Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Datum:
24.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
HRÁDKY 628, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R1
JURY:
Wolf Daniel, Klimplová Zuzana, Ondráček Radim
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70A     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H75B     H80A     P     T3     T5    

D16A 3.10 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 451 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 452 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 B TJ Jiskra Hořice
12:04:00 453 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:06:00 454 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A KOS Slavia Plzeň
12:08:00 455 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 456 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
12:12:00 457 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
12:14:00 458 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
12:16:00 459 Poborská Eliška DKP0358 232179 A Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 460 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 461 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
12:22:00 462 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
12:24:00 463 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
12:26:00 464 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
12:28:00 465 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
12:30:00 466 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
12:32:00 467 Holečková Petra SHK0250 8654906 A OK Slavia Hradec Králové
12:34:00 468 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž

D16B 2.80 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
09:32:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:34:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A SJH Jindřichův Hradec
09:36:00 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
09:38:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín
09:40:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
09:42:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
09:44:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:46:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:48:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:50:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
09:52:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 B Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
09:56:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A OK Kamenice
09:58:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
10:02:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
10:04:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice

D16C 2.50 km, 115 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
09:32:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov
09:34:00 Kovářová Jana LPU0251 1398986 B OK Lokomotiva Pardubice
09:36:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 B SOB Olomouc
09:38:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:40:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
09:42:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A OOB TJ Slovan Luhačovice
09:44:00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074 B SC vebr-sport
09:46:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
09:48:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 B SK Žabovřesky Brno
09:50:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
09:52:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
09:54:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:56:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
09:58:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
10:00:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 7205018 B OK Dobříš
10:04:00 Haltofová Romana TRI0451 7209779 A TJ TŽ Třinec
10:06:00 Bernatíková Hana TRI0253 49450 B TJ TŽ Třinec
10:08:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 A SKOB Zlín
10:10:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B OK Jihlava
10:12:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 416017 B SK Žabovřesky Brno
10:16:00 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 C SK Praga
10:20:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
10:22:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
10:24:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Vitebská Eliška TJN0350 8662748 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B SC vebr-sport

D18A 3.40 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 351 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
12:07:00 352 Ciesiólka Katarzyna CHC0055 9201008 A K.O.B. Choceň
12:09:00 353 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
12:11:00 354 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:13:00 355 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 356 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
12:17:00 357 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
12:19:00 358 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
12:21:00 359 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
12:23:00 360 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
12:25:00 361 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
12:27:00 362 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
12:29:00 363 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
12:31:00 364 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
12:33:00 365 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
12:35:00 366 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:37:00 367 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:39:00 368 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno

D18B 2.90 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
10:13:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Šimšová Barbora MFP0150 428243 B Matfyz Praha
10:17:00 Svobodová Anna VTA0151 682635 A SC vebr-sport
10:19:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:21:00 Tokárová Regina VPM0151 2127865 A KOS Slavia Plzeň
10:23:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A TJ TŽ Třinec
10:25:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 B OOB TJ Slezan Opava
10:27:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:29:00 Hápová Petra PHK0051 2075681 B OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
10:33:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B OB SK Zvole
10:37:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
10:41:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
10:43:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava

D18C 2.40 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
09:32:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
09:34:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B KOB ALFA Brno
09:36:00 Novotná Tereza ZLH0051 2067936 B OOB TJ Zlaté Hory
09:38:00 Doubková Emma PGP0154 7207774 B SK Praga
09:40:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 A KOS TJ Tesla Brno
09:42:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B Sportcentrum Jičín
09:44:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
09:46:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:48:00 Holzbachová Lucie DKP0052 8656538 C Oddíl OB Kotlářka
09:50:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
09:52:00 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C K.O.B. Choceň
09:54:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 A OOB TJ Slovan Luhačovice
09:56:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A Oddíl OB Kotlářka
09:58:00 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
10:00:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A Kometa Kralovice
10:02:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 B Magnus Orienteering
10:04:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
10:06:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
10:08:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
10:10:00 Kosová Tereza SRK0151 8660596 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D20A 3.60 km, 140 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 251 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
12:12:00 252 Fürstová Anna LLI9854 8659388 A TJ Loko Liberec
12:14:00 253 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
12:16:00 254 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
12:18:00 255 Staňová Karolína BOR9853 8640184 R OK Jiskra Nový Bor
12:20:00 256 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 257 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 258 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R OOB TJ Turnov
12:26:00 259 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 260 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
12:30:00 261 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:32:00 262 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
12:34:00 263 Cych Agnieszka PHK9966 889175 B OK 99 Hradec Králové
12:36:00 264 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
12:38:00 265 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
12:40:00 266 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany
12:42:00 267 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
12:44:00 268 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice

D20B 3.20 km, 165 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
11:16:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Čechová Klára AOP9951 2045206 A Orientační Běh Opava
11:20:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B OK Jihlava
11:22:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B KOB Konice
11:24:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A OOB TJ Zlaté Hory
11:26:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
11:28:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 B SK Radioklub Blansko
11:30:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 B OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Vývodová Jana ASU9852 8655412 A Magnus Orienteering
11:34:00 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 B Oddíl OS SK Prostějov
11:36:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
11:38:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
11:40:00 Nejezchlebová Martina TUR9951 8223 B OOB TJ Turnov
11:42:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 B OK Jihlava
11:44:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 B SK Žabovřesky Brno
11:46:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
11:48:00 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice

D21A 4.60 km, 190 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:39:00 101 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R OK Slavia Hradec Králové
12:41:00 102 Doležalová Monika KAM8851 232409 C OK Kamenice
12:43:00 103 Nováková Zuzana NPA9151 515421 C SK LOB Nová Paka
12:45:00 104 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 R SK Žabovřesky Brno
12:47:00 105 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:49:00 106 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
12:51:00 107 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C OK 99 Hradec Králové
12:53:00 108 Knapová Lenka LPU9351 2011864 C OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 109 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
12:57:00 110 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
12:59:00 111 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
13:01:00 112 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
13:03:00 113 Rufferová Iva TUR8354 822282 R OOB TJ Turnov
13:05:00 114 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
13:07:00 115 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
13:09:00 116 Teplá Karolína SHK9251 8656708 E OK Slavia Hradec Králové
13:11:00 117 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
13:13:00 118 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 R Sportcentrum Jičín
13:15:00 119 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
13:17:00 120 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
13:19:00 121 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
13:21:00 122 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
13:23:00 123 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:25:00 124 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice

D21B 4.20 km, 145 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Valešová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
11:06:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
11:10:00 Kuncová Eliška SSU8951 7003039 C SK Severka Šumperk
11:12:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
11:18:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
11:22:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB Tretra Praha
11:24:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 R OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 E SK Severka Šumperk
11:28:00 Wisniewska Hanna CHC9051 8640913 R K.O.B. Choceň
11:30:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř
11:32:00 Krafková Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
11:34:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 R OK Kamenice
11:40:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:42:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Novotná Tereza PHK9255 8654892 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka

D21C 3.50 km, 170 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:51:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E OK Lokomotiva Pardubice
09:53:00 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C SK Praga
09:55:00 Miskiewicz Martyna 23P8950 7200382 OK!Sport Warszawa
09:57:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB Tretra Praha
09:59:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
10:01:00 Mrštíková Květa CHT8754 896973 C OOB SK Chrast
10:03:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
10:05:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
10:09:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
10:11:00 Horvátová Hana ASU9797 980354 C Magnus Orienteering
10:13:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
10:17:00 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C OOB TJ Turnov
10:19:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
10:21:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
10:23:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:25:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
10:27:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
10:29:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:31:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
10:33:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Slusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 OK!Sport Warszawa
10:37:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
10:39:00 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
10:41:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
10:43:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
10:45:00 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
10:49:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 Lavičková Michaela PGP9656 2035163 C SK Praga
10:57:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
10:59:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 R OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
11:03:00 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
11:05:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
11:07:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 E SK Žabovřesky Brno
11:11:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga

D35A 3.60 km, 165 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
11:22:00 Slavíková Jana CHA8251 4129 C OK Chrastava
11:24:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C VSK Mendelu Brno
11:26:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
11:30:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
11:32:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
11:34:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
11:36:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava

D35B 3.50 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:31:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
11:33:00 Komárková Lucie LTU7851 444091 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
11:37:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
11:39:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
11:41:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:43:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
11:45:00 Korecká Lenka CHT8053 51924 C OOB SK Chrast

D40A 3.30 km, 130 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
10:24:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:26:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
10:28:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
10:30:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
10:32:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:34:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:40:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
10:42:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:44:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
10:46:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
10:48:00 Holinková Hana ZPV6777 52587 C KOB ZPV Prostějov
10:50:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:52:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice

D40B 3.20 km, 165 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
10:42:00 Raudenská Lenka NNN7751 2067937 Neregistrovaní
10:44:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
10:46:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
10:48:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:50:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
10:52:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
10:54:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
10:56:00 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
10:58:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
11:00:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
11:06:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
11:08:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor

D45A 3.50 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
10:33:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
10:35:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:37:00 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:41:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
10:43:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:45:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
10:49:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:51:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:53:00 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 Slávia ŽU Žilina
10:55:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
10:57:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 C SOB Olomouc
10:59:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
11:01:00 Šmelíková Hana ASU6999 2012280 C Magnus Orienteering
11:03:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
11:05:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:07:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:09:00 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
11:13:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
11:15:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
11:17:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
11:19:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:21:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové

D45B 3.10 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:52:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Vébrová Šárka HAV7050 896971 C OB Havířov
10:56:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:58:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:00:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
11:02:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
11:06:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:08:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
11:10:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C SC vebr-sport
11:14:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:16:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
11:18:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
11:20:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
11:26:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
11:28:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
11:30:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:34:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
11:36:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:38:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
11:40:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk

D50A 3.10 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
10:12:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:16:00 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno
10:18:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C Orientační Běh Opava
10:22:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
10:26:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
10:28:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
10:30:00 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
10:34:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:40:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
10:42:00 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:44:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OOB Vamberk
10:46:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové

D50B 2.90 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
09:33:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
09:35:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:37:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
09:39:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
09:41:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
09:43:00 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C Orientační Běh Opava
09:45:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
09:47:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
09:49:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
09:51:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
09:53:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 49378 C TJ TŽ Třinec
09:55:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
09:57:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
09:59:00 Ostřanská Iveta SSU6591 232059 C SK Severka Šumperk
10:01:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:05:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec

D55A 2.90 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 Denysenko Tamara 38S6150 7200270 Slávia ŽU Žilina
10:53:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:55:00 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
10:59:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 KOB Sokol Pezinok
11:05:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
11:09:00 Koláriková Irena TZL6351 53837 C SKOB Zlín
11:11:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
11:13:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
11:15:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55B 2.80 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:38:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
10:42:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
10:44:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
10:46:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
10:48:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
10:50:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
10:52:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
10:54:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
10:56:00 Davi Jana ASU6199 416848 C Magnus Orienteering
10:58:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

D60A 2.60 km, 120 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
10:02:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
10:06:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:08:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:12:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
10:14:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:16:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
10:24:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha

D60B 2.40 km, 105 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:54:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
10:56:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:58:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Wysocka Jolanta 24P5650 886619 Slask O-Team
11:04:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:08:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
11:10:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
11:12:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:14:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

D65A 2.50 km, 115 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
11:12:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko, z. s.
11:14:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2080996 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:18:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
11:20:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
11:22:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava

D65B 2.20 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
09:32:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:34:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
09:36:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
09:38:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:40:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
09:42:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
09:44:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
09:46:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice

D70A 2.20 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
10:02:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
10:08:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H16A 3.30 km, 160 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 401 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
12:03:00 402 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 403 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
12:07:00 404 Janas Petr PGP0200 2060249 B SK Praga
12:09:00 405 Kurzyp Stanislaw CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
12:11:00 406 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 407 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
12:15:00 408 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
12:17:00 409 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
12:19:00 410 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:21:00 411 Malačka Milan DKP0210 9000007 A Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 412 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:25:00 413 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
12:27:00 414 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:29:00 415 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:31:00 416 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:33:00 417 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:35:00 418 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga

H16B 3.40 km, 145 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 B Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:21:00 Hecl František KSU0201 8662428 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
11:25:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
11:27:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 A OK Dobříš
11:35:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:37:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A SK SKI-OB Šternberk
11:39:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:41:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
11:43:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
11:47:00 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
11:49:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov

H16C 3.00 km, 130 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:33:00 Musil Štěpán TBM0305 2075632 B KOS TJ Tesla Brno
09:35:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:37:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:39:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
09:41:00 Sitař Miroslav PZR0205 232348 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:43:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
09:45:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
09:47:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
09:49:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C OB Havířov
09:51:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
09:53:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
09:55:00 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
09:57:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:59:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
10:01:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
10:03:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
10:05:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
10:07:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:09:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Lill Petr BSO0203 8687 B KOB Baník Sokolov
10:15:00 Blank Noah SKM0201 2067941 B KOB Směr Kroměříž
10:17:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
10:23:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
10:25:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
10:31:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
10:35:00 Hankovec Hugo KAM0201 8660469 A OK Kamenice
10:37:00 Tkáč Juraj SJI0200 2080961 B OK Jihlava
10:39:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
10:41:00 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
10:43:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
10:45:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 Malý Evžen JIL0301 53224 C OK Jilemnice
10:49:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
10:53:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A TJ Loko Liberec
10:55:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 A SK Praga
10:57:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
10:59:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
11:09:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
11:11:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:13:00 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A OK Kamenice
11:15:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A OK Kamenice
11:17:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno

H18A 3.70 km, 190 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 301 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
12:08:00 302 Mareš Vít BOR0000 7202852 A OK Jiskra Nový Bor
12:10:00 303 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
12:12:00 304 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 305 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
12:16:00 306 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 307 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec
12:20:00 308 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
12:22:00 309 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A SK Žabovřesky Brno
12:24:00 310 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
12:26:00 311 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:28:00 312 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:30:00 313 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A SK Severka Šumperk
12:32:00 314 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 315 Krawczyňski Mikolaj CHC0001 7203701 A K.O.B. Choceň
12:36:00 316 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 B OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 317 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 318 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice

H18B 3.50 km, 170 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
11:17:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
11:19:00 Buk Petr ROU0001 8662366 B SKOB Roudnice nad Labem
11:21:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
11:23:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
11:27:00 Kroul Josef KSU0044 2056268 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:29:00 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:31:00 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
11:33:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 B OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Roslaniec Mateusz CHC0002 895003 C K.O.B. Choceň
11:37:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
11:39:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB Tretra Praha
11:41:00 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
11:43:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:47:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
11:49:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno

H18C 3.30 km, 145 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:33:00 Vondruška Jan VTA0001 2019543 B SC vebr-sport
09:35:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
09:37:00 Janda Přemek TZL0103 232072 B SKOB Zlín
09:39:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
09:41:00 Valenta Adam OPI0102 2091528 B Orientační sporty Písek
09:43:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
09:45:00 Grulich Ondřej KSU0049 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:47:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B KOB Baník Sokolov
09:49:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
09:51:00 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
09:53:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
09:55:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B TJ Loko Liberec
09:57:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
09:59:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 Prachař Matouš UOL0000 2102871 B SOB Olomouc
10:05:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:07:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A OK 99 Hradec Králové
10:09:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
10:11:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 A KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
10:15:00 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
10:19:00 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
10:23:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
10:25:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
10:29:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga
10:31:00 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:33:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
10:35:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka

H20A 4.10 km, 205 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 201 Horčička Vít STE9919 8656558 R SK SKI-OB Šternberk
12:13:00 202 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:15:00 203 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
12:17:00 204 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:19:00 205 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
12:21:00 206 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
12:23:00 207 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:25:00 208 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R SK Žabovřesky Brno
12:27:00 209 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
12:29:00 210 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
12:31:00 211 Bendák Jan PHK9800 7681889 R OK 99 Hradec Králové
12:33:00 212 Černocký Libor LCE9803 8656550 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:35:00 213 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
12:37:00 214 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 A OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 215 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 A OK 99 Hradec Králové
12:41:00 216 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
12:43:00 217 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:45:00 218 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň

H20B 3.90 km, 170 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B Oddíl OB Kotlářka
09:36:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
09:38:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A TJ Loko Liberec
09:40:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
09:42:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:44:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 B OK Jilemnice
09:46:00 Michek David TJN9802 8655371 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:48:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:50:00 Žák Jan LPU9802 2025379 B OK Lokomotiva Pardubice
09:52:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A TJ TŽ Třinec
09:54:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
09:56:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:58:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B SK Praga
10:00:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
10:02:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:04:00 Vopařil Jan LCE9911 7201825 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava

H20C 3.60 km, 175 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
11:15:00 Vaněk Martin CHC9905 425544 C K.O.B. Choceň
11:17:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:19:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
11:21:00 Hubáček Filip JPV9800 1602631 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
11:25:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 B Orientační sporty Písek
11:27:00 Šklíba Michal SRK9900 7201758 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 Sabol Josef CTB9902 2121761 A SK OB Chotěboř
11:33:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
11:35:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 B OOB TJ Slezan Opava

H21A 5.90 km, 220 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 1 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:42:00 2 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
12:44:00 3 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
12:46:00 4 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
12:48:00 5 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
12:50:00 6 Bukovac Palo ZBM8101 232004 C SK Žabovřesky Brno
12:52:00 7 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 8 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
12:56:00 9 Smola Michal TZL8131 515174 R SKOB Zlín
12:58:00 10 Navrátil Šimon PGP9702 681882 R SK Praga
13:00:00 11 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
13:02:00 12 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C KOB Dobruška
13:04:00 13 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 14 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
13:08:00 15 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
13:10:00 16 Kolovský František LPM9202 8656683 E OK Lokomotiva Plzeň
13:12:00 17 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
13:14:00 18 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
13:16:00 19 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
13:18:00 20 Kubelka Tomáš LPU9307 8644885 E OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 21 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
13:22:00 22 Petržela Jan PHK9200 9920924 E OK 99 Hradec Králové
13:24:00 23 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
13:26:00 24 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
13:28:00 25 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
13:30:00 26 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
13:32:00 27 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:34:00 28 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
13:36:00 29 Minář Marek ASU9444 8396969 E Magnus Orienteering
13:38:00 30 Hájek Daniel ZBM8919 8644878 E SK Žabovřesky Brno
13:40:00 31 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
13:42:00 32 Rollier Baptiste PHK8200 8629571 E OK 99 Hradec Králové

