Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
23.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     P     T3     T5    
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 0 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 0 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 0 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 0 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 0 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 0 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 0 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 0 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 0 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 0 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 0 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 0 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 0 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 0 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 0 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 0 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 0 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 0 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 0 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 0 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 0 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 0 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 0 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 0 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 0 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 0 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 0 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 0 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 0 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 0 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 0 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 0 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 0 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 0 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 0 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 0 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 0 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 0 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 0 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 0 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 0 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 0 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 0 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 0 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 0 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 0 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 0 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 0 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 0 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 0 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 0 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 0 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 0 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 0 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 0 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 0 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 0 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660403 0 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 510 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 510 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 510 Kč
3.40 km, 110 m, 15 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 0 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 0 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 0 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 0 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 0 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 0 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 0 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 0 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 0 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 0 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 0 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 0 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 0 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 0 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 0 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 0 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 0 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 0 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 0 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 0 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 0 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 0 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 0 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 0 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 0 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 0 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 0 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 0 Kč
LCE0057 Šrámková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 2127646 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 0 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 0 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 0 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 0 Kč
CHC0154 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 7203696 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8662727 0 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 0 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 510 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 510 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 0 Kč
3.50 km, 120 m, 15 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 0 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 0 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 0 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 0 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 0 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 0 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 889175 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053582 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 0 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 0 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660446 0 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 0 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava B 7210905 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 510 Kč
4.90 km, 180 m, 20 kontrol
(94)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8952 33969 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 0 Kč
CHA9152 6127 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 0 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 0 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 0 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 0 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 0 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 0 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 0 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 0 Kč
CHT8754 33974 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 0 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 0 Kč
SJC8952 540 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 897345 0 Kč
PHK9353 33975 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 0 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 0 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 0 Kč
PGP9656 28206 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 0 Kč
PGP9162 6077 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 0 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 0 Kč
TRI9751 33962 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 0 Kč
TRI9750 33976 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 0 Kč
TRI9656 33970 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 0 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 0 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 0 Kč
DKP8756 1205 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 0 Kč
PGP9654 24126 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 0 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 0 Kč
DKP9652 34034 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 0 Kč
OSN9696 33113 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 0 Kč
DKP7752 33884 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 0 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 0 Kč
KAM9354 28972 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 0 Kč
ASU9271 33954 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 0 Kč
PHK9551 23046 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 0 Kč
TTR8551 33946 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 0 Kč
SSU8951 3194 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 0 Kč
TZL9754 33964 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 0 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 0 Kč
VSP7850 288 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 0 Kč
RBK9252 19940 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 0 Kč
KAM9554 23044 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 0 Kč
TZL9753 33967 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 0 Kč
VBM7751 33836 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 0 Kč
VBM8558 33850 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 0 Kč
TAP9053 19932 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 0 Kč
PGP9350 19943 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 0 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 0 Kč
LIT8551 4119 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 0 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 0 Kč
LTU8950 4558 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 0 Kč
KSU9393 19945 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 0 Kč
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 0 Kč
TJN8952 33995 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 0 Kč
ASU9797 20966 Horvátová Hana Magnus Orienteering C 980354 0 Kč
TUR9753 33957 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 0 Kč
KRL9651 33831 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 0 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 0 Kč
LCE8951 2566 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 0 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 0 Kč
ZBM7951 1720 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 0 Kč
ZBM8951 4050 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 0 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 0 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 0 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 0 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 0 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 0 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 0 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 0 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 0 Kč
LPU9659 20932 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 0 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 0 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 0 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2011864 0 Kč
LPU9757 23043 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 0 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 0 Kč
LPU8552 6072 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 0 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 0 Kč
LPU9461 33952 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 0 Kč
BOR8752 33958 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 0 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 0 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 0 Kč
SHK8152 2169 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 0 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 0 Kč
CHC9051 6443 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň R 8640913 0 Kč
NPA9151 3161 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 0 Kč
23P8950 22663 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 340 Kč
23P8951 28653 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 340 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 0 Kč
3.80 km, 140 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 340 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 340 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 340 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 340 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 340 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 340 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 340 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 340 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. C 8007503 340 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 340 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 340 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 340 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 340 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 340 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 340 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 340 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 340 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 340 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 340 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 340 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 340 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 51924 510 Kč
3.60 km, 120 m, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 340 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 340 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 340 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 340 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 340 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 340 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 340 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 340 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 340 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 340 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 340 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 340 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 340 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 340 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 340 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 340 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 340 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 340 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 340 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 340 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 340 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 340 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 340 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 340 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 340 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 340 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 340 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 340 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 340 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 340 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 340 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 340 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 510 Kč
