Logo

Startovka závodu: H.S.H Vysočina cup - E2

Datum:
13.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     HDR     P    

D10 2.53 km, 35 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C KOS TJ Tesla Brno
09:42:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Žabovřesky Brno
09:45:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 52240 C OOB Třebíč
09:48:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
09:51:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C SK Žabovřesky Brno
09:54:00 0
09:57:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:03:00 Suchardová Ella JIL0951 2144181 C OK Jilemnice
10:06:00 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C SK Praga
10:12:00 0
10:15:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:21:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Komárková Anna CHC0852 2053589 C K.O.B. Choceň
10:27:00 Froschová Magdaléna LPU1052 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 0
10:33:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:36:00 Komárková Veronika CHC0955 2025366 C K.O.B. Choceň
10:39:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C OB Vizovice
10:48:00 0
10:51:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
10:57:00 0
11:00:00 0
11:03:00 0

D10N 2.38 km, 35 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
09:41:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:44:00 Schwarzová Martina LBE0999 7080080 TJ Lokomotiva Beroun
09:47:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
09:50:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:53:00 0
09:56:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
09:59:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
10:02:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:05:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C KOB START Blansko
10:11:00 0
10:14:00 Granátová Markéta TBM1053 320136 C KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 Kollárovitsová Julie AOP0951 51199 C Orientační Běh Opava
10:20:00 Schwarzová Katka LBE1199 2112736 TJ Lokomotiva Beroun
10:23:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51663 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 0
10:32:00 0
10:35:00 0
10:38:00 0

D12B 3.10 km, 55 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C KOS TJ Tesla Brno
09:38:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 B OK Jilemnice
09:41:00 Good Julie SBR0750 345895 C SKOB Bruntál
09:44:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
09:47:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:50:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
09:53:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C TJ Růžená
09:56:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
09:59:00 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
10:02:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C TJ SOKOL Plumlov
10:05:00 0
10:08:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:11:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
10:17:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
10:20:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:23:00 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C OB Kašperské Hory
10:26:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 C USK Praha
10:29:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
10:32:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:35:00 Honsová Johana ZBP0852 2111774 C OOB SK Zbraslav
10:38:00 0
10:41:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
10:44:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 Herynková Klára RIC0758 2113061 C OB Říčany
10:50:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
10:53:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 B OK Jihlava
10:56:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
11:02:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
11:05:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:08:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 0
11:14:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
11:17:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
11:23:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B SK OB Chotěboř
11:26:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
11:29:00 0

D14B 4.17 km, 65 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
09:42:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:45:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
09:48:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B KOS TJ Tesla Brno
09:51:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
09:54:00 0
09:57:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
10:03:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
10:06:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 B OK Jilemnice
10:09:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 B OB Říčany
10:12:00 0
10:15:00 Řeháková Klára BFM0556 2059751 C SKOB Frýdek - Místek
10:18:00 Good Eliška SBR0550 2091593 C SKOB Bruntál
10:21:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 C SK SKI-OB Šternberk
10:24:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 B OOB Spartak Adamov
10:27:00 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 0
10:33:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B SK SKI-OB Šternberk
10:36:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:42:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava
10:45:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C SK SKI-OB Šternberk
10:48:00 0
10:51:00 0
10:54:00 0
10:57:00 0

D16B 5.35 km, 105 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
09:40:00 Trepáčová Gabriela STE0353 2045213 C SK SKI-OB Šternberk
09:43:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
09:46:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
09:49:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
09:52:00 0
09:55:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
09:58:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
10:01:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
10:04:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B OOB Třebíč
10:07:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
10:10:00 0
10:13:00 Janovská Vendula JIL0453 2127638 B OK Jilemnice
10:16:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
10:19:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:22:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 0
10:31:00 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
10:37:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
10:40:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 0
10:49:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 Počtová Klára OPI0453 7001029 B Orientační sporty Písek
10:55:00 Vedrová Ela TBM0357 8033220 B KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
11:04:00 0
11:07:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:10:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 B SOB Olomouc
11:13:00 Adámková Klára JIL0452 2127630 B OK Jilemnice
11:16:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:22:00 0
11:25:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
11:28:00 Widuch Sandra 0340004 8041104
11:31:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
11:34:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
11:37:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B SOB Olomouc
11:40:00 0
11:43:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:49:00 0
11:52:00 0
11:55:00 0

D18B 6.28 km, 105 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 0
10:37:00 Ondráčková Eliška CTB0150 2121754 C SK OB Chotěboř
10:40:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C SK SKI-OB Šternberk
10:43:00 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 C KOB Ústí nad Orlicí
10:46:00 Vítková Barbora DKL0250 2087710 B KOB Kladno
10:49:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
10:52:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
10:58:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
11:01:00 Kulíková Adéla 0230001 2058463
11:04:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
11:07:00 0
11:10:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená
11:16:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B OK Jilemnice
11:19:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
11:22:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
11:25:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
11:31:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SJH Jindřichův Hradec
11:34:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B Orientační sporty Písek
11:37:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
11:40:00 0
11:43:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
11:46:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
11:49:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
11:52:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
11:55:00 Mašatová Eliška 0420001 425518
11:58:00 Titzová Adéla PGP0257 2035748 B SK Praga
12:01:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:04:00 0

