Logo

Startovka závodu: Czech O-Tour 2022 (2. závod) - Terezín - E2

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Terezín, prostory městského infocentra, 50.5123778N, 14.1459261E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Terezín centrum, 1 : 4 000, e = 2 m, ISSprOM 2019, autor Aleš Hejna, revize Pavel Simr (2022), tisk na pretex
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Duda Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Buk Petr - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10     H10L     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA-2     NEBOJSA     OPEN-S-2     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M-2     OPEN-M     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10L 1.52 km, 5 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:32:00 Bartošová Natálie VSP1450 778910 C USK Praha
15:34:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
15:36:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C SK Praga
15:38:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C OK Kamenice
15:40:00 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C KOB Tretra Praha
15:42:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
15:44:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš
15:46:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
15:48:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
15:50:00 Mrázová Lucie VSP1251 2067628 USK Praha

D10 1.71 km, 5 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:35:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
14:37:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
14:39:00 Ouhrabková Bára TAP1256 8022683 C KOB Tretra Praha
14:41:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 C OB SK Zvole

D12 1.77 km, 5 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:04:00 Neškudlová Anna KAM1152 52118 C OK Kamenice
16:05:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
16:06:00 Vaněčková Anna DKP1063 2113500 C Oddíl OB Kotlářka
16:07:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
16:08:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
16:09:00 Jelínková Anna LTP1050 886252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:10:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
16:11:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
16:12:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
16:13:00 Rodová Anežka VSP1152 8107742 C USK Praha
16:14:00 Adámková Sára DKP1064 8025 C Oddíl OB Kotlářka
16:15:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B SK Moravan Louňovice
16:16:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 C KOB Tretra Praha
16:17:00 Mrázková Berta PGP1155 8010800 C SK Praga
16:18:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
16:19:00 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB T.J. Sokol Žamberk
16:20:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
16:21:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
16:22:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
16:23:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B SK Moravan Louňovice
16:24:00 Brumovská Markéta 0100002 2771916
16:25:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C SK Radioklub Blansko

D14A 2.17 km, 10 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:14:00 Wetzel Emilia 24D0951 8455001 SV Robotron Dresden
16:15:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A Slavia Liberec orienteering
16:16:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A USK Praha
16:17:00 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B Oddíl OB Kotlářka
16:18:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
16:19:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:20:00 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 B OOB TJ Turnov
16:21:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
16:22:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B KOB Tretra Praha
16:23:00 Wetzel Jannika 24D0952 8455002 SV Robotron Dresden
16:24:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
16:25:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
16:26:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C Oddíl OB Kotlářka
16:27:00 Krátká Linda ROU0851 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
16:28:00 Zurynková Lenka TJN0957 8445308 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:29:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
16:30:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C OB Říčany
16:31:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:32:00 Pompe Greta 24D0950 8100709 SV Robotron Dresden
16:33:00 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
16:34:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
16:35:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
16:36:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 C SKOB Roudnice nad Labem
16:37:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
16:38:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
16:39:00 Vaňková Barbora ROZ0959 2039125 B OK Roztoky

D14B 1.77 km, 5 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
15:02:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
15:04:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C Oddíl OB Kotlářka
15:06:00 Šlinská Amálie KUL0852 8660594 C KOB Ústí nad Labem
15:08:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B SK Moravan Louňovice
15:10:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
15:12:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
15:14:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 C KOB Tretra Praha
15:16:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
15:18:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C SKOB Kobra Vsetín
15:20:00 Kleinová Linda LTP0850 7210117 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

D16A 2.53 km, 10 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:56:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
14:57:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
14:58:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
14:59:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:00:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
15:01:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
15:02:00 Lindig Stanja 19D0650 8606409 SSV Planeta Radebeul
15:03:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
15:04:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
15:05:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
15:06:00 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 C OK Jiskra Nový Bor
15:07:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:08:00 Drechsler Luise 0110003 8606422
15:09:00 Nováková Viktorie RUM0751 8662354 B ZOOB Rumburk
15:10:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
15:11:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
15:12:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 Konovalova Daria BOR0661 8304118 C OK Jiskra Nový Bor
15:14:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
15:15:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
15:16:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B KOB Tretra Praha
15:17:00 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C USK Praha
15:18:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
15:19:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
15:20:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
15:21:00 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
15:22:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
15:23:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A OOB TJ Turnov

D16B 2.16 km, 10 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:33:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
16:34:00 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B Orientační sporty Písek
16:35:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec

D18A 3.01 km, 15 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:33:00 Pompe Lone Constanze 24D0550 8606405 SV Robotron Dresden
14:35:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
14:37:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
14:39:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
14:41:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
14:43:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
14:45:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:47:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
14:51:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A OB SK Zvole
14:53:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
14:55:00 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
14:57:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
14:59:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
15:01:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
15:03:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha

D18B 2.53 km, 10 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B OK Jilemnice
14:32:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha

D21E 3.39 km, 20 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 Uiboupin Kerstin NNN6002 8080192 Neregistrovaní
15:05:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
15:06:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
15:07:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
15:08:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 R OOB TJ Turnov
15:09:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
15:10:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
15:11:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
15:12:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
15:13:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A Oddíl OB Kotlářka
15:14:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 R OK 99 Hradec Králové
15:15:00 Benešová Iva ZTC9696 7201819 C Západočeské sportovní centrum OB
15:16:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
15:17:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
15:18:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
15:19:00 Jelínková Zora PGP8851 8005130 C SK Praga
15:20:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
15:21:00 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E OK 99 Hradec Králové
15:22:00 Chvalová Věra ZTC9452 8656688 C Západočeské sportovní centrum OB
15:23:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
15:24:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
15:25:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
15:26:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
15:27:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
15:28:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
15:29:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 E SK Brno Žabovřesky
15:30:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
15:31:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
15:32:00 Horová Pavla UOL9454 8656525 C SOB Olomouc
15:33:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
15:34:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 C OK Slavia Hradec Králové
15:35:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
15:36:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Brno Žabovřesky
15:37:00 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
15:38:00 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:39:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
15:40:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 C SK Praga
15:41:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
15:42:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 E OOB TJ Turnov
15:43:00 Benešová Jana SJH9451 8656518 R SOS Jindřichův Hradec
15:44:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
15:45:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
15:46:00 Kaufmann Hanne 71D0352 8606467 USV TU Dresden
15:47:00 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C SK Praga
15:48:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
15:49:00 Nieke Patricia TUR9552 8021495 E OOB TJ Turnov
15:50:00 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E SOS Jindřichův Hradec
15:52:00 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C TJ Stadion Nový Bor

D21A 3.23 km, 15 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:34:00 Procházková Stěpánka LPU9460 2073750 C OK Lokomotiva Pardubice
14:35:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
14:36:00 Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C SK Praga
14:37:00 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:38:00 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C KOB Tretra Praha
14:39:00 Večeřová Barbora TJN8951 8061451 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:40:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
14:41:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:42:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C OK Jiskra Nový Bor
14:43:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
14:44:00 Müllerová Eva PGP9657 428297 C SK Praga
14:45:00 Soroka Martyna TUR9466 8666004 C OOB TJ Turnov
14:46:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
14:47:00 Gorčicová Eliška CHA9150 8197 C OK Chrastava
14:48:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
14:49:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
14:50:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
14:51:00 Slavíková Lucie PGP9150 8680366 C SK Praga
14:52:00 Baierová Hana TUR8989 8001989 C OOB TJ Turnov
14:53:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
14:54:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
14:55:00 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
14:56:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
14:57:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
14:58:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
14:59:00 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
15:00:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
15:02:00 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
15:03:00 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 C SK OK 24 Praha
15:05:00 Košárková Iva PGP8155 8656627 C SK Praga
15:06:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
15:07:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
15:08:00 Riby Rose DOK0052 8662288 C OK Doksy
15:09:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
15:10:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:11:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka
15:12:00 Fořtová Johana PGP9354 2044882 C SK Praga
15:13:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 C OK Kamenice
15:14:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
15:15:00 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
15:16:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
15:17:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
15:18:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C Oddíl OB Kotlářka
15:19:00 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C SK Praga
15:20:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
15:21:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:22:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C OOB TJ Turnov
15:24:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:25:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 B Oddíl OB Kotlářka
15:26:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C SK Praga
15:27:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 R OK Kamenice
15:28:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:29:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
15:30:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
15:31:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
15:32:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
15:33:00 Roškotová Lucie TUR9753 8410811 C OOB TJ Turnov
15:34:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
15:35:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:36:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
15:37:00 Hrdličková Jana 0190001 8107771
15:38:00 Beitlerová Hana DKP8761 0 C Oddíl OB Kotlářka

D21B 3.07 km, 10 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:59:00 Kovářová Julie VCB8854 8445288 C OB České Budějovice
16:00:00 Paříková Iva TUR0061 8404050 C OOB TJ Turnov
16:01:00 Březovská Klára 0140003 2067625
16:02:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
16:03:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
16:04:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
16:05:00 Zayats Inna ZTC9353 2067632 C Západočeské sportovní centrum OB
16:06:00 Vaňková Martina 0040001 2181319
16:07:00 Albrechtová Zuzana SMB0050 0 C SKOB Mladá Boleslav
16:08:00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C SKOB Roudnice nad Labem
16:09:00 Müllerová Petra BZP9050 8113498 Báječné ženy v orientačním běhu
16:10:00 Boháčová Anna CTB0051 8884 C SK OB Chotěboř
16:11:00 Vlčková Tereza TUR8852 515047 C OOB TJ Turnov
16:12:00 Březovská Tereza 0140002 2067624
16:13:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
16:14:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
16:15:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 B OK SILESIA
16:16:00 Podešvová Vlasta ZBM9250 53767 C SK Brno Žabovřesky
16:17:00 Látalová Tereza 0160001 2104586
16:18:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:19:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
16:20:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
16:21:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A OOB TJ Turnov
16:22:00 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C TJ Sokol Troja
16:23:00 Mikulášová Helena PGP9353 8140929 C SK Praga
16:24:00 Štembergová Lucie EKP8851 8014552 C VŠTJ Ekonom Praha
16:25:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
16:26:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
16:27:00 Štemberová Natálie TJN9851 2800348 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:28:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:29:00 Kastnerová Lucie NNN1046 0 Neregistrovaní
16:30:00 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:31:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno

D35A 2.87 km, 15 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:45:00 Collis Blanka DKP8257 517704 C Oddíl OB Kotlářka
14:46:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
14:47:00 Kroupa Diana TTR8156 1091203 C OOB Třebíč
14:48:00 Smolková Alena OKP6452 8200022 C SK OK 24 Praha
14:49:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
14:50:00 Typltová Hana DKP8760 7207357 C Oddíl OB Kotlářka
14:51:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
14:52:00 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C TJ Sokol Troja
14:53:00 Mesiarkinová Kamila NNN1047 7200319 Neregistrovaní
14:54:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:55:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
14:56:00 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C OB České Budějovice
14:57:00 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
14:58:00 Löhning Susanne 71D7850 8041178 USV TU Dresden
14:59:00 Kopecká Šárka Matesová DLP8350 8445295 C OOB TJ Dukla Praha
15:00:00 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C Oddíl OB Kotlářka
15:01:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 VŠTJ Ekonom Praha
15:02:00 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:03:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:04:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
15:05:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C Oddíl OB Kotlářka
15:06:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C VŠTJ Ekonom Praha
15:07:00 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C SPORTICUS team
15:08:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
15:09:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
15:10:00 Špičáková Barbora DKP8250 2102804 C Oddíl OB Kotlářka
15:11:00 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
15:12:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
15:13:00 Vlažná Lucie LCE8751 8670776 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:14:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
15:15:00 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
15:16:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
15:17:00 Rajnošek Tereza KSU8691 8230285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:18:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
15:19:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
15:20:00 Krupová Tereza PGP8756 2088730 C SK Praga
15:21:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory

D35B 2.63 km, 5 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
15:32:00 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
15:34:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
15:36:00 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C OK Chrastava
15:38:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
15:40:00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
15:42:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
15:44:00 Kučerková Romana STB8196 8119540 C TJ Stadion Nový Bor
15:46:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
15:48:00 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
15:50:00 Havlová Eva KNC7851 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:52:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
15:54:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha
15:56:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
15:58:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
16:00:00 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
16:02:00 Pinďáková Veronika KVS7850 53680 C SKOB Kobra Vsetín
16:04:00 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
16:06:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
16:08:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C OB SK Zvole
16:10:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
16:12:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
16:14:00 Vaňková Alice ROZ7950 2229813 C OK Roztoky
16:16:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:18:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
16:20:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C OK Dobříš
16:22:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř

D45A 2.73 km, 10 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:45:00 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 C SNS Smržovka
14:46:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
14:47:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
14:48:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
14:49:00 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
14:50:00 Wetzel Annegret 24D7651 1976057 SV Robotron Dresden
14:51:00 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
14:52:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
14:53:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
14:54:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
14:55:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
14:56:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
14:57:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
14:58:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
14:59:00 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
15:00:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
15:01:00 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
15:02:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C USK Praha
15:03:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C SK Praga
15:05:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
15:06:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
15:07:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
15:08:00 Mašková Zuzana MKP7050 51703 C SK GORDIC Praha Kačerov
15:09:00 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C VŠTJ Ekonom Praha
15:10:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
15:11:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C KOB Tretra Praha
15:14:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
15:15:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
15:16:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:17:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
15:18:00 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C Oddíl OB Kotlářka
15:19:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
15:20:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
15:21:00 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
15:22:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
15:23:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C KOB Děčín
15:24:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 8670466 C USK Praha
15:25:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
15:26:00 Dvorská Marie VLI7454 8109357 C Slavia Liberec orienteering
15:27:00 Pompe Katja 24D7650 8606443 SV Robotron Dresden
15:28:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:29:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
15:30:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice

D45B 2.50 km, 10 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:47:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
15:48:00 Kleinová Petra LTP7553 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:49:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
15:50:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
15:51:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
15:52:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
15:53:00 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
15:54:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
15:55:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:56:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
15:57:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
15:58:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:59:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
16:00:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
16:01:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
16:02:00 Hofmanová Michaela LPM7751 51754 C OK Lokomotiva Plzeň
16:03:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
16:04:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
16:05:00 Velátová Jana OPI7350 1000464 C Orientační sporty Písek
16:06:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
16:07:00 Jelínková Jiřina LTP7551 52924 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:08:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
16:09:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
16:10:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 OOB TJ Turnov
16:11:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
16:12:00 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:13:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
16:14:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
16:15:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:16:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:17:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
16:18:00 Blahová Markéta EKP6951 224915 C VŠTJ Ekonom Praha
16:19:00 Ježková Hana TUR6950 8042129 C OOB TJ Turnov
16:20:00 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
16:21:00 Šimůnková Martina TAP6851 7779755 C KOB Tretra Praha
16:22:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:23:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
16:24:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice

D55A 2.58 km, 5 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:32:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
14:33:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
14:34:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
14:35:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
14:36:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
14:37:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
14:38:00 Freyová Michaela KPY6050 8137506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:39:00 Šafková Petra KAM6650 8189818 C OK Kamenice
14:40:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
14:41:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
14:42:00 Juckelandt Sabine 24D6350 8606442 SV Robotron Dresden
14:43:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
14:44:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:45:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
14:46:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:47:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:48:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
14:49:00 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 Báječné ženy v orientačním běhu

D55B 2.44 km, 5 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
15:42:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:44:00 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
15:46:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
15:48:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
15:50:00 Stibalová Věra LDC6051 8344 C KOB Děčín
15:52:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
15:54:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
15:56:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:58:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
16:00:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
16:02:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
16:04:00 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice

D65A 2.39 km, 10 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:16:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
15:18:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
15:20:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
15:22:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
15:24:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C LOK-o Liberec
15:26:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
15:30:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
15:32:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
15:34:00 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:36:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
15:38:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov

D65B 2.06 km, 5 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:48:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:50:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
15:52:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
15:56:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:58:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
16:00:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:02:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha

D75 2.10 km, 5 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:35:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
14:37:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga

H10 1.92 km, 5 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:34:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř
14:35:00 Klein David LTP1200 8107758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:36:00 Matějů Eda VLI1200 2181916 C Slavia Liberec orienteering
14:37:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
14:38:00 Zít Václav LDC1300 2111720 C KOB Děčín
14:39:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
14:40:00 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 C SK OB Chotěboř
14:41:00 Novák Matyáš LTP1201 7210125 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:42:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C Slavia Liberec orienteering
14:43:00 Kollár Daniel KDZ1201 2144032 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
14:44:00 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C SK Moravan Louňovice
14:45:00 Štembera Oskar TJN1201 7300183 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H10L 1.45 km, 5 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:13:00 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C OK Jilemnice
15:14:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
15:15:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
15:16:00 Pavlík Přemek LIT1414 8109 C KOB Litvínov
15:17:00 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C SKOB Roudnice nad Labem
15:18:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
15:19:00 Hýbl Šimon TAP1401 51628 C KOB Tretra Praha
15:20:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C Slavia Liberec orienteering

H12 1.92 km, 5 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:33:00 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C Slavia Liberec orienteering
14:35:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
14:37:00 Janata Matěj TJN1111 8013463 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:39:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C OK Kamenice
14:41:00 Burgr Adam MKP1100 51704 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:43:00 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
14:45:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 2221444 C KOB Litvínov
14:47:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C OK Dobříš
14:49:00 Beneš Max VLI1100 8410767 B Slavia Liberec orienteering
14:53:00 Zurynek Tomáš TJN1107 8445290 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:55:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B OK Kamenice
14:57:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
14:59:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 2029192 C OK Roztoky
15:01:00 Eliášek Jakub LBM1101 8454043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:03:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka
15:05:00 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
15:07:00 Minařík František VCB1103 8007194 C OB České Budějovice
15:09:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
15:11:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha
15:13:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
15:15:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
15:17:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
15:19:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
15:23:00 Míka Ondřej VCB1003 7207856 B OB České Budějovice
15:25:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
15:29:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
15:31:00 Pachnik Antoni 0200002 8070410
15:33:00 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
15:35:00 Fedorov Mikhail BOR1109 4411 C OK Jiskra Nový Bor

H14A 2.42 km, 10 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:55:00 Pohoretskyi Maksym BOR0805 8304119 C OK Jiskra Nový Bor
14:56:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
14:57:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
14:58:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
14:59:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
15:00:00 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C USK Praha
15:01:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
15:02:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C KOB Tretra Praha
15:03:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
15:04:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 B USK Praha
15:05:00 Novák Adam DKP0924 8154985 B Oddíl OB Kotlářka
15:06:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
15:07:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:08:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B USK Praha
15:09:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C Oddíl OB Kotlářka
15:10:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
15:11:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
15:12:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
15:13:00 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C Oddíl OB Kotlářka
15:14:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
15:15:00 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
15:16:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
15:17:00 Lamač František TUR0901 8014470 B OOB TJ Turnov
15:18:00 Lucke Julius 18D0800 8077966 Post SV Dresden
15:19:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:20:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
15:21:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
15:22:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
15:23:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice

H14B 1.96 km, 5 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:47:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C SKOB Roudnice nad Labem
15:48:00 Bukva Matyáš PGP0905 8263 C SK Praga
15:49:00 Saupe Emil 0110006 2008025
15:50:00 Eliášek Patrik LBM0801 8454004 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:51:00 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
15:52:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 B OOB Třebíč
15:53:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
15:55:00 Krč Tobias 1VD0900 8211209 SG Zittau Süd
15:56:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
15:57:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
15:58:00 Pešík Matouš VLI0903 8130409 C Slavia Liberec orienteering
15:59:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C OB SK Zvole

H16A 2.71 km, 15 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:43:00 Wetzel Niklas 24D0701 8606476 SV Robotron Dresden
15:44:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
15:45:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
15:46:00 Saupe David 0110005 8606416
15:47:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:48:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
15:49:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
15:50:00 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
15:51:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
15:52:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A OK Jiskra Nový Bor
15:53:00 Mühlstädt Lennart 24D0700 8000894 SV Robotron Dresden
15:54:00 Hyxa Jan VLI0702 8045083 A Slavia Liberec orienteering
15:55:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
15:56:00 Drechsler Jakob 0110001 8606411
15:57:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
15:58:00 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
15:59:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 C SKOB Roudnice nad Labem
16:00:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
16:01:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
16:02:00 Dequiedt Loic 24D0600 8635837 SV Robotron Dresden
16:03:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
16:04:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
16:05:00 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:06:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
16:07:00 Městka Václav VSP0600 8028854 B USK Praha
16:08:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
16:09:00 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice
16:10:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
16:11:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga

H16B 2.41 km, 10 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:53:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:55:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
14:57:00 Jareš Ondřej KUL0600 8226319 C KOB Ústí nad Labem
14:59:00 Kašpar Patrik KDZ0700 2144072 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
15:01:00 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
15:03:00 Šoltész Vojtěch LTP0604 7210126 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:05:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
15:07:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
15:09:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
15:11:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:13:00 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C KOB Tretra Praha
15:15:00 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
15:17:00 Bradáč Václav LLI0600 2049555 C LOK-o Liberec
15:19:00 Jelínek Václav LTP0706 7208229 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:21:00 Votava Matěj KUL0601 8226387 C KOB Ústí nad Labem
15:23:00 Mackovič Adam HCE0700 1413898 C TJ Hostivice
15:25:00 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 C OK 99 Hradec Králové

H18A 3.20 km, 20 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
15:42:00 Löhning Jakob 71D0500 2037295 USV TU Dresden
15:44:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 A OOB TJ Turnov
15:46:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
15:48:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
15:50:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B Orientační sporty Písek
15:52:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
15:54:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:56:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C USK Praha
15:58:00 Siegert Marek 71D0400 8632866 USV TU Dresden
16:00:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
16:02:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 B OK Dobříš
16:04:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:06:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
16:08:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
16:10:00 Lucke Moritz 18D0400 8606466 Post SV Dresden
16:14:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
16:16:00 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 C SKOB Roudnice nad Labem
16:18:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
16:20:00 Retek David LTU0402 8004736 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:22:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
16:24:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
16:26:00 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB

H18B 2.71 km, 15 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:31:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
14:33:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C OB SK Zvole

H21E 4.10 km, 20 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 R KOB Tretra Praha
14:31:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
14:32:00 Klement David DKP0110 8080816 C Oddíl OB Kotlářka
14:33:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
14:34:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
14:35:00 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
14:36:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
14:37:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
14:38:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
14:39:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C OOB TJ Turnov
14:40:00 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C Oddíl OB Kotlářka
14:41:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
14:42:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
14:43:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
14:44:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
14:45:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
14:46:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R SK Praga
14:47:00 Grätsch Markus TUR9603 9080057 C OOB TJ Turnov
14:48:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
14:49:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
14:50:00 Zelenin Anatoly NNN1041 8210593 Neregistrovaní
14:51:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
14:53:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
14:54:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
14:55:00 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
14:56:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
14:57:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
14:58:00 Levytskyi Nazar NNN1071 8045877 Neregistrovaní
14:59:00 Arenth Ole Jorgen Bogen MOV9900 2028947 C SKOB Ostrava
15:00:00 Král Vojtěch SSU8841 8656562 E SK Severka Šumperk
15:01:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
15:02:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
15:03:00 Kunckel Konstantin TUR0300 8606458 C OOB TJ Turnov
15:04:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
15:05:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
15:06:00 Kielb Karol NNN6005 8606486 Neregistrovaní
15:07:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
15:08:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
15:09:00 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
15:10:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
15:11:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R OOB TJ Turnov
15:12:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
15:14:00 Knitsch Sebastian NNN1042 8080390 Neregistrovaní
15:15:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
15:16:00 Fišer Jan SNA9302 2420009 C TJ START Náchod
15:17:00 Pompe Marek 24D0300 8211203 SV Robotron Dresden
15:18:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
15:20:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
15:21:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
15:22:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:23:00 Svoboda Radek STE0207 8022671 B SK SKI-OB Šternberk
15:24:00 Scheuermann Erik 19D9900 8606412 SSV Planeta Radebeul
15:25:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
15:26:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
15:27:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
15:28:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
15:29:00 Michek David TJN9802 8655371 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:30:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:31:00 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R Západočeské sportovní centrum OB
15:32:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
15:33:00 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
15:34:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
15:35:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C K.O.B. Choceň
15:36:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
15:37:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:39:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
15:40:00 Mencl Jan TUR0201 8461739 B OOB TJ Turnov
15:41:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
15:42:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
15:43:00 Pachnik Stanisław TJN0307 8632433 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:44:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
15:45:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
15:46:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
15:47:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C OOB TJ Turnov
15:48:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
15:49:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
15:50:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
15:51:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C OK Doksy
15:52:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
15:53:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
15:54:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
15:55:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
15:56:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
15:57:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:58:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
15:59:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
16:00:00 Sysel Ondřej PGP8302 8005117 C SK Praga
16:01:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E OOB TJ Turnov
16:02:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
16:03:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
16:04:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
16:05:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
16:06:00 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C Team Jizerky
16:07:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
16:08:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
16:09:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 R OK 99 Hradec Králové
16:10:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
16:11:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
16:12:00 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
16:13:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka

H21A 3.62 km, 20 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:41:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
15:42:00 Petr Jan TJN8200 8282288 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:43:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
15:44:00 Kovařovic Vojtěch ZBM9203 8076550 C SK Brno Žabovřesky
15:45:00 Kočíb Jan TJN9303 8445330 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:46:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
15:47:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
15:48:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
15:49:00 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
15:50:00 Semerád Jan UOL9400 8014522 C SOB Olomouc
15:51:00 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava
15:52:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
15:53:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
15:54:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Brno Žabovřesky
15:55:00 Večeřa Martin TJN9105 8061438 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:56:00 Štemberg Milan EKP8608 8670497 C VŠTJ Ekonom Praha
15:57:00 Beneš Miroslav PGP8108 8005143 C SK Praga
15:58:00 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
15:59:00 Zalaba Tomáš SHK0105 8397397 C OK Slavia Hradec Králové
16:00:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
16:01:00 Geiler Till NNN6004 8010728 Neregistrovaní
16:02:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C SK OB Chotěboř
16:03:00 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C Oddíl OB Kotlářka
16:04:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Brno Žabovřesky
16:05:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:06:00 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
16:07:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
16:08:00 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
16:09:00 Červinka Mário SHK9500 8003603 C OK Slavia Hradec Králové
16:10:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB T.J. Sokol Žamberk
16:11:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:12:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Brno Žabovřesky
16:14:00 Kočíb Jiří TJN9602 8004054 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:15:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
16:17:00 Rajnoha David TBM0003 8334332 C KOS TJ Tesla Brno
16:18:00 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C Matfyz Praha
16:19:00 Novák Libor OKP9100 426348 C SK OK 24 Praha
16:20:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
16:21:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
16:22:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Brno Žabovřesky
16:23:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB Tretra Praha
16:24:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
16:25:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
16:26:00 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
16:27:00 Janda Benedikt MFP9902 2067633 C Matfyz Praha
16:28:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:29:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
16:30:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
16:31:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
16:32:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
16:33:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
16:34:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
16:35:00 Kos Oldřich LPU9302 7207355 C OK Lokomotiva Pardubice
16:36:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
16:37:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky

H21B 3.25 km, 15 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:32:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:33:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
14:34:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C OB SK Zvole
14:35:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
14:36:00 Havlas Jan                 NNN1062 9847 Neregistrovaní
14:37:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
14:38:00 Nykl Jan TAP9001 232158 C KOB Tretra Praha
14:39:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C OK Jihlava
14:40:00 Rokoš Jan ROU8802 8410808 C SKOB Roudnice nad Labem
14:41:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C TJ Lokomotiva Beroun
14:42:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
14:43:00 Štěpán Marek 0170002 8670469
14:44:00 Hulha Lukáš LTP9405 682116 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:45:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
14:46:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C OB SK Zvole
14:47:00 Macek Jiří LIT8401 8445317 C KOB Litvínov
14:48:00 Birnstock Jan NNN6003 8337338 Neregistrovaní
14:49:00 Petr Josef VLI6300 8662714 C Slavia Liberec orienteering
14:50:00 Bláha David SRK9510 8015306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:51:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
14:52:00 Choc Josef 0060001 8062667
14:53:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 C SKOB Kobra Vsetín
14:54:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
14:55:00 Rašek Filip 0140001 9491
14:56:00 Šašek Jan LTP0301 52918 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:57:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C SK Praga
14:58:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
14:59:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
15:00:00 Reichl Tomáš MKP0100 995879 C SK GORDIC Praha Kačerov
15:01:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
15:02:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
15:03:00 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:04:00 Bradáč David LLI0203 2032132 C LOK-o Liberec
15:05:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
15:06:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor

H35A 3.36 km, 20 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:27:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
15:29:00 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
15:31:00 Zít Jan LDC8200 8022628 C KOB Děčín
15:33:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
15:35:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
15:37:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
15:39:00 Hošek Radim TAP8737 8087370 C KOB Tretra Praha
15:41:00 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:43:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
15:45:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
15:47:00 Šnyrch Marek    NNN1064 7207346 Neregistrovaní
15:49:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
15:51:00 Hejčl Aleš KUL7800 8116703 C KOB Ústí nad Labem
15:53:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C OK Kamenice
15:55:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C OOB TJ Dukla Praha
15:57:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
15:59:00 Möser Uwe 0110004 8606437
16:01:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
16:03:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
16:05:00 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
16:07:00 Jurkiewicz Patrik SCP7800 7260025 C OK Sparta Praha
16:09:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
16:11:00 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C TJ Sokol Troja
16:13:00 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
16:15:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
16:17:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
16:19:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
16:21:00 Maroušek Vít 0020001 2800225
16:23:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
16:25:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
16:27:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
16:29:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
16:31:00 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden

H35B 2.93 km, 20 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:20:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
16:21:00 Sebera Václav SFM8302 49483 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:22:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB Tretra Praha
16:23:00 Palaščak Ján 10001 7003034
16:24:00 Šlajchrt Martin JES8500 2067621 C OK Rakovník
16:25:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
16:26:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
16:27:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
16:28:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
16:29:00 Šatánek Martin SFM8201 49490 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:30:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
16:31:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
16:32:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:33:00 Burgr Richard MKP8402 336744 C SK GORDIC Praha Kačerov
16:34:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team

