Logo

Startovka závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Klubová startovka

Datum:
11.07.2020
Místo konání:
Smrček
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R2
Kluby:
26A     NNN     2HD     25H     46P     27S     39S     47S     66S     ABM     ADA     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BZP     CST     CTB     DCE     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HAV     HCE     HOB     CHA     CHT     JEN     JHB     JIL     JMO     JPV     KAM     KBP     KCK     KNC     KON     KPY     KRN     KSH     KUO     KVS     KYL     LBE     LBM     LCE     LDC     LPM     LPU     LTP     LTU     MBM     MFP     MLA     MOV     ONO     OOL     OPI     OSN     OTK     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PTE     PUL     PZR     RBK     RIC     ROU     RUM     RUZ     SBK     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SLA     SLP     SMB     SMR     SNA     SOB     SOP     SPR     SRK     SSU     STE     STH     TAP     TBM     TCB     TJN     TJP     TRI     TRT     TTR     TUR     TYN     TZL     UOL     VAM     VBM     VCB     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZAM     ZBM     ZBP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HDR
10:27:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kubaň Tonda NNN0001 0 HDR
09:30:00 Schramm Gerald NNN 0 HDR
11:43:00 Krpatová Klára NNN0002 0 D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D60
10:53:00 Müller Rico 2HD6400 8020222 H50B
12:28:00 Rickmeyer Tina 2HD8650 8028926 D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Tornai Szabolcs 25H7100 8434004 H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:28:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 D40B
12:37:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8760221 H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Koman Ján 27S0503 2124800 H16B
12:25:00 Komanová Kristína 27S7850 8226357 D40B
12:28:00 Koman Marek 27S7902 8226311 H40B
12:33:00 Kendrová Tereza 27S1650 2078493 D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Mikluš Marián 47S7200 8000029 H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Porubská Andrea 66S7650 7540754 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kurečková Dana ABM7650 232864 P
09:30:00 Kurečková Zuzana ABM1352 337648 C HDR
10:02:00 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C H45C
12:05:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D18B
12:22:00 Kurečková Klára ABM0657 2060216 C D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C P
10:04:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45C
10:19:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C D21C
10:55:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C H21A
11:04:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 D21C
11:15:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H10
11:27:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D12B
11:28:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D35C
11:33:00 Čížek Petr ADA7101 336714 C H45B
12:04:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 A D14B
12:28:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H35C
12:30:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C P
09:46:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C H21A
09:54:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H12B
10:10:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C D45C
10:12:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C H65
10:23:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H50B
10:25:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C H21A
10:38:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C H55B
10:50:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A H21C
10:52:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C H21A
10:59:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H55B
10:59:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A H18B
11:17:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A H18B
11:25:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C D21C
11:44:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A D18B
11:51:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 B D12B
11:53:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H18B
11:57:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D16B
12:03:00 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B D16B
12:11:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C D45B
12:15:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A D16B
12:16:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D14B
12:27:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B D16B
12:29:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 C D21C
11:17:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:43:00 Opálková Martina BBM0050 8659381 R D21A
09:45:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65
10:17:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45C
10:53:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D55C
10:54:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
10:55:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45C
10:55:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C D40C
11:10:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C D10N
11:12:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C H45B
11:21:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H16B
11:34:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:43:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C H55C
09:55:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C D45C
09:59:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50B
10:20:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C H45C
10:47:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H55B
11:04:00 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C D21A
11:05:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D55C
11:08:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50B
11:21:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C H45B
11:28:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 C H21A
11:50:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35B
11:59:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D45B
12:37:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Sikora Miroslav BOV4802 8303001 C H70
10:23:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C D70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C HDR
10:43:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C D40C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H50B
10:03:00 Málek Martin CST8902 8130389 C H21B
11:23:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55C
12:53:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C P
09:30:00 Hübnerová Johana CTB1551 51833 C HDR
09:30:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C HDR
09:50:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H50B
09:55:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C D50B
10:27:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C H12B
10:29:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C H50B
10:35:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C H21C
10:50:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C H50B
11:00:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C H10
11:01:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D40C
11:05:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C H35B
11:10:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R D21A
11:12:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 C D12B
11:12:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C H21B
11:13:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C D10N
11:19:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C H14B
11:23:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C H35B
11:24:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D12B
11:25:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C D10N
11:32:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35B
11:37:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B D14B
11:39:00 Novák Tobiáš CTB1103 7260014 C H10
11:40:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C D35C
11:43:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R D21A
11:47:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C H35B
11:55:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B H14B
12:02:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C H35B
12:05:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C D35B
12:11:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C H21C
12:20:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C D35B
12:24:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C D16B
12:24:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C H21B
12:26:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C D35B
12:34:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B D14B
12:39:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C H21B
12:40:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
10:00:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
10:15:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H60B
10:22:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
10:48:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D60
12:15:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C P
09:37:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C D45C
