Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
15.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Babí lom 1:15000, Babí lom - východ 1:10000, E=5m
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Mazal Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Chmelík Aleš - R2
JURY:
Zimmermann Jakub, Drábek Jan, Matras Tomáš
Protokol:
Sportovní akce proběhla za velmi horkého počasí (přes 30°C). Během akce došlo k odbornému ošetření několia drobných zranění. Nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí celkové výsledky schválil.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10N
2.20 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazálková Veronika ZBM0961 C SK Žabovřesky Brno 25:42
2. Tomíčková Eliška 0130002 C 36:54 + 11:12
3. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 38:30 + 12:48
4. Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 39:19 + 13:37
5. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 40:06 + 14:24
6. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 41:01 + 15:19
7. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 43:04 + 17:22
8. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:08 + 18:26
9. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 47:14 + 21:32
10. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 73:01 + 47:19
D10C
2.70 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 29:08
2. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 29:46 + 0:38
3. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 31:03 + 1:55
4. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 31:38 + 2:30
5. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 31:45 + 2:37
6. Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 35:23 + 6:15
7. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 8:09
8. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 37:50 + 8:42
9. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 38:31 + 9:23
10. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 43:15 + 14:07
11. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 44:07 + 14:59
12. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:23 + 16:15
13. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 45:58 + 16:50
14. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:57 + 18:49
15. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 57:20 + 28:12
16. Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 59:34 + 30:26
17. Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 59:44 + 30:36
18. Tejkalová Aneta ADA1051 C OOB Spartak Adamov 60:01 + 30:53
19. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 62:23 + 33:15
20. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 63:22 + 34:14
21. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 64:45 + 35:37
22. Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 65:48 + 36:40
23. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 69:01 + 39:53
24. Vrtílková Marie ZBM0960 C SK Žabovřesky Brno 69:05 + 39:57
25. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 70:49 + 41:41
Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Orienteering DISK
Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov DISK
D12C
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 27:02
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 27:27 + 0:25
3. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 31:20 + 4:18
4. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 32:08 + 5:06
5. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 33:08 + 6:06
6. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 33:14 + 6:12
7. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 34:17 + 7:15
8. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 35:36 + 8:34
9. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:42 + 11:40
10. Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 39:22 + 12:20
11. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 39:37 + 12:35
12. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 41:37 + 14:35
13. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 41:40 + 14:38
14. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:50 + 16:48
15. Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 44:25 + 17:23
16. Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 45:45 + 18:43
17. Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 45:57 + 18:55
18. Švíglerová Kateřina LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice 47:36 + 20:34
19. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 48:11 + 21:09
20. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 48:16 + 21:14
21. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 48:29 + 21:27
22. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 49:10 + 22:08
23. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 50:27 + 23:25
24. Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 51:47 + 24:45
25. Karafiátová Eliška ABM0752 C KOB ALFA Brno 55:11 + 28:09
26. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 55:21 + 28:19
27. Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:48 + 29:46
28. Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 57:45 + 30:43
29. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 58:04 + 31:02
30. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 58:10 + 31:08
31. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 59:44 + 32:42
32. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 60:51 + 33:49
33. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 62:27 + 35:25
34. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 64:36 + 37:34
35. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 65:21 + 38:19
36. Komárková Zbyňka SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec 66:31 + 39:29
37. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 75:27 + 48:25
38. Martinkovičová Marika BBM0752 C BETA URSUS Orienteering 76:27 + 49:25
39. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 77:34 + 50:32
40. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 79:01 + 51:59
41. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:24 + 55:22
42. Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 103:33 + 76:31
MS Rudolfová Eva 0210004 C 56:03 + 29:01
MS Veselá Veronika 0240002 C 80:52 + 53:50
MS Dánielová Kateřina 0010001 C 85:00 + 57:58
D14B
3.60 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 24:52
2. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 25:15 + 0:23
3. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 27:45 + 2:53
4. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 28:11 + 3:19
5. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 29:05 + 4:13
6. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 29:11 + 4:19
7. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 29:41 + 4:49
8. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 29:50 + 4:58
9. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 30:03 + 5:11
10. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 30:06 + 5:14
11. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 30:09 + 5:17
12. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:31 + 5:39
13. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 30:41 + 5:49
14. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 31:30 + 6:38
15. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 31:36 + 6:44
16. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 31:41 + 6:49
17. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 31:47 + 6:55
18. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 32:01 + 7:09
19. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 32:03 + 7:11
20. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 32:07 + 7:15
21. Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 32:29 + 7:37
22. Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 32:40 + 7:48
23. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 33:20 + 8:28
24. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:22 + 8:30
25. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 33:38 + 8:46
26. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:39 + 8:47
27. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 33:41 + 8:49
28. Palátová Renáta ABM0655 B KOB ALFA Brno 34:16 + 9:24
29. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 34:20 + 9:28
30. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:22 + 9:30
31. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 34:28 + 9:36
32. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 34:42 + 9:50
33. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 35:18 + 10:26
34. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 35:51 + 10:59
35. Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 11:26
36. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 11:38
37. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 36:48 + 11:56
38. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 36:52 + 12:00
39. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 36:59 + 12:07
39. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 36:59 + 12:07
41. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:00 + 12:08
42. Mazálková Klára ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno 37:37 + 12:45
43. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 13:30
44. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 40:36 + 15:44
45. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 40:52 + 16:00
46. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:19 + 16:27
47. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 42:01 + 17:09
48. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 42:14 + 17:22
49. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 42:25 + 17:33
50. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 43:22 + 18:30
51. Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:03 + 19:11
52. Losmanová Natálie LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice 45:03 + 20:11
53. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 46:18 + 21:26
54. Skořepová Lucie LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice 46:30 + 21:38
55. Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:55 + 22:03
56. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 47:03 + 22:11
57. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 48:30 + 23:38
58. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 48:47 + 23:55
59. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 48:56 + 24:04
60. Pejchalová Veronika SJI0652 B OK Jihlava 56:48 + 31:56
D14C
3.40 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 46:20
2. Stehlíková Barbora ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno 55:27 + 9:07
3. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 58:31 + 12:11
4. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:36 + 12:16
5. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 65:06 + 18:46
6. Kochová Isabel TBM0675 C KOS TJ Tesla Brno 66:15 + 19:55
MS Dánielová Lenka 0010002 C 58:59 + 12:39
D16B
4.90 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 42:04
2. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 1:28
3. Zamouřilová Anežka PHK0354 B OK 99 Hradec Králové 46:57 + 4:53
4. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 5:00
5. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 47:52 + 5:48
6. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 48:53 + 6:49
7. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:58 + 7:54
8. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 50:43 + 8:39
9. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 50:56 + 8:52
10. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:26 + 11:22
11. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 54:54 + 12:50
12. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 54:55 + 12:51
13. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 55:03 + 12:59
14. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 55:23 + 13:19
15. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 56:15 + 14:11
16. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 56:41 + 14:37
17. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 56:55 + 14:51
18. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 57:14 + 15:10
19. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 58:18 + 16:14
20. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:29 + 16:25
21. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 58:58 + 16:54
22. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 59:32 + 17:28
23. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 60:14 + 18:10
24. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 60:32 + 18:28
25. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 60:38 + 18:34
26. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 60:52 + 18:48
27. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:54 + 18:50
28. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 61:25 + 19:21
29. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 62:40 + 20:36
30. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 63:38 + 21:34
31. Šrámková Aneta TZL0458 B SKOB Zlín 65:17 + 23:13
32. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 67:31 + 25:27
33. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 68:59 + 26:55
34. Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 71:19 + 29:15
35. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 73:14 + 31:10
36. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 75:32 + 33:28
37. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 78:21 + 36:17
38. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 87:19 + 45:15
39. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 90:23 + 48:19
Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc DISK
D16C
3.60 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Taslerová Tereza ABM0361 B KOB ALFA Brno 44:27
D18B
6.10 km, 250 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:47
2. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 66:55 + 0:08
3. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 67:07 + 0:20
4. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 70:09 + 3:22
5. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 70:13 + 3:26
6. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 71:48 + 5:01
7. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 73:11 + 6:24
8. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 74:12 + 7:25
9. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 77:52 + 11:05
10. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 78:23 + 11:36
11. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 79:00 + 12:13
12. Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 79:49 + 13:02
13. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 83:21 + 16:34
14. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 85:11 + 18:24
15. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 86:57 + 20:10
16. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 88:09 + 21:22
17. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 94:54 + 28:07
18. Hamáčková Eliška STH0153 B SK Studenec 97:05 + 30:18
19. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 98:02 + 31:15
20. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 108:35 + 41:48
21. Bečvářová Markéta OPI0250 B Orientační sporty Písek 113:55 + 47:08
Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast DISK
D20B
6.70 km, 285 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3987
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 70:50 4534
2. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 80:11 + 9:21 4038
3. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:26 + 12:36 3866
4. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 84:26 + 13:36 3813
5. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 87:02 + 16:12 3675
6. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 87:50 + 17:00 3632
7. Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 89:06 + 18:16 3565
8. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 100:34 + 29:44 2957
9. Vacková Anna CHT0051 B OOB SK Chrast 105:35 + 34:45 2691
10. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 114:07 + 43:17 2238
Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava DISK 0
D21B
8.10 km, 395 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7620
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 73:59 8285
2. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 75:46 + 1:47 8102
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 82:45 + 8:46 7388
4. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 85:00 + 11:01 7158
5. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 90:54 + 16:55 6555
6. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 91:36 + 17:37 6483
7. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 99:48 + 25:49 5645
8. Čechová Lenka 3GC9000 C Neregistrovaní - ZOO 111:14 + 37:15
9. Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 111:50 + 37:51 4414
Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D21C
5.70 km, 235 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5540
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 61:06 6250
2. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 69:17 + 8:11 5543
3. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 69:53 + 8:47 5492
4. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 72:11 + 11:05 5293
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:38 + 11:32 5254
6. Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 73:52 + 12:46 5148
7. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 75:18 + 14:12 5024
8. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:33 + 21:27 4398
9. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:33 + 25:27 4053
10. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 87:13 + 26:07 3996
11. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 89:38 + 28:32 3787
12. Hornová Lenka 0050001 C 98:46 + 37:40
D21D
3.80 km, 100 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 439
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Handlová Andrea 0250001 C 44:18
2. Matulová Iva ADA8451 C OOB Spartak Adamov 46:10 + 1:52
3. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 48:48 + 4:30 512
4. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:49 + 12:31 446
5. Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 60:57 + 16:39 412
6. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 65:27 + 21:09 375
7. Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 99:16 + 54:58 97
8. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 104:32 + 60:14 54
9. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 170:57 + 126:39 0
D35B
6.20 km, 245 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 58:22
2. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 62:55 + 4:33
3. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 68:09 + 9:47
4. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 70:58 + 12:36
5. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 71:52 + 13:30
6. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 75:12 + 16:50
7. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 78:19 + 19:57
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:55 + 25:33
9. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 84:15 + 25:53
10. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 84:42 + 26:20
11. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:04 + 37:42
