Logo

Výsledky závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Mirakulum - E2, WRE

Datum:
24.03.2024
Místo konání:
park Mirakulum, Milovice
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Hovorka Lukáš, Bochenková Martina, Hanák Jan
Protokol:
Závod proběhl za chladného a deštivého počasí.
Výsledky kategorií W21+D21E a M21+H21E byly sloučené do jedné kategorie.
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-S     OPEN-M     OPEN-L     T    
Nahrávám data...

D10L 1.38 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Elen KAM1550 C OK Kamenice 8:51
2. Brzoňová Ela CHA1550 C OK Chrastava 10:13 + 1:22
3. Macková Klára KAM1459 C OK Kamenice 11:10 + 2:19
4. Jiřištová Aneta JIL1751 C OK Jilemnice 11:16 + 2:25
5. Lorencová Anna DOR1550 C OK Dobříš 11:17 + 2:26
6. Janoušková Eliška VPM1552 C KOS Slavia Plzeň 11:19 + 2:28
7. Jirků Tereza SJI1551 C OK Jihlava 11:44 + 2:53
8. Šabatková Pavla LPU1456 C OK Lokomotiva Pardubice 11:51 + 3:00
9. Janováčová Tereza RBK1552 C SK Radioklub Blansko 12:25 + 3:34
10. Krásná Isabela DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka 12:38 + 3:47
11. Míková Martina DKP1752 C Oddíl OB Kotlářka 12:45 + 3:54
12. Neškudlová Kateřina KAM1450 C OK Kamenice 12:52 + 4:01
13. Kolínová Anita JIL1850 C OK Jilemnice 12:54 + 4:03
14. Jůzová Beáta KDZ1550 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 12:56 + 4:05
15. Haviarová Alžběta SKT1650 C Orientační běh Klatovy 13:28 + 4:37
16. Stryková Kamila LPU1651 C OK Lokomotiva Pardubice 13:29 + 4:38
17. Pecánková Barbora TEP1451 C Tempo Praha 13:31 + 4:40
18. Podlipná Klára SJC1451 C Sportcentrum Jičín 13:35 + 4:44
19. Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:47 + 4:56
20. Šperlová Marie ONO1650 C SKOB Ostrov 14:45 + 5:54
21. Zíková Barbora SKT1651 C Orientační běh Klatovy 15:25 + 6:34
22. Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 15:56 + 7:05
23. Kubáková Laura PZR1550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:47 + 7:56
24. Hynková Johanna ONO1750 C SKOB Ostrov 18:56 + 10:05
25. Stahoňová Zuzana CHA1552 C OK Chrastava 21:20 + 12:29
26. Bínová Eva KAM1650 C OK Kamenice 33:16 + 24:25
Janoušková Julie VPM1553 C KOS Slavia Plzeň DISK
Brzoňová Ema CHA1551 C OK Chrastava DISK

D10 1.00 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvasničková Julie KDZ1452 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 7:38
2. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 7:48 + 0:10
3. Voleská Andrea KAM1456 C OK Kamenice 9:30 + 1:52
4. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 10:22 + 2:44
5. Sedláková Anna SRK1550 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:34 + 2:56
6. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:02 + 3:24
7. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 11:05 + 3:27
8. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 11:26 + 3:48
9. Puchernová Adéla TAP1650 C KOB Tretra Praha 11:48 + 4:10
10. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 12:28 + 4:50
11. Kääriäinen Lotta 71D1551 USV TU Dresden 12:45 + 5:07
12. Grismajer Adele 71D7151 USV TU Dresden 12:56 + 5:18
13. Hübnerová Johana TBM1551 C KOS TJ Tesla Brno 13:50 + 6:12
14. Seemann Eliška KDZ1451 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 14:25 + 6:47
15. Zoubková Hana KAM1457 C OK Kamenice 14:30 + 6:52
16. Hanslianová Julie PGP1552 C SK Praga 15:27 + 7:49
17. Collis Helena DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 15:46 + 8:08
18. Bartošová Natálie VSP1450 C USK Praha 15:50 + 8:12
19. Baumanová Anna Marie TJN1454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:29 + 10:51
20. Křížková Amálie DOR1454 C OK Dobříš 19:22 + 11:44
21. Veruňáková Žofie TAP1450 C KOB Tretra Praha 19:25 + 11:47
22. Pelikánová Jitka KAM1451 C OK Kamenice 19:28 + 11:50
23. Haisová Štěpánka DOR1453 C OK Dobříš 21:01 + 13:23
24. Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice 23:19 + 15:41
25. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 26:44 + 19:06
26. Zofová Taťána JEN1450 C OB Jenišovice 27:40 + 20:02

D12 1.47 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára TUR1351 B OOB TJ Turnov 10:37
2. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 10:47 + 0:10
3. Mikulová Stella ZVO1250 B OB SK Zvole 11:10 + 0:33
4. Kolářová Zuzana LOU1250 B SK Moravan Louňovice 11:33 + 0:56
5. Grismajer Selma 71D5050 USV TU Dresden 12:01 + 1:24
6. Leitnerová Marie VTA1252 B SC vebr-sport 13:25 + 2:48
7. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 13:28 + 2:51
8. Odvodyová Nikola LPU1252 B OK Lokomotiva Pardubice 13:57 + 3:20
9. Dvořáková Šarlota DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka 14:08 + 3:31
10. Ptáčková Lucie DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka 14:19 + 3:42
11. Voráčková Anežka OSN1260 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:27 + 3:50
12. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 14:39 + 4:02
13. Pozdílková Kateřina PHK1251 B OK 99 Hradec Králové 14:47 + 4:10
14. Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 15:07 + 4:30
15. Pávková Anna NEK1350 C Nejdek Orienteering 16:46 + 6:09
16. Dohnalová Eliška ZBM1253 C SK Brno Žabovřesky 16:58 + 6:21
17. Benešová Marie MLA1250 B MLOK Mariánské Lázně 17:01 + 6:24
18. Kušičková Lucie HJL1251 C Sokol Horní Jelení 17:11 + 6:34
19. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:28 + 6:51
20. Lorencová Kateřina DOR1251 C OK Dobříš 17:46 + 7:09
21. Schindlerová Beáta PGP1353 C SK Praga 18:20 + 7:43
22. Gregorová Vendula NEK1250 C Nejdek Orienteering 18:45 + 8:08
23. Kušičková Jolana HJL1252 C Sokol Horní Jelení 19:03 + 8:26
24. Narovcová Julie DLP1355 C OOB TJ Dukla Praha 19:11 + 8:34
25. Haviarová Amálie SKT1250 C Orientační běh Klatovy 19:24 + 8:47
26. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 19:49 + 9:12
27. Haisová Anna DOR1252 C OK Dobříš 20:30 + 9:53
28. Spieszová Rebeka KDZ1350 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 20:45 + 10:08
29. Bradnová Lenka KAM1253 C OK Kamenice 21:14 + 10:37
30. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 21:16 + 10:39
31. Mrázová Lucie DKP1263 C Oddíl OB Kotlářka 22:44 + 12:07
32. Štolbová Lenka KNC1250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 23:07 + 12:30
33. Ševčíková Linda EKP1353 C VŠTJ Ekonom Praha 24:36 + 13:59
34. Vrdlovcová Stella JIL1252 C OK Jilemnice 25:05 + 14:28
35. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 25:39 + 15:02
36. Macková Milena DLP1252 C OOB TJ Dukla Praha 26:41 + 16:04
37. Nalezencová Tereza DOR1254 C OK Dobříš 26:47 + 16:10
38. Havlová Tereza TUR1252 C OOB TJ Turnov 31:07 + 20:30
39. Štěpánková Stela HJL1351 C Sokol Horní Jelení 32:54 + 22:17
40. Petáková Alžběta DOR1353 C OK Dobříš 33:32 + 22:55
41. Jedličková Alžběta VPM1351 C KOS Slavia Plzeň 35:02 + 24:25
42. Reichelová Šárka VSP1250 C USK Praha 35:38 + 25:01
43. Hezká Zuzana DOR1351 C OK Dobříš 35:39 + 25:02
44. Straková Nora LME1350 C SK Los Mělník 36:46 + 26:09
45. Koblová Natálie DOR1354 C OK Dobříš 43:06 + 32:29
46. Sedláčková Adéla TAP1351 C KOB Tretra Praha 63:59 + 53:22
Šperlová Kateřina ONO1352 C SKOB Ostrov DISK
Dobyášová Kateřina KAM1252 C OK Kamenice DISK
Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D14A 2.22 km, 20 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 14:53
2. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 15:46 + 0:53
3. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 16:18 + 1:25
4. Munzarová Monika LPU1056 A OK Lokomotiva Pardubice 16:21 + 1:28
5. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 16:41 + 1:48
6. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 19:03 + 4:10
7. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 19:13 + 4:20
8. Dobyášová Adéla KAM1051 B OK Kamenice 19:38 + 4:45
9. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 19:43 + 4:50
10. Šubrtová Barbora TAP1150 B KOB Tretra Praha 20:02 + 5:09
11. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 20:04 + 5:11
12. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 20:10 + 5:17
13. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 20:18 + 5:25
14. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 20:43 + 5:50
15. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 21:23 + 6:30
16. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 21:27 + 6:34
17. Magazu Sophia DOR1152 B OK Dobříš 22:16 + 7:23
18. Vaněčková Anna DKP1063 C Oddíl OB Kotlářka 23:17 + 8:24
19. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 23:42 + 8:49
20. Hynková Marie ONO1050 C SKOB Ostrov 25:01 + 10:08
21. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 25:17 + 10:24
22. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 25:25 + 10:32
23. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 25:37 + 10:44
24. Fukátková Ludmila LPU1053 B OK Lokomotiva Pardubice 26:58 + 12:05
25. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 28:18 + 13:25
26. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 28:47 + 13:54
27. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 29:03 + 14:10
28. Havlíčková Kateřina DOR1062 C OK Dobříš 29:47 + 14:54
29. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 30:23 + 15:30
30. Beránková Julie VPM1051 B KOS Slavia Plzeň 31:03 + 16:10
31. Fodorová Natálie SAD1150 C Sportovní akademie Dobříš 31:58 + 17:05
32. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 33:11 + 18:18
33. Košťáková Emma DOR1155 B OK Dobříš 36:12 + 21:19
34. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 37:19 + 22:26
Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany DISK
Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín DISK

D14B 1.47 km, 15 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chotěnovská Nela HJL1153 B Sokol Horní Jelení 10:33
2. Brotánková Klára ROU1151 B SKOB Roudnice nad Labem 11:26 + 0:53
2. Nová Tereza SKT1050 C Orientační běh Klatovy 11:26 + 0:53
4. Venclová Aneta ZAM1051 C OB T.J. Sokol Žamberk 12:39 + 2:06
5. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 12:40 + 2:07
6. Nová Kristýna SKT1054 C Orientační běh Klatovy 13:02 + 2:29
7. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 13:52 + 3:19
8. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 14:14 + 3:41
9. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 15:14 + 4:41
10. Kadlecová Jolana BBM1052 B BETA URSUS Rosice 15:34 + 5:01
10. Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:34 + 5:01
12. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 16:02 + 5:29
13. Taussigová Kristýna KUL1052 C KOB Ústí nad Labem 16:15 + 5:42
14. Brumovská Markéta TAP1061 C KOB Tretra Praha 16:44 + 6:11
15. Ludvíková Eva SKT1051 C Orientační běh Klatovy 18:08 + 7:35
16. Juhaszová Tereza NEK1151 C Nejdek Orienteering 18:34 + 8:01
17. Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering 18:46 + 8:13
18. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 18:47 + 8:14
19. Vedralová Eliška KAM1052 C OK Kamenice 19:13 + 8:40
20. Jonášová Štěpánka 0520002 19:25 + 8:52
21. Ryšánková Alice KUL1150 C KOB Ústí nad Labem 19:28 + 8:55
22. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 20:52 + 10:19
23. Pobudová Marie SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec 21:15 + 10:42
24. Votrubcová Albína SKT1150 C Orientační běh Klatovy 21:52 + 11:19
25. Bláhová Klára HJL1150 C Sokol Horní Jelení 21:59 + 11:26
26. Zíková Klárka SKT1053 C Orientační běh Klatovy 23:26 + 12:53
27. Pajerová Laura HJL1151 C Sokol Horní Jelení 23:30 + 12:57
28. Vybíhalová Hana HJL1154 C Sokol Horní Jelení 24:05 + 13:32
29. Abrahamová Kateřina DKP1176 C Oddíl OB Kotlářka 26:50 + 16:17
30. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 27:55 + 17:22
31. Kalčíková Anděla 0560002 28:26 + 17:53
32. Kožnarová Monika SPC1152 C SPORTICUS team 36:19 + 25:46
33. Brzobohatá Eliška KDZ1150 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 38:39 + 28:06
34. Kramářová Tereza 0250004 51:30 + 40:57
Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha DISK

D16A 2.28 km, 25 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráčková Alžběta DKP0864 B Oddíl OB Kotlářka 14:12
2. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 14:17 + 0:05
3. Kynčlová Anna JIL0852 A OK Jilemnice 14:35 + 0:23
4. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 15:18 + 1:06
5. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 15:23 + 1:11
6. Havrdová Selina SJC0950 A Sportcentrum Jičín 15:51 + 1:39
7. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:55 + 1:43
8. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 15:56 + 1:44
9. Vaňková Barbora DKP0958 B Oddíl OB Kotlářka 16:04 + 1:52
10. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 16:16 + 2:04
11. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:33 + 2:21
12. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 16:39 + 2:27
13. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 16:53 + 2:41
14. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:54 + 2:42
15. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 17:10 + 2:58
16. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 17:42 + 3:30
17. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 18:23 + 4:11
18. Sobotová Kateřina ZTC0851 B Západočeské sportovní centrum OB 18:36 + 4:24
19. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 19:02 + 4:50
20. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 19:18 + 5:06
21. Hermannová Natálie MLA0851 B MLOK Mariánské Lázně 19:53 + 5:41
22. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 19:57 + 5:45
23. Kabátová Anna PGP0967 C SK Praga 20:12 + 6:00
24. Vlková Ema SJC0953 C Sportcentrum Jičín 20:18 + 6:06
25. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 20:36 + 6:24
26. Macháčková Kateřina CHC0951 B K.O.B. Choceň 20:43 + 6:31
27. Baštová Justýna DOR0952 B OK Dobříš 20:53 + 6:41
28. Fišerová Emma ZVO0956 C OB SK Zvole 21:32 + 7:20
29. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 22:48 + 8:36
30. Ptáčková Barbora DKP0954 B Oddíl OB Kotlářka 24:03 + 9:51
31. Leitnerová Anna VTA0958 B SC vebr-sport 24:35 + 10:23
Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany DISK
Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha DISK

D16B 2.22 km, 20 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryppelová Anna TAP0954 B KOB Tretra Praha 17:04
2. Pozdílková Zuzana PHK0952 B OK 99 Hradec Králové 21:14 + 4:10
3. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 21:18 + 4:14
4. Reichelová Helena VSP0856 C USK Praha 21:56 + 4:52
5. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 22:01 + 4:57
6. Barsová Magdaléna VLI0955 B Slavia Liberec orienteering 22:40 + 5:36
7. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 23:05 + 6:01
8. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 23:31 + 6:27
9. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 24:21 + 7:17
9. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 24:21 + 7:17
11. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 24:23 + 7:19
12. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 25:16 + 8:12
13. Dolečková Markéta 0250001 25:23 + 8:19
14. Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 25:29 + 8:25
15. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 26:18 + 9:14
16. Kvapilová Alžběta KUL0953 C KOB Ústí nad Labem 28:59 + 11:55
17. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 30:21 + 13:17
18. Kuiper Simona Jana VSP0953 B USK Praha 39:16 + 22:12
Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Válková Karolína TUR0961 C OOB TJ Turnov DISK
Dušková Zuzana KUL0806 C KOB Ústí nad Labem DISK

D18A 2.98 km, 25 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 16:26
2. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 17:22 + 0:56
3. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 17:50 + 1:24
4. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 17:59 + 1:33
5. Měšťanová Tereza TAP0653 A KOB Tretra Praha 18:00 + 1:34
6. Havrdová Sheila SJC0750 A Sportcentrum Jičín 18:26 + 2:00
6. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 18:26 + 2:00
8. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 18:30 + 2:04
9. Kašparová Alžběta DOR0753 A OK Dobříš 18:43 + 2:17
9. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 18:43 + 2:17
11. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 19:23 + 2:57
12. Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 19:30 + 3:04
13. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 19:41 + 3:15
14. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 20:16 + 3:50
14. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 20:16 + 3:50
16. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 21:37 + 5:11
17. Gruntová Alena KUL0653 C KOB Ústí nad Labem 21:57 + 5:31
18. Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 22:16 + 5:50
19. Šilerová Petra DKP0760 B Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 6:06
20. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 22:34 + 6:08
21. Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice 23:40 + 7:14
22. Anglettová Kateřina SLA0754 C SKOB Slaný 24:04 + 7:38
23. Rážová Aneta PHK0662 B OK 99 Hradec Králové 24:06 + 7:40
24. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 24:23 + 7:57
25. Brožková Elena SJC0751 C Sportcentrum Jičín 25:16 + 8:50
26. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 27:15 + 10:49
27. Kadlecová Barbora VPM0750 B KOS Slavia Plzeň 36:14 + 19:48
Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga DISK
Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice DISK

D18B 2.28 km, 25 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Náměstková Aneta EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha 18:10
2. Kutková Tereza JEN0752 B OB Jenišovice 20:27 + 2:17
3. Velátová Lucie OPI0750 C Orientační sporty Písek 26:54 + 8:44

D21E 3.16 km, 30 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9481

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semíková Lucie KAM0250 E OK Kamenice 16:39 9596
2. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 16:57 + 0:18 9427
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 16:58 + 0:19 9418
4. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 17:09 + 0:30 9315
5. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 17:27 + 0:48 9146
6. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 17:29 + 0:50 9127
7. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 0:56 9071
8. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 17:41 + 1:02 9015
9. Černá Ema TAP0457 E KOB Tretra Praha 17:44 + 1:05 8987
10. Korpasová Tereza TBM9898 E KOS TJ Tesla Brno 17:48 + 1:09 8949
11. Kavánková Iva TZL9753 E SKOB Zlín 17:56 + 1:17 8874
12. Matějková Barbora TUR0156 E OOB TJ Turnov 17:57 + 1:18 8865
13. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 18:28 + 1:49 8574
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 18:34 + 1:55 8518
15. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 18:35 + 1:56 8509
16. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 18:43 + 2:04 8434
16. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 18:43 + 2:04 8434
18. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Brno Žabovřesky 18:53 + 2:14 8340
19. Starke Paula GER0001 18:55 + 2:16
20. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Brno Žabovřesky 18:59 + 2:20 8284
21. Smolková Barbora TAP0356 E KOB Tretra Praha 19:01 + 2:22 8265
22. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 19:03 + 2:24 8246
23. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 19:54 + 3:15 7768
24. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 19:55 + 3:16 7759
24. Uiboupin Kerstin EST0001 19:55 + 3:16
26. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 19:56 + 3:17 7749
27. Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 19:57 + 3:18 7740
28. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 20:01 + 3:22 7703
29. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 20:16 + 3:37 7562
30. Hájková Kateřina KAM9488 C OK Kamenice 20:28 + 3:49 7449
31. Thýnová Nikola SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 20:29 + 3:50 7440
32. Surkova Polina PGP0157 R SK Praga 20:33 + 3:54 7403
33. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 20:38 + 3:59 7356
34. Kosobudová Kateřina TAP0258 C KOB Tretra Praha 20:40 + 4:01 7337
35. Rufferová Iva TUR8354 C OOB TJ Turnov 20:48 + 4:09 7262
36. Bochenková Martina DKP8758 R Oddíl OB Kotlářka 20:51 + 4:12 7234
37. Czerlinski Hanna GER0003 20:55 + 4:16
38. Fujáčková Ivana SJC8952 C Sportcentrum Jičín 21:01 + 4:22 7140
39. Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové 21:05 + 4:26 7103
40. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 21:10 + 4:31 7056
41. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 21:12 + 4:33 7037
42. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 21:15 + 4:36 7009
43. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 21:17 + 4:38 6990
44. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 21:18 + 4:39 6981
45. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 21:32 + 4:53 6849
46. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 21:45 + 5:06 6728
47. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 22:06 + 5:27 6531
48. Chrástová Tereza TUR0255 C OOB TJ Turnov 22:17 + 5:38 6428
49. Fořtová Johana PGP9354 C SK Praga 22:25 + 5:46 6353
50. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 22:35 + 5:56 6259
51. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 22:37 + 5:58 6240
52. Gregorová Kamila SJH8150 R SOS Jindřichův Hradec 23:22 + 6:43 5818
53. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 23:58 + 7:19 5481
54. Kotačková Lenka SLP8387 C OOB Slavia Praha 24:13 + 7:34 5340
55. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 24:14 + 7:35 5331
56. Nádeníčková Pavla NEK0150 C Nejdek Orienteering 25:36 + 8:57 4562
57. Tomášková Linda TAP0455 B KOB Tretra Praha 26:17 + 9:38 4178
58. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 28:42 + 12:03 2819
59. Hledíková Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 42:43 + 26:04 0
60. Kollenbach Louisa GER0002 47:10 + 30:31
Hrdličková Jana DKP8762 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0

