Logo

Startovka závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Datum:
16.07.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10     H10N     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H85     HDR     P1     P2    

D10N 2.90 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
09:46:20 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:51:54 Macháčková Tereza LPU0951 2035743 C OK Lokomotiva Pardubice
09:55:40 Valentová Kateřina LPU0852 51107 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:23 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:26 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
10:02:09 Velátová Lucie OPI0750 2080834 C Orientační sporty Písek
10:06:25 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
10:20:10 Soldánová Pavlína PLU0999 49873 C TJ SOKOL Plumlov
10:24:31 Beranová Marie SJH0951 2087674 C SJH Jindřichův Hradec
10:26:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:27:00 Pietraszková Zuzana OOP0750 2092383 C TJ Opava
10:28:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
10:29:00 Doleželová Vendula KTA0751 5296 C SK Kotnov Tábor
10:30:00 Doleželová Jolana KTA1151 2108878 C SK Kotnov Tábor
10:31:00 Komínová Vendula RUZ0751 49860 C TJ Růžená
10:32:00 Bubeníková Nicol SJH0853 2099718 C SJH Jindřichův Hradec

D10 2.40 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 C BETA URSUS Orienteering
11:00:52 Kopencová Anna SJH0752 2088158 C SJH Jindřichův Hradec
11:02:41 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
11:02:54 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
11:04:29 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
11:07:31 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
11:08:12 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:09:56 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
11:13:42 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec
11:15:25 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
11:20:51 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:22:01 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
11:23:46 Gregorová Julie RUZ0750 51838 C TJ Růžená
11:28:32 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
11:31:47 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
11:36:31 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
11:38:07 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
11:42:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast

D12B 2.60 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Batani Valentina TZL0551 7053354 B SKOB Zlín
10:30:58 Srbová Michaela SJI0551 2059732 B OK Jihlava
10:32:03 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
10:32:42 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:36:00 Blažková Veronika SJH0551 206416 B SJH Jindřichův Hradec
10:36:38 Doleželová Anna PZR0651 220400 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:38:09 Batani Valeria TZL0550 7053853 B SKOB Zlín
10:38:22 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 B SC vebr-sport
10:40:38 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
10:42:41 Haasová Klára LPU0655 2070811 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:58 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:10 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:30 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:11 Dušková Tereza TBM0554 232389 B KOS TJ Tesla Brno
10:46:08 Škáchová Viktorie KAM0650 434803 B OK Kamenice
10:51:58 Škáchová Zuzana KAM0651 1413720 C OK Kamenice
10:57:06 Benešová Michaela SJH0651 553451 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:03 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
11:09:49 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:11:00 Havlová Katka RUM0552 8964 ZOOB Rumburk
11:12:00 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C OK Lokomotiva Plzeň
11:15:00 Kruschinová Jana LTP0551 232536 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

D14B 3.30 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Karlová Anna JIL0352 2078470 A OK Jilemnice
11:25:34 Pušová Bára LPU0357 7208094 B OK Lokomotiva Pardubice
11:26:24 Mulíčková Markéta ABM0362 2067328 B KOB ALFA Brno
11:29:47 Bednaříková Emma VLI0359 9201326 B Slavia Liberec orienteering
11:31:29 Švidrnochová Eliška OOP0451 436422 B TJ Opava
11:33:51 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:36 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:37:58 Miková Lenka TBM0460 410323 B KOS TJ Tesla Brno
11:38:38 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 B SK Žabovřesky Brno
11:42:41 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
11:45:58 Bartošová Marie MLA0451 2073704 B MLOK Mariánské Lázně
11:53:09 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:56:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 C OB České Budějovice
11:57:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
11:58:00 Kynčlová Jiřina JIL0354 2078453 C OK Jilemnice
11:59:00 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč
12:00:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 B SJH Jindřichův Hradec
12:01:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 C Orientační sporty Písek
12:02:00 Kubáková Nela SJH0451 2061857 B SJH Jindřichův Hradec
12:03:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:05:00 Simonová Eliška OPI0351 2091527 C Orientační sporty Písek
12:06:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

D16B 4.20 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
11:31:04 Kochová Anna SJC0153 7208206 A Sportcentrum Jičín
11:31:08 Blažková Kateřina SJH0252 2051486 A SJH Jindřichův Hradec
11:31:59 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:18 Škáchová Magdalena KAM0151 7207772 A OK Kamenice
11:36:17 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:37:43 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
11:40:18 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
11:41:33 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:44:52 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
11:46:03 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
11:46:36 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
11:47:31 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
11:47:31 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
11:48:02 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B SC vebr-sport
11:48:24 Matějková Barbora SJC0156 2075653 A Sportcentrum Jičín
11:54:32 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:55:43 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
11:57:22 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:57:49 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:57:50 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
12:00:50 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:06:58 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
12:07:51 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
12:11:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
12:13:00 Janderová Barbora PGP0251 438628 C SK Praga
12:14:00 Čeleďová Justýna TZL0152 436954 B SKOB Zlín
12:15:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
12:16:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
12:17:00 Havlová Klára RUM0152 9004 ZOOB Rumburk
12:18:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:19:00 Kosová Tereza SRK0151 7207356 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:20:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
12:21:00 Kahudová Dominika OPI0158 2116200 C Orientační sporty Písek

D18B 5.00 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Sieglová Eliška PGP9954 7201197 A SK Praga
10:49:31 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice
10:55:17 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:57:37 Firešová Markéta ZBM9951 897355 A SK Žabovřesky Brno
11:12:24 Odehnalová Klára ZBM9956 1400403 A SK Žabovřesky Brno
11:17:00 Malivánková Eva ZBM9952 122 B SK Žabovřesky Brno
11:18:05 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:26:00 Matulíková Aneta TZL0050 331362 B SKOB Zlín
11:27:00 Nováková Markéta KUO0099 2075693 C KOB Ústí nad Orlicí
11:28:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:29:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
11:30:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:31:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:32:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 A Magnus Orienteering
11:33:00 Kováčiková Jolana KNC0051 438614 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:34:00 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Pejšková Eva JHB9953 53614 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:36:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 C Orientační sporty Písek
11:37:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 C OOB Spartak Adamov
11:38:00 Lišková Hana KPY9951 682095 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:39:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga

D21E 6.90 km, 135 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Hiklová Natalia ZBM8350 9111118 E SK Žabovřesky Brno
11:02:14 Hrušková Barbora ZBM9354 1668661 E SK Žabovřesky Brno
11:02:51 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 E SK Žabovřesky Brno
11:04:20 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
11:05:29 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
11:05:45 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
11:08:56 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 R KOS TJ Tesla Brno
11:09:03 Hrstková Vladěna ZBM8787 7209360 C SK Žabovřesky Brno
11:10:28 Benešová Jana CTB9452 920682 C SK OB Chotěboř
11:10:40 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř
11:11:09 Zvěřinová Martina LPU8357 7202878 E OK Lokomotiva Pardubice
11:11:38 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
11:12:15 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
11:13:00 Matějů Martina PGP8556 995832 R SK Praga
11:14:00 Krafková Lucie TUR8650 876522 E OOB TJ Turnov
11:14:35 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
11:15:16 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:16:45 Nováková Tereza DKP9751 886271 E Oddíl OB Kotlářka
11:17:31 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:53 Karochová Simona DKP8853 9944499 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:25 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
11:18:56 Fenclová Marta LPU7667 301173 E OK Lokomotiva Pardubice
11:19:15 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
11:21:00 Čepová Daniela PHK8951 1700076 E OK 99 Hradec Králové
11:21:02 Bochenková Martina DKP8758 434840 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:55 Udržalová Pavla LPU8552 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:26 Procházková Klára LPU9451 940318 R OK Lokomotiva Pardubice
11:22:49 Vališová Martina OSN9696 981804 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:27:35 Šimůnková Gabriela TAP9755 2102692 R KOB TRETRA Praha
11:32:17 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
11:34:42 Zamazalová Kateřina TAP9053 416010 C KOB TRETRA Praha
11:36:13 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 R SKOB Zlín
11:41:00 Horvátová Hana ASU9797 980354 A Magnus Orienteering
11:42:00 Čermáková Magdalena LCE9155 890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:43:00 Kosová Denisa PHK9150 7207347 E OK 99 Hradec Králové
11:44:00 Indráková Adélka ZBM9153 8009153 E SK Žabovřesky Brno

