O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
12.09.2015
Místo konání:
Telč
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Telč
Ředitel závodu:
Kadlec Jan
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kratochvíl Martin - R1
JURY:
Zháňal Jan, Kolínová Kristýna, Poklop Martin
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
0.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 6:55
2. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 7:18 + 0:23
3. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 8:03 + 1:08
4. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 8:38 + 1:43
5. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 8:50 + 1:55
6. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 11:38 + 4:43
7. Holíková Simona NEJ0551 C TJ Jiskra Nejdek 12:35 + 5:40
8. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 14:23 + 7:28
9. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 14:33 + 7:38
10. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 19:52 + 12:57
11. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 20:03 + 13:08
12. Floriánková Františka VSP0550 C USK Praha 21:10 + 14:15
13. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:22 + 20:27
Mácová Amálie SJI0650 C OK Jihlava DISK
MS Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D10N
0.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbanová Anna SJH0753 C SJH Jindřichův Hradec 7:48
2. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 11:49 + 4:01
3. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 11:54 + 4:06
4. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 13:32 + 5:44
5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 14:42 + 6:54
6. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 24:13 + 16:25
7. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 24:14 + 16:26
8. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 28:30 + 20:42
Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava DISK
D12
1.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka 9:34
2. Fejfarová Tereza LPU0360 B OK Lokomotiva Pardubice 10:29 + 0:55
3. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 10:42 + 1:08
4. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 11:14 + 1:40
5. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 11:18 + 1:44
6. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 11:30 + 1:56
7. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:38 + 2:04
8. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:45 + 2:11
9. Kovářová Lucie VPM0350 C KOS Slavia VŠ Plzeň 11:51 + 2:17
10. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 11:58 + 2:24
10. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 11:58 + 2:24
12. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 12:12 + 2:38
13. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 12:25 + 2:51
14. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 12:38 + 3:04
15. Staňková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 12:41 + 3:07
16. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 12:53 + 3:19
17. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:54 + 3:20
18. Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 13:04 + 3:30
19. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 13:06 + 3:32
20. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 13:20 + 3:46
21. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 13:37 + 4:03
22. Procházková Kateřina SJC0351 C TJ Sportcentrum Jičín 13:40 + 4:06
23. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 14:10 + 4:36
24. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 14:34 + 5:00
25. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:38 + 5:04
26. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 14:40 + 5:06
27. Šemberová Anděla SJC0451 C TJ Sportcentrum Jičín 15:40 + 6:06
28. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:49 + 6:15
29. Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 17:05 + 7:31
30. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 17:06 + 7:32
31. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 17:12 + 7:38
32. Gottsteinová Ema JIL0451 C OK Jilemnice 17:42 + 8:08
33. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 17:48 + 8:14
34. Petříková Adéla MAS0352 C KČT Aš 18:38 + 9:04
35. Růžičková Eliška SJC0452 C TJ Sportcentrum Jičín 21:14 + 11:40
36. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 22:30 + 12:56
37. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 23:30 + 13:56
38. Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 24:08 + 14:34
Mikešová Tereza RUZ0351 C TJ Růžená DISK
MS Novotná Jitka NNN9996 C Neregistrovaní 12:49 + 3:15
D14
1.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:14
2. Semíková Lucie KAM0250 B SK Kamenice 10:32 + 0:18
2. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 10:32 + 0:18
4. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:36 + 0:22
4. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 10:36 + 0:22
6. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 10:38 + 0:24
7. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 10:41 + 0:27
8. Matějková Barbora SJC0156 B TJ Sportcentrum Jičín 10:55 + 0:41
9. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 11:04 + 0:50
10. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:12 + 0:58
10. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 11:12 + 0:58
12. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 11:18 + 1:04
13. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:23 + 1:09
14. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 11:27 + 1:13
15. Kinštová Tereza SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec 11:36 + 1:22
16. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 11:38 + 1:24
17. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 11:45 + 1:31
18. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:48 + 1:34
19. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 11:54 + 1:40
20. Janků Anna SJC0252 A TJ Sportcentrum Jičín 11:56 + 1:42
21. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 11:57 + 1:43
22. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:58 + 1:44
23. Klacková Štěpánka SJC0253 C TJ Sportcentrum Jičín 12:07 + 1:53
23. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 12:07 + 1:53
25. Škáchová Magdalena KAM0151 A SK Kamenice 12:14 + 2:00
26. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 12:19 + 2:05
26. Najmanová Agáta DKP0150 C Oddíl OB Kotlářka 12:19 + 2:05
26. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 12:19 + 2:05
29. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 12:38 + 2:24
30. Růžičková Vendula CHA0252 C OK Chrastava 12:56 + 2:42
31. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 13:16 + 3:02
32. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 13:17 + 3:03
33. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 13:36 + 3:22
34. Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš 13:48 + 3:34
35. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 14:02 + 3:48
36. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:19 + 4:05
37. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:21 + 4:07
38. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 14:22 + 4:08
39. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 14:52 + 4:38
40. Mulíčková Zuzana ABM0157 B KOB Moira Brno 15:31 + 5:17
41. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 15:33 + 5:19
42. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 15:38 + 5:24
42. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:38 + 5:24
44. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 15:40 + 5:26
45. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 16:01 + 5:47
46. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 16:08 + 5:54
47. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 16:27 + 6:13
48. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 16:38 + 6:24
49. Kuchařová Rozálie SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín 17:32 + 7:18
50. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 18:22 + 8:08
51. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 18:47 + 8:33
52. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 18:54 + 8:40
53. Šritrová Lenka TUV0252 B SOK TJ Turnov 18:58 + 8:44
54. Dočkalová Klára SJI0250 C OK Jihlava 24:15 + 14:01
Hornychová Karolína TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D16A
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 12:47
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 14:14 + 1:27
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 14:29 + 1:42
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 14:30 + 1:43
5. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 14:52 + 2:05
6. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 15:02 + 2:15
7. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 15:09 + 2:22
7. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 15:09 + 2:22
9. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 15:10 + 2:23
10. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 15:12 + 2:25
11. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 15:14 + 2:27
12. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:34 + 2:47
12. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 15:34 + 2:47
14. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 15:38 + 2:51
15. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 15:40 + 2:53
16. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 15:43 + 2:56
17. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 15:44 + 2:57
18. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 15:51 + 3:04
19. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 15:54 + 3:07
20. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 16:00 + 3:13
21. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:08 + 3:21
22. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 16:09 + 3:22
23. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 16:12 + 3:25
24. Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice 16:18 + 3:31
25. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 16:21 + 3:34
26. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 16:26 + 3:39
27. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 16:28 + 3:41
28. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:30 + 3:43
29. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 16:35 + 3:48
30. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 16:39 + 3:52
31. Albrechtová Iveta KAM9950 C SK Kamenice 16:46 + 3:59
32. Zlámalová Nikola SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín 16:56 + 4:09
33. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 17:00 + 4:13
34. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 17:05 + 4:18
35. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:08 + 4:21
36. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 17:17 + 4:30
37. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 17:18 + 4:31
38. Hájková Lenka AOP0050 A Orientační Běh Opava 18:22 + 5:35
39. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 18:39 + 5:52
40. Hrabánková Zuzana PGP9950 A SK Praga 18:47 + 6:00
41. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 19:26 + 6:39
42. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 19:27 + 6:40
43. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 19:43 + 6:56
44. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 19:48 + 7:01
45. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 21:39 + 8:52
46. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 24:41 + 11:54
47. Cych Agnieszka PHK9966 B OK 99 Hradec Králové 36:44 + 23:57
D16C
1.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 13:06
2. Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:34 + 0:28
3. Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno 13:52 + 0:46
3. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 13:52 + 0:46
5. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:55 + 0:49
6. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 14:54 + 1:48
7. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 15:14 + 2:08
8. Sobotková Anna PGP0050 B SK Praga 16:30 + 3:24
Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
MS Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:35 + 3:29
D18A
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 15:54
2. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 16:00 + 0:06
3. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 17:33 + 1:39
4. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 17:34 + 1:40
5. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 17:35 + 1:41
6. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 17:57 + 2:03
7. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 18:00 + 2:06
8. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 18:10 + 2:16
9. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 18:26 + 2:32
10. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 18:31 + 2:37
11. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 18:32 + 2:38
12. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 18:34 + 2:40
13. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 18:43 + 2:49
14. Roškotová Lucie TUR9753 A OOB TJ Turnov 18:45 + 2:51
15. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 18:49 + 2:55
16. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:03 + 3:09
17. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 19:12 + 3:18
18. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 19:13 + 3:19
19. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 19:15 + 3:21
20. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 19:16 + 3:22
20. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 19:16 + 3:22
22. Kinkorová Tereza LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň 19:23 + 3:29
23. Hanousková Renata LCE9852 A OOB TJ Slovan Luhačovice 19:28 + 3:34
24. Kaufmanová Ivana TRI9761 A TJ TŽ Třinec 19:30 + 3:36
25. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 19:34 + 3:40
26. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 19:41 + 3:47
27. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 19:47 + 3:53
28. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 19:49 + 3:55
29. Hájková Eliška KAM9851 A SK Kamenice 19:54 + 4:00
30. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:08 + 4:14
31. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:13 + 4:19
32. Zimmerová Kateřina KAM9850 A SK Kamenice 20:28 + 4:34
33. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 20:34 + 4:40
34. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 20:40 + 4:46
35. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 21:43 + 5:49
36. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:54 + 6:00
37. Parkanová Veronika SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec 22:31 + 6:37
38. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 23:10 + 7:16
39. Kavalírová Julie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 23:45 + 7:51
Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň DISK
D18C
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 15:18
2. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 15:19 + 0:01
3. Dvořáková Klára CHT9852 B OOB SK Chrast 16:55 + 1:37
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 18:25 + 3:07
5. Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 21:16 + 5:58
D20A
2.20 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 R TJ Loko Liberec 16:42 8813
2. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 17:33 + 0:51 8396
3. Cych Weronika PHK9696 R OK 99 Hradec Králové 17:44 + 1:02 8306
4. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:21 + 1:39 8003
5. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 18:24 + 1:42 7979
6. Kulhavá Eliška LPU9657 E OK Lokomotiva Pardubice 18:44 + 2:02 7815
7. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 18:51 + 2:09 7758
8. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 18:59 + 2:17 7692
9. Koderičová Tereza PHK9666 A OK 99 Hradec Králové 19:22 + 2:40 7504
10. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 19:30 + 2:48 7439
11. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 19:32 + 2:50 7422
12. Procházková Marie KAM9554 R SK Kamenice 19:46 + 3:04 7308
13. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 20:08 + 3:26 7128
14. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 20:12 + 3:30 7095
15. Matyba Anna DOB9650 B KOB Dobruška 20:24 + 3:42 6997
16. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 20:54 + 4:12 6752
17. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 21:10 + 4:28 6621
18. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 21:13 + 4:31 6596
19. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 21:20 + 4:38 6539
20. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 24:51 + 8:09 4813
21. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:12 + 9:30 4150
22. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 34:22 + 17:40 142
D21E
2.20 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9758
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 16:46 10429
2. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 16:58 + 0:12 10306
3. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 16:59 + 0:13 10296
4. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 17:01 + 0:15 10276
5. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 17:07 + 0:21 10215
6. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 17:21 + 0:35 10072
7. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 17:22 + 0:36 10062
8. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 17:32 + 0:46 9960
9. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 17:34 + 0:48 9939
10. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 17:38 + 0:52 9898
11. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:52 + 1:06 9756
12. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 17:58 + 1:12 9694
13. Čepová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 18:08 + 1:22 9592
14. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 18:20 + 1:34 9470
15. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 18:34 + 1:48 9327
15. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 18:34 + 1:48 9327
17. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 18:39 + 1:53 9276
18. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 18:40 + 1:54 9266
19. Horová Pavla LPU9457 E OK Lokomotiva Pardubice 18:43 + 1:57 9236
20. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 18:49 + 2:03 9174
21. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 18:57 + 2:11 9093
22. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 19:00 + 2:14 9062
23. Košárková Iva AOP8152 R Orientační Běh Opava 19:15 + 2:29 8909
23. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 19:15 + 2:29 8909
25. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 19:16 + 2:30 8899
26. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 19:19 + 2:33 8868
27. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 19:43 + 2:57 8624
28. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 20:14 + 3:28 8308
29. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 20:32 + 3:46 8124
Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21A
2.10 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7989
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jakobová Adélka PGP9056 R SK Praga 17:28 8714
2. Doležalová Monika KAM8851 R SK Kamenice 18:02 + 0:34 8447
3. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 18:28 + 1:00 8243
4. Hrstková Vladěna ZBM8787 R SK Žabovřesky Brno 18:42 + 1:14 8134
5. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 18:53 + 1:25 8047
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 19:05 + 1:37 7953
7. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 19:10 + 1:42 7914
8. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 19:38 + 2:10 7694
9. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 19:43 + 2:15 7655
10. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 19:54 + 2:26 7569
11. Čermáková Magdalena LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:56 + 2:28 7553
12. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 19:58 + 2:30 7537
13. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 20:01 + 2:33 7514
14. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 20:07 + 2:39 7467
15. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 20:08 + 2:40 7459
16. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 20:16 + 2:48 7396
17. Sedláčková Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 20:18 + 2:50 7380
18. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 20:25 + 2:57 7325
19. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 20:30 + 3:02 7286
20. Lehárová Alžběta LPU9456 R OK Lokomotiva Pardubice 20:35 + 3:07 7247
21. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 20:37 + 3:09 7231
22. Kamererová Valerie KAM9452 C SK Kamenice 20:46 + 3:18 7161
23. Kuncová Eliška SSU8951 R SK Severka Šumperk 20:48 + 3:20 7145
23. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 20:48 + 3:20 7145
25. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 20:53 + 3:25 7106
26. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 20:58 + 3:30 7067
27. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 21:00 + 3:32 7051
28. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 21:07 + 3:39 6996
28. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 21:07 + 3:39 6996
30. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 21:14 + 3:46 6941
31. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 21:20 + 3:52 6894
32. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 21:26 + 3:58 6847
33. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 21:28 + 4:00 6831
34. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 21:35 + 4:07 6776
35. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 21:40 + 4:12 6737
36. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 21:54 + 4:26 6627
37. Šilhavá Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň 21:58 + 4:30 6596
38. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:00 + 4:32 6580
39. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 22:01 + 4:33 6572
40. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 22:18 + 4:50 6439
41. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 22:23 + 4:55 6400
42. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 22:46 + 5:18 6219
43. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 22:51 + 5:23 6180
44. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 23:02 + 5:34 6094
45. Přecechtělová Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 23:03 + 5:35 6086
46. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 23:06 + 5:38 6062
47. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 23:13 + 5:45 6007
48. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 23:23 + 5:55 5929
49. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 23:24 + 5:56 5921
50. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 23:27 + 5:59 5898
51. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 24:10 + 6:42 5560
52. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 24:57 + 7:29 5191
53. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 31:56 + 14:28 1904
54. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 35:31 + 18:03 217
Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
MS Rybář Oleg LTU7801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:51 + 16:23
D21C
2.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5251
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 14:31 5835
2. Jiříková Dana TAP9055 C KOB TRETRA Praha 15:29 + 0:58 5483
3. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 15:46 + 1:15 5379
4. Zayats Inna LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň 15:53 + 1:22 5337
5. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 15:56 + 1:25 5319
5. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 15:56 + 1:25 5319
5. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 15:56 + 1:25 5319
8. König Lucie AOP8851 C Orientační Běh Opava 16:00 + 1:29 5294
9. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 16:09 + 1:38 5240
10. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:25 + 1:54 5142
11. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 16:36 + 2:05 5075
12. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 16:40 + 2:09 5051
13. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 16:49 + 2:18 4996
14. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 16:51 + 2:20 4984
15. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 16:52 + 2:21 4978
16. Ondráčková Lucie CTB9254 C SK OB Chotěboř 16:59 + 2:28 4935
17. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 17:15 + 2:44 4838
18. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 17:20 + 2:49 4808
19. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:22 + 2:51 4796
20. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:23 + 2:52 4790
21. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 17:24 + 2:53 4783
22. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 17:42 + 3:11 4674
23. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 17:45 + 3:14 4656
24. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 17:47 + 3:16 4644
25. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 17:54 + 3:23 4601
26. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 17:59 + 3:28 4571
27. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:01 + 3:30 4558
28. Štefková Lucie VBM8254 C VSK Mendelu Brno 18:47 + 4:16 4279
29. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 19:52 + 5:21 3884
30. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 20:30 + 5:59 3652
31. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 20:51 + 6:20 3525
32. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 21:28 + 6:57 3300
33. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 21:59 + 7:28 3111
34. Jarešová Lucie EKP9855 C VŠTJ Ekonom Praha 23:33 + 9:02 2540
35. Rajnošková Lea BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrchů 23:52 + 9:21 2424
36. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 23:54 + 9:23 2412
37. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:19 + 9:48 2260
38. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 31:14 + 16:43 0
Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená DISK 0
D21D
1.90 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 479
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 20:35 515
2. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 20:54 + 0:19 508
3. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 21:13 + 0:38 500
4. Kurečková Dana ABM7666 C KOB Moira Brno 22:48 + 2:13
5. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 24:46 + 4:11
6. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 27:58 + 7:23 336
7. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 28:48 + 8:13 316
8. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 33:04 + 12:29 212
D35
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:36
2. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 14:56 + 0:20
3. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 14:57 + 0:21
4. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 15:01 + 0:25
5. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 15:10 + 0:34
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 15:50 + 1:14
7. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:52 + 1:16
8. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 16:10 + 1:34
9. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 16:15 + 1:39
10. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 16:16 + 1:40
11. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 16:22 + 1:46
12. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:26 + 1:50
13. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 16:30 + 1:54
14. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 16:44 + 2:08
15. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 16:57 + 2:21
16. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:02 + 2:26
17. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 17:15 + 2:39
18. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 17:17 + 2:41
19. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 17:20 + 2:44
20. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:31 + 2:55
21. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 17:35 + 2:59
22. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 17:36 + 3:00
23. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:46 + 3:10
23. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 17:46 + 3:10
25. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 17:47 + 3:11
26. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 17:54 + 3:18
26. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 17:54 + 3:18
28. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:03 + 3:27
29. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 18:28 + 3:52
30. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 19:08 + 4:32
31. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:11 + 4:35
32. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:14 + 4:38
33. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 19:19 + 4:43
34. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 19:26 + 4:50
35. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 19:28 + 4:52
36. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 19:35 + 4:59
36. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 19:35 + 4:59
36. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 19:35 + 4:59
36. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 19:35 + 4:59
40. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:36 + 5:00
41. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 20:08 + 5:32
42. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 20:26 + 5:50
43. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:38 + 6:02
44. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 20:59 + 6:23
45. Hašková Eva VPM7352 C KOS Slavia VŠ Plzeň 21:19 + 6:43
45. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:19 + 6:43
47. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 21:34 + 6:58
48. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 21:53 + 7:17
49. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 23:51 + 9:15
50. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 24:26 + 9:50
51. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 25:35 + 10:59
52. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 27:22 + 12:46
Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč DISK
Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D45
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 15:38
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:56 + 0:18
2. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 15:56 + 0:18
4. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 16:01 + 0:23
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 16:57 + 1:19
6. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 17:23 + 1:45
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 18:31 + 2:53
8. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 18:42 + 3:04
9. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 18:43 + 3:05
10. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 19:05 + 3:27
11. Zalabová Martina SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín 19:13 + 3:35
12. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 19:22 + 3:44
13. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 20:01 + 4:23
14. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 20:03 + 4:25
15. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 20:16 + 4:38
15. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:16 + 4:38
17. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:20 + 4:42
18. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 20:42 + 5:04
19. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 21:32 + 5:54
20. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 23:12 + 7:34
21. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 24:06 + 8:28
22. Schusterová Martina AOP6551 C Orientační Běh Opava 24:54 + 9:16
23. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 25:26 + 9:48
24. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 25:42 + 10:04
25. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 26:01 + 10:23
26. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:55 + 13:17
Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice DISK
D55
1.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 17:21
2. Černíková Zdeňka OSN5964 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:55 + 3:34
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:23 + 4:02
4. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 21:37 + 4:16
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 22:40 + 5:19
6. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:43 + 5:22
7. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 25:11 + 7:50
8. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 27:05 + 9:44
9. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 29:40 + 12:19
10. Kovářová Milena SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec 31:58 + 14:37
Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10
1.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň 7:38
2. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 7:43 + 0:05
3. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 7:44 + 0:06
4. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 7:58 + 0:20
5. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 8:39 + 1:01
6. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 9:03 + 1:25
7. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 9:10 + 1:32
8. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:06 + 2:28
9. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08 + 2:30
9. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 10:08 + 2:30
11. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 10:14 + 2:36
12. Štěňha David EKP0701 C VŠTJ Ekonom Praha 10:23 + 2:45
13. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 10:26 + 2:48
14. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 11:01 + 3:23
15. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:31 + 3:53
16. Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:53 + 4:15
17. Hendrych Vít SJI0601 C OK Jihlava 11:59 + 4:21
18. Rosecký Adam PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:38 + 6:00
19. Máca Dominik SJI0503 C OK Jihlava 14:32 + 6:54
20. Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš 16:25 + 8:47
21. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:40 + 9:02
22. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 17:44 + 10:06
23. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 21:59 + 14:21
24. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 23:54 + 16:16
Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš DISK
H10N
0.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 6:19
2. Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 11:09 + 4:50
3. Černý Vojtěch SJI0603 C OK Jihlava 14:25 + 8:06
4. Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 15:27 + 9:08
5. Beran Jáchym SJH0602 C SJH Jindřichův Hradec 16:22 + 10:03
6. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 17:25 + 11:06
7. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 20:10 + 13:51
8. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 21:36 + 15:17
9. Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 24:27 + 18:08
10. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 32:58 + 26:39
Jirků František SJI0600 C OK Jihlava DISK
MS Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 17:45 + 11:26
H12
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 9:52
2. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:09 + 0:17
3. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 10:10 + 0:18
4. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 10:16 + 0:24
5. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 10:29 + 0:37
6. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 10:44 + 0:52
7. Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice 11:00 + 1:08
7. Tkáč Matěj TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:00 + 1:08
9. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 11:05 + 1:13
10. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:18 + 1:26
11. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 11:27 + 1:35
12. Gajda Martin KAM0405 B SK Kamenice 11:31 + 1:39
13. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 11:35 + 1:43
14. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 12:05 + 2:13
15. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 12:23 + 2:31
16. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 12:31 + 2:39
16. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 12:31 + 2:39
18. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 12:32 + 2:40
19. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 12:34 + 2:42
20. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 12:39 + 2:47
21. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 12:52 + 3:00
22. Mellan Jonáš TUV0308 B SOK TJ Turnov 13:02 + 3:10
23. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 13:03 + 3:11
24. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 13:08 + 3:16
25. Juška Jiří LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice 13:12 + 3:20
26. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 13:18 + 3:26
27. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 13:28 + 3:36
28. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 13:37 + 3:45
29. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 13:40 + 3:48
30. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 14:07 + 4:15
31. Vitvar Radim SJC0404 C TJ Sportcentrum Jičín 14:24 + 4:32
32. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 14:45 + 4:53
33. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 15:11 + 5:19
34. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:30 + 5:38
35. Fejfar Lukáš LPU0310 C OK Lokomotiva Pardubice 16:00 + 6:08
36. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:16 + 6:24
37. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 16:20 + 6:28
38. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 16:34 + 6:42
39. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 16:48 + 6:56
40. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 17:21 + 7:29
41. Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava 18:51 + 8:59
42. Filsak Rafael SJC0301 C TJ Sportcentrum Jičín 19:01 + 9:09
43. Růžička Jan SJC0406 C TJ Sportcentrum Jičín 19:18 + 9:26
44. Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 20:15 + 10:23
45. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 25:43 + 15:51
Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering DISK
Dohnal František VSP0303 C USK Praha DISK
Fencl Jáchym LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Gregor Jáchym CTB0401 C SK OB Chotěboř DISK
Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga DISK
Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec DISK
Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec DISK
H14
1.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 10:49
2. Gajda Jan KAM0105 A SK Kamenice 11:03 + 0:14
3. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia VŠ Plzeň 11:30 + 0:41
4. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 11:33 + 0:44
4. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 11:33 + 0:44
6. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:39 + 0:50
7. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 11:53 + 1:04
8. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:00 + 1:11
9. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 12:02 + 1:13
10. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 12:07 + 1:18
11. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:18 + 1:29
12. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 12:20 + 1:31
13. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 12:25 + 1:36
14. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 12:36 + 1:47
