Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 31:15 | ||
2. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 31:43 | + 0:28 | |
3. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 31:52 | + 0:37 | |
4. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 32:30 | + 1:15 | |
5. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 33:01 | + 1:46 | |
6. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:27 | + 3:12 | |
7. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 35:03 | + 3:48 | |
8. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 35:08 | + 3:53 | |
9. | Nožičková Eva | JJN0852 | Team Jizerky | 36:15 | + 5:00 | |
10. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 36:22 | + 5:07 | |
11. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 36:30 | + 5:15 | |
12. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 36:52 | + 5:37 | |
13. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 37:55 | + 6:40 | |
14. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:23 | + 7:08 | |
15. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 38:25 | + 7:10 | |
16. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:38 | + 7:23 | |
17. | Baloghová Milena | JJN0750 | Team Jizerky | 38:50 | + 7:35 | |
18. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 40:18 | + 9:03 | |
19. | Pražáková Nella | JJN0853 | Team Jizerky | 40:19 | + 9:04 | |
20. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | 40:38 | + 9:23 | |
21. | Fibírová Lucie | FSP0777 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:51 | + 9:36 | |
22. | Tomášková Matilda | TUV0998 | SOK TJ Turnov | 41:01 | + 9:46 | |
23. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:34 | + 10:19 | |
24. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 42:29 | + 11:14 | |
25. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 43:10 | + 11:55 | |
26. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 43:28 | + 12:13 | |
27. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 43:29 | + 12:14 | |
28. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 44:13 | + 12:58 | |
29. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 44:51 | + 13:36 | |
30. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 45:23 | + 14:08 | |
31. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 46:32 | + 15:17 | |
32. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 46:43 | + 15:28 | |
33. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 47:55 | + 16:40 | |
34. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB Tretra Praha | 48:36 | + 17:21 | |
35. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 48:39 | + 17:24 | |
36. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 48:53 | + 17:38 | |
37. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 49:48 | + 18:33 | |
38. | Kadlecová Barbora | VPM0750 | KOS Slavia Plzeň | 50:33 | + 19:18 | |
39. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | OB SK Zvole | 50:39 | + 19:24 | |
40. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 51:14 | + 19:59 | |
41. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 52:53 | + 21:38 | |
42. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | 58:49 | + 27:34 | |
43. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 59:31 | + 28:16 | |
44. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 61:16 | + 30:01 | |
45. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 62:13 | + 30:58 | |
46. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 62:52 | + 31:37 | |
47. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 63:56 | + 32:41 | |
48. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:06 | + 33:51 | |
49. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 65:18 | + 34:03 | |
50. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 70:26 | + 39:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | TUR0555 | OOB TJ Turnov | 25:48 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 25:55 | + 0:07 | |
3. | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 26:59 | + 1:11 | |
4. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 27:07 | + 1:19 | |
5. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 27:53 | + 2:05 | |
6. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 28:02 | + 2:14 | |
7. | Procházková Doubravka | PBM0651 | TJ Spartak 1. brněnská | 28:16 | + 2:28 | |
8. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 28:23 | + 2:35 | |
9. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | Oddíl OB Kotlářka | 28:53 | + 3:05 | |
10. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:09 | + 3:21 | |
11. | Kurečková Klára | TBM0667 | KOS TJ Tesla Brno | 30:08 | + 4:20 | |
12. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 30:18 | + 4:30 | |
12. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 30:18 | + 4:30 | |
14. | Srbová Michaela | LPU0557 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:11 | + 5:23 | |
15. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 31:13 | + 5:25 | |
16. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 31:23 | + 5:35 | |
16. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 31:23 | + 5:35 | |
18. | Matoušková Jana | MOV0551 | SKOB Ostrava | 32:18 | + 6:30 | |
19. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 32:32 | + 6:44 | |
20. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 33:03 | + 7:15 | |
21. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 33:20 | + 7:32 | |
21. | Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | 33:20 | + 7:32 | |
23. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:49 | + 8:01 | |
24. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 34:00 | + 8:12 | |
25. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 34:06 | + 8:18 | |
26. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 34:09 | + 8:21 | |
27. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 34:36 | + 8:48 | |
28. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 35:33 | + 9:45 | |
29. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 35:46 | + 9:58 | |
30. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia Plzeň | 36:11 | + 10:23 | |
31. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 36:21 | + 10:33 | |
32. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:44 | + 11:56 | |
33. | Savruková Adéla | TJN0656 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:34 | + 12:46 | |
34. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 38:37 | + 12:49 | |
35. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 39:12 | + 13:24 | |
36. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 39:26 | + 13:38 | |
37. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | Oddíl OB Kotlářka | 39:57 | + 14:09 | |
38. | Barnatová Magda | ZBM0653 | SK Žabovřesky Brno | 40:35 | + 14:47 | |
39. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 41:03 | + 15:15 | |
40. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 41:29 | + 15:41 | |
41. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | Orientační Běh Opava | 49:12 | + 23:24 | |
42. | Šaňáková Marie | UOL0651 | SOB Olomouc | 56:27 | + 30:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | SK Žabovřesky Brno | 29:34 | ||
2. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 30:24 | + 0:50 | |
3. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 30:32 | + 0:58 | |
4. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 34:28 | + 4:54 | |
5. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 34:37 | + 5:03 | |
6. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 34:57 | + 5:23 | |
7. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 36:35 | + 7:01 | |
7. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | OK Jiskra Nový Bor | 36:35 | + 7:01 | |
9. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 37:01 | + 7:27 | |
10. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 38:27 | + 8:53 | |
11. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 38:33 | + 8:59 | |
12. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 38:36 | + 9:02 | |
13. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 38:47 | + 9:13 | |
14. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:31 | + 10:57 | |
15. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 43:09 | + 13:35 | |
16. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 43:59 | + 14:25 | |
17. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 45:19 | + 15:45 | |
18. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 45:58 | + 16:24 | |
19. | Halámková Jana | ONO0657 | SKOB Ostrov | 49:19 | + 19:45 | |
20. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 50:45 | + 21:11 | |
21. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 52:58 | + 23:24 | |
22. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:36 | + 24:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:36 | ||
2. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 31:01 | + 0:25 | |
3. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 31:05 | + 0:29 | |
4. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 31:21 | + 0:45 | |
5. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 31:30 | + 0:54 | |
6. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:50 | + 1:14 | |
7. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 32:05 | + 1:29 | |
8. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:18 | + 1:42 | |
9. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 32:36 | + 2:00 | |
10. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 32:45 | + 2:09 | |
11. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 33:22 | + 2:46 | |
12. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 34:08 | + 3:32 | |
13. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 34:39 | + 4:03 | |
14. | Bednaříková Emma | PBM0359 | TJ Spartak 1. brněnská | 35:27 | + 4:51 | |
15. | Barnatová Klára | ZBM0352 | SK Žabovřesky Brno | 35:49 | + 5:13 | |
16. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 36:04 | + 5:28 | |
17. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 37:31 | + 6:55 | |
18. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Žabovřesky Brno | 37:51 | + 7:15 | |
19. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 38:27 | + 7:51 | |
20. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 38:39 | + 8:03 | |
21. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 38:44 | + 8:08 | |
22. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 38:54 | + 8:18 | |
23. | Brožková Tereza | LPU0457 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:59 | + 8:23 | |
24. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | SKOB Zlín | 39:15 | + 8:39 | |
25. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:17 | + 8:41 | |
26. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:51 | + 9:15 | |
27. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 39:53 | + 9:17 | |
28. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 40:50 | + 10:14 | |
29. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | Oddíl OB Kotlářka | 42:48 | + 12:12 | |
30. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | Oddíl OB Kotlářka | 43:42 | + 13:06 | |
31. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 44:36 | + 14:00 | |
32. | Poborská Eliška | DKP0358 | Oddíl OB Kotlářka | 47:33 | + 16:57 | |
33. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:09 | + 22:33 | |
34. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 53:36 | + 23:00 | |
35. | Klechová Karolína | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 55:01 | + 24:25 | |
36. | Mudráková Eliška | LCE0352 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:03 | + 26:27 | |
37. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 58:28 | + 27:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 30:09 | ||
2. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 31:18 | + 1:09 | |
3. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 31:27 | + 1:18 | |
4. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:27 | + 3:18 | |
5. | Andrlová Lea | VLI0453 | Slavia Liberec orienteering | 39:18 | + 9:09 | |
6. | Brožková Kateřina | JJN0450 | Team Jizerky | 40:52 | + 10:43 | |
7. | Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | 42:23 | + 12:14 | |
8. | Dvořáková Karla | SKV0454 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:46 | + 17:37 | |
9. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 52:16 | + 22:07 | |
10. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 57:47 | + 27:38 | |
11. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 75:30 | + 45:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:02 | 7673 | ||
2. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 29:42 | + 0:40 | 7504 | |
3. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 29:59 | + 0:57 | 7431 | |
4. | Marková Ema | SSU0252 | SK Severka Šumperk | 30:54 | + 1:52 | 7198 | |
5. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 31:21 | + 2:19 | 7083 | |
6. | Martanová Elin | TUR0253 | OOB TJ Turnov | 32:14 | + 3:12 | 6858 | |
7. | Miklušová Tamara | ZBM0260 | SK Žabovřesky Brno | 32:29 | + 3:27 | 6794 | |
8. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SOS Jindřichův Hradec | 33:04 | + 4:02 | 6646 | |
9. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 33:28 | + 4:26 | 6544 | |
10. | Matějková Barbora | TUR0156 | OOB TJ Turnov | 34:07 | + 5:05 | 6378 | |
11. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:26 | + 6:24 | 6042 | |
12. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:29 | + 8:27 | 5520 | |
13. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 38:11 | + 9:09 | 5342 | |
14. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | Team Jizerky | 38:34 | + 9:32 | 5244 | |
15. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 42:07 | + 13:05 | 4339 | |
16. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 43:39 | + 14:37 | 3949 | |
17. | Chrástová Tereza | TUR0255 | OOB TJ Turnov | 44:19 | + 15:17 | 3779 | |
18. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:24 | + 16:22 | 3503 | |
19. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 46:00 | + 16:58 | 3350 | |
20. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 49:22 | + 20:20 | 2492 | |
21. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 50:32 | + 21:30 | 2194 | |
22. | Podrábská Marie | JJN0251 | Team Jizerky | 51:33 | + 22:31 | 1935 | |
23. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 58:54 | + 29:52 | 62 | |
24. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 83:59 | + 54:57 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nedomlelová Lucie | JJN0250 | Team Jizerky | 22:53 | 2755 | ||
2. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:43 | + 0:50 | 2661 | |
3. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 24:16 | + 1:23 | 2599 | |
4. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 24:50 | + 1:57 | 2534 | |
5. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 26:37 | + 3:44 | 2333 | |
6. | Linková Lucie | JJN0254 | Team Jizerky | 28:38 | + 5:45 | 2105 | |
7. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 29:41 | + 6:48 | 1986 | |
8. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 31:36 | + 8:43 | 1769 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 36:30 | 9670 | ||
2. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 36:52 | + 0:22 | 9575 | |
3. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 37:13 | + 0:43 | 9484 | |
4. | Kabáthová Eva | LCE8966 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:47 | + 1:17 | 9337 | |
5. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 38:15 | + 1:45 | 9215 | |
6. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 39:07 | + 2:37 | 8990 | |
7. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 40:09 | + 3:39 | 8722 | |
8. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 40:15 | + 3:45 | 8696 | |
9. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 40:44 | + 4:14 | 8570 | |
10. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 40:55 | + 4:25 | 8523 | |
11. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 40:57 | + 4:27 | 8514 | |
12. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 41:19 | + 4:49 | 8419 | |
13. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 42:07 | + 5:37 | 8211 | |
14. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 42:13 | + 5:43 | 8185 | |
15. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 42:32 | + 6:02 | 8103 | |
16. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 43:18 | + 6:48 | 7904 | |
17. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 43:19 | + 6:49 | 7899 | |
18. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 43:44 | + 7:14 | 7791 | |
19. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 44:08 | + 7:38 | 7687 | |
20. | Poklopová Lenka | SSU8952 | SK Severka Šumperk | 44:16 | + 7:46 | 7652 | |
21. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 45:16 | + 8:46 | 7393 | |
22. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 45:18 | + 8:48 | 7384 | |
23. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 46:20 | + 9:50 | 7115 | |
24. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 46:53 | + 10:23 | 6973 | |
25. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 46:56 | + 10:26 | 6960 | |
26. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:26 | + 10:56 | 6830 | |
27. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 49:46 | + 13:16 | 6224 | |
28. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | SKOB Zlín | 51:03 | + 14:33 | 5890 | |
29. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 58:13 | + 21:43 | 4028 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 32:13 | 7618 | ||
2. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 36:16 | + 4:03 | 6835 | |
3. | Knížková Šárka | CHA9850 | OK Chrastava | 38:58 | + 6:45 | 6314 | |
4. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 39:04 | + 6:51 | 6294 | |
5. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 39:49 | + 7:36 | 6149 | |
6. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 40:17 | + 8:04 | 6059 | |
7. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 40:26 | + 8:13 | 6030 | |
8. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 41:13 | + 9:00 | 5879 | |
9. | Jirásková Kateřina | TJP8850 | TJ Sokol Troja | 41:28 | + 9:15 | 5830 | |
10. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 41:43 | + 9:30 | 5782 | |
11. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | OK Jiskra Nový Bor | 42:57 | + 10:44 | 5544 | |
12. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 43:15 | + 11:02 | 5486 | |
13. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 43:42 | + 11:29 | 5399 | |
14. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB Tretra Praha | 43:46 | + 11:33 | 5386 | |
15. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 44:08 | + 11:55 | 5315 | |
16. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 44:55 | + 12:42 | 5164 | |
17. | Riby Rose | DOK0052 | OK Doksy | 45:06 | + 12:53 | 5128 | |
18. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 45:49 | + 13:36 | 4990 | |
19. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 46:02 | + 13:49 | 4948 | |
20. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 47:27 | + 15:14 | 4674 | |
21. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 47:33 | + 15:20 | 4655 | |
22. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 47:37 | + 15:24 | 4642 | |
23. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 47:50 | + 15:37 | 4600 | |
24. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 48:28 | + 16:15 | 4477 | |
25. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 48:36 | + 16:23 | 4452 | |
26. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 49:15 | + 17:02 | 4326 | |
27. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 51:26 | + 19:13 | 3904 | |
28. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 53:42 | + 21:29 | 3466 | |
29. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:50 | + 21:37 | 3440 | |
30. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 56:43 | + 24:30 | 2883 | |
31. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 60:47 | + 28:34 | 2097 | |
32. | Škrabalová Šárka | KON9888 | KOB Konice | 67:05 | + 34:52 | 879 | |
33. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 70:24 | + 38:11 | 238 | |
34. | Fořtová Johana | 0020001 | FortMedica | 85:29 | + 53:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:08 | 3503 | ||
2. | Dušková Pavla | KOR9050 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 35:12 | + 4:04 | 3174 | |
3. | Černá Kateřina | TJP9850 | TJ Sokol Troja | 45:17 | + 14:09 | 2357 | |
4. | Žandová Monika | SKV8751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:04 | + 15:56 | 2213 | |
5. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 53:17 | + 22:09 | 1710 | |
6. | Vojta Grundmanová Lenka | CHC8651 | K.O.B. Choceň | 57:03 | + 25:55 | 1405 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:36 | ||
2. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 54:36 | + 1:00 | |
3. | Rajnošek Tereza | KSU8691 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:53 | + 11:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Radka | TUV7851 | SOK TJ Turnov | 41:45 | ||
2. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 43:53 | + 2:08 | |
3. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 44:28 | + 2:43 | |
4. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 45:25 | + 3:40 | |
5. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 46:23 | + 4:38 | |
6. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:12 | + 5:27 | |
7. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 49:44 | + 7:59 | |
8. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:07 | + 9:22 | |
9. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:36 | + 10:51 | |
10. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:30 | + 11:45 | |
11. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 56:17 | + 14:32 | |
12. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 56:44 | + 14:59 | |
13. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 57:11 | + 15:26 | |
14. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:04 | + 19:19 | |
15. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 62:45 | + 21:00 | |
16. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:55 | + 33:10 | |
17. | Sklenářová Dita | SBR7750 | SKOB Bruntál | 75:12 | + 33:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 35:18 | ||
2. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 36:46 | + 1:28 | |
3. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 38:48 | + 3:30 | |
4. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 39:24 | + 4:06 | |
5. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 41:38 | + 6:20 | |
6. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 41:39 | + 6:21 | |
7. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 42:38 | + 7:20 | |
8. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:55 | + 8:37 | |
9. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 44:23 | + 9:05 | |
10. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 47:25 | + 12:07 | |
11. | Smolková Alena | OKP6452 | SK OK 24 Praha | 47:33 | + 12:15 | |
12. | Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | 49:49 | + 14:31 | |
13. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 50:48 | + 15:30 | |
14. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 53:30 | + 18:12 | |
15. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 54:17 | + 18:59 | |
16. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 55:36 | + 20:18 | |
17. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 56:32 | + 21:14 | |
18. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 59:01 | + 23:43 | |
19. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:30 | + 24:12 | |
20. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 60:24 | + 25:06 | |
21. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 61:15 | + 25:57 | |
22. | Kleinová Petra | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:58 | + 27:40 | ||
23. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:08 | + 27:50 | |
24. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 63:59 | + 28:41 | |
25. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 65:20 | + 30:02 | |
26. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 77:37 | + 42:19 | |
27. | Štěpová Dana | PGP7456 | SK Praga | 89:24 | + 54:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 36:56 | ||
2. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 38:26 | + 1:30 | |
3. | Furuczová Jelka | ZAK7150 | OK Netopýr Zákupy | 38:50 | + 1:54 | |
4. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 38:51 | + 1:55 | |
5. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 42:40 | + 5:44 | |
6. | Škáchová Petra | DKP7054 | Oddíl OB Kotlářka | 43:03 | + 6:07 | |
7. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 43:36 | + 6:40 | |
8. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 46:15 | + 9:19 | |
9. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:23 | + 9:27 | |
10. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:44 | + 11:48 | |
11. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 49:37 | + 12:41 | |
12. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 65:40 | + 28:44 | |
Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Nožičková Renata | JJN6950 | Team Jizerky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 35:22 | ||
2. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 37:14 | + 1:52 | |
3. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 37:52 | + 2:30 | |
4. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 40:06 | + 4:44 | |
5. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 43:45 | + 8:23 | |
6. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 45:04 | + 9:42 | |
7. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 46:11 | + 10:49 | |
8. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 50:38 | + 15:16 | |
9. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 52:44 | + 17:22 | |
10. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 88:25 | + 53:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacigová Ivana | VSP5950 | USK Praha | 43:06 | ||
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 48:39 | + 5:33 | |
3. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:46 | + 9:40 | |
4. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 60:21 | + 17:15 | |
5. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:43 | + 18:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 41:34 | ||
2. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:47 | + 2:13 | |
3. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 44:08 | + 2:34 | |
4. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 44:43 | + 3:09 | |
5. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:36 | + 8:02 | |
6. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 51:40 | + 10:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 31:06 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 35:30 | + 4:24 | |
3. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 44:01 | + 12:55 | |
4. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 61:28 | + 30:22 | |
5. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | OOB Aš | 66:49 | + 35:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 29:29 | ||
2. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 31:57 | + 2:28 | |
3. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:07 | + 2:38 | |
4. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:14 | + 2:45 | |
5. | Tomášek Prokop | TUR0711 | OOB TJ Turnov | 32:30 | + 3:01 | |
6. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 33:01 | + 3:32 | |
7. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 34:13 | + 4:44 | |
8. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 34:59 | + 5:30 | |
9. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 35:05 | + 5:36 | |
10. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 36:16 | + 6:47 | |
11. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 36:32 | + 7:03 | |
12. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:56 | + 7:27 | |
13. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 39:05 | + 9:36 | |
14. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 39:16 | + 9:47 | |
15. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 39:29 | + 10:00 | |
16. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 40:18 | + 10:49 | |
17. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 41:04 | + 11:35 | |
18. | Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | 41:05 | + 11:36 | |
19. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 41:11 | + 11:42 | |
20. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 41:41 | + 12:12 | |
21. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 42:13 | + 12:44 | |
22. | Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | 42:14 | + 12:45 | |
23. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 42:39 | + 13:10 | |
24. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 42:53 | + 13:24 | |
25. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 44:01 | + 14:32 | |
26. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 44:36 | + 15:07 | |
27. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 44:58 | + 15:29 | |
28. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 45:32 | + 16:03 | |
29. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:48 | + 16:19 | |
30. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 46:19 | + 16:50 | |
31. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:43 | + 17:14 | |
32. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:51 | + 17:22 | |
33. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 46:55 | + 17:26 | |
34. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 49:19 | + 19:50 | |
35. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 50:01 | + 20:32 | |
36. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 51:18 | + 21:49 | |
37. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:22 | + 21:53 | |
38. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 52:18 | + 22:49 | |
39. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 52:37 | + 23:08 | |
40. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 52:50 | + 23:21 | |
41. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | OK Jiskra Nový Bor | 52:53 | + 23:24 | |
41. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 52:53 | + 23:24 | |
43. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 53:29 | + 24:00 | |
44. | Řehoř Hynek | JJN0700 | Team Jizerky | 54:48 | + 25:19 | |
45. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:52 | + 25:23 | |
46. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 56:13 | + 26:44 | |
47. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 57:01 | + 27:32 | |
48. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 58:34 | + 29:05 | |
49. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 59:11 | + 29:42 | |
50. | Maglia Šimon | ONO0702 | SKOB Ostrov | 60:14 | + 30:45 | |
51. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 62:30 | + 33:01 | |
52. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 63:21 | + 33:52 | |
53. | Nožička Jan | JJN0800 | Team Jizerky | 65:22 | + 35:53 | |
54. | Horáček Martin | DKP0802 | Oddíl OB Kotlářka | 66:47 | + 37:18 | |
55. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 67:24 | + 37:55 | |
56. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 70:54 | + 41:25 | |
Baldrian Josef | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | PBM0503 | TJ Spartak 1. brněnská | 27:03 | ||
2. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 27:11 | + 0:08 | |
3. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 27:27 | + 0:24 | |
4. | Bednařík Vilém | PBM0509 | TJ Spartak 1. brněnská | 27:53 | + 0:50 | |
5. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:58 | + 1:55 | |
6. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 29:13 | + 2:10 | |
7. | Račanský Jakub | TBM0503 | KOS TJ Tesla Brno | 29:21 | + 2:18 | |
8. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 29:29 | + 2:26 | |
9. | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 29:34 | + 2:31 | |
10. | Malý Antonín | JIL0501 | OK Jilemnice | 29:43 | + 2:40 | |
11. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 30:41 | + 3:38 | |
12. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | SK Žabovřesky Brno | 30:58 | + 3:55 | |
13. | Odehnal Tomáš | PBM0500 | TJ Spartak 1. brněnská | 31:15 | + 4:12 | |
14. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 31:21 | + 4:18 | |
15. | Habán Oliver | JJN0602 | Team Jizerky | 31:38 | + 4:35 | |
16. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 31:50 | + 4:47 | |
17. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 32:11 | + 5:08 | |
18. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 33:28 | + 6:25 | |
19. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 33:43 | + 6:40 | |
20. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 33:51 | + 6:48 | |
20. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:51 | + 6:48 | |
22. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:14 | + 7:11 | |
23. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 34:33 | + 7:30 | |
24. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 35:00 | + 7:57 | |
24. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 35:00 | + 7:57 | |
26. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:13 | + 8:10 | |
27. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:28 | + 8:25 | |
28. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 35:29 | + 8:26 | |
29. | Byrtus Jakub | SIT0502 | OK SILESIA | 35:45 | + 8:42 | |
30. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | TJ Spartak 1. brněnská | 35:52 | + 8:49 | |
31. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 36:13 | + 9:10 | |
32. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:23 | + 9:20 | |
33. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:31 | + 9:28 | |
34. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 37:06 | + 10:03 | |
35. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 37:11 | + 10:08 | |
36. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 38:58 | + 11:55 | |
37. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 39:39 | + 12:36 | |
38. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:55 | + 12:52 | |
39. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 45:09 | + 18:06 | |
40. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 46:38 | + 19:35 | |
41. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | SKOB Ostrava | 48:34 | + 21:31 | |
42. | Huleja Martin | TZL0604 | SKOB Zlín | 50:41 | + 23:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podolský Petr | SHK0507 | OK Slavia Hradec Králové | 28:11 | ||
2. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 29:38 | + 1:27 | |
3. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 30:27 | + 2:16 | |
4. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:34 | + 2:23 | |
5. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 31:10 | + 2:59 | |
6. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 32:19 | + 4:08 | |
7. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 32:52 | + 4:41 | |
8. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 33:42 | + 5:31 | |
9. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 34:12 | + 6:01 | |
10. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 34:37 | + 6:26 | |
11. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 36:18 | + 8:07 | |
12. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 37:37 | + 9:26 | |
13. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 37:39 | + 9:28 | |
14. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 37:45 | + 9:34 | |
15. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 38:40 | + 10:29 | |
16. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | SK Žabovřesky Brno | 39:27 | + 11:16 | |
17. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 40:43 | + 12:32 | |
18. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 42:42 | + 14:31 | |
19. | Jelínek Šimon | BOR0510 | OK Jiskra Nový Bor | 43:06 | + 14:55 | |
20. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 43:36 | + 15:25 | |
21. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 43:47 | + 15:36 | |
22. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 44:28 | + 16:17 | |
23. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 49:07 | + 20:56 | |
24. | Kubát Matyáš | RIC0601 | OB Říčany | 53:34 | + 25:23 | |
25. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:44 | + 28:33 | |
26. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:36 | + 35:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:38 | ||
2. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | Team Jizerky | 27:06 | + 0:28 | |
3. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:21 | + 0:43 | |
4. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 28:07 | + 1:29 | |
5. | Čech Vít | AOP0302 | Orientační Běh Opava | 28:36 | + 1:58 | |
6. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 28:47 | + 2:09 | |
7. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 28:53 | + 2:15 | |
8. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 29:07 | + 2:29 | |
9. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 29:21 | + 2:43 | |
10. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 29:22 | + 2:44 | |
11. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:35 | + 2:57 | |
12. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 29:36 | + 2:58 | |
13. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 30:18 | + 3:40 | |
14. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 30:24 | + 3:46 | |
15. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 30:53 | + 4:15 | |
16. | Valík Adam | AOP0301 | Orientační Běh Opava | 31:09 | + 4:31 | |
17. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 31:14 | + 4:36 | |
18. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:19 | + 4:41 | |
19. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:25 | + 4:47 | |
20. | Beneš Jindřich | KON0404 | KOB Konice | 31:26 | + 4:48 | |
21. | Tkáč Matěj | JJN0401 | Team Jizerky | 31:28 | + 4:50 | |
22. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 31:38 | + 5:00 | |
23. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 31:47 | + 5:09 | |
24. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 32:50 | + 6:12 | |
25. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 32:54 | + 6:16 | |
26. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 33:11 | + 6:33 | |
27. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 33:31 | + 6:53 | |
28. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 33:44 | + 7:06 | |
29. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 34:00 | + 7:22 | |
30. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 35:18 | + 8:40 | |
31. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 35:24 | + 8:46 | |
32. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | SK Žabovřesky Brno | 35:53 | + 9:15 | |
33. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 36:52 | + 10:14 | |
34. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:22 | + 10:44 | |
35. | Blaha Michal | VSP0412 | USK Praha | 37:42 | + 11:04 | |
36. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:49 | + 11:11 | |
37. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:59 | + 11:21 | |
37. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 37:59 | + 11:21 | |
39. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 39:00 | + 12:22 | |
40. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | OK SILESIA | 39:29 | + 12:51 | |
41. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:30 | + 12:52 | |
42. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | SK Žabovřesky Brno | 39:49 | + 13:11 | |
43. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 40:08 | + 13:30 | |
44. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:01 | + 14:23 | |
45. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 42:37 | + 15:59 | |
46. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 43:29 | + 16:51 | |
47. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 46:14 | + 19:36 | |
48. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 47:36 | + 20:58 | |
