Logo

Výsledky závodu: Czech O-Tour 2022 (1. závod) - Terezín - E1

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Terezín, prostory městského infocentra, 50.5123778N, 14.1459261E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Terezín Bastion 5, 1 : 4 000, e = 2 m, ISSprOM 2019, autor Aleš Hejna, revize Pavel Simr (2022), tisk na pretex
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Duda Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Buk Petr - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA-2     NEBOJSA     OPEN-M     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M-2     ZACATECN-2     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10L 1.44 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grande Ema PGP1251 SK Praga 19:56
2. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 28:30 + 8:34
3. Hrušková Tereza DOR1451 OK Dobříš 29:48 + 9:52
4. Košárková Aneta PGP1255 SK Praga 30:39 + 10:43
5. Bednaříková Eva TAP1550 KOB Tretra Praha 37:56 + 18:00
6. Hrušková Zuzana DOR1452 OK Dobříš 39:48 + 19:52
7. Mrázová Lucie VSP1251 USK Praha 42:02 + 22:06
8. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 60:08 + 40:12
Neškudlová Kateřina KAM1450 OK Kamenice DISK

D10 1.60 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouhrabková Bára TAP1256 KOB Tretra Praha 17:06
2. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 20:23 + 3:17
3. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 21:08 + 4:02

D12 1.86 km, 10 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 14:19
2. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 14:21 + 0:02
3. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:30 + 1:11
4. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 15:38 + 1:19
4. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 15:38 + 1:19
6. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 16:19 + 2:00
7. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 16:55 + 2:36
8. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 17:18 + 2:59
9. Brotánková Klára ROU1151 SKOB Roudnice nad Labem 17:22 + 3:03
10. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 18:55 + 4:36
11. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:02 + 4:43
12. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 19:11 + 4:52
13. Mrázková Berta PGP1155 SK Praga 19:31 + 5:12
14. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 20:30 + 6:11
15. Jirousová Edita TAP1056 KOB Tretra Praha 22:56 + 8:37
16. Brumovská Markéta 0100002 24:54 + 10:35
17. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 25:41 + 11:22
18. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 29:51 + 15:32
19. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 30:52 + 16:33
20. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 55:15 + 40:56

D14A 2.35 km, 15 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 14:39
2. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 14:59 + 0:20
3. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 15:10 + 0:31
3. Zabořilová Anna TUR0951 OOB TJ Turnov 15:10 + 0:31
5. Wetzel Jannika 24D0952 SV Robotron Dresden 15:15 + 0:36
6. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 16:02 + 1:23
7. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 16:11 + 1:32
8. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 16:16 + 1:37
9. Pompe Greta 24D0950 SV Robotron Dresden 16:38 + 1:59
10. Wetzel Emilia 24D0951 SV Robotron Dresden 16:49 + 2:10
11. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 17:16 + 2:37
12. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 17:18 + 2:39
13. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 17:28 + 2:49
14. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 17:34 + 2:55
15. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 18:10 + 3:31
16. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:41 + 6:02
17. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 20:42 + 6:03
18. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 21:22 + 6:43
19. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 22:15 + 7:36
20. Vaňková Barbora ROZ0959 OK Roztoky 22:27 + 7:48
21. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 22:32 + 7:53
22. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:33 + 8:54
23. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:18 + 9:39
24. Smutná Markéta DLP0950 OOB TJ Dukla Praha 33:37 + 18:58
Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha DISK
Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice DISK

D14B 1.91 km, 10 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 14:41
2. Šlinská Amálie KUL0852 KOB Ústí nad Labem 15:41 + 1:00
3. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 18:20 + 3:39
4. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 19:09 + 4:28
5. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 19:11 + 4:30
6. Pavlova Lenka JJN0850 Team Jizerky 22:35 + 7:54
7. Kleinová Linda LTP0850 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:20 + 8:39
8. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 26:18 + 11:37
9. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 26:53 + 12:12
10. Belžíková Nelly KVS0953 SKOB Kobra Vsetín 27:35 + 12:54
11. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 29:37 + 14:56
12. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 46:47 + 32:06

D16A 2.52 km, 20 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 13:47
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 13:48 + 0:01
3. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 14:45 + 0:58
4. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 15:06 + 1:19
5. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 15:18 + 1:31
6. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 15:41 + 1:54
7. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 15:53 + 2:06
8. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:13 + 2:26
9. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 16:45 + 2:58
10. Šilerová Petra DKP0760 Oddíl OB Kotlářka 16:56 + 3:09
11. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 17:02 + 3:15
12. Drechsler Luise 0110003 17:08 + 3:21
13. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 17:15 + 3:28
14. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 17:40 + 3:53
15. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 17:51 + 4:04
16. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 4:16
17. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 18:57 + 5:10
18. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 19:29 + 5:42
19. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 19:43 + 5:56
20. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 20:22 + 6:35
21. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 20:35 + 6:48
22. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 21:27 + 7:40
23. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 21:47 + 8:00
24. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:24 + 8:37
25. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 23:56 + 10:09
Lindig Stanja 19D0650 SSV Planeta Radebeul DISK
Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Konovalova Daria BOR0661 OK Jiskra Nový Bor DISK
Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš DISK

D16B 2.42 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 20:10
2. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 22:13 + 2:03
3. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 22:56 + 2:46

D18A 2.59 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 12:50
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 13:41 + 0:51
3. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 13:52 + 1:02
4. Krejčová Lucie PGP0455 SK Praga 14:21 + 1:31
5. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:42 + 1:52
6. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 14:43 + 1:53
7. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 15:01 + 2:11
8. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 15:52 + 3:02
9. Pompe Lone Constanze 24D0550 SV Robotron Dresden 16:42 + 3:52
10. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 16:56 + 4:06
11. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 18:49 + 5:59
12. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 27:48 + 14:58
Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka DISK

D18B 2.52 km, 20 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 19:40
2. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 21:42 + 2:02
3. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 29:23 + 9:43

D21E 3.36 km, 25 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9510

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 16:12 9629
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 16:27 + 0:15 9484
3. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 16:34 + 0:22 9417
4. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 16:57 + 0:45 9195
5. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 16:58 + 0:46 9185
6. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 17:20 + 1:08 8972
7. Dittrichová Michaela LCE0250 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:43 + 1:31 8750
8. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 17:53 + 1:41 8654
9. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Brno Žabovřesky 17:55 + 1:43 8634
10. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 17:57 + 1:45 8615
11. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 18:00 + 1:48 8586
11. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 18:00 + 1:48 8586
13. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 18:19 + 2:07 8402
14. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 18:22 + 2:10 8373
15. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 18:36 + 2:24 8238
16. Kaufmann Hanne 71D0352 USV TU Dresden 18:44 + 2:32
17. Uiboupin Kerstin NNN6002 Neregistrovaní 19:01 + 2:49
18. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 19:07 + 2:55 7939
19. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 19:11 + 2:59 7900
20. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 19:12 + 3:00 7890
21. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 19:13 + 3:01 7881
22. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 19:23 + 3:11 7784
23. Surkova Polina PGP0157 SK Praga 19:36 + 3:24 7658
24. Pavlíková Markéta DOK0053 OK Doksy 20:12 + 4:00 7311
25. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 20:14 + 4:02 7291
26. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Brno Žabovřesky 20:24 + 4:12 7195
27. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 20:25 + 4:13 7185
28. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 20:31 + 4:19 7127
29. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 20:38 + 4:26 7059
29. Gregorová Kamila SJH8150 SOS Jindřichův Hradec 20:38 + 4:26 7059
31. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 20:41 + 4:29 7030
32. Chvalová Věra ZTC9452 Západočeské sportovní centrum OB 20:48 + 4:36 6963
33. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 21:04 + 4:52 6808
34. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 21:12 + 5:00 6731
35. Horová Pavla UOL9454 SOB Olomouc 21:31 + 5:19 6547
36. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 21:36 + 5:24 6499
37. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 21:48 + 5:36 6383
38. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 22:12 + 6:00 6151
39. Kubecová Kateřina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 22:26 + 6:14 6016
40. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 23:05 + 6:53 5639
41. Benešová Iva ZTC9696 Západočeské sportovní centrum OB 24:45 + 8:33 4673
42. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 25:11 + 8:59 4422
43. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 25:47 + 9:35 4074
44. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 29:48 + 13:36 1746
Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast DISK 0

D21A 3.19 km, 25 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7632

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 15:59 7829
2. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 16:16 + 0:17 7697
3. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 16:58 + 0:59 7371
4. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 17:03 + 1:04 7332
5. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 17:55 + 1:56 6929
6. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 17:57 + 1:58 6914
7. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:12 + 2:13 6797
8. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 18:26 + 2:27 6689
9. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 18:28 + 2:29 6673
10. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 18:32 + 2:33 6642
11. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 18:34 + 2:35 6627
12. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 18:36 + 2:37 6611
13. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 18:45 + 2:46 6542
14. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 18:48 + 2:49 6518
15. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 18:51 + 2:52 6495
16. Janatová Lucie TJN8154 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:52 + 2:53 6487
17. Fořtová Johana PGP9354 SK Praga 18:55 + 2:56 6464
18. Večeřová Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:10 + 3:11 6348
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 19:11 + 3:12 6340
20. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 19:13 + 3:14 6324
21. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 19:15 + 3:16 6309
22. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 19:18 + 3:19 6286
23. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 19:32 + 3:33 6177
24. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 19:55 + 3:56 5999
25. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 20:05 + 4:06 5921
26. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 20:06 + 4:07 5914
27. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 20:12 + 4:13 5867
28. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:22 + 4:23 5789
29. Müllerová Eva PGP9657 SK Praga 20:52 + 4:53 5557
30. Procházková Stěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 21:01 + 5:02 5487
31. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 21:11 + 5:12 5410
32. Baierová Hana TUR8989 OOB TJ Turnov 21:12 + 5:13 5402
33. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 21:14 + 5:15 5386
34. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 21:18 + 5:19 5355
35. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:22 + 5:23 5324
36. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 21:38 + 5:39 5200
37. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:03 + 6:04 5006
38. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:05 + 6:06 4991
39. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 22:12 + 6:13 4937
40. Riby Rose DOK0052 OK Doksy 22:14 + 6:15 4921
41. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 22:15 + 6:16 4913
42. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:17 + 6:18 4898
43. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 22:46 + 6:47 4673
44. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 22:56 + 6:57 4595
45. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 23:15 + 7:16 4448
46. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 23:37 + 7:38 4277
47. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 23:59 + 8:00 4107
48. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 24:38 + 8:39 3804
49. Kafková Dominika PGP9053 SK Praga 24:42 + 8:43 3773
50. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 24:44 + 8:45 3758
51. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 25:12 + 9:13 3541
52. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 25:18 + 9:19 3494
53. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 25:46 + 9:47 3277
54. Hrdličková Jana 0190001 27:38 + 11:39
55. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 29:32 + 13:33 1525
Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Králová Vanda PGP8755 SK Praga DISK 0
Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice DISK 0
Beitlerová Hana DKP8761 Oddíl OB Kotlářka DISK 0

