Logo

Přihlášky závodu: Bohemia Orienteering

Datum:
21.07.2021
Místo konání:
Nový Bor
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     D80     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10     T10P    

D10

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8160003 Zaoralová Barbora 816 - NEREG. TJ Stěbořice 8680604 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL1253 Valentová Ela Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 Ano Ano Ano Ne Ne 750 Kč
KRL1153 Fáberová Hana Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL1350 Gelnerová Karolína Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
6510003 Volkova Maja 651 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2112736 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8003639 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 2127643 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434836 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 2125321 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 2099527 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky C 2116464 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0950 Míková Sofie Team Jizerky C 2069077 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 2060292 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 7209279 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 2039072 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 8185 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660429 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř A 8003607 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 2073663 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice B 2088166 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary A 2059774 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 2126231 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0850 Pavlova Lenka Team Jizerky C 2070803 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0751 Cicvárková Klára Team Jizerky C 2111784 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0851 Podoubská Klára Team Jizerky C 2111782 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
5220017 Janulytė Aida 522 - (LTU) ORIENS 8001474 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 8033247 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
1510004 Nijst Kiara 151 - (BEL) OMEGA 8004761 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice A 9102084 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3990004 Neumann Johanna 399 - (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5220010 Gabreliūnaitė Ugnė 522 - (LTU) ORIENS 8224418 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220014 Činčikaitė Miglė 522 - (LTU) ORIENS 8310268 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 52247 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2126374 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5220011 Žiūraitė Simona 522 - (LTU) ORIENS 8516938 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220013 Uksaaitė Ugnė 522 - (LTU) ORIENS 8224418 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220015 Kevėnaitė Agilė 522 - (LTU) ORIENS 72034744 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220016 Kuprytė Gabrielė 522 - (LTU) ORIENS 12069935 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220018 Batalova VIKTORIJA 522 - (LTU) ORIENS 8001061 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 8019930 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6020003 Iurchuk Maria 602 - (RUS) FOTON 2040698 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš B 8660361 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN0452 Podrábská Alžběta Team Jizerky A 2078460 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky A 8660394 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 9201760 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5220019 Girinskaitė Malvina 522 - (LTU) ORIENS 8648802 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6550001 Patassiová Michaela 655 - (SVK) ŠK Sandberg 8670509 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 2051514 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6520001 Sedileková Ela 652 - (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 8007177 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6010001 Kalinina Veronika 601 - (RUS) TROPA 8310938 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN8950 Svobodová Barbora Team Jizerky C 7719 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
4010003 Heraschenko Dianora 401 - (GER) OC Muenchen zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1750 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín C 7203458 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha C 53009 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STH9251 Kučerová Lucie SK Studenec C 331285 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9933 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5040003 Velkere Liva 504 - (LAT) Aluksne OK 8645130 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory C 857356 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 331363 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 8140909 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 8005121 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230028 Valatkaitė Julija 523 - (LTU) Medeina OK 8657272 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 7208096 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové C 8662722 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV8751 Žandová Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 8660568 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA9651 Vejstrková Martina OK Chrastava C 8194 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5040006 Olberkyte Erika 504 - (LAT) Aluksne OK 8645123 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230030 Jaugėlaitė Ona 523 - (LTU) Medeina OK 670809 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK8650 Veselá Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy B 2143388 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
8080001 Šperlová Zuzana 808 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 8226372 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
8120004 Zámečníková Lenka 812 - NEREG. Zámečníci zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1750 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230025 Mačiukūnienė Daina 523 - (LTU) Medeina OK 8110401 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5230026 Markevičienė Inga 523 - (LTU) Medeina OK 8105130 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 1470168 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice R 8656607 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6570002 Barbora Pavlíková 657 - (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 1931991 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 1420857 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5850001 Drągowska Malwina 585 - (POL) KS OK!SPORT Warszawa 8033244 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6010004 Kheldert Elena 601 - (RUS) TROPA 8004286 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3990002 Straube Hanka 399 - (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5890001 Śliwczyńska Ilona 589 - (POL) Team 360 8121278 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