09:37:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21A
09:48:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D60
09:52:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21A
10:01:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C H50C
10:19:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21A
10:31:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21A
10:41:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H35B
10:51:00 Balga Filip DKP1104 2029191 C H10
11:31:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C D21C
11:41:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C D35B
11:52:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C D21B
11:58:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21A
12:40:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21A
13:15:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C H21A
13:07:00 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Forštová Linda DOR1350 51268 C HDR
09:58:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45C
11:31:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B D14B
11:34:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C D35C
12:00:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C H45B
12:43:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C D60
09:42:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H60B
09:43:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C D21C
10:17:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C H21C
10:59:00 Fantová Kateřina EKP0256 51147 C D18B
11:28:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
09:45:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
10:00:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21B
10:46:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
11:17:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C H55B
11:54:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B H16B
11:55:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C D14B
11:56:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C H35B
12:05:00 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C H35B
12:37:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C H10N
12:58:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C HDR
09:46:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C D50B
09:57:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H60B
10:28:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C D50B
10:30:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H60B
11:22:00 Fujáková Katka HAV8550 1420857 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:42:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hanuš Jaroslav HOB0001 436928 C P
10:06:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C H10
11:28:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C HDR
09:30:00 Korecký Radan CHT1401 339541 C HDR
09:42:00 Drahokoupil Josef CHT5402 51895 C H65
09:54:00 Havlíčková Hana CHT1153 0 C D10
11:03:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C H10
11:24:00 Svoboda Jan CHT1002 0 C H10
11:40:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D14B
11:43:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B H14B
11:48:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C D12B
12:13:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B D14B
12:24:00 Keller Filip CHT0503 2115707 C H16B
12:40:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C H21C
11:08:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C D55C
11:38:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C H21B
10:41:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H21C
11:38:00 Stupal František JHB8603 52353 C H21C
12:04:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C D21B
12:38:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Brožík Adam JIL1109 0 HDR
09:30:00 Brožíková Johanka JIL1359 0 HDR
10:21:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H70
10:24:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C H65
10:58:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H40C
12:09:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 Bukovác Filip JMO0501 8116740 A H16B
11:51:00 Kasza Tomáš JMO0512 8116805 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:52:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D50B
09:52:00 Štorek Petr JPV6505 8515515 C H50C
10:52:00 Kubaňová Petra JPV8575 52861 C D21C
11:11:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H18B
11:26:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C H55B
11:56:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H55B
12:37:00 Vlach Jan JPV8237 210440 C H35C
12:39:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H16B
13:03:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C P
10:21:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21B
10:30:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D10
10:34:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C D45C
10:36:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21B
10:40:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D40C
10:48:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A H21B
10:55:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C D21A
11:05:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 A H18B
11:08:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A H21C
11:12:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H16B
11:18:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C D12B
11:37:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 B D21A
11:51:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45B
11:52:00 Milota Jan KAM7200 682629 C H40B
11:54:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A D16B
11:58:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21A
12:16:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H21A
12:18:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A H16B
12:22:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C D21A
12:31:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10N
12:43:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B D14B
12:48:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C H21B
13:06:00 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C D60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:47:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C D55B
09:56:00 Havlíčková Jindra KNC6150 8662276 C D55B
10:03:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60
10:11:00 Havlíček Ivo KNC5800 9201322 C H60C
10:17:00 Votava Petr KNC6602 52894 C H50B
10:19:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B D21B
11:17:00 Šimek Vítězslav KNC0299 0 H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C HDR
09:30:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C P
10:32:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C H50B
10:34:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C D21C
11:02:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C H50B
11:33:00 Čeřovský Filip KON1010 8226353 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D50C
11:10:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D21B
11:45:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 C HDR
09:30:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C HDR
09:49:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21B
10:18:00 Hrouza Jan KRN5401 8654899 C H65
10:51:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21B
11:44:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35B
12:17:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 HDR
10:45:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70
11:35:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21C
12:16:00 Hulec František KSH1101 2073725 C H10N
12:49:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Potočková Hana KUO9051 2144027 C D21B
12:34:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Černíková Dana KVS7050 2021859 C P
09:40:00 Janků Josef KVS6200 8680377 C H55C
10:35:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C H45C
10:52:00 Janků Kateřina KVS7450 8482074 C D45C
11:05:00 Černík Milan KVS6501 2021855 C H55B
11:43:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C D35C
12:08:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 C H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Navrátil Sam KYL0500 0 C P
09:30:00 Navrátilová Marie KYL0950 0 C P
10:39:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H21B
11:48:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H70
11:16:00 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C D10N
11:36:00 Schwarzová Martina Justína LBE0951 0 C D12B
12:35:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:41:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C H45C
09:42:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B H12B
09:57:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D60
09:59:00 Kycl Miroslav LBM7100 52026 C H45C
10:03:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H12B
10:22:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D40C
10:33:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H65
10:46:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C D45C
10:49:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D40C
10:56:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C D55C
11:06:00 Kycl Michal LBM0500 52047 C H16B
11:08:00 Kycl Lukáš LBM0300 52042 B H18B
11:54:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D65