D21B 2.82 km, 20 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4668

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vlčková Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 15:51 4779
2. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 16:06 + 0:15 4707
3. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 16:46 + 0:55 4516
4. Bernatíková Hana SIT0252 OK SILESIA 17:25 + 1:34 4329
5. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 17:56 + 2:05 4180
6. Pangrácová Anna DKL9150 KOB Kladno 18:02 + 2:11 4152
7. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 18:22 + 2:31 4056
8. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 18:51 + 3:00 3917
9. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 18:55 + 3:04 3898
10. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 18:59 + 3:08 3879
11. Baziková Justýna TJP9851 TJ Sokol Troja 20:45 + 4:54 3371
12. Podešvová Vlasta ZBM9250 SK Brno Žabovřesky 21:02 + 5:11 3289
13. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 21:12 + 5:21 3242
14. Vaňková Martina 0040001 22:18 + 6:27
15. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 22:47 + 6:56 2786
16. Březovská Tereza 0140002 23:13 + 7:22
17. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:39 + 7:48 2537
18. Kastnerová Lucie NNN1046 Neregistrovaní 24:02 + 8:11
19. Březovská Klára 0140003 24:20 + 8:29
20. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 24:34 + 8:43 2274
21. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 24:38 + 8:47 2255
22. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 25:49 + 9:58 1915
23. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 26:43 + 10:52 1656
24. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 26:53 + 11:02 1608
25. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 27:02 + 11:11 1565
26. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:01 + 12:10 1282
27. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 28:46 + 12:55 1067
28. Hornová Lenka UOL9053 SOB Olomouc 29:18 + 13:27 913
29. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 31:12 + 15:21 367
30. Albrechtová Zuzana SMB0050 SKOB Mladá Boleslav 31:42 + 15:51 224
31. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 32:10 + 16:19 89
Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov DISK 0

D35A 2.85 km, 15 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:38
2. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 19:40 + 0:02
3. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 19:42 + 0:04
4. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 20:00 + 0:22
5. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 20:11 + 0:33
6. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 20:44 + 1:06
7. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 21:08 + 1:30
8. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 21:21 + 1:43
9. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 21:27 + 1:49
10. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 21:30 + 1:52
11. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 21:42 + 2:04
12. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 21:55 + 2:17
13. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 22:00 + 2:22
14. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 22:28 + 2:50
15. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 22:37 + 2:59
16. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 23:11 + 3:33
17. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:36 + 3:58
18. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 23:51 + 4:13
19. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 24:10 + 4:32
20. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 24:17 + 4:39
21. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 24:38 + 5:00
22. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 24:43 + 5:05
23. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 24:54 + 5:16
24. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 24:59 + 5:21
25. Krupová Tereza PGP8756 SK Praga 25:06 + 5:28
26. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 25:42 + 6:04
27. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:46 + 6:08
28. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 26:03 + 6:25
29. Šichová Jaroslava DLP8052 OOB TJ Dukla Praha 28:09 + 8:31
30. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 28:13 + 8:35
30. Smolková Alena OKP6452 SK OK 24 Praha 28:13 + 8:35
32. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:13 + 9:35
33. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 30:23 + 10:45
34. Mikeszová Martina DKP8162 Oddíl OB Kotlářka 37:53 + 18:15
35. Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka 38:09 + 18:31
36. Smutná Anna DLP8050 OOB TJ Dukla Praha 39:31 + 19:53
Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka DISK
Mesiarkinová Kamila NNN1047 Neregistrovaní DISK

D35B 2.58 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 18:56
2. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 22:38 + 3:42
3. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 24:04 + 5:08
4. Kmentová Lenka ZAM8552 OB T.J. Sokol Žamberk 24:36 + 5:40
5. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 24:49 + 5:53
6. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 24:55 + 5:59
7. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 25:42 + 6:46
8. Seemann Anna KDZ8750 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 26:15 + 7:19
9. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 28:28 + 9:32
10. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 28:47 + 9:51
11. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 29:32 + 10:36
12. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:45 + 10:49
13. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:49 + 10:53
14. Straková Linda LME7950 SK Los Mělník 30:47 + 11:51
15. Magazu Radmila DOR7853 OK Dobříš 31:14 + 12:18
16. Pinďáková Veronika KVS7850 SKOB Kobra Vsetín 31:34 + 12:38
17. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 33:38 + 14:42
18. Spieszová Lucie KDZ8050 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 34:10 + 15:14
19. Mikulčíková Irena KVS7750 SKOB Kobra Vsetín 35:34 + 16:38
20. Cooiman Markéta MKP8050 SK GORDIC Praha Kačerov 37:52 + 18:56
21. Vaňková Alice ROZ7950 OK Roztoky 40:40 + 21:44
22. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 41:39 + 22:43
23. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 41:54 + 22:58
24. Blahůtová Klára MKP8150 SK GORDIC Praha Kačerov 363:04 + 344:08
Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava DISK

D45A 2.62 km, 30 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 16:29
2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 16:43 + 0:14
3. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 17:04 + 0:35
4. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 17:08 + 0:39
4. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 17:08 + 0:39
6. Pompe Katja 24D7650 SV Robotron Dresden 17:14 + 0:45
7. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 17:16 + 0:47
8. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 18:30 + 2:01
9. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 18:36 + 2:07
10. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 18:39 + 2:10
11. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 19:37 + 3:08
12. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 19:52 + 3:23
13. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 19:55 + 3:26
13. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 19:55 + 3:26
15. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 20:09 + 3:40
16. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 20:11 + 3:42
17. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 20:15 + 3:46
18. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 20:23 + 3:54
19. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 20:26 + 3:57
20. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 20:37 + 4:08
21. Patzeltová Beatrice LDC6850 KOB Děčín 20:59 + 4:30
22. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 21:06 + 4:37
23. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 21:13 + 4:44
24. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 21:21 + 4:52
25. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 21:49 + 5:20
26. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 22:06 + 5:37
27. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:12 + 5:43
28. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 22:13 + 5:44
29. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 22:56 + 6:27
30. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 22:59 + 6:30
31. Malečková Iva VSP7559 USK Praha 23:03 + 6:34
32. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 23:06 + 6:37
32. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:06 + 6:37
34. Wetzel Annegret 24D7651 SV Robotron Dresden 23:22 + 6:53
35. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 23:44 + 7:15
36. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 23:49 + 7:20
37. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 24:54 + 8:25
38. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 27:52 + 11:23
39. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 28:03 + 11:34
40. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 29:20 + 12:51
41. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 29:38 + 13:09
42. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 29:52 + 13:23
43. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 31:24 + 14:55
44. Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov 34:12 + 17:43
45. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 34:20 + 17:51

D45B 2.45 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 16:12
2. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 17:41 + 1:29
3. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:17 + 2:05
4. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 18:52 + 2:40
5. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 19:12 + 3:00
6. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 19:36 + 3:24
7. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 20:26 + 4:14
8. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 20:33 + 4:21
9. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 20:38 + 4:26
10. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 20:56 + 4:44
11. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 21:04 + 4:52
12. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:18 + 5:06
13. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 21:54 + 5:42
14. Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:01 + 5:49
15. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 23:44 + 7:32
16. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 23:59 + 7:47
17. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 24:13 + 8:01
18. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 24:32 + 8:20
19. Jelínková Jiřina LTP7551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:51 + 9:39
20. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:01 + 9:49
21. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 26:31 + 10:19
22. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 26:48 + 10:36
23. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:19 + 11:07
24. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 28:14 + 12:02
25. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 28:52 + 12:40
26. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 29:13 + 13:01
27. Pavlova Irena JJN7650 Team Jizerky 30:39 + 14:27
28. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 31:29 + 15:17
29. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:58 + 16:46
30. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 34:11 + 17:59
31. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 34:38 + 18:26
32. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 40:26 + 24:14
33. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 46:34 + 30:22
Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice DISK
Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering DISK
Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek DISK
Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha DISK
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK

D55A 2.42 km, 20 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 17:40
2. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 18:39 + 0:59
3. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 19:07 + 1:27
4. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 19:43 + 2:03
5. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 20:26 + 2:46
6. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 22:54 + 5:14
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 24:21 + 6:41
8. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:56 + 7:16
9. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 26:26 + 8:46
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:23 + 9:43
11. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:32 + 10:52
12. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 28:51 + 11:11
13. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 33:22 + 15:42
14. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 35:30 + 17:50
15. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 41:42 + 24:02
16. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 45:49 + 28:09
Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín DISK

D55B 2.32 km, 25 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 17:39
2. Léharová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 19:39 + 2:00
3. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 22:32 + 4:53
4. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 23:26 + 5:47
5. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 27:13 + 9:34
6. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 29:36 + 11:57
7. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 30:39 + 13:00
8. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 32:40 + 15:01
9. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 34:59 + 17:20
10. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 35:52 + 18:13
11. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:36 + 20:57
12. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 41:02 + 23:23
13. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:21 + 23:42

D65A 2.38 km, 25 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 20:17
2. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 26:35 + 6:18
3. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 27:58 + 7:41
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 28:22 + 8:05
5. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 29:22 + 9:05
6. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 30:06 + 9:49
7. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 31:04 + 10:47
8. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:40 + 13:23
9. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 34:27 + 14:10
10. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 38:28 + 18:11
Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov DISK

D65B 1.83 km, 15 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 25:43
2. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 27:38 + 1:55
3. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 27:41 + 1:58
4. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:52 + 7:09
Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK

D75 1.85 km, 15 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 29:24
2. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 29:25 + 0:01
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 51:57 + 22:33

H10L 1.41 km, 10 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 21:15
2. Kolín Jonáš JIL1500 OK Jilemnice 23:09 + 1:54
3. Hýbl Šimon TAP1401 KOB Tretra Praha 26:45 + 5:30
4. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 27:40 + 6:25
5. Brotánek Jan ROU1401 SKOB Roudnice nad Labem 34:58 + 13:43
6. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 40:44 + 19:29
7. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 40:58 + 19:43
8. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:23 + 28:08
9. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 50:27 + 29:12
Smutný Martin DLP1300 OOB TJ Dukla Praha DISK

H10 1.87 km, 10 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 11:48
2. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 14:31 + 2:43
3. Klein David LTP1200 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:45 + 3:57
4. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 18:18 + 6:30
5. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 20:02 + 8:14
6. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:24 + 8:36
7. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 21:45 + 9:57
8. Kollár Daniel KDZ1201 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 22:29 + 10:41
9. Novák Matyáš LTP1201 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:28 + 13:40
10. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 31:50 + 20:02
11. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 43:09 + 31:21
Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice DISK

H12 2.02 km, 10 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 10:27
2. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 12:31 + 2:04
3. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 12:55 + 2:28
4. Vaněk Lukáš ROZ1101 OK Roztoky 13:05 + 2:38
5. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:21 + 2:54
6. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 13:54 + 3:27
7. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 14:14 + 3:47
8. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 14:32 + 4:05
9. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 14:40 + 4:13
10. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 14:50 + 4:23
11. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 14:55 + 4:28
12. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 15:29 + 5:02
13. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 16:30 + 6:03
14. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 17:50 + 7:23
15. Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha 17:54 + 7:27
16. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 19:31 + 9:04
17. Burgr Adam MKP1100 SK GORDIC Praha Kačerov 20:00 + 9:33
18. Narendra Dominik MKP1000 SK GORDIC Praha Kačerov 20:15 + 9:48
19. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 21:23 + 10:56
20. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 22:30 + 12:03
21. Kubišta Anton VLI1103 Slavia Liberec orienteering 25:15 + 14:48
22. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:03 + 17:36
23. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 28:55 + 18:28
24. Kvasnička Jakub KDZ1100 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 32:26 + 21:59
25. Fedorov Mikhail BOR1109 OK Jiskra Nový Bor 33:36 + 23:09
Pachnik Antoni 0200002 DISK

H14A 2.63 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 12:21
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 12:29 + 0:08
3. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 14:20 + 1:59
4. Zápotocký Jiří PGP0808 SK Praga 14:31 + 2:10
5. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 14:51 + 2:30
6. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:04 + 2:43
7. Kutek Matěj TUR0908 OOB TJ Turnov 15:10 + 2:49
8. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 15:12 + 2:51
9. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 15:15 + 2:54
10. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 15:38 + 3:17
11. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 16:33 + 4:12
12. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 16:34 + 4:13
13. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 16:38 + 4:17
14. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 16:39 + 4:18
15. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 16:52 + 4:31
15. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 16:52 + 4:31
17. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 17:28 + 5:07
18. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 17:43 + 5:22
19. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 17:59 + 5:38
20. Pohoretskyi Maksym BOR0805 OK Jiskra Nový Bor 20:24 + 8:03
21. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 20:31 + 8:10
22. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 20:32 + 8:11
23. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 22:02 + 9:41
Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka DISK
Lucke Julius 18D0800 Post SV Dresden DISK
Vaněček Jan DKP0824 Oddíl OB Kotlářka DISK

H14B 2.04 km, 10 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 13:53
2. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:52 + 2:59
3. Saupe Emil 0110006 18:54 + 5:01
4. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 19:41 + 5:48
5. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 23:18 + 9:25
6. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 23:19 + 9:26
7. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 25:38 + 11:45
8. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 25:56 + 12:03
9. Bukva Matyáš PGP0905 SK Praga 31:32 + 17:39
10. Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd 34:13 + 20:20
Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha DISK

H16A 2.85 km, 15 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 12:37
2. Dequiedt Loic 24D0600 SV Robotron Dresden 12:48 + 0:11
3. Srb Vladimír LPU0714 OK Lokomotiva Pardubice 12:58 + 0:21
4. Koliáš Štěpán PGP0610 SK Praga 13:29 + 0:52
5. Saupe David 0110005 14:16 + 1:39
6. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 14:18 + 1:41
7. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 14:43 + 2:06
8. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 14:55 + 2:18
9. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 14:58 + 2:21
10. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 15:09 + 2:32
11. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 15:48 + 3:11
12. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:55 + 3:18
13. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 16:29 + 3:52
14. Městka Václav VSP0600 USK Praha 16:45 + 4:08
15. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 16:47 + 4:10
16. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 16:54 + 4:17
17. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 16:56 + 4:19
18. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 17:37 + 5:00
18. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 17:37 + 5:00
20. Mühlstädt Lennart 24D0700 SV Robotron Dresden 17:44 + 5:07
21. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 18:37 + 6:00
22. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 18:44 + 6:07
23. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 19:04 + 6:27
24. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 19:26 + 6:49
25. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 19:38 + 7:01
26. Hejcman Jaroslav ROU0704 SKOB Roudnice nad Labem 21:13 + 8:36
27. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 24:17 + 11:40
Pachnik Jędrzej TJN0607 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Wetzel Niklas 24D0701 SV Robotron Dresden DISK
Drechsler Jakob 0110001 DISK
Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka DISK
Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem DISK

