Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
01.05.2016
Místo konání:
Trutnov - Horní Staré Město
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T3     T5    
3.30 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 80 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 80 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 80 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 80 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 80 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 120 Kč
1.96 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 80 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 80 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 80 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 80 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 80 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 120 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 120 Kč
2.26 km, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 80 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 80 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 80 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 80 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 80 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 80 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 80 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 80 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 80 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 80 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 80 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 80 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 80 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 80 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 80 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 120 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 120 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 120 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 120 Kč
2.84 km, 11 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 100 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 100 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 100 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 100 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 100 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 2800337 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 100 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 100 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 100 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 100 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 100 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 0 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 0 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 0 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 0 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 100 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 100 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 100 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 150 Kč
3.07 km, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 170 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 170 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 170 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 170 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 170 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 170 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 170 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 170 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 170 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 170 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 170 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 170 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 170 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 170 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 170 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 170 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 170 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 170 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 170 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 170 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 255 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 255 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007207356 255 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 255 Kč
2.89 km, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 160 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 160 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 160 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 160 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 160 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 160 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 160 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 160 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 160 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 160 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 160 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 416009 160 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 160 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 160 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 0 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 0 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 160 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 160 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 160 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 160 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 160 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 160 Kč
JIL0053 Šťastná Hana OK Jilemnice C 426352 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 240 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 240 Kč
3.32 km, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 170 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga A 331147 170 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 170 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 170 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 170 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 170 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 170 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 170 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 170 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 170 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 170 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 170 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 255 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 255 Kč
3.05 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 160 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 160 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 160 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 160 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 160 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 160 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 160 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 160 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 160 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 160 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 160 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 160 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 160 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 160 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 160 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 160 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 443101 240 Kč
3.60 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 170 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 170 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 170 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 2032161 170 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka R 515071 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 7201819 170 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 7201820 170 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 170 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga B 2035163 170 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové R 1406191 170 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 170 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 224885 170 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 170 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 170 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 170 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 170 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 0 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové A 9472 0 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov C 1621997 170 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 170 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 170 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 170 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 170 Kč
3.05 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 160 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 160 Kč
4.57 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 170 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 170 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 170 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 170 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 170 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 170 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 170 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 170 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 170 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 170 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 170 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 170 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 170 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 170 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 170 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 170 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 170 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 170 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 170 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 170 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 1633330 170 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno E 9005227 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 170 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 170 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 170 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 170 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 170 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 170 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 170 Kč
3.98 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 170 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 170 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 170 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 170 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 170 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 170 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 170 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 170 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 170 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 170 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 170 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 170 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 170 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 170 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 170 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 170 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 170 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 170 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 170 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 170 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 170 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 170 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 170 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 170 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 170 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 170 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 170 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 170 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 170 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 255 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 255 Kč
3.56 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 170 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 170 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 170 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8629752 170 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 170 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 170 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 170 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 170 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 170 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 170 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 170 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 170 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 170 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 170 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 170 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 255 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 255 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 255 Kč
3.42 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 170 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 170 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 170 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 170 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 170 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 170 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 170 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 170 Kč
VRL9154 Kičinová Erika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9213 170 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 170 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 170 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 170 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 170 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 170 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 170 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 255 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 255 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 160 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 160 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 160 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 160 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 160 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 160 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 160 Kč
EKP7895 Čevelová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 52218 160 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 160 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 160 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 160 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 240 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 240 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 240 Kč
3.40 km, 17 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 160 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 160 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 160 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 160 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 160 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 160 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 160 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 160 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 160 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 160 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 160 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 160 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 160 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 160 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 160 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 160 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 160 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 160 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 160 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 160 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 160 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 160 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 160 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 240 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 240 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 240 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 240 Kč
3.35 km, 14 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 160 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 160 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 160 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 160 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 160 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 160 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 160 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 160 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 160 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 160 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 160 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 160 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 160 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 160 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 160 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 240 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 240 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 240 Kč
3.25 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 160 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 160 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 160 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 160 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 160 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 160 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 160 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 160 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 160 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 160 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
3.08 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 160 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 160 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 160 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 160 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 160 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 160 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 160 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 160 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 160 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 160 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 160 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 160 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 160 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 160 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 240 Kč
2.96 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 120 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 120 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 120 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 120 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 120 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 180 Kč
2.66 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 120 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
2.52 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
2.02 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 80 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 80 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 80 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 80 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 80 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 80 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 120 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 120 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
2.35 km, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 80 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 80 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 80 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 80 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 80 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 80 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 80 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 80 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 80 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 80 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 80 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 80 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 80 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 80 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 80 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 80 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 80 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 80 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 7200906 80 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 80 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 80 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 80 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052239 80 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 80 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 80 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 80 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 80 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 80 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 120 Kč
3.07 km, 13 kontrol
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 100 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 100 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 0 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 0 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 0 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 0 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 0 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 100 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 100 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 7020417 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 100 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 100 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 150 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 150 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 150 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 150 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 150 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 150 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 150 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 150 Kč
3.61 km, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 170 Kč
13R0100 Rázek Filip (RUS) SMOLENSK 170 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 170 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 170 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 170 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 170 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 170 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 170 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 2060400 170 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 887926 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
3.16 km, 13 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 160 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 160 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 160 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 160 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 160 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 160 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 160 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 160 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 160 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 160 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 160 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 160 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 160 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 160 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 160 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 160 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 160 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 160 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 160 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 160 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 160 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 1413977 160 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 160 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 0 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 0 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 160 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 160 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 160 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 160 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 160 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 160 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 160 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 240 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 240 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 240 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 0 Kč
3.92 km, 17 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 170 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 170 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 170 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 170 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073752 170 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 170 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 170 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 170 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 170 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 170 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 170 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 170 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 170 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 170 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 170 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 170 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 255 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 301569 255 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 255 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 255 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 255 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 255 Kč
3.46 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 160 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 160 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 160 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 160 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 160 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 160 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 160 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 160 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 160 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 160 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 160 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 160 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 160 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 160 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 160 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 51111 160 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 160 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 160 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 240 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 240 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 240 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 240 Kč
4.21 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 170 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 170 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 170 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 170 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 170 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 0 Kč
18D9602 Kamolz Anton (GER) Post SV Dresden 1409868 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 170 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava R 7200366 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 170 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 170 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 170 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 170 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 170 Kč
3.46 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 160 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 160 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 160 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 160 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 160 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 160 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009814 240 Kč
5.27 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 170 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 170 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 170 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 170 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 170 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 170 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 170 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 170 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 170 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 170 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 170 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 170 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov E 9001001 170 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 170 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 170 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 170 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 170 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 170 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 170 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 170 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 170 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 170 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 170 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 170 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 170 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 170 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 170 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 170 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 255 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 255 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 255 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 255 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 170 Kč
5.03 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 170 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 170 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 170 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 170 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 170 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 170 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 170 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 170 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 170 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 170 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 170 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 170 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 170 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 170 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 170 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 170 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 170 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 170 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 170 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 170 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 170 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 170 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 170 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 170 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 170 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 170 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 170 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 170 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 170 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 170 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 170 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 170 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 170 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 170 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 170 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 170 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 170 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 170 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 170 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 170 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 170 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 170 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 170 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 170 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 170 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 4286 255 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 255 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 255 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 255 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 255 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 255 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 255 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 255 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 255 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 255 Kč
4.51 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 170 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 170 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 170 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 170 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 170 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 170 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 170 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 170 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 170 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 170 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 170 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 170 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 170 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 170 Kč
BOR8801 Srb Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 52905 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 170 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 170 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice C 887156 170 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 170 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 170 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 170 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 170 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 170 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 170 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 170 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 170 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 170 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 170 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 170 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 170 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 170 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 170 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 170 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 170 Kč
4.07 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 170 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 170 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 170 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 255 Kč
4.10 km, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 160 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 160 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 160 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 160 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 160 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 160 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 0 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 160 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 160 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 160 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 160 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 160 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 160 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 240 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady C 07942 240 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 240 Kč
3.98 km, 21 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 160 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 160 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 160 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 160 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 160 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 160 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 160 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 160 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 301416 160 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 160 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 160 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 160 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 160 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 160 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 160 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 160 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 160 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 160 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 160 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 160 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 160 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 160 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 160 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 240 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 240 Kč
3.76 km, 18 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 160 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 160 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 160 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 160 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 160 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 160 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 160 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 160 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 160 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 160 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 160 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
DKP6705 Šebek Martin Oddíl OB Kotlářka C 889282 160 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 160 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 160 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 160 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 160 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 160 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 240 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 240 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 240 Kč
SCP6802 Apeltauer Milan OK Sparta Praha C zapůjčit 280 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 240 Kč
3.64 km, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 160 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 160 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 160 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 160 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 160 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 160 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 160 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 160 Kč
HCE6300 Růžička Miloslav TJ Hostivice C 899161 160 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 160 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 160 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 160 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 160 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 160 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 715021966 240 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 240 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 240 Kč
3.63 km, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 160 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 160 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 160 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 160 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 160 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 160 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 160 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 160 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 160 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 160 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 160 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 160 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 160 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 160 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 160 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 160 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 160 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 240 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 240 Kč
3.45 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 120 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 120 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 120 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 120 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
NNN0002 Hones Josef Neregistrovaní 1500223 120 Kč
3.21 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 180 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 180 Kč
3.08 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 120 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 120 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 120 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 180 Kč
2.69 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 180 Kč
2.69 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 120 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 120 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 120 Kč
3.30 km, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1301 Beran Matouš SKOB Zlín C 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 80 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 80 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 80 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 80 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2087694 80 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 80 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 80 Kč
TJN0807 Langer Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9933222 80 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 0000000000 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
NNN Horák Lukáš Neregistrovaní 2088722 80 Kč
PDY0800 Beier Martin Běhej Poděbrady C zapůjčit 120 Kč
PDY1050 Beierová Lucie Běhej Poděbrady C zapůjčit 120 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 80 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 2092397 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 80 Kč
2.31 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 80 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 80 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 0 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 80 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 80 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 80 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 80 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 80 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 80 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 120 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
LTUxxxx Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 80 Kč
ROZ9599 Budinská Alena OK Roztoky zapůjčit 120 Kč
ROZ8999 Blastik Zsófia OK Roztoky 438638 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 80 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 80 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 80 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 80 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 80 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha 438648 80 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 80 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 80 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 80 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 80 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 80 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 80 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 80 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 80 Kč
NNN9999 Torganova Ksenia Neregistrovaní 80 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 80 Kč
5.17 km, 24 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 80 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 80 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 80 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 80 Kč
NNN9998 Shatilov Valeriy Neregistrovaní 80 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 80 Kč
celkem přihlášených: 1475, vklad: 218700 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.