3.40 km, 115 m, 16 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 340 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 340 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 340 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 340 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 340 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 340 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 340 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 340 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 340 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 340 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 340 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 340 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 340 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 340 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 340 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 340 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 340 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 340 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 340 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 340 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 340 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 340 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 340 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 340 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 340 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 340 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 340 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 340 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 340 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 340 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 340 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 340 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 340 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 340 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 340 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 340 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 340 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 340 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 340 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 340 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 340 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 340 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 340 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 340 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 340 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 340 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 340 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 340 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 340 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 340 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 340 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 340 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 340 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 510 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 510 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 510 Kč
3.30 km, 110 m, 14 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 340 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 340 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 340 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 340 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 340 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 340 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 340 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 340 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 340 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 340 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 340 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 340 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 340 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 340 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 340 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 340 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 340 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 340 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 340 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 340 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 340 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 340 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 340 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 340 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 340 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 340 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 340 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 7210067 340 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 340 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 340 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 340 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 340 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 340 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 340 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 340 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 340 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 340 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 510 Kč
3.10 km, 105 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 340 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 340 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 340 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 340 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 340 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 340 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 340 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 340 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 340 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 340 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 340 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 340 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 340 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 340 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 340 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 340 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 340 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 340 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 340 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 340 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 340 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 340 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 340 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 340 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 510 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 510 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 510 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 340 Kč
2.80 km, 85 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 270 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 270 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 270 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 270 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 270 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 270 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 270 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 270 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 270 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 270 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 270 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 270 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 270 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 270 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 270 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 270 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 270 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 270 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 270 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 270 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 270 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 270 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 270 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 270 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 270 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 270 Kč
2.30 km, 55 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 270 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 270 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2080996 270 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 270 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 270 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 270 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 270 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 270 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 270 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 270 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 270 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 270 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 270 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 270 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 270 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 270 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 270 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 270 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 270 Kč
2.20 km, 65 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 270 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 270 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 270 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 270 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 270 Kč
3.80 km, 140 m, 16 kontrol
(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 0 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 0 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 0 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 7210914 0 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 0 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 0 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 0 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 0 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 0 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 0 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 0 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 0 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 0 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 0 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 0 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 0 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 8659397 0 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 0 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 0 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 0 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 0 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 0 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 0 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 0 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 0 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 0 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 0 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 0 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 0 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 0 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 0 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 0 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 0 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 0 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 0 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 0 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 0 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 0 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 0 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 0 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 0 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 0 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 0 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 0 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 0 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 0 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 0 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 0 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 0 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 0 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 0 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 0 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 0 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 0 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 0 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 0 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 0 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 0 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 0 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 0 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 0 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 0 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 0 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 0 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 510 Kč
4.20 km, 150 m, 17 kontrol
