Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
20.04.2024
Místo konání:
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 Liboc
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     DH10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T     TF     Z1     Z2    
Nahrávám data...

D10 1.28 km, 6 m, 11 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1450 Vrabcová OlívieVrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 130 Kč
KAM1451 Pelikánová JitkaPelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 130 Kč
STB1453 Müller RonjaMüller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 130 Kč
KAM1458 Sankotová SáraSankotová Sára OK Kamenice C 8505174 130 Kč
DKP1457 Evanová Alžběta RútEvanová Alžběta Rút Oddíl OB Kotlářka C 2086455 130 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8500067 130 Kč
DOR1451 Hrušková TerezaHrušková Tereza OK Dobříš C 8512692 130 Kč
DOR1452 Hrušková ZuzanaHrušková Zuzana OK Dobříš C 8501541 130 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 130 Kč
KAM1456 Voleská AndreaVoleská Andrea OK Kamenice C 2222807 130 Kč
DKP1453 Janečková EliškaJanečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 130 Kč
KAM1450 Neškudlová KateřinaNeškudlová Kateřina OK Kamenice C 1418764 130 Kč
KAM1555 Mordačíková AdélaMordačíková Adéla OK Kamenice C 2157335 130 Kč
DKP1450 Collis HelenaCollis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 130 Kč
DKP1560 Horáková EliškaHoráková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2086463 130 Kč
KAM1457 Zoubková HanaZoubková Hana OK Kamenice C 2219048 130 Kč
LOU1400 Hnátková KateřinaHnátková Kateřina SK Moravan Louňovice C 2143392 130 Kč
FSP1450 Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8655424 130 Kč
DKP1452 Večerková KláraVečerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 130 Kč
ZVO1451 Veselá AlenaVeselá Alena OB SK Zvole C 2451179 130 Kč
KDZ1453 Tejkalová ZuzanaTejkalová Zuzana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 52714 130 Kč
ZVO1450 Mikulová LauraMikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 130 Kč
RIC1452 Silovská NatálieSilovská Natálie OB Říčany C 2148223 130 Kč
JJN1460 Stadtherrová LeontýnaStadtherrová Leontýna Team Jizerky C 2224619 130 Kč
TAP1450 Veruňáková ŽofieVeruňáková Žofie KOB Tretra Praha C 8013909 130 Kč
TAP1451 Kůdelová EliškaKůdelová Eliška KOB Tretra Praha C 8510253 130 Kč

D12 1.60 km, 10 m, 12 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1351 Tesařová FridaTesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 130 Kč
DKP1261 Evanová Anna LydieEvanová Anna Lydie Oddíl OB Kotlářka C 2086455 130 Kč
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice B 8625714 130 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga B 8506942 130 Kč
DKP1358 Výborná BarboraVýborná Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086458 130 Kč
DKP1255 Ptáčková LuciePtáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8501062 130 Kč
LDC1251 Bábková KláraBábková Klára KOB Děčín C 8501157 130 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice B 8500031 130 Kč
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice B 8116709 130 Kč
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 8044628 130 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 130 Kč
0050001 Jičínká VeronikaJičínká Veronika 005 - jičínská 888632 130 Kč
DKP1251 Collis EmmaCollis Emma Oddíl OB Kotlářka C 8196034 130 Kč
DKP1351 Izdná HelenaIzdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2222797 130 Kč
DOR1252 Haisová AnnaHaisová Anna OK Dobříš C 2302098 130 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 130 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 130 Kč
LOU1351 Kabáth Karolína IdaKabáth Karolína Ida SK Moravan Louňovice C 2157343 130 Kč
LIT1353 Mančalová AlenaMančalová Alena KOB Litvínov C 2143342 130 Kč
0150001 Čermáková EmílieČermáková Emílie 015 - E+L 7003028 130 Kč
DOR1254 Nalezencová TerezaNalezencová Tereza OK Dobříš C 2111602 130 Kč
DKP1357 Malá LuciaMalá Lucia Oddíl OB Kotlářka C 2221456 130 Kč
DKP1256 Maroušková JulieMaroušková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8231105 130 Kč
MKP1250 Zhuchenko AnnaZhuchenko Anna SK Meteor Kačerov C 2260120 130 Kč
DKP1263 Mrázová LucieMrázová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2219002 130 Kč
DOK1251 Krausová AmálieKrausová Amálie OK Doksy C 2053503 130 Kč
PGP1353 Schindlerová BeátaSchindlerová Beáta SK Praga C 2152838 130 Kč
MKP1251 Bernášková KristýnaBernášková Kristýna SK Meteor Kačerov C 2260125 130 Kč
JJN1366 Rokosová AnnaRokosová Anna Team Jizerky C 8047187 130 Kč
JJN1353 Hájková AlžbětaHájková Alžběta Team Jizerky C 8680348 130 Kč
ZVO1250 Mikulová StellaMikulová Stella OB SK Zvole B 8680608 130 Kč
DLP1355 Narovcová JulieNarovcová Julie OOB TJ Dukla Praha C 8509052 130 Kč
DKP1363 Čurdová AnnaČurdová Anna Oddíl OB Kotlářka C 8505172 130 Kč
JJN1352 Valtrová TeaValtrová Tea Team Jizerky C 8510282 130 Kč
RIC1352 Kuthanová AmálieKuthanová Amálie OB Říčany C 2127577 130 Kč
RIC1350 Proxová VeronikaProxová Veronika OB Říčany C 8033237 130 Kč
ZVO1254 Vlachová StellaVlachová Stella OB SK Zvole C 2019228 130 Kč
DOR1351 Hezká ZuzanaHezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 130 Kč
KAM1253 Bradnová LenkaBradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 130 Kč
FSP1352 Komárková EvaKomárková Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221462 130 Kč
VLI1256 Maděrová KláraMaděrová Klára Slavia Liberec orienteering B 8509115 130 Kč
TAP1255 Kůdelová NelaKůdelová Nela KOB Tretra Praha C 8511384 130 Kč
JJN1358 Lánská ElenaLánská Elena Team Jizerky C 2212048 130 Kč
MKP1350 Petříčková MarkétaPetříčková Markéta SK Meteor Kačerov C 2155977 130 Kč

D14 2.19 km, 34 m, 15 kontrol

(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 130 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga A 8501549 130 Kč
PGP1155 Mrázková BertaMrázková Berta SK Praga B 8010800 130 Kč
KAM1153 Fuchsová BarboraFuchsová Barbora OK Kamenice B 8502749 130 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 8502687 130 Kč
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš B 8016029 130 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 8328655 130 Kč
KAM1152 Neškudlová AnnaNeškudlová Anna OK Kamenice C 2152859 130 Kč
LDC1150 Zítová KateřinaZítová Kateřina KOB Děčín B 8501078 130 Kč
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 130 Kč
SAD1150 Fodorová NatálieFodorová Natálie Sportovní akademie Dobříš C 331259 130 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 130 Kč
PGP1058 Škodová DenisaŠkodová Denisa SK Praga B 8076645 130 Kč
VSP1152 Rodová AnežkaRodová Anežka USK Praha B 8107742 130 Kč
KAM1151 Pokorná ElenPokorná Elen OK Kamenice C 2420066 130 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha B 8183103 130 Kč
DKP1176 Abrahamová KateřinaAbrahamová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8501497 130 Kč
PGP1053 Buganová PetraBuganová Petra SK Praga C 8119419 130 Kč
KAM1156 Mordačíková EvaMordačíková Eva OK Kamenice C 8042116 130 Kč
PGP1050 Bartalošová AdaBartalošová Ada SK Praga B 2085003 130 Kč
VSP1154 Öner EdaÖner Eda USK Praha B 8445327 130 Kč
KAM1050 Mišeková LucieMišeková Lucie OK Kamenice B 8523671 130 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8511767 130 Kč
BOR1057 Lischková AnežkaLischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 130 Kč
BOR1051 Ouzká EliškaOuzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8224455 130 Kč
TAP1056 Jirousová EditaJirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 130 Kč
PGP1061 Matyšková AnetaMatyšková Aneta SK Praga C 2087642 130 Kč
SLA1151 Václavíková AnnaVáclavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 130 Kč
DKP1063 Vaněčková AnnaVaněčková Anna Oddíl OB Kotlářka C 8026583 130 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 130 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 130 Kč
TAP1155 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka KOB Tretra Praha B 8014509 130 Kč
DKP1167 Havlíková ZuzanaHavlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8454037 130 Kč
MFP1051 Pangrácová EvaPangrácová Eva Matfyz Praha C 2103268 130 Kč
TAP1061 Brumovská MarkétaBrumovská Markéta KOB Tretra Praha C 2224524 130 Kč
TAP1060 Váchová SoňaVáchová Soňa KOB Tretra Praha C 2099500 130 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha B 8005127 130 Kč
PGP1055 Starostová LucieStarostová Lucie SK Praga C 2151445 130 Kč
DKP1153 Procházková AnetaProcházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 8044653 130 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 130 Kč
DOR1155 Košťáková EmmaKošťáková Emma OK Dobříš B 8501498 130 Kč
KAM1054 Matyšková KristýnaMatyšková Kristýna OK Kamenice C 2090864 130 Kč
ZVO1156 Veselá KláraVeselá Klára OB SK Zvole B 2146230 130 Kč
DKP1173 Čechová JolanaČechová Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2219077 130 Kč
ODV1150 Svobodová AdélaSvobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 8196064 130 Kč
ZVO1053 Truhlářová DoraTruhlářová Dora OB SK Zvole C 8033268 130 Kč
TAP1058 Horová AdélaHorová Adéla KOB Tretra Praha C 2181304 130 Kč
KDZ1052 Tejkalová AnetaTejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem B 8026625 130 Kč
DKP1169 Břešťanová KarlaBřešťanová Karla Oddíl OB Kotlářka C 2220673 130 Kč
DKP1170 Beranová MichaelaBeranová Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2135167 130 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 130 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8502714 130 Kč
JJN1152 Valtrová EmaValtrová Ema Team Jizerky B 8501575 130 Kč
RIC1150 Čevelová AdélaČevelová Adéla OB Říčany B 8512666 130 Kč
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 130 Kč
SCP1150 Rakovcová ZuzanaRakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 130 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 130 Kč
LOU1054 Dušková TerezaDušková Tereza SK Moravan Louňovice C 2143389 130 Kč
LOU1056 Vaughanová BarboraVaughanová Barbora SK Moravan Louňovice C 2143394 130 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 8044638 130 Kč
DOR1053 Hezká AdélaHezká Adéla OK Dobříš C 2050499 130 Kč
DOR1151 Blehová BarboraBlehová Barbora OK Dobříš B 8445332 130 Kč
JJN1054 Ryšavá AnežkaRyšavá Anežka Team Jizerky B 8662738 130 Kč
SLA1050 Kunstová AnežkaKunstová Anežka SKOB Slaný C 8076579 130 Kč
KUL1051 Portz ViktoriaPortz Viktoria KOB Ústí nad Labem C 8133235 130 Kč
KUL1150 Ryšánková AliceRyšánková Alice KOB Ústí nad Labem C 8133211 130 Kč
KUL1052 Taussigová KristýnaTaussigová Kristýna KOB Ústí nad Labem C 8226409 130 Kč
FSP1054 Geffertová MartaGeffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 130 Kč
JJN1150 Stadtherrová AdélaStadtherrová Adéla Team Jizerky B 8502696 130 Kč
TAP1151 Pohlová SandraPohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 130 Kč
DKP1165 Tarešová SofieTarešová Sofie Oddíl OB Kotlářka C 1409093 190 Kč

