
134
Čaloun Michal
VLI6801
2109695
C
Slavia Liberec orienteering
11:16:00
136
Pavel Petr
LTP6806
7200337
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:49:00
169
Šritr Martin
TUV6802
8061476
C
SOK TJ Turnov
12:49:00
229
Žucha Jiří
TJN6603
8226303
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:26:00
26
Vydra Pavel
PEN6200
2113100
C
OK RECO Sport
09:54:00
54
Kubec Pavel
STB6601
1416365
C
TJ Stadion Nový Bor
10:10:00
70
Forst Libor
MFP6301
1418752
C
Matfyz Praha
10:12:00
72
Richtr Aleš
VPM6601
51686
C
KOS Slavia Plzeň
10:47:00
107
Němeček Jan
VSP6201
8028885
C
USK Praha
10:49:00
109
Šimek Miroslav
LME6300
8116719
C
SK Los Mělník
11:13:00
133
Beneš Jan
DKL6600
8116714
C
KOB Kladno
11:15:00
135
Krejčí Jaroslav
BOR6302
8660925
C
OK Jiskra Nový Bor
12:20:00
200
Petrilák Miroslav
DOR6600
2092439
C
OK Dobříš
14:14:00
314
Kohl Jiří
KPY6201
301391
C
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:09:00
09
Petr Josef
VLI6300
8287
C
Slavia Liberec orienteering
09:11:00
11
Vlček Petr
LDC6401
435220
C
KOB Děčín
10:28:00
88
Doškář Boris
BOR6400
8160181
C
OK Jiskra Nový Bor
11:45:00
165
Melichar Jaromír
LLI6301
2092413
C
LOK-o Liberec
11:47:00
167
Švarc Jiří
JEN6201
8656556
C
OB Jenišovice
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:58:00
118
Kavka Jiří
SCP5900
8222225
C
OK Sparta Praha
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:49:00
49
Vokuš Zdeněk
JJN5601
2148156
C
Team Jizerky
10:27:00
87
Hudský Vlastimil
TUR5100
8214
C
OOB TJ Turnov
11:24:00
144
Mareš Hynek
JEN6101
2067342
C
OB Jenišovice
12:24:00
204
Eiselt Miloš
LTP5802
7208240
C
OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:51:00
231
Konopáč Jiří
TUR5803
8220
C
OOB TJ Turnov
13:39:00
279
Průcha Miloslav
BOR5800
7203711
C
OK Jiskra Nový Bor
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:15:00
15
Wald František
FSP5300
8033205
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:01:00
61
Kaška Rudolf
CHA5500
1426021
C
OK Chrastava
10:03:00
63
Jahn Pavel
SCP5500
7207870
C
OK Sparta Praha
10:05:00
65
Pavlík Milan
CHA5400
51231
C
OK Chrastava
11:23:00
143
Jirka Jiří
DKL5501
8014450
C
KOB Kladno
11:54:00
174
Fiala Zdeněk
TAP5501
7209455
C
KOB Tretra Praha
13:14:00
254
Neumann Zbyněk
LME5300
51579
C
SK Los Mělník
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
12:26:00
206
Horák Petr
TJN5602
8680309
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:51:00
231
Škoda Přemek
VLI5301
8111113
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:14:00
14
Rančák Josef
BOR5004
8719003
C
OK Jiskra Nový Bor
10:02:00
62
Buriánek Jaromír
SCP4700
8028840
C
OK Sparta Praha
10:06:00
66
Karmazín Petr
VLI4901
8004352
C
Slavia Liberec orienteering
11:17:00
137
Ševčík Milan
CHA5003
8022378
C
OK Chrastava
11:19:00
139
Ježek Ladislav
VLI4900
8516753
C
Slavia Liberec orienteering
11:54:00
174
Peterka Josef
LLI4702
51204
C
LOK-o Liberec
12:22:00
202
Uher Petr
VSP5001
8666868
C
USK Praha
13:19:00
259
Hořínek Jaroslav
VSP5000
8045137
C
USK Praha
14:10:00
310
Horáček Miroslav
VLI5000
2080998
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:17:00
17
Lukavec Míla
TJN4901
8656720
