Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Konojedy
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Liščí díry, 1:10000, ekv. 5 m, mapový klíč ISOM 2000, rozměr A4 na výšku, tisk Žaket, mapovali Michal Hodek, Kateřina Zamazalová, Jakub Ransdorf a Ondřej Měšťan, hlavní kartograf Michal Hodek, stav březen 2018 (revize mapy Aldašín + nová část)
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Zajíc Vítězslav - R3
Stavitel tratí:
Vlášek Jakub - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Fibír Tomáš, Pospíšilová Marie
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací za slunečného počasí. Směrné časy především u dorosteneckých a hlavních dospělých kategorií se nepodařily dodržet především kvůli MČR v nočním tentýž den večer, které běžela špička. Nikdo nepodal protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
D10
2.23 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 11:20:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 11:22:00
52887 Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 11:24:00
2086465 Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 11:26:00
2060265 Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 11:28:00
2118500 Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 11:30:00
2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 11:32:00
2099509 Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 11:34:00
51637 Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 11:36:00
301057 Polasek Tea DLP0951 C OOB TJ Dukla Praha 11:38:00
2084931 Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 11:40:00
53537 Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 11:42:00
2090864 Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov 11:44:00
2058512 Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 11:46:00
2113070 Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 11:48:00
2075694 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 11:50:00
2075611 Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 11:52:00
2049649 Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 11:54:00
682648 Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 11:56:00
7205024 Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 11:58:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 12:00:00
2125374 Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 12:02:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 12:04:00
2092422 Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
2109678 Václavíková Amálie SLA0851 C SKOB Slaný 12:08:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 12:10:00
D10L
2.94 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080980 Hlaváčková Lucie TAP1050 C KOB Tretra Praha 11:16:00
7200315 Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:19:00
428268 Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 11:22:00
2050499 Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 11:25:00
2096218 Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 11:31:00
4200 Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 11:34:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 11:37:00
252450 Šeborová Barbora DKL1150 C KOB Kladno 11:40:00
2099491 Voburková Simona ZBP0952 C OOB SK Zbraslav 11:46:00
51287 Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 11:49:00
301131 Truncová Zuzana ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 11:52:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 11:55:00
52893 Syblíková Rozarie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 12:01:00
438604 Sukdoláková Anna KNC0850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:04:00
2057901 Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 12:07:00
2116476 Geffertová Marta FSP1054 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:10:00
2092410 Kukačková Johana FSP1056 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:16:00
9434 Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 12:19:00
2111602 Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 12:22:00
9200991 Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 12:25:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 12:31:00
2111613 Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 12:34:00
2081382 Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 12:37:00
2104709 Chmelíková Anežka DOR1050 C OK Dobříš 12:40:00
2027042 Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 12:46:00
62367 Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 12:49:00
301135 Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 12:52:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 12:55:00
D12
2.29 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2116469 Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:08:00
339547 Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 11:10:00
2103252 Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 11:12:00
7208098 Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 11:14:00
515078 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:16:00
52316 Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 11:18:00
2113061 Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 11:20:00
2058491 Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 11:22:00
52256 Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:24:00
2049638 Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany 11:26:00
2116468 Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:28:00
2085573 Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 11:30:00
2090852 Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:32:00
9102086 Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 11:34:00
2092382 Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:36:00
2125345 Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 11:38:00
2073696 Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 11:40:00
2129222 Halašková Bára DKP0654 C Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
2104705 Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 11:44:00
2084937 Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 11:46:00
2081361 Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:48:00
301015 Dostálová Lejla DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha 11:50:00
682675 Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 11:52:00
1421898 Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 11:54:00
52857 Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 11:56:00
1413720 Škáchová Zuzana DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka 11:58:00
52122 Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 12:00:00
2127896 Krejčová Hana ROU0653 C SKOB Roudnice nad Labem 12:02:00
224355 Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 12:04:00
2090870 Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
7208207 Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 12:08:00
2049632 Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 12:10:00
301121 Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 12:12:00
2099495 Chramostová Julie KAM0652 B OK Kamenice 12:14:00
2044895 Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 12:16:00
888639 Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 12:18:00
434803 Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 12:20:00
2080957 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 12:22:00
2085659 Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 12:24:00
9201629 Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 12:26:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 12:28:00
D14
2.67 km, 130 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2021828 Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 11:31:00
2112752 Ripplová Emma DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka 11:33:00
2075615 Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 11:35:00
2049642 Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 11:37:00
301010 Motyčková Marie 5RX0550 NNN 11:39:00
52859 Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 11:41:00
301051 Holubářová Anna KAM0460 C OK Kamenice 11:43:00
51400 Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:45:00
7209438 Matějková Julie KAM0461 C OK Kamenice 11:47:00
2060260 Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 11:49:00