H45A 3.18 km, 15 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:14:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
15:15:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
15:16:00 Votava Jan KUL7601 8662286 C KOB Ústí nad Labem
15:17:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
15:18:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
15:19:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
15:20:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
15:21:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
15:22:00 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:23:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
15:24:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
15:25:00 Scheuermann Jürgen 19D6901 8606469 SSV Planeta Radebeul
15:26:00 Ptáček Jan PGP7205 8149880 C SK Praga
15:27:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
15:28:00 Dvořák Radim KUL7501 8226351 C KOB Ústí nad Labem
15:29:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:30:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
15:31:00 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C SOK TJ Turnov
15:32:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
15:33:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
15:34:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C USK Praha
15:35:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
15:36:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška
15:37:00 Lucke Jens 18D7300 8215333 Post SV Dresden
15:38:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
15:39:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C Oddíl OB Kotlářka
15:40:00 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
15:41:00 Kruschina Jan LTP7202 7208220 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:42:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
15:43:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C KOB Kladno
15:44:00 Löhning Michael 71D7300 8300373 USV TU Dresden
15:45:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
15:46:00 Velát Josef OPI7302 8226393 C Orientační sporty Písek
15:47:00 Kvasnička Ladislav KDZ7400 2144073 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
15:48:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
15:49:00 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
15:50:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
15:51:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
15:52:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:53:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
15:54:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
15:55:00 Lenk Andreas 71D7301 8606461 USV TU Dresden
15:56:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
15:57:00 Pachnik Dariusz 0200001 8170969
15:58:00 Lisý Ondřej JJN7101 52179 C Team Jizerky
15:59:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
16:00:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
16:01:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
16:02:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
16:03:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
16:04:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
16:05:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
16:06:00 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
16:07:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
16:08:00 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
16:09:00 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C OK Jilemnice
16:10:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
16:11:00 Hýbl Lukáš PGP7504 8116702 C SK Praga
16:12:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8662371 C KOB Ústí nad Labem
16:13:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
16:14:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
16:15:00 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C OK Kamenice
16:16:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
16:17:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:18:00 Kolář Viktor SHK7300 8005126 C OK Slavia Hradec Králové
16:19:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
16:20:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C OK Rakovník
16:21:00 Wetzel Hendryk 24D6900 8655888 SV Robotron Dresden
16:22:00 Baier Martin TUR7603 8007603 C OOB TJ Turnov
16:23:00 Ludovit Pavela KYS7501 8004354

H45B 2.78 km, 10 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:28:00 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:29:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C SKOB Kobra Vsetín
15:30:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
15:31:00 Lipenský Robert CHA7201 8116793 C OK Chrastava
15:32:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
15:33:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
15:34:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
15:35:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
15:36:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
15:37:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:38:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 C SKOB Kobra Vsetín
15:39:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
15:40:00 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C OK 99 Hradec Králové
15:41:00 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
15:42:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
15:43:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C SOS Jindřichův Hradec
15:44:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:45:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
15:46:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:47:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
15:48:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
15:49:00 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C OK 99 Hradec Králové
15:50:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
15:51:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
15:52:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
15:53:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
15:54:00 Nedas Dušan KPY7701 8580 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:55:00 Jelínek Pavel LTP6808 420434 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:56:00 Beňovský Jiří KVS6801 53371 C SKOB Kobra Vsetín
15:57:00 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
15:58:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
15:59:00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C SKOB Roudnice nad Labem
16:00:00 Plachý Martin STA7101 2116453 C OK Střelka
16:01:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:02:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň

H55A 2.80 km, 10 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:32:00 Slavík Viktor PGP6300 8005122 C SK Praga
14:34:00 Mättig Torsten 71D6503 8606468 USV TU Dresden
14:35:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
14:36:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
14:37:00 Ansorge Ronald 24D5900 7040959 SV Robotron Dresden
14:38:00 Kubec Pavel STB6601 8119538 C TJ Stadion Nový Bor
14:39:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
14:40:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
14:41:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
14:42:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:43:00 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
14:44:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
14:45:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C SK OB Chotěboř
14:46:00 Nieke Hagen 71D6300 8170663 USV TU Dresden
14:47:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
14:48:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
14:49:00 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:50:00 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
14:51:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
14:52:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:53:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
14:54:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
14:55:00 Šafka Jan KAM6604 51745 C OK Kamenice
14:56:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
14:57:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
14:58:00 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
14:59:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
15:00:00 Cruse Kay 24D6600 8230366 SV Robotron Dresden
15:01:00 Kočíb Jiří TJN6100 2103719 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:02:00 Novák Libor OKP6504 682084 C SK OK 24 Praha
15:03:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
15:04:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
15:05:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
15:06:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:07:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
15:08:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice
15:09:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd

H55B 2.64 km, 10 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:12:00 Karvánek Petr BOR6600 8160187 C OK Jiskra Nový Bor
16:14:00 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
16:16:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:18:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga
16:20:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
16:22:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
16:24:00 Sanna Roberto DKP6703 8180967 C Oddíl OB Kotlářka
16:26:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:28:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
16:30:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
16:32:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
16:34:00 Hulha Karel LTP6001 682080 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:36:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
16:38:00 Albrecht Miloslav SMB5901 7717 C SKOB Mladá Boleslav

H65A 2.63 km, 10 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:31:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
14:32:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
14:33:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:34:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
14:35:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
14:36:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
14:37:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
14:38:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
14:39:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C Matfyz Praha
14:40:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
14:41:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
14:42:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
14:43:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:44:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
14:45:00 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 8606441 SV Robotron Dresden
14:46:00 Táborský Ondřej TJN5605 8250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:47:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
14:48:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
14:49:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
14:50:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
14:51:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
14:52:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
14:53:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
14:54:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
14:56:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
14:57:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:58:00 Tonn Konrad 19D5300 8606453 SSV Planeta Radebeul
14:59:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín

H65B 2.30 km, 5 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:39:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
16:40:00 Štěpánek Jiří LBM5401 8047112 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
16:41:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov

H75 2.24 km, 5 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:32:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
14:34:00 Conrad Helmut 71D4000 8501901 USV TU Dresden
14:36:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:38:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
14:40:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
14:42:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
14:44:00 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.

