Logo

Startovka závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)

Datum:
23.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D3     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T4A     T4B     T8    

D16 4.20 km, 220 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 974 Dittrichová Michaela SKM0251 253379 A KOB Směr Kroměříž
12:01:00 275 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
12:01:00 1619 Czakó Boglárka 67HXXX2 8031118 MOM Budapest
12:04:00 706 Bejvlová Karolína PGP0256 2058463 A SK Praga
12:04:00 1033 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
12:04:00 876 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 1131 Rýdlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:07:00 1438 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 B USK Praha
12:07:00 440 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 1074 Rosendorfová Lenka TAP0153 2099481 B KOB TRETRA Praha
12:10:00 1548 Svobodová Anna VTA0151 682635 B SC vebr-sport
12:10:00 1303 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 B SOB Olomouc
12:13:00 289 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
12:13:00 922 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
12:13:00 1130 Linková Lucie TJN0257 2032102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:16:00 1009 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:16:00 1261 Čeleďová Justýna TZL0152 436954 B SKOB Zlín
12:16:00 920 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
12:19:00 878 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
12:19:00 1418 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A KOS Slavia Plzeň
12:19:00 919 Kochová Anna SJC0153 2059737 A Sportcentrum Jičín
12:22:00 1262 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
12:22:00 441 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:22:00 1042 Marková Ema STE0252 7205017 A SK SKI-OB Šternberk
12:25:00 1209 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A OOB TJ Turnov
12:25:00 1060 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
12:25:00 513 Fejfarová Tereza LPU0360 7210100 A OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 108 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
12:28:00 438 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 1419 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A KOS Slavia Plzeň
12:31:00 1043 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
12:31:00 1133 Nedomlelová Lucie TJN0256 2080843 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:31:00 405 Hajduková Jana KSU0197 2067338 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:34:00 193 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
12:34:00 271 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 B OK Chrastava
12:34:00 397 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 B Kometa Kralovice
12:37:00 1573 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
12:37:00 34 Greschnerová Tereza ASU0299 7203336 B Magnus Orienteering
12:37:00 1304 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc
12:40:00 1260 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín
12:40:00 874 Holečková Petra SHK0250 410360 A OK Slavia Hradec Králové
12:40:00 327 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
12:43:00 1132 Rýdlová Magdaléna TJN0251 2035725 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:43:00 1180 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
12:43:00 921 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
12:46:00 1259 Tichá Julie TZL0252 2091554 B SKOB Zlín
12:46:00 1621 Zempléni Lilla 67HXXX3 1841194 MOM Budapest
12:46:00 875 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 B OK Slavia Hradec Králové
12:49:00 940 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
12:49:00 1603 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
12:49:00 130 Sanna Karin DKP0250 7200326 B Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 1620 Gárdonyi Csilla 67HXXX1 8636765 MOM Budapest
12:52:00 923 Matějková Barbora SJC0156 2075653 A Sportcentrum Jičín
12:52:00 512 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 1094 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 1134 Mašínová Anna TJN0152 2056303 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:55:00 393 Štráchalová Diana KRE0150 7207771 A OOB TJ Sokol Křemže
12:58:00 1602 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
12:58:00 1061 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
12:58:00 939 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
13:01:00 217 Blahová Pavla EKP0153 428253 B VŠTJ Ekonom Praha
13:01:00 1348 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
13:01:00 1135 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:04:00 328 Škáchová Magdalena KAM0151 7207772 A OK Kamenice
13:04:00 1008 Kosová Tereza SRK0151 7207356 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:04:00 439 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:07:00 999 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
13:07:00 779 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové
13:07:00 826 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:10:00 442 Šmelíková Dorota LCE0260 1399951 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:10:00 1095 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 877 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 B OK Slavia Hradec Králové
13:13:00 1353 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
13:13:00 1486 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 C SK Žabovřesky Brno
13:13:00 131 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka

D18 4.80 km, 225 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 780 Chaloupská Barbora PHK9951 682365 A OK 99 Hradec Králové
12:10:00 59 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
12:10:00 1265 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
12:13:00 951 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
12:13:00 1064 Kalenská Dominika STH9958 7201776 A SK Studenec
12:13:00 1000 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A OOB TJ Slezan Opava
12:16:00 1622 Sárközy Zsófia 67HXXX4 7990513 MOM Budapest
12:16:00 1063 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
12:16:00 110 Boháčová Anna CTB0051 8884 B SK OB Chotěboř
12:19:00 1490 Miklušová Tereza ZBM9960 8435207 A SK Žabovřesky Brno
12:19:00 277 Semrádová Jana CHC9951 425544 A K.O.B. Choceň
12:19:00 880 Větříčková Andrea SHK9951 7205002 A OK Slavia Hradec Králové
12:22:00 329 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
12:22:00 941 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
12:22:00 398 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
12:25:00 406 Pšenčíková Adéla KSU0050 446425 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:25:00 1098 Štefková Klára TBM0059 7204506 B KOS TJ Tesla Brno
12:25:00 443 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 781 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
12:28:00 272 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
12:28:00 1211 Thořová Markéta TUR9952 7206529 A OOB TJ Turnov
12:31:00 514 Borovičková Valerie LPU0054 682622 A OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 1001 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
12:31:00 444 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:34:00 646 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:34:00 1096 Špringlová Kamila TBM0050 7210066 A KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 1264 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
12:37:00 924 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
12:37:00 519 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 1428 Matoušová Kateřina VRL9955 2032127 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:40:00 1537 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 A OOB TJ Zlaté Hory
12:40:00 276 Chaloupková Kateřina CHC0051 320290 A K.O.B. Choceň
12:40:00 1210 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
12:43:00 1181 Bruková Magda TRI0054 7205020 A TJ TŽ Třinec
12:43:00 1489 Firešová Markéta ZBM9951 897355 A SK Žabovřesky Brno
12:43:00 399 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
12:46:00 518 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 840 Voltrová Alena ROZ9951 7205027 B OK Roztoky
12:46:00 645 Nechanická Klára OSN0050 7203324 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:49:00 952 Nechutová Aneta SJI9950 439123 A OK Jihlava
12:49:00 1488 Odehnalová Klára ZBM9956 1400403 A SK Žabovřesky Brno
12:49:00 708 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
12:52:00 1097 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
12:52:00 1062 Urbanová Markéta STH9953 7201754 A SK Studenec
12:52:00 1099 Utíkalová Kateřina TBM9952 232865 A KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 832 Matušková Jana RBK9999 2111809 B SK Radioklub Blansko
12:55:00 1263 Matulíková Aneta TZL0050 331362 B SKOB Zlín
12:55:00 707 Sieglová Eliška PGP9954 7201197 A SK Praga
12:58:00 644 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:58:00 517 Kopecká Anna LPU9958 1006615 A OK Lokomotiva Pardubice
12:58:00 330 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A OK Kamenice
13:01:00 16 Čechová Klára AOP9951 2045206 A Orientační Běh Opava
13:01:00 1305 Janošíkova Tereza UOL9950 2059758 E SOB Olomouc
13:01:00 1487 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
13:04:00 879 Thýnová Nikola SHK0051 2032191 A OK Slavia Hradec Králové
13:04:00 70 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
13:04:00 515 Filipová Tereza LPU0050 2091516 A OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 662 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
13:07:00 69 Kubecová Kateřina BOR9959 303919 B OK Jiskra Nový Bor
13:07:00 194 Nentvichová Klára DOR9950 2045314 B OK Dobříš
13:10:00 577 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:10:00 1491 Malivánková Eva ZBM9952 122 B SK Žabovřesky Brno
13:10:00 516 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice

D20 5.50 km, 260 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 377 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
12:21:00 1493 Odehnalová Tereza ZBM9757 1007533 R SK Žabovřesky Brno
12:24:00 1075 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB TRETRA Praha
12:24:00 1183 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
12:27:00 710 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 A SK Praga
12:27:00 578 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 R OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:30:00 35 Horvátová Hana ASU9797 980354 A Magnus Orienteering
12:30:00 953 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B OK Jihlava
12:33:00 1607 Mantuano Eszter 61H9750 2082338 SPA
12:33:00 72 Staňová Karolína BOR9853 2111769 A OK Jiskra Nový Bor
12:36:00 333 Čechová Tereza KAM9852 2058511 R OK Kamenice
12:36:00 1213 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 R OOB TJ Turnov
12:39:00 1267 Kavánková Iva TZL9753 7204981 R SKOB Zlín
12:39:00 1492 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 B SK Žabovřesky Brno
12:42:00 506 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
12:42:00 1101 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 17 Fukalová Hana AOP9850 52957 R Orientační Běh Opava
12:45:00 1574 Vyhnálková Barbora RIC9850 9101106 E OB Říčany
12:48:00 1100 Grycová Veronika TBM9859 9988889 R KOS TJ Tesla Brno
12:48:00 132 Nováková Tereza DKP9751 886271 E Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 36 Vývodová Jana ASU9852 2027242 A Magnus Orienteering
12:51:00 881 Červená Adéla SHK9755 7205001 A OK Slavia Hradec Králové
12:54:00 1214 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
12:54:00 1538 Novotná Klára ZLH9851 331363 B OOB TJ Zlaté Hory
12:57:00 841 Voltrová Hana ROZ9752 438639 B OK Roztoky
12:57:00 332 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 A OK Kamenice
13:00:00 709 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 R SK Praga
13:00:00 445 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:03:00 1136 Knížková Šárka TJN9852 2070852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:03:00 1182 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
13:06:00 1266 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 R SKOB Zlín
13:06:00 1212 Kohlová Monika TUR9756 231929 B OOB TJ Turnov
13:09:00 486 Fürstová Anna LLI9854 2056306 B TJ Loko Liberec
13:09:00 407 Habigerová Jana KSU9888 2053582 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:12:00 331 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
13:12:00 71 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
13:15:00 278 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A K.O.B. Choceň

