Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
15.06.2019
Místo konání:
Mariánské Lázně - louka areálu Kamzík
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Kategorie:
D10     D12     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10     H12     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HD10L     HDR     P     T3     T5    
2.73 km, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 100 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 100 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 100 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2086455 100 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 100 Kč
DCH0959 Fryšová Žaneta Radioelektronika Cheb C 8036 100 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 100 Kč
0030001 Bártová Darina 003 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
0040001 Vyskočilová Magdaléna 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
0040002 Ciprysová Magdaléna 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 100 Kč
0040004 Stehlík Tomáš 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 100 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 2124756 100 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 100 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 52043 100 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 100 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 100 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 100 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 200 Kč
2.58 km, 13 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 100 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 100 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 100 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 100 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 2084947 100 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 2134297 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 100 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086453 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 100 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 100 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
DCH0753 Maierová Daniela Victoria Radioelektronika Cheb C 2141926 100 Kč
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb C 2141931 100 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 100 Kč
0020001 Hofmanová Anna 002 - LPM 51754 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 100 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov C 2103708 100 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 100 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 100 Kč
SKV0751 Soukupová Silva TJ Slovan Karlovy Vary C 2103295 100 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 100 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka C 7208080 100 Kč
0040005 Váňová Eliška 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice C 2127659 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 100 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 100 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 100 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 100 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 100 Kč
SKV0770 Bártová Kornelia TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0771 Šperlová Iva TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0772 Pátková Viktorka TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0773 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary 2103720 100 Kč
2.87 km, 13 kontrol
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 120 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 120 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 120 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 120 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 120 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 120 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 120 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 120 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 120 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 120 Kč
NEK0550 Čáslavská Klára Nejdek Orienteering 2113473 120 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 120 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 120 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 120 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 120 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 120 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 120 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 120 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 120 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 120 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8660538 120 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 120 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 120 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 120 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 8028827 120 Kč
DCH0558 Chárová Anna Viktorie Radioelektronika Cheb C 2121894 120 Kč
DCH0657 Doubravová Barbora Radioelektronika Cheb C 2141925 120 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 120 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 120 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 120 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 120 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 120 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 120 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 120 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 2127534 120 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany B 52857 120 Kč
DKP0653 Duhová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2141911 120 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2111746 120 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 120 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 120 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha C 2126350 120 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 232611 120 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 120 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 120 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 120 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 120 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 120 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 2104705 120 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 120 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 120 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 120 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary B 682089 120 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 240 Kč
SKV0570 Kolovratová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0571 Holá Valerie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0572 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary 2106733 120 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 180 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 180 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 180 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 180 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 180 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 180 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 180 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 180 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 180 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 180 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 180 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha C 2134349 180 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 180 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 180 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 180 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 180 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 180 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 180 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 180 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 180 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 180 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 180 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 180 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 180 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 180 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 180 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 180 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 180 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 180 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 8660361 180 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 180 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 180 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 180 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 180 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 180 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 180 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 180 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 180 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 180 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 180 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 180 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 180 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 180 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 180 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 180 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 2085595 180 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 360 Kč
SKV0370 Walchedsederová Linda TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
SKV0371 Kolenatá Ema TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
SKV0372 Dvořáková Karla TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 360 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 360 Kč
3.04 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 180 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 180 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 180 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 180 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 180 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 180 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 180 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 180 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 180 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 180 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 180 Kč
DCH0258 Daňková Dominika Radioelektronika Cheb C 2103785 180 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 180 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 180 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 180 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 180 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 180 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 180 Kč
3.20 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 180 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 1403056 180 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 180 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice A 7291299 180 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 180 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 360 Kč
4.62 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 190 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 190 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 190 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 190 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 190 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 190 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 190 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 190 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 190 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 190 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 190 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 190 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 190 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 190 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 190 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 190 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 190 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 190 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 190 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 190 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 190 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 190 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082918 190 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 190 Kč
STH9251 Jebavá Lucie SK Studenec C 331285 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 190 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 190 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 190 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 190 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 190 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany R 8656685 190 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 190 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 190 Kč
0050001 Pecoldová Pavlína 005 - Cookies & Pancakes 8631588 190 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 190 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 190 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 380 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 380 Kč
PGP8150 Lacigová Michaela SK Praga C 887608 380 Kč
3.82 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 190 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 190 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 190 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 190 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 190 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 190 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 190 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 190 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 190 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 190 Kč
TJP8750 Kuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 190 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 190 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 190 Kč
3.15 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 190 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 190 Kč
SKV9453 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 1470168 190 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 190 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 190 Kč
VPM9250 Veselá Anna KOS Slavia Plzeň C 2083395 190 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 190 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 190 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 380 Kč
3.42 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 180 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 180 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 180 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 180 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 180 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 180 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 180 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 180 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 180 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 180 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 180 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 180 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 180 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 180 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 180 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 180 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 180 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 180 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 180 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 180 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 180 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 180 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 180 Kč
3.15 km, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 180 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 180 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 180 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 180 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 180 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 180 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 180 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 180 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 180 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 180 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 180 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 180 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 180 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 180 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 180 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 180 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 9943 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 180 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 180 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 180 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 180 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 180 Kč
