Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
13.05.2017
Místo konání:
Křižany, louka 1 km V od obce (50.7327375N, 14.9554733E)
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    

D10L 4.08 km, 5 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 80 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 80 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 80 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 80 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 23770 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 80 Kč
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 80 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 80 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 80 Kč
42Z0850 Feřtová Anežka JaM C zapůjčit 120 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 80 Kč

D10C 2.17 km, 6 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 100 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 100 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 100 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 100 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 100 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 100 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 100 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 100 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 100 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 100 Kč
STB0754 Szeliga Sonia TJ Stadion Nový Bor C 2025002 100 Kč
STB0753 Halewicz Julia TJ Stadion Nový Bor C 2025001 100 Kč
STB0752 Zawada Marcelina TJ Stadion Nový Bor C 2025012 100 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 150 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 150 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 150 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2103723 150 Kč

D12C 2.91 km, 7 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 100 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 100 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 100 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 100 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 100 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk 8964 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 100 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 100 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 100 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 100 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 100 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 100 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 8551 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2801042 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 100 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 100 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 100 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 100 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 100 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 100 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 100 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 100 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 100 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 100 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 100 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 100 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 100 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 100 Kč
KUL0651 Procházková Veronika KOB Ústí nad Labem C 100 Kč
STB0651 Kowalczyk Honorata TJ Stadion Nový Bor C 2025013 100 Kč
STB0552 Zawada Karolina TJ Stadion Nový Bor C 2025015 100 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 150 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 150 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 150 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 150 Kč

D14B 4.35 km, 9 kontrol

(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 100 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 100 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 2079504 100 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 100 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 100 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 100 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín 997929 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 100 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 100 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2104585 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 100 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 100 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C zapůjčit 140 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec C 2800308 100 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 100 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha B 2096249 100 Kč
STB0351 Piecek Emilia TJ Stadion Nový Bor C 2025004 100 Kč
STB0450 Kowalczyk Wiktoria TJ Stadion Nový Bor C 2025014 100 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 150 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 150 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 150 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 150 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 150 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 150 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 150 Kč

D16B 5.59 km, 10 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 180 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 180 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2035165 180 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 180 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 180 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 180 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 180 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 180 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 180 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 180 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 180 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 180 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 180 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 180 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 180 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 180 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 180 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 180 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 220 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 180 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 180 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 180 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 180 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 180 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 180 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 180 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 180 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 180 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 180 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 180 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 180 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 180 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 180 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 180 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 180 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 180 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice B 2091564 180 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 180 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8419 180 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 180 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 180 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 180 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 180 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 180 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 180 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 180 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 270 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 270 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 270 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 270 Kč
TUR0152 Olszanka Gabriela OOB TJ Turnov C 412327 270 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 270 Kč

D18B 6.47 km, 12 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 180 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 180 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 180 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 180 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 180 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice C 436964 180 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 180 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 180 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 180 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 180 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 180 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 180 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 180 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 180 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 270 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 270 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 270 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 270 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 270 Kč

D20B 6.61 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 180 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 180 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 180 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 180 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 180 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 180 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 180 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 180 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 180 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 270 Kč
3CP9850 Murawska Marta (POL) Azymut Mochy 842660 270 Kč
34P9750 Gorczyca Maria (POL) WKS Grunwald Poznań 2067844 270 Kč

D21A 8.89 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.04

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 200 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 200 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 200 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 200 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 200 Kč
KSH7756 Boumová Irena OB Kašperské Hory C 51739 200 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 200 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 200 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 200 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 200 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 200 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 200 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 200 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 200 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 200 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 200 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 200 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 200 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 200 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 300 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 300 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 300 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 300 Kč

D21B 8.07 km, 16 kontrol Rank. koef.: 1.04

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 200 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 200 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 200 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 200 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 200 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 200 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 200 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 200 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 200 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 200 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 200 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 300 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 300 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 300 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 300 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 7770109 300 Kč

D21C 6.63 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 200 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 200 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 200 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 200 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 200 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 51825 200 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 200 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 200 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 200 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 200 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 200 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 200 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 300 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 300 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 300 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 300 Kč

D35B 6.32 km, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 180 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 180 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 180 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 180 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 180 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 180 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 180 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 180 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 411516 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 180 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 180 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 180 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 180 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 180 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 180 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 180 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 180 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 270 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 270 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 270 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 270 Kč

