Logo

Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
11.09.2016
Místo konání:
Ski areál Severák, Hrabětice (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
dle mapového klíče ISOM 2010, stav srpen 2016, vodovzdorně upravené. Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký a Jan Picek, měř. 1 : 10 000 ekv. 5 m pro všechny kategorie, rozměr A4
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Novotný Dušan - R1
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R2
JURY:
Flašar Jan, Janata Martin, Netuka Jan
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T3     T5    

D10C 1.80 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 15:42
2. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 16:27 + 0:45
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 16:52 + 1:10
4. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 18:38 + 2:56
5. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 18:39 + 2:57
6. Mácová Štěpánka 81C0650 Cirkus Čakovice 20:59 + 5:17
7. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 21:47 + 6:05
8. Baloghová Mile TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:12 + 8:30
9. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 24:28 + 8:46
10. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 24:34 + 8:52
11. Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 25:39 + 9:57
12. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 25:42 + 10:00
13. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:18 + 10:36
14. Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 26:31 + 10:49
15. Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:36 + 10:54
16. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:43 + 16:01
17. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 32:23 + 16:41
18. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 33:36 + 17:54
19. Hubáčková Lucie TJN0651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:53 + 18:11
20. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 35:09 + 19:27
21. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 35:32 + 19:50
22. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:58 + 20:16
23. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 37:51 + 22:09
24. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:53 + 22:11
25. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 38:03 + 22:21
26. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 38:57 + 23:15
27. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 41:55 + 26:13
28. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 49:31 + 33:49
29. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:44 + 38:02
Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany DISK
Mácová Natálie 81C0750 Cirkus Čakovice DNS
Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice DNS
Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice DNS
Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný DNS
Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering DNS

D12C 2.50 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:28
2. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 22:38 + 2:10
3. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 23:02 + 2:34
3. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 23:02 + 2:34
5. Malečková Hana PGP0550 B SK Praga 23:08 + 2:40
6. Balejová Julie KAM0551 C OK Kamenice 23:41 + 3:13
7. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 24:06 + 3:38
8. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia VŠ Plzeň 25:30 + 5:02
9. Cincibusová Lenka FSP0450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:41 + 5:13
10. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:29 + 6:01
11. Hájková Tereza TUV0558 C SOK TJ Turnov 26:39 + 6:11
12. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 26:42 + 6:14
12. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 26:42 + 6:14
14. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 27:32 + 7:04
15. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:09 + 7:41
16. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 28:25 + 7:57
17. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 29:39 + 9:11
18. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 30:47 + 10:19
19. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:24 + 10:56
20. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 31:30 + 11:02
21. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 32:39 + 12:11
22. Morávková Zuzana SRK0551 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:11 + 12:43
23. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 33:33 + 13:05
24. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 35:11 + 14:43
25. Pesničáková Soňa TJN0451 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:25 + 14:57
26. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:28 + 15:00
27. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 36:14 + 15:46
28. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 39:57 + 19:29
29. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:33 + 21:05
30. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 42:42 + 22:14
31. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 43:28 + 23:00
32. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 48:20 + 27:52
33. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 78:31 + 58:03
34. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 88:47 + 68:19
Kociánová Hana SHK0453 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec DNS
Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha DNS

D14B 2.60 km, 85 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 B OK Jilemnice 21:35
2. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 21:59 + 0:24
3. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 22:11 + 0:36
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:19 + 1:44
5. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 23:45 + 2:10
6. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 23:57 + 2:22
7. Pekařová Jana TUR0252 B OOB TJ Turnov 24:00 + 2:25
8. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:10 + 2:35
9. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 24:35 + 3:00
10. Fejfarová Tereza LPU0360 B OK Lokomotiva Pardubice 24:41 + 3:06
11. Kuchařová Rozálie SJC0251 B Sportcentrum Jičín 24:54 + 3:19
12. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 25:18 + 3:43
13. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 25:51 + 4:16
14. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 26:58 + 5:23
15. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 27:57 + 6:22
16. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 27:58 + 6:23
17. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 28:07 + 6:32
18. Tichá Dorotea DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka 28:31 + 6:56
19. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:53 + 7:18
20. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 28:57 + 7:22
21. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 28:58 + 7:23
22. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 29:08 + 7:33
23. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 29:32 + 7:57
24. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 29:33 + 7:58
25. Kinštová Tereza SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec 29:58 + 8:23
26. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 30:19 + 8:44
27. Kovářová Lucie VPM0350 B KOS Slavia VŠ Plzeň 30:21 + 8:46
28. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 30:47 + 9:12
29. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 31:09 + 9:34
30. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 31:19 + 9:44
31. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:24 + 9:49
32. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 32:14 + 10:39
33. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 32:26 + 10:51
34. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 33:13 + 11:38
35. Šritrová Lenka TUV0252 C SOK TJ Turnov 33:42 + 12:07
36. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 33:43 + 12:08
37. Pilná Natálie VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 12:18
38. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 34:11 + 12:36
39. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 34:13 + 12:38
40. Staňková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 34:31 + 12:56
41. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 37:01 + 15:26
42. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 38:46 + 17:11
43. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 39:47 + 18:12
44. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 40:06 + 18:31
45. Nejedlová Josefína LLI0350 B TJ Loko Liberec 41:08 + 19:33
46. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 43:35 + 22:00
47. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 43:49 + 22:14
47. Štěpánková Ema KAM0255 B OK Kamenice 43:49 + 22:14
49. Mrkvičková Veronika TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:04 + 22:29
50. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 45:04 + 23:29
51. Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 46:01 + 24:26
52. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 46:42 + 25:07
53. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:44 + 33:09
54. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 58:48 + 37:13
55. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 59:32 + 37:57
Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering DISK
Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice DISK
Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš DNS
Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering DNS
Besedová Katka PHK0351 B OK 99 Hradec Králové DNS
Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice DNS