D21E 9.00 km, 170 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Čechová Tereza KAM9852 2058511 E OK Kamenice
09:41:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
09:44:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
09:47:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
09:50:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
09:53:00 0
09:56:00 Čermáková Magdalena LCE9155 8644878 R OOB TJ Slovan Luhačovice
09:59:00 Novotná Tereza PHK9255 8654892 R OK 99 Hradec Králové
10:02:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
10:05:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
10:08:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
10:11:00 0
10:14:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
10:20:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Rickmeyer Tina 71D8650 8028926 USV TU Dresden
10:26:00 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 0
10:32:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Perůtková Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 0
10:50:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
10:56:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
10:59:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
11:02:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 0
11:08:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E SK Praga
11:17:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
11:20:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 0
11:26:00 0
11:29:00 0
11:32:00 0

D21A 7.47 km, 155 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Kotrlová Katarína 43S0051 2102783 ŠK Sandberg Bratislava
09:42:00 Lehárová Alžběta LPU9456 2124771 C OK Lokomotiva Pardubice
09:45:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
09:48:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
09:51:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
09:54:00 0
09:57:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
10:03:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
10:06:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 0
10:15:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
10:21:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 R SKOB Zlín
10:27:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 0
10:33:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:36:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering
10:39:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
10:45:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C KOB Konice
10:48:00 0
10:51:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 R OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
10:57:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
11:03:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
11:06:00 0
11:09:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
11:12:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:15:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
11:18:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 0
11:27:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
11:33:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 C TJ TŽ Třinec
11:39:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
11:42:00 0
11:45:00 Turczerová Hana KSU9393 8670790 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:48:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:54:00 Staňková Lucie ASU8756 8648590 C Magnus Orienteering
11:57:00 Vozdová Aneta KSU9394 897363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 0
12:03:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
12:06:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
12:09:00 0
12:12:00 0
12:15:00 0

D21B 6.93 km, 135 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 0
10:44:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:47:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:50:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
10:53:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
10:56:00 Fencíková Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:59:00 Lamichová Martina XHK9150 8660523 MTBO Racing team Hradec Králové
11:02:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
11:05:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:11:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
11:14:00 0
11:17:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:20:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
11:23:00 Kolmanová Josefa LTP8653 52931 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:26:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:29:00 Slámová Petra ZBM8459 51765 C SK Žabovřesky Brno
11:32:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:35:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 Běhej Poděbrady
11:38:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
11:47:00 0
11:50:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
11:53:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
11:56:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:59:00 Nádvorníková Tereza LPU8953 9249 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C VŠTJ Ekonom Praha
12:05:00 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C TJ Sokol Ptení
12:08:00 Lennerová Hana LPU8952 9278 C OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 A OK Jihlava
12:14:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 B SK Praga
12:17:00 Vahalová Petra 0330001 301409
12:20:00 0
12:23:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
12:26:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
12:29:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
12:32:00 0
12:35:00 0

D21C 5.92 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 Potočková Hana KUO9051 2144027 C KOB Ústí nad Orlicí
09:39:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
09:42:00 Soroka Martyna TUR9466 8666004 C OOB TJ Turnov
09:45:00 Bendáková Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:48:00 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
09:51:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
09:54:00 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
09:57:00 Pejšková Eva JHB9953 53614 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:03:00 Steblová Veronika 0250001 8775
10:06:00 0
10:09:00 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C KOB Litvínov
10:12:00 Klimplová Lenka LPU7951 1271279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Marková Michaela KUO8551 2001995 C KOB Ústí nad Orlicí
10:18:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
10:24:00 Kovářová Tereza TRI9756 8654 C TJ TŽ Třinec
10:27:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
10:30:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C Běhej Poděbrady
10:33:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 C TJ TŽ Třinec
10:36:00 Kadlecová Daniela LDC9251 232347 C KOB Děčín
10:39:00 0
10:42:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:45:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
10:48:00 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
10:51:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
10:54:00 Rost Hanna 0410001 8631580
10:57:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
11:00:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
11:03:00 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno
11:09:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
11:12:00 0
11:15:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C KOB Děčín
11:18:00 Strosova Jana 0290001 12355
11:21:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C VSK Mendelu Brno
11:24:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 C Magnus Orienteering
11:27:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
11:30:00 Handlová Andrea 0260001 301589
11:33:00 Horvátová Hana ASU9797 980354 C Magnus Orienteering
11:36:00 Stehlíková Jana TBM8658 52339 C KOS TJ Tesla Brno
11:39:00 Panchártková Tereza LTU8950 8662723 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C SKOB Bruntál
11:45:00 0
11:48:00 Stoszková Jana AOP8850 52986 C Orientační Běh Opava
11:51:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
11:54:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C SKOB Roudnice nad Labem
11:57:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
12:00:00 Žukova Kateřina LDC9151 416134 C KOB Děčín
12:03:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:06:00 Procházková Michaela LPU8960 515036 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 B OK Jihlava
12:12:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
12:18:00 0
12:21:00 0

D35B 6.28 km, 105 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
09:37:00 Raudenská Lenka 6KC8150 2134309 Neregistrovaní
09:40:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
09:43:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
09:46:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
09:49:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C SK Žabovřesky Brno
09:52:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
09:55:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
09:58:00 Kuchařová Anna NNN0002 2080940 Neregistrovaní
10:01:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 0
10:07:00 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:19:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
10:22:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
10:28:00 0

