Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
01.05.2016
Místo konání:
Trutnov - Horní Staré Město
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Zámecké skály 1:10000
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Wolf Daniel, Matras Tomáš
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T3     T5    
D10N
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:06
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 21:16 + 1:10
3. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 22:24 + 2:18
4. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:39 + 7:33
4. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:39 + 7:33
6. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 29:33 + 9:27
7. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 30:28 + 10:22
8. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 31:43 + 11:37
9. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:37 + 14:31
10. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 35:53 + 15:47
11. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 37:55 + 17:49
12. Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha 39:05 + 18:59
13. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 40:12 + 20:06
14. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 52:10 + 32:04
D10C
1.96 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 17:37
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 17:55 + 0:18
3. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 17:59 + 0:22
4. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 18:36 + 0:59
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 19:16 + 1:39
6. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 19:40 + 2:03
7. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 21:23 + 3:46
8. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 21:50 + 4:13
9. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 22:12 + 4:35
10. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 23:06 + 5:29
11. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 25:21 + 7:44
12. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 40:00 + 22:23
D12C
2.26 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 18:05
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:22 + 0:17
3. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 18:43 + 0:38
4. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:51 + 0:46
5. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 21:11 + 3:06
6. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:36 + 3:31
7. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 22:05 + 4:00
8. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 22:19 + 4:14
9. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:33 + 5:28
10. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 23:49 + 5:44
11. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 25:10 + 7:05
12. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 25:11 + 7:06
13. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 25:40 + 7:35
14. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 25:48 + 7:43
15. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 26:46 + 8:41
16. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 26:59 + 8:54
17. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 27:33 + 9:28
18. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:56 + 9:51
19. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 28:36 + 10:31
20. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 29:36 + 11:31
21. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:34 + 13:29
22. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 32:10 + 14:05
23. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 35:27 + 17:22
24. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 39:33 + 21:28
25. Rendová Kateřina KAM0550 OK Kamenice 53:47 + 35:42
D14B
2.84 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 22:44
2. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 24:42 + 1:58
3. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 25:20 + 2:36
4. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 26:09 + 3:25
5. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 26:11 + 3:27
6. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 26:12 + 3:28
7. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 26:50 + 4:06
8. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 27:04 + 4:20
9. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 28:37 + 5:53
10. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:38 + 6:54
11. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 29:57 + 7:13
12. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 29:59 + 7:15
13. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 30:03 + 7:19
14. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 30:07 + 7:23
15. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 30:09 + 7:25
16. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:38 + 8:54
17. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 32:04 + 9:20
18. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 32:46 + 10:02
19. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 33:24 + 10:40
20. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 33:27 + 10:43
20. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 33:27 + 10:43
22. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:11 + 11:27
23. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 34:26 + 11:42
24. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 35:18 + 12:34
25. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 35:26 + 12:42
26. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 35:30 + 12:46
27. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 35:33 + 12:49
28. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 12:50
29. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 35:43 + 12:59
30. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 35:45 + 13:01
31. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 36:01 + 13:17
32. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 36:19 + 13:35
33. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 36:43 + 13:59
34. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 37:01 + 14:17
35. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:08 + 14:24
36. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 37:25 + 14:41
37. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 37:38 + 14:54
38. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 37:42 + 14:58
39. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 38:33 + 15:49
40. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 39:23 + 16:39
41. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 39:25 + 16:41
42. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 40:55 + 18:11
43. Kroniková Sylvie SHK0450 OK Slavia Hradec Králové 41:48 + 19:04
44. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 41:54 + 19:10
45. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:42 + 20:58
46. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 44:33 + 21:49
47. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 46:06 + 23:22
48. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 47:29 + 24:45
49. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:02 + 30:18
50. Sládečková Barbora RIC0250 OB Říčany 57:57 + 35:13
51. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 59:48 + 37:04
52. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 65:10 + 42:26
53. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 85:41 + 62:57
54. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 98:47 + 76:03
Titzová Adéla VSP0250 USK Praha DISK
Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16A
3.07 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 25:21
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 27:17 + 1:56
3. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 27:44 + 2:23
4. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 29:08 + 3:47
5. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 30:01 + 4:40
6. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 30:04 + 4:43
7. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 30:25 + 5:04
8. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:02 + 5:41
9. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:24 + 6:03
10. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 31:35 + 6:14
11. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 31:41 + 6:20
12. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 31:45 + 6:24
13. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 32:07 + 6:46
14. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 33:20 + 7:59
15. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 33:41 + 8:20
16. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 34:13 + 8:52
17. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 34:17 + 8:56
18. Hájková Lenka SOP0050 OOB TJ Slezan Opava 34:20 + 8:59
19. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 34:23 + 9:02
19. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 34:23 + 9:02
21. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 34:28 + 9:07
22. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:43 + 9:22
23. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 34:54 + 9:33
24. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 34:56 + 9:35
25. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 35:07 + 9:46
26. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 35:22 + 10:01
27. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 35:29 + 10:08
28. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 35:44 + 10:23
29. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:58 + 10:37
30. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 36:06 + 10:45
31. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 36:34 + 11:13
32. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 37:02 + 11:41
33. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 37:27 + 12:06
34. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 37:45 + 12:24
35. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 13:21
36. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 39:57 + 14:36
37. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:58 + 20:37
Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín DISK
D16B
2.89 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 24:07
2. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:35 + 1:28
3. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:08 + 2:01
4. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:09 + 2:02
5. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 26:11 + 2:04
6. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 27:40 + 3:33
7. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 27:46 + 3:39
8. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 28:46 + 4:39
9. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 29:54 + 5:47
10. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:36 + 7:29
11. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 31:50 + 7:43
12. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 32:50 + 8:43
13. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:33 + 9:26
14. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 33:34 + 9:27
15. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 33:52 + 9:45
16. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 34:19 + 10:12
17. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 10:27
18. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 34:39 + 10:32
19. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 35:01 + 10:54
20. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 35:52 + 11:45
21. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 35:53 + 11:46
22. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 36:37 + 12:30
23. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 37:11 + 13:04
24. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:31 + 14:24
25. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:40 + 14:33
26. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 39:20 + 15:13
27. Šťastná Hana JIL0053 OK Jilemnice 54:35 + 30:28
Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor DISK
D18A
3.32 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 SOB Olomouc 25:07
2. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 26:25 + 1:18
3. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 27:49 + 2:42
4. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 28:49 + 3:42
5. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 29:15 + 4:08
6. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 29:26 + 4:19
7. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 29:44 + 4:37
8. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:31 + 5:24
9. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 31:32 + 6:25
10. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:47 + 6:40
11. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 31:49 + 6:42
12. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 31:50 + 6:43
13. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 31:52 + 6:45
14. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 32:02 + 6:55
15. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 32:31 + 7:24
16. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 7:59
17. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 33:11 + 8:04
18. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 33:28 + 8:21
19. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 33:30 + 8:23
20. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 33:34 + 8:27
21. Čechová Klára AOP9951 Orientační Běh Opava 34:11 + 9:04
22. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 35:04 + 9:57
23. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 35:47 + 10:40
24. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 36:15 + 11:08
25. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 36:47 + 11:40
26. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 37:02 + 11:55
27. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 37:17 + 12:10
28. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 37:39 + 12:32
29. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 38:22 + 13:15
30. Liberdová Jana TRI9852 TJ TŽ Třinec 39:04 + 13:57
31. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 39:30 + 14:23
32. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 39:59 + 14:52
33. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 45:33 + 20:26
34. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 45:41 + 20:34
D18B
3.05 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:38
2. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 27:40 + 0:02
3. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 28:00 + 0:22
4. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 29:07 + 1:29
5. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 29:27 + 1:49
6. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 29:40 + 2:02
6. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 29:40 + 2:02
8. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 30:11 + 2:33
9. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 30:59 + 3:21
10. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 31:06 + 3:28
11. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 33:33 + 5:55
12. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:08 + 6:30
13. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:14 + 7:36
14. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 36:12 + 8:34
15. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 37:02 + 9:24
16. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 38:22 + 10:44
17. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 13:52
18. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:45 + 19:07
19. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 48:33 + 20:55
19. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 48:33 + 20:55
21. Kubíčková Kateřina PHK9955 OK 99 Hradec Králové 55:43 + 28:05
Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D20A
3.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7895
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 25:46 9079
2. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 29:09 + 3:23 8074
3. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 29:33 + 3:47 7955
4. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 4:21 7786
4. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 4:21 7786
6. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 30:24 + 4:38 7702
7. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 31:45 + 5:59 7301
8. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:06 + 6:20 7197
9. Veljačiková Hana PGP9756 SK Praga 32:24 + 6:38 7107
10. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 32:36 + 6:50 7048
11. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 32:45 + 6:59 7003
12. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 32:53 + 7:07 6964
13. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 33:06 + 7:20 6899
14. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 33:10 + 7:24 6880
15. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 33:31 + 7:45 6776
16. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 33:45 + 7:59 6706
17. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 34:25 + 8:39 6508
18. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 35:08 + 9:22 6295
19. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 35:17 + 9:31 6250
20. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:20 + 9:34 6236
21. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 36:14 + 10:28 5968
22. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 36:25 + 10:39 5914
23. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 36:43 + 10:57 5824
24. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 36:54 + 11:08 5770
25. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 37:46 + 12:00 5512
26. Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:56 + 14:10 4868
27. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 15:13 4556
28. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 41:08 + 15:22 4512
29. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 45:15 + 19:29 3288
30. Myslivcová Markéta SHK9650 OK Slavia Hradec Králové 47:30 + 21:44 2619
D20B
3.05 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 27:49 0
2. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:06 + 0:17 0
3. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:48 + 1:59 0
D21E
4.57 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9372
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafka Brožková Dana SJC8156 Sportcentrum Jičín 33:04 10025
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 33:07 + 0:03 10010
3. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 33:56 + 0:52 9767
3. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 33:56 + 0:52 9767
5. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 34:38 + 1:34 9559
6. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 34:43 + 1:39 9534
7. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 35:05 + 2:01 9425
8. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 36:22 + 3:18 9043
9. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 36:25 + 3:21 9028
10. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 36:36 + 3:32 8973
11. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 36:41 + 3:37 8948
12. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 36:43 + 3:39 8939
13. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 36:46 + 3:42 8924
14. Poklopová Lenka ZBM8950 SK Žabovřesky Brno 36:48 + 3:44 8914
15. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 36:54 + 3:50 8884
16. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 37:14 + 4:10 8785
17. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 37:15 + 4:11 8780
18. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 37:37 + 4:33 8671
19. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 4:58 8547
20. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 38:21 + 5:17 8452
21. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 38:33 + 5:29 8393
22. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 38:44 + 5:40 8338
23. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 38:52 + 5:48 8299
24. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 5:53 8274
25. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 39:25 + 6:21 8135
26. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 39:41 + 6:37 8055
27. Košárková Iva AOP8152 Orientační Běh Opava 39:59 + 6:55 7966
28. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:16 + 7:12 7882
29. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 41:32 + 8:28 7505
30. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 46:06 + 13:02 6145
D21A
3.98 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7898
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 29:29 8608
2. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 30:36 + 1:07 8300
3. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 30:56 + 1:27 8208
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:56 + 1:27 8208
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 31:15 + 1:46 8120
6. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 33:26 + 3:57 7518
7. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 33:30 + 4:01 7499
8. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 33:40 + 4:11 7453
9. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 34:16 + 4:47 7288
10. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 34:17 + 4:48 7283
11. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 34:57 + 5:28 7099
12. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 35:13 + 5:44 7026
13. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 35:22 + 5:53 6984
14. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 35:23 + 5:54 6980
15. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 35:24 + 5:55 6975
16. Tesařová Marcela AOP9450 Orientační Běh Opava 35:28 + 5:59 6957
17. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 6:17 6874
18. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 35:57 + 6:28 6823
19. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:03 + 6:34 6796
20. Wysocka Malwina 23P8500 OK!Sport 36:09 + 6:40
21. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:20 + 6:51 6718
22. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 36:48 + 7:19 6589
23. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 36:52 + 7:23 6570
24. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:53 + 7:24 6566
25. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 36:57 + 7:28 6547
26. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 37:05 + 7:36 6511
27. Mrázová Pavla AOP9350 Orientační Běh Opava 37:14 + 7:45 6469
28. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 37:26 + 7:57 6414
29. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 37:41 + 8:12 6345
30. Kamererová Valerie KAM9452 OK Kamenice 37:53 + 8:24 6290
31. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 38:07 + 8:38 6225
32. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 38:26 + 8:57 6138
33. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 38:45 + 9:16 6051
34. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 38:51 + 9:22 6023
35. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 38:52 + 9:23 6019
36. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 39:02 + 9:33 5973
37. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 39:22 + 9:53 5881
38. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 39:32 + 10:03 5835
39. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 10:14 5784
40. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 39:53 + 10:24 5738
41. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 40:07 + 10:38 5674
42. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 40:55 + 11:26 5453
43. Jančová Jana KAM9450 OK Kamenice 41:40 + 12:11 5246
44. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 41:44 + 12:15 5228
45. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 41:46 + 12:17 5218
46. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 42:15 + 12:46 5085
47. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 42:51 + 13:22 4919
48. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:55 + 13:26 4901
49. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 42:59 + 13:30 4883
50. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 43:03 + 13:34 4864
51. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:56 + 15:27 4344
52. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 44:58 + 15:29 4335
53. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 45:12 + 15:43 4271
54. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 49:14 + 19:45 3158
55. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 50:14 + 20:45 2882
56. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:47 + 33:18 0
D21B
3.56 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6251
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 32:19 7102
2. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 35:45 + 3:26 6449
3. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 36:24 + 4:05 6325
4. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 37:46 + 5:27 6065
5. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 37:56 + 5:37 6034
6. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 38:55 + 6:36 5847
7. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:34 + 7:15 5723
8. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 40:14 + 7:55 5596
9. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 40:47 + 8:28 5491
10. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 41:13 + 8:54 5409
11. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 41:14 + 8:55 5406
12. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:18 + 9:59 5203
13. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 42:19 + 10:00 5200
14. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 42:20 + 10:01 5196
15. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 42:55 + 10:36 5086
16. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 43:00 + 10:41 5070
17. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 43:59 + 11:40 4883
18. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:22 + 12:03 4810
19. Škvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 46:20 + 14:01 4435
20. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 48:12 + 15:53 4080
21. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:54 + 18:35 3567
D21C
3.42 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4248
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 36:58 4661
2. Kičinová Erika VRL9154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:49 + 0:51 4561
3. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 40:09 + 3:11 4287
4. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:51 + 3:53 4205
5. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 41:10 + 4:12 4168
6. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 41:53 + 4:55 4083
7. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 43:13 + 6:15 3927
8. Svobodová Klára SOP9352 OOB TJ Slezan Opava 43:29 + 6:31 3895
9. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 10:30 3427
10. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 48:29 + 11:31 3308
11. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 49:26 + 12:28 3196
12. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 50:07 + 13:09 3116
13. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 50:51 + 13:53 3029
14. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 51:42 + 14:44 2929
15. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 53:08 + 16:10 2761
16. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 54:55 + 17:57 2551
17. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 62:27 + 25:29 1666
18. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 75:17 + 38:19 157
D35B
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 32:13
2. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 32:51 + 0:38
3. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 33:01 + 0:48
4. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 34:23 + 2:10
5. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:21 + 3:08
6. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:44 + 3:31
7. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:53 + 3:40
8. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 35:57 + 3:44
9. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 37:44 + 5:31
10. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 38:06 + 5:53
11. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 38:20 + 6:07
12. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 42:13 + 10:00
13. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:05 + 11:52
14. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 44:18 + 12:05
15. Čevelová Ivana EKP7895 VŠTJ Ekonom Praha 45:29 + 13:16
16. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:59 + 13:46
17. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 47:53 + 15:40
18. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 48:02 + 15:49
19. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:24 + 21:11
20. Skripniková Kateřina FSP8051 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:22 + 23:09
21. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 56:25 + 24:12
D40B
3.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 31:02
2. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:01 + 1:59
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 35:14 + 4:12
4. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 35:38 + 4:36
5. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 36:15 + 5:13
6. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 36:17 + 5:15
7. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 36:40 + 5:38
8. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:07 + 6:05
9. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:58 + 6:56
10. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 7:16
11. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 38:47 + 7:45
12. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 40:31 + 9:29
13. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 40:43 + 9:41
14. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 41:45 + 10:43
15. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 41:52 + 10:50
16. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:25 + 11:23
17. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 43:46 + 12:44
18. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:16 + 13:14
19. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:26 + 13:24
20. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:02 + 15:00
21. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 46:30 + 15:28
22. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 46:39 + 15:37
23. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 46:51 + 15:49
24. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 47:16 + 16:14
25. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 47:52 + 16:50
26. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 49:07 + 18:05
27. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 50:46 + 19:44
28. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 51:20 + 20:18
29. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 52:59 + 21:57
30. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 53:15 + 22:13
31. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 53:33 + 22:31
32. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 53:57 + 22:55
33. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 54:05 + 23:03
34. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:56 + 23:54
35. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 55:02 + 24:00
36. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 55:14 + 24:12
37. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:42 + 24:40
38. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 59:50 + 28:48
39. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 61:16 + 30:14
40. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 65:04 + 34:02
41. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:59 + 34:57
42. Javůrková Gabriela VSP7260 USK Praha 74:56 + 43:54
Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk DISK
Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice DISK
D45B
3.35 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 30:37
2. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 0:37
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:41 + 1:04
4. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 33:10 + 2:33
5. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 33:34 + 2:57
6. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 34:32 + 3:55
7. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 35:00 + 4:23
7. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 35:00 + 4:23
9. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 35:07 + 4:30
10. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 35:14 + 4:37
11. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 35:15 + 4:38
12. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 35:54 + 5:17
12. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:54 + 5:17
14. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 36:18 + 5:41
15. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:35 + 5:58
16. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 6:27
17. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 37:20 + 6:43
18. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:24 + 6:47
19. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 37:47 + 7:10
20. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 38:04 + 7:27
20. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 38:04 + 7:27
22. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 38:21 + 7:44
23. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:39 + 9:02
24. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 41:02 + 10:25
25. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 43:36 + 12:59
26. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 44:31 + 13:54
27. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 45:13 + 14:36
28. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 45:21 + 14:44
29. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 45:28 + 14:51
30. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 45:57 + 15:20
31. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 46:45 + 16:08
32. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:20 + 16:43
33. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 47:31 + 16:54
34. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:50 + 22:13
35. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 54:48 + 24:11
36. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 56:18 + 25:41
37. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 66:37 + 36:00
38. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 70:36 + 39:59
Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové DISK
Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha DISK
Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec DISK
D50B
3.25 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 36:17
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 36:45 + 0:28
3. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 37:03 + 0:46
4. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 37:52 + 1:35
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 39:46 + 3:29
6. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 40:19 + 4:02
7. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 41:12 + 4:55
8. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 42:15 + 5:58
9. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 43:16 + 6:59
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 44:07 + 7:50
11. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 44:26 + 8:09
12. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 44:29 + 8:12
13. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 44:32 + 8:15
14. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:49 + 8:32
15. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 45:06 + 8:49
16. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 46:20 + 10:03
17. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 50:29 + 14:12
18. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 54:35 + 18:18
19. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 58:14 + 21:57
20. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 58:26 + 22:09
21. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:01 + 27:44
22. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 86:49 + 50:32
Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D55B
3.08 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 29:04
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 32:25 + 3:21
3. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 4:18
4. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 33:55 + 4:51
5. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 35:56 + 6:52
6. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:40 + 7:36
7. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 37:16 + 8:12
8. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:11 + 9:07
9. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 39:24 + 10:20
10. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:02 + 10:58
11. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 42:22 + 13:18
12. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 42:32 + 13:28
13. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 43:35 + 14:31
14. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:38 + 15:34
15. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:40 + 15:36
16. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 45:43 + 16:39
17. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 46:25 + 17:21
18. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:32 + 19:28
19. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 60:24 + 31:20
20. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 72:04 + 43:00
D60B
2.96 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 37:42
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 0:29
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 39:47 + 2:05
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 40:05 + 2:23
5. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 41:53 + 4:11
6. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 41:57 + 4:15
7. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 42:09 + 4:27
8. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 42:28 + 4:46
9. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 43:40 + 5:58
10. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 44:18 + 6:36
11. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 47:34 + 9:52
12. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 48:39 + 10:57
13. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 53:24 + 15:42
14. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 61:09 + 23:27
15. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 61:18 + 23:36
16. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 64:31 + 26:49
17. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:55 + 57:13
D65B
2.66 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 37:42
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:44 + 0:02
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 40:21 + 2:39
4. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 40:24 + 2:42
5. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 6:07
6. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 44:18 + 6:36
7. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 46:41 + 8:59
8. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 50:33 + 12:51
D70B
2.52 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 34:20
2. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 61:39 + 27:19
H10N
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 26:26
2. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 34:58 + 8:32
Kučera Jakub VSP0900 USK Praha DISK
H10C
2.02 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:29
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 18:17 + 3:48
3. Skripnik Nikola FSP0600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:56 + 4:27
4. Skripnik Matouš FSP0800 VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:15 + 4:46
5. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 19:27 + 4:58
6. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 19:47 + 5:18
7. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:22 + 19:53
Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka DISK
H12C
2.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 17:13
2. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 17:17 + 0:04
3. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 19:19 + 2:06
4. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 21:21 + 4:08
5. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 21:43 + 4:30
6. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 22:15 + 5:02
7. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 22:18 + 5:05
8. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 22:34 + 5:21
9. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 22:50 + 5:37
10. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 22:59 + 5:46
11. Titz Adam VSP0401 USK Praha 23:42 + 6:29
12. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 24:09 + 6:56
13. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 24:35 + 7:22
14. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 24:40 + 7:27
15. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 24:50 + 7:37
16. Janas Adam PGP0404 SK Praga 25:02 + 7:49
17. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:56 + 8:43
18. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 26:03 + 8:50
19. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 27:36 + 10:23
20. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 29:58 + 12:45
21. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 30:06 + 12:53
22. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 33:07 + 15:54
23. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 35:20 + 18:07
24. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 38:42 + 21:29
25. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 42:14 + 25:01
26. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 59:21 + 42:08
27. Vondra Tomáš FSP0500 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:59 + 42:46
H14B
3.07 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:43
2. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 22:26 + 0:43
3. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:39 + 0:56
4. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 23:27 + 1:44
5. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 24:06 + 2:23
6. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:16 + 2:33
7. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 24:25 + 2:42
8. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 24:37 + 2:54
9. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 24:47 + 3:04
10. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:03 + 3:20
11. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 25:06 + 3:23
12. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 25:30 + 3:47
13. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:35 + 3:52
14. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 25:43 + 4:00
15. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:01 + 4:18
16. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 26:36 + 4:53
17. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 26:37 + 4:54
18. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 27:05 + 5:22
19. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 27:16 + 5:33
20. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:19 + 5:36
21. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:45 + 6:02
21. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:45 + 6:02
23. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 28:16 + 6:33
24. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 6:50
25. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:39 + 6:56
26. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 28:52 + 7:09
27. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 29:15 + 7:32
28. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 29:25 + 7:42
29. Janas Petr PGP0200 SK Praga 29:31 + 7:48
30. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 29:47 + 8:04
31. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 29:53 + 8:10
32. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 30:02 + 8:19
33. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:12 + 8:29
34. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 30:39 + 8:56
35. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 30:40 + 8:57
36. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 30:45 + 9:02
37. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 31:20 + 9:37
38. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:21 + 9:38
39. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 31:59 + 10:16
40. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 32:12 + 10:29
41. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 33:05 + 11:22
42. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 33:31 + 11:48
43. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 33:49 + 12:06
44. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 34:39 + 12:56
45. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:43 + 13:00
46. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 35:11 + 13:28
47. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:38 + 13:55
48. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 35:52 + 14:09
49. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 36:33 + 14:50
50. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:39 + 14:56
51. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 36:40 + 14:57
52. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:02 + 15:19
53. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 38:29 + 16:46
54. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 38:55 + 17:12
55. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 40:01 + 18:18
56. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 40:11 + 18:28
57. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 40:36 + 18:53
58. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 41:31 + 19:48
59. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 42:10 + 20:27
60. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:47 + 21:04
61. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 21:34
62. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 23:28
63. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 45:42 + 23:59
64. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 46:01 + 24:18
65. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 55:16 + 33:33
66. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 58:50 + 37:07
H16A
3.61 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 24:05
2. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 24:36 + 0:31
3. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 24:39 + 0:34
4. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 25:01 + 0:56
5. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 25:39 + 1:34
6. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 25:56 + 1:51
7. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 27:00 + 2:55
8. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 27:16 + 3:11
9. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:20 + 3:15
10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 27:43 + 3:38
11. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:51 + 3:46
12. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 29:00 + 4:55
13. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 29:03 + 4:58
14. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 29:29 + 5:24
15. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 29:34 + 5:29
16. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 29:47 + 5:42
17. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:57 + 5:52
18. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 30:09 + 6:04
19. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 30:39 + 6:34
20. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:44 + 6:39
21. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:32 + 7:27
22. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 31:49 + 7:44
23. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 31:51 + 7:46
24. Féder Medard LCE0111 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:52 + 7:47
25. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 32:07 + 8:02
26. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 32:15 + 8:10
27. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 33:16 + 9:11
28. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 33:57 + 9:52
29. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 34:41 + 10:36
30. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 35:10 + 11:05
Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové DISK
Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H16B
3.16 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 26:35
2. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 27:49 + 1:14
3. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:51 + 1:16
4. Šmol David DOK0100 OK Doksy 27:53 + 1:18
5. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:59 + 1:24
6. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 28:07 + 1:32
7. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 28:12 + 1:37
8. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 28:15 + 1:40
9. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:06 + 2:31
10. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 29:32 + 2:57
11. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 29:36 + 3:01
12. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 29:48 + 3:13
13. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 30:21 + 3:46
14. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 31:00 + 4:25
15. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:19 + 4:44
16. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 31:48 + 5:13
17. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 32:03 + 5:28
18. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 32:24 + 5:49
19. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 33:45 + 7:10
20. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 33:57 + 7:22
21. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 33:58 + 7:23
22. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 34:02 + 7:27
23. Novák Josef KPY0000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:06 + 7:31
24. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 34:34 + 7:59
25. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 34:36 + 8:01
26. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 34:52 + 8:17
27. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:32 + 8:57
28. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 35:35 + 9:00
29. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:03 + 9:28
30. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 39:42 + 13:07
31. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 40:57 + 14:22
32. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 41:01 + 14:26
33. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 41:08 + 14:33
34. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:45 + 15:10
35. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 43:57 + 17:22
36. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 44:23 + 17:48
37. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:58 + 18:23
38. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 51:40 + 25:05
39. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 55:18 + 28:43
Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava DISK
H18A
3.92 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 24:41
2. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 25:30 + 0:49
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:37 + 0:56
4. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:20 + 1:39
5. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 26:25 + 1:44
6. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:47 + 2:06
7. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 26:58 + 2:17
8. Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov 27:08 + 2:27
9. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 27:13 + 2:32
10. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 27:27 + 2:46
11. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 27:42 + 3:01
12. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:49 + 3:08
12. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 27:49 + 3:08
14. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:42 + 4:01
15. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 28:46 + 4:05
16. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 28:58 + 4:17
17. Hubáček Filip JPV9800 Oddíl OS SK Prostějov 29:02 + 4:21
18. Hausenblas Šimon KAM9803 OK Kamenice 29:04 + 4:23
19. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 29:06 + 4:25
20. Horčička Vít UOL9919 SOB Olomouc 29:15 + 4:34
21. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:17 + 4:36
22. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 30:28 + 5:47
23. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 30:45 + 6:04
24. Kočí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 30:46 + 6:05
25. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:00 + 6:19
26. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 31:15 + 6:34
27. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 32:11 + 7:30
28. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:17 + 7:36
29. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 32:20 + 7:39
30. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 33:03 + 8:22
31. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 33:20 + 8:39
32. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:34 + 8:53
33. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 9:58
34. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 35:00 + 10:19
35. Holesz Sebastian TRI9902 TJ TŽ Třinec 35:06 + 10:25
36. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 35:10 + 10:29
37. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:01 + 11:20
38. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 36:11 + 11:30
39. Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín 37:03 + 12:22
40. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 38:55 + 14:14
41. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 40:20 + 15:39
Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov DISK
Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec DISK
H18B
3.46 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:06
2. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:44 + 0:38
3. Novák Aleš PGP9808 SK Praga 26:46 + 0:40
4. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 28:23 + 2:17
5. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 28:28 + 2:22
6. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 28:45 + 2:39
7. Vítek Karel DKL9901 KOB Kladno 29:01 + 2:55
8. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 29:15 + 3:09
9. Sladkovský Jaromír TAP9902 KOB TRETRA Praha 29:21 + 3:15
10. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 29:49 + 3:43
11. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 30:11 + 4:05
12. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 30:37 + 4:31
13. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 31:04 + 4:58
14. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:39 + 5:33
15. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 32:05 + 5:59
16. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 33:09 + 7:03
17. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 33:46 + 7:40
18. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 34:16 + 8:10
19. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 35:31 + 9:25
20. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:53 + 9:47
21. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 36:00 + 9:54
22. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 36:30 + 10:24
23. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:08 + 12:02
24. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 39:27 + 13:21
25. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 41:52 + 15:46
Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř DISK
H20A
4.21 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8665
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 26:45 9466
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 27:22 + 0:37 9261
3. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 28:40 + 1:55 8828
4. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:01 + 3:16 8378
5. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 30:14 + 3:29 8306
6. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 30:17 + 3:32 8290
7. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 30:48 + 4:03 8118
8. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 30:57 + 4:12 8068
9. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 31:13 + 4:28 7979
10. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 31:24 + 4:39 7918
11. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 32:47 + 6:02 7458
12. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 33:19 + 6:34 7280
13. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:22 + 6:37 7263
14. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 34:27 + 7:42 6903
15. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 34:45 + 8:00 6803
16. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 35:24 + 8:39 6587
17. Werner Michal PGP9705 SK Praga 38:23 + 11:38 5594
18. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 39:19 + 12:34 5283
19. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 39:21 + 12:36 5272
20. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:02 + 15:17 4379
21. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 42:57 + 16:12 4074
22. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 52:42 + 25:57 828
Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice DISK 0
Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov DISK 0
H20B
3.46 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3962
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:13 4691
2. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 26:39 + 2:26 4318
3. Hlubuček Tomáš CHA9704 OK Chrastava 31:24 + 7:11 3591
4. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 34:56 + 10:43 3049
5. Janáč Vašek TAP9602 KOB TRETRA Praha 37:52 + 13:39 2600
6. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 38:05 + 13:52 2567
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DISK 0
H21E
5.27 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9590
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 30:04 10524
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 31:12 + 1:08 10155
3. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 32:14 + 2:10 9817
4. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 33:26 + 3:22 9426
5. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 33:35 + 3:31 9377
6. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 34:06 + 4:02 9209
7. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 34:17 + 4:13 9149
8. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 34:51 + 4:47 8964
9. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 35:14 + 5:10 8839
10. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 35:30 + 5:26 8752
11. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 35:36 + 5:32 8719
12. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 35:38 + 5:34 8709
13. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 5:42 8665
14. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 35:52 + 5:48 8632
15. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 36:00 + 5:56 8589
16. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 + 6:14 8491
17. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 36:37 + 6:33 8388
18. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 36:41 + 6:37 8366
19. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 36:53 + 6:49 8301
20. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 36:58 + 6:54 8274
21. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 37:01 + 6:57 8257
22. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 37:04 + 7:00 8241
23. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 37:11 + 7:07 8203
24. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 37:13 + 7:09 8192
25. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 37:22 + 7:18 8143
26. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 37:35 + 7:31 8073
27. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 37:37 + 7:33 8062
28. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 37:46 + 7:42 8013
29. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 37:50 + 7:46 7991
30. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 38:10 + 8:06 7882
31. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 38:14 + 8:10 7861
32. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 38:21 + 8:17 7822
33. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 38:50 + 8:46 7665
34. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:29 + 9:25 7453
34. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 39:29 + 9:25 7453
36. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 39:56 + 9:52 7306
37. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 41:37 + 11:33 6757
38. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 54:14 + 24:10 2642
Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21A
5.03 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8462
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 32:15 9096
2. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:36 + 0:21 9000
3. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 33:17 + 1:02 8813
4. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 34:05 + 1:50 8593
5. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 34:37 + 2:22 8447
6. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 34:48 + 2:33 8397
7. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 34:51 + 2:36 8383
8. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 34:53 + 2:38 8374
9. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 35:07 + 2:52 8310
10. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 35:25 + 3:10 8228
11. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 35:29 + 3:14 8209
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 35:44 + 3:29 8141
13. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 36:16 + 4:01 7995
14. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 36:20 + 4:05 7976
15. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 36:23 + 4:08 7963
16. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 36:25 + 4:10 7953
17. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 36:28 + 4:13 7940
18. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 36:29 + 4:14 7935
19. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 36:30 + 4:15 7931
20. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 36:33 + 4:18 7917
21. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 36:40 + 4:25 7885
22. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 36:43 + 4:28 7871
23. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 36:45 + 4:30 7862
24. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 37:09 + 4:54 7752
25. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 37:22 + 5:07 7693
26. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 37:23 + 5:08 7688
27. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 37:28 + 5:13 7666
28. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 37:45 + 5:30 7588
29. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 37:51 + 5:36 7560
30. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 37:55 + 5:40 7542
31. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 38:09 + 5:54 7478
32. Košárek Pavel AOP7102 Orientační Běh Opava 38:17 + 6:02 7442
33. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 38:27 + 6:12 7396
34. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 38:28 + 6:13 7391
35. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 38:35 + 6:20 7359
36. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 38:37 + 6:22 7350
37. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:39 + 6:24 7341
38. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 6:25 7336
39. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 38:54 + 6:39 7272
40. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 39:18 + 7:03 7163
41. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 39:22 + 7:07 7145
42. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 39:26 + 7:11 7126
43. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 39:42 + 7:27 7053
44. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 40:09 + 7:54 6930
45. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 40:10 + 7:55 6925
46. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 8:08 6866
47. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 40:37 + 8:22 6802
48. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 8:26 6783
49. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 40:43 + 8:28 6774
50. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 40:56 + 8:41 6715
51. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 41:04 + 8:49 6678
52. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 41:08 + 8:53 6660
53. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 41:09 + 8:54 6656
54. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 41:38 + 9:23 6523
55. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 41:53 + 9:38 6454
56. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:00 + 9:45 6422
57. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 10:23 6249
58. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 42:44 + 10:29 6221
59. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 42:53 + 10:38 6180
60. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:07 + 10:52 6116
61. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 43:24 + 11:09 6039
62. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 43:35 + 11:20 5988
63. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 43:39 + 11:24 5970
64. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 44:01 + 11:46 5869
65. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 45:36 + 13:21 5435
66. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 45:45 + 13:30 5394
67. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:42 + 14:27 5134
68. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport 56:19 + 24:04
69. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 62:27 + 30:12 815
Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Paclík Roman SHK OK Slavia Hradec Králové DISK
Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 42:04 + 9:49 0
H21B
4.51 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7171
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:25 7625
2. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 35:29 + 0:04 7610
3. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 35:41 + 0:16 7568
4. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 35:42 + 0:17 7564
5. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 35:48 + 0:23 7543
6. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 36:44 + 1:19 7343
6. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 36:44 + 1:19 7343
8. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 36:58 + 1:33 7293
9. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 37:10 + 1:45 7250
10. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:17 + 1:52 7225
11. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 37:18 + 1:53 7222
12. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 37:23 + 1:58 7204
13. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 37:25 + 2:00 7197
14. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 37:27 + 2:02 7190
15. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 37:33 + 2:08 7168
16. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 38:08 + 2:43 7043
17. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 38:12 + 2:47 7029
18. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:31 + 3:06 6961
19. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 38:50 + 3:25 6894
20. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 39:34 + 4:09 6737
21. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 39:41 + 4:16 6712
22. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 39:51 + 4:26 6676
23. Janas Petr PGP7106 SK Praga 39:57 + 4:32 6655
24. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:36 + 5:11 6516
25. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 40:37 + 5:12 6512
26. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 40:45 + 5:20 6484
27. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 40:46 + 5:21 6480
28. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 40:49 + 5:24 6469
29. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 41:00 + 5:35 6430
30. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 41:11 + 5:46 6391
31. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 41:20 + 5:55 6359
32. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 41:22 + 5:57 6352
33. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 41:33 + 6:08 6312
34. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:39 + 6:14 6291
35. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 42:05 + 6:40 6198
36. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 42:38 + 7:13 6081
37. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 42:44 + 7:19 6059
38. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 42:50 + 7:25 6038
39. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 43:20 + 7:55 5931
40. Kučera Tomáš STH9402 SK Studenec 43:33 + 8:08 5885
41. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 43:43 + 8:18 5849
42. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 44:13 + 8:48 5742
43. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 44:46 + 9:21 5624
44. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 9:25 5610
45. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:35 + 10:10 5450
46. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 45:36 + 10:11 5446
47. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 46:16 + 10:51 5303
48. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 46:31 + 11:06 5250
49. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 46:38 + 11:13 5225
50. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:43 + 11:18 5207
51. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 47:47 + 12:22 4979
52. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 48:05 + 12:40 4915
53. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 48:20 + 12:55 4861
54. Rossmanith Vojtěch AOP9302 Orientační Běh Opava 48:33 + 13:08 4815
55. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 48:56 + 13:31 4733
56. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 49:06 + 13:41 4697
57. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 13:43 4690
58. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 49:42 + 14:17 4569
59. Komín David PGP7405 SK Praga 54:07 + 18:42 3624
60. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 54:36 + 19:11 3521
61. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 56:21 + 20:56 3146
62. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 60:59 + 25:34 2155
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
H21C
4.07 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4503
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:39 5204
2. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:58 + 1:19 4981
3. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 31:57 + 6:18 4137
4. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 32:30 + 6:51 4044
5. Srb Tomáš BOR8801 OK Jiskra Nový Bor 32:48 + 7:09 3993
6. Charvát Jiří STH9204 SK Studenec 33:26 + 7:47 3885
7. Hyka Jan TUR9002 OOB TJ Turnov 33:27 + 7:48 3883
8. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 33:33 + 7:54 3866
9. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 8:00 3849
10. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 34:25 + 8:46 3719
11. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 35:46 + 10:07 3490
12. Valach Marek TAP9703 KOB TRETRA Praha 37:41 + 12:02 3166
13. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 39:06 + 13:27 2926
14. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:15 + 15:36 2562
15. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:15 + 17:36 2223
16. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 43:32 + 17:53 2175
17. Červinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 47:28 + 21:49 1509
18. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 47:58 + 22:19 1424
19. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:13 + 22:34 1382
20. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 49:40 + 24:01 1136
21. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 50:32 + 24:53 990
22. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 53:49 + 28:10 434
23. Potůček Michal PHK7903 OK 99 Hradec Králové 56:15 + 30:36 22
24. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 68:17 + 42:38 0
Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H35B
4.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 34:00
2. Junek Petr STH7801 SK Studenec 35:17 + 1:17
3. Skripnik Ondřej FSP7502 VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:29 + 1:29
4. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 36:34 + 2:34
5. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 38:24 + 4:24
6. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 4:54
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:56 + 4:56
8. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 40:12 + 6:12
9. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 41:31 + 7:31
10. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 42:59 + 8:59
11. Auermüller Vít 65X6700 žabovřesky brno 43:49 + 9:49
12. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 44:59 + 10:59
13. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 46:51 + 12:51
14. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 51:08 + 17:08
15. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 51:39 + 17:39
16. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:11 + 19:11
17. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 54:33 + 20:33
18. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 56:39 + 22:39
19. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 56:43 + 22:43
20. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 59:15 + 25:15
21. Beier Petr PDY7800 Běhej Poděbrady 66:22 + 32:22
Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice DISK
H40B
3.98 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 31:21
2. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 32:04 + 0:43
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 32:39 + 1:18
4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:53 + 1:32
5. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 33:17 + 1:56
6. Průša Michal VSP7310 USK Praha 34:18 + 2:57
7. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 34:47 + 3:26
8. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 35:05 + 3:44
9. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 37:23 + 6:02
10. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 37:49 + 6:28
11. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 38:13 + 6:52
12. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 38:57 + 7:36
13. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 39:45 + 8:24
14. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:55 + 8:34
15. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 40:42 + 9:21
16. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 42:10 + 10:49
17. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 42:16 + 10:55
18. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 42:35 + 11:14
19. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:44 + 11:23
20. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 43:02 + 11:41
21. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 43:51 + 12:30
22. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 43:53 + 12:32
23. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 43:55 + 12:34
24. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:09 + 12:48
25. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 44:24 + 13:03
26. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 44:49 + 13:28
27. Féder Medard LCE7311 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:18 + 13:57
28. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 45:25 + 14:04
29. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 45:37 + 14:16
30. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 46:48 + 15:27
31. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 46:55 + 15:34
32. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:29 + 17:08
33. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 48:54 + 17:33
34. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 50:44 + 19:23
35. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 53:11 + 21:50
36. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 23:52
37. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 55:27 + 24:06
38. Puš Roman STH7501 SK Studenec 61:42 + 30:21
39. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:23 + 32:02
40. Rulc Zdeněk LJN7201 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 81:15 + 49:54
H45B
3.76 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 27:42
2. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 30:07 + 2:25
3. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 31:16 + 3:34
4. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 31:46 + 4:04
5. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:15 + 5:33
6. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:00 + 6:18
7. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 34:48 + 7:06
8. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 35:53 + 8:11
9. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:17 + 8:35
10. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 36:25 + 8:43
11. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:31 + 8:49
12. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 36:38 + 8:56
13. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 37:18 + 9:36
14. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 37:21 + 9:39
15. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 37:31 + 9:49
16. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:37 + 9:55
17. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 37:48 + 10:06
17. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 37:48 + 10:06
19. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:55 + 10:13
20. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 38:08 + 10:26
21. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 38:50 + 11:08
22. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 39:14 + 11:32
23. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 39:21 + 11:39
24. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:33 + 11:51
25. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:35 + 11:53
26. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 40:09 + 12:27
27. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 40:17 + 12:35
28. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:08 + 14:26
29. Šebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 45:44 + 18:02
30. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 46:01 + 18:19
31. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:47 + 19:05
32. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 47:58 + 20:16
33. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:14 + 20:32
34. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 50:19 + 22:37
35. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 52:43 + 25:01
36. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 53:49 + 26:07
37. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:28 + 29:46
38. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 63:05 + 35:23
39. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 63:46 + 36:04
40. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 64:25 + 36:43
41. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 65:01 + 37:19
42. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 65:06 + 37:24
43. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:00 + 41:18
44. Apeltauer Milan SCP6802 OK Sparta Praha 87:44 + 60:02
Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice DISK
Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:29 + 7:47
H50B
3.64 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 28:12
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 28:40 + 0:28
3. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 30:22 + 2:10
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 31:17 + 3:05
5. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 31:40 + 3:28
6. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:07 + 4:55
7. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 33:28 + 5:16
8. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 34:20 + 6:08
9. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 34:24 + 6:12
10. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:20 + 7:08
11. Semík Jan VSP6507 USK Praha 36:05 + 7:53
12. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:30 + 8:18
13. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:41 + 8:29
14. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 37:50 + 9:38
15. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 37:57 + 9:45
16. Cincibus Pavel FSP6605 VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:50 + 10:38
17. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 40:21 + 12:09
18. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 42:54 + 14:42
19. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 43:40 + 15:28
20. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 45:53 + 17:41
21. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 46:07 + 17:55
22. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 48:04 + 19:52
22. Růžička Miloslav HCE6300 TJ Hostivice 48:04 + 19:52
24. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 49:38 + 21:26
25. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:33 + 22:21
26. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 53:04 + 24:52
27. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 55:40 + 27:28
28. Malec Jaroslav SLA6200 SKOB Slaný 73:25 + 45:13
H55B
3.63 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 28:47
2. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 30:05 + 1:18
3. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:01 + 3:14
4. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 32:07 + 3:20
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:31 + 3:44
6. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 33:13 + 4:26
7. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 33:59 + 5:12
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 34:25 + 5:38
9. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 34:29 + 5:42
10. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 35:07 + 6:20
11. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 35:31 + 6:44
12. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 35:54 + 7:07
13. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 36:18 + 7:31
14. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 37:06 + 8:19
15. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:03 + 9:16
16. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 38:05 + 9:18
17. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 40:04 + 11:17
18. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 40:13 + 11:26
19. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:26 + 11:39
20. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 41:20 + 12:33
21. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:41 + 13:54
22. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 44:26 + 15:39
23. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 45:22 + 16:35
24. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 45:31 + 16:44
25. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 47:24 + 18:37
26. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 51:50 + 23:03
27. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 53:21 + 24:34
28. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:31 + 25:44
29. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 56:19 + 27:32
30. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 60:07 + 31:20
31. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 66:01 + 37:14
Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice DISK
Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H60B
3.45 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 28:45
2. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 30:07 + 1:22
3. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 30:49 + 2:04
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 32:18 + 3:33
5. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 32:28 + 3:43
6. Hones Josef NNN Neregistrovaní 32:58 + 4:13
7. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 33:53 + 5:08
8. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 35:00 + 6:15
9. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 35:03 + 6:18
10. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 6:27
11. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 7:03
12. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 37:41 + 8:56
13. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 39:30 + 10:45
14. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 39:47 + 11:02
15. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 40:25 + 11:40
16. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 40:46 + 12:01
17. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 40:54 + 12:09
18. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 43:04 + 14:19
19. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 17:32
20. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 47:16 + 18:31
21. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 49:11 + 20:26
22. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 49:48 + 21:03
23. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 51:08 + 22:23
24. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 51:37 + 22:52
25. Junek Petr STH5501 SK Studenec 53:27 + 24:42
26. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 55:41 + 26:56
27. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 55:43 + 26:58
28. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:12 + 32:27
H65B
3.21 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 28:11
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 31:57 + 3:46
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:45 + 5:34
4. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:57 + 6:46
5. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 35:28 + 7:17
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 35:53 + 7:42
6. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 35:53 + 7:42
8. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 35:57 + 7:46
9. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 36:16 + 8:05
10. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:19 + 10:08
11. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:28 + 10:17
12. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 38:52 + 10:41
13. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 39:39 + 11:28
14. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 40:27 + 12:16
15. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 41:34 + 13:23
16. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 41:35 + 13:24
17. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 44:47 + 16:36
18. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 48:37 + 20:26
19. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:09 + 20:58
20. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 52:12 + 24:01
21. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 52:24 + 24:13
22. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 53:57 + 25:46
23. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 55:52 + 27:41
24. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 58:08 + 29:57
25. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 120:06 + 91:55
H70B
3.08 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:10
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 35:15 + 4:05
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 39:41 + 8:31
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 41:36 + 10:26
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 42:31 + 11:21
6. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 44:01 + 12:51
7. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 45:27 + 14:17
8. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 45:52 + 14:42
9. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 47:56 + 16:46
10. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:09 + 16:59
11. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 49:25 + 18:15
12. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 51:29 + 20:19
13. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 54:38 + 23:28
14. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 55:13 + 24:03
H75B
2.69 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 32:06
2. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 33:19 + 1:13
3. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 36:00 + 3:54
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 40:44 + 8:38
5. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 47:31 + 15:25
6. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 51:01 + 18:55
H80B
2.69 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:38
2. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:37 + 10:59
3. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 74:56 + 12:18
HDR
3.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 22:26
2. Štok Honzík DKP0900 Oddíl OB Kotlářka 24:08 + 1:42
3. Langer Lukáš TJN0807 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:00 + 2:34
4. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 25:23 + 2:57
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:36 + 3:10
6. Sadílek Šimon NNN Neregistrovaní 25:44 + 3:18
7. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 26:41 + 4:15
8. Čapek Karel NNN Neregistrovaní 26:47 + 4:21
9. Závodná Zuzana NNN Neregistrovaní 27:20 + 4:54
10. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 27:38 + 5:12
11. Hurdálková Marie NNN Neregistrovaní 28:08 + 5:42
12. Bašus Ondřej NNN Neregistrovaní 28:13 + 5:47
13. Závodná Tamara NNN Neregistrovaní 28:26 + 6:00
14. Beier Martin PDY0800 Běhej Poděbrady 29:58 + 7:32
15. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 30:03 + 7:37
16. Beierová Lucie PDY1050 Běhej Poděbrady 31:08 + 8:42
17. Vaněk Tomáš NNN Neregistrovaní 31:29 + 9:03
18. Sadílková Natálie NNN Neregistrovaní 33:27 + 11:01
19. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 33:58 + 11:32
20. Komín - chimneyteam NNN Neregistrovaní 34:34 + 12:08
21. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:23 + 12:57
22. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 36:16 + 13:50
23. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 36:50 + 14:24
24. Šubrtová Kateřina NNN Neregistrovaní 37:00 + 14:34
25. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 37:03 + 14:37
26. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 37:39 + 15:13
27. Horáková Eliška NNN Neregistrovaní 37:47 + 15:21
28. Neyrinck Nina NNN Neregistrovaní 38:10 + 15:44
29. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:50 + 17:24
30. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 39:59 + 17:33
31. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 40:04 + 17:38
32. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:28 + 18:02
33. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 43:43 + 21:17
34. Jahelka Kryštof NNN Neregistrovaní 45:03 + 22:37
35. Kutlvaša Vláďa NNN Neregistrovaní 47:14 + 24:48
36. Beran Matouš TZL1301 SKOB Zlín 47:52 + 25:26
37. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 49:36 + 27:10
38. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 49:58 + 27:32
39. Tomešová Daniela SJC Sportcentrum Jičín 51:00 + 28:34
40. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 53:20 + 30:54
41. Lasíková Markéta NNN Neregistrovaní 53:23 + 30:57
42. Hanslianová Julie 53:43 + 31:17
43. Regínová Radka NNN Neregistrovaní 58:25 + 35:59
44. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:18 + 60:52
Žídek Petr Einar TUR1207 OOB TJ Turnov DISK
P
2.31 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub