Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
3.00 km, 85 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 100 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 100 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 100 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 100 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 100 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 100 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 100 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 100 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 100 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 100 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 100 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 100 Kč
TZL0653 Florešová Hana SKOB Zlín C 2121122 130 Kč
ASU06XX Šimková Aneta Magnus Orienteering 0 130 Kč
ASU06ZZ Šimková Sára Magnus Orienteering 0 130 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 130 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 130 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 130 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 100 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 130 Kč
4.30 km, 125 m, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 100 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 100 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 100 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 100 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 100 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7209281 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 100 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 100 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 130 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 200 Kč
6.00 km, 190 m, 12 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 200 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 200 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 200 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 200 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 200 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 200 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 200 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 200 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 200 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 200 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 200 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 200 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 200 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 200 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 200 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 200 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 200 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 200 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 200 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 200 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 200 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 200 Kč
84S0250 Weissová Ľuboslava (SVK) Akademik TU Košice 2032149 200 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 200 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 200 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 200 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 200 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 200 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 200 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 200 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 200 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 200 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 260 Kč
4.90 km, 155 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 180 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 180 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 180 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 180 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 180 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 180 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 180 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 180 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 180 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 180 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 180 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 180 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 180 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 180 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 180 Kč
7.00 km, 210 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 200 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 200 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 200 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 200 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 200 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 200 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 200 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 200 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 200 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 200 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 200 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 200 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 200 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 200 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 200 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 260 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 260 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 260 Kč
5.60 km, 140 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 180 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 180 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 180 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 180 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 230 Kč
7.70 km, 245 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 200 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 200 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 200 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 200 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 200 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 200 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 200 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 200 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 200 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 200 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 200 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 8435207 200 Kč
6.10 km, 220 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 180 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 180 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660446 180 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 180 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 180 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 180 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 180 Kč
10.40 km, 370 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 200 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 200 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 200 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 200 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 200 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 200 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 200 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 200 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 200 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 8660431 200 Kč
ZBM8954 2155 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 200 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 200 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 200 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 200 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 200 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 200 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 200 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 200 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 200 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 200 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2011864 200 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 200 Kč
LPU9757 23043 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 200 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 200 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 200 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 200 Kč
PHK8951 865 Štěrbová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 260 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 200 Kč
8.60 km, 250 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 200 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 200 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 200 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 200 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 200 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 200 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 200 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 200 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno R 330625 200 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 200 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 200 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 200 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 200 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 200 Kč
8.00 km, 240 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 200 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 200 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 200 Kč
LCE9361 Kavánková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 7204981 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 200 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 200 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 200 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 200 Kč
6.60 km, 160 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 200 Kč
39S9450 Molnárová Monika (SVK) KOBRA Bratislava 8122122 200 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 200 Kč
LCE0057 Šrámková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 2127646 200 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 200 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 200 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 200 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 200 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 200 Kč
7.20 km, 245 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 180 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 180 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 180 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 180 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 180 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 180 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 180 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 230 Kč
6.60 km, 190 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 180 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 180 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 180 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 180 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 180 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 180 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 2121121 180 Kč
LCE7451 Vavrysová Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636196 180 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 180 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 180 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 180 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 180 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 180 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 180 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 180 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 230 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 230 Kč
5.50 km, 180 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 180 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 180 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 180 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 180 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 180 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 180 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 180 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 180 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 230 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 360 Kč
4.90 km, 160 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 180 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 180 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 180 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 180 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 180 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 180 Kč
84S6450 Mušinská Eva (SVK) Akademik TU Košice 2032145 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 180 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 230 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 230 Kč
4.70 km, 165 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 180 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 180 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 230 Kč
4.20 km, 130 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 130 Kč
3.80 km, 115 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 170 Kč
3.50 km, 110 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 130 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 130 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 260 Kč
3.20 km, 95 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 100 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 100 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 100 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 100 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 100 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 100 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 100 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 100 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 100 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 100 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 100 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 100 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 100 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 100 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 100 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 100 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 100 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 130 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 224899 130 Kč
5.00 km, 120 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 100 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 100 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 100 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 100 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 100 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 100 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 8660411 100 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín B 2126239 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 100 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 130 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 130 Kč
GIG0500 Dzik Ondřej GIGANT Orienteering 2073669 200 Kč
8.10 km, 250 m, 13 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 200 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 200 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 200 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 200 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 200 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 200 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 200 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 200 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 200 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 200 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 200 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 200 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 200 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 200 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 200 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 200 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 200 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 200 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 200 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 200 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 200 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 200 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 200 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 200 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 200 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 200 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 200 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 200 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 200 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 200 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 260 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 400 Kč