D40B 6.05 km, 11 kontrol

(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 180 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 180 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 180 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 180 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 180 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 180 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 180 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 180 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 180 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 180 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 180 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 180 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 180 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 180 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 180 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 180 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 180 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 180 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 180 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 180 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 180 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 180 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 180 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 180 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 180 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 180 Kč
7VX7350 Čermáková Monika StillAliveCZ 995897 180 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 180 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 180 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 180 Kč
1VD6450 Wagner Martina (GER) SG Zittau Süd 6502 180 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 180 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 180 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 180 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 180 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 180 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 180 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 180 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 180 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 180 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 180 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 180 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 180 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 270 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 270 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 270 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 270 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 270 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103734 270 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 270 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 270 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 270 Kč

D45B 5.67 km, 12 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 180 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 180 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 180 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 180 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 180 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 180 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 180 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 180 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 180 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 180 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 180 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 180 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 180 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 180 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 180 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 180 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA C 2113485 180 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 180 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 180 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 180 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 180 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 180 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 180 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 180 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 180 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 180 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 180 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 180 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 180 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 270 Kč
3CP7250 Murawska Ewa (POL) Azymut Mochy 505084 270 Kč
3CP7050 Nowak Barbara (POL) Azymut Mochy 997889 270 Kč

D50B 5.22 km, 11 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 180 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 180 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 180 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 180 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 180 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 180 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
DLT6651 Živcová Pavlína KrOB Rozmarýn Litoměřice C 1418758 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 180 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 180 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 180 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 270 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 270 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 270 Kč

D55B 4.78 km, 11 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 180 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 180 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 180 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 180 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 180 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 180 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 180 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 180 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 180 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 180 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 180 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 270 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 270 Kč

D60B 4.66 km, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 130 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 130 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 130 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 130 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 130 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 130 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 130 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 130 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 130 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 130 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 130 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 130 Kč
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 130 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 130 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 130 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 130 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 130 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 130 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 130 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 195 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 195 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 195 Kč

D65B 4.25 km, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 130 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 130 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 130 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 130 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 130 Kč

D70B 3.97 km, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 130 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 130 Kč

D75B 3.32 km, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 130 Kč

H10L 4.08 km, 5 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073700 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 80 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 80 Kč
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2112773 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 80 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C 2056265 80 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 80 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 80 Kč

H10C 2.21 km, 7 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 100 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 100 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 100 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 100 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 100 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 100 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 100 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 100 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 100 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 100 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 100 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 100 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411519 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 100 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 100 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 100 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 100 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 100 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 100 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 150 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 150 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 150 Kč
3CP0700 Murawski Rafal (POL) Azymut Mochy 505083 150 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 150 Kč

H12C 3.07 km, 8 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 100 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 100 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 100 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 100 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 100 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 100 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 100 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 100 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 100 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 100 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 100 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 100 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 100 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 100 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 100 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 100 Kč
LLI0501 Šašek Martin LOK-o Liberec C 2112779 100 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 100 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 100 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 100 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš B 2042521 100 Kč
VSP0502 Maňour Vojtěch USK Praha C zapůjčit 140 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 100 Kč
STB0602 Pachnik Jedrzej TJ Stadion Nový Bor C 1396725 100 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 150 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 150 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 150 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 150 Kč
VLI0604 Jiránek Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8307 150 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 150 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 150 Kč

H14B 5.82 km, 12 kontrol

(92)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 100 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 100 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 434594 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 2102676 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 100 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 100 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 100 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové B 2080985 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 100 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 100 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 100 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 100 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 100 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 100 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 100 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 100 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 100 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor B 1396724 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 150 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 150 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 150 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 150 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 150 Kč

H16B 7.61 km, 15 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 180 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 180 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 180 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 180 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 180 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 1421913 180 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš B 301512 180 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 180 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 180 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 180 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 180 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 180 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 180 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 180 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 180 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 180 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 180 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 180 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 180 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 180 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 180 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 180 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 180 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 180 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 180 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 180 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 180 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 180 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 180 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 180 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 180 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 180 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 180 Kč
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 8488 180 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 180 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 180 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 180 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 180 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 180 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 180 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 180 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 180 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 180 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 180 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec C 253135 180 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 180 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9284 180 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 180 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 180 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 180 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 270 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 270 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 270 Kč

