Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy 2022 - stav po 4 závodech

Datum:
01.05.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-05-21 580021.05.2022 Žebříček B-Čechy DKL Ano Ano
2022-05-22 580122.05.2022 Žebříček B-Čechy DKL Ano Ano
2022-06-18 555118.06.2022 Žebříček B-Čechy SJH Ano Ano
2022-06-19 555319.06.2022 Žebříček B-Čechy SJH Ano Ano
2022-09-10 555610.09.2022 Žebříček B-Čechy KRL Ne Ne
2022-09-11 555811.09.2022 Žebříček B-Čechy KRL Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
Nahrávám data...

D14B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Vyziblová Viktorie SJC0853 A 297.63 1. 100.11( 2) 96.18( 5)101.34( 1) 93.12( 7)
2 Štěpová Barbora PGP0951 A 297.01 2. 94.69( 6) 100.49( 2)100.62( 2) 95.90( 5)
3 Hanušová Markéta VRL0852 A 295.17 1. 97.68( 4)100.97( 1) 89.81( 7) 96.52( 4)
4 Tomášková Matilda TUR0957 A 290.75 1. 101.69( 1) 98.54( 3) 90.52( 6) 83.80(14)
5 Malečková Pavlína VSP0855 A 286.67 1. 83.34(15) 94.09( 9) 87.23( 9)105.35( 1)
6 Čapková Markéta PHK0850 A 284.81 3. 94.35( 7) 78.23(22) 98.04( 3) 92.42( 8)
7 Chrástová Barbora STH0851 A 276.80 7. 90.40( 8) 95.30( 7) 71.19(26) 91.10( 9)
8 Flossmannová Lucie VLI0852 A 274.45 3. 85.32(13) 92.26(11) 75.42(18) 96.87( 3)
9 Vondráčková Alžběta DKP0864 A 273.72 3. 98.19( 3) 82.01(19) 92.22( 5) 83.31(15)
10 Kunášková Karolína VLI0851 A 270.62 4. 89.38( 9) 74.45(26) 95.08( 4) 86.16(13)
11 Nožičková Eva JJN0852 A 265.39 6. 81.25(16) 89.84(13) 59.06(35) 94.30( 6)
12 Mayerová Daniela KSH0852 A 264.15 4. 77.08(20) 96.92( 4) 77.73(12) 89.50(10)
13 Lošťáková Ela PGP0957 A 262.81 10. 89.33(10) 92.67(10) 66.09(32) 80.81(17)
14 Šimůnková Michaela TAP0851 A 259.83 8. 88.20(11) 94.29( 8) 77.34(13) 75.59(18)
15 Šestáková Johana VLI0853 A 254.07 10. 80.91(17) 87.14(16) 86.02(10) 31.50(51)
16 Hrušková Tereza PGP0953 A 245.89 8. 88.14(12) 69.26(35) 88.49( 8) 66.69(27)
17 Kynčlová Anna JIL0852 A 244.08 12. 84.81(14) 67.71(38) 71.30(25) 87.97(12)
18 Zakouřilová Klára VSP0850 A 235.93 11. 77.19(19) 69.80(33) 64.55(33) 88.94(11)
19 Soukupová Marie BOR0952 A 234.86 6. 64.14(32) 95.91( 6) 72.40(23) 66.55(28)
20 Březinová Antonie CHA0851 A 232.55 15. 75.83(21) 88.22(15) 68.50(30) 65.58(29)
21 Ehlerová Anna VSP0854 B 230.99 18. 80.86(18) 69.40(34) 74.54(20) 75.59(18)
22 Seidlová Magdalena RIC0950 B 225.45 21. 72.78(24) 79.45(21) 73.22(22) 70.65(25)
23 Hladíková Julie DKP0857 B 223.79 14. 65.61(28) 89.57(14) 68.61(29) 51.04(39)
24 Kučerová Kateřina VSP0950 B 222.30 20. 70.47(26) 79.65(20) 72.18(24) 39.85(49)
25 Salabová Pavlína JIL0954 B 221.77 2. 51.55(43) 57.25(48) 66.75(31) 97.77( 2)
26 Ritterová Lída ONO0851 B 218.82 14. 73.80(22) 67.84(37) 77.18(14) 63.00(30)
27 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B 212.48 16. 51.55(43) 57.86(47) 73.33(21) 81.29(16)
28 Plachá Nora STA0851 B 209.26 16. 32.92(56) 57.93(46) 76.85(16) 74.48(21)
29 Balcarová Olga SNA0851 B 200.98 27. 44.04(48) 74.25(27) 69.71(27) 57.02(36)
30 Nemšovská Magdalena VSP0853 B 199.28 28. 0.00(66) 70.74(30) 68.67(28) 59.87(33)
31 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 196.83 25. 58.89(37) 76.14(25) 61.80(34) 46.24(43)
32 Beránková Hedvika VPM0850 B 195.48 19. 60.70(36) 60.02(43) 74.76(19) 59.60(34)
33 Nováková Anna Marie CTB0951 B 194.49 15. 53.92(41) 61.30(41) 77.07(15) 56.12(37)
34 Novotná Karolína TUR0853 B 193.21 17. 84.37(17) 36.93(44) 71.91(23)
35 Mikulová Tereza ZVO0851 B 191.89 24. 67.08(27) 53.81(50) 52.03(39) 71.00(24)
36 Havrdová Selina SJC0950 B 191.84 17. 57.65(40) 48.75(54) 76.68(17) 57.51(35)
37 Pěkná Alžběta ROU0950 B 186.70 23. 73.35(23) 67.91(36) 45.44(42) 41.38(47)
38 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B 186.33 5. 94.81( 5) 91.52(12)
39 Bartalošová Ada PGP1050 B 179.93 26. 57.99(39) 6.99(65) 51.43(40) 70.51(26)
40 Vltavská Eliška SJC0850 B 178.00 18. 3.67(65) 83.97(18) 33.53(48) 60.50(32)
41 Kunartová Dominika PHK0888 B 173.46 31. 41.56(51) 69.87(32) 62.03(31)
42 Baštová Justýna DOR0952 B 157.68 29. 30.21(59) 71.28(29) 33.97(47) 52.43(38)
43 Ouzká Eliška BOR1051 B 156.79 11. 82.17(11) 74.62(20)
44 Sochorová Kristýna SHK0953 B 155.46 37. 42.29(50) 53.81(50) 58.40(37) 43.25(46)
45 Kellerová Alice CHT0852 B 149.09 23. 71.60(25) 77.49(23)
46 Balejová Sofie KAM0951 B 146.55 40. 41.33(52) 55.43(49) 36.60(45) 49.79(40)
47 Čivrná Eliška VRL0851 B 138.10 28. 63.92(33) 74.18(28)
48 Málková Michaela PHK0853 B 134.55 24. 58.27(38) 76.28(24)
49 Macháčková Tereza LPU0951 B 132.40 41. 44.95(47) 39.98(59) 47.47(41) 35.95(50)
50 Švíglerová Anna LPU0952 B 130.95 41. 28.40(60) 46.73(55) 35.61(46) 48.61(41)
51 Hanáková Aneta KRL0951 130.87 39. 0.00(67) 61.64(39) 24.58(53) 44.65(44)
52 Bartalošová Anežka PGP0853 124.01 31. 64.26(31) 59.75(44)
53 Žemlová Magdalena KAM0950 121.20 43. 43.31(49) 35.80(61) 42.09(43) 13.00(57)
54 Vondráčková Jolana DKP1058 121.20 35. 60.98(35) 60.22(42)
55 Macková Gita LPU0961 120.02 51. 40.32(53) 51.05(53) 26.12(51) 28.65(52)
56 Michalíková Klára ZVO0954 106.57 34. 63.75(34) 42.82(56)
57 Gelnerová Markéta KRL0952 104.19 42. 52.06(42) 52.13(52)
58 Jedličková Veronika SHK0850 103.07 30. 64.71(30) 38.36(60)
59 Sobotová Kateřina VPM0851 101.05 39. 39.41(54) 61.64(39)
60 Janatová Violka TJN0956 99.96 38. 55.66(38) 44.30(45)
61 Dominová Julie LPU0857 98.97 36. 58.84(36) 40.13(48)
62 Lapáčková Šárka SHK0954 98.11 46. 47.15(46) 26.22(62) 24.74(52) 14.67(55)
63 Stehlíková Tereza LPM0951 97.67 31. 27.67(61) 70.00(31)
64 Blahutová Lucie MFP0950 95.27 54. 32.92(56) 42.82(56) 19.53(55) 15.44(54)
65 Řehořková Ema DKP0956 95.26 22. 22.66(54) 72.60(22)
66 Sobotková Lada OPI0951 89.62 29. 65.56(29) 24.06(63)
67 Šafránková Eliška LPM0953 74.05 42. 26.34(50) 47.71(42)
68 Hovorková Elen LPU0954 71.35 49. 24.17(62) 20.62(64) 26.56(49) 0.00(60)
69 Mišeková Lucie KAM1050 67.97 45. 9.37(64) 58.60(45)
70 Hančová Karolína VRL0952 51.10 45. 51.10(45)
71 Dvořáková Lucie PGP0956 47.68 55. 33.15(55) 0.00(66) 0.00(58) 14.53(56)
72 Novotná Barbora VTA0957 47.09 58. 41.87(58) 0.00(59) 5.22(59)
73 Drápová Justýna OSN0990 43.88 58. 32.13(58) 0.00(67) 0.00(60) 11.75(58)
74 Zurynková Lenka TJN0957 36.75 53. 9.21(57) 27.54(53)
75 Jarošová Linda VCB0950 22.42 63. 22.42(63) 0.00(68)
76 Bartoňová Elena FSP0953 16.07 56. 0.00(69) 16.07(56)