12:06:00 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C H16B
12:13:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C H10N
12:23:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Freml Jan LCE0204 0 C P
09:37:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R D21A
09:40:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C D21B
09:40:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C H21A
09:58:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E H21A
09:59:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C D55B
10:01:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 C D21C
10:04:00 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R H21A
10:16:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 A H21A
10:24:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D60
10:34:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D50B
10:46:00 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C D21A
10:54:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C H21B
10:59:00 Svízela Vojtěch LCE9101 887948 C H21C
11:01:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C D21B
11:01:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A D21C
11:05:00 Vopařil Jan LCE9911 7201825 C H21C
11:17:00 Končáková Alžběta LCE0256 0 B D18B
11:41:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B D18B
11:49:00 Hájková Magdalena LCE9155 8644878 R D21A
12:08:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A D18B
12:17:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B D18B
12:25:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R D21A
12:27:00 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C H21B
13:01:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Duben Jan LDC1600 7001411 C HDR
09:30:00 Dubnová Lenka LDC6651 232347 C HDR
09:30:00 Vlková Soňa LDC6251 232349 C HDR
09:41:00 Vlk Josef LDC5801 7700058 C H60C
09:53:00 Duben Jiří LDC5601 8339 C H60C
09:55:00 Kadlecová Daniela LDC9251 7001408 C D21C
10:02:00 Duben Jan LDC8501 416132 C H21C
10:04:00 Žukova Kateřina LDC9151 416134 C D21C
10:44:00 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C H21C
11:02:00 Duben Jiří LDC8101 515463 C H21C
11:07:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H60C
11:31:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21A
12:32:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C P
09:30:00 Maclová Kristýna LPU9155 405957 C P
09:30:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C HDR
09:30:00 Lučan Jakub LPU1401 9302 C HDR
09:30:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C HDR
09:30:00 Kološová Jana LPU6653 9346 C P
09:31:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R H21A
09:40:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D50B
09:40:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E D21A
09:44:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H60C
09:45:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C D10
09:48:00 Lučan Matěj LPU0903 2148080 C H12B
09:49:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R D21A
09:51:00 Zitková Veronika LPU1051 8663131 C D10
09:53:00 Macl Jan LPU9102 7209785 C H21C
09:55:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E H21A
09:56:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C H60C
09:56:00 Málek Josef LPU3901 416268 C H80
09:57:00 Farář Václav LPU5201 8663180 C H65
09:58:00 Čermák Petr LPU6501 2144165 C H55C
09:58:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C D21A
10:05:00 Veselý Martin LPU9310 0 C H21C
10:06:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C H60B
10:06:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C D10
10:06:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C H21B
10:10:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 8109301 A D21B
10:12:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D60
10:13:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 C D21A
10:14:00 Kubíková Květa LPU4752 8471811 C D70
10:15:00 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C D10
10:15:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C H65
10:15:00 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C H21B
10:19:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C H21A
10:21:00 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C D10
10:22:00 Nádvorníková Tereza LPU8953 9249 C D21B
10:23:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H18B
10:26:00 Malá Marie LPU4753 301172 C D70
10:27:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H60B
10:27:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C D60
10:28:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C D45C
10:31:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C D50B
10:33:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C H60B
10:34:00 Doleželová Kateřina LPU9558 7200598 C D21B
10:34:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C H21A
10:36:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C D60
10:37:00 Kadaně Miroslav LPU7817 2096143 C H40C
10:37:00 Zitková Radka LPU7958 8663169 C D40C
10:38:00 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C H45C
10:40:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 C H21A
10:49:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C D10N
10:54:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C H70
10:56:00 Kříž Libor LPU7804 8007804 C H21C
10:56:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C H50B
11:00:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H21B
11:02:00 Pušová Bára LPU0357 8013925 A D18B
11:12:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C H70
11:16:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21A
11:17:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C D55C
11:20:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B H18B
11:29:00 Koleš Jan LPU8610 1602619 C H21C
11:30:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H16B
11:33:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H21B
11:36:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16B
11:36:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C H45B
11:36:00 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C H10
11:38:00 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B D18B
11:41:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 B H18B
11:43:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C H21A
11:45:00 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 C D12B
11:49:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 B D14B
11:50:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H55B
11:55:00 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C D21A
11:55:00 Kadaňová Barbora LPU8253 9868 C D35C
12:01:00 Kolešová Helena LPU8857 253357 C D21B
12:04:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 R D21A
12:07:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H40B
12:07:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B D14B
12:11:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18B
12:13:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C H21A
12:16:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C D21A
12:17:00 Holecy Lukáš LPU8509 0 C H21C
12:18:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B D16B
12:19:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C H35C
12:19:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C H40B
12:19:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R H21A
12:25:00 Duch Zdeněk LPU8306 9214 C H35C
12:27:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A H16B
12:29:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C D35B
12:31:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C D21A
12:31:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35C
12:31:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H40B
12:34:00 Haasová Renata LPU7960 2070811 C D40B
12:37:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R D21A
12:37:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B D14B
12:40:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C H40B
12:41:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21C
12:46:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B D14B
12:49:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C H21A
13:00:00 Žák Jan LPU9802 8141421 C H21B
13:01:00 Knapová Iva LPU6052 8648581 C D40B
13:12:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:44:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55B
10:20:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H50B
10:28:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C D21B
10:35:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H50B
10:43:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45C
10:47:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C H18B
11:22:00 Kolmanová Josefa LTP8653 52931 C D21B
11:46:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H14B
12:02:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Grundmannová Hana LTU9251 405975 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21A
12:15:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:45:00 Forst Albert MFP0901 218782 C H12B
10:15:00 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C D60
10:26:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H50B
10:35:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C H55B
10:39:00 Minchev Ivan MFP5700 51769 C H60B
11:27:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H45B
11:44:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C D45B