D35C 5.35 km, 105 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:41:00 Andrade Milena 0210001 2081371
09:44:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
09:47:00 Balcarová Kateřina CET8252 2060205 C TJ Loko Česká Třebová
09:50:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
09:53:00 0
09:56:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
09:59:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
10:02:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
10:05:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:08:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
10:11:00 0
10:14:00 Láčíková Sabina 0390001 2051488
10:17:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C SK Radioklub Blansko
10:20:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava
10:23:00 Slámová Alena LCE8253 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
10:29:00 0
10:32:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
10:35:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
10:38:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:41:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
10:47:00 0
10:50:00 Hrbáčková Karla LCE8152 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Rotková Gabriela 0110001 2103673
10:56:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
10:59:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
11:02:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:05:00 0
11:08:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:11:00 0
11:14:00 0
11:17:00 0

D40B 5.92 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 0
11:03:00 Kotecká Michaela TBM7856 9001060 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
11:09:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:12:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
11:18:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:21:00 Komanová Kristína 27S7850 2124760 Farmaceut Bratislava
11:24:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
11:27:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
11:30:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:33:00 0
11:36:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:39:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:42:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:45:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
11:48:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
11:51:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
11:54:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
11:57:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
12:00:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
12:03:00 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
12:06:00 0
12:09:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
12:12:00 Mátlová Hana KSU7777 2108893 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:15:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
12:18:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
12:21:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
12:24:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
12:27:00 0

D40C 5.09 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 0
11:07:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C OK Jilemnice
11:10:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Stoklasová Markéta OSN7555 53154 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:19:00 Zámečníková Jitka 0050001 2103763
11:22:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 Honsová Jitka ZBP7352 232261 C OOB SK Zbraslav
11:31:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:34:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
11:37:00 0
11:40:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
11:43:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
11:46:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C SK Žabovřesky Brno
11:49:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:52:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
11:55:00 Vláčilová Kateřina RIC7757 9943 C OB Říčany
11:58:00 Zitková Radka LPU7958 682608 C OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:04:00 Sklenářová Dita SBR7750 410731 C SKOB Bruntál
12:07:00 Luterová Kristýna PLU7878 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
12:10:00 0
12:13:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:16:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
12:19:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
12:22:00 0

D45B 5.48 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 0
11:07:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
11:10:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
11:16:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
11:19:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:22:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:28:00 Benešová Marika 0220001 2103782
11:31:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:34:00 Halamová Anna TAP7350 2800294 C KOB Tretra Praha
11:37:00 0
11:40:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:43:00 Hiršová Marcela VBM7079 8648605 C VSK Mendelu Brno
11:46:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:52:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:55:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:58:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
12:01:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
12:04:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:07:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 0
12:13:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
12:16:00 0

D45C 4.65 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 0
11:07:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Beránková Šárka ZBM7356 0 C SK Žabovřesky Brno
11:13:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
11:16:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:19:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
11:22:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:25:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:28:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:34:00 Velátová Jana OPI7350 7300182 C Orientační sporty Písek
11:37:00 0
11:40:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:43:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:46:00 Kováčiková Lenka 0180003 438604
11:49:00 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
11:52:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:55:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:58:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
12:01:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
12:04:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:07:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
12:10:00 0
12:13:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
12:16:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
12:19:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
12:22:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
12:25:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:28:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:31:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:34:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:37:00 Bžatková Romana 0080002 247332
12:40:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:43:00 0
12:46:00 0

D50B 5.09 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:40:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:00 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:46:00 Sibileva Maria 0340001 1201174
09:49:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
09:52:00 0
09:55:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
09:58:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
10:01:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:04:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
10:10:00 0
10:13:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
10:16:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
10:19:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
10:25:00 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 0
10:31:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
10:34:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
10:40:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
10:43:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
10:46:00 0
10:49:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
10:52:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:55:00 0
10:58:00 0
11:01:00 0

D50C 4.09 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 0
11:31:00 0
11:34:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
11:37:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
11:43:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
11:46:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 0
11:52:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C OB Vamberk
11:55:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:58:00 Daňková Jitka LTU6750 1426052 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:01:00 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
12:04:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C TJ Sokol Ptení
12:07:00 0
12:10:00 0
12:13:00 0
12:16:00 0

D55B 4.43 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
09:41:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:44:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:47:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:50:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
09:53:00 0
09:56:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
09:59:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
10:02:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:05:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:08:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 0
10:14:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C OOB TJ Sokol Křemže
10:17:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:23:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:26:00 Galíková Jana TBM6351 49658 KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 0
10:32:00 0
10:35:00 0
10:38:00 0

D55C 3.60 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 0
10:31:00 0
10:34:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C KOS TJ Tesla Brno
10:37:00 Vlková Soňa LDC6251 0 C KOB Děčín
10:40:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
10:43:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
10:46:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:49:00 0
10:52:00 Hrabicová Iva OOP6150 232338 C TJ Opava
10:55:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:58:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:01:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C TJ Růžená
11:04:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 0
11:10:00 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 Zelenková Lenka 0020001 405951
11:16:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
11:19:00 0
11:22:00 0
11:25:00 0

D60 4.09 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
09:41:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
09:44:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
09:47:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
09:50:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
09:53:00 0
09:56:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C OK Lokomotiva Plzeň
09:59:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
10:02:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
10:05:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:08:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
10:11:00 0
10:14:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:17:00 0
10:20:00 0
10:23:00 0

D65 3.60 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
09:40:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
09:43:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
09:46:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
09:49:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
09:52:00 0
09:55:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
09:58:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
10:01:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:04:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:07:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
10:10:00 0
10:13:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:16:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:19:00 0
10:22:00 0
10:25:00 0

D70 3.00 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 0
10:57:00 0
11:00:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
11:03:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
11:06:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:09:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C SK Kotnov Tábor
11:12:00 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C OC České Budějovice
11:15:00 0
11:18:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
11:21:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
11:27:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
11:30:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
11:33:00 0
11:36:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
11:42:00 0
11:45:00 0
11:48:00 0

H10N 2.38 km, 35 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 0
10:47:00 0
10:50:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
10:53:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
10:56:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:59:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:02:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C OK Jihlava
11:05:00 0
11:08:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 Minařík František VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
11:14:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:17:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
11:23:00 0
11:26:00 Halata Šebestián KVS1005 7100723 C SKOB Kobra Vsetín
11:29:00 0
11:32:00 0
11:35:00 0

H10 2.53 km, 35 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 0
11:09:00 0
11:12:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
11:15:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Balga Filip DKP1104 2029191 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
11:27:00 0
11:30:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:33:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C TJ SOKOL Plumlov
11:36:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
11:42:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C SK Praga
11:45:00 0
11:48:00 Hřivňák Petr PLU0900 896972 C TJ SOKOL Plumlov
11:51:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C Běhej Poděbrady
11:54:00 Čeřovský Filip KON1010 2020738 C KOB Konice
11:57:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
12:03:00 0
12:06:00 Bašus Ondřej KAM1004 51554 C OK Kamenice
12:09:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C USK Praha
12:12:00 Chmelář Filip JPV0900 352342 C Oddíl OS SK Prostějov
12:15:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
12:18:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
12:21:00 0
12:24:00 0
12:27:00 0
12:30:00 0

H12B 3.10 km, 55 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 0
11:38:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
11:41:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
11:44:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
11:53:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 C Orientační Běh Opava
11:56:00 Knap Jakub PZR0701 7210811 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:59:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
12:02:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
12:05:00 Pavlík Vojtěch PDY0801 2102708 C Běhej Poděbrady
12:08:00 0
12:11:00 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
12:14:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:17:00 Jirouš Matouš JIL0805 425574 C OK Jilemnice
12:20:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
12:23:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SJH Jindřichův Hradec
12:26:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:29:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
12:35:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
12:38:00 0

H14B 5.05 km, 85 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:39:00 Dudek Daniel PDY0502 2148237 C Běhej Poděbrady
09:42:00 Jirků František SJI0600 52966 C OK Jihlava
09:45:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
09:48:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
09:51:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
09:54:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
09:57:00 Votoček Michal JIL0601 2127658 B OK Jilemnice
10:00:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
10:03:00 Koman Ján 27S0503 2124800 Farmaceut Bratislava
10:06:00 0
10:09:00 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
10:12:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B KOS TJ Tesla Brno
10:15:00 Malý Antonín JIL0501 53225 C OK Jilemnice
10:18:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
10:21:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
10:24:00 Hrbáček Filip LCE0501 8660362 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Palát Přemek TTR0601 0 C OOB Třebíč
10:30:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A OOB Spartak Adamov
10:33:00 Bukovác Filip ZBM0501 8116740 B SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Trepáč Adam STE0504 2045214 C SK SKI-OB Šternberk
10:39:00 0
10:42:00 Jelínek Filip RUZ0500 8654910 B TJ Růžená
10:45:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Pejchal Josef OSN0500 1426043 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Petit Rémi OPI0602 2088206 C Orientační sporty Písek
10:54:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
11:00:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
11:06:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
11:09:00 Tomanek Lukáš KSU0502 2056285 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:12:00 0
11:15:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
11:18:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
11:24:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
11:27:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 B OK Jilemnice
11:30:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
11:33:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
11:39:00 0

H16B 6.98 km, 135 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 0
10:29:00 0
10:32:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
10:35:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:38:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 Velát Vojtěch OPI0400 7300468 C Orientační sporty Písek
10:44:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
10:47:00 0
10:50:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
10:53:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
11:02:00 Jirků Adam OSN0400 336708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:05:00 0
11:08:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:14:00 Törnqvist Anton 0340003 7474111
11:17:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
11:20:00 Pavlík Mojmír PDY0403 2115755 C Běhej Poděbrady
11:23:00 0
11:26:00 Retek David NNN0008 2134343 Neregistrovaní
11:29:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B TJ Růžená
11:32:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A OK Jihlava
11:35:00 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
11:38:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:41:00 0
11:44:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
11:47:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:50:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
11:53:00 Lička Adam TBM0326 7202856 B KOS TJ Tesla Brno
11:56:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:59:00 0
12:02:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:05:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:08:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
12:11:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:14:00 0
12:17:00 0
12:20:00 0

H18B 8.53 km, 120 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
09:38:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
09:41:00 Dostál František UOL0201 8655428 B SOB Olomouc
09:44:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
09:47:00 Procinger Jan VRL0102 8028873 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:50:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:53:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 B OK Dobříš
09:56:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:59:00 Janda Ondřej DOR0100 8663176 A OK Dobříš
10:02:00 Palát Bohuslav TTR0201 0 B OOB Třebíč
10:05:00 0
10:08:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
10:11:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
10:17:00 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava
10:20:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
10:23:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:29:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 A TJ TŽ Třinec
10:32:00 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:35:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
10:38:00 0
10:41:00 Lác Jan Ladislav 0130001 7205018
10:44:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Hansson Erik 0340005 2095412
10:50:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
10:53:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
10:56:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 B SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:05:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 9102081 B KOS Slavia Plzeň
11:08:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:11:00 0
11:14:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 Mayer Šimon VPM0209 8656537 A KOS Slavia Plzeň
11:20:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
11:23:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:26:00 0