D21A 2.87 km, 25 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7515

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 16:45 7542
2. Kolínová Kristýna DKP8450 C Oddíl OB Kotlářka 16:48 + 0:03 7520
3. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 16:53 + 0:08 7483
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 17:17 + 0:32 7304
5. Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 17:25 + 0:40 7244
6. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 17:55 + 1:10 7021
7. Kalousková Marie DKP0151 C Oddíl OB Kotlářka 18:00 + 1:15 6984
8. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:10 + 1:25 6909
9. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 18:13 + 1:28 6887
10. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 1:33 6849
11. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 18:22 + 1:37 6820
12. Kubáková Nela LPU0458 A OK Lokomotiva Pardubice 18:23 + 1:38 6812
13. Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 18:25 + 1:40 6797
14. Beránková Šárka ZTC0551 B Západočeské sportovní centrum OB 18:26 + 1:41 6790
15. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 18:28 + 1:43 6775
16. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 18:29 + 1:44 6767
17. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 18:39 + 1:54 6693
18. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 18:49 + 2:04 6618
19. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 18:50 + 2:05 6611
20. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 18:51 + 2:06 6604
20. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 18:51 + 2:06 6604
22. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 19:07 + 2:22 6484
23. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 19:21 + 2:36 6380
24. Chvalová Věra ZTC9452 C Západočeské sportovní centrum OB 19:22 + 2:37 6373
25. Hladíková Alžběta 0470002 19:25 + 2:40
26. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 19:31 + 2:46 6306
26. Sanna Karin DKP0250 C Oddíl OB Kotlářka 19:31 + 2:46 6306
28. Baierová Hana TUR8989 C OOB TJ Turnov 19:45 + 3:00 6201
29. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 19:56 + 3:11 6119
30. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 20:07 + 3:22 6037
30. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 20:07 + 3:22 6037
32. Müllerová Eva PGP9657 C SK Praga 20:08 + 3:23 6030
33. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:09 + 3:24 6022
34. Benešová Iva ZTC9696 C Západočeské sportovní centrum OB 20:12 + 3:27 6000
35. Nováková Lenka EKP8062 C VŠTJ Ekonom Praha 20:19 + 3:34 5948
36. Klein Franka 71D8900 USV TU Dresden 20:33 + 3:48
37. Vandělíková Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 20:36 + 3:51 5821
38. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 20:52 + 4:07 5702
38. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:52 + 4:07 5702
40. Linhartová Klára ZVO0556 A OB SK Zvole 20:55 + 4:10 5680
41. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 20:57 + 4:12 5665
42. Feiglová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 21:02 + 4:17 5628
43. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 21:12 + 4:27 5553
43. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 21:12 + 4:27 5553
45. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 21:28 + 4:43 5434
46. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 22:03 + 5:18 5173
47. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 22:33 + 5:48 4950
48. Pavlová Martina LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:48 + 6:03 4838
49. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 23:24 + 6:39 4570
50. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 23:28 + 6:43 4540
51. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 23:31 + 6:46 4517
52. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 23:44 + 6:59 4421
53. Hradcová Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 23:45 + 7:00 4413
54. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 23:55 + 7:10 4339
55. Kääriäinen Sophie 71D9052 USV TU Dresden 24:19 + 7:34
56. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 25:21 + 8:36 3698
57. Kroupová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 25:29 + 8:44 3638
58. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 27:26 + 10:41 2767
59. Nývltová Hana DKP8761 C Oddíl OB Kotlářka 28:14 + 11:29 2409
60. Řada Hanka DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 15:13 740
Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Brno Žabovřesky DISK 0

D21B 2.29 km, 20 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4445

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Náměstková Denisa EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha 15:48 4556
2. Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 16:12 + 0:24 4447
3. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 16:37 + 0:49 4332
4. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 16:55 + 1:07 4250
5. Jirsová Anna KSH9751 C OB Kašperské Hory 16:57 + 1:09 4241
6. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 17:03 + 1:15 4213
7. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 17:10 + 1:22 4181
8. Vágnerová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 17:14 + 1:26 4163
9. Zayats Inna ZTC9353 C Západočeské sportovní centrum OB 17:34 + 1:46 4072
10. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 17:44 + 1:56 4026
11. Blahutová Martina MFP0550 B Matfyz Praha 18:21 + 2:33 3857
12. Jeřábková Nina BOR0151 C OK Jiskra Nový Bor 18:33 + 2:45 3802
13. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 18:35 + 2:47 3793
14. Náměstková Radka EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha 19:18 + 3:30 3596
15. Nádeníčková Iva NEK0350 C Nejdek Orienteering 19:20 + 3:32 3587
16. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 19:21 + 3:33 3583
17. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 19:26 + 3:38 3560
18. Kopecká Anna JIL0552 C OK Jilemnice 19:36 + 3:48 3514
19. Veljačiková Hana NNNxx16 Neregistrovaní 19:50 + 4:02
20. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 19:54 + 4:06 3432
21. Linhartová Iva ZBM9051 C SK Brno Žabovřesky 22:25 + 6:37 2741
22. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 23:42 + 7:54 2389
23. Menclová Anna JEN0452 B OB Jenišovice 23:55 + 8:07 2330
24. Kotrčová Lenka LPU9359 C OK Lokomotiva Pardubice 24:29 + 8:41 2174
25. Cvrčková Helena TAP9151 C KOB Tretra Praha 25:37 + 9:49 1864
26. Albrechtová Zuzana SMB0050 C SKOB Mladá Boleslav 27:32 + 11:44 1338
27. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 27:59 + 12:11 1214
28. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 28:24 + 12:36 1100