11:56:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D35B
12:26:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:49:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D50B
10:01:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D50B
10:11:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H50B
10:18:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H60B
10:21:00 Placek Tomas MLA0902 1421927 C H12B
10:54:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C H10
11:08:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H55B
11:44:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18B
12:04:00 Milota Jan MLA0500 232234 C H10N
12:09:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D16B
12:24:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C D65
12:32:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C D35B
12:52:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D40B
12:58:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C P
09:38:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C H45C
11:05:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C H50B
11:19:00 Karlová Eva MOV8551 7207627 C D35C
12:09:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C H75
10:00:00 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C D10
11:23:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H50B
11:25:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D14B
12:40:00 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H60B
09:55:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C P
11:18:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C H10
11:45:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B D16B
11:52:00 Petit Rémi OPI0602 2088206 C H14B
12:26:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B D18B
12:51:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Nepustilová Lenka OSN7474 0 C P
09:30:00 Wurzel Goncalves Pavlína OSN9273 52145 C HDR
09:30:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C P
09:39:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C D10
09:58:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C D50B
10:00:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H60B
10:12:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C D10
10:14:00 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C H21C
10:25:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 B D21B
10:26:00 Goncalves Joao OSN8900 52146 C H21C
10:44:00 Kovačič Marek OSN6600 8670817 C H50B
11:02:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18B
11:27:00 Nepustilová Kateřina OSN0550 2080832 C D16B
11:30:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45B
11:38:00 Přibyl Jan OSN0300 2031346 C H18B
12:05:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A H18B
12:10:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 B D14B
12:14:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C D35B
12:20:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C D45B
12:37:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D40B
12:43:00 Nepustil Petr OSN7700 2091526 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C P
09:53:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C H50B
11:18:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H70
12:27:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kasal Quido PBM1608 0 C HDR
09:59:00 Kasal Vít PBM7540 8008808 C H21C
11:14:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A D18B
11:15:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A H16B
11:53:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A D18B
11:55:00 Bukovac Maroš PBM7605 8518355 C H21A
12:06:00 Kasza Ladislav PBM7100 2078497 C H45B
12:08:00 Bukovacová Alena PBM7454 0 C D35B
12:10:00 Bukovác Lukáš PBM1007 8515555 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Lounek Richard PDY1500 2060237 C HDR
09:30:00 Molič Jan PDY1002 2102801 C HDR
09:30:00 Navrátil Jan PDY1301 2135165 C HDR
09:30:00 Navrátilová Sofie PDY1152 2127540 C HDR
09:30:00 Trnka Přemysl PDY1400 0 C HDR
09:56:00 Nedoma David PDY7300 2127609 C H45C
10:22:00 Navrátil Ludvík PDY7500 2102772 C H40C
10:25:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45C
10:25:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D40C
10:38:00 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C H35B
10:46:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C D40C
10:49:00 Trnka Ondřej PDY7802 2102791 C H40C
11:30:00 Trnka Jiří PDY1102 2115748 C H10
11:46:00 Kysilka Vratislav PDY7803 2102789 C H40B
11:58:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D21B
12:16:00 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C H35C
12:18:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55C
09:50:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C H60B
09:41:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H50B
09:43:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C D21B
09:47:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C H21C
10:06:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C D60
10:11:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D70
10:12:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A H21B
10:14:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H18B
10:27:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C H21B
10:28:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21A
10:30:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 B H12B
10:31:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C D21C
10:37:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21A
10:38:00 Charousek Matěj PGP0207 246900 C H18B
10:51:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C H65
10:58:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 C D21A
11:07:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21A
11:08:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H35B
11:09:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21B
11:11:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C H50B
11:16:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C D21B
11:16:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21A
11:20:00 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 B H21C
11:22:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C D21A
11:26:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H18B
11:34:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R H21A
11:35:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B H18B
11:37:00 Slavíková Silvie PGP9751 1407423 C D21B
11:38:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D45B
11:40:00 Laciga Radek PGP8202 8656559 C H21A
11:42:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A D16B
11:46:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R H21A
11:46:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 B D14B
11:48:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16B
11:52:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21A
11:53:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 B H21C
12:03:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21B
12:10:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H40B
12:13:00 Jelínková Zora PGP8851 232167 C D21A
12:19:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C D40B
12:21:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H16B
12:21:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65
12:35:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D35B
12:46:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C D40B
13:04:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H60C
09:43:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C H21A
09:53:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55B
09:53:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C H80
09:54:00 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C H60B
10:00:00 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C D60
10:19:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D50B
10:22:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A D21A
10:42:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21B
10:44:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 9369 C H55B
11:04:00 Koderičová Tereza PHK9666 1406191 C D21B
11:20:00 Besedová Katka PHK0351 8648619 C D18B
11:23:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55B
11:36:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C H21B
11:37:00 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R H21A
12:07:00 Bendák Jan PHK9800 8656628 R H21A
12:17:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45B
12:22:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E H21A
12:29:00 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C H21C
12:43:00 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C D10
10:00:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C H12B
10:12:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C H12B
10:18:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C H12B
10:24:00 Novotný Jakub PLU0804 682687 C H12B
10:29:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45C
10:40:00 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C H40C
10:52:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C D10N
11:03:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H16B
11:04:00 Novotný Michal PLU7901 896972 C H40C
11:04:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C D40C
11:06:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B D12B
11:09:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H16B