D16 2.37 km, 28 m, 17 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0968 Blahutová LucieBlahutová Lucie SK Praga B 8500440 190 Kč
DKP0959 Šedivá EmaŠedivá Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086464 190 Kč
DKP0954 Ptáčková BarboraPtáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka B 8196046 190 Kč
VSP0953 Kuiper Simona JanaKuiper Simona Jana USK Praha B 8044743 190 Kč
KAM0952 Pokorná SáraPokorná Sára OK Kamenice C 8500062 190 Kč
PGP0967 Kabátová AnnaKabátová Anna SK Praga C 8512625 190 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová AlenaSchuhmeierová Alena OK Roztoky C 2420033 190 Kč
PGP0952 Svatá LucieSvatá Lucie SK Praga C 8076032 190 Kč
PGP0956 Dvořáková LucieDvořáková Lucie SK Praga B 8410787 190 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 8044490 190 Kč
LDC0953 Plachá BělaPlachá Běla KOB Děčín C 8204005 190 Kč
DKL0852 Václavíková StelaVáclavíková Stela KOB Kladno B 2126368 190 Kč
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov A 8680596 190 Kč
DKP0864 Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 8226349 190 Kč
BOR0958 Horáčková NatalieHoráčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 8512712 190 Kč
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha B 8034538 190 Kč
TAP0862 Bednářová ŠtěpánkaBednářová Štěpánka KOB Tretra Praha C 8008273 190 Kč
DKL0850 Chudobová EliškaChudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 190 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 190 Kč
PGP0960 Tomášková InesTomášková Ines SK Praga C 2212049 190 Kč
PGP0961 Tomášková LindaTomášková Linda SK Praga B 2212003 190 Kč
PGP0962 Žambochová AnežkaŽambochová Anežka SK Praga C 2219063 190 Kč
PGP0963 Labská KateřinaLabská Kateřina SK Praga B 8520946 190 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 190 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 190 Kč
VLI0853 Šestáková JohanaŠestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 190 Kč
DKP0956 Řehořková EmaŘehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8502741 190 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš B 8007179 190 Kč
DOR0957 Košťáková AnnaKošťáková Anna OK Dobříš C 7008092 190 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 190 Kč
DOR0956 Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 190 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 190 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka A 8080812 190 Kč
ODV0951 Svobodová EmaSvobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 8196040 190 Kč
TAP0960 Volešová EditaVolešová Edita KOB Tretra Praha B 8119755 190 Kč
DKP0857 Hladíková JulieHladíková Julie Oddíl OB Kotlářka A 8116730 190 Kč
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 190 Kč
FSP0850 Vondrová EliškaVondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 190 Kč
ODV0854 Dudlová HanaDudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 8418099 190 Kč
MFP0850 Nedbalová KláraNedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 190 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 190 Kč
ZVO0956 Fišerová EmmaFišerová Emma OB SK Zvole C 8501618 190 Kč
ODV0855 Matoušková SáraMatoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 8183192 190 Kč
ODV0856 Syblíková RozálieSyblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 8196067 190 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice C 8032776 190 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany A 8061502 190 Kč
KUL0852 Šlinská AmálieŠlinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 8500023 190 Kč
KUL0806 Dušková ZuzanaDušková Zuzana KOB Ústí nad Labem C 8482629 190 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029179 190 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha A 8013954 190 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha A 8030637 190 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga A 8005136 190 Kč
FSP0953 Bartoňová ElenaBartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 190 Kč
PGP0859 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena SK Praga A 8515520 190 Kč
TAP0860 Ellederová EvaEllederová Eva KOB Tretra Praha B 2102816 300 Kč

D18 2.35 km, 30 m, 16 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová EvaBaldrianová Eva USK Praha A 8660533 190 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice B 8226411 190 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 190 Kč
VLI0658 Balcarová MarieBalcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 190 Kč
DOR0753 Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta OK Dobříš A 8116728 190 Kč
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 190 Kč
DOR0655 Housková BarboraHousková Barbora OK Dobříš A 8116682 190 Kč
BOR0767 Klymeniuk IrynaKlymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8514706 190 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 190 Kč
PGP0654 Vozábalová HanaVozábalová Hana SK Praga B 8510279 190 Kč
PGP0659 Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika SK Praga B 8140907 190 Kč
SLA0754 Anglettová KateřinaAnglettová Kateřina SKOB Slaný C 8107764 190 Kč
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 190 Kč
MFP0650 Pangrácová AnnaPangrácová Anna Matfyz Praha C 218784 190 Kč
TAP0653 Měšťanová TerezaMěšťanová Tereza KOB Tretra Praha A 8208207 190 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 190 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 190 Kč
TJN0650 Štemberová BarboraŠtemberová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 190 Kč
JJN0750 Baloghová MilenaBaloghová Milena Team Jizerky B 8228091 190 Kč
DKP0657 Večerková EmaVečerková Ema Oddíl OB Kotlářka B 2419952 190 Kč
VLI0652 Heczková AnnaHeczková Anna Slavia Liberec orienteering A 8328656 190 Kč
PDY0651 Matějková KateřinaMatějková Kateřina Běhej Poděbrady C 2102808 190 Kč
DKP0758 Gregorová AliceGregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 8076607 190 Kč
JJN0753 Farkačová TerezaFarkačová Tereza Team Jizerky C 2078479 190 Kč
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava B 8445315 190 Kč
ODV0752 Houdková KateřinaHoudková Kateřina TJ Aero Odolena Voda B 8418098 190 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 190 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany B 8226391 190 Kč
RIC0655 Kotková AdélaKotková Adéla OB Říčany A 8445334 190 Kč
PGP0755 Kuklová TerezaKuklová Tereza SK Praga C 2157317 190 Kč
RIC0754 Grimmerová ValerieGrimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 190 Kč
KUL0705 Řádková AnnaŘádková Anna KOB Ústí nad Labem C 8226319 190 Kč
FSP0753 Geffertová AgátaGeffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029168 190 Kč
FSP0755 Leinweberová JulieLeinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 190 Kč
FSP0752 Stará BarboraStará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 190 Kč
FSP0653 Svobodová AdrianaSvobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8183056 190 Kč
FSP0777 Fibírová LucieFibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8079930 190 Kč
VSP0754 Lichtenbergová ZuzanaLichtenbergová Zuzana USK Praha A 8501397 190 Kč
LBE0651 Baxová KateřinaBaxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 190 Kč
ZVO0752 Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína OB SK Zvole B 8520824 190 Kč
DKL0753 Hendrichová AnetaHendrichová Aneta KOB Kladno C 2125363 190 Kč

D20 2.35 km, 30 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0554 Tulachová AnnaTulachová Anna USK Praha B 8013965 190 Kč
TUR0552 Novotná BarboraNovotná Barbora OOB TJ Turnov A 8026584 190 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 190 Kč
DLP0550 Sobotová AlžbětaSobotová Alžběta OOB TJ Dukla Praha B 8044685 190 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany B 8109328 190 Kč
TAP0455 Tomášková LindaTomášková Linda KOB Tretra Praha A 8201207 190 Kč
FSP0450 Cincibusová LenkaCincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 190 Kč
KUL0550 Derflová EliškaDerflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 190 Kč
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 8421840 190 Kč
ZVO0557 Švecová KarolínaŠvecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 190 Kč
VSP0458 Kodejšová MarkétaKodejšová Markéta USK Praha A 8660543 190 Kč

D21K 2.35 km, 30 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková KarolínaŽejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662298 190 Kč
LOU9250 Malá AnnaMalá Anna SK Moravan Louňovice C 2143392 190 Kč
KPY8750 Dobešová KateřinaDobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 190 Kč