D35C
5.10 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 52:38
2. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 53:48 + 1:10
3. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 56:41 + 4:03
4. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 60:29 + 7:51
5. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 61:34 + 8:56
6. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 64:30 + 11:52
7. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 69:53 + 17:15
8. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 71:35 + 18:57
9. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 79:17 + 26:39
10. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 79:42 + 27:04
11. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 81:53 + 29:15
12. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 83:27 + 30:49
13. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 85:57 + 33:19
14. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 89:37 + 36:59
15. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 96:00 + 43:22
16. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 96:03 + 43:25
17. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 106:20 + 53:42
18. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 107:49 + 55:11
19. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 117:07 + 64:29
Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Sýkorová Iva 0380001 C 68:06 + 15:28
D40B
5.50 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 55:49
2. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 55:55 + 0:06
3. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 58:19 + 2:30
4. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 60:08 + 4:19
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 60:33 + 4:44
6. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:54 + 8:05
7. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 64:19 + 8:30
8. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:12 + 14:23
9. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 72:12 + 16:23
10. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 72:22 + 16:33
11. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 73:12 + 17:23
12. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 73:36 + 17:47
12. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 73:36 + 17:47
14. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:52 + 18:03
15. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 74:13 + 18:24
16. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 74:49 + 19:00
17. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 76:14 + 20:25
18. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 76:17 + 20:28
19. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 80:17 + 24:28
20. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 86:16 + 30:27
21. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 86:55 + 31:06
22. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 88:47 + 32:58
23. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 92:34 + 36:45
24. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 97:15 + 41:26
25. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 106:54 + 51:05
26. Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 111:17 + 55:28
27. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 182:14 + 126:25
MS Zámečníková Jitka 0170001 C 103:39 + 47:50
D45B
5.10 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 50:24
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:37 + 2:13
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 54:34 + 4:10
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:41 + 5:17
5. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 56:03 + 5:39
6. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 56:29 + 6:05
7. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 58:40 + 8:16
8. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 59:15 + 8:51
9. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 60:44 + 10:20
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 62:14 + 11:50
11. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 63:32 + 13:08
12. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 63:44 + 13:20
13. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 65:19 + 14:55
14. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 66:26 + 16:02
15. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 68:59 + 18:35
16. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:41 + 19:17
17. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 70:32 + 20:08
18. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 72:10 + 21:46
19. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 73:58 + 23:34
20. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:00 + 24:36
21. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 75:03 + 24:39
22. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 75:34 + 25:10
23. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 82:32 + 32:08
24. Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 84:10 + 33:46
25. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 90:04 + 39:40
26. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 93:05 + 42:41
27. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 99:29 + 49:05
28. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 103:51 + 53:27
29. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 104:24 + 54:00
D45C
3.40 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 31:46
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 33:45 + 1:59
3. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 37:13 + 5:27
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 37:54 + 6:08
5. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 37:59 + 6:13
6. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 6:15
7. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 38:30 + 6:44
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 38:54 + 7:08
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 38:56 + 7:10
10. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:21 + 7:35
11. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 39:29 + 7:43
12. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 40:09 + 8:23
13. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 40:23 + 8:37
14. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 41:03 + 9:17
15. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:21 + 9:35
16. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 42:23 + 10:37
17. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 43:18 + 11:32
18. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 46:19 + 14:33
19. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 47:11 + 15:25
20. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 47:50 + 16:04
21. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 48:00 + 16:14
22. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 52:13 + 20:27
23. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:22 + 23:36
24. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 55:23 + 23:37
25. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 57:19 + 25:33
26. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 57:34 + 25:48
27. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 58:31 + 26:45
28. Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 68:51 + 37:05
D50B
4.40 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:31
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 45:42 + 1:11
3. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 48:29 + 3:58
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 50:09 + 5:38
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 50:58 + 6:27
6. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:47 + 7:16
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 55:32 + 11:01
8. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 56:11 + 11:40
9. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 56:54 + 12:23
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 62:50 + 18:19
11. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 66:26 + 21:55
12. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 84:59 + 40:28
13. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 88:54 + 44:23
Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55B
4.00 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 37:06
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 40:53 + 3:47
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:21 + 4:15
4. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 41:57 + 4:51
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:55 + 7:49
6. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 45:36 + 8:30
7. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 47:37 + 10:31
8. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 53:30 + 16:24
9. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 53:54 + 16:48
10. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 57:17 + 20:11
11. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 57:24 + 20:18
12. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 57:58 + 20:52
13. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 61:00 + 23:54
D55C
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 28:31
2. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 47:44 + 19:13
3. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:54 + 21:23
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:36 + 24:05
5. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 56:19 + 27:48
D60B
3.80 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:22
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 45:12 + 5:50