MAS7850 Halíková Renata KČT Aš C 301512 180 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 360 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 180 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 180 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 180 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 180 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 180 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 180 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 180 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 180 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 180 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 180 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 180 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 180 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 180 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 180 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 2087633 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 180 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 180 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 180 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 180 Kč
3.04 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 180 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 180 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 180 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 180 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 180 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 2127636 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662737 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
2.68 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 180 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 180 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 180 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 180 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 180 Kč
2.63 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 140 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 140 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 140 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 140 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 140 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 140 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 140 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 140 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 140 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 140 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 140 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 140 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 140 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 140 Kč
2.54 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 140 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 140 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 140 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 140 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 140 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 140 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 140 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 140 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 140 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 140 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 140 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 140 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 140 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 140 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 140 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 140 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 140 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 140 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 140 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 140 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 140 Kč
2.73 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 1421915 100 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 100 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 100 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086461 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 100 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 100 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 100 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 100 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 100 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 100 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov C 2117426 100 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 100 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 100 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 100 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 100 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 100 Kč
0040003 Kollár Lubor 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 100 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 100 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 100 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 100 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 100 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 200 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 200 Kč
2.74 km, 11 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 232235 100 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 301474 100 Kč
MLA0703 Beránek Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 100 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 2073704 100 Kč
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416220 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 100 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 100 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 100 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 100 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 100 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 100 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 100 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 1302784 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 100 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 100 Kč
DCH0711 Plevný Albert Radioelektronika Cheb C 8662372 100 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 100 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 100 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 100 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 100 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301726 100 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš B 2026161 100 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 100 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 100 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 100 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov C 1400426 100 Kč
0040006 Dvořák Míša 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
0040007 Kuneš Petr 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 100 Kč
0040008 Witney Sam 004 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice B 2126308 100 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 100 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 9201062 100 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 100 Kč
SKV0720 Holý Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0721 Gašek Šimon TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
SKV0722 Bauer David TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 140 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 100 Kč
3.49 km, 15 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 120 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 8116801 120 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 8656638 120 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 120 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 120 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 7941 120 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 8680581 120 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 120 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 120 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 120 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 120 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 120 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 120 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 120 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 120 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 2059763 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 120 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 120 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 120 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 120 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 120 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 120 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 120 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 120 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 120 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 120 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 120 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 120 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 120 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 120 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 120 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 120 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 120 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 120 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 120 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 120 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 120 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 120 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov C 8028820 120 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 2099518 120 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 8116696 120 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 120 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 120 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 2042521 120 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 120 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 120 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 8670487 120 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 120 Kč
0060002 Kapoun Luděk 006 - neregistrovaný 2 zapůjčit 160 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 120 Kč
SKV0520 Krul Michal TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0521 Vyskočil Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0522 Kulhánek Jáchym TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
SKV0523 Kováč Štěpán TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 160 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 240 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 8651736 120 Kč
3.82 km, 17 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 180 Kč
MLA0303 Novák Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 2073701 180 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 180 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 8656648 180 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 180 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 180 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 180 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 180 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 8648588 180 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 180 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 180 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 180 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 180 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 180 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 180 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 180 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 180 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 180 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 180 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 180 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 180 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 180 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 180 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 180 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 180 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 180 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 180 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor B 446338 180 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 180 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 8414 180 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 180 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 180 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 180 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 180 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 180 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 180 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 180 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 180 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8660917 180 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 180 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 180 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 180 Kč
SKV0320 Pavlas Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
SKV0321 Kulhánek Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
SKV0322 Dvořák Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
SKV0323 Gašek Matouš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
SKV0324 Kollár Nikola TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
4.00 km, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 8656612 180 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 180 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 180 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 180 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 180 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 180 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 180 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 180 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680598 180 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 180 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 8680614 180 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 180 Kč
DCH0113 Svatek Daniel Radioelektronika Cheb B 2090868 180 Kč
DCH0205 Svatek Samuel Radioelektronika Cheb C 2090848 180 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 180 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 180 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 180 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 180 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 180 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 180 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 8627108 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 180 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 180 Kč
4.26 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 180 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 180 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 180 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 180 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 180 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 180 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 180 Kč
5.78 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 190 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 190 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 190 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 190 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 190 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 190 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 190 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 190 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 190 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 190 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 190 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 190 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň E 8656689 190 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 190 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 190 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 190 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 190 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 190 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 190 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 190 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 190 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 190 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 190 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 190 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 190 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 190 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 190 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 190 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 190 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 190 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 190 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 190 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 190 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 190 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 190 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 190 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 190 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8656559 190 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 190 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 190 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 190 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 190 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 190 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 190 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 190 Kč
4.98 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 190 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 190 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 190 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 190 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 190 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 190 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 190 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 190 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 8648607 190 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 190 Kč
MAS9302 Šulc Marek KČT Aš C 301507 190 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 190 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 190 Kč
4.26 km, 135 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 190 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 190 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2127655 190 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 380 Kč
4.26 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 180 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 180 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2148155 180 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 180 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 180 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 180 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 180 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 180 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 180 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 180 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 180 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 180 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 180 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 180 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 180 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 180 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 180 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 180 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 8667511 180 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 8667502 180 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 180 Kč
0050002 Dvořáček Dan 005 - Cookies & Pancakes 8629750 180 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 180 Kč
SKV8020 Nováček Jan TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 220 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 180 Kč
4.00 km, 18 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 180 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 180 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 180 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 180 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 180 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 180 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 180 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 180 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 180 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 180 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 180 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 180 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 180 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 180 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 180 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 180 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 180 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 180 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 180 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 180 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 180 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 180 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 360 Kč
3.79 km, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 180 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 180 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 180 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 180 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 180 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 180 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 180 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 180 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 180 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 180 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 180 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 180 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 180 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 180 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 180 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 180 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 180 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 180 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 180 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 180 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 180 Kč
0060001 Kapoun Luděk 006 - neregistrovaný 2 zapůjčit 220 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 360 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 360 Kč
3.65 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 180 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 180 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 180 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 180 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 180 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 180 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 180 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 180 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 180 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
0020003 Petr Hofman 002 - LPM 8852 180 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 180 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 180 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 180 Kč
3.65 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 180 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 180 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 180 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 180 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 180 Kč
LPM6000 Valeš Milan OK Lokomotiva Plzeň C 180 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 360 Kč
3.42 km, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 140 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 140 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 140 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 140 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 140 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 140 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 140 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 140 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 140 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 140 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 140 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 140 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 140 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 140 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 140 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 140 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 140 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 140 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 140 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš C 416159 140 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 140 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 140 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 140 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 140 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 140 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 140 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 140 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 140 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 140 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 140 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 140 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 140 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 140 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 140 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 140 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 140 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 140 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 140 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 140 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 280 Kč
2.68 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 140 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 140 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 140 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8100015 140 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 140 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 140 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 140 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 140 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 140 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 140 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 140 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 140 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 140 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 140 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 140 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 140 Kč
2.54 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 140 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 140 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 140 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 140 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 140 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 140 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 140 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 140 Kč
3.87 km, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1150 Prinzová Lada MLOK Mariánské Lázně C 301438 100 Kč
MLA1100 Mikyska Mael MLOK Mariánské Lázně C 1421913 100 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 301443 100 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 100 Kč
MLA1152 Zabolotná Kiára MLOK Mariánské Lázně C 100 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 100 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 100 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 100 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 100 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086456 100 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086460 100 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 100 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 100 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 232362 100 Kč
0020002 Hofman Jakub 002 - LPM zapůjčit 140 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 100 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 100 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 100 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2088156 100 Kč
DCH1058 Adámková Sára Radioelektronika Cheb 8025 100 Kč
DCH1056 Šulistová Markéta Radioelektronika Cheb 443088 100 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 100 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 100 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 100 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 100 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 100 Kč
3.87 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1153 Sladká Barbora MLOK Mariánské Lázně C 100 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 100 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 100 Kč
SCP1201 Pelikán Vít OK Sparta Praha 2125364 100 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 51541 100 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 100 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
DKP1505 Frolov Roman Oddíl OB Kotlářka 887925 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 100 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 100 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 100 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 100 Kč
DCH0912 Ďurica Matěj Radioelektronika Cheb 8032 100 Kč
DCH1152 Barusová Julia Radioelektronika Cheb 8039 100 Kč
DCH1153 Siváková Nikola Radioelektronika Cheb 8040 100 Kč
DCH1253 Šulistová Alena Radioelektronika Cheb 232368 100 Kč
DCH1100 Salaba Jakub Radioelektronika Cheb 4448 100 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 100 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51663 100 Kč
MAS1250 Halíková Lucie KČT Aš C 4455 100 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 100 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 100 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 100 Kč
2.92 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 100 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 100 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 100 Kč
HCE7250 Müllerová Jana TJ Hostivice C 49152 100 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 100 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 100 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 100 Kč
BOR7500 Lamač Vratislav OK Jiskra Nový Bor C 4133 100 Kč
DCH0511 Hackl Filip Radioelektronika Cheb 443063 100 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 100 Kč
LPM7050 Valešová Irena OK Lokomotiva Plzeň C 100 Kč
3.11 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 140 Kč
SCP8202 Pelikán Tomáš OK Sparta Praha 2080934 140 Kč
0010001 Rážová Milena 001 - Lísteček 2129195 140 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 140 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 140 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 53537 140 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 140 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 140 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 140 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2131181 140 Kč
0080001 Hartmanová Alžběta 008 - Bez registrace 51741 280 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 280 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 140 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 140 Kč
4.93 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 140 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 140 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 140 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 140 Kč
DCH9100 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb 4449 140 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 140 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C 140 Kč
0070001 Štěpová Dana 007 - Neregistrovaní Štěpovi 2099486 140 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 08214 140 Kč
celkem přihlášených: 975, vklad: 153880 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.