D21L 2.89 km, 32 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.02

(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9053 Hornová LenkaHornová Lenka SOB Olomouc C 8414094 190 Kč
DKL9051 Pangrácová MariePangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 190 Kč
DKL9150 Pangrácová AnnaPangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 190 Kč
TAP8971 Hošková TerezaHošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 190 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 190 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 190 Kč
SJC8351 Mrázková RomanaMrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 190 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 190 Kč
TJN0153 Šklíbová MichaelaŠklíbová Michaela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 190 Kč
PGP9150 Slavíková LucieSlavíková Lucie SK Praga C 8680366 190 Kč
DKP0359 Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka R 8022662 190 Kč
DOK0052 Riby RoseRiby Rose OK Doksy C 8107748 190 Kč
CHT9652 Hledíková LucieHledíková Lucie OOB SK Chrast C 8033202 190 Kč
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8501543 190 Kč
TUR0061 Paříková IvaPaříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 190 Kč
PGP9751 Slavíková SilvieSlavíková Silvie SK Praga C 8482105 190 Kč
DOK0053 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 190 Kč
0030001 Kortusová DanielaKortusová Daniela 003 - bez klubu 2075669 190 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 190 Kč
TUR9952 Thořová MarkétaThořová Markéta OOB TJ Turnov C 8663148 190 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 190 Kč
PGP9350 Kožinová AnnaKožinová Anna SK Praga C 8005121 190 Kč
KNC9850 Vacková EliškaVacková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8445297 190 Kč
HCE8850 Kroupová LucieKroupová Lucie TJ Hostivice C 8000244 190 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka C 8240702 190 Kč
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 190 Kč
ZTC9696 Benešová IvaBenešová Iva Západočeské sportovní centrum OB C 7201819 190 Kč
ZTC9452 Chvalová VěraChvalová Věra Západočeské sportovní centrum OB C 8656688 190 Kč
LTP0350 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420968 190 Kč
DKP0151 Kalousková MarieKalousková Marie Oddíl OB Kotlářka C 8030301 190 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 8501557 190 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 190 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 190 Kč
ZTC9650 Šiková BarboraŠiková Barbora Západočeské sportovní centrum OB C 8656622 190 Kč
KPY8650 Nedasová ZuzanaNedasová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 190 Kč
CHA8850 Ježková BarboraJežková Barbora OK Chrastava C 8004126 190 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 8654900 190 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 190 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 190 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 8501530 190 Kč
SJC8450 Drobníková MarkétaDrobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 190 Kč
PGP0157 Surkova PolinaSurkova Polina SK Praga R 8014405 190 Kč
LCE9353 Horčičková VendulaHorčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 190 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 190 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 190 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 190 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 190 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 8680353 190 Kč
DKP0358 Poborská EliškaPoborská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8414107 190 Kč
LPU8654 Šístková IvetaŠístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 190 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 190 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 190 Kč
EKP8452 Hanzlíčková MartinaHanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 190 Kč
EKP7257 Konečná MarcelaKonečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 190 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga C 8350120 190 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga C 8140929 190 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 190 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 190 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8154981 190 Kč
PGP8853 Syslová EditaSyslová Edita SK Praga C 52106 190 Kč
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov C 8033269 190 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 8113516 190 Kč
TUR9552 Nieke PatriciaNieke Patricia OOB TJ Turnov C 8021495 190 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 190 Kč
PGP9654 Hrabánková KláraHrabánková Klára SK Praga C 8200023 190 Kč
DKL0251 Rousová LucieRousová Lucie KOB Kladno C 8667952 190 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 190 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové C 8514502 190 Kč
PHK0354 Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 8020280 190 Kč
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering R 8667522 190 Kč
TAP0356 Smolková BarboraSmolková Barbora KOB Tretra Praha E 8654912 190 Kč
ZVO0152 Vallová KristýnaVallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 190 Kč
STB9999 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 8044747 190 Kč
ZVO0556 Linhartová KláraLinhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 190 Kč
DKP9052 Hořejší JanaHořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 190 Kč
EKP8950 Pidrmanová StanislavaPidrmanová Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 190 Kč
ZBP7850 Grolichová LucieGrolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 190 Kč
EKP8756 Opršalová HelenaOpršalová Helena VŠTJ Ekonom Praha C 8033233 190 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 190 Kč
PGP9055 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Praga C 8087800 190 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky C 8656678 190 Kč
ZVO0153 Hovorková TerezaHovorková Tereza OB SK Zvole C 8648575 190 Kč
TAP9053 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 190 Kč
OKP9351 Červinková BarboraČervinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 190 Kč
JJN0151 Rýdlová AdélaRýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 190 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 190 Kč
ZVO0352 Švecová AnežkaŠvecová Anežka OB SK Zvole C 8116827 190 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 190 Kč
LCE8951 Jirčáková MartinaJirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662427 190 Kč
JJN0252 Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna Team Jizerky C 8662747 190 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 8005430 190 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 8510261 190 Kč
TUR0253 Martanová ElinMartanová Elin OOB TJ Turnov C 8659420 190 Kč
LPU0057 Peterová JanaPeterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 300 Kč
PGP8153 Ryšavá VendulaRyšavá Vendula SK Praga C 8662726 300 Kč

D35 2.68 km, 40 m, 18 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 190 Kč
DKP8350 Karbanová VendulaKarbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2212734 190 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 190 Kč
DKP8257 Collis BlankaCollis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 190 Kč
DKP8659 Johanovská TerezaJohanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 190 Kč
FSP8152 Bolinová HanaBolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8228844 190 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 8512713 190 Kč
KRL7951 Křížová LenkaKřížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 190 Kč
HCE8350 Pinkrová ŠárkaPinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 190 Kč
DLP8250 Sobotová JanaSobotová Jana OOB TJ Dukla Praha C 2222850 190 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 8648627 190 Kč
ZVO8052 Veselá LenkaVeselá Lenka OB SK Zvole C 7500852 190 Kč
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 190 Kč
MKP8550 Bernášková JanaBernášková Jana SK Meteor Kačerov C 2155970 190 Kč
HCE8650 Kučerová BarboraKučerová Barbora TJ Hostivice C 8285920 190 Kč
PGP8756 Krupová TerezaKrupová Tereza SK Praga C 2088730 190 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 8667963 190 Kč
PDY8550 Lounková ZuzanaLounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 190 Kč
RIC8051 Grimmerová MarianaGrimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 190 Kč
FSP7555 Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 190 Kč
DKP8250 Špičáková BarboraŠpičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 190 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8420929 190 Kč
CHC8651 Vojta Grundmanová LenkaVojta Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 300 Kč

D40 2.68 km, 40 m, 18 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8250 Vrabcová RomanaVrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 190 Kč
SCP8257 Tesařová AnnaTesařová Anna OK Sparta Praha C 8105235 190 Kč
DLP8052 Šichová JaroslavaŠichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8076613 190 Kč
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 190 Kč
STB8196 Kučerková RomanaKučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 8119540 190 Kč
DKP8151 Janečková MarkétaJanečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 190 Kč
LDC8151 Zítová PavlaZítová Pavla KOB Děčín C 8013440 190 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 190 Kč
LDC8150 Bábková ZuzanaBábková Zuzana KOB Děčín C 8500456 190 Kč
DKP8051 Izdná PetraIzdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 190 Kč
TAP8153 Nováková HelenaNováková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 190 Kč
DOR8250 Dostálová AnnaDostálová Anna OK Dobříš C 2039814 190 Kč
BOR8451 Lischková LenkaLischková Lenka OK Jiskra Nový Bor C 4435 190 Kč
BOR8450 Zenková PavlaZenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 190 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 190 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 190 Kč
DKL8051 Pilátová PetraPilátová Petra KOB Kladno C 8196068 190 Kč
DKP8052 Procházková JanaProcházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 190 Kč
ROU8151 Bazinková BlankaBazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 190 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 190 Kč
0210001 Andrade MilenaAndrade Milena 021 - Terronska UTD 2081371 190 Kč
MKP8150 Blahůtová KláraBlahůtová Klára SK Meteor Kačerov C 2260150 190 Kč
0250001 Valentova AlzbetaValentova Alzbeta 025 - DKP zapůjčit 240 Kč
DLP8150 Nováková IvanaNováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 8063044 190 Kč
RIC8350 Proxová LadaProxová Lada OB Říčany C 8502459 190 Kč
DKP8252 Červená LenkaČervená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2213796 190 Kč
RIC7850 Pračková ZitaPračková Zita OB Říčany C 2045228 190 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 2149222 190 Kč
KUL8350 Štorcová AlenaŠtorcová Alena KOB Ústí nad Labem C 8226387 190 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 190 Kč
FSP8151 Pinkava AnnaPinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 190 Kč
FSP8051 Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 190 Kč
DCE8050 Kučerová BerenikaKučerová Berenika KOB Dobřichovice C 8512700 190 Kč
MKP8251 Petříčková ZuzanaPetříčková Zuzana SK Meteor Kačerov C 434801 190 Kč
TAP8450 Perlíková PavlaPerlíková Pavla KOB Tretra Praha C 2115070 300 Kč

