Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E2

Datum:
13.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     HDR     P    
D10N
2.38 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 23:50
2. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:46 + 0:56
3. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 29:38 + 5:48
4. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:42 + 7:52
5. Schwarzová Katka LBE1199 TJ Lokomotiva Beroun 33:57 + 10:07
6. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 35:06 + 11:16
7. Kollárovitsová Julie AOP0951 Orientační Běh Opava 36:12 + 12:22
8. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:14 + 12:24
9. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 13:50
10. Granátová Markéta TBM1053 KOS TJ Tesla Brno 37:46 + 13:56
11. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 39:02 + 15:12
12. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 18:45
13. Schwarzová Martina LBE0999 TJ Lokomotiva Beroun 63:03 + 39:13
Hánělová Adéla DISK
D10
2.53 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 19:28
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:40 + 2:12
3. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 22:57 + 3:29
4. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 23:07 + 3:39
5. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 25:25 + 5:57
6. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 26:12 + 6:44
7. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 8:12
8. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:18 + 8:50
9. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 29:08 + 9:40
10. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 29:18 + 9:50
11. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 31:52 + 12:24
12. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 33:25 + 13:57
13. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:08 + 15:40
14. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 36:31 + 17:03
15. Komárková Veronika CHC0955 K.O.B. Choceň 38:13 + 18:45
16. Mudráková Natálie TBM0953 KOS TJ Tesla Brno 39:29 + 20:01
17. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 49:56 + 30:28
18. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 51:42 + 32:14
19. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 58:36 + 39:08
20. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 73:00 + 53:32
MS Komárková Anna CHC0852 K.O.B. Choceň 50:25 + 30:57
D12B
3.10 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 28:50
2. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 31:56 + 3:06
3. Kellerová Alice cht08522 32:55 + 4:05
4. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 33:43 + 4:53
5. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 35:15 + 6:25
6. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 36:33 + 7:43
7. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 37:30 + 8:40
8. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 38:09 + 9:19
9. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 38:13 + 9:23
10. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 39:56 + 11:06
11. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 40:26 + 11:36
12. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 40:33 + 11:43
13. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 41:05 + 12:15
14. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 42:12 + 13:22
15. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 46:45 + 17:55
16. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 47:33 + 18:43
17. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 49:43 + 20:53
18. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 50:36 + 21:46
19. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 51:03 + 22:13
20. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:01 + 24:11
21. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 54:00 + 25:10
22. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:53 + 27:03
23. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 56:57 + 28:07
24. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:12 + 28:22
25. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 57:34 + 28:44
26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:12 + 30:22
27. Honsová Johana ZBP0852 OOB SK Zbraslav 62:09 + 33:19
28. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 63:49 + 34:59
29. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 64:17 + 35:27
30. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 66:39 + 37:49
31. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:07 + 41:17
32. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 109:15 + 80:25
D14B
4.17 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 38:08
2. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 38:17 + 0:09
3. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 38:51 + 0:43
4. Ježková Ivana ZBM0560 SK Žabovřesky Brno 41:31 + 3:23
5. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 41:59 + 3:51
6. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 43:54 + 5:46
7. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 44:43 + 6:35
8. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:08 + 9:00
9. Pospíšilová Stella STE0551 SK SKI-OB Šternberk 48:09 + 10:01
10. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:31 + 10:23
11. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 49:09 + 11:01
12. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 51:52 + 13:44
13. Venusová Anna STE0554 SK SKI-OB Šternberk 53:16 + 15:08
14. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 54:40 + 16:32
15. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 58:29 + 20:21
16. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 62:42 + 24:34
17. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 73:13 + 35:05
18. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 73:46 + 35:38
19. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 131:35 + 93:27
D16B
5.35 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 38:22
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 39:21 + 0:59
3. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 49:04 + 10:42
4. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 50:36 + 12:14
5. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:51 + 13:29
6. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 54:30 + 16:08
7. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 56:11 + 17:49
8. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:31 + 18:09
9. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 56:52 + 18:30
10. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:57 + 18:35
11. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 57:04 + 18:42
12. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 57:14 + 18:52
13. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:26 + 19:04
14. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:46 + 19:24
15. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 59:35 + 21:13
16. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 60:11 + 21:49
17. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 60:53 + 22:31
18. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 61:31 + 23:09
19. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 62:49 + 24:27
20. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 65:32 + 27:10
21. Widuch Sandra 0340004 66:30 + 28:08
22. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 68:38 + 30:16
23. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 68:49 + 30:27
24. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 69:08 + 30:46
25. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 71:34 + 33:12
26. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 71:45 + 33:23
27. Trepáčová Gabriela STE0353 SK SKI-OB Šternberk 75:39 + 37:17
28. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 81:00 + 42:38
29. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 85:57 + 47:35
30. Slehová Eliška UOL0453 SOB Olomouc 90:48 + 52:26
31. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 94:50 + 56:28
32. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 102:21 + 63:59
33. Haluzová Štěpánka SBR0450 SKOB Bruntál 120:30 + 82:08
Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno DISK
Juříková Jolana LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava DISK
D18B
6.28 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 50:29
2. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 51:35 + 1:06
3. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 53:18 + 2:49
4. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:16 + 5:47
5. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 58:32 + 8:03
6. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 59:44 + 9:15
7. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 60:13 + 9:44
8. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 61:18 + 10:49
9. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia Plzeň 61:56 + 11:27
10. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 62:16 + 11:47
11. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:27 + 11:58
12. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 65:51 + 15:22
13. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 65:56 + 15:27
14. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 70:14 + 19:45
15. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 73:03 + 22:34
16. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 77:14 + 26:45
17. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 84:17 + 33:48
18. Titzová Adéla PGP0257 SK Praga 84:31 + 34:02
19. Pospíšilová Helena STE0253 SK SKI-OB Šternberk 92:31 + 42:02
20. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 99:08 + 48:39
21. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 105:56 + 55:27
22. Kulíková Adéla 0230001 106:07 + 55:38
Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast DISK
Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast DISK
Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená DISK
D21E
9.00 km, 170 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9284
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:30 9389
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 62:15 + 0:45 9277
3. Perůtková Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 62:52 + 1:22 9185
4. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 62:57 + 1:27 9173
5. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 63:43 + 2:13 9058
6. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 64:55 + 3:25 8879
7. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 65:21 + 3:51 8815
8. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 65:31 + 4:01 8790
9. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 66:01 + 4:31 8715
10. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 68:23 + 6:53 8362
11. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:37 + 7:07 8327
12. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 70:05 + 8:35 8108
13. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 70:28 + 8:58 8051
13. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 70:28 + 8:58 8051
15. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 70:41 + 9:11 8019
16. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:16 + 9:46 7932
17. Hlavová Hana KON8888 KOB Konice 72:50 + 11:20 7698
18. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 73:18 + 11:48 7628
19. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 74:00 + 12:30 7524
20. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:01 + 12:31 7521
21. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 76:52 + 15:22 7096
22. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 79:22 + 17:52 6723
23. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 79:26 + 17:56 6713
24. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 81:58 + 20:28 6335
25. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 83:02 + 21:32 6176
26. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 83:15 + 21:45 6143
27. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 85:19 + 23:49 5835
28. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 88:30 + 27:00 5360
29. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 100:37 + 39:07
30. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 102:28 + 40:58 3275
D21A
7.47 km, 155 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7742
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 59:08 7940
2. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 60:58 + 1:50 7706
3. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 2:49 7580
4. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 63:18 + 4:10 7408
5. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 63:25 + 4:17 7393
6. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 63:43 + 4:35 7355
7. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:50 + 4:42 7340
8. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 63:57 + 4:49 7325
9. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 64:14 + 5:06 7289
10. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 65:47 + 6:39 7091
11. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 65:54 + 6:46 7076
12. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 66:01 + 6:53 7062
13. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 66:18 + 7:10 7025
14. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 66:52 + 7:44 6953
15. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:54 + 7:46 6949
16. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 66:59 + 7:51 6938
17. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:05 + 7:57 6925
18. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 68:14 + 9:06 6779
19. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 68:48 + 9:40 6706
20. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 68:58 + 9:50 6685
21. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 69:03 + 9:55 6675
22. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 69:53 + 10:45 6568
23. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 70:39 + 11:31 6470
23. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 70:39 + 11:31 6470
25. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 71:50 + 12:42 6319
26. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 72:18 + 13:10 6260
26. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 72:18 + 13:10 6260
28. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 73:55 + 14:47 6054
29. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 74:25 + 15:17 5990
30. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 75:27 + 16:19 5858
31. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 78:07 + 18:59 5518
32. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 79:45 + 20:37 5309
33. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 79:59 + 20:51 5280
34. Kotrlová Katarína 43S0051 ŠK Sandberg Bratislava 81:40 + 22:32
35. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 83:19 + 24:11 4854
36. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 84:33 + 25:25 4697
37. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 86:39 + 27:31 4429
38. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 88:35 + 29:27 4183
39. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 90:40 + 31:32 3917
40. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 98:32 + 39:24 2913
41. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 105:36 + 46:28 2012
Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga DISK 0
Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec DISK 0
D21B
6.93 km, 135 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5418
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 63:03 5536
2. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 64:28 + 1:25 5417
3. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 65:51 + 2:48 5301
4. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 66:00 + 2:57 5288
5. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 66:40 + 3:37 5232
6. Slámová Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 68:06 + 5:03 5112
7. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:28 + 5:25 5081
8. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 69:10 + 6:07 5022
9. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 69:32 + 6:29 4991
10. Lennerová Hana LPU8952 OK Lokomotiva Pardubice 72:11 + 9:08 4768
11. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 72:25 + 9:22 4749
12. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 72:54 + 9:51
13. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 73:08 + 10:05 4689
14. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:56 + 11:53 4537
15. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:11 + 12:08 4516
16. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 75:21 + 12:18 4502
17. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:42 + 12:39 4473
18. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 75:57 + 12:54 4452
19. Vahalová Petra 0330001 78:00 + 14:57
20. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 78:40 + 15:37 4223
21. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 78:43 + 15:40 4219
22. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:43 + 17:40 4051
23. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 81:32 + 18:29 3982
24. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 82:44 + 19:41 3882
25. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 93:51 + 30:48 2947
26. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 94:01 + 30:58 2933
27. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 94:41 + 31:38
28. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 98:33 + 35:30 2552
29. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 99:24 + 36:21 2481
D21C
5.92 km, 100 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5076
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 51:36 5184
2. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 52:52 + 1:16 5062
3. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 53:42 + 2:06 4982
4. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 61:46 + 10:10 4205
5. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 61:58 + 10:22 4186
6. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 12:12 4009
7. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:05 + 12:29 3982
8. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 64:41 + 13:05 3924
9. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 64:57 + 13:21 3899
10. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 65:30 + 13:54 3846
11. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 66:36 + 15:00 3740
12. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 66:45 + 15:09 3725
13. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 66:58 + 15:22 3704
14. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 67:52 + 16:16 3618
15. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 68:26 + 16:50 3563
16. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 69:06 + 17:30 3499
17. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:03 + 19:27 3311
18. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 71:48 + 20:12 3239
19. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 72:35 + 20:59 3164
20. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 72:58 + 21:22 3127
21. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 73:09 + 21:33 3109
22. Handlová Andrea 0260001 76:22 + 24:46
23. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 77:55 + 26:19 2650
24. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 79:06 + 27:30 2536
25. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 80:00 + 28:24 2450
26. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 80:30 + 28:54 2402
27. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 83:26 + 31:50 2119
28. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 85:41 + 34:05 1902
29. Strosova Jana 0290001 86:28 + 34:52
30. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 86:46 + 35:10 1798
31. Steblová Veronika 0250001 92:16 + 40:40
32. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 93:26 + 41:50 1156
33. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:08 + 43:32 993
34. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 95:41 + 44:05 940
35. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:33 + 47:57 567
36. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 100:32 + 48:56 473
37. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 101:31 + 49:55 378
38. Kadlecová Daniela LDC9251 KOB Děčín 111:35 + 59:59 0
39. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 154:40 + 103:04 0
40. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 170:52 + 119:16 0
Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín DISK 0
D35B
6.28 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 49:34
2. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 52:31 + 2:57
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 53:41 + 4:07
4. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:47 + 4:13
5. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 54:47 + 5:13
6. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 54:53 + 5:19
7. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 55:18 + 5:44
8. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 60:17 + 10:43
9. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 62:59 + 13:25
10. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 67:11 + 17:37
11. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 67:24 + 17:50
12. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 79:11 + 29:37
13. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 79:13 + 29:39
14. Raudenská Lenka 6KC8150 Neregistrovaní 99:25 + 49:51
Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko DISK
D35C
5.35 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 52:45
2. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 55:34 + 2:49
3. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 55:48 + 3:03
4. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 57:20 + 4:35
5. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 58:56 + 6:11
6. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 61:18 + 8:33
7. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 61:58 + 9:13
8. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 64:04 + 11:19
9. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 64:09 + 11:24
10. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 65:28 + 12:43
11. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 65:55 + 13:10
12. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 71:32 + 18:47
13. Baťková Zuzana TZL8151 SKOB Zlín 72:06 + 19:21
14. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 74:01 + 21:16
15. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 74:30 + 21:45
16. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 77:41 + 24:56
17. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 79:57 + 27:12
18. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:15 + 34:30
19. Rozsívalová Petra KON8063 KOB Konice 96:01 + 43:16
20. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 99:19 + 46:34
21. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 108:53 + 56:08
22. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 116:04 + 63:19
23. Rotková Gabriela 0110001 123:53 + 71:08
24. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 129:49 + 77:04
25. Andrade Milena 0210001 139:42 + 86:57
Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D40B
5.92 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 46:36
2. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 49:15 + 2:39
3. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:46 + 3:10
4. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 50:39 + 4:03
5. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 50:58 + 4:22
6. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 52:21 + 5:45
7. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 54:00 + 7:24
8. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 54:08 + 7:32
9. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 54:57 + 8:21
10. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 61:21 + 14:45
11. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 61:29 + 14:53
12. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:53 + 15:17
13. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 63:10 + 16:34
14. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:28 + 16:52
15. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 63:48 + 17:12
16. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 64:56 + 18:20
17. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 65:46 + 19:10
18. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 65:49 + 19:13
19. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 66:14 + 19:38
20. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 66:16 + 19:40
21. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 66:51 + 20:15
22. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 67:27 + 20:51
23. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 70:46 + 24:10
24. Komanová Kristína 27S7850 Farmaceut Bratislava 81:08 + 34:32
25. Karafiatová Lucie 100:23 + 53:47
D40C
5.09 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 59:21
2. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 60:24 + 1:03
3. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 64:28 + 5:07
4. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:52 + 7:31
5. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:58 + 7:37
6. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:15 + 11:54
7. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 72:22 + 13:01
8. Honsová Jitka ZBP7352 OOB SK Zbraslav 74:03 + 14:42
9. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:01 + 15:40
10. Lubrichová Eva STE7556 SK SKI-OB Šternberk 75:07 + 15:46
11. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 76:57 + 17:36
12. Gregorová Lenka SJH7853 SJH Jindřichův Hradec 77:00 + 17:39
13. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 77:30 + 18:09
14. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:00 + 19:39
15. Zámečníková Jitka 0050001 82:19 + 22:58
16. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 87:40 + 28:19
17. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 94:46 + 35:25
18. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 95:02 + 35:41
19. Stoklasová Markéta OSN7555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 120:18 + 60:57
20. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 147:44 + 88:23
Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové DISK
D45B
5.48 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 56:09
2. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 56:51 + 0:42
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 57:05 + 0:56
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:15 + 2:06
5. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 60:05 + 3:56
6. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 60:58 + 4:49
7. Vavrysová Lenka LCE7451 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:37 + 5:28
8. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 64:31 + 8:22
9. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 66:04 + 9:55
10. Benešová Marika 0220001 71:52 + 15:43
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 72:16 + 16:07
12. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 74:07 + 17:58
13. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:11 + 18:02
14. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 75:38 + 19:29
15. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 79:44 + 23:35
16. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 80:46 + 24:37
17. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 93:21 + 37:12
18. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 94:22 + 38:13
19. Halamová Anna TAP7350 KOB Tretra Praha 101:02 + 44:53
20. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 114:13 + 58:04
21. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 124:23 + 68:14
D45C
4.65 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:38
2. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:01 + 0:23
3. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 55:57 + 2:19
4. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:04 + 2:26
5. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 57:16 + 3:38
6. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 58:23 + 4:45
7. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 59:35 + 5:57
8. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 61:45 + 8:07
9. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 62:23 + 8:45
10. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 66:06 + 12:28
11. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:07 + 12:29
12. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 68:57 + 15:19
13. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:20 + 16:42
14. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 71:25 + 17:47
15. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 73:20 + 19:42
16. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 73:48 + 20:10
17. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 75:24 + 21:46
18. Bžatková Romana 0080002 80:05 + 26:27
19. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 82:13 + 28:35
20. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 82:31 + 28:53
21. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 83:00 + 29:22
22. Mašatová Zora 84:03 + 30:25
23. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 84:23 + 30:45
24. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 84:24 + 30:46
25. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:07 + 40:29
26. Kováčiková Lenka 0180003 96:21 + 42:43
27. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 97:28 + 43:50
28. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 97:36 + 43:58
29. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 107:08 + 53:30
30. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 108:47 + 55:09
D50B
5.09 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 0340001 52:15
2. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 53:57 + 1:42
3. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 55:44 + 3:29
4. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 57:36 + 5:21
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 58:20 + 6:05
6. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 59:39 + 7:24
7. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 59:59 + 7:44
8. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:53 + 10:38
9. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 65:26 + 13:11
10. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 73:25 + 21:10
11. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 73:39 + 21:24
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 76:43 + 24:28
13. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 80:25 + 28:10
14. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 92:58 + 40:43
15. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 96:42 + 44:27
16. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 97:12 + 44:57
17. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 101:06 + 48:51
18. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:26 + 72:11
Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D50C
4.09 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 58:50
2. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 61:52 + 3:02
3. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 63:44 + 4:54
4. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 64:00 + 5:10
5. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:00 + 11:10
6. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 75:51 + 17:01
7. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 88:18 + 29:28
8. Poštulková Milada STE6850 SK SKI-OB Šternberk 99:13 + 40:23
Daňková Jitka LTU6750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D55B
4.43 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 42:31
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:43 + 2:12
3. Galíková Jana TBM6351 KOS TJ Tesla Brno 47:31 + 5:00
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:54 + 5:23
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 51:59 + 9:28
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 52:52 + 10:21
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 55:24 + 12:53
8. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 58:45 + 16:14
9. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 60:53 + 18:22
10. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 61:25 + 18:54
11. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 66:46 + 24:15
12. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 66:55 + 24:24
13. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:17 + 27:46
14. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 70:22 + 27:51
Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
D55C
3.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 40:06
2. Janotová Dobra ZBM5662 SK Žabovřesky Brno 43:37 + 3:31
3. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:03 + 5:57
4. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 48:52 + 8:46
5. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:01 + 8:55
6. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 49:58 + 9:52
7. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 58:13 + 18:07
8. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 67:06 + 27:00
9. Zelenková Lenka 0020001 68:38 + 28:32
10. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 72:41 + 32:35
11. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 74:04 + 33:58
12. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:31 + 35:25
Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená DISK
Vlková Soňa LDC6251 KOB Děčín DISK
D60
4.09 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 54:25
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 55:16 + 0:51
3. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 55:29 + 1:04
4. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 57:19 + 2:54
5. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 57:58 + 3:33
6. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 58:20 + 3:55
7. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 61:32 + 7:07
8. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 64:31 + 10:06
9. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 65:05 + 10:40
10. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 99:33 + 45:08
11. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 105:34 + 51:09
D65
3.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 47:11
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 48:47 + 1:36
3. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 50:34 + 3:23
4. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 53:10 + 5:59
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 54:27 + 7:16
6. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 67:09 + 19:58
7. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:26 + 24:15
8. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 77:46 + 30:35
9. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 87:21 + 40:10
Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť DISK
D70
3.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 62:29
2. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 65:08 + 2:39
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 66:41 + 4:12
4. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 68:19 + 5:50
5. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 72:11 + 9:42
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 79:10 + 16:41
7. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 81:10 + 18:41
8. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 85:05 + 22:36
9. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 93:06 + 30:37
10. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 100:20 + 37:51
Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice DISK
H10N
2.38 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 25:40
2. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 26:41 + 1:01
3. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 26:58 + 1:18
4. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 28:34 + 2:54
5. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:04 + 3:24
6. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:47 + 5:07
7. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:55 + 6:15
8. Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 33:23 + 7:43
9. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 35:49 + 10:09
Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory DISK
H10
2.53 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 17:04
2. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 20:54 + 3:50
3. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 21:22 + 4:18
4. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:56 + 4:52
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 22:05 + 5:01
6. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 22:44 + 5:40
7. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 25:52 + 8:48
8. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 27:13 + 10:09
9. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 27:38 + 10:34
10. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 30:31 + 13:27
11. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:33 + 13:29
12. Chmelář Filip JPV0900 Oddíl OS SK Prostějov 31:21 + 14:17
13. Hřivňák Petr PLU0900 TJ SOKOL Plumlov 31:37 + 14:33
14. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 34:01 + 16:57
15. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 34:20 + 17:16
16. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 39:45 + 22:41
17. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 46:40 + 29:36
18. Svatý Filip PGP1101 SK Praga 53:19 + 36:15
19. Rozsíval Martin KON1022 KOB Konice 60:56 + 43:52
H12B
3.10 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 25:22
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 26:59 + 1:37
3. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 27:35 + 2:13
4. Ježek David ZBM0813 SK Žabovřesky Brno 29:48 + 4:26
5. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 30:06 + 4:44
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 30:25 + 5:03
7. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 30:37 + 5:15
8. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 33:19 + 7:57
9. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 33:30 + 8:08
10. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 35:15 + 9:53
11. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 35:38 + 10:16
12. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 35:57 + 10:35
13. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 38:48 + 13:26
14. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 39:03 + 13:41
15. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:53 + 15:31
16. Pavlík Vojtěch PDY0801 Běhej Poděbrady 43:33 + 18:11
17. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:32 + 25:10
18. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 53:55 + 28:33
H14B
5.05 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 35:23
2. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 37:15 + 1:52
3. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 39:40 + 4:17
4. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 39:42 + 4:19
5. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 39:49 + 4:26
6. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 39:54 + 4:31
7. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 40:51 + 5:28
8. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 41:26 + 6:03
9. Pejchal Josef OSN0500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:44 + 6:21
10. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 42:10 + 6:47
11. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 44:25 + 9:02
12. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 44:27 + 9:04
13. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 44:31 + 9:08
14. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 45:55 + 10:32
15. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 47:29 + 12:06
16. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:31 + 12:08
17. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 49:04 + 13:41
18. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 50:00 + 14:37
19. Trepáč Adam STE0504 SK SKI-OB Šternberk 50:34 + 15:11
20. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 51:12 + 15:49
21. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 51:21 + 15:58
22. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 53:08 + 17:45
23. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 56:19 + 20:56
24. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 58:44 + 23:21
25. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 62:01 + 26:38
26. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 71:36 + 36:13
27. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 76:33 + 41:10
28. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 80:52 + 45:29
29. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 87:48 + 52:25
30. Pařízek Petr PZR0504 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 96:39 + 61:16
31. Koman Ján 27S0503 Farmaceut Bratislava 99:42 + 64:19
32. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:01 + 65:38
33. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 107:03 + 71:40
34. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 119:23 + 84:00
35. Háněl Matyáš 128:37 + 93:14
H16B
6.98 km, 135 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 48:45
2. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 49:38 + 0:53
3. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 50:57 + 2:12
4. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 51:23 + 2:38
5. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 52:33 + 3:48
6. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 52:48 + 4:03
7. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 53:23 + 4:38
8. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 55:35 + 6:50
9. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:49 + 7:04
10. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:07 + 7:22
11. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 56:42 + 7:57
12. Törnqvist Anton 0340003 60:31 + 11:46
13. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 61:19 + 12:34
14. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 62:36 + 13:51
15. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 62:39 + 13:54
16. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:32 + 15:47
17. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 68:33 + 19:48
18. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 69:30 + 20:45
19. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 73:46 + 25:01
20. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:17 + 26:32
21. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:37 + 28:52
22. Ježek Filip ZBM0414 SK Žabovřesky Brno 79:00 + 30:15
23. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:21 + 30:36
24. Jirků Adam OSN0400 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:34 + 35:49
25. Retek David NNN0008 Neregistrovaní 114:16 + 65:31
26. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 119:43 + 70:58
H18B
8.53 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 58:10
2. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 58:39 + 0:29
3. Mayer Šimon VPM0209 KOS Slavia Plzeň 59:29 + 1:19
4. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 60:56 + 2:46
5. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 62:01 + 3:51
6. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 65:44 + 7:34
7. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 68:11 + 10:01
8. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 71:13 + 13:03
9. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 73:21 + 15:11
10. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 74:59 + 16:49
11. Poštulka Lukáš STE0104 SK SKI-OB Šternberk 75:35 + 17:25
12. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 77:31 + 19:21
13. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 77:52 + 19:42
14. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:40 + 20:30
15. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 79:19 + 21:09
16. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 79:45 + 21:35
17. Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 80:20 + 22:10
18. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 80:37 + 22:27
19. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 82:04 + 23:54
20. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 82:24 + 24:14
21. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:44 + 24:34
22. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 83:32 + 25:22
23. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:03 + 26:53
24. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:47 + 28:37
25. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:12 + 33:02
26. Janas Petr PGP0200 SK Praga 116:38 + 58:28
27. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 119:19 + 61:09
28. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 158:56 + 100:46
29. Lác Jan Ladislav 0130001 231:16 + 173:06
Hansson Erik 0340005 DISK
Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk DISK
Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk DISK
Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný DISK
H21E
12.26 km, 255 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9346
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 60:41 10249
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 70:21 + 9:40 8904
3. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 70:29 + 9:48 8885
4. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:41 + 10:00 8857
5. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 71:09 + 10:28 8792
6. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:45 + 11:04 8709
7. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 72:30 + 11:49 8605
8. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 73:37 + 12:56 8449
9. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 73:42 + 13:01 8438
10. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 73:45 + 13:04 8431
11. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 74:01 + 13:20 8394
12. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 76:01 + 15:20 8115
13. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 76:02 + 15:21 8113
14. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:43 + 16:02 8018
15. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 77:08 + 16:27 7960
16. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 77:12 + 16:31 7951
17. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 77:24 + 16:43 7923
18. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 77:34 + 16:53 7900
19. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 77:41 + 17:00 7883
20. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:44 + 17:03 7876
21. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 77:59 + 17:18 7842
22. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 78:11 + 17:30 7814
23. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 79:39 + 18:58 7610
24. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 79:40 + 18:59 7607
25. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 79:47 + 19:06 7591
26. Nakvosas Gytis 0200001 79:54 + 19:13
26. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 79:54 + 19:13 7575
28. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 80:36 + 19:55 7478
29. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 81:30 + 20:49 7352
30. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 81:46 + 21:05 7315
31. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 83:10 + 22:29 7120
32. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 83:18 + 22:37 7102
33. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 84:45 + 24:04 6900
34. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 85:57 + 25:16 6733
35. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 86:22 + 25:41 6675
36. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 86:29 + 25:48 6659
37. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 86:53 + 26:12 6603
38. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 87:41 + 27:00 6492
39. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 87:42 + 27:01 6490
40. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 87:52 + 27:11 6467
41. Kubelka Stefan 0460001 88:12 + 27:31
42. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 88:34 + 27:53 6369
43. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 88:59 + 28:18 6311
44. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 89:55 + 29:14 6181
45. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 93:09 + 32:28 5731
46. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 94:58 + 34:17 5479
47. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 95:52 + 35:11 5353
48. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 97:10 + 36:29 5173
49. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 99:57 + 39:16 4785
50. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 109:08 + 48:27 3508
51. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 113:02 + 52:21 2965
52. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 116:11 + 55:30 2527
53. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 143:52 + 83:11 0
Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy DISK 0
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DISK 0
Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21A
10.70 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 67:47 7374
2. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:00 + 0:13 7351
3. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 68:44 + 0:57 7272
4. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:39 + 1:52 7173
5. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 69:44 + 1:57 7164
6. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 70:23 + 2:36 7095
7. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 71:00 + 3:13 7028
8. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:11 + 3:24 7009
9. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 71:47 + 4:00 6944
10. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 72:00 + 4:13 6921
11. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 72:32 + 4:45 6863
12. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 72:44 + 4:57 6842
13. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 72:47 + 5:00 6836
14. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:55 + 5:08 6822
15. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 73:02 + 5:15 6810
16. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 73:10 + 5:23 6795
17. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 73:13 + 5:26 6790
18. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 74:20 + 6:33 6670
19. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 74:49 + 7:02 6618
20. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 75:18 + 7:31 6566
21. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 75:34 + 7:47 6537
22. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 75:49 + 8:02 6510
23. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 75:53 + 8:06 6503
24. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:12 + 8:25 6469
25. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:38 + 8:51 6422
26. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 76:44 + 8:57 6412
27. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 76:51 + 9:04 6399
28. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 77:05 + 9:18 6374
29. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 77:34 + 9:47 6322
30. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:47 + 10:00 6299
31. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 78:12 + 10:25 6254
32. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 78:34 + 10:47 6214
33. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 78:55 + 11:08 6177
34. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 79:10 + 11:23 6150
35. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 79:13 + 11:26 6144
36. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:29 + 11:42 6116
37. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 80:20 + 12:33 6024
38. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 80:27 + 12:40 6012
39. Kubina Filip 43S0001 ŠK Sandberg Bratislava 80:56 + 13:09
40. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 81:53 + 14:06 5858
41. Paták Jan 0380001 82:15 + 14:28
42. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 83:32 + 15:45 5680
43. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:02 + 16:15 5626
44. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 85:06 + 17:19 5512
45. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:08 + 17:21 5508
46. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 85:32 + 17:45 5465
47. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:51 + 18:04 5431
48. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:10 + 18:23 5397
49. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 86:47 + 19:00 5331
50. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 87:16 + 19:29 5279
51. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 87:26 + 19:39 5261
52. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 87:32 + 19:45 5250
53. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 89:41 + 21:54 5019
54. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 92:08 + 24:21 4755
55. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 92:27 + 24:40 4721
56. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 95:31 + 27:44 4391
57. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:28 + 36:41 3429
58. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 127:02 + 59:15 1001
59. Knap Zdeněk 0380002 133:37 + 65:50
Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov DISK 0
Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř DISK 0
Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov DISK 0
H21B
9.27 km, 165 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6685
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 65:13 6859
2. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 67:39 + 2:26 6616
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 68:01 + 2:48 6580
4. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 69:30 + 4:17 6432
5. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 71:01 + 5:48 6280
6. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 72:12 + 6:59 6162
7. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 72:23 + 7:10 6144
8. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 73:01 + 7:48 6080
9. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 73:18 + 8:05 6052
10. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 73:55 + 8:42 5991
11. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 73:56 + 8:43 5989
12. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 74:18 + 9:05 5952
13. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 74:35 + 9:22 5924
14. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 74:50 + 9:37 5899
15. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 74:58 + 9:45 5886
16. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 76:16 + 11:03 5756
17. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 76:43 + 11:30 5711
18. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 77:46 + 12:33 5606
19. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 77:52 + 12:39 5596
20. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 80:08 + 14:55 5370
21. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 80:12 + 14:59 5363
22. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 82:50 + 17:37 5100
23. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 83:01 + 17:48 5082
24. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 83:27 + 18:14 5039
25. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 83:36 + 18:23 5024
26. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 85:03 + 19:50 4879
27. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 85:44 + 20:31 4811
28. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 85:51 + 20:38 4799
29. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 86:21 + 21:08 4749
30. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 86:32 + 21:19 4731
31. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 87:06 + 21:53 4674
32. Poštulka Tomáš STE9700 SK SKI-OB Šternberk 88:11 + 22:58 4566
33. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 88:22 + 23:09 4548
34. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 88:25 + 23:12 4543
35. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 88:59 + 23:46 4486
36. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 89:03 + 23:50 4480
37. Buchtík Aleš XBM8201 PELLS ABND RACING TEAM 89:52 + 24:39 4398
38. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 90:26 + 25:13 4342
39. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 90:59 + 25:46 4287
40. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 91:18 + 26:05 4255
41. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 91:50 + 26:37 4202
42. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 94:14 + 29:01 3962
43. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 95:13 + 30:00 3864
44. Veselý Martin LPU9310 OK Lokomotiva Pardubice 95:38 + 30:25 3823
45. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 101:10 + 35:57 3270
46. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 104:20 + 39:07 2954
47. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 104:38 + 39:25 2924
48. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 104:54 + 39:41 2897
49. Súkup Jaroslav 0320001 105:04 + 39:51
50. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 109:09 + 43:56 2473
51. Špičák František PLU8009 TJ SOKOL Plumlov 109:59 + 44:46 2390
52. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 114:41 + 49:28 1921
53. Začal Martin PLU8100 TJ SOKOL Plumlov 117:34 + 52:21 1633
54. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 119:48 + 54:35 1410
55. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 120:18 + 55:05 1360
56. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 120:53 + 55:40 1302
57. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 214:42 + 149:29 0
Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec DISK 0
Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov DISK 0
H21C
8.08 km, 150 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4429
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 67:36 4545
2. Šiška Petr 0010001 67:55 + 0:19
3. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 69:09 + 1:33 4446
4. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 71:30 + 3:54 4296
5. Hala Lukáš 0120001 76:10 + 8:34
6. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 76:38 + 9:02 3969
7. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 79:03 + 11:27 3814
8. David Burkart 0010003 79:04 + 11:28
9. Jonáš Podmolík 0010002 80:23 + 12:47
10. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 80:31 + 12:55 3721
11. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 80:38 + 13:02 3713
12. Bžatek Vojtěch 0080003 80:52 + 13:16
13. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 82:10 + 14:34 3616
14. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 82:16 + 14:40 3609
15. Polák Robert 0170001 83:50 + 16:14
16. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 85:31 + 17:55 3402
17. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 86:52 + 19:16 3316
18. Chloupek Pavel 0440001 87:34 + 19:58
19. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 90:27 + 22:51 3087
20. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:53 + 24:17 2996
21. Knotek Vojtěch 0090001 91:59 + 24:23
22. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 92:52 + 25:16 2933
23. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 95:24 + 27:48 2771
24. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 97:41 + 30:05 2625
25. Věžník Antonín ADA9001 OOB Spartak Adamov 98:41 + 31:05
26. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 98:47 + 31:11 2555
27. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 99:09 + 31:33 2532
28. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 110:43 + 43:07 1794
29. Šubrt Martin ADA9111 OOB Spartak Adamov 116:46 + 49:10
30. Pavlík Lukáš RUZ0000 TJ Růžená 119:38 + 52:02 1225
31. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 120:29 + 52:53 1171
32. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 123:53 + 56:17 954
33. Knotek Kamil 0270001 125:13 + 57:37
34. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 127:26 + 59:50 727
35. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 135:17 + 67:41 227
36. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 197:30 + 129:54 0
37. Holecy Lukáš LPU8509 OK Lokomotiva Pardubice 199:37 + 132:01 0
Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice DISK 0
H35B
8.53 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 59:35
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 62:32 + 2:57
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 63:00 + 3:25
4. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:29 + 4:54
5. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 67:44 + 8:09
6. Pucherna Eduard SJC7400 Sportcentrum Jičín 68:03 + 8:28
7. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 71:42 + 12:07
8. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 71:56 + 12:21
9. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 72:56 + 13:21
10. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 74:41 + 15:06
11. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 75:45 + 16:10
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 77:24 + 17:49
13. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:04 + 18:29
14. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 82:53 + 23:18
15. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 83:13 + 23:38
16. Šutera Josef CET7901 TJ Loko Česká Třebová 85:35 + 26:00
17. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 91:09 + 31:34
18. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 92:09 + 32:34
19. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 99:41 + 40:06
20. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 100:13 + 40:38
21. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 103:53 + 44:18
22. Videcký Jan KSU7504 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:19 + 45:44
23. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 106:52 + 47:17
24. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 107:47 + 48:12
25. Kašpar Miroslav 3SZ8000 Neregistrovaní 113:03 + 53:28
26. Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 120:13 + 60:38
27. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 125:15 + 65:40
28. Komárek Josef CHC8001 K.O.B. Choceň 167:18 + 107:43
MS Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 70:29 + 10:54
H35C
7.58 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 67:40
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 72:31 + 4:51
3. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 81:12 + 13:32
4. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 82:51 + 15:11
5. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 88:07 + 20:27
6. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 90:05 + 22:25
7. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 90:43 + 23:03
8. Poštulka Zdenek STE6600 SK SKI-OB Šternberk 92:18 + 24:38
9. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 92:52 + 25:12
10. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 96:08 + 28:28
11. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 99:03 + 31:23
12. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 105:44 + 38:04
13. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 110:30 + 42:50
14. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 123:53 + 56:13
15. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 129:03 + 61:23
16. Peloušek Jiří 0350002 129:35 + 61:55
17. Polách David 0190001 137:05 + 69:25
18. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 140:29 + 72:49
H40B
8.08 km, 150 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 47:04
2. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 55:02 + 7:58
3. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 56:15 + 9:11
4. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 56:22 + 9:18
5. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 60:24 + 13:20
6. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 61:06 + 14:02
7. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:08 + 14:04
8. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 68:22 + 21:18
9. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 69:31 + 22:27
10. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 70:52 + 23:48
11. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 74:46 + 27:42
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 78:00 + 30:56
13. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 80:10 + 33:06
14. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 81:30 + 34:26
15. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 83:43 + 36:39
16. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 87:59 + 40:55
17. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 88:02 + 40:58
18. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 110:41 + 63:37
19. Koman Marek 27S7902 Farmaceut Bratislava 115:15 + 68:11
20. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 137:34 + 90:30
21. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 138:54 + 91:50
22. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 142:22 + 95:18
Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice DISK
H40C
7.16 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 61:52
2. Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:56 + 7:04
3. Stibor Zbyněk TVR7600 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 69:36 + 7:44
4. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 71:56 + 10:04
5. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:29 + 16:37
6. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 81:16 + 19:24
7. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 86:20 + 24:28
8. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 88:24 + 26:32
9. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 89:20 + 27:28
10. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:28 + 33:36
11. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 95:33 + 33:41
12. Pařízek Miloš PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 96:02 + 34:10
13. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 97:07 + 35:15
14. Puš Roman STH7501 SK Studenec 98:32 + 36:40
15. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 104:46 + 42:54
16. Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko 106:03 + 44:11
17. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 107:03 + 45:11
18. Marduk Josef 0150001 113:37 + 51:45
19. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 123:10 + 61:18
20. Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 135:49 + 73:57
21. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 136:04 + 74:12
Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav DISK
Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady DISK
H45B
7.58 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 58:15
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 58:26 + 0:11
3. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 59:46 + 1:31
4. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 61:29 + 3:14
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 62:32 + 4:17
5. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 62:32 + 4:17
7. Tornai Szabolcs 25H7101 Szabi SE 65:40 + 7:25
8. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 65:42 + 7:27
9. Žáček Zbyněk RBK7101 SK Radioklub Blansko 65:48 + 7:33
10. Ježek Petr ZBM7202 SK Žabovřesky Brno 66:36 + 8:21
11. Chrást Tomáš 67:24 + 9:09
12. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 71:47 + 13:32
13. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 71:54 + 13:39
14. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 72:39 + 14:24
15. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 73:15 + 15:00
16. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:56 + 15:41
17. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 75:32 + 17:17
18. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 76:28 + 18:13
19. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:11 + 22:56
20. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 83:12 + 24:57
21. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 84:24 + 26:09
22. Zámečník Pavel 0050002 86:44 + 28:29
23. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 86:59 + 28:44
24. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 91:08 + 32:53
25. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 97:16 + 39:01
26. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 97:52 + 39:37
27. Bžatek Miroslav 0080001 116:52 + 58:37
H45C
6.33 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 52:42
2. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 55:03 + 2:21
3. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 55:59 + 3:17
4. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 60:21 + 7:39
5. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 62:12 + 9:30
6. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 62:38 + 9:56
7. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 63:10 + 10:28
8. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 64:52 + 12:10
9. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 66:05 + 13:23
10. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 66:15 + 13:33
11. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 66:46 + 14:04
12. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:28 + 15:46
13. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 70:47 + 18:05
14. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:29 + 19:47
15. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 73:24 + 20:42
16. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 75:15 + 22:33
17. Knap Miroslav PZR7402 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 82:03 + 29:21
18. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 89:10 + 36:28
19. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 92:24 + 39:42
20. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 98:10 + 45:28
21. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 117:50 + 65:08
Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice DISK
H50B
7.16 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 55:34
2. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 56:17 + 0:43
3. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 56:46 + 1:12
4. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 57:13 + 1:39
5. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 57:55 + 2:21
6. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 58:08 + 2:34
7. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 60:06 + 4:32
8. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 60:53 + 5:19
9. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 65:41 + 10:07
10. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:51 + 10:17
11. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 66:41 + 11:07
12. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 67:09 + 11:35
13. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:41 + 12:07
14. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 68:48 + 13:14
15. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 70:12 + 14:38
16. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 71:09 + 15:35
17. Mokrý Jan ABM6611 KOB ALFA Brno 71:22 + 15:48
18. Mareček Jiří ADA5901 OOB Spartak Adamov 72:35 + 17:01
19. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 75:46 + 20:12
20. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 76:28 + 20:54
21. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 77:48 + 22:14
22. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:57 + 22:23
23. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 78:58 + 23:24
24. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 80:42 + 25:08
25. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 89:46 + 34:12
26. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 91:33 + 35:59
27. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 94:38 + 39:04
28. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:13 + 41:39
29. Beneš Petr 0220002 105:04 + 49:30
30. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:07 + 53:33
31. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 123:28 + 67:54
H50C
5.48 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 51:23
2. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 57:36 + 6:13
3. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:08 + 8:45
4. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:37 + 9:14
5. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 62:42 + 11:19
6. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 63:26 + 12:03
7. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:20 + 17:57
8. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 69:21 + 17:58
9. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 71:43 + 20:20
10. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 85:51 + 34:28
11. Holík Miroslav 0180001 97:24 + 46:01
12. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 102:04 + 50:41
H55B
6.33 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 45:56
2. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 47:46 + 1:50
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 48:54 + 2:58
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 51:55 + 5:59
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 52:31 + 6:35
6. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 54:10 + 8:14
7. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 54:51 + 8:55
8. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 58:34 + 12:38
9. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:42 + 12:46
10. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 60:47 + 14:51
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 61:44 + 15:48
12. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 63:15 + 17:19
13. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 65:08 + 19:12
14. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:27 + 20:31
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 66:39 + 20:43
16. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 67:42 + 21:46
17. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:04 + 23:08
18. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 69:26 + 23:30
19. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 70:58 + 25:02
20. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 77:23 + 31:27
21. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 90:44 + 44:48
22. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 98:25 + 52:29
H55C
5.09 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:51
2. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 54:20 + 7:29
3. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 57:47 + 10:56
4. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 59:10 + 12:19
5. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 59:43 + 12:52
6. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 74:58 + 28:07
7. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 78:12 + 31:21
8. Bláha Leoš JHB6207 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 80:04 + 33:13
9. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 81:36 + 34:45
10. Jireš František 0020002 100:32 + 53:41
H60B
5.48 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 53:36
2. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 57:49 + 4:13
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 60:58 + 7:22
4. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 62:44 + 9:08
5. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 65:41 + 12:05
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 70:25 + 16:49
7. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 74:33 + 20:57
8. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:15 + 22:39
9. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 77:51 + 24:15
10. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 85:19 + 31:43
11. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:35 + 34:59
H60C
4.43 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 54:18
2. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 56:51 + 2:33
3. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 4:58
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 61:05 + 6:47
5. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 73:33 + 19:15
6. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 75:28 + 21:10
7. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 81:38 + 27:20
8. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 93:36 + 39:18
H65
4.65 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Törnqvist Kent 0340002 39:54
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 44:56 + 5:02
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 45:21 + 5:27
4. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 46:57 + 7:03
5. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 47:12 + 7:18
6. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 49:13 + 9:19
7. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 49:23 + 9:29
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 50:12 + 10:18
9. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 52:24 + 12:30
10. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 52:45 + 12:51
11. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:59 + 14:05
12. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 54:29 + 14:35
13. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 55:08 + 15:14
14. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 60:22 + 20:28
15. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:18 + 23:24
16. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 63:46 + 23:52
17. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 65:18 + 25:24
18. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 69:02 + 29:08
19. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 71:54 + 32:00
20. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 72:55 + 33:01
21. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 78:07 + 38:13
22. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 85:06 + 45:12
23. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 95:30 + 55:36
Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering DISK
H70
3.68 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:05
2. Tonka Leopold 17A4700 ASKÖ Salzburg/Henndorf 40:00 + 5:55
3. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 40:06 + 6:01
4. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 42:19 + 8:14
5. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 42:51 + 8:46
6. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 43:38 + 9:33
7. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:41 + 11:36
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:06 + 12:01
9. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 46:12 + 12:07
10. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 49:50 + 15:45
11. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 50:10 + 16:05
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 60:03 + 25:58
13. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 60:32 + 26:27
14. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 66:23 + 32:18
15. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 68:15 + 34:10
16. Blažek Václav SBR4701 SKOB Bruntál 69:55 + 35:50
17. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 71:34 + 37:29
18. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 72:11 + 38:06
19. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 73:11 + 39:06
20. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 73:25 + 39:20
21. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 75:56 + 41:51
22. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 84:06 + 50:01
23. Kašpar Josef HOB4601 SKOB Horní Benešov 86:13 + 52:08
Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H75
3.68 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 46:54
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:13 + 1:19
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 52:22 + 5:28
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 54:05 + 7:11
5. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 56:02 + 9:08
6. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 59:17 + 12:23
7. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 63:36 + 16:42
8. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 69:02 + 22:08
9. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 81:28 + 34:34
10. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 105:09 + 58:15
11. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 110:50 + 63:56
HDR
2.38 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 20:42
2. Peňáz Jan VRB1111 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:25 + 3:43
3. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 26:14 + 5:32
4. Šudoma Ondřej 26:26 + 5:44
5. Hanzlíková Johana 27:52 + 7:10
6. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 28:04 + 7:22
7. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:48 + 9:06
8. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko 30:23 + 9:41
9. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 30:30 + 9:48
10. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 30:45 + 10:03
11. Hess Ludvík 0400002 32:35 + 11:53
12. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 32:53 + 12:11
13. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 33:01 + 12:19
14. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 33:44 + 13:02
15. Bukovác Lukáš ZBM1007 SK Žabovřesky Brno 34:05 + 13:23
16. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 34:19 + 13:37
17. Hoke Magdalena 0220003 34:40 + 13:58
18. Růžička Hubert 35:13 + 14:31
19. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 35:29 + 14:47
20. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 35:33 + 14:51
21. Zimová Veronika DCE0650 KOB Dobřichovice 36:24 + 15:42
22. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 36:37 + 15:55
23. Peloušková Barbora 0350001 37:11 + 16:29
24. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 37:36 + 16:54
25. Lukšová Eliška DCE0651 KOB Dobřichovice 37:53 + 17:11
26. Růžička Bořek 38:08 + 17:26
27. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 38:09 + 17:27
28. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 38:15 + 17:33
29. Kabáthová Karolína 0310001 40:18 + 19:36
30. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 40:39 + 19:57
31. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 40:45 + 20:03
32. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 41:45 + 21:03
33. Posch Jaroslav 0490001 42:33 + 21:51
34. Kolmanová Lada LTP1450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:01 + 22:19
35. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 43:31 + 22:49
36. Šedivá Kristýna VBM1252 VSK Mendelu Brno 43:56 + 23:14
37. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 45:01 + 24:19
38. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 46:14 + 25:32
39. Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 46:43 + 26:01
40. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 47:10 + 26:28
41. Knotková Viktorie 0270003 48:26 + 27:44
42. Marková Lucie 0300001 50:10 + 29:28
43. Duben Jan LDC1600 KOB Děčín 50:40 + 29:58
44. Stiborová Blanka TVR7650 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 50:42 + 30:00
45. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 51:41 + 30:59
46. Posch Klara 0490002 52:26 + 31:44
47. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:48 + 33:06
48. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 55:20 + 34:38
49. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:37 + 34:55
50. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 57:25 + 36:43
51. Matras Štěpán 57:26 + 36:44
52. Šabatková Pavla LPU1456 OK Lokomotiva Pardubice 59:20 + 38:38
53. Šutera Josef 61:41 + 40:59
54. Kalinová Jasmína 0370001 62:09 + 41:27
55. Brychtová Lucie JHB1352 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:34 + 42:52
56. Nezveda David 64:12 + 43:30
57. Sychrová Hana VBM1352 VSK Mendelu Brno 64:52 + 44:10
58. Sychrová Markéta VBM1251 VSK Mendelu Brno 65:07 + 44:25
59. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 69:52 + 49:10
60. Good Marie SBR1250 SKOB Bruntál 78:12 + 57:30
61. Šudomová Anežka 78:40 + 57:58
62. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 80:09 + 59:27
63. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 158:59 + 138:17
Kollárovits Matěj AOP1101 Orientační Běh Opava DISK
Málková Antonie CST1751 OB Strakonice DISK
P
3.01 km, 55 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Filip ABM9309 KOB ALFA Brno 26:11
2. Švarc Lukáš 28:11 + 2:00
3. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 28:12 + 2:01
4. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 28:34 + 2:23
5. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 29:02 + 2:51
6. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 29:43 + 3:32
7. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 33:59 + 7:48
8. Šmídová Aneta 34:28 + 8:17
9. Doleček Radim 34:52 + 8:41
10. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 34:57 + 8:46
10. Pařízek Jan PZR0011 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:57 + 8:46
12. Jahoda Jiří 35:55 + 9:44
13. Podivínský Tomáš 42:45 + 16:34
14. Benrothová Irena NNN0011 Neregistrovaní 42:48 + 16:37
15. Forstová Veronika PZR8181 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:12 + 17:01
16. Czasch Petr SBR8500 SKOB Bruntál 43:14 + 17:03
17. Holečková Žaneta 44:06 + 17:55
18. Jirků Olga 0140002 44:21 + 18:10
19. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 44:52 + 18:41
20. Jirků František 0140001 45:24 + 19:13
21. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 45:26 + 19:15
22. Pacheco Lizeth TUR9451 OOB TJ Turnov 45:47 + 19:36
23. Benroth Miroslav NNN0013 Neregistrovaní 45:49 + 19:38
24. Hoke Petr 0220006 45:54 + 19:43
25. Kovačičová Katřina 46:02 + 19:51
26. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 46:12 + 20:01
27. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:34 + 21:23
28. Nesládek Tomáš NNN0005 Neregistrovaní 48:43 + 22:32
29. Kurfürstová Alena 0250003 49:40 + 23:29
30. Matoulek Jiří 49:48 + 23:37
31. Palascak Jan 51:06 + 24:55
32. Patáková Zuzana 0380003 51:12 + 25:01
33. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 53:19 + 27:08
34. Tylová Kateřina NNN0012 Neregistrovaní 54:35 + 28:24
35. Sommer Jaroslav 55:01 + 28:50
36. Mitterbauer Lisa 56:19 + 30:08
37. Hoke Berenika 0220004 56:39 + 30:28
38. Košíková Jana NNN0015 Neregistrovaní 56:52 + 30:41
39. Havlíková Markéta 0380010 58:04 + 31:53
40. Hanuš Jaroslav 0070001 58:13 + 32:02
41. Kabát Jiří ZBP7201 OOB SK Zbraslav 61:08 + 34:57
42. Múčková Zuzana 0270002 61:38 + 35:27
43. Kozlová Romana 0380005 62:59 + 36:48
44. Kudr Martin 0380004 63:00 + 36:49
45. Schnaubertová Petra 63:04 + 36:53
46. Podivínská Ivana 65:02 + 38:51
47. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 65:24 + 39:13
48. Tomanová Elena ABM6666 KOB ALFA Brno 67:14 + 41:03
49. Podpěrová Klára 67:35 + 41:24
50. Pinterova Katerina 0280001 67:38 + 41:27
51. Plecháčová Barbora NNN0006 Neregistrovaní 68:14 + 42:03
52. Král Jan 69:42 + 43:31
53. Novotná Eva 71:09 + 44:58
54. Retková Klára NNN0007 Neregistrovaní 74:38 + 48:27
55. Pošta Jiří 74:52 + 48:41
56. Hlavička Ivo 0380012 76:50 + 50:39
57. Fojt Lukáš 0060001 76:57 + 50:46
58. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 77:15 + 51:04
59. Šmídová Pavla 77:20 + 51:09
60. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 77:42 + 51:31
61. Lapčáková Šárka 79:33 + 53:22
62. Svatá Ivana 82:28 + 56:17
63. Matoulek Jiří NNN0004 Neregistrovaní 89:02 + 62:51
64. Novotný Michal 89:24 + 63:13
65. Markoš Martin 94:20 + 68:09
66. Hrůza Vladimír 0240001 110:58 + 84:47
67. Tuza Josef 0380013 120:19 + 94:08
68. Papajová Gabriela 0380011 121:17 + 95:06
Recanzone Stephen 0380008 DISK
Holíková Zdeňka 0180002 DISK
Novotná Barbora DISK