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 46:11 + 6:49
4. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 49:41 + 10:19
5. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:25 + 12:03
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 70:48 + 31:26
Svobodová Jindřiška UBM5751 C MENISKOS Brno DISK
D65B
3.40 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 44:18
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 57:26 + 13:08
D65C
2.90 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:38
2. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:26 + 15:48
3. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:36 + 19:58
D70B
3.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 48:13
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 49:23 + 1:10
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 49:52 + 1:39
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 51:09 + 2:56
D75B
2.90 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 43:54
H10N
2.20 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 20:50
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 25:32 + 4:42
3. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 26:14 + 5:24
4. Baláč Jan C 28:15 + 7:25
5. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 34:47 + 13:57
6. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 35:52 + 15:02
7. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 38:11 + 17:21
8. Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 39:55 + 19:05
9. Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín 41:25 + 20:35
10. Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 55:49 + 34:59
11. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 68:50 + 48:00
12. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 71:13 + 50:23
MS Drastík Václav 0160002 C 31:15 + 10:25
H10C
3.00 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 25:46
2. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 31:16 + 5:30
3. Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 31:18 + 5:32
4. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 34:18 + 8:32
5. Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 34:21 + 8:35
6. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 34:23 + 8:37
7. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 36:08 + 10:22
8. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:47 + 11:01
9. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 12:15
10. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:57 + 13:11
11. Heiser Matěj SSU0900 C SK Severka Šumperk 40:07 + 14:21
12. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 40:41 + 14:55
13. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 41:38 + 15:52
14. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 43:46 + 18:00
15. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 45:45 + 19:59
16. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 49:46 + 24:00
17. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:02 + 30:16
18. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 62:12 + 36:26
19. Kozák Matěj VCB0920 C OB České Budějovice 64:29 + 38:43
20. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:18 + 52:32
MS Rudolf Jan 0210003 C 50:07 + 24:21
H12C
3.60 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 26:29
2. Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 28:13 + 1:44
3. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 30:48 + 4:19
4. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 31:41 + 5:12
5. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 32:34 + 6:05
6. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 33:09 + 6:40
7. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 33:44 + 7:15
8. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 33:51 + 7:22
9. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 33:52 + 7:23
10. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 34:23 + 7:54
11. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 38:21 + 11:52
12. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 38:22 + 11:53
13. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 38:33 + 12:04
14. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 38:39 + 12:10
15. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 39:22 + 12:53
16. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 40:17 + 13:48
17. Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 42:26 + 15:57
18. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 43:44 + 17:15
18. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 43:44 + 17:15
20. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:23 + 17:54
21. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 44:44 + 18:15
22. Šeps Miroslav SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:58 + 20:29
23. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 47:31 + 21:02
24. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 49:23 + 22:54
25. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 52:45 + 26:16
26. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 53:46 + 27:17
27. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 54:33 + 28:04
28. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 54:52 + 28:23
29. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 60:27 + 33:58
30. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 72:37 + 46:08
31. Kroutil Jošt TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno 74:18 + 47:49
32. Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 75:12 + 48:43
33. Vrtílek Vojtěch ZBM0714 C SK Žabovřesky Brno 92:50 + 66:21
34. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 133:47 + 107:18
Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H14B
5.40 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 41:08
2. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 41:34 + 0:26
3. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 41:54 + 0:46
4. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 43:26 + 2:18
5. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 45:16 + 4:08
6. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 45:45 + 4:37
7. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 48:11 + 7:03
8. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 48:16 + 7:08
9. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 48:36 + 7:28
10. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 48:49 + 7:41
11. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 49:13 + 8:05
12. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 49:42 + 8:34
13. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 50:31 + 9:23
14. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 50:33 + 9:25
15. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:41 + 9:33
16. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 52:19 + 11:11
17. Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 53:09 + 12:01
18. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:15 + 13:07
19. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 54:28 + 13:20
20. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 54:35 + 13:27
21. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:24 + 15:16
22. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 57:48 + 16:40
23. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:49 + 16:41
24. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 57:52 + 16:44
25. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 57:56 + 16:48
26. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 59:21 + 18:13
27. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 59:26 + 18:18
28. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 60:14 + 19:06
29. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:39 + 19:31
30. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 61:25 + 20:17
31. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 61:32 + 20:24
32. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 61:36 + 20:28
33. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 61:42 + 20:34
34. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 62:32 + 21:24
35. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 62:49 + 21:41
36. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 63:43 + 22:35
37. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 63:50 + 22:42
38. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 63:58 + 22:50
39. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 64:43 + 23:35
40. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 65:51 + 24:43
41. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 66:00 + 24:52
42. Hrbáček Filip LCE0501 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:23 + 25:15
43. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:56 + 25:48
44. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 68:21 + 27:13
45. Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek 70:14 + 29:06
46. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 75:19 + 34:11
47. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 75:22 + 34:14
48. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 76:00 + 34:52
49. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 76:01 + 34:53
50. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 79:16 + 38:08
51. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 81:01 + 39:53
52. Dvořáček Tomáš C 87:07 + 45:59
53. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 93:17 + 52:09
54. Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 94:36 + 53:28
55. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 97:02 + 55:54
Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč DISK
Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast DISK
Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha DISK
