Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy 2022 - stav po 2 závodech

Datum:
01.05.2022
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2022-05-2121.05.2022 Žebříček B-Čechy DKL Ano Ano
2022-05-2222.05.2022 Žebříček B-Čechy DKL Ano Ano
2022-06-1818.06.2022 Žebříček B-Čechy SJH Ne Ne
2022-06-1919.06.2022 Žebříček B-Čechy SJH Ne Ne
2022-09-1010.09.2022 Žebříček B-Čechy KRL Ne Ne
2022-09-1111.09.2022 Žebříček B-Čechy KRL Ne Ne
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    

D14B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Tomášková Matilda TUR0957 A 200.23 1. 101.69( 1) 98.54( 3)
2 Hanušová Markéta VRL0852 A 198.65 1. 97.68( 4)100.97( 1)
3 Vyziblová Viktorie SJC0853 A 196.29 2. 100.11( 2) 96.18( 5)
4 Štěpová Barbora PGP0951 A 195.18 2. 94.69( 6)100.49( 2)
5 Kutlvašrová Pavla VRL0951 A 186.33 5. 94.81( 5) 91.52(12)
6 Chrástová Barbora STH0851 A 185.70 7. 90.40( 8) 95.30( 7)
7 Šimůnková Michaela TAP0851 A 182.49 8. 88.20(11) 94.29( 8)
8 Lošťáková Ela PGP0957 A 182.00 10. 89.33(10) 92.67(10)
9 Vondráčková Alžběta DKP0864 A 180.20 3. 98.19( 3) 82.01(19)
10 Flossmannová Lucie VLI0852 A 177.58 11. 85.32(13) 92.26(11)
11 Malečková Pavlína VSP0855 A 177.43 9. 83.34(15) 94.09( 9)
12 Mayerová Daniela KSH0852 A 174.00 4. 77.08(20) 96.92( 4)
13 Čapková Markéta PHK0850 A 172.58 7. 94.35( 7) 78.23(22)
14 Nožičková Eva JJN0852 A 171.09 13. 81.25(16) 89.84(13)
15 Šestáková Johana VLI0853 A 168.05 16. 80.91(17) 87.14(16)
16 Březinová Antonie CHA0851 A 164.05 15. 75.83(21) 88.22(15)
17 Kunášková Karolína VLI0851 A 163.83 9. 89.38( 9) 74.45(26)
18 Soukupová Marie BOR0952 A 160.05 6. 64.14(32) 95.91( 6)
19 Hrušková Tereza PGP0953 A 157.40 12. 88.14(12) 69.26(35)
20 Hladíková Julie DKP0857 B 155.18 14. 65.61(28) 89.57(14)
21 Kynčlová Anna JIL0852 B 152.52 14. 84.81(14) 67.71(38)
22 Seidlová Magdalena RIC0950 B 152.23 21. 72.78(24) 79.45(21)
23 Ehlerová Anna VSP0854 B 150.26 18. 80.86(18) 69.40(34)
24 Kučerová Kateřina VSP0950 B 150.12 20. 70.47(26) 79.65(20)
25 Kellerová Alice CHT0852 B 149.09 23. 71.60(25) 77.49(23)
26 Zakouřilová Klára VSP0850 B 146.99 19. 77.19(19) 69.80(33)
27 Ritterová Lída ONO0851 B 141.64 22. 73.80(22) 67.84(37)
28 Pěkná Alžběta ROU0950 B 141.26 23. 73.35(23) 67.91(36)
29 Čivrná Eliška VRL0851 B 138.10 28. 63.92(33) 74.18(28)
30 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 135.03 25. 58.89(37) 76.14(25)
31 Málková Michaela PHK0853 B 134.55 24. 58.27(38) 76.28(24)
32 Bartalošová Anežka PGP0853 B 124.01 31. 64.26(31) 59.75(44)
33 Vondráčková Jolana DKP1058 B 121.20 35. 60.98(35) 60.22(42)
34 Mikulová Tereza ZVO0851 B 120.89 27. 67.08(27) 53.81(50)
35 Beránková Hedvika VPM0850 B 120.72 36. 60.70(36) 60.02(43)
36 Balcarová Olga SNA0851 B 118.29 27. 44.04(48) 74.25(27)
37 Nováková Anna Marie CTB0951 B 115.22 41. 53.92(41) 61.30(41)
38 Kunartová Dominika PHK0888 B 111.43 32. 41.56(51) 69.87(32)
39 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B 109.41 43. 51.55(43) 57.86(47)
40 Salabová Pavlína JIL0954 B 108.80 43. 51.55(43) 57.25(48)
41 Michalíková Klára ZVO0954 B 106.57 34. 63.75(34) 42.82(56)
42 Havrdová Selina SJC0950 B 106.40 40. 57.65(40) 48.75(54)
43 Gelnerová Markéta KRL0952 B 104.19 42. 52.06(42) 52.13(52)
44 Jedličková Veronika SHK0850 B 103.07 30. 64.71(30) 38.36(60)
45 Baštová Justýna DOR0952 B 101.49 29. 30.21(59) 71.28(29)
46 Sobotová Kateřina VPM0851 B 101.05 39. 39.41(54) 61.64(39)
47 Stehlíková Tereza LPM0951 B 97.67 31. 27.67(61) 70.00(31)
48 Balejová Sofie KAM0951 B 96.76 49. 41.33(52) 55.43(49)
49 Sochorová Kristýna SHK0953 96.10 50. 42.29(50) 53.81(50)
50 Macková Gita LPU0961 91.37 53. 40.32(53) 51.05(53)
51 Plachá Nora STA0851 90.85 46. 32.92(56) 57.93(46)
52 Sobotková Lada OPI0951 89.62 29. 65.56(29) 24.06(63)
53 Vltavská Eliška SJC0850 87.64 18. 3.67(65) 83.97(18)
54 Macháčková Tereza LPU0951 84.93 47. 44.95(47) 39.98(59)
55 Novotná Karolína TUR0853 84.37 17. 84.37(17)
56 Žemlová Magdalena KAM0950 79.11 49. 43.31(49) 35.80(61)
57 Blahutová Lucie MFP0950 75.74 56. 32.92(56) 42.82(56)
58 Švíglerová Anna LPU0952 75.13 55. 28.40(60) 46.73(55)
59 Lapáčková Šárka SHK0954 73.37 46. 47.15(46) 26.22(62)
60 Nemšovská Magdalena VSP0853 70.74 30. 0.00(66) 70.74(30)
61 Mišeková Lucie KAM1050 67.97 45. 9.37(64) 58.60(45)
62 Bartalošová Ada PGP1050 64.98 39. 57.99(39) 6.99(65)
63 Hanáková Aneta KRL0951 61.64 39. 0.00(67) 61.64(39)
64 Hančová Karolína VRL0952 51.10 45. 51.10(45)
65 Hovorková Elen LPU0954 44.79 62. 24.17(62) 20.62(64)
66 Novotná Barbora VTA0957 41.87 58. 41.87(58)
67 Dvořáková Lucie PGP0956 33.15 55. 33.15(55) 0.00(66)
68 Drápová Justýna OSN0990 32.13 58. 32.13(58) 0.00(67)
69 Jarošová Linda VCB0950 22.42 63. 22.42(63) 0.00(68)