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 0 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 0 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 0 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 0 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 0 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 0 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 0 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 0 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 0 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 0 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 2019543 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 0 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 0 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 0 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091528 0 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 0 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 0 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 0 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 0 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 0 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 0 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 8662366 0 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 0 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 0 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 0 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662432 0 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 0 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 8499900 0 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 0 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 0 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 0 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 0 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 0 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 0 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 0 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656505 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 0 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 0 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 0 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 0 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 0 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 0 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 0 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 0 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 0 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 510 Kč
4.40 km, 170 m, 19 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 0 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 0 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 0 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 0 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 0 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov C 1602631 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 7209362 0 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 0 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 7210404 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 0 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk R 8656558 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 0 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662437 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 0 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 0 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 0 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 0 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 0 Kč
CHC9905 Vaněk Martin K.O.B. Choceň C 425544 0 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 0 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 0 Kč
ZBM9911 Svoboda Michael SK Žabovřesky Brno C 9991110 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 0 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 8656598 0 Kč
6.20 km, 230 m, 26 kontrol
(142)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL8702 13209 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 0 Kč
KON8911 18456 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 0 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 0 Kč
LLI9603 23036 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 0 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 0 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 0 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 0 Kč
TUR9701 33506 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 0 Kč
SJC9703 34036 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 0 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 0 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 0 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 0 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 0 Kč
KAM9203 14032 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 0 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 0 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 0 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 0 Kč
CHT9501 33263 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 0 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 0 Kč
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 0 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 0 Kč
PHK9001 33953 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 0 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 0 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 0 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 0 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 0 Kč
SJI7313 15210 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 0 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 0 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 0 Kč
JPV8235 33460 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 0 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 0 Kč
OKP8901 34015 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 0 Kč
TUR7603 7261 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 0 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 0 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 0 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 0 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 0 Kč
TZL9703 33326 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 0 Kč
LLI7502 19961 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 0 Kč
DOB8002 11120 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
SJI9601 25344 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 0 Kč
TZL9101 14042 Nečas Jiří SKOB Zlín C 7887934 0 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 0 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 0 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 0 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 0 Kč
TZL8002 16456 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 0 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 0 Kč
TZL8301 12127 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 0 Kč
TZL9003 33959 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 0 Kč
RBK8605 19969 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
SJC8309 18354 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 0 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 0 Kč
TZL8601 15043 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 0 Kč
CHC9402 32849 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 0 Kč
SJI9700 33966 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 0 Kč
TUR9003 8965 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 0 Kč
SJI9602 33972 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 0 Kč
AOV7900 17813 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 0 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 0 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 0 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 0 Kč
VBM8801 7923 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 0 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 0 Kč
PHK7901 12938 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 0 Kč
SJC8104 12066 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 0 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 0 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 0 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
ASU8304 33956 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 0 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
DOB9200 9048 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 0 Kč
TUV7500 18348 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 0 Kč
KSU9202 19803 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 0 Kč
KSU7945 19821 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 0 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 0 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 0 Kč
VLI8800 18563 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 0 Kč
PGP9606 22833 Jonáš Martin SK Praga C 515307 0 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 0 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 0 Kč
SJI8306 22914 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 0 Kč
PGP7107 12019 Košárek Pavel SK Praga C 51568 0 Kč
VLI7707 10296 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 0 Kč
ZBM8101 8059 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 515478 0 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 0 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 0 Kč
CHC9501 33352 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 0 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 0 Kč
KRL9304 33934 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 0 Kč
LCE7701 7496 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 0 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 0 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 0 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 7210097 0 Kč
LCE9201 26343 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 0 Kč
ZBM6708 15169 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 0 Kč
ZBM8511 8961 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 0 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 0 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 0 Kč
ZBM9103 18574 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8660443 0 Kč
ZBM9104 11622 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 0 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 0 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 0 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 0 Kč
ZBM9515 25169 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 0 Kč
ZBM9711 33531 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 0 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 0 Kč
CHC8502 14849 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 0 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 0 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 0 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 0 Kč
LPU9303 33963 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 0 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 0 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 0 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 0 Kč
LPU9306 25991 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 8656510 0 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 0 Kč
DKP9600 31860 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 0 Kč
BOR9503 26407 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 0 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 0 Kč
BOR9007 12017 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 0 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 0 Kč
SHK9701 33399 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 0 Kč
SHK9403 33999 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 0 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 0 Kč
CHC8904 16684 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 7203700 0 Kč
PGP9503 33960 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 0 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 0 Kč
AOP9701 33971 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 0 Kč
23P9001 14958 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 8653083 340 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 510 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 510 Kč
13P9401 11349 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 8640246 340 Kč
4.90 km, 170 m, 22 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 340 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 340 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 340 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 340 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 340 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 340 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 340 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 340 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 340 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 340 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 340 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 340 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 340 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 340 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 340 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 340 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 340 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 340 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 340 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 340 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 340 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 340 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 340 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 340 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 340 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 340 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 340 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 340 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 340 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 340 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 340 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 510 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 510 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 510 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 510 Kč