D21A 6.30 km, 135 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 E OK 99 Hradec Králové
10:48:37 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
10:49:29 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
10:49:34 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
10:50:18 Chmelařová Michaela SHK9151 995857 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:56 Odehnalová Tereza ZBM9757 1007533 R SK Žabovřesky Brno
10:53:12 Jirčáková Martina LCE8951 889305 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:55:33 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
10:55:40 Píšová Monika NPA8151 7201810 C SK LOB Nová Paka
10:55:44 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
10:56:07 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:57:42 Koporová Petra ASU9353 7200316 C Magnus Orienteering
10:58:07 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
10:59:10 Rambová Kamila DKP8655 1413714 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:30 Benešová Lucie SJC8951 2102079 C Sportcentrum Jičín
11:00:43 Mašláňová Hana TZL7979 53313 C SKOB Zlín
11:01:49 Slavíková Silvie PGP9751 1407423 E SK Praga
11:03:11 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:24 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
11:05:59 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
11:06:05 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 R OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:07:09 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 R TJ TŽ Třinec
11:07:43 Slavíková Lucie PGP9150 301700 C SK Praga
11:09:54 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
11:10:54 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
11:16:22 Procházková Zuzana KPY8650 8580 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:17:09 Kolešová Helena LPU8857 253357 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:37 Chroustová Lenka ZBM9457 331025 C SK Žabovřesky Brno
11:22:23 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 B SK Žabovřesky Brno
11:26:00 Mezníková Lucie ZBM9150 515151 C SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Collis Blanka DKP8257 517704 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:29:00 Rešová Kateřina ASU9090 52856 C Magnus Orienteering
11:30:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:31:00 Wurzelová Hana OSN8972 8001989 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:32:00 Beržinská Soňa SBK8554 1985526 C KOB Start Blansko
11:33:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
11:34:00 Koporová Lenka ZBM9753 53721 B SK Žabovřesky Brno

D21B 5.70 km, 105 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
10:02:11 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
10:05:13 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
10:09:08 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
10:12:48 Uhnavá Markéta ZBM8485 8010108 C SK Žabovřesky Brno
10:12:49 Koláriková Lucie TZL9451 920662 C SKOB Zlín
10:13:34 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
10:13:39 Doleželová Kateřina LPU9558 7200598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:23 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
10:17:55 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C Sportcentrum Jičín
10:18:12 Rychlá Pavlína KRN8559 995815 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:19:06 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C SK Radioklub Blansko
10:19:08 Nádvorníková Tereza LPU8953 9249 OK Lokomotiva Pardubice
10:20:14 Chroustová Šárka ZBM9862 331027 B SK Žabovřesky Brno
10:20:35 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C TJ Sokol Ptení
10:20:37 Tesařová Eva NNN9998 219244 Neregistrovaní (NNN)
10:25:00 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
10:26:41 Hošková Tereza DOB8971 9998971 C KOB Dobruška
10:26:51 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
10:29:42 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
10:31:03 Šestáková Petra RBK9357 219249 C SK Radioklub Blansko
10:31:41 Bžatková Kateřina 18C9750 247322 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:31:43 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:48 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno
10:33:12 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C SK Žabovřesky Brno
10:35:05 Kociánová Barbora 7KX9450 218972 Kociánová
10:35:07 Königová Jana ZBM8661 1234321 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Rydlová Eva FSP8989 889669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:38:02 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
10:38:04 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec
10:39:42 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
10:41:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
10:42:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
10:43:00 Skládanková Tereza RBK8951 2034070 C SK Radioklub Blansko
10:44:00 Chmelíková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
10:45:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:46:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
10:47:00 Zajícová Markéta TAP9054 361934 C KOB TRETRA Praha
10:48:00 Fencíková Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:49:00 Vlachová Kateřina KON9898 2020742 B KOB Konice
10:50:00 Pacovská Romana VTA8951 7209280 C SC vebr-sport
10:51:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
10:52:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
10:53:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:54:00 Lennerová Hana LPU8952 9278 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Králová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:56:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř

D21C 4.90 km, 105 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:08:56 Procházková Michaela LPU8960 515036 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:47 Jiříčková Bětka KRN8383 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:12:27 Typltová Hana OOL8750 7207357 C SK Haná orienteering
10:12:52 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
10:14:47 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B OK Kamenice
10:16:34 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:56 Zavadilová Zdeňka PTE8689 8823 C TJ Sokol Ptení
10:20:32 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
10:20:52 Kazdová Jana SJC7752 2020719 C Sportcentrum Jičín
10:21:36 Mikušová Ivana PTE8365 8831 C TJ Sokol Ptení
10:22:46 Štěpánková Petra LBM8651 331008 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:24:08 Grundmanová Lenka CHC8651 7207886 C K.O.B. Choceň
10:25:49 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:04 Marešová Kristýna LPU9155 405957 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:42 Csakvaryová Lenka SBK8383 920679 C KOB Start Blansko
10:36:30 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:37:14 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 R Oddíl OB Kotlářka
10:38:45 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
10:39:14 Rajnošková Lea BZR8451 52964 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:41:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:43:00 Štěpánová Petra OOL8950 7207354 C SK Haná orienteering
10:44:00 Jandová Diana CHT9151 888620 C OOB SK Chrast
10:45:00 Slotová Jarmila TAP8650 7778650 C KOB TRETRA Praha
10:46:00 Kovářová Tereza TRI9756 8667 B TJ TŽ Třinec
10:47:00 Marečková Edita PGP8853 336787 C SK Praga
10:48:00 Krtičková Anna LPU8484 52171 OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Beranová Kristína TZL8553 2083393 C SKOB Zlín
10:51:00 Kamererová Klára KAM9154 439106 C OK Kamenice
10:52:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 Kršáková Marie VIC9191 53887 C OB Vizovice
10:54:00 Kollndorfer Kathrin 82A8250 8000017 HSV Großmittel
10:55:00 Kačírková Tereza BBM5678 232867 BETA URSUS Orienteering
10:56:00 Kučerová Marie CHT8852 4540 C OOB SK Chrast

D35B 5.00 km, 95 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
09:50:30 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
09:55:21 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
09:55:31 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
09:56:04 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
09:56:47 Valentová Zuzana LPU7853 2025339 C OK Lokomotiva Pardubice
09:59:42 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
09:59:51 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
10:01:57 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
10:03:54 Slováčková Věra TZL8181 53339 C SKOB Zlín
10:12:46 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB Start Blansko
10:13:06 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
10:14:24 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
10:17:01 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C SKOB Zlín
10:19:52 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:21:47 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
10:24:58 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:26:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:28:00 Bartošová Jana MLA7051 2059738 C MLOK Mariánské Lázně
10:29:00 Dlouhá Marta BZP7851 2099494 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:30:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:31:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
10:32:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
10:33:00 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 C KOS Slavia Plzeň
10:35:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany

D35C 4.20 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:47:32 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:28 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:59:50 Šolcová Hana LPU7954 9329 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:58 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
11:03:45 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
11:18:47 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C KOB Děčín
11:27:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
11:28:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 232957 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:29:00 Švidrnochová Hana OOP7751 2060211 C TJ Opava
11:30:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
11:31:00 Dvořáčková Jana TTR8154 51955 C OOB Třebíč

D40B 4.50 km, 95 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Batani Hana TZL7351 7209281 C SKOB Zlín
10:45:10 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:52:13 Nechanická Daniela OSN7557 7205038 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:53 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
10:59:56 Humlíčková Kateřina ZBM7664 1011011 C SK Žabovřesky Brno
11:06:02 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
11:13:56 Komárková Lenka SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
11:15:35 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:26:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
11:27:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
11:28:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C SK Radioklub Blansko
11:29:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
11:30:00 Jágrová Vlasta SBK7789 53205 C KOB Start Blansko
11:31:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:33:00 Nováková Alena KRE7450 7207776 C OOB TJ Sokol Křemže
11:34:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 Oujeská Lenka ADA7654 7207622 C OOB Spartak Adamov

D40C 4.10 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:40 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:23:20 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec
10:24:28 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
10:26:17 Janků Radka SJC7353 2056264 C Sportcentrum Jičín
10:28:27 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:37:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
10:37:55 Bednaříková Daniela VLI7759 2049576 C Slavia Liberec orienteering
10:41:49 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:10 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 Honsová Jitka ZBP7352 232261 C OOB SK Zbraslav
10:50:40 Paurová Lenka LTU7599 2060203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:56:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
10:57:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:58:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:59:00 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
11:00:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
11:01:00 Hajšmanová Gábina LPM7351 2070809 C OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Klangová Bohumila ZBM7676 765108 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Prášilová Mirka TTR7451 0 C OOB Třebíč

D45B 4.30 km, 95 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
09:31:42 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
09:33:30 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
09:35:19 Doleželová Iva PZR7171 438601 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:39:10 Sieglová Dagmar MFP7050 443075 C VŠSK MFF UK Praha
09:39:23 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
09:41:06 Křivdová Lenka 2PC7250 2025366 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
09:42:13 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
09:43:17 Hudečková Helena KTA6951 9101705 C SK Kotnov Tábor
09:46:49 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
09:48:31 Hojná Tereza SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
09:48:44 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:50:12 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
09:50:56 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
09:59:53 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
10:00:16 Benešová Marika 8AC7150 2103782 Klub dobré zprávy
10:02:17 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:02:48 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:07:50 Lesáková Věra TJN7152 207863 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:09:38 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
10:12:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:13:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
10:14:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
10:15:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:16:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
10:17:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C VŠSK MFF UK Praha
10:19:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:20:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C VŠSK MFF UK Praha
10:21:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
10:22:00 Wurzelová Dana CHT6654 8006654 C OOB SK Chrast
10:23:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast

D45C 3.70 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:02 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
10:41:32 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
10:46:29 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
10:47:18 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:02 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:55:50 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:53 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk
11:04:57 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Kováčiková Lenka KNC7000 438604 Sokol Kostelec n. Č. l.
11:12:00 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Vlachová Olga KON6969 2020738 C KOB Konice
11:14:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
11:15:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:16:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
11:17:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SJH Jindřichův Hradec
11:18:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C KOB ALFA Brno
11:19:00 Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice

D50B 4.10 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
09:30:52 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:32:45 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:35:02 Hrstková Dana SJI6051 995881 C OK Jihlava
09:35:58 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
09:40:34 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
09:46:54 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
09:47:17 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
09:47:35 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
09:48:18 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:48:48 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
09:49:55 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:51:58 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
09:53:37 Hindráková Martina LTU6451 7201808 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:53:45 Vejvodová Mirka LPM5750 2011846 C OK Lokomotiva Plzeň
10:02:56 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:11:00 Košková Vlasta LLI6351 2085634 C TJ Loko Liberec
10:12:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
10:13:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
10:14:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice
10:15:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec

D50C 3.50 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
09:49:58 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
09:58:34 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:01:54 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
10:05:47 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:20 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:14:36 Kazdová Jana SJI6251 301256 C OK Jihlava
10:19:39 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:24:50 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
10:26:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:27:00 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk
10:28:00 Roubalíková Iva 3SX6450 2102820 ZŠ Těšetice
10:29:00 Dubnová Lenka LDC6651 232347 C KOB Děčín
10:30:00 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav

D55B 3.70 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
11:07:28 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Krajčová Věra TZL5856 53343 SKOB Zlín
11:12:01 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
11:12:59 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:02 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:14:45 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:16:12 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
11:23:12 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
11:30:02 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:41:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
11:42:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
11:43:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:44:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:45:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
11:46:00 Cetkovská Alena TZL6263 53342 C SKOB Zlín

D55C 3.30 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
10:31:46 Hrabicová Iva OOP6150 232338 C TJ Opava
10:32:22 Jelínková Jana RUZ5552 51922 C TJ Růžená
10:41:53 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:56:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:57:00 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
10:58:00 Vlková Soňa LDC9999 232349 KOB Děčín

D60 3.50 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:39 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:45 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:27:12 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:31:06 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:34:37 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:36:40 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:39:45 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
10:50:04 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:56:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Sengerová Jitka 83Z5500 203398 Skalka OB
10:58:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:59:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
11:00:00 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 Šnyrchová Božena OOL5050 2095944 C SK Haná orienteering

D65 3.30 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB Start Blansko
09:30:52 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
09:53:24 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:00:09 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Podhorská Věra CJI5252 232900 C Fajn Club Jihlava

D70 2.50 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
11:17:22 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:38 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:26:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
11:27:00 Dvořáková Ladislava PGP4451 52096 C SK Praga
11:28:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C SK Kotnov Tábor
11:29:00 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C OC České Budějovice
11:30:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín

H10 2.50 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 C OB České Budějovice
10:01:07 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 C OK Jilemnice
10:03:54 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 C SK Praga
10:04:10 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
10:06:51 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
10:07:53 Parkan Tomáš SJH0803 331244 C SJH Jindřichův Hradec
10:10:47 Sviták Václav SJH0801 2096234 C SJH Jindřichův Hradec
10:11:29 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:50 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:13:12 Lesák Marek TJN0811 2104590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:58 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:26 Pazderník Tomáš OPI0800 2064775 C Orientační sporty Písek
10:24:20 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
10:26:34 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C SKOB Zlín
10:30:48 Riby Philip LTP0702 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:33:59 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
10:34:06 Prášil Jakub SJI0702 52969 C OK Jihlava
10:41:00 Nekvapil Lukáš LPU0705 2112731 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Procházka Vít DKP0711 2088179 C Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Novák Richard AOV0800 336722 C OOB TJ Baník Ostrava
10:45:00 Novák Viktor AOV0801 2102688 C OOB TJ Baník Ostrava

H10N 2.90 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
10:45:40 Prášil Adam SJI0901 2088159 C OK Jihlava
10:50:56 Žemlík Eduard TUV0901 20162 C SOK TJ Turnov
10:52:32 Prášil Šimon TTR0901 232322 C OOB Třebíč
10:52:36 Rychtárik Tadeáš SJH0901 2103731 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:49 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:51 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:59:53 Bašus Ondřej SCP1000 51554 C OK Sparta Praha
11:00:45 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SJH Jindřichův Hradec
11:03:40 Mudrák Matouš LCE0901 232880 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:05:50 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
11:09:51 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
11:15:57 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:26:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
11:27:00 Forst Albert MFP0901 410727 C VŠSK MFF UK Praha
11:28:00 Horák Vít JIL0801 426351 C OK Jilemnice
11:29:00 Míchal Jakub SJH1001 2079507 C SJH Jindřichův Hradec