2021833 Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 11:51:00
438614 Sukdoláková Lenka KNC0556 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:53:00
2051549 Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 11:55:00
7961 Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:57:00
2020713 Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 11:59:00
682654 Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 12:01:00
2011819 Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 12:03:00
2021847 Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 12:05:00
438647 Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 12:07:00
2099520 Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 12:09:00
2113496 Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 12:11:00
434596 Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 12:13:00
2083385 Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 12:15:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 12:17:00
2103294 Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 12:19:00
2127886 Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 12:21:00
2061855 Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 12:23:00
2079493 Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 12:25:00
446427 Rendová Kateřina KAM0550 B OK Kamenice 12:27:00
2079497 Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 12:29:00
7209445 Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 12:31:00
2113491 Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 12:33:00
1470170 Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:35:00
2088202 Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 12:37:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 12:39:00
2051504 Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 12:41:00
2088701 Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 12:43:00
443070 De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 12:45:00
2086460 Horáčková Michaela DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka 12:47:00
2067999 Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 12:49:00
2085564 Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 12:51:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 B Matfyz Praha 12:53:00
8666 Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:55:00
436970 Zemková Pavlína SLA0551 B SKOB Slaný 12:57:00
2075621 Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 12:59:00
D16
3.26 km, 140 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2115749 Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 11:38:00
2092423 Chalupová Aneta ROZ0250 C OK Roztoky 11:40:00
2083376 Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 11:42:00
515464 Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 11:44:00
2050483 Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 11:46:00
2087652 Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 11:48:00
438628 Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 11:50:00
7202895 Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 11:52:00
2088703 Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 11:54:00
2087710 Vítková Barbora DKL0250 C KOB Kladno 11:56:00
2125333 Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga 11:58:00
2084949 Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 12:00:00
2079492 Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 12:02:00
7202884 Berounská Adéla VSP0352 B USK Praha 12:04:00
442850 Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 12:06:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 12:08:00
2035748 Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 12:10:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 12:12:00
2084936 Mojžíšková Klára KAM0356 B OK Kamenice 12:14:00
7205018 Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 12:16:00
446355 Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:18:00
897371 Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 12:20:00
2045307 Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 12:22:00
2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 A USK Praha 12:24:00
442879 Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 12:26:00
2080901 Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 12:28:00
D18
3.46 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301003 Horalíková Eva DLP0050 C OOB TJ Dukla Praha 11:09:00
2086454 Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 11:11:00
49640 Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 11:13:00
682649 Kyralová Anna KAM0052 C OK Kamenice 11:15:00
7207774 Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 11:17:00
515197 Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 11:19:00
428243 Šimšová Barbora MFP0150 B Matfyz Praha 11:21:00
331064 Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 11:23:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 11:25:00
2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:27:00
232535 Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 11:29:00
2042535 Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 11:31:00
2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 11:33:00
219276 Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 11:35:00
2042545 Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 11:37:00
2031355 Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 11:39:00
D20
3.52 km, 180 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060261 Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 11:10:00
232895 Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:12:00
436435 Svátková Anna SLP9951 C OOB Slavia Praha 11:14:00
2021848 Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 11:16:00
7202873 Kopecká Eliška KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l. 11:18:00
7209350 Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 11:20:00
52760 Kašparová Adéla VSP9850 B USK Praha 11:22:00
2094474 Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 11:24:00
1600872 Sheshikova Anastasia KAM9853 B OK Kamenice 11:26:00
D21K
3.55 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428267 Pokorná Marcela ROU9199 SKOB Roudnice nad Labem 11:24:00
434811 Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 11:26:00
51659 Horová Klára PGP8455 C SK Praga 11:28:00
9200521 Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 11:30:00
2053563 Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 11:32:00
2106734 Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 11:34:00
5641 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 11:36:00
1425341 Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 11:38:00
232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 11:40:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 11:42:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 11:44:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 11:46:00
D21L
4.26 km, 190 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 11:30:00
515491 Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 11:32:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 11:34:00
2095927 Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 11:36:00
2800328 Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 11:38:00
2086466 Palasová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 11:40:00
301140 Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:42:00
53592 Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 11:44:00
51676 Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 11:46:00
8651916 Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
981824 Kalošová TerKa TJP8950 C TJ Sokol Troja 11:50:00
2800313 Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 11:52:00
301549 Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 11:54:00
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 11:56:00
301352 Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:58:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 12:00:00
53512 Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 12:02:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:04:00
51759 Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
7260005 Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 12:08:00
53556 Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 12:10:00
8565 Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 12:12:00
889669 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:14:00
515490 Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 12:16:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 12:18:00
2080966 Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 12:20:00
2067234 Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 12:22:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 12:24:00
9782 Horová Magda VSP5450 C USK Praha 12:26:00
2035163 Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 12:28:00
2045231 Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 12:30:00
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 12:32:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 12:34:00
2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 12:36:00
9784 Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 12:38:00
D35
3.41 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52166 Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 11:29:00
2051544 Haková Magda PGP7651 C SK Praga 11:31:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 11:33:00
515411 Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 11:35:00
2073688 Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 11:37:00
426333 Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 11:39:00
220254 Junková Petra STH7451 C SK Studenec 11:41:00
428270 Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 11:43:00
52268 Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 11:45:00
1417125 Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:47:00
52317 Baxová Irena LBE8099 TJ Lokomotiva Beroun 11:49:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:51:00
888635 Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 11:53:00
887950 Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:55:00
436427 Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 11:57:00
438635 Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 11:59:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 12:01:00
2045228 Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 12:03:00
52228 Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 12:05:00
2081373 Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 12:07:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 12:09:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 12:11:00
2099485 Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 12:13:00
301074 Vláčilová Kateřina JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov 12:15:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 12:17:00
2800344 Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 12:19:00
682665 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 12:21:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 12:23:00
51434 Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 12:25:00
2085586 Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 12:27:00
53546 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 12:29:00
8857 Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 12:31:00
11111 Hánělová Katarina ZVO7351 C OB SK Zvole 12:33:00
8631577 Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 12:35:00
51854 Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:37:00
7921 Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 12:39:00
899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 12:41:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 12:43:00
682094 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 12:45:00
51354 Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 12:47:00
2092421 Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 12:49:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 12:51:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 12:53:00
2082934 Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 12:55:00
211539 Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:57:00
425546 Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 12:59:00
2075613 Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 13:01:00
51574 Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 13:03:00
2085603 Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 13:05:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 13:07:00
2090855 Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:09:00
7207365 Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 13:11:00
2125369 Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 13:13:00
981848 Machová Jana VSP7754 C USK Praha 13:15:00
301082 Vintrová Kateřina NNN8075 Neregistrovaní 13:17:00
515173 Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:19:00
D45
3.11 km, 110 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52099 Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 11:17:00
51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 11:19:00
897353 Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 11:21:00
232357 Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 11:23:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 11:25:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 11:27:00
51728 Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 11:29:00
2800339 Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 11:31:00
7003023 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 11:33:00
2086458 Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 11:35:00
51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 11:37:00
2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 11:39:00
2109690 Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 11:41:00
53567 Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 11:43:00
2080907 Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 11:45:00
49647 Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 11:47:00
7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:49:00
51681 Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 11:51:00
2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 11:53:00
53182 Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:55:00
8579 Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 11:57:00
7207773 Jandová Kateřina DKL7252 C KOB Kladno 11:59:00
436940 Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 12:01:00
8653088 Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 12:03:00
2035141 Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 12:05:00
410742 Líbalová Marcela ROU6551 C SKOB Roudnice nad Labem 12:07:00
53160 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 12:09:00
434807 Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 12:11:00
232646 Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
51589 Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 12:15:00
2060437 Surkova Nadežda DKL7153 C KOB Kladno 12:17:00
2073694 Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 12:19:00
51364 Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 12:21:00
336731 Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 12:23:00
253105 Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:25:00
301618 Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 12:27:00
2051503 Nováková Eva KAM7251 C OK Kamenice 12:29:00
2800302 Vítková Marie DKL7054 C KOB Kladno 12:31:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 12:33:00
2099515 Smolková Romana TAP6951 C KOB Tretra Praha 12:35:00
8668 Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:37:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:39:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 12:41:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 12:43:00
52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 12:45:00
2113485 Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 12:47:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 12:49:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 12:51:00
51583 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 12:53:00
2045313 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 12:55:00
D55
2.71 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:53:00
303948 Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 11:55:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 11:57:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 11:59:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 12:01:00
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko, z. s. 12:03:00
8642 Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 12:05:00
515055 Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:07:00
53643 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 12:11:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 12:13:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:15:00
51289 Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 12:17:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 12:19:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 12:21:00
53005 Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 12:23:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 12:25:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 12:27:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 12:29:00
D65
2.23 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 11:18:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 11:20:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 11:22:00
51799 Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 11:24:00
51698 Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 11:26:00
2103757 Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 11:28:00
H10
2.23 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301017 Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 11:27:00
2086461 Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 11:29:00
4187 Motejzík Prokop DLP0900 C OOB TJ Dukla Praha 11:31:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 11:33:00
2125356 Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 11:35:00
2081385 Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:37:00
52755 Mach David VSP0801 C USK Praha 11:39:00
2086451 Rybář Matěj DKP0908 C Oddíl OB Kotlářka 11:41:00
2075699 Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 11:43:00
2108914 Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 11:45:00
2104694 Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 11:47:00
1403428 Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 11:49:00
2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 11:51:00
2111761 Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 11:53:00
2102547 Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 11:55:00
2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 11:57:00
2067935 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 11:59:00
2050495 Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 12:01:00
2067940 Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 12:03:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 12:05:00
2115685 Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 12:07:00
2088156 Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 12:09:00
H10L
2.94 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2017915 Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 11:09:00
232725 Paulíny Jakub TAP0902 C KOB Tretra Praha 11:12:00
301125 Sotona Filip 1WC0900 Rychlí šneci 11:15:00
2086453 Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 11:18:00
2073684 Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 11:24:00
52891 Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 11:27:00
1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 11:30:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 11:36:00
232490 Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 11:39:00
2129190 Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný 11:42:00
2095959 Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
2111751 Janda Šimon DKL0800 C KOB Kladno 11:51:00
2090857 Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 11:54:00
2116495 Krutský Vavřinec FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:00:00
2113498 Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 12:03:00
2057902 Gurecký Vojtěch TJP0900 C TJ Sokol Troja 12:06:00
2129177 Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 12:12:00
301099 Prox Jan 2HC1000 NNN Px 12:15:00
2113370 Vaněček Jan TJP0800 C TJ Sokol Troja 12:18:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 12:24:00
301055 Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 12:27:00
51610 Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 12:30:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 12:36:00
51554 Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 12:39:00
2035145 Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 12:42:00
7904 Bergl Jonáš TJP1100 C TJ Sokol Troja 12:48:00
1407425 van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 12:51:00
2075606 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 12:54:00
52264 Pačes František KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:00:00
2124767 Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 13:03:00
H12
2.74 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8233 Pop Jonáš TAP0600 C KOB Tretra Praha 11:31:00
2051510 Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 11:33:00
2084997 Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB Tretra Praha 11:35:00
2085006 Čech Adam ROZ0601 C OK Roztoky 11:37:00
2092354 Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 11:39:00
2113396 Tofel Šimon TAP0605 C KOB Tretra Praha 11:41:00
2103707 Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 11:43:00
2099526 Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 11:45:00
2125355 Chmelík Štěpán DOR0703 C OK Dobříš 11:47:00
2126351 Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 11:49:00
2102674 Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 11:51:00
2120069 Svoboda Filip DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka 11:53:00
7202858 Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 11:55:00
2084939 Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 11:57:00
2086463 Maroušek Dominik DKP0716 C Oddíl OB Kotlářka 11:59:00
7951 Lukeš Josef 1EC-000 Outdoor PRG 12:01:00
2800931 Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:03:00
2084986 Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 12:05:00
1398989 Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 12:07:00
2800310 Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 12:09:00
301013 Weiss Hugo DLP0701 C OOB TJ Dukla Praha 12:11:00
2103722 Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
301045 Rataj Vít DLP0702 C OOB TJ Dukla Praha 12:15:00
2125354 Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 12:17:00
2102709 Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 12:19:00
2060263 Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 12:21:00
2080956 Španěl Filip DOR0704 C OK Dobříš 12:23:00
2073695 Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 12:25:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 12:27:00
2058492 Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 12:29:00
2085615 Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 12:31:00
2086464 Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 12:33:00
2104706 Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 12:35:00
2103736 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 12:37:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 12:39:00
301093 Mazánek Vojta TAP0611 C KOB Tretra Praha 12:41:00
2102794 Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 12:43:00
2092374 Brdička Tomáš FSP0710 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:45:00
2049645 Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 12:47:00
51438 Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 12:49:00
301009 Motyčka Jan 9BC0700 NNN 12:51:00
2099522 Václavík Martin SLA0601 C SKOB Slaný 12:53:00
2092388 Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:55:00
2129245 Beran František SLA0700 C SKOB Slaný 12:57:00
420407 Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:59:00
2067952 Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 13:01:00
446360 Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 13:03:00
2067945 Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 13:05:00
2103723 Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 13:07:00
232246 Meier David VSP0606 B USK Praha 13:09:00
2092396 Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:11:00
2075658 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 13:13:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 13:15:00
2092429 Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 13:17:00
H14
3.30 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056261 Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 11:11:00
2084943 Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice 11:13:00
2073690 Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany 11:15:00
2115679 Kačer Jakub ZVO0400 C OB SK Zvole 11:17:00
2096222 Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 11:19:00
2032183 Titz Adam VSP0401 C USK Praha 11:21:00
301012 Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 11:23:00
2080984 Němeček Matouš RIC0510 C OB Říčany 11:25:00
446429 Kužel Jan FSP0400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:27:00
2070405 Surkov Jury DKL0402 C KOB Kladno 11:29:00
2060269 Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 11:31:00
9102085 Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 11:33:00
7938 Lukeš František 1EC-001 Outdoor PRG 11:35:00
2051528 Novák Jáchym KAM0502 C OK Kamenice 11:37:00
2045304 Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 11:39:00
7205039 Pačes Marek KNC0402 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:41:00
2069055 Schnabl David RIC0508 C OB Říčany 11:43:00
2044894 Herynek Jan DOR0411 C OK Dobříš 11:45:00
2061767 Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 11:47:00
2045318 Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 11:49:00
2011818 Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 11:51:00
4191 Stelšovský Karel 6KC0500 Neregistrovaný 11:53:00
2081357 Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 11:55:00
8655418 Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 11:57:00
232616 Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 11:59:00
2042548 Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 12:01:00
2075622 Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 12:03:00
2075696 Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 12:05:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 12:07:00
2069070 Tolar Hynek RIC0505 B OB Říčany 12:09:00
2083424 Šiler Martin KAM0501 B OK Kamenice 12:11:00
2085606 Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 12:13:00
2099497 Milota Jakub KAM0503 B OK Kamenice 12:15:00
7204994 Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 12:17:00
2032107 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 12:19:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 12:21:00
7209480 Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 12:23:00
2121096 Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 12:25:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 12:27:00
2099511 Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 12:29:00
2051483 Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 12:31:00
2102777 Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 12:33:00
7207629 Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 12:35:00
2086527 Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 12:37:00
2042541 Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 12:39:00
2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 12:41:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B KOB Tretra Praha 12:43:00
443090 Janas Adam PGP0404 B SK Praga 12:45:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 12:47:00
9005138 Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 12:49:00
2115077 Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 12:51:00
H16
3.68 km, 170 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 11:36:00
2023809 Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 11:38:00
7943 Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 11:40:00
246900 Solár Vojtěch PGP0310 C SK Praga 11:42:00
2069069 Rejnek Lukáš RIC0203 C OB Říčany 11:44:00
2115729 Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 11:46:00
1420812 Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 11:48:00
2111669 Hadač Jakub SOB0202 C SOBSA 11:50:00
52257 Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:52:00
2050496 Hejsek Filip KAM0204 C OK Kamenice 11:54:00
9200525 Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 11:56:00
206496 Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 11:58:00
601169 Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 12:00:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 12:02:00
2031371 Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 12:04:00
2103741 Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
443069 Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 12:08:00
9982 Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 12:10:00
995899 Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 12:12:00
2021842 Trnka Martin jun VSP0300 B USK Praha 12:14:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 12:16:00
436446 Hankovec Hugo KAM0201 A OK Kamenice 12:18:00
H18
4.40 km, 180 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2085002 Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný 11:30:00
2080903 Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 11:32:00
2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 11:34:00
2069066 Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 11:36:00
887903 Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 11:38:00
2070409 Surkov Aleksandr DKL0104 C KOB Kladno 11:40:00
224869 Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:42:00
9889 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 11:44:00
2031368 Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 11:46:00
2023808 Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 11:48:00
2075666 Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 11:50:00
2106739 Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
218782 Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 11:54:00
682699 Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 11:56:00
8221133 Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 11:58:00
H20
4.70 km, 200 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232739 Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 11:10:00
49648 Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 11:12:00
888614 Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:14:00
2102784 Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 11:16:00
7207341 Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 11:18:00
H21K
4.19 km, 210 m, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1396842 Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:08:00
H21L
5.67 km, 230 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8800 Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 11:14:00
1602625 Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 11:16:00
515065 Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 11:18:00
2069067 Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 11:20:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 11:22:00
448935 Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 11:24:00
49395 Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 11:26:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 11:28:00
336710 Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 11:30:00
2070411 Surkov Ivan DKL7400 C KOB Kladno 11:32:00
2092409 Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:34:00
2067946 Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 11:36:00
7209786 Randík Jan SOB8703 C SOBSA 11:38:00
232253 Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 11:40:00
2059735 Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:42:00
1111550 Rožek David RIC7403 C OB Říčany 11:44:00
303935 Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 11:46:00
8654904 Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 11:48:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 11:50:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 11:52:00
301370 Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:54:00
7003030 Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 11:56:00
7210306 Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:58:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 12:00:00
51715 Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 12:02:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 12:04:00
553437 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 12:06:00
7051263 Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 12:08:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 12:10:00
49839 Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 12:14:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:16:00
232093 Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 12:18:00
515038 Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 12:20:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 12:22:00
8557 Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 12:24:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 12:26:00
7207350 Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 12:28:00
51596 Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 12:30:00
52898 Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:32:00
515307 Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 12:34:00
2125336 Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 12:36:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 12:38:00
8893 Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 12:40:00
682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 12:42:00
2067264 Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 12:44:00
886265 Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 12:46:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 12:48:00
51568 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 12:50:00
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 12:52:00
7201200 Janas Petr PGP7106 C SK Praga 12:54:00
8002400 Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 12:56:00
51733 Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 12:58:00
515067 Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:00:00
888643 Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 13:02:00
1006283 Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 13:04:00
515448 Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 13:06:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 13:08:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 13:10:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 13:12:00
53583 Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 13:14:00
515161 Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 13:16:00
7201206 Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 13:18:00
682623 Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 13:20:00
2045232 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 13:22:00
9418870 Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 13:24:00
H35
4.79 km, 210 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
41365 Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 11:19:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 11:21:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 11:23:00
2090846 Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:25:00
2058502 Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 11:27:00
899152 Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 11:29:00
7204999 Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:31:00
301007 Motyčka Michal 9BC7401 NNN 11:33:00
2075620 Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 11:35:00
2103282 Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 11:37:00
331503 Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 11:39:00
2088220 Rod Jan VSP7423 C USK Praha 11:41:00
2125359 Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 11:43:00
2060262 Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 11:45:00
8069069 Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 11:47:00
51724 Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 11:49:00
1401481 Schnabl Petr RIC7404 C OB Říčany 11:51:00
1406141 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 11:53:00
1421894 Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 11:55:00
2085613 Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 11:57:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:59:00
301050 Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný 12:01:00
236022 Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 12:03:00
2801021 Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 12:05:00
1417253 Müller Vladimír HCE7700 C TJ Hostivice 12:07:00
51436 Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 12:09:00
2087701 Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 12:11:00
2069047 Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 12:13:00
2800324 Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 12:15:00
2113411 Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 12:17:00
2069060 Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 12:19:00
7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 12:21:00
301014 Dostál Tomáš NNN3535 Neregistrovaní 12:23:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 12:25:00
2127852 Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 12:27:00
1700081 Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 12:29:00
2045316 Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 12:31:00
2032184 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 12:33:00
8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 12:35:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 12:37:00
2060227 Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 12:39:00
2090867 Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 12:41:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:43:00
8074101 Pucherna Eduard SMR7401 C SNS Smržovka 12:45:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 12:47:00
2073680 Pokorný Stanislav RIC7602 C OB Říčany 12:49:00
2115681 Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 12:51:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 12:53:00
2092351 Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 12:55:00
2035736 Hroněk Jan VSP7420 C USK Praha 12:57:00
7260018 Kautský Jiří 9BC8200 NNN 12:59:00
2084945 Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 13:01:00
515098 Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:03:00
7260025 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 13:05:00
2049639 Rejnek Tomáš RIC7800 C OB Říčany 13:07:00
301061 Motejzík Petr DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha 13:09:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 13:11:00
2103753 Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 13:13:00
2113358 Darmovzal Martin 59Z7400 Uhříněves 13:15:00
H45
3.79 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49646 Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 11:34:00
2085008 Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 11:36:00
301073 Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 11:38:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 11:40:00
2090861 Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 11:42:00
7208085 Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 11:44:00
995800 Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 11:46:00
2125349 Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 11:48:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 11:50:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 11:52:00
434809 Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 11:54:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:56:00
7952 Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 11:58:00
2118484 Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 12:00:00
51613 Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 12:02:00
52269 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 12:04:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 12:06:00
7209351 Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 12:08:00
442875 Mack Tomáš KAM6601 C OK Kamenice 12:10:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 12:12:00
7007201 Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 12:14:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 12:16:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 12:18:00
331179 Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 12:20:00
52894 Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:22:00
2073691 Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 12:24:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 12:26:00
515007 Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 12:28:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 12:30:00
2070840 Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 12:32:00
2058506 Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 12:34:00
8878 Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:36:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 12:38:00
416137 Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 12:40:00
9180967 Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 12:42:00
1417262 Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 12:44:00
2051545 Novák Ondřej KAM7300 C OK Kamenice 12:46:00
8669 Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:48:00
2109677 Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 12:50:00
2035144 Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 12:52:00
2800292 Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 12:54:00
51498 Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 12:56:00
8631586 Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 12:58:00
2031360 Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 13:00:00
51760 Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 13:02:00
51894 Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 13:04:00
H55
3.12 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
981822 Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 11:52:00
303940 Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 11:54:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:56:00
301599 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 11:58:00
2104700 Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 12:00:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 12:02:00
2125364 Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 12:04:00
301371 Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 12:06:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
53558 Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 12:10:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 12:12:00
49370 Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 12:14:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 12:16:00
515097 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:18:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 12:20:00
51631 Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 12:22:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 12:24:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 12:26:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 12:28:00
51329 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 12:30:00
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:32:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:34:00
8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 12:36:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 12:38:00
53514 Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 12:40:00
H65
2.59 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:42:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 12:44:00
53574 Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 12:46:00
2084946 Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 12:48:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 12:50:00
8040749 Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 12:52:00
443066 Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 12:54:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 12:56:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 12:58:00
51863 Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 13:00:00
7200325 Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 13:02:00
51274 Dvořák Jaromír TUV4600 C SOK TJ Turnov 13:04:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:06:00
H75
2.24 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52260 Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:48:00
682666 Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 11:50:00
52254 Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:52:00
2067261 Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 11:54:00
428292 Šubrt Václav TJP4201 C TJ Sokol Troja 11:56:00
53507 Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 11:58:00
51743 Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 12:00:00
2092395 Veselý Radko TJP4200 C TJ Sokol Troja 12:02:00
HDR
2.67 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1403426 Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2057909 Andrle Hynek KNC1020 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
2057905 Fišerová Tereza LOU1086 SK Moravan Louňovice 11:00:00
301129 Pilchová Sofie ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2086455 Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2099506 Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2099514 Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2057911 Viktora Jan PGP1002 C SK Praga 11:00:00
2057912 Viktorová Klára PGP0753 C SK Praga 11:00:00
2057918 Vrátil Pavel 11:00:00
1406172 Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 11:00:00
2088709 Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 11:00:00
2118482 Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 11:00:00
2086457 Halaška David DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
7202572 Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 11:00:00
2086456 Rybář Filip DKP1107 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 11:00:00
301056 Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 11:00:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 11:00:00
232906 Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 11:00:00
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 11:00:00
53459 Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 11:00:00
301528 Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 11:00:00
51561 Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 11:00:00
301054 Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 11:00:00
9201329 Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 11:00:00
301044 Havlák Tobiáš ROU1301 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
1417247 Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 11:00:00
2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 11:00:00
336701 Gešev Martin LOU0900 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301043 Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301041 Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301040 Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301039 Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301037 Prchlíková Kristýna LOU1053 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301036 Bydžovský Filip LOU1001 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301035 Musilová Rozálie LOU1251 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301033 Nováková Kristýna LOU1150 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301031 Hlídek Matyáš LOU1100 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301027 Láznička Adam LOU0700 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301025 Lázničková Eliška LOU1052 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301024 Daňková Blanka LOU1154 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301022 Tomanová Tereza LOU0650 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301020 Měrka Nikola LOU0701 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301018 Horová Adéla LOU1151 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
301048 Ouda Tomáš 6KC1200 Neregistrovaný 11:00:00
301008 Motyčka Michal 9BC0701 NNN 11:00:00
420404 Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
224867 Šťovíček Vojta KNC0802 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
301002 Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 11:00:00
2092380 Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
4201 Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
4195 Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
4210 Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
4197 Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
2031372 Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 11:00:00
2060266 Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 11:00:00
2049634 Lazar David RIC1001 C OB Říčany 11:00:00
2049635 Skála Šimon RIC0901 C OB Říčany 11:00:00
51648 Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 11:00:00
301060 Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 11:00:00
301065 Mička Timotej TJP1003 C TJ Sokol Troja 11:00:00
2125343 Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 11:00:00
301058 Machek Viktor LOU7500 C SK Moravan Louňovice 11:00:00
2125358 Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 11:00:00
2103787 Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 11:00:00
331238 Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 11:00:00
301075 Motejzík Jiří NNN1212 Neregistrovaní 11:00:00
2103268 Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 11:00:00
2096233 Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
51628 Hýbl Orlík 1UZ0900 VIPrahlé mládí 11:00:00
301071 Jakubesová Julie TAP1052 C KOB Tretra Praha 11:00:00
49546 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 11:00:00
301097 Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 11:00:00
416316 Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 11:00:00
4276 Luxík Karel 61C1300 Stara Hut 11:00:00
301079 Němcová Rozárie NNN1213 Neregistrovaní 11:00:00
301085 Vintr Filip NNN1216 Neregistrovaní 11:00:00
301081 Holešínský Albert NNN1214 Neregistrovaní 11:00:00
2027041 Müllerová Emílie HCE1450 C TJ Hostivice 11:00:00
2099500 Váchová Soňa MFP1050 C Matfyz Praha 11:00:00
21521 Vácha Pavel MFP7901 C Matfyz Praha 11:00:00
2129251 Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
515147 Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2113488 Berglová Amálie TJP1450 C TJ Sokol Troja 11:00:00
51142 van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
7201769 Škáchová Evelína KAM1093 OK Kamenice 11:00:00
51688 Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 11:00:00
2118464 Bouda Jan TAP1000 C KOB Tretra Praha 11:00:00
52115 Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 11:00:00
2116193 Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 11:00:00
P3
3.16 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9332 Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 11:00:00
2800300 Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 11:00:00
2086459 Halašková Petra DKP7755 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00
440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 11:00:00
303918 Himmel Petr OKP6500 C SK OK 24 Praha 11:00:00
51577 Dubská Radka 28Z8150 Neregistrovaná 11:00:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
2127876 Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2115760 Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 11:00:00
2035706 Hroňková Milada VSP7455 C USK Praha 11:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 11:00:00
2126387 Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 11:00:00
301617 Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 11:00:00
232268 Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 11:00:00
303937 Bürgerová Nela Antonie KNC0851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
420420 Hudková Olga KNC0650 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
420401 Šťovíčková Vendula KNC0652 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
420403 Kohoutková Lucie KNC0554 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
52259 Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
301001 Sukdoláková Lenka KNC7950 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:00:00
4196 Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 11:00:00
7955 Klíma Samuel NNN2020 Neregistrovaní 11:00:00
2095933 De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 11:00:00
426378 Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 11:00:00
2087647 Hejsková Bohumila KAM6852 C OK Kamenice 11:00:00
2113394 Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 11:00:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 11:00:00
2050488 Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 11:00:00
2115078 Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 11:00:00
2125351 Španělová Markéta DOR7152 OK Dobříš 11:00:00
2111608 Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 11:00:00
2056309 Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný 11:00:00
515052 Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 11:00:00
2102774 Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
51865 Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:00:00
301182 Sotona Martin 1WC7400 Rychlí šneci 11:00:00
301069 Svátková Jana SLP0250 C OOB Slavia Praha 11:00:00
301086 Vintr Jakub NNN7510 Neregistrovaní 11:00:00
301090 Vintr Matěj NNN7511 Neregistrovaní 11:00:00
301119 Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 11:00:00
301083 Vintr Radek NNN7509 Neregistrovaní 11:00:00
301114 Proxová Lada 2HC8350 NNN Px 11:00:00
52889 Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
53582 Moráčková Meda ZBP1750 C OOB SK Zbraslav 11:00:00
410387 Pelikánová Lucie MFP6950 C Matfyz Praha 11:00:00
2125347 Chmelíková Vlasta DOR7753 OK Dobříš 11:00:00
1416369 Voburka Zdeněk ZBP6100 OOB SK Zbraslav 11:00:00
2129229 Klepetko David 5RX6800 NNN 11:00:00
7260002 Havlíček Tomáš KNC8700 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
52117 Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2069042 Prylová Pavla TJP7550 C TJ Sokol Troja 11:00:00
2126373 Trunec Antonín ODV7525 TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
428228 Dudl Jan ODV7526 TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2083406 Šilerová Kamila KAM9095 OK Kamenice 11:00:00
440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 11:00:00
2104710 Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 11:00:00
2057903 Truncová Lenka ODV7575 TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2057910 Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 11:00:00
2057906 Andrlová Vendula KNC8080 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
2057904 Dudlová Jana ODV7576 TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
411611 Berounská Helena VSP7257 C USK Praha 11:00:00
2103777 Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 11:00:00
52098 Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 11:00:00
T5
5.00 km, 220 m, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2057913 Pivec Lukáš 11:00:00
2057914 Pivcová Žaneta 11:00:00
2057916 Plch Martin 11:00:00
2021822 Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 11:00:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 11:00:00
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 11:00:00
2067886 Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 11:00:00
2800365 Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 11:00:00
2129186 Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný 11:00:00
301046 Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 11:00:00
1398992 Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 11:00:00
7987 Sukdolák Petr KNC8000 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
2049633 Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 11:00:00
2080986 Němečková Michaela RIC7452 C OB Říčany 11:00:00
2125348 Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 11:00:00
2050492 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 11:00:00
2113476 Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 11:00:00
420421 Svátek Vojtěch SLP6701 C OOB Slavia Praha 11:00:00
2099489 Tesař Jakub SLP0100 C OOB Slavia Praha 11:00:00
9491 Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 11:00:00
2090842 Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 11:00:00
2090841 Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 11:00:00
2103779 Janíková Kateřina SOB0050 C SOBSA 11:00:00
2124773 Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 11:00:00
301076 Vacíková Jana NNN5059 Neregistrovaní 11:00:00
2129212 Čechová Lenka NNN9080 Neregistrovaní 11:00:00
2129248 Malý Jakub NNN9130 Neregistrovaní 11:00:00
416140 Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 11:00:00
2099503 Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 11:00:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 11:00:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 11:00:00
2057908 Andrle Jakub KNC8230 Sokol Kostelec n. Č. l. 11:00:00
2027045 Chrz Martin NNN7025 Neregistrovaní 11:00:00
2027043 Ondřichová Lucie NNN7075 Neregistrovaní 11:00:00
1403427 Karban Zdeněk DKP7700 C Oddíl OB Kotlářka 11:00:00