Logo

Startovka závodu: Interkompas 47 - E3

Datum:
29.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Pobuda Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Parkan Jiří - R3
Stavitel tratí:
Nouza Petr - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     P     T    

D10 2.00 km, 65 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
09:36:56 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C Sportcentrum Jičín
09:45:30 Skern Anna 12A1150 8240511 Naturfreunde Wien
09:46:16 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
09:47:23 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
10:02:55 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C Sportcentrum Jičín
10:03:20 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
10:13:17 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
10:20:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
10:21:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
10:22:00 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 C SPORTICUS team
10:23:00 Janečková Kristýna MFP1150 448933 C Matfyz Praha
10:24:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
10:25:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SOS Jindřichův Hradec
10:27:00 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
10:28:00 Hendrychová Karolína KRE1250 428714 C OOB TJ Sokol Křemže
10:29:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
10:30:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš

D10N 2.20 km, 55 m, 6 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SOS Jindřichův Hradec
10:04:48 Růžičková Zuzana KSU1250 2121883 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:11:34 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Rosice
10:12:24 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
10:15:20 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
10:15:29 Šimotová Anna STA1254 2108861 OK Střelka
10:32:44 Straková Nora LME1350 416325 C SK Los Mělník
10:50:00 Collis Emma DKP1251 202233 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Janečková Eliška 90004 8012873 PBK
10:52:00 Skoumalová Lucie KTI1150 0 Klub orientačních sportů Tišnov

D12 2.40 km, 60 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
10:08:06 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
10:12:09 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B SK OB Chotěboř
10:12:49 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
10:15:12 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
10:18:22 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
10:21:11 Coufalová Rea ZBM0953 2092385 C SK Žabovřesky Brno
10:27:34 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
10:32:17 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
10:35:12 Sobotková Lada OPI0951 2064782 B Orientační sporty Písek
10:35:23 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:36:37 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
10:39:26 Coufalová Thea ZBM1050 2092407 C SK Žabovřesky Brno
10:40:51 Lubasová Aneta STA0953 8482112 C OK Střelka
10:50:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C SOS Jindřichův Hradec
10:51:00 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
10:52:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
10:53:00 Šimková Anežka LME0950 2020717 C SK Los Mělník
10:54:00 Legátová Alice VTA0952 2019553 C SC vebr-sport
10:55:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
10:57:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C OOB SK Chrast
10:58:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 C OK Střelka
10:59:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
11:00:00 Novotná Barbora VTA0957 886294 B SC vebr-sport
11:01:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
11:02:00 Vaníčková Nikola STA1051 8008304 C OK Střelka
11:03:00 Skern Selina 12A0951 700222 Naturfreunde Wien
11:04:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
11:05:00 Beck Maria 12A0950 8120609 Naturfreunde Wien
11:06:00 Buschek Matilda 12A1050 8020700 Naturfreunde Wien
11:07:00 Doleželová Jolana STA1151 8482093 C OK Střelka
11:08:00 Dvorská Veronika CHC1054 7502000 C K.O.B. Choceň
11:09:00 Havlová Veronika KNC0950 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:10:00 Šimotová Elen STA0954 8004043 OK Střelka
11:11:00 Čápová Denisa STA0952 8680427 C OK Střelka
11:12:00 Jelínková Mariana VCB1051 426364 C OB České Budějovice
11:13:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
11:14:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C SOS Jindřichův Hradec
11:15:00 Drápová Justýna OSN0990 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
11:17:00 Zvarová Anežka ZBM1451 0 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný

D14 4.00 km, 115 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
10:30:41 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
10:38:30 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
10:38:50 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
10:39:25 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:40:27 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A OK Jihlava
10:41:03 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
10:41:19 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
10:47:43 Bartalošová Anežka PGP0853 2011897 B SK Praga
10:48:03 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
10:48:59 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:45 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
10:51:58 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:53:03 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
10:53:23 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
10:57:57 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
11:03:43 Pinkavová Eliška JPV0850 2419936 B Oddíl OS SK Prostějov
11:03:47 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
11:10:04 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
11:20:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B OOB SK Chrast
11:21:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:22:00 Velátová Lucie OPI0750 2080834 C Orientační sporty Písek
11:23:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
11:24:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
11:25:00 Gregorová Alice DKP0758 887165 B Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Melicharová Rozálie SJH0850 8113522 C SOS Jindřichův Hradec
11:28:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:29:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 B TJ SOKOL Plumlov

D16 4.50 km, 115 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
09:46:30 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
09:48:27 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
09:50:37 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
09:51:46 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
09:54:01 Plachá Zita STA0551 8116810 B OK Střelka
09:54:31 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 A SC vebr-sport
09:54:52 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
09:58:12 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
09:59:22 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B OB České Budějovice
10:04:29 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A OOB SK Chrast
10:07:19 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
10:14:17 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C OOB SK Chrast
10:18:42 Pinkavová Hana JPV0551 2419911 C Oddíl OS SK Prostějov
10:19:06 Doleželová Anna PZR0651 8033281 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
10:36:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
10:37:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř
10:38:00 Pazderníková Petra OPI0651 2064773 C Orientační sporty Písek
10:39:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
10:40:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
10:41:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
10:42:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš

D18 5.50 km, 150 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:15:00 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
09:20:04 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
09:23:22 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
09:23:30 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
09:27:05 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 A Orientační sporty Písek
09:29:30 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A OK Slavia Hradec Králové
09:34:02 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
09:36:33 Čápová Eliška STA0451 8482108 B OK Střelka
09:39:45 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B OOB SK Chrast
09:58:46 Pazderníková Jana OPI0452 8022373 B Orientační sporty Písek
09:59:48 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
10:05:00 Janečková Josefína EKP0351 8005430 B VŠTJ Ekonom Praha
10:06:00 Votíková Tereza VCB0454 426387 C OB České Budějovice
10:07:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:08:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 A OB České Budějovice

D21A 7.30 km, 245 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Kastner Ylvi 12A0050 8250600 Naturfreunde Wien
09:03:11 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
09:03:13 Omová Michaela TUR8153 7205003 R OOB TJ Turnov
09:04:42 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
09:07:02 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C OOB TJ Turnov
09:07:52 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
09:09:05 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
09:12:05 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
09:12:19 Opálková Martina TBM0056 8659381 R KOS TJ Tesla Brno
09:13:56 Mádlová Věra PBM8951 995814 C TJ Spartak 1. brněnská
09:14:46 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
09:14:48 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
09:16:57 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
09:19:38 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
09:20:14 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
09:21:36 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
09:22:33 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C K.O.B. Choceň
09:24:11 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
09:29:42 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
09:31:23 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
09:31:50 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 C KOS TJ Tesla Brno
09:32:14 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
09:33:50 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
09:50:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A OK Slavia Hradec Králové
09:51:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 C SK Praga
09:52:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 A SC vebr-sport
09:53:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
09:54:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
09:55:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:56:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
09:57:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
09:58:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice

D21B 6.20 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:15:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
09:16:10 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:21:34 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
09:34:50 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
09:42:53 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
09:46:05 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
09:51:14 Turczerová Hana KSU9393 8670790 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:52:53 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A OK Dobříš
10:05:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:06:00 Hříchová Jana 200001 2011801 Rokycany
10:07:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:08:00 Vlčková Tereza TUR8852 515047 C OOB TJ Turnov
10:09:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská

D21C 5.20 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C OK Jihlava
10:50:11 Nechutová Aneta SJI9950 8033293 C OK Jihlava
10:55:20 Kutáčová Ivana NPA7852 2060300 C SK LOB Nová Paka
10:55:52 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
10:58:22 Podešvová Vlasta TJN9250 53767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:32 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
11:04:34 Kulichová Zuzana TTR9151 8517352 C OOB Třebíč
11:04:41 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:04:51 Handlová Andrea 290001 301589 neregistrována
11:07:32 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
11:20:00 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C K.O.B. Choceň
11:21:00 Ščehovičová Zuzana 130001 305982 Ekonóm Banská Bystrica
11:22:00 Rosenauer Maria 12A8800 8200482 Naturfreunde Wien
11:23:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
11:24:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Šrámková Hana RIC0051 2031355 C OB Říčany
11:27:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
11:28:00 Oľhavová Hana PGP9163 416555 C SK Praga

D35A 5.90 km, 170 m, 27 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
09:50:50 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
09:56:43 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
09:58:15 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
09:59:39 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
09:59:41 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
10:01:35 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín
10:06:50 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
10:07:33 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:08:20 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
10:08:48 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
10:11:56 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
10:13:56 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C TJ Růžená
10:20:01 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
10:22:52 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
10:23:09 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
10:23:20 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
10:26:15 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
10:27:31 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C OB České Budějovice
10:35:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C VŠTJ Ekonom Praha
10:36:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
10:37:00 Collis Blanka DKP8257 517704 C Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
10:39:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
10:40:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:41:00 Janečková Markéta 90003 8033270 PBK
10:42:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
10:43:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
10:44:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
10:45:00 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
10:46:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
10:47:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:48:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast

D35B 5.00 km, 155 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
09:04:05 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
09:09:48 Čechová Jitka VBM8353 8660539 C VSK Mendelu Brno
09:12:30 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
09:13:02 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
09:14:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
09:15:58 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:23:11 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
09:25:13 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C BETA URSUS Rosice
09:25:16 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
09:26:52 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
09:35:15 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C TJ Spartak 1. brněnská
09:37:38 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
09:41:12 Zýková Martina 60002 887905 Špekouni
09:42:10 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
09:50:00 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:51:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
09:52:00 Smolíková Kateřina KSU7793 2073732 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:53:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Žabovřesky Brno
09:54:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno
09:55:00 Janečková Lenka MFP8250 416119 C Matfyz Praha
09:56:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:57:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C SK Žabovřesky Brno
09:58:00 Balvanová Martina JPV7777 2419968 C Oddíl OS SK Prostějov
09:59:00 Hill Radka SLA8450 2039170 C SKOB Slaný
10:00:00 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
10:01:00 Jelínková Petra VCB7854 52113 C OB České Budějovice
10:02:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:03:00 Kopecká Květa OPI8050 2800333 C Orientační sporty Písek
10:04:00 Skoumalová Barbora KTI7750 0 Klub orientačních sportů Tišnov
10:05:00 Tomandlová Radka 10002 2099521 NOK HoRa
10:06:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
10:07:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
10:08:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
10:09:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
10:10:00 Roučková Romana VIM8350 51270 C Ski klub Šumava Vimperk