D35A 2.98 km, 25 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 18:07
2. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:54 + 0:47
3. Grismajer Sonnhild 71D7051 USV TU Dresden 20:23 + 2:16
4. Krásná Jitřenka DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 21:05 + 2:58
5. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 21:14 + 3:07
6. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 21:15 + 3:08
7. Bolinová Hana FSP8152 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:32 + 3:25
8. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 22:06 + 3:59
9. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 22:14 + 4:07
9. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 22:14 + 4:07
11. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 22:21 + 4:14
12. Košťáková Petra DOR8151 C OK Dobříš 22:35 + 4:28
13. Bártová Petra RBK8252 C SK Radioklub Blansko 22:44 + 4:37
14. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 23:05 + 4:58
15. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 23:10 + 5:03
16. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 23:31 + 5:24
17. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 23:41 + 5:34
18. Šichová Jaroslava DLP8052 C OOB TJ Dukla Praha 23:46 + 5:39
19. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 23:54 + 5:47
20. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 23:59 + 5:52
21. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia Plzeň 24:02 + 5:55
22. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 24:13 + 6:06
23. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 24:47 + 6:40
24. Voleská Alice KAM8050 C OK Kamenice 25:12 + 7:05
25. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 25:14 + 7:07
26. Mikeszová Martina DKP8162 C Oddíl OB Kotlářka 25:26 + 7:19
27. Černá Pavla VPM8250 C KOS Slavia Plzeň 25:37 + 7:30
28. Matesová Kopecká Šárka DLP8350 C OOB TJ Dukla Praha 25:53 + 7:46
29. Pelikánová Lenka KAM8350 C OK Kamenice 25:54 + 7:47
30. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 26:04 + 7:57
31. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 26:13 + 8:06
32. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 26:31 + 8:24
33. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 26:41 + 8:34
34. Chabrová Tereza 0100003 26:49 + 8:42
35. Šulcová Veronika CHA8650 C OK Chrastava 26:57 + 8:50
36. Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 27:11 + 9:04
37. Nimshausová Hana CHC8151 C K.O.B. Choceň 27:15 + 9:08
38. Brzoňová Barbora CHA8451 C OK Chrastava 28:03 + 9:56
39. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 28:18 + 10:11
40. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 29:10 + 11:03
41. Salgueiro Eva 0230002 29:19 + 11:12
42. Haisová Stanislava DOR8051 C OK Dobříš 29:40 + 11:33
43. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 31:03 + 12:56
44. Vrdlovcová Barbora JIL8150 C OK Jilemnice 35:34 + 17:27
45. Bouchalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia Plzeň 37:19 + 19:12
46. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 52:07 + 34:00
Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Kožíšková Hana MLA8350 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Tichá Jana OPI8150 C Orientační sporty Písek DISK

D35B 2.11 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemličková Lenka LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice 16:37
2. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 0:31
3. Kubaňová Petra 0550001 17:14 + 0:37
4. Stahoňová Jana CHA8450 C OK Chrastava 17:25 + 0:48
5. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 17:36 + 0:59
6. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 18:24 + 1:47
7. Pokorná Kristýna EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha 18:26 + 1:49
8. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 18:34 + 1:57
9. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 18:38 + 2:01
10. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 19:09 + 2:32
11. Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice 20:04 + 3:27
12. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 20:09 + 3:32
13. Perlíková Pavla TAP8450 C KOB Tretra Praha 20:34 + 3:57
14. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 21:29 + 4:52
15. Johanovská Tereza DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka 22:33 + 5:56
16. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 23:02 + 6:25
17. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 23:14 + 6:37
18. Mahar Valerie SKV8653 C TJ Slovan Karlovy Vary 24:15 + 7:38
19. Ludvíková Eliška SKT8050 C Orientační běh Klatovy 24:38 + 8:01
20. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 24:49 + 8:12
21. Makovská Lenka HJL8650 C Sokol Horní Jelení 25:18 + 8:41
22. Šperlová Zuzana ONO8751 C SKOB Ostrov 25:31 + 8:54
23. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 25:41 + 9:04
24. Klímová Michala STA8052 OK Střelka 26:33 + 9:56
25. Hájková Petra HJL8750 C Sokol Horní Jelení 26:53 + 10:16
26. Sedláčková Petra TAP8451 C KOB Tretra Praha 27:47 + 11:10
27. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 28:36 + 11:59
27. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 28:36 + 11:59
29. Janováčová Petra RBK8558 C SK Radioklub Blansko 30:12 + 13:35
30. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 30:59 + 14:22
31. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 32:43 + 16:06
32. Dolečková Iva 0250002 41:18 + 24:41
Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk DISK
Švamberková Hana LPM8350 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

D45A 2.44 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 15:00
2. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 15:03 + 0:03
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:39 + 0:39
4. Ryšavá Magdaléna PGP7650 C SK Praga 16:10 + 1:10
5. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 16:50 + 1:50
6. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 16:57 + 1:57
7. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:10 + 2:10
8. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 17:12 + 2:12
9. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:13 + 2:13
10. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 17:20 + 2:20
11. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 17:31 + 2:31
12. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 17:37 + 2:37
13. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 17:42 + 2:42
14. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 17:52 + 2:52
15. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 17:54 + 2:54
16. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 17:56 + 2:56
17. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 18:03 + 3:03
18. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 18:06 + 3:06
18. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 18:06 + 3:06
20. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 18:12 + 3:12
21. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 18:13 + 3:13
22. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 18:19 + 3:19
23. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 18:29 + 3:29
24. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 18:45 + 3:45
25. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 18:46 + 3:46
26. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:50 + 3:50
27. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 18:53 + 3:53
28. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 19:20 + 4:20
29. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 19:26 + 4:26
30. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 19:27 + 4:27
31. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 19:32 + 4:32
32. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 19:44 + 4:44
33. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 20:01 + 5:01
34. Hulcová Pavla KSH7753 C OB Kašperské Hory 20:09 + 5:09
35. Klein Dana 71D7350 USV TU Dresden 20:10 + 5:10
36. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 20:15 + 5:15
37. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 20:17 + 5:17
38. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 20:19 + 5:19
39. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 20:22 + 5:22
40. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 20:30 + 5:30
41. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 20:41 + 5:41
42. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 20:44 + 5:44
43. Beranová Jana SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec 21:04 + 6:04
44. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 21:25 + 6:25
45. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 21:27 + 6:27
46. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 21:35 + 6:35
46. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:35 + 6:35
48. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 21:42 + 6:42
49. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:49 + 6:49
50. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 21:51 + 6:51
51. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 21:52 + 6:52
52. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 22:46 + 7:46
53. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 22:47 + 7:47
54. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 23:19 + 8:19
55. Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 24:40 + 9:40
56. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 24:41 + 9:41
57. Štěpová Dana PGP7456 C SK Praga 24:45 + 9:45
58. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 25:33 + 10:33
59. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 26:21 + 11:21
60. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 26:34 + 11:34
61. Straková Linda LME7950 C SK Los Mělník 26:51 + 11:51
62. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 28:23 + 13:23
63. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 29:46 + 14:46
64. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 29:52 + 14:52
65. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 30:46 + 15:46
66. Vaňková Alice ROZ7950 C OK Roztoky 35:44 + 20:44
Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga DISK
Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga DISK
Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně DISK