H21B 5.70 km, 210 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:47:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
09:49:00 Jonáš Martin PGP9606 515307 C SK Praga
09:51:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C K.O.B. Choceň
09:53:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
09:55:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
09:57:00 Hruška Jakub ZBM9515 8660404 C SK Žabovřesky Brno
09:59:00 Kořínek Tomáš BOR9007 8654931 C OK Jiskra Nový Bor
10:01:00 Nečas Jiří TZL9101 7887934 C SKOB Zlín
10:03:00 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
10:11:00 Stefaňski Dawid CHC8904 7203700 C K.O.B. Choceň
10:13:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
10:15:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 Bořil Jan SJI9700 7200584 R OK Jihlava
10:19:00 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
10:21:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
10:23:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:27:00 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
10:29:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
10:31:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
10:33:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
10:37:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
10:39:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
10:41:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:45:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
10:47:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
10:49:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice

H21C 4.80 km, 160 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
10:26:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
10:30:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
10:32:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
10:34:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
10:36:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
10:38:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
10:40:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
10:42:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:44:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C SK Praga
10:46:00 Perknovský Radim JPV8235 52475 C Oddíl OS SK Prostějov
10:48:00 Kolárik Jan TZL9003 7209283 C SKOB Zlín
10:50:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
10:52:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
10:56:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:58:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:00:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
11:04:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
11:08:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:10:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C OOB TJ Turnov
11:14:00 Jurczyk Tomasz 13P9401 8640246 UKS Sparta Czyżowice
11:16:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C OK Jihlava
11:18:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
11:20:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
11:24:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
11:26:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
11:30:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
11:32:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
11:34:00 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha
11:38:00 Záveský Filip LPU9306 8656510 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H21D 4.40 km, 140 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:42:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R SKOB Zlín
09:44:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
09:46:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C SOK TJ Turnov
09:48:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
09:50:00 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
09:52:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
09:54:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
09:56:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 R SK Žabovřesky Brno
09:58:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:00:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
10:02:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C BETA URSUS Orienteering
10:04:00 Skoupý Jan STE9411 2027239 C SK SKI-OB Šternberk
10:06:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:08:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
10:10:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
10:12:00 Pilkowski Tadeusz 23P9001 8653083 OK!Sport Warszawa
10:14:00 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Žabovřesky Brno
10:20:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
10:24:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
10:26:00 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
10:30:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
10:32:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C TJ Loko Liberec
10:36:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
10:38:00 Illner Vojtěch DKP9600 910714 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
10:42:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
10:46:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C KOB Konice
10:48:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H35A 4.40 km, 155 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
11:02:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
11:06:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
11:08:00 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:10:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
11:12:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
11:14:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
11:16:00 Weiner Jakub SHK7911 9140 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 Otrusina Jiří JPV8201 1602629 C Oddíl OS SK Prostějov
11:20:00 Frainšic Michal BFM8303 443092 C SKOB Frýdek - Místek
11:22:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:24:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
11:26:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C KOB Baník Sokolov
11:30:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno

H35B 3.90 km, 150 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
09:33:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C SK Žabovřesky Brno
09:35:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
09:37:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
09:39:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C OB Říčany
09:41:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
09:43:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:45:00 Cwalina Karol 23P0000 1418714 OK!Sport Warszawa
09:47:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
09:49:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
09:51:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:53:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
09:55:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
09:57:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
09:59:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
10:01:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno

H40A 4.10 km, 190 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Koblic Jan VAM7601 2032163 C OOB Vamberk
10:55:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
10:57:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
10:59:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
11:01:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C OK Jiskra Nový Bor
11:05:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
11:07:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
11:09:00 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 Skřivanek Marcel JPV7713 52592 C Oddíl OS SK Prostějov
11:13:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
11:17:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:19:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
11:21:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:23:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
11:25:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
11:27:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
11:29:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
11:31:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno

H40B 3.80 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:43:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
09:45:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
09:47:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
09:49:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
09:51:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:53:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:55:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
09:57:00 Svoboda Jiří ROZ7500 8069069 C OK Roztoky
09:59:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
10:01:00 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051489 C SK Žabovřesky Brno
10:03:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C SK SKI-OB Šternberk
10:05:00 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C OK Sparta Praha
10:07:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:09:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
10:11:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
10:13:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:15:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:19:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:21:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
10:23:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.

