Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Elen | KAM1550 | C | OK Kamenice | 17:44 | |
2. | Chrástová Markéta | STH1550 | C | SK Studenec | 17:45 | + 0:01 |
3. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:03 | + 1:19 |
4. | Jiřištová Aneta | JIL1751 | C | OK Jilemnice | 21:46 | + 4:02 |
5. | Lonská Justýna | 0070001 | Ner Lonský | 24:56 | + 7:12 | |
6. | Kolínová Anita | JIL1850 | C | OK Jilemnice | 25:33 | + 7:49 |
7. | Kubištová Alžbeta | 0080001 | kubištovi | 26:39 | + 8:55 | |
8. | Málková Antonie | TAP1751 | C | KOB Tretra Praha | 27:01 | + 9:17 |
9. | Míková Martina | DKP1752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:26 | + 10:42 |
10. | Nechanická Dorota | JIL1452 | C | OK Jilemnice | 30:18 | + 12:34 |
11. | Kalibánová Bára | SNA1651 | C | TJ START Náchod | 31:58 | + 14:14 |
12. | Bolehovská Jana | LTU1451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:14 | + 20:30 |
Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | C | TJ Růžená | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:02 | |
2. | Pecánková Barbora | TEP1451 | C | Tempo Praha | 26:52 | + 4:50 |
3. | Jirků Tereza | SJI1551 | C | OK Jihlava | 26:57 | + 4:55 |
4. | Sedláková Anna | SRK1550 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:46 | + 5:44 |
5. | Vošvrdová Eliška | SJC1551 | C | Sportcentrum Jičín | 28:14 | + 6:12 |
6. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:34 | + 6:32 |
7. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 28:45 | + 6:43 |
8. | Milská Josefa | SRK1451 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:00 | + 6:58 |
9. | Cyrany Magdalena | SJC1453 | C | Sportcentrum Jičín | 29:59 | + 7:57 |
10. | Prošková Andrea | SJI1650 | C | OK Jihlava | 30:03 | + 8:01 |
11. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:05 | + 8:03 |
12. | Seemann Eliška | KDZ1451 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 32:19 | + 10:17 |
13. | Puchernová Adéla | TAP1650 | C | KOB Tretra Praha | 35:23 | + 13:21 |
14. | Stuchlíková Andrea | KDZ1454 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 41:52 | + 19:50 |
15. | Hnátková Kateřina | LOU1400 | C | SK Moravan Louňovice | 57:38 | + 35:36 |
Hrušková Zuzana | DOR1452 | C | OK Dobříš | DNS | ||
Tejkalová Zuzana | KDZ1453 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DNS | ||
Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | DNS | ||
Svítilová Veronika | PGP1550 | C | SK Praga | DNS | ||
Hrušková Tereza | DOR1451 | C | OK Dobříš | DNS | ||
Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:18 | |
2. | Korbelová Eliška | PHK1253 | B | OK 99 Hradec Králové | 23:41 | + 0:23 |
3. | Korbelová Tereza | PHK1254 | B | OK 99 Hradec Králové | 23:48 | + 0:30 |
4. | Mikulová Stella | ZVO1250 | B | OB SK Zvole | 24:32 | + 1:14 |
5. | Maroušková Julie | DKP1256 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:53 | + 1:35 |
6. | Maděrová Klára | VLI1256 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:34 | + 2:16 |
7. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 25:43 | + 2:25 |
8. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:07 | + 2:49 |
9. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:15 | + 2:57 |
10. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:16 | + 2:58 |
11. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | B | SK Moravan Louňovice | 26:25 | + 3:07 |
12. | Novotná Anna | PHK1352 | C | OK 99 Hradec Králové | 26:37 | + 3:19 |
13. | Lauermanová Eva | SJI1353 | C | OK Jihlava | 26:54 | + 3:36 |
14. | Karbašová Kristýna | CTB1253 | B | SK OB Chotěboř | 27:00 | + 3:42 |
14. | Saifrtová Bára | HOR1251 | B | TJ Jiskra Hořice | 27:00 | + 3:42 |
16. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:11 | + 3:53 |
17. | Hovorková Nikol | LPU1353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:24 | + 4:06 |
18. | Súkupová Anita | PGP1352 | B | SK Praga | 27:26 | + 4:08 |
19. | Bašusová Olga | KAM1250 | B | OK Kamenice | 27:27 | + 4:09 |
20. | Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 28:15 | + 4:57 |
21. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | B | SOS Jindřichův Hradec | 28:17 | + 4:59 |
22. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:37 | + 5:19 |
23. | Voráčková Anežka | OSN1260 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:54 | + 5:36 |
24. | Vančurová Lenka | TJN1354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:01 | + 5:43 |
25. | Fialová Kristýna | OPI1253 | B | Orientační sporty Písek | 29:40 | + 6:22 |
26. | Polednová Helena | RUZ1250 | B | TJ Růžená | 29:51 | + 6:33 |
27. | Leitnerová Marie | VTA1252 | B | SC vebr-sport | 30:13 | + 6:55 |
28. | Cyrany Anežka | SJC1253 | C | Sportcentrum Jičín | 32:25 | + 9:07 |
29. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:34 | + 10:16 |
30. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 36:25 | + 13:07 |
31. | Smolíková Kateřina | OPI1352 | C | Orientační sporty Písek | 37:48 | + 14:30 |
32. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:18 | + 15:00 |
33. | Polednová Dominika | RUZ1350 | C | TJ Růžená | 38:48 | + 15:30 |
34. | Datlová Anna | DKL1350 | C | KOB Kladno | 41:17 | + 17:59 |
35. | Poláková Gabriela | VRL1351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:30 | + 19:12 |
36. | Vrdlovcová Stella | JIL1252 | C | OK Jilemnice | 42:46 | + 19:28 |
37. | Roučková Tereza | VIM1350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 43:10 | + 19:52 |
38. | Hakenová Petra | STH1251 | C | SK Studenec | 43:32 | + 20:14 |
39. | Benešová Marie | MLA1250 | B | MLOK Mariánské Lázně | 43:34 | + 20:16 |
40. | Holcová Barbora | LPU1357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:26 | + 22:08 |
41. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 51:05 | + 27:47 |
42. | Jedličková Alžběta | VPM1351 | C | KOS Slavia Plzeň | 51:06 | + 27:48 |
43. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 60:45 | + 37:27 |
Špačková Kateřina | JIL1354 | C | OK Jilemnice | DNS | ||
Retková Adina | LTU1350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Hanousková Michaela | SJC1351 | C | Sportcentrum Jičín | DNS | ||
Mrázová Lucie | DKP1263 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Kazdová Rozárie | SJC1350 | C | Sportcentrum Jičín | DNS | ||
MS | Benešová Aneta | RUZ1150 | C | TJ Růžená | 31:09 | + 7:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | A | OK Slavia Hradec Králové | 25:36 | |
2. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 27:54 | + 2:18 |
3. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:29 | + 2:53 |
4. | Klusáčková Johana | CTB1153 | B | SK OB Chotěboř | 29:00 | + 3:24 |
5. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:10 | + 3:34 |
6. | Jedličková Lucie | SHK1050 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:20 | + 3:44 |
7. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:30 | + 3:54 |
8. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 29:42 | + 4:06 |
9. | Rudolfová Elisabeth | JJN1056 | B | Team Jizerky | 29:51 | + 4:15 |
10. | Šolcová Elsa | SJC1152 | B | Sportcentrum Jičín | 29:53 | + 4:17 |
11. | Jiráková Adéla | JJN1052 | B | Team Jizerky | 30:20 | + 4:44 |
12. | Fenclová Hana | LPU1054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:45 | + 5:09 |
13. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | B | SK OB Chotěboř | 31:39 | + 6:03 |
14. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 31:48 | + 6:12 |
15. | Froschová Magdalena | LPU1052 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 31:49 | + 6:13 |
16. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 32:57 | + 7:21 |
17. | Lischková Anežka | BOR1057 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:17 | + 7:41 |
18. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 33:25 | + 7:49 |
19. | Kvapilová Klára | TUV1199 | B | SOK TJ Turnov | 33:36 | + 8:00 |
20. | Mišeková Lucie | KAM1050 | B | OK Kamenice | 33:38 | + 8:02 |
21. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 33:40 | + 8:04 |
22. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | B | OK Jihlava | 33:42 | + 8:06 |
23. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | B | Team Jizerky | 33:57 | + 8:21 |
24. | Lubasová Nela | STA1152 | B | OK Střelka | 34:00 | + 8:24 |
25. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 34:01 | + 8:25 |
26. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 34:32 | + 8:56 |
27. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 34:37 | + 9:01 |
28. | Komárková Radka | SJH1151 | B | SOS Jindřichův Hradec | 34:38 | + 9:02 |