D21 6.50 km, 385 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 334 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
12:32:00 176 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C KOB Dobruška
12:32:00 383 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:32:00 1354 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
12:35:00 1138 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:35:00 925 Mrázková Romana SJC8351 500556 C Sportcentrum Jičín
12:35:00 133 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 783 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
12:38:00 1076 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB TRETRA Praha
12:38:00 336 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C OK Kamenice
12:38:00 40 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
12:38:00 786 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 E OK 99 Hradec Králové
12:41:00 39 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
12:41:00 1499 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
12:41:00 1268 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
12:41:00 714 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
12:44:00 112 Benešová Jana CTB9452 920682 C SK OB Chotěboř
12:44:00 449 Jirčáková Martina LCE8951 889305 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:44:00 667 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C VŠSK MFF UK Praha
12:44:00 290 Ondráčková Lucie CHT9254 53127 C OOB SK Chrast
12:47:00 1219 Rufferová Iva TUR8354 822282 E OOB TJ Turnov
12:47:00 787 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
12:47:00 37 Staňková Lucie ASU8756 7203330 C Magnus Orienteering
12:47:00 408 Vozdová Aneta KSU9394 897363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:50:00 527 Fenclová Marta LPU7667 301173 E OK Lokomotiva Pardubice
12:50:00 520 Kulhavá Eliška LPU9657 887635 R OK Lokomotiva Pardubice
12:50:00 409 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:50:00 614 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
12:53:00 337 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 R OK Kamenice
12:53:00 400 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
12:53:00 136 Bochenková Martina DKP8758 434840 C Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 134 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 530 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
12:56:00 884 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
12:56:00 1137 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:56:00 711 Matějů Martina PGP8556 995832 R SK Praga
12:59:00 526 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 1077 Zamazalová Kateřina TAP9053 416010 C KOB TRETRA Praha
12:59:00 1078 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB TRETRA Praha
12:59:00 73 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
13:02:00 716 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
13:02:00 647 Vališová Martina OSN9696 981804 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:02:00 335 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 C OK Kamenice
13:02:00 529 Klapalová Michaela LPU8499 981834 R OK Lokomotiva Pardubice
13:05:00 508 Chvalová Věra LPM9452 236994 C OK Lokomotiva Plzeň
13:05:00 888 Myslivcová Pavla SHK9352 2051524 C OK Slavia Hradec Králové
13:05:00 784 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
13:05:00 712 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
13:08:00 1326 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
13:08:00 1439 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
13:08:00 1500 Hrstková Vladěna ZBM8787 7209360 C SK Žabovřesky Brno
13:08:00 1199 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
13:11:00 1502 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
13:11:00 507 Šiková Karolína LPM9651 7201820 R OK Lokomotiva Plzeň
13:11:00 175 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
13:11:00 615 Nováková Zuzana NPA9151 515421 R SK LOB Nová Paka
13:14:00 883 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
13:14:00 38 Koporová Petra ASU9353 7200316 C Magnus Orienteering
13:14:00 522 Šístková Iveta LPU8654 515102 R OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 715 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
13:17:00 484 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
13:17:00 713 Masopustová Elis PGP8656 49844 C SK Praga
13:17:00 782 Valešová Jana PHK9154 1008144 C OK 99 Hradec Králové
13:17:00 1184 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 R TJ TŽ Třinec
13:20:00 882 Chmelařová Michaela SHK9151 995857 C OK Slavia Hradec Králové
13:20:00 528 Horová Pavla LPU9457 887927 R OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 1217 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
13:20:00 135 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
13:23:00 885 Jedličková Zuzana SHK8150 1008173 E OK Slavia Hradec Králové
13:23:00 1494 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
13:23:00 113 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř
13:23:00 448 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:26:00 521 Procházková Klára LPU9451 940318 R OK Lokomotiva Pardubice
13:26:00 1503 Hiklová Natalia ZBM8350 9111118 E SK Žabovřesky Brno
13:26:00 1501 Šimková Johanka ZBM9350 9005227 R SK Žabovřesky Brno
13:26:00 487 Štičková Anna LLI9651 7200361 E TJ Loko Liberec
13:29:00 525 Knapová Lenka LPU9351 2011864 R OK Lokomotiva Pardubice
13:29:00 111 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
13:29:00 447 Čermáková Magdalena LCE9155 361921 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:29:00 1496 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
13:32:00 1497 Tesařová Markéta ZBM9456 9201068 E SK Žabovřesky Brno
13:32:00 886 Teplá Karolína SHK9251 1008174 R OK Slavia Hradec Králové
13:32:00 523 Zvěřinová Martina LPU8357 7202878 E OK Lokomotiva Pardubice
13:32:00 1504 Hlavová Hana ZBM8888 515450 R SK Žabovřesky Brno
13:35:00 1218 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
13:35:00 1102 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 R KOS TJ Tesla Brno
13:35:00 1495 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
13:35:00 887 Mechlová Lenka SHK9051 7207704 E OK Slavia Hradec Králové
13:38:00 1498 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
13:38:00 1215 Krafková Lucie TUR8650 876522 E OOB TJ Turnov
13:38:00 785 Rollier Monika PHK8051 8005907 E OK 99 Hradec Králové
13:38:00 1216 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
13:41:00 1506 Zháňalová Barbora ZBM9354 1668661 E SK Žabovřesky Brno
13:41:00 524 Knapová Jana LPU9053 906217 E OK Lokomotiva Pardubice
13:41:00 279 Wiśniewska Hanna CHC9051 504050 C K.O.B. Choceň
13:41:00 1505 Indráková Adélka ZBM9153 8009153 E SK Žabovřesky Brno
13:44:00 446 Horčičková Vendula LCE9353 515413 E OOB TJ Slovan Luhačovice

D3 2.90 km, 120 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 1220 Houžvička David TUR0501 2106748 C OOB TJ Turnov
12:03:00 1357 Ekertová Jana VLI0750 2080993 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 384 Vejražka David KPY0401 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:07:00 196 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš
12:09:00 1361 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 197 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
12:13:00 1359 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
12:15:00 13 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
12:17:00 169 Průša Josef DLT0401 2111711 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:19:00 1080 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB TRETRA Praha
12:21:00 1549 Svoboda Jan VTA0701 7207619 C SC vebr-sport
12:23:00 303 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
12:25:00 1429 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:27:00 1442 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
12:29:00 385 Vejražková Anna KPY0750 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:31:00 1441 Gajdová Michaela VSP0752 51730 C USK Praha
12:33:00 302 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
12:35:00 198 Nigrin Matouš DOR0303 2067311 OK Dobříš
12:37:00 720 Šimerka Ondřej PGP0800 2067935 C SK Praga
12:39:00 1222 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
12:41:00 1358 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C Slavia Liberec orienteering
12:43:00 1342 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 C OB České Budějovice
12:45:00 1035 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor
12:47:00 114 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
12:49:00 1440 Gajda Petr VSP0903 52283 C USK Praha
12:51:00 1355 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
12:53:00 295 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
12:55:00 1545 Alblová Zuzana LME0660 206359 C SK Los Mělník
12:57:00 648 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:59:00 338 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
13:01:00 1221 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 C OOB TJ Turnov
13:03:00 1575 Krumlovský Tomáš RIC0507 2073699 C OB Říčany
13:05:00 137 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 293 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B OB Jenišovice
13:09:00 1561 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C ZOOB Rumburk
13:11:00 1576 Krumlovský Vojtěch RIC0703 2073698 C OB Říčany
13:13:00 247 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:15:00 1360 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
13:17:00 851 Petráň Lukáš SCP1200 301359 C OK Sparta Praha
13:19:00 842 Jíra Filip ROZ0500 7941 B OK Roztoky
13:21:00 719 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
13:23:00 244 Čabanová Eva FYD0951 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:25:00 294 Hoetzel Jiří JEN0701 302948 C OB Jenišovice
13:27:00 1356 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C Slavia Liberec orienteering
13:29:00 195 Bambousková Julie DOR0650 2044895 C OK Dobříš
13:31:00 1443 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
13:33:00 717 Jandera Kryštof PGP0700 730027 C SK Praga
13:35:00 531 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
13:37:00 718 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
13:39:00 246 Čabanová Petra FYD7550 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:41:00 1034 Dolejší Jan STB0601 438039 C TJ Stadion Nový Bor
13:43:00 1079 Holata Radek TAP8100 2067966 C KOB TRETRA Praha
13:45:00 245 Čabanová Lenka FYD0151 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:47:00 1444 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
13:49:00 488 Hejna Štěpán LLI0602 0 C TJ Loko Liberec
13:51:00 213 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
13:53:00 643 Šmahel Lukáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
13:55:00 214 Housková Barbora DOR0655 2080957 C OK Dobříš
13:57:00 1468 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
13:59:00 1681 Vakant 0 Vakant
14:01:00 1470 Baldrianová Eva VSP0751 888639 C USK Praha
14:03:00 1648 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:05:00 1670 Vakant 0 Vakant
14:07:00 1662 Vakant 0 Vakant
14:09:00 1661 Vakant 0 Vakant
14:11:00 1660 Vakant 0 Vakant
14:13:00 1642 Vakant 0 Vakant
14:15:00 1672 Vakant 0 Vakant
14:17:00 1675 Vakant 0 Vakant
14:19:00 1655 Vakant 0 Vakant
14:21:00 1639 Vakant 0 Vakant
14:23:00 1641 Vakant 0 Vakant
14:25:00 1663 Vakant 0 Vakant
14:27:00 1678 Vakant 0 Vakant
14:29:00 1626 Vakant 0 Vakant
14:31:00 1671 Vakant 0 Vakant
14:33:00 1637 Vakant 0 Vakant
14:35:00 1629 Vakant 0 Vakant
14:37:00 1664 Vakant 0 Vakant
14:39:00 1653 Vakant 0 Vakant
14:41:00 1635 Vakant 0 Vakant
14:43:00 1652 Vakant 0 Vakant
14:45:00 1674 Vakant 0 Vakant
14:47:00 1659 Vakant 0 Vakant
14:49:00 1668 Vakant 0 Vakant
14:51:00 1666 Vakant 0 Vakant
14:53:00 1651 Vakant 0 Vakant
14:55:00 1636 Vakant 0 Vakant
14:57:00 1677 Vakant 0 Vakant
14:59:00 1680 Vakant 0 Vakant
15:01:00 1640 Vakant 0 Vakant
15:03:00 1647 Vakant 0 Vakant
15:05:00 1627 Vakant 0 Vakant
15:07:00 1676 Vakant 0 Vakant
15:09:00 1656 Vakant 0 Vakant
15:11:00 1628 Vakant 0 Vakant
15:13:00 1667 Vakant 0 Vakant
15:15:00 1643 Vakant 0 Vakant
15:17:00 1679 Vakant 0 Vakant
15:19:00 1657 Vakant 0 Vakant
15:21:00 1650 Vakant 0 Vakant
15:23:00 1673 Vakant 0 Vakant
15:25:00 1665 Vakant 0 Vakant
15:27:00 1658 Vakant 0 Vakant
15:29:00 1634 Vakant 0 Vakant
15:31:00 1625 Vakant 0 Vakant
15:33:00 1646 Vakant 0 Vakant
15:35:00 1630 Vakant 0 Vakant
15:37:00 1633 Vakant 0 Vakant
15:39:00 1654 Vakant 0 Vakant
15:41:00 1669 Vakant 0 Vakant
15:43:00 1638 Vakant 0 Vakant
15:45:00 1649 Vakant 0 Vakant
15:47:00 1644 Vakant 0 Vakant
15:49:00 1631 Vakant 0 Vakant

