Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.03.2018
Místo konání:
Červený mlýn u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 60 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C zapůjčit 60 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 410721 60 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 60 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 60 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 90 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2103761 90 Kč
1.70 km, 60 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 60 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 60 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086458 60 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 60 Kč
FSP0952 Šenková Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
FSP1053 Ježková Viktorie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 60 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 51474 60 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 60 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 60 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 9200991 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 60 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 1413720 60 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice B 2099495 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2127896 60 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno B 2080902 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 60 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8684 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 60 Kč
DLP0651 Poláková Viktorie OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 60 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 2080957 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 60 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 60 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B zapůjčit 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 60 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 60 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 60 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 2069057 90 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 2111742 90 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 90 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 232611 90 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C 1421895 90 Kč
2.50 km, 65 m, 9 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný B 436970 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 2103709 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 60 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 60 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 60 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice C 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 60 Kč
SKV0453 Smolíková Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary C 2116479 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 60 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň C 2035169 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 90 Kč
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha B 7202884 100 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 100 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 100 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 100 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 100 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 100 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 100 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 100 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 100 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 100 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 100 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 2087710 100 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 100 Kč
3.00 km, 95 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0151 Matoušková Adéla SKOB Slaný C 2109688 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 2051546 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 100 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 100 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 140 Kč
3.00 km, 95 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 100 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 100 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 100 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 100 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 434576 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 140 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 140 Kč
4.40 km, 160 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 7003008 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 9101106 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 100 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 100 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 140 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 140 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 140 Kč
3.00 km, 70 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček zapůjčit 100 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 100 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 09943 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 100 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52268 100 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 301182 100 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 100 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 140 Kč
3.50 km, 155 m, 16 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 100 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
1VC8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51708 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 100 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 100 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 140 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 140 Kč
2.30 km, 95 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 100 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 2087633 100 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 100 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 100 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 232230 100 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 140 Kč
3.00 km, 120 m, 16 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 100 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 100 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 100 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 140 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 140 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 140 Kč
2.30 km, 95 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 100 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 100 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 100 Kč
1.90 km, 70 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 60 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 60 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 60 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 60 Kč
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 60 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 60 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 60 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 60 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2116191 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C 2113391 60 Kč
KRL0903 Šebian Samuel Kometa Kralovice C 232961 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 90 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 90 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2103749 90 Kč
VSP0805 Plecitý Matouš USK Praha C 90 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 90 Kč
1.70 km, 60 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaný zapůjčit 60 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaný zapůjčit 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 60 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 60 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 60 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 60 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 60 Kč
1WC0900 Sotona Filip Rychlí šneci zapůjčit 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 60 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 60 Kč
2.40 km, 60 m, 10 kontrol
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 8656617 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2102674 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C zapůjčit 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 60 Kč
JES0606 Kulhánek Marek OK Rakovník C 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 60 Kč
JES0601 Berki Lucián OK Rakovník C 60 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086464 60 Kč
DLP0702 Rataj Vít OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 60 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2086465 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 60 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 60 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 60 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 60 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 60 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 60 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 301494 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 60 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 60 Kč
DKP0710 Ransdorf Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 60 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
ZVO0701 Hlaváček Jan OB SK Zvole C 2116187 60 Kč
JES0700 Miller Tomáš OK Rakovník C 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš B 2044885 60 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 60 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 60 Kč
DLP0600 Šimík Marek OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 60 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 60 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 232960 60 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 90 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 7207338 90 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52316 90 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 90 Kč
2.70 km, 75 m, 13 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 60 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory B 2080905 60 Kč
ZVO0502 Jelínek Tomáš OB SK Zvole C 301533 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 303919 60 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 60 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 60 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 60 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany B 2069070 60 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 60 Kč
NEK0501 Pelikán Aleš Nejdek Orienteering C 2113367 60 Kč
