Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Konojedy
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
2.23 km, 80 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 60 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
DLP0951 Polasek Tea OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
KAM0850 Hejsková Magdalena OK Kamenice C 2075611 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086465 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52887 80 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 90 Kč
PLU1050 Matyšková Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2090864 90 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 90 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 90 Kč
2.94 km, 80 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
KNC0850 Sukdoláková Anna Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 60 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 60 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 60 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 60 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 9200991 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
ODV0856 Syblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C 52893 60 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 428268 60 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 60 Kč
ZBP0952 Voburková Simona OOB SK Zbraslav C 2099491 60 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 60 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
2.29 km, 80 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka C 2129222 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 60 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 1413720 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2127896 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice B 2099495 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 60 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 60 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 60 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 2080957 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52316 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B zapůjčit 120 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 90 Kč
2.67 km, 130 m, 12 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice C 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice C 7209438 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice B 446427 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 100 Kč
KNC0556 Sukdoláková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 100 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2086460 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný B 436970 80 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 80 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha B 53611 80 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 90 Kč
3.26 km, 140 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha B 7202884 100 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 100 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 100 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 100 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 100 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 100 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 2087710 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 140 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 2092423 150 Kč
3.46 km, 140 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086454 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 2042545 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
DLP0050 Horalíková Eva OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 140 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
3.52 km, 180 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 100 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 436435 100 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 140 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 140 Kč
3.55 km, 150 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 100 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 100 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 100 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 9200521 100 Kč
ROU9199 Pokorná Marcela SKOB Roudnice nad Labem 428267 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 140 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 140 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 140 Kč
4.26 km, 190 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 100 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 100 Kč
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086466 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 100 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 140 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8651916 140 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 140 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 2800328 140 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 140 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 150 Kč
TJP8950 Kalošová TerKa TJ Sokol Troja C 981824 150 Kč
3.41 km, 140 m, 16 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 100 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 100 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 11111 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 140 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
NNN8075 Vintrová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 140 Kč
LBE8099 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 52317 140 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 140 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52268 140 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 140 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 150 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 150 Kč
3.11 km, 110 m, 14 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
TAP6951 Smolková Romana KOB Tretra Praha C 2099515 100 Kč
DKL7153 Surkova Nadežda KOB Kladno C 2060437 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8653088 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 140 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 140 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 140 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 140 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 140 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 140 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 140 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 150 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 150 Kč
2.71 km, 100 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 100 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 140 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 150 Kč
2.23 km, 110 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 90 Kč
2.23 km, 70 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 60 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 60 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C zapůjčit 130 Kč
2.94 km, 80 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 60 Kč
DKP0907 Halaška Michael Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 60 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 60 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 60 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 2035145 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 60 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2095959 60 Kč
2HC1000 Prox Jan NNN Px zapůjčit 100 Kč
1WC0900 Sotona Filip Rychlí šneci zapůjčit 100 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 52891 60 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 07904 60 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 1407425 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C zapůjčit 100 Kč
2.74 km, 100 m, 12 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 60 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 60 Kč
DLP0702 Rataj Vít OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2102674 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 100 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086464 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
1EC-000 Lukeš Josef Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 60 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 60 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2125354 60 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2125355 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 60 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C 2129245 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný C 2099522 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 80 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 90 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 130 Kč
3.30 km, 130 m, 15 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
DKL0402 Surkov Jury KOB Kladno C 2070405 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice B 2083424 60 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 60 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 60 Kč
1EC0500 Halač Viktor Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
1EC-001 Lukeš František Outdoor PRG zapůjčit 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
6KC0500 Stelšovský Karel Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany B 2069070 60 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš C 2044894 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 80 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 80 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 90 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C 2051528 90 Kč
3.68 km, 170 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha B 2021842 100 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
PGP0310 Solár Vojtěch SK Praga C 246900 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 100 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 100 Kč
RIC0203 Rejnek Lukáš OB Říčany C 2069069 100 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 100 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní 2115729 140 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 1420812 140 Kč
SOB0202 Hadač Jakub SOBSA C 2111669 150 Kč
4.40 km, 180 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 100 Kč
DKL0104 Surkov Aleksandr KOB Kladno C 2070409 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 100 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 100 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 140 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 140 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218782 150 Kč
4.70 km, 200 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 140 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 140 Kč
4.19 km, 210 m
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 150 Kč
5.67 km, 230 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
DKL7400 Surkov Ivan KOB Kladno C 2070411 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 100 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 100 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 100 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 100 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 51596 100 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 100 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 100 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 100 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 140 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 140 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 140 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 140 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 140 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 140 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 140 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 140 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 140 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 8654904 140 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 140 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 140 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 140 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 140 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 140 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 140 Kč
4.79 km, 210 m, 20 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
59Z7400 Darmovzal Martin Uhříněves 2113358 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 100 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaný 2129214 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 100 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
VSP7420 Hroněk Jan USK Praha C 2035736 100 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka C 8074101 100 Kč
NNN3535 Dostál Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 140 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 100 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 100 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 100 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 100 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 140 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7602 Pokorný Stanislav OB Říčany C 2073680 100 Kč
RIC7800 Rejnek Tomáš OB Říčany C 2049639 100 Kč
RIC7404 Schnabl Petr OB Říčany C 1401481 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 100 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 100 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 140 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 140 Kč
HCE7700 Müller Vladimír TJ Hostivice C 1417253 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
3.79 km, 160 m, 18 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG zapůjčit 140 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 140 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany zapůjčit 180 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 140 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 140 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 150 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 150 Kč
3.12 km, 110 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 140 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 140 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 140 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 140 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 150 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 150 Kč
2.59 km, 100 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 60 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 08040749 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
TUV4600 Dvořák Jaromír SOK TJ Turnov C 51274 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
2.24 km, 90 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 2092395 60 Kč
TJP4201 Šubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 80 Kč
2.67 km, 100 m, 11 kontrol
(90)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1002 Viktora Jan SK Praga C 60 Kč
PGP0753 Viktorová Klára SK Praga C 60 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 60 Kč
DKP1201 Halaška David Oddíl OB Kotlářka C 2086457 60 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 60 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 60 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
6KC1200 Ouda Tomáš Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C 60 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 60 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1001 Bydžovský Filip SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1251 Musilová Rozálie SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1150 Nováková Kristýna SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1100 Hlídek Matyáš SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU0700 Láznička Adam SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1052 Lázničková Eliška SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1154 Daňková Blanka SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU0650 Tomanová Tereza SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU0701 Měrka Nikola SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1151 Horová Adéla SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN zapůjčit 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 60 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 336701 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 420404 60 Kč
KNC0802 Šťovíček Vojta Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 60 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
LOU7500 Machek Viktor SK Moravan Louňovice C 60 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 60 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 60 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 60 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 60 Kč
RIC0901 Skála Šimon OB Říčany C 2049635 60 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 4641781 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 60 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 60 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 2103268 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
1UZ0900 Hýbl Orlík VIPrahlé mládí 51628 60 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
NNN1212 Motejzík Jiří Neregistrovaní 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 49546 60 Kč
NNN1213 Němcová Rozárie Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN1214 Holešínský Albert Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN1216 Vintr Filip Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
61C1300 Luxík Karel Stara Hut 04276 60 Kč
2HC1350 Proxová Veronika NNN Px zapůjčit 100 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 60 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 60 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 60 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 60 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 2113488 60 Kč
DKP1257 van Dongen Annemiek Oddíl OB Kotlářka C 51142 60 Kč
HCE1450 Müllerová Emílie TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
KAM1093 Škáchová Evelína OK Kamenice 7201769 60 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 60 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 60 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 60 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 60 Kč
LOU1086 Fišerová Tereza SK Moravan Louňovice zapůjčit 100 Kč
KNC1020 Andrle Hynek Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 100 Kč
3.16 km, 110 m, 13 kontrol
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 100 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček zapůjčit 140 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 100 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 100 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
DKP7755 Halašková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 100 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 100 Kč
28Z8150 Dubská Radka Neregistrovaná 51577 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 100 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 100 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 100 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 100 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
KNC0851 Bürgerová Nela Antonie Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 100 Kč
KNC0650 Hudková Olga Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 100 Kč
KNC0652 Šťovíčková Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 100 Kč
KNC0554 Kohoutková Lucie Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 100 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC7950 Sukdoláková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 140 Kč
NNN2020 Klíma Samuel Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček zapůjčit 140 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
KAM6852 Hejsková Bohumila OK Kamenice C 2087647 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 100 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2050488 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 100 Kč
DOR7152 Španělová Markéta OK Dobříš 2125351 100 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš 2111608 100 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C zapůjčit 140 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 100 Kč
NNN7509 Vintr Radek Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN7510 Vintr Jakub Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN7511 Vintr Matěj Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 100 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 100 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 100 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 100 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px zapůjčit 140 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px zapůjčit 140 Kč
1WC7400 Sotona Martin Rychlí šneci 301182 100 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 100 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 53582 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš 2125347 100 Kč
ZBP6100 Voburka Zdeněk OOB SK Zbraslav 1416369 100 Kč
5RX6800 Klepetko David NNN 2129229 100 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 7260002 100 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 100 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 100 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš 100 Kč
ODV7575 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda zapůjčit 140 Kč
ODV7525 Trubec Antonín TJ Aero Odolena Voda 2126373 100 Kč
ODV7576 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda zapůjčit 140 Kč
ODV7526 Dudla Jan TJ Aero Odolena Voda 428228 100 Kč
KNC8080 Andrlová Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 140 Kč
KAM9095 Šilerová Kamila OK Kamenice 2083406 100 Kč
5.00 km, 220 m, 22 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 120 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaný zapůjčit 160 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 160 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 120 Kč
KNC8000 Sukdolák Petr Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 160 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 120 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 120 Kč
RIC7452 Němečková Michaela OB Říčany C 2080986 120 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 120 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 120 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 120 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C 2099489 120 Kč
NNN5059 Vacíková Jana Neregistrovaní zapůjčit 160 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný 09491 120 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 120 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 120 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 120 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. 2124773 120 Kč
DKP7700 Karban Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
NNN7075 Ondřichová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN7025 Chrz Martin Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN9080 Čechová Lenka Neregistrovaní 2129212 150 Kč
NNN9130 Malý Jakub Neregistrovaní 2129248 150 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 150 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 150 Kč
KNC8230 Andrle Jakub Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 190 Kč
NNN7020 Pivec Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN7070 Pivcová Žaneta Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN7021 Plch Martin Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
celkem přihlášených: 970, vklad: 89250 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.