D16B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Netuková Anežka SHK0750 A 298.58 2. 92.72( 5) 98.24( 2) 99.71( 2)100.63( 2)
2 Urbánková Eva ONO0650 A 294.28 1. 101.69( 1) 90.53( 8) 95.98( 5) 96.61( 3)
3 Ballonová Lucie PHK0664 A 287.32 1. 83.78(13) 51.10(38) 100.78( 1)102.76( 1)
4 Podlešáková Monika PHK0752 A 271.35 3. 97.84( 3) 93.37( 5) 80.14(13) 63.47(20)
5 Měšťanová Tereza TAP0653 A 271.31 2. 100.47( 2) 91.34( 7) 79.50(16) 61.84(21)
6 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 A 270.46 6. 77.43(18) 90.41( 9) 94.93( 6) 85.12( 6)
7 Štemberová Bára TJN0650 A 268.88 4. 84.63(10) 82.35(14) 96.45( 4) 87.80( 4)
8 Kocmanová Adéla BOR0752 A 257.80 1. 61.67(32)104.39( 1) 91.74( 7)
9 Čečková Karolína SHK0650 B 256.06 10. 82.14(15) 85.54(12) 88.38(10) 75.07(11)
10 Krejčová Hana ROU0653 B 255.35 5. 88.19( 9) 76.85(21) 80.11(14) 87.05( 5)
11 Savruková Adéla TJN0656 B 253.55 8. 83.89(12) 72.03(25) 90.73( 8) 78.93( 9)
12 Běloušková Kateřina CTB0752 B 246.69 6. 76.10(20) 91.63( 6) 78.96(17) 72.79(13)
13 Chrtková Anežka PHK0658 B 244.98 11. 82.52(14) 86.59(11) 75.87(18) 48.22(27)
14 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 241.58 11. 84.41(11) 82.88(13) 74.29(19)
15 Příkazská Zuzana PHK0654 B 240.33 7. 72.24(22) 79.28(17) 80.04(15) 81.01( 7)
16 Chlupáčová Anežka SHK0760 B 237.78 7. 90.49( 7) 76.73(22) 70.56(23) 45.64(29)
17 Podoubská Adéla TJN0658 B 230.05 14. 77.88(17) 79.69(15) 72.48(21) 71.99(14)
18 Svobodová Adriana FSP0653 B 215.24 8. 89.45( 8) 54.93(36) 70.86(17)
19 Benešová Michaela SJH0651 B 213.18 15. 70.42(25) 59.74(33) 71.06( P) 71.70(15)
20 Heczková Anna VLI0652 B 212.96 8. 59.74(33) 73.45(20) 79.77( 8)
21 Stará Barbora FSP0752 B 211.30 12. 40.26(43) 64.96(27) 71.97(22) 74.37(12)
22 Pokorná Anežka KRL0757 B 207.12 19. 67.94(27) 78.18(19) 57.41(33) 61.00(23)
23 Mimrová Kateřina CHC0658 B 204.68 18. 50.72(35) 78.59(18) 64.84(26) 61.25(22)
24 Gajdová Michaela VSP0752 B 201.43 9. 41.34(42) 44.20(42) 89.45( 9) 67.78(18)
25 Halámková Jana ONO0657 B 198.90 23. 65.15(30) 74.99(23) 58.76(31) 35.58(32)
26 Dvořáková Veronika PGP0659 B 197.20 12. 77.89(20) 83.03(12) 36.28(31)
27 Žemlová Barbora KAM0751 B 197.08 19. 62.70(30) 68.78(24) 65.60(19)
28 Stavrinou Kristýna SRK0751 B 193.93 23. 71.53(23) 47.91(41) 68.64(25) 53.76(26)
29 Malínská Nela SJC0650 B 188.07 19. 76.54(19) 60.44(31) 51.09(35) 32.61(34)
30 Kašparová Alžběta DOR0753 B 187.70 4. 92.94( 4) 94.76( 4)
31 Hovorková Marie LDC0650 B 187.51 24. 71.09(24) 51.74(37) 64.68(27) 33.90(33)
32 Leinweberová Julie FSP0755 B 182.68 16. 47.31(39) 29.13(47) 63.87(28) 71.50(16)
33 Klymeniuk Iryna BOR0767 B 177.75 3. 99.51( 3) 78.24(10)
34 Baloghová Milena JJN0750 B 176.81 3. 79.44(16) 97.37( 3)
35 Balcarová Marie VLI0658 B 171.80 6. 92.35( 6) 79.45(16)
36 Votočková Amélie JIL0750 B 167.10 30. 58.22(33) 49.25(40) 59.63(30) 44.45(30)
37 Slavíková Tereza CHT0656 B 154.13 10. 65.86(29) 88.27(10)
38 Hamáčková Táňa STH0754 B 151.48 29. 47.61(38) 40.03(46) 63.84(29) 0.00(39)
39 Rejholcová Tereza BOR0751 145.58 32. 47.27(40) 40.09(45) 58.22(32) 0.00(38)
40 Pekárková Bára ONO0655 138.64 21. 74.61(21) 64.03(28)
41 Fišarová Adéla KRL0651 133.84 24. 12.51(45) 63.45(29) 4.36(38) 57.88(24)
42 Sotonová Šárka TAP0655 123.09 24. 49.43(36) 73.66(24)
43 Rejmanová Nikola BOR0656 119.44 31. 63.41(31) 56.03(35)
44 Švejdová Karolína ZVO0752 117.89 26. 46.20(41) 71.69(26)
45 Šilerová Petra DKP0760 114.84 32. 54.69(34) 60.15(32)
46 Rážová Aneta PHK0662 114.71 11. 85.66(11) 29.05(35)
47 Gelnerová Anna KRL0653 113.91 26. 69.94(26) 43.97(43)
48 Háková Eliška TJN0654 101.13 25. 46.52(36) 54.61(25)
49 Bodurková Denisa KRL0752 100.90 28. 53.38(34) 47.52(28)
50 Kropáčová Zuzana KRL0754 98.60 37. 48.72(37) 49.88(39)
51 Vozábalová Hana PGP0654 67.64 28. 67.64(28)
52 Večerková Ema DKP0657 57.06 44. 13.26(44) 43.80(44)
53 Zitková Andrea LPU0751 48.02 37. 31.76(37) 16.26(37)
54 Komárková Zbyňka SJH0751 42.08 36. 0.00(46) 0.00(48) 14.03( P) 28.05(36)

D18B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Šestáková Marie VLI0452 A 323.37 1. 104.72( 1)102.54( 2) 112.51( 1)106.14( 1)
2 Pavlíčková Hana KPY0450 A 300.77 1. 100.95( 2)103.37( 1) 89.79( 4) 96.45( 3)
3 Chvátilová Johana PHK0450 A 266.82 3. 86.67( 7) 82.47(10) 91.11( 3) 89.04( 7)
4 Počtová Klára OPI0453 A 265.57 5. 87.82( 6) 88.57( 6) 89.18( 5) 73.84(13)
5 Blažková Veronika SJH0551 A 262.89 4. 84.54( 9) 90.72( 4) 87.63( P) 76.50(10)
6 Gottsteinová Ema JIL0451 B 262.05 2. 68.26(16) 65.82(19) 96.39( 2) 97.40( 2)
7 Šauli Kateřina ZTC0456 B 261.50 4. 86.47( 8) 80.57(12) 94.46( 4)
8 Novotná Barbora TUR0552 B 260.33 3. 77.86(11) 94.09( 3) 81.19( 6) 85.05( 8)
9 Pecková Tereza VLI0551 B 251.91 6. 68.72(15) 87.16( 8) 75.56( 7) 89.19( 6)
10 De Heij Laura RIC0450 B 242.47 5. 63.71(17) 81.30(11) 71.13( 9) 90.04( 5)
11 Pekařová Nela VTA0552 B 242.11 5. 91.75( 5) 88.82( 5) 58.63(12) 61.54(16)
12 Tomášová Anna SRK0554 B 238.41 9. 78.35(10) 84.08( 9) 54.00(14) 75.98(12)
13 Holíková Simona ONO0553 B 205.18 10. 48.15(20) 67.24(18) 71.03(10) 66.91(15)
14 Andrlová Lea SHK0463 B 197.00 16. 60.79(18) 76.95(16) 59.26(18)
15 Kopecká Valentýna VSP0453 B 183.94 11. 53.37(22) 54.40(13) 76.17(11)
16 Čapková Anna PHK0451 B 183.59 8. 46.64(21) 64.70(20) 72.25( 8) 19.32(24)
17 Kopecká Anna JIL0552 B 178.09 14. 71.63(14) 46.63(24) 37.30(20) 59.83(17)
18 Tomášková Linda TAP0455 B 172.21 3. 94.33( 3) 77.88(15)
19 Skácelová Kateřina JJN0550 B 171.15 4. 93.02( 4) 78.13(14)
20 Pazderníková Jana OPI0452 B 165.00 15. 9.17(23) 56.05(21) 53.35(15) 55.60(20)
21 Cincibusová Lenka FSP0450 B 161.36 7. 73.96(13) 87.40( 7)
22 Kotenová Barbora RIC0452 159.02 17. 49.56(19) 50.59(23) 51.73(17) 56.70(19)
23 Szymanská Zuzana DKP0463 156.81 12. 77.27(12) 79.54(13)
24 Matěásková Šárka JIL0551 148.41 9. 66.35(11) 82.06( 9)
25 Pilátová Amálie DKL0450 137.72 19. 45.91( P) 0.00( P) 38.01(19) 53.80(21)
26 Hošková Kateřina LTU0451 124.77 17. 6.45(24) 71.88(17) 46.44(18)
27 Vlachová Adéla KRL0551 104.49 16. 52.07(16) 52.42(22)
28 Brožková Tereza LPU0457 71.80 14. 71.80(14)
29 Gemperlová Eliška PGP0556 36.82 25. 36.82(25)
30 Řeháková Ludmila PGP0454 31.44 22. 31.44(22)
31 Tulachová Anna VSP0554 23.78 23. 23.78(23)

D20B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Šafaříková Lucie OPI0350 A 311.13 1. 92.74( 4) 102.38( 1)103.17( 2)105.58( 1)
2 Vodičková Johana LPU0354 A 300.34 1. 105.84( 1) 99.10( 2) 90.93( 4) 95.40( 3)
3 Švecová Anežka ZVO0352 B 296.58 1. 97.83( 2) 91.64( 4) 104.36( 1) 94.39( 4)
4 Horáková Veronika PHK0353 B 290.01 2. 87.30( 5) 98.52( 3) 92.47( 3) 99.02( 2)
5 Podrábská Marie JJN0251 B 236.49 5. 71.45( 7) 78.88( 6) 82.48( 5) 75.13( 6)
6 Linková Lucie JJN0254 B 201.09 7. 68.83( 8) 67.69( 8) 62.55( 7) 64.57( 7)
7 Dvořáková Hana PGP0355 B 182.34 3. 96.33( 3) 86.01( 5)
8 Rousová Lucie DKL0251 B 175.43 6. 58.48( P) 0.00( P) 75.68( 6) 41.27( 9)
9 Kropáčková Vendula CHT0353 B 158.05 6. 79.79( 6) 78.26( 7)
10 Pilná Natálie VRL0351 140.76 5. 62.14( 8) 78.62( 5)
11 Nentvichová Julie DOR0351 93.70 8. 41.62( 9) 52.08( 8)

D35B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Horáčková Kateřina VLI8150 274.29 1. 100.00( 1) 74.29( 2) 66.77( 2) 100.00( 1)
2 Petriláková Petra DOR7656 206.30 2. 86.89( 2) 55.82( 3) 61.26( 3) 58.15( 2)
3 Lučanová Marta LPU7957 100.00 1. 100.00( 1)
3 Heczková Bohdana VLI7750 100.00 1. 100.00( 1)
5 Kučerová Barbora HCE8650 82.71 4. 72.08( 4) 10.63( 4)
6 Málková Šárka CST8351 80.97 3. 80.97( 3)
7 Zenková Pavla BOR8450 44.79 5. 43.61( 5) 1.18( 5)

D40B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Haasová Renata LPU7960 285.27 2. 93.28( 4) 84.17( 5) 94.04( 4) 97.95( 2)
2 Rücklová Alena VCB8150 280.50 2. 87.40( 7) 88.42( 4)101.05( 2) 91.03( 5)
3 Patková Kateřina BOR7853 272.99 3. 91.53( 5) 93.60( 3) 66.25(13) 87.86( 6)
4 Bartáková Petra SJI8151 243.62 7. 83.40( 9) 59.97(11) 73.77(11) 86.45( 7)
5 Veselá Eva VCB7853 243.09 6. 90.24( 6) 75.67( 7) 70.22(12) 77.18( 9)
6 Komárková Lucie LTU7851 226.33 8. 76.10(10) 74.82( 8) 75.41(10) 60.87(12)
7 Chudíková Barbora SJI7850 208.37 1. 96.55( 3)111.82( 1)
8 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 196.82 1. 102.24( 1) 94.58( 2)
9 Teringlová Martina VCB7851 188.17 1. 81.06( 6)107.11( 1)
10 Bartalošová Jana PGP8154 187.41 1. 86.21( 8) 101.20( 1)
11 Hradecká Petra DOK6850 186.52 10. 73.19(12) 41.58(16) 71.75(10)
12 Dolejší Lenka DOK7450 176.63 3. 81.69( 5) 94.94( 3)
13 Synková Petra DOK7950 170.74 4. 79.48( 7) 91.26( 4)
14 Procházková Jana DKP8052 165.40 14. 53.44(14) 44.89(14) 56.05(14) 55.91(14)
15 Mikulová Zuzana ZVO7951 164.75 3. 97.74( 3) 67.01(11)
16 Bartoňová Terezie FSP7550 153.03 6. 76.04( 6) 76.99( 9)
17 Ehlerová Petra VSP7855 138.66 10. 75.14(11) 63.52(10)
18 Dlouhá Marta PGP7858 137.14 8. 53.66(15) 83.48( 8)
19 Nimshausová Hana CHC8151 137.02 8. 79.39( 8) 57.63(13)
20 Sotonová Jitka TAP7950 136.90 9. 62.36(13) 74.54( 9)
21 Pilátová Petra DKL8051 125.73 16. 41.91( P) 0.00( P) 39.49(17) 44.33(16)
22 Vítečková Kateřina DKP7251 107.52 15. 26.76(17) 34.87(18) 45.89(15)
23 Kuželová Michaela FSP7851 102.84 12. 50.76(16) 52.08(12)
24 Tomášková Radka TUV7851 101.21 2. 101.21( 2)
25 Gregorová Lenka SJH7853 77.30 17. 44.38(17) 7.15(18) 25.77( P) 0.00( P)
26 Fibírová Zuzana FSP7555 52.84 15. 52.84(15)
27 Kmínková Michala DOK7850 48.30 13. 48.30(13)
28 Kučerková Romana STB8196 43.20 15. 43.20(15)
29 Ječmenová Věra ONO8050 38.44 18. 38.44(18)
30 Skripniková Kateřina FSP8051 32.98 16. 0.00(19) 32.98(16)

D45B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Šimerková Olga PGP7551 313.95 1. 108.65( 1)101.69( 2)103.61( 1)100.72( 2)
2 Míková Lenka VCB7653 301.00 1. 95.64( 3)103.01( 1) 85.22( 4) 102.35( 1)
3 Švíglerová Pavla LPU7658 288.68 2. 90.13( 5) 81.79( 6) 101.61( 2) 96.94( 3)
4 Tučková Monika BOR7650 242.09 5. 89.94( 6) 65.92(10) 81.67( 5) 70.48( 8)
5 Dvorská Marie VLI7454 239.59 3. 67.14( 8) 60.76(11) 94.78( 3) 77.67( 6)
6 Waldhauserová Irena BOR7459 207.73 7. 61.59( 9) 54.42(12) 73.93( 7) 72.21( 7)
7 Malečková Iva VSP7559 192.09 8. 54.51(12) 69.16( 9) 68.42( 8)
8 Folprechtová Kateřina VSP7460 173.09 2. 95.72( 2) 77.37( 7)
9 Sobotová Jana VPM7250 164.47 4. 80.91( 7) 83.56( 4)
10 Držková Markéta LPU7670 163.25 10. 44.64(14) 62.54(11) 56.07(10)
11 Pachnerová Dominika CHA7750 158.97 4. 67.68( 9) 91.29( 4)
12 Špeldová Magdaléna BOR7551 150.94 5. 66.97(10) 83.97( 5)
13 Jeřábková Tereza BOR7563 147.46 11. 60.02(11) 17.47(16) 43.51(12) 43.93(12)
14 Mrskočová Dana LPU7356 145.81 6. 75.42( 6) 70.39( 9)
15 Gajdová Kristina VSP7752 144.08 5. 61.55(10) 82.53( 5)
16 Čivrná Karolína VRL7355 111.29 8. 38.10(15) 73.19( 8)
17 Janošíková Olga VCB7552 104.71 13. 45.33(13) 41.79(13) 17.59(16)
18 Městková Kateřina VSP7650 95.30 3. 95.30( 3)
19 Čečková Martina SHK7753 93.15 4. 93.15( 4)
20 Karafiátová Lucie BOR7658 91.15 14. 40.91(14) 23.33(14) 26.91(14)
21 Pelcová Pavla CST7454 88.69 13. 32.40(16) 16.54(17) 24.58(13) 31.71(13)
22 Benešová Radka VLI7653 66.72 11. 21.34(15) 45.38(11)
23 Janoušková Iveta BOR7457 31.34 16. 11.06(18) 10.30(18) 9.98(17) 3.53(16)
24 Sedláčková Petra ROZ7050 22.98 15. 22.98(15)
25 Millionová Hedvika MAS7351 21.38 17. 21.38(17) 0.00(19)
26 Velátová Jana OPI7350 15.66 15. 15.66(15)

