Logo

Přihlášky závodu: Interkompas 47

Datum:
27.08.2021
Místo konání:
Staré Město pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     ODHL     P     T    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 Ano Ano Ano 360 Kč
0090004 Janečková Eliška 009 - PBK 65478912 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1250 Růžičková Zuzana Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2051883 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano 360 Kč
LME1350 Straková Nora SK Los Mělník C 416325 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 Ano Ano Ano 360 Kč
KTI1150 Skoumalová Lucie Klub orientačních sportů Tišnov Ano Ano Ano 360 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 Ano Ano Ano 360 Kč
STA1254 Šimotová Anna OK Střelka Ano Ano Ano 360 Kč

D10

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano 360 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 Ano Ano Ano 360 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 Ano Ano Ano 360 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 8112161 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 Ne Ano Ano 260 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 360 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8109400 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 Ano Ano Ano 360 Kč

D12

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 8482073 Ano Ano Ano 360 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 Ano Ano Ano 360 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2139494 Ano Ano Ano 360 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 8482112 Ano Ano Ano 360 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 Ano Ano Ano 360 Kč
STA1051 Vaníčková Nikola OK Střelka C Ano Ano Ano 360 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB1051 Jelínková Mariana OB České Budějovice C 426364 Ano Ano Ano 360 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 Ano Ano Ano 360 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 Ano Ano Ano 360 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ne Ano 260 Kč
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 Ano Ano Ano 360 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 Ano Ano Ano 360 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM1451 Zvarová Anežka SK Žabovřesky Brno C Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 Ano Ano Ano 360 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 Ano Ano Ano 360 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 886294 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 Ano Ano Ano 360 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano 360 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 2064782 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 Ano Ano Ano 360 Kč
12A0950 Beck Maria (AUT) Naturfreunde Wien 8120609 Ano Ano Ano 360 Kč
12A1050 Buschek Matilda (AUT) Naturfreunde Wien 8020700 Ano Ano Ano 360 Kč
12A1150 Skern Anna (AUT) Naturfreunde Wien 2103534 Ano Ano Ano 360 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 Ano Ano Ano 360 Kč
STA0954 Šimotová Elen OK Střelka Ano Ano Ano 360 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2019554 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 Ano Ano Ano 450 Kč

D14

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 Ano Ano Ano 360 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 Ano Ano Ano 360 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 Ano Ano Ano 360 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2419936 Ano Ano Ano 360 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0850 Melicharová Rozálie SOS Jindřichův Hradec C 8113522 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 Ano Ano Ano 360 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 8033247 Ano Ano Ano 360 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 8022651 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2419923 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 450 Kč

D16

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 Ano Ano Ano 550 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 8003591 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 Ne Ano Ano 380 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 8033281 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast A 8226328 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 Ano Ano Ano 650 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 Ano Ano Ano 650 Kč