11:21:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D12B
11:29:00 Karásek František PLU0301 8061407 B H18B
11:32:00 Němečková Kateřina PLU0350 8226355 B D18B
11:39:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C D12B
11:42:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C H21B
11:44:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C D35B
11:51:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H21B
11:55:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C H10N
11:56:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B D18B
11:57:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H16B
12:02:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D35B
12:13:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D40B
12:22:00 Hubík Hubert PLU8201 7790004 H35C
12:25:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H40B
12:30:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D16B
12:36:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D16B
12:46:00 Lutera Michal PLU8101 2061762 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Uhrovič Blahoslav PTE8448 8881 C P
09:30:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C P
09:40:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H50C
11:10:00 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C D21C
11:19:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Novotný František PUL4200 205614 H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D50B
09:44:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C H50B
09:49:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H50C
10:16:00 Suková Renata PZR7352 53196 C D45C
10:17:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D70
10:24:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21B
10:27:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H70
10:30:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C D60
11:24:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Matušková Kateřina RBK7474 2111809 C P
09:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
09:30:00 Touš Michal RBK8228 232001 C HDR
09:30:00 Jalová Martina RBK8355 232117 P
09:43:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C H50C
09:52:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C D21B
09:55:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H50C
10:18:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D60
10:32:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C H55B
10:48:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65
10:58:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C D21B
11:22:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21C
11:27:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C H21B
11:37:00 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C D10N
11:51:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
11:53:00 Ráb Martin RBK8307 52059 C H35B
11:57:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C H21B
12:01:00 Jalový Kryštof RBK1401 52015 H10N
13:09:00 Jalový Milan RBK8347 8667513 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Herynková Lucie RIC0952 2112780 C D12B
10:49:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45C
11:03:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C D16B
11:15:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C H45B
11:54:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C H45B
12:31:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C D14B
12:49:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B D14B
12:55:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21A
11:18:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A D16B
11:57:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 P
11:27:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C HDR
09:42:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C D10
10:30:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C H65
10:36:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C H65
10:43:00 Poledna Miroslav RUZ8001 0 C H40C
10:55:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C D10N
11:04:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C D10N
11:47:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C D35B
11:52:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C D35C
12:33:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 HDR
09:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C HDR
09:30:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C HDR
09:41:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C H21C
09:49:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 C H21A
09:52:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C D21A
10:34:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H40C
10:41:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C H55B
10:56:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C H55B
11:54:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C D12B
11:58:00 Daněk František SBK1010 811213 C H10N
12:07:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 C D21B
12:28:00 Urban Jan SBK1234 500884 C H10N
12:38:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35B
13:04:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C P
09:37:00 Czasch Petr SBR6003 7856 C H55C
10:09:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H70
10:27:00 Hanzlíková Johana SBR 2001936 D10
10:34:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C D40C
10:39:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C H70
10:46:00 Good Martin SBR7800 51903 C H40C
10:59:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H50B
11:59:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H55B
12:19:00 Filip Tomáš SBR9999 2001980 H10N
12:31:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Šístková Šárka SCP1650 515102 C HDR
09:43:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D50B
09:47:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C H50B
10:20:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D70
10:21:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60B
10:25:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H40C
10:36:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H60B
11:06:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H70
11:48:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:47:00 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C D50C
09:54:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C D60
10:02:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 C H60C
10:25:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 C D21A
10:33:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D60
10:46:00 Pek Daniel SHK9803 8654906 C H21A
11:07:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D21A
11:23:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A D18B
11:25:00 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C D21A
11:42:00 Fejlková Alice SHK5351 9107 C D65
12:07:00 Justová Eliška SHK9351 8662297 C D21A
12:58:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:45:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H21B
09:50:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H80
09:57:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21B
10:04:00 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C D21B
10:05:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C D55B
10:10:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C D50B
10:12:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C H60B
10:43:00 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C D21A
12:01:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21A
12:10:00 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C D21B
12:16:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C HDR
09:30:00 Komárková Jindra SJH0453 981817 C P
09:42:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H75
10:24:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C D10
10:25:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D50B
10:44:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H35B
10:47:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H50B
10:58:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D40C
11:05:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D18B
11:06:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A D16B
11:09:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H45B
11:16:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H14B
11:20:00 Nouza Petr SJH6501 8116757 C H50B
11:26:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H35B
11:27:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 C H10
11:33:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H16B
12:19:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B D14B
12:28:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C HDR
09:30:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C P
09:39:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C H12B
09:45:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H60B
09:51:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H60B
09:57:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 B H12B
10:31:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C D40C
10:43:00 Slámová Petra SJI8459 51765 C D21B
10:53:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H35B
11:07:00 Řezníčková Tereza SJI9056 2042543 C D21B
11:10:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21A
11:11:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C H35B