D16A 3.00 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 27:05
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 27:07 + 0:02
3. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:04 + 0:59
4. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 28:19 + 1:14
5. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 28:22 + 1:17
6. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 28:52 + 1:47
7. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 28:56 + 1:51
8. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 29:09 + 2:04
9. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 29:36 + 2:31
10. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 30:05 + 3:00
11. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 30:25 + 3:20
12. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 30:38 + 3:33
13. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 30:43 + 3:38
14. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 31:00 + 3:55
15. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 31:09 + 4:04
16. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 31:24 + 4:19
17. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 31:54 + 4:49
18. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:56 + 4:51
19. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:04 + 4:59
20. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 32:26 + 5:21
21. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 32:30 + 5:25
22. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 32:49 + 5:44
23. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 32:50 + 5:45
24. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:07 + 6:02
25. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 6:50
26. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 33:59 + 6:54
27. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 34:00 + 6:55
28. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 34:20 + 7:15
29. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 34:33 + 7:28
30. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 8:07
31. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 35:18 + 8:13
32. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 35:30 + 8:25
33. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 36:07 + 9:02
34. Držková Berenika LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 11:17
35. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:49 + 14:44
36. Kubíčková Iva LPU0157 A OK Lokomotiva Pardubice 42:10 + 15:05
37. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 48:23 + 21:18
38. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 48:56 + 21:51
39. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:40 + 25:35
Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň DISK
Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava DISK

D16B 2.80 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 28:22
2. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 30:17 + 1:55
3. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:19 + 2:57
4. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 31:46 + 3:24
5. Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 31:53 + 3:31
6. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 32:08 + 3:46
7. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:32 + 4:10
8. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 33:10 + 4:48
9. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 33:48 + 5:26
10. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 34:17 + 5:55
11. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 34:30 + 6:08
12. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 34:44 + 6:22
13. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 35:28 + 7:06
14. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 35:50 + 7:28
15. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:59 + 7:37
16. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 36:42 + 8:20
17. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 37:40 + 9:18
18. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 38:29 + 10:07
19. Halamová Barbora TAP0150 B KOB TRETRA Praha 39:03 + 10:41
20. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 39:31 + 11:09
21. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 40:43 + 12:21
22. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 40:51 + 12:29
23. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:54 + 13:32
24. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 52:02 + 23:40
25. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 56:49 + 28:27
26. Vařeková Bohdana RIC0152 C OB Říčany 58:48 + 30:26
27. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 65:41 + 37:19
Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole DNS
Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka DNS

D18A 3.30 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 26:09
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 26:15 + 0:06
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 26:45 + 0:36
4. Janošíkova Tereza UOL9950 A SOB Olomouc 26:46 + 0:37
5. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 27:11 + 1:02
6. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 27:54 + 1:45
7. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 28:38 + 2:29
8. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 28:53 + 2:44
9. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 29:45 + 3:36
10. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 30:08 + 3:59
11. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:15 + 4:06
12. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 30:44 + 4:35
13. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 31:32 + 5:23
14. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 31:56 + 5:47
15. Kinkorová Tereza LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň 32:39 + 6:30
16. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 32:54 + 6:45
17. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 33:09 + 7:00
18. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 33:31 + 7:22
19. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 33:35 + 7:26
20. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 34:07 + 7:58
21. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 34:13 + 8:04
22. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 34:40 + 8:31
23. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 34:49 + 8:40
24. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 35:01 + 8:52
25. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 9:37
26. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 36:07 + 9:58
27. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 36:32 + 10:23
28. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:53 + 10:44
29. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 37:46 + 11:37
30. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 38:17 + 12:08
31. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 39:57 + 13:48
32. Hrabánková Zuzana PGP9950 A SK Praga 43:09 + 17:00
33. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 43:56 + 17:47
Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín DNS

D18B 3.10 km, 120 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 33:17
2. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 33:42 + 0:25
3. Nechutová Aneta PZR9951 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:31 + 1:14
4. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 34:46 + 1:29
5. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 34:47 + 1:30
6. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 36:37 + 3:20
7. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 37:05 + 3:48
8. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:16 + 4:59
9. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 38:52 + 5:35
10. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 39:26 + 6:09
11. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 39:27 + 6:10
12. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 41:57 + 8:40
13. Würzová Karolína FYD9852 B Jizerský klub OB Frýdlant 43:23 + 10:06
14. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:25 + 11:08
15. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 47:40 + 14:23
16. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 48:17 + 15:00
17. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia VŠ Plzeň 48:35 + 15:18
18. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:57 + 18:40
Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš DNS
Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava DNS

D20A 3.50 km, 130 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8310

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 27:49 9189
2. Novotná Klára PHK9751 R OK 99 Hradec Králové 29:32 + 1:43 8669
3. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 29:52 + 2:03 8568
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 30:48 + 2:59 8285
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 31:21 + 3:32 8119
6. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 31:39 + 3:50 8028
7. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 31:57 + 4:08 7937
8. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 34:08 + 6:19 7275
9. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 34:13 + 6:24 7250
10. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 34:14 + 6:25 7245
11. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:19 + 6:30 7220
12. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 34:27 + 6:38 7179
13. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 34:58 + 7:09 7023
14. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 35:19 + 7:30 6917
15. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 35:40 + 7:51 6811
16. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 35:45 + 7:56 6785
17. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 7:59 6770
18. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 36:05 + 8:16 6684
19. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 36:10 + 8:21 6659
20. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:23 + 8:34 6594
21. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:47 + 9:58 6169
22. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 37:59 + 10:10 6109
23. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 38:29 + 10:40 5957
24. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 38:54 + 11:05 5831
25. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 38:55 + 11:06 5826
26. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 39:03 + 11:14 5786
27. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 13:10 5200
28. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 42:02 + 14:13 4882
29. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:13 + 19:24 3311
30. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 51:37 + 23:48 1978

D20B 3.30 km, 120 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 1500

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 43:23 1647
2. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 45:28 + 2:05 1573
3. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 46:07 + 2:44 1550
4. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 54:47 + 11:24 1244
5. Nováková Adéla OKP9750 C SK OK 24 Praha 56:49 + 13:26 1172
Žandová Marcela SKV9653 A TJ Slovan Karlovy Vary DNS 0

D21E 4.20 km, 165 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9613

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 30:49 10531
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 32:04 + 1:15 10131
3. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 1:57 9908
4. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 33:11 + 2:22 9775
5. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 33:58 + 3:09 9524
6. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 34:28 + 3:39 9364
7. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 34:58 + 4:09 9205
8. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 35:25 + 4:36 9061
9. Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 35:34 + 4:45 9013
10. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 35:37 + 4:48 8997
11. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 35:43 + 4:54 8965
12. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 35:55 + 5:06 8901
13. Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 35:59 + 5:10 8880
13. Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 35:59 + 5:10 8880
15. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 5:12 8869
16. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 36:10 + 5:21 8821
17. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 36:15 + 5:26 8794
17. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 36:15 + 5:26 8794
19. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 36:23 + 5:34 8752
20. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 5:35 8746
21. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 36:56 + 6:07 8576
22. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 37:13 + 6:24 8485
23. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 37:14 + 6:25 8480
24. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 37:23 + 6:34 8432
25. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 37:24 + 6:35 8427
26. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 38:39 + 7:50 8027
27. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 38:43 + 7:54 8006
28. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 39:36 + 8:47 7724
29. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 40:23 + 9:34 7473
30. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 10:12 7271
31. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 41:20 + 10:31 7170
32. Ender Franka ZIT8300 HSG Turbine Zittau 58:22 + 27:33
Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno DNS 0
Šimková Johanka ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno DNS 0

D21A 3.90 km, 135 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7964

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 30:53 9041
2. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 34:11 + 3:18 8203
3. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 34:40 + 3:47 8080
4. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:07 + 4:14 7966
5. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 4:55 7793
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 35:55 + 5:02 7763
7. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 36:14 + 5:21 7682
8. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 36:22 + 5:29 7649
9. Vavrova Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 36:40 + 5:47 7572
10. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:19 + 6:26 7407
11. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 37:46 + 6:53 7293
12. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 37:48 + 6:55 7285
13. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 37:56 + 7:03 7251
14. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 38:04 + 7:11 7217
15. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 38:15 + 7:22 7170
16. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 38:18 + 7:25 7158
17. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:20 + 7:27 7149
18. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 38:26 + 7:33 7124
19. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:31 + 7:38 7103
20. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 39:03 + 8:10 6967
21. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 39:43 + 8:50 6798
22. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 40:02 + 9:09 6718
23. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 40:06 + 9:13 6701
24. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 40:17 + 9:24 6654
25. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 40:32 + 9:39 6591
26. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 40:47 + 9:54 6527
27. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 40:58 + 10:05 6481
28. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 41:01 + 10:08 6468
29. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 41:09 + 10:16 6434
30. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 41:48 + 10:55 6269
31. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 41:53 + 11:00 6248
32. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 41:54 + 11:01 6244
33. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 41:57 + 11:04 6231
34. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 42:07 + 11:14 6189
35. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 42:22 + 11:29 6125
36. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 42:27 + 11:34 6104
37. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 42:46 + 11:53 6024
38. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 43:21 + 12:28 5875
39. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 43:25 + 12:32 5858
40. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 43:45 + 12:52 5774
41. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 44:01 + 13:08 5706
42. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 44:10 + 13:17 5668
43. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 44:29 + 13:36 5588
44. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 45:06 + 14:13 5431
45. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 45:34 + 14:41 5313
46. Košárková Iva AOP8152 R Orientační Běh Opava 46:02 + 15:09 5194
47. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 46:05 + 15:12 5181
48. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 46:26 + 15:33 5092
49. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:56 + 16:03 4966
50. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 47:20 + 16:27 4864
51. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:25 + 16:32 4843
52. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 47:38 + 16:45 4788
53. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 48:10 + 17:17 4652
54. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 49:07 + 18:14 4411
55. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 49:57 + 19:04 4200
56. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 49:58 + 19:05 4195
57. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 50:36 + 19:43 4035
58. Kuncová Eliška SSU8951 R SK Severka Šumperk 50:57 + 20:04 3946
59. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 52:34 + 21:41 3535
60. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:17 + 22:24 3353
61. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 55:16 + 24:23 2850
62. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 68:22 + 37:29 0
Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga DISK 0
Horáková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov DNS 0
Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor DNS 0

D21B 3.70 km, 110 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5035

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klapalová Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 33:10 5902
2. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 38:09 + 4:59 5185
3. Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:57 + 6:47 4926
4. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C OK Slavia Hradec Králové 39:59 + 6:49 4921
5. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 40:36 + 7:26 4832
6. Hnilicová Šárka KSU9493 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:29 + 8:19 4705
7. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:00 + 8:50 4631
8. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 42:18 + 9:08 4587
9. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 43:19 + 10:09 4441
10. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 43:25 + 10:15 4427
10. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:25 + 10:15 4427
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 43:41 + 10:31 4388
13. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:27 + 11:17 4278
14. Boumová Irena VSP7751 C USK Praha 44:49 + 11:39 4225
15. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 45:14 + 12:04 4165
16. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 45:28 + 12:18 4132
17. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 45:44 + 12:34 4093
18. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 45:55 + 12:45 4067
19. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 46:14 + 13:04 4021
20. Končáková Klára LCE9555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:36 + 13:26 3969
21. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 48:02 + 14:52 3762
22. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 48:12 + 15:02 3738
23. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:19 + 15:09 3722
24. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:44 + 15:34 3662
25. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 48:46 + 15:36 3657
26. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 48:50 + 15:40 3647
27. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 49:07 + 15:57 3606
28. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 49:13 + 16:03 3592
29. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 49:39 + 16:29 3530
30. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 49:59 + 16:49 3482
31. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 50:34 + 17:24 3398
32. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 50:37 + 17:27 3391
33. Hanajová Káťa SMR8451 C SK SNS Smržovka 51:07 + 17:57 3319
34. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:36 + 19:26 3105
35. Jergušová Hana 84S9102 Akademik TU Košice 53:19 + 20:09
36. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 54:46 + 21:36 2793
37. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 55:41 + 22:31 2661
38. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 55:45 + 22:35 2652
39. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 56:19 + 23:09 2570
40. Trdá Lucie 69X8651 HO Humanita 59:32 + 26:22
41. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 59:51 + 26:41 2062
42. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 61:50 + 28:40 1776
43. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 67:14 + 34:04 999
44. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:22 + 34:12 980
45. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 73:49 + 40:39 52
46. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 80:37 + 47:27 0
47. Loosová Lenka VLI8152 C Slavia Liberec orienteering 80:49 + 47:39 0
Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha DNS 0
Panochová Anna KAM9153 C OK Kamenice DNS 0

D21C 3.50 km, 105 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3291

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 40:53 3658
2. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 43:42 + 2:49 3429
3. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 44:19 + 3:26 3379
4. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 47:47 + 6:54 3098
5. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 47:54 + 7:01 3088
6. Brzáková Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 51:19 + 10:26 2811
7. Höferová Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 52:15 + 11:22 2735
8. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 53:26 + 12:33 2639
9. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:14 + 15:21 2411
10. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 56:53 + 16:00 2359
11. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 56:58 + 16:05 2352
12. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 57:00 + 16:07 2349
13. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 57:03 + 16:10 2345
14. Silovská Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 59:22 + 18:29 2157
15. Šebková Jana DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka 59:40 + 18:47 2133
16. Ryantová Jana NNN8650 Neregistrovaní (NNN) 61:10 + 20:17
17. Ksandrová Marie EKP9262 C VŠTJ Ekonom Praha 64:51 + 23:58
18. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 69:59 + 29:06 1295
19. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 79:24 + 38:31 530
20. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 82:39 + 41:46 267
Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov DISK 0
Svobodná Tereza DKP9350 C Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Puchernová Radka TAP8750 C KOB TRETRA Praha DNS 0

D35B 3.50 km, 120 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 34:13
2. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 35:30 + 1:17
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 37:48 + 3:35
4. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 37:49 + 3:36
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 38:15 + 4:02
6. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 38:57 + 4:44
7. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 39:34 + 5:21
8. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:40 + 5:27
9. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 40:31 + 6:18
10. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 41:27 + 7:14
11. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 41:28 + 7:15
12. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:49 + 7:36
13. Hasmanová Lenka VPM7551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 41:57 + 7:44
14. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 43:29 + 9:16
15. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 43:41 + 9:28
16. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 44:28 + 10:15
17. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:07 + 11:54
18. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 46:19 + 12:06
19. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 48:28 + 14:15
20. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 50:21 + 16:08
21. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 51:15 + 17:02
22. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 52:05 + 17:52
23. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 54:24 + 20:11
24. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:55 + 22:42
25. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:38 + 27:25
26. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 73:40 + 39:27
27. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 86:49 + 52:36
Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice DISK
Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice DNS

D40B 3.40 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 31:12
2. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 32:32 + 1:20
3. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 34:08 + 2:56
4. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 34:26 + 3:14
5. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 34:47 + 3:35
6. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 35:06 + 3:54
7. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 35:19 + 4:07
8. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 36:56 + 5:44
9. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 37:33 + 6:21
10. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 37:41 + 6:29
10. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 37:41 + 6:29
12. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:28 + 7:16
13. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 38:40 + 7:28
14. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 38:44 + 7:32
15. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:45 + 7:33
16. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 38:58 + 7:46
17. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 39:21 + 8:09
18. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 39:54 + 8:42
19. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:13 + 9:01
20. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 40:18 + 9:06
21. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 41:06 + 9:54
22. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 41:10 + 9:58
23. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 10:26
24. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 41:39 + 10:27
25. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 42:09 + 10:57
26. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 43:11 + 11:59
27. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 43:17 + 12:05
28. Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 43:58 + 12:46
29. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 44:06 + 12:54
30. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 45:02 + 13:50
31. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 45:11 + 13:59
31. Semíková Iva KAM6850 C OK Kamenice 45:11 + 13:59
33. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 45:13 + 14:01
34. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 45:29 + 14:17
35. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 45:43 + 14:31
36. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 45:45 + 14:33
37. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:58 + 14:46
38. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 46:05 + 14:53
39. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 46:37 + 15:25
40. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 46:43 + 15:31
41. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 46:44 + 15:32
42. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 46:55 + 15:43
43. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 47:19 + 16:07
44. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 48:05 + 16:53
45. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:12 + 17:00
46. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 50:11 + 18:59
47. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 50:19 + 19:07
48. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 50:26 + 19:14
49. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 51:11 + 19:59
50. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 52:30 + 21:18
51. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 53:20 + 22:08
52. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 54:58 + 23:46
53. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 56:33 + 25:21
54. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 58:39 + 27:27
55. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 65:31 + 34:19
56. Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 67:08 + 35:56
57. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 75:11 + 43:59
58. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 82:33 + 51:21
Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha DNS
Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant DNS
Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany DNS

D45B 3.20 km, 100 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 33:02
2. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 34:31 + 1:29
3. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 34:49 + 1:47
4. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 36:05 + 3:03
5. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 36:27 + 3:25
6. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 37:11 + 4:09
7. Pařízková Věrka SMR7151 C SK SNS Smržovka 37:29 + 4:27
8. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 38:10 + 5:08
9. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 38:40 + 5:38
10. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 38:54 + 5:52
11. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 39:06 + 6:04
12. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:18 + 6:16
13. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 40:10 + 7:08
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 40:11 + 7:09
15. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 40:37 + 7:35
16. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 40:59 + 7:57
17. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 41:04 + 8:02
18. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 41:15 + 8:13
19. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 41:25 + 8:23
20. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 42:10 + 9:08
21. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 10:10
22. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 43:31 + 10:29
23. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 44:10 + 11:08
24. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 44:21 + 11:19
25. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 44:23 + 11:21
26. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 45:37 + 12:35
27. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:42 + 12:40
28. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 46:16 + 13:14
29. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:44 + 14:42
30. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 47:47 + 14:45
31. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 47:57 + 14:55
32. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 47:58 + 14:56
33. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 48:11 + 15:09
34. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 48:45 + 15:43
35. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:30 + 18:28
36. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 52:15 + 19:13
37. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 55:50 + 22:48
38. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 57:39 + 24:37
39. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 58:44 + 25:42
40. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:35 + 26:33
41. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 71:28 + 38:26
Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové DNS

D50B 3.00 km, 105 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 29:27
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 32:35 + 3:08
3. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 33:20 + 3:53
4. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 33:50 + 4:23
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 34:11 + 4:44
6. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 36:21 + 6:54
7. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 36:59 + 7:32
8. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:02 + 7:35
9. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 38:02 + 8:35
10. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 38:44 + 9:17
11. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 39:10 + 9:43
12. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:32 + 10:05
13. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 40:04 + 10:37
14. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 40:32 + 11:05
15. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 41:33 + 12:06
16. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 41:46 + 12:19
17. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 42:08 + 12:41
18. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 43:27 + 14:00
19. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 43:38 + 14:11
20. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 44:38 + 15:11
21. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 45:18 + 15:51
22. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 45:53 + 16:26
23. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:23 + 16:56
24. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 46:24 + 16:57
25. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 46:27 + 17:00
26. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 48:11 + 18:44
27. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 49:15 + 19:48
28. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 49:52 + 20:25
29. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 51:40 + 22:13
30. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:31 + 23:04
31. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 55:21 + 25:54
32. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 60:53 + 31:26
33. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 64:58 + 35:31
34. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 69:45 + 40:18
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport DNS
Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec DNS
Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže DNS
Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové DNS

D55B 2.80 km, 100 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:24
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 33:59 + 0:35
3. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 36:08 + 2:44
4. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 3:15
5. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:50 + 3:26
6. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 37:53 + 4:29
7. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 38:13 + 4:49
8. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 38:41 + 5:17
9. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 39:31 + 6:07
10. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 42:19 + 8:55
11. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 43:32 + 10:08
12. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 44:35 + 11:11
13. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 44:49 + 11:25
14. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 47:16 + 13:52
15. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 47:38 + 14:14
16. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:32 + 15:08
17. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 52:11 + 18:47
18. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:38 + 19:14
19. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 57:33 + 24:09
Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha DNS

D60B 2.60 km, 60 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 36:28
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 39:28 + 3:00
3. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 40:35 + 4:07
4. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 40:57 + 4:29
5. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 42:04 + 5:36
6. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 42:20 + 5:52
7. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 42:30 + 6:02
8. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 43:12 + 6:44
9. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 43:34 + 7:06
10. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 45:34 + 9:06
11. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 46:22 + 9:54
12. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 46:55 + 10:27
13. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 48:41 + 12:13
14. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 49:11 + 12:43
15. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 51:20 + 14:52
16. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 52:53 + 16:25
17. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 58:04 + 21:36
18. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 68:22 + 31:54

D65B 2.30 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 33:09
2. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 38:24 + 5:15
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 40:06 + 6:57
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 41:08 + 7:59
5. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 44:24 + 11:15
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 46:03 + 12:54
7. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 46:38 + 13:29
8. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:42 + 13:33
9. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 47:30 + 14:21
10. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 17:28
11. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 57:59 + 24:50
12. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 58:12 + 25:03
Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov DNS

D70B 2.20 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 40:40
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 44:13 + 3:33
3. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 45:03 + 4:23
4. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 45:20 + 4:40
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 55:39 + 14:59
6. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 65:55 + 25:15

H10C 1.80 km, 30 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:15
2. Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:43 + 0:28
3. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:10 + 0:55
4. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 13:11 + 0:56
5. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 13:36 + 1:21
6. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 15:21 + 3:06
7. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 15:26 + 3:11
8. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 15:47 + 3:32
9. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:14 + 4:59
10. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 17:34 + 5:19
11. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 17:48 + 5:33
12. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 18:10 + 5:55
13. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 18:27 + 6:12
14. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 19:22 + 7:07
15. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 20:05 + 7:50
16. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 20:12 + 7:57
17. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 20:16 + 8:01
18. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 20:43 + 8:28
19. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:50 + 8:35
20. Štěňha David EKP0701 C VŠTJ Ekonom Praha 21:11 + 8:56
21. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:58 + 9:43
22. Trávníček Lukáš VLI0704 C Slavia Liberec orienteering 22:33 + 10:18
23. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:45 + 10:30
24. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 23:01 + 10:46
25. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 23:14 + 10:59
26. Meier David VSP0606 C USK Praha 23:31 + 11:16
27. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 25:15 + 13:00
28. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 25:23 + 13:08
29. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:30 + 13:15
30. Potměšil Matyáš TJNXX01 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:46 + 13:31
31. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:21 + 14:06
32. Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia VŠ Plzeň 26:40 + 14:25
33. Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 27:06 + 14:51
34. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 28:10 + 15:55
35. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 30:27 + 18:12
36. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 30:53 + 18:38
37. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 33:05 + 20:50
38. Hubáček David TJN0602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:57 + 34:42
39. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 54:57 + 42:42
40. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 56:49 + 44:34
41. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:16 + 48:01
Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering DISK
Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové DNS
Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice DNS
Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř DNS

