Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí
Pořadatel:
8IC - Český orientační spolek
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSOM 2007, stav léto 2018, rozměr A4, autor Jan Fátor. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli nebudou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Kořínek Tomáš, Janata Martin, Janda Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.34 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 10:51
2. Pražáková Nella TJN0854 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56 + 0:05
3. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 10:58 + 0:07
4. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 12:07 + 1:16
5. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 12:16 + 1:25
6. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 12:26 + 1:35
7. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 12:29 + 1:38
8. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 12:56 + 2:05
9. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 13:28 + 2:37
10. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 13:44 + 2:53
11. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:54 + 3:03
12. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 14:31 + 3:40
13. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 14:42 + 3:51
14. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 14:46 + 3:55
15. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 14:47 + 3:56
16. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 15:07 + 4:16
17. Mastníková Lenka TJN0859 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:13 + 4:22
18. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:20 + 4:29
19. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 15:52 + 5:01
20. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 16:00 + 5:09
20. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 16:00 + 5:09
22. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 16:33 + 5:42
23. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 17:02 + 6:11
24. Syblíková Rozarie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 17:27 + 6:36
25. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:40 + 6:49
26. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 18:03 + 7:12
27. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 18:54 + 8:03
28. Votruba Hana TAP0855 KOB Tretra Praha 19:39 + 8:48
29. Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 19:48 + 8:57
30. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 19:50 + 8:59
31. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 TJ Aero Odolena Voda 19:58 + 9:07
32. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 20:02 + 9:11
32. Pilchová Linda ODV0953 TJ Aero Odolena Voda 20:02 + 9:11
34. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 20:15 + 9:24
35. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 20:48 + 9:57
36. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 21:25 + 10:34
37. Stará Žofie FSP0851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:28 + 10:37
38. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 21:56 + 11:05
39. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 23:01 + 12:10
39. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 23:01 + 12:10
41. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:54 + 14:03
42. Ellederová Eva DKP0858 Oddíl OB Kotlářka 26:29 + 15:38
43. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 27:20 + 16:29
44. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 27:48 + 16:57
45. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 29:48 + 18:57
46. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 29:49 + 18:58
47. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 36:31 + 25:40
48. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 41:03 + 30:12
Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor DISK
Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda DISK
D10L
1.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 15:01
2. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 17:29 + 2:28
3. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 18:38 + 3:37
4. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:02 + 5:01
5. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 20:10 + 5:09
6. Haasová Anežka BOR0956 OK Jiskra Nový Bor 21:09 + 6:08
7. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 21:20 + 6:19
8. Kottíková Anežka TJN1152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:24 + 6:23
9. Benáková Natálie Neregistrovaní 22:36 + 7:35
10. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 23:22 + 8:21
11. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 24:50 + 9:49
12. Truncová Zuzana ODV1051 TJ Aero Odolena Voda 25:26 + 10:25
13. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 25:52 + 10:51
14. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 26:09 + 11:08
15. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 27:24 + 12:23
16. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 28:14 + 13:13
17. Tejkalová Anetka OOB Spartak Adamov 28:52 + 13:51
18. Pangrácová Eva MFP1051 Matfyz Praha 30:05 + 15:04
19. Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda 31:34 + 16:33
20. Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 33:32 + 18:31
21. Uhlíková Augustina DKP1056 Oddíl OB Kotlářka 34:29 + 19:28
22. Prokopová Tereza CHA1151 OK Chrastava 34:40 + 19:39
23. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:10 + 31:09
24. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 48:54 + 33:53
25. Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 56:00 + 40:59
Tvrdková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš DISK
Zenko Roza OK Jiskra Nový Bor DISK
D12
1.42 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 10:10
2. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:22 + 0:12
2. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:22 + 0:12
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 10:41 + 0:31
5. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 10:57 + 0:47
6. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 11:03 + 0:53
7. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:46 + 1:36
8. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 11:50 + 1:40
9. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 11:51 + 1:41
10. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 11:56 + 1:46
11. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:16 + 2:06
12. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 12:18 + 2:08
13. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 12:25 + 2:15
14. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 12:29 + 2:19
14. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 12:29 + 2:19
16. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 12:35 + 2:25
17. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 12:46 + 2:36
18. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 12:49 + 2:39
19. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 12:57 + 2:47
19. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 12:57 + 2:47
21. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 12:59 + 2:49
22. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 13:06 + 2:56
23. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 13:08 + 2:58
24. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 13:18 + 3:08
25. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 13:27 + 3:17
26. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 13:31 + 3:21
27. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 13:33 + 3:23
28. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 13:34 + 3:24
29. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 13:37 + 3:27
30. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 13:44 + 3:34
31. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 13:53 + 3:43
31. Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:53 + 3:43
33. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 13:54 + 3:44
34. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 13:57 + 3:47
35. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:33 + 4:23
36. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 14:46 + 4:36
37. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 14:52 + 4:42
37. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 14:52 + 4:42
39. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:00 + 4:50
40. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:02 + 4:52
41. Bublíková Klára TAP0752 KOB Tretra Praha 15:13 + 5:03
42. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 15:23 + 5:13
43. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 15:24 + 5:14
44. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 15:28 + 5:18
45. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 15:29 + 5:19
46. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 15:45 + 5:35
47. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 15:50 + 5:40
48. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:32 + 6:22
49. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 17:18 + 7:08
50. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 17:57 + 7:47
51. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 18:21 + 8:11
52. Halašková Bára DKP0654 Oddíl OB Kotlářka 18:40 + 8:30
53. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:51 + 8:41
54. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:02 + 8:52
55. Dvořáková Veronika 74C0650 NER 20:25 + 10:15
56. Ulbertová Lucie DKL0652 KOB Kladno 20:28 + 10:18
57. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 21:39 + 11:29
58. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 22:58 + 12:48
59. Pilchová Sofie ODV0751 TJ Aero Odolena Voda 23:27 + 13:17
60. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 24:10 + 14:00