D45A 4.60 km, 150 m, 30 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
10:33:55 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:43 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
10:36:54 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:38:58 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:39:13 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:38 Skern Marina 12A7550 8010775 Naturfreunde Wien
10:46:38 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
10:46:39 Kastner Barbara 12A9950 8105105 Naturfreunde Wien
10:47:06 Bonek Claudia 12A6901 8150669 Naturfreunde Wien
10:49:54 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C SC vebr-sport
10:51:02 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:57 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:53:28 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:41 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:00:51 Votíková Monika VCB7254 426341 C OB České Budějovice
11:01:01 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
11:02:24 Eschlboeck Gudrun 46A6850 8445522 OL Naturfreunde Linz
11:03:49 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:05:03 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:07 Šrámková Iva RIC7251 8033239 C OB Říčany
11:20:00 Pavlů Veronika TAP6952 232198 C KOB Tretra Praha
11:21:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:23:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
11:24:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
11:26:00 Foltýn Tomáš 8149884 Bratrstvo Ždárských vrchů
11:27:00 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
11:28:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C OK Kamenice

D45B 3.80 km, 135 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
10:08:07 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
10:12:31 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:15:16 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
10:15:36 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:46 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
10:19:02 Teplá Hana SHK6561 7001407 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:21 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
10:23:14 Biel-Pretting Renate 12A6750 8030967 Naturfreunde Wien
10:23:49 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:27:26 Hrušková Lenka ZBM6251 8516455 C SK Žabovřesky Brno
10:27:38 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
10:27:45 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
10:29:52 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:31:22 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:25 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
10:34:47 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:42 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
10:39:28 Velátová Jana OPI7350 1000464 C Orientační sporty Písek
10:41:52 Zámečníková Jitka 70001 2103763 NEREG. Zámečníci
10:41:58 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:42:33 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:56 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:43:18 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
10:43:32 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
10:43:37 Ždimerová Monika LME6950 232357 C SK Los Mělník
10:50:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
10:51:00 Plachá Radka STA7551 2116452 C OK Střelka
10:52:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
10:53:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
10:54:00 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
10:56:00 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C SKOB Ostrava
10:57:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C OK Dobříš
10:58:00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C Orientační sporty Písek
10:59:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Wolfram Sabine 12A7000 1500222 Naturfreunde Wien
11:01:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
11:02:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
11:03:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:04:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
11:05:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
11:06:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C SC vebr-sport
11:08:00 Kašparová Marie ZAK7250 0 C OK Netopýr Zákupy
11:09:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D55A 4.20 km, 85 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:31:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:37:15 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
09:41:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
09:41:41 Galíková Jana TBM6351 49658 C KOS TJ Tesla Brno
09:41:56 Hájová Jana TZL6051 7210880 C SKOB Zlín
09:43:10 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:47:50 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
09:50:03 Bochenková Jana DOR6150 8116687 C OK Dobříš
09:51:53 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
09:54:17 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
09:55:01 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:55:44 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:55:56 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
10:08:38 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:10:00 Vejvodová Mirka VCB5750 8656660 C OB České Budějovice
10:10:10 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
10:10:25 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:29 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C VSK Mendelu Brno
10:13:14 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:13:48 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
10:20:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:22:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
10:23:00 Kovaříčková Darja KRE6352 51413 C OOB TJ Sokol Křemže
10:24:00 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C KOB Tretra Praha
10:25:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
10:26:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:27:00 Schäferová Jana TZL6566 7209288 C SKOB Zlín
10:28:00 Tomanová Elena ZBM6666 2075673 C SK Žabovřesky Brno
10:29:00 Flašarová Marie KCK5756 8013472 C KOB Český Krumlov

D55B 3.40 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:15:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
09:18:43 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
09:19:11 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
09:28:31 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
09:34:28 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
09:42:11 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
09:47:46 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
09:52:53 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:55:51 Hilbert Sabine 12A6250 8261062 Naturfreunde Wien
10:05:00 Suchá Helena ABM6664 2419941 C KOB ALFA Brno
10:06:00 Hofstätter Sabine 12A6604 8181264 Naturfreunde Wien

D65A 3.30 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:12:51 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
10:17:34 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:20:15 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:20 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
10:50:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
10:51:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
10:53:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice

D65B 2.60 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:30:06 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:37:59 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
10:41:52 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:05:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:06:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
11:07:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč

D75 2.50 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
10:37:39 Hudečková Alena KTA4351 416338 C SK Kotnov Tábor
10:50:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov

H10N 2.20 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
09:38:30 Ondráček Lubor EKP1111 52852 C VŠTJ Ekonom Praha
09:40:07 Hrouza Jan KRN1300 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:40:55 Zýka Erik 60004 887921 Špekouni
09:45:40 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
09:52:45 Krätzer Vojtěch STA1203 2134335 OK Střelka
10:09:26 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
10:10:56 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice
10:21:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:22:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
10:23:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč
10:25:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast
10:26:00 Vaníček Robin STA1401 2001929 OK Střelka
10:27:00 Vaníček Štěpán STA1201 2116494 OK Střelka
10:28:00 Roučka Tomáš VIM1100 2011850 C Ski klub Šumava Vimperk

H10 2.00 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C SK OB Chotěboř
10:04:49 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C SKOB Zlín
10:08:42 Minařík František VCB1103 8007194 C OB České Budějovice
10:11:54 Zýka Prokop 60003 7209803 Špekouni
10:19:20 Macka Sebastián LCE1112 2032130 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:37 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C OB Říčany
10:22:08 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
10:28:18 Janeček Tomáš 90002 8648577 PBK
10:31:31 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:20 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C SKOB Slaný
10:39:29 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:50:00 Holzäpfel Jan STA1202 2001934 C OK Střelka
10:51:00 Španěl Vít DOR1100 2125358 C OK Dobříš
10:52:00 Arnošt Daniel VSP1200 51648 C USK Praha
10:53:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
10:54:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Forst Matouš PZR1100 7210855 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:56:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
10:57:00 Bartoloměj Mikeš 50002 2011802 Mikeš
10:58:00 Imriska Adam 170002 1982118 Naturfreunde Wien

H12 2.60 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
09:50:46 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
09:52:34 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
09:56:21 Míchal Jakub SJH1001 8022661 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:50 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov
10:02:53 Toman Matěj LBM0909 8003624 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:04:59 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
10:06:42 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C OK Kamenice
10:09:41 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
10:17:09 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
10:17:48 Janošík Ivan VCB1002 8519562 C OB České Budějovice
10:20:02 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
10:23:09 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SOS Jindřichův Hradec
10:35:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:36:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C OB České Budějovice
10:37:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 7210084 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:38:00 Wierer Antonín STA0901 2771363 C OK Střelka
10:39:00 Dokulil Jiří PZR0905 2420004 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
10:41:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:42:00 Broum Matěj PZR1002 7210401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:43:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
10:44:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
10:45:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C OK Kamenice
10:46:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
10:47:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 C USK Praha
10:48:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
10:49:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
10:50:00 Bílek František STA1001 0 C OK Střelka
10:51:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč

H14 4.40 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
09:34:43 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
09:38:05 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
09:39:24 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B SK Žabovřesky Brno
09:39:32 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
09:40:50 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B SKOB Slaný
09:42:01 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
09:44:15 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
09:45:42 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
09:47:51 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
09:49:23 Červinka Adam OSN0707 8226427 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:52:11 Knap Jakub PZR0701 8024756 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:57:24 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
10:02:06 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
10:05:25 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec
10:08:17 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
10:13:26 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
10:20:00 Pazderník Tomáš OPI0800 8013905 B Orientační sporty Písek
10:21:00 Těthal Josef SJH0805 2260168 C SOS Jindřichův Hradec
10:22:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C OK Střelka
10:23:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
10:24:00 Krätzer Matěj STA0702 2118111 C OK Střelka
10:25:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
10:26:00 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B Sportcentrum Jičín
10:27:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
10:28:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
10:29:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
10:30:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:31:00 Hruška Tadeáš STA0703 8136465 C OK Střelka
10:32:00 Kolar Fabian 12A0800 8400078 Naturfreunde Wien
10:33:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:34:00 Finstrle Filip ZBM0702 8076011 B SK Žabovřesky Brno
10:35:00 Jelínek Šimon VCB0804 426362 C OB České Budějovice
10:36:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
10:37:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
10:38:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 B OK Dobříš

H16 5.60 km, 185 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
09:02:27 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
09:04:14 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
09:08:16 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
09:12:37 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
09:24:37 Novák Matyáš CTB0601 8226396 A SK OB Chotěboř
09:25:12 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
09:34:33 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
09:40:33 Keller Filip CHT0503 2115707 B OOB SK Chrast
09:42:09 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
09:42:57 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
09:50:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:51:00 Kycl Ondřej LBM0501 52042 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:52:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 C SK Žabovřesky Brno
09:53:00 Krätzer Jakub STA0501 2118115 C OK Střelka
09:54:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
09:55:00 Vacek František CHT0501 2067939 C OOB SK Chrast
09:56:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská

H18 6.70 km, 195 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:42 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
10:37:20 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
10:42:02 Černík Adam SHK0404 8013922 B OK Slavia Hradec Králové
10:47:20 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
10:51:53 Šrámek Jaromír RIC0303 8226426 A OB Říčany
11:10:49 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:20:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:21:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B Orientační sporty Písek
11:22:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
11:23:00 Kycl Lukáš LBM0300 52082 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:24:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:25:00 Buschek Anton 12A0400 8180297 Naturfreunde Wien
11:26:00 Kašpar Štěpán ZAK0404 448931 C OK Netopýr Zákupy
11:27:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
11:28:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H21A 9.20 km, 285 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:15:00 Bonek Jannis 12A1700 8100799 Naturfreunde Wien
09:15:03 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
09:17:29 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
09:19:20 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
09:21:43 Luštický Martin TUR8700 8680589 R OOB TJ Turnov
09:23:30 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R OOB TJ Turnov
09:24:44 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
09:24:48 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
09:24:50 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
09:25:05 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:26:20 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
09:26:28 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
09:26:53 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
09:27:21 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:27:37 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
09:29:18 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
09:30:10 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C OOB TJ Turnov
09:30:40 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
09:31:01 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
09:31:36 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
09:32:17 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
09:32:41 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
09:32:44 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
09:33:22 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
09:35:02 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
09:35:08 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C OK Jihlava
09:36:21 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:36:54 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:37:24 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
09:37:42 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
09:38:02 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
09:39:25 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
09:39:28 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
09:40:31 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
09:40:48 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
09:41:34 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:41:37 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
09:42:03 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R K.O.B. Choceň
09:43:32 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:44:16 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
09:45:33 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
09:48:44 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:51:51 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
09:54:06 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
09:54:26 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A OOB TJ Turnov
09:54:45 Kazda Adam TJN9104 8660406 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:54:54 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
09:55:27 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
09:57:45 Kafka Tomáš SJI8504 52334 C OK Jihlava
09:58:02 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C OK Jihlava
10:05:00 Gedeon Dominik KSU9900 8016299 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:06:00 Trojan Karel TUR9011 8007187 OOB TJ Turnov
10:07:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:08:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
10:09:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:10:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A OOB Třebíč
10:11:00 Toman Viktor PGP9305 8140923 C SK Praga
10:12:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
10:13:00 Kastner Nicolas 12A9800 8023456 Naturfreunde Wien
10:14:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
10:15:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 8202202 C SK Žabovřesky Brno
10:16:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
10:17:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
10:18:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:20:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
10:21:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 R SK Žabovřesky Brno
10:22:00 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C SK Praga
10:23:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H21B 7.30 km, 245 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
09:02:20 Hulec Filip PCB9401 8001109 C SKP České Budějovice
09:04:30 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
09:10:08 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
09:13:06 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team
09:15:06 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
09:16:00 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:17:04 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
09:17:06 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
09:18:24 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
09:18:56 Mencl Jan TUR0201 8461739 A OOB TJ Turnov
09:22:56 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
09:24:30 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
09:25:28 Kulich Martin ZBM9009 8516452 C SK Žabovřesky Brno
09:25:54 Dudík Petr TUR8917 52870 C OOB TJ Turnov
09:29:56 Frýba Dominik SJI9702 8113526 C OK Jihlava
09:33:55 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:37:02 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
09:39:26 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
09:40:43 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:42:11 Pauschek Karel PBM8509 8660430 C TJ Spartak 1. brněnská
09:42:13 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
09:50:00 Bradáč David LLI0203 8656597 B LOK-o Liberec
09:51:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
09:52:00 Lžíčař Martin DOB8803 8180410 C KOB Dobruška
09:53:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava
09:54:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
09:55:00 Zbíral Robert UOL8000 8516911 C SOB Olomouc
09:56:00 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:57:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
09:58:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno

H21C 6.00 km, 225 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Seitler Milan ASU9148 8012887 C Magnus Orienteering
09:03:04 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:06:34 Krška Vojtěch VCB8901 2080931 C OB České Budějovice
09:13:30 Kučera Kryšpín PHK9900 2075657 C OK 99 Hradec Králové
09:39:51 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
09:50:00 Lác Jan Ladislav DOR0103 7205018 C OK Dobříš
09:51:00 Gajdoš Martin 130002 2039802 Ekonóm Banská Bystrica
09:52:00 Kašpar Ludvík ZAK9800 8010140 C OK Netopýr Zákupy
09:53:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering

H35A 7.20 km, 195 m, 60 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
09:33:15 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
09:36:24 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
09:40:32 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
09:42:39 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
09:45:15 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
09:47:59 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
09:52:33 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
09:56:03 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
09:56:09 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
10:02:41 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:03:38 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
10:06:39 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C OOB SK Chrast
10:07:22 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:08:31 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
10:20:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
10:21:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
10:22:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
10:23:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C OK Kamenice
10:24:00 Martinec Petr CHT8502 2134303 C OOB SK Chrast
10:25:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
10:27:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
10:28:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
10:29:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Obernberger Michael 12A7701 8400684 Naturfreunde Wien
10:31:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
10:32:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Kolar Hannes 12A7700 8000045 Naturfreunde Wien
10:34:00 Imriska Samuel 170001 8180182 Naturfreunde Wien