D50B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Rejholcová Andrea BOR6951 309.76 1. 99.15( 2)109.55( 1) 90.89( 4) 101.06( 2)
2 Benešová Iva SJH7051 309.12 1. 107.67( 1) 98.41( 2)103.04( P) 0.00( P)
3 Nehasilová Zuzana LDC7150 283.06 1. 86.95( 4) 91.22( 4)104.46( 1) 87.38( 4)
4 Melišíková Radka TAP7152 268.61 3. 93.17( 3) 92.04( 3) 82.17( 5) 83.40( 5)
5 Nová Jana DOR7150 220.70 5. 83.30( 5) 68.00( 7) 44.79(12) 69.40( 6)
6 Koutná Olga BOR7152 209.44 1. 101.75( 2)107.69( 1)
7 Lesáková Věra TJN7152 209.35 6. 11.55(13) 71.08( 6) 71.24( 8) 67.03( 7)
8 Kotenová Klára RIC7252 186.31 6. 44.25( 7) 62.19( 9) 79.87( 6)
9 Pipková Táňa LPU7156 185.04 3. 93.79( 3) 91.25( 3)
10 Riby Kateřina LTP7252 184.91 6. 61.02( 6) 40.92(10) 74.72( 7) 49.17(11)
11 Šimůnková Martina TAP6851 150.30 8. 27.15(10) 66.31( 8) 56.84(10) 11.44(13)
12 Dvořáková Ivana PGP7254 141.87 9. 30.64( 9) 13.03(12) 57.92( 9) 53.31(10)
13 Gottfriedová Marcela VCB7055 132.69 8. 15.78(12) 50.70(11) 66.21( 8)
14 Burdová Simona LDC6851 132.31 5. 74.58( 5) 57.73( 9)
15 Langrová Monika SHK7251 72.70 8. 39.96( 8) 32.74(11)
16 Tloušťová Eva SCP6950 40.28 11. 23.32(11) 1.85(13) 3.40(13) 13.56(12)

D55B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Stodůlková Lenka LTU6752 313.52 1. 102.30( 2) 97.32( 3) 106.21( 1)105.01( 1)
2 Komersová Jana KNC6550 300.07 1. 103.78( 1) 97.01( 2) 99.28( 2)
3 Kavková Dana SCP6150 290.92 2. 92.85( 4)101.28( 2) 96.79( 3) 87.95( 5)
4 Thýnová Ivana SHK6651 261.86 4. 86.89( 5) 91.40( 4) 83.57( 5) 75.02( 9)
5 Pávková Jana BOR6550 259.85 5. 71.25( 7) 90.64( 5) 82.23( 6) 86.98( 6)
6 Hindráková Martina LTU6451 259.45 3. 71.14( 8) 83.35( 6) 80.39( 7) 95.71( 3)
7 Zelená Markéta PGP5850 258.37 4. 66.39( 9) 82.46( 7) 84.66( 4) 91.25( 4)
8 Halířová Eva BOR6654 248.71 6. 86.82( 6) 82.28( 8) 79.61( 8) 30.86(11)
9 Kábrtová Iva PEN6350 205.22 8. 51.60(13) 76.76( 9) 76.86( 8)
10 Cincibusová Ivana FSP6651 195.33 1. 93.92( 3)101.41( 1)
11 Málková Věra CST6550 190.81 10. 61.15(11) 59.81(11) 69.85(10) 41.32(10)
12 Pavlíková Pavla CHA6551 155.58 7. 78.42( 9) 77.16( 7)
13 Čiháková Lenka KNC6750 136.86 10. 65.70(10) 71.16(10)
14 Tenglerová Helena MLA6551 104.58 12. 55.63(12) 48.95(12)

D60B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Voltrová Svatava ROZ6150 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Bochenková Jana DOR6150 273.04 2. 91.00( 2) 95.99( 2) 86.05( 2)
3 Havlíčková Jindřiška KNC6150 241.97 3. 73.04( 3) 46.17( 4) 92.41( 3) 76.52( 4)
4 Sklenářová Jana MLA6258 179.46 2. 75.18( 2) 54.38( 3) 43.63( 5) 49.90( 5)
5 Víchová Ladislava LPU5851 164.75 3. 84.49( 4) 80.26( 3)
6 Kohoutová Pavla KNC6251 98.67 4. 54.82( 4) 43.85( 5)

D65B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Horová Magda VSP5450 341.92 1. 112.58( 1)116.65( 1)112.69( 1)109.59( 1)
2 Hušková Eva NPA5754 253.42 2. 96.31( 2) 87.97( 3) 65.72( 5) 69.14( 5)
3 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 238.07 3. 91.11( 3) 81.98( 4) 64.98( 6)
4 Šilerová Zdena KNC5750 219.25 4. 81.21( 4) 63.06( 7) 74.98( 4)
5 Rosecká Alena PZR5654 218.45 2. 111.92( 2)106.53( 2)
6 Ševčíková Alena CHA5351 203.98 3. 45.27( 7) 78.94( 5) 75.39( 3) 49.65( 6)
7 Nýdrlová Eva VRL5451 153.03 2. 95.37( 2) 54.16( 9) 3.50( 8)
8 Jahnová Helena SCP5550 149.96 3. 66.08( 4) 83.88( 3)
9 Kalibánová Jiřina NPA5351 123.68 6. 56.15( 6) 67.53( 6)
10 Fejlková Alice SHK5351 114.72 8. 45.21( 8) 42.91( 8) 26.60(10) 0.00( 9)
11 Zavadilová Naďa SCP5450 114.46 5. 66.97( 5) 47.49( 7)
12 Zlesáková Vlasta JIL5362 92.62 7. 62.66( 8) 29.96( 7)
13 Lusková Olga CHA5650 15.14 10. 15.14(11) 0.00(10)

D70B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Dohnalová Dana VSP5050 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 83.27( 2)
2 Šaffková Zuzana CHA5150 294.40 1. 99.75( 2) 94.65( 2) 93.51( 2) 100.00( 1)
3 Horáčková Stanislava VLI4950 215.60 3. 69.01( 3) 76.01( 3) 60.69( 3) 70.58( 3)
4 Karmazínová Ivana VLI5150 130.89 4. 66.98( 4) 63.91( 4)
5 Pachnerová Jaroslava VLI5152 74.41 4. 0.00( 5) 24.96( 5) 35.03( 4) 14.42( 4)

D75B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Kašková Eva CHA4650 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)