D18

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8482108 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ano Ano Ano 550 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 Ano Ano Ano 550 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 Ano Ano Ano 550 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM8951 Mádlová Věra TJ Spartak 1. brněnská C 995814 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 7210403 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 8033223 Ano Ano Ano 550 Kč
12A0050 Kastner Ylvi (AUT) Naturfreunde Wien 8250600 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 Ne Ano Ano 380 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano 650 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 Ne Ne Ano 190 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 88660383 Ano Ano Ano 550 Kč
0200001 Hříchová Jana 020 - Rokycany zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany C 2031355 Ano Ano Ano 550 Kč
0130001 Ščehovičová Zuzana 013 - Ekonóm Banská Bystrica 305982 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR9151 Kulichová Zuzana OOB Třebíč C 8517352 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 Ano Ano Ano 550 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 550 Kč
12A8800 Rosenauer Maria (AUT) Naturfreunde Wien 8200482 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA7852 Kutáčová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava C 8033293 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 51774 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9163 Oľhavová Hana SK Praga C 416555 Ne Ano Ano 460 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano 550 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ano Ano Ano 550 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 Ano Ano Ano 550 Kč
0090003 Janečková Markéta 009 - PBK 8033270 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 Ano Ano Ano 550 Kč
VTA7951 Rybáková Radka SC vebr-sport C 2025210 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 Ano Ano Ano 650 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 8660539 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7854 Jelínková Petra OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 Ano Ano Ano 550 Kč
0060002 Zýková Martina 006 - Špekouni 887905 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ne Ano 380 Kč
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 8014554 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 Ne Ano Ano 380 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 Ano Ano Ano 550 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM7954 Dohnalová Květa SK Žabovřesky Brno C 2144067 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 Ano Ano Ano 550 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 8013864 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 550 Kč
KTI7750 Skoumalová Barbora Klub orientačních sportů Tišnov Ano Ano Ano 550 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 Ano Ano Ano 550 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 Ne Ano Ano 380 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 2419968 Ano Ano Ano 550 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 550 Kč
0010002 Tomandlová Radka 001 - NOK HoRa 2099521 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 550 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL7352 Vrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 550 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 550 Kč
46A6850 Eschlboeck Gudrun (AUT) OL Naturfreunde Linz 8445522 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6901 Bonek Claudia (AUT) Naturfreunde Wien 8150669 Ano Ano Ano 550 Kč
12A9950 Kastner Barbara (AUT) Naturfreunde Wien 8105105 Ano Ano Ano 550 Kč
12A7550 Skern Marina (AUT) Naturfreunde Wien 8010775 Ano Ano Ano 550 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ne 460 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 Ne Ano Ne 230 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 8004042 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 550 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 550 Kč
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 550 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 550 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 550 Kč
0070001 Zámečníková Jitka 007 - NEREG. Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 Ano Ano Ano 550 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 Ano Ano Ano 550 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ano Ano Ano 550 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ano Ano Ano 550 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6750 Biel-Pretting Renate (AUT) Naturfreunde Wien 8030967 Ano Ano Ano 550 Kč
12A7000 Wolfram Sabine (AUT) Naturfreunde Wien 1500222 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ano Ne Ne 190 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 Ano Ano Ano 650 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 Ano Ano Ano 650 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano 650 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 7209288 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 7210880 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6351 Galíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 49658 Ano Ano Ano 550 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM6666 Tomanová Elena SK Žabovřesky Brno C 2075673 Ano Ano Ano 550 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 Ano Ano Ano 550 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 550 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 550 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 550 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6250 Hilbert Sabine (AUT) Naturfreunde Wien 8261062 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6604 Hofstätter Sabine (AUT) Naturfreunde Wien 8181264 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 Ano Ano Ano 550 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 360 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 360 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 360 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 360 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 360 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 360 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 360 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 360 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 Ano Ano Ano 360 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka 2118113 Ano Ano Ano 360 Kč
STA1401 Vaníček Robin OK Střelka Ano Ano Ano 360 Kč
STA1201 Vaníček Štěpán OK Střelka Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 360 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 Ano Ano Ano 360 Kč
0060004 Zýka Erik 006 - Špekouni 887921 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 Ano Ano Ano 360 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 360 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 Ano Ano Ano 360 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 Ano Ano Ano 360 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C Ne Ano Ano 260 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 360 Kč

H10

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 Ano Ano Ano 360 Kč
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2001934 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP1200 Arnošt Daniel USK Praha C 51648 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 Ano Ano Ano 360 Kč
0050002 Bartoloměj Mikeš 005 - Mikeš zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany C 2419902 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 360 Kč
0060003 Zýka Prokop 006 - Špekouni 7209803 Ano Ano Ano 360 Kč
0090002 Janeček Tomáš 009 - PBK 8648577 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210855 Ano Ano Ano 360 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 Ano Ano Ano 360 Kč
0170002 Imriska Adam 017 - (AUT) Naturfreunde Wien 1982118 Ne Ano Ano 260 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 8053367 Ano Ano Ano 360 Kč

H12

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 Ano Ano Ano 360 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C Ano Ano Ano 360 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 Ano Ano Ano 360 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 2044898 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210401 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR0905 Dokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420004 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210084 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 Ano Ano Ano 360 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 8022661 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 Ano Ano Ano 360 Kč

H14

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano 360 Kč
STA0703 Hruška Tadeáš OK Střelka C Ano Ano Ano 360 Kč
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118111 Ano Ano Ano 360 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB0804 Jelínek Šimon OB České Budějovice C 426362 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 8109334 Ano Ano Ano 360 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno B 2092386 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 Ano Ano Ano 360 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 Ne Ano Ano 260 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno B 8660380 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 8014566 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH0805 Těthal Josef SOS Jindřichův Hradec C 2260168 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 Ano Ano Ano 360 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek B 8013905 Ano Ano Ano 360 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8226427 Ano Ano Ano 360 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 Ano Ano Ano 360 Kč
12A0800 Kolar Fabian (AUT) Naturfreunde Wien 8400078 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 Ano Ano Ano 450 Kč

H16

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 Ano Ano Ano 550 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2118115 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř A 8226396 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast B 2115707 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 Ne Ne Ano 190 Kč
ZBM0513 Dvořáček Michal SK Žabovřesky Brno C 8517357 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek A 8014482 Ne Ano Ne 190 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 Ano Ano Ano 550 Kč