11:13:00 Jirků František SJI0600 52966 C H14B
11:15:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C H21B
11:20:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55B
11:21:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C H70
11:22:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H14B
11:25:00 Kafková Tereza SJI8956 52335 C D21B
11:28:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 B D14B
11:39:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 B H16B
11:40:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B H14B
11:41:00 Suchý Jiří SJI9201 301278 H21C
11:43:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 B D14B
11:53:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C H55B
11:58:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H40B
12:00:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A D16B
12:06:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21B
12:15:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H16B
12:30:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C D65
12:46:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pěčková Natálie SKM15XX 52199 HDR
11:32:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C H21C
11:37:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B H14B
11:59:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A D18B
12:52:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C H40B
13:01:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 7905090 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:53:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D50C
10:05:00 Zemko Zdeněk SLA7300 8660529 C H45C
10:35:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35B
10:55:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C D21C
11:41:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C D45B
11:53:00 Asterová Jana SLA7451 8648627 C D35B
12:02:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C D45B
12:03:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C H45B
12:26:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Fišer Jiří SLP8503 8033201 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:57:00 Buriánek Max SMR1102 426395 H10
11:23:00 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C P
10:11:00 Molinger Luděk SNA7249 9624 C H45C
12:01:00 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C D14B
12:09:00 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55B
10:47:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hájková Lucie SOP0350 7204988 P
10:35:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:33:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 C H21B
10:11:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C H18B
10:13:00 Zemánková Eva SRK7452 9796 C D45C
10:17:00 Flegl Martin SRK0300 8109419 B H18B
10:42:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70
10:50:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 C H18B
12:12:00 Výchová Veronika SRK0557 2095955 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:34:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C H21A
10:49:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R D21B
11:25:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R H21A
12:20:00 Panovec Jan SSU8931 8066608 C H21C
12:40:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:43:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45C
10:06:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B H12B
10:29:00 Světnický František STE0204 8656687 A H18B
10:38:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 A H21C
10:53:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H55B
11:08:00 Juřáková Karolína STE0352 2143401 C D18B
11:15:00 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B D16B
11:24:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B H16B
11:28:00 Skoupá Vendula STE0152 8655402 A D21C
11:30:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 B D16B
11:35:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D18B
11:47:00 Marková Ema STE0252 8655379 A D18B
12:09:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H21B
12:14:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C D18B
12:20:00 Trepáčová Gabriela STE0353 8071311 C D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C HDR
09:44:00 Puš Roman STH7501 8670476 C H45C
09:46:00 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D21C
09:47:00 Junek Petr STH5501 9200530 C H60C
10:01:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45C
11:49:00 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C D21B
11:50:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C P
09:51:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
10:06:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C H65
10:15:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C H12B
10:16:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50B
10:26:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45C
10:50:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C H55B
11:14:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C H21C
11:14:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C D55C
11:25:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H14B
11:31:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R D21A
11:31:00 Brumovský Štěpán TAP0706 442878 C H14B
11:56:00 Pavlů Veronika TAP6952 232198 C D45B
12:11:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:44:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H21C
09:49:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45C
09:52:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C H55C
09:55:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 C D21B
09:55:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A D21A
09:56:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D50C
10:02:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C H50B
10:08:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21C
10:10:00 Nechanická Klára TBM0055 8656601 R D21A
10:13:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C D50B
10:20:00 Lička Adam TBM0326 8670824 A H18B
10:22:00 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C D45C
10:32:00 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C H35B
10:32:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D70
10:32:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C H45C
10:34:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C D21A
10:38:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C H50B
10:44:00 Dušek Vladimír TBM7400 2000591 C H45C
10:50:00 Doušek Robert TBM7911 8232425 C H35B
10:58:00 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C D10N
10:59:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C D55C
11:04:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A H21A
11:07:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C D10N
11:18:00 Porubský Július TBM7302 7210405 C H45B
11:24:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C H21B
11:26:00 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C H50B
11:31:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C D10N
11:37:00 Doušková Klára TBM7761 2067214 C D35C
11:39:00 Porubská Lenka TBM0451 8668997 C D16B
11:50:00 Vedra David TBM7402 8200033 C H21C
11:50:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D35B
11:50:00 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C D45B
11:56:00 Sedlář Jan TBM0010 0 B H21C
12:00:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
12:00:00 Rajnoha David TBM0003 8334332 B H21B
12:06:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
12:10:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 R D21A
12:22:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H10N
12:36:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H21B
12:44:00 Ehlová Pavla TBM7377 52037 C D45B
12:52:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:56:00 Princ David TCB6901 8116820 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C D21B
10:22:00 Pustai David TJN9301 232645 C H21A
10:58:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C H21A
11:18:00 Novotný Marek TJN9901 8680399 C H21B
12:04:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21A
12:21:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A D16B
12:34:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Peterka František TJP4900 8861 C H70
11:15:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pietrzyková Zuzana TRI0955 7862 C HDR
09:30:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C P
09:30:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C P
09:52:00 Kovářová Tereza TRI9756 8667 C D21C
10:07:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C H21A
10:11:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C D55B
10:24:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C H60B
10:25:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C D21C
10:31:00 Pietrzyk Rostislav TRI7704 8517453 C H40C
10:32:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 A H18B
10:46:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 C D21C
10:55:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 C D21B
11:11:00 Gazda Viktor TRI9203 49382 C H21C
11:21:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B H21B
11:22:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R H21A
11:23:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B H18B
11:26:00 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C H21C