H14B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Heczko Erik VLI0804 A 319.45 1. 103.33( 2)102.32( 2) 103.80( 2)112.32( 1)
2 Metelka Tomáš PHK0801 A 313.60 1. 104.02( 1)103.07( 1)106.51( 1) 98.98( 2)
3 Sedláček Patrik DKP0816 A 268.80 3. 90.42( 4) 87.36( 6) 89.68( 3) 88.70( 3)
4 Šubrt Jáchym DKP0800 A 260.90 3. 83.86( 9) 94.61( 3) 62.29(21) 82.43( 7)
5 Skripnik Matouš FSP0800 A 256.34 4. 85.04( 8) 81.97(10) 84.85( 5) 86.45( 4)
6 Frosch Vítek LPU0801 A 255.32 4. 90.38( 5) 52.79(35) 89.10( 4) 75.84(12)
7 Šebelka Matěj VLI0805 A 250.87 6. 81.74(11) 86.06( 7) 80.29( 6) 83.07( 6)
8 Kubeček Antonín SNA0803 A 239.83 5. 82.39(10) 87.45( 5) 69.99(13) 62.09(20)
9 Machar Eda DKP0803 A 235.54 7. 85.57( 7) 85.13( 8) 64.84(17)
10 Goláň František LPU0803 A 230.41 5. 68.43(20) 75.00(16) 70.25(12) 85.16( 5)
11 Macháček Tomáš SHK0811 A 229.44 7. 77.30(13) 78.81(15) 73.33( 7) 37.34(32)
12 Žemlík Eduard TUR0909 A 221.57 9. 69.57(17) 79.46(14) 72.54( 9) 63.78(19)
13 Parkan Tomáš SJH0803 A 220.76 13. 72.87(14) 73.42(17) 61.92(23) 74.47(13)
14 Engel Adam DKP0910 A 217.20 11. 63.38(25) 81.04(11) 33.99(40) 72.78(15)
15 Kvášovský Filip LTU0902 A 213.56 10. 66.51(21) 69.61(23) 59.42(26) 77.44(10)
16 Hrůzek Ondřej BOR0809 A 211.05 9. 72.50(15) 43.68(41) 59.26(28) 79.29( 9)
17 Kučera Jakub VSP0900 B 207.06 16. 69.44(19) 57.16(32) 65.00(16) 72.62(16)
18 Lamač František TUR0901 B 206.71 15. 61.79(26) 70.54(22) 68.29(15) 67.88(18)
19 Nožička Jan JJN0800 B 197.58 11. 65.94(22) 39.59(44) 71.47(11) 60.17(21)
20 Kroupa Matyáš LPU0902 B 194.47 19. 60.65(28) 72.86(19) 60.96(24) 17.81(40)
21 Patka Marek BOR0902 B 193.78 12. 78.08(12) 45.82(40) 69.88(14) 32.76(37)
22 Štembera Vítek TJN0801 B 189.25 9. 69.53(18) 83.92( 9) 35.80(39) 33.49(36)
23 Termer Štěpán VSP0807 B 187.72 13. 51.77(37) 80.67(13) 55.28(30) 43.29(29)
24 Zápotocký Jiří PGP0808 B 187.18 3. 92.66( 3) 94.52( 4)
25 Rod Matyáš VSP0803 B 186.89 20. 64.68(23) 58.27(31) 63.94(20) 53.09(27)
26 Anděl Robin VPM0901 B 186.88 18. 55.35(33) 73.05(18) 41.21(38) 58.48(22)
27 Etrych Jonáš DOR0907 B 177.61 23. 50.26(38) 60.87(28) 60.75(25) 55.99(23)
28 Kolář David ZVO0805 B 176.84 14. 58.90(29) 29.93(50) 44.35(37) 73.59(14)
29 Jelínek Vít SJH0804 B 173.67 16. 70.38(16) 47.21(39) 56.08(29)
30 Lesák Marek TJN0811 B 170.83 18. 35.28(49) 52.97(34) 64.36(18) 53.50(26)
31 Turek Jakub SKV0801 B 165.16 10. 58.41(30) 71.90(10) 34.85(35)
32 Kutek Matěj TUR0908 B 158.32 6. 86.67( 6) 71.65(21)
33 Koten Vojtěch DKP0815 B 156.12 31. 57.02(31) 50.56(37) 48.54(33) 35.01(33)
34 Klusáček Mikuláš CTB0902 B 152.27 8. 47.66(41) 31.97(49) 72.64( 8) 0.00(53)
35 Prášil Adam SJI0901 B 151.05 24. 47.66(41) 35.78(46) 47.64(35) 55.75(24)
36 Svítil Martin PGP0903 B 150.91 33. 47.62(43) 56.13(33) 47.16(36) 0.00(44)
37 Junek Matouš DKP0817 B 142.45 12. 61.50(27) 80.95(12)
38 Čečka Matěj SHK0901 B 140.54 8. 59.32(27) 81.22( 8)
39 Pavelec Michal NPA0801 B 135.47 30. 41.63(45) 58.83(30) 22.16(45) 35.01(33)
40 Brandejs Štěpán DKP0807 B 130.65 17. 62.29(21) 68.36(17)
41 Rémiš Šimon SHK0801 129.03 24. 64.44(24) 64.59(25)
42 Škorpil Marek HOR0900 126.61 25. 27.50(55) 41.45(43) 31.02(43) 54.14(25)
43 Vítek Vojtěch CHT0801 125.23 20. 52.46(36) 72.77(20)
44 Šimerka Ondřej PGP0800 123.11 27. 40.41(46) 62.08(27) 20.62(47)
45 Rémiš Štěpán SHK0802 114.62 29. 54.21(35) 60.41(29)
46 Pešek Ondřej SJC0802 114.59 31. 42.49(44) 0.00(69) 32.83(42) 39.27(31)
47 Sochor Jakub SHK0903 108.56 28. 31.65(51) 28.16(52) 27.25(44) 48.75(28)
48 Prášil Šimon TTR0901 105.82 32. 0.00(68) 27.88(53) 50.08(32) 27.86(38)
49 Magazu Lukas DOR0805 104.87 32. 56.54(32) 48.33(38)
50 Novák Adam DKP0924 103.68 19. 64.09(19) 39.59(30)
51 Doucha Tomáš SNA0801 103.63 34. 2.99(61) 52.42(36) 48.22(34) 0.00(43)
52 Kříž Matěj KAM0900 101.11 31. 48.64(40) 52.47(31) 0.00(52)
53 Víteček Šimon DKP0801 96.27 11. 19.71(50) 76.56(11)
54 Goláň Antonín LPU0804 95.35 24. 29.46(53) 65.89(24)
55 Gottstein Matouš JIL0901 91.46 39. 48.80(39) 42.66(42)
56 Jiras František DOR0900 78.18 41. 40.12(47) 22.49(54) 15.57(51) 12.19(41)
57 Maloch David LPU0905 71.26 39. 29.90(52) 15.80(58) 19.77(49) 21.59(39)
58 Kutlvašr Vladimír VRL1002 62.92 26. 62.92(26)
59 Jakubský David SHK0905 54.66 34. 54.66(34) 0.00(66)
60 Spilka Petr JIL0803 51.32 50. 32.92(50) 5.11(62) 13.29(52) 0.00(51)
61 Brabec Zdeněk MAS1001 51.28 48. 36.87(48) 14.41(59)
62 Bartoň Theodor FSP1100 49.72 41. 16.36(56) 33.36(41)
63 Skácel Jan VLI0901 46.81 48. 13.82(57) 32.99(48)
64 Placek Tomas MLA0902 39.73 48. 3.07(60) 16.26(57) 20.40(48) 0.00(54)
65 Vodrážka Štěpán VPM0802 37.36 45. 37.36(45)
66 Zavadil Matěj VSP0904 35.32 45. 0.00(69) 35.32(47) 0.00(55) 0.00(45)
67 Kmínek Ondřej DOK1000 29.55 51. 29.55(51)
68 Hradil Michal HCE0900 28.56 54. 28.56(54)
69 Tejkl Štěpán TAP0807 21.93 42. 0.00(66) 21.93(55) 0.00(53) 0.00(42)
70 Materna Josef VPM0902 21.73 46. 0.00(64) 0.00(64) 21.73(46) 0.00(47)
71 Černý Petr SJI0905 20.29 46. 20.29(56) 0.00(68) 0.00(56) 0.00(46)
72 Cichra Patrik TAP0903 13.10 60. 13.10(60)
73 Venhoda Lukáš SJI0801 10.69 49. 0.00(65) 10.69(61) 0.00(49)
74 Zavadil Adam KAM0901 9.42 58. 9.42(58) 0.00(67)
75 Šimek Vojtěch CHC1002 4.38 59. 4.29(59) 0.09(63)
76 Fibír Jakub FSP0900 2.74 62. 2.74(62)
77 Prinz Mikuláš MLA0901 1.24 63. 1.24(63)