H21E 12.26 km, 255 m, 28 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov
09:37:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
09:40:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 R SK Žabovřesky Brno
09:43:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
09:46:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:49:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R OK Lokomotiva Pardubice
09:52:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
09:55:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
09:58:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
10:01:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:07:00 Hájek Daniel ZBM8919 8180189 E SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 E SK Praga
10:13:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
10:19:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:22:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:28:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
10:31:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:34:00 Vavrys Johan LCE9302 8662426 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
10:40:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:52:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
10:58:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
11:01:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R OK Doksy
11:04:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Nakvosas Gytis 0200001 1394123
11:13:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
11:16:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Melecký Martin AOP9001 920663 C Orientační Běh Opava
11:22:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
11:28:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
11:31:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:37:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
11:40:00 Rost Erik 0430001 8644876
11:43:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
11:46:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:49:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Kubelka Stefan 0460001 8223388
11:55:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
11:58:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:01:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
12:04:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
12:07:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R OK Doksy
12:13:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:16:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
12:19:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
12:25:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:31:00 Skoupý Jan STE9411 8662317 C SK SKI-OB Šternberk
12:34:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 C OOB TJ Turnov
12:37:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 0

H21A 10.70 km, 190 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
09:39:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
09:42:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
09:45:00 Kubina Filip 43S0001 8656707 ŠK Sandberg Bratislava
09:48:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:51:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
09:57:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín
10:00:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:03:00 Perůtka Jan LCE8801 52705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
10:09:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:12:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
10:15:00 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C OK Jihlava
10:18:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:21:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
10:24:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C OB Říčany
10:27:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
10:30:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
10:33:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
10:39:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
10:42:00 Vozda Vojtěch KSU9043 515150 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:45:00 Dusílek Adam SRK8902 9504 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 B OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
10:57:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
11:03:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
11:12:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:15:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
11:27:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:33:00 Laciga Radek PGP8202 8656559 C SK Praga
11:36:00 0
11:39:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
11:42:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C SK Žabovřesky Brno
11:51:00 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
11:54:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C OK Jihlava
11:57:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 8170593 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:00:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
12:03:00 Pek Daniel SHK9803 8654906 C OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 Paták Jan 0380001 866998
12:09:00 Komanec Václav SHK8406 995807 C OK Slavia Hradec Králové
12:12:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
12:15:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
12:18:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
12:21:00 Knap Zdeněk 0380002 0
12:24:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
12:27:00 Semerád Antonín PGP9807 1394693 C SK Praga
12:30:00 Krajíček Vojtěch VRL8803 8988 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:33:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
12:36:00 Horák Patrik TUR9502 9001001 C OOB TJ Turnov
12:39:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
12:45:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
12:48:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 Šrubař Michal ASU8606 8002099 C Magnus Orienteering
12:54:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
12:57:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:00:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
13:06:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
13:09:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
13:12:00 0

H21B 9.27 km, 165 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 Špičák František PLU8009 52410 C TJ SOKOL Plumlov
09:38:00 Začal Martin PLU8100 2144084 C TJ SOKOL Plumlov
09:41:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
09:44:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C VSK Mendelu Brno
09:47:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
09:50:00 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice
09:53:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
09:56:00 Paclík Roman SHK7801 7202780 C OK Slavia Hradec Králové
09:59:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:02:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 0
10:08:00 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
10:11:00 Hostaš Petr TUR9001 887159 C OOB TJ Turnov
10:14:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:20:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
10:23:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
10:26:00 Pátek Richard ZBM7609 8007609 C SK Žabovřesky Brno
10:29:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C TJ SOKOL Plumlov
10:32:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:35:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:38:00 0
10:41:00 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
10:47:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
10:50:00 Kulich Martin ZBM9009 2095961 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Svízela Vojtěch LCE9101 887948 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
10:59:00 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C KOB Tretra Praha
11:02:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
11:08:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
11:11:00 0
11:14:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
11:17:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 C TJ TŽ Třinec
11:23:00 Súkup Jaroslav 0320001 2029214
11:26:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
11:29:00 Uhmann Petr TBM8307 8307000 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:38:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 0
11:47:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
11:53:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
11:56:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
11:59:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C SKOB Roudnice nad Labem
12:02:00 Matyšek Radoslav PLU8007 52490 C TJ SOKOL Plumlov
12:05:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
12:08:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
12:11:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
12:14:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
12:17:00 0
12:20:00 Buchtík Aleš XBM8201 8627115 C PELLS ABND RACING TEAM
12:23:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
12:26:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB Tretra Praha
12:29:00 Veselý Martin LPU9310 0 C OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 C OK Jihlava
12:35:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
12:38:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
12:41:00 Kalina Tomáš TBM8505 8352018 C KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
12:47:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
12:50:00 0
12:53:00 0

H21C 8.08 km, 150 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 Vinopal Vilém LPU8508 9344 C OK Lokomotiva Pardubice
09:39:00 Rennét Ondřej LPU1 0 OK Lokomotiva Pardubice
09:42:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
09:45:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C KČT - OB Holešov
09:48:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
09:51:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
09:54:00 Thiemel Jiří ASU8948 515175 C Magnus Orienteering
09:57:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:03:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
10:06:00 0
10:09:00 Kuchař Jiří NNN0001 8759 Neregistrovaní
10:12:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
10:15:00 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C TJ TŽ Třinec
10:18:00 Žáček Matěj RBK9802 2032123 C SK Radioklub Blansko
10:21:00 Duben Jiří LDC8101 515463 C KOB Děčín
10:24:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 Bernášek Jiří STB8101 1418765 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
10:33:00 Polák Robert 0170001 2060218
10:36:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C SKOB Zlín
10:39:00 0
10:42:00 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C KOB Děčín
10:45:00 Věžník Václav ADA9200 52713 C OOB Spartak Adamov
10:48:00 Šiška Petr 0010001 2025335
10:51:00 Chloupek Pavel 0440001 53555
10:54:00 David Burkart 0010003 1302766
10:57:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C SK OB Chotěboř
11:00:00 Šubrt Martin ADA9111 51368 OOB Spartak Adamov
11:03:00 Bžatek Vojtěch 0080003 2042540
11:06:00 Mališ Jiří NNN8801 8555 Neregistrovaní
11:09:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
11:12:00 0
11:15:00 Ash Adam OCB9701 51409 C OC České Budějovice
11:18:00 Věžník Antonín ADA9001 2032151 OOB Spartak Adamov
11:21:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř
11:24:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
11:27:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
11:30:00 Jonáš Podmolík 0010002 7203464
11:33:00 Knotek Kamil 0270001 49437
11:36:00 Knotek Vojtěch 0090001 116
11:39:00 Hala Lukáš 0120001 301244
11:42:00 Pavlík Lukáš RUZ0000 8654887 C TJ Růžená
11:45:00 0
11:48:00 Holecy Lukáš LPU8509 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:54:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:57:00 0

H35B 8.53 km, 120 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 0
11:35:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
11:38:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
11:41:00 Kašpar Miroslav 3SZ8000 0 Neregistrovaní
11:44:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:47:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
11:50:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
11:53:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:56:00 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C Běhej Poděbrady
11:59:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
12:02:00 Komárek Josef CHC8001 232902 C K.O.B. Choceň
12:05:00 0
12:08:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:11:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:14:00 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C Běhej Poděbrady
12:17:00 Binar Robert OOL7501 681853 C SK Haná orienteering
12:20:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
12:23:00 Poledna Miroslav RUZ8001 53500 C TJ Růžená
12:26:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
12:29:00 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
12:32:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
12:35:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
12:38:00 0
12:41:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
12:44:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C KOB Kladno
12:47:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
12:50:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
12:53:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
12:56:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
12:59:00 Šutera Josef CET7901 0 C TJ Loko Česká Třebová
13:02:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
13:05:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:08:00 0

H35C 7.58 km, 145 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 Frosch Petr LPU7514 2127624 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
09:40:00 Polách David 0190001 0
09:43:00 Duch Zdeněk LPU8306 9214 C OK Lokomotiva Pardubice
09:46:00 Vlach Jan JPV8237 210440 C Oddíl OS SK Prostějov
09:49:00 Lutera Michal PLU8101 2061762 TJ SOKOL Plumlov
09:52:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
09:55:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
09:58:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C VSK Mendelu Brno
10:01:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
10:04:00 0
10:07:00 Dneboský František 0160003 7200582
10:10:00 Peloušek Jiří 0350002 4646
10:13:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C TJ Loko Česká Třebová
10:16:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
10:19:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
10:22:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Choutka Jaroslav BZR8000 53664 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:28:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
10:31:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
10:34:00 Balcar Vít CET8103 2056909 C TJ Loko Česká Třebová
10:37:00 0
10:40:00 0

H40B 8.08 km, 150 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 0
11:25:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
11:31:00 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:37:00 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
11:46:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
11:49:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
11:52:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
11:55:00 0
11:58:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
12:01:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
12:07:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:10:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C SK Praga
12:13:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
12:16:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
12:19:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:22:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 Trackcourse
12:25:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 C KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 0
12:31:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
12:37:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Koman Marek 27S7902 2124765 Farmaceut Bratislava
12:43:00 0
12:46:00 0

H40C 7.16 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
09:37:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C KOB Ústí nad Orlicí
09:40:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
09:43:00 Pařízek Miloš PZR7701 2144083 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:46:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
09:49:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:52:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
09:55:00 Slavíček Václav JHB7703 2103798 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:58:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
10:01:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:04:00 0
10:07:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
10:10:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
10:13:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
10:16:00 Procinger Michal VRL7602 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:22:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
10:25:00 Vintr Radek TZL7701 52222 C SKOB Zlín
10:28:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Marduk Josef 0150001 999999
10:34:00 Navrátil Ludvík PDY7500 2102772 C Běhej Poděbrady
10:37:00 0
10:40:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
10:43:00 Kysilka Vratislav PDY7803 2102789 Běhej Poděbrady
10:46:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:49:00 0

H45B 7.58 km, 145 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 0
10:58:00 Dudek Jan PDY7200 2148215 C Běhej Poděbrady
11:01:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
11:04:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C SOB Olomouc
11:07:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
11:10:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:13:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
11:16:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
11:22:00 Žáček Zbyněk RBK7101 2032122 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 Bžatek Miroslav 0080001 2032125
11:28:00 0
11:31:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
11:34:00 Zámečník Pavel 0050002 2801012
11:37:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
11:43:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
11:46:00 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
11:49:00 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
11:52:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
11:55:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
11:58:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
12:01:00 0
12:04:00 Tornai Szabolcs 25H7101 8434004 Szabi SE
12:07:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
12:10:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
12:13:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
12:16:00 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
12:19:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
12:22:00 Herynek Petr RIC7305 2112780 C OB Říčany
12:25:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
12:28:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
12:31:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
12:34:00 0
12:37:00 0
12:40:00 0

H45C 6.33 km, 105 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 0
09:37:00 Zemko Zdeněk SLA7300 438033 C SKOB Slaný
09:40:00 Knap Miroslav PZR7402 8699 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:43:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
09:46:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
09:49:00 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C TJ START Náchod
09:52:00 0
09:55:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
09:58:00 Dušek Vladimír TBM7400 8414120 C KOS TJ Tesla Brno
10:01:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:04:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:07:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
10:10:00 0
10:13:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
10:16:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C Orientační Běh Opava
10:19:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C KOS TJ Tesla Brno
10:22:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
10:25:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 0
10:31:00 Holubář David KUO7101 2060252 C KOB Ústí nad Orlicí
10:34:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:37:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Janovský Petr JIL7202 426352 C OK Jilemnice
10:43:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:46:00 0
10:49:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:55:00 Trhlík Tomáš PLU7407 7412075 C TJ SOKOL Plumlov
10:58:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 0
11:04:00 0
11:07:00 0

H50B 7.16 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 0
10:55:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
10:58:00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:04:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:07:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
11:13:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Princ David TCB6901 8116820 C SK Technik České Budějovice
11:22:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 0
11:28:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
11:31:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
11:34:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
11:37:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
11:40:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:43:00 Beneš Petr 0220002 301113
11:46:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
11:49:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:55:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:58:00 0
12:01:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
12:04:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
12:07:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
12:10:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:13:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
12:16:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
12:19:00 Mátl Pavel KSU6844 515459 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:22:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
12:25:00 Václavek Jiří STE5701 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
12:28:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:31:00 0
12:34:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
12:37:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
12:40:00 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C OOB Spartak Adamov
12:43:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
12:46:00 0

H50C 5.48 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 0
10:19:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C TJ Sokol Ptení
10:22:00 Himmel Petr OKP6500 303918 C SK OK 24 Praha
10:25:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:28:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
10:31:00 Lukašák Štefan STE6700 2080964 C SK SKI-OB Šternberk
10:34:00 Holík Miroslav 0180001 420401
10:37:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:40:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
10:46:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 0
10:52:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
10:55:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C SK Radioklub Blansko
10:58:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:01:00 0

H55B 6.33 km, 105 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 0
11:19:00 0
11:22:00 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
11:25:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
11:28:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:31:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:34:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 0
11:40:00 Janeba Petr CHC6001 9573 C K.O.B. Choceň
11:43:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:46:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
11:49:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
11:55:00 0
11:58:00 Kniebugl Anton 39S6401 416747 KOBRA Bratislava
12:01:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
12:04:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
12:07:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
12:10:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
12:13:00 0
12:16:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:19:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
12:22:00 Nečas Rudolf TZL5703 7209287 C SKOB Zlín
12:25:00 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
12:28:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C SKOB Zlín
12:31:00 0
12:34:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
12:37:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
12:40:00 Černík Zdeněk OSN6025 8011 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:43:00 Romanovský Alois SJH6101 331118 C SJH Jindřichův Hradec
12:46:00 0
12:49:00 0
12:52:00 0

H55C 5.09 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 0
09:36:00 0
09:39:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
09:42:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
09:45:00 Bláha Leoš JHB6207 52362 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:48:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
09:51:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
09:54:00 0
09:57:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:00:00 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
10:03:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:06:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
10:09:00 Jireš František 0020002 301639
10:12:00 0
10:15:00 0
10:18:00 0
10:21:00 0

H60B 5.48 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
09:37:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
09:40:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
09:46:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:49:00 Forst Vlastimil PZR5603 51357 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:52:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
09:55:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C SOBSA
09:58:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
10:01:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:04:00 0
10:07:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:13:00 0

H60C 4.43 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 0
11:48:00 0
11:51:00 Duben Jiří LDC5601 8339 C KOB Děčín
11:54:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
11:57:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
12:00:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
12:03:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 0
12:09:00 Cedrych Karel TJP5500 53523 C TJ Sokol Troja
12:12:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
12:15:00 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
12:18:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C OOB Spartak Adamov
12:21:00 0
12:24:00 0
12:27:00 0

H65 4.65 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 0
09:34:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
09:40:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
09:43:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
09:46:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
09:49:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
09:52:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
09:55:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
09:58:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:01:00 Törnqvist Kent 0340002 2109249
10:04:00 0
10:07:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
10:10:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:13:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
10:19:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:25:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:28:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
10:31:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:34:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:37:00 0
10:40:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:43:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C TJ Sokol Troja
10:46:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
10:49:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:58:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C OOB Spartak Adamov
11:01:00 0

H70 3.68 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 0
10:29:00 0
10:32:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:38:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Böhm Eduard 17A4800 1480913 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:44:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 0
10:50:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
10:53:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:59:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
11:05:00 0
11:08:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
11:11:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
11:14:00 Novotný František PHK4801 9425 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
11:20:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
11:23:00 0
11:26:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:29:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Tonka Leopold 17A4700 8020447 ASKÖ Salzburg/Henndorf
11:35:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SKOB Horní Benešov
11:38:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:41:00 0
11:44:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
11:47:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
11:50:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
11:53:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
11:56:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C Slovan Praha
11:59:00 0
12:02:00 0
12:05:00 0
12:08:00 0

H75 3.68 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 0
09:35:00 0
09:38:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
09:41:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
09:44:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
09:47:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:50:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
09:53:00 0
09:56:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
09:59:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:02:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
10:05:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:08:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
10:11:00 0
10:14:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 0
10:20:00 0
10:23:00 0

HDR 2.38 km, 35 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Novotná Anna PHK1352 8656702 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Duben Jan LDC1600 0 C KOB Děčín
09:30:00 Buršíková Eliška SJI1450 0 C OK Jihlava
09:30:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Brychtová Lucie JHB1352 0 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:30:00 Tomášek David STE1500 0 C SK SKI-OB Šternberk
09:30:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C SK SKI-OB Šternberk
09:30:00 Navrátil Jan PDY1301 2135165 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Navrátilová Sofie PDY1152 2127540 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
09:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Kolmanová Lada LTP1450 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 OB Kašperské Hory
09:30:00 Good Marie SBR1250 0 C SKOB Bruntál
09:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
09:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C OOB Třebíč
09:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C KOB START Blansko
09:30:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
09:30:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
09:30:00 Dneboský Erik 0160001 51348
09:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
09:30:00 Polednová Dominika RUZ1350 2087716 C TJ Růžená
09:30:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
09:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
09:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko
09:30:00 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Andrade Iris 0210003 308380
09:30:00 Zimová Veronika DCE0650 224880 KOB Dobřichovice
09:30:00 Lukšová Eliška DCE0651 53591 KOB Dobřichovice
09:30:00 Kollárovits Matěj AOP1101 51198 C Orientační Běh Opava
09:30:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Peňáz Jan VRB1111 51952 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
09:30:00 Stiborová Blanka TVR7650 301254 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
09:30:00 Forstová Viola PZR1551 438608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:30:00 Knotková Viktorie 0270003 232746
09:30:00 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C VSK Mendelu Brno
09:30:00 Marková Lucie 0300001 2092361
09:30:00 Kabáthová Karolína 0310001 0
09:30:00 Málková Antonie CST1751 1418753 OB Strakonice
09:30:00 Tesařová Karin SCP1550 0 C OK Sparta Praha
09:30:00 Tesařová Frida SCP1351 2127559 C OK Sparta Praha
09:30:00 Halatová Anna KVS1252 7120329 C SKOB Kobra Vsetín
09:30:00 Dvořák Max ZBP1301 2111807 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Kalinová Jasmína 0370001 53723
09:30:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
09:30:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Hess Ludvík 0400002 0
09:30:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
09:30:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
09:30:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Orienteering
09:30:00 Hoke Magdalena 0220003 2144030
09:30:00 Čeřovská Eliška KON1353 2020742 C KOB Konice
09:30:00 Posch Jaroslav 0490001 2419902
09:30:00 Posch Klara 0490002 886822

P 3.01 km, 55 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Benrothová Irena NNN0011 416065 Neregistrovaní
09:30:00 Benroth Miroslav NNN0013 416064 Neregistrovaní
09:30:00 Papajová Gabriela 0380011 0
09:30:00 Tuza Josef 0380013 0
09:30:00 Podpierová Klára NNN0014 0 Neregistrovaní
09:30:00 Košíková Jana NNN0015 0 Neregistrovaní
09:30:00 Navrátilová Marie KYL0950 0 C SK SP Kylešovice
09:30:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Králová Věra OTK7151 331069 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Fojt Lukáš 0060001 12345
09:30:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Hanuš Jaroslav 0070001 436928
09:30:00 Kabát Jiří ZBP7201 53583 OOB SK Zbraslav
09:30:00 Jirků František 0140001 0
09:30:00 Jirků Olga 0140002 361999
09:30:00 Kazdová Dana 0160002 51349
09:30:00 Klíma Robert OTK0202 331534 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Pařízek Jan PZR0011 1425359 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:30:00 Czasch Petr SBR8500 0 SKOB Bruntál
09:30:00 Hájková Lucie SOP0350 7204988 B OOB TJ Slezan Opava
09:30:00 Holíková Zdeňka 0180002 224869
09:30:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
09:30:00 Toman Filip ABM9309 331211 KOB ALFA Brno
09:30:00 Andrade Miriam 0210002 2800322
09:30:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 OK Dobříš
09:30:00 Forstová Veronika PZR8181 4767 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:30:00 Hrůza Vladimír 0240001 2117402
09:30:00 Kurfürstová Alena 0250003 0
09:30:00 Múčková Zuzana 0270002 253102
09:30:00 Pinterova Katerina 0280001 515032
09:30:00 Plecháč Jakub NNN0003 0 Neregistrovaní
09:30:00 Matoulek Jiří NNN0004 0 Neregistrovaní
09:30:00 Nesládek Tomáš NNN0005 0 Neregistrovaní
09:30:00 Plecháčová Barbora NNN0006 0 Neregistrovaní
09:30:00 Retková Klára NNN0007 0 Neregistrovaní
09:30:00 Halata David KVS8001 53682 SKOB Kobra Vsetín
09:30:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Patáková Zuzana 0380003 0
09:30:00 Kudr Martin 0380004 0
09:30:00 Kozlová Romana 0380005 0
09:30:00 Recanzone Stephen 0380008 0
09:30:00 Havlíková Markéta 0380010 0
09:30:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
09:30:00 Pacheco Lizeth TUR9451 0 C OOB TJ Turnov
09:30:00 Hlavička Ivo 0380012 0
09:30:00 Hoke Berenika 0220004 2144106
09:30:00 Hoke Petr 0220006 2144104
09:30:00 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 Kaiser Kristina NNN0009 446402 Neregistrovaní
09:30:00 Kaiser Katerina NNN0010 2102817 Neregistrovaní
09:30:00 Karásková Zuzana PTE0001 8826 TJ Sokol Ptení
09:30:00 Čeřovská Adéla KON8755 2020743 C KOB Konice
09:30:00 Tylová Kateřina NNN0012 0 Neregistrovaní