H14C
3.60 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousek Prokop TBM0613 C KOS TJ Tesla Brno 32:50
2. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 33:36 + 0:46
3. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 34:45 + 1:55
4. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 3:59
5. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 41:05 + 8:15
6. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:55 + 14:05
7. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 50:48 + 17:58
8. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 54:35 + 21:45
9. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:52 + 34:02
10. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 140:45 + 107:55
MS Lasota Jan 0190002 C 86:04 + 53:14
MS Šmíd Jiří 0160001 C 51:57 + 19:07
H16B
6.50 km, 255 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 43:23
2. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 49:03 + 5:40
3. Fábera David SHK0305 B OK Slavia Hradec Králové 50:02 + 6:39
4. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:23 + 9:00
5. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 53:55 + 10:32
5. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 53:55 + 10:32
7. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 54:30 + 11:07
8. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 54:52 + 11:29
9. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 54:54 + 11:31
10. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 55:41 + 12:18
11. Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 55:51 + 12:28
12. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 56:23 + 13:00
13. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 57:08 + 13:45
14. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 57:37 + 14:14
15. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 57:46 + 14:23
16. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 57:55 + 14:32
17. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 58:08 + 14:45
18. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 58:22 + 14:59
19. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 59:22 + 15:59
20. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 59:27 + 16:04
21. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 59:39 + 16:16
22. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 59:41 + 16:18
23. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 60:05 + 16:42
24. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 60:17 + 16:54
25. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 61:34 + 18:11
26. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 61:41 + 18:18
27. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 61:51 + 18:28
28. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 63:01 + 19:38
29. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 63:09 + 19:46
30. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 63:19 + 19:56
31. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 63:30 + 20:07
32. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:18 + 20:55
33. Novotný Tomáš TTR0305 B OOB Třebíč 64:55 + 21:32
34. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 65:18 + 21:55
35. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 65:50 + 22:27
36. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 67:19 + 23:56
37. Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 67:49 + 24:26
38. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:19 + 24:56
39. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 69:24 + 26:01
40. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:52 + 26:29
41. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:30 + 27:07
42. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 76:42 + 33:19
43. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 78:31 + 35:08
44. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:20 + 35:57
45. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 80:27 + 37:04
46. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 80:35 + 37:12
47. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 82:54 + 39:31
48. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 90:48 + 47:25
49. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 91:44 + 48:21
50. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 92:24 + 49:01
51. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 96:08 + 52:45
52. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:58 + 54:35
53. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 101:40 + 58:17
54. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 102:58 + 59:35
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč DISK
H16C
4.40 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnoha Tomáš UBM0303 B MENISKOS Brno 51:00
2. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 56:45 + 5:45
3. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 66:02 + 15:02
4. Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 66:32 + 15:32
5. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 68:40 + 17:40
6. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 70:32 + 19:32
7. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:29 + 24:29
8. Kozák Ondřej VCB0420 C OB České Budějovice 79:45 + 28:45
H18B
8.70 km, 235 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 70:08
2. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 74:45 + 4:37
3. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 76:29 + 6:21
4. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 76:39 + 6:31
5. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 79:35 + 9:27
6. Mareček Šimon LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice 79:54 + 9:46
7. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 80:20 + 10:12
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 80:47 + 10:39
9. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 81:12 + 11:04
10. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 81:35 + 11:27
11. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 82:09 + 12:01
12. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 83:42 + 13:34
13. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 84:07 + 13:59
14. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 85:53 + 15:45
15. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 88:05 + 17:57
16. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 88:27 + 18:19
17. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 89:10 + 19:02
18. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 91:31 + 21:23
19. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 92:34 + 22:26
20. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 92:36 + 22:28
21. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 95:42 + 25:34
22. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 96:13 + 26:05
23. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:28 + 27:20
24. Novotný Vojtěch TTR0203 B OOB Třebíč 97:37 + 27:29
25. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 100:31 + 30:23
26. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 105:12 + 35:04
27. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:05 + 36:57
28. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 112:31 + 42:23
29. Sitař Miroslav PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 115:06 + 44:58
30. Kouba Marek VTA0202 B SC vebr-sport 120:31 + 50:23
31. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 124:30 + 54:22
Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč DISK
Vališ Jan LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Štefan Vít STH0202 B SK Studenec DISK
Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže DISK
Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí DISK
H18C
5.10 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 76:30
H20B
10.00 km, 425 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3373
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 92:35 3823
2. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 100:50 + 8:15 3538
3. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 111:45 + 19:10 3162
4. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 124:58 + 32:23 2706
5. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 126:20 + 33:45 2659
6. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 164:09 + 71:34 1355
H21B
12.40 km, 515 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8113
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 81:44 8889
2. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 85:44 + 4:00 8498
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 91:35 + 9:51 7926
4. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 93:10 + 11:26 7771
5. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 95:39 + 13:55 7529
6. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 96:43 + 14:59 7425
7. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:47 + 15:03 7418
8. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 96:52 + 15:08 7410
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 98:25 + 16:41 7258
10. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 100:34 + 18:50 7048
11. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 100:58 + 19:14 7009
12. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 101:24 + 19:40 6967
13. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 102:53 + 21:09 6822
14. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 104:04 + 22:20 6706
15. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 106:28 + 24:44 6472
16. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 106:52 + 25:08 6433
17. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 108:01 + 26:17 6320
18. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 110:00 + 28:16 6127
19. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 110:55 + 29:11 6037
20. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 111:01 + 29:17 6027
21. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 112:27 + 30:43 5887
22. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 113:09 + 31:25 5819
23. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 113:56 + 32:12 5742
24. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 115:33 + 33:49 5584
25. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 116:20 + 34:36 5508
26. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 116:39 + 34:55 5477
27. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:48 + 36:04 5364
28. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 119:41 + 37:57 5180
29. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 120:54 + 39:10 5062
30. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 121:09 + 39:25 5037
31. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 123:43 + 41:59 4786
32. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 124:20 + 42:36 4726
33. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 129:18 + 47:34 4241
34. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 130:26 + 48:42 4130
35. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 132:34 + 50:50 3922
36. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 142:59 + 61:15 2904
37. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 147:23 + 65:39 2474
38. Lauterbach David KUO9802 C KOB Ústí nad Orlicí 152:16 + 70:32 1997
39. Malý Jakub 3GC9100 C Neregistrovaní - ZOO 153:20 + 71:36
Poell Matthias C DISK
Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc DISK 0
Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava DISK 0
Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno DISK 0
Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Stehlik Ondřej 0030001 C DISK
Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava DISK 0
H21C
8.90 km, 365 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6208
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 78:33 6764
2. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 81:53 + 3:20 6503
3. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 86:59 + 8:26 6103
4. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 88:51 + 10:18 5957
5. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 88:55 + 10:22 5952
6. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:44 + 17:11 5418
7. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 104:35 + 26:02 4726
8. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 106:25 + 27:52 4582
9. Hala Lukáš 0300001 C 106:50 + 28:17
10. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 107:31 + 28:58 4496
11. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 110:11 + 31:38 4287
12. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 111:13 + 32:40 4206
13. Bednařík Marek 0270002 C 169:04 + 90:31
14. Zámečník Pavel 0170003 C 171:31 + 92:58
H21D
6.20 km, 245 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4655
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:09 5195
2. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 57:05 + 3:56 4863
3. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 61:48 + 8:39 4465
4. Janda Petr CHT9101 C OOB SK Chrast 67:24 + 14:15 3992
5. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 67:32 + 14:23 3981
6. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 76:07 + 22:58 3256
7. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 79:34 + 26:25 2965
8. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 80:46 + 27:37 2864
9. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 82:15 + 29:06 2739
10. Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:52 + 29:43 2687
11. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 84:27 + 31:18 2553
12. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 108:42 + 55:33 506
13. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 109:46 + 56:37 416
14. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 110:34 + 57:25 348
15. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 145:46 + 92:37 0
Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava DISK 0
H35B
9.80 km, 430 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 80:56
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 88:20 + 7:24
3. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 94:26 + 13:30
4. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 101:50 + 20:54
5. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 102:11 + 21:15
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 107:12 + 26:16
7. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 109:17 + 28:21
8. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 112:42 + 31:46
9. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 117:55 + 36:59
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 118:59 + 38:03
11. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 122:24 + 41:28
12. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 124:15 + 43:19
13. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 126:07 + 45:11
14. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 145:40 + 64:44
15. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 152:07 + 71:11
Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice DISK
H35C
6.50 km, 255 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 54:33
2. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 55:26 + 0:53
3. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 55:34 + 1:01
4. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 62:05 + 7:32
5. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 63:51 + 9:18
6. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 64:01 + 9:28
7. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 65:02 + 10:29
8. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 65:35 + 11:02
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 65:41 + 11:08
10. Hendrych Martin C 71:51 + 17:18
11. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 73:57 + 19:24
12. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 74:49 + 20:16
13. Klieštík Jiři C 76:50 + 22:17
14. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 77:00 + 22:27
15. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 78:06 + 23:33
16. Veselý Martin ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno 78:27 + 23:54
17. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 83:08 + 28:35
18. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:15 + 30:42
19. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 85:21 + 30:48
20. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 87:25 + 32:52
21. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 90:03 + 35:30
22. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 94:27 + 39:54
23. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 116:03 + 61:30
Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno DISK
MS Sýkora Lukáš 0380002 C 78:30 + 23:57
MS Baláč Radek 0320001 C 112:55 + 58:22
MS Lasota Marek 0190001 C 73:42 + 19:09
MS Polách David 0150001 C 116:18 + 61:45
H40B
8.50 km, 385 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 71:24
2. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 74:48 + 3:24
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 77:01 + 5:37
4. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 80:12 + 8:48
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 80:20 + 8:56
6. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 81:32 + 10:08
7. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 82:51 + 11:27
8. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 83:59 + 12:35
9. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 84:58 + 13:34
10. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 86:32 + 15:08
11. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 87:15 + 15:51
12. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 89:05 + 17:41
13. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 89:36 + 18:12
14. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 90:18 + 18:54
15. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 92:54 + 21:30
16. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 94:42 + 23:18
17. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 99:56 + 28:32
18. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 100:12 + 28:48
19. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 103:11 + 31:47
20. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 103:28 + 32:04
21. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:04 + 32:40
22. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 107:19 + 35:55
23. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:47 + 38:23
24. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 110:44 + 39:20
25. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 117:33 + 46:09
26. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 119:03 + 47:39
27. Matěásko Dušan JIL7503 C OK Jilemnice 123:32 + 52:08
28. Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 132:35 + 61:11
29. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 146:29 + 75:05
Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA DISK
Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko DISK
MS Procházka Josef 0270001 C 96:06 + 24:42
H45B
7.90 km, 390 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tornai Szabolcs 25H7100 C Szabi SE 76:59
2. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 78:31 + 1:32
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 80:31 + 3:32
4. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 85:38 + 8:39
5. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 88:38 + 11:39