D16B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Urbánková Eva ONO0650 A 192.22 1. 101.69( 1) 90.53( 8)
2 Měšťanová Tereza TAP0653 A 191.81 2. 100.47( 2) 91.34( 7)
3 Podlešáková Monika PHK0752 A 191.21 3. 97.84( 3) 93.37( 5)
4 Netuková Anežka SHK0750 A 190.96 2. 92.72( 5) 98.24( 2)
5 Kašparová Alžběta DOR0753 A 187.70 4. 92.94( 4) 94.76( 4)
6 Baloghová Milena JJN0750 A 176.81 3. 79.44(16) 97.37( 3)
7 Balcarová Marie VLI0658 A 171.80 6. 92.35( 6) 79.45(16)
8 Chrtková Anežka PHK0658 A 169.11 11. 82.52(14) 86.59(11)
9 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B 167.84 9. 77.43(18) 90.41( 9)
10 Běloušková Kateřina CTB0752 B 167.73 6. 76.10(20) 91.63( 6)
11 Čečková Karolína SHK0650 B 167.68 12. 82.14(15) 85.54(12)
12 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 167.29 11. 84.41(11) 82.88(13)
13 Chlupáčová Anežka SHK0760 B 167.22 7. 90.49( 7) 76.73(22)
14 Štemberová Bára TJN0650 B 166.98 10. 84.63(10) 82.35(14)
15 Kocmanová Adéla BOR0752 B 166.06 1. 61.67(32)104.39( 1)
16 Krejčová Hana ROU0653 B 165.04 9. 88.19( 9) 76.85(21)
17 Podoubská Adéla TJN0658 B 157.57 15. 77.88(17) 79.69(15)
18 Savruková Adéla TJN0656 B 155.92 12. 83.89(12) 72.03(25)
19 Slavíková Tereza CHT0656 B 154.13 10. 65.86(29) 88.27(10)
20 Příkazská Zuzana PHK0654 B 151.52 17. 72.24(22) 79.28(17)
21 Pokorná Anežka KRL0757 B 146.12 19. 67.94(27) 78.18(19)
22 Svobodová Adriana FSP0653 B 144.38 8. 89.45( 8) 54.93(36)
23 Halámková Jana ONO0657 B 140.14 23. 65.15(30) 74.99(23)
24 Pekárková Bára ONO0655 B 138.64 21. 74.61(21) 64.03(28)
25 Malínská Nela SJC0650 B 136.98 19. 76.54(19) 60.44(31)
26 Ballonová Lucie PHK0664 B 134.88 13. 83.78(13) 51.10(38)
27 Benešová Michaela SJH0651 B 130.16 25. 70.42(25) 59.74(33)
28 Mimrová Kateřina CHC0658 B 129.31 18. 50.72(35) 78.59(18)
29 Sotonová Šárka TAP0655 B 123.09 24. 49.43(36) 73.66(24)
30 Hovorková Marie LDC0650 B 122.83 24. 71.09(24) 51.74(37)
31 Rejmanová Nikola BOR0656 B 119.44 31. 63.41(31) 56.03(35)
31 Stavrinou Kristýna SRK0751 B 119.44 23. 71.53(23) 47.91(41)
33 Švejdová Karolína ZVO0752 B 117.89 26. 46.20(41) 71.69(26)
34 Šilerová Petra DKP0760 B 114.84 32. 54.69(34) 60.15(32)
35 Gelnerová Anna KRL0653 B 113.91 26. 69.94(26) 43.97(43)
36 Votočková Amélie JIL0750 B 107.47 33. 58.22(33) 49.25(40)
37 Stará Barbora FSP0752 105.22 27. 40.26(43) 64.96(27)
38 Kropáčová Zuzana KRL0754 98.60 37. 48.72(37) 49.88(39)
39 Hamáčková Táňa STH0754 87.64 38. 47.61(38) 40.03(46)
40 Rejholcová Tereza BOR0751 87.36 40. 47.27(40) 40.09(45)
41 Gajdová Michaela VSP0752 85.54 42. 41.34(42) 44.20(42)
42 Dvořáková Veronika PGP0659 77.89 20. 77.89(20)
43 Leinweberová Julie FSP0755 76.44 39. 47.31(39) 29.13(47)
44 Fišarová Adéla KRL0651 75.96 29. 12.51(45) 63.45(29)
45 Vozábalová Hana PGP0654 67.64 28. 67.64(28)
46 Žemlová Barbora KAM0751 62.70 30. 62.70(30)
47 Heczková Anna VLI0652 59.74 33. 59.74(33)
48 Večerková Ema DKP0657 57.06 44. 13.26(44) 43.80(44)

