Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
28.04.2024
Místo konání:
Tužín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     D80B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     H85B     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.54 km, 80 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1752 Míková MartinaMíková Martina Oddíl OB Kotlářka C 2080948 160 Kč
PDY1551 Holatová VeronikaHolatová Veronika Běhej Poděbrady C 2115740 160 Kč
KAM1550 Křížová ElenKřížová Elen OK Kamenice C 2090857 160 Kč
JIL1850 Kolínová AnitaKolínová Anita OK Jilemnice C 9007701 160 Kč
0070001 Lonská JustýnaLonská Justýna 007 - Ner Lonský 49951 160 Kč
0080002 Kubištová AlžbetaKubištová Alžbeta 008 - kubištovi 2217350 160 Kč
SNA1651 Kalibánová BáraKalibánová Bára TJ START Náchod C 9646 160 Kč
VAM1550 Hamerská KarinHamerská Karin OB Vamberk C 9672 160 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 160 Kč
JJN1456 Koprnická MarkétaKoprnická Markéta Team Jizerky C 2096129 160 Kč
LTU1451 Bolehovská JanaBolehovská Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2135155 240 Kč

D10C 1.94 km, 75 m, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1550 Svítilová VeronikaSvítilová Veronika SK Praga C 8006334 160 Kč
DOR1451 Hrušková TerezaHrušková Tereza OK Dobříš C 8512692 160 Kč
DOR1452 Hrušková ZuzanaHrušková Zuzana OK Dobříš C 8501541 160 Kč
KAM1456 Voleská AndreaVoleská Andrea OK Kamenice C 2222807 160 Kč
VRL1552 Bejrová AnitaBejrová Anita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7162015 160 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8500067 160 Kč
CHT1451 Matrasová MarieMatrasová Marie OOB SK Chrast C 8510260 160 Kč
SJC1551 Vošvrdová EliškaVošvrdová Eliška Sportcentrum Jičín C 8512637 160 Kč
SRK1550 Sedláková AnnaSedláková Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207339 160 Kč
KDZ1454 Stuchlíková AndreaStuchlíková Andrea Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2145898 160 Kč
PHK1451 Melicharová NinaMelicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 8511565 160 Kč
SRK1451 Milská JosefaMilská Josefa SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091532 160 Kč
LPU1454 Fenclová ZuzanaFenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 160 Kč
KDZ1453 Tejkalová ZuzanaTejkalová Zuzana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 52714 160 Kč
VRL1452 Janáková VeronikaJanáková Veronika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126281 160 Kč
SJI1551 Jirků TerezaJirků Tereza OK Jihlava C 8520831 160 Kč
ZVO1450 Mikulová LauraMikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 160 Kč
SJI1650 Prošková AndreaProšková Andrea OK Jihlava C 8063078 240 Kč
JJN1453 Papoušková AnnikaPapoušková Annika Team Jizerky C 2212034 160 Kč
TEP1451 Pecánková BarboraPecánková Barbora Tempo Praha C 49546 240 Kč

D12C 2.27 km, 110 m, 10 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice B 8500031 160 Kč
SJH1351 Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec B 8662283 160 Kč
PHK1352 Novotná AnnaNovotná Anna OK 99 Hradec Králové C 8511557 160 Kč
STH1251 Hakenová PetraHakenová Petra SK Studenec C 8044626 160 Kč
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice B 8625714 160 Kč
PGP1352 Súkupová AnitaSúkupová Anita SK Praga B 8506942 160 Kč
SJC1350 Kazdová RozárieKazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 160 Kč
PDY1353 Caudrová NatálieCaudrová Natálie Běhej Poděbrady C 2127540 160 Kč
MLA1250 Benešová MarieBenešová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8044616 160 Kč
DOR1351 Hezká ZuzanaHezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 160 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 160 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 160 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 8522908 160 Kč
OPI1352 Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina Orientační sporty Písek C 2064771 160 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 160 Kč
KAM1250 Bašusová OlgaBašusová Olga OK Kamenice B 8116709 160 Kč
DKL1350 Datlová AnnaDatlová Anna KOB Kladno C 995851 160 Kč
OPI1253 Fialová KristýnaFialová Kristýna Orientační sporty Písek B 8328667 160 Kč
RUZ1250 Polednová HelenaPolednová Helena TJ Růžená B 8022621 160 Kč
RUZ1350 Polednová DominikaPolednová Dominika TJ Růžená C 8063043 160 Kč
SJI1353 Lauermanová EvaLauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 160 Kč
RIC1350 Proxová VeronikaProxová Veronika OB Říčany C 8033237 160 Kč
VRL1451 Kutlvašrová MartaKutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 160 Kč
LTU1351 Lonská EmaLonská Ema OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2020750 160 Kč
LPU1253 Zvěřinová NinaZvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice B 8014549 160 Kč
DKP1360 Dvořáková ŠarlotaDvořáková Šarlota Oddíl OB Kotlářka C 2219068 160 Kč
DKP1263 Mrázová LucieMrázová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2219002 160 Kč
VTA1252 Leitnerová MarieLeitnerová Marie SC vebr-sport B 8670760 160 Kč
SJC1351 Hanousková MichaelaHanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 160 Kč
VRL1351 Poláková GabrielaPoláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 160 Kč
CHT1351 Krejsová MarkétaKrejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 160 Kč
JIL1252 Vrdlovcová StellaVrdlovcová Stella OK Jilemnice C 2139492 160 Kč
JIL1354 Špačková KateřinaŠpačková Kateřina OK Jilemnice C 331529 160 Kč
LTU1350 Retková AdinaRetková Adina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 160 Kč
LPU1354 Kárníková AlžbětaKárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 8063046 160 Kč
VIM1350 Roučková TerezaRoučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 8006332 160 Kč
VLI1256 Maděrová KláraMaděrová Klára Slavia Liberec orienteering B 8509115 160 Kč
OSN1260 Voráčková AnežkaVoráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8621390 160 Kč
RUZ1150 Benešová AnetaBenešová Aneta TJ Růžená C 2087716 160 Kč
ZVO1250 Mikulová StellaMikulová Stella OB SK Zvole B 8680608 160 Kč
PDY1351 Vébrová DominikaVébrová Dominika Běhej Poděbrady C 2181946 160 Kč
JJN1362 Zikmundová AdélaZikmundová Adéla Team Jizerky C 8409898 160 Kč
LME1350 Straková NoraStraková Nora SK Los Mělník C 2020717 240 Kč
LPU1353 Hovorková NikolHovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 8505177 240 Kč
CTB1253 Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna SK OB Chotěboř B 8522947 240 Kč
VPM1351 Jedličková AlžbětaJedličková Alžběta KOS Slavia Plzeň C 1466 240 Kč
DKP1256 Maroušková JulieMaroušková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8231105 240 Kč