29. | Veselá Klára | ZVO1156 | B | OB SK Zvole | 34:56 | + 9:20 |
30. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 35:15 | + 9:39 |
31. | Nová Klára | VRL1053 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:36 | + 10:00 |
32. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:05 | + 10:29 |
33. | Zitková Veronika | LPU1051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:16 | + 10:40 |
34. | Blehová Barbora | DOR1151 | B | OK Dobříš | 36:53 | + 11:17 |
35. | Lepšová Julie | SRK1152 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:58 | + 11:22 |
36. | Kalábová Kateřina | OPI1152 | B | Orientační sporty Písek | 37:03 | + 11:27 |
37. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 37:05 | + 11:29 |
38. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | B | KOS Slavia Plzeň | 37:16 | + 11:40 |
39. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 37:17 | + 11:41 |
40. | Nováková Věra | STH1055 | C | SK Studenec | 37:54 | + 12:18 |
41. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 38:15 | + 12:39 |
42. | Škodová Denisa | PGP1058 | B | SK Praga | 38:17 | + 12:41 |
43. | Wysocka Michalina | CHC1058 | C | K.O.B. Choceň | 38:31 | + 12:55 |
44. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 38:52 | + 13:16 |
45. | Horáková Eliška | PHK1152 | B | OK 99 Hradec Králové | 38:53 | + 13:17 |
46. | Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 39:19 | + 13:43 |
47. | Spilková Magdaléna | JIL1151 | C | OK Jilemnice | 39:32 | + 13:56 |
48. | Kvapilová Simona | PHK1150 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:36 | + 14:00 |
49. | Smolíková Adéla | OPI1150 | B | Orientační sporty Písek | 39:42 | + 14:06 |
50. | Beránková Julie | VPM1051 | B | KOS Slavia Plzeň | 39:53 | + 14:17 |
51. | Besedová Barbora | PHK1051 | B | OK 99 Hradec Králové | 40:03 | + 14:27 |
52. | Truhlářová Dora | ZVO1053 | C | OB SK Zvole | 40:08 | + 14:32 |
53. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 40:09 | + 14:33 |
54. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | B | Sportcentrum Jičín | 40:16 | + 14:40 |
55. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | B | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 40:28 | + 14:52 |
56. | Málková Karolína | SHK1051 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:53 | + 15:17 |
57. | Knýbelová Anna | FSP1152 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:13 | + 15:37 |
58. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | B | OK Kamenice | 41:21 | + 15:45 |
59. | Řepková Anna | PGP1052 | A | SK Praga | 41:24 | + 15:48 |
60. | Fukátková Ludmila | LPU1053 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:17 | + 16:41 |
61. | Pobudová Marie | SJH1050 | C | SOS Jindřichův Hradec | 42:22 | + 16:46 |
62. | Bolinová Evelína | FSP1150 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:43 | + 17:07 |
63. | Andělová Viktorie | VPM1155 | B | KOS Slavia Plzeň | 42:50 | + 17:14 |
64. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | B | Team Jizerky | 42:54 | + 17:18 |
65. | Havlíčková Hana | CHT1153 | B | OOB SK Chrast | 43:08 | + 17:32 |
66. | Zítová Kateřina | LDC1150 | B | KOB Děčín | 43:45 | + 18:09 |
67. | Košťáková Emma | DOR1155 | B | OK Dobříš | 43:49 | + 18:13 |
68. | Brotánková Klára | ROU1151 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 44:58 | + 19:22 |
69. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 46:27 | + 20:51 |
70. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:51 | + 21:15 |
71. | Korecká Eva | CHT1054 | B | OOB SK Chrast | 47:09 | + 21:33 |
72. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 47:30 | + 21:54 |
73. | Kroupová Anna | LPU1154 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:36 | + 22:00 |
74. | Dvořáková Alžběta | DKP1172 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:31 | + 22:55 |
75. | Nechvátalová Eva | VCB1060 | B | OB České Budějovice | 53:19 | + 27:43 |
76. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | C | SOS Jindřichův Hradec | 54:20 | + 28:44 |
77. | Dlouhá Julie | PGP1051 | C | SK Praga | 54:49 | + 29:13 |
78. | Kůrková Ema | VTA1053 | B | SC vebr-sport | 54:50 | + 29:14 |
79. | Maternová Jana | VPM1150 | C | KOS Slavia Plzeň | 56:43 | + 31:07 |
80. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:44 | + 45:08 |
Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Čapková Kateřina | LTU1050 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Vaňátková Thea | LTU1150 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Ouzká Eliška | BOR1051 | B | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Pechová Marie Anna | VLI1050 | B | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Kubešová Eliška | VLI1152 | B | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUR0957 | A | OOB TJ Turnov | 37:22 | |
2. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 39:58 | + 2:36 |
3. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:00 | + 2:38 |
4. | Novotná Karolína | TUR0853 | A | OOB TJ Turnov | 41:01 | + 3:39 |
5. | Hrušková Tereza | PGP0953 | A | SK Praga | 41:21 | + 3:59 |
6. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | A | Slavia Liberec orienteering | 41:28 | + 4:06 |
7. | Sobotková Lada | OPI0951 | B | Orientační sporty Písek | 42:16 | + 4:54 |
8. | Nožičková Eva | JJN0852 | B | Team Jizerky | 42:22 | + 5:00 |
9. | Zabořilová Anna | TUR0951 | A | OOB TJ Turnov | 42:43 | + 5:21 |
10. | Vaňková Barbora | DKP0958 | A | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 6:45 |
11. | Kunášková Karolína | VLI0851 | B | Slavia Liberec orienteering | 45:51 | + 8:29 |
12. | Jedličková Veronika | SHK0850 | B | OK Slavia Hradec Králové | 46:01 | + 8:39 |
13. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | A | USK Praha | 46:19 | + 8:57 |
14. | Čivrná Eliška | VRL0851 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:30 | + 9:08 |
15. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 46:34 | + 9:12 |
16. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 46:57 | + 9:35 |
17. | Nemšovská Magdalena | PGP0859 | A | SK Praga | 47:03 | + 9:41 |
18. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 47:09 | + 9:47 |
19. | Honzáková Nela | PGP0858 | B | SK Praga | 47:25 | + 10:03 |
20. | Ehlerová Anna | VSP0854 | B | USK Praha | 47:28 | + 10:06 |
21. | Malečková Pavlína | VSP0855 | A | USK Praha | 47:36 | + 10:14 |
22. | Šimotová Elen | STA0954 | B | OK Střelka | 47:51 | + 10:29 |
23. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | B | SOK TJ Turnov | 48:17 | + 10:55 |
24. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 48:57 | + 11:35 |
25. | Kellerová Alice | CHT0852 | B | OOB SK Chrast | 49:06 | + 11:44 |
26. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | B | K.O.B. Choceň | 49:23 | + 12:01 |
27. | Březinová Antonie | CHA0851 | B | OK Chrastava | 49:32 | + 12:10 |
28. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 50:13 | + 12:51 |
29. | Plachá Nora | STA0851 | B | OK Střelka | 50:37 | + 13:15 |
30. | Vltavská Eliška | SJC0850 | B | Sportcentrum Jičín | 51:17 | + 13:55 |
31. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | B | OK 99 Hradec Králové | 51:20 | + 13:58 |
32. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | B | OK Slavia Hradec Králové | 51:23 | + 14:01 |
33. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 51:33 | + 14:11 |
34. | Hanáková Aneta | KRL0951 | A | Kometa Kralovice | 52:32 | + 15:10 |
35. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 52:56 | + 15:34 |
36. | Hančová Karolína | VRL0952 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:16 | + 16:54 |
37. | Lepšová Lucie | SRK0951 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:53 | + 17:31 |
38. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 55:01 | + 17:39 |
39. | Grusserová Diana | PHK0999 | B | OK 99 Hradec Králové | 55:34 | + 18:12 |
40. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | B | K.O.B. Choceň | 56:21 | + 18:59 |
41. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 56:25 | + 19:03 |
42. | Hermannová Natálie | MLA0851 | B | MLOK Mariánské Lázně | 56:39 | + 19:17 |
43. | Labská Kateřina | PGP0963 | B | SK Praga | 56:53 | + 19:31 |
44. | Hovorková Elen | LPU0954 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 57:04 | + 19:42 |
45. | Volešová Edita | TAP0960 | B | KOB Tretra Praha | 57:39 | + 20:17 |
46. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 58:13 | + 20:51 |
46. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | B | OK 99 Hradec Králové | 58:13 | + 20:51 |