11:26:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A D18B
11:34:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C D21B
12:23:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 B D18B
12:46:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C HDR
10:03:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65
12:34:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10N
12:36:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C H50C
09:39:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C H65
09:40:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D45C
09:47:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H45C
09:49:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C H55C
10:02:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C D55B
10:03:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C H60B
10:28:00 Drábková Eliška TTR0151 2801050 C D21C
10:28:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C H40C
10:51:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C D12B
11:00:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H16B
11:11:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C D55C
11:30:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D12B
11:32:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55B
11:45:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
11:49:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C H14B
11:50:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C D18B
11:58:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C D35C
11:59:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H21C
11:59:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D35B
12:36:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Soroka Martyna TUR9466 8666004 C D21B
10:04:00 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 A D21A
10:10:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C D21C
10:16:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B D21C
10:44:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A H18B
11:02:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C D55C
11:13:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R H21A
12:02:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H18B
12:03:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D65
12:30:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8226310 B H16B
12:34:00 Matějková Barbora TUR0156 8191119 A D21A
12:42:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C H21B
13:04:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45C
09:53:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:36:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C H21B
09:41:00 Schäferová Jana TZL6566 7209288 C D55B
09:51:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C D60
09:54:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H65
10:01:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21A
10:04:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H50C
10:21:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C H65
10:28:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21A
10:37:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8000665 C H21A
11:03:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C H21B
11:09:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D12B
11:11:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C H55B
11:19:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 C D21A
11:40:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D21A
11:41:00 Schäfer Michal TZL6304 8680285 C H55B
11:48:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65
11:49:00 Šidla Jan TZL6808 7053367 C H40B
11:53:00 Chovancová Jana TZL7352 7210876 C D45B
11:54:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C H21B
12:07:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C H10N
12:08:00 Graubner Jan TZL8236 8068608 C H21C
12:14:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C D45B
12:31:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D21A
10:56:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H18B
11:11:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B D18B
11:12:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 C D16B
11:34:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D21A
11:56:00 Rajman Filip UOL0301 8670770 B H18B
12:29:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 P
09:30:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C HDR
09:30:00 Dokoupilová Simona VBM1553 53306 C HDR
09:38:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D55B
09:39:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21B
09:42:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D60
09:48:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C H21B
09:51:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H75
09:54:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21B
09:59:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C H60C
10:01:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C H55C
10:12:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C H70
10:14:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45C
10:23:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H45C
10:32:00 Kočí Martin VBM8702 929929 C H21C
10:33:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21B
10:37:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C D21B
10:37:00 Bravená Martina VBM8751 0 C D21C
10:45:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C H65
10:45:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D60
10:57:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C H70
11:06:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C H21B
11:25:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C D35C
11:41:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C H35B
12:05:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D45B
12:22:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21B
12:49:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C H35C
12:50:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D35B
12:57:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Vlčková Olga VIC7551 2073733 C P
09:30:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HDR
09:56:00 Šiška Petr VIC9801 2025335 C H21C
10:13:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C D21C
10:22:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C D50B
11:00:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C D12B
11:17:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C H50B
11:22:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C D10N
11:28:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H14B
11:57:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C D12B
12:01:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C H40B
12:13:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H40B
12:32:00 Burkart David VIC9602 1302766 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C HDR
09:30:00 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 HDR
10:18:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C H70
10:24:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70
10:29:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70
11:00:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70
11:21:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C D16B
11:36:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B D16B
11:39:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21B
11:48:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B D16B
11:52:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
11:57:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65
12:18:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A H18B
11:32:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H18B
11:59:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C HDR
09:30:00 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C HDR
09:44:00 Procingerová Ilona VRL7053 2082910 C D50C
09:45:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D60
09:58:00 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C D21B
09:58:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H50C
10:18:00 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C D10
10:28:00 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C D40C
10:30:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H70
10:31:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C D45C
10:35:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H18B
10:37:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C D45C
10:51:00 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C H70
10:55:00 Procinger Michal VRL7602 2088183 C H40C
11:03:00 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C D12B
11:09:00 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C H10
11:18:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H16B
11:33:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D12B
11:47:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55B
12:21:00 Wohanka Petr VRL7305 2075629 C H21B
12:23:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C D45B
12:54:00 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D12B
11:09:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D16B
11:14:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55B
11:42:00 Titz Adam VSP0401 2032183 B H16B
12:03:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 A H16B
12:35:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Karbusová Kateřina VTA0055 2116188 B D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Venclová Aneta ZAM1051 331587 C HDR