4.60 km, 200 m, 20 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 340 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 340 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 340 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 340 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 340 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 340 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 340 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 340 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 340 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 340 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 340 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 340 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 340 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 340 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. C 8008112 340 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 340 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 340 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 340 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 340 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 340 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 340 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 340 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 340 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 340 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 340 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 340 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 340 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 340 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 340 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 340 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 340 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 340 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 340 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 340 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 340 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 340 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 340 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 340 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 340 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 340 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 340 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 340 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 340 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 510 Kč
4.40 km, 160 m, 18 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 340 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 340 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 340 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 340 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 340 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 340 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 340 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 340 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 340 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 340 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 340 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 340 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 340 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 340 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 340 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 340 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 340 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 340 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 340 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 340 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 340 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 340 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 340 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 340 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 340 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 340 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 340 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 340 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 340 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 340 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 340 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 340 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 340 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 340 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 340 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 340 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 340 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 340 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 340 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 340 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 340 Kč
66S7300 Porubský Július (SVK) ŠK Triturus Nitra 2045596 340 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 340 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 340 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 340 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 340 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 340 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 340 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 340 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 340 Kč
VZA7302 Vandlicek Peter (SVK) Slávia ŽU Žilina 682120 340 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 340 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 340 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 340 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 340 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 340 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 340 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 340 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 340 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 340 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396727 340 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 340 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 340 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 340 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 340 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 340 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 340 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 340 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 510 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 510 Kč
3HZ6900 Klaška Jan Cibulák 301602 510 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 510 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 510 Kč
4.00 km, 140 m, 17 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 340 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 340 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 340 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 340 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 340 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 340 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 340 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 340 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 340 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 340 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 340 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 340 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 340 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 340 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 340 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 340 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 340 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 340 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 340 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 340 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 340 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 340 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 340 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 340 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 340 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 340 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 340 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 8656700 340 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 340 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 340 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 340 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 340 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 340 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 340 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 340 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 340 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 340 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 340 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 340 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 340 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 340 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 340 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 340 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 340 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 340 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 340 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 340 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 340 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 340 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 340 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 340 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 340 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 340 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 340 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 340 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 340 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 340 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 670819 340 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 340 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 510 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 510 Kč
3.90 km, 135 m, 16 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 340 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 340 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 340 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 340 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 340 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 340 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 340 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 340 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Cingov Spisska Nova Ves 416561 340 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 340 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 340 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 340 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 340 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 340 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 340 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 340 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 340 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 340 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 340 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 340 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 340 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 340 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 340 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 340 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 340 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 340 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 340 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 340 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 340 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 340 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 887222 340 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 340 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 340 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 340 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 340 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 340 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 340 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 340 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 340 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 340 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 340 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 340 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 340 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 340 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 340 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 340 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 340 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 340 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 340 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 340 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 340 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 340 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 510 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 510 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 510 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 510 Kč
3.30 km, 110 m, 16 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 270 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 270 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 270 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 270 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 270 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 270 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 270 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 270 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 270 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 270 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko, z. s. C 49683 270 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 270 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 270 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654899 270 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 270 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 270 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 270 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 270 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 270 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 270 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 270 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 270 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 270 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 270 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 270 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 270 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 270 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 270 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 270 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 270 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 270 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 270 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 270 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 270 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 270 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 270 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 270 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 270 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 270 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 270 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 270 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 270 Kč