Racek Josef | ZBM0400 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klein Martin | LTP0404 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:15 | ||
2. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 25:11 | + 0:56 | |
3. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 26:09 | + 1:54 | |
4. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 26:31 | + 2:16 | |
5. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 27:08 | + 2:53 | |
6. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 27:57 | + 3:42 | |
7. | Kuchař Matěj | TAP0405 | KOB Tretra Praha | 28:52 | + 4:37 | |
8. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 30:03 | + 5:48 | |
9. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 30:26 | + 6:11 | |
10. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 32:56 | + 8:41 | |
11. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 34:19 | + 10:04 | |
12. | Řehoř Vojta | JJN0303 | Team Jizerky | 34:44 | + 10:29 | |
13. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:48 | + 19:33 | |
14. | Pavlásek Albert | LPM0304 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:26 | + 21:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 28:16 | 8399 | ||
2. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 29:04 | + 0:48 | 8171 | |
3. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 29:16 | + 1:00 | 8114 | |
4. | Jonáš Adam | ZBM0102 | SK Žabovřesky Brno | 29:34 | + 1:18 | 8028 | |
5. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 29:44 | + 1:28 | 7981 | |
5. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 29:44 | + 1:28 | 7981 | |
7. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 30:02 | + 1:46 | 7895 | |
8. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 30:49 | + 2:33 | 7672 | |
9. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 30:51 | + 2:35 | 7662 | |
10. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 31:06 | + 2:50 | 7591 | |
11. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Žabovřesky Brno | 31:17 | + 3:01 | 7539 | |
12. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 31:24 | + 3:08 | 7506 | |
13. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 31:28 | + 3:12 | 7487 | |
14. | Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | 31:32 | + 3:16 | 7468 | |
15. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 31:37 | + 3:21 | 7444 | |
16. | Mareček Šimon | LPU0222 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:50 | + 3:34 | 7382 | |
17. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 31:59 | + 3:43 | 7339 | |
18. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:05 | + 3:49 | 7311 | |
19. | Kovařík Martin | SIT0101 | OK SILESIA | 34:58 | + 6:42 | 6489 | |
20. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 36:05 | + 7:49 | 6171 | |
21. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 36:39 | + 8:23 | 6009 | |
22. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 37:04 | + 8:48 | 5891 | |
23. | Pompura Daniel | TBM0108 | KOS TJ Tesla Brno | 37:29 | + 9:13 | 5772 | |
24. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 38:40 | + 10:24 | 5434 | |
25. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:21 | + 12:05 | 4955 | |
26. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 41:48 | + 13:32 | 4541 | |
27. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 42:30 | + 14:14 | 4342 | |
28. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 48:19 | + 20:03 | 2684 | |
29. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 53:38 | + 25:22 | 1169 | |
30. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 57:37 | + 29:21 | 33 | |
Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | DISK | 0 | |||
Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 27:09 | 2398 | ||
2. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:45 | + 0:36 | 2349 | |
3. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 29:26 | + 2:17 | 2210 | |
4. | Růta Matyáš | JJN0102 | Team Jizerky | 30:02 | + 2:53 | 2160 | |
5. | Wolf Vojtěch | NEK0100 | Nejdek Orienteering | 95:26 | + 68:17 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 36:04 | 10468 | ||
2. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:55 | + 0:51 | 10230 | |
3. | Horčička Vít | TBM9919 | KOS TJ Tesla Brno | 37:15 | + 1:11 | 10137 | |
4. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 37:49 | + 1:45 | 9978 | |
5. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 38:42 | + 2:38 | 9731 | |
6. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:48 | + 2:44 | 9703 | |
7. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 38:49 | + 2:45 | 9698 | |
8. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:58 | + 2:54 | 9656 | |
9. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 39:17 | + 3:13 | 9568 | |
10. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 39:20 | + 3:16 | 9554 | |
11. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 39:21 | + 3:17 | 9549 | |
12. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 40:44 | + 4:40 | 9162 | |
13. | Chloupek Adam | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:52 | + 4:48 | 9125 | |
14. | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 41:03 | + 4:59 | 9074 | |
15. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:18 | + 5:14 | 9004 | |
16. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 41:46 | + 5:42 | 8873 | |
17. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 41:49 | + 5:45 | 8859 | |
18. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 41:53 | + 5:49 | 8841 | |
19. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:11 | + 6:07 | 8757 | |
20. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 43:04 | + 7:00 | 8510 | |
21. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 43:26 | + 7:22 | 8407 | |
22. | Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | 43:32 | + 7:28 | 8379 | |
23. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 44:07 | + 8:03 | 8216 | |
24. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 44:14 | + 8:10 | 8183 | |
25. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 44:43 | + 8:39 | 8048 | |
26. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 45:02 | + 8:58 | 7959 | |
27. | Windsor Ben | 15G9000 | DRONGO | 45:33 | + 9:29 | ||
28. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 45:46 | + 9:42 | 7754 | |
29. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 45:50 | + 9:46 | 7736 | |
30. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 45:54 | + 9:50 | 7717 | |
31. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 46:13 | + 10:09 | 7628 | |
32. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 46:25 | + 10:21 | 7573 | |
33. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 48:58 | + 12:54 | 6859 | |
34. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 49:45 | + 13:41 | 6640 | |
35. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 51:10 | + 15:06 | 6244 | |
36. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 51:28 | + 15:24 | 6160 | |
37. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 52:36 | + 16:32 | 5843 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 33:58 | 7659 | ||
2. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 34:07 | + 0:09 | 7625 | |
3. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Orientační Běh Opava | 34:53 | + 0:55 | 7456 | |
4. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:22 | + 1:24 | 7349 | |
5. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 35:29 | + 1:31 | 7324 | |
6. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 35:33 | + 1:35 | 7309 | |
7. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:54 | + 1:56 | 7232 | |
8. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 36:10 | + 2:12 | 7173 | |
9. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 36:19 | + 2:21 | 7140 | |
10. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 36:27 | + 2:29 | 7110 | |
11. | Žemlík Pavel | TUR7135 | OOB TJ Turnov | 36:32 | + 2:34 | 7092 | |
12. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:52 | + 2:54 | 7018 | |
13. | Navrátil Boris | KAM9203 | OK Kamenice | 37:28 | + 3:30 | 6886 | |
14. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 37:57 | + 3:59 | 6779 | |
15. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 37:58 | + 4:00 | 6775 | |
16. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 38:07 | + 4:09 | 6742 | |
17. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 38:54 | + 4:56 | 6569 | |
18. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 38:59 | + 5:01 | 6551 | |
19. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 39:27 | + 5:29 | 6448 | |
20. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 39:28 | + 5:30 | 6444 | |
21. | Pavlovec Jan | BOR9503 | OK Jiskra Nový Bor | 39:34 | + 5:36 | 6422 | |
22. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | 39:44 | + 5:46 | 6385 | |
23. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 39:46 | + 5:48 | 6378 | |
24. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 40:46 | + 6:48 | 6157 | |
25. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 40:55 | + 6:57 | 6124 | |
26. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 40:57 | + 6:59 | 6116 | |
27. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 41:26 | + 7:28 | 6010 | |
28. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 41:27 | + 7:29 | 6006 | |
29. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 41:33 | + 7:35 | 5984 | |
30. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 41:49 | + 7:51 | 5925 | |
31. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 42:18 | + 8:20 | 5818 | |
31. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 42:18 | + 8:20 | 5818 | |
33. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 42:47 | + 8:49 | 5711 | |
34. | Panovec Kryštof | LCE0011 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:59 | + 9:01 | 5667 | |
35. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | KOS TJ Tesla Brno | 43:13 | + 9:15 | 5616 | |
36. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 43:37 | + 9:39 | 5527 | |
37. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 43:53 | + 9:55 | 5468 | |
38. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:56 | + 9:58 | 5457 | |
39. | Černý Martin | TAP8902 | KOB Tretra Praha | 44:04 | + 10:06 | 5428 | |
40. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 44:05 | + 10:07 | 5424 | |
41. | Hraboš Matej | TBM9547 | KOS TJ Tesla Brno | 44:09 | + 10:11 | 5410 | |
42. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 44:12 | + 10:14 | 5399 | |
43. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:30 | + 10:32 | 5332 | |
44. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 44:48 | + 10:50 | 5266 | |
45. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:43 | + 11:45 | 5064 | |
46. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 45:51 | + 11:53 | 5034 | |
47. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 46:02 | + 12:04 | 4994 | |
48. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 46:09 | + 12:11 | 4968 | |
48. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 46:09 | + 12:11 | 4968 | |
50. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | 46:24 | + 12:26 | 4913 | |
51. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:41 | + 12:43 | 4850 | |
52. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 47:48 | + 13:50 | 4603 | |
53. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 48:00 | + 14:02 | 4559 | |
54. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 48:35 | + 14:37 | 4430 | |
55. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 48:39 | + 14:41 | 4416 | |
56. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 48:40 | + 14:42 | 4412 | |
57. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 49:08 | + 15:10 | 4309 | |
58. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:21 | + 16:23 | 4040 | |
59. | Najman Jaroslav | BOR7909 | OK Jiskra Nový Bor | 50:27 | + 16:29 | 4018 | |
60. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 51:35 | + 17:37 | 3768 | |
61. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 52:00 | + 18:02 | 3676 | |
62. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:28 | + 18:30 | 3573 | |
63. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 52:29 | + 18:31 | 3569 | |
64. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:51 | + 18:53 | 3488 | |
65. | Nejman Stanislav | TUR9500 | OOB TJ Turnov | 53:05 | + 19:07 | 3437 | |
66. | Axmann Šimon | DKP8700 | Oddíl OB Kotlářka | 55:33 | + 21:35 | 2892 | |
67. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 63:06 | + 29:08 | 1224 | |
68. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 67:00 | + 33:02 | 363 | |
Hodek Michal | TAP8808 | KOB Tretra Praha | DISK | 0 | |||
Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valenta Jiří | LCE9201 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:49 | 2898 | ||
2. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 37:07 | + 8:18 | 2298 | |
3. | Melichar Petr | LLI0001 | LOK-o Liberec | 37:22 | + 8:33 | 2280 | |
4. | Valach Marek | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 38:42 | + 9:53 | 2183 | |
5. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 39:25 | + 10:36 | 2131 | |
6. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 41:43 | + 12:54 | 1965 | |
7. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 42:55 | + 14:06 | 1878 | |
8. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 43:59 | + 15:10 | 1801 | |
9. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:40 | + 16:51 | 1679 | |
10. | Beneš Miroslav | KON9915 | KOB Konice | 50:15 | + 21:26 | 1347 | |
11. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 51:39 | + 22:50 | 1246 | |
12. | Řehoř Filip | JJN9200 | Team Jizerky | 69:24 | + 40:35 | 0 | |
13. | Vojta Dominik | CHC8701 | K.O.B. Choceň | 79:27 | + 50:38 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 36:39 | ||
2. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 37:22 | + 0:43 | |
3. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 40:04 | + 3:25 | |
4. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:46 | + 4:07 | |
5. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 42:36 | + 5:57 | |
6. | Mikluš Marián | 47S7200 | TJ Rapid Bratislava | 43:46 | + 7:07 | |
7. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 44:36 | + 7:57 | |
8. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 47:00 | + 10:21 | |
9. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 48:02 | + 11:23 | |
10. | Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | 51:09 | + 14:30 | |
11. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:36 | + 14:57 | |
12. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 53:51 | + 17:12 | |
13. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:18 | + 30:39 | |
14. | Špičák Jan | DKP8300 | Oddíl OB Kotlářka | 82:52 | + 46:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:14 | ||
2. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 42:28 | + 8:14 | |
3. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 43:02 | + 8:48 | |
4. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 43:18 | + 9:04 | |
5. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 45:05 | + 10:51 | |
6. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 45:12 | + 10:58 | |
7. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:47 | + 12:33 | |
8. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 48:39 | + 14:25 | |
9. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:01 | + 14:47 | |
10. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:56 | + 15:42 | |
11. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 50:42 | + 16:28 | |
12. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 53:41 | + 19:27 | |
13. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 55:52 | + 21:38 | |
14. | Ehler Tomáš | VSP8102 | USK Praha | 57:31 | + 23:17 | |
15. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:59 | + 24:45 | |
16. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 59:09 | + 24:55 | |
17. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 61:25 | + 27:11 | |
18. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 65:15 | + 31:01 | |
19. | Lipenský Robert | CHA7201 | OK Chrastava | 66:16 | + 32:02 | |
20. | Byrtus Petr | SIT7702 | OK SILESIA | 68:05 | + 33:51 | |
21. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 77:08 | + 42:54 | |
Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:58 | ||
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 35:04 | + 2:06 | |
3. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 35:54 | + 2:56 | |
4. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 36:03 | + 3:05 | |
5. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:20 | + 3:22 | |
6. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 36:54 | + 3:56 | |
7. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 38:48 | + 5:50 | |
8. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 39:05 | + 6:07 | |
9. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 40:09 | + 7:11 | |
10. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 41:16 | + 8:18 | |
11. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 41:19 | + 8:21 | |
12. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 41:27 | + 8:29 | |
13. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 41:42 | + 8:44 | |
14. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 44:12 | + 11:14 | |
15. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 44:15 | + 11:17 | |
16. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 44:54 | + 11:56 | |
17. | Švec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 47:34 | + 14:36 | |
18. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 48:44 | + 15:46 | |
19. | Kubát Tomáš | RIC7503 | OB Říčany | 49:53 | + 16:55 | |
19. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 49:53 | + 16:55 | |
21. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 50:15 | + 17:17 | |
22. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 51:14 | + 18:16 | |
23. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 51:55 | + 18:57 | |
24. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 52:45 | + 19:47 | |
25. | Rejman Josef | BOR7415 | OK Jiskra Nový Bor | 55:56 | + 22:58 | |
26. | Kocman Jindřich | BOR7612 | OK Jiskra Nový Bor | 61:43 | + 28:45 | |
27. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:05 | + 33:07 | |
28. | Štěp Adam | PGP7407 | SK Praga | 104:05 | + 71:07 | |
Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 35:36 | ||
2. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 38:41 | + 3:05 | |
3. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 41:38 | + 6:02 | |
4. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 42:46 | + 7:10 | |
5. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 43:14 | + 7:38 | |
6. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 43:17 | + 7:41 | |
7. | Furucz Dušan | ZAK7100 | OK Netopýr Zákupy | 45:14 | + 9:38 | |
8. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:56 | + 10:20 | |
9. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 46:00 | + 10:24 | |
10. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 47:12 | + 11:36 | |
11. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 47:23 | + 11:47 | |
12. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 48:56 | + 13:20 | |
13. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:10 | + 13:34 | |
14. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 49:43 | + 14:07 | |
15. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 52:00 | + 16:24 | |
16. | Řehoř Jiří | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:27 | + 18:51 | |
17. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 56:22 | + 20:46 | |
18. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:07 | + 25:31 | |
19. | Bílý Petr | DOK6800 | OK Doksy | 66:58 | + 31:22 | |
20. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:23 | + 34:47 | |
21. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 70:54 | + 35:18 | |
22. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 70:55 | + 35:19 | |
23. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 73:29 | + 37:53 | |
24. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 74:35 | + 38:59 | |
25. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 83:29 | + 47:53 | |
Machara Martin | BOR6900 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 30:47 | ||
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 32:15 | + 1:28 | |
3. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 32:49 | + 2:02 | |
4. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 33:32 | + 2:45 | |
5. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 35:32 | + 4:45 | |
6. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:02 | + 6:15 | |
7. | Hartman Aleš | VSP6506 | USK Praha | 37:32 | + 6:45 | |
8. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 37:33 | + 6:46 | |
9. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 39:36 | + 8:49 | |
10. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 39:46 | + 8:59 | |
11. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 40:05 | + 9:18 | |
12. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 40:15 | + 9:28 | |
13. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 41:46 | + 10:59 | |
14. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 45:13 | + 14:26 | |
15. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 45:32 | + 14:45 | |
16. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 47:02 | + 16:15 | |
17. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 55:11 | + 24:24 | |
18. | Štěrba Jiří | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:14 | + 25:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 32:40 | ||
2. | Průcha Miloslav | BOR5800 | OK Jiskra Nový Bor | 37:47 | + 5:07 | |
3. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 37:48 | + 5:08 | |
4. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:20 | + 6:40 | |
5. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 41:11 | + 8:31 | |
6. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 42:43 | + 10:03 | |
7. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 43:11 | + 10:31 | |
8. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 52:23 | + 19:43 | |
Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | DISK | |||
Kostka Evžen | AOP5701 | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:21 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 39:19 | + 5:58 | |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 39:49 | + 6:28 | |
4. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:46 | + 11:25 | |
5. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 45:55 | + 12:34 | |
6. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 52:11 | + 18:50 | |
7. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 52:57 | + 19:36 | |
8. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 59:37 | + 26:16 | |
9. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 60:32 | + 27:11 | |
10. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 66:14 | + 32:53 | |
11. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 89:53 | + 56:32 | |
12. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 119:30 | + 86:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 36:30 | ||
2. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 36:56 | + 0:26 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 37:06 | + 0:36 | |
4. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 38:17 | + 1:47 | |
5. | Fujan Sláva | DKL4800 | KOB Kladno | 38:56 | + 2:26 | |
6. | Kotecký Roman | PGP4900 | SK Praga | 42:45 | + 6:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 34:46 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 38:22 | + 3:36 | |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 49:48 | + 15:02 | |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 50:18 | + 15:32 | |
5. | Otta Pavel | JES4601 | OK Rakovník | 52:29 | + 17:43 | |
6. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 76:23 | + 41:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 36:30 | ||
2. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 52:20 | + 15:50 | |
Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | DISK |