Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     H90     T2     T3     T4     T5     TF    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 80 Kč
DKL0751 Pražanová Veronika KOB Kladno C 2135161 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 80 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 80 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 80 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 80 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 120 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 120 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 120 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 120 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 120 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 120 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 120 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 120 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 120 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 120 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 120 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 8667952 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 120 Kč
0010001 Voltrová Barbora 001 - není 416190 120 Kč
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 7209350 120 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice C 1600872 120 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 9998971 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 120 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 120 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 120 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1450170 120 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 120 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 120 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 120 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 120 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 120 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 120 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 80 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 80 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 80 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 80 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2129219 80 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 80 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 120 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 120 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 120 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 120 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 120 Kč
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 120 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 120 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 120 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 120 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 120 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice R 1625050 120 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 120 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 120 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 120 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 04641 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8660541 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 120 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 120 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 120 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 120 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 120 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 120 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 120 Kč
0020001 Pangrácová Anna 002 - SK SKIVELO 2103250 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 120 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
celkem přihlášených: 175, vklad: 18520 Kč