D18B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Šestáková Marie VLI0452 A 207.26 1. 104.72( 1)102.54( 2)
2 Pavlíčková Hana KPY0450 A 204.32 1. 100.95( 2)103.37( 1)
3 Pekařová Nela VTA0552 A 180.57 5. 91.75( 5) 88.82( 5)
4 Počtová Klára OPI0453 A 176.39 6. 87.82( 6) 88.57( 6)
5 Blažková Veronika SJH0551 B 175.26 4. 84.54( 9) 90.72( 4)
6 Tomášková Linda TAP0455 B 172.21 3. 94.33( 3) 77.88(15)
7 Novotná Barbora TUR0552 B 171.95 3. 77.86(11) 94.09( 3)
8 Skácelová Kateřina JJN0550 B 171.15 4. 93.02( 4) 78.13(14)
9 Chvátilová Johana PHK0450 B 169.14 7. 86.67( 7) 82.47(10)
10 Šauli Kateřina ZTC0456 B 167.04 8. 86.47( 8) 80.57(12)
11 Tomášová Anna SRK0554 B 162.43 9. 78.35(10) 84.08( 9)
12 Cincibusová Lenka FSP0450 B 161.36 7. 73.96(13) 87.40( 7)
13 Szymanská Zuzana DKP0463 B 156.81 12. 77.27(12) 79.54(13)
14 Pecková Tereza VLI0551 B 155.88 8. 68.72(15) 87.16( 8)
15 De Heij Laura RIC0450 B 145.01 11. 63.71(17) 81.30(11)
16 Andrlová Lea SHK0463 B 137.74 16. 60.79(18) 76.95(16)
17 Gottsteinová Ema JIL0451 B 134.08 16. 68.26(16) 65.82(19)
18 Kopecká Anna JIL0552 B 118.26 14. 71.63(14) 46.63(24)
19 Holíková Simona ONO0553 115.39 18. 48.15(20) 67.24(18)
20 Čapková Anna PHK0451 111.34 20. 46.64(21) 64.70(20)
21 Kotenová Barbora RIC0452 100.15 19. 49.56(19) 50.59(23)
22 Hošková Kateřina LTU0451 78.33 17. 6.45(24) 71.88(17)
23 Pazderníková Jana OPI0452 65.22 21. 9.17(23) 56.05(21)
24 Kopecká Valentýna VSP0453 53.37 22. 53.37(22)
25 Gemperlová Eliška PGP0556 36.82 25. 36.82(25)
26 Řeháková Ludmila PGP0454 31.44 22. 31.44(22)

D20B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Vodičková Johana LPU0354 A 204.94 1. 105.84( 1) 99.10( 2)
2 Šafaříková Lucie OPI0350 A 195.12 1. 92.74( 4)102.38( 1)
3 Švecová Anežka ZVO0352 B 189.47 2. 97.83( 2) 91.64( 4)
4 Horáková Veronika PHK0353 B 185.82 3. 87.30( 5) 98.52( 3)
5 Dvořáková Hana PGP0355 B 182.34 3. 96.33( 3) 86.01( 5)
6 Kropáčková Vendula CHT0353 B 158.05 6. 79.79( 6) 78.26( 7)
7 Podrábská Marie JJN0251 150.33 6. 71.45( 7) 78.88( 6)
8 Linková Lucie JJN0254 136.52 8. 68.83( 8) 67.69( 8)

D35B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Horáčková Kateřina VLI8150 174.29 1. 100.00( 1) 74.29( 2)
2 Petriláková Petra DOR7656 142.71 2. 86.89( 2) 55.82( 3)
3 Heczková Bohdana VLI7750 100.00 1. 100.00( 1)
4 Kučerová Barbora HCE8650 82.71 4. 72.08( 4) 10.63( 4)
5 Málková Šárka CST8351 80.97 3. 80.97( 3)
6 Zenková Pavla BOR8450 44.79 5. 43.61( 5) 1.18( 5)

D40B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Chudíková Barbora SJI7850 208.37 1. 96.55( 3)111.82( 1)
2 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 196.82 1. 102.24( 1) 94.58( 2)
3 Patková Kateřina BOR7853 185.13 3. 91.53( 5) 93.60( 3)
4 Haasová Renata LPU7960 177.45 4. 93.28( 4) 84.17( 5)
5 Rücklová Alena VCB8150 175.82 4. 87.40( 7) 88.42( 4)
6 Veselá Eva VCB7853 165.91 6. 90.24( 6) 75.67( 7)
7 Komárková Lucie LTU7851 150.92 8. 76.10(10) 74.82( 8)
8 Bartáková Petra SJI8151 143.37 9. 83.40( 9) 59.97(11)
9 Ehlerová Petra VSP7855 138.66 10. 75.14(11) 63.52(10)
10 Sotonová Jitka TAP7950 136.90 9. 62.36(13) 74.54( 9)
11 Kuželová Michaela FSP7851 102.84 12. 50.76(16) 52.08(12)
12 Tomášková Radka TUV7851 101.21 2. 101.21( 2)
13 Procházková Jana DKP8052 98.33 14. 53.44(14) 44.89(14)
14 Bartalošová Jana PGP8154 86.21 8. 86.21( 8)
15 Bartoňová Terezie FSP7550 76.04 6. 76.04( 6)
16 Hradecká Petra DOK6850 73.19 12. 73.19(12)
17 Fibírová Zuzana FSP7555 52.84 15. 52.84(15)
18 Gregorová Lenka SJH7853 51.53 17. 44.38(17) 7.15(18)
19 Kmínková Michala DOK7850 48.30 13. 48.30(13)
20 Kučerková Romana STB8196 43.20 15. 43.20(15)
21 Ječmenová Věra ONO8050 38.44 18. 38.44(18)
22 Skripniková Kateřina FSP8051 32.98 16. 0.00(19) 32.98(16)
23 Vítečková Kateřina DKP7251 26.76 17. 26.76(17)

D45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Šimerková Olga PGP7551 210.34 1. 108.65( 1)101.69( 2)
2 Míková Lenka VCB7653 198.65 1. 95.64( 3)103.01( 1)
3 Folprechtová Kateřina VSP7460 173.09 2. 95.72( 2) 77.37( 7)
4 Švíglerová Pavla LPU7658 171.92 5. 90.13( 5) 81.79( 6)
5 Sobotová Jana VPM7250 164.47 4. 80.91( 7) 83.56( 4)
6 Tučková Monika BOR7650 155.86 6. 89.94( 6) 65.92(10)
7 Gajdová Kristina VSP7752 144.08 5. 61.55(10) 82.53( 5)
8 Dvorská Marie VLI7454 127.90 8. 67.14( 8) 60.76(11)
9 Malečková Iva VSP7559 123.67 9. 54.51(12) 69.16( 9)
10 Waldhauserová Irena BOR7459 116.01 9. 61.59( 9) 54.42(12)
11 Čivrná Karolína VRL7355 111.29 8. 38.10(15) 73.19( 8)
12 Městková Kateřina VSP7650 95.30 3. 95.30( 3)
13 Čečková Martina SHK7753 93.15 4. 93.15( 4)
14 Janošíková Olga VCB7552 87.12 13. 45.33(13) 41.79(13)
15 Jeřábková Tereza BOR7563 77.49 11. 60.02(11) 17.47(16)
16 Pelcová Pavla CST7454 48.94 16. 32.40(16) 16.54(17)
17 Držková Markéta LPU7670 44.64 14. 44.64(14)
18 Karafiátová Lucie BOR7658 40.91 14. 40.91(14)
19 Sedláčková Petra ROZ7050 22.98 15. 22.98(15)
20 Millionová Hedvika MAS7351 21.38 17. 21.38(17) 0.00(19)
21 Janoušková Iveta BOR7457 21.36 18. 11.06(18) 10.30(18)

D50B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Rejholcová Andrea BOR6951 208.70 1. 99.15( 2)109.55( 1)
2 Benešová Iva SJH7051 206.08 1. 107.67( 1) 98.41( 2)
3 Melišíková Radka TAP7152 185.21 3. 93.17( 3) 92.04( 3)
4 Nehasilová Zuzana LDC7150 178.17 4. 86.95( 4) 91.22( 4)
5 Nová Jana DOR7150 151.30 5. 83.30( 5) 68.00( 7)
6 Kotenová Klára RIC7252 106.44 7. 44.25( 7) 62.19( 9)
7 Riby Kateřina LTP7252 101.94 6. 61.02( 6) 40.92(10)
8 Šimůnková Martina TAP6851 93.46 8. 27.15(10) 66.31( 8)
9 Lesáková Věra TJN7152 82.63 6. 11.55(12) 71.08( 6)
10 Burdová Simona LDC6851 74.58 5. 74.58( 5)
11 Langrová Monika SHK7251 72.70 8. 39.96( 8) 32.74(11)
12 Dvořáková Ivana PGP7254 43.67 9. 30.64( 9) 13.03(12)
13 Gottfriedová Marcela VCB7055 15.78 11. 15.78(11)

D55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Stodůlková Lenka LTU6752 202.89 2. 102.30( 2)100.59( 2)
2 Cincibusová Ivana FSP6651 198.47 1. 93.92( 3)104.55( 1)
3 Thýnová Ivana SHK6651 181.75 3. 86.89( 4) 94.86( 3)
4 Halířová Eva BOR6654 172.85 5. 86.82( 5) 86.03( 7)
5 Pávková Jana BOR6550 165.38 4. 71.25( 6) 94.13( 4)
6 Hindráková Martina LTU6451 158.20 5. 71.14( 7) 87.06( 5)
7 Zelená Markéta PGP5850 152.59 6. 66.39( 8) 86.20( 6)
8 Čiháková Lenka KNC6750 140.96 9. 65.70( 9) 75.26( 9)
9 Kábrtová Iva PEN6350 132.29 8. 51.60(12) 80.69( 8)
10 Málková Věra CST6550 125.43 10. 61.15(10) 64.28(10)
11 Tenglerová Helena MLA6551 109.40 11. 55.63(11) 53.77(11)
12 Komersová Jana KNC6550 103.78 1. 103.78( 1)

D60B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Voltrová Svatava ROZ6150 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Sklenářová Jana MLA6258 129.56 2. 75.18( 2) 54.38( 3)
3 Havlíčková Jindřiška KNC6150 119.21 3. 73.04( 3) 46.17( 4)
4 Kohoutová Pavla KNC6251 98.67 4. 54.82( 4) 43.85( 5)
5 Bochenková Jana DOR6150 91.00 2. 91.00( 2)

D65B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Horová Magda VSP5450 229.23 1. 112.58( 1)116.65( 1)
2 Hušková Eva NPA5754 184.28 2. 96.31( 2) 87.97( 3)
3 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 173.09 3. 91.11( 3) 81.98( 4)
4 Ševčíková Alena CHA5351 124.21 5. 45.27( 6) 78.94( 5)
5 Kalibánová Jiřina NPA5351 123.68 5. 56.15( 5) 67.53( 6)
6 Nýdrlová Eva VRL5451 95.37 2. 95.37( 2)
7 Fejlková Alice SHK5351 88.12 7. 45.21( 7) 42.91( 7)
8 Šilerová Zdena KNC5750 81.21 4. 81.21( 4)

D70B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Dohnalová Dana VSP5050 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Šaffková Zuzana CHA5150 194.40 2. 99.75( 2) 94.65( 2)
3 Horáčková Stanislava VLI4950 145.02 3. 69.01( 3) 76.01( 3)
4 Karmazínová Ivana VLI5150 130.89 4. 66.98( 4) 63.91( 4)
5 Pachnerová Jaroslava VLI5152 24.96 5. 0.00( 5) 24.96( 5)

H14B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Metelka Tomáš PHK0801 A 207.09 1. 104.02( 1)103.07( 1)
2 Heczko Erik VLI0804 A 205.65 2. 103.33( 2)102.32( 2)
3 Zápotocký Jiří PGP0808 A 187.18 3. 92.66( 3) 94.52( 4)
4 Šubrt Jáchym DKP0800 A 178.47 3. 83.86( 9) 94.61( 3)
5 Sedláček Patrik DKP0816 A 177.78 4. 90.42( 4) 87.36( 6)
6 Machar Eda DKP0803 A 170.70 7. 85.57( 7) 85.13( 8)
7 Kubeček Antonín SNA0803 A 169.84 5. 82.39(10) 87.45( 5)
8 Šebelka Matěj VLI0805 A 167.80 7. 81.74(11) 86.06( 7)
9 Skripnik Matouš FSP0800 A 167.01 8. 85.04( 8) 81.97(10)
10 Kutek Matěj TUR0908 A 158.32 6. 86.67( 6) 71.65(21)
11 Macháček Tomáš SHK0811 A 156.11 13. 77.30(13) 78.81(15)
12 Štembera Vítek TJN0801 A 153.45 9. 69.53(18) 83.92( 9)
13 Žemlík Eduard TUR0909 A 149.03 14. 69.57(17) 79.46(14)
14 Parkan Tomáš SJH0803 A 146.29 14. 72.87(14) 73.42(17)
15 Engel Adam DKP0910 A 144.42 11. 63.38(25) 81.04(11)
16 Goláň František LPU0803 B 143.43 16. 68.43(20) 75.00(16)
17 Frosch Vítek LPU0801 B 143.17 5. 90.38( 5) 52.79(35)
18 Junek Matouš DKP0817 B 142.45 12. 61.50(27) 80.95(12)
19 Kvášovský Filip LTU0902 B 136.12 21. 66.51(21) 69.61(23)
20 Kroupa Matyáš LPU0902 B 133.51 19. 60.65(28) 72.86(19)
21 Termer Štěpán VSP0807 B 132.44 13. 51.77(37) 80.67(13)
22 Lamač František TUR0901 B 132.33 22. 61.79(26) 70.54(22)
23 Rémiš Šimon SHK0801 B 129.03 24. 64.44(24) 64.59(25)
24 Anděl Robin VPM0901 B 128.40 18. 55.35(33) 73.05(18)
25 Kučera Jakub VSP0900 B 126.60 19. 69.44(19) 57.16(32)
26 Vítek Vojtěch CHT0801 B 125.23 20. 52.46(36) 72.77(20)
27 Patka Marek BOR0902 B 123.90 12. 78.08(12) 45.82(40)
28 Rod Matyáš VSP0803 B 122.95 23. 64.68(23) 58.27(31)
29 Jelínek Vít SJH0804 B 117.59 16. 70.38(16) 47.21(39)
30 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 116.18 15. 72.50(15) 43.68(41)
31 Rémiš Štěpán SHK0802 B 114.62 29. 54.21(35) 60.41(29)
32 Etrych Jonáš DOR0907 B 111.13 28. 50.26(38) 60.87(28)
33 Koten Vojtěch DKP0815 B 107.58 31. 57.02(31) 50.56(37)
34 Nožička Jan JJN0800 B 105.53 22. 65.94(22) 39.59(44)
35 Magazu Lukas DOR0805 B 104.87 32. 56.54(32) 48.33(38)
36 Svítil Martin PGP0903 B 103.75 33. 47.62(43) 56.13(33)
37 Šimerka Ondřej PGP0800 102.49 27. 40.41(46) 62.08(27)
38 Pavelec Michal NPA0801 100.46 30. 41.63(45) 58.83(30)
39 Goláň Antonín LPU0804 95.35 24. 29.46(53) 65.89(24)
40 Gottstein Matouš JIL0901 91.46 39. 48.80(39) 42.66(42)
41 Kolář David ZVO0805 88.83 29. 58.90(29) 29.93(50)
42 Lesák Marek TJN0811 88.25 34. 35.28(49) 52.97(34)
43 Prášil Adam SJI0901 83.44 41. 47.66(41) 35.78(46)
44 Klusáček Mikuláš CTB0902 79.63 41. 47.66(41) 31.97(49)
45 Škorpil Marek HOR0900 68.95 43. 27.50(55) 41.45(43)
46 Kutlvašr Vladimír VRL1002 62.92 26. 62.92(26)
47 Jiras František DOR0900 62.61 47. 40.12(47) 22.49(54)
48 Sochor Jakub SHK0903 59.81 51. 31.65(51) 28.16(52)
49 Turek Jakub SKV0801 58.41 30. 58.41(30)
50 Doucha Tomáš SNA0801 55.41 36. 2.99(61) 52.42(36)
51 Jakubský David SHK0905 54.66 34. 54.66(34) 0.00(66)
52 Brabec Zdeněk MAS1001 51.28 48. 36.87(48) 14.41(59)
53 Kříž Matěj KAM0900 48.64 40. 48.64(40)
54 Skácel Jan VLI0901 46.81 48. 13.82(57) 32.99(48)
55 Maloch David LPU0905 45.70 52. 29.90(52) 15.80(58)
56 Pešek Ondřej SJC0802 42.49 44. 42.49(44) 0.00(69)
57 Spilka Petr JIL0803 38.03 50. 32.92(50) 5.11(62)
58 Vodrážka Štěpán VPM0802 37.36 45. 37.36(45)
59 Zavadil Matěj VSP0904 35.32 47. 0.00(69) 35.32(47)
60 Kmínek Ondřej DOK1000 29.55 51. 29.55(51)
61 Hradil Michal HCE0900 28.56 54. 28.56(54)
62 Prášil Šimon TTR0901 27.88 53. 0.00(68) 27.88(53)
63 Tejkl Štěpán TAP0807 21.93 55. 0.00(66) 21.93(55)
64 Černý Petr SJI0905 20.29 56. 20.29(56) 0.00(68)
65 Placek Tomas MLA0902 19.33 57. 3.07(60) 16.26(57)
66 Bartoň Theodor FSP1100 16.36 56. 16.36(56)
67 Cichra Patrik TAP0903 13.10 60. 13.10(60)
68 Venhoda Lukáš SJI0801 10.69 61. 0.00(65) 10.69(61)
69 Zavadil Adam KAM0901 9.42 58. 9.42(58) 0.00(67)
70 Šimek Vojtěch CHC1002 4.38 59. 4.29(59) 0.09(63)
71 Fibír Jakub FSP0900 2.74 62. 2.74(62)
72 Prinz Mikuláš MLA0901 1.24 63. 1.24(63)