6.70 km, 160 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 180 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 180 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 180 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 180 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 180 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 180 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 180 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 180 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 180 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 180 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 180 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 180 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 180 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 180 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 180 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 180 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 180 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 180 Kč
9.80 km, 325 m, 20 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 200 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 200 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 200 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 200 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 200 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 200 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 200 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 200 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 200 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 200 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 200 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 200 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 200 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 200 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 200 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 200 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 200 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 200 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 200 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 200 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 260 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2045678 260 Kč
84S0100 Kurák Michal (SVK) Akademik TU Košice 2051399 260 Kč
7.50 km, 265 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 180 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 180 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 180 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 180 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
11.40 km, 430 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 200 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 200 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 200 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 200 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 200 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 200 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk R 8656558 200 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 200 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 200 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 200 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 200 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 200 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 200 Kč
ZBM9911 Svoboda Michael SK Žabovřesky Brno C 0 200 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 200 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 260 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 260 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 200 Kč
8.30 km, 275 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 180 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 7209362 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 180 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 360 Kč
15.20 km, 570 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(50)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8911 18456 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 200 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 200 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 200 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 200 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 200 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 200 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 200 Kč
KAM9203 14032 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 200 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 200 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 200 Kč
PHK9001 33953 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 200 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 200 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 200 Kč
KSU7945 19821 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 200 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 200 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 200 Kč
ZBM8707 7622 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 200 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 200 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 200 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 200 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 200 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 200 Kč
KSU9202 19803 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 200 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 200 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 200 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 200 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 200 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 200 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 200 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 200 Kč
SHK9701 33399 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 200 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 200 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 200 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 200 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2095924 200 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 260 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 260 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 200 Kč
ASU9547 20191 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 200 Kč
ASU9348 13927 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 200 Kč
12.80 km, 360 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 200 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 200 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 8656669 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 200 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 200 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8660443 200 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 200 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 200 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 260 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 260 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 260 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 260 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 260 Kč
10.50 km, 300 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 200 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 200 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 200 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 200 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 200 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 200 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 200 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 200 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 260 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 400 Kč
7.60 km, 215 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 200 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 200 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 200 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 200 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 200 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 200 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 200 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 260 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 260 Kč
9.20 km, 295 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 180 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 180 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 180 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 180 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 180 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 180 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 180 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 180 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 8656634 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 180 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 180 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 180 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 230 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 230 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 360 Kč
8.60 km, 245 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 180 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 180 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 180 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 180 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 180 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 180 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 180 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 180 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 180 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 180 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 180 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 180 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 180 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 230 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 230 Kč
GIG7600 Dzik Martin GIGANT Orienteering C 2019231 360 Kč
7.90 km, 215 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 180 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 180 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 180 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 180 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 180 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 180 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 180 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 180 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 52778 180 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 180 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 180 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 180 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 180 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 180 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 180 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 180 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 230 Kč
7.50 km, 210 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 180 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 180 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 180 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 180 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 180 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 180 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 180 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 180 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 180 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 180 Kč
84S6000 Pollák Jozef (SVK) Akademik TU Košice 920651 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 180 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 180 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 515149 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 180 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 180 Kč
ZBM6526 Mlynárik Peter SK Žabovřesky Brno C 876002 230 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 230 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 230 Kč
6.50 km, 175 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 180 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 180 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 180 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 180 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 180 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 180 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 180 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 180 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 180 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 230 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 180 Kč
5.60 km, 170 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 130 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 130 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 130 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 130 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 130 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 130 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 130 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 130 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 170 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 170 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 170 Kč
5.00 km, 155 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 130 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 130 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 130 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 130 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 170 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 260 Kč
4.50 km, 155 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 130 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 130 Kč
4.20 km, 145 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 130 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 130 Kč
3.80 km, 120 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 130 Kč
3.00 km, 120 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 100 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 100 Kč
3KC4700 Matušková Kateřina Matušková zapůjčit 110 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 100 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 100 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Žabovřesky Brno C 2094532 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 100 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 100 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 100 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 100 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 100 Kč
ASUXXZZ Šimková Eva Magnus Orienteering 0 100 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 100 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 100 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 100 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 100 Kč
KSU Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100 Kč
4.90 km, 180 m, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 100 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 100 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 2027246 100 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 100 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 100 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
KSU9090 Buiová Andrea Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446450 100 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 100 Kč
SHK9150 Mervartová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 897388 100 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 100 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 100 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 100 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 100 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 100 Kč
5QC0001 Klumpar Filip Neregistrovaní - Klumpar 100 Kč
SSU7301 Heiser Kamil SK Severka Šumperk C 52553 100 Kč
celkem přihlášených: 882, vklad: 154810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.