3990007 Straube Anne 399 - (GER) SV Lengefeld 8170775 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
8170003 Tomíčková Dana 817 - NEREG. ESOX ODEI 8518312 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6520003 Hríbiková Andrea 652 - (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
8130001 Láčíková Sabina 813 - NEREG. BRNO 2051488 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230006 Laukaitienė Vaida 523 - (LTU) Medeina OK 8071842 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5230021 Murėnienė Agnė 523 - (LTU) Medeina OK 8004609 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ne Ne Ano Ano Ano 900 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5810001 Biolik Agnieszka 581 - (POL) trackcourse.com 8197778 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6020001 Bannikova Elena 602 - (RUS) FOTON 8630814 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 980333 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6720001 Baláková Andrea 672 - (SWE) NYKOPING OK 7770701 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZPV7950 Valenčíková Irena KOB ZPV Prostějov C 8226360 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ne Ne Ano Ano Ano 900 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DVP7650 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1450 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV7751 Bauerová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 2059772 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SFM7652 Káňová Hana O-RUNNAŘI Beskydy 2061800 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3880003 Hernandez, Vanessa 388 - (GER) OK Felsvorsprung 410121 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 7201775 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2023960 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
4010002 Cherniavsky Inessa 401 - (GER) OC Muenchen 7204579 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN7751 Kottíková Pavlína Team Jizerky C Ano Ano Ano Ne Ne 900 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 8656605 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
8120001 Zámečníková Jitka 812 - NEREG. Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6310002 Schneider-Schiess Silvia 631 - (SUI) LG Stettlen 8662084 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
1550002 wenderickx Nancy 155 - (BEL) HAMOK 1991111 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
2310002 Rasmussen Angelique 231 - (DEN) Allerød OK 981611 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
8040001 Paurová Lenka 804 - NEREG. PRAHA 2060203 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK7599 Mašatová Zora OK 99 Hradec Králové 331063 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 2000571 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV7452 Bergrová Petra SKOB Ostrava C 52981 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO7552 Holíková Ilona SKOB Ostrov C 2087686 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ne Ano Ne 900 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice C 2118452 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN7650 Pavlova Irena Team Jizerky C 2073667 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
2710002 Hallikma Maret 271 - (EST) Myracarud 8150713 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5040002 Velkere Iveta 504 - (LAT) Aluksne OK 8645140 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov 253153 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika OOB Aš C 2087633 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 8655469 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3840001 Kubald Katrin 384 - (GER) Kaulsdorfer-OLV Berlin 8150269 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5840003 Trykozko Urszula 584 - (POL) orienteering.waw.pl 8072469 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
3850001 Leonhardt Annette 385 - (GER) SV IHW Alex Berlin 9672101 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3890002 Sihver Wiebke 389 - (GER) Post Dresden 8130668 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
4340001 Németh Ágnes 434 - (HUN) TIPO OC 339831 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
4340002 Wengrin Ágnes 434 - (HUN) TIPO OC 45455 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
6210002 Pretnar Irma 621 - (SLO) Kamniški orientacijski klub 1398945 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
2710014 Mare Parve 271 - (EST) Myracarud 8488448 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
2710012 Joonas Erika 271 - (EST) Myracarud 7206067 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
3870002 Eckardt Cornelia 387 - (GER) USV TU Dresden 8690719 Ne Ne Ano Ano Ano 1125 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
4390001 Asboltné Kerekes Ágnes 439 - (HUN) Honvéd Bottyán 8518823 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ne Ne Ano Ano Ano 900 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 436425 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN6951 Pokorná Hana Team Jizerky C 2073666 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
4340003 Cseresnyés Ágnes 434 - (HUN) TIPO OC 2056155 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
3930001 Sylvia Thomas 393 - (GER) Wehrsdorf OL-Team 8060669 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov 301525 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5220002 Viksvienė Renata 522 - (LTU) ORIENS 8654422 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230011 Jaugelienė Rasa 523 - (LTU) Medeina OK 303416 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
6330002 Wylenmann Jeanette 633 - (SUI) OLG Pfäffikon 8640292 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5210009 Bikeliene Ema 521 - (LTU) OK Labirintas 303287 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5020002 Zvaigzne Mudite 502 - (LAT) A2 9990555 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3840007 Feldmann, Gudrun 384 - (GER) Kaulsdorfer-OLV Berlin 8003553 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3860002 Bueschemann Evelyn 386 - (GER) CTG Koblenz 8070704 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
3820003 Cruse Katrin 382 - (GER) Robotron Dresden 8040766 Ne Ne Ano Ano Ano 1125 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3840004 Brettschneider Gudrun 384 - (GER) Kaulsdorfer-OLV Berlin 8003551 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
1520002 Corinne Servais 152 - (BEL) ASUB 7484937 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5230004 Misiūnienė Irina 523 - (LTU) Medeina OK 8667561 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5250003 Mikalauskiene Daiva 525 - (LTU) Saule OK 7205459 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D60