H16B 2.63 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jareš Ondřej KUL0600 KOB Ústí nad Labem 15:23
2. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:35 + 0:12
3. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:10 + 1:47
4. Šoltész Vojtěch LTP0604 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:00 + 2:37
5. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 18:18 + 2:55
6. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:35 + 3:12
7. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 19:00 + 3:37
8. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 19:20 + 3:57
9. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 20:13 + 4:50
10. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 20:28 + 5:05
11. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 22:32 + 7:09
12. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 23:00 + 7:37
13. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 23:25 + 8:02
14. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 30:04 + 14:41
15. Mackovič Adam HCE0700 TJ Hostivice 31:58 + 16:35
16. Kašpar Patrik KDZ0700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 44:52 + 29:29
Bradáč Václav LLI0600 LOK-o Liberec DISK

H18A 3.17 km, 20 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 14:16
2. Němec David ZTC0504 Západočeské sportovní centrum OB 14:38 + 0:22
3. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 14:48 + 0:32
4. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 14:51 + 0:35
5. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 14:55 + 0:39
6. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 15:29 + 1:13
7. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 15:30 + 1:14
8. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 15:44 + 1:28
9. Siegert Marek 71D0400 USV TU Dresden 16:13 + 1:57
10. Retek David LTU0402 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:22 + 2:06
11. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 18:00 + 3:44
12. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:41 + 4:25
13. Lucke Moritz 18D0400 Post SV Dresden 19:01 + 4:45
14. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:50 + 5:34
15. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 21:12 + 6:56
16. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 21:32 + 7:16
17. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 22:09 + 7:53
18. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 22:14 + 7:58
19. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 22:35 + 8:19
20. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 22:40 + 8:24

H18B 2.85 km, 15 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kándl Matěj PGP0508 SK Praga 24:51
2. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 26:17 + 1:26

H21E 4.01 km, 30 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9175

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 14:42 9493
2. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 14:54 + 0:12 9372
3. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 16:05 + 1:23 8659
4. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 16:18 + 1:36 8529
5. Pachnik Stanisław TJN0307 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:26 + 1:44 8448
6. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 16:44 + 2:02 8268
6. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 16:44 + 2:02 8268
8. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 16:46 + 2:04 8248
8. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 16:46 + 2:04 8248
10. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 16:50 + 2:08 8207
11. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 16:52 + 2:10 8187
12. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 16:58 + 2:16 8127
13. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 17:03 + 2:21
14. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 17:07 + 2:25 8037
15. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 17:18 + 2:36 7926
16. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 17:22 + 2:40 7886
17. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 17:23 + 2:41 7876
18. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 17:24 + 2:42 7866
19. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 17:25 + 2:43 7856
20. Levytskyi Nazar NNN1071 Neregistrovaní 17:39 + 2:57
20. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 17:39 + 2:57 7715
22. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 17:42 + 3:00 7685
23. Kunckel Konstantin TUR0300 OOB TJ Turnov 17:45 + 3:03 7655
24. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 17:48 + 3:06 7625
25. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 17:54 + 3:12 7565
26. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 3:14 7545
27. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 17:58 + 3:16 7525
28. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 18:11 + 3:29 7394
29. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 18:14 + 3:32 7364
30. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 18:16 + 3:34 7344
31. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 18:18 + 3:36 7324
32. Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno 18:20 + 3:38 7304
33. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 18:22 + 3:40 7284
34. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 18:26 + 3:44 7243
35. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 18:29 + 3:47 7213
36. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 18:38 + 3:56 7123
37. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 18:44 + 4:02 7063
38. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 18:48 + 4:06 7022
39. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 18:50 + 4:08 7002
40. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 18:53 + 4:11 6972
41. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:54 + 4:12 6962
42. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 18:55 + 4:13 6952
43. Janas Petr PGP0200 SK Praga 18:56 + 4:14 6942
43. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 18:56 + 4:14 6942
45. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 18:59 + 4:17
46. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 19:13 + 4:31 6771
47. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 19:14 + 4:32 6761
48. Dlabaja Štěpán JJN8508 Team Jizerky 19:16 + 4:34 6741
49. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 19:25 + 4:43 6651
50. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 19:33 + 4:51 6571
51. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 19:37 + 4:55 6530
52. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 19:38 + 4:56 6520
53. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 19:51 + 5:09 6390
54. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 19:55 + 5:13 6350
55. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 20:00 + 5:18 6299
56. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 20:07 + 5:25 6229
56. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 20:07 + 5:25 6229
58. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 20:11 + 5:29 6189
59. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 20:39 + 5:57 5908
60. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 21:02 + 6:20 5677
61. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 21:15 + 6:33 5546
62. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 21:19 + 6:37 5506
63. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 21:57 + 7:15 5125
64. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 21:58 + 7:16 5115
64. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 21:58 + 7:16 5115
66. Arenth Ole Jorgen Bogen MOV9900 SKOB Ostrava 22:00 + 7:18 5094
67. Zelenin Anatoly NNN1041 Neregistrovaní 22:03 + 7:21
68. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 22:35 + 7:53 4743
69. Kielb Karol NNN6005 Neregistrovaní 22:55 + 8:13
70. Fišer Jan SNA9302 TJ START Náchod 23:04 + 8:22 4452
71. Knitsch Sebastian NNN1042 Neregistrovaní 23:05 + 8:23
72. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 23:08 + 8:26 4412
73. Janas Adam PGP0404 SK Praga 23:10 + 8:28 4392
74. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 23:11 + 8:29 4382
75. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 23:12 + 8:30 4371
76. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 24:45 + 10:03 3438
77. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 24:57 + 10:15 3317
78. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 25:39 + 10:57 2895
79. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 25:50 + 11:08 2785
80. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 26:08 + 11:26 2604
81. Buklík Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 26:33 + 11:51 2353
82. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:18 + 12:36 1901
83. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:03 + 14:21 847
84. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 35:46 + 21:04 0
Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha DISK 0
Valeš Jiří ZTC9502 Západočeské sportovní centrum OB DISK 0
Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Burda Matěj DISK
Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov DISK 0
Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov DISK 0
Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava DISK 0
Kabát Martin PGP0408 SK Praga DISK 0
Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga DISK 0
Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov DISK 0
Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava DISK 0
Košárek Pavel PGP7107 SK Praga DISK 0
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0