48. | Velátová Tereza | OPI0953 | B | Orientační sporty Písek | 58:14 | + 20:52 |
49. | Macková Gita | LPU0961 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 58:35 | + 21:13 |
50. | Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | 58:40 | + 21:18 |
51. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | A | OOB TJ Turnov | 58:56 | + 21:34 |
52. | Blahutová Lucie | PGP0968 | B | SK Praga | 58:58 | + 21:36 |
53. | Kaplanová Viktorie | LPU0864 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:40 | + 22:18 |
54. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 60:14 | + 22:52 |
55. | Bartoňová Elena | FSP0953 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:31 | + 23:09 |
56. | Janatová Violka | TJN0956 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:55 | + 23:33 |
57. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 60:56 | + 23:34 |
58. | Netopilová Simona | VAM0950 | B | OB Vamberk | 61:20 | + 23:58 |
59. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 64:23 | + 27:01 |
60. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 64:31 | + 27:09 |
61. | Komárková Veronika | CHC0955 | B | K.O.B. Choceň | 64:43 | + 27:21 |
62. | Hüblová Agáta | FSP0853 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 65:50 | + 28:28 |
63. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 66:50 | + 29:28 |
64. | Polanecká Anežka | SJC0952 | B | Sportcentrum Jičín | 67:29 | + 30:07 |
65. | Syblíková Rozálie | ODV0856 | C | TJ Aero Odolena Voda | 68:15 | + 30:53 |
66. | Těthalová Anežka | SJH0957 | B | SOS Jindřichův Hradec | 71:29 | + 34:07 |
67. | Košťáková Anna | DOR0957 | C | OK Dobříš | 73:47 | + 36:25 |
68. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | B | OB SK Zvole | 75:02 | + 37:40 |
69. | Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | 79:14 | + 41:52 |
70. | Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | 81:00 | + 43:38 |
71. | Dominová Julie | LPU0857 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 85:12 | + 47:50 |
72. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 90:41 | + 53:19 |
73. | Slavíková Bára | CHT0951 | B | OOB SK Chrast | 112:14 | + 74:52 |
Balejová Sofie | KAM0951 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Kabátová Anna | PGP0967 | C | SK Praga | DISK | ||
Nováková Anna Marie | CTB0951 | A | SK OB Chotěboř | DNS | ||
Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlová Tereza | KAM0760 | A | OK Kamenice | 43:53 | |
2. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 46:23 | + 2:30 |
3. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | A | OK Dobříš | 48:46 | + 4:53 |
4. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 49:10 | + 5:17 |
5. | Lichtenbergová Zuzana | VSP0754 | A | USK Praha | 49:11 | + 5:18 |
6. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | 49:40 | + 5:47 |
7. | Lamačová Barbora | BOR0750 | B | OK Jiskra Nový Bor | 49:52 | + 5:59 |
8. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 50:18 | + 6:25 |
9. | Podoubská Adéla | JJN0650 | B | Team Jizerky | 51:25 | + 7:32 |
10. | Krejčová Hana | ROU0653 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 51:35 | + 7:42 |
11. | Kraszewska Olga | CHC0755 | C | K.O.B. Choceň | 53:00 | + 9:07 |
12. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | B | OOB TJ Turnov | 53:41 | + 9:48 |
13. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 54:40 | + 10:47 |
14. | Čečková Karolína | SHK0650 | B | OK Slavia Hradec Králové | 54:54 | + 11:01 |
15. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:08 | + 11:15 |
16. | Malá Anežka | JIL0751 | A | OK Jilemnice | 56:04 | + 12:11 |
17. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 56:11 | + 12:18 |
18. | Košková Martina | SHK0652 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:24 | + 12:31 |
19. | Holohlavská Ema | JIL0652 | B | OK Jilemnice | 56:51 | + 12:58 |
20. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 57:01 | + 13:08 |
21. | Balcarová Marie | VLI0658 | B | Slavia Liberec orienteering | 57:55 | + 14:02 |
22. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | B | OK Kamenice | 57:57 | + 14:04 |
23. | Geffertová Agáta | FSP0753 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:12 | + 14:19 |
24. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 58:55 | + 15:02 |
25. | Baďurová Eliška | PZR0752 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:59 | + 15:06 |
26. | Svobodová Adriana | FSP0653 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:10 | + 15:17 |
27. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:20 | + 15:27 |
28. | Rážová Aneta | PHK0662 | B | OK 99 Hradec Králové | 61:03 | + 17:10 |
29. | Szczygieł Hanna | CHC0752 | C | K.O.B. Choceň | 61:32 | + 17:39 |
30. | Kuciel Hanna | CHC0751 | C | K.O.B. Choceň | 62:04 | + 18:11 |
31. | Škapová Markéta | CHT0752 | B | OOB SK Chrast | 63:02 | + 19:09 |
32. | Benešová Michaela | SJH0651 | B | SOS Jindřichův Hradec | 63:06 | + 19:13 |
33. | Votočková Amelie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 63:11 | + 19:18 |
34. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 63:24 | + 19:31 |
35. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | B | OK Slavia Hradec Králové | 64:00 | + 20:07 |
36. | Paulová Barbora | CTB0753 | B | SK OB Chotěboř | 65:16 | + 21:23 |
37. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 65:54 | + 22:01 |
38. | Kosková Adéla | VLI0656 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:12 | + 22:19 |
39. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 68:26 | + 24:33 |
40. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:32 | + 25:39 |
41. | Žemlová Barbora | KAM0751 | B | OK Kamenice | 69:44 | + 25:51 |
42. | Šilerová Petra | DKP0760 | B | Oddíl OB Kotlářka | 69:55 | + 26:02 |
43. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | B | SK OB Chotěboř | 69:59 | + 26:06 |
44. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 70:00 | + 26:07 |
45. | Pokorná Anežka | KRL0757 | B | Kometa Kralovice | 70:02 | + 26:09 |
46. | Velátová Lucie | OPI0750 | C | Orientační sporty Písek | 71:14 | + 27:21 |
47. | Cicvárková Klára | JJN0751 | B | Team Jizerky | 74:58 | + 31:05 |
48. | Vejražková Anna | KPY0750 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:32 | + 33:39 |
49. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 80:54 | + 37:01 |
50. | Závodná Zuzana | LTU0750 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:13 | + 42:20 |
51. | Beranová Sofie | DKP0763 | C | Oddíl OB Kotlářka | 109:30 | + 65:37 |
Šmídová Terezie | LPU0659 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||
Houžvičková Daniela | TUR0751 | A | OOB TJ Turnov | DNS | ||
Plecháčová Marie | NPA0652 | B | SK LOB Nová Paka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | VSP0553 | A | USK Praha | 45:13 | 6783 | |
2. | Švecová Karolína | ZVO0557 | B | OB SK Zvole | 51:50 | + 6:37 | 5975 |
3. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | A | OK Jilemnice | 54:04 | + 8:51 | 5702 |
4. | Plachá Zita | SJI0550 | A | OK Jihlava | 56:14 | + 11:01 | 5437 |
5. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:29 | + 11:16 | 5407 |
6. | Brožková Tereza | LPU0457 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 56:35 | + 11:22 | 5394 |
7. | Pecková Tereza | VLI0551 | A | Slavia Liberec orienteering | 58:35 | + 13:22 | 5150 |
8. | Skácelová Kateřina | JJN0550 | B | Team Jizerky | 59:59 | + 14:46 | 4979 |
9. | Novotná Barbora | TUR0552 | A | OOB TJ Turnov | 60:27 | + 15:14 | 4922 |
10. | Beránková Šárka | ZTC0551 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 62:09 | + 16:56 | 4714 |
11. | Kopecká Martina | PHK0555 | B | OK 99 Hradec Králové | 62:27 | + 17:14 | 4678 |
12. | Sobotová Alžběta | DLP0550 | B | OOB TJ Dukla Praha | 64:22 | + 19:09 | 4444 |
13. | Zoubková Šárka | JJN0554 | B | Team Jizerky | 66:10 | + 20:57 | 4224 |
14. | Vlachová Adéla | KRL0551 | B | Kometa Kralovice | 67:30 | + 22:17 | 4061 |
15. | Tučková Anna | LPU0455 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 69:28 | + 24:15 | 3821 |
16. | Linhartová Klára | ZVO0556 | A | OB SK Zvole | 70:11 | + 24:58 | 3733 |
17. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 70:26 | + 25:13 | 3703 |
18. | Lichtenbergová Tereza | VSP0556 | C | USK Praha | 70:35 | + 25:22 | 3684 |
19. | Tulachová Anna | VSP0554 | B | USK Praha | 70:53 | + 25:40 | 3648 |
20. | Vrábelová Hana | PHK0454 | B | OK 99 Hradec Králové | 75:49 | + 30:36 | 3045 |
21. | Licková Štěpánka | LTU0452 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:07 | + 41:54 | 1665 |
22. | Paulová Pavlína | CTB0551 | B | SK OB Chotěboř | 88:29 | + 43:16 | 1498 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | KAM0360 | E | OK Kamenice | 51:30 | 9749 | |
2. | Novotná Michaela | TUR0551 | R | OOB TJ Turnov | 54:47 | + 3:17 | 9199 |
3. | Udržalová Pavla | LPU8552 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 58:17 | + 6:47 | 8613 |
4. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 59:04 | + 7:34 | 8481 |
5. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 61:55 | + 10:25 | 8004 |
6. | Nováková Zuzana | NPA9151 | R | SK LOB Nová Paka | 62:27 | + 10:57 | 7915 |
7. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:39 | + 11:09 | 7881 |
7. | Poloprutská Markéta | VLI9251 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:39 | + 11:09 | 7881 |
9. | Rufferová Iva | TUR8354 | C | OOB TJ Turnov | 63:30 | + 12:00 | 7739 |
10. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Brno Žabovřesky | 63:38 | + 12:08 | 7717 |
11. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 65:47 | + 14:17 | 7357 |
12. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 65:49 | + 14:19 | 7351 |
13. | Koberová Kateřina | LPU0352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:35 | + 16:05 | 7055 |
14. | Ježková Barbora | CHA8850 | C | OK Chrastava | 67:41 | + 16:11 | 7038 |
15. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:03 | + 16:33 | 6977 |
16. | Fenclová Marta | LPU7667 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 68:05 | + 16:35 | 6971 |
17. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Brno Žabovřesky | 68:19 | + 16:49 | 6932 |
18. | Rollier Monika | PHK8051 | R | OK 99 Hradec Králové | 69:44 | + 18:14 | 6695 |
19. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 70:09 | + 18:39 | 6625 |
20. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:10 | + 18:40 | 6622 |
21. | Janovská Kateřina | PGP9850 | C | SK Praga | 71:15 | + 19:45 | 6441 |
22. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 71:16 | + 19:46 | 6438 |
23. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:37 | + 20:07 | 6380 |
24. | Chrzová Eliška | PGP0353 | C | SK Praga | 72:11 | + 20:41 | 6285 |
25. | Janoušková Lucie | BOR9954 | C | OK Jiskra Nový Bor | 72:48 | + 21:18 | 6181 |
26. | Krásná Jitřenka | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:04 | + 21:34 | 6137 |
27. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 73:13 | + 21:43 | 6112 |
28. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 74:16 | + 22:46 | 5936 |
29. | Dlabajová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 75:11 | + 23:41 | 5782 |
30. | Nováková Lucie | BOR9854 | C | OK Jiskra Nový Bor | 75:32 | + 24:02 | 5724 |
31. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 76:09 | + 24:39 | 5620 |
32. | Johnová Lenka | DOK7350 | C | OK Doksy | 76:35 | + 25:05 | 5548 |
33. | Chrástová Tereza | TUR0255 | C | OOB TJ Turnov | 77:15 | + 25:45 | 5436 |
34. | Kubecová Kateřina | STB9999 | C | TJ Stadion Nový Bor | 78:16 | + 26:46 | 5266 |
35. | Sanna Karin | DKP0250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:29 | + 26:59 | 5230 |
36. | Kameníková Andrea | BOR9751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:35 | + 27:05 | 5213 |
37. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | C | SK Praga | 78:36 | + 27:06 | 5210 |
38. | Thořová Markéta | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 79:24 | + 27:54 | 5076 |
39. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 80:18 | + 28:48 | 4925 |
40. | Ciesiółka Katarzyna | CHC0055 | C | K.O.B. Choceň | 80:56 | + 29:26 | 4819 |
41. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 81:16 | + 29:46 | 4764 |
42. | Zdobinská Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 82:38 | + 31:08 | 4535 |
43. | Švecová Anežka | ZVO0352 | C | OB SK Zvole | 82:55 | + 31:25 | 4487 |
44. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | C | Kometa Kralovice | 83:17 | + 31:47 | 4426 |
45. | Riby Rose | DOK0052 | C | OK Doksy | 83:22 | + 31:52 | 4412 |
46. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 83:41 | + 32:11 | 4359 |
47. | Sklenářová Jana | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 87:13 | + 35:43 | ||
48. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 87:55 | + 36:25 | 3650 |
49. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB Tretra Praha | 88:39 | + 37:09 | 3527 |
50. | Šritrová Lenka | TUR0250 | C | OOB TJ Turnov | 91:32 | + 40:02 | 3044 |
51. | Baierová Hana | TUR8989 | C | OOB TJ Turnov | 93:27 | + 41:57 | 2723 |
52. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Brno Žabovřesky | 93:41 | + 42:11 | 2684 |
52. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | OK Kamenice | 93:41 | + 42:11 | 2684 |
54. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 101:37 | + 50:07 | 1356 |
55. | Macharová Michaela | BOR9450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 102:50 | + 51:20 | 1152 |
56. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 106:36 | + 55:06 | 521 |
Ciura Aleksandra | CHC0155 | C | K.O.B. Choceň | DNS | 0 | ||
Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | 0 | ||
Wiesnerová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | DNS | 0 | ||
Luštická Lucie | TUR8650 | C | OOB TJ Turnov | DNS | 0 | ||
Kovářová Jana | CET0251 | C | TJ Loko Česká Třebová | DNS | 0 | ||
Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | DNS | 0 | ||
Polanská Nelly | PZR0152 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omová Michaela | TUR8153 | C | OOB TJ Turnov | 56:09 | 6611 | |
2. | Linková Alena | TUR9751 | C | OOB TJ Turnov | 65:36 | + 9:27 | 5743 |
3. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 70:26 | + 14:17 | 5299 |
4. | Blahová Pavla | DKP0155 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:31 | + 14:22 | 5291 |
5. | Krausová Martina | TJP9350 | C | TJ Sokol Troja | 74:54 | + 18:45 | 4889 |
6. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:59 | + 18:50 | 4881 |
7. | Horáková Veronika | PHK0353 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:19 | + 19:10 | 4850 |
8. | Černá Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 80:17 | + 24:08 | 4394 |
9. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:34 | + 27:25 | 4093 |
10. | Zurynková Michaela | EKP9850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 92:06 | + 35:57 | 3309 |
11. | Malá Anna | LOU9250 | C | SK Moravan Louňovice | 99:42 | + 43:33 | 2611 |
12. | Chvojková Renata | BOR9350 | C | OK Jiskra Nový Bor | 163:11 | + 107:02 | 0 |
Masopustová Elise | PGP8656 | C | SK Praga | DNS | 0 | ||
Strachotová Pavlína | JJN9350 | C | Team Jizerky | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:48 | |
2. | Voráčková Lenka | OSN8555 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:39 | + 1:51 |
3. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:00 | + 4:12 |
4. | Karochová Simona | DKP8853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:49 | + 5:01 |
5. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:58 | + 5:10 |
6. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 61:48 | + 8:00 |
7. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 62:33 | + 8:45 |
8. | Košťáková Petra | DOR8151 | C | OK Dobříš | 65:13 | + 11:25 |
9. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 65:27 | + 11:39 |
10. | Paclíková Barbora | DKP8654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:37 | + 11:49 |
11. | Roučková Romana | VIM8350 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 67:33 | + 13:45 |
12. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | C | KOB Tretra Praha | 69:50 | + 16:02 |
13. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:58 | + 16:10 |
14. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 72:00 | + 18:12 |
15. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:49 | + 24:01 |
16. | Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 79:01 | + 25:13 |
17. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 82:59 | + 29:11 |
18. | Křížová Lenka | KRL7951 | C | Kometa Kralovice | 83:07 | + 29:19 |
19. | Makaloušová Hana | VRL8853 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 88:19 | + 34:31 |
20. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 89:11 | + 35:23 |
21. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 89:37 | + 35:49 |
22. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:58 | + 39:10 |
23. | Kuklová Jana | TJP8750 | C | TJ Sokol Troja | 93:16 | + 39:28 |
24. | Bínová Jana | KAM8650 | C | OK Kamenice | 99:00 | + 45:12 |