H16B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Kuchař Ondřej TAP0609 A 297.69 1. 99.15( 2) 65.70(26) 102.67( 1) 95.87( 5)
2 Derekolenko Ostap LPU0620 A 292.70 1. 101.75( 1) 81.47(16) 93.83( 5) 97.12( 4)
3 Bárta Viktor ZVO0601 A 291.64 2. 88.40( 8) 98.15( 2) 94.26( 4) 99.23( 2)
4 Březina Karel CHA0605 A 287.45 1. 90.40( 6) 92.90( 5) 92.36( 6)102.19( 1)
5 Lorenc Václav DOR0702 A 279.12 1. 79.29(14)104.91( 1) 76.45(13) 94.92( 6)
6 Štichhauer Adam LPU0603 A 276.54 3. 99.10( 3) 87.47(10) 89.97( 7) 87.39(11)
7 Skripnik Nikola FSP0600 A 272.65 3. 90.37( 7) 96.94( 3) 63.26(24) 85.34(12)
8 Myslík Vojtěch ONO0602 A 272.30 5. 90.50( 5) 89.49( 7) 83.86( 9) 92.31( 7)
9 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B 268.79 4. 90.94( 4) 88.45( 8) 76.70(12) 89.40( 9)
10 Hendrych Vít SJI0601 B 264.56 3. 77.64(18) 88.34( 9) 26.00(37) 98.58( 3)
11 Jiras Antonín DOR0701 B 251.37 2. 61.42(35) 58.66(31) 99.55( 2) 90.40( 8)
12 Žižka Přemysl DOR0706 B 250.54 3. 80.99(13) 71.77(23) 97.78( 3) 67.18(24)
13 Jiroušek Dominik SRK0602 B 242.37 11. 75.88(20) 86.89(11) 77.52(11) 77.96(15)
14 Novák Matyáš CTB0601 B 234.81 8. 73.85(22) 71.48(24) 89.48( 8)
15 Machar Matěj DKP0604 B 231.60 17. 77.75(17) 78.75(18) 65.34(22) 75.10(18)
16 Hájek Dominik LPU0607 B 230.97 12. 79.18(16) 84.58(12) 67.21(19) 27.00(35)
17 Havlíček Viktor BSO0602 B 229.52 17. 75.72(21) 80.20(17) 63.97(23) 73.60(20)
18 Blažek Cyril SJH0701 B 224.44 13. 70.29(26) 72.52(21) 66.66(20) 81.63(13)
19 Zídek Filip PHK0706 B 221.01 6. 89.72( 6) 61.40(27) 69.89(22)
20 Vrba Matyáš FSP0706 B 219.13 4. 46.72(42) 93.94( 4) 71.40(18) 53.79(32)
21 Hlavatý Jan LPU0713 B 213.25 10. 69.31(27) 57.51(32) 80.37(10) 63.57(25)
22 Prášil Jakub SJI0702 B 209.06 15. 77.07(19) 73.09(15) 58.90(31)
23 Václavík Martin SLA0601 B 197.42 14. 63.39(33) 55.77(33) 51.27(32) 78.26(14)
24 Svítil Patrik PGP0706 B 195.36 20. 56.77(40) 78.18(20) 54.67(30) 60.41(28)
25 Horák Filip PHK0701 B 193.73 21. 58.39(39) 42.15(36) 63.14(25) 72.20(21)
26 Beran František SLA0700 B 191.81 23. 73.83(23) 60.10(30) 57.88(29) 38.94(34)
27 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 B 187.83 25. 65.56(30) 58.70(28) 63.57(25)
28 Ječmen Matyáš ONO0600 B 185.22 17. 58.66(38) 36.72(39) 50.90(33) 75.66(17)
29 Kadaně Marek LPU0703 B 184.69 17. 53.64(41) 42.09(37) 71.80(17) 59.25(30)
30 Beneš Filip VLI0708 B 183.67 16. 72.47(25) 38.51(38) 72.69(16) 10.85(38)
31 Horák Martin VSP0601 B 173.61 29. 59.50(37) 61.37(29) 52.74(31) 47.17(33)
32 Flos Tomáš LPU0633 B 167.02 11. 84.69(11) 82.33(15)
33 Matyšek Ondřej PGP0703 B 165.36 9. 87.07( 9) 78.29(19)
34 Kopecký Matyáš DKP0613 B 157.23 10. 84.77(10) 72.46(22)
35 Vyhnis Šimon TAP0613 B 156.55 14. 73.12(24) 83.43(14)
36 Knap Jakub PZR0701 B 153.16 10. 65.62(21) 87.54(10)
37 Stach Ondřej JIL0602 152.29 13. 67.88(29) 84.41(13)
38 Procházka Vít DKP0711 151.65 29. 24.93(45) 43.19(35) 48.45(34) 60.01(29)
39 Brabec Matěj MAS0701 146.96 12. 81.26(12) 65.70(26)
40 Kurka Antonín SHK0700 139.17 14. 63.91(31) 75.26(14)
41 Dolák Jakub DKP0707 137.07 19. 62.47(26) 74.60(19)
42 Sobotka Ivo OPI0600 133.37 23. 63.83(32) 69.54(23)
43 Hůla Tomáš LBE0602 130.79 25. 61.56(34) 69.23(25)
44 Weiss Hugo DKP0725 125.55 28. 68.69(28) 0.00(43) 35.48(36) 21.38(36)
45 Jirků František SJI0600 122.59 16. 46.83(35) 75.76(16)
46 Studnička Jakub DKP0718 110.47 34. 60.93(36) 49.54(34)
47 Maglia Šimon ONO0702 110.02 28. 46.63(43) 63.39(28)
48 Kule Oliver ONO0701 85.35 15. 79.23(15) 6.12(41)
49 Hrdlička Šimon OPI0601 82.48 27. 15.61(46) 4.61(39) 62.26(27)
50 Černý Vojtěch DKP0712 75.20 40. 40.15(44) 35.05(40)
51 Svoboda Jan VTA0701 43.05 37. 9.36(47) 1.62(42) 13.61(38) 20.08(37)

H18B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Krpata Michal LPU0403 A 312.45 1. 101.04( 1)104.44( 1)106.97( 1)100.61( 2)
2 Snížek Martin DOR0405 A 298.04 1. 99.09( 3) 96.73( 4) 82.50( 5) 102.22( 1)
3 Fajfer Filip NPA0401 A 289.84 2. 99.87( 2) 96.84( 3) 93.13( 3) 84.02(11)
4 Neumann Matěj PHK0400 A 288.76 2. 92.88( 6) 98.71( 2) 60.70(17) 97.17( 3)
5 Janoch Samuel Jan MLA0502 A 280.73 2. 79.24(20) 93.04( 7) 99.91( 2) 87.78( 8)
6 Vítek Matěj SJI0500 A 275.22 4. 85.18(13) 96.73( 4) 81.43( 7) 93.31( 5)
7 Černý Matouš TAP0501 B 275.08 5. 94.05( 5) 93.74( 6) 79.12( 8) 87.29( 9)
8 Vališ Vojtěch LPU0512 B 264.50 4. 94.62( 4) 84.15(13) 70.69(14) 85.73(10)
9 Pekárek Tomáš LPU0515 B 262.57 4. 92.22( 7) 77.31(19) 93.04( 4) 64.52(19)
10 Morávek Martin SRK0503 B 255.46 9. 83.79(14) 91.52( 9) 71.79(13) 80.15(12)
11 Pilát Bořivoj DKL0500 B 253.58 6. 84.53( P) 0.00( P) 77.25(11) 91.80( 6)
12 Heller Jiří ROU0501 B 245.56 6. 89.95( 8) 82.33( 6) 73.28(16)
13 Novák Stanislav NPA0404 B 240.00 9. 80.44(17) 81.40(17) 78.16( 9)
14 Kužel Jan FSP0400 B 238.98 10. 82.84(15) 78.42(18) 77.72(10) 73.17(17)
15 Lazák Jan LTU0500 B 231.53 7. 68.27(23) 74.68(20) 67.56(15) 88.58( 7)
16 Dundáček Karel SJH0401 B 228.72 15. 79.10(21) 71.17(21) 76.24( P) 73.38(15)
17 Kurka Jaroslav SHK0501 B 214.70 13. 80.12(18) 55.56(27) 52.29(19) 79.02(13)
18 Nimshaus Viktor CHC0502 B 213.20 12. 70.25(22) 69.65(22) 73.30(12) 66.08(18)
19 Marek Matěj JJN0402 B 175.55 11. 86.13(11) 89.42(11)
20 Šípek Ondřej LPU0505 B 171.65 20. 48.94(27) 67.37(23) 48.06(20) 55.34(21)
21 Jakubský Adam SHK0406 B 171.61 10. 80.73(16) 90.88(10)
22 Jiras Jan DOR0505 B 170.46 10. 86.48(10) 83.98(15)
23 Janda Jakub DOR0403 B 170.31 9. 87.85( 9) 82.46(16)
24 Janas Adam PGP0404 B 169.44 12. 85.40(12) 84.04(14)
25 Šeps Daniel SRK0504 B 158.83 4. 65.36(16) 93.47( 4)
26 Velát Vojtěch OPI0400 B 158.27 24. 64.16(24) 42.74(25) 51.37(24)
27 Málek David PHK0504 B 156.36 18. 46.44(28) 56.14(26) 53.78(18) 32.74(27)
28 Jelínek Šimon BOR0510 151.84 24. 26.01(32) 59.53(24) 42.98(24) 49.33(25)
29 Sobota Ondřej ZTC0502 138.28 19. 79.51(19) 58.77(25)
30 Janoušek Slávek BOR0400 135.79 26. 51.19(26) 42.28(30) 42.32(26) 27.31(29)
31 Mastník Ondřej JJN0501 127.27 23. 29.43(31) 50.64(28) 44.38(23) 32.25(28)
32 Pivec Jan MLA0503 126.60 8. 34.49(29) 92.11( 8)
33 Jíra Filip KAM0506 121.38 14. 47.51(22) 73.87(14)
34 Smékal Jan SJH0405 120.17 22. 16.07(33) 25.79(33) 40.06( P) 54.32(22)
35 Bozděch Tobiáš KPY0504 106.00 20. 47.60(21) 58.40(20)
36 Kohoutek Vojtěch DKP0503 104.84 25. 58.88(25) 45.96(29)
37 Klein Martin LTP0404 88.19 12. 88.19(12)
38 Bartaloš Matyáš PGP0503 81.88 23. 28.95(27) 52.93(23)
39 Pavelec Matěj NPA0501 67.46 28. 33.78(30) 33.68(32) 0.00(28)
40 Venhauer Vojtěch SJI0505 47.88 26. 0.00(29) 47.88(26)
41 Vacek František CHT0501 38.94 31. 3.38(34) 35.56(31)