H35B 6.30 km, 145 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:15:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
09:22:31 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
09:32:59 Doležel Antonín STA7501 2134328 OK Střelka
09:33:28 Wierer Martin STA7702 2029215 C OK Střelka
09:35:20 Věžník Roman TTR7901 8014510 C OOB Třebíč
09:40:59 Mašláň Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
09:46:48 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
09:47:10 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C SK Žabovřesky Brno
09:47:11 Vaníček Ondřej STA7801 2029154 C OK Střelka
09:48:05 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
09:52:44 Sladký Marek PBM8604 52034 C TJ Spartak 1. brněnská
09:56:35 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
10:05:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:06:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
10:07:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C SK Žabovřesky Brno
10:08:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
10:09:00 Přichystal Vladimír 270001 232377 neregistrovaný
10:10:00 Kozel Jiří SLA8101 2108887 C SKOB Slaný
10:11:00 Růžička Lukáš KSU7849 8226438 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:12:00 Janeček Petr 90005 8226347 PBK
10:13:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
10:14:00 Roučka Martin VIM8000 2011859 C Ski klub Šumava Vimperk

H45A 6.20 km, 190 m, 30 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
10:17:25 Waldhäusl Wolfgang 12A7101 8000039 Naturfreunde Wien
10:18:57 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
10:19:02 Bašus Petr SCP7400 8226400 C OK Sparta Praha
10:21:59 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
10:24:13 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
10:26:06 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
10:27:53 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C LOK-o Liberec
10:28:51 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
10:29:38 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
10:32:10 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
10:33:35 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:03 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
10:39:08 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
10:39:48 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:43 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:42:57 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:43:41 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
10:45:12 Hecl Miloš KSU7601 8670773 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:45:36 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C SKOB Ostrava
10:47:02 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
10:48:13 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
10:48:39 Hill Richard SLA7602 2102675 C SKOB Slaný
10:48:56 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:51:19 Tomandl Jan 10001 2090861 NOK HoRa
10:53:48 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Princ David TCB6901 8116820 C SK Technik České Budějovice
10:56:23 Kroupa Günther 12A7100 8180471 Naturfreunde Wien
10:56:39 Šrámek Petr RIC6905 8226334 C OB Říčany
10:57:12 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
10:58:40 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
11:05:00 Kastner Boris 12A6902 8333445 Naturfreunde Wien
11:06:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
11:09:00 Florian Michal TBM6733 7201772 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
11:11:00 Hilbert Josef 12A6900 8210169 Naturfreunde Wien
11:12:00 Dušek Vladimír TBM7400 2000591 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
11:14:00 Vostal Petr TBM7411 2000581 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 Velát Josef OPI7302 8226393 C Orientační sporty Písek
11:16:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
11:17:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
11:19:00 Zámečník Pavel 70002 2801012 NEREG. Zámečníci
11:20:00 Hartvich Otto OPI6900 8013426 C Orientační sporty Písek

H45B 5.50 km, 150 m, 26 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:23:23 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C Orientační sporty Písek
10:24:33 Zýka Vít 60001 8116768 Špekouni
10:26:32 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:33:44 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:34:28 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:35:06 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:24 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
10:35:37 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:40 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:37:05 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
10:45:08 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:46:22 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
10:48:18 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:49:39 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:41 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:54:30 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:56:14 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
11:05:00 Janů Zdeněk KSU5749 8663112 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
11:07:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
11:08:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
11:10:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
11:11:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
11:12:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
11:14:00 Ždimera Zdeněk LME7000 303908 C SK Los Mělník
11:15:00 Buschek Michael 12A6700 993103 Naturfreunde Wien
11:16:00 Plachý Martin STA7101 2116453 C OK Střelka
11:17:00 Pavel Radek 40001 1403416 MOV
11:18:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
11:19:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
11:20:00 Pastuszek Jakub VSP7500 8660551 C USK Praha
11:21:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:22:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
11:23:00 Hendrych František KRE7301 7207867 C OOB TJ Sokol Křemže
11:24:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný

H55A 5.50 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Bonek Peter 12A6400 8040164 Naturfreunde Wien
09:46:59 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
10:03:41 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:04:02 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:05:13 Hošek Lubomír PCB6101 8676101 C SKP České Budějovice
10:06:05 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:12:56 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
10:13:46 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
10:13:53 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:15:09 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:15:15 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
10:17:11 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:17:29 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
10:18:29 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:18:45 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:20:40 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:42 Hrabánek David PGP6003 51673 C SK Praga
10:23:06 Kniebügl Anton 110001 416747 Kobra Bratislava
10:23:55 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
10:28:01 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
10:35:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
10:36:00 Biel Axel 12A6401 8221164 Naturfreunde Wien
10:37:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
10:38:00 Chvojka Zbyšek DKP6401 2800314 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:40:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:41:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:42:00 Krajča Pavel OTK5700 53370 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:43:00 Pšenička Miloslav TCB6101 2073741 C SK Technik České Budějovice
10:44:00 Eschlboeck Rainer 46A6500 8303040 OL Naturfreunde Linz
10:45:00 Grill Michael 12A6606 8400092 Naturfreunde Wien
10:46:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
10:47:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
10:48:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
10:49:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C OK Kamenice

