Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
09.09.2017
Místo konání:
Kluky - U Hromové jedle
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Mehelník 1:15 000, E 5m, pro D/H16-40, ostatní 1:10 000
Ředitel závodu:
Hartvich Otto - R3
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin - R1
Stavitel tratí:
Hošek Radim - R2
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí. Celkově závod absolvovalo 1196 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H18C     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10N
3.14 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 19:39
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:44 + 1:05
3. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:35 + 3:56
4. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:23 + 4:44
5. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 25:49 + 6:10
6. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 27:46 + 8:07
7. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 29:06 + 9:27
8. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 29:08 + 9:29
9. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 29:55 + 10:16
10. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 30:19 + 10:40
11. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 31:45 + 12:06
12. Nedbalová Magdalena MFP1053 VŠSK MFF UK Praha 32:31 + 12:52
13. Vondrová Eliška FSP0850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:45 + 13:06
14. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 33:44 + 14:05
15. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 33:47 + 14:08
16. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 37:16 + 17:37
17. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 37:19 + 17:40
18. Kostampour Jasmine 37:35 + 17:56
19. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 40:40 + 21:01
Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice DISK
D10C
2.43 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 21:01
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 21:39 + 0:38
3. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:25 + 4:24
4. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 26:12 + 5:11
5. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:04 + 6:03
6. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 27:13 + 6:12
7. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 28:34 + 7:33
8. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 29:32 + 8:31
9. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 30:41 + 9:40
10. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 30:50 + 9:49
11. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 30:53 + 9:52
12. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 32:49 + 11:48
13. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 33:09 + 12:08
14. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 33:26 + 12:25
15. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 34:55 + 13:54
16. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 35:00 + 13:59
17. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB TRETRA Praha 39:33 + 18:32
18. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 39:45 + 18:44
19. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:13 + 19:12
20. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 41:31 + 20:30
21. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 49:53 + 28:52
22. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 57:24 + 36:23
23. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 61:27 + 40:26
24. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 73:06 + 52:05
D12C
2.64 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 24:01
2. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 24:36 + 0:35
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 24:37 + 0:36
4. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 26:05 + 2:04
5. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 26:12 + 2:11
6. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 27:49 + 3:48
7. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 28:25 + 4:24
8. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 29:11 + 5:10
9. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 5:38
10. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 29:47 + 5:46
11. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 31:02 + 7:01
12. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 31:46 + 7:45
13. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 32:53 + 8:52
14. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 33:27 + 9:26
15. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 35:12 + 11:11
16. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:29 + 15:28
17. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 41:21 + 17:20
18. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 42:47 + 18:46
19. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 46:40 + 22:39
20. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 47:20 + 23:19
21. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 53:05 + 29:04
22. Hroňková Barbora VSP0650 USK Praha 55:17 + 31:16
23. Vaněčková Anežka OPI0650 Orientační sporty Písek 56:46 + 32:45
24. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 57:48 + 33:47
25. Rostampour Leila Čačua 58:24 + 34:23
26. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 62:02 + 38:01
27. Bestová Tereza 2UZ0650 Bestici 73:36 + 49:35
28. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 76:07 + 52:06
Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice DISK
Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice DISK
Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha DISK
Maříková Josefína ČaČua DISK
D14B
3.43 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 27:59
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 28:01 + 0:02
3. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 31:09 + 3:10
4. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 32:23 + 4:24
5. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 32:39 + 4:40
6. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 33:17 + 5:18
7. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 33:22 + 5:23
8. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 33:34 + 5:35
9. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 33:45 + 5:46
10. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 33:46 + 5:47
11. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 34:17 + 6:18
12. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 34:34 + 6:35
13. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 34:47 + 6:48
14. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 34:52 + 6:53
15. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 35:42 + 7:43
16. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:47 + 8:48
17. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 37:10 + 9:11
18. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 37:29 + 9:30
19. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 37:48 + 9:49
20. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 38:01 + 10:02
21. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 38:20 + 10:21
22. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:46 + 10:47
23. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 38:53 + 10:54
24. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 39:07 + 11:08
25. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 39:46 + 11:47
26. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 39:48 + 11:49
27. Machová Anna LME0451 SK Los Mělník 40:32 + 12:33
28. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 41:47 + 13:48
29. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 41:56 + 13:57
30. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:23 + 14:24
31. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 42:25 + 14:26
32. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 42:32 + 14:33
33. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 42:38 + 14:39
34. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:02 + 15:03
35. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 43:47 + 15:48
36. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 44:23 + 16:24
37. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 44:55 + 16:56
38. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 45:01 + 17:02
39. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 45:38 + 17:39
40. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 46:09 + 18:10
41. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 46:19 + 18:20
42. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 46:52 + 18:53
43. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 47:12 + 19:13
44. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:23 + 19:24
45. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 48:06 + 20:07
46. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:51 + 20:52
47. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:02 + 24:03
48. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 52:06 + 24:07
49. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 54:32 + 26:33
50. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 62:19 + 34:20
51. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 63:01 + 35:02
52. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 66:13 + 38:14
53. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 85:08 + 57:09
D14C
3.05 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 40:07
2. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 52:03 + 11:56
3. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 52:19 + 12:12
4. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 53:05 + 12:58
D16B
4.40 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 42:11
2. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 45:33 + 3:22
3. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 48:03 + 5:52
4. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:15 + 8:04
5. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 51:15 + 9:04
6. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 51:17 + 9:06
7. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 51:18 + 9:07
8. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 51:31 + 9:20
9. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 52:42 + 10:31
10. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 52:52 + 10:41
11. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 53:03 + 10:52
12. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:13 + 11:02
13. Chaloupková Hana KAM0252 OK Kamenice 53:21 + 11:10
14. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:49 + 11:38
15. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 54:21 + 12:10
16. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 54:49 + 12:38
17. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 54:50 + 12:39
18. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 54:53 + 12:42
19. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 54:59 + 12:48
20. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 55:00 + 12:49
21. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 55:22 + 13:11
22. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 56:44 + 14:33
23. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 58:01 + 15:50
24. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 59:27 + 17:16
25. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 59:31 + 17:20
26. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 61:33 + 19:22
26. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 61:33 + 19:22
28. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 61:49 + 19:38
29. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 62:09 + 19:58
30. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 62:29 + 20:18
31. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 62:37 + 20:26
32. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 62:54 + 20:43
33. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 64:27 + 22:16
34. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 64:52 + 22:41
35. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 67:45 + 25:34
36. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 68:38 + 26:27
37. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 69:22 + 27:11
38. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 69:40 + 27:29
39. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:53 + 28:42
40. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 71:21 + 29:10
41. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 72:23 + 30:12
42. Mojžíšková Lucie KAM0253 OK Kamenice 74:32 + 32:21
43. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 77:29 + 35:18
44. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 83:12 + 41:01
D16C
3.56 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 46:49
2. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 54:03 + 7:14
3. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 56:18 + 9:29
4. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 86:01 + 39:12
D18B
4.96 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 52:57
2. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 54:03 + 1:06
3. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 58:01 + 5:04
4. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 59:25 + 6:28
5. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 59:44 + 6:47
6. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 59:57 + 7:00
7. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 61:56 + 8:59
8. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 65:42 + 12:45
9. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 65:53 + 12:56
10. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 67:30 + 14:33
11. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 68:32 + 15:35
12. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 70:11 + 17:14
13. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 70:21 + 17:24
14. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 70:36 + 17:39
15. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 72:42 + 19:45
16. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 74:08 + 21:11
17. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 75:53 + 22:56
18. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 78:50 + 25:53
19. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:56 + 25:59
20. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 84:18 + 31:21
21. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 85:30 + 32:33
22. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 87:33 + 34:36
23. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 89:05 + 36:08
24. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 94:13 + 41:16
25. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 94:48 + 41:51
26. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 118:41 + 65:44
Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka DISK
D20B
4.58 km, 170 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5472
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 48:52 5768
2. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:52 + 1:00 5653
3. Velijačiková Hana PGP9756 SK Praga 49:53 + 1:01 5652
4. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:25 + 6:33 5016
5. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 56:34 + 7:42 4884
6. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 58:35 + 9:43 4652
7. Kasparová Adéla VSP9850 USK Praha 58:40 + 9:48 4642
8. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:59 + 10:07 4606
9. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 64:09 + 15:17 4013
D21A
8.31 km, 260 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9504
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 65:16 10024
2. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 65:50 + 0:34 9939
3. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 67:30 + 2:14 9690
4. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 68:11 + 2:55 9588
5. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 68:40 + 3:24 9516
6. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 68:53 + 3:37 9484
7. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 69:30 + 4:14 9392
8. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 69:32 + 4:16 9387
9. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 70:01 + 4:45 9314
10. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 70:44 + 5:28 9207
11. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 72:29 + 7:13 8946
12. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 73:06 + 7:50 8854
13. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 73:19 + 8:03 8822
14. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 76:03 + 10:47 8414
15. Vozdová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 76:57 + 11:41 8279
16. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 77:07 + 11:51 8254
17. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 79:09 + 13:53 7951
18. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 82:23 + 17:07 7468
19. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 85:41 + 20:25 6975
20. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 85:42 + 20:26 6973
21. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 86:35 + 21:19 6841
22. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 88:02 + 22:46 6624
23. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 89:27 + 24:11 6413
24. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 90:17 + 25:01 6288
25. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 90:24 + 25:08 6271
26. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:32 + 27:16 5953
27. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 92:36 + 27:20 5943
28. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 93:44 + 28:28 5773
29. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 93:50 + 28:34 5758
30. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 95:31 + 30:15 5507
31. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 97:09 + 31:53 5263
32. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 98:04 + 32:48 5126
33. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 98:52 + 33:36 5007
34. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 104:02 + 38:46 4235
35. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 108:57 + 43:41 3501
36. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 113:26 + 48:10 2832
37. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 128:10 + 62:54 632
Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha DISK 0
Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21B
6.22 km, 195 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7015
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 58:31 7959
2. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 66:04 + 7:33 7103
3. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 68:31 + 10:00 6825
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 69:24 + 10:53 6725
5. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 71:23 + 12:52 6500
6. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:23 + 13:52 6387
7. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 73:49 + 15:18 6224
8. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 74:07 + 15:36 6190
9. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 75:10 + 16:39 6071
10. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:50 + 18:19 5883
11. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 78:26 + 19:55 5701
11. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 78:26 + 19:55 5701
13. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 79:54 + 21:23 5535
14. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:04 + 21:33 5516
15. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:38 + 26:07 4998
16. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 85:29 + 26:58 4902
17. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 85:58 + 27:27 4847
18. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 87:36 + 29:05 4662
19. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 105:33 + 47:02 2628
D21C
4.82 km, 190 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3247
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 66:26 3566
2. Roučková Romana KSH8351 OB Kašperské Hory 70:59 + 4:33 3347
3. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 73:43 + 7:17 3216
4. Tumová Pavla 2PZ7550 Lipno team 78:48 + 12:22
5. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 80:29 + 14:03 2892
6. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 80:58 + 14:32 2868
Horová Klára PGP8455 SK Praga DISK 0
D35B
5.55 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 54:05
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 54:47 + 0:42
3. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 54:51 + 0:46
4. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia Plzeň 55:08 + 1:03
5. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 55:25 + 1:20
6. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 57:50 + 3:45
7. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 60:19 + 6:14
8. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia Plzeň 60:50 + 6:45
9. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 61:05 + 7:00
10. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 61:14 + 7:09
11. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 61:42 + 7:37
12. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 63:27 + 9:22
13. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 66:14 + 12:09
14. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 66:16 + 12:11
15. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 71:03 + 16:58
16. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:32 + 20:27
17. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 74:37 + 20:32
18. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 76:03 + 21:58
19. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:41 + 22:36
20. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 79:56 + 25:51
21. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:57 + 26:52
22. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:17 + 32:12
23. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 87:11 + 33:06
24. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 87:46 + 33:41
25. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 91:12 + 37:07
26. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 94:42 + 40:37
27. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 94:43 + 40:38
28. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 94:55 + 40:50
29. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 104:25 + 50:20
D40B
4.58 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 44:15
2. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 44:44 + 0:29
3. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:47 + 0:32
4. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 46:04 + 1:49
5. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 46:12 + 1:57
6. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 46:31 + 2:16
7. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:27 + 3:12
8. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 50:17 + 6:02
9. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 50:32 + 6:17
10. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 51:27 + 7:12
11. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 52:53 + 8:38
12. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 54:04 + 9:49
13. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 55:27 + 11:12
14. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 55:54 + 11:39
15. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 56:04 + 11:49
16. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 57:33 + 13:18
17. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 58:55 + 14:40
18. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 60:24 + 16:09
19. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 60:45 + 16:30
20. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 62:19 + 18:04
21. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 64:19 + 20:04
22. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 66:11 + 21:56
23. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 69:34 + 25:19
24. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 71:55 + 27:40
25. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 73:17 + 29:02
26. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 75:01 + 30:46
27. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 78:23 + 34:08
28. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 78:44 + 34:29
29. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 79:37 + 35:22
30. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 80:12 + 35:57
31. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 80:57 + 36:42
32. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 82:28 + 38:13
33. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 82:58 + 38:43
34. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 85:53 + 41:38
35. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 87:09 + 42:54
36. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 90:07 + 45:52
37. Bulířová Blanka 44C7350 Neregistrovaní 98:42 + 54:27
Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering DISK
D45B
4.31 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 43:35
2. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 46:08 + 2:33
3. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 46:56 + 3:21
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 48:19 + 4:44
5. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 48:41 + 5:06
6. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 52:46 + 9:11
7. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 53:55 + 10:20
8. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 54:04 + 10:29
9. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 54:17 + 10:42
10. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:28 + 10:53
11. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 54:30 + 10:55
12. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:59 + 12:24
13. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 58:16 + 14:41
14. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 59:08 + 15:33
15. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 59:28 + 15:53
16. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 60:04 + 16:29
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 60:41 + 17:06
18. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 62:02 + 18:27
19. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 18:38
20. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 66:28 + 22:53
21. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 68:19 + 24:44
22. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:45 + 25:10
23. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 70:33 + 26:58
24. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 71:33 + 27:58
25. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 78:12 + 34:37
26. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 78:59 + 35:24
27. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 80:49 + 37:14
28. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 82:53 + 39:18
29. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 86:00 + 42:25
30. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:33 + 42:58
31. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 91:03 + 47:28
32. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 94:53 + 51:18
33. Šimůnková Martina TAP6851 KOB TRETRA Praha 101:25 + 57:50
34. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:33 + 76:58
D50B
4.13 km, 135 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 39:13
2. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 41:37 + 2:24
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:29 + 7:16
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 46:33 + 7:20
5. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 47:25 + 8:12
6. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 48:01 + 8:48
7. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:30 + 9:17
8. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 49:49 + 10:36
9. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 50:10 + 10:57
10. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 51:18 + 12:05
11. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 51:45 + 12:32
12. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia Plzeň 52:01 + 12:48
13. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 52:02 + 12:49
14. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 52:21 + 13:08
15. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 52:25 + 13:12
16. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 52:33 + 13:20
17. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 53:08 + 13:55
18. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:45 + 14:32
19. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 54:09 + 14:56
20. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 55:01 + 15:48
21. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 55:35 + 16:22
22. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 56:48 + 17:35
23. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 56:51 + 17:38
24. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 57:41 + 18:28
25. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 59:51 + 20:38
26. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 60:33 + 21:20
27. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 62:37 + 23:24
28. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 63:20 + 24:07
29. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 64:09 + 24:56
30. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 65:46 + 26:33
31. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 73:25 + 34:12
32. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 74:42 + 35:29
33. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 76:11 + 36:58
34. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 77:48 + 38:35
35. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 95:24 + 56:11
D55B
3.89 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 44:39
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 46:28 + 1:49
3. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 47:52 + 3:13
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 48:47 + 4:08
5. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 49:30 + 4:51
6. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 54:10 + 9:31
7. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:09 + 10:30
8. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:36 + 10:57
9. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 55:43 + 11:04
10. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 59:30 + 14:51
11. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:34 + 15:55
12. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:44 + 19:05
13. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 67:39 + 23:00
14. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:54 + 23:15
15. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 70:10 + 25:31
16. Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka 70:51 + 26:12
17. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 72:58 + 28:19
18. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 77:17 + 32:38
D60B
3.68 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 36:56
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:39 + 5:43
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 43:06 + 6:10
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 47:10 + 10:14
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 47:52 + 10:56
6. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 49:18 + 12:22
7. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 50:44 + 13:48
8. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 50:57 + 14:01
9. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 51:33 + 14:37
10. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:58 + 15:02
11. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 52:18 + 15:22
12. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 53:22 + 16:26
13. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 54:13 + 17:17
14. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 56:05 + 19:09
15. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 56:31 + 19:35
16. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:39 + 19:43
17. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 57:36 + 20:40
18. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 64:52 + 27:56
19. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 66:20 + 29:24
20. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 66:50 + 29:54
21. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 67:36 + 30:40
D65B
3.43 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 40:23
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 49:25 + 9:02
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 50:30 + 10:07
4. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 50:38 + 10:15
5. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:14 + 17:51
6. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 58:59 + 18:36
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 64:35 + 24:12
8. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 76:09 + 35:46
D70B
3.06 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia Plzeň 54:35
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 54:57 + 0:22
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 56:04 + 1:29
4. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 66:23 + 11:48
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 68:50 + 14:15
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 72:55 + 18:20
7. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 84:28 + 29:53
8. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 93:45 + 39:10
H10N
3.14 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljáčik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 20:36
2. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 23:04 + 2:28
3. Krejcha Alexander 23:48 + 3:12
4. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 33:35 + 12:59
5. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 38:28 + 17:52
6. Seidl Marek EKP1108 VŠTJ Ekonom Praha 39:14 + 18:38
7. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 39:40 + 19:04
8. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 39:49 + 19:13
9. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 74:43 + 54:07
H10C
2.42 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 21:45
2. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 21:55 + 0:10
3. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 22:21 + 0:36
4. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 23:20 + 1:35
5. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:01 + 2:16
6. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 24:21 + 2:36
7. Denemark Max TBM KOS TJ Tesla Brno 25:00 + 3:15
8. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 27:51 + 6:06
9. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 28:10 + 6:25
10. Tuma Jonáš 2PZ0800 Lipno team 29:01 + 7:16
11. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 29:02 + 7:17
12. Kleňha Richard DKP0809 Oddíl OB Kotlářka 29:18 + 7:33
13. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:58 + 9:13
14. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 32:09 + 10:24
15. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 32:16 + 10:31
16. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 33:07 + 11:22
17. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 34:04 + 12:19
18. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 34:08 + 12:23
19. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 39:22 + 17:37
20. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 39:55 + 18:10
21. Besta Radek 2UZ0800 Bestici 42:02 + 20:17
22. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 42:25 + 20:40
23. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 44:23 + 22:38
24. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 44:57 + 23:12
25. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 47:31 + 25:46
26. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 87:58 + 66:13
27. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:20 + 67:35
H12C
2.77 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 22:30
2. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 24:04 + 1:34
3. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 24:40 + 2:10
4. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 24:45 + 2:15
5. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 26:33 + 4:03
6. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 26:37 + 4:07
7. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 26:56 + 4:26
8. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 26:59 + 4:29
9. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 28:59 + 6:29
10. Městka Václav VSP0600 USK Praha 30:05 + 7:35
11. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 30:18 + 7:48
12. Jiras Jan 30:28 + 7:58
13. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 31:06 + 8:36
14. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 31:22 + 8:52
15. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:54 + 9:24
16. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 32:25 + 9:55
17. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:34 + 10:04
18. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 32:46 + 10:16
19. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 10:31
20. Horák Martin VSP0601 USK Praha 33:16 + 10:46
21. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 33:18 + 10:48
22. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:35 + 11:05
23. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 34:06 + 11:36
24. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 36:39 + 14:09
25. Maňour Vojtěch VSP0502 USK Praha 36:55 + 14:25
26. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 42:23 + 19:53
27. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 43:02 + 20:32
28. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 43:28 + 20:58
29. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 45:51 + 23:21
30. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 53:38 + 31:08
31. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:24 + 38:54
32. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 68:25 + 45:55
33. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 69:13 + 46:43
34. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 73:05 + 50:35
35. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 77:10 + 54:40
36. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 78:08 + 55:38
37. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 78:54 + 56:24
38. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:13 + 58:43
H14B
5.09 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 38:50
2. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 39:52 + 1:02
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:57 + 1:07
4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 40:06 + 1:16
5. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 40:16 + 1:26
6. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 41:31 + 2:41
7. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 42:17 + 3:27
8. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 42:20 + 3:30
9. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 42:27 + 3:37
10. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 42:38 + 3:48
11. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 42:57 + 4:07
12. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 43:41 + 4:51
13. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:08 + 5:18
14. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 44:23 + 5:33
15. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:36 + 5:46
16. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 45:12 + 6:22
17. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 45:35 + 6:45
18. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 45:52 + 7:02
19. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 45:59 + 7:09
20. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 46:07 + 7:17
21. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 46:36 + 7:46
22. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 47:08 + 8:18
23. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 47:20 + 8:30
24. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 48:25 + 9:35
25. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 48:31 + 9:41
26. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 48:40 + 9:50
27. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 49:25 + 10:35
28. Titz Adam VSP0401 USK Praha 49:55 + 11:05
29. Blaha Jiří EKP0401 VŠTJ Ekonom Praha 49:57 + 11:07
30. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 49:58 + 11:08
31. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:15 + 11:25
32. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 50:26 + 11:36
33. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 50:28 + 11:38
34. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 11:47
35. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 51:07 + 12:17
36. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 51:18 + 12:28
37. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 51:29 + 12:39
38. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 51:39 + 12:49
39. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 51:46 + 12:56
40. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 51:58 + 13:08
41. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 52:12 + 13:22
42. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 52:14 + 13:24
43. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 53:21 + 14:31
44. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 53:26 + 14:36
45. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:16 + 16:26
46. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 55:56 + 17:06
47. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 56:12 + 17:22
48. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 56:20 + 17:30
49. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 56:32 + 17:42
49. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 56:32 + 17:42
51. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:44 + 17:54
52. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 56:48 + 17:58
53. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 57:14 + 18:24
54. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 57:47 + 18:57
55. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 57:54 + 19:04
56. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 58:05 + 19:15
57. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 59:30 + 20:40
58. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 60:09 + 21:19
59. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 61:34 + 22:44
60. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 61:46 + 22:56
61. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 62:30 + 23:40
62. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 63:35 + 24:45
63. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 66:41 + 27:51
64. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 67:25 + 28:35
65. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 67:30 + 28:40
66. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 68:17 + 29:27
67. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 71:46 + 32:56
68. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:08 + 40:18
69. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 80:37 + 41:47
70. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 86:34 + 47:44
71. Janas Adam PGP0404 SK Praga 94:08 + 55:18
72. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 112:23 + 73:33
73. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 122:10 + 83:20
H14C
3.97 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 68:30
2. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 68:49 + 0:19
H16B
6.47 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 51:12
2. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 55:00 + 3:48
3. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 55:14 + 4:02
4. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 56:08 + 4:56
5. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 56:12 + 5:00
6. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 56:22 + 5:10
7. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 56:49 + 5:37
8. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 59:29 + 8:17
9. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 63:21 + 12:09
10. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 63:49 + 12:37
11. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 63:51 + 12:39
12. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 64:00 + 12:48
13. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 65:35 + 14:23
14. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 65:46 + 14:34
15. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 66:13 + 15:01
16. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 67:05 + 15:53
17. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:57 + 16:45
18. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:06 + 16:54
19. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 68:54 + 17:42
20. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:52 + 18:40
21. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:24 + 19:12
22. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 71:51 + 20:39
23. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 71:55 + 20:43
24. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 72:50 + 21:38
25. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 73:04 + 21:52
26. Neužil Vít OPI0103 Orientační sporty Písek 73:54 + 22:42
27. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 73:57 + 22:45
28. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 75:52 + 24:40
29. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 76:03 + 24:51
30. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 76:52 + 25:40
31. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 77:45 + 26:33
32. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 78:23 + 27:11
33. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 79:32 + 28:20
34. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 80:37 + 29:25
35. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 81:04 + 29:52
36. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 81:43 + 30:31
37. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 82:44 + 31:32
38. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 83:33 + 32:21
39. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:50 + 40:38
40. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 95:54 + 44:42
41. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 106:29 + 55:17
42. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 122:46 + 71:34
Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň DISK
Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H18B
6.58 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 51:20
2. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 51:34 + 0:14
3. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:08 + 3:48
4. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 58:34 + 7:14
5. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 58:44 + 7:24
6. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 59:56 + 8:36
7. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 60:07 + 8:47
8. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 60:34 + 9:14
9. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 62:32 + 11:12
10. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 67:51 + 16:31
11. Solomko Adam 78:55 + 27:35
12. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 79:06 + 27:46
13. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 80:51 + 29:31
14. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:58 + 35:38
15. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 96:18 + 44:58
H18C
5.31 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 141:38
H20B
8.26 km, 190 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5403
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 64:26 6018
2. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:01 + 6:35 5485
3. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 72:38 + 8:12 5354
4. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 75:52 + 11:26 5092
5. Lauterbach David ZAM9801 OB TJ Sokol Žamberk 82:39 + 18:13 4542
6. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 83:04 + 18:38 4508
7. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 86:12 + 21:46 4255
8. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 87:38 + 23:12 4139
9. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 89:16 + 24:50 4006
10. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 103:54 + 39:28 2821
11. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 105:49 + 41:23 2666
12. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 115:37 + 51:11 1872
Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
H21A
13.90 km, 420 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9139
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 84:11 9844
2. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 86:07 + 1:56 9634
3. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 91:36 + 7:25 9037
4. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 93:52 + 9:41 8790
5. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 94:14 + 10:03 8750
6. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 96:39 + 12:28 8487
7. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 97:45 + 13:34 8367
8. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 98:06 + 13:55 8329
9. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 99:51 + 15:40 8138
10. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 99:58 + 15:47 8126
11. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 100:32 + 16:21 8064
12. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 101:01 + 16:50 8011
13. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 103:44 + 19:33 7716
14. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 104:06 + 19:55 7676
15. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 104:29 + 20:18 7634
16. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 104:47 + 20:36 7601
17. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 105:12 + 21:01 7556
18. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 105:22 + 21:11 7538
19. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 105:35 + 21:24 7514
20. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 106:05 + 21:54 7460
21. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 107:04 + 22:53 7353
22. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 107:10 + 22:59 7342
23. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 107:30 + 23:19 7305
24. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 108:57 + 24:46 7148
25. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 109:05 + 24:54 7133
26. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 110:07 + 25:56 7021
27. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 110:17 + 26:06 7002
28. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 110:18 + 26:07 7001
29. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 110:42 + 26:31 6957
30. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 112:14 + 28:03 6790
31. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 112:37 + 28:26 6748
32. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 112:56 + 28:45 6714
33. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 112:58 + 28:47 6710
34. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 113:02 + 28:51 6703
35. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 115:55 + 31:44 6389
36. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 116:19 + 32:08 6346
37. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 116:43 + 32:32 6302
38. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 117:27 + 33:16 6222
39. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 118:15 + 34:04 6135
40. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 118:26 + 34:15 6115
41. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 118:58 + 34:47 6057
42. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 119:44 + 35:33 5974
43. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 120:39 + 36:28 5874
44. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 121:49 + 37:38 5747
45. Hlaváč Jaroslav SPC9205 SPORTICUS team 122:36 + 38:25 5661
46. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 123:03 + 38:52 5612
47. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 123:20 + 39:09 5582
48. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 124:06 + 39:55 5498
49. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 127:34 + 43:23 5121
50. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 127:52 + 43:41 5088
51. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 133:08 + 48:57 4515
52. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 133:14 + 49:03 4504
53. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 133:42 + 49:31 4453
54. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 134:06 + 49:55 4409
55. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 137:39 + 53:28 4023
56. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 138:00 + 53:49 3985
57. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 140:25 + 56:14 3722
58. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 147:38 + 63:27 2936
59. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 148:22 + 64:11 2856
60. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 163:37 + 79:26 1196
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0
Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov DISK 0
Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný DISK 0
Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod DISK 0
Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga DISK 0
Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha DISK 0
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK 0
H21B
12.00 km, 380 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7663
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 91:14 8429
2. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 97:33 + 6:19 7909
3. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 101:40 + 10:26 7570
4. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 104:06 + 12:52 7370
5. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 106:50 + 15:36 7145
6. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 108:04 + 16:50 7043
7. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 108:57 + 17:43 6970
8. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 110:10 + 18:56 6870
9. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 112:29 + 21:15 6680
10. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 117:22 + 26:08 6278
11. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 118:32 + 27:18 6182
12. Neumann Petr PGP8705 SK Praga 122:29 + 31:15 5856
13. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 123:22 + 32:08 5784
14. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 123:49 + 32:35 5747
15. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 124:34 + 33:20 5685
16. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 130:03 + 38:49 5234
17. Purkyt Jan TAP8705 KOB TRETRA Praha 136:23 + 45:09 4712
18. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 139:32 + 48:18 4453
19. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 145:25 + 54:11 3969
20. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 148:52 + 57:38 3685
21. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 149:11 + 57:57 3659
22. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 155:20 + 64:06 3153
23. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 161:16 + 70:02 2664
Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha DISK 0
Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport DISK 0
H21C
8.46 km, 260 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 65:11 7367
2. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 72:56 + 7:45 6620
3. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 74:20 + 9:09 6485
4. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 77:34 + 12:23 6174
5. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 77:46 + 12:35 6154
6. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:07 + 15:56 5832
7. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 84:18 + 19:07 5525
8. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 84:48 + 19:37 5477
9. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 87:19 + 22:08 5234
10. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 90:02 + 24:51 4972
11. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 92:33 + 27:22 4730
12. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 95:18 + 30:07 4465
13. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:35 + 30:24 4437
14. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 97:39 + 32:28 4238
15. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 98:57 + 33:46 4113
16. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 100:19 + 35:08
17. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 100:49 + 35:38 3933
18. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 108:23 + 43:12 3204
H35B
8.66 km, 225 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:27
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 72:58 + 1:31
3. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 73:44 + 2:17
4. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 75:56 + 4:29
5. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 77:31 + 6:04
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 82:11 + 10:44
7. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 84:53 + 13:26
8. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 85:14 + 13:47
9. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:08 + 14:41
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 93:18 + 21:51
11. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 93:28 + 22:01
12. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 95:07 + 23:40
13. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:08 + 23:41
14. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 95:17 + 23:50
15. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 97:45 + 26:18
16. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 98:34 + 27:07
17. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 107:12 + 35:45
18. ADAM Roman 3LZ8000 Bechyně 116:34 + 45:07
19. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 125:19 + 53:52
H40B
8.04 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 60:54
2. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 61:18 + 0:24
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 64:53 + 3:59
4. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 65:41 + 4:47
5. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 66:44 + 5:50
6. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 68:45 + 7:51
7. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 70:23 + 9:29
8. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 72:46 + 11:52
9. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 73:28 + 12:34
10. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 74:31 + 13:37
11. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 77:13 + 16:19
12. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 77:29 + 16:35
13. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:58 + 17:04
14. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 78:02 + 17:08
15. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 78:04 + 17:10
16. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 78:21 + 17:27
17. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 81:12 + 20:18
18. Rod Jan VSP7423 USK Praha 82:12 + 21:18
19. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 82:34 + 21:40
20. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 84:53 + 23:59
21. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 86:43 + 25:49
22. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 89:26 + 28:32
23. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 90:08 + 29:14
24. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 90:22 + 29:28
25. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 91:58 + 31:04
26. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 92:08 + 31:14
27. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:36 + 32:42
28. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 94:33 + 33:39
29. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 97:34 + 36:40
30. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 98:23 + 37:29
31. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:55 + 40:01
32. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 103:07 + 42:13
33. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 110:59 + 50:05
34. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 115:17 + 54:23
35. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 125:20 + 64:26
36. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 133:10 + 72:16
37. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 133:29 + 72:35
38. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 141:33 + 80:39
MS Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 78:51 + 17:57
H45B
7.46 km, 230 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 56:37
2. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 61:09 + 4:32
3. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 62:07 + 5:30
4. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 63:14 + 6:37
5. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 63:21 + 6:44
6. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:04 + 7:27
7. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 65:22 + 8:45
8. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 66:34 + 9:57
9. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 67:47 + 11:10
10. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 67:53 + 11:16
11. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 68:00 + 11:23
12. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 68:22 + 11:45
13. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 70:59 + 14:22
14. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 71:20 + 14:43
15. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:45 + 15:08
16. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 72:11 + 15:34
17. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 75:01 + 18:24
18. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia Plzeň 76:08 + 19:31
19. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 77:01 + 20:24
20. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 77:15 + 20:38
21. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 78:03 + 21:26
22. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 79:32 + 22:55
23. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 79:34 + 22:57
24. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 80:06 + 23:29
24. Štír Martin TUV SOK TJ Turnov 80:06 + 23:29
26. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 80:08 + 23:31
27. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 80:12 + 23:35
28. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:26 + 23:49
29. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 82:05 + 25:28
30. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 84:43 + 28:06
31. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 84:50 + 28:13
32. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 87:29 + 30:52
33. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 89:58 + 33:21
34. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 90:45 + 34:08
35. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 90:53 + 34:16
36. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 91:01 + 34:24
37. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:06 + 35:29
38. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 95:25 + 38:48
39. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 96:47 + 40:10
40. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 98:51 + 42:14
41. Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní 104:42 + 48:05
42. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 109:08 + 52:31
43. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 112:06 + 55:29
44. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 130:28 + 73:51
45. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 135:51 + 79:14
H50B
6.23 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 51:04
2. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 51:37 + 0:33
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 54:42 + 3:38
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 55:16 + 4:12
5. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 55:17 + 4:13
6. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 55:29 + 4:25
7. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 56:42 + 5:38
8. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 58:28 + 7:24
9. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 60:04 + 9:00
10. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 60:10 + 9:06
11. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 62:07 + 11:03
12. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 62:10 + 11:06
13. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 62:40 + 11:36
14. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 62:58 + 11:54
15. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 64:01 + 12:57
16. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 64:19 + 13:15
17. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:06 + 17:02
18. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 68:25 + 17:21
19. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 69:20 + 18:16
20. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:53 + 18:49
21. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 70:21 + 19:17
22. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 70:30 + 19:26
23. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 73:27 + 22:23
24. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 73:53 + 22:49
25. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 76:08 + 25:04
26. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:30 + 30:26
27. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 82:04 + 31:00
28. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 84:42 + 33:38
29. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 98:07 + 47:03
30. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 102:23 + 51:19
31. Martínek Bohumil Nereg 103:08 + 52:04
32. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 107:15 + 56:11
33. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 123:58 + 72:54
H55B
5.79 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 48:01
2. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia Plzeň 50:37 + 2:36
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 51:30 + 3:29
4. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 52:43 + 4:42
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 53:36 + 5:35
6. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 53:52 + 5:51
7. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 55:06 + 7:05
8. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 55:28 + 7:27
9. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 55:43 + 7:42
10. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 56:21 + 8:20
11. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 58:42 + 10:41
12. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 62:32 + 14:31
13. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 62:57 + 14:56
14. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 66:52 + 18:51
15. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 67:27 + 19:26
16. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 68:02 + 20:01
17. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 68:16 + 20:15
18. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 70:30 + 22:29
19. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:16 + 24:15
20. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 73:00 + 24:59
21. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 74:11 + 26:10
22. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 74:40 + 26:39
23. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 74:54 + 26:53
24. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 78:42 + 30:41
25. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 79:48 + 31:47
26. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 82:57 + 34:56
27. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 83:43 + 35:42
28. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 84:58 + 36:57
29. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:42 + 37:41
30. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK GORDIC Praha Kačerov 87:52 + 39:51
31. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 95:57 + 47:56
32. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 106:50 + 58:49
33. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 108:29 + 60:28
34. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 118:43 + 70:42
Jedlička Jan VSP6101 USK Praha DISK
H60B
5.16 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 51:38
2. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:58 + 1:20
3. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 54:35 + 2:57
4. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 59:00 + 7:22
5. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 60:41 + 9:03
6. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 60:50 + 9:12
7. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 61:32 + 9:54
8. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 63:10 + 11:32
9. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 12:10
10. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 64:23 + 12:45
11. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 69:59 + 18:21
12. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 71:25 + 19:47
13. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:57 + 22:19
14. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 75:36 + 23:58
15. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:58 + 24:20
16. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 77:38 + 26:00
17. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 84:33 + 32:55
18. Junek Petr STH5501 SK Studenec 89:54 + 38:16
19. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 100:10 + 48:32
H65B
4.73 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 48:50
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 49:18 + 0:28
3. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 55:44 + 6:54
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 56:05 + 7:15
5. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 58:19 + 9:29
6. Uher Petr VSP5001 USK Praha 58:21 + 9:31
7. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 62:24 + 13:34
8. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia Plzeň 62:57 + 14:07
9. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 63:05 + 14:15
10. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 64:01 + 15:11
11. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:25 + 15:35
12. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 65:27 + 16:37
13. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 65:40 + 16:50
14. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:50 + 18:00
15. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:26 + 18:36
16. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 67:27 + 18:37
17. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 73:50 + 25:00
18. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 74:07 + 25:17
19. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 78:51 + 30:01
20. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 84:13 + 35:23
21. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 87:09 + 38:19
22. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 93:28 + 44:38
23. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 95:15 + 46:25
24. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 96:53 + 48:03
25. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 143:45 + 94:55
H70B
4.21 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:45
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:28 + 4:43
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 50:48 + 6:03
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 51:43 + 6:58
5. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 56:03 + 11:18
6. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 59:37 + 14:52
7. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 63:04 + 18:19
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 66:39 + 21:54
9. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 66:53 + 22:08
10. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 67:34 + 22:49
11. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:03 + 23:18
12. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 68:46 + 24:01
13. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 69:58 + 25:13
14. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 70:55 + 26:10
15. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 71:05 + 26:20
16. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 79:38 + 34:53
17. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 82:24 + 37:39
18. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 88:12 + 43:27
19. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 99:03 + 54:18
20. Ondruška Vladimír MIL4601 Tesil Milevsko 111:14 + 66:29
MS Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 61:03 + 16:18
H75B
3.56 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 44:47
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 50:03 + 5:16
3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 51:30 + 6:43
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 60:29 + 15:42
5. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 61:25 + 16:38
6. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 61:32 + 16:45
7. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 62:12 + 17:25
8. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 63:32 + 18:45
9. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 63:41 + 18:54
10. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 65:44 + 20:57
11. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 81:01 + 36:14
H80B
3.20 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 63:07
HDR
3.14 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tumová Dominika 2PZ1050 Lipno team 22:58
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 24:53 + 1:55
3. Janda Filip OPI1100 Orientační sporty Písek 26:01 + 3:03
4. Toncarová Kačka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 26:14 + 3:16
5. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 26:37 + 3:39
6. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 27:00 + 4:02
7. Tumová Simona 2PZ1051 Lipno team 27:03 + 4:05
8. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia Plzeň 27:20 + 4:22
9. Zvoníčková Klára 28:21 + 5:23
10. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 28:23 + 5:25
11. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 28:33 + 5:35
12. Kužel Jonáš 28:56 + 5:58
13. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 29:31 + 6:33
14. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 31:42 + 8:44
15. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 32:19 + 9:21
16. Michálková Veronika 3BX1250 ČaČua 33:06 + 10:08
17. Roučka Tomáš KSH1102 OB Kašperské Hory 34:00 + 11:02
18. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 34:11 + 11:13
19. Svoboda Rostislav 34:16 + 11:18
20. Bašusová Olga SCP1250 OK Sparta Praha 34:56 + 11:58
21. Michálek Bonifác 3BX1400 ČaČua 35:58 + 13:00
22. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 36:48 + 13:50
23. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 37:23 + 14:25
24. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 38:04 + 15:06
25. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 38:34 + 15:36
26. Hulec Kajík 39:04 + 16:06
27. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 39:09 + 16:11
28. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:54 + 16:56
29. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 40:55 + 17:57
30. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 40:59 + 18:01
31. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:49 + 18:51
32. Roučková Tereza KSH1351 OB Kašperské Hory 42:21 + 19:23
33. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 44:15 + 21:17
34. Skripnik Kilián 44:59 + 22:01
35. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 45:53 + 22:55
36. Sanna Vivian DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 46:57 + 23:59
36. Schrage Anna Walravina LPM1250 OK Lokomotiva Plzeň 46:57 + 23:59
38. Svobodová Iveta 48:54 + 25:56
39. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 61:21 + 38:23
40. Kudrhalt Filip 67:19 + 44:21
41. Náhlíková Natálie 68:26 + 45:28
42. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 92:02 + 69:04
43. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 93:34 + 70:36
44. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 99:43 + 76:45
Majer Vít PCB8301 SKP České Budějovice DISK
P
3.15 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 24:55
2. Klapalová Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 27:16 + 2:21
3. Fundová Veronika 30:26 + 5:31
4. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 31:15 + 6:20
5. Drábková Zuzana Nereg 32:42 + 7:47
6. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 34:54 + 9:59
7. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 35:32 + 10:37
8. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 36:04 + 11:09
9. Kocián Jiří 3RX7500 Žádný klub 37:40 + 12:45
10. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 38:36 + 13:41
11. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 39:32 + 14:37
12. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 39:40 + 14:45
13. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 40:33 + 15:38
14. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 40:38 + 15:43
15. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 42:23 + 17:28
16. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 42:52 + 17:57
17. Metelka Jiří 9CC8600 NEREG 43:15 + 18:20
18. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 43:17 + 18:22
19. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 43:43 + 18:48
20. Kršková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 46:16 + 21:21
21. Majer Vít PCB8301 SKP České Budějovice 46:24 + 21:29
22. Chramostová Blanka KAM7551 OK Kamenice 47:24 + 22:29
23. Jedličková Tereza KAM7950 OK Kamenice 47:27 + 22:32
24. Michálková Michaela 3BX8350 ČaČua 47:49 + 22:54
25. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 23:38
26. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:35 + 23:40
27. Petříková Michaela 48:45 + 23:50
28. Kozáková Barbora 48:55 + 24:00
29. Maňourová Lucie 49:27 + 24:32
30. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 49:47 + 24:52
31. Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary 50:45 + 25:50
32. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 51:41 + 26:46
33. Voltr Václav 24Z5700 nereg ROZ 51:51 + 26:56
34. Suchan Daniel 52:46 + 27:51
35. Roučka Martin KSH8001 OB Kašperské Hory 53:04 + 28:09
36. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 54:17 + 29:22
37. Kuncířová Milena JHB6452 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:55 + 30:00
38. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 56:20 + 31:25
39. Chmelík Petr Nreg 57:00 + 32:05
40. Chmelíková Vlasta 57:05 + 32:10
41. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:23 + 32:28
42. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 58:10 + 33:15
43. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 58:43 + 33:48
44. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 58:48 + 33:53
45. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 60:20 + 35:25
46. Suchan Mirek 60:47 + 35:52
47. Rozboudová Tereza 61:46 + 36:51
48. Hronová Katarína VSP7570 USK Praha 62:15 + 37:20
49. Kocba Mikuláš 62:18 + 37:23
50. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 62:33 + 37:38
51. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 62:42 + 37:47
52. Kocba Sam 63:22 + 38:27
53. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 68:55 + 44:00
54. Hroňková Milada VSP7455 USK Praha 71:53 + 46:58
55. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 85:20 + 60:25
56. Vondruška Jan 88:41 + 63:46
57. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 94:23 + 69:28
58. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 94:43 + 69:48
59. Dražanová Hana 97:43 + 72:48
60. Ewe Daniel 103:23 + 78:28
61. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 103:26 + 78:31
62. Musílková Jana Nereg 112:43 + 87:48
Cincibusová Jana DISK
Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov DISK
T
7.47 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 58:40
2. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 69:15 + 10:35
3. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 75:49 + 17:09
4. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 85:29 + 26:49
5. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 90:29 + 31:49
6. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 93:46 + 35:06
7. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 98:02 + 39:22
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:40 + 41:00
9. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 102:38 + 43:58
10. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 103:22 + 44:42
11. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 113:15 + 54:35
12. Ledvina Tomáš 9BX6302 XYZ 117:49 + 59:09
13. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 124:57 + 66:17
14. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 125:25 + 66:45
15. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 125:26 + 66:46
16. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 128:44 + 70:04
17. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 128:48 + 70:08
18. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 129:33 + 70:53
19. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 129:38 + 70:58
20. Zelenka Roman 129:56 + 71:16
21. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 132:32 + 73:52
22. Oškera Dominik Nereg 138:10 + 79:30
23. Máchová Petra 151:33 + 92:53
24. Hlaváčová Anna Nereg 152:56 + 94:16
25. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 154:55 + 96:15
26. Termerová Jana LTU7352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 167:08 + 108:28
27. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 167:09 + 108:29
28. Mašáta Dominik 170:41 + 112:01
29. Hroněk Jan VSP7420 USK Praha 174:17 + 115:37
Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava DISK
Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové DISK
Vydra Antonín DISK