H20B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Venhoda Matěj SJI0301 A 306.32 1. 103.34( 1) 102.25( 2)100.73( 2)
2 Balcar Jiří SNA0301 A 302.57 1. 101.49( 2) 91.96( 6) 103.58( 1) 97.50( 3)
3 Havlíček Albert BSO0304 A 297.60 1. 94.02( 5)106.32( 1) 74.35( 8) 97.26( 4)
4 Šitina Tomáš LTU0300 B 293.61 1. 95.17( 3) 96.68( 3) 94.17( 3) 101.76( 1)
5 Novák Adam LPU0320 B 273.52 4. 94.56( 4) 50.93(11) 84.05( 6) 94.91( 5)
6 Fejfar Lukáš LPU0310 B 271.92 4. 84.73( 6) 95.96( 4) 68.40( 9) 91.23( 6)
7 Kolář Matyáš PGP0304 B 260.04 2. 97.00( 2) 86.15( 5) 76.89( 7)
8 Šimek Jakub CHC0303 B 247.60 4. 79.57( 8) 81.05( 7) 86.98( 4)
9 Moravec Jan ZAM0205 B 158.46 7. 79.63( 7) 78.83( 9)
10 Vališ Jan LPU0210 B 156.75 7. 82.17( 7) 74.58( 8)
11 Riby Thomas LTP0202 B 156.21 9. 50.06(10) 60.61(10) 29.21(11) 45.54( 9)
12 Procinger Jakub VRL0305 155.57 8. 75.61( 9) 79.96( 8)
13 Kováč František MLA0201 98.07 10. 35.57(11) 36.84(10) 25.66(10)
14 Lesák Ondřej TJN0306 92.96 5. 92.96( 5)

H35B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Prošek Michal SJI7823 314.08 1. 103.45( 1)103.07( 2)107.56( 1) 98.46( 3)
2 Šabatka Petr LPU8106 302.50 1. 94.72( 4)105.17( 1) 89.59( 4) 102.61( 1)
3 Kužel Tomáš FSP7610 290.75 2. 95.82( 3) 89.75( 4) 96.00( 3) 98.93( 2)
4 Skripnik Ondřej FSP7502 274.55 2. 88.61( 5) 84.50( 5) 96.44( 2) 89.50( 5)
5 Blažek Zdeněk SJH7601 232.76 6. 78.07( 7) 77.10( 6) 77.59( P) 0.00( P)
6 Ledecký Vladimír BOR8402 223.66 5. 83.22( 6) 63.11( 8) 76.06( 5) 64.38( 6)
7 Pátek Michal CHC8603 193.99 2. 100.73( 2) 93.26( 4)
8 Kolář Tomáš SLA7103 184.72 6. 61.96( 8) 66.16( 7) 56.60( 6) 26.11( 7)
9 Šálek Jan LDC8502 91.76 3. 91.76( 3)
10 Bartoň Jan FSP7000 41.61 8. 32.12( 9) 9.49( 8)
11 Blumtritt František BOR8500 32.48 7. 32.48( 7) 0.00( 8)

H40B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Venhoda Milan SJI7104 320.26 1. 98.88( 2) 91.00( 5) 110.98( 1)110.40( 1)
2 Pavlíček Lubomír KPY7800 284.03 3. 94.06( 4) 96.46( 3) 93.51( 3)
3 Pilát Miroslav DKL7900 280.07 2. 93.36( P) 0.00( P) 95.51( 2) 91.20( 3)
4 Bartaloš Tomáš PGP8010 262.95 2. 75.75( 9) 88.79( 5) 98.41( 2)
5 Ječmen Vladimír ONO7900 238.70 5. 66.23( 8) 78.09( 8) 82.53( 6) 78.08( 5)
6 Dvořák Josef PGP8006 232.74 6. 75.55( 6) 80.72( 7) 40.08(10) 76.47( 6)
7 Lauerman Jan SJI7419 210.07 1. 105.62( 1)104.45( 1)
8 Ehler Tomáš VSP8102 199.66 8. 64.93(10) 73.20( 9) 61.53( 8)
9 Komárek Arnošt SJH7702 195.72 7. 67.45( 7) 63.03(12) 65.24( P) 0.00( P)
10 Nehasil David BOR7713 184.80 3. 95.50( 3) 89.30( 6)
11 Fukátko Jan LPU8105 182.73 4. 93.18( 4) 89.55( 4)
12 Anděl Robert VPM8001 170.97 4. 78.26( 5) 92.71( 4)
13 Synek Antonín DOK7800 158.06 7. 82.15( 7) 75.91( 7)
14 Jakubec Petr SJC8106 131.95 8. 76.46( 8) 55.49(10)
15 Drahoňovský Aleš TUR7201 99.09 2. 99.09( 2)
16 Kmínek Jan DOK7801 63.38 11. 63.38(11)
17 Václavek Jan LPU7816 56.32 9. 56.32( 9)
18 Starý Jan FSP7800 15.30 9. 5.14( 9) 0.00(13) 10.16(11) 0.00(12)

H45B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Šrůta Milan BOR7703 310.15 1. 99.91( 2)104.93( 1) 82.49( 8) 105.31( 1)
2 Vodička Oldřich LPU7715 305.15 1. 105.15( 1)101.68( 2) 98.32( 3) 80.97( 7)
3 Držka Štěpán LPU7604 290.67 1. 88.95( 4) 101.36( 1)100.36( 2)
4 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 274.72 3. 94.95( 3) 93.39( 3) 86.38( 6) 78.81( 8)
5 Blahuta Marek MFP7301 264.52 4. 88.69( 5) 81.60( 4) 94.23( 4) 68.65(12)
6 Vácha Tomáš BOR7409 263.54 3. 88.31( 6) 80.90(10) 94.33( 3)
7 Bureš Michal VLI7601 247.97 7. 88.18( 7) 70.64(11) 81.02( 9) 78.77( 9)
8 Koten Pavel RIC7200 245.39 5. 79.10( 9) 76.99( 8) 89.30( 5) 61.13(14)
9 Kovář Jindřich MAS6800 243.34 7. 84.95( 8) 70.30(13) 82.77( 7) 75.62(10)
10 Komín David PGP7405 236.76 6. 75.62(11) 77.96( 7) 69.46(13) 83.18( 6)
11 Švec Karel ZVO7601 229.66 5. 72.05(10) 69.80(12) 87.81( 5)
12 Blažek Petr SJH7402 208.37 5. 58.38(16) 80.53( 5) 69.46( P) 0.00( P)
13 Víteček Jan DKP7201 208.31 11. 69.42(12) 48.81(20) 80.05(11) 58.84(15)
14 Čečka Jiří SHK7600 194.94 13. 65.42(13) 65.45(15) 64.07(15) 15.34(19)
15 Pachner Pavel CHA7501 188.31 2. 100.32( 2) 87.99( 4)
16 Patka Miroslav BOR7715 186.55 12. 58.71(15) 70.35(12) 57.49(17) 45.70(16)
17 Etrych Tomáš DOR7300 183.10 11. 50.83(18) 62.68(17) 69.59(11)
18 Jakubský Radek SHK7603 149.19 9. 75.98(10) 73.21( 9)
19 Kocman Jindřich BOR7612 125.97 13. 59.66(16) 66.31(13)
20 Březina Jan CHA7604 124.79 18. 27.96(21) 37.17(21) 45.33(18) 42.29(18)
21 Kohoutek Jan RIC7303 114.83 14. 62.96(14) 51.87(19)
22 Nejedlý Ladislav ONO7501 113.73 17. 57.21(17) 56.52(18)
23 Kutlvašr Ruda VRL7601 101.86 16. 38.16(20) 63.70(16)
24 Pipek Kamil LPU7310 85.02 17. 41.39(20) 43.63(17)
25 Rejman Josef BOR7415 78.87 19. 43.35(19) 35.52(22)
26 Jiroušek Pavel DOR7703 78.50 6. 78.50( 6)
27 Velát Josef OPI7302 74.50 14. 67.66(14) 6.84(20)
28 Jandera Tomáš SOB7300 65.79 14. 65.79(14)
29 Janošík Radek VCB7402 43.01 19. 43.01(19)