H18B 9.37 km, 15 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 180 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 9101673 180 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 180 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 180 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 180 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 180 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 180 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 180 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 180 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 180 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 180 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 180 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 180 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 180 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 270 Kč

H20B 11.07 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.04

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 180 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 180 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 180 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 180 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 180 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec B 7205022 180 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 180 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 180 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 180 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 180 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 180 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 180 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 180 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 180 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 270 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 270 Kč

H21A 14.37 km, 24 kontrol Rank. koef.: 1.04

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 200 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 200 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 200 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 200 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 200 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 200 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 200 Kč
SNA9301 Vištejn Jiří TJ START Náchod C 207839 200 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 200 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 200 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 200 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Brno Žabovřesky C 500267 200 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 200 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 200 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 200 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 200 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 200 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 200 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 200 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 200 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 200 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 200 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 200 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 200 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 200 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 200 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 300 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 300 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 300 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 300 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 300 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 300 Kč
38P9101 Podzinski Rafal (POL) UKS Orientus Lodz 8640917 300 Kč
38P9600 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 8640930 300 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 300 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 300 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 51796 300 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 7654324 300 Kč

H21B 13.41 km, 25 kontrol Rank. koef.: 1.04

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 200 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 200 Kč
24I8300 Artzi Yaron (ISR) Israel Orienteering 2071333 200 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 200 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 200 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 200 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 200 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 200 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 200 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 200 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800222 200 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 200 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 200 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 200 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 200 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 200 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 200 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 200 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 200 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 200 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 200 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 200 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 200 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 200 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 200 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 200 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 200 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 200 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 200 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 200 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 300 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 300 Kč

H21C 9.49 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C 1413718 200 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 200 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 200 Kč
5RX9101 Skalka Jakub NNN 7208021 200 Kč
6YC8800 Kobilka Jan Neregistrovaní 2800338 200 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 200 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 200 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 200 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 200 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 200 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 200 Kč

H35B 9.62 km, 17 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 180 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 180 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 180 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 180 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 180 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 180 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 180 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 180 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 180 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 180 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 180 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 180 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 180 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 180 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 180 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 180 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 180 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 180 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 180 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 180 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 180 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 180 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 180 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 270 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 270 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 270 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 270 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 270 Kč

H40B 8.71 km, 15 kontrol

(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 180 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 2099508 180 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 416316 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 180 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 180 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 180 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 2026166 180 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 180 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 180 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 180 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 180 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 180 Kč
NEJ7500 Holík Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2087685 180 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 180 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 180 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 180 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 180 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 180 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 180 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 180 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 180 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 180 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 180 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 180 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 180 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411598 180 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 180 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 180 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 180 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 180 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 180 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 180 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 180 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 180 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 180 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 180 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 180 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 270 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 4641714 270 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 270 Kč
3CP7300 Murawski Piotr (POL) Azymut Mochy 7200182 270 Kč

H45B 8.18 km, 13 kontrol

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 180 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 180 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 180 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice z.s. C 515069 180 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 180 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 180 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 180 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 180 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 180 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 180 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 180 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 180 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 180 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 180 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 180 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 180 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 180 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 180 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 180 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 180 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 180 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 180 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 180 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 180 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně C 301186 180 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 180 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 180 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2082938 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 180 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 270 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 270 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 270 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 270 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 270 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 270 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 270 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 310 Kč

H50B 7.12 km, 14 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 180 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 180 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 180 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 180 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 180 Kč
JIL6301 Mechl Miroslav OK Jilemnice C 301410 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 180 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 180 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 180 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 180 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 180 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 180 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 180 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 180 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 180 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 180 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 180 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 180 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 180 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 180 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 270 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 270 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 270 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 270 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 270 Kč

H55B 6.31 km, 13 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 180 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 180 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 180 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 180 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 180 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 180 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 180 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 180 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 180 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 180 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 180 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 180 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 180 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 270 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 897344 270 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 270 Kč

H60B 5.49 km, 13 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 130 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 130 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 130 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 130 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 130 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 130 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 130 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 130 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 130 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 130 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 130 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 130 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 130 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 130 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 195 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 195 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 195 Kč

H65B 5.30 km, 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 130 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 130 Kč
CHA5100 Barták Jiří