D45B 1.80 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 15:13
2. Beránková Markéta VPM7452 C KOS Slavia Plzeň 16:17 + 1:04
3. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:30 + 2:17
4. Náměstková Veronika SKT7351 C Orientační běh Klatovy 17:35 + 2:22
5. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 18:05 + 2:52
6. Kadlecová Zuzana VPM7450 C KOS Slavia Plzeň 18:18 + 3:05
7. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 19:04 + 3:51
8. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:18 + 4:05
9. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 19:43 + 4:30
10. Jirsová Pavla KSH7251 C OB Kašperské Hory 20:24 + 5:11
11. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 21:22 + 6:09
12. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 21:28 + 6:15
13. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 21:29 + 6:16
14. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 22:15 + 7:02
15. Finco Dneboská Eva PVP7755 C VSK Přírodní vědy Praha 22:26 + 7:13
16. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 22:27 + 7:14
17. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 22:32 + 7:19
18. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 22:36 + 7:23
19. Vrábelová Petra PHK7755 C OK 99 Hradec Králové 23:35 + 8:22
20. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 23:46 + 8:33
21. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:31 + 9:18
22. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:54 + 9:41
22. Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka 24:54 + 9:41
24. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 25:15 + 10:02
25. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 25:18 + 10:05
26. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 25:26 + 10:13
27. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 25:28 + 10:15
27. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 25:28 + 10:15
29. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:36 + 10:23
30. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 26:10 + 10:57
31. Magazu Radmila DOR7853 C OK Dobříš 26:23 + 11:10
32. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 26:34 + 11:21
33. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 26:35 + 11:22
34. Reichelová Monika VSP7755 C USK Praha 27:10 + 11:57
35. Lacinová Hanka DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka 27:37 + 12:24
36. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 27:45 + 12:32
37. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 27:50 + 12:37
38. Brumovská Rhea TAP7251 C KOB Tretra Praha 28:08 + 12:55
39. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 28:18 + 13:05
40. Sedláková Hana SRK7850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:21 + 13:08
41. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 28:52 + 13:39
42. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 29:41 + 14:28
43. Jirousová Eva TAP7653 C KOB Tretra Praha 30:30 + 15:17
44. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 31:22 + 16:09
45. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 33:02 + 17:49
46. Soukupová Andrea NEK7851 C Nejdek Orienteering 34:37 + 19:24
47. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 38:06 + 22:53
48. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 38:30 + 23:17
49. Gregor Tahmina DOR7552 C OK Dobříš 39:33 + 24:20
50. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 39:57 + 24:44
51. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 40:43 + 25:30
Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice DISK

D55A 2.11 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 14:46
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 17:17 + 2:31
3. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 17:39 + 2:53
4. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 17:57 + 3:11
5. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 18:34 + 3:48
6. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 19:11 + 4:25
7. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 19:30 + 4:44
8. Woy Anja 71D6950 USV TU Dresden 20:48 + 6:02
9. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 20:52 + 6:06
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 21:04 + 6:18
11. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 21:58 + 7:12
12. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 22:12 + 7:26
13. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 22:17 + 7:31
14. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 22:25 + 7:39
15. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 23:04 + 8:18
16. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 24:15 + 9:29
17. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 24:31 + 9:45
18. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 24:38 + 9:52
19. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:44 + 9:58
20. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 25:16 + 10:30
21. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 25:39 + 10:53
22. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28:10 + 13:24
23. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 31:11 + 16:25
24. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 33:02 + 18:16
Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport DISK
Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav DISK

D55B 1.43 km, 20 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 13:12
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 13:25 + 0:13
3. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 13:28 + 0:16
4. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 14:43 + 1:31
5. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 15:57 + 2:45
6. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:14 + 3:02
7. Turinská Ivana TAP6850 C KOB Tretra Praha 19:39 + 6:27

D65A 1.80 km, 20 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 22:07
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 22:08 + 0:01
3. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 25:36 + 3:29
4. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 26:09 + 4:02
5. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 28:15 + 6:08
6. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 28:55 + 6:48
7. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 29:52 + 7:45
8. Neumann Petra CHA5851 C OK Chrastava 30:18 + 8:11
9. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 33:30 + 11:23
Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice DISK

D65B 1.43 km, 20 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 22:23
2. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:54 + 7:31
3. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 31:06 + 8:43
4. Hausmannová Irena 0180001 36:56 + 14:33

D70 1.62 km, 20 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 16:45
2. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 24:16 + 7:31
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 25:53 + 9:08
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 37:39 + 20:54
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 39:51 + 23:06
Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava DISK
Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava DISK
Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha DISK

D75 1.43 km, 20 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:34
2. Horáková Magdalena NEK4950 C Nejdek Orienteering 42:48 + 18:14

D80 1.43 km, 20 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 21:21

H10L 1.38 km, 10 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Lukáš FSP1500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 9:29
2. Šich Jan DLP1500 C OOB TJ Dukla Praha 10:08 + 0:39
3. Schindler Tadeáš PGP1600 C SK Praga 10:20 + 0:51
4. Voráček Jan OSN1701 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:15 + 1:46
5. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 11:33 + 2:04
6. Šimek Přemysl LME1400 C SK Los Mělník 12:28 + 2:59
7. Lankaš Vojtěch CHA1500 C OK Chrastava 12:38 + 3:09
8. Šoljak Jiří TAP1601 C KOB Tretra Praha 13:08 + 3:39
9. Macek Martin KAM1703 C OK Kamenice 13:10 + 3:41
10. Švamberk Jan LPM1500 C OK Lokomotiva Plzeň 14:23 + 4:54
11. Klíma Albert STA1501 C OK Střelka 14:28 + 4:59
12. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 14:47 + 5:18
13. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 15:03 + 5:34
14. Rauch David VPM1515 C KOS Slavia Plzeň 17:16 + 7:47
15. Salgueiro Antonio 0230001 18:43 + 9:14
16. Maroušek Erik 0010002 19:18 + 9:49
17. Spáčil Kryštof SAD1401 C Sportovní akademie Dobříš 31:08 + 21:39
18. Jaroš Lukáš SAD1400 C Sportovní akademie Dobříš 34:10 + 24:41
19. Bouchal Vít VPM1616 C KOS Slavia Plzeň 34:30 + 25:01