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 89:33 + 12:34
7. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 89:58 + 12:59
8. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 90:12 + 13:13
9. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 90:51 + 13:52
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 99:52 + 22:53
11. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 101:32 + 24:33
12. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 102:26 + 25:27
13. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 104:11 + 27:12
14. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 106:26 + 29:27
15. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 109:02 + 32:03
16. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 111:48 + 34:49
17. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 115:14 + 38:15
18. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 121:05 + 44:06
19. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 127:33 + 50:34
20. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 131:43 + 54:44
Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast DISK
Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové DISK
H45C
5.40 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 47:34
2. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 50:15 + 2:41
3. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 52:09 + 4:35
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 53:05 + 5:31
5. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 55:26 + 7:52
6. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 58:28 + 10:54
7. Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 58:54 + 11:20
8. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:43 + 13:09
9. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 60:57 + 13:23
10. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 62:55 + 15:21
11. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 63:51 + 16:17
12. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:55 + 16:21
13. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 67:23 + 19:49
14. Tasler David ABM7105 C KOB ALFA Brno 68:06 + 20:32
15. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 68:27 + 20:53
16. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 68:29 + 20:55
17. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 70:26 + 22:52
18. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 70:38 + 23:04
19. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:44 + 23:10
20. Heiser Kamil SSU7301 C SK Severka Šumperk 71:13 + 23:39
21. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 71:15 + 23:41
22. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:54 + 29:20
23. Palát Marek ABM7047 C KOB ALFA Brno 81:37 + 34:03
24. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB START Blansko 81:48 + 34:14
25. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 87:04 + 39:30
26. Provazník Dušan ADA7301 C OOB Spartak Adamov 90:04 + 42:30
27. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 90:50 + 43:16
28. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 107:01 + 59:27
MS Tužil Petr 0220001 C 118:18 + 70:44
MS Zámečník Pavel 0170002 C 58:53 + 11:19
MS Novotný Petr 0120001 C 67:04 + 19:30
H50B
6.70 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 58:32
2. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 58:40 + 0:08
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 59:46 + 1:14
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 61:29 + 2:57
5. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 61:56 + 3:24
6. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 64:02 + 5:30
7. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 64:58 + 6:26
8. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 66:15 + 7:43
9. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 66:54 + 8:22
10. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 67:58 + 9:26
11. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 68:07 + 9:35
12. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 68:19 + 9:47
13. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:50 + 11:18
14. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 73:23 + 14:51
15. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 74:45 + 16:13
16. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:37 + 19:05
17. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 77:38 + 19:06
18. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:32 + 20:00
19. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 79:08 + 20:36
20. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 80:55 + 22:23
21. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 81:49 + 23:17
22. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 82:49 + 24:17
23. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:14 + 25:42
24. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 88:11 + 29:39
25. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 106:21 + 47:49
26. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 118:05 + 59:33
27. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 128:09 + 69:37
Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno DISK
Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc DISK
Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín DISK
H55B
6.30 km, 255 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 62:06
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 68:23 + 6:17
3. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:30 + 9:24
4. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 72:37 + 10:31
5. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 76:00 + 13:54
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 81:33 + 19:27
7. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 82:38 + 20:32
8. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 82:46 + 20:40
9. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 84:45 + 22:39
10. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 84:54 + 22:48
11. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 85:10 + 23:04
12. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 91:29 + 29:23
13. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 91:48 + 29:42
14. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 94:41 + 32:35
15. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 100:24 + 38:18
16. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 102:57 + 40:51
17. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 104:38 + 42:32
18. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 105:32 + 43:26
H55C
3.80 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:54
2. Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 45:49 + 9:55
3. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:47 + 16:53
4. Hubík Petr TBM5913 C KOS TJ Tesla Brno 54:12 + 18:18
5. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 60:03 + 24:09
6. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 61:37 + 25:43
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 64:13 + 28:19
H60B
5.50 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 53:32
2. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 57:25 + 3:53
3. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 57:39 + 4:07
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 58:33 + 5:01
5. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 59:47 + 6:15
6. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 60:36 + 7:04
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 62:39 + 9:07
8. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 63:45 + 10:13
9. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 67:02 + 13:30
9. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 67:02 + 13:30
11. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 68:42 + 15:10
12. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 72:18 + 18:46
13. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 74:07 + 20:35
14. Cigoš Pavel TMB5622 C 85:46 + 32:14
15. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 87:25 + 33:53
16. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 100:30 + 46:58
Junek Petr STH5501 C SK Studenec DISK
H65B
5.00 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 52:01
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 52:40 + 0:39
3. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 52:55 + 0:54
4. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 54:05 + 2:04
5. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:24 + 5:23
6. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 58:02 + 6:01
7. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 61:02 + 9:01
8. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 61:07 + 9:06
9. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 64:45 + 12:44
10. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 65:26 + 13:25
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:34 + 13:33
12. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 65:50 + 13:49
13. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 68:19 + 16:18
14. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 68:45 + 16:44
15. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 71:14 + 19:13
16. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 77:34 + 25:33
17. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 77:52 + 25:51
H65C
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 40:44
2. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:58 + 9:14
3. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 57:48 + 17:04
H70B
4.40 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:00
2. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:05 + 2:05