H55B 4.80 km, 95 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Stárek Filip TUR6602 1418757 C OOB TJ Turnov
10:46:20 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:52 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
10:51:04 Ščehovič Roman 130003 406954 Ekonóm Banská Bystrica
10:53:28 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
10:56:01 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
11:06:02 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
11:07:17 Buráň Zdeněk 20001 2127637 BzB
11:20:00 Himmel Petr KAM6503 303918 C OK Kamenice
11:21:00 Wolfram Arnulf 12A5901 8010659 Naturfreunde Wien
11:22:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:23:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
11:24:00 Hofstätter Felix 12A6603 8190168 Naturfreunde Wien

H65A 4.50 km, 115 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
10:32:43 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:34:09 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
10:35:44 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:36:09 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
10:39:02 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno
10:39:02 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:11 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:43:13 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
10:46:33 Böhm Eduard 140001 8130948 ASKÖ Salzburg-Henndorf
10:49:23 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
10:56:38 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:57:53 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
10:59:05 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:59:46 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
11:05:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
11:06:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
11:07:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
11:08:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:09:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
11:11:00 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha
11:12:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice

H65B 3.20 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Drobník Ivan VLI5601 2011895 C Slavia Liberec orienteering
10:21:51 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:27:39 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:34:14 Rychtecký Josef VCB4801 8648557 C OB České Budějovice
10:36:05 Skern Tim 12A5600 8110756 Naturfreunde Wien
10:37:32 Khýn Miroslav VTA5401 2025212 C SC vebr-sport
10:45:50 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
10:47:49 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
10:56:05 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
10:58:23 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Rosice
11:05:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
11:06:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Rosice
11:07:00 Klimánek Miloslav UVP4700 7906 C Slovan Praha

H75 3.90 km, 105 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
09:19:12 Bonek Ernst 12A4250 7289 Naturfreunde Wien
09:27:37 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:29:29 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
09:44:20 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
09:50:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
09:51:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
09:52:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha

HDR 2.20 km, 55 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Matějů Antonín PGP1501 682623 C SK Praga
01:00:00 Matoušek Jan ml. SJH1604 2102686 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
01:00:00 Nevrklová Zuzana RUZ1750 2113360 C TJ Růžená
01:00:00 Ondráček Viktor EKP1515 51595 C VŠTJ Ekonom Praha
01:00:00 Paulíčková Veronika UOL1450 2069082 C SOB Olomouc
01:00:00 Pazderník Jan 260001 2088186 OPI Písek
01:00:00 Pekarek Ondrej 280001 2011808 Samici
01:00:00 Pekarkova Anna 280003 2011815 Samici
01:00:00 Pokluda Filip 250002 2148239 FreeRun Zlín
01:00:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
01:00:00 Posch Klára RIC1451 1459070 C OB Říčany
01:00:00 Procházka Adam DCE1699 51966 KOB Dobřichovice
01:00:00 Prošková Andrea 51774 OK Jihlava
01:00:00 Roučková Tereza VIM1350 232270 C Ski klub Šumava Vimperk
01:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2106885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
01:00:00 Sadílková Markéta 120001 2134305 Saďouři
01:00:00 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
01:00:00 Smejkalová Nela SJH9999 231209 SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C SKOB Zlín
01:00:00 Srb Dominik 100001 51414 KRE
01:00:00 Srb Eliot 100002 51412 KRE
01:00:00 Sychrová Hana VBM1352 2116459 C VSK Mendelu Brno
01:00:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 C VSK Mendelu Brno
01:00:00 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
01:00:00 Šidlová Dorota TZL1450 8250121 C SKOB Zlín
01:00:00 Vobr David 130004 2039802 Ekonóm Banská Bystrica
01:00:00 Zakouřil Petr 301064 OOB TJ Turnov
01:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
01:00:00 Brychtová Lucie JHB1352 49805 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Camrda Jáchym SJH1304 2113418 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Collis Helena DKP1450 41365 C Oddíl OB Kotlářka
01:00:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C VSK Mendelu Brno
01:00:00 Dékány Matěj LCE1601 889310 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Dokoupilová Simona VBM1553 53306 C VSK Mendelu Brno
01:00:00 Doleželová Leona STA1551 2001962 OK Střelka
01:00:00 Dosbabová Magdaléna TTR1151 52247 C OOB Třebíč
01:00:00 Dvorský Michal CHC1401 9990101 C K.O.B. Choceň
01:00:00 Fodorová Natálie TUR1155 2011881 C OOB TJ Turnov
01:00:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Hájek Jan BBM1401 2112737 C BETA URSUS Rosice
01:00:00 Hill Lucy SLA1550 2039807 C SKOB Slaný
01:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2061841 C TJ Růžená
01:00:00 Hübnerová Johana CTB1551 2082923 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Imriska Albert 170003 2150480 Naturfreunde Wien
01:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Kačer Jaromír 2011880 SK Los Mělník
01:00:00 Kamarýt Karel 8805
01:00:00 Kaška Jakub SJH1302 2115076 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Kaška Šimon SJH1603 2113490 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Komárek Štěpán SJH1602 2025364 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C OOB SK Chrast
01:00:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C VSK Mendelu Brno
01:00:00 Kozlová Eliška SLA1350 2108883 C SKOB Slaný
01:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Rosice
01:00:00 Krejsa Josef CHT1501 0 C OOB SK Chrast
01:00:00 Krejsová Markéta CHT1351 53155 C OOB SK Chrast
01:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
01:00:00 Kulichová Anna 150001 2095961 Uragan Zbraslav
01:00:00 Liscinska Emma 240001 53282 Neregistrovaní - Liščinská
01:00:00 Martinec Otakar CHT1502 2221501 C OOB SK Chrast