D14B 2.52 km, 135 m, 13 kontrol

(94)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1050 Pechová Marie AnnaPechová Marie Anna Slavia Liberec orienteering B 8015312 160 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga A 8501549 160 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 160 Kč
SJH1151 Komárková RadkaKomárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 160 Kč
SJH1050 Pobudová MariePobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 8225500 160 Kč
CHT1054 Korecká EvaKorecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 160 Kč
VRL1054 Vrbatová BarboraVrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 160 Kč
PGP1155 Mrázková BertaMrázková Berta SK Praga B 8010800 160 Kč
LPU1056 Munzarová MonikaMunzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice A 8013836 160 Kč
SJC1050 Jakubcová KarolínaJakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 160 Kč
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 160 Kč
LPU1053 Fukátková LudmilaFukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice B 8030638 160 Kč
DKP1168 Tomešová EvelínaTomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka B 8112161 160 Kč
PGP1151 Súkupová SáraSúkupová Sára SK Praga B 8502687 160 Kč
DOR1151 Blehová BarboraBlehová Barbora OK Dobříš B 8445332 160 Kč
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš B 8016029 160 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 8328655 160 Kč
CTB1152 Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 160 Kč
CTB1153 Klusáčková JohanaKlusáčková Johana SK OB Chotěboř B 8012875 160 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga B 2125327 160 Kč
KRN1051 Pethsová IsabellaPethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8013976 160 Kč
PGP1058 Škodová DenisaŠkodová Denisa SK Praga B 8076645 160 Kč
SJI1151 Rychnovská EliškaRychnovská Eliška OK Jihlava B 8409865 160 Kč
PDY1052 Sollier JenniferSollier Jennifer Běhej Poděbrady C 2152853 160 Kč
SJC1152 Šolcová ElsaŠolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 160 Kč
DOR1053 Hezká AdélaHezká Adéla OK Dobříš C 2050499 160 Kč
FSP1150 Bolinová EvelínaBolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8511767 160 Kč
FSP1152 Knýbelová AnnaKnýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2000586 160 Kč
OPI1152 Kalábová KateřinaKalábová Kateřina Orientační sporty Písek B 8013893 160 Kč
MFP1053 Nedbalová MagdalenaNedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 160 Kč
KAM1050 Mišeková LucieMišeková Lucie OK Kamenice B 8523671 160 Kč
SJC1153 Krykorková ZuzanaKrykorková Zuzana Sportcentrum Jičín B 8076648 160 Kč
VPM1150 Maternová JanaMaternová Jana KOS Slavia Plzeň C 8063079 160 Kč
CHT1153 Havlíčková HanaHavlíčková Hana OOB SK Chrast B 8502709 160 Kč
LPU1154 Kroupová AnnaKroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013860 160 Kč
OPI1150 Smolíková AdélaSmolíková Adéla Orientační sporty Písek B 8226306 160 Kč
PHK1050 Hrušová LucieHrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 160 Kč
LPU1051 Zitková VeronikaZitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 160 Kč
SJH1152 Svitáková LudmilaSvitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 8047163 160 Kč
PGP1050 Bartalošová AdaBartalošová Ada SK Praga B 2085003 160 Kč
KAM1153 Fuchsová BarboraFuchsová Barbora OK Kamenice B 8502749 160 Kč
PGP1051 Dlouhá JulieDlouhá Julie SK Praga C 2099494 160 Kč
CHC1058 Wysocka MichalinaWysocka Michalina K.O.B. Choceň C 8345992 160 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha B 8183103 160 Kč
VRL1053 Nová KláraNová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8013842 160 Kč
PHK1155 Hepnerová TerezaHepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8121537 160 Kč
PHK1152 Horáková EliškaHoráková Eliška OK 99 Hradec Králové B 8501500 160 Kč
PHK1051 Besedová BarboraBesedová Barbora OK 99 Hradec Králové B 8500483 160 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha B 8005127 160 Kč
RIC1150 Čevelová AdélaČevelová Adéla OB Říčany B 8512666 160 Kč
LTU1150 Vaňátková TheaVaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 160 Kč
TUV1199 Kvapilová KláraKvapilová Klára SOK TJ Turnov B 8506612 160 Kč
VSP1152 Rodová AnežkaRodová Anežka USK Praha B 8107742 160 Kč
LPU1052 Froschová MagdalenaFroschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 160 Kč
DKP1172 Dvořáková AlžbětaDvořáková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2219066 160 Kč
ZVO1052 Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 8501406 160 Kč
STA1152 Lubasová NelaLubasová Nela OK Střelka B 8116807 160 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 8330756 160 Kč
SRK1152 Lepšová JulieLepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8409882 160 Kč
TUR1162 Augustová EmaAugustová Ema OOB TJ Turnov C 2147793 160 Kč
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 160 Kč
LDC1150 Zítová KateřinaZítová Kateřina KOB Děčín B 8501078 160 Kč
KDZ1052 Tejkalová AnetaTejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem B 8026625 160 Kč
JIL1151 Spilková MagdalénaSpilková Magdaléna OK Jilemnice C 8144112 160 Kč
LPU1054 Fenclová HanaFenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8109335 160 Kč
VTA1053 Kůrková EmaKůrková Ema SC vebr-sport B 2221505 160 Kč
VSP1154 Öner EdaÖner Eda USK Praha B 8445327 160 Kč
PHK1253 Korbelová EliškaKorbelová Eliška OK 99 Hradec Králové B 8162855 160 Kč
PHK1254 Korbelová TerezaKorbelová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8420955 160 Kč
PHK1251 Pozdílková KateřinaPozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 8042139 160 Kč
VPM1051 Beránková JulieBeránková Julie KOS Slavia Plzeň B 8500499 160 Kč
PHK1150 Kvapilová SimonaKvapilová Simona OK 99 Hradec Králové B 8501651 160 Kč
ZVO1053 Truhlářová DoraTruhlářová Dora OB SK Zvole C 8033268 160 Kč
STH1055 Nováková VěraNováková Věra SK Studenec C 2008988 160 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 160 Kč
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha B 8051246 160 Kč
DOR1155 Košťáková EmmaKošťáková Emma OK Dobříš B 8501498 160 Kč
VCB1060 Nechvátalová EvaNechvátalová Eva OB České Budějovice B 8005208 160 Kč
VLI1152 Kubešová EliškaKubešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8501562 160 Kč
LTU1050 Čapková KateřinaČapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 160 Kč
19P1050 Hetnar OliwiaHetnar Oliwia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8090517 160 Kč
SHK1155 Macháčková LucieMacháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové A 8501571 160 Kč
SHK1051 Málková KarolínaMálková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8501072 160 Kč
SHK1050 Jedličková LucieJedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8013848 160 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 160 Kč
STH1051 Buďárková LauraBuďárková Laura SK Studenec B 8003458 160 Kč
VPM1050 Vodrážková BarboraVodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň B 8022340 160 Kč
ZVO1156 Veselá KláraVeselá Klára OB SK Zvole B 2146230 160 Kč
VPM1155 Andělová ViktorieAndělová Viktorie KOS Slavia Plzeň B 8196066 160 Kč
JJN1056 Rudolfová ElisabethRudolfová Elisabeth Team Jizerky B 8044638 160 Kč
JJN1151 Dostrašilová VendulaDostrašilová Vendula Team Jizerky B 8409881 160 Kč
JJN1153 Oravcová AmálieOravcová Amálie Team Jizerky B 2027224 160 Kč
JJN1054 Ryšavá AnežkaRyšavá Anežka Team Jizerky B 8662738 160 Kč
JJN1150 Stadtherrová AdélaStadtherrová Adéla Team Jizerky B 8502696 160 Kč

D16B 3.06 km, 165 m, 13 kontrol

(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0953 Velátová TerezaVelátová Tereza Orientační sporty Písek B 2088196 200 Kč
SJH0957 Těthalová AnežkaTěthalová Anežka SOS Jindřichův Hradec B 8501399 200 Kč
OPI0951 Sobotková LadaSobotková Lada Orientační sporty Písek B 8226381 200 Kč
PGP0968 Blahutová LucieBlahutová Lucie SK Praga B 8500440 200 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8183102 200 Kč
DKP0956 Řehořková EmaŘehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8502741 200 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga A 8140916 200 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 200 Kč
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov A 8680596 200 Kč
DOR0855 Hezká TerezaHezká Tereza OK Dobříš C 2111613 200 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029179 200 Kč
CHT0951 Slavíková BáraSlavíková Bára OOB SK Chrast B 2120993 200 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 200 Kč
DKP0850 Snížková AdélaSnížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 200 Kč
KRL0951 Hanáková AnetaHanáková Aneta Kometa Kralovice A 8113491 200 Kč
PGP0859 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena SK Praga A 8515520 200 Kč
SJC0952 Polanecká AnežkaPolanecká Anežka Sportcentrum Jičín B 8047148 200 Kč
PGP0853 Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka SK Praga B 8454048 200 Kč
MLA0851 Hermannová NatálieHermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně B 8016037 200 Kč
LPU0864 Kaplanová ViktorieKaplanová Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 8006737 200 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 200 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 200 Kč
TJN0956 Janatová ViolkaJanatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8660508 200 Kč
PGP0956 Dvořáková LucieDvořáková Lucie SK Praga B 8410787 200 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha B 8005141 200 Kč
TUV0999 Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 8226312 200 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř A 8648583 200 Kč
LPU0857 Dominová JulieDominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 200 Kč
VLI0852 Flossmannová LucieFlossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering A 8008268 200 Kč
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha B 8034538 200 Kč
TAP0960 Volešová EditaVolešová Edita KOB Tretra Praha B 2131193 200 Kč
PHK0999 Grusserová DianaGrusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 200 Kč
TAP0862 Bednářová ŠtěpánkaBednářová Štěpánka KOB Tretra Praha C 2113396 200 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 200 Kč
JIL0954 Salabová PavlínaSalabová Pavlína OK Jilemnice A 8482071 200 Kč
SRK0951 Lepšová LucieLepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 200 Kč
PHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 200 Kč
SPC0955 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina SPORTICUS team C 8502681 200 Kč
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 200 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 200 Kč
LPU0954 Hovorková ElenHovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 200 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8042144 200 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 8044490 200 Kč
ODV0856 Syblíková RozálieSyblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 8196067 200 Kč
PHK0950 Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 200 Kč
VRL0851 Čivrná EliškaČivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 200 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha A 8030637 200 Kč
CHC0951 Macháčková KateřinaMacháčková Kateřina K.O.B. Choceň B 8006073 200 Kč
VAM0950 Netopilová SimonaNetopilová Simona OB Vamberk B 8063083 200 Kč
VLI0954 Kubešová TerezaKubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 8508191 200 Kč
STA0851 Plachá NoraPlachá Nora OK Střelka B 8116821 200 Kč
DOR0957 Košťáková AnnaKošťáková Anna OK Dobříš C 7008092 200 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 200 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš B 8007179 200 Kč
TUR0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OOB TJ Turnov A 8012867 200 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 200 Kč
CHC0953 Holingerová AlžbětaHolingerová Alžběta K.O.B. Choceň B 8006072 200 Kč
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8014548 200 Kč
19P0950 Nikołajuk MartynaNikołajuk Martyna (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8013957 200 Kč
SHK0857 Hlavsová TerezaHlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové B 2144078 200 Kč
SHK0850 Jedličková VeronikaJedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8501048 200 Kč
TUR0957 Tomášková MatildaTomášková Matilda OOB TJ Turnov A 8656542 200 Kč
STA0954 Šimotová ElenŠimotová Elen OK Střelka B 8047297 200 Kč
PGP0858 Honzáková NelaHonzáková Nela SK Praga B 8514482 200 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 200 Kč
FSP0850 Vondrová EliškaVondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 200 Kč
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice C 8660541 200 Kč
CHA0851 Březinová AntonieBřezinová Antonie OK Chrastava B 8516430 300 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 200 Kč
ZVO0953 Michalíková AlžbětaMichalíková Alžběta OB SK Zvole B 8033262 300 Kč
ZVO0954 Michalíková KláraMichalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 300 Kč
ZAM0851 Julišová KateřinaJulišová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 8509047 300 Kč
TAP0860 Ellederová EvaEllederová Eva KOB Tretra Praha B 8501400 300 Kč
LTU0951 Sadílková NatálieSadílková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 300 Kč
88P0850 Dutkiewicz WiktoriaDutkiewicz Wiktoria (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8170608 300 Kč

