Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Babice u Říčan
Pořadatel:
RIC - OB Říčany
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF     Z1     Z2     Z3    

D10 2.10 km, 15 m, 8 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 80 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 80 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 52118 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
LOU1252 Pešková Marie SK Moravan Louňovice 2420048 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
ROZ1250 Jelínková Alžběta OK Roztoky C 2029216 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
DKP1256 Maroušková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 80 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 80 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 80 Kč
DOR1253 Komová Barbora OK Dobříš C 2420070 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 100 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 2111611 100 Kč

D10F 2.10 km, 15 m, 8 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP1150 Blahůtová Žofie SK Meteor Kačerov C 2260125 80 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 80 Kč
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 80 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 80 Kč
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 80 Kč
DOR1155 Košťáková Emma OK Dobříš C 2224513 80 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2086456 80 Kč
ROZ1252 Sýkorová Žofie OK Roztoky 438643 80 Kč
PGP1350 Řepková Ema SK Praga C 2148115 80 Kč
PDY1351 Vébrová Dominika Běhej Poděbrady C 2181946 80 Kč
KNC1350 Andrlová Hana Sokol Kostelec n. Č. l. 52256 80 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 80 Kč
DKP1165 Tarešová Sofie Oddíl OB Kotlářka C 2086460 80 Kč
DKP1160 Tomešová Stella Oddíl OB Kotlářka C 330608 80 Kč
KAM1456 Voleská Andrea OK Kamenice C 2222807 80 Kč
PGP1450 Štáfková Zuzana SK Praga C 515056 80 Kč

D12 2.73 km, 30 m, 9 kontrol

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP0951 Blahůtová Alžběta SK Meteor Kačerov C 2260152 80 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2146031 80 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 80 Kč
ROZ0959 Vaňková Barbora OK Roztoky C 2039125 80 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
LOU1054 Dušková Tereza SK Moravan Louňovice C 2143392 80 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 8042115 80 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 80 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 80 Kč
LOU1052 Lázničková Eliška SK Moravan Louňovice 2070828 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 80 Kč
DOR0957 Košťáková Anna OK Dobříš C 7008092 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš C 8006772 80 Kč
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 80 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová Alena OK Roztoky C 2420033 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 80 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 80 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
ROZ0953 Votavová Anežka OK Roztoky C 7948 80 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 80 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole C 8033280 80 Kč
ZVO1052 Neubauerová Magdaléna OB SK Zvole C 2222825 80 Kč
ROZ0960 Narwa Alma OK Roztoky 2181308 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 80 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK Meteor Kačerov C 2260139 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 80 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 80 Kč
FSP1055 Kubásková Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
ZVO0955 Sedmerová Nela OB SK Zvole C 2135178 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 8226392 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
ZVO0956 Fišerová Emma OB SK Zvole C 2083401 80 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C 2135177 80 Kč
DOR1058 Komová Johana OK Dobříš C 2420057 80 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 8016298 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 80 Kč
TAP1059 Tomanová Anežka KOB Tretra Praha C 2085631 80 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 2095946 80 Kč
PGP0958 Vladařová Anna SK Praga C 2001919 100 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 100 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C 2419943 100 Kč

D14 3.52 km, 35 m, 12 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha B 8014519 80 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 80 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 80 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 80 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 80 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole B 2125370 80 Kč
LOU0853 Vaughanová Sára SK Moravan Louňovice B 2143394 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 80 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 80 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 80 Kč
KAM0858 Vondrášková Kateřina OK Kamenice C 2145641 80 Kč
KAM0857 Dolejšová Josefína OK Kamenice C 2138160 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
ZVO0853 Bocková Michaela OB SK Zvole C 515001 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 80 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 80 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 80 Kč
ODV0752 Houdková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 428285 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 80 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 80 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 80 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2420054 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2073691 80 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 8109332 80 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 80 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 80 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 80 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 80 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 80 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 8482112 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 100 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 100 Kč
ROZ0750 Čelikovská Tereza OK Roztoky C 2419924 100 Kč