CHC5501 Guga Romuald K.O.B. Choceň C 889177 270 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 405 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 405 Kč
3.10 km, 100 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 270 Kč
15H5000 Korbély Tibor (HUN) HER Herkules SE Balatonalmádi 2088249 270 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 270 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 270 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 270 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 270 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 270 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 270 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 270 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 270 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 270 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 270 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 270 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 270 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 270 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 270 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 270 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 270 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 270 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 270 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 270 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 270 Kč
ADA5300 Kyzlink Zdeněk OOB Spartak Adamov 2073729 270 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 270 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 270 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 270 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 270 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 270 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 270 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 270 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 270 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 270 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 270 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 270 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 270 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 405 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 405 Kč
2.90 km, 90 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 270 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 270 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 270 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 270 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 270 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 270 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 270 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 270 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 270 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 270 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 270 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 270 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 270 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 270 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 270 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 270 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 270 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 270 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 270 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 270 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 270 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 270 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 270 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 270 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 270 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 405 Kč
2.50 km, 85 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 270 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 270 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 270 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 270 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 270 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 270 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 270 Kč
LCE4301 Šmelík Ľudo OOB TJ Slovan Luhačovice C 2104604 270 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 270 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 270 Kč
LTP4201 Klawun Kendray Werner George OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2112867 405 Kč
1.80 km, 50 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 270 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 270 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 270 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 270 Kč
3.00 km, 100 m, 11 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 150 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 150 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 150 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 150 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 2111772 150 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 150 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 150 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 150 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 150 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 150 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 150 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 150 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 150 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 150 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 150 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111890 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 150 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 150 Kč
6FC7300 Benešová Jana Rabiny Šternberk 150 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 150 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 150 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 150 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 150 Kč
LPM9453 Štádlerová Šárka OK Lokomotiva Plzeň 887626 150 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 150 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 150 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 150 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 150 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 150 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 150 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 150 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 150 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 150 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 150 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 150 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 150 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 150 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 150 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 150 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 150 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 150 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 2035744 150 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 150 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 150 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 150 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 150 Kč
AOP9051 Hadačová Tereza Orientační Běh Opava C 8798 150 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 150 Kč
AOP8800 Fiala Jan Orientační Běh Opava C 8810 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 150 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 150 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 150 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 150 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 887934 150 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 150 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 150 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 150 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 150 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102778 150 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 150 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 150 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 150 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 150 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 150 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 150 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 150 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 150 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 150 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 150 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 150 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 150 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 150 Kč
66S0450 Porubská Lenka (SVK) ŠK Triturus Nitra 7210405 150 Kč
66S7650 Porubská Andrea (SVK) ŠK Triturus Nitra 7450754 150 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 150 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 150 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 150 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 150 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 150 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 150 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 150 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 150 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 150 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 150 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 150 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 150 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 150 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 2069057 150 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 150 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 150 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 150 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 150 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 150 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 150 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 150 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 150 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 150 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 150 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 150 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 150 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 150 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 150 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 150 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 150 Kč
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2050497 150 Kč
KSU0099 Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51309 150 Kč
4.90 km, 150 m, 20 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 150 Kč
7CC8600 Stehlík Ondřej S-team 8087 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 150 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 150 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 150 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 150 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 150 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 150 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 150 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 150 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 150 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 150 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 150 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 150 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 150 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 150 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 150 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 150 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 150 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 150 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 150 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 150 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 150 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 150 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 150 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 150 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 150 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 150 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 150 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 150 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 150 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 150 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 150 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 150 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 150 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 887635 150 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 8656695 150 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 150 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 150 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 150 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 150 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 150 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8822 150 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 150 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 150 Kč
VIC7212 Chmelař Daniel OB Vizovice C 53119 150 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 150 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 150 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 150 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov 2127612 150 Kč
celkem přihlášených: 1425, vklad: 236120 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.