HDR 1.55 km, 5 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Balcarová Anna PHK1850 995886 C OK 99 Hradec Králové
14:30:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
14:30:00 Bartoš Martin VSP1700 8660511 C USK Praha
14:30:00 Berka Ondřej TJN1100 8252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:30:00 Eliáš Vojtěch 0210001 2067627
14:30:00 Frolov Roman DKP1505 887925 C Oddíl OB Kotlářka
14:30:00 Hezká Zuzana DOR1351 2125345 C OK Dobříš
14:30:00 Hýblová Beáta VIP1950 0 C SK VIPrahlo
14:30:00 Karban Zdeněk DKP7700 0 C Oddíl OB Kotlářka
14:30:00 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
14:30:00 Kvasničková Julie KDZ1452 2144095 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
14:30:00 Losmanová Linda PHK1751 8328682 OK 99 Hradec Králové
14:30:00 Matějů Emil VLI1500 515173 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 Matouš Matěj JEN1502 7786 C OB Jenišovice
14:30:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
14:30:00 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
14:30:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
14:30:00 Ouhrabka Lukáš SPC1902 2031372 C SPORTICUS team
14:30:00 Pavlík Eliáš LIT1717 8106 C KOB Litvínov
14:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
14:30:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
14:30:00 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
14:30:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:30:00 Spieszová Rebeka KDZ1350 2000576 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
14:30:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
14:30:00 Šlajchrt Matěj JES1800 410780 C OK Rakovník
14:30:00 Šlajchrtová Klára JES1950 301662 C OK Rakovník
14:30:00 Verkest Liliana            NNN1067 2067631 Neregistrovaní
14:30:00 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C OK 99 Hradec Králové
14:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice

NEBOJSA-2 2.38 km, 5 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Vozka Ondřej NNN1571 8028848 Neregistrovaní

NEBOJSA 2.38 km, 5 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C KOB Tretra Praha
14:30:00 Hezká Zuzana DOR7855 2104691 OK Dobříš
14:30:00 Horáková Dana TAP5850 2000547 C KOB Tretra Praha
14:30:00 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
14:30:00 Krejčová Eva SLA8250 2023810 C SKOB Slaný
14:30:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C TJ Hostivice
14:30:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
14:30:00 Žaloudíková Markéta NNN1070 2067635 Neregistrovaní

OPEN-S-2 2.63 km, 10 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Matoušková Petra NNN1572 8014528 Neregistrovaní

OPEN-L 3.25 km, 20 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Matějů Kateřina 0030001 2138152
14:30:00 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
14:30:00 Pešík Michal JLI7701 8051677 C OB Jizerky
14:30:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
14:30:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

OPEN-S 2.63 km, 10 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C SPORTICUS team
14:30:00 Brumovská Rhea 0100003 2224524
14:30:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
14:30:00 Havlíček Vojtěch NNN1051 2171115 Neregistrovaní
14:30:00 Juren Lukáš NNN1045 8028821 Neregistrovaní
14:30:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
14:30:00 Marešová Kristýna TAP9051 2224134 C KOB Tretra Praha
14:30:00 Perlíková Pavla NNN1050 2115070 B Neregistrovaní
14:30:00 Premilova Nadiia BOR7952 4381 C OK Jiskra Nový Bor
14:30:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
14:30:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
14:30:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C SKOB Kobra Vsetín
14:30:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 C SKOB Kobra Vsetín
14:30:00 Topol Milan 30001 1459077
14:30:00 Žandová Hana CTB7052 7260028 C SK OB Chotěboř
14:30:00 Žďárský Vladislav STB4800 682355 C TJ Stadion Nový Bor
14:30:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:30:00 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

OPEN-M-2 3.13 km, 15 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Šich Jaroslav DLP1200 2181292 C OOB TJ Dukla Praha
14:30:00 Šich Jan DLP1500 8113495 OOB TJ Dukla Praha

OPEN-M 3.13 km, 15 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Báča Kryštof               NNN1068 2067630 Neregistrovaní
14:30:00 Brumovský Martin 0100001 2229843
14:30:00 Buchar Ondřej NNN1049 0 Neregistrovaní
14:30:00 Grundmann Jens 0110007 2011
14:30:00 Kuřová Kateřina            NNN1055 2067634 Neregistrovaní
14:30:00 Matthess Miroslav NNN1574 8345 Neregistrovaní
14:30:00 Mrázková Linda             NNN1059 1000513 Neregistrovaní
14:30:00 Patzelová Lucie NNN1573 347882 Neregistrovaní
14:30:00 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 Poloprutská Klára VLI9750 49954 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 Saupe Kerstin 0110008 1414505
14:30:00 Štěpánová Petra 0170001 2095944
14:30:00 Vaňátko Ondřej NNN1030 236994 Neregistrovaní

ZACATECNIK 1.92 km, 10 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Plašil Eduard KPY1001 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.