H16B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Skripnik Nikola FSP0600 A 191.12 3. 94.18( 6) 96.94( 3)
2 Bárta Viktor ZVO0601 A 190.43 2. 92.28( 7) 98.15( 2)
3 Štichhauer Adam LPU0603 A 190.08 2. 102.61( 2) 87.47(10)
4 Lorenc Václav DOR0702 A 188.40 1. 83.49(13)104.91( 1)
5 Březina Karel CHA0605 A 187.11 5. 94.21( 5) 92.90( 5)
6 Myslík Vojtěch ONO0602 A 183.80 4. 94.31( 4) 89.49( 7)
7 Drahoňovský Tomáš TUR0701 A 183.18 3. 94.73( 3) 88.45( 8)
8 Flos Tomáš LPU0633 B 171.03 10. 88.70(10) 82.33(15)
9 Hendrych Vít SJI0601 B 170.23 9. 81.89(17) 88.34( 9)
10 Matyšek Ondřej PGP0703 B 169.29 8. 91.00( 8) 78.29(18)
11 Kuchař Ondřej TAP0609 B 168.36 1. 102.66( 1) 65.70(25)
12 Hájek Dominik LPU0607 B 167.96 12. 83.38(15) 84.58(12)
13 Jiroušek Dominik SRK0602 B 167.09 11. 80.20(19) 86.89(11)
14 Kopecký Matyáš DKP0613 B 161.24 9. 88.78( 9) 72.46(21)
15 Vyhnis Šimon TAP0613 B 160.97 14. 77.54(23) 83.43(14)
16 Machar Matěj DKP0604 B 160.75 16. 82.00(16) 78.75(17)
17 Havlíček Viktor BSO0602 B 160.24 16. 80.04(20) 80.20(16)
18 Žižka Přemysl DOR0706 B 156.90 12. 85.13(12) 71.77(22)
19 Stach Ondřej JIL0602 B 156.89 13. 72.48(28) 84.41(13)
20 Brabec Matěj MAS0701 B 151.09 11. 85.39(11) 65.70(25)
21 Novák Matyáš CTB0601 B 149.72 21. 78.24(21) 71.48(23)
22 Blažek Cyril SJH0701 B 147.32 20. 74.80(25) 72.52(20)
23 Vrba Matyáš FSP0706 B 145.99 4. 52.05(41) 93.94( 4)
24 Svítil Patrik PGP0706 B 139.93 19. 61.75(39) 78.18(19)
25 Beran František SLA0700 B 138.32 22. 78.22(22) 60.10(29)
26 Hůla Tomáš LBE0602 B 135.60 24. 66.37(33) 69.23(24)
27 Hlavatý Jan LPU0713 B 131.37 26. 73.86(26) 57.51(31)
28 Horák Martin VSP0601 B 125.76 28. 64.39(36) 61.37(28)
29 Jiras Antonín DOR0701 B 124.90 30. 66.24(34) 58.66(30)
30 Václavík Martin SLA0601 B 123.92 32. 68.15(32) 55.77(32)
31 Beneš Filip VLI0708 B 115.42 24. 76.91(24) 38.51(37)
32 Maglia Šimon ONO0702 B 115.36 27. 51.97(42) 63.39(27)
33 Studnička Jakub DKP0718 B 115.31 33. 65.77(35) 49.54(33)
34 Horák Filip PHK0701 B 105.47 35. 63.32(38) 42.15(35)
35 Kadaně Marek LPU0703 100.82 36. 58.73(40) 42.09(36)
36 Ječmen Matyáš ONO0600 100.30 37. 63.58(37) 36.72(38)
37 Zídek Filip PHK0706 89.72 6. 89.72( 6)
38 Kule Oliver ONO0701 89.55 14. 83.43(14) 6.12(40)
39 Prášil Jakub SJI0702 81.35 18. 81.35(18)
40 Černý Vojtěch DKP0712 80.76 39. 45.71(43) 35.05(39)
41 Procházka Vít DKP0711 74.21 34. 31.02(44) 43.19(34)
42 Weiss Hugo DKP0725 73.26 27. 73.26(27) 0.00(42)
43 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 70.23 29. 70.23(29)
44 Kurka Antonín SHK0700 68.64 30. 68.64(30)
45 Sobotka Ivo OPI0600 68.56 31. 68.56(31)
46 Hrdlička Šimon OPI0601 22.02 45. 22.02(45)
47 Svoboda Jan VTA0701 17.61 41. 15.99(46) 1.62(41)

H18B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Krpata Michal LPU0403 A 205.48 1. 101.04( 1)104.44( 1)
2 Fajfer Filip NPA0401 A 196.71 2. 99.87( 2) 96.84( 3)
3 Snížek Martin DOR0405 A 195.82 3. 99.09( 3) 96.73( 4)
4 Neumann Matěj PHK0400 A 191.59 2. 92.88( 6) 98.71( 2)
5 Černý Matouš TAP0501 A 187.79 5. 94.05( 5) 93.74( 7)
6 Heller Jiří ROU0501 B 185.51 6. 89.95( 8) 95.56( 6)
7 Vítek Matěj SJI0500 B 181.91 4. 85.18(13) 96.73( 4)
8 Vališ Vojtěch LPU0512 B 178.77 4. 94.62( 4) 84.15(14)
9 Marek Matěj JJN0402 B 175.55 11. 86.13(11) 89.42(12)
10 Morávek Martin SRK0503 B 175.31 10. 83.79(14) 91.52(10)
11 Janoch Samuel Jan MLA0502 B 172.28 8. 79.24(20) 93.04( 8)
12 Jakubský Adam SHK0406 B 171.61 11. 80.73(16) 90.88(11)
13 Jiras Jan DOR0505 B 170.46 10. 86.48(10) 83.98(16)
14 Janda Jakub DOR0403 B 170.31 9. 87.85( 9) 82.46(17)
15 Pekárek Tomáš LPU0515 B 169.53 7. 92.22( 7) 77.31(20)
16 Janas Adam PGP0404 B 169.44 12. 85.40(12) 84.04(15)
17 Novák Stanislav NPA0404 B 161.84 17. 80.44(17) 81.40(18)
18 Kužel Jan FSP0400 B 161.26 15. 82.84(15) 78.42(19)
19 Dundáček Karel SJH0401 B 150.27 21. 79.10(21) 71.17(22)
20 Lazák Jan LTU0500 B 142.95 21. 68.27(23) 74.68(21)
21 Nimshaus Viktor CHC0502 B 139.90 22. 70.25(22) 69.65(23)
22 Sobota Ondřej ZTC0502 B 138.28 19. 79.51(19) 58.77(26)
23 Kurka Jaroslav SHK0501 B 135.68 18. 80.12(18) 55.56(28)
24 Pivec Jan MLA0503 B 126.60 9. 34.49(29) 92.11( 9)
25 Šípek Ondřej LPU0505 B 116.31 24. 48.94(27) 67.37(24)
26 Kohoutek Vojtěch DKP0503 104.84 25. 58.88(25) 45.96(30)
27 Málek David PHK0504 102.58 27. 46.44(28) 56.14(27)
28 Janoušek Slávek BOR0400 93.47 26. 51.19(26) 42.28(31)
29 Klein Martin LTP0404 88.19 13. 88.19(13)
30 Jelínek Šimon BOR0510 85.54 25. 26.01(32) 59.53(25)
31 Mastník Ondřej JJN0501 80.07 29. 29.43(31) 50.64(29)
32 Pavelec Matěj NPA0501 67.46 30. 33.78(30) 33.68(33)
33 Velát Vojtěch OPI0400 64.16 24. 64.16(24)
34 Smékal Jan SJH0405 41.86 33. 16.07(33) 25.79(34)
35 Vacek František CHT0501 38.94 32. 3.38(34) 35.56(32)

