Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)

Datum:
10.06.2017
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou, louka SV od obce
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Ústa pravdy, 1:10000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Wurzel Břetislav - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Kromě běžných povrchových poranění byla ošetřena distorze kolena a úraz obličejového skeletu.
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     DH10     DH12     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     P3     P5    
D16A
2.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 21:32
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 21:32 + 0:00
3. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 22:02 + 0:30
4. Kastner Maya 12A0250 C Naturfreunde Wien 22:56 + 1:24
5. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 23:10 + 1:38
6. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 23:36 + 2:04
7. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 24:19 + 2:47
8. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 24:28 + 2:56
9. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 24:35 + 3:03
10. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 24:44 + 3:12
11. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 25:22 + 3:50
12. Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 25:55 + 4:23
13. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:22 + 4:50
14. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 27:03 + 5:31
15. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:43 + 6:11
16. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 27:46 + 6:14
17. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 29:17 + 7:45
18. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 29:27 + 7:55
19. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 29:29 + 7:57
20. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 30:25 + 8:53
21. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 31:02 + 9:30
22. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 33:07 + 11:35
23. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 33:25 + 11:53
24. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 33:49 + 12:17
25. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 36:10 + 14:38
26. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 39:22 + 17:50
D16B
2.80 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 20:19
2. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 20:36 + 0:17
3. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:22 + 1:03
4. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 22:22 + 2:03
5. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 22:30 + 2:11
6. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 22:34 + 2:15
7. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 23:07 + 2:48
8. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:54 + 3:35
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 24:02 + 3:43
10. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 24:29 + 4:10
11. Tiefenböck Rita 12A0150 C Naturfreunde Wien 24:31 + 4:12
12. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 24:37 + 4:18
13. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:02 + 5:43
14. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 26:21 + 6:02
15. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 26:31 + 6:12
16. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:54 + 6:35
17. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 27:40 + 7:21
18. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 27:46 + 7:27
19. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 27:51 + 7:32
20. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 28:11 + 7:52
21. Mag Fruzsina 62H0351 C Salgótarjáni Dornyay SE 28:16 + 7:57
22. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 28:37 + 8:18
23. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 28:39 + 8:20
24. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:06 + 9:47
25. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 30:11 + 9:52
26. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 32:38 + 12:19
27. Rosíková Alžběta Marie TZL0151 C SKOB Zlín 38:20 + 18:01
28. Rudová Magdaléna VTA0254 B SC vebr-sport 38:51 + 18:32
Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže DISK
D16C
2.80 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 23:12
2. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:56 + 0:44
3. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 24:25 + 1:13
4. Mag Viktória 62H0350 C Salgótarjáni Dornyay SE 24:38 + 1:26
5. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 24:54 + 1:42
6. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 25:24 + 2:12
7. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:35 + 2:23
8. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:08 + 2:56
9. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 26:12 + 3:00
10. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 26:28 + 3:16
11. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 26:33 + 3:21
12. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 26:51 + 3:39
13. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 27:56 + 4:44
14. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 28:34 + 5:22
15. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 29:34 + 6:22
16. Svobodová Anna VTA0151 B SC vebr-sport 29:45 + 6:33
17. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:46 + 6:34
18. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 31:04 + 7:52
19. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 31:26 + 8:14
20. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 33:00 + 9:48
21. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 33:14 + 10:02
22. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:16 + 12:04
23. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 38:51 + 15:39
24. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 40:05 + 16:53
25. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 43:24 + 20:12
D18A
3.10 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kastner Ylvi 12A0050 C Naturfreunde Wien 23:42
2. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 24:23 + 0:41
3. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 25:16 + 1:34
4. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 26:52 + 3:10
5. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 27:02 + 3:20
6. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 27:07 + 3:25
7. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 27:09 + 3:27
8. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 27:49 + 4:07
9. Urbanová Markéta STH9953 A SK Studenec 28:25 + 4:43
10. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 28:34 + 4:52
11. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 29:19 + 5:37
12. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:30 + 5:48
13. Ciesiółka Katarzyna KUO0051 A KOB Ústí nad Orlicí 30:01 + 6:19
14. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 30:50 + 7:08
15. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 32:18 + 8:36
16. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 34:06 + 10:24
17. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 34:10 + 10:28
18. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 34:41 + 10:59
19. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 38:21 + 14:39
20. Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 43:05 + 19:23
21. Svobodová Jana VTA9951 B SC vebr-sport 43:44 + 20:02
22. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:45 + 20:03
23. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:35 + 20:53
Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové DISK
D18B
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gassner Jasmina 12A9900 C Naturfreunde Wien 23:14
2. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 23:15 + 0:01
3. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 24:11 + 0:57
4. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 24:38 + 1:24
5. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 24:40 + 1:26
6. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 24:57 + 1:43
7. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 25:47 + 2:33
8. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 26:33 + 3:19
9. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 27:01 + 3:47
10. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 27:02 + 3:48
11. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:59 + 4:45
12. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:17 + 5:03
13. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:33 + 5:19
14. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 29:02 + 5:48
15. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 29:49 + 6:35
16. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 32:30 + 9:16
17. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 33:23 + 10:09
18. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 34:46 + 11:32
19. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 34:47 + 11:33
20. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 35:04 + 11:50
21. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 37:02 + 13:48
22. Nováková Kateřina KRE0052 B OOB TJ Sokol Křemže 41:37 + 18:23
23. Charvátová Kateřina SHK0050 C OK Slavia Hradec Králové 58:06 + 34:52
24. Rudová Anna VTA0051 B SC vebr-sport 65:45 + 42:31
D18C
3.10 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 23:51
2. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 23:52 + 0:01
3. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 24:22 + 0:31
4. Cych Agnieszka 33P9950 C Echo Twardogóra 24:28 + 0:37
5. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 26:31 + 2:40
6. Tiefenböck Tina 12A9951 C Naturfreunde Wien 26:38 + 2:47
7. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 27:30 + 3:39
8. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 3:49
9. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 27:55 + 4:04
10. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 28:34 + 4:43
11. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 29:31 + 5:40
12. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 29:41 + 5:50
13. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:59 + 6:08
14. Kopecká Johana VSP9950 A USK Praha 30:06 + 6:15
15. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 30:17 + 6:26
16. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 31:49 + 7:58
17. Hápová Petra PHK0051 A OK 99 Hradec Králové 32:35 + 8:44
18. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 33:33 + 9:42
19. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 33:49 + 9:58
20. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:15 + 10:24
21. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 34:27 + 10:36
22. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 34:50 + 10:59
23. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 36:19 + 12:28
24. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 37:13 + 13:22
25. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 43:57 + 20:06
26. Karbusová Kateřina OPI0052 C Orientační sporty Písek 53:38 + 29:47
D20A
3.30 km, 85 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8049
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 25:00 8538
2. Kostrzewska Justyna CHC9853 R K.O.B. Choceň 25:41 + 0:41 8314
3. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 25:51 + 0:51 8259
4. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 26:25 + 1:25 8073
5. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 26:51 + 1:51 7931
6. Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 27:10 + 2:10 7827
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 27:52 + 2:52 7598
8. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 27:57 + 2:57 7570
9. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 28:12 + 3:12 7488
10. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 28:46 + 3:46 7302
11. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 28:59 + 3:59 7231
12. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 29:35 + 4:35 7034
13. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 31:20 + 6:20 6460
14. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 32:27 + 7:27 6094
15. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 35:01 + 10:01 5252
16. Sheshikova Anastasia KAM9853 A OK Kamenice 35:03 + 10:03 5241
17. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 36:04 + 11:04 4907
18. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 36:50 + 11:50 4656
19. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 38:06 + 13:06 4240
20. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:44 + 14:44 3704
21. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 43:16 + 18:16 2545
D20B
3.30 km, 85 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7641
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 24:32 8433
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 26:52 + 2:20 7724
3. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 27:00 + 2:28 7683
4. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 27:16 + 2:44 7602
5. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 27:46 + 3:14 7450
6. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 27:50 + 3:18 7430
7. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 27:54 + 3:22 7410
8. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:25 + 3:53 7253
9. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 29:46 + 5:14 6842
10. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 31:05 + 6:33 6442
11. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 31:48 + 7:16 6224
12. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 32:08 + 7:36 6122
13. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 34:28 + 9:56 5413
14. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:45 + 13:13 4414
15. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 38:28 + 13:56 4196
16. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 39:12 + 14:40 3973
17. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 39:47 + 15:15 3796
18. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 46:49 + 22:17 1657
Kašparová Adéla VSP9850 C USK Praha
D21A
4.40 km, 135 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9433
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 29:39 10177
2. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 31:22 + 1:43 9630
3. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 31:23 + 1:44 9625
4. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 31:59 + 2:20 9434
5. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 33:31 + 3:52 8945
6. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 33:45 + 4:06 8871
7. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 33:56 + 4:17 8812
8. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 33:59 + 4:20 8797
9. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 34:02 + 4:23 8781
10. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 4:51 8632
11. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 35:02 + 5:23 8462
12. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 35:11 + 5:32 8414
13. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 35:29 + 5:50 8319
14. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 6:09 8218
15. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 37:45 + 8:06 7597
16. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 8:40 7416
17. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 38:26 + 8:47 7379
18. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 39:20 + 9:41 7092
19. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 39:43 + 10:04 6970
20. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 40:08 + 10:29 6838
21. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 40:30 + 10:51 6721
22. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 41:16 + 11:37 6477
23. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:35 + 12:56 6057
24. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 43:23 + 13:44 5802
25. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 43:42 + 14:03 5702
26. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:33 + 17:54 4475
D21B
4.40 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9416
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 30:50 9922
2. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 31:26 + 0:36 9734
3. Matějů Martina PGP8556 C SK Praga 31:28 + 0:38 9723
4. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 31:45 + 0:55 9635
5. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 32:43 + 1:53 9332
6. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 33:06 + 2:16 9211
7. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 33:50 + 3:00 8982
7. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 33:50 + 3:00 8982
9. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 33:53 + 3:03 8966
10. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 34:00 + 3:10 8929
11. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 35:51 + 5:01 8350
12. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 35:55 + 5:05 8329
13. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 36:49 + 5:59 8047
14. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 36:53 + 6:03 8026
15. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:37 + 6:47 7796
16. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 38:47 + 7:57 7430
17. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 39:04 + 8:14 7341
18. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 39:16 + 8:26 7279
19. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 40:11 + 9:21 6991
20. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 40:51 + 10:01 6782
21. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 41:08 + 10:18 6694
22. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 42:52 + 12:02 6150
23. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:01 + 12:11 6103
24. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 45:31 + 14:41 5320
25. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 49:07 + 18:17 4191
26. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 55:34 + 24:44 2170
27. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 97:42 + 66:52 0
D21C
4.40 km, 140 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9269
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 29:43 10034
2. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 31:31 + 1:48 9474
3. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 31:43 + 2:00 9411
4. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 32:13 + 2:30 9256
5. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 33:22 + 3:39 8898
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 34:04 + 4:21 8680
7. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 34:15 + 4:32 8623
8. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 35:35 + 5:52 8208
9. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 36:22 + 6:39 7965
10. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 36:28 + 6:45 7934
11. Klapalová Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 37:31 + 7:48 7607
12. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 8:14 7472
13. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:27 + 8:44 7317
14. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 38:47 + 9:04 7213
15. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 9:07 7197
16. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 39:08 + 9:25 7104
17. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 39:56 + 10:13 6855
18. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 40:08 + 10:25 6793
19. Horáková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 42:04 + 12:21 6191
20. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 44:54 + 15:11 5310
21. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:15 + 20:32 3645
22. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:10 + 23:27 2738
23. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 58:07 + 28:24 1198
Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov DISK 0
D21D
4.40 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9407
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 29:15 10034
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 30:11 + 0:56 9729
3. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 30:37 + 1:22 9588
4. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 31:17 + 2:02 9371
5. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 32:32 + 3:17 8963
6. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 32:46 + 3:31 8887
7. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 32:57 + 3:42 8828
8. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 33:20 + 4:05 8703
9. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 34:51 + 5:36 8208
10. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 34:53 + 5:38 8197
11. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 35:09 + 5:54 8111
12. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 35:11 + 5:56 8100
13. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 36:05 + 6:50 7806
14. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 36:06 + 6:51 7801
15. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:08 + 6:53 7790
16. Lehárová Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 36:17 + 7:02 7741
17. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 37:30 + 8:15 7345
18. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 39:38 + 10:23 6649
19. Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 39:51 + 10:36 6579
20. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 41:12 + 11:57 6139
21. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:35 + 13:20 5688
22. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 43:30 + 14:15 5389
23. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 44:10 + 14:55 5172
24. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 46:10 + 16:55 4520
25. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 50:49 + 21:34 3004
26. MiĹkiewicz Martyna 23P8950 C OK!Sport Warszawa 55:46 + 26:31
D35
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 26:10
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 28:16 + 2:06
3. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 28:24 + 2:14
4. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 29:04 + 2:54
5. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 29:32 + 3:22
6. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 30:01 + 3:51
7. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 30:18 + 4:08
8. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 30:36 + 4:26
9. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 31:28 + 5:18
10. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 31:59 + 5:49
11. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 32:28 + 6:18
12. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 32:42 + 6:32
13. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 33:52 + 7:42
14. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 34:03 + 7:53
15. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 34:09 + 7:59
16. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:08 + 8:58
17. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 35:49 + 9:39
18. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:51 + 9:41
19. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 36:31 + 10:21
20. Doležalová Lenka SHK8256 C OK Slavia Hradec Králové 38:15 + 12:05
21. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 40:00 + 13:50
22. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 14:06
23. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 40:50 + 14:40
24. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 42:16 + 16:06
25. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 42:56 + 16:46
26. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 43:31 + 17:21
27. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 43:35 + 17:25
28. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 53:16 + 27:06
29. Da Costa Inbar 37I8051 C Israel Tour Group 92:34 + 66:24
30. Malá Johana 9JC8250 C neregistrovaní - Všenory 97:57 + 71:47
D40