H12C 2.50 km, 60 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 19:34
2. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 20:02 + 0:28
3. Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 21:34 + 2:00
4. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 21:51 + 2:17
4. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 21:51 + 2:17
6. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 21:56 + 2:22
7. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 22:26 + 2:52
8. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 22:31 + 2:57
9. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 22:49 + 3:15
10. Pelc Matyáš CST0401 C OB Strakonice 22:51 + 3:17
11. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 23:16 + 3:42
12. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 23:24 + 3:50
13. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 23:27 + 3:53
14. Melišík Jan TAP0502 C KOB TRETRA Praha 24:02 + 4:28
15. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 25:09 + 5:35
16. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 25:43 + 6:09
17. Hoetzel Hugo JEN0503 C OB Jenišovice 25:47 + 6:13
18. Pokorný Jan TJN0400 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:25 + 6:51
19. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 26:48 + 7:14
20. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 26:55 + 7:21
21. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 27:00 + 7:26
22. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 27:43 + 8:09
23. Kabát Martin EKP0412 B VŠTJ Ekonom Praha 28:04 + 8:30
24. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 28:11 + 8:37
25. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 28:59 + 9:25
26. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 29:10 + 9:36
27. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 30:00 + 10:26
28. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 30:08 + 10:34
29. Morávek Martin SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:02 + 11:28
30. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 31:04 + 11:30
31. Šašek Martin SOB0501 C SOBSA 31:32 + 11:58
32. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 32:26 + 12:52
33. Hasman Jakub VPM0501 B KOS Slavia VŠ Plzeň 32:58 + 13:24
34. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 33:20 + 13:46
35. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 35:17 + 15:43
36. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 36:21 + 16:47
37. Himmel Ondřej OKP0500 C SK OK 24 Praha 37:25 + 17:51
38. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 39:29 + 19:55
39. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 39:30 + 19:56
40. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:01 + 21:27
41. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 45:35 + 26:01
42. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 46:39 + 27:05
43. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 53:32 + 33:58
44. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 70:31 + 50:57
Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice DNS
Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS

H14B 2.80 km, 95 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 18:47
2. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 20:20 + 1:33
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:46 + 1:59
4. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 20:58 + 2:11
5. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 21:14 + 2:27
6. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:45 + 2:58
7. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 21:46 + 2:59
8. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 21:59 + 3:12
9. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 22:14 + 3:27
10. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 22:42 + 3:55
11. Chaloupský Jakub PHK0302 B OK 99 Hradec Králové 22:52 + 4:05
12. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 23:14 + 4:27
13. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 23:26 + 4:39
14. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 23:37 + 4:50
15. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 23:54 + 5:07
15. Tkáč Matěj TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:54 + 5:07
17. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 24:09 + 5:22
18. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 24:12 + 5:25
19. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 24:19 + 5:32
20. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 24:24 + 5:37
21. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 24:42 + 5:55
22. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 24:47 + 6:00
23. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:05 + 6:18
24. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 25:20 + 6:33
25. Bolehovský Michal EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha 25:21 + 6:34
26. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 25:25 + 6:38
27. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 25:32 + 6:45
28. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 25:52 + 7:05
29. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:21 + 7:34
30. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 26:32 + 7:45
31. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 26:39 + 7:52
32. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 26:43 + 7:56
33. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 26:48 + 8:01
34. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:13 + 8:26
35. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 27:15 + 8:28
36. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 27:17 + 8:30
37. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:21 + 8:34
38. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:08 + 9:21
39. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 28:29 + 9:42
40. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia VŠ Plzeň 28:31 + 9:44
41. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 28:40 + 9:53
42. Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 28:49 + 10:02
43. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 28:53 + 10:06
44. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 29:05 + 10:18
45. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 29:16 + 10:29
46. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 29:35 + 10:48
47. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:43 + 10:56
48. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 30:46 + 11:59
49. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 31:02 + 12:15
50. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 31:23 + 12:36
51. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 31:27 + 12:40
52. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 31:31 + 12:44
53. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 31:50 + 13:03
54. Víteček Jáchym DKP0204 C Oddíl OB Kotlářka 32:26 + 13:39
55. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 32:32 + 13:45
56. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:38 + 13:51
57. Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 32:56 + 14:09
58. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 33:11 + 14:24
59. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 33:14 + 14:27
60. Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:34 + 14:47
61. Mellan Jonáš TUV0308 C SOK TJ Turnov 33:49 + 15:02
62. Lesák Ondřej TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:50 + 15:03
63. Bárta Šimon PHK0202 B OK 99 Hradec Králové 34:23 + 15:36
64. Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 34:46 + 15:59
65. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 35:08 + 16:21
66. Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava 35:15 + 16:28
67. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 36:07 + 17:20
68. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 36:37 + 17:50
69. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 37:11 + 18:24
70. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 39:12 + 20:25
71. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 39:29 + 20:42
72. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:36 + 20:49
73. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 41:08 + 22:21
74. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 41:37 + 22:50
75. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 44:31 + 25:44
76. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 58:48 + 40:01
77. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 59:23 + 40:36
78. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 59:34 + 40:47
79. Hadač Jakub 6VX0200 TORNÁDO 81:18 + 62:31
Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Štefan Vít STH0202 B SK Studenec DNS
Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice DNS
Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice DNS

H16A 3.30 km, 130 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 23:05
2. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 23:40 + 0:35
3. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 24:58 + 1:53
4. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 25:04 + 1:59
5. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 25:08 + 2:03
6. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 25:11 + 2:06
7. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 25:35 + 2:30
8. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 25:39 + 2:34
9. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 25:58 + 2:53
10. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 26:04 + 2:59
11. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 26:40 + 3:35
12. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 26:46 + 3:41
13. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:29 + 4:24
14. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:31 + 4:26
15. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 27:35 + 4:30
16. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 27:59 + 4:54
17. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 28:06 + 5:01
18. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 28:44 + 5:39
19. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:27 + 6:22
20. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 6:34
21. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 30:09 + 7:04
22. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 30:55 + 7:50
23. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 31:17 + 8:12
24. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 31:26 + 8:21
25. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 31:46 + 8:41
26. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:06 + 9:01
27. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 32:08 + 9:03
28. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 33:16 + 10:11
29. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 34:43 + 11:38
30. Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha 50:33 + 27:28
Krejčí Michal TAP0008 C KOB TRETRA Praha DNS
Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk DNS
Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec DNS

H16B 3.20 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:30
2. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 32:35 + 0:05
3. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 32:55 + 0:25
4. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 33:06 + 0:36
5. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 34:05 + 1:35
6. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 34:14 + 1:44
7. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:22 + 2:52
8. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 35:32 + 3:02
9. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 36:52 + 4:22
10. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 36:58 + 4:28
11. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 37:04 + 4:34
12. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:28 + 4:58
13. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 38:19 + 5:49
14. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 38:31 + 6:01
15. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 38:57 + 6:27
16. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 39:03 + 6:33
17. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 39:32 + 7:02
18. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 40:00 + 7:30
19. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 40:03 + 7:33
20. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:29 + 7:59
21. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 41:42 + 9:12
22. Newiak Nick NEJ0101 B TJ Jiskra Nejdek 42:22 + 9:52
23. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 44:34 + 12:04
24. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 45:53 + 13:23
25. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 46:12 + 13:42
26. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 47:55 + 15:25
27. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 49:20 + 16:50
28. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 50:28 + 17:58
29. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:28 + 18:58
30. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 51:38 + 19:08
31. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 53:19 + 20:49
32. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 55:37 + 23:07
33. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 56:11 + 23:41
34. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 59:12 + 26:42
35. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 156:01 + 123:31
Dostál Jakub VRL0104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec DNS
Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole DNS
Černý Jan MAS0100 B KČT Aš DNS
Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové DNS
Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha DNS

H18A 3.70 km, 135 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 22:56
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 23:09 + 0:13
3. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 23:53 + 0:57
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 23:59 + 1:03
5. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 24:58 + 2:02
6. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:02 + 2:06
7. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 25:09 + 2:13
8. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 25:50 + 2:54
9. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 26:01 + 3:05
10. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:04 + 3:08
11. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 26:06 + 3:10
12. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:33 + 4:37
12. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 27:33 + 4:37
14. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 27:37 + 4:41
15. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 27:38 + 4:42
16. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 27:43 + 4:47
17. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 27:49 + 4:53
18. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:57 + 5:01
19. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 28:10 + 5:14
20. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:11 + 5:15
21. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 28:32 + 5:36
22. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 28:44 + 5:48
23. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 28:58 + 6:02
24. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 29:42 + 6:46
25. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:57 + 7:01
26. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:07 + 7:11
27. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 31:06 + 8:10
28. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 31:30 + 8:34
29. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 31:51 + 8:55
30. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 33:52 + 10:56
30. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 33:52 + 10:56
32. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 34:00 + 11:04
33. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 35:28 + 12:32
34. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 35:54 + 12:58
35. Hubáček Filip JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov 36:06 + 13:10
36. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:11 + 14:15
37. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 38:25 + 15:29
38. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 40:51 + 17:55
Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor DNS
Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín DNS
Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc DNS

H18B 3.40 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 29:17
2. Kalenský Aleš STH9801 C SK Studenec 30:02 + 0:45
3. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 30:42 + 1:25
4. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 32:09 + 2:52
5. Novák Filip TJN9801 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:43 + 3:26
6. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:33 + 4:16
7. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 33:45 + 4:28
8. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 34:09 + 4:52
9. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 34:38 + 5:21
10. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 35:45 + 6:28
11. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 36:39 + 7:22
11. Vítek Karel DKL9901 B KOB Kladno 36:39 + 7:22
13. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 36:54 + 7:37
14. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 40:53 + 11:36
15. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 42:12 + 12:55
16. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 45:00 + 15:43
17. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 45:15 + 15:58
Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice DNS
Košek Jan LLI9801 B TJ Loko Liberec DNS
Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín DNS
Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové DNS

H20A 4.10 km, 155 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8912

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 28:13 9606
2. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 28:42 + 0:29 9447
3. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 29:11 + 0:58 9287
4. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 29:24 + 1:11 9216
5. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 29:30 + 1:17 9183
6. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 29:52 + 1:39 9063
7. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 30:11 + 1:58 8958
8. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 30:23 + 2:10 8892
9. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 30:35 + 2:22 8827
10. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 31:09 + 2:56 8640
11. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 31:29 + 3:16 8530
12. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 32:08 + 3:55 8316
13. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 32:27 + 4:14 8212
14. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 32:32 + 4:19 8185
15. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:28 + 5:15