D18B 3.30 km, 175 m, 13 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 200 Kč
JIL0652 Holohlavská EmaHolohlavská Ema OK Jilemnice B 8510268 200 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 200 Kč
VLI0656 Kosková AdélaKosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 200 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 200 Kč
DOR0753 Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta OK Dobříš A 8116728 200 Kč
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 200 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice A 8670769 200 Kč
JJN0751 Cicvárková KláraCicvárková Klára Team Jizerky B 2111784 200 Kč
LPU0656 Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 200 Kč
PHK0662 Rážová AnetaRážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 8454022 200 Kč
VLI0658 Balcarová MarieBalcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 200 Kč
FSP0753 Geffertová AgátaGeffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029168 200 Kč
FSP0755 Leinweberová JulieLeinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 200 Kč
FSP0752 Stará BarboraStará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 200 Kč
FSP0653 Svobodová AdrianaSvobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8183056 200 Kč
KAM0756 Mišeková KateřinaMišeková Kateřina OK Kamenice B 8226411 200 Kč
BOR0752 Kocmanová AdélaKocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 200 Kč
KAM0760 Havlová TerezaHavlová Tereza OK Kamenice A 8510280 200 Kč
CHT0752 Škapová MarkétaŠkapová Markéta OOB SK Chrast B 8136478 200 Kč
PDY0651 Matějková KateřinaMatějková Kateřina Běhej Poděbrady C 2102808 200 Kč
CTB0753 Paulová BarboraPaulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 200 Kč
KRL0757 Pokorná AnežkaPokorná Anežka Kometa Kralovice B 8003638 200 Kč
EKP0651 Izáková EvaIzáková Eva VŠTJ Ekonom Praha 2067230 200 Kč
CHC0658 Mimrová KateřinaMimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 8206485 200 Kč
CHC0751 Kuciel HannaKuciel Hanna K.O.B. Choceň C 8000774 200 Kč
CHC0752 Szczygieł HannaSzczygieł Hanna K.O.B. Choceň C 8201402 200 Kč
CHC0755 Kraszewska OlgaKraszewska Olga K.O.B. Choceň C 8000776 200 Kč
PGP0659 Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika SK Praga B 8140907 200 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 200 Kč
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 200 Kč
JIL0750 Votočková AmelieVotočková Amelie OK Jilemnice C 8047184 200 Kč
SHK0652 Košková MartinaKošková Martina OK Slavia Hradec Králové B 8113524 200 Kč
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice B 8409896 200 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 200 Kč
JJN0750 Baloghová MilenaBaloghová Milena Team Jizerky B 8228091 200 Kč
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 200 Kč
LTU0753 Kvášovská LudmilaKvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 200 Kč
OPI0750 Velátová LucieVelátová Lucie Orientační sporty Písek C 8137514 200 Kč
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava B 8445315 200 Kč
VSP0653 Folprechtová JulieFolprechtová Julie USK Praha C 8013908 200 Kč
PHK0654 Příkazská ZuzanaPříkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 200 Kč
RIC0655 Kotková AdélaKotková Adéla OB Říčany A 8445334 200 Kč
STH0754 Hamáčková TáňaHamáčková Táňa SK Studenec B 8512649 200 Kč
LTU0750 Závodná ZuzanaZávodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8410775 200 Kč
LPU0659 Šmídová TerezieŠmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice B 8520821 200 Kč
NPA0652 Plecháčová MariePlecháčová Marie SK LOB Nová Paka B 2122274 200 Kč
FSP0777 Fibírová LucieFibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8079930 200 Kč
SHK0759 Šumpíková BarboraŠumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové B 8500471 200 Kč
SHK0650 Čečková KarolínaČečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 200 Kč
VSP0754 Lichtenbergová ZuzanaLichtenbergová Zuzana USK Praha A 8501397 200 Kč
LPU0756 Pipková KarolínaPipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 200 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 200 Kč
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 300 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 300 Kč
PZR0752 Baďurová EliškaBaďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 200 Kč
88P0101 Durka MartynaDurka Martyna (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8032140 300 Kč
88P0752 Lewkowicz JuliaLewkowicz Julia (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8032127 300 Kč

D20B 3.45 km, 175 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.04

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0555 Kopecká MartinaKopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 8512650 200 Kč
TUR0552 Novotná BarboraNovotná Barbora OOB TJ Turnov A 8026584 200 Kč
CTB0551 Paulová PavlínaPaulová Pavlína SK OB Chotěboř B 8003591 200 Kč
KRL0551 Vlachová AdélaVlachová Adéla Kometa Kralovice B 8149887 200 Kč
PHK0454 Vrábelová HanaVrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 200 Kč
ZTC0551 Beránková ŠárkaBeránková Šárka Západočeské sportovní centrum OB B 8516419 200 Kč
VLI0551 Pecková TerezaPecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 200 Kč
DLP0550 Sobotová AlžbětaSobotová Alžběta OOB TJ Dukla Praha B 8044685 200 Kč
LPU0455 Tučková AnnaTučková Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8013839 200 Kč
VSP0553 Malečková HanaMalečková Hana USK Praha A 8502727 200 Kč
STH0551 Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna SK Studenec B 8656541 200 Kč
JJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka Team Jizerky B 8421840 200 Kč
ZVO0557 Švecová KarolínaŠvecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 200 Kč
VSP0556 Lichtenbergová TerezaLichtenbergová Tereza USK Praha C 8501794 200 Kč
ZVO0556 Linhartová KláraLinhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 200 Kč
LPU0566 Kubíková MagdalénaKubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice B 8183060 200 Kč
JJN0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 300 Kč
SJI0550 Plachá ZitaPlachá Zita OK Jihlava A 8116810 300 Kč
VSP0554 Tulachová AnnaTulachová Anna USK Praha B 8013965 300 Kč
JIL0451 Gottsteinová EmaGottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 300 Kč

D21B 4.37 km, 240 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.04

(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 220 Kč
VRL9955 Matoušová KateřinaMatoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8420963 220 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga C 8155188 220 Kč
TAP9052 Tihonová HanaTihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 220 Kč
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 220 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 220 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 8501557 220 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 7913579 220 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 220 Kč
TUR8650 Luštická LucieLuštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 220 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka C 8240702 220 Kč
LPU8552 Udržalová PavlaUdržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 220 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 220 Kč
CHA8850 Ježková BarboraJežková Barbora OK Chrastava C 8004126 220 Kč
KRL0051 Biersaková DagmarBiersaková Dagmar Kometa Kralovice C 7150100 220 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 220 Kč
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8501543 220 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 220 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 220 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 220 Kč
KAM0459 Čapková LucieČapková Lucie OK Kamenice C 8226331 220 Kč
TUR8989 Baierová HanaBaierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 220 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 8501530 220 Kč
CET7552 Kovářová AnnaKovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 220 Kč
PGP0353 Chrzová EliškaChrzová Eliška SK Praga C 8226361 220 Kč
DOK0052 Riby RoseRiby Rose OK Doksy C 8107748 220 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga C 8350120 220 Kč
LLI0250 Černá PetraČerná Petra LOK-o Liberec C 2032105 220 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 220 Kč
DKP7752 Snížková PetraSnížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 220 Kč
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov C 8033269 220 Kč
BOR9450 Macharová MichaelaMacharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8510262 220 Kč
CHC0055 Ciesiółka KatarzynaCiesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň C 8645192 220 Kč
CHC0155 Ciura AleksandraCiura Aleksandra K.O.B. Choceň C 8661597 220 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8154981 220 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 220 Kč
PHK8150 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 220 Kč
DKP9956 Voltrová AlenaVoltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 220 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka C 8450007 220 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 220 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové C 8514502 220 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 220 Kč
TUR8551 Dlabajová AlenaDlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 220 Kč
PGP0557 Šimšová PavlaŠimšová Pavla SK Praga A 8656743 220 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 220 Kč
STB9999 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 8044747 220 Kč
TJP9850 Černá KateřinaČerná Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 220 Kč
CHA9850 Knížková ŠárkaKnížková Šárka OK Chrastava C 8659402 220 Kč
KAM0051 Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 220 Kč
DKP8655 Rambová KamilaRambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 220 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 220 Kč
ZBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 220 Kč
PGP8455 Horová KláraHorová Klára SK Praga C 8008455 220 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 220 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 220 Kč
DKP8254 Krásná JitřenkaKrásná Jitřenka Oddíl OB Kotlářka C 8116737 220 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 220 Kč
SSU8151 Klíchová JanaKlíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 220 Kč
ZBM8954 Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 220 Kč
OKP6452 Smolková AlenaSmolková Alena SK OK 24 Praha C 8200022 220 Kč
VLI9251 Poloprutská MarkétaPoloprutská Markéta Slavia Liberec orienteering C 8063091 220 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava C 8044606 220 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8654913 220 Kč
TAP9053 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 220 Kč
NPA9151 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 8116676 220 Kč
NPA9051 Wiesnerová MonikaWiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 8516752 220 Kč
SHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 220 Kč
CHT8251 Matrasová VendulaMatrasová Vendula OOB SK Chrast C 8514472 220 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 220 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 220 Kč
KNC9850 Vacková EliškaVacková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8445297 220 Kč
ZVO0352 Švecová AnežkaŠvecová Anežka OB SK Zvole C 8116827 220 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 220 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 220 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 8005430 220 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov C 7205003 220 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8183070 220 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov C 8310220 220 Kč
TUR9952 Thořová MarkétaThořová Markéta OOB TJ Turnov C 8663148 220 Kč
VLI0655 Vilémová EliškaVilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 220 Kč
TUR9253 Kořínková ZuzanaKořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 8506933 220 Kč
PZR0152 Polanská NellyPolanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8047137 220 Kč
PHK0354 Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 8020280 220 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 330 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 330 Kč
JJN8950 Svobodová BarboraSvobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 220 Kč
JHB9160 Zdobinská LucieZdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8512690 330 Kč
EKP7257 Konečná MarcelaKonečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 330 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 330 Kč
BOR9750 Nedbálková HanaNedbálková Hana OK Jiskra Nový Bor C 1441628 330 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky C 8656678 330 Kč
PGP8656 Masopustová EliseMasopustová Elise SK Praga C 8662717 330 Kč
DKP0656 Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 330 Kč
LPU9460 Procházková ŠtěpánkaProcházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 330 Kč
TUR0551 Novotná MichaelaNovotná Michaela OOB TJ Turnov R 8013862 330 Kč