15. Kostka Jiří AOP0201 B Orientační Běh Opava 12:41 + 1:52
16. Hájek Kryštof TUV0203 B SOK TJ Turnov 12:45 + 1:56
17. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 13:08 + 2:19
17. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 13:08 + 2:19
19. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 13:11 + 2:22
19. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 13:11 + 2:22
21. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 13:15 + 2:26
22. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 13:19 + 2:30
23. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 13:25 + 2:36
24. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 13:37 + 2:48
25. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 13:42 + 2:53
26. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 13:48 + 2:59
27. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 13:52 + 3:03
28. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 13:55 + 3:06
29. Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 14:17 + 3:28
30. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 14:21 + 3:32
31. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 14:24 + 3:35
32. Tkáč Juraj SJI0200 C OK Jihlava 14:39 + 3:50
33. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:43 + 3:54
34. Burket Vojtěch JIL0105 C OK Jilemnice 14:48 + 3:59
35. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:52 + 4:03
36. Rokos Michal TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:11 + 4:22
37. Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 15:19 + 4:30
38. Zabořil Vojta JEN0101 C OB Jenišovice 15:23 + 4:34
39. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 15:27 + 4:38
40. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 15:38 + 4:49
41. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 15:48 + 4:59
42. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:11 + 7:22
43. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:21 + 7:32
44. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 18:49 + 8:00
45. Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:46 + 9:57
46. Doucha Matěj SJI0201 C OK Jihlava 30:54 + 20:05
Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice DISK
Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava DISK
Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč DISK
Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň DISK
Průša Kryštof VSP0102 A USK Praha DISK
Divácký Štěpán PZR0203 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H16A
2.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 14:38
2. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 15:06 + 0:28
3. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 15:21 + 0:43
4. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 15:30 + 0:52
5. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 15:32 + 0:54
6. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 15:49 + 1:11
7. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 15:51 + 1:13
8. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 16:04 + 1:26
9. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 16:05 + 1:27
10. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:19 + 1:41
11. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 16:32 + 1:54
12. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 16:47 + 2:09
13. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:50 + 2:12
13. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 16:50 + 2:12
15. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 16:51 + 2:13
16. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 17:04 + 2:26
17. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 17:31 + 2:53
18. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 17:39 + 3:01
19. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 17:44 + 3:06
20. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 17:45 + 3:07
21. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:03 + 3:25
22. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:17 + 3:39
23. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 18:21 + 3:43
24. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 18:23 + 3:45
25. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:26 + 3:48
26. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 18:37 + 3:59
27. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 18:46 + 4:08
28. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 19:02 + 4:24
29. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 19:20 + 4:42
30. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:24 + 4:46
31. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 19:47 + 5:09
31. Říčný Vojta ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno 19:47 + 5:09
33. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 19:53 + 5:15
34. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:09 + 5:31
35. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 20:10 + 5:32
36. Panovec Kryštof OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:44 + 6:06
37. Marek Jakub LLI9900 B TJ Loko Liberec 21:18 + 6:40
38. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:01 + 7:23
39. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:14 + 7:36
40. Garstka Kamil DOB0001 B KOB Dobruška 24:59 + 10:21
Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec DISK
H16C
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 16:18
2. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 16:31 + 0:13
3. Valík Tomáš AOP0001 B Orientační Běh Opava 16:32 + 0:14
4. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 16:54 + 0:36
5. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 17:38 + 1:20
6. Čermák Jiří CTB9903 B SK OB Chotěboř 18:40 + 2:22
7. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 18:53 + 2:35
8. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 20:19 + 4:01
9. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 20:52 + 4:34
10. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 21:00 + 4:42
11. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 24:24 + 8:06
12. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 41:21 + 25:03
Burkoň Vojtěch CHT0003 C OOB SK Chrast DISK
Hajný Vojtěch JIL9902 C OK Jilemnice DISK
H18A
2.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 14:37
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:39 + 0:02
3. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 14:55 + 0:18
4. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 15:00 + 0:23
5. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 15:27 + 0:50
6. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:28 + 0:51
6. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 15:28 + 0:51
8. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 15:40 + 1:03
9. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 15:41 + 1:04
9. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 15:41 + 1:04
11. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 15:46 + 1:09
12. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:48 + 1:11
13. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 16:03 + 1:26
14. Bartoš Vojtěch PGP9809 A SK Praga 16:10 + 1:33
15. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 16:17 + 1:40
16. Netuka Vojtěch SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové 16:27 + 1:50
17. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:33 + 1:56
18. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 16:34 + 1:57
19. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 16:39 + 2:02
20. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 16:45 + 2:08
21. Sosenko Szymon CHC9804 C K.O.B. Choceň 16:55 + 2:18
22. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 16:56 + 2:19
23. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 16:59 + 2:22
24. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 17:05 + 2:28
25. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 17:08 + 2:31
26. Baran Jan 92P9700 C Polish National Youth Team 17:10 + 2:33
26. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 17:10 + 2:33
28. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 17:18 + 2:41
28. Zikmund Zdeněk SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín 17:18 + 2:41
30. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:20 + 2:43
31. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 17:31 + 2:54
32. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 17:33 + 2:56
33. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 17:44 + 3:07
34. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 17:49 + 3:12
35. Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor 17:52 + 3:15
36. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 17:59 + 3:22
37. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 18:03 + 3:26
38. Okarma Jacek CHC9803 C K.O.B. Choceň 18:09 + 3:32
39. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 18:11 + 3:34
40. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 18:13 + 3:36
41. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:29 + 3:52
42. Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška 19:00 + 4:23
43. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:03 + 4:26
44. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 19:04 + 4:27
45. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 19:05 + 4:28
46. Najman Matouš DKP9800 C Oddíl OB Kotlářka 19:14 + 4:37
47. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 19:28 + 4:51
48. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 19:47 + 5:10
49. Kašpar Jakub ASU9747 A Magnus Orienteering 19:58 + 5:21
50. Birnbaum Adam BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor 21:48 + 7:11
51. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:49 + 7:12
52. Hájek Jakub SHK9802 A OK Slavia Hradec Králové 22:21 + 7:44
Biederman Marcin 92P9800 C Polish National Youth Team DISK
Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec DISK
Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
H18C
1.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 13:22
2. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 13:33 + 0:11
3. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 14:01 + 0:39
4. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 15:19 + 1:57
4. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:19 + 1:57
6. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 15:41 + 2:19
7. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 16:05 + 2:43
8. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 18:30 + 5:08
9. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 18:54 + 5:32
H20A
2.60 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8503
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 16:22 9199
2. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 16:40 + 0:18 9037
3. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 17:06 + 0:44 8803
4. Kettner Vojtěch KAM9601 E SK Kamenice 17:08 + 0:46 8785
5. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 17:25 + 1:03 8632
5. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:25 + 1:03 8632
7. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 17:26 + 1:04 8623
8. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 17:27 + 1:05 8614
8. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 17:27 + 1:05 8614
10. Garbacik Michal 92P9500 C Polish National Youth Team 18:04 + 1:42
11. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 18:05 + 1:43 8273
12. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 18:09 + 1:47 8237
13. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 18:15 + 1:53 8183
13. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:15 + 1:53 8183
15. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 18:25 + 2:03 8093
16. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 18:28 + 2:06 8066
17. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 18:30 + 2:08 8048
18. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 18:46 + 2:24 7904
19. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 18:47 + 2:25 7895
20. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 19:04 + 2:42 7742
21. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 19:22 + 3:00 7581
22. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 19:23 + 3:01 7572
23. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 19:28 + 3:06 7527
24. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 B KOB Dobruška 20:08 + 3:46 7167
25. Walach Ondřej TRI9601 A TJ TŽ Třinec 20:25 + 4:03 7014
26. Málek Jan PZR9505 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:00 + 4:38 6700
27. Štál Jan SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín 21:24 + 5:02 6484
28. Pešek Martin LPM9602 B OK Lokomotiva Plzeň 21:39 + 5:17 6349
29. Hledík Jakub CHT9501 B OOB SK Chrast 22:50 + 6:28 5711
Sklenář Martin AOP9501 A Orientační Běh Opava DISK 0
H21E
2.70 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9631
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 15:16 10366
2. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 15:35 + 0:19 10158
3. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 15:40 + 0:24 10103
4. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 15:56 + 0:40 9927
5. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 16:03 + 0:47 9850
6. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 16:14 + 0:58 9730
7. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 16:29 + 1:13 9565
7. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 16:29 + 1:13 9565
9. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 16:37 + 1:21 9477
10. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 16:44 + 1:28 9400
11. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 16:47 + 1:31 9368
12. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 16:52 + 1:36 9313
13. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 16:58 + 1:42 9247
14. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 16:59 + 1:43 9236
14. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 16:59 + 1:43 9236
16. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:01 + 1:45 9214
17. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 17:03 + 1:47 9192
18. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 17:05 + 1:49 9170
19. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 17:06 + 1:50 9159
20. Nožka Radek LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice 17:10 + 1:54 9115
21. Zimmermann Štěpán ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno 17:14 + 1:58 9071
22. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 17:15 + 1:59 9060
23. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 17:19 + 2:03 9016
24. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 17:20 + 2:04 9005
25. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 17:24 + 2:08 8962
26. Dávidík Marian SJC7702 E TJ Sportcentrum Jičín 17:25 + 2:09 8951
27. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 17:26 + 2:10 8940
28. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 17:28 + 2:12 8918
29. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 17:34 + 2:18 8852
30. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 17:35 + 2:19 8841
31. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 17:38 + 2:22 8808
32. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 17:39 + 2:23 8797
33. Abolins Valters 62L0001 C 17:42 + 2:26
34. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 17:48 + 2:32 8698
35. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 17:55 + 2:39 8621
35. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 17:55 + 2:39 8621
37. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 17:59 + 2:43 8577
38. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 18:08 + 2:52 8479
38. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové 18:08 + 2:52 8479
40. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 18:11 + 2:55 8446
41. Beneš Jan SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín 19:01 + 3:45 7897
42. Kurmakaev Damir 44R0001 C Moscow 20:35 + 5:19
Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21A
2.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8441
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 15:55 8963
2. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 15:57 + 0:02 8944
3. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 15:58 + 0:03 8935
4. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 16:06 + 0:11 8860
5. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 16:11 + 0:16 8813
6. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 16:22 + 0:27 8710
7. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 16:27 + 0:32 8664
8. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 16:40 + 0:45 8542
9. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:46 + 0:51 8486
10. Štěrba Zbyněk LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 0:52 8477
11. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:53 + 0:58 8420
12. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 16:58 + 1:03 8374
13. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 17:00 + 1:05 8355
14. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 17:03 + 1:08 8327
15. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 17:08 + 1:13 8280
16. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 17:12 + 1:17 8243
17. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 17:17 + 1:22 8196
18. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 17:19 + 1:24 8177
19. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 17:24 + 1:29 8130
20. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 17:32 + 1:37 8056
20. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 17:32 + 1:37 8056
22. Klusáček Matěj ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno 17:37 + 1:42 8009
23. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 17:40 + 1:45 7981
24. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 17:41 + 1:46 7971
25. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 17:44 + 1:49 7943
26. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:45 + 1:50 7934
26. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 17:45 + 1:50 7934
28. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 17:52 + 1:57 7869
29. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 17:53 + 1:58 7859
30. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 17:57 + 2:02 7822
30. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 17:57 + 2:02 7822
32. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 18:00 + 2:05 7794
33. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 18:03 + 2:08 7766
33. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 18:03 + 2:08 7766
35. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 18:04 + 2:09 7756
36. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 18:05 + 2:10 7747
37. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 18:06 + 2:11 7738
38. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 18:07 + 2:12 7728
39. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 18:08 + 2:13 7719
40. Hikl Tomáš 7DC8100 C NT-team 18:10 + 2:15
41. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 18:11 + 2:16 7691
41. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:11 + 2:16 7691
43. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 18:14 + 2:19 7663
44. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:17 + 2:22 7635
45. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 18:26 + 2:31 7551
46. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 18:27 + 2:32 7541
47. Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 18:34 + 2:39 7476
48. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 18:35 + 2:40 7466
49. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 18:36 + 2:41 7457
50. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 18:42 + 2:47 7401
51. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 18:43 + 2:48 7392
52. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 18:50 + 2:55 7326
53. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 19:00 + 3:05 7233
54. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 19:05 + 3:10 7186
55. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 19:07 + 3:12 7167
56. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 19:08 + 3:13 7158
57. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 19:09 + 3:14 7148
58. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 19:12 + 3:17 7120
59. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 19:13 + 3:18 7111
60. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 19:14 + 3:19 7102
61. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 19:17 + 3:22 7074
62. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 19:27 + 3:32 6980
Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška DISK 0
H21C
2.20 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6787
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 14:29 7213
2. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 14:32 + 0:03 7189
3. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 14:33 + 0:04 7180
4. Mušínský Tomáš ASU9348 C Magnus Orienteering 14:49 + 0:20 7048
5. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 15:04 + 0:35 6924
6. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 15:27 + 0:58 6734
7. Rossmanith Vojtěch AOP9302 C Orientační Běh Opava 15:31 + 1:02 6701
8. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:33 + 1:04 6685
9. Špicar Petr SJC8801 C TJ Sportcentrum Jičín 15:40 + 1:11 6627
10. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 15:50 + 1:21 6545
11. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 15:52 + 1:23 6528
12. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 15:59 + 1:30 6470
12. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:59 + 1:30 6470
14. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:00 + 1:31 6462
15. Drobník Michal SJC8709 C TJ Sportcentrum Jičín 16:05 + 1:36 6421
15. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 16:05 + 1:36 6421
17. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 16:12 + 1:43 6363
17. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 16:12 + 1:43 6363
19. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 16:14 + 1:45 6346
20. Hlaváč Jaroslav EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha 16:17 + 1:48 6322
20. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 16:17 + 1:48 6322
22. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 16:34 + 2:05 6181
23. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 16:35 + 2:06 6173
24. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 16:43 + 2:14 6107
25. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 16:44 + 2:15 6099
25. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 16:44 + 2:15 6099
27. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 16:54 + 2:25 6016
28. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 16:56 + 2:27 6000
29. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:59 + 2:30 5975
30. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 17:01 + 2:32 5958
31. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 17:04 + 2:35 5934
32. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 17:12 + 2:43 5867
33. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 17:18 + 2:49 5818
34. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 17:21 + 2:52 5793
35. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 17:23 + 2:54 5777
35. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 17:23 + 2:54 5777
37. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 17:43 + 3:14 5612
38. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:47 + 3:18 5579
39. Prášil Ondřej SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín 17:50 + 3:21 5554
40. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 17:53 + 3:24 5529
41. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 17:54 + 3:25 5521
42. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 18:02 + 3:33 5455
43. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 18:20 + 3:51 5306
44. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 18:35 + 4:06 5182
45. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 18:38 + 4:09 5157
46. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 18:41 + 4:12 5133
47. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 18:43 + 4:14 5116
48. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 18:47 + 4:18 5083
49. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 18:49 + 4:20 5067
50. Svatoš Ondřej EKP9304 C VŠTJ Ekonom Praha 18:51 + 4:22 5050
51. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:53 + 4:24 5034
52. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 19:00 + 4:31 4976
53. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 19:06 + 4:37 4926
54. Jirčák Ondřej SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:09 + 4:40 4902
55. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 19:12 + 4:43 4877
56. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 19:24 + 4:55 4778
56. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 19:24 + 4:55 4778
58. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 19:44 + 5:15 4613
59. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 20:00 + 5:31 4480
60. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 20:06 + 5:37 4431
61. Kovář Jaroslav SJH8901 C SJH Jindřichův Hradec 20:55 + 6:26 4026
62. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:02 + 6:33 3969
63. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 21:15 + 6:46 3861
64. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 21:44 + 7:15 3622
65. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 22:02 + 7:33 3473
66. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 22:31 + 8:02 3234
67. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 22:37 + 8:08 3184
68. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:42 + 8:13 3143
69. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:07 + 9:38 2441
70. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 24:20 + 9:51 2334
71. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 12:12 1170
72. Olexa Zdeněk BBM8700 C BETA URSUS Orienteering 27:26 + 12:57 798
Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha DISK 0
Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron DISK 0
Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč DISK 0
H21D
2.00 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švihovský Jaromír SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín 12:57 4881
2. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 13:01 + 0:04 4858
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 14:24 + 1:27 4374
4. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 14:48 + 1:51 4234
5. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:29 + 2:32 3995
6. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 16:29 + 3:32 3646
7. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 17:00 + 4:03
8. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:23 + 5:26 2981
9. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 19:37 + 6:40 2550
10. Vacek Jan TTR9303 C OOB Třebíč 19:51 + 6:54 2469
11. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:52 + 9:55 1414
12. Rosecký Karel PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:49 + 13:52 33
13. Janda Petr CHT9101 C OOB SK Chrast 28:31 + 15:34 0
H35
2.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 17:32
2. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 17:50 + 0:18
3. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 18:40 + 1:08
4. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:56 + 1:24
5. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 19:10 + 1:38
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 19:21 + 1:49
7. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 19:26 + 1:54
8. Beran Pavel SJH7801 C SJH Jindřichův Hradec 19:38 + 2:06
9. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 19:54 + 2:22
10. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 20:33 + 3:01
11. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 20:36 + 3:04
12. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 20:47 + 3:15
12. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 20:47 + 3:15
14. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 21:09 + 3:37
15. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 21:19 + 3:47
16. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:33 + 4:01
17. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:35 + 4:03
18. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 21:46 + 4:14
19. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 21:49 + 4:17
20. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 21:56 + 4:24
21. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 21:58 + 4:26
22. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 22:16 + 4:44
23. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 22:18 + 4:46
24. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 22:20 + 4:48
25. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 22:25 + 4:53
26. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 22:40 + 5:08
27. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:45 + 5:13
28. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň 22:50 + 5:18
29. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 22:54 + 5:22
30. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 22:56 + 5:24
31. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 23:43 + 6:11
32. Choutka Jaroslav BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 23:45 + 6:13
33. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 23:59 + 6:27
34. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 24:00 + 6:28
35. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 24:17 + 6:45
36. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 24:56 + 7:24
37. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 25:09 + 7:37
38. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 25:14 + 7:42
39. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 25:43 + 8:11
40. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:01 + 8:29
41. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:14 + 8:42
42. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 27:15 + 9:43
43. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 27:34 + 10:02
44. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 29:39 + 12:07
45. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 30:52 + 13:20
46. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 32:03 + 14:31
47. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 36:22 + 18:50
48. Škácha Michal KAM7102 C SK Kamenice 36:37 + 19:05
MS Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 22:25 + 4:53
H45
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:20
2. Valášek Petr KAM6600 C SK Kamenice 19:19 + 0:59
3. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 19:20 + 1:00
4. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 19:25 + 1:05
5. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 20:10 + 1:50
6. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:11 + 1:51
7. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 20:21 + 2:01
8. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 20:28 + 2:08
9. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:43 + 2:23
10. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:11 + 2:51
11. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 21:28 + 3:08
12. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 21:36 + 3:16
13. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 21:45 + 3:25
14. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 21:46 + 3:26
15. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 22:03 + 3:43
15. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:03 + 3:43
17. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 22:06 + 3:46
18. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 22:16 + 3:56
19. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:36 + 4:16
20. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 22:39 + 4:19
21. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 22:42 + 4:22
22. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 22:56 + 4:36
23. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:00 + 4:40
24. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 23:17 + 4:57
25. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 23:23 + 5:03
26. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 23:28 + 5:08
27. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:31 + 5:11
28. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 23:34 + 5:14
29. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 23:54 + 5:34
30. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 24:08 + 5:48
31. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:23 + 6:03
32. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:44 + 7:24
33. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:59 + 7:39
34. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 26:13 + 7:53
35. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 26:34 + 8:14
36. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:10 + 8:50
37. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:32 + 9:12
38. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 29:36 + 11:16
39. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 31:28 + 13:08
40. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 32:31 + 14:11
Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H55
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 17:05
2. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 19:17 + 2:12
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 19:25 + 2:20
4. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:31 + 2:26
5. Řehák Pavel SJC6001 C TJ Sportcentrum Jičín 19:58 + 2:53
6. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 20:15 + 3:10
7. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 20:24 + 3:19
8. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:25 + 3:20
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 20:32 + 3:27
10. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 21:51 + 4:46
11. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 21:55 + 4:50
12. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 22:23 + 5:18
13. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 22:29 + 5:24
14. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 23:27 + 6:22
15. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 23:43 + 6:38
15. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:43 + 6:38
17. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:46 + 6:41
18. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 24:23 + 7:18
19. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 24:28 + 7:23
20. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 24:32 + 7:27
21. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 24:57 + 7:52
22. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 26:15 + 9:10
23. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 26:51 + 9:46
24. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 27:49 + 10:44
25. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 28:07 + 11:02
26. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 29:14 + 12:09
27. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 33:15 + 16:10
28. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 36:11 + 19:06
Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč DISK
Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha DISK
Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald DISK
Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov DISK
Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H65
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 18:00
2. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 19:07 + 1:07
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 21:49 + 3:49
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 22:12 + 4:12
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 24:21 + 6:21
6. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 24:50 + 6:50
7. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 43:21 + 25:21
HDR
0.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 8:18
2. Blažek Vojtěch NNN9999 C Neregistrovaní 8:52 + 0:34
3. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 9:13 + 0:55
4. Kuhn Štěpán NNN9992 C Neregistrovaní 9:19 + 1:01
5. Urban Jáchym NNN9997 C Neregistrovaní 9:31 + 1:13
6. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 9:39 + 1:21
7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:29 + 2:11
8. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:37 + 2:19
9. Venhauer Štěpán NNN9989 C Neregistrovaní 10:38 + 2:20
10. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:16 + 2:58
11. Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 11:20 + 3:02
12. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 11:31 + 3:13
13. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:49 + 3:31
14. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 12:01 + 3:43
15. Mazzarese Aiden FJI1501 C SK FREE Jihlava 12:17 + 3:59
16. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 12:25 + 4:07
17. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 12:47 + 4:29
18. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 13:00 + 4:42
19. Sanna Vivian DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka 13:15 + 4:57
20. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 13:21 + 5:03
21. Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 13:43 + 5:25
22. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 13:50 + 5:32
23. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 14:03 + 5:45
24. Mazzarese David FJI1101 C SK FREE Jihlava 14:18 + 6:00
25. Kalinová Lisa EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha 14:40 + 6:22
26. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 16:00 + 7:42
27. Kubešová Klára RUZ1251 C TJ Růžená 16:11 + 7:53
28. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 16:26 + 8:08
29. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 19:18 + 11:00
30. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 19:48 + 11:30
31. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:06 + 11:48
32. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 20:24 + 12:06
33. Močuba Jan Nepomuk OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:58 + 13:40
34. Bubeníková Nicol SJH0853 C SJH Jindřichův Hradec 29:25 + 21:07
35. Kuhn Tomáš NNN9991 C Neregistrovaní 50:42 + 42:24
Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená DISK
P
1.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 8:08
2. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 8:53 + 0:45
2. Čermák Matyáš KAM9501 C SK Kamenice 8:53 + 0:45
4. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 8:57 + 0:49
5. Aschermann Jan NNN9990 C Neregistrovaní 9:44 + 1:36
6. Kovářová Lenka SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec 10:06 + 1:58
6. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:06 + 1:58
8. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 10:17 + 2:09
9. Venhauer Jaroslav NNN9987 C Neregistrovaní 10:52 + 2:44
10. Lazárek Zbyněk RUZ9301 C TJ Růžená 12:02 + 3:54
11. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 12:06 + 3:58
12. Míchal Jiří NNN9994 C Neregistrovaní 12:21 + 4:13
13. Lazárková Dita RUZ8753 C TJ Růžená 13:20 + 5:12
14. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 15:50 + 7:42
15. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 15:55 + 7:47
16. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 16:26 + 8:18
17. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 18:17 + 10:09
18. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 18:51 + 10:43
19. Močubová Veronika OSN8383 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:34 + 11:26
20. Hanáková Zuzana NNN0008 C Neregistrovaní 21:55 + 13:47
21. Vacková Iva TTR6451 C OOB Třebíč 22:35 + 14:27
22. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 24:09 + 16:01
23. Dytrychová Andrea NNN9988 C Neregistrovaní 30:44 + 22:36
24. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 33:24 + 25:16