H20B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Havlíček Albert BSO0304 A 200.34 1. 94.02( 5)106.32( 1)
2 Balcar Jiří SNA0301 A 193.45 2. 101.49( 2) 91.96( 6)
3 Šitina Tomáš LTU0300 B 191.85 3. 95.17( 3) 96.68( 3)
4 Fejfar Lukáš LPU0310 B 180.69 4. 84.73( 6) 95.96( 4)
5 Šimek Jakub CHC0303 B 160.62 7. 79.57( 8) 81.05( 7)
6 Moravec Jan ZAM0205 B 158.46 7. 79.63( 7) 78.83( 9)
7 Procinger Jakub VRL0305 B 155.57 8. 75.61( 9) 79.96( 8)
8 Novák Adam LPU0320 B 145.49 4. 94.56( 4) 50.93(11)
9 Riby Thomas LTP0202 B 110.67 10. 50.06(10) 60.61(10)
10 Venhoda Matěj SJI0301 103.34 1. 103.34( 1)
11 Kolář Matyáš PGP0304 97.00 2. 97.00( 2)
12 Lesák Ondřej TJN0306 92.96 5. 92.96( 5)
13 Kováč František MLA0201 35.57 11. 35.57(11)

H35B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Prošek Michal SJI7823 206.52 1. 103.45( 1)103.07( 2)
2 Šabatka Petr LPU8106 199.89 1. 94.72( 4)105.17( 1)
3 Kužel Tomáš FSP7610 185.57 3. 95.82( 3) 89.75( 4)
4 Skripnik Ondřej FSP7502 173.11 5. 88.61( 5) 84.50( 5)
5 Blažek Zdeněk SJH7601 155.17 6. 78.07( 7) 77.10( 6)
6 Ledecký Vladimír BOR8402 146.33 6. 83.22( 6) 63.11( 8)
7 Kolář Tomáš SLA7103 128.12 7. 61.96( 8) 66.16( 7)
8 Pátek Michal CHC8603 100.73 2. 100.73( 2)
9 Šálek Jan LDC8502 91.76 3. 91.76( 3)
10 Bartoň Jan FSP7000 32.12 9. 32.12( 9)

H40B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Lauerman Jan SJI7419 210.07 1. 105.62( 1)104.45( 1)
2 Pavlíček Lubomír KPY7800 190.52 3. 94.06( 4) 96.46( 3)
3 Venhoda Milan SJI7104 189.88 2. 98.88( 2) 91.00( 5)
4 Nehasil David BOR7713 184.80 3. 95.50( 3) 89.30( 6)
5 Anděl Robert VPM8001 170.97 4. 78.26( 5) 92.71( 4)
6 Dvořák Josef PGP8006 156.27 6. 75.55( 6) 80.72( 7)
7 Ječmen Vladimír ONO7900 144.32 8. 66.23( 8) 78.09( 8)
8 Komárek Arnošt SJH7702 130.48 7. 67.45( 7) 63.03(12)
9 Drahoňovský Aleš TUR7201 99.09 2. 99.09( 2)
10 Bartaloš Tomáš PGP8010 75.75 9. 75.75( 9)
11 Ehler Tomáš VSP8102 64.93 10. 64.93(10)
12 Kmínek Jan DOK7801 63.38 11. 63.38(11)
13 Starý Jan FSP7800 5.14 9. 5.14( 9) 0.00(13)

H45B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Vodička Oldřich LPU7715 206.83 1. 105.15( 1)101.68( 2)
2 Šrůta Milan BOR7703 204.84 1. 99.91( 2)104.93( 1)
3 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 188.34 3. 94.95( 3) 93.39( 3)
4 Blahuta Marek MFP7301 170.29 4. 88.69( 5) 81.60( 4)
5 Bureš Michal VLI7601 158.82 7. 88.18( 7) 70.64(11)
6 Koten Pavel RIC7200 156.09 8. 79.10( 9) 76.99( 8)
7 Kovář Jindřich MAS6800 155.25 8. 84.95( 8) 70.30(13)
8 Komín David PGP7405 153.58 7. 75.62(11) 77.96( 7)
9 Jakubský Radek SHK7603 149.19 9. 75.98(10) 73.21( 9)
10 Blažek Petr SJH7402 138.91 5. 58.38(16) 80.53( 5)
11 Čečka Jiří SHK7600 130.87 13. 65.42(13) 65.45(15)
12 Patka Miroslav BOR7715 129.06 12. 58.71(15) 70.35(12)
13 Víteček Jan DKP7201 118.23 12. 69.42(12) 48.81(20)
14 Kohoutek Jan RIC7303 114.83 14. 62.96(14) 51.87(19)
15 Nejedlý Ladislav ONO7501 113.73 17. 57.21(17) 56.52(18)
16 Etrych Tomáš DOR7300 113.51 17. 50.83(18) 62.68(17)
17 Kutlvašr Ruda VRL7601 101.86 16. 38.16(20) 63.70(16)
18 Držka Štěpán LPU7604 88.95 4. 88.95( 4)
19 Vácha Tomáš BOR7409 88.31 6. 88.31( 6)
20 Rejman Josef BOR7415 78.87 19. 43.35(19) 35.52(22)
21 Jiroušek Pavel DOR7703 78.50 6. 78.50( 6)
22 Švec Karel ZVO7601 72.05 10. 72.05(10)
23 Jandera Tomáš SOB7300 65.79 14. 65.79(14)
24 Březina Jan CHA7604 65.13 21. 27.96(21) 37.17(21)