P 3.10 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
01:00:00 Bednářová Eliška 210001 361943 Eliška I
01:00:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C TJ Sokol Troja
01:00:00 Bílková Klára STA8352 2001918 C OK Střelka
01:00:00 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C LOK-o Liberec
01:00:00 Brychnáčová Irena 7904
01:00:00 Buschek Elisabeth 12A7750 700444 Naturfreunde Wien
01:00:00 Dosbabová Veronika TTR0851 2115136 C OOB Třebíč
01:00:00 Dvorská Renata CHC8152 2011854 C K.O.B. Choceň
01:00:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
01:00:00 Fodor Patrik 981821 OOB TJ Turnov
01:00:00 Forstová Veronika PZR8181 4767 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
01:00:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
01:00:00 Hájková Klára BBM1050 2127623 C BETA URSUS Rosice
01:00:00 Hájková Michaela BBM7750 53291 C BETA URSUS Rosice
01:00:00 Hana Buráňová 20002 2108870 BzB
01:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
01:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
01:00:00 Kašparová Jana STE7351 2069100 C SK SKI-OB Šternberk
01:00:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C OOB SK Chrast
01:00:00 Korberová Lenka JHB8452 53444 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Kršková Lenka VCB8851 232351 C OB České Budějovice
01:00:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast
01:00:00 Kvítková Kristýna UBM0854 2032132 MENISKOS Brno
01:00:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
01:00:00 Lacková Alexandra 331399 OK Netopýr Zákupy
01:00:00 Legátová Ivana VTA7551 2019550 C SC vebr-sport
01:00:00 Lubasová Mirka STA8051 2771356 OK Střelka
01:00:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
01:00:00 Mikešová Zuzana 50001 2011821 Mikeš
01:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
01:00:00 Murínová Magdaléna 990001 2103267 Neregistrovaní
01:00:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C TJ Růžená
01:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C USK Praha
01:00:00 Pekarek Ondrej 280002 2011834 Samici
01:00:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
01:00:00 Peterková Viktorie LLI7551 51205 C LOK-o Liberec
01:00:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 C VSK Mendelu Brno
01:00:00 Podivínská Ivana 220001 51557 SK Podivín Šalingrad
01:00:00 Podivínský Ondřej 220003 2011833 SK Podivín Šalingrad
01:00:00 Podivínský Tomáš 220002 8109331 SK Podivín Šalingrad
01:00:00 Pokluda Ondřej 250001 8116684 FreeRun Zlín
01:00:00 Poláková Jolana VTA6851 897379 C SC vebr-sport
01:00:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
01:00:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
01:00:00 Robotková Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. brněnská
01:00:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Rybáková Ella VTA0951 2019554 C SC vebr-sport
01:00:00 Rybáková Radka VTA7951 2025210 C SC vebr-sport
01:00:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
01:00:00 Smudzinska Adriana 203398
01:00:00 Šenkýřová Jaryna TUR8758 1000458 OOB TJ Turnov
01:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
01:00:00 Šimerka Jan 30001 7210932 Šimerka
01:00:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
01:00:00 Zemanová Alena KTA6351 232359 C SK Kotnov Tábor
01:00:00 Zemanová Petra 180001 416339 Žádný oddíl

T 6.60 km, 175 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Ash Adam OCB9701 51409 C OC České Budějovice
01:00:00 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
01:00:00 Bergl Tomáš TAP7802 8201978 C KOB Tretra Praha
01:00:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
01:00:00 Dosbaba Marek TTR8101 2115132 C OOB Třebíč
01:00:00 Dosbabová Magda TTR8152 2011822 C OOB Třebíč
01:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
01:00:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
01:00:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
01:00:00 Jurkiewicz Patrik 230001 7260025 Praha Radotín
01:00:00 Lehmann Karsten 71D7800 8076031 USV TU Dresden
01:00:00 Matyáš Zlesák CHT0601 336786 C OOB SK Chrast
01:00:00 Nolz Fabian AUT9999 7207343 Žádný oddíl
01:00:00 Nosálová Eliška SSP8250 995791 SK Stopa Praha
01:00:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
01:00:00 Smejkal Martin SJH9998 436948 SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Smolová Anna 160001 53339 OB Štípa
01:00:00 Trhalík Tomáš 8071274 TJ SOKOL Plumlov