3.10 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 25:56
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 26:35 + 0:39
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 26:47 + 0:51
4. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 27:17 + 1:21
5. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 28:19 + 2:23
6. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 28:32 + 2:36
7. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 28:47 + 2:51
8. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 28:49 + 2:53
9. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 29:00 + 3:04
10. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 29:02 + 3:06
11. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 29:26 + 3:30
12. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 29:53 + 3:57
13. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 30:11 + 4:15
14. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:16 + 4:20
15. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 30:57 + 5:01
16. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 31:00 + 5:04
17. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 31:20 + 5:24
18. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 31:59 + 6:03
19. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 32:38 + 6:42
20. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:48 + 6:52
21. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 33:50 + 7:54
22. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 34:42 + 8:46
23. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 34:44 + 8:48
24. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:12 + 9:16
25. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 35:18 + 9:22
26. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 35:33 + 9:37
27. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 36:13 + 10:17
28. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 36:37 + 10:41
29. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 38:15 + 12:19
30. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 41:28 + 15:32
31. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 41:49 + 15:53
32. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 43:00 + 17:04
33. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 43:08 + 17:12
34. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 46:57 + 21:01
35. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 47:28 + 21:32
36. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 47:34 + 21:38
37. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 47:56 + 22:00
38. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 48:40 + 22:44
39. Miklušová Dagmar 47S7350 C Rapid Bratislava 50:29 + 24:33
40. Shaviv Michal 24I7350 C Israel Orienteering 51:08 + 25:12
41. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 51:48 + 25:52
42. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 52:47 + 26:51
43. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 54:42 + 28:46
44. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:02 + 30:06
45. Zámečníková Jitka 3VX7450 C Zámečníci 61:19 + 35:23
D45
2.90 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 26:09
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 26:53 + 0:44
3. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 27:53 + 1:44
4. Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden 27:58 + 1:49
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 28:12 + 2:03
6. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 28:15 + 2:06
7. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 28:17 + 2:08
8. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:09 + 3:00
9. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 29:26 + 3:17
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 29:49 + 3:40
11. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 30:06 + 3:57
12. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 30:15 + 4:06
13. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 30:25 + 4:16
14. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 30:28 + 4:19
15. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 30:29 + 4:20
16. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 31:08 + 4:59
17. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 31:33 + 5:24
18. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:26 + 6:17
19. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 32:59 + 6:50
20. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 33:25 + 7:16
21. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 33:33 + 7:24
22. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 33:40 + 7:31
23. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 34:12 + 8:03
24. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:34 + 8:25
25. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 35:08 + 8:59
26. Bonek Claudia 12A6901 C Naturfreunde Wien 35:40 + 9:31
27. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 36:13 + 10:04
28. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 37:40 + 11:31
29. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 38:34 + 12:25
30. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 38:38 + 12:29
31. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:01 + 12:52
32. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 39:23 + 13:14
33. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 40:43 + 14:34
34. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 41:10 + 15:01
35. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:22 + 16:13
36. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 42:51 + 16:42
37. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 46:30 + 20:21
38. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 46:51 + 20:42
39. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:29 + 21:20
40. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:53 + 21:44
41. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 50:25 + 24:16
42. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 52:17 + 26:08
43. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:42 + 26:33
44. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 58:05 + 31:56
45. Rainhartz Orit 37I7051 C Israel Tour Group 58:55 + 32:46
46. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 59:38 + 33:29
47. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:30 + 44:21
Šabatová Jana SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D50
2.70 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 22:49
2. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 23:29 + 0:40
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:50 + 2:01
4. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 25:03 + 2:14
5. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 25:17 + 2:28
6. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:39 + 2:50
7. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:44 + 2:55
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 26:14 + 3:25
9. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 26:28 + 3:39
9. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 26:28 + 3:39
11. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 26:30 + 3:41
12. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 27:02 + 4:13
13. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 28:18 + 5:29
14. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 28:24 + 5:35
15. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 28:37 + 5:48
16. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 29:05 + 6:16
17. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 29:12 + 6:23
18. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:15 + 6:26
19. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 29:40 + 6:51
20. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 29:46 + 6:57
21. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 30:42 + 7:53
22. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 30:47 + 7:58
23. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 30:56 + 8:07
24. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 31:58 + 9:09
25. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 32:04 + 9:15
26. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:07 + 9:18
27. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 32:09 + 9:20
28. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 32:14 + 9:25
28. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 32:14 + 9:25
30. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 32:37 + 9:48
31. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 32:51 + 10:02
32. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 32:52 + 10:03
33. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 33:02 + 10:13
34. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 33:55 + 11:06
35. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:45 + 11:56
36. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 34:58 + 12:09
37. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 13:12
38. Noiman Anat 37I6551 C Israel Tour Group 37:34 + 14:45
39. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 37:37 + 14:48
40. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 40:47 + 17:58
41. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 55:54 + 33:05
42. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 64:30 + 41:41
43. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 64:56 + 42:07
Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín VZDAL
D55
2.50 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 23:59
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 25:25 + 1:26
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 25:31 + 1:32
4. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 25:54 + 1:55
5. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 28:14 + 4:15
6. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 28:17 + 4:18
7. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 28:52 + 4:53
8. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 29:48 + 5:49
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 31:13 + 7:14
10. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 31:37 + 7:38
11. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:03 + 8:04
12. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 32:29 + 8:30
13. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:49 + 8:50
14. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:13 + 9:14
15. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:31 + 9:32
16. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 34:20 + 10:21
17. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 34:38 + 10:39
18. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 34:42 + 10:43
19. Stepanova Svetlana 37I6053 C Israel Tour Group 35:33 + 11:34
20. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 36:07 + 12:08
21. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 36:19 + 12:20
22. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 37:12 + 13:13
23. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 37:34 + 13:35
24. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 38:13 + 14:14
25. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 39:24 + 15:25
26. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 40:11 + 16:12
27. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:26 + 16:27
28. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:43 + 20:44
29. Hájková Lenka 8GC6250 C HIPPO 45:50 + 21:51
30. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 47:54 + 23:55
31. Lipman Yael 37I6052 C Israel Tour Group 54:32 + 30:33
32. Natif Ruth 37I6051 C Israel Tour Group 58:09 + 34:10
33. Regev Yeal 37I6054 C Israel Tour Group 58:11 + 34:12
34. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 66:12 + 42:13
35. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 75:33 + 51:34
36. Shmuely Nurit 37I6055 C Israel Tour Group 88:36 + 64:37
D60
2.40 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:19
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 26:03 + 0:44
3. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 26:20 + 1:01
4. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 27:07 + 1:48
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 27:10 + 1:51
6. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 27:57 + 2:38
7. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 28:34 + 3:15
8. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 28:40 + 3:21
9. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 4:21
10. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 30:19 + 5:00
11. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 30:31 + 5:12
12. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 30:40 + 5:21
13. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:50 + 5:31
14. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 31:03 + 5:44
15. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 31:05 + 5:46
16. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 31:35 + 6:16
17. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 32:46 + 7:27
18. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 32:49 + 7:30
19. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 32:50 + 7:31
20. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 33:55 + 8:36
21. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 34:23 + 9:04
22. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 34:46 + 9:27
23. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 36:08 + 10:49
24. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 39:29 + 14:10
25. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 40:31 + 15:12
26. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 40:58 + 15:39
27. Mishli Lisa 37I5551 C Israel Tour Group 43:39 + 18:20
28. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 50:35 + 25:16
29. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:17 + 29:58
D65
2.30 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 28:12
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 28:34 + 0:22
3. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 28:46 + 0:34
4. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 29:46 + 1:34
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 30:50 + 2:38
6. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 30:57 + 2:45
7. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 31:44 + 3:32
8. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 32:35 + 4:23
9. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 33:51 + 5:39
10. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 35:33 + 7:21
11. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:36 + 9:24
12. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 9:46
13. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 38:06 + 9:54
14. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 38:28 + 10:16
15. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 40:00 + 11:48
16. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 42:29 + 14:17
17. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 57:49 + 29:37
18. Ravid Dalia 37I5051 C Israel Tour Group 58:03 + 29:51
D70
2.10 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 27:56
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 32:03 + 4:07
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:10 + 7:14
4. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 35:31 + 7:35
5. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 35:51 + 7:55
6. Kotzer Andra 37I4552 C Israel Tour Group 43:12 + 15:16
7. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 44:01 + 16:05
8. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 56:59 + 29:03
9. Da Costa Roni 37I4551 C Israel Tour Group 60:30 + 32:34
D75
2.00 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 27:06
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 28:00 + 0:54
DH10
1.80 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 15:18
2. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 15:19 + 0:01
3. Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 15:26 + 0:08
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 16:00 + 0:42
5. Svoboda Jan VTA0701 C SC vebr-sport 17:03 + 1:45
6. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 17:11 + 1:53
7. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 17:39 + 2:21
8. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 18:26 + 3:08
9. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 19:07 + 3:49
10. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 19:09 + 3:51
11. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 4:17
12. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 19:48 + 4:30
13. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 21:48 + 6:30
14. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 22:27 + 7:09
15. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 23:08 + 7:50
16. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:19 + 8:01
17. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 23:49 + 8:31
18. Janíčková Jolana OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:00 + 9:42
19. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 25:36 + 10:18
20. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 26:14 + 10:56
21. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 26:44 + 11:26
22. Dvořáková Eva OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:21 + 12:03
23. Dvořáková Jana OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:17 + 13:59
24. Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 29:34 + 14:16
25. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 30:21 + 15:03
26. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:47 + 16:29
27. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 37:24 + 22:06
28. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 38:44 + 23:26
29. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 40:48 + 25:30
30. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 45:34 + 30:16
31. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 63:45 + 48:27
32. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 64:39 + 49:21
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
Volková Karolína LBE0850 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
MS Jahoda Štěpán JHB9991 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:11 + 10:53
MS Jahodová Julie JHB9990 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30:51 + 15:33
DH12
2.50 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 B USK Praha 17:36
2. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 18:13 + 0:37
3. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:44 + 1:08
4. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 19:22 + 1:46
5. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 19:37 + 2:01
6. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 20:04 + 2:28
7. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 20:08 + 2:32
8. Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 21:18 + 3:42
9. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 22:04 + 4:28
10. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 22:52 + 5:16
11. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 22:59 + 5:23
12. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 24:28 + 6:52
13. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 25:05 + 7:29
14. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:10 + 7:34
15. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 25:31 + 7:55
16. Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 25:38 + 8:02
17. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 25:47 + 8:11
18. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:52 + 8:16
19. Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 27:02 + 9:26
20. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:23 + 9:47
21. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 27:48 + 10:12
22. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 27:51 + 10:15
23. Matochová Adéla TZL0552 B SKOB Zlín 28:54 + 11:18
24. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:49 + 12:13
25. Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 30:33 + 12:57
26. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 31:33 + 13:57
27. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 31:50 + 14:14
28. Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 32:31 + 14:55
29. Kroul Jiří KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:23 + 15:47
30. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 33:34 + 15:58
31. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 33:58 + 16:22
32. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:32 + 16:56
33. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 35:27 + 17:51
34. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 39:46 + 22:10
35. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 44:36 + 27:00
36. Dvořáček Jakub OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:43 + 29:07
37. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 57:59 + 40:23
38. Dvořáček Tomáš OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:41 + 54:05
Beran Jáchym SJH0602 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany DISK
Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga DISK
MS Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 20:30 + 2:54
MS Volková Adéla LBE0450 C TJ Lokomotiva Beroun 68:16 + 50:40
H16A
3.40 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 22:01
2. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 23:51 + 1:50
3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 24:23 + 2:22
4. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 24:32 + 2:31
5. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 24:41 + 2:40
6. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:43 + 2:42
7. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 24:51 + 2:50
8. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:26 + 3:25
9. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:31 + 3:30
10. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 25:52 + 3:51
11. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 26:14 + 4:13
12. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 26:59 + 4:58
13. Spěváček Vojtěch VPM0205 B KOS Slavia Plzeň 28:00 + 5:59
14. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 28:07 + 6:06
15. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 28:13 + 6:12
16. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:00 + 6:59
17. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 29:27 + 7:26
18. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 29:44 + 7:43
19. Jandl Florian 12A0104 C Naturfreunde Wien 30:10 + 8:09
20. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 31:25 + 9:24
21. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 31:26 + 9:25
22. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 31:58 + 9:57
23. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 32:13 + 10:12
24. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 32:16 + 10:15
25. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 32:34 + 10:33
26. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 32:46 + 10:45
27. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 33:23 + 11:22
28. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:59 + 13:58
29. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 58:35 + 36:34
H16B
3.40 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 21:54
2. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 22:04 + 0:10
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:36 + 0:42
4. Wolfram Jakob 12A0103 C Naturfreunde Wien 23:28 + 1:34
5. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 24:30 + 2:36
6. Kurzyp Stanisław CHC0202 C K.O.B. Choceň 24:48 + 2:54
7. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 24:52 + 2:58
8. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 24:54 + 3:00
9. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:22 + 3:28
10. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 26:28 + 4:34
11. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 26:31 + 4:37
12. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 26:53 + 4:59
13. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 27:34 + 5:40
14. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 27:45 + 5:51
15. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 29:04 + 7:10
16. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 30:26 + 8:32
17. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 30:33 + 8:39
18. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 30:51 + 8:57
19. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 31:54 + 10:00
20. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 32:15 + 10:21
21. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 32:17 + 10:23
22. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 34:26 + 12:32
23. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 35:03 + 13:09
24. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 35:35 + 13:41
25. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 40:31 + 18:37
26. Neužil Vít OPI0103 B Orientační sporty Písek 46:35 + 24:41
Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H16C
3.40 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 22:39
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 23:22 + 0:43
3. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:43 + 1:04
4. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 23:58 + 1:19
5. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 24:24 + 1:45
6. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 24:28 + 1:49
7. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň 24:32 + 1:53
8. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 25:00 + 2:21
9. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 25:11 + 2:32
10. Gottstein Jonáš JIL0107 B OK Jilemnice 25:22 + 2:43
11. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:02 + 3:23
12. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:26 + 3:47
13. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 26:30 + 3:51
14. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 26:48 + 4:09
15. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 26:58 + 4:19
16. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:13 + 4:34
17. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 27:57 + 5:18
18. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 29:39 + 7:00
19. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 30:30 + 7:51
20. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 31:13 + 8:34
21. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:35 + 8:56
22. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 31:57 + 9:18
23. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 32:30 + 9:51
24. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 32:48 + 10:09
25. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 33:21 + 10:42
26. Valenta Adam OPI0102 B Orientační sporty Písek 36:35 + 13:56
27. Bonek Erik 12A0105 C Naturfreunde Wien 36:36 + 13:57
28. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 40:11 + 17:32
Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno DISK
H18A
3.90 km, 110 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 23:07
2. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 24:33 + 1:26
3. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 24:45 + 1:38
4. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:47 + 1:40
5. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 26:52 + 3:45
6. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 26:57 + 3:50
7. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 27:45 + 4:38
8. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:02 + 4:55
9. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:21 + 5:14
10. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:49 + 5:42
11. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 28:53 + 5:46
12. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 29:18 + 6:11
13. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:26 + 6:19
14. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:30 + 6:23
15. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:34 + 9:27
16. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 32:44 + 9:37
17. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 33:12 + 10:05
18. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 35:14 + 12:07
19. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 37:23 + 14:16
20. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 39:28 + 16:21
21. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 44:37 + 21:30
22. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 44:57 + 21:50
H18B
3.90 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 24:29
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 25:27 + 0:58
3. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 25:33 + 1:04
4. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:49 + 1:20
5. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 26:00 + 1:31
6. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 26:06 + 1:37
7. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:55 + 2:26
8. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:35 + 5:06
9. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 30:04 + 5:35
10. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 30:13 + 5:44
11. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, 30:56 + 6:27
12. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 31:21 + 6:52
13. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 31:34 + 7:05
14. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 31:44 + 7:15
15. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 32:21 + 7:52
16. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 32:43 + 8:14
17. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 32:45 + 8:16
18. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 33:40 + 9:11
19. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 36:58 + 12:29
20. Sladkovský Jaromír TAP9902 B KOB TRETRA Praha 37:39 + 13:10
Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava DISK
H18C
3.90 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bonek Jannis 12A1700 C Naturfreunde Wien 23:33
2. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:29 + 1:56
3. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 25:37 + 2:04
4. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 26:27 + 2:54
5. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 26:41 + 3:08
6. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 26:46 + 3:13
7. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 26:58 + 3:25
8. Krawczyński Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 27:53 + 4:20
9. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 28:42 + 5:09
10. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 29:50 + 6:17
11. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 29:54 + 6:21
12. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 30:34 + 7:01
13. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 32:33 + 9:00
14. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 33:32 + 9:59
15. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 33:50 + 10:17
16. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 33:54 + 10:21
17. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 35:15 + 11:42
18. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 35:45 + 12:12
19. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 36:49 + 13:16
20. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB ALFA Brno 37:04 + 13:31
21. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 57:52 + 34:19
H20A
4.10 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8095
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 24:36 8529
2. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 24:51 + 0:15 8445
3. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 25:20 + 0:44 8282
4. Vandas Daniel PHK9805 R OK 99 Hradec Králové 25:30 + 0:54 8225
5. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 26:00 + 1:24 8056
6. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 26:52 + 2:16 7764
7. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 27:14 + 2:38 7640
8. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 27:48 + 3:12 7449
9. Kastner Nicolas 12A9800 C Naturfreunde Wien 27:49 + 3:13
10. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 28:08 + 3:32 7336
11. Stork Mihály 62H9700 C Salgótarjáni Dornyay SE 29:18 + 4:42
12. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:32 + 4:56 6863
13. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 30:10 + 5:34 6649
14. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 32:04 + 7:28 6008
15. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 32:15 + 7:39 5946
16. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:29 + 7:53 5867
17. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:09 + 8:33 5642
18. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:54 + 10:18 5051
19. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 35:23 + 10:47 4888
20. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 36:25 + 11:49 4539
21. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 36:50 + 12:14 4398
22. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 37:42 + 13:06 4105
23. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 37:45 + 13:09 4088
24. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:49 + 18:13 2377
H20B
4.00 km, 120 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8393
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 23:12 9034
2. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 24:23 + 1:11 8604
3. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 24:32 + 1:20 8550
4. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 24:40 + 1:28 8501
5. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 24:53 + 1:41 8422
6. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 24:56 + 1:44 8404
7. Wiklund Alexander 11S1004 C Finspangs SOK 25:13 + 2:01
8. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 25:46 + 2:34 8102
9. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 26:40 + 3:28 7775
10. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 26:47 + 3:35 7733
11. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 26:49 + 3:37 7720
12. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 27:16 + 4:04 7557
13. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 28:04 + 4:52 7267
14. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 28:24 + 5:12 7146
15. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 28:25 + 5:13 7139
16. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 28:56 + 5:44 6952
17. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 29:03 + 5:51 6909
18. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 29:09 + 5:57 6873
19. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 31:02 + 7:50 6189
20. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 31:33 + 8:21 6002
21. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 32:16 + 9:04 5741
22. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 36:27 + 13:15 4222
23. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 37:10 + 13:58 3962
24. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 38:19 + 15:07 3545
25. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 44:14 + 21:02 1396
H21A
5.70 km, 165 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9340
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 31:09 9909
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 31:27 + 0:18 9817
3. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 32:46 + 1:37 9415
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 33:52 + 2:43 9079
5. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 33:58 + 2:49 9048
6. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 34:08 + 2:59 8997
7. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 34:33 + 3:24 8870
8. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 34:51 + 3:42 8778
9. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 35:18 + 4:09 8641
10. Lundin Simon 11S1002 C Finspangs SOK 35:38 + 4:29
11. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 35:45 + 4:36 8503
12. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 35:47 + 4:38 8493
13. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 36:12 + 5:03 8366
14. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 36:16 + 5:07 8345
15. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 36:39 + 5:30 8228
16. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 36:44 + 5:35 8203
17. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 37:10 + 6:01 8070
18. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 37:47 + 6:38 7882
19. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 37:54 + 6:45 7846
20. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 38:00 + 6:51 7816
21. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 38:36 + 7:27 7632
22. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 39:07 + 7:58 7474
23. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 39:16 + 8:07 7428
24. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 39:29 + 8:20 7362
25. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:39 + 8:30 7311
26. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 40:01 + 8:52 7199
27. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 40:08 + 8:59 7164
28. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:01 + 9:52 6894
29. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 41:12 + 10:03 6838
30. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:19 + 10:10 6802
31. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 41:29 + 10:20 6751
32. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 41:56 + 10:47 6614
33. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 42:09 + 11:00 6547
34. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 43:10 + 12:01 6237
35. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 43:11 + 12:02 6232
36. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 43:57 + 12:48 5997
37. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 44:22 + 13:13 5870
38. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 45:20 + 14:11 5575
39. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:26 + 14:17 5544
40. Franco Paulo 1FP8100 C CLAC 47:33 + 16:24
41. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 49:57 + 18:48 4164
H21B
5.70 km, 155 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9348
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 30:34 9989
2. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 31:34 + 1:00 9679
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 32:09 + 1:35 9499
4. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 32:20 + 1:46 9442
5. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 2:48 9122
6. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 33:25 + 2:51 9107
7. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 34:08 + 3:34 8885
8. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 34:16 + 3:42 8844
9. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 34:41 + 4:07 8715
10. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 35:19 + 4:45 8519
11. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 35:57 + 5:23 8323
12. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 36:14 + 5:40 8236
13. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 36:15 + 5:41 8230
13. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 36:15 + 5:41 8230
15. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 36:21 + 5:47 8199
16. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 37:31 + 6:57 7839
17. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 37:52 + 7:18 7730
18. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 37:53 + 7:19 7725
19. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 38:11 + 7:37 7632
20. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 38:12 + 7:38 7627
21. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 38:14 + 7:40 7617
22. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:21 + 7:47 7581
23. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 38:48 + 8:14 7442
24. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 39:24 + 8:50 7256
25. Fehérvári Dániel 62H9000 C Salgótarjáni Dornyay SE 39:52 + 9:18
26. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 40:11 + 9:37 7014
27. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 40:39 + 10:05 6869
28. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 41:00 + 10:26 6761
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 41:09 + 10:35 6715
30. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:40 + 11:06 6555
31. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 41:44 + 11:10 6534
32. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 42:23 + 11:49 6333
33. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 42:37 + 12:03 6261
34. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 42:47 + 12:13 6209
35. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 42:54 + 12:20 6173
36. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 43:47 + 13:13 5900
37. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 44:46 + 14:12 5596
38. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 46:32 + 15:58 5049
Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga DISK 0
Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice DISK 0
H21C
5.70 km, 160 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9397
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 31:04 9981
2. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 31:56 + 0:52 9714
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 32:14 + 1:10 9622
4. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 33:41 + 2:37 9176
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 34:08 + 3:04 9037
6. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 34:24 + 3:20 8955
7. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 34:25 + 3:21 8950
8. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 35:06 + 4:02 8739
9. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 35:09 + 4:05 8724
10. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 35:12 + 4:08 8709
11. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 35:17 + 4:13 8683
12. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 35:46 + 4:42 8534
13. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 36:14 + 5:10 8391
14. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 36:36 + 5:32 8278
15. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 37:04 + 6:00 8134
16. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 37:17 + 6:13 8067
17. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 37:41 + 6:37 7944
18. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 38:32 + 7:28 7683
19. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 38:33 + 7:29 7677
20. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 38:42 + 7:38 7631
21. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 38:43 + 7:39 7626
22. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 38:46 + 7:42 7611
23. Lindman Per 11S1003 C Finspangs SOK 38:48 + 7:44
24. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 38:49 + 7:45 7595
25. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 39:16 + 8:12 7457
26. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 39:17 + 8:13 7452
27. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 39:53 + 8:49 7267
28. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 40:05 + 9:01 7205
29. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 40:08 + 9:04 7190
30. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:16 + 9:12 7149
31. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 40:45 + 9:41 7000
32. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 41:01 + 9:57 6918
33. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:02 + 10:58 6605
34. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:10 + 11:06 6564
35. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 43:04 + 12:00 6287
36. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 43:13 + 12:09 6241
37. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31 + 14:27 5533
38. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 45:39 + 14:35 5492
39. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 46:11 + 15:07 5327
H21D
5.70 km, 155 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 32:01 9747
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 32:39 + 0:38 9564
3. Döllgast Moritz TUR9504 C OOB TJ Turnov 33:45 + 1:44 9244
4. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 33:48 + 1:47 9230
5. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 33:55 + 1:54 9196
6. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 34:15 + 2:14 9099
7. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 2:27 9037
8. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 2:33 9008
9. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 35:27 + 3:26 8751
10. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 35:41 + 3:40 8684
11. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 35:55 + 3:54 8616
12. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 36:01 + 4:00 8587
13. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 36:05 + 4:04 8567
14. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 36:31 + 4:30 8442
15. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 36:34 + 4:33 8427
16. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:43 + 4:42 8384
17. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 36:53 + 4:52 8335
18. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 37:33 + 5:32 8142
19. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 37:43 + 5:42 8094
20. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:00 + 5:59 8011
21. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 38:03 + 6:02 7997
22. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 38:21 + 6:20 7910
23. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:23 + 6:22 7900
24. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 38:53 + 6:52 7755
25. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 39:02 + 7:01 7712
26. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:08 + 7:07 7682
27. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 39:09 + 7:08 7678
28. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 39:20 + 7:19 7624
29. Grätsch Markus 71D9600 C USV TU Dresden 39:23 + 7:22
30. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 39:58 + 7:57 7441
31. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 40:26 + 8:25 7305
32. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 42:08 + 10:07 6812
33. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 42:17 + 10:16 6769
34. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 42:41 + 10:40 6652
35. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 43:35 + 11:34 6391
36. Slíva Jan LCE9602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:07 + 12:06 6237
37. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 45:05 + 13:04 5956
38. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:48 + 14:47 5458
39. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 49:00 + 16:59 4820
Sanderberg Noak 11S1001 C Finspangs SOK DISK
H35
4.50 km, 145 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 28:09
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 30:08 + 1:59
3. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 30:42 + 2:33
3. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 30:42 + 2:33
5. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 31:14 + 3:05
6. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 31:19 + 3:10
7. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 32:22 + 4:13
8. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 32:29 + 4:20
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 32:29 + 4:20
10. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 32:30 + 4:21
11. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 33:19 + 5:10
12. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 33:38 + 5:29
13. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 33:39 + 5:30
14. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 33:52 + 5:43
15. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 34:00 + 5:51
16. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 34:02 + 5:53
17. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 34:25 + 6:16
18. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 34:41 + 6:32
19. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 35:17 + 7:08
20. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 35:18 + 7:09
21. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 35:20 + 7:11
22. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:29 + 7:20
23. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 35:36 + 7:27
24. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 35:37 + 7:28
25. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 35:45 + 7:36
26. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 36:36 + 8:27
27. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:45 + 8:36
28. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 37:25 + 9:16
29. Mikluš Marián 47S7200 C Rapid Bratislava 37:37 + 9:28
30. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 37:43 + 9:34
31. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 37:48 + 9:39
32. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 38:05 + 9:56
33. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 38:30 + 10:21
34. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 39:03 + 10:54
35. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:29 + 11:20
36. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 39:35 + 11:26
37. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 13:10
38. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 41:50 + 13:41
39. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 42:22 + 14:13
40. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 42:59 + 14:50
41. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 43:01 + 14:52
42. Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 44:25 + 16:16
43. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:40 + 16:31
44. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 46:35 + 18:26
45. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 47:01 + 18:52
46. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 47:12 + 19:03
47. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 48:53 + 20:44
48. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 51:48 + 23:39
49. Dostál Ondřej PLU7900 C TJ SOKOL Plumlov 52:36 + 24:27
50. Rychtárik Ladislav SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec 53:15 + 25:06
51. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 56:12 + 28:03
52. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:48 + 29:39
53. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 61:54 + 33:45
54. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 68:02 + 39:53
55. Parente Maor 37I8001 C Israel Tour Group 69:45 + 41:36
56. Uhlíř Marek 9JC7901 C neregistrovaní - Všenory 88:57 + 60:48
H40
4.10 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 26:00
2. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 26:40 + 0:40
3. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 26:58 + 0:58
4. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 27:14 + 1:14
5. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 27:21 + 1:21
6. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:29 + 1:29
7. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 28:22 + 2:22
8. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 28:29 + 2:29
8. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 28:29 + 2:29
10. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 28:35 + 2:35
11. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:37 + 2:37
12. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 28:46 + 2:46
13. Koťátko Zdeněk SJC7701 C Sportcentrum Jičín 28:47 + 2:47
14. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 29:24 + 3:24
15. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 29:38 + 3:38
16. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 30:08 + 4:08
17. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 30:13 + 4:13
18. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 30:16 + 4:16
19. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 30:18 + 4:18
20. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 30:41 + 4:41
21. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 30:44 + 4:44
22. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 31:11 + 5:11
23. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 31:35 + 5:35
24. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 31:56 + 5:56
25. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 32:10 + 6:10
26. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:13 + 6:13
27. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 32:33 + 6:33
28. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 32:57 + 6:57
29. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 33:26 + 7:26
30. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 34:05 + 8:05
30. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 34:05 + 8:05
32. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 34:39 + 8:39
33. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 34:46 + 8:46
34. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 35:09 + 9:09
35. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 35:28 + 9:28
36. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:29 + 10:29
37. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 36:34 + 10:34
38. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 36:36 + 10:36
39. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 38:04 + 12:04
40. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 38:05 + 12:05
41. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 38:06 + 12:06
42. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 38:21 + 12:21
43. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:53 + 12:53
44. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 39:21 + 13:21
45. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 13:26
46. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 39:28 + 13:28
47. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 39:36 + 13:36
48. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 39:42 + 13:42
49. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 40:26 + 14:26
50. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 40:59 + 14:59
51. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 41:06 + 15:06
52. Ruda Petr VTA7301 C SC vebr-sport 43:15 + 17:15
53. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 43:41 + 17:41
54. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 43:51 + 17:51
55. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 44:20 + 18:20
56. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 45:41 + 19:41
57. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 45:50 + 19:50
58. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 47:24 + 21:24
59. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 50:10 + 24:10
60. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 54:11 + 28:11
61. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 80:41 + 54:41
H45
3.90 km, 115 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 25:58
2. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 26:21 + 0:23
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:42 + 0:44
4. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 27:04 + 1:06
5. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 27:06 + 1:08
6. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 28:01 + 2:03
7. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 28:22 + 2:24
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 28:24 + 2:26
9. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 28:42 + 2:44
9. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 28:42 + 2:44
11. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 28:52 + 2:54
12. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 29:02 + 3:04
13. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 29:03 + 3:05
14. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 29:21 + 3:23
15. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 29:27 + 3:29
16. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 29:29 + 3:31
16. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 29:29 + 3:31
18. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 29:53 + 3:55
19. Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 29:56 + 3:58
20. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 29:57 + 3:59
21. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 30:07 + 4:09
22. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 30:14 + 4:16
23. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 30:21 + 4:23
24. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 30:46 + 4:48
25. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 31:10 + 5:12
26. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 31:25 + 5:27
27. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 31:43 + 5:45
28. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 32:23 + 6:25
29. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 32:27 + 6:29
30. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 32:31 + 6:33
31. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 32:35 + 6:37
32. Klaška Jan NNN7001 C Neregistrovaní (NNN) 32:40 + 6:42
33. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 32:55 + 6:57
34. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 33:02 + 7:04
35. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 33:09 + 7:11
36. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 33:21 + 7:23
36. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:21 + 7:23
38. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:49 + 7:51
39. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 33:57 + 7:59
40. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 34:03 + 8:05
41. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 34:10 + 8:12
42. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 34:28 + 8:30
43. Saraga Eli 37I7020 C Israel Tour Group 34:51 + 8:53
44. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 35:15 + 9:17
45. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 35:32 + 9:34
46. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 36:16 + 10:18
47. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 36:18 + 10:20
48. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:29 + 11:31
49. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 37:49 + 11:51
50. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 38:10 + 12:12
51. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:15 + 12:17
52. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 38:17 + 12:19
53. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 38:25 + 12:27
54. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 40:00 + 14:02
55. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 40:30 + 14:32
56. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 40:31 + 14:33
57. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:46 + 14:48
58. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 40:56 + 14:58
59. Deim Karel VTA7202 C SC vebr-sport 42:31 + 16:33
60. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 44:20 + 18:22
61. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:36 + 18:38
62. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 44:52 + 18:54
63. Rainhartz Yaniv 37I7002 C Israel Tour Group 46:08 + 20:10
64. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 46:39 + 20:41
65. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:20 + 25:22
66. Minsky Avrahan 37I7001 C Israel Tour Group 52:32 + 26:34
67. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 55:19 + 29:21
68. Šabata Milan SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:44 + 32:46
69. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:40 + 34:42
70. Elias Ilan 37I7003 C Israel Tour Group 69:04 + 43:06
71. Twig Roni 37I7004 C Israel Tour Group 88:34 + 62:36
H50
3.70 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 27:38
2. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 29:17 + 1:39
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 29:37 + 1:59
4. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:44 + 2:06
5. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 29:53 + 2:15
6. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 30:03 + 2:25
7. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 30:13 + 2:35
8. Gassner Ferri 12A6600 C Naturfreunde Wien 30:25 + 2:47
9. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 30:27 + 2:49
10. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 30:36 + 2:58
11. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:48 + 3:10
12. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 30:49 + 3:11
13. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 31:21 + 3:43
14. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 31:24 + 3:46
15. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:53 + 4:15
16. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 32:02 + 4:24
16. Bonek Peter 12A6400 C Naturfreunde Wien 32:02 + 4:24
18. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 32:38 + 5:00
19. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 33:30 + 5:52
20. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 33:46 + 6:08
21. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 33:54 + 6:16
22. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 34:02 + 6:24
22. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 34:02 + 6:24
24. Noiman Ziv 37I6504 C Israel Tour Group 34:03 + 6:25
25. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 34:06 + 6:28
26. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 34:08 + 6:30
27. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 34:11 + 6:33
28. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 34:26 + 6:48
29. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 34:32 + 6:54
30. Gossel Heiko 71D6500 C USV TU Dresden 35:06 + 7:28
31. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:28 + 7:50
32. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:31 + 7:53
33. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 35:37 + 7:59
34. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 35:46 + 8:08
35. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 36:08 + 8:30
35. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 36:08 + 8:30
37. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 36:20 + 8:42
38. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 36:44 + 9:06
39. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 9:18
40. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 37:37 + 9:59
41. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 38:06 + 10:28
42. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 38:20 + 10:42
43. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 38:24 + 10:46
44. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 38:37 + 10:59
45. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 38:38 + 11:00
46. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 38:47 + 11:09
47. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 38:52 + 11:14
48. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 39:10 + 11:32
49. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:37 + 11:59
50. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 39:43 + 12:05
51. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 40:25 + 12:47
52. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 41:02 + 13:24
53. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 41:11 + 13:33
54. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 41:17 + 13:39
55. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 41:44 + 14:06
56. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 43:38 + 16:00
57. Brit Edo 37I6506 C Israel Tour Group 44:04 + 16:26
58. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:53 + 17:15
59. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 45:03 + 17:25
60. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 45:23 + 17:45
61. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 46:27 + 18:49
62. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 46:47 + 19:09
63. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 46:57 + 19:19
64. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 46:58 + 19:20
65. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 47:15 + 19:37
66. Fehérvári Péter 62H6700 C Salgótarjáni Dornyay SE 48:34 + 20:56
67. Amar Itzik 37I6505 C Israel Tour Group 49:50 + 22:12
68. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:55 + 22:17
69. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 50:24 + 22:46
70. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 52:13 + 24:35
71. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 52:49 + 25:11
72. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:18 + 26:40
73. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 54:42 + 27:04
74. Levavi Shay 37I6507 C Israel Tour Group 57:11 + 29:33
75. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 58:59 + 31:21
76. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 61:27 + 33:49
77. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:19 + 35:41
78. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 64:28 + 36:50
79. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:43 + 38:05
80. Melamed Dror 37I6503 C Israel Tour Group 68:09 + 40:31
81. Hájek Petr ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno 74:54 + 47:16
Yevsaev Arie 37I6502 C Israel Tour Group DISK
H55
3.50 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 27:10
1. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 27:10 + 0:00
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 27:11 + 0:01
4. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 27:40 + 0:30
5. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 27:57 + 0:47
6. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:16 + 2:06
7. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 29:37 + 2:27
8. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 29:53 + 2:43
9. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 29:54 + 2:44
10. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 30:06 + 2:56
11. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 30:09 + 2:59
12. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:34 + 3:24
13. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 31:02 + 3:52
14. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 31:25 + 4:15
15. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:26 + 4:16
16. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 31:39 + 4:29
17. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 31:47 + 4:37
18. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 32:17 + 5:07
19. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 32:20 + 5:10
20. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 32:49 + 5:39
21. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 33:13 + 6:03
22. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 33:30 + 6:20
23. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 33:44 + 6:34
24. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 34:22 + 7:12
25. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 34:27 + 7:17
26. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 34:42 + 7:32
27. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 34:52 + 7:42
28. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 36:01 + 8:51
29. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 36:12 + 9:02
30. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 36:20 + 9:10
31. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 36:55 + 9:45
32. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 37:04 + 9:54
32. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:04 + 9:54
34. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 37:39 + 10:29
35. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 37:48 + 10:38
36. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:09 + 10:59
37. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 38:33 + 11:23
38. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 39:03 + 11:53
39. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 39:31 + 12:21
40. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 12:37
41. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 39:58 + 12:48
42. Avner Uzi 37I6003 C Israel Tour Group 40:36 + 13:26
43. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 40:50 + 13:40
44. Sramkó Tibor 62H6100 C Salgótarjáni Dornyay SE 41:07 + 13:57
45. Emiaz Eytan 37I6020 C Israel Tour Group 42:17 + 15:07
46. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:52 + 15:42
47. Stepanov Valery 37I6001 C Israel Tour Group 43:35 + 16:25
48. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 43:41 + 16:31
49. Wollstein Dan 37I6006 C Israel Tour Group 45:42 + 18:32
50. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 47:01 + 19:51
51. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 48:35 + 21:25
52. Regev Moshe 37I6002 C Israel Tour Group 50:10 + 23:00
53. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:29 + 23:19
54. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 53:10 + 26:00
55. Goll Ofek 37I6005 C Israel Tour Group 56:36 + 29:26
56. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 58:16 + 31:06
57. Bar Yehuda Jonathan 37I6004 C Israel Tour Group 60:05 + 32:55
58. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:01 + 39:51
Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha DISK
H60
3.30 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 30:07
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 30:07 + 0:00
3. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 30:18 + 0:11
4. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 30:58 + 0:51
5. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 31:21 + 1:14
6. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 33:15 + 3:08
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 33:50 + 3:43
8. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 33:52 + 3:45
9. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 33:57 + 3:50
10. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 4:21
11. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:42 + 4:35
12. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:45 + 4:38
13. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 35:00 + 4:53
14. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 35:53 + 5:46
15. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 36:35 + 6:28
16. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 37:20 + 7:13
17. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 37:40 + 7:33
18. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 38:03 + 7:56
19. Hones Sepp 26A5501 C HSV Ried 38:09 + 8:02
20. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 9:14
21. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 42:01 + 11:54
22. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 43:10 + 13:03
23. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 44:30 + 14:23
24. Segal Davidi 37I5504 C Israel Tour Group 45:48 + 15:41
25. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 46:28 + 16:21
26. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 46:36 + 16:29
27. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:40 + 16:33
28. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 47:49 + 17:42
29. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 48:38 + 18:31
30. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 48:41 + 18:34
31. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 52:39 + 22:32
32. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 53:46 + 23:39
33. Shmuely Asher 37I5505 C Israel Tour Group 54:38 + 24:31
34. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 55:47 + 25:40
35. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 58:00 + 27:53
36. Ben Sitrit Meir 37I5506 C Israel Tour Group 60:10 + 30:03
37. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 62:26 + 32:19
38. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 63:15 + 33:08
39. Yodfat Ofer 37I5501 C Israel Tour Group 65:16 + 35:09
40. Lipman Rami 37I5502