H10 1.00 km, 10 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 6:23
2. Brotánek Jan ROU1401 C SKOB Roudnice nad Labem 6:54 + 0:31
3. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 7:18 + 0:55
4. Havlíček Kristián RIC1402 C OB Říčany 7:20 + 0:57
5. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 7:51 + 1:28
6. Tůma Jáchym TUR1508 C OOB TJ Turnov 8:21 + 1:58
7. Hýbl Šimon TAP1401 C KOB Tretra Praha 10:17 + 3:54
8. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 10:36 + 4:13
9. Kolín Jonáš JIL1500 C OK Jilemnice 10:41 + 4:18
10. Vrábel Ondřej PHK1500 C OK 99 Hradec Králové 11:01 + 4:38
11. Seidl Kryštof RIC1407 C OB Říčany 11:05 + 4:42
12. Cerha Albert KDZ1400 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 11:14 + 4:51
13. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:36 + 5:13
14. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 12:13 + 5:50
15. Fanta Lukáš TJN1600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:16 + 5:53
16. Jiřišta Vladimír JIL1502 C OK Jilemnice 12:56 + 6:33
17. Bárta Vítězslav RBK1501 C SK Radioklub Blansko 13:02 + 6:39
18. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 13:25 + 7:02
19. Chabr Eduard DLP1501 C OOB TJ Dukla Praha 14:16 + 7:53
20. Tihon Jan PHK1505 C OK 99 Hradec Králové 15:06 + 8:43
21. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 16:58 + 10:35
22. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 17:44 + 11:21
23. Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 17:51 + 11:28
24. Tománek Jan DOR1400 C OK Dobříš 18:48 + 12:25
25. Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 19:59 + 13:36
26. Makovský Jonáš HJL1400 C Sokol Horní Jelení 21:10 + 14:47
27. Veselý Hubert PGP1402 C SK Praga 23:28 + 17:05
28. Vach Štěpán PGP1502 C SK Praga 26:58 + 20:35
29. Rauch Jonáš VPM1500 C KOS Slavia Plzeň 30:42 + 24:19
Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga DISK
Doležel Václav PGP1503 C SK Praga DISK
Mokrý Daniel HJL1401 C Sokol Horní Jelení DISK
Asanaliev Artur TAP1503 C KOB Tretra Praha DISK

H12 1.62 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 11:55
2. Doležal Bonifác TJN1204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:03 + 0:08
3. Sláma Marek KAM1201 B OK Kamenice 12:55 + 1:00
4. Rauch Tobiáš VPM1300 B KOS Slavia Plzeň 13:04 + 1:09
5. Dostál Václav DOR1202 B OK Dobříš 13:23 + 1:28
6. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 14:00 + 2:05
7. Kratochvíl Matyáš DLP1303 C OOB TJ Dukla Praha 14:03 + 2:08
8. Ptáček Ondřej DKP1204 B Oddíl OB Kotlářka 14:24 + 2:29
9. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 14:48 + 2:53
10. Veselý Vilém PGP1201 C SK Praga 16:05 + 4:10
11. Pelikán Vít KAM1203 B OK Kamenice 16:17 + 4:22
12. Kääriäinen Otto 71D1200 USV TU Dresden 16:19 + 4:24
13. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 16:23 + 4:28
14. Holeček Jakub KAM1208 C OK Kamenice 16:45 + 4:50
15. Doležel Adam PGP1202 B SK Praga 16:47 + 4:52
16. Petráň Lukáš TAP1200 C KOB Tretra Praha 16:48 + 4:53
17. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:51 + 4:56
18. Jůza Bruno KDZ1200 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 17:03 + 5:08
19. Košťák Hubert DOR1305 C OK Dobříš 17:46 + 5:51
20. Bína Richard KAM1205 B OK Kamenice 18:41 + 6:46
21. Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:01 + 7:06
22. Ludvík Petr SKT1300 C Orientační běh Klatovy 19:18 + 7:23
23. Šrůta David BOR1305 C OK Jiskra Nový Bor 20:00 + 8:05
24. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 20:23 + 8:28
25. Soukup Ondřej NEK1201 B Nejdek Orienteering 21:04 + 9:09
26. Spáčil Zdeněk SAD1202 C Sportovní akademie Dobříš 21:28 + 9:33
27. Brzoň Matouš CHA1202 C OK Chrastava 21:41 + 9:46
28. Hulec Karel KSH1301 C OB Kašperské Hory 21:43 + 9:48
29. Červenka Vojtěch SAD1301 C Sportovní akademie Dobříš 21:44 + 9:49
30. Duda Wiktor DKP1303 C Oddíl OB Kotlářka 21:57 + 10:02
31. Červinka Dominik HJL1202 C Sokol Horní Jelení 22:24 + 10:29
32. Janováč Marek RBK1302 C SK Radioklub Blansko 22:40 + 10:45
33. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 23:00 + 11:05
34. Šída Ondřej KDZ1202 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 24:18 + 12:23
35. Klíma Matouš STA1303 C OK Střelka 24:26 + 12:31
36. Smutný Martin DLP1300 C OOB TJ Dukla Praha 25:08 + 13:13
37. Škop Bedřich ZVO1201 C OB SK Zvole 25:11 + 13:16
38. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 25:14 + 13:19
39. Ledabyl Václav TUR1217 C OOB TJ Turnov 25:15 + 13:20
40. Bárta Zbyněk RBK1301 C SK Radioklub Blansko 25:24 + 13:29
41. Vach Matyáš PGP1301 C SK Praga 25:25 + 13:30
42. Prior Jiří SAD1201 C Sportovní akademie Dobříš 25:40 + 13:45
43. Merhaut Jakub CHA1203 C OK Chrastava 26:48 + 14:53
44. Sankot Jakub KAM1207 B OK Kamenice 26:53 + 14:58
45. Janda Vit 0450002 26:55 + 15:00
46. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 28:24 + 16:29
47. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 28:38 + 16:43
48. Bláha Štěpán HJL1300 C Sokol Horní Jelení 33:09 + 21:14
49. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 33:21 + 21:26
50. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 37:59 + 26:04
51. Abraham Jan DKP1310 C Oddíl OB Kotlářka 39:38 + 27:43
52. Gono Jakub HCE1301 C TJ Hostivice 48:32 + 36:37
Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř DISK
Peths Sebastian KRN1200 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín DISK
Fodor Patrik SAD1300 C Sportovní akademie Dobříš DISK

H14A 2.41 km, 25 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 14:57
2. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 15:30 + 0:33
3. Kutlvašr Vladimír VRL1002 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:33 + 0:36
4. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 16:18 + 1:21
5. Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka 17:19 + 2:22
5. Janata Matěj TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:19 + 2:22
7. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 18:02 + 3:05
8. Jiroušek Štěpán DOR1102 B OK Dobříš 18:27 + 3:30
9. Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 18:35 + 3:38
10. Klein Aiko 71D1001 USV TU Dresden 18:49 + 3:52
11. Míka Luboš DKP1101 B Oddíl OB Kotlářka 19:33 + 4:36
12. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 19:53 + 4:56
13. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 19:55 + 4:58
14. Sláma Kryštof KAM1000 B OK Kamenice 20:05 + 5:08
14. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 20:05 + 5:08
16. Čihák Matěj HOR1100 B TJ Jiskra Hořice 20:10 + 5:13
17. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 20:57 + 6:00
18. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 21:00 + 6:03
19. Čížik Matyáš KAM1102 B OK Kamenice 21:04 + 6:07
20. Bárta Ladislav RBK1101 B SK Radioklub Blansko 21:46 + 6:49
21. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 22:01 + 7:04
22. Gregor Kevin DOR1001 B OK Dobříš 22:20 + 7:23
23. Kašpar Adam DOR1101 B OK Dobříš 23:26 + 8:29
24. Neškudla Jan KAM1005 C OK Kamenice 24:26 + 9:29
25. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 24:43 + 9:46
26. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 24:54 + 9:57
27. Baláš Jan DOR1113 C OK Dobříš 25:38 + 10:41
28. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 26:02 + 11:05
29. Černý Viktor VPM1003 C KOS Slavia Plzeň 26:26 + 11:29
30. Jedlička Josef VPM1102 B KOS Slavia Plzeň 27:37 + 12:40
31. Etrych Matěj DOR1104 B OK Dobříš 27:48 + 12:51
32. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 28:04 + 13:07
33. Brzoň Šimon VLI1105 C Slavia Liberec orienteering 30:30 + 15:33
34. Beránek Šimon VPM1000 C KOS Slavia Plzeň 31:49 + 16:52
35. Souhrada Štěpán ROU1002 C SKOB Roudnice nad Labem 35:43 + 20:46
36. Kvasnička Jakub KDZ1100 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 35:49 + 20:52
37. Haag Benjamin 71D1002 USV TU Dresden 37:20 + 22:23
38. Červenka Daniel SAD1101 C Sportovní akademie Dobříš 40:23 + 25:26
Votava Vojtěch VLI1201 A Slavia Liberec orienteering DISK
Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering DISK
Voleský Viktor KAM1103 B OK Kamenice DISK
Bašus Ondřej KAM1004 B OK Kamenice DISK
Brandejs Hynek DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia Plzeň DISK
Lange Marius 71D1100 USV TU Dresden DISK
Beneš Tadeáš FSP1105 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H14B 1.62 km, 15 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klíma Štěpán STA1003 C OK Střelka 12:04
2. Kučerka Radek STB1101 B TJ Stadion Nový Bor 13:55 + 1:51
3. Hulec František KSH1101 C OB Kašperské Hory 14:22 + 2:18
4. Široký Jakub BBM1000 C BETA URSUS Rosice 15:13 + 3:09
5. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 15:47 + 3:43
6. Hübner Václav TBM1112 B KOS TJ Tesla Brno 19:20 + 7:16
7. Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 21:06 + 9:02
8. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:03 + 10:59
9. Šabatka Filip LPU1107 C OK Lokomotiva Pardubice 23:47 + 11:43
10. Heřmánek Adam KDZ1000 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 25:54 + 13:50
11. Haviar Antonín SKT1100 C Orientační běh Klatovy 26:55 + 14:51
12. Pysarev Rodion ZVO1104 C OB SK Zvole 29:09 + 17:05
Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov DISK
Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice DISK

H16A 2.60 km, 25 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brandejs Štěpán DKP0807 A Oddíl OB Kotlářka 14:00
2. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 14:50 + 0:50
3. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 14:51 + 0:51
4. Žemlík Eduard TUR0909 A OOB TJ Turnov 15:45 + 1:45
5. Čihák Jakub HOR0901 A TJ Jiskra Hořice 15:59 + 1:59
6. Etrych Jonáš DOR0907 A OK Dobříš 16:00 + 2:00
7. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 16:19 + 2:19
8. Patka Marek BOR0902 A OK Jiskra Nový Bor 16:23 + 2:23
9. Zavadil Matěj VSP0904 B USK Praha 16:55 + 2:55
10. Engel Adam DKP0910 A Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 3:03
11. Minařík Josef ZTC0903 B Západočeské sportovní centrum OB 17:31 + 3:31
12. Šubrt Ondřej TAP0801 B KOB Tretra Praha 17:50 + 3:50
13. Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha 17:53 + 3:53
14. Šnejdar Martin PGP0806 B SK Praga 18:19 + 4:19
15. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 19:00 + 5:00
16. Pešek Jáchym TUR0902 B OOB TJ Turnov 19:03 + 5:03
17. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 19:16 + 5:16
18. Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 19:19 + 5:19
19. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 20:38 + 6:38
20. Linhart Jakub ZVO0802 B OB SK Zvole 21:09 + 7:09
21. Novák Adam DKP0924 B Oddíl OB Kotlářka 21:43 + 7:43
22. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 22:25 + 8:25
23. Rotsch Jakub KUL0902 C KOB Ústí nad Labem 23:04 + 9:04
24. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 34:55 + 20:55
Kříž Matěj KAM0900 B OK Kamenice DISK
Bolina Eduard FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

H16B 2.41 km, 25 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněček Jan DKP0824 C Oddíl OB Kotlářka 17:53
2. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 19:43 + 1:50
3. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 20:24 + 2:31
4. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 21:02 + 3:09
5. Prášil Šimon TTR0901 B OOB Třebíč 21:17 + 3:24
6. Janda Marin 0450003 29:51 + 11:58
Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice DISK
Bílek Vojtěch 0490002 DISK
Švestka Patrik KUB0810 C KUB Koala Uherský Brod DISK

H18A 3.29 km, 25 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 16:11
2. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 16:20 + 0:09
3. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 17:34 + 1:23
4. Ticháček Jakub SJC0704 A Sportcentrum Jičín 17:41 + 1:30
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 A OOB TJ Turnov 18:18 + 2:07
6. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 19:17 + 3:06
7. Votava Matěj KUL0601 B KOB Ústí nad Labem 19:40 + 3:29
8. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 19:56 + 3:45
9. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 20:02 + 3:51
10. Kopecký Matyáš DKP0613 B Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 3:53
11. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 20:17 + 4:06
12. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 20:20 + 4:09
13. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 20:46 + 4:35
14. Hlaváček Vojtěch TAP0700 B KOB Tretra Praha 21:10 + 4:59
15. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 21:28 + 5:17
16. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 21:33 + 5:22
17. Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem 22:22 + 6:11
18. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 22:26 + 6:15
19. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 22:45 + 6:34
20. Borovec Šimon CHC0701 B K.O.B. Choceň 22:57 + 6:46
21. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 23:37 + 7:26
22. Sadil Martin MFP0702 C Matfyz Praha 25:55 + 9:44
23. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 28:12 + 12:01
Kosák Eliáš PGP0704 A SK Praga DISK

H18B