D21C 3.42 km, 170 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.04

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 220 Kč
LPU9359 Kotrčová LenkaKotrčová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8183166 220 Kč
BOR9350 Chvojková RenataChvojková Renata OK Jiskra Nový Bor C 8510266 220 Kč
SJI7750 Jirků OlgaJirků Olga OK Jihlava C 2039188 220 Kč
SRK9351 Peremská DanaPeremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8054111 220 Kč
JJN9350 Strachotová PavlínaStrachotová Pavlína Team Jizerky C 8005131 220 Kč
PDY8550 Lounková ZuzanaLounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 220 Kč
KSU9950 Murínová MagdalénaMurínová Magdaléna Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 220 Kč
LLI7551 Peterková ViktoriePeterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 220 Kč
PHK0561 Matušincová AnnaMatušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 220 Kč
0250002 Neradová KláraNeradová Klára 025 - Chýnice 2212038 330 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 8510261 330 Kč

D35B 3.93 km, 180 m, 16 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
31D7350 Straube HankaStraube Hanka (GER) SV Lengefeld 8109731 200 Kč
VRL8552 Vrbatová PetraVrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 200 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 200 Kč
JHB7753 Honzáková JanaHonzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 200 Kč
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 200 Kč
TAP8453 Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 200 Kč
LPM7852 Bohuslavová JanaBohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 200 Kč
PDY8650 Caudrová LucieCaudrová Lucie Běhej Poděbrady C 2135165 200 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 200 Kč
VRL8853 Makaloušová HanaMakaloušová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8005424 200 Kč
FSP8152 Bolinová HanaBolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8228844 200 Kč
KRL7951 Křížová LenkaKřížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 8656548 200 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 200 Kč
KAM8650 Bínová JanaBínová Jana OK Kamenice C 2219019 200 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 200 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 200 Kč
TJN8951 Večeřová BarboraVečeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061451 200 Kč
JIL8452 Špačková MichaelaŠpačková Michaela OK Jilemnice C 2035791 200 Kč
CHC8851 Sýkorová DanielaSýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 200 Kč
VCB8150 Rücklová AlenaRücklová Alena OB České Budějovice C 8501783 200 Kč
DOR8151 Košťáková PetraKošťáková Petra OK Dobříš C 8196035 200 Kč
DCE7950 Zeman KláraZeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 200 Kč
VIM8350 Roučková RomanaRoučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 8500038 200 Kč
SHK8251 Čížová AndreaČížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 200 Kč
OSN8555 Voráčková LenkaVoráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620778 200 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 8507956 200 Kč
EKP8750 Kožíšková JanaKožíšková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 2133907 200 Kč
STH8852 Vejrová IvaVejrová Iva SK Studenec C 8656522 200 Kč
JJN8550 Koprnická MarkétaKoprnická Markéta Team Jizerky C 7720 200 Kč
DKP7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 300 Kč
DKP8853 Karochová SimonaKarochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 300 Kč

D40B 3.79 km, 160 m, 15 kontrol

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8053 Korecká LenkaKorecká Lenka OOB SK Chrast C 8047133 200 Kč
PHK8252 Novotná KateřinaNovotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 200 Kč
STH8251 Hakenová DanaHakenová Dana SK Studenec C 8501569 200 Kč
PGP8156 Súkupová HanaSúkupová Hana SK Praga C 2224777 200 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 200 Kč
KAM8050 Voleská AliceVoleská Alice OK Kamenice C 8510907 200 Kč
TUV7851 Tomášková RadkaTomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 200 Kč
LIT8353 Benešová ZuzanaBenešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 200 Kč
CTB8051 Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 200 Kč
MLA8350 Kožíšková HanaKožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8044631 200 Kč
PGP8457 Salingerová EliškaSalingerová Eliška SK Praga C 8501501 200 Kč
BOR8052 Bednářová VeronikaBednářová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 8116769 200 Kč
FSP8051 Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 200 Kč
STB8196 Kučerková RomanaKučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 8119540 200 Kč
LTU8250 Brožová JanaBrožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047150 200 Kč
OPI8051 Smolíková LenkaSmolíková Lenka Orientační sporty Písek C 2088174 200 Kč
CTB7851 Paulová HanaPaulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 200 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8076026 200 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
MLA8250 Placková VeronikaPlacková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 200 Kč
PGP7858 Dlouhá MartaDlouhá Marta SK Praga C 8116795 200 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 8013844 200 Kč
TJN8154 Janatová LucieJanatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 200 Kč
RIC8350 Proxová LadaProxová Lada OB Říčany C 8502459 200 Kč
TUV8151 Kvapilová LenkaKvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 200 Kč
VRL7752 Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8511567 200 Kč
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 200 Kč
DKP8153 Haluzová MarieHaluzová Marie Oddíl OB Kotlářka C 2067234 200 Kč
DKP8158 Štoková MarianaŠtoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 200 Kč
TUR8150 Augustová JitkaAugustová Jitka OOB TJ Turnov C 2226475 200 Kč
BSO8151 Gregorová KateřinaGregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 2181285 200 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 200 Kč
VLI8051 Mokrá JulieMokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 200 Kč
CHT8152 Krejsová MartinaKrejsová Martina OOB SK Chrast C 8520901 200 Kč
DLP8150 Nováková IvanaNováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 8063044 200 Kč
JIL8150 Vrdlovcová BarboraVrdlovcová Barbora OK Jilemnice C 2096111 200 Kč
CHC8151 Nimshausová HanaNimshausová Hana K.O.B. Choceň C 8110513 200 Kč
VRL8352 Janáková EvaJanáková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8116814 200 Kč
STH8352 Nováková JanaNováková Jana SK Studenec C 2122248 200 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 200 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 200 Kč
ZVO8151 Perknerová BarboraPerknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 200 Kč
CET8051 Šafářová IvanaŠafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 2085582 200 Kč
DOR7754 Žižková JaroslavaŽižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 200 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 8454021 200 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 200 Kč
ZAM8251 Venclová VeronikaVenclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 200 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 200 Kč
DCE8050 Kučerová BerenikaKučerová Berenika KOB Dobřichovice C 8512700 200 Kč
DLP8250 Sobotová JanaSobotová Jana OOB TJ Dukla Praha C 2222850 200 Kč
SJI8151 Bartáková PetraBartáková Petra OK Jihlava C 8076038 300 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 300 Kč
HCE8250 Dudová IrenaDudová Irena TJ Hostivice C 8013859 300 Kč
LLI8050 Kubíková LenkaKubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 300 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 300 Kč
VRL7553 Schmidtová JanaSchmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 300 Kč
PHK8050 Hrušová DagmarHrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 300 Kč