H21A 3.59 km, 25 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6653

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 16:21 6716
2. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 16:25 + 0:04 6689
3. Srb Vladimír LPU7818 OK Lokomotiva Pardubice 16:45 + 0:24 6555
4. Geiler Till NNN6004 Neregistrovaní 16:53 + 0:32
5. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 17:07 + 0:46 6407
6. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 17:31 + 1:10 6246
7. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 17:38 + 1:17 6199
8. Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky 17:48 + 1:27 6131
9. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 17:58 + 1:37 6064
10. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 18:09 + 1:48 5990
11. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 18:27 + 2:06 5869
12. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 18:29 + 2:08 5856
13. Šrubař Michal ZBM8607 SK Brno Žabovřesky 18:48 + 2:27 5728
14. Kočíb Jan TJN9303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:52 + 2:31 5702
15. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 18:54 + 2:33 5688
16. Zalaba Tomáš SHK0105 OK Slavia Hradec Králové 19:00 + 2:39 5648
17. Kazda Adam ZBM9104 SK Brno Žabovřesky 19:06 + 2:45 5607
18. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 19:12 + 2:51 5567
19. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 19:14 + 2:53 5554
20. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 19:21 + 3:00 5507
21. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:22 + 3:01 5500
22. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 19:40 + 3:19 5379
23. Léhar Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 19:50 + 3:29 5312
24. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 19:51 + 3:30 5305
25. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 19:52 + 3:31 5298
26. Spilka Marek DKL8300 KOB Kladno 19:57 + 3:36 5265
27. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 20:02 + 3:41 5231
28. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:09 + 3:48 5184
29. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 20:20 + 3:59 5110
30. Dvořáček Dan MFP7903 Matfyz Praha 20:29 + 4:08 5050
31. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 20:34 + 4:13 5016
32. Semerád Jan UOL9400 SOB Olomouc 20:39 + 4:18 4983
33. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Brno Žabovřesky 21:00 + 4:39 4842
34. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 21:11 + 4:50 4768
35. Červinka Mário SHK9500 OK Slavia Hradec Králové 21:29 + 5:08 4647
36. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 21:30 + 5:09 4640
37. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 21:33 + 5:12 4620
38. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:38 + 6:17 4183
39. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 22:41 + 6:20 4163
40. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 22:55 + 6:34 4069
41. Kočíb Jiří TJN9602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:59 + 6:38 4042
42. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:00 + 6:39 4035
43. Pecka Marek EKP9000 VŠTJ Ekonom Praha 23:13 + 6:52 3948
44. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 23:17 + 6:56 3921
45. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 23:30 + 7:09 3834
46. Hartoš Radim 0120001 23:32 + 7:11
47. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 24:05 + 7:44 3599
48. Janas Petr PGP7106 SK Praga 24:32 + 8:11 3417
49. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 24:42 + 8:21 3350
50. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:26 + 9:05 3055
51. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 26:09 + 9:48 2766
52. Janda Benedikt MFP9902 Matfyz Praha 29:12 + 12:51 1536
53. Kovařovic Vojtěch ZBM9203 SK Brno Žabovřesky 32:08 + 15:47 354
Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky DISK 0

H21B 3.33 km, 25 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4657

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 18:03 4710
2. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 18:15 + 0:12 4659
3. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 18:29 + 0:26 4600
4. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 19:24 + 1:21 4366
5. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 19:29 + 1:26 4345
6. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 20:30 + 2:27 4086
7. Havlas Jan                 NNN1062  Neregistrovaní 20:36 + 2:33
7. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 20:36 + 2:33 4060
9. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 20:51 + 2:48 3996
10. Birnstock Jan NNN6003 Neregistrovaní 21:50 + 3:47
11. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 22:53 + 4:50 3478
12. Rašek Filip 0140001 23:16 + 5:13
13. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 23:23 + 5:20 3350
14. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 23:55 + 5:52 3214
15. Nykl Jan TAP9001 KOB Tretra Praha 24:13 + 6:10 3138
16. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 24:14 + 6:11 3134
17. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:18 + 6:15 3117
18. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 24:22 + 6:19 3100
19. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 24:37 + 6:34 3036
19. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 24:37 + 6:34 3036
21. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:49 + 6:46 2985
22. Rokoš Jan ROU8802 SKOB Roudnice nad Labem 25:03 + 7:00 2925
23. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:09 + 7:06 2900
24. Štěpán Marek 0170002 25:37 + 7:34
25. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 26:16 + 8:13 2615
26. Reichl Tomáš MKP0100 SK GORDIC Praha Kačerov 27:49 + 9:46 2220
27. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 28:07 + 10:04 2143
28. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 29:16 + 11:13 1850
29. Švestka Jakub KVS0310 SKOB Kobra Vsetín 31:00 + 12:57 1408
30. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 33:54 + 15:51 669
31. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 43:26 + 25:23 0

H35A 3.44 km, 25 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 17:40
2. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 17:58 + 0:18
3. Möser Uwe 0110004 19:05 + 1:25
4. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 19:15 + 1:35
5. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 19:48 + 2:08
6. Průša Michal VSP7310 USK Praha 20:09 + 2:29
7. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 20:26 + 2:46
8. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 20:37 + 2:57
9. Šálek Jan LDC8502 KOB Děčín 21:00 + 3:20
10. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:15 + 3:35
11. Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice 21:20 + 3:40
12. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 21:29 + 3:49
13. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 21:41 + 4:01
14. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 22:00 + 4:20
15. Maroušek Vít 0020001 23:30 + 5:50
16. Šnyrch Marek    NNN1064  Neregistrovaní 24:15 + 6:35
17. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 25:24 + 7:44
18. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 26:06 + 8:26
19. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 26:57 + 9:17
20. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 27:56 + 10:16
21. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 29:00 + 11:20
22. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 29:31 + 11:51
23. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 31:22 + 13:42
24. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 31:35 + 13:55
25. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 33:11 + 15:31
26. Erlitz Jakub LCE8601 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:56 + 18:16
Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín DISK
Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor DISK
Hejčl Aleš KUL7800 KOB Ústí nad Labem DISK

H35B 2.93 km, 25 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 16:59
2. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 17:17 + 0:18
3. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 18:34 + 1:35
4. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 19:22 + 2:23
5. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 19:54 + 2:55
6. Fiala Jakub SLA8500 SKOB Slaný 21:11 + 4:12
7. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 21:14 + 4:15
8. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 21:25 + 4:26
9. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 21:39 + 4:40
10. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 22:24 + 5:25
11. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 22:28 + 5:29
12. Palaščak Ján EKP VŠTJ Ekonom Praha 22:51 + 5:52
13. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:57 + 9:58
14. Burgr Richard MKP8402 SK GORDIC Praha Kačerov 29:48 + 12:49
15. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 30:33 + 13:34

H45A 2.92 km, 30 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 16:28
2. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 16:32 + 0:04
3. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 16:39 + 0:11
4. Wetzel Hendryk 24D6900 SV Robotron Dresden 16:58 + 0:30
5. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 17:05 + 0:37
5. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 17:05 + 0:37
7. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 17:14 + 0:46
8. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 17:32 + 1:04
9. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 17:33 + 1:05
10. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 17:47 + 1:19
11. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 18:05 + 1:37
12. Komín David PGP7405 SK Praga 18:16 + 1:48
13. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 18:29 + 2:01
14. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 18:32 + 2:04
15. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 18:44 + 2:16
16. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 18:50 + 2:22
17. Lucke Jens 18D7300 Post SV Dresden 19:01 + 2:33
18. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 19:03 + 2:35
19. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 19:13 + 2:45
20. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:16 + 2:48
21. Pachnik Dariusz 0200001 19:18 + 2:50
22. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 19:22 + 2:54
23. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 19:28 + 3:00
24. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 19:47 + 3:19
25. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 19:57 + 3:29
26. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 20:06 + 3:38
27. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 20:11 + 3:43
28. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 20:17 + 3:49
29. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:20 + 3:52
30. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 20:30 + 4:02
30. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 20:30 + 4:02
32. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 20:45 + 4:17
33. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:49 + 4:21
34. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 20:52 + 4:24
35. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 21:04 + 4:36
36. Kvasnička Ladislav KDZ7400 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 21:14 + 4:46
37. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 21:23 + 4:55
38. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 21:35 + 5:07
39. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 21:50 + 5:22
40. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 21:52 + 5:24
41. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 22:05 + 5:37
42. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 22:39 + 6:11
43. Lisý Ondřej JJN7101 Team Jizerky 23:06 + 6:38
44. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 23:18 + 6:50
45. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 23:28 + 7:00
46. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 24:00 + 7:32
47. Votava Jan KUL7601 KOB Ústí nad Labem 24:01 + 7:33
48. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 24:19 + 7:51
49. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:36 + 8:08
50. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 24:55 + 8:27
51. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 25:00 + 8:32
52. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:10 + 8:42
53. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 25:32 + 9:04
54. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:09 + 9:41
54. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 26:09 + 9:41
56. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 27:03 + 10:35
57. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 27:19 + 10:51
58. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 28:48 + 12:20
59. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 28:49 + 12:21
60. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 29:09 + 12:41
61. Ludovit Pavela KYS7501 29:10 + 12:42
62. Dvořák Radim KUL7501 KOB Ústí nad Labem 30:17 + 13:49
63. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 31:22 + 14:54
Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov DISK
Rod Jan VSP7423 USK Praha DISK
Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor DISK
Hinterholzinger Petr KUL6702 KOB Ústí nad Labem DISK
Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové DISK
Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun DISK

H45B 2.56 km, 35 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 17:23
2. Bernatík Aleš