H18

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany A 8226426 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 Ano Ano Ne 380 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 Ano Ano Ne 380 Kč
ZAK0404 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448931 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 Ano Ano Ne 380 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8013922 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 Ano Ano Ano 550 Kč
12A0400 Buschek Anton (AUT) Naturfreunde Wien 8230404 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ano Ano Ano 550 Kč
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 Ano Ano Ano 550 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 Ne Ano Ano 380 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 Ano Ano Ano 550 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč A 8109391 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9305 Toman Viktor SK Praga C 8140923 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 Ano Ano Ano 550 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 Ano Ano Ano 550 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 8660448 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 8202202 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 Ano Ano Ano 550 Kč
12A9800 Kastner Nicolas (AUT) Naturfreunde Wien 8023456 Ano Ano Ano 550 Kč
12A1700 Bonek Jannis (AUT) Naturfreunde Wien 8100799 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov 8007187 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ne 460 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 Ano Ano Ne 460 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 Ne Ano Ano 460 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 Ano Ano Ano 0 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 8180410 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano 550 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 8516452 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov A 2108873 Ano Ano Ano 550 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8917 Dudík Petr OOB TJ Turnov C 52870 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM8509 Pauschek Karel TJ Spartak 1. brněnská C 8660430 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8113526 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 Ano Ano Ano 550 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR0103 Lác Jan Ladislav OK Dobříš C 7205018 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 Ano Ano Ano 550 Kč
0130002 Gajdoš Martin 013 - Ekonóm Banská Bystrica 2039802 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAK9800 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 7200544 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ne Ne Ano 190 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 Ano Ano Ano 550 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 550 Kč
0170001 Imriska Samuel 017 - (AUT) Naturfreunde Wien 8180182 Ne Ano Ano 380 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 Ano Ano Ano 550 Kč
12A7700 Kolar Hannes (AUT) Naturfreunde Wien 8000045 Ano Ano Ano 550 Kč
12A7701 Obernberger Michael (AUT) Naturfreunde Wien 8400684 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 Ano Ano Ano 550 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 550 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 Ano Ano Ano 550 Kč
STA7801 Vaníček Ondřej OK Střelka C 2139483 Ano Ano Ano 550 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029215 Ano Ano Ano 550 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA8101 Kozel Jiří SKOB Slaný C Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2419966 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8005 Dohnal Pavel SK Žabovřesky Brno C 2039117 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. brněnská C 52034 Ano Ano Ano 550 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C Ne Ano Ano 380 Kč
0090005 Janeček Petr 009 - PBK 8226347 Ano Ne Ano 380 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava C 2127647 Ano Ano Ano 550 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 Ano Ano Ano 550 Kč
0010001 Tomandl Jan 001 - NOK HoRa 2090861 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6733 Florian Michal KOS TJ Tesla Brno C 232033 Ano Ano Ano 550 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 8226334 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 Ano Ano Ano 550 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 8116820 Ano Ano Ano 550 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6900 Hilbert Josef (AUT) Naturfreunde Wien 8210169 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6902 Kastner Boris (AUT) Naturfreunde Wien 8333445 Ano Ano Ano 550 Kč
12A7101 Waldhäusl Wolfgang (AUT) Naturfreunde Wien 8000039 Ano Ano Ano 550 Kč
12A7100 Kroupa Günther (AUT) Naturfreunde Wien 8180471 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ano Ano Ano 650 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 Ano Ano Ano 650 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 Ano Ano Ano 550 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano 550 Kč
0040001 Pavel Radek 004 - MOV 1403416 Ano Ano Ano 550 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2108861 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 Ano Ano Ano 550 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 550 Kč
0060001 Zýka Vít 006 - Špekouni 8116768 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ne Ano 380 Kč
0070002 Zámečník Pavel 007 - NEREG. Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano 550 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano 550 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 Ano Ano Ano 550 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 8660551 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 Ano Ano Ano 550 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6700 Buschek Michael (AUT) Naturfreunde Wien 993103 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 Ano Ano Ano 650 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 550 Kč
OTK5700 Krajča Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53370 Ano Ano Ano 550 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ne 380 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 Ano Ano Ano 550 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 550 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 550 Kč
0110001 Kniebügl Anton 011 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano 550 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano 550 Kč
46A6500 Eschlboeck Rainer (AUT) OL Naturfreunde Linz 8303040 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 Ano Ano Ano 550 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 550 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 550 Kč
PCB6101 Hošek Lubomír SKP České Budějovice C 8676101 Ano Ano Ano 550 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 8022348 Ne Ano Ne 190 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 550 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6401 Biel Axel (AUT) Naturfreunde Wien 8221164 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6400 Bonek Peter (AUT) Naturfreunde Wien 8040164 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6606 Grill Michael (AUT) Naturfreunde Wien 8400092 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP6401 Chvojka Zbyšek Oddíl OB Kotlářka C 2800314 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 Ano Ano Ano 650 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Buráň Zdeněk 002 - BzB 2127637 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 550 Kč
0130003 Ščehovič Roman 013 - Ekonóm Banská Bystrica 406954 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 Ano Ano Ano 550 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 550 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 Ano Ano Ano 550 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 550 Kč
12A6603 Hofstätter Felix (AUT) Naturfreunde Wien 8190168 Ano Ano Ano 550 Kč
12A5901 Wolfram Arnulf (AUT) Naturfreunde Wien 8010659 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM6503 Himmel Petr OK Kamenice C 303918 Ano Ano Ano 650 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 360 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 Ano Ano Ano 360 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 360 Kč
0140001 Böhm Eduard 014 - (AUT) ASKÖ Salzburg-Henndorf 8130948 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 Ano Ano Ano 360 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 8200018 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 Ano Ano Ano 360 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 Ano Ano Ano 360 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 8648557 Ano Ano Ano 360 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 Ano Ano Ano 360 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2025212 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano 360 Kč
12A5600 Skern Tim (AUT) Naturfreunde Wien 8110756 Ano Ano Ano 360 Kč

H75

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 360 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 Ano Ano Ano 360 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 360 Kč
12A4250 Bonek Ernst (AUT) Naturfreunde Wien 7289 Ano Ano Ano 360 Kč

HDR

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 Ano Ano Ano 300 Kč
STA1551 Doleželová Leona OK Střelka Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 300 Kč
SLA1350 Kozlová Eliška SKOB Slaný C Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1601 Dékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 300 Kč
RIC1451 Posch Klára OB Říčany C 1459070 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 Ano Ano Ano 300 Kč
SLA1550 Hill Lucy SKOB Slaný C 2039807 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP1515 Ondráček Viktor VŠTJ Ekonom Praha C 51595 Ano Ano Ano 300 Kč
0100001 Srb Dominik 010 - KRE 51414 Ano Ano Ano 300 Kč
0100002 Srb Eliot 010 - KRE 51412 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano 300 Kč
0120001 Sadílková Markéta 012 - Saďouři 2134305 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 Ano Ano Ano 300 Kč
0130004 Vobr David 013 - Ekonóm Banská Bystrica zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1501 Krejsa Josef OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 300 Kč
0150001 Kulichová Anna 015 - Uragan Zbraslav 2095961 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1602 Komárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1304 Camrda Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2113418 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1604 Matoušek Jan ml. SOS Jindřichův Hradec C 2099718 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1302 Kaška Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2115076 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1603 Kaška Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2113490 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 08615 Ano Ano Ano 300 Kč
0170003 Imriska Albert 017 - (AUT) Naturfreunde Wien 2150480 Ne Ano Ano 200 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL1450 Paulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ1750 Nevrklová Zuzana TJ Růžená C 2113360 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM1401 Hájek Jan BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano 300 Kč
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C Ne Ano Ano 200 Kč
PZR1200 Kocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 Ano Ano Ano 300 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654916 Ne Ne Ne 108 Kč

P

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano 300 Kč
0020002 Hana Buráňová 002 - BzB 2108870 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano 300 Kč
0030001 Šimerka Jan 003 - Šimerka 7210932 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 Ano Ano Ano 300 Kč
0050001 Mikešová Zuzana 005 - Mikeš zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno C 515032 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ne 200 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 300 Kč
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport C 2019550 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 Ano Ano Ano 300 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 Ano Ano Ano 300 Kč
STE7351 Benešová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2069100 Ano Ano Ano 300 Kč
0180001 Zemanová Petra 018 - - 416339 Ano Ano Ano 300 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano 300 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ8053 Nevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 Ano Ano Ano 300 Kč
JHB7601 Mikulič Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106746 Ne Ano Ne 100 Kč
JHB0401 Mikulič Matěj TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106745 Ne Ano Ne 100 Kč
JHB0701 Mikulič Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106744 Ne Ano Ne 100 Kč
0190001 Mikulicova Alena 019 - Havlíčkův Brod zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Rosice C 53291 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM1050 Hájková Klára BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano 300 Kč
12A7750 Buschek Elisabeth (AUT) Naturfreunde Wien 700444 Ano Ano Ano 300 Kč
STA8051 Lubasová Mirka OK Střelka Ano Ano Ano 300 Kč

T

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 550 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 550 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ano Ano Ano 550 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 Ano Ano Ano 550 Kč
0160001 Smolová Anna 016 - OB Štípa 53339 Ne Ne Ano 190 Kč
celkem přihlášených: 904, vklad: 422678 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.