Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:00 | |
2. | Mayerová Anna | SHK1450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 24:29 | + 4:29 |
3. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:52 | + 5:52 |
4. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:00 | + 6:00 |
5. | Kozáková Michaela | TBM1552 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:21 | + 9:21 |
6. | Matrasová Marie | CHT1451 | C | OOB SK Chrast | 35:20 | + 15:20 |
7. | Sedláková Anna | LIP1550 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 37:17 | + 17:17 |
8. | Milská Josefa | SRK1451 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:15 | + 19:15 |
9. | Hanslíková Anna | SHK1356 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:06 | + 23:06 |
10. | Kubešová Sára | LPU1459 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:00 | + 28:00 |
Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korbelová Tereza | PHK1254 | B | OK 99 Hradec Králové | 23:20 | |
2. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | B | Sokol Horní Jelení | 24:44 | + 1:24 |
3. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 25:24 | + 2:04 |
4. | Korbelová Eliška | PHK1253 | B | OK 99 Hradec Králové | 27:42 | + 4:22 |
5. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:36 | + 5:16 |
6. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:49 | + 5:29 |
7. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | B | OK 99 Hradec Králové | 48:23 | + 25:03 |
8. | Košárková Aneta | PGP1255 | C | SK Praga | 50:31 | + 27:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | B | OK 99 Hradec Králové | 25:07 | |
2. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 37:31 | + 12:24 |
3. | Šímová Julie | TBM1055 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:30 | + 15:23 |
4. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | C | Sokol Horní Jelení | 42:55 | + 17:48 |
5. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:15 | + 27:08 |
6. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | Matfyz Praha | 53:30 | + 28:23 |
7. | Kabátová Anna | PGP0967 | C | SK Praga | 63:38 | + 38:31 |
8. | Jindrová Ema | PDY0953 | C | Běhej Poděbrady | 92:07 | + 67:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | A | OK Jihlava | 21:22 | |
2. | Gregorová Alice | DKP0758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 23:34 | + 2:12 |
3. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | A | Sportcentrum Jičín | 24:05 | + 2:43 |
4. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | A | SK Brno Žabovřesky | 24:15 | + 2:53 |
5. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 25:40 | + 4:18 |
6. | Havrdová Sheila | SJC0750 | A | Sportcentrum Jičín | 26:10 | + 4:48 |
7. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 26:27 | + 5:05 |
8. | Mayerová Daniela | KSH0852 | A | OB Kašperské Hory | 26:30 | + 5:08 |
9. | Kunášková Karolína | VLI0851 | A | Slavia Liberec orienteering | 26:47 | + 5:25 |
10. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 27:01 | + 5:39 |
11. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | A | OK Jiskra Nový Bor | 27:08 | + 5:46 |
12. | Strýčková Barbora | PBM0852 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 27:23 | + 6:01 |
13. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 27:26 | + 6:04 |
14. | Kynčlová Anna | JIL0852 | A | OK Jilemnice | 28:04 | + 6:42 |
15. | Havlová Tereza | KAM0760 | A | OK Kamenice | 28:05 | + 6:43 |
16. | Čapková Markéta | PHK0850 | A | OK 99 Hradec Králové | 28:08 | + 6:46 |
17. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 28:10 | + 6:48 |
18. | Čechová Johana | TBM0888 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:14 | + 6:52 |
19. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:03 | + 7:41 |
20. | Hladíková Julie | DKP0857 | A | Oddíl OB Kotlářka | 29:24 | + 8:02 |
21. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 29:40 | + 8:18 |
22. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:44 | + 8:22 |
22. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 29:44 | + 8:22 |
24. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | A | KOB Tretra Praha | 29:49 | + 8:27 |
25. | Fedrová Anežka | RBK0853 | A | SK Radioklub Blansko | 29:51 | + 8:29 |
26. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | A | Oddíl OB Kotlářka | 29:52 | + 8:30 |
27. | Šestáková Johana | VLI0853 | A | Slavia Liberec orienteering | 29:57 | + 8:35 |
28. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 30:00 | + 8:38 |
29. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:07 | + 8:45 |
30. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | A | Slavia Liberec orienteering | 30:31 | + 9:09 |
31. | Novotná Vendula | PHK0777 | A | OK 99 Hradec Králové | 30:38 | + 9:16 |
32. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:43 | + 9:21 |
33. | Malečková Pavlína | VSP0855 | A | USK Praha | 31:02 | + 9:40 |
34. | Novotná Karolína | TUR0853 | A | OOB TJ Turnov | 31:30 | + 10:08 |
35. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:57 | + 10:35 |
36. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 32:26 | + 11:04 |
37. | Nožičková Eva | JJN0852 | A | Team Jizerky | 33:01 | + 11:39 |
38. | Kočová Klára | ZBM0850 | A | SK Brno Žabovřesky | 33:17 | + 11:55 |
39. | Hubáčková Sabina | LCE0851 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:37 | + 12:15 |
40. | Hamáková Adéla | HJL0851 | B | Sokol Horní Jelení | 34:00 | + 12:38 |
41. | Matoušková Johana | STE0751 | A | SK SKI-OB Šternberk | 34:04 | + 12:42 |
42. | Lipenská Barbora | CHA0753 | A | OK Chrastava | 34:33 | + 13:11 |
43. | Podlešáková Monika | PHK0752 | A | OK 99 Hradec Králové | 34:41 | + 13:19 |
44. | Janíková Anna | ZBM0862 | A | SK Brno Žabovřesky | 36:44 | + 15:22 |
45. | Tomanková Alice | KSU0959 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:35 | + 16:13 |
46. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | A | OOB TJ Turnov | 46:03 | + 24:41 |
47. | Fišerová Markéta | TZL0851 | A | SKOB Zlín | 48:05 | + 26:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | E | KOB Směr Kroměříž | 21:59 | |
2. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 23:19 | + 1:20 |
3. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 24:58 | + 2:59 |
4. | Metelková Michaela | PHK0550 | R | OK 99 Hradec Králové | 25:11 | + 3:12 |
5. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 25:22 | + 3:23 |
6. | Srbová Michaela | LPU0557 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 25:37 | + 3:38 |
7. | Holasová Barbora | AOP0651 | A | Orientační Běh Opava | 26:08 | + 4:09 |
8. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:12 | + 4:13 |
9. | Mellanová Judita | TUR0559 | A | OOB TJ Turnov | 26:20 | + 4:21 |
10. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | A | OOB TJ Turnov | 26:24 | + 4:25 |
11. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 26:25 | + 4:26 |
12. | Doušková Kateřina | TBM0679 | A | KOS TJ Tesla Brno | 27:01 | + 5:02 |
13. | Plachá Zita | STA0551 | A | OK Střelka | 27:27 | + 5:28 |
14. | Procházková Doubravka | PBM0651 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 27:53 | + 5:54 |
15. | Koubová Hana | DKP0558 | A | Oddíl OB Kotlářka | 28:01 | + 6:02 |
16. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 28:05 | + 6:06 |
17. | Housková Barbora | DOR0655 | A | OK Dobříš | 28:22 | + 6:23 |
18. | Doušková Hana | TBM0659 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:38 | + 6:39 |
19. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 28:43 | + 6:44 |
20. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 28:47 | + 6:48 |
21. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:43 | + 7:44 |
22. | Štemberová Barbora | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:46 | + 7:47 |
23. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 30:05 | + 8:06 |
24. | Matoušková Jana | MOV0551 | A | SKOB Ostrava | 30:29 | + 8:30 |
25. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 30:32 | + 8:33 |
26. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | A | SK Brno Žabovřesky | 30:42 | + 8:43 |
27. | Kurečková Klára | TBM0667 | A | KOS TJ Tesla Brno | 31:16 | + 9:17 |
28. | Šimšová Pavla | PGP0557 | A | SK Praga | 32:47 | + 10:48 |
29. | Burdová Helena | UOL0656 | A | SOB Olomouc | 32:54 | + 10:55 |
30. | Fuchsová Ema | TBM0653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:19 | + 11:20 |
31. | Čečková Karolína | SHK0650 | A | OK Slavia Hradec Králové | 33:24 | + 11:25 |
32. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | A | KOB Tretra Praha | 33:35 | + 11:36 |
33. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 34:56 | + 12:57 |
34. | Urbánková Eva | ONO0650 | A | SKOB Ostrov | 35:30 | + 13:31 |
35. | Ballonová Lucie | PHK0664 | A | OK 99 Hradec Králové | 36:39 | + 14:40 |
36. | Novotná Barbora | TUR0552 | A | OOB TJ Turnov | 37:54 | + 15:55 |
37. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 39:01 | + 17:02 |
38. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | A | Oddíl OB Kotlářka | 41:12 | + 19:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolková Barbora | TAP0356 | R | KOB Tretra Praha | 26:39 | 8279 | |
2. | Rotková Markéta | ZBM0455 | A | SK Brno Žabovřesky | 26:55 | + 0:16 | 8199 |
3. | Bednaříková Emma | PBM0359 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 28:13 | + 1:34 | 7813 |
4. | Krejčová Lucie | PGP0455 | R | SK Praga | 28:29 | + 1:50 | 7734 |
5. | Novotná Jitka | SJH0454 | R | SOS Jindřichův Hradec | 28:57 | + 2:18 | 7595 |
6. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | R | Oddíl OB Kotlářka | 30:14 | + 3:35 | 7214 |
7. | Černá Ema | TAP0457 | R | KOB Tretra Praha | 30:23 | + 3:44 | 7170 |
8. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | 31:20 | + 4:41 | 6888 |
9. | Bídová Markéta | PBM0352 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 31:32 | + 4:53 | 6828 |
10. | Bruková Petra | TRI0450 | A | TJ TŽ Třinec | 31:57 | + 5:18 | 6704 |
11. | Pecko Sára | ZTC0452 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 32:53 | + 6:14 | 6427 |
12. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 34:40 | + 8:01 | 5897 |
13. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:49 | + 8:10 | 5853 |
14. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 36:10 | + 9:31 | 5452 |
15. | Čápová Eliška | STA0451 | A | OK Střelka | 36:31 | + 9:52 | 5348 |
16. | Pračková Ema | TAP0458 | B | KOB Tretra Praha | 36:55 | + 10:16 | 5229 |
17. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 37:23 | + 10:44 | 5091 |
18. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 38:58 | + 12:19 | 4620 |
19. | Švecová Anežka | ZVO0352 | A | OB SK Zvole | 39:05 | + 12:26 | 4586 |
20. | Klechová Karolína | AOP0452 | A | Orientační Běh Opava | 39:23 | + 12:44 | 4497 |
21. | Šestáková Marie | VLI0452 | R | Slavia Liberec orienteering | 39:27 | + 12:48 | 4477 |
22. | Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | 39:34 | + 12:55 | 4442 |
23. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | A | OK Jilemnice | 41:55 | + 15:16 | 3744 |
24. | Štraitová Jolana | VSP0456 | R | USK Praha | 41:56 | + 15:17 | 3739 |
25. | Počtová Klára | OPI0453 | A | Orientační sporty Písek | 42:15 | + 15:36 | 3645 |
Barnatová Klára | ZBM0352 | R | SK Brno Žabovřesky | DISK | 0 | ||
Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Jana | SJH9451 | C | SOS Jindřichův Hradec | 34:21 | 8333 | |
2. | Luštická Lucie | TUR8650 | C | OOB TJ Turnov | 35:56 | + 1:35 | 7977 |
3. | Hepnerová Martina | PHK8150 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:47 | + 2:26 | 7786 |
4. | Kubátová Jana | CHA9152 | C | OK Chrastava | 36:59 | + 2:38 | 7741 |
5. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:08 | + 2:47 | 7707 |
6. | Bouchalová Vendula | VPM8787 | C | KOS Slavia Plzeň | 38:15 | + 3:54 | 7455 |
7. | Landovská Petra | KAM9354 | R | OK Kamenice | 38:16 | + 3:55 | 7452 |
8. | Losmanová Zuzana | PHK8750 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:24 | + 5:03 | 7197 |
9. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | C | OK Doksy | 40:05 | + 5:44 | 7043 |
10. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:15 | + 5:54 | 7005 |
11. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:25 | + 6:04 | 6968 |
12. | Mádlová Věra | PBM8951 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 40:29 | + 6:08 | 6953 |
13. | Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:50 | + 6:29 | 6874 |
14. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | C | SOB Olomouc | 41:12 | + 6:51 | 6792 |
15. | Šklíbová Michaela | TJN0153 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:32 | + 7:11 | 6717 |
16. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 41:33 | + 7:12 | 6713 |
17. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | OK Kamenice | 41:53 | + 7:32 | 6638 |
18. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 42:09 | + 7:48 | 6578 |
19. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 42:39 | + 8:18 | 6465 |
20. | Chvalová Věra | ZTC9452 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 42:53 | + 8:32 | 6413 |
21. | Kořínková Zuzana | TUR9253 | C | OOB TJ Turnov | 43:36 | + 9:15 | 6251 |
22. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 44:06 | + 9:45 | 6139 |
23. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | C | SK Brno Žabovřesky | 44:08 | + 9:47 | 6131 |
24. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 44:12 | + 9:51 | 6116 |
25. | Svobodová Barbora | JJN8950 | C | Team Jizerky | 45:01 | + 10:40 | 5933 |
26. | Polanská Nelly | PZR0152 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:17 | + 10:56 | 5873 |
27. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 46:05 | + 11:44 | 5693 |
28. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:35 | + 12:14 | 5580 |
29. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 47:30 | + 13:09 | 5374 |
30. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 47:51 | + 13:30 | 5295 |
31. | Chrástová Tereza | TUR0255 | C | OOB TJ Turnov | 47:53 | + 13:32 | 5287 |
32. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 49:01 | + 14:40 | 5032 |
33. | Fiala Petra | LPU9659 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:52 | + 15:31 | 4841 |
34. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:58 | + 15:37 | 4819 |
35. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | C | OK Kamenice | 50:12 | + 15:51 | 4766 |
36. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:04 | + 16:43 | 4571 |
37. | Fořtová Johana | PGP9354 | C | SK Praga | 51:09 | + 16:48 | 4552 |
38. | Jelínková Adéla | LPU0254 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:52 | + 17:31 | 4391 |
39. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 52:33 | + 18:12 | 4237 |
40. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 54:53 | + 20:32 | 3712 |
41. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Brno Žabovřesky | 57:13 | + 22:52 | 3187 |
42. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:28 | + 24:07 | 2906 |
43. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:02 | + 27:41 | 2103 |
44. | Ďoubalíková Marie | CHT0153 | C | OOB SK Chrast | 63:35 | + 29:14 | 1754 |
45. | Hrdličková Jana | DKP8762 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:33 | + 32:12 | 1087 |
46. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 77:37 | + 43:16 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:10 | |
2. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 38:32 | + 4:22 |
3. | Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | 40:51 | + 6:41 |
4. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:53 | + 9:43 |
5. | Málková Šárka | CST8351 | C | OB Strakonice | 44:39 | + 10:29 |
6. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 44:55 | + 10:45 |
7. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 51:18 | + 17:08 |
Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:56 | |
2. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 32:37 | + 1:41 |
3. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 32:43 | + 1:47 |
4. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:22 | + 3:26 |
5. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 34:26 | + 3:30 |
6. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:22 | + 5:26 |
7. | Bartoňová Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 36:27 | + 5:31 |
8. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:30 | + 5:34 |
9. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 37:23 | + 6:27 |
10. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OB Vamberk | 38:47 | + 7:51 |
11. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:38 | + 9:42 |
12. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:39 | + 9:43 |
13. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:15 | + 10:19 |
14. | Malečková Iva | VSP7559 | C | USK Praha | 42:02 | + 11:06 |
15. | Škáchová Petra | DKP7054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:29 | + 11:33 |
16. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 49:43 | + 18:47 |
17. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:37 | + 24:41 |
18. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 56:29 | + 25:33 |
19. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 63:14 | + 32:18 |
20. | Němcová Klára | LPM7752 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 65:16 | + 34:20 |
21. | Housková Monika | DOR7551 | C | OK Dobříš | 86:47 | + 55:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OB Vamberk | 31:54 | |
2. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:30 | + 6:36 |
3. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | LOK-o Liberec | 42:08 | + 10:14 |
4. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 49:07 | + 17:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matras Štěpán | CHT1402 | C | OOB SK Chrast | 24:47 | |
2. | Mrázek Emil | SJC1300 | C | Sportcentrum Jičín | 26:09 | + 1:22 |
3. | Kolín Jonáš | JIL1500 | C | OK Jilemnice | 26:53 | + 2:06 |
4. | Hepner Martin | PHK1501 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:39 | + 3:52 |
5. | Lučan Jakub | LPU1401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:38 | + 5:51 |
6. | Klícha Jindřich | SRK1406 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:05 | + 8:18 |
Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 22:41 | |
2. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 23:30 | + 0:49 |
3. | Klabzuba Jan | SRK1207 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:01 | + 2:20 |
4. | Mokrý Tadeáš | HJL1100 | C | Sokol Horní Jelení | 27:57 | + 5:16 |