D16 3.57 km, 35 m, 14 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 120 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 120 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 120 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 120 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 120 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 8109422 120 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 120 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 120 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 120 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 120 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 120 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 8033259 120 Kč
PDY0651 Matějková Kateřina Běhej Poděbrady C zapůjčit 160 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 120 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 120 Kč
RIC0555 Volná Hana OB Říčany C 2148201 120 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 120 Kč
HCE0653 Brodská Kateřina TJ Hostivice C 7001112 120 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 120 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 120 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 120 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C 51843 120 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 120 Kč

D18 3.84 km, 35 m, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 120 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 120 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole A 2079497 120 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice B 8004047 120 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 120 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 120 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 120 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 120 Kč
PDY0353 Míková Klára Běhej Poděbrady C zapůjčit 160 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 120 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 120 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 2088701 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 150 Kč

D21K 3.83 km, 35 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 120 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 8660506 120 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 7209448 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 120 Kč
PGP9163 Oľhavová Hana SK Praga C 416555 120 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 120 Kč
EKP8950 Pidrmanová Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 120 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 120 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 120 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 120 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 120 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 120 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 120 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 150 Kč
0330001 Kožíšková Jana 033 - LSK Lomnice 2133907 150 Kč
0370001 Štěpánová Petra 037 - nemám zapůjčit 190 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8014463 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč

D21L 4.93 km, 45 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 120 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 120 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 120 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 120 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 120 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno A 8667952 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 120 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 120 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 120 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 120 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 120 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 120 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 120 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 120 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 7205027 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 120 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 120 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 120 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 120 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 8008301 120 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 120 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 120 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 120 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 120 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 120 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 120 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 8008265 120 Kč
KAM8952 Ondráčková Dana OK Kamenice C 7201193 150 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 150 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 150 Kč

D35 3.78 km, 35 m, 17 kontrol

(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 53640 120 Kč
MKP8050 Cooiman Markéta SK Meteor Kačerov C 2260170 120 Kč
MKP8150 Blahůtová Klára SK Meteor Kačerov C 51662 120 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 120 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 120 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 120 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 120 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB Tretra Praha C 2108884 120 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 120 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 120 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 7201195 120 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 120 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7008107 120 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 120 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 120 Kč
LOU8050 Lázničková Blanka SK Moravan Louňovice 2143346 120 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 120 Kč
ROZ7950 Vaňková Alice OK Roztoky 2229813 120 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 120 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 120 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 120 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
DOR8151 Košťáková Petra OK Dobříš C 7008105 120 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 120 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 120 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 2021835 120 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 120 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 120 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 120 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 120 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
DLP8051 Vyskočilová Eliška OOB TJ Dukla Praha C 2221451 120 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 120 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 120 Kč
PGP7762 Řepková Jana SK Praga C 2126398 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 120 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 120 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 120 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 120 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 51835 120 Kč
KNC8050 Andrlova Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 120 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 120 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 120 Kč
DLP8050 Smutná Anna OOB TJ Dukla Praha C 2141930 120 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 120 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 120 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 120 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 120 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 2419964 120 Kč
HCE7950 Plichtová Martina TJ Hostivice C 7001412 120 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 120 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 120 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 120 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 120 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 120 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 120 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 120 Kč

D45 3.67 km, 35 m, 14 kontrol

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 120 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 120 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 120 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 120 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 120 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C 2148125 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 120 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 120 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 120 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 120 Kč
0090001 Jirkovská Kateřina 009 - . zapůjčit 160 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 120 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 120 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 120 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 120 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 120 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
PDY7651 Trnková Petra Běhej Poděbrady C 2181956 120 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 120 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 120 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 120 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 120 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 120 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 1000451 120 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 120 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 120 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
DKP7450 Kotenová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2148127 120 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 120 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 120 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 120 Kč
0210004 Krakorova Iva 021 - Malesice 887916 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 120 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 120 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 120 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 120 Kč
SCP7455 Puchernová Veronika OK Sparta Praha C 7410123 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 150 Kč
0310001 Doubková Dagmar 031 - Bez klubu 8076018 150 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 150 Kč
0380001 Hrubá Veronika 038 - 6YC 2080907 150 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 150 Kč
0460001 Mašatová Zora 046 - PHK 207870 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč

D55 3.12 km, 35 m, 12 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 120 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 120 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 120 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 120 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 120 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 120 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 120 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 8648572 150 Kč

D65 2.68 km, 25 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč

D75 2.07 km, 25 m, 11 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč

H10 2.10 km, 20 m, 8 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky C 2029192 80 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 80 Kč
ROZ1201 Homuta Eliáš OK Roztoky C 2103292 80 Kč
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 80 Kč
DOR1105 Jetel Václav OK Dobříš C 2039792 80 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 80 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 2000552 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 80 Kč
DOR1202 Dostál Václav OK Dobříš C 8857 80 Kč
DOR1107 Poskočil Matouš OK Dobříš C zapůjčit 120 Kč
HCE1101 Kučera Jakub TJ Hostivice C 2148139 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 80 Kč
DLP1102 Vyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2771504 80 Kč
PDY1105 Jindra Jáchym Běhej Poděbrady C 2181938 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
PGP1203 Řehák Prokop SK Praga C 2420053 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 2008986 80 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 80 Kč
DOR1203 Szárszoi Eduard OK Dobříš C 2420051 80 Kč
RIC1204 Martinez Galicia Pablo OB Říčany C 2113061 80 Kč
RIC1205 Smítka Jan OB Říčany 2085571 80 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 80 Kč
KAM1103 Voleský Viktor OK Kamenice C 2102864 80 Kč
MKP1100 Burgr Adam SK Meteor Kačerov C 51704 80 Kč
DOR1109 Basista Tobiáš OK Dobříš C 2058514 80 Kč
PDY1104 Škopek Ondřej Běhej Poděbrady C 2181937 80 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 80 Kč
RIC1301 Grimmer Kryštof OB Říčany C 2069053 80 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 80 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2771503 100 Kč

H10F 2.10 km, 15 m, 8 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 80 Kč
DKP1403 Rippel Nikolas Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 80 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 80 Kč
DOR1305 Košťák Hubert OK Dobříš C 1078109 80 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 80 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 7518567 80 Kč
FSP1104 Hůlka Josef VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221462 80 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 80 Kč
FSP1101 Šuster Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 80 Kč
DLP1300 Smutný Martin OOB TJ Dukla Praha C 2141938 80 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 52218 80 Kč
RIC1407 Seidl Kryštof OB Říčany C 51610 80 Kč
RIC1100 Seidl Marek OB Říčany C 888643 80 Kč
DKP1207 Šťovíček Filip Oddíl OB Kotlářka C 2771490 80 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8080831 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč

H12 3.16 km, 25 m, 9 kontrol

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 80 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 80 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 80 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 80 Kč
DOR0904 Porsch Jan OK Dobříš B 2111612 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 80 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 80 Kč
0010002 Ouda Kryštof 001 - T5 kladno 2129177 80 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 1413334 80 Kč
DKP0922 Pejchar Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 80 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 80 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 80 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 8004883 80 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
PDY1002 Molič Jan Běhej Poděbrady C 2260372 80 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 80 Kč
ZVO0905 Hinks-Edwards Adam OB SK Zvole C 2001940 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 80 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
DLP1006 Vyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 80 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 80 Kč
TAP0914 Sotona Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1006 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 428273 80 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 80 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 2143351 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 80 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
KNC1000 Andrle Hynek Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
RIC1004 Černý Martin OB Říčany C 2096260 80 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 80 Kč
RIC1005 Stoklasa Štěpán OB Říčany C 2096252 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
FSP0905 Knop Matěj VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029182 80 Kč
FSP1003 Nosek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260154 80 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 80 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 80 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 995812 80 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha C 51845 80 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 80 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 2141899 80 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 100 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 100 Kč
LOU1003 Hendrich Matyáš SK Moravan Louňovice 2419975 100 Kč

H14 3.67 km, 30 m, 12 kontrol

(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 80 Kč
MKP0801 Kvasnička Tomáš SK Meteor Kačerov C 2260167 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 80 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný A 2801037 80 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 80 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2420017 80 Kč
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 80 Kč
DKP0821 Šmíd František Oddíl OB Kotlářka C 09893 80 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2125369 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 80 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8670805 80 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 80 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 80 Kč
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 8012865 80 Kč
DKP0823 Štys Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 80 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 2133884 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 80 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 80 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 80 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga B 2087642 80 Kč
ROZ0804 Tomáš Kamilo OK Roztoky C 8008277 80 Kč
SLA0701 Hůlka Jonáš SKOB Slaný C 2017690 80 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 80 Kč
ZVO0704 Neubauer René OB SK Zvole C 2019229 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DKP0822 Wichterle Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2086461 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 1425329 80 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 8667520 80 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029174 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 80 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 80 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 80 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany B 8226412 80 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 80 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany B 2060263 80 Kč
RIC0709 Smítka Jiří OB Říčany 2096246 80 Kč
RIC0807 Volný Ondřej OB Říčany C 2148148 80 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka B 8044382 80 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 1452974 80 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 140 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 100 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2103238 100 Kč

H16 4.05 km, 35 m, 15 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 120 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 120 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086457 120 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 120 Kč
PDY0602 Kakrda Matěj Běhej Poděbrady C 2171119 120 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 120 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole B 2099526 120 Kč
PDY0601 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 120 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 120 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 120 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 120 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 120 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 8516417 120 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 120 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 120 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 120 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8005434 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 120 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 120 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 120 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 120 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 120 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 150 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 150 Kč

H18 4.27 km, 40 m, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 120 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 120 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
ODV0300 Vyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 49610 120 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 120 Kč

H21K 4.26 km, 40 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 120 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 120 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 120 Kč
DOR9801 Los Jago OK Dobříš C 2104700 120 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 120 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 120 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 120 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 120 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 150 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 150 Kč

H21L 6.33 km, 60 m, 27 kontrol Rank. koef.: 1

(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 120 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 120 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 120 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 120 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 120 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 120 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 120 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 120 Kč
PGP8803 Vereš Lukáš SK Praga C 7207615 120 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 120 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 120 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 120 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 2106739 120 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 120 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 120 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 120 Kč
PVP9000 Havelík Jaroslav VSK Přírodní vědy Praha C 8565 120 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 120 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 120 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 120 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 120 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 120 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 120 Kč
0120001 Vaněk Martin 012 - TJ Stodůlky Praha 8516917 120 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 120 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 120 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 8151177 120 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 120 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 120 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 120 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 120 Kč
CEP8700 Komůrka Jiří Čepíci 2148120 120 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 8005145 120 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 120 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 120 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 120 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 120 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 8662366 120 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 120 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 120 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 120 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 120 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 120 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 120 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7205040 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 120 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 120 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 120 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 120 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 120 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 150 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 150 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 150 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 150 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 150 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 150 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové C 2045215 150 Kč

H35 5.23 km, 40 m, 21 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 120 Kč
MKP8100 Blahůt Jan SK Meteor Kačerov C 2260163 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 120 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 120 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 120 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 120 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 120 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 120 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 120 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 120 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 120 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 2086455 120 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 120 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 120 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 120 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 120 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 120 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 120 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 120 Kč
0190001 Koten Petr 019 - 019 2001999 120 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 120 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 8005150 120 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 120 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 120 Kč
TAP7700 Jakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 120 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 120 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 120 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 120 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 120 Kč
MKP8402 Burgr Richard SK Meteor Kačerov C 336744 120 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 120 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 120 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 120 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 120 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 120 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 120 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 150 Kč
0390001 Zapletal Jan 039 - Raz dva zapůjčit 190 Kč

H45 4.64 km, 40 m, 19 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 120 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 120 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
0010001 Ouda Martin 001 - T5 kladno 2129214 120 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 120 Kč
0040001 Večerka Daniel 004 - NoWay 7002605 120 Kč
LOU7300 Prchlík Milan SK Moravan Louňovice C 2143391 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 120 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 120 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 120 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 120 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 120 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 120 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 120 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 120 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 120 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 120 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C 2144071 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 120 Kč
HCE7000 Vavřina Jan TJ Hostivice C 1421904 120 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 120 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 120 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 120 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 120 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 120 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 120 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 120 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 120 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 120 Kč
0270001 Stěpanov Ilja 027 - žádný 8109367 150 Kč
0300001 Sedláček Milan 030 - Újezd nad Lesy 1078112 150 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 150 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 150 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha 1407424 150 Kč
0430001 Klepetko David 043 - Šutri 2129229 150 Kč
0450001 Černín zbyněk 045 - (SUI) OLG Säuliamt 8653151 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč

H55 3.90 km, 35 m, 16 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 120 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 120 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 120 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 120 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 120 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 120 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 120 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 120 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 120 Kč
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov 232612 120 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003604 120 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 150 Kč

H65 3.16 km, 35 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 80 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 80 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK Meteor Kačerov C 51655 80 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
0220001 Janoušek Vladimír 022 - Vlašim 303913 80 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 80 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 80 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 80 Kč

H75 2.58 km, 35 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C 51624 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 100 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha 08797 100 Kč

T1 3.17 km, 25 m, 9 kontrol

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7758 Pohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 120 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 120 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 120 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 120 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 120 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 120 Kč
0010003 Ouda Filip 001 - T5 kladno 2129190 120 Kč
TAP5850 Horáková Dana KOB Tretra Praha C 2000547 120 Kč
0020001 Odehnal Jakub 002 - NER 52932 120 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 120 Kč
0040002 Večerková Daniela 004 - NoWay 2039145 120 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 120 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 120 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 120 Kč
0110003 Kolaříková Marie 011 - Kolaříkovi zapůjčit 160 Kč
ZVO7453 Švejdová Martina OB SK Zvole C 2148129 120 Kč
0140001 Hřebíková Radka 014 - RAMAVI 2080970 120 Kč
0140002 Hřebíková Markéta 014 - RAMAVI 2080960 120 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 8008306 120 Kč
0160002 Vavříková Linda 016 - Zaklínači z Kaer Morhen zapůjčit 160 Kč
0160004 Dvořáková Adina 016 - Zaklínači z Kaer Morhen zapůjčit 160 Kč
DVP7401 Řehák Jiří DVP ORIENTATION C 361965 120 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 120 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 120 Kč
FSP7750 Hüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 120 Kč
ODV8052 Piškulová Pavla TJ Aero Odolena Voda C 2148189 120 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 120 Kč
HCE6950 Vavřinová Jarmila TJ Hostivice C zapůjčit 160 Kč
0170001 Houdek Richard 017 - ODV- 2 2148168 120 Kč
0170002 Houdková Lenka 017 - ODV- 2 zapůjčit 160 Kč
0170003 Barhoňová Dana 017 - ODV- 2 52887 120 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 120 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 120 Kč
DOR8250 Dostálová Anna OK Dobříš 2039814 120 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2080952 120 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 120 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 120 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondrej OK Dobříš 2131196 120 Kč
0210002 Krakora Jan 021 - Malesice zapůjčit 160 Kč
0210003 Rudolfova Anna 021 - Malesice zapůjčit 160 Kč
0230001 Tareš Jiří 023 - Šneci zapůjčit 160 Kč
0230002 Slabá Daniela 023 - Šneci zapůjčit 160 Kč
ZVO1153 Kolářová Alena OB SK Zvole C 2135175 120 Kč
0240001 Tomeš Radim 024 - Pha 6 331606 120 Kč
DOR7803 Basista Tomáš OK Dobříš C 2050498 120 Kč
DOR7856 Basistová Darina OK Dobříš C 2045317 120 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 120 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 120 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 150 Kč
0360001 Elias Vojtech 036 - Neregistrovaní Eliasovi 00000 150 Kč
LBE9250 Čechová Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 150 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha 446359 150 Kč

T2 5.07 km, 45 m, 20 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 120 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 120 Kč
LOU7800 Topič Jiří SK Moravan Louňovice C 2029200 120 Kč
0010004 Bednářová Barbora 001 - T5 kladno 2129186 120 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 120 Kč
0030001 Štys Marek 003 - OB Kotlářka zapůjčit 160 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 120 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 120 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 120 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 120 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
0150001 Hořejší Jan 015 - Hořejší zapůjčit 160 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 120 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 120 Kč
0160001 Dvořák Josef 016 - Zaklínači z Kaer Morhen zapůjčit 160 Kč
FSP7802 Hübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 120 Kč
ODV8900 Kocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2148159 120 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 120 Kč
0200001 Jurkiewicz Patrik 020 - Praha-Radptín 7260025 120 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 120 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 120 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 120 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 120 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 120 Kč
0250001 Bauerová Pavla 025 - Novákovi 8226433 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 150 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 150 Kč
0350001 Plch Martin 035 - neregistrovaný zapůjčit 190 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 150 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 150 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 150 Kč
0420001 Krejčík Jan 042 - K.A.T. zapůjčit 190 Kč
0440001 Petružela Ivan 044 - Moravan Louňovice zapůjčit 190 Kč
PGP9607 Hruška Antonín SK Praga C 2039155 150 Kč

TF 2.10 km, 15 m, 9 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 100 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 100 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 100 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 100 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 100 Kč
DKP7802 Lenský David Oddíl OB Kotlářka C 7008094 100 Kč
0050001 Marešová Laura 005 - SURIKATY 2120636 100 Kč
0100001 Hýblová Beáta 010 - VIPrahlé mládí 7211289 100 Kč
SJC1651 Prášilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 7207016 100 Kč
0110002 Kolařík Jakub 011 - Kolaříkovi zapůjčit 140 Kč
0110004 Kolařík Jiří 011 - Kolaříkovi zapůjčit 140 Kč
PDY1400 Trnka Přemysl Běhej Poděbrady C 2102791 100 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 100 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 100 Kč
KAM0955 Slabá Veronika OK Kamenice C 2067243 100 Kč
TAP1650 Puchernová Adéla KOB Tretra Praha C 7151177 100 Kč
KAM1253 Bradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 100 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 100 Kč
0160003 Dvořáková Ema 016 - Zaklínači z Kaer Morhen zapůjčit 140 Kč
ODV1251 Barhoňová Marie TJ Aero Odolena Voda C 428268 100 Kč
FSP1250 Brdičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 100 Kč
ODV1350 Matoušková Edita TJ Aero Odolena Voda C 2148160 100 Kč
ODV1252 Pavlíková Barbora TJ Aero Odolena Voda C 2148164 100 Kč
0170004 Pavlíková Radka 017 - ODV- 2 2148169 100 Kč
0180001 Franz Vojtěch 018 - Franzovi 2771345 100 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 100 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 100 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 100 Kč
DOR1254 Nalezencová Tereza OK Dobříš C zapůjčit 140 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
FSP1252 Wielgusová Lota VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2221495 100 Kč
FSP1153 Koubová Marlen VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2221467 100 Kč
ROUxx00 Krpešová Tereza SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 140 Kč
FSP1202 Šuster Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2221466 100 Kč
DVP1601 Šťovíček David DVP ORIENTATION C 981810 100 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 100 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 100 Kč
0260001 Hůlová Anežka 026 - KNC 7260002 100 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 100 Kč
ZBP1550 Pražáková Eliška OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
0340001 Matějovská Anežka 034 - Kotlářka 100 Kč

Z1 2.10 km, 15 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP1300 Blahůt Jan SK Meteor Kačerov C 2260163 100 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 100 Kč
DKP1554 Izdná Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 100 Kč
DKP1304 Žižkovský Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2086463 100 Kč
0320001 Padalová Karla 032 - DKNJ 100 100 Kč
0320002 Padalová Jennifer 032 - DKNJ 100 100 Kč
0320003 Padala Daniel 032 - DKNJ 100 100 Kč

Z2 3.24 km, 25 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 100 Kč
DOR7855 Hezká Zuzana OK Dobříš 2104691 100 Kč
ROZ0956 Kuglerová Anna OK Roztoky C 2092427 100 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 1413898 100 Kč
0290001 Ivankovic Nikola 029 - - 100 Kč
0280001 Nováková Gabriela 028 - Nigča 100 Kč

Z3 4.41 km, 45 m, 20 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0130001 Hlídek Jan 013 - Hlídkovi 100 Kč
ROUxx70 Malý Martin SKOB Roudnice nad Labem 100 Kč
ROUxx17 Malý Martin SKOB Roudnice nad Labem 100 Kč
celkem přihlášených: 1034, vklad: 110870 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.