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00
60
Lusk Karel
CHA5002
8160
C
OK Chrastava
10:04:00
64
Barták Jiří
CHA5100
8516930
C
OK Chrastava
10:08:00
68
Kadavý Zdeněk
CHA4901
8155
C
OK Chrastava
10:12:00
72
Vokál Jiří
CHA5001
8159
C
OK Chrastava
10:21:00
81
Smetana Radim
CHA4700
8153
C
OK Chrastava
11:01:00
121
Pospíšil Jiří
TUV4701
8323
C
SOK TJ Turnov
11:03:00
123
Jakubec Jindřich
TUR4801
8644556
C
OOB TJ Turnov
11:05:00
125
Babický Tomáš
RUM5001
8444519
C
ZOOB Rumburk
11:45:00
165
Kadečka Jiří
JEN5002
411580
C
OB Jenišovice
11:47:00
167
Přinda Oldřich
VLI5101
8659398
C
Slavia Liberec orienteering
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:48:00
48
Čadil Jan
FSP4300
53267
C
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:55:00
175
Novotný Jiří
DKL4601
51621
C
KOB Kladno
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:50:00
50
Novotný František
PUL4200
7210063
C
OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:53:00
173
Nejezchleba Jiří
KAS4600
682613
C
KOB Kamenický Šenov
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:26:00
86
Křtěnský Jaroslav
BOR3600
2090839
C
OK Jiskra Nový Bor
11:23:00
143
Beránek Miroslav
BOR3900
8550
C
OK Jiskra Nový Bor
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:14:00
74
Picek Jan
TJN4000
434577
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00
81
Petrželka Pavel
TJN3800
52900
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00
147
Úlehla Zdeněk
BOR4001
2090863
C
OK Jiskra Nový Bor
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
09:00:00
00
Pachnerová Ela
CHA1850
8298
C
OK Chrastava
09:00:00
00
Feřtová Alžběta
VLI1451
2144040
C
Slavia Liberec orienteering
09:00:00
00
Kurková Martina
SMR8850
7260003
C
SNS Smržovka
09:00:00
00
Kocman Vojtěch
JJN1401
2103733
C
Team Jizerky
09:00:00
00
Kvítková Marie
JJN1451
0
C
Team Jizerky
09:00:00
00
Kvítková Tereza
JJN1250
2103735
C
Team Jizerky
09:00:00
00
Jůzová Beáta
KDZ1550
2000597
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:00:00
00
Brožková Marie
JJN1357
2103728
C
Team Jizerky
09:00:00
00
Sodomka Kryštof
JJN1300
0
C
Team Jizerky
09:00:00
00
Seemann Eliška
KDZ1451
434811
C
Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:00:00
00
Janatová Dana
TJN8450
7200343
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:00:00
00
Janatová Ester
TJN1450
2039099
C
OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:00:00
00
Kučerková Adéla
STB1450
682506
C
TJ Stadion Nový Bor
09:00:00
00
Průšková Veronika
STB1352
682367
C
TJ Stadion Nový Bor
09:00:00
00
Hanušová Eva
STB1550
1417130
C
TJ Stadion Nový Bor
09:00:00
00
Schulhof Matěj
TUR2020
8100
C
OOB TJ Turnov
09:00:00
00
Kruliš Janek
VLI1003
2092397
C
Slavia Liberec orienteering
09:00:00
00
Votava Jan
VLI1400
2106735
C
Slavia Liberec orienteering
09:00:00
00
Kameník Zachar Daniel
BOR1400
4402
C
OK Jiskra Nový Bor
09:00:00
00
Kalousková Aneta
JEN1350
2134344
C
OB Jenišovice
09:00:00
00
Pachner Ota
CHA1400
5177
C
OK Chrastava
09:00:00
00
Hübnerová Olivie
STB1351
52912
C
TJ Stadion Nový Bor
09:00:00
00
Patka Jonáš
BOR1600
8304114
C
OK Jiskra Nový Bor
09:00:00
00
Nehasilová Anna
BOR1450
7204511
C
OK Jiskra Nový Bor