09:40:00 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C D21C
09:49:00 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C D21C
10:53:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B H18B
11:31:00 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C D35C
11:46:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35C
12:14:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 C HDR
09:30:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 C P
09:46:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C D21A
09:52:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C D45C
09:57:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10
10:01:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21A
10:13:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21A
10:16:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C D21B
10:16:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C D21A
10:43:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C H21A
10:45:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 C D12B
10:52:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E D21A
10:52:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 E D21B
10:56:00 Polách David ZBM8003 2144039 C H35B
10:57:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A H16B
10:57:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D12B
10:57:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C H21B
11:01:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E D21A
11:01:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C H21A
11:12:00 Hikl Martin ZBM1104 9920011 C H10
11:14:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 8014554 C H35B
11:19:00 Adamová Eva ZBM8772 52039 C D21B
11:22:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B D14B
11:29:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
11:40:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C D21B
11:42:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D12B
11:44:00 König Lukáš ZBM8001 999666 C H21C
11:49:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 R H21A
11:51:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D16B
11:55:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C D21B
11:58:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C D14B
11:59:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35B
12:01:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D21A
12:05:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C H21C
12:10:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21A
12:11:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C H35B
12:13:00 Königová Jana ZBM8661 1234321 C D21B
12:23:00 Košíková Jana ZBM8352 2419966 C D35B
12:28:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E H21A
12:33:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C H21B
12:38:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C H21C
12:41:00 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C D35B
12:55:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C P
09:30:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C HDR
09:30:00 Honsová Johana ZBP0852 2111774 C P
09:30:00 Jílková Radka ZBP7751 2113048 C P
09:30:00 Kabát Jiří ZBP7201 8116724 C P
09:50:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C H45C
10:31:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C D21B
11:01:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C H40C
12:04:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H40B
12:16:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C D40B
12:22:00 Zoubek Petr ZBP7602 53587 C H40B
12:22:00 Honsová Jitka ZBP7352 232261 C D40B
12:45:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21B
13:07:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D55B
10:58:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45C
11:34:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A H14B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
09:30 Láčíková Sabina 0350001 2051488 P
09:30 Podpierová Dona 0330001 416065 P
09:30 Rábová Anna 0200001 2059742 P
09:30 Trnková Katka 0220001 0 P
09:30 Horák Marek 0070002 0 HDR
09:30 Peloušková Barbora 0390002 123456 HDR
09:30 Suchánek Matyáš 0310001 995816 HDR
09:30 Tempir Jachym 0370003 0 HDR
09:30 Tempir Vilem 0370002 0 HDR
09:30 Tomíčková Ivana 0160004 2096247 HDR
09:30 Bican Martin 0050001 0 P
09:30 Chmelařová Blanka 0130001 8885 P
09:30 Jirků František 0190002 2039175 P
09:30 Jirků Olga 0190001 2039188 P
09:30 Kožnárek Pavel 0310002 682345 P
09:31 0 D45C
09:31 0 H55C
09:31 0 D50B
09:31 0 D21B
09:31 0 D21C
09:31 0 D21A
09:31 0 H50C
09:32 0 D50C
09:32 0 D55B
09:32 0 H60C
09:32 0 H45C
09:32 0 H50B
09:32 0 H21C
09:33 0 H60B
09:33 0 D10
09:33 0 H65
09:33 0 D60
09:33 0 H75
09:33 0 H12B
09:34 0 D45C
09:34 0 H55C
09:34 0 D50B
09:34 0 D21B
09:34 0 D21C
09:34 0 D21A
09:34 0 H50C
09:35 0 D50C
09:35 0 D55B
09:35 0 H60C
09:35 0 H45C
09:35 0 H50B
09:35 0 H21C
09:36 0 H60B
09:36 0 D10
09:36 0 H65
09:36 0 D60
09:36 0 H75
09:36 0 H12B
09:37 Fatinová Nicole 0380001 416809 D21C
09:41 Lenka Kováčiková 0110003 256567 D50C
09:42 0 H21B
09:44 0 H80
09:46 Tužil Petr 0040001 2045249 H50C
09:47 0 H80
09:50 Tužilová Michaela 0040002 2020737 D50C
09:50 Volný Jiří 0250003 301232 H60C
09:50 Podmolík Jonáš 0100002 7203464 H21C
09:51 0 H21B
09:51 Volný Matěj 0250002 301237 H12B
09:54 0 H75
09:57 0 H75
09:58 Steblová Veronika 0080001 8775 D21C
09:59 0 D50C
09:59 0 H80
10:00 0 H70
10:02 0 D50C
10:02 0 H80
10:03 Granátová Markéta 0300001 8320135 D10
10:03 0 H70
10:05 0 H18B
10:05 Javůrek Antonín 0160005 301298 H60C
10:05 0 D70
10:05 Křivda Ivan 0140001 9200535 H50B
10:07 0 D45C
10:07 0 H55C
10:07 0 D50B
10:07 0 D21B
10:07 0 D21C
10:07 0 D21A
10:07 0 H50C
10:08 0 H18B
10:08 0 D55B
10:08 0 H60C
10:08 0 D70
10:08 0 H45C
10:08 0 H50B
10:09 0 H60B
10:09 0 D10
10:09 0 H65
10:09 0 D60
10:09 0 H12B
10:10 0 H55C
10:10 0 H50C
10:11 Mikan Petr 0270001 51871 H21C
10:13 0 H50C
10:13 0 H55C
10:14 Ženčák Jaroslav 0210001 2060274 H50B
10:16 0 H40C
10:16 0 D40C
10:17 0 H60C
10:18 0 H21B
10:19 Ženčáková Marie 0210002 2032185 D45C
10:19 0 H40C
10:19 0 D40C
10:20 0 D55B
10:20 0 H60C
10:20 Vaněk Tomáš 0010002 8667986 H21C
10:23 0 D55B
10:23 Mikan Tomáš 0360001 9913 H21C
10:26 0 H55B
10:26 0 H35B
10:29 0 H55B
10:29 0 H35B
10:29 Podmolík Josef 0100001 7203466 H21C
10:33 Tomíčková Eliška 0160002 7300558 D10
10:33 0 H12B
10:36 0 D10
10:36 0 H70
10:36 0 H12B
10:37 0 D50B
10:38 0 D70
10:39 0 D10
10:39 0 D12B
10:40 0 D21A
10:40 0 D45C
10:40 0 D50B
10:40 0 D21B
10:40 0 D21C
10:41 0 H18B
10:41 0 D70
10:41 0 H45C
10:41 0 H50B
10:42 0 H60B
10:42 0 D12B
10:42 0 H65
10:42 0 D60
10:43 0 D10N
10:43 Palupcikova Nikola 0070001 0 D21C
10:44 0 D55C
10:45 0 H60B
10:45 0 H10
10:45 0 H21B
10:46 0 D10N
10:47 Pluške Zbyněk 0080002 8776 H21C
10:47 0 D55C
10:47 0 H45C
10:48 0 H60B
10:48 Janoušek Vladimír 0260001 303913 H70
10:48 0 H10
10:50 Roubalíková Iva 0230002 2102820 D55C
10:50 0 H45C
10:51 0 H16B
10:51 0 D60
10:52 0 H40C
10:52 0 D40C
10:53 Šeďa Šimon 0060001 332964 H21C
10:53 0 D18B
10:54 0 H16B
10:54 0 D60
10:56 0 D18B
10:57 0 H65
10:57 0 D16B
11:00 0 H65
11:00 0 D16B
11:01 0 D45C
11:01 Markéta Rábová 0200003 0 D10N
11:02 0 H55B
11:02 0 H35B
11:03 0 H45B
11:04 0 D45C
11:06 0 H45B
11:07 0 H40C
11:07 Rotková Gabriela 0020001 2103673 D40C
11:07 0 H14B
11:09 0 H70
11:10 0 H40C
11:10 0 D40C
11:10 0 H14B
11:13 0 D21A
11:13 0 D21B
11:13 0 D21C
11:13 0 D35C
11:13 0 D40C
11:14 0 H18B
11:14 0 H50B
11:15 0 D12B
11:16 0 D14B
11:16 Vobořilová Markéta 0010001 301198 D21C
11:16 0 D35C
11:19 0 D10N
11:19 0 D14B
11:20 0 D55C
11:21 0 H10
11:26 0 D55C
11:27 0 H16B
11:28 Volná Barbora 0250001 301239 D10N
11:29 0 D55C
11:29 0 D18B
11:29 0 H50B
11:30 0 H70
11:30 0 H21B
11:32 0 D45B
11:32 0 H50B
11:33 0 H70
11:33 0 D16B
11:34 Eliška Rábová 0200002 100460 D10N
11:34 0 D21C
11:35 0 H55B
11:35 0 H35B
11:35 0 D35B
11:35 0 D45B
11:36 0 D65
11:37 0 D21C
11:38 Tomíček Oldřich 0160001 8517311 H35B
11:38 0 D35B
11:39 0 D65
11:39 0 H45B
11:40 0 H40B
11:40 0 D10N
11:42 Tempir Lukas 0370001 0 H10
11:43 0 H40B
11:43 0 D10N
11:44 Roubalík Radovan 0230001 8656544 H55B
11:45 0 H10
11:45 0 H21B
11:46 0 D21A
11:46 0 D21B
11:47 0 H21C
11:47 0 H18B
11:47 Křivdová Lenka 0140002 8655490 D45B
11:48 0 H10
11:49 0 D35C
11:49 0 H10N
11:52 0 D14B
11:52 0 H10N
11:55 Šimoník Milan 0240001 8004359 H40B
11:58 0 H14B
12:00 0 H16B
12:00 0 D12B
12:01 0 D35C
12:01 0 H14B
12:02 Palaščak Honza 0280001 7003034 H21C
12:02 0 D18B
12:03 0 D12B
12:04 0 H35C
12:04 0 D35C
12:05 0 H55B
12:06 0 D16B
12:07 0 H35C
12:07 0 D40B
12:08 0 H55B
12:08 0 H35B
12:08 0 D45B
12:10 Lukáš Culka 0380002 0 H35C
12:10 0 D40B
12:11 0 D35B
12:12 0 D65
12:12 0 H45B
12:12 0 H21B
12:14 Pereles František 0100003 1400443 H21C
12:14 0 H18B
12:15 0 H45B
12:16 0 H40B
12:17 0 H35B
12:17 0 H18B
12:18 0 H45B
12:19 0 D21A
12:19 0 D21B
12:20 0 H35B
12:25 0 D21B
12:25 0 D14B
12:25 0 H10N
12:28 0 D21B
12:32 0 D18B
12:33 0 H16B
12:34 Peloušek Jiří 0390001 4646 H35C
12:35 0 D18B
12:39 0 D65
12:39 0 D16B
12:40 0 H35C
12:41 0 D45B
12:42 0 H16B
12:42 0 D65
12:42 0 D16B
12:43 0 D21A
12:43 0 D40B
12:43 0 H10N
12:44 0 D35B
12:45 0 H16B
12:45 0 D16B
12:46 0 D21A
12:46 0 H10N
12:47 0 D45B
12:47 Tomíčková Dana 0160003 8518312 D35B
12:49 0 H40B
12:50 0 D45B
12:52 0 H35C
12:52 0 D14B
12:55 0 H35C
12:55 Uchytil Tomáš 0180001 2080939 H40B
12:55 0 D14B
12:56 0 D35B
12:59 0 D35B
13:07 0 D40B
13:10 0 H40B
13:10 0 D40B
13:13 0 H40B