H12B 2.90 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Prášil Tomáš TTR0501 51771 B OOB Třebíč
10:05:13 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B SKOB Zlín
10:06:03 Bednařík Vilém VLI0509 9201561 B Slavia Liberec orienteering
10:09:44 Srb Vladimír SJI0701 2059733 C OK Jihlava
10:09:45 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
10:10:02 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:28 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 C OB SK Zvole
10:12:41 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 C KOS TJ Tesla Brno
10:12:47 Mudrák Daniel TBM0629 232377 C KOS TJ Tesla Brno
10:14:59 Kučera Tomáš ZBM0605 1403415 C SK Žabovřesky Brno
10:15:34 Kuc David SCP0600 1007532 C OK Sparta Praha
10:15:34 Jíra Filip ROZ0500 7941 B OK Roztoky
10:17:29 Janků Štěpán SJC0501 2056294 B Sportcentrum Jičín
10:19:11 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 C USK Praha
10:20:16 Dlouhý Aleš PGP0502 2086527 B SK Praga
10:24:10 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:53 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
10:27:39 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
10:27:57 Navrátil Sam KYL0500 0 C SK SP Kylešovice
10:30:27 Nouza Michal SJH0505 2113419 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:58 Mudrák Šimon LCE0601 331690 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 B SJH Jindřichův Hradec
10:42:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 C OOB Třebíč
10:43:00 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
10:46:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
10:47:00 Pekárek Martin RBK0501 2102571 C SK Radioklub Blansko
10:48:00 Šimek Vojtěch LTP0601 420454 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:49:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
10:51:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 C SK OB Chotěboř

H14B 4.20 km, 105 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Hojný Jáchym SJH0301 443062 B SJH Jindřichův Hradec
09:53:22 Haas Filip LPU0401 2070815 B OK Lokomotiva Pardubice
09:53:41 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:54:41 Jelínek Kryštof RUZ0301 2099490 B TJ Růžená
09:55:44 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 B KOS TJ Tesla Brno
09:56:43 Orany Vojtěch SJI0401 361999 B OK Jihlava
09:57:12 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
10:01:46 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
10:01:52 Škácha Vít KAM0309 682695 B OK Kamenice
10:02:00 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B SK Praga
10:03:05 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:29 Krpata Michal LPU0403 9201683 B OK Lokomotiva Pardubice
10:03:33 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
10:11:10 Venhoda Matěj SJI0301 51770 B OK Jihlava
10:19:16 Kuc Radim SCP0400 682668 B OK Sparta Praha
10:26:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
10:27:00 Marek Vojtěch ZBM0410 2061799 B SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Velát Vojtěch OPI0400 2801033 C Orientační sporty Písek
10:29:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 B Sportcentrum Jičín
10:30:00 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
10:32:00 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Hájek Matěj VRL0402 2087702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 Biolik Emil 46P0300 981644 Trackcourse
10:35:00 Pšenička Kryštof KRE0301 7207867 C OOB TJ Sokol Křemže
10:36:00 Haslinger Leopold LTP0403 420453 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:37:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
10:38:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast

H16B 5.40 km, 145 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
11:30:53 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:34:16 Adámek Filip ABM0101 9102569 A KOB ALFA Brno
11:34:22 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:39:06 Kligl Radim TBM0103 2042517 A KOS TJ Tesla Brno
11:39:14 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
11:49:04 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:53:41 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:56:13 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
11:59:12 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
12:07:49 Novák Jakub KRE0201 7207620 B OOB TJ Sokol Křemže
12:09:37 Chovanec Václav TZL0201 218977 A SKOB Zlín
12:11:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:12:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:13:00 Klíma Robert OTK0202 331534 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:14:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:15:00 Valenta Adam OPI0102 2091535 B Orientační sporty Písek
12:16:00 Chmelář Jan 37C0100 2081370 Bez registrace
12:17:00 Zoubek Michal ZBP0100 2106882 OOB SK Zbraslav
12:18:00 Riby Thomas LTP0202 897367 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:19:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
12:20:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
12:22:00 Bartoš Václav MLA0101 1421913 B MLOK Mariánské Lázně

H18B 7.20 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 2059757 A SK Žabovřesky Brno
10:30:14 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
10:44:23 Allwinger Herwig jr. 1DS9900 7990104 Mariborski OK
10:44:47 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
10:44:52 Skalický Johan KUO9901 920657 B KOB Ústí nad Orlicí
10:47:59 Komenda Jan ZBM9902 9201065 B SK Žabovřesky Brno
10:48:43 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:56:22 Florián Vojtěch ABM9901 438043 B KOB ALFA Brno
10:59:31 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 A SKOB Zlín
11:11:00 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:13:00 Bitto Maxim LCE0003 2053585 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:14:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C SK OB Chotěboř
11:15:00 Holesz Sebastian TRI9902 2073753 B TJ TŽ Třinec
11:16:00 Říčný Vojta ZBM9903 410331 B SK Žabovřesky Brno
11:17:00 Hybeš David CHT9903 53168 C OOB SK Chrast

H21E 9.20 km, 170 m, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Andersson Rassmus 14S9000 7204057 OK Linné
11:35:22 Nykodým Miloš ZBM9005 1003623 E SK Žabovřesky Brno
11:39:41 Procházka Jan PGP8407 515110 E SK Praga
11:40:38 Rollier Baptiste PHK8200 8629571 E OK 99 Hradec Králové
11:41:34 Kubelka Tomáš LPU9307 889299 E OK Lokomotiva Pardubice
11:44:49 Horvát Petr ASU9447 886264 E Magnus Orienteering
11:46:16 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E SK Žabovřesky Brno
11:46:20 Zvěřina Petr LPU8208 887920 R OK Lokomotiva Pardubice
11:46:28 Král Vojtěch SSU8841 7207366 E SK Severka Šumperk
11:47:29 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
11:47:32 Fürst Matouš LLI9603 7003006 E TJ Loko Liberec
11:48:27 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
11:49:01 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
11:49:26 Mokrý Stanislav ZBM9202 886812 R SK Žabovřesky Brno
11:50:41 Hubáček Michal LCE9301 9201824 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:50:57 Grundmann Jan LPU9410 515487 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:02 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB TRETRA Praha
11:51:17 Brlica Pavel ZBM9302 515462 R SK Žabovřesky Brno
11:51:32 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
11:53:52 Mudrák Štěpán LCE9601 889308 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:53:57 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:55:06 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:37 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
11:55:38 Vavrys Johan LCE9302 553457 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:56:29 Kozák Osvald TBM8201 515009 R KOS TJ Tesla Brno
11:57:26 Udržal Tomáš LPU8002 886715 E OK Lokomotiva Pardubice
11:57:49 Hovorka Lukáš LPU9001 981816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:49 Landovský Jakub PGP9601 502088 R SK Praga
12:00:29 Zháňal Jan ZBM8721 1111187 C SK Žabovřesky Brno
12:00:37 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
12:00:38 Nožka Radek LPU9005 515166 E OK Lokomotiva Pardubice
12:00:44 Argaláš Michal TRI9301 887630 R TJ TŽ Třinec
12:01:15 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
12:01:28 Bořil Tomáš ZBM8833 681876 C SK Žabovřesky Brno
12:01:30 Bravený Vít ZBM9102 888891 C SK Žabovřesky Brno
12:02:18 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R SK Žabovřesky Brno
12:02:59 Matějů Luboš PGP7601 682623 C SK Praga
12:03:49 Čermák Jan LPU9301 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:11 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R OK 99 Hradec Králové
12:05:27 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
12:05:48 Mikel David TZL9703 7208084 A SKOB Zlín
12:06:52 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
12:11:00 Kazda Adam ZBM9104 232343 C SK Žabovřesky Brno
12:12:00 Lapornik Dominik 82A8900 8000019 HSV Großmittel
12:13:00 Wolf Daniel TUR9701 8086808 R OOB TJ Turnov
12:14:00 Kamenický Jeroným OSN9549 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:15:00 Baier Martin TUR7603 7677777 R OOB TJ Turnov
12:16:00 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
12:17:00 Beneš Jan SJC8703 886513 C Sportcentrum Jičín
12:18:00 Hájek Daniel ZBM8919 9890118 E SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
12:20:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 7995797 R SKOB Zlín

