Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | C | SK Kamenice | 6:55 | |
2. | Pecková Tereza | EKP0551 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 7:18 | + 0:23 |
3. | Srbová Michaela | SJI0551 | C | OK Jihlava | 8:03 | + 1:08 |
4. | Blažková Veronika | SJH0551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 8:38 | + 1:43 |
5. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | C | BETA URSUS Orienteering | 8:50 | + 1:55 |
6. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 11:38 | + 4:43 |
7. | Holíková Simona | NEJ0551 | C | TJ Jiskra Nejdek | 12:35 | + 5:40 |
8. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | C | OK Jilemnice | 14:23 | + 7:28 |
9. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 14:33 | + 7:38 |
10. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 19:52 | + 12:57 |
11. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | SK Kamenice | 20:03 | + 13:08 |
12. | Floriánková Františka | VSP0550 | C | USK Praha | 21:10 | + 14:15 |
13. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:22 | + 20:27 |
Mácová Amálie | SJI0650 | C | OK Jihlava | DISK | ||
MS | Slámová Taťána | OSN0250 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbanová Anna | SJH0753 | C | SJH Jindřichův Hradec | 7:48 | |
2. | Kopencová Anna | SJH0752 | C | SJH Jindřichův Hradec | 11:49 | + 4:01 |
3. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | C | OK Jihlava | 11:54 | + 4:06 |
4. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 13:32 | + 5:44 |
5. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | C | TJ Růžená | 14:42 | + 6:54 |
6. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:13 | + 16:25 |
7. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 24:14 | + 16:26 |
8. | Beranová Marie | SJH0951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 28:30 | + 20:42 |
Kuhnová Alžběta | LPU0652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Vítková Hana | SJI0750 | C | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | B | Oddíl OB Kotlářka | 9:34 | |
2. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 10:29 | + 0:55 |
3. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 10:42 | + 1:08 |
4. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 11:14 | + 1:40 |
5. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 11:18 | + 1:44 |
6. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | SK Kamenice | 11:30 | + 1:56 |
7. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 11:38 | + 2:04 |
8. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:45 | + 2:11 |
9. | Kovářová Lucie | VPM0350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 11:51 | + 2:17 |
10. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 11:58 | + 2:24 |
10. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 11:58 | + 2:24 |
12. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:12 | + 2:38 |
13. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | B | TJ Jiskra Nejdek | 12:25 | + 2:51 |
14. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 12:38 | + 3:04 |
15. | Staňková Radka | VPM0452 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 12:41 | + 3:07 |
16. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 12:53 | + 3:19 |
17. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 12:54 | + 3:20 |
18. | Bartošová Marie | MLA0451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 13:04 | + 3:30 |
19. | Richtrová Kamila | VPM0451 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 13:06 | + 3:32 |
20. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | C | TJ Jiskra Nejdek | 13:20 | + 3:46 |
21. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 13:37 | + 4:03 |
22. | Procházková Kateřina | SJC0351 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 13:40 | + 4:06 |
23. | Malečková Hana | PGP0550 | C | SK Praga | 14:10 | + 4:36 |
24. | Aschermannová Klára | VSP0454 | C | USK Praha | 14:34 | + 5:00 |
25. | Vitebská Eliška | TJN0350 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:38 | + 5:04 |
26. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 14:40 | + 5:06 |
27. | Šemberová Anděla | SJC0451 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 15:40 | + 6:06 |
28. | Marečková Ema | OSN0450 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:49 | + 6:15 |
29. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 17:05 | + 7:31 |
30. | Kynčlová Jiřina | JIL0354 | C | OK Jilemnice | 17:06 | + 7:32 |
31. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 17:12 | + 7:38 |
32. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | C | OK Jilemnice | 17:42 | + 8:08 |
33. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | C | OK Jilemnice | 17:48 | + 8:14 |
34. | Petříková Adéla | MAS0352 | C | KČT Aš | 18:38 | + 9:04 |
35. | Růžičková Eliška | SJC0452 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 21:14 | + 11:40 |
36. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 22:30 | + 12:56 |
37. | Vodičková Johana | LPU0354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:30 | + 13:56 |
38. | Křížková Marie | MAS0450 | C | KČT Aš | 24:08 | + 14:34 |
Mikešová Tereza | RUZ0351 | C | TJ Růžená | DISK | ||
MS | Novotná Jitka | NNN9996 | C | Neregistrovaní | 12:49 | + 3:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 10:14 | |
2. | Semíková Lucie | KAM0250 | B | SK Kamenice | 10:32 | + 0:18 |
2. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 10:32 | + 0:18 |
4. | Šklíbová Míša | TJN0153 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 10:36 | + 0:22 |
4. | Tokárová Regina | NEJ0151 | A | TJ Jiskra Nejdek | 10:36 | + 0:22 |
6. | Černá Kateřina | MLA0251 | B | MLOK Mariánské Lázně | 10:38 | + 0:24 |
7. | Bejvlová Karolína | LME0250 | A | SK Los Mělník | 10:41 | + 0:27 |
8. | Matějková Barbora | SJC0156 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 10:55 | + 0:41 |
9. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 11:04 | + 0:50 |
10. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 11:12 | + 0:58 |
10. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 11:12 | + 0:58 |
12. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 11:18 | + 1:04 |
13. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 11:23 | + 1:09 |
14. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | B | KOS TJ Tesla Brno | 11:27 | + 1:13 |
15. | Kinštová Tereza | SJH0251 | B | SJH Jindřichův Hradec | 11:36 | + 1:22 |
16. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 11:38 | + 1:24 |
17. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 11:45 | + 1:31 |
18. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 11:48 | + 1:34 |
19. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | B | K.O.B. Choceň | 11:54 | + 1:40 |
20. | Janků Anna | SJC0252 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 11:56 | + 1:42 |
21. | Linková Lucie | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 11:57 | + 1:43 |
22. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 11:58 | + 1:44 |
23. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 12:07 | + 1:53 |
23. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 12:07 | + 1:53 |
25. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | SK Kamenice | 12:14 | + 2:00 |
26. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | A | TJ Jiskra Nejdek | 12:19 | + 2:05 |
26. | Najmanová Agáta | DKP0150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:19 | + 2:05 |
26. | Dvořáková Anna | JIL0154 | C | OK Jilemnice | 12:19 | + 2:05 |
29. | Vítová Lucie | BSO0250 | B | KOB Baník Sokolov | 12:38 | + 2:24 |
30. | Růžičková Vendula | CHA0252 | C | OK Chrastava | 12:56 | + 2:42 |
31. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 13:16 | + 3:02 |
32. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:17 | + 3:03 |
33. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 13:36 | + 3:22 |
34. | Křížová Daniela | MAS0250 | C | KČT Aš | 13:48 | + 3:34 |
35. | Marešová Klára | NEJ0250 | B | TJ Jiskra Nejdek | 14:02 | + 3:48 |
36. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 14:19 | + 4:05 |
37. | Baloghová Lída | TJN0150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:21 | + 4:07 |
38. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 14:22 | + 4:08 |
39. | Tumová Adéla | SJC0154 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 14:52 | + 4:38 |
40. | Mulíčková Zuzana | ABM0157 | B | KOB Moira Brno | 15:31 | + 5:17 |
41. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 15:33 | + 5:19 |
42. | Lišková Adélka | CHA0254 | C | OK Chrastava | 15:38 | + 5:24 |
42. | Staňková Markéta | VPM0153 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:38 | + 5:24 |
44. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | C | OK Jilemnice | 15:40 | + 5:26 |
45. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 16:01 | + 5:47 |
46. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:08 | + 5:54 |
47. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 16:27 | + 6:13 |
48. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 16:38 | + 6:24 |
49. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 17:32 | + 7:18 |
50. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 18:22 | + 8:08 |
51. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:47 | + 8:33 |
52. | Janderová Barbora | PGP0251 | C | SK Praga | 18:54 | + 8:40 |
53. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 18:58 | + 8:44 |
54. | Dočkalová Klára | SJI0250 | C | OK Jihlava | 24:15 | + 14:01 |
Hornychová Karolína | TJN0254 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 12:47 | |
2. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:14 | + 1:27 |
3. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:29 | + 1:42 |
4. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:30 | + 1:43 |
5. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 14:52 | + 2:05 |
6. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:02 | + 2:15 |
7. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:09 | + 2:22 |
7. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:09 | + 2:22 |
9. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:10 | + 2:23 |
10. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:12 | + 2:25 |
11. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 15:14 | + 2:27 |
12. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:34 | + 2:47 |
12. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 15:34 | + 2:47 |
14. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Orientační Běh Opava | 15:38 | + 2:51 |
15. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 15:40 | + 2:53 |
16. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 15:43 | + 2:56 |
17. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:44 | + 2:57 |
18. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 15:51 | + 3:04 |
19. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 15:54 | + 3:07 |
20. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 16:00 | + 3:13 |
21. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:08 | + 3:21 |
22. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 16:09 | + 3:22 |
23. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 16:12 | + 3:25 |
24. | Kováříková Marie | KAM0050 | A | SK Kamenice | 16:18 | + 3:31 |
25. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 16:21 | + 3:34 |
26. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | SK Kamenice | 16:26 | + 3:39 |
27. | Tichá Veronika | TZL9951 | B | SKOB Zlín | 16:28 | + 3:41 |
28. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:30 | + 3:43 |
29. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 16:35 | + 3:48 |
30. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 16:39 | + 3:52 |
31. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | SK Kamenice | 16:46 | + 3:59 |
32. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 16:56 | + 4:09 |
33. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 17:00 | + 4:13 |
34. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 17:05 | + 4:18 |
35. | Waňková Martina | VRL9951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:08 | + 4:21 |
36. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 17:17 | + 4:30 |
37. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 17:18 | + 4:31 |
38. | Hájková Lenka | AOP0050 | A | Orientační Běh Opava | 18:22 | + 5:35 |
39. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 18:39 | + 5:52 |
40. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | A | SK Praga | 18:47 | + 6:00 |
41. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | A | SK Severka Šumperk | 19:26 | + 6:39 |
42. | Špringlová Kamila | TBM0050 | B | KOS TJ Tesla Brno | 19:27 | + 6:40 |
43. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 19:43 | + 6:56 |
44. | Straková Veronika | SLA0051 | B | SKOB Slaný | 19:48 | + 7:01 |
45. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 21:39 | + 8:52 |
46. | Štefková Klára | TBM0059 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:41 | + 11:54 |
47. | Cych Agnieszka | PHK9966 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:44 | + 23:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 13:06 | |
2. | Nechutová Aneta | PZR9951 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 13:34 | + 0:28 |
3. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | B | KOS TJ Tesla Brno | 13:52 | + 0:46 |
3. | Hrnčířová Magda | STH0051 | C | SK Studenec | 13:52 | + 0:46 |
5. | Riby Rose | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 13:55 | + 0:49 |
6. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 14:54 | + 1:48 |
7. | Urbanová Markéta | STH9953 | B | SK Studenec | 15:14 | + 2:08 |
8. | Sobotková Anna | PGP0050 | B | SK Praga | 16:30 | + 3:24 |
Pejšková Eva | JHB9953 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | ||
MS | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:35 | + 3:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 15:54 | |
2. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:00 | + 0:06 |
3. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 17:33 | + 1:39 |
4. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 17:34 | + 1:40 |
5. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 17:35 | + 1:41 |
6. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 17:57 | + 2:03 |
7. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 18:00 | + 2:06 |
8. | Veljačiková Hana | PGP9756 | A | SK Praga | 18:10 | + 2:16 |
9. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:26 | + 2:32 |
10. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | A | SK Žabovřesky Brno | 18:31 | + 2:37 |
11. | Kavánková Iva | TZL9753 | A | SKOB Zlín | 18:32 | + 2:38 |
12. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 18:34 | + 2:40 |
13. | Jansová Doubravka | LPU9750 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 18:43 | + 2:49 |
14. | Roškotová Lucie | TUR9753 | A | OOB TJ Turnov | 18:45 | + 2:51 |
15. | Peňázová Veronika | SJH9752 | A | SJH Jindřichův Hradec | 18:49 | + 2:55 |
16. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 19:03 | + 3:09 |
17. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 19:12 | + 3:18 |
18. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 19:13 | + 3:19 |
19. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 19:15 | + 3:21 |
20. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 19:16 | + 3:22 |
20. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 19:16 | + 3:22 |
22. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 19:23 | + 3:29 |
23. | Hanousková Renata | LCE9852 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:28 | + 3:34 |
24. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | A | TJ TŽ Třinec | 19:30 | + 3:36 |
25. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 19:34 | + 3:40 |
26. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 19:41 | + 3:47 |
27. | Hojná Dominika | SJH9852 | A | SJH Jindřichův Hradec | 19:47 | + 3:53 |
28. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 19:49 | + 3:55 |
29. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | SK Kamenice | 19:54 | + 4:00 |
30. | Švancárová Veronika | KSU9853 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:08 | + 4:14 |
31. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:13 | + 4:19 |
32. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | A | SK Kamenice | 20:28 | + 4:34 |
33. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 20:34 | + 4:40 |
34. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | A | OK Jiskra Nový Bor | 20:40 | + 4:46 |
35. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 21:43 | + 5:49 |
36. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:54 | + 6:00 |
37. | Parkanová Veronika | SJH9751 | A | SJH Jindřichův Hradec | 22:31 | + 6:37 |
38. | Vacková Anna | SJI9854 | A | OK Jihlava | 23:10 | + 7:16 |
39. | Kavalírová Julie | PHK9753 | A | OK 99 Hradec Králové | 23:45 | + 7:51 |
Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dundáčková Julie | SJH9853 | B | SJH Jindřichův Hradec | 15:18 | |
2. | Komárková Silvie | TBM9762 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:19 | + 0:01 |
3. | Dvořáková Klára | CHT9852 | B | OOB SK Chrast | 16:55 | + 1:37 |
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 18:25 | + 3:07 |
5. | Moravčíková Hana | CHT9751 | C | OOB SK Chrast | 21:16 | + 5:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | R | TJ Loko Liberec | 16:42 | 8813 | |
2. | Hančová Petra | LPU9659 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 17:33 | + 0:51 | 8396 |
3. | Cych Weronika | PHK9696 | R | OK 99 Hradec Králové | 17:44 | + 1:02 | 8306 |
4. | Vališová Martina | OSN9696 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:21 | + 1:39 | 8003 |
5. | Šiková Karolína | LPM9651 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 18:24 | + 1:42 | 7979 |
6. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 18:44 | + 2:02 | 7815 |
7. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 18:51 | + 2:09 | 7758 |
8. | Sabelová Markéta | TRI9656 | R | TJ TŽ Třinec | 18:59 | + 2:17 | 7692 |
9. | Koderičová Tereza | PHK9666 | A | OK 99 Hradec Králové | 19:22 | + 2:40 | 7504 |
10. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | SK Kamenice | 19:30 | + 2:48 | 7439 |
11. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 19:32 | + 2:50 | 7422 |
12. | Procházková Marie | KAM9554 | R | SK Kamenice | 19:46 | + 3:04 | 7308 |
13. | Bořánková Karolína | KAM9550 | E | SK Kamenice | 20:08 | + 3:26 | 7128 |
14. | Svobodová Lenka | PHK9551 | R | OK 99 Hradec Králové | 20:12 | + 3:30 | 7095 |
15. | Matyba Anna | DOB9650 | B | KOB Dobruška | 20:24 | + 3:42 | 6997 |
16. | Chládková Simona | LPU9658 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 20:54 | + 4:12 | 6752 |
17. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 21:10 | + 4:28 | 6621 |
18. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 21:13 | + 4:31 | 6596 |
19. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 21:20 | + 4:38 | 6539 |
20. | Machusová Karolína | SSU9666 | A | SK Severka Šumperk | 24:51 | + 8:09 | 4813 |
21. | Habigerová Radka | KSU9559 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:12 | + 9:30 | 4150 |
22. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Žabovřesky Brno | 34:22 | + 17:40 | 142 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 16:46 | 10429 | |
2. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 16:58 | + 0:12 | 10306 |
3. | Horčičková Vendula | LCE9353 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:59 | + 0:13 | 10296 |
4. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 17:01 | + 0:15 | 10276 |
5. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 17:07 | + 0:21 | 10215 |
6. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 17:21 | + 0:35 | 10072 |
7. | Poklopová Lenka | ZBM8950 | E | SK Žabovřesky Brno | 17:22 | + 0:36 | 10062 |
8. | Topinková Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 17:32 | + 0:46 | 9960 |
9. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | R | SK Žabovřesky Brno | 17:34 | + 0:48 | 9939 |
10. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 17:38 | + 0:52 | 9898 |
11. | Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:52 | + 1:06 | 9756 |
12. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 17:58 | + 1:12 | 9694 |
13. | Čepová Daniela | PHK8951 | R | OK 99 Hradec Králové | 18:08 | + 1:22 | 9592 |
14. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 18:20 | + 1:34 | 9470 |
15. | Šimková Johanka | ZBM9350 | R | SK Žabovřesky Brno | 18:34 | + 1:48 | 9327 |
15. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:34 | + 1:48 | 9327 |
17. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | E | SK Žabovřesky Brno | 18:39 | + 1:53 | 9276 |
18. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 18:40 | + 1:54 | 9266 |
19. | Horová Pavla | LPU9457 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 18:43 | + 1:57 | 9236 |
20. | Tichovská Martina | PGP8658 | E | SK Praga | 18:49 | + 2:03 | 9174 |
21. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 18:57 | + 2:11 | 9093 |
22. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 19:00 | + 2:14 | 9062 |
23. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Orientační Běh Opava | 19:15 | + 2:29 | 8909 |
23. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 19:15 | + 2:29 | 8909 |
25. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 19:16 | + 2:30 | 8899 |
26. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 19:19 | + 2:33 | 8868 |
27. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 19:43 | + 2:57 | 8624 |
28. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 20:14 | + 3:28 | 8308 |
29. | Rufferová Iva | TUR8354 | R | OOB TJ Turnov | 20:32 | + 3:46 | 8124 |
Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakobová Adélka | PGP9056 | R | SK Praga | 17:28 | 8714 | |
2. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | SK Kamenice | 18:02 | + 0:34 | 8447 |
3. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 18:28 | + 1:00 | 8243 |
4. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | R | SK Žabovřesky Brno | 18:42 | + 1:14 | 8134 |
5. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 18:53 | + 1:25 | 8047 |
6. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:05 | + 1:37 | 7953 |
7. | Benešová Jana | SJH9451 | R | SJH Jindřichův Hradec | 19:10 | + 1:42 | 7914 |
8. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 19:38 | + 2:10 | 7694 |
9. | Valachová Martina | LPU9054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:43 | + 2:15 | 7655 |
10. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 19:54 | + 2:26 | 7569 |
11. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:56 | + 2:28 | 7553 |
12. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 19:58 | + 2:30 | 7537 |
13. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 20:01 | + 2:33 | 7514 |
14. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 20:07 | + 2:39 | 7467 |
15. | Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:08 | + 2:40 | 7459 |
16. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 20:16 | + 2:48 | 7396 |
17. | Sedláčková Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:18 | + 2:50 | 7380 |
18. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:25 | + 2:57 | 7325 |
19. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:30 | + 3:02 | 7286 |
20. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 20:35 | + 3:07 | 7247 |
21. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:37 | + 3:09 | 7231 |
22. | Kamererová Valerie | KAM9452 | C | SK Kamenice | 20:46 | + 3:18 | 7161 |
23. | Kuncová Eliška | SSU8951 | R | SK Severka Šumperk | 20:48 | + 3:20 | 7145 |
23. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 20:48 | + 3:20 | 7145 |
25. | Chvalová Věra | LPM9452 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 20:53 | + 3:25 | 7106 |
26. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:58 | + 3:30 | 7067 |
27. | Azebová Nina | PHK8855 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:00 | + 3:32 | 7051 |
28. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:07 | + 3:39 | 6996 |
28. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 21:07 | + 3:39 | 6996 |
30. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 21:14 | + 3:46 | 6941 |
31. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 21:20 | + 3:52 | 6894 |
32. | Šákrová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:26 | + 3:58 | 6847 |
33. | Mrštíková Květa | LPU8753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:28 | + 4:00 | 6831 |
34. | Dlouhá Hana | DKP9450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 21:35 | + 4:07 | 6776 |
35. | Dundrová Lucie | TUR8951 | C | OOB TJ Turnov | 21:40 | + 4:12 | 6737 |
36. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 21:54 | + 4:26 | 6627 |
37. | Šilhavá Lucie | LPM9451 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 21:58 | + 4:30 | 6596 |
38. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:00 | + 4:32 | 6580 |
39. | Košťálová Petra | DKP8256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:01 | + 4:33 | 6572 |
40. | Kochová Nikola | TUR9358 | C | OOB TJ Turnov | 22:18 | + 4:50 | 6439 |
41. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 22:23 | + 4:55 | 6400 |
42. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:46 | + 5:18 | 6219 |
43. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 22:51 | + 5:23 | 6180 |
44. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:02 | + 5:34 | 6094 |
45. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | C | KOB Dobruška | 23:03 | + 5:35 | 6086 |
46. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 23:06 | + 5:38 | 6062 |
47. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:13 | + 5:45 | 6007 |
48. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 23:23 | + 5:55 | 5929 |
49. | Chromá Adéla | ZBM8870 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:24 | + 5:56 | 5921 |
50. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 23:27 | + 5:59 | 5898 |
51. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 24:10 | + 6:42 | 5560 |
52. | Matějů Martina | PGP8556 | E | SK Praga | 24:57 | + 7:29 | 5191 |
53. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:56 | + 14:28 | 1904 |
54. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 35:31 | + 18:03 | 217 |
Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
MS | Rybář Oleg | LTU7801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:51 | + 16:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 14:31 | 5835 | |
2. | Jiříková Dana | TAP9055 | C | KOB TRETRA Praha | 15:29 | + 0:58 | 5483 |
3. | Myslivečková Zuzana | TUR9253 | C | OOB TJ Turnov | 15:46 | + 1:15 | 5379 |
4. | Zayats Inna | LPM9353 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 15:53 | + 1:22 | 5337 |
5. | Galatíková Lucie | ZBM9550 | B | SK Žabovřesky Brno | 15:56 | + 1:25 | 5319 |
5. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:56 | + 1:25 | 5319 |
5. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 15:56 | + 1:25 | 5319 |
8. | König Lucie | AOP8851 | C | Orientační Běh Opava | 16:00 | + 1:29 | 5294 |
9. | Svobodná Madla | DKP9154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:09 | + 1:38 | 5240 |
10. | Wurzelová Hana | OSN8972 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:25 | + 1:54 | 5142 |
11. | Smoradová Barbora | ZBM9053 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:36 | + 2:05 | 5075 |
12. | Šmídová Stanislava | CHT8751 | C | OOB SK Chrast | 16:40 | + 2:09 | 5051 |
13. | Šťastná Lenka | CTB8351 | C | SK OB Chotěboř | 16:49 | + 2:18 | 4996 |
14. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Sokol Hostivice | 16:51 | + 2:20 | 4984 |
15. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 16:52 | + 2:21 | 4978 |
16. | Ondráčková Lucie | CTB9254 | C | SK OB Chotěboř | 16:59 | + 2:28 | 4935 |
17. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 17:15 | + 2:44 | 4838 |
18. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:20 | + 2:49 | 4808 |
19. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:22 | + 2:51 | 4796 |
20. | Králová Iveta | JHB8952 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17:23 | + 2:52 | 4790 |
21. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | SK Kamenice | 17:24 | + 2:53 | 4783 |
22. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:42 | + 3:11 | 4674 |
23. | Kalinová Markéta | EKP8259 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:45 | + 3:14 | 4656 |
24. | Pavlová Petra | CHC8552 | C | K.O.B. Choceň | 17:47 | + 3:16 | 4644 |
25. | Peterová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 17:54 | + 3:23 | 4601 |
26. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:59 | + 3:28 | 4571 |
27. | Urbanová Johana | PZR9251 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:01 | + 3:30 | 4558 |
28. | Štefková Lucie | VBM8254 | C | VSK Mendelu Brno | 18:47 | + 4:16 | 4279 |
29. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:52 | + 5:21 | 3884 |
30. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:30 | + 5:59 | 3652 |
31. | Míková Michaela | SJH8251 | C | SJH Jindřichův Hradec | 20:51 | + 6:20 | 3525 |
32. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:28 | + 6:57 | 3300 |
33. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 21:59 | + 7:28 | 3111 |
34. | Jarešová Lucie | EKP9855 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 23:33 | + 9:02 | 2540 |
35. | Rajnošková Lea | BZR8451 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 23:52 | + 9:21 | 2424 |
36. | Šinovská Kristýna | ROU9351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 23:54 | + 9:23 | 2412 |
37. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 24:19 | + 9:48 | 2260 |
38. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 31:14 | + 16:43 | 0 |
Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Kubešová Eva | RUZ8151 | C | TJ Růžená | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrusinová Helena | ABM7054 | C | KOB Moira Brno | 20:35 | 515 | |
2. | Otrusinová Jana | ABM9560 | A | KOB Moira Brno | 20:54 | + 0:19 | 508 |
3. | Blažková Markéta | SJH7550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 21:13 | + 0:38 | 500 |
4. | Kurečková Dana | ABM7666 | C | KOB Moira Brno | 22:48 | + 2:13 | |
5. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | C | TJ Růžená | 24:46 | + 4:11 | |
6. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | C | TJ Růžená | 27:58 | + 7:23 | 336 |
7. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | TJ Loko Liberec | 28:48 | + 8:13 | 316 |
8. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 33:04 | + 12:29 | 212 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 14:36 | |
2. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 14:56 | + 0:20 |
3. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 14:57 | + 0:21 |
4. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | SK Kamenice | 15:01 | + 0:25 |
5. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 15:10 | + 0:34 |
6. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | C | OK Dobříš | 15:50 | + 1:14 |
7. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:52 | + 1:16 |
8. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 16:10 | + 1:34 |
9. | Matoušková Jana | SSU7951 | C | SK Severka Šumperk | 16:15 | + 1:39 |
10. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:16 | + 1:40 |
11. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | SK Kamenice | 16:22 | + 1:46 |
12. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 16:26 | + 1:50 |
13. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 16:30 | + 1:54 |
14. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:44 | + 2:08 |
15. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 16:57 | + 2:21 |
16. | Marečková Kateřina | OSN7550 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 17:02 | + 2:26 |
17. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:15 | + 2:39 |
18. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:17 | + 2:41 |
19. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | C | K.O.B. Choceň | 17:20 | + 2:44 |
20. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 17:31 | + 2:55 |
21. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB Moira Brno | 17:35 | + 2:59 |
22. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 17:36 | + 3:00 |
23. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 17:46 | + 3:10 |
23. | Komárková Lenka | SJH7651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 17:46 | + 3:10 |
25. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 17:47 | + 3:11 |
26. | Radová Martina | ABM7451 | C | KOB Moira Brno | 17:54 | + 3:18 |
26. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:54 | + 3:18 |
28. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:03 | + 3:27 |
29. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:28 | + 3:52 |
30. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 19:08 | + 4:32 |
31. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:11 | + 4:35 |
32. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:14 | + 4:38 |
33. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 19:19 | + 4:43 |
34. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 19:26 | + 4:50 |
35. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 19:28 | + 4:52 |
36. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 19:35 | + 4:59 |
36. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 19:35 | + 4:59 |
36. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 19:35 | + 4:59 |
36. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 19:35 | + 4:59 |
40. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:36 | + 5:00 |
41. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:08 | + 5:32 |
42. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:26 | + 5:50 |
43. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:38 | + 6:02 |
44. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 20:59 | + 6:23 |
45. | Hašková Eva | VPM7352 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:19 | + 6:43 |
45. | Waňková Dita | VRL7151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:19 | + 6:43 |
47. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 21:34 | + 6:58 |
48. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 21:53 | + 7:17 |
49. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 23:51 | + 9:15 |
50. | Janderová Markéta | DVP7751 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 24:26 | + 9:50 |
51. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 25:35 | + 10:59 |
52. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 27:22 | + 12:46 |
Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | DISK | ||
Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 15:38 | |
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 15:56 | + 0:18 |
2. | Kašparová Ivana | SSU6951 | C | SK Severka Šumperk | 15:56 | + 0:18 |
4. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 16:01 | + 0:23 |
5. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 16:57 | + 1:19 |
6. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:23 | + 1:45 |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 18:31 | + 2:53 |
8. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 18:42 | + 3:04 |
9. | Hojná Tereza | SJH6951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 18:43 | + 3:05 |
10. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 19:05 | + 3:27 |
11. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 19:13 | + 3:35 |
12. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 19:22 | + 3:44 |
13. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:01 | + 4:23 |
14. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 20:03 | + 4:25 |
15. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 20:16 | + 4:38 |
15. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:16 | + 4:38 |
17. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:20 | + 4:42 |
18. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 20:42 | + 5:04 |
19. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 21:32 | + 5:54 |
20. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 23:12 | + 7:34 |
21. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 24:06 | + 8:28 |
22. | Schusterová Martina | AOP6551 | C | Orientační Běh Opava | 24:54 | + 9:16 |
23. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 25:26 | + 9:48 |
24. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 25:42 | + 10:04 |
25. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 26:01 | + 10:23 |
26. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:55 | + 13:17 |
Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:21 | |
2. | Černíková Zdeňka | OSN5964 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:55 | + 3:34 |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:23 | + 4:02 |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:37 | + 4:16 |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 22:40 | + 5:19 |
6. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:43 | + 5:22 |
7. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:11 | + 7:50 |
8. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 27:05 | + 9:44 |
9. | Rajnošková Marie | BZR6051 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 29:40 | + 12:19 |
10. | Kovářová Milena | SJH5350 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:58 | + 14:37 |
Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | C | OK Jihlava | 6:19 | |
2. | Sviták Václav | SJH0801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 11:09 | + 4:50 |
3. | Černý Vojtěch | SJI0603 | C | OK Jihlava | 14:25 | + 8:06 |
4. | Blažek Cyril | SJH0701 | C | SJH Jindřichův Hradec | 15:27 | + 9:08 |
5. | Beran Jáchym | SJH0602 | C | SJH Jindřichův Hradec | 16:22 | + 10:03 |
6. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 17:25 | + 11:06 |
7. | Frýba Matyáš | SJI0700 | C | OK Jihlava | 20:10 | + 13:51 |
8. | Dočkal Matouš | SJI0900 | C | OK Jihlava | 21:36 | + 15:17 |
9. | Pobuda Jan | SJH0603 | C | SJH Jindřichův Hradec | 24:27 | + 18:08 |
10. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 32:58 | + 26:39 |
Jirků František | SJI0600 | C | OK Jihlava | DISK | ||
MS | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 17:45 | + 11:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | VPM0503 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 7:38 | |
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | C | OK Jihlava | 7:43 | + 0:05 |
3. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 7:44 | + 0:06 |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | C | OOB Třebíč | 7:58 | + 0:20 |
5. | Novák Matyáš | CTB0601 | C | SK OB Chotěboř | 8:39 | + 1:01 |
6. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 9:03 | + 1:25 |
7. | Jelínek Filip | RUZ0500 | C | TJ Růžená | 9:10 | + 1:32 |
8. | Zrník Tomáš | OSN0606 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 10:06 | + 2:28 |
9. | Štichhauer Adam | LPU0603 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 10:08 | + 2:30 |
9. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 10:08 | + 2:30 |
11. | Vítek Matěj | SJI0500 | C | OK Jihlava | 10:14 | + 2:36 |
12. | Štěňha David | EKP0701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 10:23 | + 2:45 |
13. | Vlach Timik | SBR0501 | C | SKOB Bruntál | 10:26 | + 2:48 |
14. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 11:01 | + 3:23 |
15. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:31 | + 3:53 |
16. | Pejchal Josef | OSN0500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:53 | + 4:15 |
17. | Hendrych Vít | SJI0601 | C | OK Jihlava | 11:59 | + 4:21 |
18. | Rosecký Adam | PZR0501 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 13:38 | + 6:00 |
19. | Máca Dominik | SJI0503 | C | OK Jihlava | 14:32 | + 6:54 |
20. | Forsterevicz Ondřej | DOR0509 | C | OK Dobříš | 16:25 | + 8:47 |
21. | Hasman Jakub | VPM0501 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:40 | + 9:02 |
22. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 17:44 | + 10:06 |
23. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 21:59 | + 14:21 |
24. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 23:54 | + 16:16 |
Nový Jáchym | DOR0502 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 9:52 | |
2. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 10:09 | + 0:17 |
3. | Valík Adam | AOP0301 | B | Orientační Běh Opava | 10:10 | + 0:18 |
4. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 10:16 | + 0:24 |
5. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 10:29 | + 0:37 |
6. | Tokár Radim | NEJ0300 | B | TJ Jiskra Nejdek | 10:44 | + 0:52 |
7. | Škácha Vít | KAM0309 | B | SK Kamenice | 11:00 | + 1:08 |
7. | Tkáč Matěj | TJN0401 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 11:00 | + 1:08 |
9. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 11:05 | + 1:13 |
10. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 11:18 | + 1:26 |
11. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 11:27 | + 1:35 |
12. | Gajda Martin | KAM0405 | B | SK Kamenice | 11:31 | + 1:39 |
13. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 11:35 | + 1:43 |
14. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 12:05 | + 2:13 |
15. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 12:23 | + 2:31 |
16. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 12:31 | + 2:39 |
16. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 12:31 | + 2:39 |
18. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | B | OB Jenišovice | 12:32 | + 2:40 |
19. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | B | SJH Jindřichův Hradec | 12:34 | + 2:42 |
20. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 12:39 | + 2:47 |
21. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 12:52 | + 3:00 |
22. | Mellan Jonáš | TUV0308 | B | SOK TJ Turnov | 13:02 | + 3:10 |
23. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 13:03 | + 3:11 |
24. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 13:08 | + 3:16 |
25. | Juška Jiří | LPU0304 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:12 | + 3:20 |
26. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 13:18 | + 3:26 |
27. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 13:28 | + 3:36 |
28. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 13:37 | + 3:45 |
29. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 13:40 | + 3:48 |
30. | Rada Štěpán | ABM0404 | C | KOB Moira Brno | 14:07 | + 4:15 |
31. | Vitvar Radim | SJC0404 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 14:24 | + 4:32 |
32. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 14:45 | + 4:53 |
33. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:11 | + 5:19 |
34. | Řehoř Vojta | TJN0303 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:30 | + 5:38 |
35. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:00 | + 6:08 |
36. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:16 | + 6:24 |
37. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:20 | + 6:28 |
38. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 16:34 | + 6:42 |
39. | Hybeš Michal | CHT0401 | B | OOB SK Chrast | 16:48 | + 6:56 |
40. | Haas Filip | LPU0401 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 17:21 | + 7:29 |
41. | Beneš Roman | SJI0403 | C | OK Jihlava | 18:51 | + 8:59 |
42. | Filsak Rafael | SJC0301 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 19:01 | + 9:09 |
43. | Růžička Jan | SJC0406 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 19:18 | + 9:26 |
44. | Hudec Filip | SJI0304 | C | OK Jihlava | 20:15 | + 10:23 |
45. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:43 | + 15:51 |
Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | DISK | ||
Dohnal František | VSP0303 | C | USK Praha | DISK | ||
Fencl Jáchym | LPU0301 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Gregor Jáchym | CTB0401 | C | SK OB Chotěboř | DISK | ||
Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | DISK | ||
Peterka Jakub | LLI0404 | B | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 10:49 | |
2. | Gajda Jan | KAM0105 | A | SK Kamenice | 11:03 | + 0:14 |
3. | Hasman Marek | VPM0201 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 11:30 | + 0:41 |
4. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 11:33 | + 0:44 |
4. | Malačka Milan | DKP0210 | B | Oddíl OB Kotlářka | 11:33 | + 0:44 |
6. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:39 | + 0:50 |
7. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 11:53 | + 1:04 |
8. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 12:00 | + 1:11 |
9. | Švarc Antonín | DKP0203 | B | Oddíl OB Kotlářka | 12:02 | + 1:13 |
10. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 12:07 | + 1:18 |
11. | Budský Ondřej | TJN0105 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 12:18 | + 1:29 |
12. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 12:20 | + 1:31 |
13. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 12:25 | + 1:36 |