D35 5.30 km, 260 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:14:00 1363 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
13:18:00 889 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
13:22:00 975 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
13:26:00 616 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
13:30:00 1173 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
13:34:00 788 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
13:38:00 722 Tichovská Hana PGP8251 51688 C SK Praga
13:42:00 1036 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
13:46:00 41 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
13:50:00 617 Píšová Monika NPA8151 7201810 C SK LOB Nová Paka
13:54:00 852 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
13:58:00 1343 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
14:02:00 181 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
14:06:00 853 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
14:10:00 1362 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
14:14:00 1306 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc
14:18:00 989 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
14:22:00 1255 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
14:26:00 721 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C SK Praga
14:30:00 138 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C Oddíl OB Kotlářka
14:34:00 218 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
14:38:00 1129 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
14:42:00 139 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
14:46:00 1430 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:50:00 1364 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering

D40 5.10 km, 220 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 726 Šimerková Olga PGP7551 682094 C SK Praga
13:05:00 1224 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
13:08:00 1546 Alblová Lucie LME7555 420448 C SK Los Mělník
13:11:00 1104 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 724 Janovská Petra PGP7355 1470169 C SK Praga
13:17:00 1586 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:20:00 649 Nechanická Daniela OSN7557 7205038 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:23:00 1566 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 TJ Rapid Bratislava
13:26:00 1367 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
13:29:00 394 Nováková Alena KRE7450 7207776 C OOB TJ Sokol Křemže
13:32:00 594 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:35:00 1445 Kučerová Marie VSP7551 53546 C USK Praha
13:38:00 1368 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
13:41:00 435 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:44:00 854 Petráňová Jana SCP7555 301357 C OK Sparta Praha
13:47:00 1269 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
13:50:00 789 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
13:53:00 1139 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:56:00 1593 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
13:59:00 1002 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
14:02:00 1 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
14:05:00 668 Šimšová Jana MFP7651 682683 C VŠSK MFF UK Praha
14:08:00 1447 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C USK Praha
14:11:00 926 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
14:14:00 532 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
14:17:00 199 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
14:20:00 1588 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:23:00 723 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
14:26:00 1587 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:29:00 580 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:32:00 1366 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
14:35:00 1446 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
14:38:00 1562 Nováková Markéta RUM7451 4641716 C ZOOB Rumburk
14:41:00 890 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
14:44:00 1200 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
14:47:00 725 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
14:50:00 304 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
14:53:00 1365 Burešová Kateřina VLI7456 2113385 C Slavia Liberec orienteering
14:56:00 1065 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
14:59:00 1597 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
15:02:00 1577 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
15:05:00 1010 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:08:00 1369 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
15:11:00 1011 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:14:00 533 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
15:17:00 296 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
15:20:00 995 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
15:23:00 1569 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
15:26:00 1037 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
15:29:00 579 Karpíšková Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:32:00 1103 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
15:35:00 339 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
15:38:00 1507 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
15:41:00 1223 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C OOB TJ Turnov

D45 4.70 km, 210 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 341 Semíková Iva KAM6850 2035702 C OK Kamenice
13:04:00 1371 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
13:07:00 103 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
13:10:00 595 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:13:00 1448 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
13:16:00 340 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
13:19:00 473 Burdová Simona LDC6851 440493 C KOB Děčín
13:22:00 219 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
13:25:00 249 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:28:00 371 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
13:31:00 678 Bartošová Jana MLA7051 1421911 C MLOK Mariánské Lázně
13:34:00 1108 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
13:37:00 1344 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
13:40:00 42 Šmelíková Hana ASU6999 2012280 C Magnus Orienteering
13:43:00 1044 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
13:46:00 1319 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
13:49:00 1106 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
13:52:00 254 Kaděrová Barbora HAV7051 49428 C OB Havířov
13:55:00 1185 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
13:58:00 1450 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
14:01:00 1107 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 1201 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
14:07:00 1449 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
14:10:00 432 Svobodová Martina KTA7151 9101708 C SK Kotnov Tábor
14:13:00 728 Kožinová Jana PGP6651 502089 C SK Praga
14:16:00 100 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
14:19:00 248 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
14:22:00 1370 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
14:25:00 1341 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
14:28:00 1553 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 Slávia ŽU Žilina
14:31:00 1431 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:34:00 581 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:37:00 410 Krčová Martina KSU7272 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:40:00 474 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
14:43:00 942 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
14:46:00 411 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:49:00 669 Sieglová Dagmar MFP7050 443075 C VŠSK MFF UK Praha
14:52:00 1081 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB TRETRA Praha
14:55:00 596 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:58:00 1372 Procházková Alexandra VLI7051 416258 C Slavia Liberec orienteering
15:01:00 1140 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:04:00 833 Kyselová Jana ROU7050 2043619 C SKOB Roudnice nad Labem
15:07:00 1105 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
15:10:00 395 Dulovcová Marie KRE7051 51411 C OOB TJ Sokol Křemže
15:13:00 1225 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
15:16:00 650 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:19:00 182 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
15:22:00 727 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
15:25:00 790 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
15:28:00 107 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
15:31:00 280 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
15:34:00 534 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
15:37:00 342 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
15:40:00 1581 Petrová Martina 6YC6850 232196 Neregistrovaní
15:43:00 1481 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy

D50 4.30 km, 175 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 996 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
13:05:00 1544 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
13:08:00 378 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
13:11:00 984 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
13:14:00 74 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
13:17:00 376 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:20:00 1373 Veselská Kateřina VLI6551 7711 C Slavia Liberec orienteering
13:23:00 140 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
13:26:00 256 Vričanová Sylva HAV6751 8815 C OB Havířov
13:29:00 825 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSS Přírodověda Praha
13:32:00 291 Wurzelová Dana CHT6654 8006654 C OOB SK Chrast
13:35:00 855 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
13:38:00 597 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:41:00 730 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
13:44:00 535 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
13:47:00 834 Svobodová Lenka ROU6650 2043618 C SKOB Roudnice nad Labem
13:50:00 221 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
13:53:00 255 Hanzlová Svatava HAV6651 49329 C OB Havířov
13:56:00 892 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
13:59:00 1328 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
14:02:00 891 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
14:05:00 691 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
14:08:00 793 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
14:11:00 1186 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
14:14:00 943 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
14:17:00 475 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
14:20:00 1327 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno
14:23:00 1451 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
14:26:00 141 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
14:29:00 927 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
14:32:00 1023 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
14:35:00 680 Miturová Radka MLA6552 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
14:38:00 200 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
14:41:00 1307 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
14:44:00 792 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
14:47:00 622 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
14:50:00 1320 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
14:53:00 729 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
14:56:00 598 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:59:00 1012 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:02:00 220 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
15:05:00 679 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
15:08:00 60 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
15:11:00 264 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
15:14:00 1013 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:17:00 791 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové

D55 4.00 km, 150 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:16:00 1128 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
13:19:00 43 Davi Jana ASU6199 416848 C Magnus Orienteering
13:22:00 183 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
13:25:00 1142 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 623 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
13:31:00 450 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:34:00 1024 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
13:37:00 386 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:40:00 651 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:43:00 731 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
13:46:00 143 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
13:49:00 856 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
13:52:00 1109 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
13:55:00 1329 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
13:58:00 257 Sochorová Hana HAV6250 52943 C OB Havířov
14:01:00 985 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
14:04:00 843 Voltrová Svatava ROZ6150 438643 C OK Roztoky
14:07:00 1270 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
14:10:00 582 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:13:00 732 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
14:16:00 536 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
14:19:00 184 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
14:22:00 1589 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:25:00 1082 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB TRETRA Praha
14:28:00 537 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
14:31:00 681 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
14:34:00 1202 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
14:37:00 1141 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:40:00 893 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
14:43:00 928 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
14:46:00 75 Kubátová Ivana BOR6152 8464 C OK Jiskra Nový Bor
14:49:00 201 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
14:52:00 1143 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:55:00 121 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
14:58:00 954 Hrstková Dana SJI6051 995881 C OK Jihlava
15:01:00 142 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C Oddíl OB Kotlářka

D60 3.60 km, 135 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 827 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:08:00 682 Opavová Stanislava MLA5451 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
13:12:00 1508 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
13:16:00 538 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 1083 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB TRETRA Praha
13:24:00 1330 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
13:28:00 145 Mrázková Ivana DKP5650 2095936 C Oddíl OB Kotlářka
13:32:00 1203 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
13:36:00 76 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
13:40:00 1145 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:44:00 1452 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha
13:48:00 1110 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
13:52:00 794 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
13:56:00 1331 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
14:00:00 122 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
14:04:00 1432 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:08:00 436 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:12:00 144 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 305 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
14:20:00 858 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
14:24:00 1014 Bártová Eva SRK5551 9484 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:28:00 857 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
14:32:00 1144 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:36:00 374 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
14:40:00 44 Vávrová Beáta ASU5651 682341 C Magnus Orienteering
14:44:00 894 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
14:48:00 123 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
14:52:00 222 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
14:56:00 978 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary

D65 3.20 km, 100 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:46:00 828 Křížová Zdenka PZR5051 2023804 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:52:00 1374 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
12:58:00 77 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
13:04:00 485 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
13:10:00 539 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
13:16:00 1003 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
13:22:00 1453 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
13:28:00 1317 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
13:34:00 1375 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
13:40:00 1271 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
13:46:00 1226 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
13:52:00 1376 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
13:58:00 1227 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
14:04:00 1416 Kubíková Hela VLI4851 8242 Slavia Liberec orienteering

D70 3.00 km, 95 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 982 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
13:18:00 599 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:24:00 489 Krausová Marie LLI4451 51214 C TJ Loko Liberec
13:30:00 859 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
13:36:00 1174 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
13:42:00 734 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
13:48:00 540 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
13:54:00 733 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
14:00:00 1111 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
14:06:00 476 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín

H16 6.50 km, 335 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 1084 Melišík Martin TAP0200 2080913 B KOB TRETRA Praha
12:18:00 1592 Pompura Daniel 1TSXXXX 2008502 Terezka Banska Bystrica
12:18:00 1067 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
12:21:00 1113 Kligl Radim TBM0103 2042517 A KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 1188 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
12:21:00 344 Hankovec Hugo KAM0201 436446 B OK Kamenice
12:24:00 1423 Richtr Lukáš VPM0204 2042518 A KOS Slavia Plzeň
12:24:00 896 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 735 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
12:27:00 738 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
12:27:00 1047 Světnický František STE0204 2027218 A SK SKI-OB Šternberk
12:27:00 1066 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
12:30:00 1422 Šauli Filip VPM0301 2060395 A KOS Slavia Plzeň
12:30:00 1025 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
12:30:00 541 Macek Ondřej LPU0209 2075644 A OK Lokomotiva Pardubice
12:33:00 104 Lill Petr BSO0203 8687 C KOB Baník Sokolov
12:33:00 415 Krč Matěj KSU0101 2058481 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:33:00 1228 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 B OOB TJ Turnov
12:36:00 1146 Budský Ondřej TJN0105 1398985 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:36:00 412 Babišta Antonín KSU0111 53649 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:36:00 929 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
12:39:00 1190 Tuharský Erik TRI0100 7202876 B TJ TŽ Třinec
12:39:00 1421 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
12:39:00 796 Metelka Ondřej PHK0101 2058465 A OK 99 Hradec Králové
12:42:00 149 Švarc Antonín DKP0203 981832 A Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 542 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
12:42:00 1147 Adamec Martin TJN0106 2080828 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:45:00 1112 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 1308 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
12:45:00 147 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 148 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 652 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:48:00 1187 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
12:51:00 1309 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc
12:51:00 451 Féder Medard LCE0111 7201802 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:51:00 1272 Chovanec Václav TZL0201 218977 A SKOB Zlín
12:54:00 653 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:54:00 403 Mayer Šimon KSH0202 2078478 B OB Kašperské Hory
12:54:00 18 Kostka Jiří AOP0201 2085648 A Orientační Běh Opava
12:57:00 202 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
12:57:00 1204 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
12:57:00 1045 Doležal Matyáš STE0208 2073721 B SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 19 Valík Adam AOP0301 2081359 A Orientační Běh Opava
13:00:00 345 Valášek Václav KAM0100 336743 B OK Kamenice
13:00:00 1509 Coufal Jáchym ZBM0200 1400432 A SK Žabovřesky Brno
13:03:00 186 Šmol David DOK0100 2053509 A OK Doksy
13:03:00 185 Synek Petr DOK0200 7207878 A OK Doksy
13:03:00 897 Fábera David SHK0305 2088201 A OK Slavia Hradec Králové
13:06:00 146 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 1510 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno
13:06:00 1273 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
13:09:00 1048 Svoboda Radek STE0207 2032142 B SK SKI-OB Šternberk
13:09:00 1604 Newiak Nick NEK0101 2096220 A Nejdek Orienteering
13:09:00 1420 Spěváček Vojtěch VPM0205 9102081 B KOS Slavia Plzeň
13:12:00 273 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava
13:12:00 2 Adámek Filip ABM0101 9102569 A KOB ALFA Brno
13:12:00 795 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
13:15:00 1433 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:15:00 306 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
13:15:00 346 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
13:18:00 101 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
13:18:00 1189 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
13:18:00 413 Hecl František KSU0201 2058486 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:21:00 1046 Lukašák Šimon STE0202 2032192 A SK SKI-OB Šternberk
13:21:00 347 Škvor Adam KAM0202 425596 A OK Kamenice
13:21:00 307 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
13:24:00 203 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
13:24:00 266 Rücker Jan HOR0201 2025353 A TJ Jiskra Hořice
13:24:00 414 Šafář Martin KSU0105 2056308 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:27:00 281 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
13:27:00 737 Šimša Martin PGP0309 2090836 A SK Praga
13:27:00 635 Valenta Adam OPI0102 2091535 B Orientační sporty Písek
13:30:00 343 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
13:30:00 1114 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
13:30:00 1425 Matuš Vít VRB0202 2067396 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:33:00 1085 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB TRETRA Praha
13:33:00 127 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
13:33:00 736 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 A SK Praga
13:36:00 895 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
13:36:00 583 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice

H18 7.00 km, 370 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 419 Ondráček Radek KSU9933 2056305 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:17:00 274 Galbavý Matěj CHA0000 2059764 B OK Chrastava
12:17:00 545 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 78 Pavlovec Dan BOR0001 887936 A OK Jiskra Nový Bor
12:20:00 1567 Goldschmidt Tobiáš 47S0003 2045678 TJ Rapid Bratislava
12:20:00 1005 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
12:23:00 955 Kafka Matěj SJI9903 7200364 A OK Jihlava
12:23:00 1513 Komenda Jan ZBM9902 9201065 B SK Žabovřesky Brno
12:23:00 1454 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
12:26:00 420 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:26:00 1149 Novotný Marek TJN9901 232325 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 956 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
12:29:00 1310 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B SOB Olomouc
12:29:00 308 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
12:29:00 1512 Hlaváč Ondřej ZBM9901 2059757 A SK Žabovřesky Brno
12:32:00 739 Vítek Karel PGP9904 7207350 A SK Praga
12:32:00 1050 Horčička Vít STE9919 682370 A SK SKI-OB Šternberk
12:32:00 1608 Ormay Mihaly 61H9901 8636768 SPA
12:35:00 187 Synek Antonín DOK0001 7209352 A OK Doksy
12:35:00 115 Sabol Josef CTB9902 436413 B SK OB Chotěboř
12:35:00 1192 Holesz Sebastian TRI9902 2073753 B TJ TŽ Třinec
12:38:00 1004 Procházka Jakub SOP9903 7207864 B OOB TJ Slezan Opava
12:38:00 1148 Nagy Josef TJN0006 2069092 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:38:00 422 Kroul Josef KSU0044 2056268 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:41:00 348 Škvor Ota KAM9900 981828 A OK Kamenice
12:41:00 898 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
12:41:00 1609 Kalman Erik 61H9902 8088801 SPA
12:44:00 417 Matoušek Matěj KSU0005 2080935 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:44:00 128 Postolka Jáchym DKL9900 888621 B KOB Kladno
12:44:00 547 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 1511 Dekrét Jakub ZBM9907 2088141 A SK Žabovřesky Brno
12:47:00 700 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:47:00 1026 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
12:50:00 416 Gedeon Dominik KSU9900 2067337 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:50:00 546 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
12:50:00 282 Křivda Tomáš CHC9901 9200535 A K.O.B. Choceň
12:53:00 799 Chvátil Šimon PHK9908 2035744 A OK 99 Hradec Králové
12:53:00 3 Florián Vojtěch ABM9901 438043 B KOB ALFA Brno
12:53:00 319 Chupek Jakub JPV9911 7200370 A Oddíl OS SK Prostějov
12:56:00 1229 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 B OOB TJ Turnov
12:56:00 20 Valík Tomáš AOP0001 7203453 A Orientační Běh Opava
12:56:00 544 Volák Ondřej LPU0010 2011790 A OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 1049 Jirka Mikuláš STE0000 7202871 A SK SKI-OB Šternberk
12:59:00 543 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 105 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
13:02:00 1115 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 798 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
13:02:00 309 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
13:05:00 421 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:05:00 692 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
13:05:00 453 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:08:00 1015 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:08:00 797 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 A OK 99 Hradec Králové
13:08:00 957 Čech Petr SJI0001 2075680 A OK Jihlava
13:11:00 452 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:11:00 1116 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
13:11:00 1191 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
13:14:00 418 Müller Jonáš KSU9906 2053541 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:14:00 1274 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 A SKOB Zlín
13:14:00 116 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
13:17:00 835 Buk Petr ROU0001 2075666 A SKOB Roudnice nad Labem
13:17:00 379 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
13:17:00 1230 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov

H20 7.60 km, 395 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 1152 Michek David TJN9802 2027247 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:13:00 1275 Mikel David TZL9703 7208084 A SKOB Zlín
12:16:00 61 Drozd Michal BBM9701 331262 B BETA URSUS Orienteering
12:16:00 1193 Cienciala Jan TRI9801 1400410 B TJ TŽ Třinec
12:19:00 320 Vystavěl Ondřej JPV9807 1602633 R Oddíl OS SK Prostějov
12:19:00 1086 Ransdorf Jakub TAP9805 9201323 A KOB TRETRA Praha
12:22:00 958 Bořil Jan SJI9700 7200584 R OK Jihlava
12:22:00 1150 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 45 Sláma Dušan ASU9843 7204978 R Magnus Orienteering
12:25:00 236 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:28:00 1068 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
12:28:00 959 Frýba Dominik SJI9702 7200599 A OK Jihlava
12:31:00 1610 Egei Patrik 61H9800 2037814 SPA
12:31:00 351 Moravec Jakub KAM9702 7201811 A OK Kamenice
12:34:00 129 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
12:34:00 454 Sýkora Vojtěch LCE9801 7200378 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:37:00 740 Bartoš Vojtěch PGP9809 9102565 B SK Praga
12:37:00 901 Gebrt Jan SHK9801 7202576 R OK Slavia Hradec Králové
12:40:00 310 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 B OK Jilemnice
12:40:00 801 Vandas Daniel PHK9805 9110998 R OK 99 Hradec Králové
12:43:00 743 Novák Aleš PGP9808 7202855 A SK Praga
12:43:00 899 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 R OK Slavia Hradec Králové
12:46:00 930 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 A Sportcentrum Jičín
12:46:00 21 Mielec Jaromír AOP9701 515123 A Orientační Běh Opava
12:49:00 802 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
12:49:00 490 Melichar Vojtěch LLI9802 7200375 B TJ Loko Liberec
12:52:00 1605 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
12:52:00 283 Semrád Ladislav CHC9701 2053577 R K.O.B. Choceň
12:55:00 188 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
12:55:00 150 Semerád Antonín DKP9801 1394693 R Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 79 Kašpar Ludvík BOR9805 7200544 B OK Jiskra Nový Bor
12:58:00 1151 Šmaus Jan TJN9700 2067320 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:01:00 741 Werner Michal PGP9705 2080959 A SK Praga
13:01:00 1514 Hirš Otakar ZBM9801 7200360 R SK Žabovřesky Brno
13:04:00 1231 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
13:04:00 1276 Podmolík Josef TZL9701 7203466 A SKOB Zlín
13:07:00 900 Pek Daniel SHK9803 7980810 R OK Slavia Hradec Králové
13:07:00 350 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
13:10:00 548 Žák Jan LPU9802 2025379 A OK Lokomotiva Pardubice
13:10:00 800 Bendák Jan PHK9800 7681889 A OK 99 Hradec Králové
13:13:00 349 Hausenblas Šimon KAM9803 361923 A OK Kamenice
13:13:00 742 Navrátil Šimon PGP9702 681882 E SK Praga
13:16:00 1311 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 A SOB Olomouc
13:16:00 352 Valášek Jiří KAM9700 232245 A OK Kamenice
13:19:00 1016 Pokorný David SRK9701 8000049 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:19:00 1087 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 A KOB TRETRA Praha

H21 10.30 km, 535 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 1277 Nečas Jiří TZL9101 7887934 R SKOB Zlín
12:03:00 401 Pova Ondřej KRL9304 207825 C Kometa Kralovice
12:03:00 237 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 1283 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
12:06:00 292 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
12:06:00 556 Čermák Jan LPU9301 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 1378 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 460 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 990 Vištejn Jiří SNA9301 207839 C TJ START Náchod
12:09:00 33 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
12:09:00 1279 Dlabaja Štěpán TZL8508 7995797 R SKOB Zlín
12:09:00 353 Kozák Petr KAM6501 51733 C OK Kamenice
12:12:00 457 Perůtka Jan LCE8801 52705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:12:00 285 Křivda Martin CHC9501 2025344 C K.O.B. Choceň
12:12:00 1519 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
12:12:00 750 Landovský Jakub PGP9601 502088 R SK Praga
12:15:00 558 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 1278 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
12:15:00 1088 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C KOB TRETRA Praha
12:15:00 1282 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
12:18:00 151 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 551 Hovorka Lukáš LPU9001 981816 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 50 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
12:18:00 964 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
12:21:00 1377 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
12:21:00 1611 Morandini Viktor 61H8700 8030916 SPA
12:21:00 1237 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
12:21:00 749 Košárek Pavel PGP7107 51568 C SK Praga
12:24:00 1527 Zháňal Jan ZBM8721 1111187 C SK Žabovřesky Brno
12:24:00 805 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
12:24:00 492 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C TJ Loko Liberec
12:24:00 1241 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C OOB TJ Turnov
12:27:00 654 Kamenický Jeroným OSN9549 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:27:00 1052 Skoupý Jan STE9411 2027239 C SK SKI-OB Šternberk
12:27:00 1523 Palas Jan ZBM8507 500267 C SK Žabovřesky Brno
12:27:00 80 Burda Matěj BOR9608 7667667 R OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 962 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
12:30:00 1195 Argaláš Michal TRI9301 887630 R TJ TŽ Třinec
12:30:00 903 Remeš Petr SHK9403 7207364 C OK Slavia Hradec Králové
12:30:00 461 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:33:00 223 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
12:33:00 284 Sháněl Jan CHC9402 2053589 C K.O.B. Choceň
12:33:00 357 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
12:33:00 1232 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
12:36:00 458 Vavrys Johan LCE9302 553457 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:36:00 1520 Kazda Adam ZBM9104 232343 C SK Žabovřesky Brno
12:36:00 152 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 1153 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:39:00 1426 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:39:00 960 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
12:39:00 1280 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C SKOB Zlín
12:39:00 1239 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
12:42:00 624 Červinka Jan OKP8901 436949 C SK OK 24 Praha
12:42:00 1524 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Žabovřesky Brno
12:42:00 1515 Bořil Tomáš ZBM8833 681876 C SK Žabovřesky Brno
12:42:00 751 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
12:45:00 1380 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
12:45:00 23 Hadač Filip AOP9301 887157 C Orientační Běh Opava
12:45:00 5 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
12:45:00 931 Kovář Miroslav SJC8104 7201777 C Sportcentrum Jičín
12:48:00 455 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:48:00 1379 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
12:48:00 1028 Král Václav SSU8243 887940 C SK Severka Šumperk
12:48:00 1530 Zimmermann Jakub ZBM8928 995810 C SK Žabovřesky Brno
12:51:00 933 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
12:51:00 803 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
12:51:00 1526 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
12:51:00 424 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:54:00 1281 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín
12:54:00 177 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
12:54:00 807 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R OK 99 Hradec Králové
12:54:00 744 Landovský Tomáš PGP9103 910714 C SK Praga
12:57:00 747 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
12:57:00 4 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
12:57:00 1529 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
12:57:00 423 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:00:00 1240 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
13:00:00 1051 Doležel Ondřej STE9202 51123 C SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 1117 Kozák Osvald TBM8201 515009 R KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 552 Záveský Filip LPU9306 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
13:03:00 666 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
13:03:00 1332 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
13:03:00 559 Udržal Tomáš LPU8002 886715 E OK Lokomotiva Pardubice
13:03:00 902 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
13:06:00 806 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
13:06:00 48 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
13:06:00 321 Fajkus Radim JPV9509 1602630 C Oddíl OS SK Prostějov
13:06:00 81 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
13:09:00 1235 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
13:09:00 1516 Bravený Vít ZBM9102 888891 C SK Žabovřesky Brno
13:09:00 1089 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB TRETRA Praha
13:09:00 1238 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
13:12:00 555 Zvěřina Petr LPU8208 887920 R OK Lokomotiva Pardubice
13:12:00 904 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
13:12:00 462 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:12:00 22 Glonek Jakub AOP9602 1625050 E Orientační Běh Opava
13:15:00 1236 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
13:15:00 1517 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
13:15:00 1027 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
13:15:00 557 Grundmann Jan LPU9410 515487 C OK Lokomotiva Pardubice
13:18:00 354 Navrátil Boris KAM9203 515444 R OK Kamenice
13:18:00 1233 Baier Martin TUR7603 7677777 R OOB TJ Turnov
13:18:00 1613 Bugár Gergely 61H9200 9101950 SPA
13:18:00 358 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
13:21:00 961 Čech Jan SJI9601 7003044 R OK Jihlava
13:21:00 510 Valeš Jiří LPM9502 7201192 R OK Lokomotiva Plzeň
13:21:00 963 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
13:21:00 550 Nožka Radek LPU9005 515166 E OK Lokomotiva Pardubice
13:24:00 1194 Kantor Ondřej TRI9103 920676 R TJ TŽ Třinec
13:24:00 1582 Grätsch Markus 71D9600 9080057 USV TU Dresden
13:24:00 463 Mudrák Štěpán LCE9601 7210097 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:24:00 554 Procházka David LPU9113 515162 E OK Lokomotiva Pardubice
13:27:00 509 Kolovský František LPM9202 887626 R OK Lokomotiva Plzeň
13:27:00 47 Zbranek Roman ASU8808 8422248 R Magnus Orienteering
13:27:00 1528 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E SK Žabovřesky Brno
13:27:00 456 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 1234 Hradec Pavel TUR8801 995821 E OOB TJ Turnov
13:30:00 491 Fürst Matouš LLI9603 7003006 E TJ Loko Liberec
13:30:00 748 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
13:30:00 1029 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
13:33:00 1518 Hruška Jakub ZBM9515 1591995 C SK Žabovřesky Brno
13:33:00 1552 Nakvosas Gytis 17LXXX1 1394123 OK Azuolas
13:33:00 1381 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
13:33:00 932 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
13:36:00 1521 Mokrý Stanislav ZBM9202 886812 R SK Žabovřesky Brno
13:36:00 359 Kettner Vojtěch KAM9601 897360 E OK Kamenice
13:36:00 356 Kettner Lukáš KAM9403 887640 R OK Kamenice
13:36:00 549 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
13:39:00 46 Horvát Petr ASU9447 886264 E Magnus Orienteering
13:39:00 1612 Liszka Krisztian 61H9201 1408162 SPA
13:39:00 49 Šmelík Martin ASU9644 682340 R Magnus Orienteering
13:39:00 51 Minář Marek ASU9444 8396969 E Magnus Orienteering
13:42:00 355 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
13:42:00 553 Kubelka Tomáš LPU9307 889299 E OK Lokomotiva Pardubice
13:42:00 459 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:42:00 1525 Hájek Daniel ZBM8919 9890118 E SK Žabovřesky Brno
13:45:00 808 Kubát Pavel PHK9101 7207507 E OK 99 Hradec Králové
13:45:00 804 Petržela Jan PHK9200 9920924 E OK 99 Hradec Králové
13:45:00 809 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
13:45:00 746 Procházka Jan PGP8407 515110 E SK Praga
13:48:00 1522 Nykodým Miloš ZBM9005 1003623 E SK Žabovřesky Brno
13:48:00 745 Šedivý Jan PGP8409 1406172 E SK Praga
13:48:00 1030 Král Vojtěch SSU8841 7207366 E SK Severka Šumperk