D45B 3.36 km, 175 m, 15 kontrol

(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 200 Kč
PGP7762 Řepková JanaŘepková Jana SK Praga C 2126398 200 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 8509347 200 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 200 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 200 Kč
VLI7554 Kosková Třísková LenkaKosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 200 Kč
PGP7764 Svítilová PavlaSvítilová Pavla SK Praga C 8660503 200 Kč
KAM7750 Rejšková AlenaRejšková Alena OK Kamenice C 8511571 200 Kč
BOR7658 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 200 Kč
SJI7854 Mazzarese JanaMazzarese Jana OK Jihlava C 2102555 200 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 8512716 200 Kč
DOR7853 Magazu RadmilaMagazu Radmila OK Dobříš C 8012880 200 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 200 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 200 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 200 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 200 Kč
VLI7653 Benešová RadkaBenešová Radka Slavia Liberec orienteering C 8410767 200 Kč
KAM7851 Mišeková MartinaMišeková Martina OK Kamenice C 2800344 200 Kč
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8514641 200 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 8033206 200 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 200 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 200 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalénaRyšavá Magdaléna SK Praga C 8517318 200 Kč
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 200 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 200 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 200 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 200 Kč
VRL7656 Nová MartinaNová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8500015 200 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 200 Kč
SRK7850 Sedláková HanaSedláková Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 426328 200 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 200 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 200 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 8047193 200 Kč
RIC7853 Čevelová IvanaČevelová Ivana OB Říčany C 2102678 200 Kč
RIC7575 Rožková PetraRožková Petra OB Říčany C 8660563 200 Kč
VRL7851 Havlík Poláková PavlínaHavlík Poláková Pavlína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1409092 200 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 8013928 200 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 200 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 200 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 200 Kč
DKP7856 Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8460270 200 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 8237724 200 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 200 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 200 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 200 Kč
SNA7850 Ježková DanaJežková Dana TJ START Náchod C 1401856 200 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 200 Kč
LTU7552 Bolehovská IvaBolehovská Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2092417 200 Kč
LPU7957 Lučanová MartaLučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 200 Kč
PHK7652 Korbelová PetraKorbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 200 Kč
ODV7651 Berná MarkétaBerná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 8501552 200 Kč
NEK7851 Soukupová AndreaSoukupová Andrea Nejdek Orienteering C 2145642 200 Kč
OPI7950 Kalábová VendulaKalábová Vendula Orientační sporty Písek C 2419909 200 Kč
PHK7853 Kvapilová ZuzanaKvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8501065 200 Kč
VSP7559 Malečková IvaMalečková Iva USK Praha C 2067949 200 Kč
DOK6850 Hradecká PetraHradecká Petra OK Doksy C 897368 200 Kč
BOR7951 Murswieková KateřinaMurswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 200 Kč
STA7551 Plachá RadkaPlachá Radka OK Střelka C 2116452 200 Kč
LPU7670 Držková MarkétaDržková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 200 Kč
PGP7562 Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna SK Praga C 899177 200 Kč
VCB7552 Janošíková OlgaJanošíková Olga OB České Budějovice C 426399 200 Kč
LPU7960 Haasová RenataHaasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 200 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 8330759 200 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 200 Kč
PHK6852 Kopecká MarcelaKopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 200 Kč
CHA7951 Lipenská EvaLipenská Eva OK Chrastava C 8013858 200 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 200 Kč
LTU7852 Čapková EvaČapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 200 Kč
FSP7555 Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 200 Kč
SHK7753 Čečková MartinaČečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 200 Kč
PHK7852 Kunartová LenkaKunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 2059756 200 Kč
ROU7758 Krejčová JanaKrejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 200 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8663205 300 Kč
LME7950 Straková LindaStraková Linda SK Los Mělník C 8013864 300 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 300 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 8410791 300 Kč
TAP7755 Ellederová ZdenkaEllederová Zdenka KOB Tretra Praha C 2800307 300 Kč
LTU7650 Sadílková MichaelaSadílková Michaela OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001928 300 Kč
PDY7851 Nedomová IvaNedomová Iva Běhej Poděbrady C 8105239 300 Kč
SMR7650 Weberová IvanaWeberová Ivana SNS Smržovka 8196074 300 Kč

D50B 3.30 km, 165 m, 13 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková MartinaNováková Martina Běhej Poděbrady C 8514469 200 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 200 Kč
OPI7401 Sobotková LenkaSobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 200 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8226310 200 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 200 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445326 200 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 200 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 8026579 200 Kč
BOR7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8022672 200 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 200 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 200 Kč
TJN7152 Lesáková VěraLesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 200 Kč
BOR7152 Koutná OlgaKoutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 200 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 200 Kč
LLI7150 Balcarová AlenaBalcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 200 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 200 Kč
VLI7454 Dvorská MarieDvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 200 Kč
TAP7251 Brumovská RheaBrumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 200 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 200 Kč
PGP7254 Dvořáková IvanaDvořáková Ivana SK Praga C 8667539 200 Kč
STB7399 Kubecová JanaKubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 8119537 200 Kč
KRE7051 Dulovcová MarieDulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 8501051 200 Kč
TUV7252 Gibbonsová JitkaGibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 200 Kč
BOR7460 Mitisková HanaMitisková Hana OK Jiskra Nový Bor C 8107746 200 Kč
KDZ7150 Benešová MarikaBenešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 200 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 200 Kč
VRL7355 Čivrná KarolínaČivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 200 Kč
JIL7051 Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka OK Jilemnice C 53225 200 Kč
KRE7450 Nováková AlenaNováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 200 Kč
RIC7352 Kotková LenkaKotková Lenka OB Říčany C 8667545 200 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 200 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 200 Kč
TUV7454 Folprechtová KateřinaFolprechtová Kateřina SOK TJ Turnov C 8670466 200 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 8662366 200 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 200 Kč
EKP7350 Doubková DagmarDoubková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8076018 200 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 200 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 8009530 200 Kč
0230001 Vrabcová LucieVrabcová Lucie 023 - PHK edu 2017674 300 Kč
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 300 Kč
PHK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 300 Kč
SHK7251 Langrová MonikaLangrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 300 Kč

D55B 2.99 km, 140 m, 13 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 8663158 200 Kč
CHA6550 Gorčicová IvanaGorčicová Ivana OK Chrastava C 8144114 200 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 8008275 200 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 200 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 8522909 200 Kč
TAP6852 Petrová MartinaPetrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 200 Kč
LME6850 Izáková TerezaIzáková Tereza SK Los Mělník C 8013891 200 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 200 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 200 Kč
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 200 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 200 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 200 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 8501070 200 Kč
TAP6851 Šimůnková MartinaŠimůnková Martina KOB Tretra Praha C 2152988 200 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8063081 200 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 200 Kč
OSN6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 200 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 200 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 200 Kč
SJH6451 Tichá JanaTichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 200 Kč
CHC6651 Semrádová JitkaSemrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 200 Kč
TJN6051 Zuzánková RůženaZuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 200 Kč
NPA6851 Machová IvetaMachová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 200 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 200 Kč
TJN6851 Pustaiová RomanaPustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 200 Kč
JJN6951 Pokorná HanaPokorná Hana Team Jizerky C 2073666 200 Kč
JJN6850 Rýdlová MagdaRýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 200 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 300 Kč
TUV6851 Sokolářová JitkaSokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 300 Kč
0090001 Nadera AgataNadera Agata 009 - (POL) CX80 POLSKA 8160375 300 Kč

D60B 2.92 km, 140 m, 14 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 8013881 200 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 200 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 200 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 200 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 200 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 200 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 200 Kč
EKP6150 Bochenková JanaBochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8116687 200 Kč
PHK6153 Justová JanaJustová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 200 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 8005133 200 Kč
KRE6352 Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 8077465 200 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
EKP6250 Hubáčková JanaHubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8508296 200 Kč
LPU6152 Léharová IvaLéharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8514488 200 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 200 Kč
JIL6052 Jiřištová HanaJiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 200 Kč
BOR6150 Šípová SoňaŠípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 200 Kč
MLA6258 Sklenářová JanaSklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 200 Kč
KRE6050 Brémová HildegardaBrémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 7207620 200 Kč
KRE6351 Troupová VladěnaTroupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 8077478 200 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8137506 200 Kč
LDC6051 Stibalová VěraStibalová Věra KOB Děčín C 8509063 200 Kč
LLI6351 Košková VlastaKošková Vlasta LOK-o Liberec C 8511563 200 Kč
KNC6150 Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 300 Kč
23P6250 Drągowska MarzenaDrągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 8033242 300 Kč

D65B 2.64 km, 130 m, 13 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB5951 Svobodová HanaSvobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 180 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 180 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 180 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 8113493 180 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 180 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 180 Kč
CHA5851 Neumann PetraNeumann Petra OK Chrastava C 8222298 180 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 180 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 180 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 180 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 180 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 8512509 180 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 180 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 180 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 180 Kč
DKP5851 Svobodná EvaSvobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 887944 180 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 180 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 180 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 180 Kč
PHK5952 Balcarová EvaBalcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 2001942 180 Kč
NPA5754 Hušková EvaHušková Eva SK LOB Nová Paka C 8409846 180 Kč
VCB5750 Vejvodová MirkaVejvodová Mirka OB České Budějovice C 8656660 180 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 180 Kč
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 180 Kč
PHK5951 Panchártková JitkaPanchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 180 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 270 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 270 Kč
LLI5550 Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 270 Kč

D70B 2.29 km, 115 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 180 Kč
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 180 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8008272 180 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 8303060 180 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 180 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 180 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8144113 180 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 180 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 180 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 180 Kč
TUR5151 Tvrdková EvaTvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 270 Kč

D75B 2.02 km, 110 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4752 Kubíková KvětoslavaKubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 180 Kč
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 180 Kč
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 180 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 180 Kč

D80B 1.91 km, 90 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 180 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 180 Kč