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
3810001 Kuleva Angelina 381 - (GER) AngyOL 8105101 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
4320003 Jenövári Gabriella 432 - (HUN) HSE Budapest 8383380 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
1310002 Frisch Roswitha 131 - (AUT) OLC Wienerwald 49742 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5510001 Hernandez Marita 551 - (NOR) OL Toten-Troll 7201812 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
6730001 Olsson Christina 673 - (SWE) SOL 580810 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
6750001 Thorsson Marianne 675 - (SWE) IK Trenne 7570307 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5230010 Žiaukienė Daiva 523 - (LTU) Medeina OK 8001483 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5230016 Kutkienė Violeta 523 - (LTU) Medeina OK 2099567 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D65

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5820001 Wysocka Jolanta 582 - (POL) Slask-OTeam 8086619 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5210003 Baleisiene Roma 521 - (LTU) OK Labirintas 8629866 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5210005 Krasuckiene Egle 521 - (LTU) OK Labirintas 8071848 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5210008 Staneviciene Ruta 521 - (LTU) OK Labirintas 8654444 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION C 897386 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
4320002 Jenei Margit 432 - (HUN) HSE Budapest 4660121 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
1510001 Blommen Paulette 151 - (BEL) OMEGA 4999 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3010002 Jumppanen Helena 301 - (FIN) Pihkaniskat 7311 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230002 Gvildienė Virginija 523 - (LTU) Medeina OK 8651332 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
6760002 Mårtensson Ingrid 676 - (SWE) OK Vilse 87 13787 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
1320002 Haider Anna 132 - (AUT) HSV RIED 8630860 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5240002 Dūdienė Violeta 524 - (LTU) OK Rudamina 1301702 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D70

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
5210002 Bumeliene Skaidra 521 - (LTU) OK Labirintas 1111114 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
6740001 Lindblom Inger 674 - (SWE) OK Orinto 7490413 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6760001 Månsson Gunnel 676 - (SWE) OK Vilse 87 2311090 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6770001 Norrman Lena 677 - (SWE) IS Kullen 2135550 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D75

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov 301524 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D80

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
3980001 Eulitz Ilse 398 - (GER) OLV WEIMAR 1969 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3980002 Schubert Gisela 398 - (GER) OLV WEIMAR 1965 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

F3

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DVP8250 Lhotská Jana DVP ORIENTATION C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3830002 Kuhl Bettina 383 - (GER) VS Berlin 1407595 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
5830002 Olbrycht Anna 583 - (POL) OLBnO1 412377 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
5840004 Chwiejczak Dorota 584 - (POL) orienteering.waw.pl 259382 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8070001 Korbelová Petra 807 - NEREG. NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ 2419927 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 Ne Ne Ne Ano Ano 500 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 Ne Ne Ne Ano Ano 500 Kč
VCB7202 Rašman Robert OB České Budějovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4330001 Varga János 433 - (HUN) Vacuum SC 46111 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 8648638 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN6700 Tkáč Jan Team Jizerky C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4350004 Nyakas Klára 435 - (HUN) MAFC 347867 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SFM8651 Koťátková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SFM6051 Koťátková Dana O-RUNNAŘI Beskydy C 2127563 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ano Ne Ne 750 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4370001 Keszthelyi Ildikó 437 - (HUN) MAKE 8247896 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8160001 Zaoral Jan 816 - NEREG. TJ Stěbořice 301264 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8160002 Zaoral Jiří 816 - NEREG. TJ Stěbořice 8000240 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 Ano Ano Ne Ano Ne 750 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov C 2050641 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4380002 Beatrix Szebeniné Orsányi 438 - (HUN) Budapest none club 45370 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
RUM7651 Babická Zuzana ZOOB Rumburk 4641701 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8170004 Javůrková Eva 817 - NEREG. ESOX ODEI 2096221 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOK6700 Dolejší Miloš OK Doksy C 434808 Ne Ne Ne Ano Ano 500 Kč
SVS8250 Barvíková Dana Orientklub Vsetín C 330696 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111710 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2116186 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT0651 Průšová Johanka KrOB Rozmarýn Litoměřice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4020002 Vilz Marion 402 - (GER) TV Eitelborn 563371 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV9999 Skuhrovcová Helena TJ Slovan Karlovy Vary 08493 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8190001 Jeřábková Anna 819 - NEREG. zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
8190002 Souš Filip 819 - NEREG. zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
8190003 Alžběta Holcová 819 - NEREG. zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8200001 Krpcová Adéla 820 - NEREG. Krpcovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
8210001 Kadlecová Klára 821 - NEREG. Kadlecová zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč

F5

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DVP8100 Lhotský Petr DVP ORIENTATION C 4713 Ne Ne Ne Ano Ano 500 Kč
8050001 Juklíček Jakub 805 - NEREG. ZuKuŠiJo 2134340 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8050002 Juklíčková Zuzana 805 - NEREG. ZuKuŠiJo 2134330 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8090001 Smoček Petr 809 - NEREG. Smooča 253148 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8080007 Křížová Darina 808 - NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 2420005 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 Ne Ne Ne Ano Ano 500 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8110001 Šimerka Jan 811 - NEREG. Šimerka 7210932 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4350001 Ágnes Ludvig 435 - (HUN) MAFC 45375 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4350002 István Ludvig 435 - (HUN) MAFC 45376 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4350003 Bacsó Piroska 435 - (HUN) MAFC 46100 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4360001 Herter Laszlo 436 - (HUN) MAFC BUD 46136 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ne Ano Ano Ne 750 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ano Ne Ano Ano Ne 750 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ano Ne Ano Ano Ne 750 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ne Ano Ano Ne 750 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SCP8050 Schejbalová Karina OK Sparta Praha C 410788 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4380001 Zsolt Szebeni 438 - (HUN) Budapest none club 45250 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
8180001 Schejbalová Kristina 818 - NEREG. OSTRAVA zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
8180002 Schejbal Vladimír 818 - NEREG. OSTRAVA zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
8180003 Schejbal Petr 818 - NEREG. OSTRAVA zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 Ano Ano Ne Ano Ne 750 Kč
STE9950 Tran Ngoc Mai SK SKI-OB Šternberk C 7000510 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč

H10

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 9393 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Žabovřesky Brno C 9920011 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210855 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
6010003 Kalinin Lukian 601 - (RUS) TROPA 2300130 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 2039826 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 438036 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3990008 Straube-Roth Max 399 - (GER) SV Lengefeld 8090702 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230008 Drūlia Tauras 523 - (LTU) Medeina OK 222493 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230019 Murėnas Aleksas 523 - (LTU) Medeina OK 8261351 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk OOB Aš C 2087666 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DVP1002 Lhotský Marek DVP ORIENTATION C 2120627 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN1001 Tkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL1003 Bejvančický Jan Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3960002 Krč Tobias 396 - (GER) SG Zittau Süd 8211209 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 Ne Ano Ano Ano Ne 750 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín B 8109339 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
6510002 Volkov Maksym 651 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice B 2127644 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 2031365 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3990003 Neumann Rasmus 399 - (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
5230009 Drūlia Aras 523 - (LTU) Medeina OK 1394121 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš B 2026161 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš B 301726 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno B 2092386 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
5230022 Bogužinskas Kasparas 523 - (LTU) Medeina OK 8014397 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230023 Tarėla Eimantas 523 - (LTU) Medeina OK 8071831 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
6330003 Wylenmann Lorenz 633 - (SUI) OLG Pfäffikon 8636809 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8028856 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8662686 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6010002 Kalinin Matvey 601 - (RUS) TROPA 8652408 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
6020002 Iurchuk Andrey 602 - (RUS) FOTON 8016157 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3970002 Cionoiu Daniel 397 - (GER) TV Coburg-Neuses 8007005 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660407 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
5230020 Murėnas Kasparas 523 - (LTU) Medeina OK 8667558 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
2310004 Nielsen Erik Groenborg 231 - (DEN) Allerød OK 8656158 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220008 Mackevičius Tadas 522 - (LTU) ORIENS 501159 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220009 Strolia Salvijus 522 - (LTU) ORIENS 8662196 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
5220012 Kareckas Kymantas 522 - (LTU) ORIENS 8261333 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
6330004 Wylenmann Leander 633 - (SUI) OLG Pfäffikon 8640942 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8014568 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB0602 Rašman Matyáš OB České Budějovice 232974 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JJN0601