H21A 8.40 km, 175 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:15:04 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
11:18:13 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
11:20:58 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
11:21:21 Rychlý Pavel KRN8505 886824 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:21:30 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
11:24:17 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
11:24:23 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
11:25:50 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C KOB TRETRA Praha
11:26:36 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
11:26:46 Jirka Michal ZBM8403 52430 C SK Žabovřesky Brno
11:26:51 Kazda Jiří SJC8006 2115001 C Sportcentrum Jičín
11:27:35 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C SKOB Zlín
11:27:53 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
11:28:52 Gregor Martin CTB7701 887165 C SK OB Chotěboř
11:29:16 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 A Sportcentrum Jičín
11:29:40 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:29:42 Kořínek Tomáš BOR9007 7003001 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:06 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
11:30:31 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:41 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:43 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 A KOB TRETRA Praha
11:30:57 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
11:31:34 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
11:31:40 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:32:02 Holas Štěpán SJC8702 4286 C Sportcentrum Jičín
11:32:08 Fajkus Radim JPV9509 1602630 C Oddíl OS SK Prostějov
11:32:51 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:14 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
11:33:45 Kapal Tomáš KAM9402 232267 C OK Kamenice
11:34:50 Bartoš Vojtěch PGP9809 9102565 B SK Praga
11:35:05 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
11:35:26 Kořínek Jindřich TUR8406 515082 C OOB TJ Turnov
11:36:58 Fiala Jan BBM7205 7207495 C BETA URSUS Orienteering
11:37:02 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:37:36 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:06 Slezák Jiří LCE9001 515424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:04 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
11:40:51 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB TRETRA Praha
11:41:46 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:19 Haas Karel LPU7304 9294 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:06 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
11:48:56 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:54 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
11:56:00 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:58:00 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C TJ TŽ Třinec
11:59:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
12:00:00 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Špicar Petr SJC8801 7106922 C Sportcentrum Jičín
12:02:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
12:03:00 Strachota Petr TJN8700 7207342 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:04:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering

H21B 7.60 km, 165 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice
10:16:55 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno
10:18:32 Volák Ondřej LPU0010 2011790 A OK Lokomotiva Pardubice
10:21:02 Hikl Tomáš ZBM8100 9920011 C SK Žabovřesky Brno
10:24:39 Perknovský Radim JPV8235 52475 C Oddíl OS SK Prostějov
10:25:49 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
10:28:56 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:29:39 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
10:30:52 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
10:31:42 Azeb Karim PHK9110 553448 C OK 99 Hradec Králové
10:33:24 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
10:33:33 Podmolík Josef TZL9701 7203466 A SKOB Zlín
10:33:49 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:42 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
10:36:12 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
10:37:36 Nouza Petr ml. SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
10:37:40 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
10:38:19 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:20 Matyšek Radoslav PLU8007 52490 C TJ SOKOL Plumlov
10:39:38 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
10:42:17 Žák Jan LPU9802 2025379 A OK Lokomotiva Pardubice
10:43:36 Stachoň Zdeněk SKM8014 7905090 C KOB Směr Kroměříž
10:45:33 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
10:45:54 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:47:21 Nývlt Petr DKP8004 1207404 C Oddíl OB Kotlářka
10:47:27 Šiška Petr TZL9801 2025335 A SKOB Zlín
10:47:30 Ransdorf Jakub TAP9805 9201323 A KOB TRETRA Praha
10:47:54 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
10:47:57 Kašpar Michal TZL9308 886701 C SKOB Zlín
10:48:13 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
10:48:35 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
10:49:20 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
10:49:27 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
10:50:56 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
10:51:05 Kříž Libor LPU7804 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:52 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:52:01 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
10:52:09 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
10:53:23 Hošek Radim DOB8737 9998737 C KOB Dobruška
10:54:46 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
10:54:51 Frýba Dominik SJI9702 7200599 A OK Jihlava
10:56:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:57:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:58:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:59:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:00:00 Slabý Jan ZHR7900 7300187 C TJ Zhoř
11:01:00 Bejr Zdeněk NPA8401 2073720 C SK LOB Nová Paka
11:02:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:03:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
11:04:00 Goder Josef DKP8203 7202900 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
11:07:00 Mikan Albert EKP8606 2031357 C VŠTJ Ekonom Praha
11:08:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
11:09:00 Rohan Tomáš ASU9009 7207034 C Magnus Orienteering
11:10:00 Komárek Arnošt SJH7702 981817 C SJH Jindřichův Hradec
11:11:00 Hošek Lubomír VCB6101 1401041 C OB České Budějovice
11:12:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
11:13:00 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
11:14:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
11:15:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
11:16:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
11:17:00 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
11:19:00 Vlach Jan JPV8237 210440 C Oddíl OS SK Prostějov
11:20:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:21:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 A OK Jihlava
11:22:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
11:23:00 Šesták Jakub RBK9001 682360 C SK Radioklub Blansko
11:24:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:25:00 Koleš Jan LPU8610 1602619 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 C OB Vizovice
11:27:00 Blažek Vojtěch OPI8700 434813 C Orientační sporty Písek
11:28:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:29:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž

H21C 6.00 km, 140 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C TJ Sokol Ptení
10:03:50 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
10:11:23 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C SK Žabovřesky Brno
10:16:04 Matyšek Bronislav PLU7823 515418 C TJ SOKOL Plumlov
10:17:08 Nečas Tomáš TZL8801 53318 C SKOB Zlín
10:17:12 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí
10:20:56 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:23:24 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
10:23:40 Fukátko Petr LPU8503 9317 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:40 Štál Jan SJC9601 7207017 C Sportcentrum Jičín
10:26:02 Schäfer Jan TZL9301 681864 C SKOB Zlín
10:28:50 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
10:32:09 Hasal Martin PGP9804 7201194 B SK Praga
10:32:38 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
10:32:38 Mikuš Oldřich PTE8204 8830 C TJ Sokol Ptení
10:32:45 Mašláň Jakub TZL7801 1400424 C SKOB Zlín
10:33:02 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
10:33:19 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
10:34:47 Žáček Matěj RBK9802 2032123 C SK Radioklub Blansko
10:36:21 Hrazdil Jiří ZBM8418 682621 C SK Žabovřesky Brno
10:37:28 Křemen Štěpán KAM9804 232739 C OK Kamenice
10:38:18 Duben Jiří LDC8101 515463 C KOB Děčín
10:38:23 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C KOB TRETRA Praha
10:38:54 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
10:39:04 Špičák František CEL8039 52410 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
10:39:17 Kavan Tomáš TBM8603 49669 C KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Krška Vojtěch KTA8901 2080931 C SK Kotnov Tábor
10:42:00 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C BETA URSUS Orienteering
10:43:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
10:44:00 Kutálek Jan TAP8301 442878 C KOB TRETRA Praha
10:45:00 Svačina Jan NNN9995 1400446 Neregistrovaní (NNN)
10:46:00 Hauptfleisch Filip SRK9401 301103 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 Macl Jan LPU9102 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
10:49:00 Zvarik Tomáš ZBM7702 7726244 C SK Žabovřesky Brno
10:50:00 Kováčik Juro KNC9700 515078 Sokol Kostelec n. Č. l.
10:51:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 König Lukáš ZBM8001 8000002 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
10:54:00 Štěpán Marek OOL8900 7204996 C SK Haná orienteering
10:55:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
10:56:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB Start Blansko
10:57:00 Šedivý Jiří VBM8207 2011801 VSK Mendelu Brno
10:58:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C VSK Mendelu Brno
10:59:00 Janousek Michal 2TZ8800 7209366 MJ Technology
11:00:00 Pavelec Jan BBM1234 2102689 BETA URSUS Orienteering
11:01:00 Zoubek Petr ZBP7602 53587 C OOB SK Zbraslav
11:02:00 Jenčík Martin ZBP8001 2011806 OOB SK Zbraslav
11:03:00 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
11:04:00 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík
11:05:00 Prášil Ondřej SJC8401 7207016 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
11:07:00 Pejšek Jindřich JHB9501 53444 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:08:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:09:00 Ráb Martin RBK8307 52059 C SK Radioklub Blansko
11:10:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C SK Radioklub Blansko
11:11:00 Sláčík Tomáš 35X9100 53892 VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo)
11:12:00 Šnyrch Marek OOL8700 7207346 C SK Haná orienteering
11:13:00 Žabenský Josef 6KC8701 434826 Neregistrovaný
11:14:00 Nesrovnal Jaroslav 71X8300 4630 Hoši Planá
11:15:00 Kasal Vít ZBM7540 8008808 C SK Žabovřesky Brno
11:16:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 B TJ TŽ Třinec

H35B 6.70 km, 125 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:33:12 Vedra David TBM7402 436405 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:22 Milán Pavel TBM7227 53242 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:19 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:45:42 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:46:58 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
11:47:30 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:48:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:10 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
11:52:25 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:31 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
11:57:48 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
11:58:02 Hrouza Jan KRN8100 52625 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:02:47 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
12:11:00 Beran Pavel SJH7801 2061793 C SJH Jindřichův Hradec
12:12:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
12:13:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 SJH Jindřichův Hradec
12:14:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
12:15:00 Kolář Tomáš SLA7103 887615 C SKOB Slaný
12:16:00 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
12:17:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
12:19:00 Matoušek Petr EKP7503 443102 C VŠTJ Ekonom Praha
12:20:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
12:21:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
12:22:00 Kozel Jiří 9VX8100 2108887 Tři Kozlíci
12:23:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
12:24:00 Doležel Tomáš KTA7701 2108861 C SK Kotnov Tábor
12:25:00 Klimenko Igor KTA8008 2118115 C SK Kotnov Tábor
12:26:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
12:27:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
12:28:00 Prochazka Jiri 2KS7600 515034 Domnarvets GOIF
12:29:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 897391 C SK Žabovřesky Brno

H35C 5.40 km, 145 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
10:44:04 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
10:53:42 Valenta Miloslav LPU7712 9883 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:58 Dušek Václav PTE7619 8824 C TJ Sokol Ptení
10:58:41 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C KOB ALFA Brno
11:11:00 Pietraszek Martin OOP8100 682681 C TJ Opava
11:12:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
11:13:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB Start Blansko
11:14:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:15:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C TJ Loko Česká Třebová
11:16:00 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Šafek Jiří ZBM7606 8000013 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 Ryjáček Jan LPM8004 995826 C OK Lokomotiva Plzeň
11:19:00 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři

H40B 5.90 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
09:50:20 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
09:53:55 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB Start Blansko
09:56:55 Mudrák Stanislav LCE6701 7203323 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:55 Kheil Radim PBM7301 52061 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:02:03 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:08:18 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
10:11:58 Žáček Zbyněk RBK7101 2032122 C SK Radioklub Blansko
10:12:22 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
10:13:44 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
10:16:10 Humlíček Aleš ZBM7539 609906 C SK Žabovřesky Brno
10:19:27 Blažek Petr SJH7402 331394 C SJH Jindřichův Hradec
10:24:38 Urban Jan SBK7537 1919191 C KOB Start Blansko
10:26:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB Start Blansko
10:28:00 Bžatek Miroslav 18C7002 2032125 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:29:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB Start Blansko
10:30:00 Beneš Petr 8AC6700 301113 Klub dobré zprávy
10:31:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
10:32:00 Nečas David TBM7611 682073 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská

H40C 5.10 km, 105 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:50 Trhlík Tomáš PLU7407 7412075 C TJ SOKOL Plumlov
10:33:54 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB TRETRA Praha
10:46:24 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:46:38 Macháček Lubomír LPU7515 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:43 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:59 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:50:18 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Kligl Vladislav TBM6910 53264 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 Martínek Roman SJH7501 2113418 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:00 Zeman Tomáš DCE7500 232129 C KOB Dobřichovice
10:59:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
11:01:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
11:02:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec
11:04:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SJH Jindřichův Hradec
11:05:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
11:08:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
11:09:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
11:10:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice

H45B 5.60 km, 105 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
09:32:54 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
09:36:45 Beneš Jan SJH7001 336767 C SJH Jindřichův Hradec
09:37:10 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
09:38:39 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
09:45:40 Fürst Aleš LLI6801 436961 C TJ Loko Liberec
09:46:47 Hepnar Luboš STE6307 52506 C SK SKI-OB Šternberk
09:48:42 Parkan Jiří SJH6801 51140 C SJH Jindřichův Hradec
09:51:14 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C SKOB Zlín
09:51:27 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
09:51:48 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:52:56 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:54:29 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
09:55:31 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
09:56:30 Vrubel Karel TZL6401 53143 C SKOB Zlín
09:58:36 Nečas Rudolf TZL5703 7209287 C SKOB Zlín
09:59:15 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
09:59:48 Ženčák Jaroslav 47C6100 2060274 ASPV OA Šumperk
10:00:31 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:12:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:13:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
10:15:00 Škácha Michal KAM7102 7201769 C OK Kamenice
10:16:00 Píša Pavel NNN7101 2111813 Neregistrovaní (NNN)
10:17:00 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
10:18:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:19:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:20:00 Kruschina Jan LTP7202 682112 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:21:00 Killar Marek LTU6801 301646 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 Hasman Jan VPM6901 2060391 C KOS Slavia Plzeň
10:23:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
10:24:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř

H45C 4.80 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Háněl Jaromír ZVO6801 8635318 C OB SK Zvole
11:01:46 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:26 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:13:33 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
11:18:14 Procházka Pavel KUO6901 920673 C KOB Ústí nad Orlicí
11:41:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:42:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav

H50B 5.10 km, 105 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
09:50:42 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
09:53:03 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
09:53:28 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
09:59:45 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
10:00:07 Křivda Ivan 2PC6700 9552 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
10:02:05 Beránek Petr BOR6701 8508 C OK Jiskra Nový Bor
10:03:19 Allwinger Herwig 1DS6700 7000500 Mariborski OK
10:04:44 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:35 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
10:10:06 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:10:59 Klaška Pavel DKP6500 53550 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:41 Bartoš Luděk MLA6701 1421912 C MLOK Mariánské Lázně
10:12:48 Valach Petr LPU6505 253352 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:21 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
10:19:13 Havel Leoš VRL6401 2060209 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:20 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:46 Hubáček Jaroslav LCE6311 889303 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
10:27:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:29:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 Liška Jindřich KPY6700 682077 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:31:00 Kovář Boris LTP6710 899153 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:32:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec

H50C 4.20 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
11:29:45 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:45:10 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
11:47:53 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
11:51:06 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:28 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
11:56:00 Roubalík Radovan 3SX6400 2102813 ZŠ Těšetice
11:57:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
11:59:00 Šimek Stanislav LTP6602 887611 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 Vlach Josef KON6431 361996 C KOB Konice
12:01:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko

H55B 4.80 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:16 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:27 Zeman Jaroslav SJI5901 52337 C OK Jihlava
10:38:08 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
10:42:20 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:51 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:49:42 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:50 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
10:50:59 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:51:50 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:56:51 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:19 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:01:29 Romanovský Alois SJH6101 331118 C SJH Jindřichův Hradec
11:04:38 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
11:11:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
11:12:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:13:00 Tomaščin Jaroslav MKP5800 51691 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:14:00 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
11:15:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
11:16:00 Nosek Vladimír SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
11:17:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
11:18:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
11:19:00 Beneš Vladimír SJI5801 7936 C OK Jihlava

H55C 3.90 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:21:00 Havlík Milan SJH6201 231209 C SJH Jindřichův Hradec
11:21:45 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
11:24:15 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
11:27:09 Kula Jiří VAM6100 51465 C OOB Vamberk
11:43:14 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:56:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
11:57:00 Duben Jiří LDC5601 8339 C KOB Děčín
11:58:00 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
11:59:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 Panáček Jaroslav SJI6100 7926 C OK Jihlava

H60B 4.20 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
10:04:17 Rychlý Miloš OOP5302 49416 C TJ Opava
10:15:59 Jirka Jiří ZPV5501 301599 C KOB ZPV Prostějov
10:16:10 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
10:18:50 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:36 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:10 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:23:41 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:24:24 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
10:27:11 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB Start Blansko
10:27:38 Krajča Pavel TZL5705 53370 C SKOB Zlín
10:28:04 Robotka Libor PBM5303 52027 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:41:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
10:42:00 Štěpánek Jiří LBM5401 52050 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:43:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
10:44:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:45:00 Minchev Ivan MFP5700 51769 C VŠSK MFF UK Praha

H60C 3.70 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
09:33:31 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:35:31 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
09:39:05 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
09:42:01 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
09:43:19 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
09:59:25 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
10:11:00 Novák Miroslav 3AC5500 52054 NER - Novakovi
10:12:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C SOBSA
10:13:00 Jelínek Luboš RUZ5504 51921 C TJ Růžená

H65 3.70 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
09:31:57 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno
09:33:44 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
09:33:54 Jelínek Petr TZL4902 1396260 C SKOB Zlín
09:34:13 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C KOS TJ Tesla Brno
09:35:23 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
09:36:13 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:37:07 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:38:21 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
09:40:36 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
09:40:42 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
09:42:32 Kotecký Roman 13G4900 8040749 Octavian Droobers
09:44:55 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
09:50:23 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
09:51:43 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
09:52:54 Böhm Eduard 17A4800 1480913 ASKÖ Salzburg/Henndorf
09:53:05 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
09:56:29 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
09:56:52 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
09:59:51 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:28 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
10:01:32 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:03:39 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
10:06:01 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:07:17 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
10:07:34 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
10:07:56 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:11:00 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
10:12:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:13:00 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
10:14:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
10:15:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
10:16:00 Kolorenč Pavel LDC5101 8342 C KOB Děčín
10:17:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno

H70 3.50 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Švadlena Jiří CHC4601 9554 C K.O.B. Choceň
10:33:06 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:40 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:42 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:45:01 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:50:02 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
10:53:46 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
10:54:21 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
11:07:20 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
11:08:10 Dvořák Jaromír PGP4601 51274 C SK Praga
11:11:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
11:12:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
11:14:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:16:00 Bauer Emil VBM4410 49651 C VSK Mendelu Brno
11:17:00 Pokorný Karel TCB4701 301187 C SK Technik České Budějovice

H75 2.90 km, 70 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín
11:14:39 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
11:16:59 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
11:18:23 Diener Herbert MOV4101 51374 C SKOB Ostrava
11:26:43 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
11:30:11 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:48 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
11:41:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha

H85 2.50 km, 40 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové

HDR 2.90 km, 40 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Sidlova Iva 0
09:30:00 Šabatka Filip LPU1 9323 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
09:30:00 Mazzarese David TRT1100 51981 C KOS Třešť
09:30:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Kuhnová Šárka LPU1356 0 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Kurfürstová Anna FSP1450 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Musil Kuba SJC1212 7142530 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 102 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Stachon Stěpán 52204
09:30:00 Matoušek Jan 2113397
09:30:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Schwarzová Martina LBE 331238 TJ Lokomotiva Beroun
09:30:00 Háňelová Lucie 8635226
09:30:00 Alešová Anna ZBM1077 2092372 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Hánělová Adéla 8647133
09:30:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
09:30:00 Cuc Albert NER 336768
09:30:00 Háněl Matyáš 8627265
09:30:00 Šmíd Tobiáš 0
09:30:00 Běloušek Matěj CTB1202 53133 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Smith Laura VRL1152 1396854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Aleš Mikuláš ZBM1017 1414502 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Cipryán Tobiáš BZP0701 2113354 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:30:00 Martínková Natalie 2113490
09:30:00 Daněk František SBK1010 811213 KOB Start Blansko
09:30:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Zvarik Andrej ZBM 7060026 SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:30:00 Hasman Jindřich VPM1201 0 C KOS Slavia Plzeň
09:30:00 Kozlová Eliška 9VX1350 2108883 Tři Kozlíci
09:30:00 Pavlíček Jakub 7201807
09:30:00 Jelínek Šimon 2102706
09:30:00 Jágrová Aneta SBK0951 49682 KOB Start Blansko
09:30:00 Chloupková Kristýna 53312
09:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
09:30:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
09:30:00 Šašek Jakub LTP0801 232917 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 Šmíd Tobiáš 2011859
09:30:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Slámová Julie LCE1051 2102700 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Kazda František SJC1201 4298 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Bašusová Olga SCP1250 51561 C OK Sparta Praha
09:30:00 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
09:30:00 Kurfürst Matyáš TZL0804 53128 C SKOB Zlín
09:30:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
09:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2117702 C BETA URSUS Orienteering
09:30:00 Rychtárik Jáchym SJH1201 2103754 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
09:30:00 Procházková Aneta DKP1153 52761 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 Švidrnochová Nela OOP0950 52776 C TJ Opava
09:30:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:30:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Schwarzová Katarína LBE 2103787 TJ Lokomotiva Beroun
09:30:00 Valentová Veronika LPU1152 426315 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Mudráková Natálie 53352
09:30:00 Pietraszková Hana OOP1050 52758 C TJ Opava
09:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 230663 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Honsová Johana ZBP0852 2011808 OOB SK Zbraslav
09:30:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
09:30:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
09:30:00 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Macka Sebastián LCE1112 52677 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 52247 C OOB Třebíč
09:30:00 Chmelář Filip JPV0900 2080978 C Oddíl OS SK Prostějov
09:30:00 Kříž Jan TTR1201 2016320 C OOB Třebíč
09:30:00 Šedivá Kristýna VBM1252 2011802 VSK Mendelu Brno
09:30:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
09:30:00 Klimenko Nikola KTA1251 2118113 C SK Kotnov Tábor
09:30:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Orienteering
09:30:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C SK Radioklub Blansko
09:30:00 Sluka Matouš SBK1414 49655 KOB Start Blansko
09:30:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
09:30:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Mašláňová Ema TZL0955 8411 C SKOB Zlín
09:30:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C SKOB Zlín
09:30:00 Buriánek Michal LPM1100 2103794 C OK Lokomotiva Plzeň
09:30:00 Staňková Barbora NNNN999 0 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Staňková Valerie NNNN999 0 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Pekárek David TZL1000 53886 C SKOB Zlín
09:30:00 Doležalová Jana NNN9989 0 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Denemarek Albert BBM1300 2059743 BETA URSUS Orienteering

P1 3.20 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Králová Věra OTK7151 331069 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:30:00 Chmelář Pavel 37C0300 2081362 Bez registrace
09:30:00 Novák Igor AOV0501 2102686 C OOB TJ Baník Ostrava
09:30:00 Píšová Jitka 2035170
09:30:00 Šmídová Aneta 422366
09:30:00 Štěpánová Jarmila NNN9996 2011863 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Navrátilová Marie KYL0900 2011841 SK SP Kylešovice
09:30:00 Vlachová Tereza 1470267
09:30:00 Horák Václav 253359
09:30:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
09:30:00 Cuc Michal NER 2011880
09:30:00 Polách David 2011815
09:30:00 Bžatková Romana 2042540
09:30:00 Přibyl Adam LDC9100 2080841 C KOB Děčín
09:30:00 Král Martin OTK0100 2067303 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Šmídová Aneta 426322
09:30:00 Horák Patrik TUR9502 9001001 R OOB TJ Turnov
09:30:00 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
09:30:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
09:30:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 Hrůza Vladimír NNN9999 2117402 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Beneš Miroslav 1DZ6900 2020743 OB Jesenec
09:30:00 Holíková Zdena KNC6800 420403 Sokol Kostelec n. Č. l.
09:30:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
09:30:00 Kováčiková Agáta KNC0452 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:30:00 Stoklasová Markéta OSN7555 53154 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Kozlová Hana 9VX8350 2108863 Tři Kozlíci
09:30:00 Mikulášová Hana 9VX9050 2118114 Tři Kozlíci
09:30:00 Kuhnová Karolina LPU7878 2070814 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
09:30:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Zemanová Alena KTA6351 232359 C SK Kotnov Tábor
09:30:00 Ježková Lenka LPU7254 51130 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Slámová Alena LCE8253 218987 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Lišková Hana KPY6650 2070850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:30:00 Kršková Lenka KTA8851 232351 C SK Kotnov Tábor
09:30:00 Odehnal Jakub KAM9010 52932 OK Kamenice
09:30:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Běloušek Pavel CTB7601 51837 SK OB Chotěboř
09:30:00 Chmelařová Blanka 25C6750 8885 péčkaři
09:30:00 Šerá Dana LPU8489 2102675 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Humlíčková Pavla SBK0451 103 C KOB Start Blansko
09:30:00 Vinopalová Nikola LPU8589 2011895 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Humlíček Tomáš SBK0101 1218410 C KOB Start Blansko
09:30:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
09:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
09:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2092366 C TJ Růžená
09:30:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
09:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
09:30:00 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Štěpánová Michaela NNN9997 2095956 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Matuška Pavel 5RX7000 2801035 NNN
09:30:00 Syrová Eliška 3SX9950 8784 ZŠ Těšetice
09:30:00 Ash Kristina OCB0051 410400 C OC České Budějovice
09:30:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
09:30:00 Pazderník Petr OPI7301 2064774 C Orientační sporty Písek
09:30:00 Himmel Petr OKP6500 303918 C SK OK 24 Praha
09:30:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
09:30:00 Muselíková Vladislava ABM7051 416013 KOB ALFA Brno
09:30:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
09:30:00 Benroth Miroslav NNN9993 416064 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
09:30:00 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 Janská Radka NNN9350 2045249 Neregistrovaní (NNN)

P2 5.40 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Březina Jan NNN9990 0 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Goncalves Joao OSN 52146 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Kellens Jean-Pierre 7300469
09:30:00 Kašpar Petr JPV9915 2069090 B Oddíl OS SK Prostějov
09:30:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
09:30:00 Chmelař Martin ASU9505 9988866 C Magnus Orienteering
09:30:00 Wurzelová Pavlína OSN 52145 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Přibyl Luboš LDC6600 2075636 C KOB Děčín
09:30:00 Setínková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Pospíšil Radek NER 2113364
09:30:00 Zelenka Martin 3IX8300 2102720 Zelenkovi
09:30:00 Hánělová Katarina ZVO7351 8647132 C OB SK Zvole
09:30:00 Zvariková Hana 52313
09:30:00 Jirásková Pavla 416330
09:30:00 Hasman Ondřej VPM0002 2042514 A KOS Slavia Plzeň
09:30:00 Vacková Jana NNN8266 668899 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Nováková Jana AOV6851 2102679 C OOB TJ Baník Ostrava
09:30:00 Pecka Lukáš HLV7707 2102712 C KČT - OB Holešov
09:30:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
09:30:00 Hones Sepp 26A5400 1500223 HSV Ried
09:30:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 A KOS Slavia Plzeň
09:30:00 Novák Pavel AOV9801 2011869 C OOB TJ Baník Ostrava
09:30:00 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
09:30:00 Šašek Jan LTP7308 436962 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
09:30:00 Holík Mirek KNC6400 52256 Sokol Kostelec n. Č. l.
09:30:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
09:30:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
09:30:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Brabcová Jana 3AC8450 845424 NER - Novakovi
09:30:00 Blažek Oldřich 9VX8700 2118111 Tři Kozlíci
09:30:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
09:30:00 Juríček Jakub 2JS9500 246864 Dezorientovaní
09:30:00 Polák Michael Adam 2JS9501 53837 Dezorientovaní
09:30:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB Start Blansko
09:30:00 Musil Pavel SJC7705 7800087 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
09:30:00 Vinopal Vilém LPU8508 2011849 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Rennét Ondřej LPU8039 2102711 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Košková Anička LLI9550 1398995 C TJ Loko Liberec
09:30:00 Touš Michal RBK8228 232001 C SK Radioklub Blansko
09:30:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 301611 C OK Jilemnice
09:30:00 Košek Ladislav LLI5903 410732 C TJ Loko Liberec
09:30:00 Košek Jan LLI9801 7205022 B TJ Loko Liberec
09:30:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 OK Dobříš
09:30:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
09:30:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Chmelař Daniel VIC7212 53119 C OB Vizovice
09:30:00 Voříšková Alena 1YZ8950 0 Voříškov
09:30:00 Jílková Radka ZBP7751 2113048 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Matušková Jana RBK9999 2111809 C SK Radioklub Blansko
09:30:00 Gross Michal ABM6946 52009 KOB ALFA Brno
09:30:00 Buriánek Kamil LPM7901 51165 C OK Lokomotiva Plzeň
09:30:00 Tomeš Radim NNN9991 331606 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Benrothová Irena NNN9994 416065 Neregistrovaní (NNN)
09:30:00 Čechová Lenka 51520
09:30:00 Malý Jakub 51519