61. Pangracová Anna MFP0650 Matfyz Praha 24:57 + 14:47
62. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 25:40 + 15:30
63. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 32:35 + 22:25
64. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 38:19 + 28:09
Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany DISK
Bestová Tereza 37C0650 Bez registrace DISK
D14
1.65 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 10:57
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 11:13 + 0:16
3. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 11:21 + 0:24
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 11:34 + 0:37
5. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 11:37 + 0:40
6. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 12:10 + 1:13
7. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 12:35 + 1:38
8. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 12:37 + 1:40
9. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 12:38 + 1:41
10. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 12:42 + 1:45
11. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:44 + 1:47
12. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 12:46 + 1:49
13. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 12:47 + 1:50
14. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 12:48 + 1:51
15. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 13:03 + 2:06
15. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 13:03 + 2:06
17. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 13:31 + 2:34
18. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 13:33 + 2:36
19. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 13:39 + 2:42
20. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:48 + 2:51
21. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:20 + 3:23
22. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 14:33 + 3:36
23. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 14:35 + 3:38
24. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 15:15 + 4:18
25. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 15:52 + 4:55
26. Rosendorfová Hana TAP0551 KOB Tretra Praha 15:53 + 4:56
27. Floriánková Františka VSP0550 USK Praha 15:55 + 4:58
28. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 16:01 + 5:04
29. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 16:11 + 5:14
30. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 16:17 + 5:20
31. Průšková Tereza BOR0456 OK Jiskra Nový Bor 16:26 + 5:29
32. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 16:47 + 5:50
33. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:29 + 6:32
34. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 18:38 + 7:41
35. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 18:48 + 7:51
36. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:53 + 7:56
37. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 22:18 + 11:21
38. Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov 27:53 + 16:56
39. Linhartová Anna KOB Tretra Praha 42:31 + 31:34
Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D16
1.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 13:53
2. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 14:57 + 1:04
3. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 15:07 + 1:14
4. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:25 + 2:32
5. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 16:33 + 2:40
6. Novotná Marie PGP0354 SK Praga 17:29 + 3:36
7. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 17:54 + 4:01
8. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 18:08 + 4:15
9. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 18:53 + 5:00
10. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 18:54 + 5:01
11. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 19:23 + 5:30
12. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 19:45 + 5:52
13. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:39 + 6:46
14. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 22:19 + 8:26
15. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 23:15 + 9:22
16. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 23:18 + 9:25
17. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:11 + 10:18
18. Riegelová Kateřina RIC0252 OB Říčany 25:53 + 12:00
19. Beránková Tereza PDY0351 Běhej Poděbrady 30:12 + 16:19
20. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 51:24 + 37:31
D18
1.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 16:56
2. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 18:58 + 2:02
3. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 19:43 + 2:47
4. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 19:46 + 2:50
5. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:10 + 3:14
6. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:21 + 4:25
7. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 22:21 + 5:25
8. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 25:11 + 8:15
9. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 25:16 + 8:20
10. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 26:18 + 9:22
11. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 28:55 + 11:59
12. Albrechtová Zuzana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 32:47 + 15:51
Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor DISK
D20
1.83 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 16:15
2. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 17:34 + 1:19
3. Kašparová Adéla VSP9850 USK Praha 17:41 + 1:26
4. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 19:23 + 3:08
5. Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka 32:01 + 15:46
D21K
1.66 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2104
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 16:57 2229
2. Hanušová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 18:09 + 1:12 2089
3. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 18:58 + 2:01 1994
4. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:32 + 2:35 1928
5. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 20:44 + 3:47 1787
6. Lounková Zuzana PDY8550 Běhej Poděbrady 22:31 + 5:34 1579
7. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 24:40 + 7:43 1328
D21L
2.00 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8591
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 17:08 8850
2. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 17:45 + 0:37 8550
3. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 18:07 + 0:59 8372
4. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 19:03 + 1:55 7918
5. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:04 + 1:56 7910
6. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 19:41 + 2:33 7610
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 19:44 + 2:36 7586
8. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 19:49 + 2:41 7545
9. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 20:07 + 2:59 7399
10. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 20:19 + 3:11 7302
11. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 20:22 + 3:14 7278
12. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:23 + 3:15 7270
13. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 3:16 7261
14. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 21:08 + 4:00 6905
15. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 21:35 + 4:27 6686
16. Kocová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 21:39 + 4:31 6654
17. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 21:42 + 4:34 6629
18. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 22:04 + 4:56 6451
19. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 22:17 + 5:09 6346
20. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 22:48 + 5:40 6094
21. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 22:58 + 5:50 6013
22. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 23:00 + 5:52 5997
23. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 23:04 + 5:56 5965
24. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 23:15 + 6:07 5876
25. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 23:30 + 6:22 5754
26. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 23:31 + 6:23 5746
27. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 23:44 + 6:36 5641
28. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 23:49 + 6:41 5600
29. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 23:52 + 6:44 5576
30. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 24:39 + 7:31 5195
31. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 24:43 + 7:35 5162
32. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 25:02 + 7:54 5008
33. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 25:05 + 7:57 4984
33. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 25:05 + 7:57 4984
35. Mazan Aleksandra 82P9500 UKS Traper Złocieniec 25:12 + 8:04
36. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 25:13 + 8:05 4919
37. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 25:19 + 8:11 4871
38. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 25:20 + 8:12 4863
39. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 25:28 + 8:20 4798
40. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 25:35 + 8:27 4741
41. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:42 + 8:34 4684
42. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 25:54 + 8:46 4587
42. Baierová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:54 + 8:46 4587
44. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 25:55 + 8:47 4579
45. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 26:00 + 8:52 4538
46. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 26:01 + 8:53 4530
47. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 26:06 + 8:58 4490
48. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 26:46 + 9:38 4166
49. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 27:12 + 10:04 3955
50. Stankova Veronika Post SV Dresden 27:39 + 10:31
51. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 27:53 + 10:45 3623
51. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 27:53 + 10:45 3623
53. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 28:09 + 11:01 3493
54. Káninská Markéta TAP9054 KOB Tretra Praha 28:14 + 11:06 3452
55. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 28:18 + 11:10 3420
56. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 28:27 + 11:19 3347
57. Sládková Helena TAP9151 KOB Tretra Praha 29:32 + 12:24 2820
58. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:38 + 12:30 2772
59. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:46 + 12:38 2707
60. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:57 + 12:49 2618
61. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:44 + 13:36 2237
62. Chuang Peichi NER 31:04 + 13:56
63. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 31:39 + 14:31 1791
64. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 32:26 + 15:18 1410
65. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 32:42 + 15:34 1280
66. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 33:13 + 16:05 1029
67. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 35:18 + 18:10 16
68. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:58 + 27:50 0
Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov DISK 0
Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice DISK 0
Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky DISK 0
Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 17:50
2. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:47 + 0:57
3. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 20:46 + 2:56
4. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 20:48 + 2:58
5. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 21:05 + 3:15
6. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 21:27 + 3:37
7. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 21:55 + 4:05
8. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 22:25 + 4:35
9. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 22:58 + 5:08
10. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 23:17 + 5:27
11. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 23:26 + 5:36
12. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 23:38 + 5:48
13. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 23:45 + 5:55
14. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:08 + 6:18
15. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 24:54 + 7:04
16. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 25:28 + 7:38
17. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 25:49 + 7:59
18. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 25:57 + 8:07
19. Němečková Tereza DKP7953 Oddíl OB Kotlářka 26:17 + 8:27
20. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 26:18 + 8:28
21. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:38 + 8:48
22. Grimmerová Mariana RIC8051 OB Říčany 26:44 + 8:54
23. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 28:59 + 11:09
24. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:32 + 11:42
25. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 29:39 + 11:49
26. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 30:33 + 12:43
27. Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 31:23 + 13:33
28. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 32:38 + 14:48
29. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 33:27 + 15:37
30. Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:31 + 16:41
31. Murswieková Kateřina BOR7951 OK Jiskra Nový Bor 35:16 + 17:26
32. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 35:52 + 18:02
D40
1.71 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 14:38
2. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 15:56 + 1:18
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 16:40 + 2:02
4. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 16:58 + 2:20
5. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 17:25 + 2:47
6. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 17:29 + 2:51
7. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 17:37 + 2:59
8. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 17:42 + 3:04
9. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 17:43 + 3:05
10. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 17:49 + 3:11
11. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 18:00 + 3:22
12. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 18:06 + 3:28
13. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 18:34 + 3:56
14. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 18:42 + 4:04
15. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 18:57 + 4:19
16. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 19:21 + 4:43
17. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 19:28 + 4:50
18. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 19:44 + 5:06
19. Ellederová Zdeňka DKP7754 Oddíl OB Kotlářka 20:19 + 5:41
20. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 20:42 + 6:04
21. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 21:04 + 6:26
22. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:06 + 6:28
23. Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov 21:11 + 6:33
24. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:13 + 6:35
25. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 21:28 + 6:50
26. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 21:48 + 7:10
27. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 22:01 + 7:23
28. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 22:15 + 7:37
29. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 22:46 + 8:08
30. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 24:54 + 10:16
31. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 25:45 + 11:07
32. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 26:27 + 11:49
33. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:31 + 11:53
34. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 26:42 + 12:04
35. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 27:16 + 12:38
36. Hoetzelová Zuzana JEN7754 OB Jenišovice 28:43 + 14:05
37. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 29:35 + 14:57
Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka DISK
D45
1.61 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 14:59
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 16:41 + 1:42
3. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 16:55 + 1:56
4. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 17:07 + 2:08
5. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 17:42 + 2:43
6. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 18:11 + 3:12
7. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:14 + 3:15
8. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 18:21 + 3:22
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 18:22 + 3:23
10. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 18:30 + 3:31
11. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 18:42 + 3:43
12. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 19:23 + 4:24
13. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 20:16 + 5:17
14. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 20:38 + 5:39
15. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 21:20 + 6:21
16. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:26 + 6:27
16. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:26 + 6:27
18. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:08 + 7:09
19. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 22:39 + 7:40
20. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 22:44 + 7:45
21. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 22:49 + 7:50
22. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:29 + 8:30
23. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 24:19 + 9:20
24. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 24:25 + 9:26
25. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 24:43 + 9:44
26. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 26:01 + 11:02
27. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 26:05 + 11:06
28. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 26:30 + 11:31
29. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 27:19 + 12:20
30. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 27:25 + 12:26
31. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 31:05 + 16:06
32. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:12 + 16:13
Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice DISK
D50
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:26
2. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:31 + 2:05
3. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 18:10 + 2:44
4. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 18:29 + 3:03
5. del Campo Cristina 11E6900 Malarruta 18:44 + 3:18
6. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:04 + 3:38
7. Šafková Petra 73X6650 Opět na Kozla 19:22 + 3:56
8. Delenne Blandine ACA Aix en Provence 19:31 + 4:05
9. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 21:08 + 5:42
10. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 21:35 + 6:09
11. Rauturier Nathalie Guyancourt Orientation 78 21:36 + 6:10
12. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 23:20 + 7:54
13. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 24:23 + 8:57
14. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 26:27 + 11:01
15. Nejezchlebová Ivana TUR6851 OOB TJ Turnov 29:55 + 14:29
D55
1.47 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 17:10