D45 2.51 km, 24 m, 19 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 190 Kč
TAP7950 Sotonová JitkaSotonová Jitka KOB Tretra Praha C 8044623 190 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 8512716 190 Kč
DOR7853 Magazu RadmilaMagazu Radmila OK Dobříš C 8012880 190 Kč
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 8105257 190 Kč
SCP7555 Petráňová JanaPetráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 190 Kč
LTP7552 Šašková HanaŠašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 190 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 8509347 190 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 190 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 190 Kč
KPY7550 Varhaníková HalkaVarhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8226385 190 Kč
SLA7551 Beranová JanaBeranová Jana SKOB Slaný C 515052 190 Kč
TAP7653 Jirousová EvaJirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 190 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 190 Kč
MFP7951 Stanovská EvaStanovská Eva Matfyz Praha C 232242 190 Kč
SJC7752 Kazdová JanaKazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 190 Kč
ODV7651 Berná MarkétaBerná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 8501552 190 Kč
LDC7751 Plachá KateřinaPlachá Kateřina KOB Děčín C 8204004 190 Kč
TJP7950 Vaněčková PetraVaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 190 Kč
DKP7856 Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8460270 190 Kč
FSP7852 Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 190 Kč
MFP7653 Pangrácová JanaPangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 190 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 190 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 190 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 8047193 190 Kč
DOR7552 Gregor TahminaGregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 190 Kč
SCP7455 Puchernová VeronikaPuchernová Veronika OK Sparta Praha C 7410123 190 Kč
DKP7750 Ptáčková HelenaPtáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 190 Kč
DKL7650 Zvěřinová MarieZvěřinová Marie KOB Kladno C 2111751 190 Kč
EKP7750 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 190 Kč
ZVO7951 Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 190 Kč
ODV7655 Vyšínská MichaelaVyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 190 Kč
FSP6153 Karasová JanaKarasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 190 Kč
RIC7853 Čevelová IvanaČevelová Ivana OB Říčany C 2102678 190 Kč
0300001 Jirkovská KateřinaJirkovská Kateřina 030 - KJ 2221454 190 Kč
TAP7851 Stuchlíková MartinaStuchlíková Martina KOB Tretra Praha C 8510251 190 Kč
VSP7252 Štraitová JitkaŠtraitová Jitka USK Praha C 682665 190 Kč
0370002 Votavová Světlana Votavová Světlana 037 - DSVJ 8500014 190 Kč
VSP7559 Malečková IvaMalečková Iva USK Praha C 2067949 190 Kč
FSP7550 Bartoňová TerezieBartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 190 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalénaRyšavá Magdaléna SK Praga C 8517318 190 Kč
TAP7755 Ellederová ZdenkaEllederová Zdenka KOB Tretra Praha C 2800343 300 Kč

D50 2.29 km, 24 m, 16 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 190 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 190 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445326 190 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 8028831 190 Kč
JES7251 Jandová LenkaJandová Lenka OK Rakovník C 301670 190 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 190 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová JanaRaymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 190 Kč
PGP7254 Dvořáková IvanaDvořáková Ivana SK Praga C 8667539 190 Kč
DKP7050 Hlavatá PavlaHlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 190 Kč
ZVO6451 Zimmerová LenkaZimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 190 Kč
TAP7251 Brumovská RheaBrumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 190 Kč
TAP7250 Černá JanaČerná Jana KOB Tretra Praha C 2102563 190 Kč
STB7399 Kubecová JanaKubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 8119537 190 Kč
DOR7352 Žižková MarkétaŽižková Markéta OK Dobříš C 2104706 190 Kč
DKL7251 Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 190 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 190 Kč
ZVO7152 Polanová PavlaPolanová Pavla OB SK Zvole C 2083418 190 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 190 Kč
LIT7451 Pavlíková KláraPavlíková Klára KOB Litvínov C 8344044 190 Kč

D55 2.19 km, 24 m, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 8663158 190 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 8522909 190 Kč
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 190 Kč
KAS6550 Slezáčková VěraSlezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 190 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8137506 190 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 190 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 190 Kč
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 190 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8063081 190 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 190 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 190 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 190 Kč
FSP6651 Cincibusová IvanaCincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 190 Kč
DKP6551 Řadová JaromíraŘadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 8162869 190 Kč
JJN6951 Pokorná HanaPokorná Hana Team Jizerky C 2073666 190 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 190 Kč

D60 2.10 km, 34 m, 13 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 190 Kč
BOR6150 Šípová SoňaŠípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 190 Kč

D65 1.99 km, 32 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 8512509 130 Kč
DKP5851 Svobodná EvaSvobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 887944 130 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 130 Kč
DKP5651 Klusáková JitkaKlusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 130 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 130 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 130 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
DKP5951 Linková EugenieLinková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 130 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 130 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 130 Kč

D70 1.78 km, 26 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 130 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 130 Kč

D75 1.43 km, 12 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 130 Kč
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 130 Kč
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 130 Kč

DH10F 1.26 km, 6 m, 7 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1550 Křížová ElenKřížová Elen OK Kamenice C 2090857 130 Kč
SCP1550 Tesařová KarinTesařová Karin OK Sparta Praha C 130 Kč
SCP1650 Šístková ŠárkaŠístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 130 Kč
STB1850 Müller EllenMüller Ellen TJ Stadion Nový Bor C 445644 130 Kč
DKP1509 Mošnička JanMošnička Jan Oddíl OB Kotlářka C 2161679 130 Kč
DKP1752 Míková MartinaMíková Martina Oddíl OB Kotlářka C 2080948 130 Kč
KAM1650 Bínová EvaBínová Eva OK Kamenice C 2213799 130 Kč
SJC1502 Drobník KryštofDrobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 130 Kč
DLP1653 Chabrová EleanoraChabrová Eleanora OOB TJ Dukla Praha C 2226440 130 Kč
DKP1554 Izdná AlžbětaIzdná Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2086465 130 Kč
DKP1553 Balgová AnetaBalgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 130 Kč
DKP1657 Jagerová GrétaJagerová Gréta Oddíl OB Kotlářka C 2159896 130 Kč
DKP1401 Jager RobertJager Robert Oddíl OB Kotlářka C 2212004 130 Kč
DOK1750 Dvořáková AdélaDvořáková Adéla OK Doksy C 7008106 130 Kč
DKP1412 Zděnek BořivojZděnek Bořivoj Oddíl OB Kotlářka C 2086454 130 Kč
HCE1700 Pinkr LukášPinkr Lukáš TJ Hostivice C 2421379 130 Kč
0150002 Čermáková LeaČermáková Lea 015 - E+L 1066205 130 Kč
KPY1400 Vitásek VáclavVitásek Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301391 130 Kč
PGP1600 Schindler TadeášSchindler Tadeáš SK Praga C 2219055 130 Kč
KAM1460 Kůstová SofieKůstová Sofie OK Kamenice C 232414 130 Kč
PGP1504 Ondráček ViktorOndráček Viktor SK Praga C 2120066 130 Kč
DKP1556 Pražáková EliškaPražáková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 53583 130 Kč
JJN1652 Stará DominikaStará Dominika Team Jizerky C 8514565 130 Kč
FSP1405 Grund ViktorGrund Viktor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2159893 130 Kč
DKP1602 Štemberg PetrŠtemberg Petr Oddíl OB Kotlářka C 2067963 130 Kč
FSP1404 Šafránek MichalŠafránek Michal VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2159882 130 Kč
DKP1510 Mareš FrantišekMareš František Oddíl OB Kotlářka C 2086468 130 Kč
DKP1651 Mullis ElizabethMullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 130 Kč
TAP1700 Veruňák JurášVeruňák Juráš KOB Tretra Praha C 8502736 130 Kč
TAP1655 Frabšová EmaFrabšová Ema KOB Tretra Praha C 515493 130 Kč
DKP1411 Havlík MikulášHavlík Mikuláš Oddíl OB Kotlářka C 2086467 130 Kč
0400001 Junek MartinJunek Martin 040 - TJP 2152879 130 Kč

H10 1.28 km, 6 m, 11 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1500 Vrabec AdrianVrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 130 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 8506630 130 Kč
TAP1401 Hýbl ŠimonHýbl Šimon KOB Tretra Praha C 8196088 130 Kč
DLP1501 Chabr EduardChabr Eduard OOB TJ Dukla Praha C 2145626 130 Kč
CHA1400 Pachner OtaPachner Ota OK Chrastava C 7500077 130 Kč
DKP1406 Klečka JakubKlečka Jakub Oddíl OB Kotlářka C 331213 130 Kč
DKP1403 Rippel NikolasRippel Nikolas Oddíl OB Kotlářka C 8066793 130 Kč
PGP1405 Kazda AlbertKazda Albert SK Praga C 8523663 130 Kč
PGP1502 Vach ŠtěpánVach Štěpán SK Praga C 2145629 130 Kč
PGP1503 Doležel VáclavDoležel Václav SK Praga C 2152839 130 Kč
ROU1401 Brotánek JanBrotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 8502671 130 Kč
VLI1500 Matějů EmilMatějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 130 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 130 Kč
0130001 Bystřický FelixBystřický Felix 013 - DDM Praha 6 (Kotlářka) zapůjčit 180 Kč
DLP1500 Šich JanŠich Jan OOB TJ Dukla Praha C 2181292 130 Kč
TAP1502 Suchý ProkopSuchý Prokop KOB Tretra Praha C 2145900 130 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 130 Kč
DOK1401 Šťastný AntonínŠťastný Antonín OK Doksy C 2115697 130 Kč
MKP1403 Bernášek VojtěchBernášek Vojtěch SK Meteor Kačerov C 2155960 130 Kč
FSP1500 Beneš LukášBeneš Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7000509 130 Kč
DKP1402 Valenta OndřejValenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 180 Kč
0230001 Kunecký VojtěchKunecký Vojtěch 023 - OB Kotlařka zapůjčit 180 Kč
JJN1502 Hájek AntonínHájek Antonín Team Jizerky C 8047188 130 Kč
SCP1501 Rakovec PavelRakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 130 Kč
PDY1500 Lounek RichardLounek Richard Běhej Poděbrady C 2060237 130 Kč
RIC1400 Pračka MichalPračka Michal OB Říčany C 426373 130 Kč
JJN1411 Rudolf MatyášRudolf Matyáš Team Jizerky C 8523528 130 Kč
TAP1600 Stuchlík EduardStuchlík Eduard KOB Tretra Praha C 8512671 130 Kč
KUL1400 Štorc AdamŠtorc Adam KOB Ústí nad Labem C 8482577 130 Kč
TAP1503 Asanaliev ArturAsanaliev Artur KOB Tretra Praha C 7151177 130 Kč
MKP1502 Petříček RadekPetříček Radek SK Meteor Kačerov C 2216274 130 Kč
TAP1403 Šreier BenŠreier Ben KOB Tretra Praha C 51851 130 Kč
PGP1402 Veselý HubertVeselý Hubert SK Praga C 2220678 130 Kč

H12 1.67 km, 10 m, 13 kontrol

(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ1201 Homuta EliášHomuta Eliáš OK Roztoky B 2224778 130 Kč
KAM1203 Pelikán VítPelikán Vít OK Kamenice B 8512715 130 Kč
PGP1205 Štola KristiánŠtola Kristián SK Praga B 2219044 130 Kč
CEP1300 Pilař JiříPilař Jiří Čepíci C 1413334 130 Kč
KAM1205 Bína RichardBína Richard OK Kamenice B 8501047 130 Kč
KAM1207 Sankot JakubSankot Jakub OK Kamenice B 8502719 130 Kč
PGP1308 Mrázek EmilMrázek Emil SK Praga C 8010900 130 Kč
DKP1301 Míka ZbyněkMíka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 130 Kč
DKP1213 Evan Marek AmosEvan Marek Amos Oddíl OB Kotlářka C 2086459 130 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady B 8500448 130 Kč
KAM1301 Fuchs VojtěchFuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 130 Kč
DKP1206 Janeček TomášJaneček Tomáš Oddíl OB Kotlářka B 8648577 130 Kč
LDC1300 Zít VáclavZít Václav KOB Děčín C 8162865 130 Kč
DKP1204 Ptáček OndřejPtáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka B 8196098 130 Kč
TAP1200 Petráň LukášPetráň Lukáš KOB Tretra Praha C 8501054 130 Kč
SJC1301 Drobník TadeášDrobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 8105233 130 Kč
DLP1303 Kratochvíl MatyášKratochvíl Matyáš OOB TJ Dukla Praha C 2214502 130 Kč
SAD1301 Červenka VojtěchČervenka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 682358 130 Kč
DKP1310 Abraham JanAbraham Jan Oddíl OB Kotlářka C 8509050 130 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 130 Kč
SAD1201 Prior JiříPrior Jiří Sportovní akademie Dobříš C 53162 130 Kč
DOR1202 Dostál VáclavDostál Václav OK Dobříš B 8522892 130 Kč
KAM1201 Sláma MarekSláma Marek OK Kamenice B 8501176 130 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 130 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 2088709 130 Kč
KAM1304 Kaska AdamKaska Adam OK Kamenice C 2159904 130 Kč
PGP1301 Vach MatyášVach Matyáš SK Praga C 2218993 130 Kč
PGP1202 Doležel AdamDoležel Adam SK Praga B 8514443 130 Kč
KAM1208 Holeček JakubHoleček Jakub OK Kamenice C 2102864 130 Kč
DKP1304 Žižkovský DanielŽižkovský Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2152887 130 Kč
DOK1200 Dvořák DanielDvořák Daniel OK Doksy C 1501424 130 Kč
DOK1300 Stránský JakubStránský Jakub OK Doksy C 8502700 130 Kč
LIT1202 Šmídl MatějŠmídl Matěj KOB Litvínov C 8522905 130 Kč
DKL1201 Komín KryštofKomín Kryštof KOB Kladno C 9767 130 Kč
SAD1200 Arnošt DanielArnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 8007180 130 Kč
KAM1303 Veselý VáclavVeselý Václav OK Kamenice C 756220 130 Kč
VLI1200 Matějů EdaMatějů Eda Slavia Liberec orienteering B 8196044 130 Kč
VLI1300 Matějů JosefMatějů Josef Slavia Liberec orienteering C 8133261 130 Kč
PGP1307 Kovanda ZdeněkKovanda Zdeněk SK Praga C 2219079 130 Kč
HCE1300 Pinkr JanPinkr Jan TJ Hostivice C 2220663 130 Kč
HCE1200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice B 1417247 130 Kč
TAP1311 Tóth LeventeTóth Levente KOB Tretra Praha C 2161636 130 Kč
ZVO1201 Škop BedřichŠkop Bedřich OB SK Zvole C 8512680 130 Kč
ROZ1303 Jiřička TomášJiřička Tomáš OK Roztoky C 2216247 130 Kč
PGP1207 Kazda FrantišekKazda František SK Praga B 8515818 130 Kč
DOR1305 Košťák HubertKošťák Hubert OK Dobříš C 7008105 130 Kč
TAP1310 Suchý VojtěchSuchý Vojtěch KOB Tretra Praha C 2219060 130 Kč
DKP1212 Junek KryštofJunek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 8680407 130 Kč
TAP1302 Hora KarelHora Karel KOB Tretra Praha C 8512710 130 Kč
DKP1210 Valenta FilipValenta Filip Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 180 Kč
KPY1200 Galuška ViktorGaluška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 130 Kč
ZBP1200 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2219072 130 Kč
RIC1300 Čevela MarekČevela Marek OB Říčany C 8520848 130 Kč
RIC1302 Kuthan MikulášKuthan Mikuláš OB Říčany C 2049634 130 Kč
LOU1200 Šunka HubertŠunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 130 Kč
RIC1207 Dorschner DavidDorschner David OB Říčany C 2211481 130 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 130 Kč
DKP1216 Trešl JakubTrešl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086469 130 Kč
DKL1202 Kunc KryštofKunc Kryštof KOB Kladno C 64094 130 Kč
TAP1307 Stuchlík AntonínStuchlík Antonín KOB Tretra Praha C 8506949 130 Kč
RIC1301 Grimmer KryštofGrimmer Kryštof OB Říčany C 2069053 130 Kč
JJN1204 Starý JakubStarý Jakub Team Jizerky B 8196059 130 Kč
TAP1304 Jakubský FilipJakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 130 Kč
FSP1304 Knížek SamuelKnížek Samuel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2211962 130 Kč
FSP1300 Skripnik KiliánSkripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028833 130 Kč
FSP1202 Šuster JakubŠuster Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221466 130 Kč
TAP1308 Frabša JanFrabša Jan KOB Tretra Praha C 2161666 130 Kč
0420001 Janda VitJanda Vit 042 - Kulíšci 2029204 130 Kč
PGP1201 Veselý VilémVeselý Vilém SK Praga C 8523664 130 Kč

H14 2.37 km, 36 m, 17 kontrol

(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 130 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 130 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 130 Kč
DKP1016 Mošnička MatějMošnička Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2152961 130 Kč
CEP1000 Babinský KryštofBabinský Kryštof Čepíci 130 Kč
DKP1115 Větvička VojtěchVětvička Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2152981 130 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 130 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 130 Kč
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice B 8488600 130 Kč
STB1101 Kučerka RadekKučerka Radek TJ Stadion Nový Bor B 8500047 130 Kč
DKP1019 Čermák JosefČermák Josef Oddíl OB Kotlářka C 2155969 130 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha B 8670452 130 Kč
DOR1002 Hruška TomášHruška Tomáš OK Dobříš C 8521044 130 Kč
DOR1105 Jetel VáclavJetel Václav OK Dobříš B 2039792 130 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 130 Kč
KAM1103 Voleský ViktorVoleský Viktor OK Kamenice B 8501496 130 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 8226404 130 Kč
KAM1102 Čížik MatyášČížik Matyáš OK Kamenice B 8410790 130 Kč
TAP1010 Elleder JanElleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 130 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 130 Kč
DKP1015 Dobal DavidDobal David Oddíl OB Kotlářka C 1409089 130 Kč
SAD1102 Homolka VojtěchHomolka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 361921 130 Kč
SAD1101 Červenka DanielČervenka Daniel Sportovní akademie Dobříš C 52690 130 Kč
DKP1020 Vyhnálek FrantišekVyhnálek František Oddíl OB Kotlářka C 7500844 130 Kč
DOR1113 Baláš JanBaláš Jan OK Dobříš C 2039827 130 Kč
DOR1101 Kašpar AdamKašpar Adam OK Dobříš B 8514494 130 Kč
DOR1102 Jiroušek ŠtěpánJiroušek Štěpán OK Dobříš B 8512725 130 Kč
DOR1104 Etrych MatějEtrych Matěj OK Dobříš B 8514558 130 Kč
DOR1103 Etrych TobiášEtrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 130 Kč
KAM1000 Sláma KryštofSláma Kryštof OK Kamenice B 8501052 130 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 130 Kč
DKP1104 Balga FilipBalga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 130 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 130 Kč
PGP1006 Stanovský LukášStanovský Lukáš SK Praga C 8509059 130 Kč
SLA1100 Hanák KryštofHanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 130 Kč
LDC1103 Plachý ErikPlachý Erik KOB Děčín C 8204009 130 Kč
MKP1106 Honetschläger VojtěchHonetschläger Vojtěch SK Meteor Kačerov C 2260170 130 Kč
DKL1001 Homola ŠimonHomola Šimon KOB Kladno C 2126358 130 Kč
KAM1010 Guriliov JaroslavGuriliov Jaroslav OK Kamenice C 2148166 130 Kč
DKL1102 Chudoba JiříChudoba Jiří KOB Kladno B 2000552 130 Kč
TAP1105 Kamenický KarelKamenický Karel KOB Tretra Praha B 8196049 130 Kč
HCE1000 Müller KarelMüller Karel TJ Hostivice C 8680602 130 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš B 2125357 130 Kč
DOR1100 Španěl VítŠpaněl Vít OK Dobříš C 2125358 130 Kč
DOR1004 Vaculovič MatějVaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 130 Kč
TAP1110 Pytelka VítPytelka Vít KOB Tretra Praha C 2146226 130 Kč
DKP1116 Valenta OndřejValenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2155971 130 Kč
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8680325 130 Kč
DKL1101 Lukavský VítLukavský Vít KOB Kladno C 2127553 130 Kč
JJN1102 Bahník VáclavBahník Václav Team Jizerky C 2001976 130 Kč
FSP1105 Beneš TadeášBeneš Tadeáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1212 130 Kč
LBE1000 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 130 Kč
DKL1003 Zvěřina OndřejZvěřina Ondřej KOB Kladno C 8502685 130 Kč
DKP1120 Matoušek JanMatoušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2113397 130 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 8107769 130 Kč
EKP1111 Ondráček LuborOndráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 130 Kč
TJN1100 Berka OndřejBerka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 130 Kč
RIC1101 Černohorský ValentýnČernohorský Valentýn OB Říčany C 2049635 130 Kč
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany B 8226428 130 Kč
PGP1100 Benda DanielBenda Daniel SK Praga C 7207866 130 Kč
ROU1002 Souhrada ŠtěpánSouhrada Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 8501506 130 Kč
SLA1101 Kunst MiroslavKunst Miroslav SKOB Slaný C 8026590 130 Kč
TAP1109 Jakubský PavelJakubský Pavel KOB Tretra Praha B 2120625 130 Kč
FSP1102 Pinkava JonášPinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 130 Kč
FSP1101 Šuster JanŠuster Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 130 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 8512733 130 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 130 Kč
PGP1103 Tesař JonášTesař Jonáš SK Praga C 8522910 130 Kč
DKP1013 Fanta JáchymFanta Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2222843 130 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky B 8063052 190 Kč

