Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
15.05.2016
Místo konání:
Halouny
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Halouny 1:10 000, E 5m, A4
Ředitel závodu:
Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Petr - R2
Stavitel tratí:
Němečková Jarmila - R2
JURY:
Venhoda Milan, Plochová Dominika, Milota Josef
Protokol:
Závod proběhl za chladného počasí, celkově závod absolvovalo 1249 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     T1     T2     T2ULTIMATE     TF    
D10L
2.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 21:46
2. Jedličková Josefína VSP0651 C USK Praha 27:19 + 5:33
3. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 29:24 + 7:38
4. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 11:15
5. Mayerová Daniela KSH0852 C OB Kašperské Hory 34:36 + 12:50
6. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 34:39 + 12:53
7. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 34:56 + 13:10
8. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 35:19 + 13:33
9. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 36:25 + 14:39
10. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 14:43
11. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 36:34 + 14:48
12. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 37:42 + 15:56
13. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 38:19 + 16:33
14. Liberdová Magdaléna KSH0851 C OB Kašperské Hory 41:02 + 19:16
15. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 42:45 + 20:59
16. Stará Žofie FSP0851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:52 + 21:06
17. Vondrová Eliška FSP0850 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:06 + 21:20
18. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 45:09 + 23:23
19. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 51:51 + 30:05
20. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 55:58 + 34:12
21. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 57:05 + 35:19
22. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Chemopetrol Litvínov 59:22 + 37:36
23. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB TRETRA Praha 64:35 + 42:49
24. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 66:41 + 44:55
25. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 68:44 + 46:58
D10C
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 23:48
2. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 24:01 + 0:13
3. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 25:14 + 1:26
4. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 26:13 + 2:25
5. Křístková Viktorie ROZ0651 C OK Roztoky 29:01 + 5:13
6. Křístková Veronika ROZ0650 C OK Roztoky 31:16 + 7:28
7. Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 31:25 + 7:37
8. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 33:39 + 9:51
9. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 9:55
10. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 36:09 + 12:21
11. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 36:46 + 12:58
12. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 37:03 + 13:15
13. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 37:15 + 13:27
14. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 37:58 + 14:10
15. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 38:12 + 14:24
16. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 41:52 + 18:04
17. Stoklasová Eliška RIC0756 C OB Říčany 44:01 + 20:13
18. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 44:10 + 20:22
19. Náměstková Aneta EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha 44:42 + 20:54
20. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 44:51 + 21:03
21. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 46:16 + 22:28
22. Stará Barbora FSP0752 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:44 + 22:56
23. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 46:55 + 23:07
24. Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 47:09 + 23:21
25. Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 52:42 + 28:54
26. Bestová Tereza 37C0650 C Bez registrace 55:34 + 31:46
27. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 56:26 + 32:38
28. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 66:37 + 42:49
29. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 99:14 + 75:26
D12C
2.70 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 22:29
2. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 24:23 + 1:54
3. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 26:19 + 3:50
4. Balejová Julie KAM0551 C OK Kamenice 27:57 + 5:28
5. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 28:33 + 6:04
6. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 28:36 + 6:07
7. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 28:51 + 6:22
8. Malečková Hana PGP0550 B SK Praga 29:34 + 7:05
9. Randáková Adéla VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:29 + 9:00
10. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 31:54 + 9:25
11. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 33:14 + 10:45
12. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 33:18 + 10:49
13. Neubauerová Anna DOR0456 C OK Dobříš 33:41 + 11:12
14. Linhartová Klára ZVO0556 C OB SK Zvole 33:42 + 11:13
15. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 34:24 + 11:55
16. Kosobudová Anna VTA0551 B vebr-sport 34:28 + 11:59
17. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 35:46 + 13:17
18. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 37:16 + 14:47
19. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 37:21 + 14:52
20. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 37:35 + 15:06
21. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:58 + 15:29
22. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 39:31 + 17:02
23. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 39:58 + 17:29
24. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 40:23 + 17:54
25. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 41:38 + 19:09
26. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 42:05 + 19:36
27. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 42:41 + 20:12
28. Jakešová Klára RIC0454 C OB Říčany 48:36 + 26:07
29. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 65:50 + 43:21
30. Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 67:01 + 44:32
31. Dušková Sára FSP0451 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:48 + 49:19
32. Horáková Barbora RIC0456 C OB Říčany 81:10 + 58:41
33. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 98:54 + 76:25
Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov DISK
D14B
3.20 km, 45 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 23:21
2. Karlová Anna JIL0352 B OK Jilemnice 25:02 + 1:41
3. Tichá Dorotea DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka 25:39 + 2:18
4. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 26:47 + 3:26
5. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 27:06 + 3:45
6. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 27:54 + 4:33
7. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 29:08 + 5:47
8. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 29:13 + 5:52
9. Aschermannová Tereza VSP0253 C USK Praha 29:15 + 5:54
10. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 29:33 + 6:12
11. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 29:37 + 6:16
12. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 30:11 + 6:50
13. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 30:26 + 7:05
14. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 30:33 + 7:12
15. Staňková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 30:35 + 7:14
16. Kuchařová Rozálie SJC0251 B Sportcentrum Jičín 30:39 + 7:18
17. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 30:54 + 7:33
18. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 31:15 + 7:54
19. Fejfarová Tereza LPU0360 B OK Lokomotiva Pardubice 31:22 + 8:01
20. Poborská Eliška DKP0358 B Oddíl OB Kotlářka 31:33 + 8:12
21. Kodytková Denisa SHK0252 C OK Slavia Hradec Králové 31:35 + 8:14
22. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 32:00 + 8:39
23. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 32:12 + 8:51
24. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:23 + 9:02
25. Pekařová Jana TUR0252 B OOB TJ Turnov 32:28 + 9:07
26. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 32:40 + 9:19
27. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 32:58 + 9:37
28. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 33:13 + 9:52
29. Šritrová Lenka TUV0252 C SOK TJ Turnov 33:33 + 10:12
30. Kovářová Lucie VPM0350 B KOS Slavia VŠ Plzeň 34:42 + 11:21
31. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 35:10 + 11:49
32. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 35:51 + 12:30
33. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 36:30 + 13:09
34. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 37:01 + 13:40
35. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 37:20 + 13:59
36. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 37:24 + 14:03
37. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 37:47 + 14:26
38. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 38:39 + 15:18
39. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 38:42 + 15:21
40. Kosobudová Kateřina VTA0253 B vebr-sport 38:58 + 15:37
41. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 39:09 + 15:48
42. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 39:59 + 16:38
43. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:04 + 18:43
44. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 42:08 + 18:47
45. Křístková Magdalena ROZ0350 C OK Roztoky 43:47 + 20:26
46. Cílková Tereza VTA0352 C vebr-sport 44:08 + 20:47
47. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 45:20 + 21:59
48. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 45:40 + 22:19
49. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 46:10 + 22:49
50. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 46:46 + 23:25
51. Štěpánková Ema KAM0255 B OK Kamenice 48:40 + 25:19
52. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 48:47 + 25:26
53. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:59 + 26:38
54. Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek 53:17 + 29:56
55. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 54:41 + 31:20
56. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 57:05 + 33:44
57. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 66:04 + 42:43
58. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 71:07 + 47:46
59. Vrtišková Kateřina ZVO0351 C OB SK Zvole 73:01 + 49:40
60. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 74:22 + 51:01
61. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 105:14 + 81:53
Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Štreglová Zuzana VRL0251 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16B
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 24:15
2. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:59 + 0:44
3. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 25:54 + 1:39
4. Mašínová Anna TJN0152 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:49 + 2:34
5. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 26:57 + 2:42
6. Držková Berenika LPU0151 A OK Lokomotiva Pardubice 27:20 + 3:05
7. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 27:34 + 3:19
8. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 27:41 + 3:26
9. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:00 + 3:45
10. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 28:11 + 3:56
11. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 28:23 + 4:08
12. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 28:24 + 4:09
13. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 28:30 + 4:15
14. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:51 + 4:36
15. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 29:49 + 5:34
16. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 29:53 + 5:38
17. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 30:06 + 5:51
18. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 30:17 + 6:02
19. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 30:24 + 6:09
20. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 6:10
21. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 30:56 + 6:41
22. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 32:30 + 8:15
23. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:31 + 8:16
24. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 33:01 + 8:46
25. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 33:06 + 8:51
25. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:06 + 8:51
27. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 33:17 + 9:02
28. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 33:24 + 9:09
29. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 34:08 + 9:53
30. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:29 + 10:14
31. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 36:13 + 11:58
32. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 36:30 + 12:15
33. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:02 + 12:47
34. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 37:31 + 13:16
35. Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 38:30 + 14:15
36. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 48:26 + 24:11
37. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 49:35 + 25:20
38. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 50:14 + 25:59
39. Vařeková Bohdana RIC0152 C OB Říčany 52:59 + 28:44
40. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 59:17 + 35:02
41. Mokrá Michaela ABM0063 C KOB Moira Brno 69:27 + 45:12
42. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 71:45 + 47:30
D18B
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:39
2. Chaloupková Veronika CHC9852 B K.O.B. Choceň 27:56 + 2:17
3. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 28:28 + 2:49
4. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 29:32 + 3:53
5. Staňková Karolína BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 31:39 + 6:00
6. Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 32:29 + 6:50
7. Zimmerová Kateřina KAM9850 A OK Kamenice 32:39 + 7:00
8. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 32:49 + 7:10
8. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 32:49 + 7:10
10. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 33:00 + 7:21
11. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 33:15 + 7:36
12. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 34:01 + 8:22
13. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 34:23 + 8:44
14. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 35:19 + 9:40
15. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:20 + 9:41
16. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:34 + 9:55
17. Doležalová Dorotka VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 36:01 + 10:22
18. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 36:23 + 10:44
19. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 36:28 + 10:49
20. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 37:14 + 11:35
21. Nechutová Aneta PZR9951 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:12 + 12:33
22. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 40:06 + 14:27
23. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:31 + 15:52
24. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:05 + 17:26
25. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 46:16 + 20:37
26. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 47:34 + 21:55
27. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 50:16 + 24:37
28. Bobková Petra DKP9954 C Oddíl OB Kotlářka 68:40 + 43:01
29. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 74:16 + 48:37
30. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 116:07 + 90:28
Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering DISK
Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D20B
3.40 km, 70 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2559
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 30:43 2833
2. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 33:24 + 2:41 2615
3. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 34:24 + 3:41 2534
4. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 39:30 + 8:47 2121
5. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 41:31 + 10:48 1958
D21B
4.50 km, 90 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8929
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 29:39 9467
2. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 30:22 + 0:43 9247
3. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 30:42 + 1:03 9144
4. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 31:00 + 1:21 9052
5. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 32:11 + 2:32 8689
6. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 32:27 + 2:48 8607
7. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 32:44 + 3:05 8520
8. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 33:11 + 3:32 8382
9. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 33:25 + 3:46 8310
10. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 33:37 + 3:58 8249
11. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 34:03 + 4:24 8116
12. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 34:14 + 4:35 8059
13. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 35:14 + 5:35 7752
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 35:40 + 6:01 7619
15. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 35:56 + 6:17 7537
16. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 35:59 + 6:20 7522
17. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:28 + 6:49 7373
18. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 36:38 + 6:59 7322
19. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 36:41 + 7:02 7307
20. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 36:46 + 7:07 7281
21. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 37:01 + 7:22 7205
22. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 37:04 + 7:25 7189
23. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 37:24 + 7:45 7087
24. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 37:37 + 7:58 7020
25. Sedláčková Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 37:50 + 8:11 6954
26. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 38:55 + 9:16 6621
27. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 39:17 + 9:38 6509
28. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 39:26 + 9:47 6462
29. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 39:29 + 9:50 6447
30. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 39:48 + 10:09 6350
31. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 10:13 6329
32. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 40:07 + 10:28 6253
33. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 40:08 + 10:29 6248
34. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 40:12 + 10:33 6227
35. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 41:48 + 12:09 5736
36. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 41:59 + 12:20 5679
37. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 42:06 + 12:27 5644
38. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:30 + 12:51 5521
39. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 42:42 + 13:03 5459
40. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 43:35 + 13:56 5188
41. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 44:12 + 14:33 4999
42. Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia VŠ Plzeň 44:45 + 15:06 4830
43. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 45:44 + 16:05 4528
44. Rusá Šárka KAM9157 C OK Kamenice 46:01 + 16:22 4441
45. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 46:28 + 16:49 4303
46. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 47:02 + 17:23 4129
47. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 47:04 + 17:25 4118
48. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 47:33 + 17:54 3970
49. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 47:59 + 18:20 3837
50. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 48:01 + 18:22 3827
51. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 48:24 + 18:45 3709
52. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 49:04 + 19:25 3504
53. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 49:26 + 19:47 3392
54. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 50:11 + 20:32 3161
55. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 51:18 + 21:39 2818
56. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 52:08 + 22:29 2562
57. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 52:12 + 22:33 2542
58. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 52:53 + 23:14 2332
59. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:53 + 24:14 2025
60. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 55:17 + 25:38 1595
61. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 66:38 + 36:59 0
62. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 68:11 + 38:32 0
Macková Eva ZBP7950 C OOB SK Zbraslav DISK 0
Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga DISK 0
Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice DISK 0
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D21C
3.80 km, 85 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3456
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křístková Hana ROZ7450 C OK Roztoky 36:07 3850
2. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:05 + 3:58 3484
3. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 40:28 + 4:21 3448
4. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 41:49 + 5:42 3324
5. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 42:37 + 6:30 3250
6. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 44:18 + 8:11 3094
7. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 44:26 + 8:19 3082
8. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 45:34 + 9:27 2977
9. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:49 + 10:42 2862
10. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 48:27 + 12:20 2711
11. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 48:32 + 12:25 2703
12. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 49:26 + 13:19 2620
13. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 50:15 + 14:08 2544
14. Schütznerová Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 51:09 + 15:02 2461
15. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:05 + 17:58 2190
16. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 54:24 + 18:17 2161
17. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 57:08 + 21:01 1908
18. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 57:13 + 21:06 1900
19. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 60:55 + 24:48 1558
20. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 62:21 + 26:14 1426
21. Fidrmucová Linda UOL8650 C SOB Olomouc 74:05 + 37:58 341
22. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 85:00 + 48:53 0
23. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 93:16 + 57:09 0
D35B
3.80 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 31:01
2. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 34:21 + 3:20
3. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 34:34 + 3:33
4. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 34:55 + 3:54
5. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 35:12 + 4:11
6. Míková Lenka KSU7653 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:25 + 4:24
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 35:58 + 4:57
8. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 38:29 + 7:28
9. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 38:54 + 7:53
10. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 40:22 + 9:21
11. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:40 + 9:39
12. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:57 + 9:56
13. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 41:02 + 10:01
14. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 41:49 + 10:48
15. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 42:08 + 11:07
16. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 42:57 + 11:56
17. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:03 + 12:02
18. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 43:39 + 12:38
19. Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:27 + 17:26
20. Mědílková Iva DKL7152 C KOB Kladno 50:13 + 19:12
21. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:51 + 19:50
22. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 51:28 + 20:27
23. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 51:43 + 20:42
24. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 53:05 + 22:04
25. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 53:55 + 22:54
26. Preclíková Jana TUR8160 C OOB TJ Turnov 56:22 + 25:21
27. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 56:54 + 25:53
28. Kukačková Renata 5VX7950 C Neregistrovaní-Kuk. 57:02 + 26:01
29. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 58:15 + 27:14
30. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 60:37 + 29:36
31. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 66:55 + 35:54
32. Kopecká Květa OPI8050 C Orientační sporty Písek 72:17 + 41:16
33. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 104:32 + 73:31
Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D40B
3.70 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:52
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 32:42 + 0:50
3. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 32:48 + 0:56
4. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 33:25 + 1:33
5. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 33:32 + 1:40
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 34:01 + 2:09
7. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 34:43 + 2:51
8. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 35:02 + 3:10
9. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 35:05 + 3:13
10. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:24 + 3:32
11. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 37:16 + 5:24
12. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 37:49 + 5:57
13. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 38:41 + 6:49
14. Náměstková Veronika EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha 39:12 + 7:20
15. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:07 + 8:15
16. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:38 + 8:46
17. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 41:34 + 9:42
18. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 42:19 + 10:27
19. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:22 + 12:30
20. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 46:18 + 14:26
21. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 46:54 + 15:02
22. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 47:03 + 15:11
23. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 47:42 + 15:50
24. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 47:57 + 16:05
25. Hudosová Gábina RIC7299 C OB Říčany 48:28 + 16:36
26. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 50:01 + 18:09
27. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 50:14 + 18:22
28. Kosobudová Lenka KTA7351 C SK Kotnov Tábor 51:17 + 19:25
29. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 51:28 + 19:36
30. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 51:35 + 19:43
31. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:45 + 20:53
32. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 52:50 + 20:58
33. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 54:05 + 22:13
34. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 54:14 + 22:22
35. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 54:18 + 22:26
36. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 54:26 + 22:34
37. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:00 + 24:08
38. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 56:06 + 24:14
39. Petriláková Petra 9EC7650 C NNN Příbram 56:56 + 25:04
40. Reichlová Jana MKP7550 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 58:52 + 27:00
41. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 60:05 + 28:13
42. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 62:21 + 30:29
43. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 70:14 + 38:22
44. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 92:12 + 60:20
MS Hlubučková Andrea NNN005A C Neregistrovaní DISK
D45B
3.40 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 30:12
2. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 30:32 + 0:20
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 1:38
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 32:11 + 1:59
5. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 32:19 + 2:07
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:35 + 2:23
7. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 32:57 + 2:45
8. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 33:30 + 3:18
9. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 33:56 + 3:44
10. Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno 34:51 + 4:39
11. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 35:02 + 4:50
12. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 35:13 + 5:01
13. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:27 + 5:15
13. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 35:27 + 5:15
15. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 35:51 + 5:39
16. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:53 + 5:41
17. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 36:03 + 5:51
18. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:21 + 6:09
19. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 37:12 + 7:00
20. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 37:55 + 7:43
21. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 38:52 + 8:40
22. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 39:28 + 9:16
23. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 40:17 + 10:05
24. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 10:07
25. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 43:32 + 13:20
26. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 43:59 + 13:47
27. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 44:48 + 14:36
28. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 45:02 + 14:50
29. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:12 + 15:00
30. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 45:17 + 15:05
31. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 45:25 + 15:13
32. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:08 + 15:56
33. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:35 + 16:23
34. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 47:01 + 16:49
35. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:22 + 21:10
36. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 53:34 + 23:22
37. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 54:54 + 24:42
38. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 63:30 + 33:18
39. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:35 + 37:23
40. Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 76:50 + 46:38
41. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 88:33 + 58:21
Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš DISK
Krocová Ludmila DOR6650 C OK Dobříš DISK
Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš DISK
D50B
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 37:15
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 39:30 + 2:15
3. Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 40:02 + 2:47
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 40:38 + 3:23
5. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 40:53 + 3:38
6. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 41:09 + 3:54
7. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:28 + 4:13
8. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 41:33 + 4:18
9. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 42:36 + 5:21
10. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 43:27 + 6:12
11. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 43:42 + 6:27
12. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:04 + 7:49
13. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 45:29 + 8:14
14. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 45:39 + 8:24
15. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 45:46 + 8:31
16. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 45:59 + 8:44
17. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 46:03 + 8:48
18. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 47:53 + 10:38
19. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 47:54 + 10:39
20. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 49:51 + 12:36
21. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 54:21 + 17:06
22. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 62:03 + 24:48
23. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 65:00 + 27:45
24. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 65:42 + 28:27
25. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 71:07 + 33:52
Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice DISK
D55B
3.10 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 27:51
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 31:44 + 3:53
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 31:52 + 4:01
4. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:46 + 4:55
5. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 6:24
6. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 35:29 + 7:38
7. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:00 + 12:09
8. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:16 + 12:25
9. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 40:39 + 12:48
10. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 43:04 + 15:13
11. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 44:01 + 16:10
12. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 45:14 + 17:23
13. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 45:49 + 17:58
14. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:05 + 19:14
15. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 50:13 + 22:22
16. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 50:35 + 22:44
17. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 52:39 + 24:48
18. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 53:02 + 25:11
19. Doležalová Liběna VPM5950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 53:31 + 25:40
Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava DISK
D60B
2.50 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 28:14
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 28:37 + 0:23
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 29:27 + 1:13
4. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 29:41 + 1:27
5. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 30:58 + 2:44
6. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 31:41 + 3:27
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 32:56 + 4:42
8. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 34:36 + 6:22
9. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:42 + 6:28
10. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 36:04 + 7:50
11. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 37:09 + 8:55
12. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:17 + 25:03
13. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 54:45 + 26:31
D65B
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 30:59
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 31:19 + 0:20
3. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 32:43 + 1:44
4. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 33:00 + 2:01
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 3:55
6. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:23 + 4:24
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 35:39 + 4:40
8. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 36:50 + 5:51
9. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 37:16 + 6:17
10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 39:12 + 8:13
D70B
2.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 34:01
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 40:52 + 6:51
3. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 61:17 + 27:16
4. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 66:56 + 32:55
5. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 71:50 + 37:49
H10L
2.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 20:01
2. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 24:05 + 4:04
3. Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 25:16 + 5:15
4. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 25:28 + 5:27
5. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 28:53 + 8:52
6. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 29:25 + 9:24
7. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 30:06 + 10:05
8. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 31:05 + 11:04
9. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 33:23 + 13:22
10. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 35:22 + 15:21
10. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 35:22 + 15:21
12. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 35:38 + 15:37
13. Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 36:31 + 16:30
14. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 38:05 + 18:04
15. Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 44:14 + 24:13
16. Štok Honzík DKP0900 C Oddíl OB Kotlářka 55:43 + 35:42
17. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:05 + 59:04
18. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:44 + 62:43
H10C
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 21:05
2. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 22:13 + 1:08
3. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 22:59 + 1:54
4. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 24:00 + 2:55
5. Skripnik Nikola FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:14 + 3:09
6. Pelc Tadeáš CST0601 C OB Strakonice 24:34 + 3:29
7. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 26:17 + 5:12
8. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 26:41 + 5:36
9. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 26:43 + 5:38
10. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 27:07 + 6:02
11. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 29:55 + 8:50
12. Meier David VSP0606 C USK Praha 32:24 + 11:19
13. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 32:32 + 11:27
14. Štěňha David EKP0701 C VŠTJ Ekonom Praha 33:14 + 12:09
15. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 33:32 + 12:27
16. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 33:46 + 12:41
17. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 35:48 + 14:43
18. Dušek Vojtěch FSP0700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:29 + 20:24
19. Besta Radek 11C0800 C Letci v akci 41:58 + 20:53
20. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 42:00 + 20:55
21. Hlubuček Jakub RIC0600 C OB Říčany 42:42 + 21:37
22. Skripnik Matouš FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:59 + 22:54
23. Vrba Matyáš FSP0706 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:49 + 23:44
24. Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka 45:47 + 24:42
25. Kostlán Kryštof FSP0704 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:56 + 26:51
Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice DISK
H12C
2.90 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 22:41
2. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 23:39 + 0:58
3. Blaha Michal EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha 24:12 + 1:31
4. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 24:20 + 1:39
5. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 24:49 + 2:08
6. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 25:30 + 2:49
7. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 25:33 + 2:52
8. Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň 26:16 + 3:35
9. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 27:35 + 4:54
10. Štrait Vilém VSP0701 C USK Praha 27:59 + 5:18
11. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 29:04 + 6:23
12. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 29:26 + 6:45
13. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 29:56 + 7:15
14. Blaha Jiří EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha 30:29 + 7:48
15. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 30:50 + 8:09
16. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 31:21 + 8:40
17. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 32:02 + 9:21
18. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:06 + 9:25
19. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 32:28 + 9:47
20. Milota Jakub KAM0503 C OK Kamenice 33:57 + 11:16
21. Stehlík Šimon LPM0501 C OK Lokomotiva Plzeň 33:58 + 11:17
22. Pelc Matyáš CST0401 C OB Strakonice 34:10 + 11:29
23. Dudla Teodor DOR0401 C OK Dobříš 34:26 + 11:45
24. Podzemský Lukáš KAM0407 C OK Kamenice 36:29 + 13:48
25. Snížek Ondřej DOR0406 C OK Dobříš 36:54 + 14:13
26. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 37:13 + 14:32
27. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:31 + 14:50
28. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 40:05 + 17:24
29. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 41:08 + 18:27
30. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 41:30 + 18:49
31. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 42:54 + 20:13
32. Bartaloš Matyáš PGP0503 C SK Praga 43:05 + 20:24
33. Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 43:38 + 20:57
34. Petrilák Matouš Nathaniel 9EC0400 C NNN Příbram 44:07 + 21:26
35. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 46:16 + 23:35
36. Jiras Jenda DOR0505 C OK Dobříš 50:13 + 27:32
37. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 50:27 + 27:46
38. Žalud Jan VTA0401 C vebr-sport 50:49 + 28:08
39. Vítek Matěj SJI0500 C OK Jihlava 56:43 + 34:02
40. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 60:11 + 37:30
41. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 60:27 + 37:46
42. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 64:24 + 41:43
43. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 67:18 + 44:37
44. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 68:49 + 46:08
45. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 111:14 + 88:33
Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha DISK
Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory DISK
Vrtiška Jakub ZVO0503 C OB SK Zvole DISK
Reichl Martin MKP0400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. DISK
Vondra Tomáš FSP0500 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
H14B
3.60 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 20:27
2. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:09 + 0:42
3. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 22:07 + 1:40
4. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 22:17 + 1:50
5. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 22:18 + 1:51
6. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 23:35 + 3:08
7. Tkáč Matěj TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:48 + 3:21
8. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 23:51 + 3:24
9. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:05 + 3:38
10. Bolehovský Michal EKP0200 B VŠTJ Ekonom Praha 24:36 + 4:09
11. Gajda Martin KAM0405 B OK Kamenice 24:44 + 4:17
12. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 25:00 + 4:33
13. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 25:20 + 4:53
14. Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 25:32 + 5:05
15. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 25:37 + 5:10
16. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:41 + 5:14
17. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 25:52 + 5:25
18. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:04 + 5:37
18. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 26:04 + 5:37
20. Bolehovský Daniel EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha 26:11 + 5:44
21. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 26:21 + 5:54
22. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 26:22 + 5:55
23. Hasman Marek VPM0201 A KOS Slavia VŠ Plzeň 26:42 + 6:15
23. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň 26:42 + 6:15
25. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:05 + 6:38
26. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 27:25 + 6:58
27. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 27:38 + 7:11
28. Víteček Jáchym DKP0204 C Oddíl OB Kotlářka 27:53 + 7:26
29. Fábera David SHK0305 B OK Slavia Hradec Králové 28:14 + 7:47
30. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 28:28 + 8:01
31. Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 28:32 + 8:05
32. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 28:34 + 8:07
33. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 28:54 + 8:27
34. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:00 + 8:33
35. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 29:04 + 8:37
36. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:40 + 9:13
37. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:44 + 9:17
38. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:52 + 9:25
39. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 30:51 + 10:24
40. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 30:58 + 10:31
41. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:40 + 11:13
42. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 31:46 + 11:19
43. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 32:08 + 11:41
44. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 32:09 + 11:42
45. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 32:41 + 12:14
46. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 32:57 + 12:30
47. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 33:05 + 12:38
48. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 33:21 + 12:54
49. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 33:30 + 13:03
50. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 33:51 + 13:24
51. Waněk Hubert LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 13:35
52. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 34:45 + 14:18
53. Dudla Maxmilián DOR0200 B OK Dobříš 34:53 + 14:26
54. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia VŠ Plzeň 35:03 + 14:36
55. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 35:20 + 14:53
56. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 35:38 + 15:11
57. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 36:47 + 16:20
58. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 36:56 + 16:29
59. Fencl Jáchym LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 16:48
60. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 37:26 + 16:59
61. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 38:59 + 18:32
62. Šustr Antonín KSH0201 B OB Kašperské Hory 40:24 + 19:57
63. Cvrček Adam DOR0204 C OK Dobříš 40:32 + 20:05
64. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 40:35 + 20:08
65. Kodytek Adam SHK0402 C OK Slavia Hradec Králové 43:42 + 23:15
66. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 44:59 + 24:32
67. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 45:00 + 24:33
68. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 46:38 + 26:11
69. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 49:23 + 28:56
70. Mayer Šimon KSH0202 C OB Kašperské Hory 53:34 + 33:07
71. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 55:16 + 34:49
Lenghart Ondřej NNN0300 C Neregistrovaní DISK
Trunečka Marek DKP0306 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H16B
3.70 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 22:37
2. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:11 + 3:34
3. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:04 + 4:27
4. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 27:42 + 5:05
5. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 28:30 + 5:53
6. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 29:21 + 6:44
7. Černý Jan MAS0100 B KČT Aš 29:46 + 7:09
8. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 30:44 + 8:07
9. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:50 + 8:13
10. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 31:09 + 8:32
11. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 31:22 + 8:45
12. Newiak Nick NEJ0101 B TJ Jiskra Nejdek 31:58 + 9:21
13. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 32:38 + 10:01
14. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 32:50 + 10:13
15. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 32:54 + 10:17
16. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:18 + 10:41
17. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 33:30 + 10:53
18. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 33:32 + 10:55
19. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 34:08 + 11:31
20. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:45 + 12:08
21. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 34:49 + 12:12
22. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 35:23 + 12:46
23. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 35:49 + 13:12
24. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 35:52 + 13:15
25. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 36:18 + 13:41
26. Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 36:54 + 14:17
27. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:06 + 15:29
28. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 38:31 + 15:54
29. Tesařík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 38:32 + 15:55
30. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 38:47 + 16:10
31. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 39:03 + 16:26
32. Kučera Jan PHK0100 B OK 99 Hradec Králové 39:24 + 16:47
33. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 41:57 + 19:20
34. Dostál Jakub VRL0104 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:15 + 22:38
35. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 46:08 + 23:31
36. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 58:15 + 35:38
Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové DISK
H18B
3.80 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 20:46
2. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 23:50 + 3:04
3. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 24:18 + 3:32
4. Kalenský Aleš STH9801 C SK Studenec 24:51 + 4:05
5. Novák Filip TJN9801 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:16 + 5:30
6. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 28:08 + 7:22
7. Vítek Karel DKL9901 B KOB Kladno 28:36 + 7:50
8. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 29:02 + 8:16
9. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 29:05 + 8:19
10. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 29:32 + 8:46
11. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 29:52 + 9:06
12. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 29:55 + 9:09
13. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 30:06 + 9:20
14. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 30:15 + 9:29
15. Sladkovský Jaromír TAP9902 B KOB TRETRA Praha 30:22 + 9:36
16. Varga Ondřej KNC9900 B Sokol Kostelec n. Č. l. 30:34 + 9:48
17. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 31:15 + 10:29
18. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 31:35 + 10:49
19. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:07 + 11:21
20. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 32:17 + 11:31
21. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 32:34 + 11:48
22. Čermák Jiří CTB9903 B SK OB Chotěboř 35:25 + 14:39
23. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 36:07 + 15:21
24. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:08 + 15:22
25. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 38:33 + 17:47
26. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:39 + 17:53
27. Bambousek Jan DOR9800 C OK Dobříš 40:24 + 19:38
28. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:02 + 22:16
29. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 43:21 + 22:35
30. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 47:44 + 26:58
H20B
3.90 km, 75 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3299
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 30:24 3598
2. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 31:59 + 1:35 3428
3. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:28 + 3:04 3268
4. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 35:20 + 4:56 3068
5. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 45:12 + 14:48 2008
Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
H21B
5.70 km, 110 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9032
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 32:23 9528
2. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 32:54 + 0:31 9380
3. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 33:17 + 0:54 9271
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 33:26 + 1:03 9228
5. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 33:49 + 1:26 9118
6. Bouchal Jiří VPM8449 R KOS Slavia VŠ Plzeň 33:55 + 1:32 9090
7. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 34:22 + 1:59 8961
8. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 34:28 + 2:05 8932
9. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 35:34 + 3:11 8618
10. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 35:43 + 3:20 8575
11. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 35:44 + 3:21 8570
12. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 36:36 + 4:13 8322
13. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 36:49 + 4:26 8260
14. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 36:51 + 4:28 8251
15. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 37:05 + 4:42 8184
16. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 37:06 + 4:43 8179
17. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 37:07 + 4:44 8175
18. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 37:43 + 5:20 8003
19. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 37:47 + 5:24 7984
20. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 37:51 + 5:28 7965
20. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 37:51 + 5:28 7965
22. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 37:54 + 5:31 7951
23. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 37:59 + 5:36 7927
24. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 38:08 + 5:45 7884
25. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 38:13 + 5:50 7860
26. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 38:21 + 5:58 7822
27. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 38:49 + 6:26 7689
28. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 38:57 + 6:34 7651
29. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 6:49 7579
30. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 39:30 + 7:07 7493
31. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 39:41 + 7:18 7441
32. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 39:51 + 7:28 7393
33. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 40:03 + 7:40 7336
34. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 40:17 + 7:54 7269
35. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 40:26 + 8:03 7227
36. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 40:42 + 8:19 7150
37. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 40:48 + 8:25 7122
38. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 8:29 7103
39. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 41:06 + 8:43 7036
40. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 41:16 + 8:53 6988
41. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 41:28 + 9:05 6931
42. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 41:29 + 9:06 6926
43. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 41:33 + 9:10 6907
44. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 9:27 6826
45. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 42:12 + 9:49 6721
46. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:16 + 9:53 6702
47. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 42:27 + 10:04 6650
48. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 42:40 + 10:17 6588
49. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 42:41 + 10:18 6583
50. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 42:48 + 10:25 6550
51. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 42:53 + 10:30 6526
52. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 43:23 + 11:00 6383
53. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 43:26 + 11:03 6369
54. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 43:27 + 11:04 6364
55. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:32 + 11:09 6340
56. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 45:26 + 13:03 5797
57. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 45:47 + 13:24 5697
58. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:07 + 14:44 5316
59. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia VŠ Plzeň 47:17 + 14:54 5268
60. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 47:40 + 15:17 5159
61. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 49:37 + 17:14 4601
62. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 53:10 + 20:47 3586
63. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 58:04 + 25:41 2185
Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka DISK 0
H21C
4.60 km, 80 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6092
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 26:35 6635
2. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 28:12 + 1:37 6268
3. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 28:56 + 2:21 6102
4. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 29:09 + 2:34 6053
5. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 29:44 + 3:09 5920
6. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 31:10 + 4:35 5595
7. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 5:04 5485
8. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 31:43 + 5:08 5470
9. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 31:50 + 5:15 5444
10. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 32:06 + 5:31 5383
11. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 32:11 + 5:36 5364
12. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 33:38 + 7:03 5035
13. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 34:26 + 7:51 4853
13. Neumann Petr 6YC8700 C Neregistrovaní 34:26 + 7:51
15. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 34:54 + 8:19 4747
16. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 35:19 + 8:44 4653
17. Hlaváč Jaroslav EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha 35:34 + 8:59 4596
18. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 35:35 + 9:00 4592
19. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 35:53 + 9:18 4524
20. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 36:10 + 9:35 4460
21. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 36:55 + 10:20 4290
21. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 36:55 + 10:20 4290
23. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:20 + 10:45 4195
24. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 37:38 + 11:03 4127
25. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 38:45 + 12:10 3873
26. Štěňha Martin EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha 38:50 + 12:15 3854
26. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 38:50 + 12:15 3854
28. Charvát Jiří STH9204 C SK Studenec 39:19 + 12:44 3745
29. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 39:28 + 12:53 3711
30. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 39:35 + 13:00 3684
31. Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 39:39 + 13:04 3669
32. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:47 + 13:12 3639
33. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 40:27 + 13:52 3487
34. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 40:54 + 14:19 3385
35. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 40:57 + 14:22 3374
36. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:58 + 14:23 3370
37. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:02 + 14:27 3355
38. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 41:26 + 14:51 3264
39. Lenkei Ákos 46H8200 C Hidegkúti Spartacus 41:27 + 14:52
40. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:39 + 15:04 3215
41. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 42:03 + 15:28 3124
42. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 42:25 + 15:50 3041
43. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 42:41 + 16:06 2980
44. Jedlička Lukáš SHK8100 C OK Slavia Hradec Králové 42:44 + 16:09 2969
45. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 42:50 + 16:15 2946
46. Heřman Ondřej KRE9510 C OOB TJ Sokol Křemže 42:55 + 16:20
47. Zelinka Jan LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice 43:29 + 16:54 2799
48. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 43:47 + 17:12 2731
49. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 43:56 + 17:21 2697
50. Lukavec Petr SMR7800 C SK SNS Smržovka 44:08 + 17:33 2651
51. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 44:09 + 17:34 2647
52. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 45:14 + 18:39 2401
53. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 45:36 + 19:01 2318
54. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 45:39 + 19:04 2307
55. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:09 + 19:34 2193
56. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 46:16 + 19:41 2167
56. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 46:16 + 19:41 2167
58. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:26 + 19:51 2129
59. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 47:27 + 20:52 1898
60. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 47:49 + 21:14 1815
61. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 48:14 + 21:39 1720
62. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:32 + 21:57 1652
63. Heřman Daniel KRE7100 C OOB TJ Sokol Křemže 50:09 + 23:34 1285
64. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 50:17 + 23:42 1255
65. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:37 + 24:02 1179
66. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 50:50 + 24:15 1130
67. Žídek Karel TUR8207 C OOB TJ Turnov 52:32 + 25:57 744
68. Valach Marek TAP9703 C KOB TRETRA Praha 54:50 + 28:15 222
69. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 56:34 + 29:59 0
70. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 56:43 + 30:08 0
71. Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice 56:48 + 30:13 0
72. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 57:32 + 30:57 0
73. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:50 + 31:15 0
74. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 58:26 + 31:51 0
75. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 58:45 + 32:10 0
76. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 60:11 + 33:36 0
77. Kautský Jiří 9BC8200 C NNN 78:32 + 51:57
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK 0
Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov DISK 0
H35B
4.40 km, 120 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 31:38
2. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 33:10 + 1:32
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 33:17 + 1:39
4. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:46 + 2:08
5. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 33:49 + 2:11
6. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:25 + 3:47
7. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:59 + 5:21
8. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 37:56 + 6:18
9. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 38:34 + 6:56
10. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 38:51 + 7:13
11. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 39:15 + 7:37
12. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 41:27 + 9:49
13. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 41:53 + 10:15
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 42:15 + 10:37
15. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:55 + 11:17
16. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 43:48 + 12:10
17. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 46:08 + 14:30
18. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 46:40 + 15:02
19. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 46:59 + 15:21
20. Kopecky Martin OPI7400 C Orientační sporty Písek 47:56 + 16:18
21. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 48:01 + 16:23
22. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 49:00 + 17:22
23. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 49:28 + 17:50
24. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 58:12 + 26:34
25. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 61:49 + 30:11
26. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 62:48 + 31:10
27. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 82:00 + 50:22
H40B
4.20 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 29:13
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 29:51 + 0:38
3. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 30:43 + 1:30
4. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 30:47 + 1:34
5. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 30:51 + 1:38
5. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 30:51 + 1:38
7. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 31:08 + 1:55
8. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 31:36 + 2:23
9. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 31:43 + 2:30
10. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 32:35 + 3:22
11. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 33:19 + 4:06
12. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 33:28 + 4:15
13. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:12 + 4:59
14. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 34:28 + 5:15
15. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 34:42 + 5:29
16. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 35:17 + 6:04
17. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 35:32 + 6:19
18. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 36:13 + 7:00
19. Hill Richard 21G7600 C Airienteers 36:22 + 7:09
20. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 36:47 + 7:34
21. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 37:04 + 7:51
22. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 37:07 + 7:54
23. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 37:43 + 8:30
24. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 38:19 + 9:06
25. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 38:48 + 9:35
26. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 39:03 + 9:50
27. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 39:38 + 10:25
28. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 39:46 + 10:33
29. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 40:45 + 11:32
30. Glasnák Vladimír MFP7300 C VŠSK MFF UK Praha 40:57 + 11:44
31. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 41:13 + 12:00
32. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 42:30 + 13:17
33. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 44:42 + 15:29
34. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 47:28 + 18:15
35. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 48:09 + 18:56
36. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 49:30 + 20:17
37. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 51:11 + 21:58
38. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 51:18 + 22:05
39. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:48 + 26:35
40. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 70:30 + 41:17
Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice DISK
H45B
4.20 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 31:06
2. Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia VŠ Plzeň 31:21 + 0:15
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 33:29 + 2:23
4. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 33:55 + 2:49
5. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:20 + 3:14
6. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 35:24 + 4:18
7. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 36:18 + 5:12
7. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 36:18 + 5:12
9. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 37:26 + 6:20
10. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 37:42 + 6:36
11. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 38:07 + 7:01
12. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 38:14 + 7:08
13. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 39:15 + 8:09
14. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 40:00 + 8:54
15. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 40:03 + 8:57
16. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:11 + 9:05
17. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 40:16 + 9:10
18. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 41:34 + 10:28
19. Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:07 + 11:01
20. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 42:18 + 11:12
21. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:01 + 12:55
22. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň 44:59 + 13:53
23. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 45:23 + 14:17
24. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 46:21 + 15:15
25. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:26 + 15:20
26. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia VŠ Plzeň 47:36 + 16:30
27. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 48:48 + 17:42
28. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 50:05 + 18:59
29. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 50:18 + 19:12
30. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 51:05 + 19:59
31. Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 52:05 + 20:59
32. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 53:29 + 22:23
33. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 53:33 + 22:27
34. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 53:39 + 22:33
35. Krausz Milan FSP6700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:42 + 23:36
36. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 55:16 + 24:10
37. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 56:16 + 25:10
38. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:15 + 28:09
39. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:37 + 28:31
40. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 60:43 + 29:37
41. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 62:01 + 30:55
42. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 65:16 + 34:10
43. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 65:23 + 34:17
44. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:54 + 35:48
45. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 73:51 + 42:45
46. Renda Miroslav KAM7106 C OK Kamenice 94:53 + 63:47
Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov DISK
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50B
3.90 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 29:09
2. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 31:55 + 2:46
3. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 32:13 + 3:04
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 33:07 + 3:58
5. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 33:19 + 4:10
6. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 34:12 + 5:03
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 34:14 + 5:05
8. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 34:19 + 5:10
9. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 35:25 + 6:16
10. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 35:54 + 6:45
11. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 36:26 + 7:17
12. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:20 + 8:11
13. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 37:27 + 8:18
14. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 8:39
15. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 39:59 + 10:50
16. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 44:35 + 15:26
17. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 45:27 + 16:18
18. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 45:49 + 16:40
19. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:23 + 18:14
20. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 47:32 + 18:23
21. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:31 + 19:22
22. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:18 + 20:09
23. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 54:09 + 25:00
24. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 55:35 + 26:26
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 55:51 + 26:42
26. Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 74:38 + 45:29
Hlubuček Petr RIC6300 C OB Říčany DISK
H55B
3.80 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 27:35
2. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 30:05 + 2:30
3. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:54 + 3:19
4. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 32:08 + 4:33
5. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 33:22 + 5:47
6. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 33:30 + 5:55
7. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 34:11 + 6:36
8. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 34:14 + 6:39
9. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 34:19 + 6:44
10. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 34:42 + 7:07
11. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:08 + 7:33
12. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:47 + 8:12
13. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 35:51 + 8:16
14. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 36:02 + 8:27
15. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 37:18 + 9:43
16. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 37:42 + 10:07
17. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 37:51 + 10:16
18. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 38:44 + 11:09
19. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 12:36
20. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:48 + 14:13
21. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 42:52 + 15:17
22. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 45:41 + 18:06
23. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 18:59
24. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 47:38 + 20:03
25. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 48:00 + 20:25
26. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:39 + 22:04
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 52:44 + 25:09
28. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 57:00 + 29:25
29. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 66:08 + 38:33
30. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 67:58 + 40:23
31. Doležal Jan VPM5701 C KOS Slavia VŠ Plzeň 72:40 + 45:05
Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš DISK
Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga DISK
H60B
3.50 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 26:46
2. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 31:15 + 4:29
3. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 32:50 + 6:04
4. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:19 + 6:33
5. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 34:53 + 8:07
6. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 35:30 + 8:44
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 38:04 + 11:18
8. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 38:29 + 11:43
9. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 39:10 + 12:24
10. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 39:48 + 13:02
11. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 40:24 + 13:38
12. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:45 + 13:59
13. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 41:52 + 15:06
14. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 44:57 + 18:11
15. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 18:58
16. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 46:53 + 20:07
17. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 48:41 + 21:55
18. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 48:55 + 22:09
19. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 49:18 + 22:32
20. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 52:32 + 25:46
21. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 56:04 + 29:18
22. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 73:48 + 47:02
Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava DISK
H65B
3.10 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 23:26
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 28:30 + 5:04
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 29:53 + 6:27
4. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 31:36 + 8:10
5. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 31:47 + 8:21
6. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 32:23 + 8:57
7. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:31 + 9:05
8. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 33:17 + 9:51
9. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:16 + 10:50
10. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:52 + 11:26
11. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 35:20 + 11:54
12. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 35:26 + 12:00
13. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:20 + 12:54
14. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 37:06 + 13:40
15. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 37:11 + 13:45
16. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 37:44 + 14:18
17. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 38:29 + 15:03
18. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 40:15 + 16:49
19. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 41:40 + 18:14
20. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 42:06 + 18:40
21. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 42:14 + 18:48
22. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 42:30 + 19:04
23. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 43:22 + 19:56
24. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 44:43 + 21:17
25. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 46:57 + 23:31
26. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 47:52 + 24:26
27. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 49:44 + 26:18
28. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:08 + 27:42
29. Pokorný Karel TCB4701 C SK Technik České Budějovice 65:59 + 42:33
H70B
2.80 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:15
2. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:54 + 7:39
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 32:03 + 7:48
4. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 33:50 + 9:35
5. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 36:56 + 12:41
6. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 39:43 + 15:28
7. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 40:15 + 16:00
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 42:30 + 18:15
9. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 42:47 + 18:32
10. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 18:44
11. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 43:16 + 19:01
12. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 43:37 + 19:22
13. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 44:40 + 20:25
14. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 45:04 + 20:49
15. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 48:02 + 23:47
16. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 52:51 + 28:36
17. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 56:23 + 32:08
18. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 58:28 + 34:13
19. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 99:12 + 74:57
H75B
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 29:30
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 31:49 + 2:19
3. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 38:34 + 9:04
4. Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 145:43 + 116:13
Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín DISK
Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga DISK
H80B
2.10 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:46
2. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 39:17 + 1:31
3. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 41:40 + 3:54
4. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 46:30 + 8:44
5. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:45 + 15:59
T1
3.10 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 25:13
2. Šklíba Jaromír TJN0000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:38 + 5:25
3. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 32:52 + 7:39
4. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 33:33 + 8:20
5. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 33:36 + 8:23
6. Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 34:25 + 9:12
7. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 36:12 + 10:59
8. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 36:49 + 11:36
9. Liberda Ondřej KSH7508 C OB Kašperské Hory 39:21 + 14:08
10. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 40:22 + 15:09
11. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 42:51 + 17:38
12. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 43:51 + 18:38
13. Hejnalová Eva KAM9651 C OK Kamenice 43:58 + 18:45
14. Pospíšil Radek NNN000e C Neregistrovaní 45:05 + 19:52
14. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 45:05 + 19:52
16. Kučera Petr DOR7700 C OK Dobříš 51:24 + 26:11
16. Pejšek Jindřich JHB9900 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:24 + 26:11
18. Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 51:35 + 26:22
19. Paurová Lenka NNN9955 C Neregistrovaní 52:37 + 27:24
20. Vrtišková Kateřina ZVO7452 C OB SK Zvole 52:47 + 27:34
21. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 55:38 + 30:25
22. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 55:40 + 30:27
23. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 56:07 + 30:54
24. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 58:51 + 33:38
25. Líbalová Marcela ROU6551 C SKOB Roudnice nad Labem 58:54 + 33:41
26. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 61:27 + 36:14
27. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 66:11 + 40:58
28. Housková Monika DOR005d C OK Dobříš 71:28 + 46:15
29. Koubková Daniela DOR7451 C OK Dobříš 71:54 + 46:41
30. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 76:18 + 51:05
31. Füllsack David DOR8000 C OK Dobříš 77:24 + 52:11
32. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice 83:52 + 58:39
33. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 87:37 + 62:24
34. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 118:45 + 93:32
Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice DISK
T2
5.10 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté Krůty 48:01
2. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 48:22 + 0:21
3. Kruliš Petr 8KC6900 C ZŠ a MŠ Chotyně 49:43 + 1:42
4. Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga 55:27 + 7:26
5. Křístek Lukáš ROZ9999 C OK Roztoky 58:10 + 10:09
6. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 60:55 + 12:54
7. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 61:29 + 13:28
8. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 63:20 + 15:19
9. Kopáček Jiří DOR6100 C OK Dobříš 72:27 + 24:26
10. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 77:55 + 29:54
11. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:54 + 32:53
12. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 83:32 + 35:31
13. Honsová Jitka ZBP7352 C OOB SK Zbraslav 85:17 + 37:16
14. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 92:15 + 44:14
15. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 93:20 + 45:19
16. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 93:33 + 45:32
17. Nebeský Daniel NNN000a C Neregistrovaní 119:26 + 71:25
18. Metlička Tomáš ZBP000a C OOB SK Zbraslav 152:48 + 104:47
Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha DISK
Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy DISK
T2ULTIMATE
5.10 km, 130 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 42:08
2. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:20 + 10:12
3. Tichá Tereza SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec 52:48 + 10:40
4. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 55:10 + 13:02
5. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 61:55 + 19:47
6. Poloprutská Markéta TUR9252 R OOB TJ Turnov 63:50 + 21:42
7. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 100:53 + 58:45
Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor DISK
MS Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 36:07 +
TF
2.90 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zikmund Bárta NNN005e C Neregistrovaní 25:26
2. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 26:03 + 0:37
3. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 30:51 + 5:25
4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:05 + 5:39
5. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 31:31 + 6:05
6. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 31:32 + 6:06
7. Jakab Sára 46H9150 C Hidegkúti Spartacus 32:32 + 7:06
8. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 32:50 + 7:24
9. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 35:22 + 9:56
10. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 36:57 + 11:31
11. Hill Daisy NNN005c C Neregistrovaní 37:49 + 12:23
12. Petriláková Amálie Rebeka 9EC0950 C NNN Příbram 38:37 + 13:11
13. Hlubuček Ondřej NNN000b C Neregistrovaní 40:25 + 14:59
14. Váchová Soňa MFP1050 C VŠSK MFF UK Praha 43:21 + 17:55
15. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 44:00 + 18:34
16. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 52:59 + 27:33
17. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 53:14 + 27:48
18. Honsová Johana ZBP0852 C OOB SK Zbraslav 54:27 + 29:01
19. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 56:39 + 31:13
20. Nitsch Ondřej FSP1000 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:43 + 31:17
21. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 59:42 + 34:16
22. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 60:26 + 35:00
23. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 61:54 + 36:28
24. Ouhrabka Vít NNN000g C Neregistrovaní 103:19 + 77:53
25. Kalinová Lisa NNN005f C Neregistrovaní 103:21 + 77:55