H50B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Beneš Jan SJH7001 310.23 1. 104.91( 1)101.91( 1)103.41( P) 0.00( P)
2 Nehasil Vladislav LDC7101 304.92 1. 93.30( 4) 101.15( 2)104.77( 1) 99.00( 2)
3 Netuka Jan SHK7001 296.62 1. 96.17( 3) 96.94( 3) 93.06( 4) 103.51( 1)
4 Parkan Jiří SJH6801 262.83 5. 88.85( 5) 86.37( 6) 87.61( P) 0.00( P)
5 Filičko Marek LPU7102 250.74 7. 81.57( 7) 82.92( 7) 86.25( 7) 61.72( 8)
6 Lazák Jan LTU6900 240.01 6. 78.27( 8) 71.34( 8) 86.27( 6) 75.47( 6)
7 Beránek Petr BOR6701 230.11 5. 66.03( 9) 88.48( 5) 75.60( 5)
8 Waldhauser Martin BOR7106 214.32 7. 63.70(10) 66.29( 9) 81.89( 8) 66.14( 7)
9 Siegl Roman MFP6700 197.79 2. 100.30( 2) 97.49( 3)
10 Kondrát Martin PGP6501 191.58 3. 94.93( 3) 96.65( 4)
11 Poloprutský Tomáš VLI6205 189.55 2. 98.92( 2) 90.63( 5)
12 Machara Martin BOR6900 162.68 10. 57.77(11) 14.47(15) 58.09(10) 46.82(11)
13 Hovorka Ladislav LDC6802 139.05 9. 46.52(12) 25.29(13) 33.82(13) 58.71( 9)
14 Kouba Otakar SJC7100 118.13 9. 45.12(13) 14.76(14) 58.25( 9) 0.43(14)
15 Kohout Josef SHK6902 118.09 10. 30.19(14) 61.37(10) 26.53(14) 19.62(13)
16 Jeřábek Petr BOR7105 106.11 12. 27.37(15) 42.09(12) 20.51(15) 36.65(12)
17 Zaydlar Michal JLI7100 94.16 4. 94.16( 4)
18 Mayer Tomáš KSH6900 92.52 10. 0.00(16) 37.61(12) 54.91(10)
19 Aschermann Jan VSP6902 83.21 6. 83.21( 6)
20 Gemperle František MFP7102 59.56 11. 59.56(11)
21 Vališ Jan LPU7104 52.31 11. 52.31(11) 0.00(15)

H55B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Málek Martin CST6501 295.86 2. 98.71( 2) 99.29( 2) 97.86( 3)
2 Pelc Václav CST6702 293.90 2. 80.03( 8) 95.68( 3) 99.08( 2) 99.14( 2)
3 Hradecký Jaroslav DOK6300 284.70 3. 97.94( 3) 94.51( 4) 92.25( 4)
4 Semík Jan VSP6507 270.16 5. 84.05( 7) 92.25( 6) 88.48( 5) 89.43( 5)
5 Karvánek Petr BOR6600 260.96 3. 74.96(10) 91.08( 7) 66.11( 9) 94.92( 3)
6 Pilař Karel MAS5501 252.80 6. 84.58( 6) 88.78( 9) 78.67( 7) 79.44( 6)
7 Hartman Aleš VSP6506 218.82 7. 56.59(15) 86.99(10) 60.13(11) 71.70( 7)
8 Pavlovec Petr BOR6303 214.04 8. 71.14(11) 71.48(12) 66.83( 8) 71.42( 8)
9 Teringl Radek VCB6502 209.00 1. 103.06( 1)105.94( 1)
10 Krejčí Jaroslav BOR6302 208.38 1. 103.35( 1)105.03( 1)
11 Mezník Vladimír LBE6400 189.94 4. 95.82( 4) 94.12( 5)
12 Zavadil Vladimír VSP6710 181.38 9. 60.47(13) 43.94(17) 64.27(10) 56.64( 9)
13 Folprecht Miroslav TUR5501 172.00 4. 80.88( 6) 91.12( 4)
14 Langr Jan SHK6701 169.75 8. 78.84( 9) 90.91( 8)
15 Urbánek Lumír ONO6701 153.58 5. 85.18( 5) 68.40(13)
16 Bruner Luboš LTP6501 141.57 11. 58.09(14) 83.48(11)
17 Cincibus Pavel FSP6605 125.46 12. 62.93(12) 62.53(14)
18 Čivrný Pavel VRL6306 85.24 15. 33.39(16) 51.85(15)
19 Petráček Aleš SJI6301 55.70 10. 5.85(17) 21.04(18) 20.99(12) 13.67(10)
20 Hanuš Pavel LTU6501 51.50 16. 51.50(16)

H60B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Milota Josef MLA5801 314.72 1. 101.15( 2) 104.45( 1)101.84( 1)108.43( 1)
2 Kopecký Zdeněk SJI6002 301.49 1. 105.19( 1) 99.83( 2) 96.47( 4) 92.85( 3)
3 Dikoš Pavel BOR6003 286.57 2. 93.67( 3) 62.43( 6) 100.30( 2) 92.60( 4)
4 Kamenický Radan OSN6004 280.14 2. 83.56( 5) 97.86( 3) 98.72( 2)
5 Kavka Jiří SCP5900 257.89 3. 85.93( 4) 95.72( 3) 73.89( 6) 76.24( 8)
6 Hošek Ladislav SCP6001 242.87 4. 81.36( 5) 84.90( 4) 55.62( 7) 76.61( 7)
7 Vydra Pavel PEN6200 208.71 6. 72.16( 6) 56.52( 7) 54.89( 8) 80.03( 6)
8 Roudný Václav LPU6102 174.35 5. 84.40( 5) 89.95( 5)
9 Vícha Vladimír LPU5801 99.39 9. 44.49( 9) 54.90( 9)
10 Nentvich Lubomír DOR5800 55.00 10. 28.87(10) 26.13(10)

H65B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Škorpil Martin HOR5700 338.35 1. 114.57( 1)106.00( 1)117.78( 1)104.63( 1)
2 Škoda Přemek VLI5301 298.63 2. 96.99( 2) 90.37( 3) 99.41( 2)102.23( 2)
3 Hejzlar Josef VCB5601 263.93 2. 87.85( 4)103.64( 2) 72.44( 6)
4 Jirka Jiří DKL5501 263.40 3. 87.80( P) 0.00( P) 82.81( 3) 92.79( 4)
5 Štěrba Pavel LPU5408 254.38 3. 75.48( 5) 85.76( 4) 56.91( 7) 93.14( 3)
6 Fiala Zdeněk TAP5501 252.56 3. 88.44( 3) 84.58( 5) 79.54( 5)
7 Muchl Vladimír CST5601 163.08 6. 51.67( 6) 58.43( 7) 52.28( 9) 52.37( 7)
8 Kaška Rudolf CHA5500 152.91 4. 82.20( 4) 70.71( 5)
9 Jahn Pavel SCP5500 117.87 8. 27.98( 8) 7.16(10) 48.91(10) 40.98( 8)
10 Hájek Jan MAS5401 91.80 6. 30.27( 7) 61.53( 6)
11 Pavlík Milan CHA5400 85.40 8. 53.46( 8) 31.94( 9)
12 Chotětický Jan MAS5400 68.24 8. 0.00( 9) 33.70( 8) 11.24(11) 23.30(10)
13 Klimpl Petr LPU5401 65.06 6. 65.06( 6)
14 Jun Drahomír KNC5501 25.49 9. 25.49( 9)

H70B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Kalibán Jaroslav NPA5101 301.05 1. 96.45( 3)107.94( 1) 96.66( 3)
2 Karmazín Petr VLI4901 299.94 2. 97.87( 2) 86.04( 5) 93.94( 4)108.13( 2)
3 Farář Jaroslav VRL5002 248.21 3. 75.20( 6) 94.07( 3) 78.94( 5)
4 Ševčík Milan CHA5003 239.92 4. 88.19( 5) 90.92( 4) 60.81( 6) 46.82( 4)
5 Hickethier Manfred VLI5201 221.99 1. 103.01( 1)118.98( 1)
6 Horáček Miroslav VLI5000 208.66 3. 67.10( 7) 68.67( 7) 40.71( 7) 72.89( 3)
7 Přinda Oldřich VLI5101 206.03 1. 105.69( 1) 100.34( 2)
8 Knobloch Jindřich VRL4901 188.67 2. 90.68( 4) 97.99( 2)
9 Rančák Josef BOR5004 135.22 6. 63.94( 8) 71.28( 6)
10 Hojný Oldřich SCP5201 25.68 5. 7.58( 9) 15.81( 8) 2.29( 8) 0.00( 5)

H75B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Buriánek Jaromír SCP4700 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Čadil Jan FSP4300 225.91 3. 81.78( 3) 74.52( 4) 69.46( 3) 69.61( 3)
3 Jirásek Jaroslav DCH4701 175.42 2. 86.35( 2) 89.07( 2)
4 Švec Zdeněk SLA4700 175.27 2. 87.63( 2) 87.64( 2)
5 Novák Miloš SCP4600 140.94 3. 62.96( 4) 77.98( 3)

H80B (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
SJH 3
SJH 4
1 Sklenář Jan MLA4201 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Beránek Miroslav BOR3900 234.07 2. 77.63( 2) 71.34( 2) 85.10( 2)