H16 2.78 km, 32 m, 21 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0900 Kříž MatějKříž Matěj OK Kamenice B 8002892 190 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2302100 190 Kč
TUR0902 Pešek JáchymPešek Jáchym OOB TJ Turnov A 8013901 190 Kč
KAM0901 Zavadil AdamZavadil Adam OK Kamenice B 8004883 190 Kč
LLI0902 Jiroutek JakubJiroutek Jakub LOK-o Liberec B 8514688 190 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 190 Kč
DOR0900 Jiras FrantišekJiras František OK Dobříš B 8162879 190 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 190 Kč
DOR0904 Porsch JanPorsch Jan OK Dobříš C 8137508 190 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8404070 190 Kč
DKP0818 Veljačik JonášVeljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 190 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 190 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 8066787 190 Kč
DOR0907 Etrych JonášEtrych Jonáš OK Dobříš A 8016296 190 Kč
VSP0903 Gajda PetrGajda Petr USK Praha A 8028811 190 Kč
DKP0823 Štys JáchymŠtys Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2220654 190 Kč
DKP0824 Vaněček JanVaněček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8670805 190 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 190 Kč
ROU0802 Bazinek LukášBazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 190 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 190 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 190 Kč
PGP0906 Černý JakubČerný Jakub SK Praga C 2221455 190 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 190 Kč
MFP0901 Forst AlbertForst Albert Matfyz Praha C 2079501 190 Kč
TAP0909 Kamenický PavelKamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2134256 190 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 190 Kč
DOR0808 Kubeček TomášKubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 190 Kč
DKP0813 Večerka VojtěchVečerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2039161 190 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha B 8006740 190 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 190 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 8226440 190 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga A 8648593 190 Kč
LTP0805 Cingl VojtěchCingl Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice 7205009 190 Kč
TUR0908 Kutek MatějKutek Matěj OOB TJ Turnov A 8003260 190 Kč
DKP0815 Koten VojtěchKoten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 190 Kč
FSP0901 Bolina EduardBolina Eduard VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2140844 190 Kč
KPY0903 Galuška RadovanGaluška Radovan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52678 190 Kč
DKP0924 Novák AdamNovák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 190 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 190 Kč
TAP0810 Sedlář LumírSedlář Lumír KOB Tretra Praha B zapůjčit 240 Kč
DOR0903 Koma LukášKoma Lukáš OK Dobříš C 2104702 190 Kč
FSP0806 Pinkava VojtěchPinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8506946 190 Kč
ZVO0907 Folber VladimírFolber Vladimír OB SK Zvole C 8509058 190 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 190 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha A 8042137 190 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8105268 190 Kč
ZVO0805 Kolář DavidKolář David OB SK Zvole B 8667541 190 Kč
LBE0800 Baxa DavidBaxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 190 Kč
ZVO0902 Švejda JáchymŠvejda Jáchym OB SK Zvole B 8514512 190 Kč
JJN0805 Šnytr VáclavŠnytr Václav Team Jizerky C 8454008 190 Kč
DKP0913 Svoboda AdamSvoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 190 Kč
0420002 Janda MartnJanda Martn 042 - Kulíšci 7001904 190 Kč
FSP0902 Krutský VavřinecKrutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 300 Kč

H18 2.92 km, 34 m, 23 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0604 Machar MatějMachar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080821 190 Kč
TUR0601 Veselý VáclavVeselý Václav OOB TJ Turnov B 2126367 190 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 190 Kč
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš B 8506935 190 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 190 Kč
LTP0706 Jelínek VáclavJelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8512702 190 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka B 8509048 190 Kč
DKP0707 Dolák JakubDolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8500039 190 Kč
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 190 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 8511573 190 Kč
PGP0704 Kosák EliášKosák Eliáš SK Praga A 8140934 190 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 190 Kč
HCE0700 Mackovič AdamMackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 190 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 190 Kč
PGP0700 Jandera KryštofJandera Kryštof SK Praga C 8662280 190 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 190 Kč
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha B 2224524 190 Kč
VLI0611 Dolejší JanDolejší Jan Slavia Liberec orienteering A 8116777 190 Kč
DKP0716 Maroušek DominikMaroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 8075979 190 Kč
ZVO0704 Neubauer RenéNeubauer René OB SK Zvole B 2019229 190 Kč
PGP0703 Matyšek OndřejMatyšek Ondřej SK Praga B 8019443 190 Kč
DOR0701 Jiras AntonínJiras Antonín OK Dobříš A 8116815 190 Kč
DOR0702 Lorenc VáclavLorenc Václav OK Dobříš B 8154976 190 Kč
DOR0706 Žižka PřemyslŽižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 190 Kč
DKL0700 Geisler RichardGeisler Richard KOB Kladno C 8519565 190 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 190 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 190 Kč
JES0602 Vaníček ViktorVaníček Viktor OK Rakovník C 8162819 190 Kč
PGP0611 Hůla TomášHůla Tomáš SK Praga B 7300274 190 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 8063050 190 Kč
KPY0601 Galuška JáchymGaluška Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2091563 190 Kč
PGP0608 Kovář VítKovář Vít SK Praga C 2419907 190 Kč
LTP0601 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 190 Kč
LDC0700 Baco OndřejBaco Ondřej KOB Děčín C 2000589 190 Kč
TJN0600 Dejnožka MartinDejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662693 190 Kč
DKP0719 Svoboda FilipSvoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 8514460 190 Kč
KUL0600 Jareš OndřejJareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8660594 190 Kč
KUL0603 Balej MartinBalej Martin KOB Ústí nad Labem C 8662371 190 Kč
KUL0601 Votava MatějVotava Matěj KOB Ústí nad Labem B 8512695 190 Kč
SPC0701 Štěňha DavidŠtěňha David SPORTICUS team C 7204486 190 Kč
FSP0601 Klepetko AdamKlepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 190 Kč
PGP0610 Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán SK Praga A 8076030 300 Kč

H20 2.58 km, 28 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP0400 Reichl MartinReichl Martin SK Meteor Kačerov C 8514508 190 Kč
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 190 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga B 8512726 190 Kč
DKP0502 Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 190 Kč
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 190 Kč
TAP0501 Černý MatoušČerný Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 190 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga B 8667507 190 Kč
FSP0500 Vondra TomášVondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 190 Kč

H21K 2.58 km, 28 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0301 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 190 Kč
0080001 Kožušník RadanKožušník Radan 008 - Nemám klub zapůjčit 240 Kč
ADA8110 Tejkal JanTejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 190 Kč
DOR0301 Kučera JáchymKučera Jáchym OK Dobříš C 8116741 190 Kč
TJN0300 Dejnožka VojtěchDejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659419 190 Kč
VCB0000 Brossaud YanBrossaud Yan OB České Budějovice C 426359 190 Kč

H21L 3.44 km, 52 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1.02

(149)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš MiroslavBeneš Miroslav KOB Konice C 1418762 190 Kč
DKL8201 Klíma KamilKlíma Kamil KOB Kladno C 8667960 190 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 190 Kč
TUR9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 190 Kč
TAP8737 Hošek RadimHošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 190 Kč
PGP9405 Uhlíř MarekUhlíř Marek SK Praga C 8162894 190 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 190 Kč
KNC9300 Vacek VladimírVacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 190 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 190 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 190 Kč
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 190 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 190 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8510277 190 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 190 Kč
KNC9103 Šedivý OndřejŠedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 190 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 190 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga C 8656553 190 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga C 8656580 190 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 190 Kč
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 190 Kč
TAP0200 Melišík MartinMelišík Martin KOB Tretra Praha C 8654905 190 Kč
SLA9702 Straka TomášStraka Tomáš SKOB Slaný C 2118484 190 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 8656750 190 Kč
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha C 8201203 190 Kč
TUR0110 Zabořil VojtěchZabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 190 Kč
ZTC9542 Vaňátko OndřejVaňátko Ondřej Západočeské sportovní centrum OB C 8066723 190 Kč
DKP8802 Vágner LiborVágner Libor Oddíl OB Kotlářka C 8301188 190 Kč
DOR0405 Snížek MartinSnížek Martin OK Dobříš B 8116738 190 Kč
SLA7200 Kouřimský JanKouřimský Jan SKOB Slaný C 8107710 190 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 190 Kč
DKP7905 Janeček PetrJaneček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 190 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 190 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080826 190 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 8116704 190 Kč
PGP0313 Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich SK Praga C 8655420 190 Kč
TUR8103 Fodor PetrFodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 190 Kč
CHA8604 Ježek LukášJežek Lukáš OK Chrastava C 8001212 190 Kč
CTB9902 Sabol JosefSabol Josef SK OB Chotěboř C 8482648 190 Kč
PDY8200 Lounek JakubLounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 190 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 190 Kč
DKP9401 Řada JakubŘada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 190 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8080830 190 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 190 Kč
KAM9301 Rusý TomášRusý Tomáš OK Kamenice C 8660571 190 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 8005129 190 Kč
DKP0308 Mareš AlbertMareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 8226408 190 Kč
KPY8506 Koldinský JanKoldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 190 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 190 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8054115 190 Kč
LCE9801 Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 190 Kč
TBM8602 Stupal FrantišekStupal František KOS TJ Tesla Brno C 8501566 190 Kč
TJN0006 Nagy JosefNagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 190 Kč
DKP0110 Klement DavidKlement David Oddíl OB Kotlářka C 8080816 190 Kč
0060001 Bílek MartinBílek Martin 006 - Klub veslování kondor Brandýs nad Labem 515453 190 Kč
DKP8811 Polášek Jan FerdinandPolášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 190 Kč
DKP8500 Johanovský TomášJohanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 190 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 190 Kč
PGP0408 Kabát MartinKabát Martin SK Praga R 8667514 190 Kč
TUR0212 Hájek KryštofHájek Kryštof OOB TJ Turnov E 8680421 190 Kč
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662326 190 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga R 8662310 190 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 190 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 190 Kč
SLA8002 Hanák JanHanák Jan SKOB Slaný C 8660460 190 Kč
DKL9800 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 8008306 190 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek C 8226333 190 Kč
PGP8100 Doležal MartinDoležal Martin SK Praga C 1700081 190 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 190 Kč
DKP0416 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel Oddíl OB Kotlářka A 8654908 190 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 8648562 190 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 190 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 190 Kč
TUR8407 Neumann JosefNeumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 190 Kč
ROU8009 Duda MiroslavDuda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 190 Kč
PGP0401 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František SK Praga A 8514489 190 Kč
VLI7702 Matějů MichalMatějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 190 Kč
TUR0214 Světnický FrantišekSvětnický František OOB TJ Turnov C 8656687 190 Kč
SCP0400 Kuc RadimKuc Radim OK Sparta Praha C 9540001 190 Kč
PGP0808 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SK Praga A 8648622 190 Kč
PGP8605 Vlach MartinVlach Martin SK Praga C 8140912 190 Kč
TZL9301 Schäfer JanSchäfer Jan SKOB Zlín C 8005145 190 Kč
TAP0500 Smolka JakubSmolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 190 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 8028885 190 Kč
TAP0402 Černý AntonínČerný Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 190 Kč
VLI7300 Martan JiříMartan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 190 Kč
KAM0114 Lima TomasLima Tomas OK Kamenice R 8501519 190 Kč
0140001 Kala MatějKala Matěj 014 - Kalamita 8183074 190 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 190 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 190 Kč
ZTC9300 Pova OndřejPova Ondřej Západočeské sportovní centrum OB C 8522913 190 Kč
DOR0403 Janda JakubJanda Jakub OK Dobříš C 8662308 190 Kč
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8183140 190 Kč
PGP8005 Doležel JiříDoležel Jiří SK Praga C 8502742 190 Kč
TUR9100 Wolf DanielWolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 190 Kč
CHC8801 Grundman VojtěchGrundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 190 Kč
TUR7201 Drahoňovský AlešDrahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 190 Kč
KAM0101 Šafka SebastianŠafka Sebastian OK Kamenice C 8221133 190 Kč
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 8667547 190 Kč
SJI9203 Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 190 Kč
MKP0101 Devátý VáclavDevátý Václav SK Meteor Kačerov C 8200019 190 Kč
LIT8401 Macek JiříMacek Jiří KOB Litvínov C 8445317 190 Kč
0260001 Najman DominikNajman Dominik 026 - . zapůjčit 240 Kč
PGP0101 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga E 8656739 190 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8151151 190 Kč
JJN0401 Tkáč MatějTkáč Matěj Team Jizerky R 8660911 190 Kč
SPC7604 Matoušek MartinMatoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 190 Kč
EKP8310 Pidrman MilanPidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 190 Kč
TAP0502 Melišík JanMelišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 190 Kč
ZBP7800 Pražák JiříPražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 190 Kč
ODV0300 Vyšínský AdamVyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 8031409 190 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8663127 190 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 190 Kč
PGP0311 Bialožyt MarekBialožyt Marek SK Praga C 8629759 190 Kč
SJI9601 Čech JanČech Jan OK Jihlava C 8142154 190 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 190 Kč
DOK0104 Bílý JakubBílý Jakub OK Doksy C 8113497 190 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 190 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 190 Kč
LOU7600 Šunka JanŠunka Jan SK Moravan Louňovice C 8162908 190 Kč
RIC7302 Pračka TomášPračka Tomáš OB Říčany C 8116718 190 Kč
RIC7407 Seidl MiroslavSeidl Miroslav OB Říčany C 8033245 190 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 190 Kč
DOK8700 Novák DanielNovák Daniel OK Doksy C 8656618 190 Kč
OPI0100 Vaněk AdamVaněk Adam Orientační sporty Písek C 8226386 190 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 8090130 190 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8482650 190 Kč
MFP7903 Dvořáček DanDvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 190 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 190 Kč
FSP0600 Skripnik NikolaSkripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 190 Kč
FSP7502 Skripnik OndřejSkripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8505188 190 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 8196070 190 Kč
FSP7901 Fibír TomášFibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 190 Kč
OKP8901 Červinka JanČervinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 190 Kč
PGP8909 Oľhava RastislavOľhava Rastislav SK Praga C 8670464 190 Kč
ROU9303 Buk JindřichBuk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 8662316 190 Kč
SPC7608 Štěňha MartinŠtěňha Martin SPORTICUS team C 8667520 190 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 8071491 190 Kč
JJN0400 Pokorný JanPokorný Jan Team Jizerky A 8659408 190 Kč
JJN0600 Mairich FilipMairich Filip Team Jizerky A 8662716 190 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 190 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 190 Kč
EKP8304 Borák MichalBorák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 8016307 190 Kč
TJP8400 Junek VladimírJunek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 190 Kč
TUR0000 Karásek MatějKarásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 190 Kč
TUR8917 Dudík PetrDudík Petr OOB TJ Turnov C 8063096 190 Kč
PGP7708 Tesař PavelTesař Pavel SK Praga C 51709 190 Kč
PHK0411 Skvortcov YuriiSkvortcov Yurii OK 99 Hradec Králové A 8409868 190 Kč
AOV0301 Mielec RadomírMielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 8660459 190 Kč
0440001 Veverka JanVeverka Jan 044 - Veverky 2102695 190 Kč

H35 2.94 km, 35 m, 21 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 8007185 190 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 190 Kč
SCP8501 Tesař JanTesař Jan OK Sparta Praha C 8508023 190 Kč
LTP8801 Eiselt JanEiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662282 190 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 190 Kč
SCP6200 Veljačik PavelVeljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 190 Kč
SJC8500 Drobník LukášDrobník Lukáš Sportcentrum Jičín C 8663156 190 Kč
SLA7103 Kolář TomášKolář Tomáš SKOB Slaný C 8506747 190 Kč
DKP8504 Jager JiříJager Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086466 190 Kč
PGP8507 Vach OndřejVach Ondřej SK Praga C 8388008 190 Kč
TJP8000 Vaněček JanVaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 190 Kč
PTE8527 Klváček AlešKlváček Aleš TJ Sokol Ptení C 8107763 190 Kč
TAP7900 Kamenický JanKamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 190 Kč
HCE8200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 190 Kč
DOR8003 Košťák VojtěchKošťák Vojtěch OK Dobříš C 1078109 190 Kč
0170002 Marušák JanMarušák Jan 017 - Přifuk 8514506 190 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 8662303 190 Kč
SCP8003 Dubec PavelDubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 190 Kč
VLI7900 Maděra JosefMaděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 190 Kč
DKP7903 Machar PavelMachar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 190 Kč
LIT8204 Tůma MartinTůma Martin KOB Litvínov C 8520403 190 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 190 Kč
CHC8701 Vojta DominikVojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 300 Kč

H40 2.98 km, 42 m, 19 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7800 Kříž DušanKříž Dušan Kometa Kralovice C 8512727 190 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 190 Kč
DKP8003 Mošnička MichalMošnička Michal Oddíl OB Kotlářka C 2219076 190 Kč
PGP7900 Súkup JaroslavSúkup Jaroslav SK Praga C 8105281 190 Kč
LIT8002 Kučerka JanKučerka Jan KOB Litvínov C 8026646 190 Kč
DKL7900 Pilát MiroslavPilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 190 Kč
LDC8200 Zít JanZít Jan KOB Děčín C 8022628 190 Kč
DKP8002 Dolák OndřejDolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2148233 190 Kč
PGP8010 Bartaloš TomášBartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 190 Kč
DOR8100 Chmelík PetrChmelík Petr OK Dobříš C 8154972 190 Kč
HCE7801 Mackovič DušanMackovič Dušan TJ Hostivice C 1413898 190 Kč
PGP8006 Dvořák JosefDvořák Josef SK Praga C 8482120 190 Kč
LOU8001 Kabáth PetrKabáth Petr SK Moravan Louňovice C 2219065 190 Kč
DOK8000 Dvořák MartinDvořák Martin OK Doksy C 2220651 190 Kč
TAP8102 Peloušek JiříPeloušek Jiří KOB Tretra Praha C 4646 190 Kč
STB8101 Bernášek JiříBernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 190 Kč
PDY8103 Holata RadekHolata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 190 Kč
TAP8303 Suchý OndřejSuchý Ondřej KOB Tretra Praha C 1467 190 Kč
PGP8110 Schindler VáclavSchindler Václav SK Praga C 2152913 190 Kč
LBE8001 Kofroň JanKofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 190 Kč
JJN8002 Hájek JanHájek Jan Team Jizerky C 2103716 190 Kč
0290001 Dorschner JanDorschner Jan 029 - Tehovaci 8522876 190 Kč
RIC8001 Silovský TomášSilovský Tomáš OB Říčany C 8667534 190 Kč
JJN8101 Jirák MichalJirák Michal Team Jizerky C 8509383 190 Kč
CHA7501 Pachner PavelPachner Pavel OK Chrastava C 8210075 190 Kč
TAP8004 Hanč PetrHanč Petr KOB Tretra Praha C 8226332 190 Kč
MKP8000 Petříček MartinPetříček Martin SK Meteor Kačerov C 51690 190 Kč

H45 2.98 km, 42 m, 19 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7801 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2053502 190 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 190 Kč
DKP7800 Míka PavelMíka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8022636 190 Kč
PGP7712 Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 190 Kč
PDY7501 Cháma JanCháma Jan Běhej Poděbrady C 2260343 190 Kč
PGP7504 Hýbl LukášHýbl Lukáš SK Praga C 8116702 190 Kč
LOU7700 Kolář DavidKolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 190 Kč
VSP7423 Rod JanRod Jan USK Praha C 8196080 190 Kč
SAD7500 Červenka DanielČervenka Daniel Sportovní akademie Dobříš C 2302330 190 Kč
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 190 Kč
MFP7603 Pangrác OndřejPangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 190 Kč
DKP7703 Collis MarkCollis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 190 Kč
DOR7703 Jiroušek PavelJiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 190 Kč
PGP6901 Kabát JanKabát Jan SK Praga C 8140922 190 Kč
KPY7700 Galuška OndřejGaluška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8226376 190 Kč
SLA7601 Beran JaroslavBeran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 190 Kč
SLA7401 Angletta DanielAngletta Daniel SKOB Slaný C 8445324 190 Kč
SLA7501 Hrstka PavelHrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 190 Kč
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 8501567 190 Kč
ODV7702 Berný JanBerný Jan TJ Aero Odolena Voda C 8501408 190 Kč
TAP7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 190 Kč
LDC7900 Plachý JiříPlachý Jiří KOB Děčín C 8204001 190 Kč
DKP7704 Vondráček MartinVondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8047162 190 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8113499 190 Kč
PGP7405 Komín DavidKomín David SK Praga C 8116739 190 Kč
ROU7505 Černý MichalČerný Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8105251 190 Kč
SJC7531 Tomeš PetrTomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 190 Kč
VSP6710 Zavadil VladimírZavadil Vladimír USK Praha C 8183149 190 Kč
TAP7604 Šebesta PetrŠebesta Petr KOB Tretra Praha C 8032476 190 Kč
SCP7613 Hojný MichalHojný Michal OK Sparta Praha C 8510293 190 Kč
SLA6500 Aster VladimírAster Vladimír SKOB Slaný C 8009527 190 Kč
DOR7505 Vaculovič RadimVaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 190 Kč
DKP7402 Maroušek JanMaroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 190 Kč
DKL7800 Lukavský JiříLukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 190 Kč
JES7500 Vaníček PetrVaníček Petr OK Rakovník 8162888 190 Kč
0220001 Koten PetrKoten Petr 022 - 001 2001999 190 Kč
FSP7903 Beneš TomášBeneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8509985 190 Kč
MFP7500 Sadil MilanSadil Milan Matfyz Praha C 8358888 190 Kč
EKP7503 Matoušek PetrMatoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 190 Kč
ZVO7701 Folber VladimírFolber Vladimír OB SK Zvole C 8509357 190 Kč
KPY7400 Vejražka JiříVejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8061469 190 Kč
JJN7901 Rudolf LukášRudolf Lukáš Team Jizerky C 8509057 190 Kč
DOR7504 Hezký VítězslavHezký Vítězslav OK Dobříš C 2127571 190 Kč
DOR7503 Bleha StanislavBleha Stanislav OK Dobříš C 8508188 190 Kč
DKP7504 Svoboda JiříSvoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 190 Kč
KUL7500 Wilfert OtakarWilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8144119 190 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 190 Kč
ZVO7601 Švec KarelŠvec Karel OB SK Zvole C 8500443 190 Kč
FSP7000 Bartoň JanBartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 190 Kč
PGP7602 Nemšovský PetrNemšovský Petr SK Praga C 8005116 190 Kč
0420003 Janda PetrJanda Petr 042 - Kulíšci 51628 190 Kč

H50 2.70 km, 34 m, 20 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 190 Kč
CEP7301 Paulů RobertPaulů Robert Čepíci 2801499 190 Kč
SLA7002 Straka LukášStraka Lukáš SKOB Slaný C 8502721 190 Kč
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 190 Kč
MFP7100 Šimša JaromírŠimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 190 Kč
KAS7100 Hnízdil JanHnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 190 Kč
LTP7308 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420971 190 Kč
DLP7400 Dostál TomášDostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 190 Kč
DOR7300 Etrych TomášEtrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 190 Kč
DLP7200 Šindelka AntonínŠindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 190 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 190 Kč
TAP7201 Jirous JiříJirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 190 Kč
LTP7003 Martinec PavelMartinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8667512 190 Kč
SOB7300 Jandera TomášJandera Tomáš SOBSA C 8005128 190 Kč
FSP7400 Kurfürst PavelKurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 190 Kč
TAP7202 Brumovský MartinBrumovský Martin KOB Tretra Praha C 2229843 190 Kč
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 8140933 190 Kč
MFP7300 Glasnák VladimírGlasnák Vladimír Matfyz Praha C 247339 190 Kč
TAP7200 Černý DanielČerný Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 190 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 190 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 190 Kč
0160001 Večerka DanielVečerka Daniel 016 - NoWay 7002605 190 Kč
DKL7200 Kohout ZdeněkKohout Zdeněk KOB Kladno C 2116190 190 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 190 Kč
ZVO6501 Valla ZdeněkValla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 190 Kč
JES7001 Bílý MilanBílý Milan OK Rakovník C 8648598 190 Kč
MFP6300 Hric JanHric Jan Matfyz Praha C 515200 190 Kč
0240001 Míchal MartinMíchal Martin 024 - Slovan Dubí 682688 190 Kč
BOR7004 Studničný JaroslavStudničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 190 Kč
ROU7301 Krejčí LadislavKrejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 8508190 190 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 8109350 190 Kč
RIC7406 Prox JakubProx Jakub OB Říčany C 8506965 190 Kč
MFP7102 Gemperle FrantišekGemperle František Matfyz Praha C 8680580 190 Kč
DKP7001 Vydra LukášVydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2181310 190 Kč
0350001 Gutak MykhayloGutak Mykhaylo 035 - (UKR) Azymut(Ukraine) 8071309 190 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 8409873 190 Kč
PGP7407 Štěp AdamŠtěp Adam SK Praga C 2106876 190 Kč
DKL7101 Datel JiříDatel Jiří KOB Kladno C 8501787 190 Kč

H55 2.51 km, 24 m, 19 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK6800 Bílý PetrBílý Petr OK Doksy C 8502726 190 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8226340 190 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 190 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 2000574 190 Kč
DKL6600 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 8632959 190 Kč
BOR6900 Machara MartinMachara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 190 Kč
DKL6901 Šemelík PetrŠemelík Petr KOB Kladno C 8033265 190 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 190 Kč
STB6601 Kubec PavelKubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 190 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 190 Kč
DKP6901 Kalousek JiříKalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8105246 190 Kč
DKL6900 Vinš PavelVinš Pavel KOB Kladno C 8196089 190 Kč
KDZ6700 Beneš PetrBeneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 190 Kč
DKP6703 Sanna RobertoSanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 190 Kč
ZVO6802 Polan MiroslavPolan Miroslav OB SK Zvole C 8514513 190 Kč
SCP6901 Rakovec MichalRakovec Michal OK Sparta Praha C 443066 190 Kč
FSP6605 Cincibus PavelCincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 190 Kč
KUL6900 Jareš DanielJareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 190 Kč
EKP5500 Šedivý JiříŠedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 190 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 190 Kč

H60 2.17 km, 36 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP6402 Reichl MichalReichl Michal SK Meteor Kačerov C 8200021 190 Kč
STB6400 Müller RicoMüller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 190 Kč
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 190 Kč
ROU6202 Buk MiloslavBuk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 8501520 190 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 190 Kč
ZVO6101 Strejc JaroslavStrejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 190 Kč
PGP6305 Hurta VladimírHurta Vladimír SK Praga C 8409893 190 Kč
DKP6001 Valenta PetrValenta Petr Oddíl OB Kotlářka C 2155968 190 Kč
DKP6300 Betlach MiroslavBetlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 190 Kč

H65 2.10 km, 34 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 8226329 130 Kč
TAP5501 Fiala ZdeněkFiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 130 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 8200018 130 Kč
DOR5800 Nentvich LubomírNentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 130 Kč
MFP5700 Minchev IvanMinchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 130 Kč
DKL5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB Kladno C 8014450 130 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 8520888 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
TJN5605 Táborský OndřejTáborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 130 Kč
VSP5203 Polák ZdeněkPolák Zdeněk USK Praha C 51740 130 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 8666868 130 Kč
DKP5500 Špičák AlešŠpičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 130 Kč

H70 1.99 km, 32 m, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 130 Kč
SCP5201 Hojný OldřichHojný Oldřich OK Sparta Praha C 8500460 130 Kč
VLI5101 Přinda OldřichPřinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 130 Kč

H75 1.78 km, 26 m, 11 kontrol

(14)