H45A 3.90 km, 150 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
10:11:00 Sobczyňski Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
10:13:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
10:17:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
10:19:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
10:23:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
10:25:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:29:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:33:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
10:37:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
10:39:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Chupek Jozef VZA7102 7204980 Slávia ŽU Žilina
10:43:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
10:45:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
10:47:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:51:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
10:53:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
10:57:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
10:59:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
11:01:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:03:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha

H45B 3.60 km, 145 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Vandlicek Peter VZA7302 682120 Slávia ŽU Žilina
10:31:00 Arnošt Kamil VSP7301 2044896 C USK Praha
10:33:00 Petřivalský Marek STE6907 1004660 C SK SKI-OB Šternberk
10:35:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
10:37:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:39:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
10:45:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
10:49:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
10:51:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
10:53:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:55:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
10:57:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 2069100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
11:05:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:07:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
11:09:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:11:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
11:17:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
11:21:00 Porubský Július 66S7300 2045596 ŠK Triturus Nitra
11:23:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 Klaška Jan 3HZ6900 301602 Cibulák
11:27:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C Orientační Běh Opava
11:29:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
11:31:00 Auermüller Vít 65X6700 2088711 Laněk
11:33:00 Procházka Josef KON7219 2083412 C KOB Konice
11:35:00 Vébr Jiří VTA6901 515484 C SC vebr-sport
11:37:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
11:39:00 Pachnik Dariusz 19P6900 1396727 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
11:41:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:43:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
11:45:00 Rýdl Jiří TJN7000 8662707 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:47:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
11:51:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C OB Havířov

H50A 3.80 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
10:55:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
10:57:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
10:59:00 Stárek Filip TUR6602 1403053 C OOB TJ Turnov
11:01:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
11:03:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
11:05:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
11:07:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
11:09:00 Klaška Pavel DKP6500 53550 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:13:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:15:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:17:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:19:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 Barcík Peter AOP6601 8656700 C Orientační Běh Opava
11:23:00 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
11:27:00 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
11:31:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
11:33:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:37:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
11:39:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:41:00 Vavrys Petr LCE6413 7206527 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:43:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:47:00 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
11:49:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka

H50B 3.60 km, 165 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
09:32:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
09:34:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
09:36:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
09:38:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
09:40:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
09:42:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
09:44:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:46:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
09:48:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
09:50:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
09:52:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:54:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:56:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
09:58:00 Urbaniak Krzysztof 58P6700 670819 Ks Spójnia Warszawa
10:00:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
10:02:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
10:04:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:06:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
10:10:00 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno
10:12:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 Půlpán Roman CHC6501 9561 C K.O.B. Choceň
10:16:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
10:18:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
10:20:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
10:22:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:24:00 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
10:26:00 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
10:28:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava

H55A 3.60 km, 145 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:33:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
09:35:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
09:37:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
09:39:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
09:41:00 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
09:43:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
09:45:00 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
09:47:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
09:49:00 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C OK Jiskra Nový Bor
09:51:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
09:53:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:55:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
09:57:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:59:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:01:00 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:05:00 Křeček Miroslav ZPV6213 52581 C KOB ZPV Prostějov
10:07:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
10:11:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
10:13:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
10:15:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:17:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
10:21:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:23:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk

H55B 3.40 km, 145 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
09:33:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:35:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:37:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
09:39:00 Konstanciak Andrzej 23P5901 412316 OK!Sport Warszawa
09:41:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
09:43:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:45:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
09:47:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
09:49:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
09:51:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
09:53:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
09:57:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:59:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
10:03:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
10:05:00 Galík Svatopluk TZL6301 53369 C SKOB Zlín
10:07:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:09:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Dragowski Robert TUR5906 887222 C OOB TJ Turnov
10:13:00 Palicka Miroslav 75S5900 416561 KOB Cingov Spisska Nova Ves
10:15:00 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C SKP České Budějovice
10:17:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:19:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
10:21:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov

H60A 3.40 km, 145 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:31:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
10:33:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
10:39:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
10:43:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:49:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:53:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:57:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 KOB Sokol Pezinok
10:59:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:01:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
11:03:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
11:07:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:09:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:11:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk

H60B 2.90 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 JG Sport
11:09:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
11:13:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
11:15:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
11:17:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
11:19:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
11:21:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
11:23:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
11:27:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
11:33:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:35:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
11:37:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
11:39:00 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
11:41:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
11:45:00 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C OB Havířov
11:47:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko, z. s.
11:49:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové

H65A 3.10 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Jurčák Karel SOP5101 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
09:32:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
09:34:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
09:36:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
09:38:00 Uhmann Petr TBM5103 53251 C KOS TJ Tesla Brno
09:40:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C VSK Mendelu Brno
09:42:00 Korbély Tibor 15H5000 2088249 HER Herkules SE Balatonalmádi
09:44:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
09:46:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
09:48:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
09:52:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
09:54:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
09:56:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
09:58:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
10:00:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:02:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
10:06:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering

H65B 2.80 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Kyzlink Zdeněk ADA5300 2073729 OOB Spartak Adamov
11:18:00 Wysocki Andrzej 24P5100 222893 Slask O-Team
11:20:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:22:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
11:24:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:26:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
11:28:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
11:32:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
11:34:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Rančák Josef BOR5004 886284 C OK Jiskra Nový Bor
11:38:00 Sponar Jan TBM5004 7204482 C KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:42:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
11:44:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
11:46:00 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C OK Chrastava