14. | Šmol David | DOK0100 | B | OK Doksy | 12:36 | + 1:47 |
15. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Orientační Běh Opava | 12:41 | + 1:52 |
16. | Hájek Kryštof | TUV0203 | B | SOK TJ Turnov | 12:45 | + 1:56 |
17. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | SK Kamenice | 13:08 | + 2:19 |
17. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:08 | + 2:19 |
19. | Valášek Václav | KAM0100 | B | SK Kamenice | 13:11 | + 2:22 |
19. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 13:11 | + 2:22 |
21. | Macek Ondřej | LPU0209 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:15 | + 2:26 |
22. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 13:19 | + 2:30 |
23. | Kurz Šimon | VPM0208 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 13:25 | + 2:36 |
24. | Bolehovský Michal | EKP0200 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 13:37 | + 2:48 |
25. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:42 | + 2:53 |
26. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 13:48 | + 2:59 |
27. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 13:52 | + 3:03 |
28. | Bradáč David | LLI0203 | B | TJ Loko Liberec | 13:55 | + 3:06 |
29. | Bartoš Václav | MLA0101 | B | MLOK Mariánské Lázně | 14:17 | + 3:28 |
30. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | B | OK Jilemnice | 14:21 | + 3:32 |
31. | Cícha Matěj | TTR0102 | C | OOB Třebíč | 14:24 | + 3:35 |
32. | Tkáč Juraj | SJI0200 | C | OK Jihlava | 14:39 | + 3:50 |
33. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:43 | + 3:54 |
34. | Burket Vojtěch | JIL0105 | C | OK Jilemnice | 14:48 | + 3:59 |
35. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 14:52 | + 4:03 |
36. | Rokos Michal | TJN0107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:11 | + 4:22 |
37. | Kovář Ondřej | VPM0200 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 15:19 | + 4:30 |
38. | Zabořil Vojta | JEN0101 | C | OB Jenišovice | 15:23 | + 4:34 |
39. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 15:27 | + 4:38 |
40. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 15:38 | + 4:49 |
41. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 15:48 | + 4:59 |
42. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:11 | + 7:22 |
43. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:21 | + 7:32 |
44. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 18:49 | + 8:00 |
45. | Močuba Václav Josef | OSN0202 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:46 | + 9:57 |
46. | Doucha Matěj | SJI0201 | C | OK Jihlava | 30:54 | + 20:05 |
Škvor Adam | KAM0202 | B | SK Kamenice | DISK | ||
Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | DISK | ||
Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | DISK | ||
Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | DISK | ||
Průša Kryštof | VSP0102 | A | USK Praha | DISK | ||
Divácký Štěpán | PZR0203 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 14:38 | |
2. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 15:06 | + 0:28 |
3. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:21 | + 0:43 |
4. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 15:30 | + 0:52 |
5. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:32 | + 0:54 |
6. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 15:49 | + 1:11 |
7. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 15:51 | + 1:13 |
8. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 16:04 | + 1:26 |
9. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SK UP Olomouc | 16:05 | + 1:27 |
10. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:19 | + 1:41 |
11. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 16:32 | + 1:54 |
12. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:47 | + 2:09 |
13. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:50 | + 2:12 |
13. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 16:50 | + 2:12 |
15. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 16:51 | + 2:13 |
16. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 17:04 | + 2:26 |
17. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 17:31 | + 2:53 |
18. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 17:39 | + 3:01 |
19. | Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | 17:44 | + 3:06 |
20. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:45 | + 3:07 |
21. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 18:03 | + 3:25 |
22. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:17 | + 3:39 |
23. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 18:21 | + 3:43 |
24. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 18:23 | + 3:45 |
25. | Müller Jonáš | KSU9906 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:26 | + 3:48 |
26. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 18:37 | + 3:59 |
27. | Skalický Johan | KUO9901 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 18:46 | + 4:08 |
28. | Kašpar Petr | JPV9915 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 19:02 | + 4:24 |
29. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 19:20 | + 4:42 |
30. | Nagy Josef | TJN0006 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:24 | + 4:46 |
31. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 19:47 | + 5:09 |
31. | Říčný Vojta | ZBM9903 | A | SK Žabovřesky Brno | 19:47 | + 5:09 |
33. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 19:53 | + 5:15 |
34. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:09 | + 5:31 |
35. | Láznička Václav | TZL9901 | A | SKOB Zlín | 20:10 | + 5:32 |
36. | Panovec Kryštof | OTK0001 | A | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 20:44 | + 6:06 |
37. | Marek Jakub | LLI9900 | B | TJ Loko Liberec | 21:18 | + 6:40 |
38. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:01 | + 7:23 |
39. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:14 | + 7:36 |
40. | Garstka Kamil | DOB0001 | B | KOB Dobruška | 24:59 | + 10:21 |
Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | ||
Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Synek Antonín | DOK0001 | B | OK Doksy | 16:18 | |
2. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 16:31 | + 0:13 |
3. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Orientační Běh Opava | 16:32 | + 0:14 |
4. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 16:54 | + 0:36 |
5. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | A | SJH Jindřichův Hradec | 17:38 | + 1:20 |
6. | Čermák Jiří | CTB9903 | B | SK OB Chotěboř | 18:40 | + 2:22 |
7. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | B | KOB Moira Brno | 18:53 | + 2:35 |
8. | Vlastník Šimon | JIL9904 | B | OK Jilemnice | 20:19 | + 4:01 |
9. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | C | KOB Moira Brno | 20:52 | + 4:34 |
10. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 21:00 | + 4:42 |
11. | Hybeš David | CHT9903 | C | OOB SK Chrast | 24:24 | + 8:06 |
12. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 41:21 | + 25:03 |
Burkoň Vojtěch | CHT0003 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Hajný Vojtěch | JIL9902 | C | OK Jilemnice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 14:37 | |
2. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:39 | + 0:02 |
3. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 14:55 | + 0:18 |
4. | Navrátil Šimon | PGP9702 | A | SK Praga | 15:00 | + 0:23 |
5. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:27 | + 0:50 |
6. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:28 | + 0:51 |
6. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 15:28 | + 0:51 |
8. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 15:40 | + 1:03 |
9. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | SK Kamenice | 15:41 | + 1:04 |
9. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 15:41 | + 1:04 |
11. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 15:46 | + 1:09 |
12. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:48 | + 1:11 |
13. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 16:03 | + 1:26 |
14. | Bartoš Vojtěch | PGP9809 | A | SK Praga | 16:10 | + 1:33 |
15. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 16:17 | + 1:40 |
16. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | OK Slavia Hradec Králové | 16:27 | + 1:50 |
17. | Pokorný David | SRK9701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 16:33 | + 1:56 |
18. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 16:34 | + 1:57 |
19. | Kanta Martin | LPU9705 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 16:39 | + 2:02 |
20. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 16:45 | + 2:08 |
21. | Sosenko Szymon | CHC9804 | C | K.O.B. Choceň | 16:55 | + 2:18 |
22. | Sláma Dušan | ASU9843 | A | Magnus Orienteering | 16:56 | + 2:19 |
23. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 16:59 | + 2:22 |
24. | Valášek Jiří | KAM9700 | A | SK Kamenice | 17:05 | + 2:28 |
25. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 17:08 | + 2:31 |
26. | Baran Jan | 92P9700 | C | Polish National Youth Team | 17:10 | + 2:33 |
26. | Pek Daniel | SHK9803 | A | OK Slavia Hradec Králové | 17:10 | + 2:33 |
28. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 17:18 | + 2:41 |
28. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 17:18 | + 2:41 |
30. | Šmaus Jan | TJN9700 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:20 | + 2:43 |
31. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 17:31 | + 2:54 |
32. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 17:33 | + 2:56 |
33. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | 17:44 | + 3:07 |
34. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 17:49 | + 3:12 |
35. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | A | OK Jiskra Nový Bor | 17:52 | + 3:15 |
36. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | OK Slavia Hradec Králové | 17:59 | + 3:22 |
37. | Werner Michal | PGP9705 | A | SK Praga | 18:03 | + 3:26 |
38. | Okarma Jacek | CHC9803 | C | K.O.B. Choceň | 18:09 | + 3:32 |
39. | Maňák Michal | PHK9801 | A | OK 99 Hradec Králové | 18:11 | + 3:34 |
40. | Paukert Lukáš | KUO9801 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 18:13 | + 3:36 |
41. | Michek David | TJN9802 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:29 | + 3:52 |
42. | Garstka Jakub | DOB9800 | C | KOB Dobruška | 19:00 | + 4:23 |
43. | Novotný Marek | TJN9901 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:03 | + 4:26 |
44. | Novák Aleš | PGP9808 | B | SK Praga | 19:04 | + 4:27 |
45. | Ježek Ondřej | PGP9706 | A | SK Praga | 19:05 | + 4:28 |
46. | Najman Matouš | DKP9800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:14 | + 4:37 |
47. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 19:28 | + 4:51 |
48. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 19:47 | + 5:10 |
49. | Kašpar Jakub | ASU9747 | A | Magnus Orienteering | 19:58 | + 5:21 |
50. | Birnbaum Adam | BOR9802 | A | OK Jiskra Nový Bor | 21:48 | + 7:11 |
51. | Novák Filip | TJN9801 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:49 | + 7:12 |
52. | Hájek Jakub | SHK9802 | A | OK Slavia Hradec Králové | 22:21 | + 7:44 |
Biederman Marcin | 92P9800 | C | Polish National Youth Team | DISK | ||
Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermák Adam | PGP9701 | B | SK Praga | 13:22 | |
2. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 13:33 | + 0:11 |
3. | Hubáček Filip | JPV9800 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 14:01 | + 0:39 |
4. | Kún Josef | BBM9802 | B | BETA URSUS Orienteering | 15:19 | + 1:57 |
4. | Šklíba Michal | SRK9900 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 15:19 | + 1:57 |
6. | Doležal Vít | SJC9802 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 15:41 | + 2:19 |
7. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 16:05 | + 2:43 |
8. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 18:30 | + 5:08 |
9. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 18:54 | + 5:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Jan | SJI9601 | R | OK Jihlava | 16:22 | 9199 | |
2. | Glonek Jakub | AOP9602 | R | Orientační Běh Opava | 16:40 | + 0:18 | 9037 |
3. | Hruška Jakub | ZBM9515 | R | SK Žabovřesky Brno | 17:06 | + 0:44 | 8803 |
4. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | SK Kamenice | 17:08 | + 0:46 | 8785 |
5. | Horáček Petr | PHK9602 | A | OK 99 Hradec Králové | 17:25 | + 1:03 | 8632 |
5. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:25 | + 1:03 | 8632 |
7. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 17:26 | + 1:04 | 8623 |
8. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 17:27 | + 1:05 | 8614 |
8. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 17:27 | + 1:05 | 8614 |
10. | Garbacik Michal | 92P9500 | C | Polish National Youth Team | 18:04 | + 1:42 | |
11. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:05 | + 1:43 | 8273 |
12. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 18:09 | + 1:47 | 8237 |
13. | Pavlovec Jan | BOR9503 | R | OK Jiskra Nový Bor | 18:15 | + 1:53 | 8183 |
13. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:15 | + 1:53 | 8183 |
15. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 18:25 | + 2:03 | 8093 |
16. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | A | OK Jihlava | 18:28 | + 2:06 | 8066 |
17. | Waněk Adam | LPU9505 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 18:30 | + 2:08 | 8048 |
18. | Křivda Martin | CHC9501 | R | K.O.B. Choceň | 18:46 | + 2:24 | 7904 |
19. | Deml Tomáš | LPU9502 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 18:47 | + 2:25 | 7895 |
20. | Burda Matěj | BOR9608 | A | OK Jiskra Nový Bor | 19:04 | + 2:42 | 7742 |
21. | Zlámal David | SJC9603 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 19:22 | + 3:00 | 7581 |
22. | Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | 19:23 | + 3:01 | 7572 |
23. | Jurica Jan | LPU9611 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 19:28 | + 3:06 | 7527 |
24. | Kaczocha Przemyslaw | DOB9600 | B | KOB Dobruška | 20:08 | + 3:46 | 7167 |
25. | Walach Ondřej | TRI9601 | A | TJ TŽ Třinec | 20:25 | + 4:03 | 7014 |
26. | Málek Jan | PZR9505 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:00 | + 4:38 | 6700 |
27. | Štál Jan | SJC9601 | A | TJ Sportcentrum Jičín | 21:24 | + 5:02 | 6484 |
28. | Pešek Martin | LPM9602 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 21:39 | + 5:17 | 6349 |
29. | Hledík Jakub | CHT9501 | B | OOB SK Chrast | 22:50 | + 6:28 | 5711 |
Sklenář Martin | AOP9501 | A | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 15:16 | 10366 | |
2. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 15:35 | + 0:19 | 10158 |
3. | Procházka Jan | PGP8407 | E | SK Praga | 15:40 | + 0:24 | 10103 |
4. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 15:56 | + 0:40 | 9927 |
5. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 16:03 | + 0:47 | 9850 |
6. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | TJ Sportcentrum Jičín | 16:14 | + 0:58 | 9730 |
7. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 16:29 | + 1:13 | 9565 |
7. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Orientační Běh Opava | 16:29 | + 1:13 | 9565 |
9. | Chromý Adam | ZBM8841 | E | SK Žabovřesky Brno | 16:37 | + 1:21 | 9477 |
10. | Kamenický Jakub | PHK9104 | E | OK 99 Hradec Králové | 16:44 | + 1:28 | 9400 |
11. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 16:47 | + 1:31 | 9368 |
12. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 16:52 | + 1:36 | 9313 |
13. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 16:58 | + 1:42 | 9247 |
14. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 16:59 | + 1:43 | 9236 |
14. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 16:59 | + 1:43 | 9236 |
16. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:01 | + 1:45 | 9214 |
17. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:03 | + 1:47 | 9192 |
18. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 17:05 | + 1:49 | 9170 |
19. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 17:06 | + 1:50 | 9159 |
20. | Nožka Radek | LPU9005 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 17:10 | + 1:54 | 9115 |
21. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | R | SK Žabovřesky Brno | 17:14 | + 1:58 | 9071 |
22. | Minář Marek | ASU9444 | E | Magnus Orienteering | 17:15 | + 1:59 | 9060 |
23. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 17:19 | + 2:03 | 9016 |
24. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Orientační Běh Opava | 17:20 | + 2:04 | 9005 |
25. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:24 | + 2:08 | 8962 |
26. | Dávidík Marian | SJC7702 | E | TJ Sportcentrum Jičín | 17:25 | + 2:09 | 8951 |
27. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:26 | + 2:10 | 8940 |
28. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 17:28 | + 2:12 | 8918 |
29. | Komanec Václav | SHK8406 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:34 | + 2:18 | 8852 |
30. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 17:35 | + 2:19 | 8841 |
31. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 17:38 | + 2:22 | 8808 |
32. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 17:39 | + 2:23 | 8797 |
33. | Abolins Valters | 62L0001 | C | 17:42 | + 2:26 | ||
34. | Navrátil Boris | AOP9202 | C | Orientační Běh Opava | 17:48 | + 2:32 | 8698 |
35. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 17:55 | + 2:39 | 8621 |
35. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 17:55 | + 2:39 | 8621 |
37. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 17:59 | + 2:43 | 8577 |
38. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:08 | + 2:52 | 8479 |
38. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | R | OK Slavia Hradec Králové | 18:08 | + 2:52 | 8479 |
40. | Grundmann Jan | LPU9410 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 18:11 | + 2:55 | 8446 |
41. | Beneš Jan | SJC8703 | R | TJ Sportcentrum Jičín | 19:01 | + 3:45 | 7897 |
42. | Kurmakaev Damir | 44R0001 | C | Moscow | 20:35 | + 5:19 | |
Bravený Vít | ZBM9102 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schulhof Jan | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | 15:55 | 8963 | |
2. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 15:57 | + 0:02 | 8944 |
3. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:58 | + 0:03 | 8935 |
4. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | R | OK Jiskra Nový Bor | 16:06 | + 0:11 | 8860 |
5. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 16:11 | + 0:16 | 8813 |
6. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:22 | + 0:27 | 8710 |
7. | Gazda Viktor | TRI9203 | C | TJ TŽ Třinec | 16:27 | + 0:32 | 8664 |
8. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 16:40 | + 0:45 | 8542 |
9. | Vavrys Johan | LCE9302 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:46 | + 0:51 | 8486 |
10. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 16:47 | + 0:52 | 8477 |
11. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:53 | + 0:58 | 8420 |
12. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 16:58 | + 1:03 | 8374 |
13. | Skoupý Jan | STE9411 | R | SK SKI-OB Šternberk | 17:00 | + 1:05 | 8355 |
14. | Palas Jan | ZBM8507 | R | SK Žabovřesky Brno | 17:03 | + 1:08 | 8327 |
15. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:08 | + 1:13 | 8280 |
16. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 17:12 | + 1:17 | 8243 |
17. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:17 | + 1:22 | 8196 |
18. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:19 | + 1:24 | 8177 |
19. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 17:24 | + 1:29 | 8130 |
20. | Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:32 | + 1:37 | 8056 |
20. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 17:32 | + 1:37 | 8056 |
22. | Klusáček Matěj | ZBM8923 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:37 | + 1:42 | 8009 |
23. | Košárek Pavel | AOP7102 | C | Orientační Běh Opava | 17:40 | + 1:45 | 7981 |
24. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 17:41 | + 1:46 | 7971 |
25. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:44 | + 1:49 | 7943 |
26. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 17:45 | + 1:50 | 7934 |
26. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 17:45 | + 1:50 | 7934 |
28. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | R | OOB SK Chrast | 17:52 | + 1:57 | 7869 |
29. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:53 | + 1:58 | 7859 |
30. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 17:57 | + 2:02 | 7822 |
30. | Azeb Karim | PHK9110 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:57 | + 2:02 | 7822 |
32. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 18:00 | + 2:05 | 7794 |
33. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 18:03 | + 2:08 | 7766 |
33. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 18:03 | + 2:08 | 7766 |
35. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:04 | + 2:09 | 7756 |
36. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 18:05 | + 2:10 | 7747 |
37. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 18:06 | + 2:11 | 7738 |
38. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 18:07 | + 2:12 | 7728 |
39. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:08 | + 2:13 | 7719 |
40. | Hikl Tomáš | 7DC8100 | C | NT-team | 18:10 | + 2:15 | |
41. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 18:11 | + 2:16 | 7691 |
41. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:11 | + 2:16 | 7691 |
43. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 18:14 | + 2:19 | 7663 |
44. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:17 | + 2:22 | 7635 |
45. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:26 | + 2:31 | 7551 |
46. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 18:27 | + 2:32 | 7541 |
47. | Brož Marek | TUR8402 | C | OOB TJ Turnov | 18:34 | + 2:39 | 7476 |
48. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:35 | + 2:40 | 7466 |
49. | Hošek Radim | DOB8737 | C | KOB Dobruška | 18:36 | + 2:41 | 7457 |
50. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 18:42 | + 2:47 | 7401 |
51. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 18:43 | + 2:48 | 7392 |
52. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 18:50 | + 2:55 | 7326 |
53. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:00 | + 3:05 | 7233 |
54. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 19:05 | + 3:10 | 7186 |
55. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:07 | + 3:12 | 7167 |
56. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 19:08 | + 3:13 | 7158 |
57. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 19:09 | + 3:14 | 7148 |
58. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 19:12 | + 3:17 | 7120 |
59. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 19:13 | + 3:18 | 7111 |
60. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:14 | + 3:19 | 7102 |
61. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 19:17 | + 3:22 | 7074 |
62. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 19:27 | + 3:32 | 6980 |
Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | R | KOB Dobruška | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bukovac Palo | ZBM8101 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:29 | 7213 | |
2. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 14:32 | + 0:03 | 7189 |
3. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 14:33 | + 0:04 | 7180 |
4. | Mušínský Tomáš | ASU9348 | C | Magnus Orienteering | 14:49 | + 0:20 | 7048 |
5. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:04 | + 0:35 | 6924 |
6. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 15:27 | + 0:58 | 6734 |
7. | Rossmanith Vojtěch | AOP9302 | C | Orientační Běh Opava | 15:31 | + 1:02 | 6701 |
8. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:33 | + 1:04 | 6685 |
9. | Špicar Petr | SJC8801 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 15:40 | + 1:11 | 6627 |
10. | Klusáček Jan | ZBM9301 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:50 | + 1:21 | 6545 |
11. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:52 | + 1:23 | 6528 |
12. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:59 | + 1:30 | 6470 |
12. | Potštejnský Jan | SRK7807 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 15:59 | + 1:30 | 6470 |
14. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:00 | + 1:31 | 6462 |
15. | Drobník Michal | SJC8709 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 16:05 | + 1:36 | 6421 |
15. | Kalina Miroslav | EKP8211 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:05 | + 1:36 | 6421 |
17. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 16:12 | + 1:43 | 6363 |
17. | Jansa Jiří | CHT8402 | C | OOB SK Chrast | 16:12 | + 1:43 | 6363 |
19. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:14 | + 1:45 | 6346 |
20. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:17 | + 1:48 | 6322 |
20. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 16:17 | + 1:48 | 6322 |
22. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 16:34 | + 2:05 | 6181 |
23. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 16:35 | + 2:06 | 6173 |
24. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 16:43 | + 2:14 | 6107 |
25. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:44 | + 2:15 | 6099 |
25. | Hájek Adam | KAM9202 | C | SK Kamenice | 16:44 | + 2:15 | 6099 |
27. | Prášek Přemysl | KAM9305 | C | SK Kamenice | 16:54 | + 2:25 | 6016 |
28. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 16:56 | + 2:27 | 6000 |
29. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:59 | + 2:30 | 5975 |
30. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 17:01 | + 2:32 | 5958 |
31. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 17:04 | + 2:35 | 5934 |
32. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 17:12 | + 2:43 | 5867 |
33. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 17:18 | + 2:49 | 5818 |
34. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 17:21 | + 2:52 | 5793 |
35. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:23 | + 2:54 | 5777 |
35. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 17:23 | + 2:54 | 5777 |
37. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 17:43 | + 3:14 | 5612 |
38. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:47 | + 3:18 | 5579 |
39. | Prášil Ondřej | SJC8401 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 17:50 | + 3:21 | 5554 |
40. | Šťastný Karel | CTB7901 | C | SK OB Chotěboř | 17:53 | + 3:24 | 5529 |
41. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:54 | + 3:25 | 5521 |
42. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 18:02 | + 3:33 | 5455 |
43. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 18:20 | + 3:51 | 5306 |
44. | Tichý Tomáš | SJH9201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 18:35 | + 4:06 | 5182 |
45. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Orientační Běh Opava | 18:38 | + 4:09 | 5157 |
46. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 18:41 | + 4:12 | 5133 |
47. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 18:43 | + 4:14 | 5116 |
48. | Kozumplík Aleš | VBM8403 | C | VSK Mendelu Brno | 18:47 | + 4:18 | 5083 |
49. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 18:49 | + 4:20 | 5067 |
50. | Svatoš Ondřej | EKP9304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:51 | + 4:22 | 5050 |
51. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 18:53 | + 4:24 | 5034 |
52. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 19:00 | + 4:31 | 4976 |
53. | Štěňha Martin | EKP7608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:06 | + 4:37 | 4926 |
54. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 19:09 | + 4:40 | 4902 |
55. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:12 | + 4:43 | 4877 |
56. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:24 | + 4:55 | 4778 |
56. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 19:24 | + 4:55 | 4778 |
58. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB Moira Brno | 19:44 | + 5:15 | 4613 |
59. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 20:00 | + 5:31 | 4480 |
60. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | C | OOB SK Chrast | 20:06 | + 5:37 | 4431 |
61. | Kovář Jaroslav | SJH8901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 20:55 | + 6:26 | 4026 |
62. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:02 | + 6:33 | 3969 |
63. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 21:15 | + 6:46 | 3861 |
64. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:44 | + 7:15 | 3622 |
65. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 22:02 | + 7:33 | 3473 |
66. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 22:31 | + 8:02 | 3234 |
67. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:37 | + 8:08 | 3184 |
68. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:42 | + 8:13 | 3143 |
69. | Stoklasa Radek | OSN7500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:07 | + 9:38 | 2441 |
70. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:20 | + 9:51 | 2334 |
71. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:41 | + 12:12 | 1170 |
72. | Olexa Zdeněk | BBM8700 | C | BETA URSUS Orienteering | 27:26 | + 12:57 | 798 |
Kutílek Jakub | LPU8609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Mikan Albert | EKP8606 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 | ||
Vondra Jiří | FSP7600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | 0 | ||
Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | DISK | 0 | ||
Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 12:57 | 4881 | |
2. | Müller Martin | PHK8903 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:01 | + 0:04 | 4858 |
3. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:24 | + 1:27 | 4374 |
4. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:48 | + 1:51 | 4234 |
5. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:29 | + 2:32 | 3995 |
6. | Žanda Matěj | CTB9201 | C | SK OB Chotěboř | 16:29 | + 3:32 | 3646 |
7. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 17:00 | + 4:03 | |
8. | Kopic Jiří | JHB9107 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 18:23 | + 5:26 | 2981 |
9. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 19:37 | + 6:40 | 2550 |
10. | Vacek Jan | TTR9303 | C | OOB Třebíč | 19:51 | + 6:54 | 2469 |
11. | Skryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:52 | + 9:55 | 1414 |
12. | Rosecký Karel | PZR7302 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 26:49 | + 13:52 | 33 |
13. | Janda Petr | CHT9101 | C | OOB SK Chrast | 28:31 | + 15:34 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | C | K.O.B. Choceň | 17:32 | |
2. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:50 | + 0:18 |
3. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 18:40 | + 1:08 |
4. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:56 | + 1:24 |
5. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:10 | + 1:38 |
6. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 19:21 | + 1:49 |
7. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 19:26 | + 1:54 |
8. | Beran Pavel | SJH7801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 19:38 | + 2:06 |
9. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:54 | + 2:22 |
10. | Voráček Michal | PGP8009 | C | SK Praga | 20:33 | + 3:01 |
11. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:36 | + 3:04 |
12. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:47 | + 3:15 |
12. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:47 | + 3:15 |
14. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:09 | + 3:37 |
15. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:19 | + 3:47 |
16. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:33 | + 4:01 |
17. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:35 | + 4:03 |
18. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 21:46 | + 4:14 |
19. | Matoušek Jiří | SSU7504 | C | SK Severka Šumperk | 21:49 | + 4:17 |
20. | Mareš Alexander | NEJ7300 | C | TJ Jiskra Nejdek | 21:56 | + 4:24 |
21. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 21:58 | + 4:26 |
22. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 22:16 | + 4:44 |
23. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 22:18 | + 4:46 |
24. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 22:20 | + 4:48 |
25. | Šindelka Antonín | RBK7215 | C | SK Radioklub Blansko | 22:25 | + 4:53 |
26. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 22:40 | + 5:08 |
27. | Močuba Stanislav | OSN8001 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:45 | + 5:13 |
28. | Kovář Vladimír | VPM7200 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:50 | + 5:18 |
29. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:54 | + 5:22 |
30. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 22:56 | + 5:24 |
31. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB Moira Brno | 23:43 | + 6:11 |
32. | Choutka Jaroslav | BZR8000 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 23:45 | + 6:13 |
33. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 23:59 | + 6:27 |
34. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 24:00 | + 6:28 |
35. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:17 | + 6:45 |
36. | Jandera Tomáš | DVP7304 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 24:56 | + 7:24 |
37. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 25:09 | + 7:37 |
38. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 25:14 | + 7:42 |
39. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 25:43 | + 8:11 |
40. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 26:01 | + 8:29 |
41. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 26:14 | + 8:42 |
42. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 27:15 | + 9:43 |
43. | Veselý Oldřich | SJH7101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 27:34 | + 10:02 |
44. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:39 | + 12:07 |
45. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 30:52 | + 13:20 |
46. | Dvořák Miloš | BBM7300 | C | BETA URSUS Orienteering | 32:03 | + 14:31 |
47. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 36:22 | + 18:50 |
48. | Škácha Michal | KAM7102 | C | SK Kamenice | 36:37 | + 19:05 |
MS | Aleš David | ASU7517 | C | Magnus Orienteering | 22:25 | + 4:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:20 | |
2. | Valášek Petr | KAM6600 | C | SK Kamenice | 19:19 | + 0:59 |
3. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 19:20 | + 1:00 |
4. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 19:25 | + 1:05 |
5. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:10 | + 1:50 |
6. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 20:11 | + 1:51 |
7. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 20:21 | + 2:01 |
8. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 20:28 | + 2:08 |
9. | Šmaus Ivan | TJN6249 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:43 | + 2:23 |
10. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:11 | + 2:51 |
11. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 21:28 | + 3:08 |
12. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:36 | + 3:16 |
13. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 21:45 | + 3:25 |
14. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:46 | + 3:26 |
15. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 22:03 | + 3:43 |
15. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:03 | + 3:43 |
17. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 22:06 | + 3:46 |
18. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:16 | + 3:56 |
19. | Würz Jiří | LTP6502 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:36 | + 4:16 |
20. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 22:39 | + 4:19 |
21. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 22:42 | + 4:22 |
22. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | C | OOB SK Chrast | 22:56 | + 4:36 |
23. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:00 | + 4:40 |
24. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 23:17 | + 4:57 |
25. | Hojný Jaroslav | SJH7002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 23:23 | + 5:03 |
26. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 23:28 | + 5:08 |
27. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:31 | + 5:11 |
28. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 23:34 | + 5:14 |
29. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 23:54 | + 5:34 |
30. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | C | TJ Jiskra Nejdek | 24:08 | + 5:48 |
31. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:23 | + 6:03 |
32. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:44 | + 7:24 |
33. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:59 | + 7:39 |
34. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:13 | + 7:53 |
35. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | TJ Sokol Kunvald | 26:34 | + 8:14 |
36. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:10 | + 8:50 |
37. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:32 | + 9:12 |
38. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:36 | + 11:16 |
39. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:28 | + 13:08 |
40. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 32:31 | + 14:11 |
Trojan Jiří | SJH6601 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK | ||
Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:05 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | 19:17 | + 2:12 |
3. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 19:25 | + 2:20 |
4. | Černík Zdeněk | OSN6025 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:31 | + 2:26 |
5. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 19:58 | + 2:53 |
6. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:15 | + 3:10 |
7. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:24 | + 3:19 |
8. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:25 | + 3:20 |
9. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 20:32 | + 3:27 |
10. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 21:51 | + 4:46 |
11. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 21:55 | + 4:50 |
12. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Havířov | 22:23 | + 5:18 |
13. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 22:29 | + 5:24 |
14. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:27 | + 6:22 |
15. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 23:43 | + 6:38 |
15. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:43 | + 6:38 |
17. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:46 | + 6:41 |
18. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 24:23 | + 7:18 |
19. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 24:28 | + 7:23 |
20. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | TJ Sokol Kunvald | 24:32 | + 7:27 |
21. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:57 | + 7:52 |
22. | Gawel Jiří | BBM5700 | C | BETA URSUS Orienteering | 26:15 | + 9:10 |
23. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 26:51 | + 9:46 |
24. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 27:49 | + 10:44 |
25. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 28:07 | + 11:02 |
26. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:14 | + 12:09 |
27. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | C | TJ Růžená | 33:15 | + 16:10 |
28. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 36:11 | + 19:06 |
Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | DISK | ||
Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK Meteor Kačerov Praha | DISK | ||
Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | DISK | ||
Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK | ||
Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 18:00 | |
2. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:07 | + 1:07 |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:49 | + 3:49 |
4. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 22:12 | + 4:12 |
5. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:21 | + 6:21 |
6. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 24:50 | + 6:50 |
7. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 43:21 | + 25:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 8:18 | |
2. | Blažek Vojtěch | NNN9999 | C | Neregistrovaní | 8:52 | + 0:34 |
3. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | C | OK Jihlava | 9:13 | + 0:55 |
4. | Kuhn Štěpán | NNN9992 | C | Neregistrovaní | 9:19 | + 1:01 |
5. | Urban Jáchym | NNN9997 | C | Neregistrovaní | 9:31 | + 1:13 |
6. | Matrasová Marie | CHT1451 | C | OOB SK Chrast | 9:39 | + 1:21 |
7. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 10:29 | + 2:11 |
8. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 10:37 | + 2:19 |
9. | Venhauer Štěpán | NNN9989 | C | Neregistrovaní | 10:38 | + 2:20 |
10. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:16 | + 2:58 |
11. | Polednová Helena | RUZ1250 | C | TJ Růžená | 11:20 | + 3:02 |
12. | Věžník Roman | TTR1111 | C | OOB Třebíč | 11:31 | + 3:13 |
13. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 11:49 | + 3:31 |
14. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 12:01 | + 3:43 |
15. | Mazzarese Aiden | FJI1501 | C | SK FREE Jihlava | 12:17 | + 3:59 |
16. | Kopenec Šimon | SJH1002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 12:25 | + 4:07 |
17. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:47 | + 4:29 |
18. | Věžníková Veronika | TTR0999 | C | OOB Třebíč | 13:00 | + 4:42 |
19. | Sanna Vivian | DKP0751 | C | Oddíl OB Kotlářka | 13:15 | + 4:57 |
20. | Věžníková Natálie | TTR0777 | C | OOB Třebíč | 13:21 | + 5:03 |
21. | Beran Antonín | SJH1101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 13:43 | + 5:25 |
22. | Kalinová Ella | EKP0961 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 13:50 | + 5:32 |
23. | Míchal Jakub | SJH1001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 14:03 | + 5:45 |
24. | Mazzarese David | FJI1101 | C | SK FREE Jihlava | 14:18 | + 6:00 |
25. | Kalinová Lisa | EKP1150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 14:40 | + 6:22 |
26. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | C | TJ Růžená | 16:00 | + 7:42 |
27. | Kubešová Klára | RUZ1251 | C | TJ Růžená | 16:11 | + 7:53 |
28. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 16:26 | + 8:08 |
29. | Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 19:18 | + 11:00 |
30. | Kolín Jonáš | DKP1500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:48 | + 11:30 |
31. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:06 | + 11:48 |
32. | Parkan Tomáš | SJH0803 | C | SJH Jindřichův Hradec | 20:24 | + 12:06 |
33. | Močuba Jan Nepomuk | OSN0600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:58 | + 13:40 |
34. | Bubeníková Nicol | SJH0853 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:25 | + 21:07 |
35. | Kuhn Tomáš | NNN9991 | C | Neregistrovaní | 50:42 | + 42:24 |
Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šádková Lucie | PHK9654 | B | OK 99 Hradec Králové | 8:08 | |
2. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 8:53 | + 0:45 |
2. | Čermák Matyáš | KAM9501 | C | SK Kamenice | 8:53 | + 0:45 |
4. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 8:57 | + 0:49 |
5. | Aschermann Jan | NNN9990 | C | Neregistrovaní | 9:44 | + 1:36 |
6. | Kovářová Lenka | SJH8651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 10:06 | + 1:58 |
6. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 10:06 | + 1:58 |
8. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 10:17 | + 2:09 |
9. | Venhauer Jaroslav | NNN9987 | C | Neregistrovaní | 10:52 | + 2:44 |
10. | Lazárek Zbyněk | RUZ9301 | C | TJ Růžená | 12:02 | + 3:54 |
11. | Hlaváčková Petra | PHK0052 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:06 | + 3:58 |
12. | Míchal Jiří | NNN9994 | C | Neregistrovaní | 12:21 | + 4:13 |
13. | Lazárková Dita | RUZ8753 | C | TJ Růžená | 13:20 | + 5:12 |
14. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 15:50 | + 7:42 |
15. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 15:55 | + 7:47 |
16. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 16:26 | + 8:18 |
17. | Šístková Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 18:17 | + 10:09 |
18. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 18:51 | + 10:43 |
19. | Močubová Veronika | OSN8383 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:34 | + 11:26 |
20. | Hanáková Zuzana | NNN0008 | C | Neregistrovaní | 21:55 | + 13:47 |
21. | Vacková Iva | TTR6451 | C | OOB Třebíč | 22:35 | + 14:27 |
22. | Langr Jan | BOR3601 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:09 | + 16:01 |
23. | Dytrychová Andrea | NNN9988 | C | Neregistrovaní | 30:44 | + 22:36 |
24. | Jedličková Lucie | SHK1050 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:24 | + 25:16 |