H35 7.00 km, 335 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:15:00 636 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
13:17:00 906 Paclík Roman SHK7801 7202780 C OK Slavia Hradec Králové
13:19:00 24 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
13:21:00 905 Bláha Jan SHK8215 9145 C OK Slavia Hradec Králové
13:23:00 965 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
13:25:00 224 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
13:27:00 979 Hanák Jan SLA8002 9201329 C SKOB Slaný
13:29:00 155 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
13:31:00 225 Seidl Miroslav EKP7402 888643 C VŠTJ Ekonom Praha
13:33:00 425 Růžička Lukáš KSU7849 52602 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:35:00 986 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
13:37:00 670 Janeček Oldřich MFP8200 8215015 C VŠSK MFF UK Praha
13:39:00 908 Weiner Jakub SHK7911 9140 C OK Slavia Hradec Králové
13:41:00 1584 Kautský Jiří 9BC8200 7260018 NNN
13:43:00 1531 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
13:45:00 238 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:47:00 189 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
13:49:00 1532 Stehlík Miroslav ZBM8208 897391 C SK Žabovřesky Brno
13:51:00 811 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
13:53:00 1018 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:55:00 153 Mrázek Jiří DKP7911 7922111 C Oddíl OB Kotlářka
13:57:00 1242 Oma Jakub TUR8002 800320 C OOB TJ Turnov
13:59:00 997 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
14:01:00 753 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
14:03:00 860 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
14:05:00 1284 Beran Pavel TZL7920 52220 C SKOB Zlín
14:07:00 1596 Pospíšil Radek 5SX7800 2113364 Májovci
14:09:00 1285 Novotný Jiří TZL8001 515192 C SKOB Zlín
14:11:00 934 Uhlík Michal SJC8007 7207702 C Sportcentrum Jičín
14:13:00 1382 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
14:15:00 464 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:17:00 752 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
14:19:00 1017 Krmaš Václav SRK8001 9521 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:21:00 907 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
14:23:00 465 Hanslian David LCE7835 995852 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:25:00 810 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
14:27:00 154 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
14:29:00 1069 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
14:31:00 53 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
14:33:00 1053 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
14:35:00 52 Bubela Tomáš ASU8101 7456789 C Magnus Orienteering
14:37:00 560 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice

H40 6.40 km, 305 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:07:00 1594 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
13:09:00 267 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C TJ Jiskra Hořice
13:11:00 1333 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
13:13:00 1205 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
13:15:00 1570 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
13:17:00 1321 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
13:19:00 286 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
13:21:00 477 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
13:23:00 14 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
13:25:00 1563 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
13:27:00 909 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
13:29:00 1119 Milán Pavel TBM7227 53242 C KOS TJ Tesla Brno
13:31:00 861 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
13:33:00 1286 Pernička Petr TZL7336 7207038 C SKOB Zlín
13:35:00 102 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
13:37:00 754 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
13:39:00 1386 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
13:41:00 1456 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
13:43:00 1385 Kosek Jiří VLI7502 2113368 C Slavia Liberec orienteering
13:45:00 1120 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
13:47:00 584 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:49:00 561 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
13:51:00 1457 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
13:53:00 426 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:55:00 756 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
13:57:00 1383 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
13:59:00 1070 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
14:01:00 1387 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
14:03:00 1455 Horák Pavel VSP7305 2032184 C USK Praha
14:05:00 204 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
14:07:00 361 Zámečník David KAM7500 2060207 C OK Kamenice
14:09:00 757 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
14:11:00 1390 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
14:13:00 1155 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:15:00 1458 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
14:17:00 190 Šmol Marcel DOK7300 2053516 C OK Doksy
14:19:00 755 Matějů Luboš PGP7601 682623 C SK Praga
14:21:00 6 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
14:23:00 258 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
14:25:00 7 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
14:27:00 910 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
14:29:00 1154 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:31:00 191 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
14:33:00 944 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
14:35:00 117 Gregor Martin CTB7701 887165 C SK OB Chotěboř
14:37:00 82 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
14:39:00 966 Orany Tomáš SJI7311 52966 C OK Jihlava
14:41:00 1624 Molnár Péter 68HXXXX 0 Alpokalja szabadidosport Környezetvédő Egyesület
14:43:00 911 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
14:45:00 618 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
14:47:00 1389 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
14:49:00 26 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
14:51:00 54 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
14:53:00 1118 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
14:55:00 998 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
14:57:00 25 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
14:59:00 1606 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
15:01:00 1617 Šunka Jan LOU7600 7205005 SK Louňovice
15:03:00 1384 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
15:05:00 239 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:07:00 433 Střelba Ondřej KTA7501 7209464 C SK Kotnov Tábor
15:09:00 360 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
15:11:00 976 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
15:13:00 1256 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
15:15:00 8 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
15:17:00 1547 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
15:19:00 912 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
15:21:00 1388 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering

H45 5.80 km, 270 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:45:00 863 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
12:47:00 586 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:49:00 1568 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
12:51:00 434 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
12:53:00 1461 Gajda Jan VSP6801 515108 C USK Praha
12:55:00 362 Hankovec Petr KAM7101 995898 C OK Kamenice
12:57:00 759 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
12:59:00 663 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C KČT Aš
13:01:00 1462 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
13:03:00 363 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
13:05:00 1539 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
13:07:00 1556 Fujak Vladimir 37S7200 425448 Kysucke Nove Mesto
13:09:00 1483 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
13:11:00 914 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
13:13:00 478 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
13:15:00 1288 Šidla Jan TZL6808 7053367 C SKOB Zlín
13:17:00 945 Beneš Jan SJH7001 336767 C SJH Jindřichův Hradec
13:19:00 1287 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
13:21:00 655 Mareček Petr OSN6900 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:23:00 1159 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:25:00 980 Kolář Tomáš SLA7103 887615 C SKOB Slaný
13:27:00 1598 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
13:29:00 625 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
13:31:00 494 Fürst Aleš LLI6801 436961 C TJ Loko Liberec
13:33:00 1312 Horčička Petr UOL7007 682380 C SOB Olomouc
13:35:00 227 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
13:37:00 1558 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
13:39:00 969 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
13:41:00 1460 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
13:43:00 1257 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
13:45:00 968 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
13:47:00 493 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
13:49:00 1243 Drahoňovský Aleš TUR7201 888638 C OOB TJ Turnov
13:51:00 1482 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C OK Netopýr Zákupy
13:53:00 495 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
13:55:00 1161 Zuzánek Zdeněk TJN5901 1302798 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:57:00 812 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
13:59:00 1349 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
14:01:00 562 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
14:03:00 587 Žejdlík Michal LTP7001 682100 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:05:00 1571 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
14:07:00 1350 Sadílek Martin VIC6901 52293 C OB Vizovice
14:09:00 1395 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
14:11:00 27 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
14:13:00 621 Rigó Marek ODR7101 52756 C SKOB Odry
14:15:00 312 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
14:17:00 1038 Pachnik Dariusz STB6901 504408 C TJ Stadion Nový Bor
14:19:00 967 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
14:21:00 1394 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
14:23:00 913 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
14:25:00 226 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
14:27:00 656 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:29:00 404 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
14:31:00 55 Pavlík Radek ASU6849 920658 C Magnus Orienteering
14:33:00 1156 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:35:00 683 Černý Libor MLA6901 301466 C MLOK Mariánské Lázně
14:37:00 862 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
14:39:00 758 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
14:41:00 1393 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
14:43:00 1427 Klech Richard VRB7201 436946 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:45:00 991 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
14:47:00 83 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
14:49:00 585 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:51:00 693 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
14:53:00 1121 Kligl Vladislav TBM6910 53264 C KOS TJ Tesla Brno
14:55:00 178 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
14:57:00 1578 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
14:59:00 1618 Sławiński Marcin 3NP7100 1603314 3BRt
15:01:00 563 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
15:03:00 844 Šimík Daniel ROZ6900 2051487 C OK Roztoky
15:05:00 1158 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:07:00 259 Kaděra Pavel HAV7100 253120 C OB Havířov
15:09:00 1157 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:11:00 1334 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno
15:13:00 992 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
15:15:00 1391 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
15:17:00 946 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
15:19:00 62 Fiala Jan BBM7205 7207495 C BETA URSUS Orienteering
15:21:00 311 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
15:23:00 813 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
15:25:00 1396 Urbaník Robert VLI7002 8292 C Slavia Liberec orienteering
15:27:00 1019 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:29:00 1392 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
15:31:00 1554 Chupek Jozef VZA7102 7204980 Slávia ŽU Žilina
15:33:00 427 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:35:00 402 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:37:00 1160 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:39:00 1020 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:41:00 1459 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
15:43:00 1550 Vébr Jiří VTA6901 515484 C SC vebr-sport

H50 5.50 km, 260 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 250 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:04:00 157 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 818 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
13:08:00 566 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
13:10:00 86 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C OK Jiskra Nový Bor
13:12:00 564 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 915 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
13:16:00 1031 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
13:18:00 760 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
13:20:00 1322 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
13:22:00 1122 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
13:24:00 1615 Koltai Zoltan 61H6700 362952 SPA
13:26:00 1540 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
13:28:00 589 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:30:00 118 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
13:32:00 268 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
13:34:00 85 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
13:36:00 817 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
13:38:00 1290 Vrubel Karel TZL6401 53143 C SKOB Zlín
13:40:00 814 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
13:42:00 1039 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
13:44:00 1614 Egei Tamas 61H6300 8636776 SPA
13:46:00 1054 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
13:48:00 846 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
13:50:00 916 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
13:52:00 674 Reichl Michal MKP6402 51701 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:54:00 600 Bendák Petr LTU6500 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:56:00 30 Schuster Martin AOP6502 995843 C Orientační Běh Opava
13:58:00 1600 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
14:00:00 322 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
14:02:00 1289 Láznička Robert TZL6309 53368 C SKOB Zlín
14:04:00 287 Křivda Ivan CHC6701 9552 C K.O.B. Choceň
14:06:00 1244 Stárek Filip TUR6602 8218 C OOB TJ Turnov
14:08:00 602 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:10:00 657 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:12:00 947 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
14:14:00 671 Siegl Roman MFP6700 443101 C VŠSK MFF UK Praha
14:16:00 64 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
14:18:00 672 Suk Jiří MFP6401 515016 C VŠSK MFF UK Praha
14:20:00 260 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
14:22:00 565 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
14:24:00 29 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
14:26:00 1345 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
14:28:00 63 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
14:30:00 288 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
14:32:00 619 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
14:34:00 761 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
14:36:00 28 Hadač Miroslav AOP6501 682679 C Orientační Běh Opava
14:38:00 847 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
14:40:00 9 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno
14:42:00 816 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
14:44:00 1583 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
14:46:00 601 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:48:00 228 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
14:50:00 158 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
14:52:00 1434 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:54:00 970 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
14:56:00 84 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
14:58:00 10 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
15:00:00 428 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:02:00 815 Kamenický Jan PHK6601 232255 C OK 99 Hradec Králové
15:04:00 156 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
15:06:00 466 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:08:00 588 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:10:00 479 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
15:12:00 31 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
15:14:00 684 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
15:16:00 1314 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
15:18:00 364 Škvor Martin KAM6700 52267 C OK Kamenice
15:20:00 1313 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc

H55 5.10 km, 250 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:15:00 591 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:17:00 567 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
13:19:00 1123 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
13:21:00 387 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:23:00 88 Janás Jiří BOR6201 8478 C OK Jiskra Nový Bor
13:25:00 987 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
13:27:00 89 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
13:29:00 205 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
13:31:00 480 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
13:33:00 568 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
13:35:00 159 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
13:37:00 866 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
13:39:00 705 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
13:41:00 380 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
13:43:00 917 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
13:45:00 632 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
13:47:00 1055 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
13:49:00 32 Pavelek Luděk AOP5801 8811 C Orientační Běh Opava
13:51:00 704 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C SKP České Budějovice
13:53:00 971 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
13:55:00 1247 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
13:57:00 1463 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
13:59:00 15 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C OOB Spartak Adamov
14:01:00 1245 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
14:03:00 1090 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB TRETRA Praha
14:05:00 658 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:07:00 1091 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB TRETRA Praha
14:09:00 388 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:11:00 124 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
14:13:00 631 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
14:15:00 313 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
14:17:00 626 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C SK OK 24 Praha
14:19:00 437 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:21:00 972 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
14:23:00 467 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:25:00 1246 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
14:27:00 1056 Václavek Tomáš STE5809 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
14:29:00 685 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
14:31:00 1323 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
14:33:00 764 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
14:35:00 240 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:37:00 1291 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
14:39:00 948 Romanovský Alois SJH6101 331118 C SJH Jindřichův Hradec
14:41:00 429 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:43:00 590 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:45:00 1206 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
14:47:00 323 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
14:49:00 265 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
14:51:00 762 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
14:53:00 261 Lužný Ladislav HAV6000 336792 C OB Havířov
14:55:00 87 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
14:57:00 864 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
14:59:00 659 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:01:00 1335 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
15:03:00 1397 Poloprutský Tomáš VLI6205 51227 C Slavia Liberec orienteering
15:05:00 763 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
15:07:00 865 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
15:09:00 935 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín

H60 4.90 km, 210 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:21:00 918 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
13:24:00 1162 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:27:00 1248 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
13:30:00 664 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
13:33:00 634 Sýkora Jiří OOP5400 8863 C TJ Opava
13:36:00 665 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
13:39:00 125 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
13:42:00 482 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
13:45:00 819 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
13:48:00 569 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
13:51:00 1543 Jirka Jiří ZPV5501 301599 C KOB ZPV Prostějov
13:54:00 263 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C OB Havířov
13:57:00 481 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
14:00:00 1164 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:03:00 1336 Hanzl Vlastimil VBM5329 49558 C VSK Mendelu Brno
14:06:00 1315 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
14:09:00 1163 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:12:00 1196 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
14:15:00 820 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
14:18:00 1092 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB TRETRA Praha
14:21:00 269 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
14:24:00 629 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
14:27:00 1337 Potěšil Václav VBM5613 301201 C VSK Mendelu Brno
14:30:00 375 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
14:33:00 867 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
14:36:00 192 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
14:39:00 1294 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
14:42:00 1071 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
14:45:00 627 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
14:48:00 229 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
14:51:00 126 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
14:54:00 430 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:57:00 702 Robotka Libor PBM5303 52027 C TJ Spartak 1. Brněnská
15:00:00 1293 Nečas Rudolf TZL5703 7209287 C SKOB Zlín
15:03:00 241 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:06:00 1398 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
15:09:00 262 Jakobi Zdeněk HAV5701 336721 C OB Havířov
15:12:00 160 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
15:15:00 65 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
15:18:00 1021 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:21:00 1292 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
15:24:00 660 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:27:00 570 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 1551 Šomvársky Ján NNN5500 232173 Neregistrovaní (NNN)

H65 4.20 km, 170 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:09:00 765 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
13:11:00 251 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:13:00 675 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:15:00 869 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
13:17:00 1565 Kotecký Roman 13G4900 8040749 Octavian Droobers
13:19:00 314 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
13:21:00 1251 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
13:23:00 1296 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
13:25:00 297 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C OB Jenišovice
13:27:00 573 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
13:29:00 1399 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
13:31:00 1464 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
13:33:00 620 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
13:35:00 1295 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
13:37:00 98 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
13:39:00 1207 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
13:41:00 633 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
13:43:00 571 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
13:45:00 1402 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
13:47:00 1616 Hegedüs Zoltan 61H5200 45417 SPA
13:49:00 829 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:51:00 695 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava
13:53:00 1466 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
13:55:00 1175 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
13:57:00 848 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
13:59:00 694 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
14:01:00 868 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
14:03:00 1559 Edward Bartkowiak 34P4800 412412 WKS Grunwald Poznań
14:05:00 1249 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
14:07:00 1400 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
14:09:00 988 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
14:11:00 1176 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
14:13:00 1435 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:15:00 1564 Babický Tomáš RUM5001 8890 C ZOOB Rumburk
14:17:00 1165 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:19:00 1541 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
14:21:00 766 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C SK Praga
14:23:00 1542 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
14:25:00 603 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:27:00 1057 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
14:29:00 1403 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
14:31:00 1436 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:33:00 1252 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
14:35:00 90 Rančák Josef BOR5004 886284 C OK Jiskra Nový Bor
14:37:00 68 Telecký Martin BFM5201 2113052 C SKOB Frýdek - Místek
14:39:00 1006 Jurčák Karel SOP5101 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
14:41:00 161 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
14:43:00 230 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
14:45:00 298 Richtr Jiří JEN5001 7777 C OB Jenišovice
14:47:00 1401 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
14:49:00 66 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
14:51:00 373 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
14:53:00 1250 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
14:55:00 1437 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:57:00 572 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
14:59:00 1338 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
15:01:00 109 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
15:03:00 1465 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
15:05:00 1124 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C KOS TJ Tesla Brno

H70 3.80 km, 140 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:06:00 981 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
13:10:00 99 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
13:14:00 381 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
13:18:00 871 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
13:22:00 326 Janda Josef KAD4701 301667 C Originální Vivalín Team Kadaň
13:26:00 1258 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
13:30:00 870 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:34:00 1467 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
13:38:00 1585 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
13:42:00 496 Kraus Jan LLI4501 51213 C TJ Loko Liberec
13:46:00 315 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
13:50:00 1560 Waldemar Pietkiewicz 34P4300 2023855 WKS Grunwald Poznań
13:54:00 983 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
13:58:00 163 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
14:02:00 686 Fišák Jan MLA4401 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
14:06:00 1340 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
14:10:00 497 Peterka Josef LLI4702 51204 C TJ Loko Liberec
14:14:00 162 Procházka Aleš DKP4700 49885 C Oddíl OB Kotlářka
14:18:00 1339 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
14:22:00 849 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
14:26:00 1032 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
14:30:00 468 Šmelík Ľudo LCE4301 2104604 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:34:00 676 Koč Zdeněk MKP4700 9101102 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:38:00 830 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:42:00 1022 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:46:00 1177 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
14:50:00 701 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
14:54:00 242 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:58:00 993 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
15:02:00 872 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
15:06:00 574 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice

H75 3.20 km, 100 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 677 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:22:00 1297 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
14:28:00 824 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
14:34:00 1166 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:40:00 949 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
14:46:00 91 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
14:52:00 687 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
14:58:00 92 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
15:04:00 821 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
15:10:00 592 Klawun Kendray Werner George LTP4201 2112867 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:16:00 767 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
15:22:00 699 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
15:28:00 630 Lisý Jan ONO4201 301501 C SKOB Ostrov
15:34:00 973 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
15:40:00 822 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové

H80 3.00 km, 95 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:18:00 1318 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
14:24:00 1298 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
14:30:00 93 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
14:36:00 936 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
14:42:00 94 Mašek Pavel BOR3602 8544 C OK Jiskra Nový Bor