H70A 2.80 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:10:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 Koč Zdeněk MKP4700 9101102 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:14:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:16:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
10:20:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
10:22:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:24:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
10:26:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:28:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
10:30:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
10:32:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov

H70B 2.60 km, 120 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:34:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
09:36:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 C OB České Budějovice
09:38:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
09:40:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
09:42:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
09:44:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
09:46:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
09:48:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
09:50:00 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C SK Praga
09:52:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
09:54:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
09:56:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H75A 2.60 km, 120 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:32:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:36:00 Šmelík Ĺudo LCE4301 2104604 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H75B 2.20 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
10:14:00 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
10:16:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně

H80A 2.20 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
09:52:00 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
09:54:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
09:56:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

P 2.40 km, 110 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:32:00 .............................. VAK 0
09:34:00 Synková Marcela DOK5751 2053519 C OK Doksy
09:36:00 Borkovcová Lenka 7GC0051 0 Neregistrovaní - Voves
09:38:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
09:40:00 Voves Tomáš 7GC0001 0 Neregistrovaní - Voves
09:42:00 Janata Matěj DKP1111 8277 C Oddíl OB Kotlářka
09:44:00 .............................. VAK 0
09:46:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
09:48:00 Haltof Petr TRI7400 49378 C TJ TŽ Třinec
09:50:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 1403065 C OOB TJ Turnov
09:52:00 .............................. VAK 0
09:54:00 .............................. VAK 0
09:56:00 Štádlerová Šárka LPM9453 887626 OK Lokomotiva Plzeň
09:58:00 .............................. VAK 0
10:00:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
10:02:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
10:04:00 .............................. VAK 0
10:06:00 .............................. VAK 0
10:08:00 .............................. VAK 0
10:10:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 446328 C KOS TJ Tesla Brno
10:12:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
10:14:00 .............................. VAK 0
10:16:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:18:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
10:20:00 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 .............................. VAK 0
10:24:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 Ehlová Martina TBM0655 446326 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
10:30:00 .............................. VAK 0
10:32:00 Nepustilová Hana OSN0999 2091525 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:34:00 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:38:00 .............................. VAK 0
10:40:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
10:42:00 .............................. VAK 0
10:44:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
10:46:00 .............................. VAK 0
10:48:00 Synek Antonín DOK5600 2053518 C OK Doksy
10:50:00 .............................. VAK 0
10:52:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
10:54:00 .............................. VAK 0
10:56:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
11:00:00 Červinka Adam OSN0707 53142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:02:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
11:04:00 Stehlík Šimon 7CC1300 2111772 S-team
11:06:00 .............................. VAK 0
11:08:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
11:10:00 .............................. VAK 0
11:12:00 .............................. VAK 0
11:14:00 Husák Ondřej SLA0600 2067945 B SKOB Slaný
11:16:00 .............................. VAK 0
11:18:00 .............................. VAK 0
11:20:00 Ciriani Matilde NNN 9988866 Neregistrovaní
11:22:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
11:24:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C SK Radioklub Blansko
11:26:00 .............................. VAK 0

T3 2.90 km, 130 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 .............................. VAK 0
09:31:00 Tesařová Marcela LCE9450 515074 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:32:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C KOB Směr Kroměříž
09:33:00 Nepustilová Kateřina OSN0550 2080832 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:34:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
09:35:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C OK Kamenice
09:36:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
09:37:00 Večeřová Barbora KSU0099 51309 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:38:00 .............................. VAK 0
09:39:00 Klikarová Zuzana DKP9952 2043004 C Oddíl OB Kotlářka
09:40:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 C SC vebr-sport
09:41:00 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík
09:42:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
09:43:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:44:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
09:45:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
09:46:00 Oľhavová Hana ASU9199 416555 C Magnus Orienteering
09:47:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
09:48:00 .............................. VAK 0
09:49:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
09:50:00 .............................. VAK 0
09:51:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
09:52:00 .............................. VAK 0
09:53:00 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C SOK TJ Turnov
09:54:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
09:55:00 .............................. VAK 0
09:56:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:57:00 .............................. VAK 0
09:58:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 B SC vebr-sport
09:59:00 .............................. VAK 0
10:00:00 Fiala Jan AOP8800 8810 C Orientační Běh Opava
10:01:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B OOB Spartak Adamov
10:02:00 .............................. VAK 0
10:03:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B OK Dobříš
10:04:00 .............................. VAK 0
10:05:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
10:06:00 .............................. VAK 0
10:07:00 Blank Radka SKM7351 53809 KOB Směr Kroměříž
10:08:00 .............................. VAK 0
10:09:00 Fialová Tereza TZL9090 887934 SKOB Zlín
10:10:00 .............................. VAK 0
10:11:00 Kašpar Michal TZL9308 886701 C SKOB Zlín
10:12:00 .............................. VAK 0
10:13:00 .............................. VAK 0
10:14:00 Porubská Lenka 66S0450 7210405 ŠK Triturus Nitra
10:15:00 .............................. VAK 0
10:16:00 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 B OK 99 Hradec Králové
10:17:00 .............................. VAK 0
10:18:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
10:19:00 .............................. VAK 0
10:20:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín
10:21:00 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 B KOB Směr Kroměříž
10:23:00 .............................. VAK 0
10:24:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:25:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
10:26:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
10:28:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 Ježková Dominika PGP9053 7300087 C SK Praga
10:30:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
10:31:00 .............................. VAK 0
10:32:00 .............................. VAK 0
10:33:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
10:34:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 .............................. VAK 0
10:36:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:37:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
10:38:00 Szeliga Malgorzata DOB9399 1394898 C KOB Dobruška
10:39:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:40:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:41:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
10:42:00 Kotenová Markéta RIC0651 2069057 B OB Říčany
10:43:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
10:44:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102776 B USK Praha
10:45:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
10:46:00 .............................. VAK 0
10:47:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
10:48:00 .............................. VAK 0
10:49:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
10:50:00 .............................. VAK 0
10:51:00 Hadačová Tereza AOP9051 8798 C Orientační Běh Opava
10:52:00 .............................. VAK 0
10:53:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
10:54:00 Porubská Andrea 66S7650 7450754 ŠK Triturus Nitra
10:55:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
10:56:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:57:00 .............................. VAK 0
10:58:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:59:00 .............................. VAK 0

T5 5.00 km, 195 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Konfršt Josef 6HC8100 2126341 OB Vepřová
10:23:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
10:24:00 .............................. VAK 0
10:25:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
10:26:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 9930517 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:27:00 Hošeková Vanda ASU9696 7200369 C Magnus Orienteering
10:28:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
10:29:00 Klawun Kendray Werner Georg LTP4201 8662453 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:30:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
10:31:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:32:00 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice
10:33:00 .............................. VAK 0
10:34:00 Nepustil Petr OSN7700 2091526 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 .............................. VAK 0
10:36:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
10:37:00 Štorek David JPV0202 2075675 B Oddíl OS SK Prostějov
10:38:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
10:39:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 .............................. VAK 0
10:41:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:42:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
10:43:00 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 B KOB ZPV Prostějov
10:44:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:45:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C OOB Třebíč
10:46:00 .............................. VAK 0
10:47:00 Podešvová Vlasta ADA9251 53767 C OOB Spartak Adamov
10:48:00 .............................. VAK 0
10:49:00 Myslivcová Markéta SHK9650 9472 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 .............................. VAK 0
10:51:00 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka
10:52:00 .............................. VAK 0
10:53:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:54:00 Montero Cárceles Elmar MOV9602 1415225 C SKOB Ostrava
10:55:00 Bouška Tomáš ABM9205 337647 C KOB ALFA Brno
10:56:00 Sobotka Petr PZR7008 0 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:57:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 Hraboš Matěj ASU9547 7698697 C Magnus Orienteering
10:59:00 Procházková Marie SOP9551 49302 C OOB TJ Slezan Opava
11:00:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Červinka Jan OSN8002 53174 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00 Klapal Jan LPU9006 515142 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 .............................. VAK 0
11:06:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Vojta Marek SHK8804 8656695 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 .............................. VAK 0
11:09:00 Kulhavá Eliška LPU9657 887635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
11:11:00 .............................. VAK 0
11:12:00 .............................. VAK 0
11:13:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
11:14:00 Pachnik Wojciech DOB9101 504407 C KOB Dobruška
11:15:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
11:17:00 .............................. VAK 0
11:18:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
11:19:00 .............................. VAK 0
11:20:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
11:21:00 .............................. VAK 0
11:22:00 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C TJ Hostivice
11:23:00 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
11:24:00 .............................. VAK 0
11:25:00 Chmelař Daniel VIC7212 53119 C OB Vizovice
11:26:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:27:00 .............................. VAK 0
11:28:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:30:00 .............................. VAK 0
11:31:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
11:32:00 .............................. VAK 0
11:33:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:34:00 .............................. VAK 0
11:35:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:36:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
11:37:00 .............................. VAK 0
11:38:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:39:00 .............................. VAK 0
11:40:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C KOB ALFA Brno
11:41:00 .............................. VAK 0
11:42:00 .............................. VAK 0
11:43:00 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
11:44:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
11:45:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:46:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:48:00 Stehlíková Alžbeta 7CC8750 8087 S-team
11:49:00 .............................. VAK 0