H10N 3.54 km, 80 m, 6 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1602 Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 160 Kč
STH1601 Haken VáclavHaken Václav SK Studenec C 8501136 160 Kč
DKP1504 Míka ŠtěpánMíka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2419920 160 Kč
SJC1717 Kazda MikulášKazda Mikuláš Sportcentrum Jičín C 1451528 160 Kč
VLI1502 Peteráč JindřichPeteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 160 Kč
PGP1616 Hora DamiánHora Damián SK Praga C 1006283 160 Kč
SNA1601 Sokolář VojtěchSokolář Vojtěch TJ START Náchod C 2113361 160 Kč
BOR1601 Čech AntonínČech Antonín OK Jiskra Nový Bor C 232182 160 Kč
TUR1609 Vlček DavidVlček David OOB TJ Turnov C 515047 160 Kč
SJC1502 Drobník KryštofDrobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 160 Kč
CHT1701 Korecký MarekKorecký Marek OOB SK Chrast C 8033277 160 Kč
PGP1501 Matějů AntonínMatějů Antonín SK Praga C 682623 160 Kč
PDY1601 Vebr JanVebr Jan Běhej Poděbrady C 2216230 160 Kč

H10C 1.91 km, 80 m, 8 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas TomášPalas Tomáš Sportcentrum Jičín C 8091115 160 Kč
SJC1503 Jakubec JanJakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 160 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 8506630 160 Kč
TUR1508 Tůma JáchymTůma Jáchym OOB TJ Turnov C 2219038 160 Kč
SJC1515 Kazda MatějKazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 160 Kč
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 8500458 160 Kč
TUR1406 Havlíček JakubHavlíček Jakub OOB TJ Turnov C 2147519 160 Kč
VSP1500 Skalka JindřichSkalka Jindřich USK Praha C 8511751 160 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 160 Kč
PDY1400 Trnka PřemyslTrnka Přemysl Běhej Poděbrady C 2112725 160 Kč
BSO1400 Rambousek MarekRambousek Marek KOB Baník Sokolov C 8028841 160 Kč
CHT1402 Matras ŠtěpánMatras Štěpán OOB SK Chrast C 8511657 160 Kč
PGP1405 Kazda AlbertKazda Albert SK Praga C 8523663 160 Kč
PHK1501 Hepner MartinHepner Martin OK 99 Hradec Králové C 8226320 160 Kč
JIL1500 Kolín JonášKolín Jonáš OK Jilemnice C 8332000 160 Kč
SJI1515 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8502676 160 Kč
LPU1501 Zvěřina RadimZvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 8500041 160 Kč
VCB1403 Míka TomášMíka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 160 Kč
RIC1402 Havlíček KristiánHavlíček Kristián OB Říčany C 2420001 160 Kč
TJN1601 Arnošt ČeněkArnošt Čeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2216271 160 Kč
LPU1401 Lučan JakubLučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 160 Kč
BOR1403 Čech JanČech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 160 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 160 Kč
CHT1501 Krejsa JosefKrejsa Josef OOB SK Chrast C 8004592 160 Kč
JIL1504 Votoček MartinVotoček Martin OK Jilemnice C 2133886 160 Kč
CHT1401 Korecký RadanKorecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 160 Kč
CET1402 Šafář JanŠafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 2213811 160 Kč
TUR1409 Drbohlav MarekDrbohlav Marek OOB TJ Turnov C 8514523 160 Kč
CHA1400 Pachner OtaPachner Ota OK Chrastava C 8116804 160 Kč
HOR1600 Zollmann FilipZollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2212045 160 Kč
ROU1401 Brotánek JanBrotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 8502671 160 Kč
RUZ1301 Beneš PetrBeneš Petr TJ Růžená C 8654887 160 Kč
STH1501 Drápal ŠtěpánDrápal Štěpán SK Studenec C 8063074 160 Kč
SJI1401 Prošek FilipProšek Filip OK Jihlava C 8409897 240 Kč
JJN1411 Rudolf MatyášRudolf Matyáš Team Jizerky C 8523528 160 Kč
KAM1700 Albrecht JiříAlbrecht Jiří OK Kamenice C 515490 240 Kč
PGP1505 Rollier AlexeiRollier Alexei SK Praga C 8005907 240 Kč
PHK1515 Novotný MatoušNovotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 8511603 240 Kč

H12C 2.38 km, 120 m, 10 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1203 Velát FilipVelát Filip Orientační sporty Písek B 8510278 160 Kč
VRL1203 Vrbata AlanVrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8137516 160 Kč
DKP1301 Míka ZbyněkMíka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 160 Kč
VLI1208 Kubišta VavroKubišta Vavro Slavia Liberec orienteering C 2080902 160 Kč
KAM1201 Sláma MarekSláma Marek OK Kamenice B 8501176 160 Kč
KRN1200 Peths SebastianPeths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8113533 160 Kč
TAP1304 Jakubský FilipJakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 160 Kč
FSP1300 Skripnik KiliánSkripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028833 160 Kč
KAM1300 Mišek MichalMišek Michal OK Kamenice C 8133301 160 Kč
SJC1202 Podlipný FilipPodlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 160 Kč
PGP1207 Kazda FrantišekKazda František SK Praga B 8515818 160 Kč
MLA1200 Placek NikolasPlacek Nikolas MLOK Mariánské Lázně B 8514683 160 Kč
KAM1203 Pelikán VítPelikán Vít OK Kamenice B 8512715 160 Kč
DKL1201 Komín KryštofKomín Kryštof KOB Kladno C 9767 160 Kč
SJC1203 Vošvrda VáclavVošvrda Václav Sportcentrum Jičín B 8202261 160 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady B 8500448 160 Kč
PHK1201 Pompach TobiášPompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové B 8004053 160 Kč
RIC1300 Čevela MarekČevela Marek OB Říčany C 8520848 160 Kč
JIL1301 Kubíček JonášKubíček Jonáš OK Jilemnice C 2139481 160 Kč
VLI1302 Guida SebastianGuida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 2039826 160 Kč
DKP1309 Větvička AntonínVětvička Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2157329 160 Kč
BSO1200 Gregor OndřejGregor Ondřej KOB Baník Sokolov B 8022618 160 Kč
FSP1201 Kužel JonášKužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8514635 160 Kč
LDC1300 Zít VáclavZít Václav KOB Děčín C 8162865 160 Kč
KAM1205 Bína RichardBína Richard OK Kamenice B 8501047 160 Kč
SRK1207 Klabzuba JanKlabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027216 160 Kč
SRK1206 Votroubek JanVotroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8133200 160 Kč
OPI1202 Kouba MikulášKouba Mikuláš Orientační sporty Písek B 8033254 160 Kč
NEK1201 Soukup OndřejSoukup Ondřej Nejdek Orienteering B 8013491 160 Kč
PZR1200 Kocmánek LukášKocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210087 160 Kč
JIL1304 Kostečka AntonínKostečka Antonín OK Jilemnice C 2139466 160 Kč
STH1304 Tauchman MatějTauchman Matěj SK Studenec C 2144173 160 Kč
JIL1303 Valdman HynekValdman Hynek OK Jilemnice C 426353 160 Kč
SJC1301 Drobník TadeášDrobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 8105233 160 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 160 Kč
DOR1305 Košťák HubertKošťák Hubert OK Dobříš C 7008105 160 Kč
DKP1212 Junek KryštofJunek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 8680407 160 Kč
SJC1302 Ticháček JonášTicháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 8150313 160 Kč
HOR1200 Zollmann DavidZollmann David TJ Jiskra Hořice C 2211446 160 Kč
CTB1202 Běloušek MatějBěloušek Matěj SK OB Chotěboř B 8004049 240 Kč
TEP1300 Pecánek MatějPecánek Matěj Tempo Praha C 51647 240 Kč
OSN1313 Glier MatyášGlier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 240 Kč
STH1204 Ophoff AlexOphoff Alex SK Studenec C 2008997 240 Kč
CTB1301 Šťastný VilémŠťastný Vilém SK OB Chotěboř B 8136477 240 Kč
88P1200 Górski KrzesimirGórski Krzesimir (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8032113 240 Kč

H14B 3.08 km, 155 m, 14 kontrol

(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 8014562 160 Kč
SJH1101 Beran AntonínBeran Antonín SOS Jindřichův Hradec B 8501563 160 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec A 8022661 160 Kč
PHK1106 Tatarnikov IvanTatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové B 8003640 160 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 160 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor A 8421841 160 Kč
PHK1002 Novotný KryštofNovotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 160 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 160 Kč
LPU1100 Udržal JakubUdržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice B 8501146 160 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha B 8670452 160 Kč
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice B 8488600 160 Kč
LLI1208 Kubík TomášKubík Tomáš LOK-o Liberec B 2420018 160 Kč
VLI1103 Kubišta AntonKubišta Anton Slavia Liberec orienteering B 2211674 160 Kč
SJI1100 Mazzarese DavidMazzarese David OK Jihlava B 8047195 160 Kč
TUR1110 Havlíček TomášHavlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 160 Kč
PDY1003 Munzar TomášMunzar Tomáš Běhej Poděbrady C 2216237 160 Kč
DOR1002 Hruška TomášHruška Tomáš OK Dobříš C 8521044 160 Kč
DOR1102 Jiroušek ŠtěpánJiroušek Štěpán OK Dobříš B 8512725 160 Kč
DOR1101 Kašpar AdamKašpar Adam OK Dobříš B 8514494 160 Kč
KAM1103 Voleský ViktorVoleský Viktor OK Kamenice B 8501496 160 Kč
KAM1000 Sláma KryštofSláma Kryštof OK Kamenice B 8501052 160 Kč
TAP1010 Elleder JanElleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 160 Kč
TAP1109 Jakubský PavelJakubský Pavel KOB Tretra Praha B 2120625 160 Kč
MLA1000 Beneš JanBeneš Jan MLOK Mariánské Lázně B 8196039 160 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering A 8517319 160 Kč
LPU1001 Kadaně MatějKadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8501558 160 Kč
LPU1012 Jirout VilémJirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice B 8014516 160 Kč
SHK1009 Pouchlý MatějPouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 160 Kč
PDY1102 Trnka JiříTrnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 160 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 160 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 160 Kč
OPI1102 Kaláb JakubKaláb Jakub Orientační sporty Písek B 8077483 160 Kč
STB1101 Kučerka RadekKučerka Radek TJ Stadion Nový Bor B 8500047 160 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 160 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 160 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný B 8461732 160 Kč
KRL1102 Haller MaxmiliánHaller Maxmilián Kometa Kralovice B 8113532 160 Kč
KAM1004 Bašus OndřejBašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 160 Kč
DKL1100 Datel AdamDatel Adam KOB Kladno C 2148079 160 Kč
OPI1100 Janda FilipJanda Filip Orientační sporty Písek B 8013882 160 Kč
PHK1100 Chrtek JanChrtek Jan OK 99 Hradec Králové B 8051261 160 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 160 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 160 Kč
TJN1111 Janata MatějJanata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 160 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 8655486 160 Kč
RIC1003 Prox JanProx Jan OB Říčany B 8226428 160 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř A 8003661 160 Kč
VRL1002 Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8047122 160 Kč
ZTC1103 Minařík FrantišekMinařík František Západočeské sportovní centrum OB B 8007194 160 Kč
PHK1010 Kunart LukášKunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 160 Kč
TTR1111 Věžník RomanVěžník Roman OOB Třebíč B 8509385 160 Kč
KAM1102 Čížik MatyášČížik Matyáš OK Kamenice B 8410790 160 Kč
DKP1115 Větvička VojtěchVětvička Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2152981 160 Kč
VCB1003 Míka OndřejMíka Ondřej OB České Budějovice B 8064522 160 Kč
SJC1100 Posolda LukášPosolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 160 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 160 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 160 Kč
LPU1101 Lučan OndřejLučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8109426 160 Kč
VRL1003 Novák VojtěchNovák Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8511574 160 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 8107769 160 Kč
CHC1002 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 160 Kč
LTU1000 Retka JakubRetka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 160 Kč
MAS1001 Brabec ZdeněkBrabec Zdeněk OOB Aš B 2087666 160 Kč
LPU1003 Juška VojtěchJuška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8014487 160 Kč
CET1103 Šafář JakubŠafář Jakub TJ Loko Česká Třebová B 8064594 160 Kč
VCB1002 Janošík IvanJanošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 160 Kč
LPU1002 Kárník ŠtěpánKárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 160 Kč
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8680325 160 Kč
SJC1004 Ticháček JáchymTicháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 160 Kč
NPA1101 Pavelec DanielPavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 160 Kč
VIM1100 Roučka TomášRoučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 8500052 160 Kč
SHK1109 Šumpík FilipŠumpík Filip OK Slavia Hradec Králové B 8162911 160 Kč
SHK1102 Fiala MatyášFiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové B 8042133 160 Kč
SHK1005 Lukeš JosefLukeš Josef OK Slavia Hradec Králové B 8022334 160 Kč
SHK1002 Leško MichalLeško Michal OK Slavia Hradec Králové B 8510286 160 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 8512733 160 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 160 Kč
LPM1000 Parula EgonParula Egon OK Lokomotiva Plzeň C 8107721 160 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 8226404 240 Kč
JJN1104 Řezka VáclavŘezka Václav Team Jizerky C 2134324 160 Kč
JJN1003 Dostrašil MartinDostrašil Martin Team Jizerky C 2001903 160 Kč
LDC1103 Plachý ErikPlachý Erik KOB Děčín C 8204009 240 Kč
VPM1102 Jedlička JosefJedlička Josef KOS Slavia Plzeň B 8501061 240 Kč
PDY1000 Nedoma OliverNedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 240 Kč

H16B 3.47 km, 185 m, 13 kontrol

(92)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 200 Kč
SJH0805 Těthal JosefTěthal Josef SOS Jindřichův Hradec B 8107773 200 Kč
SJH0804 Jelínek VítJelínek Vít SOS Jindřichův Hradec B 8014566 200 Kč
KAM0900 Kříž MatějKříž Matěj OK Kamenice B 8002892 200 Kč
LLI0902 Jiroutek JakubJiroutek Jakub LOK-o Liberec B 8514688 200 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga B 8076039 200 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 200 Kč
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 200 Kč
JIL0803 Spilka PetrSpilka Petr OK Jilemnice B 8144118 200 Kč
CTB0902 Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 200 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 200 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor A 8304112 200 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga A 8648593 200 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava A 8033299 200 Kč
TJN0811 Lesák MarekLesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 200 Kč
TAP0810 Sedlář LumírSedlář Lumír KOB Tretra Praha B 8226359 200 Kč
PZR0800 Šimon EduardŠimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8501056 200 Kč
LPU0905 Maloch DavidMaloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 200 Kč
SJI0801 Venhoda LukášVenhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 200 Kč
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 200 Kč
LTU0903 Brož JindřichBrož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8514491 200 Kč
ZTC0902 Materna JosefMaterna Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8007996 200 Kč
BOR0905 Mitiska MatějMitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor B 8482575 200 Kč
LPU0902 Kroupa MatyášKroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 200 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 200 Kč
ZTC0802 Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán Západočeské sportovní centrum OB B 8022383 200 Kč
MLA0902 Placek TomasPlacek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 200 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 200 Kč
17P0900 Kamiński MarcinKamiński Marcin (POL) WKS Śląsk 8007377 200 Kč
17P0901 Tomala MaciejTomala Maciej (POL) WKS Śląsk 8007386 200 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha B 8026650 200 Kč
MLA0801 Herman OndřejHerman Ondřej MLOK Mariánské Lázně A 8656612 200 Kč
TAP0913 Pazák EduardPazák Eduard KOB Tretra Praha B 2419970 200 Kč
SJI0904 Jirků OndřejJirků Ondřej OK Jihlava C 8144117 200 Kč
MLA0901 Prinz MikulášPrinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 8656644 200 Kč
JJN0805 Šnytr VáclavŠnytr Václav Team Jizerky C 8454008 200 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2302100 200 Kč
RIC0904 Cháma OndřejCháma Ondřej OB Říčany B 8009524 200 Kč
ZTC0903 Minařík JosefMinařík Josef Západočeské sportovní centrum OB B 8226414 200 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha B 8066787 200 Kč
DKP0926 Pucherna MarekPucherna Marek Oddíl OB Kotlářka C 7003041 200 Kč
VLI0900 Guida AlessandroGuida Alessandro Slavia Liberec orienteering B 8034529 200 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8404070 200 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8003519 200 Kč
KAM0901 Zavadil AdamZavadil Adam OK Kamenice B 8004883 200 Kč
BSO0900 Gregor RichardGregor Richard KOB Baník Sokolov C 8109365 200 Kč
TUR0901 Lamač FrantišekLamač František OOB TJ Turnov A 8014470 200 Kč
PHK0905 Jakubský DavidJakubský David OK 99 Hradec Králové B 8014481 200 Kč
TUR0908 Kutek MatějKutek Matěj OOB TJ Turnov A 8003260 200 Kč
VRL0903 Červinka VojtěchČervinka Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124762 200 Kč
LTU0902 Kvášovský FilipKvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8028803 200 Kč
JIL0901 Gottstein MatoušGottstein Matouš OK Jilemnice B 8670751 200 Kč
OPI0904 Váně ŠimonVáně Šimon Orientační sporty Písek B 2039129 200 Kč
OPI0802 Chalupa KryštofChalupa Kryštof Orientační sporty Písek B 8520823 200 Kč
LPU0903 Lučan MatějLučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109396 200 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 200 Kč
PZR0905 Dokulil JiříDokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8032757 200 Kč
CHC0902 Matoušek AlexMatoušek Alex K.O.B. Choceň B 8200920 200 Kč
VSP0802 Folprecht LukášFolprecht Lukáš USK Praha C 8226436 200 Kč
MAS0800 Mála MatyášMála Matyáš OOB Aš C 2026162 200 Kč
BOR0901 Murswiek JanMurswiek Jan OK Jiskra Nový Bor B 7208072 200 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha B 8006740 200 Kč
LPU0901 Držka FilipDržka Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2102523 200 Kč
DKP0924 Novák AdamNovák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 200 Kč
KRE0800 Fiala OndřejFiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže B 8077472 200 Kč
KRE0900 Troják ŠimonTroják Šimon OOB TJ Sokol Křemže B 8077482 200 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 8670826 200 Kč
LTU0801 Čapek KarelČapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047154 200 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 200 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8105268 200 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice A 8064484 200 Kč
RUZ0902 Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín TJ Růžená A 8116806 200 Kč
SHK0806 Šlambora KryštofŠlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové B 8063097 200 Kč
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 200 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 200 Kč
ZVO0805 Kolář DavidKolář David OB SK Zvole B 8667541 200 Kč
SJI0905 Černý PetrČerný Petr OK Jihlava B 8505208 200 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 200 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 200 Kč
PHK0802 Matušinec JakubMatušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 200 Kč
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč B 300 Kč
JJN0802 Oravec ViktorOravec Viktor Team Jizerky B 2111800 200 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 300 Kč
ZTC0800 Krs JakubKrs Jakub Západočeské sportovní centrum OB B 8014479 300 Kč
DKP0815 Koten VojtěchKoten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 300 Kč
LPU0804 Goláň AntonínGoláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 300 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 300 Kč
88P0802 Górski IgorGórski Igor (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8229172 300 Kč
88P0900 Ładomirski SzymonŁadomirski Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8140609 300 Kč
88P0801 Jończy MichałJończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8058863 300 Kč
DKP0818 Veljačik JonášVeljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 300 Kč
PGP0809 Luhan JakubLuhan Jakub SK Praga C 8501781 300 Kč

H18B 3.61 km, 210 m, 15 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 200 Kč
LPU0713 Hlavatý JanHlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 200 Kč
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 200 Kč
TUR0601 Veselý VáclavVeselý Václav OOB TJ Turnov B 2126367 200 Kč
JIL0602 Stach OndřejStach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 200 Kč
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 200 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 200 Kč
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš B 8506935 200 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 200 Kč
BOR0701 Studničný AdamStudničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 8511573 200 Kč
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 200 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 8014531 200 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka B 8509048 200 Kč
LPU0633 Flos TomášFlos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 200 Kč
SRK0602 Jiroušek DominikJiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 200 Kč
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor B 8042120 200 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 200 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 200 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej OttoHrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 200 Kč
TAP0705 Jirous ErikJirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 200 Kč
TAP0706 Brumovský ŠtěpánBrumovský Štěpán KOB Tretra Praha B 2224524 200 Kč
SJI0600 Jirků FrantišekJirků František OK Jihlava B 8066725 200 Kč
LPU0603 Štichhauer AdamŠtichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 200 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 8514540 200 Kč
CTB0601 Novák MatyášNovák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 200 Kč
DOR0702 Lorenc VáclavLorenc Václav OK Dobříš B 8154976 200 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 200 Kč
DKP0716 Maroušek DominikMaroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 8075979 200 Kč
DKP0717 Lacina JanLacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 8183145 200 Kč
SJI0601 Hendrych VítHendrych Vít OK Jihlava B 8109369 200 Kč
OPI0601 Hrdlička ŠimonHrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 8014482 200 Kč
TUR0701 Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov A 8667957 200 Kč
PDY0601 Volejník OndřejVolejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 200 Kč
PGP0611 Hůla TomášHůla Tomáš SK Praga B 7300274 200 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 8063050 200 Kč
SRK0605 Šimerda VáclavŠimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8518323 200 Kč
SJI0704 Růžička VojtěchRůžička Vojtěch OK Jihlava B 8183195 200 Kč
MAS0701 Brabec MatějBrabec Matěj OOB Aš B 2026161 200 Kč
DOR0706 Žižka PřemyslŽižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 200 Kč
JEN0602 Matouš MarekMatouš Marek OB Jenišovice C 2104596 200 Kč
SHK0703 Beneda VojtěchBeneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové B 8183072 200 Kč
PGP0704 Kosák EliášKosák Eliáš SK Praga A 8140934 200 Kč
CHC0701 Borovec ŠimonBorovec Šimon K.O.B. Choceň B 8189888 200 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 200 Kč
TUR0702 Šálek RichardŠálek Richard OOB TJ Turnov B 2151435 300 Kč
LPU0703 Kadaně MarekKadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8109319 300 Kč
KUL0601 Votava MatějVotava Matěj KOB Ústí nad Labem B 8512695 300 Kč
DOR0704 Španěl FilipŠpaněl Filip OK Dobříš B 8509342 300 Kč
PHK0608 Drach IvanDrach Ivan OK 99 Hradec Králové A 8501659 300 Kč
DKP0707 Dolák JakubDolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8500039 300 Kč
PGP0610 Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán SK Praga A 8076030 300 Kč
SMR0700 Weber MaxmilianWeber Maxmilian SNS Smržovka 8109423 300 Kč
PDY0703 Nedoma EdgarNedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 300 Kč

H20B 3.97 km, 245 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.04

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0405 Tatarnikov MichalTatarnikov Michal OK 99 Hradec Králové C 8003652 200 Kč
JIL0404 Salaba DanSalaba Dan OK Jilemnice A 8680328 200 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod B 8076025 200 Kč
BOR0510 Jelínek ŠimonJelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 200 Kč
DKP0503 Kohoutek VojtěchKohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8042119 200 Kč
LTU0500 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 200 Kč
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 200 Kč
SJI0505 Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch OK Jihlava B 8501847 200 Kč
DOR0405 Snížek MartinSnížek Martin OK Dobříš B 8116738 200 Kč
LPU0505 Šípek OndřejŠípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 200 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga B 8512726 200 Kč
CHC0503 Pirkl JakubPirkl Jakub K.O.B. Choceň B 8205420 200 Kč
LTU0502 Kotyk VojtěchKotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 200 Kč
OPI0400 Velát VojtěchVelát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 200 Kč
OPI0403 Pelc MatyášPelc Matyáš Orientační sporty Písek B 8109386 200 Kč
PHK0411 Skvortcov YuriiSkvortcov Yurii OK 99 Hradec Králové A 8409868 200 Kč
VRL0501 Čivrný JanČivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 200 Kč
SHK0501 Kurka JaroslavKurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 8113527 200 Kč
JIL0401 Valenta OndřejValenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 200 Kč
LPU0512 Vališ VojtěchVališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 200 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga B 8667507 200 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka B 8482062 200 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 200 Kč
SHK0504 Houžvička FilipHoužvička Filip OK Slavia Hradec Králové B 8502690 200 Kč
NPA0401 Fajfer FilipFajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 200 Kč
TAP0504 Sork DominikSork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 200 Kč
TTR0502 Nešpor JiříNešpor Jiří OOB Třebíč B 8663162 200 Kč
VSP0903 Gajda PetrGajda Petr USK Praha A 8028811 200 Kč
TUR0505 Hoetzel HugoHoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 300 Kč
LPU0405 Štichhauer DanielŠtichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 300 Kč
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 300 Kč

H21B 5.89 km, 285 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.04

(123)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 220 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek C 8226333 220 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 220 Kč
VLI7707 Habán IvoHabán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 220 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 220 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 220 Kč
PCB9401 Hulec FilipHulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 220 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 220 Kč
MFP0101 Forst AntonínForst Antonín Matfyz Praha 218851 220 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 220 Kč
TUR9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 220 Kč
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 220 Kč
JIL8702 Malý AlešMalý Aleš OK Jilemnice C 8087007 220 Kč
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 220 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 220 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 220 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 220 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 220 Kč
DKP0416 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel Oddíl OB Kotlářka A 8654908 220 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 220 Kč
KAM7900 Voleský LeošVoleský Leoš OK Kamenice C 8522889 220 Kč
KAM0102 Víšek MartinVíšek Martin OK Kamenice C 9101674 220 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 8656681 220 Kč
CHA8604 Ježek LukášJežek Lukáš OK Chrastava C 8001212 220 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662721 220 Kč
TUR8103 Fodor PetrFodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 220 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 220 Kč
TUR0711 Tomášek ProkopTomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 220 Kč
JJN8304 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Team Jizerky C 8309000 220 Kč
TUR0110 Zabořil VojtěchZabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 220 Kč
TJN0306 Lesák OndřejLesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659385 220 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 220 Kč
TAP9703 Valach MarekValach Marek KOB Tretra Praha C 8144122 220 Kč
SJI9203 Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 220 Kč
FSP0600 Skripnik NikolaSkripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 220 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8510277 220 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov C 8680589 220 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 220 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8080830 220 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 220 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 220 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 220 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 220 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 220 Kč
DOK0104 Bílý JakubBílý Jakub OK Doksy C 8113497 220 Kč
CHC0001 Krawczyński MikołajKrawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň C 8650386 220 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8162862 220 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 220 Kč
PHK8200 Rollier BaptisteRollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 220 Kč
TJN8306 Janata MartinJanata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 220 Kč
VLI7702 Matějů MichalMatějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 220 Kč
PZR8814 Hladílek JanHladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 220 Kč
VLI7300 Martan JiříMartan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 220 Kč
RIC7403 Rožek DavidRožek David OB Říčany C 8047210 220 Kč
CTB7001 Novák PavelNovák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 220 Kč
TUR8501 Holas OndřejHolas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 220 Kč
LPU0210 Vališ JanVališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8109304 220 Kč
LPU0310 Fejfar LukášFejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8663186 220 Kč
PHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 220 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 220 Kč