H50B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Beneš Jan SJH7001 206.82 1. 104.91( 1)101.91( 1)
2 Nehasil Vladislav LDC7101 194.45 2. 93.30( 4)101.15( 2)
3 Netuka Jan SHK7001 193.11 3. 96.17( 3) 96.94( 3)
4 Poloprutský Tomáš VLI6205 189.55 2. 98.92( 2) 90.63( 5)
5 Parkan Jiří SJH6801 175.22 5. 88.85( 5) 86.37( 6)
6 Filičko Marek LPU7102 164.49 7. 81.57( 7) 82.92( 7)
7 Lazák Jan LTU6900 149.61 8. 78.27( 8) 71.34( 8)
8 Waldhauser Martin BOR7106 129.99 9. 63.70(10) 66.29( 9)
9 Zaydlar Michal JLI7100 94.16 4. 94.16( 4)
10 Kohout Josef SHK6902 91.56 10. 30.19(14) 61.37(10)
11 Aschermann Jan VSP6902 83.21 6. 83.21( 6)
12 Machara Martin BOR6900 72.24 11. 57.77(11) 14.47(15)
13 Hovorka Ladislav LDC6802 71.81 12. 46.52(12) 25.29(13)
14 Jeřábek Petr BOR7105 69.46 12. 27.37(15) 42.09(12)
15 Beránek Petr BOR6701 66.03 9. 66.03( 9)
16 Kouba Otakar SJC7100 59.88 13. 45.12(13) 14.76(14)
17 Gemperle František MFP7102 59.56 11. 59.56(11)

H55B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Krejčí Jaroslav BOR6302 208.38 1. 103.35( 1)105.03( 1)
2 Málek Martin CST6501 198.00 2. 98.71( 2) 99.29( 2)
3 Hradecký Jaroslav DOK6300 192.45 3. 97.94( 3) 94.51( 4)
4 Mezník Vladimír LBE6400 189.94 4. 95.82( 4) 94.12( 5)
5 Semík Jan VSP6507 176.30 6. 84.05( 7) 92.25( 6)
6 Pelc Václav CST6702 175.71 3. 80.03( 8) 95.68( 3)
7 Pilař Karel MAS5501 173.36 6. 84.58( 6) 88.78( 9)
8 Langr Jan SHK6701 169.75 8. 78.84( 9) 90.91( 8)
9 Karvánek Petr BOR6600 166.04 7. 74.96(10) 91.08( 7)
10 Urbánek Lumír ONO6701 153.58 5. 85.18( 5) 68.40(13)
11 Hartman Aleš VSP6506 143.58 10. 56.59(15) 86.99(10)
12 Pavlovec Petr BOR6303 142.62 11. 71.14(11) 71.48(12)
13 Bruner Luboš LTP6501 141.57 11. 58.09(14) 83.48(11)
14 Cincibus Pavel FSP6605 125.46 12. 62.93(12) 62.53(14)
15 Zavadil Vladimír VSP6710 104.41 13. 60.47(13) 43.94(17)
16 Čivrný Pavel VRL6306 85.24 15. 33.39(16) 51.85(15)
17 Hanuš Pavel LTU6501 51.50 16. 51.50(16)
18 Petráček Aleš SJI6301 26.89 17. 5.85(17) 21.04(18)

H60B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Milota Josef MLA5801 195.74 1. 95.74( 2)100.00( 1)
2 Kopecký Zdeněk SJI6002 195.16 1. 100.00( 1) 95.16( 2)
3 Dikoš Pavel BOR6003 143.87 3. 87.85( 3) 56.02( 4)
4 Vydra Pavel PEN6200 115.00 4. 65.17( 4) 49.83( 5)
5 Kamenický Radan OSN6004 78.13 3. 78.13( 3)

H65B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Škorpil Martin HOR5700 220.57 1. 114.57( 1)106.00( 1)
2 Hejzlar Josef VCB5601 191.49 2. 87.85( 4)103.64( 2)
3 Škoda Přemek VLI5301 187.36 2. 96.99( 2) 90.37( 3)
4 Fiala Zdeněk TAP5501 173.02 3. 88.44( 3) 84.58( 5)
5 Štěrba Pavel LPU5408 161.24 4. 75.48( 5) 85.76( 4)
6 Muchl Vladimír CST5601 110.10 6. 51.67( 6) 58.43( 7)
7 Hájek Jan MAS5401 91.80 6. 30.27( 7) 61.53( 6)
8 Chotětický Jan MAS5400 33.70 8. 0.00( 8) 33.70( 8)
9 Jun Drahomír KNC5501 25.49 9. 25.49( 9)

H70B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Kalibán Jaroslav NPA5101 204.39 1. 96.45( 3)107.94( 1)
2 Knobloch Jindřich VRL4901 188.67 2. 90.68( 4) 97.99( 2)
3 Karmazín Petr VLI4901 183.91 2. 97.87( 2) 86.04( 5)
4 Ševčík Milan CHA5003 179.11 4. 88.19( 5) 90.92( 4)
5 Farář Jaroslav VRL5002 169.27 3. 75.20( 6) 94.07( 3)
6 Horáček Miroslav VLI5000 135.77 7. 67.10( 7) 68.67( 7)
7 Rančák Josef BOR5004 135.22 6. 63.94( 8) 71.28( 6)
8 Přinda Oldřich VLI5101 105.69 1. 105.69( 1)

H75B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Švec Zdeněk SLA4700 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Čadil Jan FSP4300 183.11 2. 94.79( 2) 88.32( 2)

H80B (započteno závodů:2)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
DKL 2
1 Sklenář Jan MLA4201 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Beránek Miroslav BOR3900 148.97 2. 77.63( 2) 71.34( 2)