T4A 4.10 km, 170 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 1623 Kliková Barbora 3SZ8250 0 000
12:03:00 174 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:05:00 661 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:07:00 1469 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
12:09:00 698 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
12:11:00 823 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
12:13:00 316 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
12:15:00 1579 Krumlovská Barbora RIC8050 2049650 C OB Říčany
12:17:00 1093 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB TRETRA Praha
12:19:00 370 Škácha Vít KAM0309 682695 B OK Kamenice
12:21:00 1475 Kosíková Eliška VSP0051 9101185 C USK Praha
12:23:00 1601 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
12:25:00 1324 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
12:27:00 1410 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 B Slavia Liberec orienteering
12:29:00 1479 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
12:31:00 1346 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
12:33:00 1058 Urbanová Edita STE7454 52480 C SK SKI-OB Šternberk
12:35:00 500 Marková Hana LLI0450 2060281 B TJ Loko Liberec
12:37:00 994 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
12:39:00 431 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:41:00 97 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 B OK Jiskra Nový Bor
12:43:00 836 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
12:45:00 365 Hankovcová Helena KAM0350 442879 B OK Kamenice
12:47:00 231 Blaha Jiří EKP0401 7209480 B VŠTJ Ekonom Praha
12:49:00 1473 Kodejšová Alena VSP7152 2061813 C USK Praha
12:51:00 56 Oľhavová Hana ASU9199 416555 C Magnus Orienteering
12:53:00 208 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
12:55:00 845 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
12:57:00 1301 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
12:59:00 1477 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
13:01:00 605 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:03:00 703 Robotková Lenka PBM5451 52051 C TJ Spartak 1. Brněnská
13:05:00 639 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
13:07:00 1041 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
13:09:00 1405 Ekert Tomáš VLI0302 2078461 B Slavia Liberec orienteering
13:11:00 1352 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
13:13:00 234 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
13:15:00 1126 Milán Jakub TBM0411 888640 A KOS TJ Tesla Brno
13:17:00 317 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
13:19:00 1415 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
13:21:00 1572 Tóth Ivett 25H7850 339871 Tabáni Spartacus
13:23:00 1300 Fialová Tereza TZL9090 887934 SKOB Zlín
13:25:00 318 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
13:27:00 299 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
13:29:00 1404 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
13:31:00 607 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:33:00 1406 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
13:35:00 233 Blahová Markéta EKP6951 224915 C VŠTJ Ekonom Praha
13:37:00 1699 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:39:00 1412 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
13:41:00 1167 Pesničáková Soňa TJN0451 0 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:43:00 1599 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
13:45:00 171 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
13:47:00 1472 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
13:49:00 1253 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
13:51:00 119 Běloušek Pavel CTB7601 51837 SK OB Chotěboř
13:53:00 688 Bartoš Luděk MLA6701 1421912 C MLOK Mariánské Lázně
13:55:00 172 Průša Josef DLT7301 2111710 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
13:57:00 180 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
13:59:00 1408 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
14:01:00 207 Nigrin Radek DOR7202 2067310 OK Dobříš
14:03:00 1125 Gryc Ondřej TBM0406 888648 B KOS TJ Tesla Brno
14:05:00 768 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
14:07:00 1407 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
14:09:00 1040 Dolejší Miloš STB6701 52907 C TJ Stadion Nový Bor
14:11:00 769 Hřivna Ondřej PGP0505 2061767 C SK Praga
14:13:00 696 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
14:15:00 1411 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
14:17:00 1127 Chromá Adéla TBM8870 888602 C KOS TJ Tesla Brno
14:19:00 1417 Podrábská Marie VLI0241 2078462 Slavia Liberec orienteering
14:21:00 372 Eichler Jan KAS9800 51381 C KOB Kamenický Šenov
14:23:00 1059 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
14:25:00 325 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 B Oddíl OS SK Prostějov
14:27:00 503 Bradáč David LLI0203 2032132 C TJ Loko Liberec
14:29:00 1072 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
14:31:00 1696 Kolařík Petr 6IX9200 0 Velkomoravský klub Uherské Hradiště
14:33:00 165 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
14:35:00 1693 Klinkerová Jitka KAM6450 7205037 C OK Kamenice
14:37:00 1691 Hudská Štěpánka TUR0450 1403054 B OOB TJ Turnov
14:39:00 1698 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:41:00 1685 Vakant 0 Vakant
14:43:00 1682 Vakant 0 Vakant
14:45:00 1692 Vakant 0 Vakant
14:47:00 1695 Vakant 0 Vakant
14:49:00 1687 Vakant 0 Vakant
14:51:00 1688 Vakant 0 Vakant
14:53:00 1683 Vakant 0 Vakant
14:55:00 1689 Vakant 0 Vakant
14:57:00 1694 Vakant 0 Vakant
14:59:00 1690 Vakant 0 Vakant
15:01:00 1686 Vakant 0 Vakant
15:03:00 1697 Vakant 0 Vakant
15:05:00 1700 Vakant 0 Vakant
15:07:00 1684 Vakant 0 Vakant

T4B 4.10 km, 170 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 604 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:02:00 1316 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
12:04:00 166 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 609 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:08:00 252 Würzová Karolína FYD9852 49995 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:10:00 689 Bartoš Václav MLA0101 1421913 B MLOK Mariánské Lázně
12:12:00 1555 Uhlíková Šárka 64C8150 51180 Ekonom Praha Outdoor
12:14:00 873 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
12:16:00 593 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:18:00 232 Blaha Michal EKP0402 2075608 B VŠTJ Ekonom Praha
12:20:00 850 Vlachová Dita SBR7750 410731 C SKOB Bruntál
12:22:00 396 Novák Jakub KRE0201 7207620 B OOB TJ Sokol Křemže
12:24:00 771 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
12:26:00 243 Skripniková Petra FSP8686 53159 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:28:00 950 Tichá Tereza SJH9452 995864 C SJH Jindřichův Hradec
12:30:00 1484 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
12:32:00 300 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
12:34:00 1179 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
12:36:00 1007 Procházková Marie SOP9551 49302 C OOB TJ Slezan Opava
12:38:00 1413 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
12:40:00 499 Marek Martin LLI7000 2049593 C TJ Loko Liberec
12:42:00 610 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:44:00 1632 Leníková Lenka DLT6151 0 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:46:00 11 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
12:48:00 1478 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
12:50:00 977 Dittrichová Lucie SKM0551 53811 B KOB Směr Kroměříž
12:52:00 1471 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
12:54:00 209 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 OK Dobříš
12:56:00 1474 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C USK Praha
12:58:00 1533 Chroustová Lenka ZBM9457 331025 C SK Žabovřesky Brno
13:00:00 606 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:02:00 95 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
13:04:00 770 Janderová Barbora PGP0251 438628 C SK Praga
13:06:00 608 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:08:00 120 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
13:10:00 366 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B OK Kamenice
13:12:00 179 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
13:14:00 324 Vystavěl Dušan JPV6317 52426 C Oddíl OS SK Prostějov
13:16:00 1409 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 B Slavia Liberec orienteering
13:18:00 498 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
13:20:00 638 Kahudová Dominika OPI0158 2116200 C Orientační sporty Písek
13:22:00 389 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:24:00 210 Tachezy Jan DOR5802 416159 OK Dobříš
13:26:00 673 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C VŠSK MFF UK Praha
13:28:00 1178 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
13:30:00 390 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:32:00 170 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
13:34:00 628 Šplíchal Jiří OKP4500 2087699 C SK OK 24 Praha
13:36:00 270 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
13:38:00 1590 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:40:00 611 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:42:00 1714 Szencziová Livie VLIXXXX 8985 Slavia Liberec orienteering
13:44:00 637 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
13:46:00 1645 Marek Agnieszka 3NP7450 7200388 3BRt
13:48:00 1299 Beranová Kristína TZL8553 2083393 C SKOB Zlín
13:50:00 1476 Kosíková Helena VSP6550 9101184 C USK Praha
13:52:00 1424 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
13:54:00 502 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
13:56:00 831 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:58:00 173 Průšová Hana DLT7451 2116186 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
14:00:00 1595 Matuška Pavel 5RX7000 0 NNN
14:02:00 206 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 B OK Dobříš
14:04:00 164 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
14:06:00 1208 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
14:08:00 697 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
14:10:00 772 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
14:12:00 382 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
14:14:00 501 Marková Jana LLI7152 2049529 C TJ Loko Liberec
14:16:00 301 Zabořil Vojtěch JEN0101 2060290 B OB Jenišovice
14:18:00 1351 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
14:20:00 839 Kyselová Nela ROU9951 434804 C SKOB Roudnice nad Labem
14:22:00 216 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
14:24:00 1536 Koporová Lenka ZBM9753 53721 B SK Žabovřesky Brno
14:26:00 777 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B SK Praga
14:28:00 505 Hejna Hynek LLI0300 682626 C TJ Loko Liberec
14:30:00 778 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 B SK Praga
14:32:00 1746 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
14:34:00 1739 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
14:36:00 1730 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:38:00 1731 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 49155 C OK Roztoky
14:40:00 1737 Vakant 0 Vakant
14:42:00 1743 Vakant 0 Vakant
14:44:00 1742 Vakant 0 Vakant
14:46:00 1734 Vakant 0 Vakant
14:48:00 1732 Vakant 0 Vakant
14:50:00 1735 Vakant 0 Vakant
14:52:00 1744 Vakant 0 Vakant
14:54:00 1745 Vakant 0 Vakant
14:56:00 1741 Vakant 0 Vakant
14:58:00 1740 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1736 Vakant 0 Vakant
15:02:00 1733 Vakant 0 Vakant
15:04:00 1738 Vakant 0 Vakant

T8 8.30 km, 320 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 1302 Kašpar Michal TZL9308 886701 C SKOB Zlín
12:02:00 575 Klapal Jan LPU9006 515142 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 511 Pešek Martin LPM9602 7200329 C OK Lokomotiva Plzeň
12:06:00 1580 Košut Roman 6KCXXXX 0 Neregistrovaný
12:08:00 368 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
12:10:00 1485 Andrš Petr ZAM8401 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
12:12:00 471 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:14:00 641 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 C Orientační sporty Písek
12:16:00 367 Čermák Matyáš KAM9501 232426 C OK Kamenice
12:18:00 58 Pecharová Aneta ASU8699 887908 C Magnus Orienteering
12:20:00 1347 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
12:22:00 1170 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:24:00 640 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
12:26:00 369 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice
12:28:00 392 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:30:00 642 Neužil Vít OPI0103 2091537 B Orientační sporty Písek
12:32:00 106 Hejduk Zdeněk BSO0201 7875 B KOB Baník Sokolov
12:34:00 391 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:36:00 7