2. Maxwell Eileen RR Scotland 19:58 + 2:48
3. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 22:32 + 5:22
4. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 25:04 + 7:54
5. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:24 + 10:14
6. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 27:35 + 10:25
7. Šámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 29:30 + 12:20
8. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 31:16 + 14:06
9. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:59 + 14:49
D60
1.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 23:08
2. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 23:20 + 0:12
3. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 24:27 + 1:19
4. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 25:23 + 2:15
5. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 52:31 + 29:23
D65
1.48 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 19:42
2. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 22:25 + 2:43
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 24:54 + 5:12
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:59 + 7:17
5. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 27:01 + 7:19
6. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 27:31 + 7:49
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 29:58 + 10:16
8. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 13:04
9. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 37:23 + 17:41
10. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 38:46 + 19:04
11. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 42:15 + 22:33
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
H10
1.34 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 9:18
2. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:19 + 0:01
3. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 9:30 + 0:12
4. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 9:41 + 0:23
5. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:52 + 0:34
6. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:12 + 0:54
7. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 10:25 + 1:07
8. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 10:46 + 1:28
9. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 10:51 + 1:33
10. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 11:00 + 1:42
11. Krutský Vavřinec FSP0902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:17 + 1:59
12. Kovanda Jonáš BOR0904 OK Jiskra Nový Bor 11:18 + 2:00
13. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 11:19 + 2:01
14. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 11:26 + 2:08
15. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 11:33 + 2:15
16. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:39 + 2:21
17. Tejkl Štěpán DOB0800 KOB Dobruška 11:49 + 2:31
18. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 12:16 + 2:58
19. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 12:20 + 3:02
20. Kuttelwascher Marek HCE0901 TJ Hostivice 12:24 + 3:06
21. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 12:34 + 3:16
22. Murswiek Jan BOR0901 OK Jiskra Nový Bor 12:49 + 3:31
23. Porsch Jan DOR0904 OK Dobříš 12:52 + 3:34
24. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 12:55 + 3:37
25. Besta Radek 11C0800 Letci v akci 12:56 + 3:38
26. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 13:02 + 3:44
27. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 13:07 + 3:49
28. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 13:10 + 3:52
29. Elleder Jan DKP1003 Oddíl OB Kotlářka 13:13 + 3:55
30. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 13:14 + 3:56
31. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 14:09 + 4:51
32. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 14:30 + 5:12
33. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 14:31 + 5:13
34. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 14:40 + 5:22
35. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 15:06 + 5:48
35. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 15:06 + 5:48
37. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 15:35 + 6:17
38. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 15:48 + 6:30
39. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 16:19 + 7:01
40. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 17:08 + 7:50
41. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 17:24 + 8:06
42. Kohoutek Lukáš OB Říčany 17:32 + 8:14
43. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 17:50 + 8:32
44. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 18:15 + 8:57
45. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 19:33 + 10:15
46. Piškule Štěpán ODV0900 TJ Aero Odolena Voda 20:13 + 10:55
47. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 20:33 + 11:15
48. Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:18 + 14:00
49. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 30:14 + 20:56
Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Kantůrek Tomáš DLP0902 OOB TJ Dukla Praha DISK
H10L
1.33 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 11:13
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 11:25 + 0:12
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 12:36 + 1:23
4. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 15:09 + 3:56
5. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 15:15 + 4:02
6. Walach Štěpán LLI09 TJ Loko Liberec 16:59 + 5:46
7. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 17:07 + 5:54
8. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 17:28 + 6:15
9. Bergl Jonáš TJP1100 TJ Sokol Troja 19:03 + 7:50
10. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 19:22 + 8:09
11. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 20:32 + 9:19
12. Vraný Filip VLI0802 Slavia Liberec orienteering 21:58 + 10:45
13. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 23:06 + 11:53
14. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 26:18 + 15:05
15. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 27:59 + 16:46
16. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 30:08 + 18:55
17. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 33:44 + 22:31
18. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 35:59 + 24:46
19. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 37:21 + 26:08
20. Dvořák Patrik DKP0905 Oddíl OB Kotlářka 37:38 + 26:25
21. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 39:18 + 28:05
Halaška Michael DKP0907 Oddíl OB Kotlářka DISK
Bégoc Dany TUR1011 OOB TJ Turnov DISK
Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem DISK
Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice DISK
Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš DISK
Kašpar Ladislav SLA1000 SKOB Slaný DISK
H12
1.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 10:16
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 10:35 + 0:19
3. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 10:51 + 0:35
4. Elleder David DKP0605 Oddíl OB Kotlářka 10:57 + 0:41
5. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 11:13 + 0:57
6. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:32 + 1:16
7. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 11:34 + 1:18
8. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 11:35 + 1:19
9. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 11:36 + 1:20
10. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 11:37 + 1:21
11. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 11:39 + 1:23
12. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 11:49 + 1:33
13. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:51 + 1:35
14. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:53 + 1:37
15. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 11:56 + 1:40
16. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:57 + 1:41
17. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 12:17 + 2:01
18. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 12:32 + 2:16
19. Vávra Tomáš BOR0700 OK Jiskra Nový Bor 12:36 + 2:20
20. Termer Štěpa K. NER 12:37 + 2:21
21. Meier David VSP0606 USK Praha 12:38 + 2:22
22. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 12:39 + 2:23
23. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 12:43 + 2:27
24. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 13:03 + 2:47
25. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 13:05 + 2:49
26. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 13:13 + 2:57
26. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 13:13 + 2:57
28. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 13:19 + 3:03
29. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:41 + 3:25
30. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 13:42 + 3:26
31. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 13:43 + 3:27
32. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 13:45 + 3:29
33. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 13:54 + 3:38
34. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 13:55 + 3:39
35. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 14:11 + 3:55
36. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:18 + 4:02
37. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 14:25 + 4:09
38. Mathaus Kryštof DOK0600 OK Doksy 14:26 + 4:10
39. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:45 + 4:29
40. Městka Václav VSP0600 USK Praha 14:47 + 4:31
40. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 14:47 + 4:31
42. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:49 + 4:33
43. Vostrý Jonáš DKP0714 Oddíl OB Kotlářka 14:55 + 4:39
44. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 15:04 + 4:48
45. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 15:06 + 4:50
46. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 15:22 + 5:06
47. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 15:25 + 5:09
48. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 15:50 + 5:34
49. Günter Vincent FSP0701 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:00 + 5:44
50. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 16:04 + 5:48
51. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 17:01 + 6:45
52. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 6:47
53. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 17:36 + 7:20
54. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 17:49 + 7:33
55. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 18:06 + 7:50
56. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 18:12 + 7:56
57. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 18:56 + 8:40
58. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 19:32 + 9:16
59. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:42 + 9:26
60. Svoboda Fabián FSP0708 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:46 + 9:30
61. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 19:51 + 9:35
62. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 20:07 + 9:51
63. Hübner Ondřej STB0700 TJ Stadion Nový Bor 20:49 + 10:33
64. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 21:53 + 11:37
65. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 23:02 + 12:46
66. Dudl Vojtěch ODV0600 TJ Aero Odolena Voda 25:26 + 15:10
67. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 25:44 + 15:28
68. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 29:09 + 18:53
69. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 29:23 + 19:07
70. Abdalla Adam ODV0601 TJ Aero Odolena Voda 29:30 + 19:14
71. Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany 29:50 + 19:34
Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole DISK
Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering DISK
Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka DISK
Jakubík Jaromír TJN0704 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga DISK
Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš DISK
Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering DISK
Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš DISK
Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany DISK
Šantora Marek ROZ0702 OK Roztoky DISK
H14
1.65 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 12:01
2. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:08 + 0:07
3. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 12:32 + 0:31
4. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 13:01 + 1:00
5. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:06 + 1:05
6. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 13:20 + 1:19
7. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 13:34 + 1:33
8. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 13:35 + 1:34
9. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 13:59 + 1:58
10. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 14:12 + 2:11
11. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 14:14 + 2:13
11. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 14:14 + 2:13
13. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 14:15 + 2:14
14. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:17 + 2:16
15. Hoetzel Hugo JEN0503 OB Jenišovice 14:39 + 2:38
16. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 14:55 + 2:54
17. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 15:41 + 3:40
18. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 15:47 + 3:46
19. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 15:50 + 3:49
20. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 16:21 + 4:20
21. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:30 + 4:29
22. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 17:11 + 5:10
23. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 17:20 + 5:19
24. Mastník Ondřej TJN0507 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:24 + 5:23
25. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:02 + 6:01
26. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:04 + 6:03
27. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:09 + 6:08
28. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 18:52 + 6:51
29. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:04 + 7:03
30. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:28 + 7:27
31. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 20:21 + 8:20
32. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 20:49 + 8:48
33. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 23:08 + 11:07
34. Zápotocký František VLI0500 Slavia Liberec orienteering 24:02 + 12:01
35. Bičík Štěpán TUV0405 SOK TJ Turnov 27:18 + 15:17
36. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 41:03 + 29:02
Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga DISK
Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering DISK
Schnabl David RIC0508 OB Říčany DISK
Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H16
1.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 11:44
2. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 11:49 + 0:05
3. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 12:08 + 0:24
4. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:20 + 0:36
5. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 12:36 + 0:52
6. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:01 + 1:17
7. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 13:05 + 1:21
8. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 13:44 + 2:00
9. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 13:49 + 2:05
10. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 13:57 + 2:13
11. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:33 + 2:49
12. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 14:46 + 3:02
13. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 14:54 + 3:10
14. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 15:08 + 3:24
15. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 15:41 + 3:57
16. Mencl Jan JEN0201 OB Jenišovice 15:54 + 4:10
17. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 16:01 + 4:17
18. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 16:05 + 4:21
19. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 16:16 + 4:32
20. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:03 + 5:19
21. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:50 + 6:06
22. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 18:48 + 7:04
23. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 19:23 + 7:39
24. Kraus Jakub LTP0303 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:31 + 9:47
25. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:57 + 14:13
Čtrnáct František PGP0401 SK Praga DISK
H18
2.05 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmol David DOK0100 OK Doksy 17:31
2. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 17:44 + 0:13
2. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 17:44 + 0:13
4. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 17:50 + 0:19
5. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 18:06 + 0:35
6. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 19:06 + 1:35
7. Rohlík Matěj TAP0010 KOB Tretra Praha 21:22 + 3:51
8. Kubec Michal DOK0103 OK Doksy 22:10 + 4:39
9. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 22:13 + 4:42
10. Meduna Jakub DOK0000 OK Doksy 22:43 + 5:12
11. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 26:34 + 9:03
H20
2.13 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 30:46
H21K
1.98 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 19:18 2296
2. Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering 22:59 + 3:41 1964
3. Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:01 + 4:43
4. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 24:52 + 5:34 1794
5. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 26:32 + 7:14 1644
6. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 26:39 + 7:21
7. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:07 + 10:49 1321
8. Zdobinský Pavel JHB8110 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 33:19 + 14:01 1032
9. Král Martin PDY8800 Běhej Poděbrady 38:05 + 18:47 602
H21L
2.31 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8521
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 17:33 8654
2. Babych Serhiy 15U8300 LeO-Team 17:35 + 0:02
3. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 17:56 + 0:23 8470
4. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 18:00 + 0:27 8438
5. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 18:17 + 0:44 8303
6. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 18:29 + 0:56 8207
7. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 18:34 + 1:01 8168
7. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 18:34 + 1:01 8168
7. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 18:34 + 1:01 8168
10. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 18:36 + 1:03 8152
11. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 18:52 + 1:19 8024
12. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 18:56 + 1:23 7992
13. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 18:58 + 1:25 7976
14. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 18:59 + 1:26
15. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 19:06 + 1:33 7913
15. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 19:06 + 1:33 7913
17. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 19:09 + 1:36 7889
18. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 19:10 + 1:37 7881
19. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 19:12 + 1:39 7865
20. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:19 + 1:46 7809
21. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 19:23 + 1:50 7777
22. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 19:24 + 1:51 7769
23. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 19:40 + 2:07 7642
24. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 19:43 + 2:10 7618
25. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 2:14 7586
26. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 19:57 + 2:24 7506
27. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 19:59 + 2:26 7491
28. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 20:00 + 2:27 7483
29. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 20:06 + 2:33 7435
30. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 20:17 + 2:44 7347
31. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 20:18 + 2:45 7339
32. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 20:21 + 2:48 7315
32. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 20:21 + 2:48 7315
34. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:22 + 2:49 7307
35. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 20:28 + 2:55 7260
36. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 20:30 + 2:57 7244
37. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 20:32 + 2:59 7228
38. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 20:33 + 3:00 7220
38. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:33 + 3:00 7220
40. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 20:42 + 3:09 7148
41. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 20:45 + 3:12 7124
42. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 20:47 + 3:14 7108
43. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 21:00 + 3:27 7005
44. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 21:02 + 3:29 6989
44. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 21:02 + 3:29 6989
46. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 21:03 + 3:30 6981
47. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:06 + 3:33 6957
48. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 21:12 + 3:39 6909
49. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 21:13 + 3:40 6901
50. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 21:15 + 3:42 6885
51. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 21:21 + 3:48 6837
52. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 21:23 + 3:50 6821
53. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 21:28 + 3:55 6782
53. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 21:28 + 3:55 6782
55. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 21:35 + 4:02 6726
56. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 21:37 + 4:04 6710
57. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 21:38 + 4:05 6702
58. Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 21:39 + 4:06
59. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 21:43 + 4:10 6662
59. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 21:43 + 4:10 6662
61. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 21:49 + 4:16 6614
62. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 21:52 + 4:19 6590
63. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 21:53 + 4:20
64. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 21:57 + 4:24 6551
65. Werner Michal PGP9705 SK Praga 22:10 + 4:37 6447
66. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 22:12 + 4:39 6431
67. Průša Michal VSP7310 USK Praha 22:15 + 4:42 6407
68. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 22:31 + 4:58 6280
69. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:33 + 5:00 6264
70. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 22:40 + 5:07 6208
71. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 22:41 + 5:08 6200
72. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 22:42 + 5:09 6192
73. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22:59 + 5:26 6057
74. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 23:04 + 5:31 6017
75. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 23:12 + 5:39 5953
76. Hörnig Sebastian Post SV Dresden 23:16 + 5:43
77. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 23:22 + 5:49 5873
78. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 23:23 + 5:50 5866
79. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 23:27 + 5:54 5834
80. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 23:28 + 5:55 5826
80. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 23:28 + 5:55 5826
82. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 23:42 + 6:09 5714
83. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 23:45 + 6:12 5690
84. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:46 + 6:13 5682
85. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 23:47 + 6:14 5674
86. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 24:07 + 6:34 5515
87. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 24:10 + 6:37 5491
88. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 24:14 + 6:41 5459
89. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 24:15 + 6:42 5451
90. Schaad Gian-Reto OLG Chur 24:21 + 6:48
91. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 24:26 + 6:53 5364
92. Mazan Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 24:34 + 7:01
93. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 24:50 + 7:17 5172
94. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 24:53 + 7:20 5149
95. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 24:54 + 7:21 5141
96. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 25:03 + 7:30 5069
97. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:07 + 7:34 5037
98. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 25:15 + 7:42 4973
99. Holub Michal NNN 25:17 + 7:44
100. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 25:33 + 8:00 4830
101. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 25:39 + 8:06 4782
102. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:43 + 8:10 4750
103. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 25:45 + 8:12 4734
104. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 25:46 + 8:13 4726
105. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 25:48 + 8:15 4710
105. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 25:48 + 8:15 4710
107. Salazar Carlos NNN 26:00 + 8:27
108. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 27:01 + 9:28 4129
109. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 27:22 + 9:49 3962
110. Komín David PGP7405 SK Praga 27:38 + 10:05 3834
111. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 28:12 + 10:39 3563
112. Cvrček Antonín TAP9000 KOB Tretra Praha 28:32 + 10:59 3404
113. Uher Petr VSP5001 USK Praha 29:18 + 11:45 3038
114. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 29:33 + 12:00 2918
115. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 29:55 + 12:22 2743
116. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 32:57 + 15:24 1293
117. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 37:29 + 19:56 0
118. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 40:41 + 23:08 0
Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň DISK 0
Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK 0
Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř DISK 0
Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov DISK 0
Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov DISK 0
Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H35
2.05 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 16:58
2. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 19:22 + 2:24
3. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:23 + 2:25
4. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 20:06 + 3:08
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:08 + 3:10
6. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 20:27 + 3:29
7. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 20:52 + 3:54
8. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 21:22 + 4:24
9. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 22:03 + 5:05
10. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 22:18 + 5:20
11. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 22:28 + 5:30
12. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 22:32 + 5:34
13. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 22:37 + 5:39
14. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 22:46 + 5:48
15. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 22:55 + 5:57
16. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 25:47 + 8:49
17. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 26:32 + 9:34
18. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 28:04 + 11:06
19. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 31:30 + 14:32
20. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 33:08 + 16:10
H40
1.81 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 15:59
2. Junek Petr STH7801 SK Studenec 16:28 + 0:29
3. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:50 + 0:51
4. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 17:19 + 1:20
5. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 17:47 + 1:48
6. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 17:51 + 1:52
7. Votruba Ondrej Neregistrovaní 18:43 + 2:44
8. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 19:08 + 3:09
9. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 19:12 + 3:13
10. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 19:27 + 3:28
11. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 19:30 + 3:31
12. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 20:06 + 4:07
13. Rod Jan VSP7423 USK Praha 20:11 + 4:12
14. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 20:37 + 4:38
15. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 21:13 + 5:14
16. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:25 + 5:26
17. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 21:42 + 5:43
18. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 22:29 + 6:30
19. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 22:51 + 6:52
20. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 23:04 + 7:05
21. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 23:13 + 7:14
22. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:11 + 8:12
23. Kváča Vladimír 5RX7700 NNN 24:20 + 8:21
24. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:11 + 9:12
25. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 25:30 + 9:31
26. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 25:52 + 9:53
27. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 25:55 + 9:56
28. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 28:05 + 12:06
29. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 30:42 + 14:43
30. Schnabl Petr RIC7404 OB Říčany 32:13 + 16:14
31. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:17 + 16:18
Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky DISK
Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš DISK
Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice DISK
Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka DISK
H45
1.81 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salonen Mikko SM-pitkä 14:22
2. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:45 + 1:23
3. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 16:10 + 1:48
3. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 16:10 + 1:48
5. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 16:13 + 1:51
6. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 16:18 + 1:56
7. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 16:41 + 2:19
8. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 16:43 + 2:21
9. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 17:03 + 2:41
9. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 17:03 + 2:41
11. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 17:08 + 2:46
12. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 17:28 + 3:06
13. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 17:44 + 3:22
14. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 18:07 + 3:45
15. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 18:11 + 3:49
16. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:19 + 3:57
17. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 18:28 + 4:06
18. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 18:32 + 4:10
19. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 18:48 + 4:26
20. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 19:03 + 4:41
21. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 19:14 + 4:52
22. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:15 + 4:53
23. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 19:34 + 5:12
24. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 5:25
25. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:28 + 6:06
26. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:29 + 6:07
27. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 20:36 + 6:14
28. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 20:45 + 6:23
29. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 20:47 + 6:25
30. Veselý Pavel TUV6901 SOK TJ Turnov 20:59 + 6:37
31. Lamač Jaroslav TUR7203 OOB TJ Turnov 21:12 + 6:50
32. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 21:30 + 7:08
33. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 21:38 + 7:16
34. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 22:00 + 7:38
35. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 22:05 + 7:43
36. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 22:19 + 7:57
37. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 22:32 + 8:10
38. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:47 + 8:25
39. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 22:56 + 8:34
40. Čech Zdeněk ROZ7300 OK Roztoky 23:36 + 9:14
41. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:01 + 9:39
42. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 24:18 + 9:56
43. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 24:33 + 10:11
44. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 25:39 + 11:17
45. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 26:15 + 11:53
46. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 26:43 + 12:21
47. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 26:57 + 12:35
48. Elleder Daniel DKP7101 Oddíl OB Kotlářka 28:52 + 14:30
49. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:21 + 14:59
50. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 33:36 + 19:14
Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha DISK
H50
1.74 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 12:31
2. Gossel Heiko H50 USV TU Dresden2 12:33 + 0:02
3. Friberg Joachim IF Hagen Club 12:37 + 0:06
4. Rauturier Christophe Guyancourt Orientation 78 13:12 + 0:41
5. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:53 + 2:22
6. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 15:30 + 2:59
7. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:38 + 3:07
8. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 16:16 + 3:45
9. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 16:23 + 3:52
10. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 17:03 + 4:32
11. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 18:36 + 6:05
12. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 19:27 + 6:56
13. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 22:15 + 9:44
14. Kuttelwascher Radek HCE6801 TJ Hostivice 26:38 + 14:07
15. Šimek Stanislav LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:41 + 14:10
16. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 27:03 + 14:32
Prieto José Manuel 11E6700 Malarruta DISK
H55
1.68 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Delenne Pierre ACA Aix en Provence 13:11
2. Zuev Alexey 25R5900 Navicom_Garmin 13:34 + 0:23
3. Maxwell Ian RR Scotland 13:57 + 0:46
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 14:17 + 1:06
5. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 15:44 + 2:33
6. Shepherd Iain Inverness Orienteering Club 16:46 + 3:35
7. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 16:57 + 3:46
8. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:37 + 5:26
9. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 18:49 + 5:38
10. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:02 + 6:51
11. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 20:18 + 7:07
12. Albrecht Miloslav SMB5901 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 21:21 + 8:10
13. Švec Jiří PDY5800 Běhej Poděbrady 51:54 + 38:43
Bičík Miroslav TUV6101 SOK TJ Turnov DISK
Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H60
1.57 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 13:49
2. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 15:00 + 1:11
3. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 16:38 + 2:49
4. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:56 + 3:07
5. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 18:40 + 4:51
6. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 19:13 + 5:24
7. Šámal Václav OKP5600 SK OK 24 Praha 19:49 + 6:00
8. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 22:31 + 8:42
9. Beránek Petr STB4900 TJ Stadion Nový Bor 26:07 + 12:18
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš DISK
Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja DISK
H65
1.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dredge Bob Walton Chasers 13:00
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 13:03 + 0:03
3. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 13:23 + 0:23
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 13:35 + 0:35
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 13:59 + 0:59
6. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 14:52 + 1:52
7. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:32 + 2:32
8. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 16:06 + 3:06
9. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 16:32 + 3:32
10. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 17:05 + 4:05
11. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 19:29 + 6:29
12. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 21:02 + 8:02
13. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 22:36 + 9:36
14. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 27:36 + 14:36
H70
1.51 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 15:32
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 16:03 + 0:31
3. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 20:19 + 4:47
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 21:48 + 6:16
5. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:12 + 8:40
6. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 47:59 + 32:27
7. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 48:15 + 32:43
Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov DISK
H75
1.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:11
2. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 25:55 + 6:44
3. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 26:21 + 7:10
4. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 27:53 + 8:42
5. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 28:23 + 9:12
5. Nielsen Egil NNN 28:23 + 9:12
7. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 28:44 + 9:33
HDR
1.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komín Kryštof NNN 14:05
2. Prchlíková Kristýna LOU1053 SK Moravan Louňovice 15:26 + 1:21
3. Prchlík Martin LON NNN 15:38 + 1:33