NEK0401 Čáslavský David Nejdek Orienteering C 2115080 60 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 60 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 60 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 60 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 60 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 90 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 90 Kč
3.50 km, 120 m, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 100 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 100 Kč
PGP0310 Solár Vojtěch SK Praga C 246900 100 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 682694 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 100 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 100 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš B 2026164 100 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 100 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 1420812 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 140 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 140 Kč
3.50 km, 120 m, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 100 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 100 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany B 2096270 100 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C 7207779 100 Kč
PGP0005 Šedivý Matěj SK Praga C 1470169 140 Kč
3.50 km, 140 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSS Přírodověda Praha C 336081 100 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
5.50 km, 210 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 49866 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 2080913 100 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 100 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha C 442860 100 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 100 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 100 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 100 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 100 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 100 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 140 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 140 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 140 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 140 Kč
5RX9101 Skalka Jakub NNN 7208021 140 Kč
49C8700 Nosek Jakub Tempo Malšovice zapůjčit 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 140 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 140 Kč
3.30 km, 115 m, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2086467 100 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 100 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 100 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 100 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
NNN7710 Kváča Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 100 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 140 Kč
3.80 km, 155 m, 18 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 100 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 100 Kč
MAS7500 Burša Pavel KČT Aš C 237514 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
6KC-000 Martin Ouda Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 100 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 100 Kč
1KC8100 Rybář Tomáš Lokal Blok C zapůjčit 100 Kč
1KC7900 Rybářová Lucie Lokal Blok C zapůjčit 100 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 100 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 100 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman KČT Aš C 2087640 100 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 100 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 100 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 07879 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 100 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 100 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 100 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 140 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C 2099518 140 Kč
3.30 km, 115 m, 20 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky C 2069046 100 Kč
VPM7003 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 100 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 100 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 140 Kč
3.50 km, 135 m, 18 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 100 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
HCE7000 Vavřina Jan TJ Hostivice C 1421904 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 100 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 301421 100 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 100 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 140 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 140 Kč
3.00 km, 70 m, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 100 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 100 Kč
NNN55 Slabý Václav Neregistrovaní 49337 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 100 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C 2075610 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
28L5801 Ziaziulia Ivanas (LTU) Saule OK 8650727 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 100 Kč
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 60 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 60 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 60 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 60 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 60 Kč
LPM5100 Janeček Eduard OK Lokomotiva Plzeň C 232617 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč
1.90 km, 70 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 49619 60 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
1.70 km, 60 m, 6 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C 60 Kč
HCE1150 Dostálová Rebeka TJ Hostivice C zapůjčit 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
DKP1201 Halaška David Oddíl OB Kotlářka C 52761 60 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2086470 60 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086466 60 Kč
6KC1200 Ouda Tomáš Neregistrovaný zapůjčit 60 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 52760 60 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 60 Kč
DKP1353 Karychová Renée Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 60 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1421894 60 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 60 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 60 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 60 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 60 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 60 Kč
ONO1101 Kaválek Jan SKOB Ostrov C 60 Kč
ONO0850 Kaválková Doubravka SKOB Ostrov C 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
KNC0009 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 420404 60 Kč
TAP1005 Tiefenbach Vladimír KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 60 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 60 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 60 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
LPM1101 Bursa Áron OK Lokomotiva Plzeň C 236984 60 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 60 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 60 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 60 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 60 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 60 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 60 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 60 Kč
SKV1251 Anna Vlašímská TJ Slovan Karlovy Vary C 60 Kč
KRL1003 Bejvančický Jan Kometa Kralovice C 232613 60 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TJP1103 Gurecký Antonín TJ Sokol Troja C 60 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 60 Kč
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 60 Kč
ONO7752 Dondová Kateřina SKOB Ostrov C 2102677 60 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 60 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 60 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 60 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 60 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 60 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 60 Kč
JES8450 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115735 60 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C 2113475 60 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301496 60 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 60 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 60 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2103710 60 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
DKP7755 Halašková Petra Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 60 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 60 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 60 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 60 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 60 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 60 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 60 Kč
ONO7551 Kaválková Jana SKOB Ostrov C 60 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 60 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček zapůjčit 60 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 60 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 60 Kč
DKL0252 Mišková Katka KOB Kladno C 336741 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 60 Kč
KPY7850 Procházková Jitka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 60 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 60 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 60 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš 2125347 60 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 60 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 60 Kč
DKP7301 Ransdorf Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 2103743 60 Kč
NNN Anežka McMahon Neregistrovaní 60 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 60 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 8651736 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
28Z0550 Hudčeková Klára Neregistrovaná C 2124804 60 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 60 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 60 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 60 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 60 Kč
KRL8451 Lucie Šebiánová Kometa Kralovice 51475 60 Kč
KRL7802 Pavel Šebian Kometa Kralovice 51477 60 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 60 Kč
5.10 km, 190 m, 20 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 100 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
VSP7560 Kašparová Eva USK Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 100 Kč
SOB9800 Janík Ondřej SOBSA C 2125312 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 100 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 416178 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
ROU9199 Marcela Pokorná SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 100 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 140 Kč
celkem přihlášených: 1027, vklad: 84940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.