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 51:16 + 2:16
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 53:20 + 4:20
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:00 + 13:00
6. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 62:08 + 13:08
7. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 71:14 + 22:14
8. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 73:39 + 24:39
9. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 74:13 + 25:13
10. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 81:04 + 32:04
11. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 85:33 + 36:33
12. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:37 + 44:37
Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H75B
4.00 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 52:05
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:37 + 2:32
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 56:16 + 4:11
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 61:52 + 9:47
5. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 61:54 + 9:49
6. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 70:02 + 17:57
Novotný Jan UBM4401 C MENISKOS Brno DISK
H80B
2.10 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 71:57
HDR
2.30 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrych Šimon C 23:42
2. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 31:35 + 7:53
3. Floryánová Alžběta UBM1151 C MENISKOS Brno 33:15 + 9:33
4. Kaněk Václav C 33:21 + 9:39
5. Watson Helena C 33:27 + 9:45
6. Daňková Viktorie SBK1353 C KOB START Blansko 34:24 + 10:42
7. Pompach Tobiáš C 34:31 + 10:49
8. Čechová Adéla VBM1351 C VSK Mendelu Brno 35:34 + 11:52
9. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 36:11 + 12:29
10. Šimon Honzík C 37:00 + 13:18
11. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 37:36 + 13:54
12. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 38:15 + 14:33
13. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 38:28 + 14:46
14. Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 38:37 + 14:55
15. Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 15:24
16. Němec Štěpán C 40:06 + 16:24
17. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 40:23 + 16:41
18. Drastíková Julie 0160004 C 40:35 + 16:53
19. Ebnerová Barbora C 42:27 + 18:45
20. Sluka Matouš SBK1411 C KOB START Blansko 43:32 + 19:50
21. Troneček Cyril C 43:44 + 20:02
22. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:51 + 20:09
22. Tronečková Hana C 43:51 + 20:09
24. Krejčiříková Kamilka BBM C BETA URSUS Orienteering 44:42 + 21:00
25. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:09 + 21:27
26. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 45:20 + 21:38
27. Watson Freddy C 45:21 + 21:39
28. Urban Jan SBK1234 C KOB START Blansko 45:22 + 21:40
29. Tronečková Zuzana C 45:45 + 22:03
30. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 45:57 + 22:15
31. Šuláková Karolína 0230001 C 48:04 + 24:22
32. Burdilák Robin ADA1501 C OOB Spartak Adamov 49:20 + 25:38
33. Kalinová Jasmína 0280001 C 49:43 + 26:01
34. Jančaříková Valerie C 50:41 + 26:59
35. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:50 + 27:08
36. Mikulčík Jakub C 51:09 + 27:27
37. Tomíčková Ivana 0130003 C 52:37 + 28:55
38. Janačík Tadeáš C 53:00 + 29:18
39. Redlichová Kateřina C 54:24 + 30:42
40. Němcová Adéla C 55:04 + 31:22
41. Redlich Jan C 55:08 + 31:26
42. Denemarek Albert TBM1306 C KOS TJ Tesla Brno 59:18 + 35:36
43. Kouřilová Julie C 59:29 + 35:47
44. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 60:09 + 36:27
45. Brabcová Tina 0070003 C 60:41 + 36:59
46. Brabec Lukáš 0070002 C 61:09 + 37:27
47. Matrasová Marie C 61:28 + 37:46
48. Jalová Kristýna C 62:07 + 38:25
49. Rábová Markéta C 62:20 + 38:38
50. Kozel Kryštof 0200002 C 66:28 + 42:46
51. Karásek Richard C 66:51 + 43:09
52. Urban Mio SBK1414 C KOB START Blansko 69:26 + 45:44
53. Hutařová Pavla C 72:44 + 49:02
54. Hutařová Adéla C 72:51 + 49:09
55. Kolář Kryštof C 73:03 + 49:21
56. Stehlík Jakub 0030002 C 75:06 + 51:24
57. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 75:20 + 51:38
58. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 75:59 + 52:17
59. Jandová Gabriela SBK C KOB START Blansko 78:14 + 54:32
60. Karpíšek Jonáš C 78:55 + 55:13
61. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 79:20 + 55:38
62. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 79:22 + 55:40
63. Janda Michael SBK C KOB START Blansko 86:13 + 62:31
64. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 86:55 + 63:13
65. Šímová Klaudie TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno 86:58 + 63:16
66. Šaňáková Anna UOL1351 C SOB Olomouc 96:48 + 73:06
Touš Michal RBK8228 C SK Radioklub Blansko DISK
Watson Henry C DISK
P
3.60 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ráb Martin C 31:02
2. Verner Leoš 0260001 C 34:40 + 3:38
3. Rujsigl Štěpán C 38:33 + 7:31
4. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 38:54 + 7:52
5. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 38:57 + 7:55
6. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:22 + 8:20
7. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 9:12
8. Koňařík Jaroslav SVS7401 C Orientklub Vsetín 41:10 + 10:08
9. Beneš Vojtěch C 42:36 + 11:34
10. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 43:05 + 12:03
11. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 43:14 + 12:12
12. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 43:26 + 12:24
13. Mikula Martin C 44:07 + 13:05
14. Kozák Martin VCB7720 C OB České Budějovice 44:12 + 13:10
15. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 44:25 + 13:23
16. Zamouřil Jáchym C 45:11 + 14:09
17. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 46:19 + 15:17
18. Buřt Lukáš SBK2222 C KOB START Blansko 48:10 + 17:08
19. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 48:16 + 17:14
20. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 49:34 + 18:32
21. Fišera Ota C 49:54 + 18:52
22. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 50:03 + 19:01
23. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 50:06 + 19:04
24. Hanousek Radim TBM7105 C KOS TJ Tesla Brno 52:33 + 21:31
25. Zimová Kristýna 0010006 C 53:17 + 22:15
26. Floryán David UBM7702 C MENISKOS Brno 53:28 + 22:26
27. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 54:53 + 23:51
28. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 54:54 + 23:52
29. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 55:05 + 24:03
30. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 55:13 + 24:11
31. Baláčová Jana 0320002 C 55:15 + 24:13
32. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 55:44 + 24:42
33. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 55:54 + 24:52
34. Valach Ondřej C 56:54 + 25:52
35. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:01 + 25:59
36. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 57:16 + 26:14
37. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 57:49 + 26:47
38. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 58:05 + 27:03
39. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 58:24 + 27:22
40. Dániel Vladimír C 59:14 + 28:12
41. Redlichová Jana C 60:43 + 29:41
42. Podpierová Dona 0040001 C 61:31 + 30:29
43. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:33 + 30:31
44. Bradáčková Martina C 62:37 + 31:35
45. Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 63:07 + 32:05
46. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 63:49 + 32:47
47. Menzel Pavel C 63:53 + 32:51
48. Skopalová Kateřina SKM77XX C KOB Směr Kroměříž 66:53 + 35:51
49. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 69:03 + 38:01
50. Pošta Jiří 0350001 C 69:06 + 38:04
51. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 69:27 + 38:25
52. Vrtílek Roman 0060001 C 70:24 + 39:22
53. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:48 + 40:46
54. Kadlecová Gabriela 0330001 C 72:31 + 41:29
55. Kozlová Slávka 0200001 C 75:03 + 44:01
56. Hanousková Boučková Danie TBM7282 C KOS TJ Tesla Brno 75:42 + 44:40
57. Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 79:53 + 48:51
58. Košíková Jana 0340001 C 82:30 + 51:28
59. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 83:48 + 52:46
60. Francová Jana C 86:06 + 55:04
61. Zima Vojtěch 0010003 C 118:31 + 87:29
62. Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov 130:55 + 99:53
Achten Petra C DISK
Janeček Petr OBR C DISK
Žovincová Sylva ABM7667 C KOB ALFA Brno DISK
Hesová Iva 0060002 C DISK
Boučková Anna TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno VZDAL
T
4.10 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapal Jan VAM9000 C OB Vamberk 34:29
2. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 39:30 + 5:01
3. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 39:58 + 5:29
4. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga 41:43 + 7:14
5. Tomíčková Dana 0130004 C 46:23 + 11:54
6. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 47:03 + 12:34
7. Zdařil Matěj STE0001 C SK SKI-OB Šternberk 48:35 + 14:06
8. Račanský Martin C 49:11 + 14:42
9. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 58:52 + 24:23
10. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 59:16 + 24:47
11. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 61:18 + 26:49
12. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 62:07 + 27:38
13. Smolová Anna 0180001 C 62:16 + 27:47
14. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 63:33 + 29:04
15. Hájková Radka 0100001 C 64:32 + 30:03
16. Schwarz Kamila C 71:00 + 36:31
17. Kostelková Jitka C 76:25 + 41:56
18. Pánek Tomáš 0110001 C 78:29 + 44:00
Mundl Ondřej C DISK
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK