Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy

Datum:
04.06.2017
Místo konání:
Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Červená hlína, 1 : 15 000, E = 5 m, pro kategorie DH16 – 21. Červená hlína, 1 : 10 000, E = 5 m, pro ostatní kategorie.
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí:
Škvor Martin - R2
JURY:
Mrázek Jan, Venhoda Milan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Průběh závodu v kategoriích H16A a H18A byl částečně ovlivněn odcizením kontroly č. 131. Kontrolu se podařilo v krátkém čase nalézt a vrátit na místo. Závodníci, kteří nemohli v době odcizení kontroly označit průchod kontrolou, byli diskvalifikováni. Proti diskvalifikaci závodníka Martina Kovaříka TRI0101 byl podán protest. Jury ve shodě potvrdila diskvalifikaci všech dotčených závodníků H16A a H18A a uložila hlavnímu rozhodčímu požádat SK o udělení průměru bodů do dlouhodobých soutěží. Jury zároveň doporučila vedoucím TSM/VD zohlednit dosažené časy závodníků přes jejich diskvalifikaci.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     T3     T5     T7    
D10C
2.36 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 23:06
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:34 + 2:28
3. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 29:09 + 6:03
4. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 29:37 + 6:31
5. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 31:52 + 8:46
6. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 33:31 + 10:25
7. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 33:36 + 10:30
8. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 33:40 + 10:34
9. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 35:02 + 11:56
10. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 35:31 + 12:25
11. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 35:44 + 12:38
12. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 36:37 + 13:31
13. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 37:59 + 14:53
14. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 38:16 + 15:10
15. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 38:29 + 15:23
16. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 39:12 + 16:06
17. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 39:46 + 16:40
18. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 41:06 + 18:00
19. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 43:26 + 20:20
20. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 45:13 + 22:07
21. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 47:03 + 23:57
22. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:16 + 26:10
23. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 71:04 + 47:58
24. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 78:40 + 55:34
25. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 82:21 + 59:15
D12C
2.79 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 22:55
2. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 23:55 + 1:00
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 24:29 + 1:34
4. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 25:01 + 2:06
5. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 25:53 + 2:58
6. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 26:04 + 3:09
7. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 27:33 + 4:38
8. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 28:07 + 5:12
9. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 29:31 + 6:36
10. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 29:36 + 6:41
11. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 29:42 + 6:47
12. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 29:53 + 6:58
12. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 29:53 + 6:58
14. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 30:28 + 7:33
15. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:34 + 8:39
16. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 32:44 + 9:49
17. Bártová Alžběta LPU0551 OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 10:18
18. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 33:26 + 10:31
19. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 34:50 + 11:55
20. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 36:41 + 13:46
21. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 37:32 + 14:37
22. Pokorná Terezie RIC0552 OB Říčany 41:56 + 19:01
23. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 42:54 + 19:59
24. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 48:24 + 25:29
25. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 51:31 + 28:36
26. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 58:55 + 36:00
27. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 60:31 + 37:36
28. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 60:43 + 37:48
29. Pešanová Valerie LTU0650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:10 + 39:15
Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov DISK
Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice DISK
MS Dokulilová Barbora DOR OK Dobříš 56:33 + 33:38
D14B
4.71 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 35:08
2. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 3:59
3. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 39:12 + 4:04
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 39:39 + 4:31
5. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 39:42 + 4:34
6. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem, 42:38 + 7:30
7. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:03 + 7:55
8. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 43:10 + 8:02
9. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 43:18 + 8:10
10. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 44:34 + 9:26
11. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 9:38
12. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 44:53 + 9:45
13. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 45:43 + 10:35
14. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 46:06 + 10:58
15. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:39 + 11:31
16. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:50 + 11:42
17. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:56 + 11:48
18. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 46:57 + 11:49
19. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 47:40 + 12:32
20. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 48:14 + 13:06
21. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 48:22 + 13:14
22. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:40 + 13:32
23. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 49:02 + 13:54
24. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 49:10 + 14:02
25. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:17 + 14:09
26. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia Plzeň 50:08 + 15:00
27. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 50:56 + 15:48
28. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 50:58 + 15:50
29. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 51:02 + 15:54
30. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:41 + 16:33
31. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 51:43 + 16:35
32. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 53:10 + 18:02
33. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 53:22 + 18:14
34. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 55:31 + 20:23
35. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:13 + 22:05
36. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 57:37 + 22:29
37. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 57:43 + 22:35
38. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 57:55 + 22:47
39. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 57:56 + 22:48
40. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:50 + 23:42
41. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 58:56 + 23:48
42. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 59:15 + 24:07
43. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:31 + 24:23
44. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 59:58 + 24:50
45. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 60:33 + 25:25
46. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 62:55 + 27:47
47. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:06 + 27:58
48. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 63:17 + 28:09
49. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 64:29 + 29:21
50. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:59 + 32:51
51. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 68:33 + 33:25
51. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 68:33 + 33:25
53. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:31 + 35:23
54. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 74:16 + 39:08
55. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 75:35 + 40:27
56. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 78:14 + 43:06
57. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 83:43 + 48:35
58. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:34 + 66:26
Čermáková Klára PGP0352 SK Praga DISK
Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec DISK
D16A
5.81 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 SK Praga 46:21
2. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 47:28 + 1:07
3. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 51:49 + 5:28
4. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:59 + 5:38
5. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 52:58 + 6:37
6. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 53:24 + 7:03
7. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 53:36 + 7:15
8. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 54:42 + 8:21
9. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 55:08 + 8:47
10. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 55:22 + 9:01
11. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 55:39 + 9:18
12. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:54 + 9:33
13. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 56:14 + 9:53
14. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 56:16 + 9:55
15. Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:15 + 10:54
16. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 57:57 + 11:36
17. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 58:14 + 11:53
18. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 59:35 + 13:14
19. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 59:54 + 13:33
20. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 59:55 + 13:34
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 65:07 + 18:46
22. Tokárová Regina VPM0151 KOS Slavia Plzeň 65:21 + 19:00
23. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia Plzeň 65:27 + 19:06
24. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 65:32 + 19:11
25. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 66:26 + 20:05
26. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 66:41 + 20:20
27. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 69:09 + 22:48
28. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 71:16 + 24:55
29. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:48 + 27:27
30. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 74:03 + 27:42
31. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 75:09 + 28:48
32. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 75:20 + 28:59
33. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 75:40 + 29:19
34. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:53 + 29:32
35. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 78:40 + 32:19
36. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 92:16 + 45:55
37. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 138:16 + 91:55
D16B
5.31 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 47:47
2. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 49:47 + 2:00
3. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 51:11 + 3:24
4. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 53:34 + 5:47
5. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 53:57 + 6:10
6. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 54:03 + 6:16
7. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 54:30 + 6:43
8. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:01 + 7:14
9. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:06 + 7:19
10. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 55:49 + 8:02
11. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 55:52 + 8:05
12. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 56:24 + 8:37
13. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 56:39 + 8:52
14. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 56:54 + 9:07
15. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 57:53 + 10:06
16. Chaloupková Hana KAM0252 OK Kamenice 58:46 + 10:59
17. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 59:02 + 11:15
18. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 59:15 + 11:28
19. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:13 + 12:26
20. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 60:53 + 13:06
21. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 62:29 + 14:42
22. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 63:55 + 16:08
23. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 64:29 + 16:42
24. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 64:45 + 16:58
25. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 64:49 + 17:02
26. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 65:48 + 18:01
27. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 65:56 + 18:09
28. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 70:00 + 22:13
29. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 70:21 + 22:34
30. Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha 70:41 + 22:54
31. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 71:16 + 23:29
32. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 72:47 + 25:00
33. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:20 + 25:33
34. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 74:32 + 26:45
35. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:57 + 28:10
36. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:11 + 29:24
37. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 78:16 + 30:29
38. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 80:25 + 32:38
39. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 84:21 + 36:34
Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš DISK
D18A
7.02 km, 335 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 57:37
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 57:49 + 0:12
3. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 59:47 + 2:10
4. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 60:58 + 3:21
5. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:01 + 4:24
6. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 62:55 + 5:18
7. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 62:57 + 5:20
8. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 63:06 + 5:29
9. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 64:58 + 7:21
10. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 65:41 + 8:04
11. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 65:42 + 8:05
12. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 66:48 + 9:11
13. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 66:57 + 9:20
14. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 68:19 + 10:42
15. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 69:46 + 12:09
16. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 70:46 + 13:09
17. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 70:54 + 13:17
18. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 71:15 + 13:38
19. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 71:36 + 13:59
20. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:42 + 14:05
21. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 72:19 + 14:42
22. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 73:31 + 15:54
23. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 74:18 + 16:41
24. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 74:28 + 16:51
25. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:23 + 18:46
26. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 76:37 + 19:00
27. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 77:11 + 19:34
28. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 77:44 + 20:07
29. Hájková Lenka SOP0050 OOB TJ Slezan Opava 78:05 + 20:28
30. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:09 + 20:32
31. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 78:47 + 21:10
32. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 78:55 + 21:18
33. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:54 + 22:17
34. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 80:06 + 22:29
35. Utíkalová Kateřina TBM9952 KOS TJ Tesla Brno 80:28 + 22:51
36. Borovičková Valerie LPU0054 OK Lokomotiva Pardubice 80:49 + 23:12
37. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 81:13 + 23:36
38. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 82:41 + 25:04
39. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 86:02 + 28:25
40. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 88:42 + 31:05
41. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 94:40 + 37:03
42. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 95:45 + 38:08
43. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 102:56 + 45:19
Čechová Klára AOP9951 Orientační Běh Opava DISK
Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga DISK
D18B
5.93 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 58:02
2. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 58:30 + 0:28
3. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 61:59 + 3:57
4. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 64:56 + 6:54
5. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 64:59 + 6:57
6. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 65:25 + 7:23
7. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 66:37 + 8:35
8. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 68:02 + 10:00
9. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 73:23 + 15:21
10. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 80:52 + 22:50
11. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:21 + 23:19
12. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:23 + 26:21
13. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 88:15 + 30:13
14. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 90:07 + 32:05
15. Koucká Barbora EKP0050 VŠTJ Ekonom Praha 142:22 + 84:20
D20A
7.54 km, 380 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 66:24 8690
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 68:09 + 1:45 8475
3. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 71:17 + 4:53 8091
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 73:01 + 6:37 7878
5. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 74:48 + 8:24 7659
6. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 75:12 + 8:48 7610
7. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 75:47 + 9:23 7538
8. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 76:16 + 9:52 7479
9. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 76:39 + 10:15 7432
10. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 76:41 + 10:17 7428
11. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 77:57 + 11:33 7273
12. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 81:24 + 15:00 6849
13. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 81:46 + 15:22 6804
14. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 82:47 + 16:23 6680
15. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 84:43 + 18:19 6442
16. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 85:00 + 18:36 6408
17. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 86:58 + 20:34 6166
18. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 88:40 + 22:16 5958
19. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 89:54 + 23:30 5806
20. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:30 + 24:06 5733
21. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 90:36 + 24:12 5721
22. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 99:11 + 32:47 4667
23. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 101:53 + 35:29 4336
24. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 102:02 + 35:38 4318
D20B
6.28 km, 220 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:59 0
2. Kašparová Adéla VSP9850 USK Praha 75:18 + 1:19 0
3. Langrová Anna 5SC9750 Kolčavy SHK 84:05 + 10:06
4. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 85:56 + 11:57 0
D21E
9.29 km, 440 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9666
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 73:52 10276
2. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 74:11 + 0:19 10232
3. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 74:12 + 0:20 10230
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 74:18 + 0:26 10216
5. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 77:48 + 3:56 9732
6. Poklopová Lenka ZBM8950 SK Žabovřesky Brno 78:29 + 4:37 9637
7. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 79:17 + 5:25 9527
8. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 79:55 + 6:03 9439
9. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 81:13 + 7:21 9259
10. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 81:56 + 8:04 9160
11. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 82:26 + 8:34 9091
12. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 83:20 + 9:28 8967
13. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 84:22 + 10:30 8824
14. Simkovics Anna 13A0050 OLC Wienerwald 86:27 + 12:35
15. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 88:04 + 14:12 8312
16. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 88:39 + 14:47 8231
17. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 89:54 + 16:02 8058
18. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 90:35 + 16:43 7964
19. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 90:48 + 16:56 7934
20. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 90:49 + 16:57 7932
21. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 92:24 + 18:32 7713
22. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 92:34 + 18:42 7690
23. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 97:17 + 23:25 7037
24. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 106:20 + 32:28 5786
25. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 117:01 + 43:09 4308
Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21A
7.54 km, 340 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8405
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 62:52 9038
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 63:22 + 0:30 8968
3. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 65:08 + 2:16 8722
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 65:14 + 2:22 8708
5. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:48 + 3:56 8489
6. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 67:49 + 4:57 8347
7. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 68:17 + 5:25 8282
8. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 68:42 + 5:50 8223
9. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 68:55 + 6:03 8193
10. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 69:56 + 7:04 8051
11. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 70:44 + 7:52 7939
12. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 71:38 + 8:46 7814
13. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 72:19 + 9:27 7718
14. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 72:59 + 10:07 7625
15. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 73:14 + 10:22 7590
16. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 74:29 + 11:37 7416
17. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 75:32 + 12:40 7269
18. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 76:02 + 13:10 7199
19. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:03 + 13:11 7197
20. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 76:40 + 13:48 7111
21. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 77:02 + 14:10 7059
22. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:24 + 14:32 7008
23. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 77:53 + 15:01 6941
24. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 78:44 + 15:52 6822
25. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 79:14 + 16:22 6752
26. Tesařová Marcela LCE9450 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:16 + 16:24 6748
27. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 80:05 + 17:13 6633
28. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 80:10 + 17:18 6622
29. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 80:18 + 17:26 6603
30. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 80:32 + 17:40 6571
31. Koporová Petra ASU9353 Magnus Orienteering 80:34 + 17:42 6566
32. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:31 + 18:39 6433
33. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 83:33 + 20:41 6149
34. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 84:07 + 21:15 6070
35. Horová Magda VSP5450 USK Praha 85:02 + 22:10 5942
36. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 85:03 + 22:11 5940
37. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 85:15 + 22:23 5912
38. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 85:36 + 22:44 5863
39. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 85:57 + 23:05 5814
40. Mrštíková Květa CHT8754 OOB SK Chrast 86:02 + 23:10 5802
41. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 89:09 + 26:17 5367
42. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 89:22 + 26:30 5337
43. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 89:48 + 26:56 5276
44. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 90:03 + 27:11 5241
45. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 91:05 + 28:13 5097
46. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 91:27 + 28:35 5046
47. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:44 + 28:52 5006
48. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 92:11 + 29:19 4943
49. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 95:30 + 32:38 4480
50. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 104:54 + 42:02 3167
51. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 107:53 + 45:01 2751
Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast DISK 0
Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast DISK 0
D21B
6.50 km, 255 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5895
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klapalová Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 62:08 6672
2. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 68:33 + 6:25 6071
3. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 69:17 + 7:09 6002
4. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 69:40 + 7:32 5966
5. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 72:48 + 10:40 5672
6. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 73:06 + 10:58 5644
7. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 73:15 + 11:07 5630
8. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 73:32 + 11:24 5604
9. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 73:35 + 11:27 5599
10. Setínková Jana DKP9052 Oddíl OB Kotlářka 73:59 + 11:51 5562
11. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 75:04 + 12:56 5460
12. Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:16 + 13:08 5441
13. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 75:30 + 13:22 5419
14. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 75:50 + 13:42 5388
15. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 77:28 + 15:20 5235
16. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:34 + 17:26 5038
17. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 80:42 + 18:34 4932
18. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 82:32 + 20:24 4760
19. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 82:41 + 20:33 4746
20. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 85:19 + 23:11 4499
21. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:35 + 23:27 4474
22. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:37 + 23:29 4471
23. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 96:47 + 34:39
24. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 97:33 + 35:25 3352
25. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 98:19 + 36:11 3280
26. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 114:56 + 52:48 1723
D21C
6.02 km, 240 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5008
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 81:23 5558
2. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 86:41 + 5:18 5229
3. Horová Klára PGP8455 SK Praga 88:09 + 6:46 5138
4. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 90:15 + 8:52 5007
5. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 91:07 + 9:44 4953
6. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 95:31 + 14:08 4680
7. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 95:54 + 14:31 4656
8. Holasová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 96:09 + 14:46 4641
9. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 100:42 + 19:19 4358
10. Höferová Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 106:27 + 25:04 4000
11. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 117:31 + 36:08 3313
12. Slotová Jarmila TAP8650 KOB TRETRA Praha 138:17 + 56:54 2022
13. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 139:04 + 57:41 1973
14. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 143:46 + 62:23 1681
15. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 207:55 + 126:32 0
D35B
6.41 km, 275 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 57:42
2. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 62:21 + 4:39
3. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 66:43 + 9:01
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 67:35 + 9:53
5. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 69:08 + 11:26
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 71:25 + 13:43
7. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 71:56 + 14:14
8. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 78:24 + 20:42
9. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:01 + 22:19
10. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 81:34 + 23:52
11. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 85:14 + 27:32
12. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 88:52 + 31:10
13. Siegerová Lucie TAP7552 KOB TRETRA Praha 90:14 + 32:32
14. Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga 90:23 + 32:41
15. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 91:43 + 34:01
16. Uhlíková Hana SJC8250 Sportcentrum Jičín 93:08 + 35:26
17. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 94:24 + 36:42
18. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 96:13 + 38:31
19. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 100:58 + 43:16
20. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 103:54 + 46:12
21. Seidlová Barbora EKP7955 VŠTJ Ekonom Praha 111:24 + 53:42
22. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 112:45 + 55:03
23. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 139:03 + 81:21
Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering DISK
MS Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 64:04 + 6:22
D40B
6.00 km, 195 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 55:47
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 57:27 + 1:40
3. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:15 + 3:28
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 60:25 + 4:38
5. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 62:21 + 6:34
6. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 63:46 + 7:59
7. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 63:54 + 8:07
8. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 65:24 + 9:37
9. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 66:05 + 10:18
10. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:34 + 10:47
11. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 68:47 + 13:00
12. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 69:18 + 13:31
13. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 69:42 + 13:55
14. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:09 + 14:22
15. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 71:20 + 15:33
16. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 74:52 + 19:05
17. Marečková Kateřina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:08 + 20:21
18. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:10 + 20:23
19. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 76:25 + 20:38
20. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 77:50 + 22:03
21. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 78:27 + 22:40
22. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 79:07 + 23:20
23. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 81:31 + 25:44
24. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 82:09 + 26:22
25. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 82:25 + 26:38
26. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 82:27 + 26:40
27. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 82:46 + 26:59
28. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 82:52 + 27:05
29. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 83:11 + 27:24
30. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 84:26 + 28:39
31. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 86:29 + 30:42
32. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:16 + 36:29
33. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 96:16 + 40:29
34. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 102:36 + 46:49
35. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 103:18 + 47:31
36. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 105:36 + 49:49
37. Halamová Anna TAP7350 KOB TRETRA Praha 110:24 + 54:37
38. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 123:09 + 67:22
39. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 127:24 + 71:37
40. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 162:45 + 106:58
Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice DISK
Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš DISK
D45B
5.80 km, 205 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 58:58
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:45 + 1:47
3. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 63:12 + 4:14
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 64:27 + 5:29
5. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 65:17 + 6:19
6. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 68:15 + 9:17
7. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 68:49 + 9:51
8. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 68:57 + 9:59
9. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 69:53 + 10:55
10. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:59 + 12:01
11. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 71:09 + 12:11
12. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 71:32 + 12:34
13. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:36 + 13:38
14. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 72:48 + 13:50
15. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 73:37 + 14:39
16. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 75:01 + 16:03
17. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 75:15 + 16:17
18. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 76:38 + 17:40
19. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 77:05 + 18:07
20. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 82:07 + 23:09
21. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 82:38 + 23:40
22. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:37 + 24:39
23. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 84:51 + 25:53
24. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 85:21 + 26:23
25. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 87:18 + 28:20
26. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 88:20 + 29:22
27. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 88:42 + 29:44
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 91:03 + 32:05
29. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 92:09 + 33:11
30. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 93:14 + 34:16
31. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 94:20 + 35:22
32. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 94:43 + 35:45
33. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:07 + 37:09
34. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:39 + 37:41
35. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 98:45 + 39:47
36. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 105:39 + 46:41
37. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 106:00 + 47:02
38. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 109:12 + 50:14
39. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 111:39 + 52:41
40. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 114:07 + 55:09
41. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 114:52 + 55:54
42. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 124:07 + 65:09
43. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 135:21 + 76:23
44. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 148:51 + 89:53
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK
Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř DISK
D50B
5.80 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 53:48
2. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 64:23 + 10:35
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 66:25 + 12:37
4. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 67:33 + 13:45
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 68:54 + 15:06
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 68:54 + 15:06
7. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 69:55 + 16:07
8. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:20 + 17:32
9. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 72:35 + 18:47
10. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 73:29 + 19:41
11. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 73:30 + 19:42
12. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 74:54 + 21:06
13. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:55 + 21:07
13. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 74:55 + 21:07
15. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 75:13 + 21:25
16. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 76:38 + 22:50
17. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 77:16 + 23:28
18. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 77:36 + 23:48
19. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 77:54 + 24:06
20. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 78:03 + 24:15
21. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:59 + 26:11
22. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 80:17 + 26:29
23. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 82:08 + 28:20
24. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:20 + 28:32
25. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 85:49 + 32:01
26. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 87:09 + 33:21
27. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:35 + 35:47
28. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 90:54 + 37:06
29. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 92:47 + 38:59
30. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 94:58 + 41:10
31. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 98:52 + 45:04
32. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 99:46 + 45:58
33. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 104:01 + 50:13
Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
MS Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 194:21 + 140:33
D55B
4.88 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 59:38
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 67:12 + 7:34
3. Bouchalová Zdena VPM5757 KOS Slavia Plzeň 67:20 + 7:42
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 68:43 + 9:05
5. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 82:13 + 22:35
6. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:35 + 25:57
7. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 85:37 + 25:59
8. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 86:57 + 27:19
9. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:55 + 28:17
10. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 91:30 + 31:52
11. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 94:14 + 34:36
12. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 94:24 + 34:46
13. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň 99:42 + 40:04
14. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 109:16 + 49:38
D60B
4.60 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:40
2. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 54:54 + 6:14
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 55:11 + 6:31
4. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:29 + 6:49
5. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 57:32 + 8:52
6. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 57:45 + 9:05
7. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 60:22 + 11:42
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 63:05 + 14:25
9. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 64:34 + 15:54
10. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:07 + 16:27
11. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 65:13 + 16:33
12. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 65:29 + 16:49
13. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 65:51 + 17:11
14. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 67:09 + 18:29
15. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 68:06 + 19:26
16. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 68:11 + 19:31
17. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 69:41 + 21:01
18. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:16 + 21:36
19. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 73:51 + 25:11
20. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 76:38 + 27:58
21. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 76:51 + 28:11
22. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 81:07 + 32:27
23. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 83:47 + 35:07
24. Patáková Mária KSH5751 OB Kašperské Hory 91:39 + 42:59
D65B
3.86 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 44:11
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 55:50 + 11:39
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 60:28 + 16:17
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:10 + 16:59
5. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 62:44 + 18:33
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 68:32 + 24:21
7. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 69:43 + 25:32
8. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 72:38 + 28:27
Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering DISK
D70B
2.97 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:39
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 41:12 + 0:33
3. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 45:31 + 4:52
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 50:13 + 9:34
4. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 50:13 + 9:34
6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 50:31 + 9:52
7. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 75:27 + 34:48
D75B
2.97 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 42:46
H10C
2.36 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 21:23
2. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:00 + 0:37
3. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 22:22 + 0:59
4. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:50 + 1:27
5. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 24:30 + 3:07
6. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 26:13 + 4:50
7. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 26:44 + 5:21
8. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:54 + 6:31
9. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 28:25 + 7:02
10. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 28:43 + 7:20
11. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 29:10 + 7:47
12. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 29:46 + 8:23
13. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 30:55 + 9:32
14. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 31:43 + 10:20
15. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 31:49 + 10:26
16. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 37:45 + 16:22
17. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 39:39 + 18:16
18. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:53 + 19:30
19. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 42:40 + 21:17
20. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:07 + 24:44
21. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 49:36 + 28:13
22. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 54:03 + 32:40
23. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 54:24 + 33:01
24. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 55:16 + 33:53
Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H12C
2.97 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 21:44
2. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:26 + 0:42
3. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 24:57 + 3:13
4. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 28:02 + 6:18
5. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:09 + 6:25
6. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 29:00 + 7:16
7. Zrník Tomáš OSN0606 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:01 + 7:17
8. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:35 + 9:51
9. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 32:09 + 10:25
10. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 34:10 + 12:26
11. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 36:39 + 14:55
12. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 38:14 + 16:30
13. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 39:18 + 17:34
14. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 39:59 + 18:15
15. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 41:49 + 20:05
16. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 43:28 + 21:44
17. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 49:31 + 27:47
18. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 50:43 + 28:59
19. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 52:57 + 31:13
20. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 90:18 + 68:34
H14B
5.79 km, 165 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 40:26
2. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 2:03
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:14 + 2:48
4. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 44:21 + 3:55
5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 45:31 + 5:05
6. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 46:15 + 5:49
7. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 46:28 + 6:02
7. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 46:28 + 6:02
9. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 46:35 + 6:09
10. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 47:00 + 6:34
11. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 6:35
12. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:39 + 7:13
13. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 48:20 + 7:54
14. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 48:46 + 8:20
15. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 8:36
16. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 49:08 + 8:42
17. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:05 + 9:39
18. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 50:50 + 10:24
19. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:46 + 11:20
20. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 54:05 + 13:39
21. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 55:05 + 14:39
22. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 14:47
23. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 55:14 + 14:48
24. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:25 + 14:59
25. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 55:32 + 15:06
26. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 55:55 + 15:29
27. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 55:56 + 15:30
28. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 56:05 + 15:39
29. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 56:49 + 16:23
30. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 56:57 + 16:31
31. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 57:13 + 16:47
32. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 57:20 + 16:54
33. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 57:26 + 17:00
34. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 57:29 + 17:03
35. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 57:45 + 17:19
36. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 58:25 + 17:59
37. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 58:50 + 18:24
38. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 59:00 + 18:34
39. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 59:07 + 18:41
40. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 59:11 + 18:45
41. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 60:58 + 20:32
42. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 61:01 + 20:35
43. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 61:13 + 20:47
44. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 61:23 + 20:57
45. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 61:24 + 20:58
46. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 62:03 + 21:37
47. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 62:20 + 21:54
48. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:22 + 22:56
49. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 63:24 + 22:58
50. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 64:24 + 23:58
51. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 64:30 + 24:04
52. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 65:11 + 24:45
53. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 66:20 + 25:54
54. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 67:10 + 26:44
55. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 67:17 + 26:51
56. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 68:02 + 27:36
57. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 68:58 + 28:32
58. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:03 + 28:37
59. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 69:07 + 28:41
60. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 70:37 + 30:11
61. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 72:12 + 31:46
62. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 77:25 + 36:59
63. Šácha Václav DOR0410 OK Dobříš 78:33 + 38:07
64. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 79:01 + 38:35
65. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 79:15 + 38:49
66. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 80:45 + 40:19
67. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 81:02 + 40:36
68. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 81:16 + 40:50
69. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 81:50 + 41:24
70. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 81:52 + 41:26
71. Janas Adam PGP0404 SK Praga 82:57 + 42:31
72. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 89:09 + 48:43
73. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 91:31 + 51:05
74. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 95:09 + 54:43
75. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 98:52 + 58:26
76. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 100:29 + 60:03
77. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 104:33 + 64:07
H16A
6.94 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 46:14
2. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:05 + 0:51
3. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 49:33 + 3:19
4. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 50:49 + 4:35
5. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 50:56 + 4:42
6. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 51:29 + 5:15
7. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 52:26 + 6:12
8. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 54:38 + 8:24
9. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 55:14 + 9:00
10. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 55:49 + 9:35
11. Milán Tomáš ZBM0111 SK Žabovřesky Brno 55:50 + 9:36
12. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 56:00 + 9:46
13. Féder Medard LCE0111 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:02 + 9:48
14. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:10 + 9:56
15. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 56:41 + 10:27
16. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 56:43 + 10:29
17. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 56:44 + 10:30
18. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 57:12 + 10:58
19. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 57:41 + 11:27
20. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 58:12 + 11:58
21. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 58:42 + 12:28
22. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 59:53 + 13:39
23. Šmol David DOK0100 OK Doksy 60:34 + 14:20
24. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 60:58 + 14:44
25. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 61:15 + 15:01
26. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:35 + 15:21
27. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 61:49 + 15:35
28. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 62:49 + 16:35
29. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:34 + 19:20
30. Janas Petr PGP0200 SK Praga 69:15 + 23:01
31. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 91:30 + 45:16
32. Grebík Radim ASU0101 Magnus Orienteering 96:04 + 49:50
33. Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice 120:55 + 74:41
Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec DISK
Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno DISK
Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H16B
5.97 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 41:49
2. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 42:54 + 1:05
3. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:45 + 3:56
4. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 46:08 + 4:19
5. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 46:48 + 4:59
6. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 47:14 + 5:25
7. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 47:32 + 5:43
8. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 47:51 + 6:02
9. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 48:20 + 6:31
10. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 52:11 + 10:22
11. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 52:16 + 10:27
12. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 52:23 + 10:34
13. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 53:15 + 11:26
14. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 53:31 + 11:42
15. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 53:33 + 11:44
16. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 54:12 + 12:23
17. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 54:13 + 12:24
18. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 54:47 + 12:58
19. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:31 + 13:42
20. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 56:03 + 14:14
21. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 59:36 + 17:47
22. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 59:49 + 18:00
23. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 61:00 + 19:11
24. Mejsnar Jaroslav VRL0202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:29 + 19:40
25. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 61:41 + 19:52
26. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 20:55
27. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 63:36 + 21:47
28. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 63:40 + 21:51
29. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 64:04 + 22:15
30. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 66:07 + 24:18
31. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:11 + 25:22
32. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:45 + 25:56
33. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:28 + 30:39
34. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 76:11 + 34:22
35. Puchalský Jan VSP0101 USK Praha 79:40 + 37:51
36. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 82:47 + 40:58
37. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem, 89:37 + 47:48
38. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 97:18 + 55:29
39. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 104:29 + 62:40
Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H18A
8.59 km, 450 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 62:07
2. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 62:56 + 0:49
3. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 63:17 + 1:10
4. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 63:35 + 1:28
5. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:39 + 2:32
6. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 67:42 + 5:35
7. Horčička Vít STE9919 SK SKI-OB Šternberk 67:53 + 5:46
8. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 70:54 + 8:47
9. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:11 + 9:04
10. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:36 + 9:29
11. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 72:03 + 9:56
12. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 72:40 + 10:33
13. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 72:46 + 10:39
14. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 73:05 + 10:58
15. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 73:25 + 11:18
16. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 74:25 + 12:18
17. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 75:52 + 13:45
18. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 76:22 + 14:15
19. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 78:11 + 16:04
20. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:05 + 16:58
21. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:45 + 17:38
22. Vítek Karel PGP9904 SK Praga 80:55 + 18:48
23. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 81:58 + 19:51
24. Kroul Josef KSU0044 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:21 + 22:14
25. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 84:43 + 22:36
26. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:00 + 22:53
27. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 85:34 + 23:27
28. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 87:03 + 24:56
29. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 87:04 + 24:57
30. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 88:48 + 26:41
31. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 103:36 + 41:29
32. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem, 105:16 + 43:09
33. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 108:46 + 46:39
Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno DISK
Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň DISK
Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava DISK
Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK
H18B
6.54 km, 280 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 52:48
2. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 55:13 + 2:25
3. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 56:59 + 4:11
4. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:45 + 5:57
5. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 59:10 + 6:22
6. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 61:52 + 9:04
7. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:03 + 11:15
8. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 64:37 + 11:49
9. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 65:20 + 12:32
10. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:45 + 12:57
11. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 67:41 + 14:53
12. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 67:53 + 15:05
13. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 68:00 + 15:12
14. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 68:24 + 15:36
15. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 68:59 + 16:11
16. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 70:01 + 17:13
17. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 73:08 + 20:20
18. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 92:11 + 39:23
Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
H20A
9.95 km, 500 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8529
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:45 9389
2. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 67:31 + 2:46 9017
3. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 69:46 + 5:01 8715
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 70:36 + 5:51 8603
5. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 71:12 + 6:27 8523
6. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 72:11 + 7:26 8391
7. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 72:17 + 7:32 8378
8. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 72:34 + 7:49 8339
9. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 73:45 + 9:00 8181
10. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 75:09 + 10:24 7993
11. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 76:06 + 11:21 7865
12. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 77:33 + 12:48 7671
13. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 78:11 + 13:26 7585
13. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 78:11 + 13:26 7585
15. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 81:19 + 16:34 7165
16. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 82:06 + 17:21 7060
17. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 84:58 + 20:13 6675
18. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:31 + 20:46 6601
19. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 85:56 + 21:11 6545
20. Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové 86:26 + 21:41 6478
21. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:37 + 23:52 6185
22. Novák Aleš PGP9808 SK Praga 90:09 + 25:24 5979
23. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 91:49 + 27:04 5755
24. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:51 + 29:06 5482
25. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 102:03 + 37:18 4382
26. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:22 + 40:37 3936
27. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 109:18 + 44:33 3408
Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc DISK 0
Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava DISK 0
H20B
8.00 km, 460 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4788
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:09 5354
2. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 82:10 + 6:01 4975
3. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 83:25 + 7:16 4896
4. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 88:46 + 12:37 4559
5. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 89:15 + 13:06 4529
6. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 90:40 + 14:31 4439
7. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 90:47 + 14:38 4432
8. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 100:41 + 24:32 3809
9. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:05 + 29:56 3468
10. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 106:07 + 29:58 3466
11. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 108:52 + 32:43 3293
12. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 116:06 + 39:57 2838
H21E
14.06 km, 670 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9273
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 88:56 10169
2. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 92:05 + 3:09 9833
3. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 95:20 + 6:24 9486
4. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 95:36 + 6:40 9457
5. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 95:58 + 7:02 9418
6. Andersson Jakob 14S0000 OK Linné 96:11 + 7:15
7. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 96:20 + 7:24 9379
8. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 96:37 + 7:41 9349
9. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 99:59 + 11:03 8990
9. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 99:59 + 11:03 8990
11. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 100:14 + 11:18 8963
12. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 100:37 + 11:41 8922
13. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 100:40 + 11:44 8917
14. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 101:32 + 12:36 8824
15. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 102:28 + 13:32 8725
16. Simkovics Erik 13A0000 OLC Wienerwald 103:43 + 14:47
17. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 104:11 + 15:15 8542
18. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 104:24 + 15:28 8518
19. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 105:14 + 16:18 8430
20. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 105:28 + 16:32 8405
21. Šmelík Martin ASU9644 Magnus Orienteering 106:50 + 17:54 8259
22. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 108:08 + 19:12 8120
23. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 109:13 + 20:17 8005
24. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 109:17 + 20:21 7997
25. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 110:52 + 21:56 7828
26. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 111:01 + 22:05 7812
27. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 111:58 + 23:02 7711
28. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 113:48 + 24:52 7515
29. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 114:19 + 25:23 7460
30. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 114:27 + 25:31 7446
31. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 117:44 + 28:48 7096
Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec DISK 0
Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk DISK 0
H21A
11.70 km, 500 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8548
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 81:18 9226
2. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 82:59 + 1:41 9041
3. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 84:08 + 2:50 8916
4. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 84:34 + 3:16 8868
5. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 85:07 + 3:49 8808
6. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 86:50 + 5:32 8620
7. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno 86:54 + 5:36 8613
8. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 87:13 + 5:55 8578
9. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 87:22 + 6:04 8562
10. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 87:36 + 6:18 8536
11. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 87:38 + 6:20 8533
12. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 89:46 + 8:28 8299
13. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 90:42 + 9:24 8197
14. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 91:39 + 10:21 8093
15. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 92:47 + 11:29 7969
16. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 93:11 + 11:53 7925
17. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 93:16 + 11:58 7916
18. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 93:27 + 12:09 7896
19. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 93:42 + 12:24 7869
20. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 93:49 + 12:31 7856
21. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 94:00 + 12:42 7836
22. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 94:07 + 12:49 7823
23. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 94:43 + 13:25 7758
24. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 94:49 + 13:31 7747
25. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 94:51 + 13:33 7743
26. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 94:54 + 13:36 7737
27. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 94:55 + 13:37 7736
28. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 95:25 + 14:07 7681
29. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 95:36 + 14:18 7661
30. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 96:11 + 14:53 7597
31. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 96:23 + 15:05 7575
32. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 96:51 + 15:33 7524
33. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 96:54 + 15:36 7519
34. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 96:56 + 15:38 7515
35. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 96:57 + 15:39 7513
36. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 97:24 + 16:06 7464
37. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 97:27 + 16:09 7458
38. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:44 + 16:26 7427
39. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 97:48 + 16:30 7420
40. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 97:58 + 16:40 7402
41. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 98:46 + 17:28 7314
42. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 99:15 + 17:57 7261
43. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 99:24 + 18:06 7245
44. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 99:39 + 18:21 7218
45. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 100:07 + 18:49 7167
46. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:36 + 19:18 7114
47. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 100:52 + 19:34 7085
48. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 101:02 + 19:44 7066
49. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 101:50 + 20:32 6979
50. Janas Petr PGP7106 SK Praga 102:31 + 21:13 6904
51. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 103:04 + 21:46 6844
52. Kolárik Jan TZL9003 SKOB Zlín 103:34 + 22:16 6789
53. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 108:26 + 27:08 6257
54. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 109:42 + 28:24 6118
55. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 109:58 + 28:40 6089
56. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 113:19 + 32:01 5722
57. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:55 + 33:37 5547
58. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 155:45 + 74:27 1079
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava DISK 0
H21B
10.73 km, 440 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7944
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 76:30 8508
2. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 77:21 + 0:51 8415
3. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:04 + 1:34 8337
4. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 78:57 + 2:27 8241
5. Vištejn Jiří SNA9301 TJ START Náchod 80:31 + 4:01 8070
6. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 84:12 + 7:42 7669
7. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 84:15 + 7:45 7664
8. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 85:01 + 8:31 7580
9. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 86:18 + 9:48 7441
10. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 86:19 + 9:49 7439
11. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 86:33 + 10:03 7413
12. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 88:50 + 12:20 7165
13. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 88:53 + 12:23 7159
13. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 88:53 + 12:23 7159
15. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 89:17 + 12:47 7116
16. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 90:12 + 13:42 7016
17. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 91:44 + 15:14 6849
18. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 91:52 + 15:22 6834
19. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem, 92:07 + 15:37 6807
20. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 92:18 + 15:48 6787
21. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 93:02 + 16:32 6707
22. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 93:08 + 16:38 6696
23. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 93:43 + 17:13 6633
24. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 94:06 + 17:36 6591
25. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 94:25 + 17:55 6556
26. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 94:55 + 18:25 6502
27. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 95:13 + 18:43 6469
28. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:23 + 18:53 6451
29. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 97:04 + 20:34 6268
30. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 97:28 + 20:58 6224
31. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 97:36 + 21:06 6210
32. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 97:51 + 21:21 6182
33. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 98:47 + 22:17 6081
34. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 99:03 + 22:33 6052
35. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 100:05 + 23:35 5939
36. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 101:02 + 24:32 5836
37. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 101:31 + 25:01 5783
38. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:34 + 25:04 5778
39. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 102:20 + 25:50 5694
40. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 102:25 + 25:55 5685
41. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 103:45 + 27:15 5540
42. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 104:35 + 28:05 5449
43. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 104:40 + 28:10 5440
44. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 105:17 + 28:47 5373
45. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 105:56 + 29:26 5302
46. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 106:14 + 29:44 5269
47. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 106:35 + 30:05 5231
48. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 107:09 + 30:39 5170
49. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 107:46 + 31:16 5102
50. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 109:35 + 33:05 4904
51. Nývlt Petr DKP8004 Oddíl OB Kotlářka 110:33 + 34:03 4799
52. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:10 + 34:40 4732
53. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 112:51 + 36:21 4549
54. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 119:39 + 43:09 3808
55. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 120:39 + 44:09 3699
56. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 121:08 + 44:38 3646
57. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 132:17 + 55:47 2432
58. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 141:24 + 64:54 1439
59. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 154:47 + 78:17 0
Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín DISK 0
Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno DISK 0
H21C
9.01 km, 355 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 69:01 5867
2. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:34 + 1:33 5740
3. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 71:15 + 2:14 5684
4. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 78:09 + 9:08 5118
5. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 79:17 + 10:16 5025
6. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:56 + 24:55 3824
7. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 96:20 + 27:19 3627
8. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 100:35 + 31:34 3278
9. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 101:58 + 32:57 3165
10. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 102:11 + 33:10
11. Skalka Jakub 5RX9101 NNN 111:45 + 42:44
12. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 115:13 + 46:12 2078
Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
H35B
8.00 km, 460 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 63:20
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 67:26 + 4:06
3. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:53 + 9:33
4. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:06 + 11:46
5. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 75:24 + 12:04
6. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 75:37 + 12:17
7. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 78:07 + 14:47
8. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 80:21 + 17:01
9. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 80:49 + 17:29
10. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 82:18 + 18:58
11. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 83:26 + 20:06
12. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:54 + 20:34
13. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 85:23 + 22:03
14. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 89:24 + 26:04
15. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 90:38 + 27:18
16. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 90:58 + 27:38
17. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 106:32 + 43:12
18. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 111:30 + 48:10
19. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 114:13 + 50:53
20. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 120:30 + 57:10
21. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 131:53 + 68:33
22. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 150:20 + 87:00
MS Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 76:10 + 12:50
H40B
7.30 km, 300 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 55:19
2. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 57:16 + 1:57
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:11 + 3:52
4. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 60:30 + 5:11
5. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 60:37 + 5:18
6. Průša Michal VSP7310 USK Praha 60:41 + 5:22
7. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 61:34 + 6:15
8. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 64:04 + 8:45
9. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 67:36 + 12:17
10. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 68:43 + 13:24
11. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 69:10 + 13:51
12. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 69:52 + 14:33
13. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 70:03 + 14:44
14. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 70:34 + 15:15
15. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 70:49 + 15:30
16. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 70:55 + 15:36
17. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 70:58 + 15:39
18. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 71:52 + 16:33
19. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 72:06 + 16:47
20. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 74:03 + 18:44
21. Melichar Jan DKP7500 Oddíl OB Kotlářka 74:13 + 18:54
22. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 74:35 + 19:16
23. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 75:05 + 19:46
24. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 75:06 + 19:47
25. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 76:58 + 21:39
26. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 78:23 + 23:04
27. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 81:29 + 26:10
28. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 82:18 + 26:59
29. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 83:58 + 28:39
30. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 84:28 + 29:09
31. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:06 + 29:47
32. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 87:22 + 32:03
33. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 90:19 + 35:00
34. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 92:23 + 37:04
35. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 94:05 + 38:46
36. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 102:09 + 46:50
37. Barták Matěj FSP7500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 118:54 + 63:35
38. Pokorný Stanislav RIC7602 OB Říčany 130:23 + 75:04
39. Puš Roman STH7501 SK Studenec 133:31 + 78:12
40. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 151:16 + 95:57
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering DISK
H45B
7.41 km, 285 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 61:23
2. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 64:51 + 3:28
3. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 65:36 + 4:13
4. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:35 + 5:12
5. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 66:47 + 5:24
6. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 67:01 + 5:38
7. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 68:11 + 6:48
8. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 68:57 + 7:34
9. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 69:20 + 7:57
10. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 69:42 + 8:19
11. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:49 + 10:26
12. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:13 + 10:50
13. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:42 + 11:19
14. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 74:32 + 13:09
15. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 74:44 + 13:21
16. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 76:09 + 14:46
17. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 76:31 + 15:08
18. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:49 + 15:26
19. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 77:18 + 15:55
20. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:46 + 17:23
21. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 79:04 + 17:41
22. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 80:59 + 19:36
22. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 80:59 + 19:36
24. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 81:56 + 20:33
25. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 82:02 + 20:39
26. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 82:06 + 20:43
27. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:53 + 21:30
28. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 86:25 + 25:02
29. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:59 + 27:36
30. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 89:38 + 28:15
31. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:16 + 29:53
32. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 91:33 + 30:10
33. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:52 + 32:29
34. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 98:01 + 36:38
35. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 99:42 + 38:19
36. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:37 + 40:14
37. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 103:21 + 41:58
38. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 108:35 + 47:12
39. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 113:04 + 51:41
40. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 123:35 + 62:12
41. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 124:25 + 63:02
42. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 127:21 + 65:58
43. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 127:41 + 66:18
44. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 166:51 + 105:28
Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka DISK
Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava DISK
Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H50B
7.13 km, 250 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 54:58
2. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 56:11 + 1:13
3. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 57:35 + 2:37
4. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 59:48 + 4:50
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 61:13 + 6:15
6. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 7:15
7. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 62:57 + 7:59
8. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 63:23 + 8:25
9. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 65:34 + 10:36
10. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 68:00 + 13:02
11. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:07 + 13:09
12. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 68:31 + 13:33
13. Semík Jan VSP6507 USK Praha 69:12 + 14:14
14. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 70:50 + 15:52
15. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 70:56 + 15:58
16. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:13 + 16:15
17. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 71:53 + 16:55
18. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:59 + 17:01
19. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 72:05 + 17:07
20. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:24 + 17:26
21. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 72:37 + 17:39
22. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 73:18 + 18:20
23. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 76:12 + 21:14
24. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 76:44 + 21:46
25. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 77:12 + 22:14
26. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 82:42 + 27:44
27. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 84:00 + 29:02
28. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 87:24 + 32:26
29. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 87:44 + 32:46
30. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 90:33 + 35:35
31. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 91:25 + 36:27
32. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 91:56 + 36:58
33. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 126:46 + 71:48
34. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 127:38 + 72:40
Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové DISK
Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H55B
6.36 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 58:09
2. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia Plzeň 62:48 + 4:39
3. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 65:50 + 7:41
4. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 67:08 + 8:59
5. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 67:10 + 9:01
6. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 67:27 + 9:18
7. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 70:26 + 12:17
8. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 73:04 + 14:55
9. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 74:28 + 16:19
10. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 75:57 + 17:48
11. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:11 + 18:02
12. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 79:04 + 20:55
13. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 81:18 + 23:09
14. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:23 + 23:14
15. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 83:06 + 24:57
16. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 83:18 + 25:09
17. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 86:16 + 28:07
18. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:49 + 28:40
19. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 86:59 + 28:50
20. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:52 + 30:43
21. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 89:16 + 31:07
22. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 90:27 + 32:18
23. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 96:00 + 37:51
24. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 97:42 + 39:33
25. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 98:02 + 39:53
26. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 98:59 + 40:50
27. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 99:00 + 40:51
28. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 100:17 + 42:08
29. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 103:05 + 44:56
30. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 107:10 + 49:01
31. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 107:36 + 49:27
32. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 108:50 + 50:41
33. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 111:06 + 52:57
34. Štětina Jiří HCE6100 TJ Hostivice 113:41 + 55:32
35. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 114:16 + 56:07
36. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 115:29 + 57:20
37. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 122:32 + 64:23
38. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň 156:39 + 98:30
H60B
5.84 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 56:39
2. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 57:05 + 0:26
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 58:01 + 1:22
4. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:20 + 2:41
5. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 59:31 + 2:52
6. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:54 + 4:15
7. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 61:40 + 5:01
8. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 64:38 + 7:59
9. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 65:43 + 9:04
10. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 67:38 + 10:59
11. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 71:16 + 14:37
12. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 85:25 + 28:46
13. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 129:23 + 72:44
Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice DISK
Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha DISK
H65B
5.39 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 49:22
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 51:50 + 2:28
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 52:15 + 2:53
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 54:56 + 5:34
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:29 + 9:07
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 60:57 + 11:35
7. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 62:43 + 13:21
8. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 66:30 + 17:08
9. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 68:02 + 18:40
10. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:09 + 20:47
11. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 76:45 + 27:23
12. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 80:55 + 31:33
13. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:30 + 32:08
14. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 82:05 + 32:43
15. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 87:48 + 38:26
16. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 90:35 + 41:13
17. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 95:59 + 46:37
18. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 96:28 + 47:06
19. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 99:22 + 50:00
20. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 102:23 + 53:01
21. Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha 131:22 + 82:00
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK
H70B
4.44 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:19
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 52:28 + 7:09
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:21 + 10:02
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 57:16 + 11:57
5. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 57:30 + 12:11
6. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 59:08 + 13:49
7. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:28 + 16:09
8. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 61:52 + 16:33
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 62:30 + 17:11
10. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 64:11 + 18:52
11. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 65:11 + 19:52
12. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 74:18 + 28:59
13. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 79:20 + 34:01
14. Aschermann Michal DOR4400 OK Dobříš 79:30 + 34:11
15. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 80:02 + 34:43
16. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 80:42 + 35:23
17. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 82:48 + 37:29
18. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 83:02 + 37:43
19. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 89:34 + 44:15
20. Dvořák Jaromír PGP4601 SK Praga 90:47 + 45:28
H75B
3.86 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 45:47
2. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 63:24 + 17:37
3. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 66:16 + 20:29
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 66:49 + 21:02
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 66:52 + 21:05
6. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 67:26 + 21:39
7. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 73:40 + 27:53
H80B
2.97 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 40:28
T3
3.33 km, 95 m, 10 kontrol
<
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 32:26
2. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem, 32:54 + 0:28
3. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 33:28 + 1:02
4. Němeček Jan