5. | Mayer Antonín | SHK1206 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:55 | + 11:14 |
6. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | B | OK 99 Hradec Králové | 34:04 | + 11:23 |
7. | Hanslík Jaroslav | SHK1107 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:13 | + 18:32 |
8. | Komín Kryštof | DKL1201 | C | KOB Kladno | 44:37 | + 21:56 |
9. | Jindra Jáchym | PDY1105 | C | Běhej Poděbrady | 44:57 | + 22:16 |
Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 38:09 | |
2. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 49:41 | + 11:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 23:04 | |
2. | Račanský Jiří | TBM0706 | A | KOS TJ Tesla Brno | 23:19 | + 0:15 |
3. | Vaníček Jan | SJC0705 | A | Sportcentrum Jičín | 23:47 | + 0:43 |
4. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 24:37 | + 1:33 |
5. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | A | KOS TJ Tesla Brno | 24:39 | + 1:35 |
6. | Hyxa Jan | VLI0702 | A | Slavia Liberec orienteering | 24:41 | + 1:37 |
7. | Čech Viktor | AOP0801 | A | Orientační Běh Opava | 25:39 | + 2:35 |
8. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 25:46 | + 2:42 |
9. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:31 | + 3:27 |
10. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | A | OOB TJ Turnov | 26:32 | + 3:28 |
11. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | A | KOS TJ Tesla Brno | 26:38 | + 3:34 |
12. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:40 | + 3:36 |
13. | Vlček Tomáš | VIC0713 | A | OB Vizovice | 26:53 | + 3:49 |
14. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 27:12 | + 4:08 |
15. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 27:27 | + 4:23 |
16. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | A | OB České Budějovice | 27:54 | + 4:50 |
17. | Schwab Filip | TBM0710 | A | KOS TJ Tesla Brno | 28:12 | + 5:08 |
18. | Ticháček Jakub | SJC0704 | A | Sportcentrum Jičín | 28:19 | + 5:15 |
19. | Goláň František | LPU0803 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 28:34 | + 5:30 |
20. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | A | Sportcentrum Jičín | 28:51 | + 5:47 |
21. | Bulička Martin | ZBM0807 | A | SK Brno Žabovřesky | 29:00 | + 5:56 |
22. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 29:22 | + 6:18 |
23. | Parkan Tomáš | SJH0803 | A | SOS Jindřichův Hradec | 29:53 | + 6:49 |
24. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 30:10 | + 7:06 |
25. | Pernička Martin | TZL0800 | A | SKOB Zlín | 30:13 | + 7:09 |
26. | Macháček Tomáš | SHK0811 | A | OK Slavia Hradec Králové | 30:56 | + 7:52 |
27. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 31:35 | + 8:31 |
28. | Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:18 | + 9:14 |
29. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | A | SKOB Zlín | 34:00 | + 10:56 |
30. | Weiss Hugo | DKP0725 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:36 | + 13:32 |
31. | Machar Eda | DKP0803 | A | Oddíl OB Kotlářka | 42:12 | + 19:08 |
32. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 43:28 | + 20:24 |
Hrůzek Ondřej | BOR0809 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | PBM0503 | E | TJ Spartak 1. brněnská | 23:20 | |
2. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | E | USK Praha | 24:17 | + 0:57 |
3. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 25:02 | + 1:42 |
4. | Brosch Ondřej | RBK0606 | A | SK Radioklub Blansko | 25:04 | + 1:44 |
5. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | A | SK Brno Žabovřesky | 25:07 | + 1:47 |
6. | Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | 25:17 | + 1:57 |
7. | Štěpánek Jan | TBM0607 | A | KOS TJ Tesla Brno | 25:57 | + 2:37 |
8. | Bednařík Vilém | PBM0509 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 26:08 | + 2:48 |
9. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 26:35 | + 3:15 |
10. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:38 | + 3:18 |
11. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 26:51 | + 3:31 |
12. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 27:10 | + 3:50 |
13. | Svoboda Antonín | ZTC0601 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 27:22 | + 4:02 |
14. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 27:32 | + 4:12 |
15. | Němec David | ZTC0504 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 27:35 | + 4:15 |
16. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:06 | + 4:46 |
17. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 28:09 | + 4:49 |
18. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 29:06 | + 5:46 |
19. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | A | SK Brno Žabovřesky | 29:25 | + 6:05 |
20. | Otruba František | PLU0501 | A | TJ SOKOL Plumlov | 29:29 | + 6:09 |
21. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:21 | + 7:01 |
22. | Zurynek Jan | TJN0605 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:36 | + 7:16 |
23. | Kasza Tomáš | PBM0512 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 30:40 | + 7:20 |
24. | Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | 31:28 | + 8:08 |
25. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 31:30 | + 8:10 |
26. | Pernička Václav | TZL0602 | A | SKOB Zlín | 31:35 | + 8:15 |
27. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:36 | + 8:16 |
28. | Mudrák Daniel | TBM0629 | A | KOS TJ Tesla Brno | 32:13 | + 8:53 |
29. | Štichhauer Adam | LPU0603 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:43 | + 9:23 |
30. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | A | KOB Tretra Praha | 32:51 | + 9:31 |
31. | Sláma Šimon | LCE0502 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:57 | + 9:37 |
32. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 33:09 | + 9:49 |
33. | Černý Matouš | TAP0501 | A | KOB Tretra Praha | 33:32 | + 10:12 |
34. | Čech Radan | TBM0611 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:36 | + 10:16 |
35. | Račanský Jakub | TBM0503 | A | KOS TJ Tesla Brno | 35:55 | + 12:35 |
36. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | A | SK Brno Žabovřesky | 36:24 | + 13:04 |
37. | Nemšovský Filip | VSP0500 | A | USK Praha | 37:39 | + 14:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Martin | KAM0405 | R | OK Kamenice | 24:48 | 8537 | |
2. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | A | OK Slavia Hradec Králové | 26:14 | + 1:26 | 8083 |
3. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | 26:38 | + 1:50 | 7957 |
4. | Kabát Martin | PGP0408 | A | SK Praga | 26:40 | + 1:52 | 7946 |
5. | Čech Vít | KAM0311 | R | OK Kamenice | 26:55 | + 2:07 | 7867 |
6. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 27:25 | + 2:37 | 7709 |
7. | Tkáč Matěj | JJN0401 | R | Team Jizerky | 27:48 | + 3:00 | 7587 |
8. | Průša Dominik | VSP0406 | R | USK Praha | 27:55 | + 3:07 | 7551 |
9. | Valík Adam | AOP0301 | R | Orientační Běh Opava | 28:36 | + 3:48 | 7334 |
10. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | A | SK Brno Žabovřesky | 28:47 | + 3:59 | 7276 |
11. | Štábl Adam | KSU0401 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:39 | + 4:51 | 7002 |
12. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:58 | + 5:10 | 6902 |
13. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 30:22 | + 5:34 | 6775 |
14. | Tokár Radim | ZTC0300 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 30:23 | + 5:35 | 6770 |
15. | Čepička Ladislav | ZTC0303 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 30:33 | + 5:45 | 6717 |
16. | Haas Filip | LPU0401 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 30:45 | + 5:57 | 6654 |
17. | Čtrnáct František | PGP0401 | A | SK Praga | 30:46 | + 5:58 | 6649 |
18. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | A | USK Praha | 31:22 | + 6:34 | 6459 |
19. | Pokorný Jan | JJN0400 | A | Team Jizerky | 32:17 | + 7:29 | 6169 |
20. | Škácha Vít | DKP0310 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:23 | + 7:35 | 6137 |
21. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 32:26 | + 7:38 | 6121 |
22. | Donda Jiří | ZTC0403 | E | Západočeské sportovní centrum OB | 32:44 | + 7:56 | 6026 |
23. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 33:54 | + 9:06 | 5657 |
24. | Kolář Šimon | SHK0405 | A | OK Slavia Hradec Králové | 34:25 | + 9:37 | 5494 |
25. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 34:28 | + 9:40 | 5478 |
26. | Venhoda Matěj | SJI0301 | A | OK Jihlava | 35:14 | + 10:26 | 5235 |
27. | Skvortcov Yurii | TJN0411 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:26 | + 10:38 | 5172 |
28. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 35:35 | + 10:47 | 5125 |
29. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 35:51 | + 11:03 | 5040 |
30. | Fajfer Filip | NPA0401 | A | SK LOB Nová Paka | 36:41 | + 11:53 | 4776 |
31. | Martynek Petr | TRI0304 | A | TJ TŽ Třinec | 36:57 | + 12:09 | 4692 |
32. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 37:55 | + 13:07 | 4386 |
33. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 41:07 | + 16:19 | 3374 |
34. | Havliček Albert | PGP0312 | A | SK Praga | 41:41 | + 16:53 | 3194 |
35. | Kolář Matyáš | PGP0304 | A | SK Praga | 55:21 | + 30:33 | 0 |
36. | Tatarnikov Michal | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:36 | + 44:48 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Michal | CHC0101 | C | K.O.B. Choceň | 33:33 | 8282 | |
2. | Škvor Adam | KAM0202 | R | OK Kamenice | 33:52 | + 0:19 | 8205 |
3. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 34:06 | + 0:33 | 8149 |
4. | Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | 34:32 | + 0:59 | 8044 |
5. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:46 | + 1:13 | 7987 |
6. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 34:54 | + 1:21 | 7955 |
7. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:59 | + 1:26 | 7934 |
8. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 35:00 | + 1:27 | 7930 |
9. | Šrom Jakub | TBM9502 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:12 | + 1:39 | 7882 |
10. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:26 | + 1:53 | 7825 |
11. | Heczko Robert | VLI7801 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:38 | + 2:05 | 7777 |
12. | Bouchal Jiří | VPM8449 | C | KOS Slavia Plzeň | 35:49 | + 2:16 | 7732 |
13. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 35:52 | + 2:19 | 7720 |
14. | Pipek Ondřej | LPU0203 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:57 | + 2:24 | 7700 |
15. | Kligl Radim | TBM0103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:00 | + 2:27 | 7688 |
16. | Dlabaja Štěpán | JJN8508 | C | Team Jizerky | 36:09 | + 2:36 | 7651 |
17. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:14 | + 2:41 | 7631 |
18. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | C | KOB Tretra Praha | 36:16 | + 2:43 | 7623 |
19. | Bořil Tomáš | TBM8833 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:17 | + 2:44 | 7619 |
20. | Kostka Jiří | AOP0201 | R | Orientační Běh Opava | 36:27 | + 2:54 | 7578 |
21. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 36:32 | + 2:59 | 7558 |
22. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 37:09 | + 3:36 | 7409 |
23. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Brno Žabovřesky | 37:19 | + 3:46 | 7368 |
24. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:34 | + 4:01 | 7307 |
25. | Mikel David | TZL9703 | C | SKOB Zlín | 37:44 | + 4:11 | 7267 |
26. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:47 | + 4:14 | 7255 |
27. | Janas Petr | PGP0200 | R | SK Praga | 37:57 | + 4:24 | 7214 |
28. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 38:02 | + 4:29 | 7194 |
29. | Bialožyt Marek | PGP0311 | B | SK Praga | 38:14 | + 4:41 | 7146 |
30. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 38:24 | + 4:51 | 7105 |
31. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 38:33 | + 5:00 | 7069 |
32. | Srb Vladimír | LPU7818 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:38 | + 5:05 | 7049 |
33. | Thoř Tomáš | TUR9904 | C | OOB TJ Turnov | 38:42 | + 5:09 | 7032 |
34. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:53 | + 5:20 | 6988 |
35. | Holas Štěpán | SJC8702 | C | Sportcentrum Jičín | 38:59 | + 5:26 | 6964 |
36. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 39:01 | + 5:28 | 6956 |
37. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 39:16 | + 5:43 | 6895 |
38. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:28 | + 5:55 | 6846 |
39. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 39:45 | + 6:12 | 6778 |
40. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 39:50 | + 6:17 | 6757 |
41. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:51 | + 6:18 | 6753 |
42. | Bořánek Michal | VSP0007 | C | USK Praha | 40:19 | + 6:46 | 6640 |
43. | Čech Petr | SJI0001 | C | OK Jihlava | 40:26 | + 6:53 | 6612 |
44. | Jílek Ondřej | KSU9908 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:49 | + 7:16 | 6519 |
45. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 40:51 | + 7:18 | 6511 |
46. | Kos Oldřich | LPU9302 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:08 | + 7:35 | 6442 |
47. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:25 | + 7:52 | 6373 |
48. | Glončák Peter | LCE7901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:44 | + 8:11 | 6296 |
49. | Seitler Milan | ASU9148 | C | Magnus Orienteering | 41:52 | + 8:19 | 6264 |
50. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 41:59 | + 8:26 | 6236 |
50. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 41:59 | + 8:26 | 6236 |
52. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:20 | + 8:47 | 6151 |
53. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:32 | + 8:59 | 6102 |
54. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 42:36 | + 9:03 | 6086 |
55. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 43:00 | + 9:27 | 5989 |
56. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 43:06 | + 9:33 | 5965 |
57. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 43:54 | + 10:21 | 5770 |
58. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:17 | + 10:44 | 5677 |
59. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:31 | + 10:58 | 5621 |
60. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:35 | + 13:02 | 5119 |
61. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:54 | + 13:21 | 5042 |
62. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 47:04 | + 13:31 | 5002 |
63. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:24 | + 13:51 | 4921 |
64. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 49:18 | + 15:45 | 4460 |
65. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 49:49 | + 16:16 | 4335 |
66. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:42 | + 17:09 | 4120 |
67. | Dostál František | UOL0201 | C | SOB Olomouc | 53:38 | + 20:05 | 3408 |
68. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:39 | + 20:06 | 3404 |
69. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 54:26 | + 20:53 | 3214 |
70. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 55:08 | + 21:35 | 3044 |
Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | ||
Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 | ||
Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:38 | 5523 | |
2. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:20 | + 0:42 | ||
3. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:57 | + 2:19 | 5207 |
4. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 39:59 | + 3:21 | 5065 |
5. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 42:44 | + 6:06 | 4689 |
6. | Mellan Jonáš | TUR0308 | C | OOB TJ Turnov | 44:40 | + 8:02 | 4425 |
7. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:03 | + 8:25 | 4373 |
8. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:38 | + 9:00 | 4293 |
9. | Jurica Jan | LPU9611 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:00 | + 9:22 | 4243 |
10. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 46:43 | + 10:05 | 4145 |
11. | Svoboda Radek | TUR0202 | C | OOB TJ Turnov | 48:24 | + 11:46 | 3915 |
12. | Mlateček Jiří | TYN9501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 53:18 | + 16:40 | ||
13. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:48 | + 19:10 | 2904 |
14. | Pauschek Karel | PBM8509 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 58:56 | + 22:18 | 2475 |
15. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:03 | + 25:25 | 2049 |
16. | Vaňátko Ondřej | ZTC9542 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 80:32 | + 43:54 | 0 |
17. | Jeřábek Jaromír | 60001 | 6 OK Častolovice | 98:45 | + 62:07 | ||
Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:12 | |
2. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 37:54 | + 2:42 |
3. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 38:54 | + 3:42 |
4. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 39:15 | + 4:03 |
5. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:49 | + 5:37 |
6. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OB Vamberk | 41:38 | + 6:26 |
7. | Klváček Aleš | PTE8527 | C | TJ Sokol Ptení | 41:54 | + 6:42 |
8. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:51 | + 9:39 |
9. | Bolech Filip | CHT8603 | C | OOB SK Chrast | 45:05 | + 9:53 |
10. | Holata Radek | PDY8103 | C | Běhej Poděbrady | 63:10 | + 27:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OB Vamberk | 31:18 | |
2. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:55 | + 1:37 |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 33:07 | + 1:49 |
4. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 35:07 | + 3:49 |
5. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:25 | + 4:07 |
6. | Dvořáček Petr | TBM7013 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:10 | + 5:52 |
7. | Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 37:26 | + 6:08 |
8. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:40 | + 7:22 |
9. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:16 | + 7:58 |
10. | Rýdl Jiří | JJN7000 | C | Team Jizerky | 39:31 | + 8:13 |
11. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 41:49 | + 10:31 |
12. | Pilgr Luděk | CET7601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 42:22 | + 11:04 |
13. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:38 | + 11:20 |
14. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 42:41 | + 11:23 |
15. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 43:27 | + 12:09 |
16. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 43:59 | + 12:41 |
17. | Strnad Jiří | PHK7105 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:55 | + 18:37 |
18. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 50:08 | + 18:50 |
19. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 50:35 | + 19:17 |
20. | Vacek Jiří | CET7701 | C | TJ Loko Česká Třebová | 66:12 | + 34:54 |
21. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:25 | + 35:07 |
22. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 68:04 | + 36:46 |
23. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 69:13 | + 37:55 |
24. | Škácha Michal | DKP7103 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:47 | + 40:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 26:32 | |
2. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SOS Jindřichův Hradec | 35:12 | + 8:40 |
3. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:36 | + 9:04 |
4. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:38 | + 10:06 |
5. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SOS Jindřichův Hradec | 37:59 | + 11:27 |
6. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:15 | + 19:43 |
7. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:40 | + 21:08 |
8. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 53:50 | + 27:18 |
9. | Ďoubalík Petr | CHT6002 | C | OOB SK Chrast | 56:29 | + 29:57 |
10. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 56:44 | + 30:12 |
11. | Buráň Zdeněk | 50001 | 5 NER - BzB - Buráňovi | 57:12 | + 30:40 | |
12. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:26 | + 40:54 |
13. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | OB Kunvald | 81:28 | + 54:56 |
MS | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:06 | + 15:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | OB Kunvald | 30:25 | |
2. | Svensson Peter | 30001 | 3 Avesta OK | 34:27 | + 4:02 | |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:49 | + 8:24 |
4. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:19 | + 9:54 |
5. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 51:26 | + 21:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | E | OK 99 Hradec Králové | 31:06 | 9973 | |
2. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 31:30 | + 0:24 | 9848 |
3. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 31:56 | + 0:50 | 9713 |
4. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 33:22 | + 2:16 | 9265 |
5. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 33:26 | + 2:20 | 9244 |
6. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 33:36 | + 2:30 | 9192 |
7. | Roudný Martin | LPU0002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 34:00 | + 2:54 | 9067 |
8. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 34:29 | + 3:23 | 8916 |
9. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | R | SK Brno Žabovřesky | 35:20 | + 4:14 | 8650 |
9. | Hájek Kryštof | TUR0212 | E | OOB TJ Turnov | 35:20 | + 4:14 | 8650 |
11. | Chupek Jakub | TUR9911 | E | OOB TJ Turnov | 35:25 | + 4:19 | 8624 |
12. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 35:27 | + 4:21 | 8614 |
13. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Orientační Běh Opava | 35:28 | + 4:22 | 8609 |
14. | Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | 35:38 | + 4:32 | 8557 |
15. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Brno Žabovřesky | 35:59 | + 4:53 | 8447 |
16. | Škvor Ota | KAM9900 | R | OK Kamenice | 36:01 | + 4:55 | 8437 |
17. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 36:06 | + 5:00 | 8411 |
18. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 36:34 | + 5:28 | 8265 |
19. | Richtr Lukáš | ZTC0204 | E | Západočeské sportovní centrum OB | 36:38 | + 5:32 | 8244 |
20. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 36:58 | + 5:52 | 8140 |
21. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 37:07 | + 6:01 | 8093 |
22. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 37:25 | + 6:19 | 8000 |
23. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 37:32 | + 6:26 | 7963 |
24. | Melišík Martin | TAP0200 | R | KOB Tretra Praha | 37:54 | + 6:48 | 7849 |
25. | Bořil Jan | TBM9700 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:24 | + 7:18 | 7692 |
26. | Gajda Jan | KAM0105 | R | OK Kamenice | 38:41 | + 7:35 | 7604 |
27. | Wolf Daniel | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 38:42 | + 7:36 | 7599 |
28. | Fürst Matouš | DOK9602 | C | OK Doksy | 38:43 | + 7:37 | 7593 |
29. | Adámek Filip | TBM0101 | R | KOS TJ Tesla Brno | 39:00 | + 7:54 | 7505 |
30. | Chloupek Adam | LCE9300 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:30 | + 8:24 | 7349 |
31. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Brno Žabovřesky | 39:31 | + 8:25 | 7343 |
32. | Horčička Vít | TBM9919 | R | KOS TJ Tesla Brno | 39:49 | + 8:43 | 7250 |
33. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 40:10 | + 9:04 | 7140 |
34. | Malačka Milan | DKP0210 | R | Oddíl OB Kotlářka | 40:29 | + 9:23 | 7041 |
35. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 41:10 | + 10:04 | 6828 |
36. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 42:48 | + 11:42 | 6318 |
37. | Rusý Tomáš | KAM9301 | R | OK Kamenice | 47:07 | + 16:01 | 4969 |
Glonek Jakub | KAM9602 | E | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Melecký Martin | SSU9001 | C | SK Severka Šumperk | DISK | 0 | ||
Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Severa Lukáš | PHK0603 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:32 | |
2. | Potštejnský Vít | 10 NNN | 43:27 | + 6:55 | ||
3. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:04 | + 7:32 |
4. | Sedláková Hana | LIP7850 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 49:25 | + 12:53 |
5. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:24 | + 13:52 |
6. | Šiler Štěpán | PDY1101 | C | Běhej Poděbrady | 50:32 | + 14:00 |
7. | Mokrý Michal | HJL7900 | C | Sokol Horní Jelení | 54:48 | + 18:16 |
8. | Vybíhalová Hana | HJL1154 | C | Sokol Horní Jelení | 67:12 | + 30:40 |
9. | Jindra Jan | 10 NNN | 71:52 | + 35:20 | ||
10. | Nedas Dušan | KPY7701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:15 | + 36:43 |
11. | Buráňová Hana | 50002 | 5 NER - BzB - Buráňovi | 74:04 | + 37:32 | |
Potštejnský Jiří | 10 NNN | DISK | ||||
Kos Jáchym | 10 NNN | DISK | ||||
Kos Eduard | 10 NNN | DISK | ||||
Dubrovská Tereza | SHK1550 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Potštejnský Vojta | 10 NNN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maňák Matěj | PHK9302 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:52 | |
2. | Novotná Markéta | PHK9451 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:22 | + 4:30 |
3. | Novotná Klára | PHK9751 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:55 | + 9:03 |
4. | Lonský Ondřej | 0120001 | Ner Lonský | 40:49 | + 17:57 | |
5. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:19 | + 18:27 |
6. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 44:16 | + 21:24 |
7. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:20 | + 25:28 |
8. | Azebová Martina | PHK6757 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:22 | + 26:30 |
9. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:27 | + 28:35 |
10. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:44 | + 32:52 |
11. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:10 | + 33:18 |
12. | Choutková Lenka | SOB6350 | C | SOBSA | 63:21 | + 40:29 |
13. | Věříšová Lenka | LPU7761 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:51 | + 42:59 |
14. | Maňáková Silvie | PHK7151 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:55 | + 43:03 |
15. | Jindrová Klára | PDY8051 | C | Běhej Poděbrady | 70:11 | + 47:19 |
16. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OB Vamberk | 73:16 | + 50:24 |
17. | Krsek Miroslav | 10 NNN | 90:22 | + 67:30 | ||
Ďoubalíková Lenka | CHT0351 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 40:51 | |
2. | August Karl | 10 NNN | 49:39 | + 8:48 | ||
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 51:06 | + 10:15 |
4. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:58 | + 11:07 |
5. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:09 | + 24:18 |
6. | Hruša Petr | PHK7806 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:26 | + 28:35 |
7. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:01 | + 29:10 |
8. | Cimala Lukáš | 0100001 | NNN | 70:31 | + 29:40 | |
9. | Mayer Jiří | 10 NNN | 83:24 | + 42:33 | ||
10. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:59 | + 45:08 |
11. | Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 86:53 | + 46:02 |
12. | Košut Roman | 10001 | 1 RK | 91:30 | + 50:39 | |
13. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | LOK-o Liberec | 91:50 | + 50:59 |
14. | Veselý Jiří | PHK8700 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:52 | + 53:01 |
15. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 95:14 | + 54:23 |
Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Mlatečková Tereza | TYN9750 | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Vendula | LCE9353 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:54 | 10682 | |
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 32:51 | + 1:57 | 10066 |
3. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 33:16 | + 2:22 | 9934 |
4. | Stehlíková Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 34:11 | + 3:17 | 9644 |
5. | Vandasová Adéla | PHK0255 | E | OK 99 Hradec Králové | 34:37 | + 3:43 | 9507 |
6. | Peterová Jana | LPU0057 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:14 | + 4:20 | 9312 |
7. | Kosová Tereza | PHK0151 | R | OK 99 Hradec Králové | 35:39 | + 4:45 | 9180 |
8. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 35:58 | + 5:04 | 9080 |
9. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 37:32 | + 6:38 | 8585 |
10. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | E | Sportcentrum Jičín | 37:33 | + 6:39 | 8579 |
11. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 38:14 | + 7:20 | 8363 |
12. | Šístková Iveta | LPU8654 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 38:15 | + 7:21 | 8358 |
13. | Nechanická Klára | TBM0055 | R | KOS TJ Tesla Brno | 38:28 | + 7:34 | 8289 |
14. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | E | OOB TJ Turnov | 38:35 | + 7:41 | 8253 |
15. | Petrželová Lenka | SSU8952 | C | SK Severka Šumperk | 38:36 | + 7:42 | 8247 |
15. | Fürstová Anna | SSU9651 | E | SK Severka Šumperk | 38:36 | + 7:42 | 8247 |
17. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:47 | + 7:53 | 8189 |
18. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:49 | + 7:55 | 8179 |
19. | Pekařová Jana | TUR0252 | E | OOB TJ Turnov | 39:14 | + 8:20 | 8047 |
20. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 39:20 | + 8:26 | 8015 |
21. | Šímová Jana | PHK8569 | R | OK 99 Hradec Králové | 39:39 | + 8:45 | 7915 |
22. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 39:42 | + 8:48 | 7899 |
23. | Hájková Eliška | KAM9851 | R | OK Kamenice | 41:05 | + 10:11 | 7462 |
24. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:09 | + 10:15 | 7441 |
25. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | R | Oddíl OB Kotlářka | 41:46 | + 10:52 | 7246 |
26. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 42:22 | + 11:28 | 7056 |
27. | Bořilová Klára | TBM8964 | R | KOS TJ Tesla Brno | 42:40 | + 11:46 | 6961 |
28. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 42:42 | + 11:48 | 6951 |
29. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Brno Žabovřesky | 43:49 | + 12:55 | 6597 |
30. | Gregorová Kamila | SJH8150 | E | SOS Jindřichův Hradec | 44:05 | + 13:11 | 6513 |
31. | Kamenická Karolína | ZTC9651 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 44:42 | + 13:48 | 6318 |
32. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | C | Sportcentrum Jičín | 45:12 | + 14:18 | 6160 |
33. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 45:45 | + 14:51 | 5986 |
34. | Jirčáková Martina | LCE8951 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:14 | + 18:20 | 4884 |
35. | Kosová Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:38 | + 18:44 | 4758 |
36. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:53 | + 19:59 | 4363 |
Hiklová Natalia | ZBM8350 | R | SK Brno Žabovřesky | DISK | 0 | ||
Korpasová Lucie | TBM0151 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 |