4. Walach Mikuláš NNN Neregistrovaní 15:42 + 1:37
5. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 16:12 + 2:07
6. Vaněk Jáchym ROU SKOB Roudnice nad Labem 16:33 + 2:28
7. Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:55 + 2:50
8. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 17:13 + 3:08
9. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 17:55 + 3:50
10. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 18:14 + 4:09
11. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 18:37 + 4:32
12. Zurynek Tomáš EKP1100 VŠTJ Ekonom Praha 18:43 + 4:38
13. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 18:45 + 4:40
14. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 19:12 + 5:07
15. Pospíšilová Rebeka DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 19:41 + 5:36
16. Břízková Alžběta LOU1153 SK Moravan Louňovice 19:44 + 5:39
17. Horová Adéla LOU1151 SK Moravan Louňovice 19:47 + 5:42
18. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 19:50 + 5:45
19. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 20:20 + 6:15
20. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 20:29 + 6:24
21. Menclová Lucie TUR1051 OOB TJ Turnov 20:42 + 6:37
22. Topičová Laura LOU1152 SK Moravan Louňovice 20:54 + 6:49
23. Šlechtová Šárka NNN 21:24 + 7:19
24. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:36 + 7:31
25. Pešek Jan LOU1002 SK Moravan Louňovice 21:38 + 7:33
26. Havel Vojtěch Neregistrovaní 21:52 + 7:47
27. Bořkovec Matěj Neregistrovaní 21:57 + 7:52
28. Svoboda David DKP1205 Oddíl OB Kotlářka 22:36 + 8:31
29. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 22:37 + 8:32
30. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 22:54 + 8:49
31. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 23:04 + 8:59
32. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 23:06 + 9:01
33. Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja 23:29 + 9:24
34. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 25:01 + 10:56
35. Halaška David DKP1201 Oddíl OB Kotlářka 25:20 + 11:15
36. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 25:21 + 11:16
37. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 27:21 + 13:16
38. Beranová Zuzana NNN 27:23 + 13:18
39. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 27:39 + 13:34
40. Novák Jiří TUV1004 SOK TJ Turnov 28:09 + 14:04
41. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 29:09 + 15:04
42. Benáková Adriana Neregistrovaní 29:33 + 15:28
43. Hýbl Orlík Neregistrovaní 32:22 + 18:17
44. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 32:44 + 18:39
45. Přindová Sofie VLI Slavia Liberec orienteering 33:12 + 19:07
46. Maroušková Julie NNN 43:10 + 29:05
Mizera Jan OOB TJ Turnov DISK
Chudoba Jiří DKL1102 KOB Kladno DISK
Kopecký Oldřich NNN DISK
Dvořáková Lucie 6YC0950 Neregistrovaní DISK
P
1.65 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Llobet Adria DOB9201 KOB Dobruška 12:58
2. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:31 + 0:33
2. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 13:31 + 0:33
4. Prchlík Milan SK Moravan Louňovice 14:43 + 1:45
5. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 15:06 + 2:08
6. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 15:24 + 2:26
7. Topol Milan NNN 15:36 + 2:38
8. Brettl František PGP7709 SK Praga 16:02 + 3:04
9. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 16:09 + 3:11
10. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 16:21 + 3:23
11. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 16:47 + 3:49
12. Míka Zdeněk NNN 17:03 + 4:05
13. Roznětinská Barbora Neregistrovaní 17:25 + 4:27
14. Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci 18:28 + 5:30
15. Šašková Hana LTP7552 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:31 + 5:33
16. Pešková Erika SK Moravan Louňovice 18:50 + 5:52
17. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:05 + 6:07
18. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 19:28 + 6:30
19. Zeman Peter NNN 19:30 + 6:32
20. Jonczy Michal NNN 19:38 + 6:40
21. Průša Josef DLT0401 KrOB Rozmarýn Litoměřice 19:44 + 6:46
22. Míková Markéta NNN 19:57 + 6:59
23. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 20:03 + 7:05
24. Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 20:50 + 7:52
25. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 21:05 + 8:07
26. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:23 + 8:25
27. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 21:25 + 8:27
28. Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 21:26 + 8:28
29. Čermák Ladislav VLI9400 Slavia Liberec orienteering 21:36 + 8:38
29. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 21:36 + 8:38
31. Medlínová Kateřina DKP7854 Oddíl OB Kotlářka 21:51 + 8:53
31. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 21:51 + 8:53
31. Průšová Hana DLT7451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 21:51 + 8:53
34. Podoubský Miloň NNN 22:23 + 9:25
35. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 22:31 + 9:33
36. Hudčeková Jana SLP7850 OOB Slavia Praha 22:54 + 9:56
37. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 TJ Hostivice 23:08 + 10:10
38. Krbcová Aneta SPC0656 SPORTICUS team 23:23 + 10:25
39. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 24:01 + 11:03
40. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 24:39 + 11:41
41. Jelínková Jiřina LTP7551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:57 + 11:59
42. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 25:08 + 12:10
43. Floriánková Daniela VSP7353 USK Praha 25:18 + 12:20
44. Černá Jana TAP7250 KOB Tretra Praha 26:14 + 13:16
45. Nováková Zuzana TUV7950 SOK TJ Turnov 28:02 + 15:04
46. Krbcová Petra SPC7857 SPORTICUS team 28:58 + 16:00
47. Walach Jiří LLI TJ Loko Liberec 29:54 + 16:56
48. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 31:05 + 18:07
49. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 31:31 + 18:33
50. Kadeřábková Helena NER 38:40 + 25:42
51. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 50:50 + 37:52
52. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 59:57 + 46:59
Tvrdek Jiří NNN DISK
Hudčeková Klára SLP0550 OOB Slavia Praha DISK
T
1.93 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonczy Daniel NNN 15:45
2. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 15:48 + 0:03
3. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 17:26 + 1:41
4. Jonczy Jakub NNN 17:54 + 2:09
5. Švarc Tomáš NNN 18:26 + 2:41
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 18:45 + 3:00
7. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 18:47 + 3:02
8. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:41 + 3:56
9. Dvořák Josef 44C8000 Neregistrovaní borci 19:42 + 3:57
10. Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:06 + 4:21
11. Bořkovec Jan Neregistrovaní 20:32 + 4:47
12. Švarc Lukáš NNN 20:36 + 4:51
13. Hartmann Steffen 65D8100 TGV Horn 21:04 + 5:19
14. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 21:20 + 5:35
15. Svobodná Tereza DKP9350 Oddíl OB Kotlářka 21:37 + 5:52
16. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 21:39 + 5:54
17. Skácel Dalibor NNN 21:46 + 6:01
18. Benák Rostislav Neregistrovaní 22:23 + 6:38
19. Kavan Tomáš TI3M8603 NNN 22:28 + 6:43
20. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 22:39 + 6:54
21. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 22:49 + 7:04
22. Tan Xiaoping NNN 22:51 + 7:06
23. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 23:13 + 7:28
24. Jakubík Petr TJN7506 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:53 + 8:08
25. Floriánek Jan VSP7304 USK Praha 23:57 + 8:12
26. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 23:59 + 8:14
27. Maroušek Jan NNN 24:07 + 8:22
28. Duda Tonda TJN8705 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:13 + 8:28
29. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 24:24 + 8:39
30. Skalica Michal NER 25:08 + 9:23
31. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 25:29 + 9:44
32. Termerová Jana NER 25:36 + 9:51
33. Švábková Šárka TUR6552 OOB TJ Turnov 25:44 + 9:59
34. Vondráček Martin Neregistrovaní 26:10 + 10:25
35. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 27:14 + 11:29
36. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 27:30 + 11:45
37. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 28:06 + 12:21
38. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 28:46 + 13:01
39. Klepetko David 5RX6800 NNN 29:01 + 13:16
40. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 29:09 + 13:24
41. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 29:41 + 13:56
42. Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda 29:46 + 14:01
43. Trunec Antonín TJ Aero Odolena Voda 29:49 + 14:04
44. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:05 + 14:20
45. Pilch Rudolf TJ Aero Odolena Voda 31:54 + 16:09
46. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 32:16 + 16:31
47. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 32:49 + 17:04
48. Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 33:16 + 17:31
49. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 33:18 + 17:33
50. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 33:57 + 18:12
51. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 37:56 + 22:11
52. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 41:43 + 25:58
53. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 43:14 + 27:29
54. Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 48:15 + 32:30
55. Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 49:05 + 33:20
56. Lenský David DKP7802 Oddíl OB Kotlářka 79:42 + 63:57
Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka DISK
Steger Cyril NER DISK
Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka DISK