25. | Kožíšková Jana | EKP8750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 102:22 | + 48:34 |
Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | DNS | ||
Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | DNS | |||
Bolinová Hana | FSP8152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DNS | ||
Rücklová Alena | VCB8150 | C | OB České Budějovice | DNS | ||
Špačková Michaela | JIL8452 | C | OK Jilemnice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:17 | |
2. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 47:09 | + 1:52 |
3. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:05 | + 3:48 |
4. | Janatová Lucie | TJN8154 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:18 | + 4:01 |
5. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 51:50 | + 6:33 |
6. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 53:34 | + 8:17 |
7. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 55:02 | + 9:45 |
8. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 55:23 | + 10:06 |
9. | Novotná Kateřina | PHK8252 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:54 | + 10:37 |
10. | Sobotová Jana | DLP8250 | C | OOB TJ Dukla Praha | 57:40 | + 12:23 |
11. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 59:06 | + 13:49 |
12. | Kožíšková Hana | MLA8350 | C | MLOK Mariánské Lázně | 59:38 | + 14:21 |
13. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 59:42 | + 14:25 |
14. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 60:00 | + 14:43 |
15. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 60:56 | + 15:39 |
16. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 60:57 | + 15:40 |
17. | Paulová Hana | CTB7851 | C | SK OB Chotěboř | 62:23 | + 17:06 |
18. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | C | USK Praha | 63:51 | + 18:34 |
19. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 64:24 | + 19:07 |
20. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 64:26 | + 19:09 |
21. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:37 | + 19:20 |
22. | Málková Šárka | CST8351 | C | OB Strakonice | 64:58 | + 19:41 |
23. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | C | KOB Baník Sokolov | 65:15 | + 19:58 |
24. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 68:14 | + 22:57 |
25. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 68:28 | + 23:11 |
26. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 69:55 | + 24:38 |
27. | Bartáková Petra | SJI8151 | C | OK Jihlava | 70:51 | + 25:34 |
27. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 70:51 | + 25:34 |
29. | Schmidtová Jana | VRL7553 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:02 | + 25:45 |
30. | Nimshausová Hana | CHC8151 | C | K.O.B. Choceň | 71:51 | + 26:34 |
31. | Hechtová Lenka | BOR8451 | C | OK Jiskra Nový Bor | 73:33 | + 28:16 |
32. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 74:17 | + 29:00 |
33. | Brožová Jana | LTU8250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:01 | + 29:44 |
34. | Hakenová Dana | STH8251 | C | SK Studenec | 75:11 | + 29:54 |
35. | Lišková Kateřina | PHK8151 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:33 | + 30:16 |
36. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 76:44 | + 31:27 |
37. | Placková Veronika | MLA8250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 77:16 | + 31:59 |
38. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 78:39 | + 33:22 |
39. | Salingerová Eliška | PGP8457 | C | SK Praga | 80:27 | + 35:10 |
40. | Smolíková Lenka | OPI8051 | C | Orientační sporty Písek | 81:02 | + 35:45 |
41. | Slavíčková Petra | SPC8260 | C | SPORTICUS team | 82:45 | + 37:28 |
42. | Čechová Jana | FSP8353 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:32 | + 38:15 |
43. | Nováková Jana | STH8352 | C | SK Studenec | 86:00 | + 40:43 |
44. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 86:43 | + 41:26 |
45. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 89:53 | + 44:36 |
46. | Bednářová Veronika | BOR8052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 90:20 | + 45:03 |
47. | Běloušková Ilona | CTB8053 | C | SK OB Chotěboř | 90:32 | + 45:15 |
48. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:03 | + 45:46 |
49. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 92:36 | + 47:19 |
50. | Benešová Zuzana | LIT8353 | C | KOB Litvínov | 149:49 | + 104:32 |
Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | DISK | ||
Vrdlovcová Barbora | JIL8150 | C | OK Jilemnice | DISK | ||
Augustová Jitka | TUR8150 | C | OOB TJ Turnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:15 | |
2. | Ryšavá Magdaléna | PGP7650 | C | SK Praga | 50:18 | + 0:03 |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 52:19 | + 2:04 |
4. | Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:51 | + 2:36 |
5. | Malá Věra | JIL7752 | C | OK Jilemnice | 52:56 | + 2:41 |
6. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 54:18 | + 4:03 |
7. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 54:32 | + 4:17 |
8. | Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:18 | + 6:03 |
9. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 56:24 | + 6:09 |
10. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 57:32 | + 7:17 |
11. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 57:43 | + 7:28 |
12. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:32 | + 8:17 |
13. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:15 | + 10:00 |
14. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:31 | + 11:16 |
15. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 61:34 | + 11:19 |
16. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 62:09 | + 11:54 |
17. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:15 | + 12:00 |
18. | Mazzarese Jana | SJI7854 | C | OK Jihlava | 62:56 | + 12:41 |
19. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 63:09 | + 12:54 |
20. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 63:45 | + 13:30 |
21. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 63:51 | + 13:36 |
22. | Nová Martina | VRL7656 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:52 | + 13:37 |
23. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 64:05 | + 13:50 |
24. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 64:19 | + 14:04 |
25. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:51 | + 14:36 |
26. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 65:13 | + 14:58 |
27. | Řepková Jana | PGP7762 | C | SK Praga | 65:34 | + 15:19 |
28. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 65:47 | + 15:32 |
29. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 65:56 | + 15:41 |
30. | Sotonová Jitka | TAP7950 | C | KOB Tretra Praha | 66:39 | + 16:24 |
31. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:59 | + 16:44 |
32. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 68:32 | + 18:17 |
33. | Svítilová Pavla | PGP7764 | C | SK Praga | 68:42 | + 18:27 |
34. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 69:40 | + 19:25 |
35. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:50 | + 20:35 |
36. | Havlík Poláková Pavlína | VRL7851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:17 | + 21:02 |
37. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 71:24 | + 21:09 |
38. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 71:27 | + 21:12 |
39. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 71:45 | + 21:30 |
40. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:04 | + 21:49 |
41. | Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:11 | + 21:56 |
42. | Gregorová Lenka | SJH7853 | C | SOS Jindřichův Hradec | 72:36 | + 22:21 |
43. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:59 | + 23:44 |
44. | Ježková Dana | SNA7850 | C | TJ START Náchod | 74:02 | + 23:47 |
45. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 74:12 | + 23:57 |
46. | Čevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 74:14 | + 23:59 |
47. | Baxová Irena | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 75:08 | + 24:53 |
48. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 76:58 | + 26:43 |
49. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 77:23 | + 27:08 |
50. | Votavová Světlana | 0290002 | DSVJ | 78:06 | + 27:51 | |
51. | Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 78:43 | + 28:28 |
51. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:43 | + 28:28 |
53. | Malečková Iva | VSP7559 | C | USK Praha | 79:15 | + 29:00 |
54. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:20 | + 29:05 |
55. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 80:21 | + 30:06 |
56. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 80:58 | + 30:43 |
57. | Ellederová Zdenka | TAP7755 | C | KOB Tretra Praha | 81:42 | + 31:27 |
58. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 81:59 | + 31:44 |
59. | Tomandlová Radka | 0240002 | NER - HoRa | 82:54 | + 32:39 | |
60. | Bolehovská Iva | LTU7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:16 | + 35:01 |
61. | Sedláková Hana | SRK7850 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 85:41 | + 35:26 |
62. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 89:06 | + 38:51 |
63. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 89:35 | + 39:20 |
64. | Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | 90:16 | + 40:01 |
65. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB Tretra Praha | 92:35 | + 42:20 |
66. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | C | OK 99 Hradec Králové | 92:47 | + 42:32 |
67. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 94:07 | + 43:52 |
68. | Jirků Olga | SJI7750 | C | OK Jihlava | 95:04 | + 44:49 |
69. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 96:03 | + 45:48 |
70. | Brzobohatá Pavla | KDZ7550 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 98:08 | + 47:53 |
71. | Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 98:48 | + 48:33 |
72. | Plachá Radka | STA7551 | C | OK Střelka | 103:43 | + 53:28 |
73. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 105:35 | + 55:20 |
74. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 106:29 | + 56:14 |
75. | Kosková Třísková Lenka | VLI7554 | C | Slavia Liberec orienteering | 110:51 | + 60:36 |
76. | Soukupová Andrea | NEK7851 | C | Nejdek Orienteering | 114:59 | + 64:44 |
77. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 118:56 | + 68:41 |
78. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 122:18 | + 72:03 |
79. | Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 125:07 | + 74:52 |
Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Kalábová Vendula | OPI7950 | C | Orientační sporty Písek | DISK | ||
Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Sodomkova Jana | JJN7951 | C | Team Jizerky | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Marcela | PHK6852 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:00 | |
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:10 | + 2:10 |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:10 | + 3:10 |
4. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:53 | + 3:53 |
5. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 47:14 | + 4:14 |
6. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:24 | + 4:24 |
7. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:10 | + 5:10 |
7. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:10 | + 5:10 |
9. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:18 | + 5:18 |
10. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 48:41 | + 5:41 |
11. | Nehasilová Zuzana | BOR7150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:03 | + 6:03 |
12. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SOS Jindřichův Hradec | 49:35 | + 6:35 |
13. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | C | OOB TJ Turnov | 50:53 | + 7:53 |
14. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 52:21 | + 9:21 |
15. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:49 | + 9:49 |
16. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 53:16 | + 10:16 |
17. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 56:43 | + 13:43 |
18. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:40 | + 14:40 |
19. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 58:50 | + 15:50 |
20. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:36 | + 17:36 |
21. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:19 | + 18:19 |
22. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:22 | + 20:22 |
23. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 63:37 | + 20:37 |
24. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 64:06 | + 21:06 |
25. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:14 | + 21:14 |
26. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:48 | + 22:48 |
27. | Benešová Marika | KDZ7150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 66:08 | + 23:08 |
28. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 67:31 | + 24:31 |
29. | Sobotková Lenka | OPI7401 | C | Orientační sporty Písek | 70:21 | + 27:21 |
30. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:35 | + 28:35 |
31. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 71:49 | + 28:49 |
32. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 72:08 | + 29:08 |
33. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:33 | + 29:33 |
34. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 76:15 | + 33:15 |
35. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 80:54 | + 37:54 |
36. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 83:06 | + 40:06 |
37. | Balcarová Alena | LLI7150 | C | LOK-o Liberec | 85:30 | + 42:30 |
38. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 96:15 | + 53:15 |
39. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 108:54 | + 65:54 |
Folprechtová Kateřina | TUV7454 | C | SOK TJ Turnov | DISK | ||
Doubková Dagmar | EKP7350 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | ||
Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | ||
Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:21 | |
2. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:02 | + 4:41 |
3. | Wurzelová Dana | OSN6654 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:12 | + 6:51 |
4. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 50:45 | + 7:24 |
5. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:57 | + 8:36 |
6. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:50 | + 9:29 |
7. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:04 | + 9:43 |
8. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 54:11 | + 10:50 |
9. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 54:53 | + 11:32 |
10. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:46 | + 12:25 |
11. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 56:05 | + 12:44 |
12. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:59 | + 13:38 |
13. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 57:53 | + 14:32 |
14. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | 57:55 | + 14:34 |
15. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:04 | + 14:43 |
16. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:31 | + 16:10 |
17. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SOS Jindřichův Hradec | 59:39 | + 16:18 |
18. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 60:48 | + 17:27 |
19. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:24 | + 18:03 |
20. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 62:46 | + 19:25 |
21. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 63:26 | + 20:05 |
22. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 63:58 | + 20:37 |
23. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 64:10 | + 20:49 |
24. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 69:13 | + 25:52 |
25. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:57 | + 28:36 |
26. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 72:00 | + 28:39 |
27. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 76:28 | + 33:07 |
28. | Nadera AGATA | 0090001 | CX80 POLSKA | 79:56 | + 36:35 | |
29. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 80:21 | + 37:00 |
30. | Pokorná Hana | JJN6951 | C | Team Jizerky | 80:31 | + 37:10 |
31. | Hořovská Vladislava | 0380001 | Neevidovaní | 100:56 | + 57:35 | |
Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | DNS | ||
Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 40:46 | |
2. | Jiřištová Hana | JIL6052 | C | OK Jilemnice | 48:37 | + 7:51 |
2. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:37 | + 7:51 |
4. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:56 | + 11:10 |
5. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:46 | + 13:00 |
6. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 57:37 | + 16:51 |
7. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:43 | + 18:57 |
8. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 61:11 | + 20:25 |
9. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 63:29 | + 22:43 |
10. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 63:59 | + 23:13 |
11. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:46 | + 24:00 |
12. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 64:55 | + 24:09 |
13. | Šámalová Hana | OKP6151 | C | SK OK 24 Praha | 66:08 | + 25:22 |
14. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | LOK-o Liberec | 69:55 | + 29:09 |
15. | Sklenářová Jana | MLA6258 | C | MLOK Mariánské Lázně | 70:21 | + 29:35 |
16. | Stibalová Věra | LDC6051 | C | KOB Děčín | 70:40 | + 29:54 |
17. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 72:42 | + 31:56 |
18. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 74:07 | + 33:21 |
Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | DISK | ||
Brémová Hildegarda | KRE6050 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | ||
Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:43 | |
2. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:02 | + 1:19 |
3. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:17 | + 1:34 |
4. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:30 | + 2:47 |
5. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 53:22 | + 6:39 |
6. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 53:43 | + 7:00 |
7. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 53:44 | + 7:01 |
8. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 54:14 | + 7:31 |
9. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 55:14 | + 8:31 |
10. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 56:30 | + 9:47 |
11. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:35 | + 9:52 |
12. | Seifertová Marie | SBK5555 | C | KOB START Blansko | 59:16 | + 12:33 |
13. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 59:55 | + 13:12 |
14. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:23 | + 13:40 |
15. | Panchártková Jitka | PHK5951 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:17 | + 14:34 |
16. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 61:46 | + 15:03 |
17. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 62:24 | + 15:41 |
18. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:58 | + 16:15 |
19. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:33 | + 16:50 |
20. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 65:44 | + 19:01 |
21. | Neumann Petra | CHA5851 | C | OK Chrastava | 69:03 | + 22:20 |
22. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 70:23 | + 23:40 |
23. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 81:51 | + 35:08 |
24. | Vejvodová Mirka | VCB5750 | C | OB České Budějovice | 83:15 | + 36:32 |
25. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 88:04 | + 41:21 |
26. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:05 | + 49:22 |
27. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 103:10 | + 56:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 40:58 | |
2. | Horynová Eva | JIL5254 | C | OK Jilemnice | 42:18 | + 1:20 |
3. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 46:14 | + 5:16 |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 47:06 | + 6:08 |
5. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 51:06 | + 10:08 |
6. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 55:08 | + 14:10 |
7. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 57:21 | + 16:23 |
8. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 70:45 | + 29:47 |
9. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 74:57 | + 33:59 |
10. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 86:10 | + 45:12 |
11. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:40 | + 45:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 44:20 | |
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:46 | + 4:26 |
3. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | C | Slovan Praha | 49:10 | + 4:50 |
4. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:16 | + 7:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 57:17 | |
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 142:28 | + 85:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Antonín | BOR1601 | C | OK Jiskra Nový Bor | 16:07 | |
2. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 18:06 | + 1:59 |
3. | Míka Štěpán | DKP1504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:42 | + 3:35 |
3. | Drobník Kryštof | SJC1502 | C | Sportcentrum Jičín | 19:42 | + 3:35 |
5. | Komárek Štěpán | SJH1602 | C | SOS Jindřichův Hradec | 19:46 | + 3:39 |
6. | Novák Karel | STH1402 | C | SK Studenec | 21:41 | + 5:34 |
7. | Haken Václav | STH1601 | C | SK Studenec | 25:14 | + 9:07 |
8. | Kazda Mikuláš | SJC1717 | C | Sportcentrum Jičín | 29:47 | + 13:40 |
9. | Sokolář Vojtěch | SNA1601 | C | TJ START Náchod | 37:22 | + 21:15 |
10. | Korecký Marek | CHT1701 | C | OOB SK Chrast | 49:25 | + 33:18 |
Peteráč Jindřich | VLI1502 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauerman Jan | SJI1515 | C | OK Jihlava | 18:46 | |
2. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:55 | + 0:09 |
3. | Rollier Alexei | PGP1505 | C | SK Praga | 18:56 | + 0:10 |
4. | Hepner Martin | PHK1501 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:51 | + 1:05 |
5. | Zvěřina Radim | LPU1501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 19:54 | + 1:08 |
6. | Novotný Matouš | PHK1515 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:58 | + 1:12 |
7. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:14 | + 1:28 |
8. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 20:22 | + 1:36 |
9. | Mazzarese Aiden | SJI1502 | C | OK Jihlava | 20:25 | + 1:39 |
10. | Drbohlav Marek | TUR1409 | C | OOB TJ Turnov | 20:49 | + 2:03 |
11. | Prošek Filip | SJI1401 | C | OK Jihlava | 21:06 | + 2:20 |
12. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 21:47 | + 3:01 |
13. | Kazda Albert | PGP1405 | C | SK Praga | 22:09 | + 3:23 |
14. | Čech Jan | BOR1403 | C | OK Jiskra Nový Bor | 22:40 | + 3:54 |
15. | Kolín Jonáš | JIL1500 | C | OK Jilemnice | 22:46 | + 4:00 |
16. | Šedivý Marek | PGP1400 | C | SK Praga | 23:55 | + 5:09 |
17. | Kazda Matěj | SJC1515 | C | Sportcentrum Jičín | 25:00 | + 6:14 |
18. | Míka Tomáš | VCB1403 | C | OB České Budějovice | 25:19 | + 6:33 |
19. | Rudolf Matyáš | JJN1411 | C | Team Jizerky | 25:29 | + 6:43 |
20. | Jiřišta Vladimír | JIL1502 | C | OK Jilemnice | 29:00 | + 10:14 |
21. | Fanta Lukáš | TJN1600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:09 | + 10:23 |
22. | Jakubec Jan | SJC1503 | C | Sportcentrum Jičín | 29:49 | + 11:03 |
23. | Arnošt Čeněk | TJN1601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:33 | + 11:47 |
24. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 31:02 | + 12:16 |
25. | Havlíček Kristián | RIC1402 | C | OB Říčany | 33:42 | + 14:56 |
26. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 37:34 | + 18:48 |
27. | Zollmann Filip | HOR1600 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:41 | + 20:55 |
28. | Rambousek Marek | BSO1400 | C | KOB Baník Sokolov | 40:54 | + 22:08 |
29. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 43:02 | + 24:16 |
30. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 47:25 | + 28:39 |
31. | Votoček Martin | JIL1504 | C | OK Jilemnice | 47:48 | + 29:02 |
32. | Albrecht Jiří | KAM1700 | C | OK Kamenice | 49:25 | + 30:39 |
Korecký Radan | CHT1401 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Maršík Ladislav | DOK1400 | C | OK Doksy | DISK | ||
Cerha Albert | KDZ1400 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK | ||
Baxa Daniel | LBE1400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DNS | ||
Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | DNS | ||
MS | Beneš Petr | RUZ1301 | C | TJ Růžená | 44:20 | + 25:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vrbata Alan | VRL1203 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:39 | |
2. | Běloušek Matěj | CTB1202 | B | SK OB Chotěboř | 36:03 | + 2:24 |
3. | Pelikán Vít | KAM1203 | B | OK Kamenice | 36:25 | + 2:46 |
4. | Klabzuba Jan | SRK1207 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:58 | + 3:19 |
5. | Kužel Jonáš | FSP1201 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:09 | + 3:30 |
6. | Sláma Marek | KAM1201 | B | OK Kamenice | 37:35 | + 3:56 |
7. | Kocmánek Lukáš | PZR1200 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:36 | + 3:57 |
8. | Šťastný Vilém | CTB1301 | B | SK OB Chotěboř | 37:38 | + 3:59 |
9. | Vošvrda Václav | SJC1203 | B | Sportcentrum Jičín | 37:42 | + 4:03 |
10. | Bína Richard | KAM1205 | B | OK Kamenice | 39:06 | + 5:27 |
11. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | B | OK 99 Hradec Králové | 41:02 | + 7:23 |
12. | Jirák Tomáš | JJN1205 | C | Team Jizerky | 41:24 | + 7:45 |
13. | Placek Nikolas | MLA1200 | B | MLOK Mariánské Lázně | 45:38 | + 11:59 |
14. | Kouba Mikuláš | OPI1202 | B | Orientační sporty Písek | 46:24 | + 12:45 |
15. | Velát Filip | OPI1203 | B | Orientační sporty Písek | 49:42 | + 16:03 |
16. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 49:59 | + 16:20 |
17. | Votroubek Jan | SRK1206 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:44 | + 17:05 |
18. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:50 | + 17:11 |
19. | Holata Vojtěch | PDY1303 | B | Běhej Poděbrady | 51:57 | + 18:18 |
20. | Kazda František | PGP1207 | B | SK Praga | 52:12 | + 18:33 |
21. | Zollmann David | HOR1200 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:40 | + 19:01 |
22. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:16 | + 19:37 |
22. | Košťák Hubert | DOR1305 | C | OK Dobříš | 53:16 | + 19:37 |
24. | Komín Kryštof | DKL1201 | C | KOB Kladno | 54:40 | + 21:01 |
25. | Gregor Ondřej | BSO1200 | B | KOB Baník Sokolov | 54:43 | + 21:04 |
26. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 55:31 | + 21:52 |
27. | Pecánek Matěj | TEP1300 | C | Tempo Praha | 57:49 | + 24:10 |
28. | Liška Albert | PHK1313 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:55 | + 24:16 |
29. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | C | KOB Tretra Praha | 61:00 | + 27:21 |
30. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 61:29 | + 27:50 |
31. | Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:10 | + 29:31 |
32. | Kostečka Antonín | JIL1304 | C | OK Jilemnice | 63:17 | + 29:38 |
33. | Guida Sebastian | VLI1302 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:07 | + 30:28 |
34. | Soukup Ondřej | NEK1201 | B | Nejdek Orienteering | 67:19 | + 33:40 |
35. | Kubišta Vavro | VLI1208 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:21 | + 34:42 |
36. | Drobník Tadeáš | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 70:23 | + 36:44 |
37. | Ophoff Alex | STH1204 | C | SK Studenec | 73:18 | + 39:39 |
38. | Valdman Hynek | JIL1303 | C | OK Jilemnice | 73:30 | + 39:51 |
39. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 73:38 | + 39:59 |
40. | Kubíček Jonáš | JIL1301 | C | OK Jilemnice | 83:08 | + 49:29 |
41. | Tauchman Matěj | STH1304 | C | SK Studenec | 83:12 | + 49:33 |
42. | Ticháček Jonáš | SJC1302 | C | Sportcentrum Jičín | 85:07 | + 51:28 |
43. | Šrůta David | BOR1305 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:09 | + 55:30 |
44. | Novák František | STH1303 | C | SK Studenec | 99:34 | + 65:55 |
Glier Matyáš | OSN1313 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DNS | ||
Sodomka Kryštof | JJN1300 | C | Team Jizerky | DNS | ||
Kosák Damián | PGP1303 | C | SK Praga | DNS | ||
Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | B | OK Slavia Hradec Králové | 35:55 | |
2. | Novák Tobiáš | CTB1103 | A | SK OB Chotěboř | 36:39 | + 0:44 |
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 37:35 | + 1:40 |
4. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:49 | + 2:54 |
5. | Míchal Jakub | SJH1001 | A | SOS Jindřichův Hradec | 38:50 | + 2:55 |
6. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:52 | + 2:57 |
7. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | B | K.O.B. Choceň | 39:16 | + 3:21 |
8. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | B | OK Dobříš | 39:24 | + 3:29 |
9. | Bartoň Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:50 | + 3:55 |
10. | Leško Michal | SHK1002 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:14 | + 4:19 |
11. | Chrtek Jan | PHK1100 | B | OK 99 Hradec Králové | 40:17 | + 4:22 |
12. | Janata Matěj | TJN1111 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:59 | + 5:04 |
13. | Lamač Vítek | BOR1100 | A | OK Jiskra Nový Bor | 41:13 | + 5:18 |
14. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | A | SOS Jindřichův Hradec | 41:19 | + 5:24 |
15. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:48 | + 5:53 |
16. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 41:59 | + 6:04 |
17. | Minařík František | ZTC1103 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 42:02 | + 6:07 |
18. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 42:17 | + 6:22 |
19. | Votava Vojtěch | VLI1201 | A | Slavia Liberec orienteering | 42:18 | + 6:23 |
20. | Čížik Matyáš | KAM1102 | B | OK Kamenice | 42:37 | + 6:42 |
21. | Janeček Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 42:45 | + 6:50 |
22. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 43:00 | + 7:05 |
23. | Novotný Kryštof | PHK1002 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:19 | + 7:24 |
24. | Lukeš Josef | SHK1005 | B | OK Slavia Hradec Králové | 44:03 | + 8:08 |
25. | Jirout Vilém | LPU1012 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:57 | + 9:02 |
26. | Beneš Jan | MLA1000 | B | MLOK Mariánské Lázně | 45:00 | + 9:05 |
27. | Beran Antonín | SJH1101 | B | SOS Jindřichův Hradec | 45:15 | + 9:20 |
28. | Janošík Ivan | VCB1002 | B | OB České Budějovice | 45:31 | + 9:36 |
29. | Parula Egon | LPM1000 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 45:43 | + 9:48 |
30. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 46:13 | + 10:18 |
31. | Macek Dan | LPU1104 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:20 | + 10:25 |
32. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | B | OOB Aš | 47:01 | + 11:06 |
33. | Šťastný Antonín | CTB1101 | B | SK OB Chotěboř | 47:06 | + 11:11 |
34. | Kocman Lukáš | BOR1102 | B | OK Jiskra Nový Bor | 47:16 | + 11:21 |
35. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:23 | + 11:28 |
36. | Juška Vojtěch | LPU1003 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:37 | + 11:42 |
37. | Kubišta Anton | VLI1103 | B | Slavia Liberec orienteering | 48:30 | + 12:35 |
38. | Kašpar Adam | DOR1101 | B | OK Dobříš | 49:36 | + 13:41 |
39. | Šumpík Filip | SHK1109 | B | OK Slavia Hradec Králové | 49:38 | + 13:43 |
40. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | B | OK Dobříš | 49:42 | + 13:47 |
41. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 49:45 | + 13:50 |
42. | Novák Vojtěch | VRL1003 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:53 | + 13:58 |
43. | Neškudla Jan | KAM1005 | C | OK Kamenice | 50:23 | + 14:28 |
44. | Šafář Jakub | CET1103 | B | TJ Loko Česká Třebová | 50:24 | + 14:29 |
45. | Míka Luboš | DKP1101 | B | Oddíl OB Kotlářka | 51:19 | + 15:24 |
46. | Kmínek Jan | DOK1100 | B | OK Doksy | 52:57 | + 17:02 |
47. | Haller Maxmilián | KRL1102 | B | Kometa Kralovice | 54:16 | + 18:21 |
48. | Míka Ondřej | VCB1003 | B | OB České Budějovice | 55:10 | + 19:15 |
49. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 57:14 | + 21:19 |
50. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | B | OK 99 Hradec Králové | 57:57 | + 22:02 |
51. | Jetel Václav | DOR1105 | B | OK Dobříš | 59:53 | + 23:58 |
52. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 59:59 | + 24:04 |
53. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | B | OK Doksy | 60:56 | + 25:01 |
54. | Plachý Erik | LDC1103 | C | KOB Děčín | 61:27 | + 25:32 |
55. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 62:08 | + 26:13 |
56. | Kaláb Jakub | OPI1102 | B | Orientační sporty Písek | 62:36 | + 26:41 |
57. | Kučerka Radek | STB1101 | B | TJ Stadion Nový Bor | 63:15 | + 27:20 |
58. | Dostrašil Martin | JJN1003 | C | Team Jizerky | 64:01 | + 28:06 |
59. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 64:22 | + 28:27 |
60. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 65:15 | + 29:20 |
61. | Kubík Tomáš | LLI1208 | B | LOK-o Liberec | 65:23 | + 29:28 |
62. | Udržal Jakub | LPU1100 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 66:10 | + 30:15 |
63. | Janda Filip | OPI1100 | B | Orientační sporty Písek | 68:36 | + 32:41 |
64. | Roučka Tomáš | VIM1100 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 68:37 | + 32:42 |
65. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 69:52 | + 33:57 |
66. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 70:14 | + 34:19 |
67. | Jakubský Pavel | TAP1109 | B | KOB Tretra Praha | 70:53 | + 34:58 |
68. | Datel Adam | DKL1100 | C | KOB Kladno | 70:54 | + 34:59 |
69. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 73:33 | + 37:38 |
70. | Věžník Roman | TTR1111 | B | OOB Třebíč | 74:02 | + 38:07 |
71. | Jedlička Josef | VPM1102 | B | KOS Slavia Plzeň | 74:26 | + 38:31 |
72. | Dlabola Jáchym | 90:10 | + 54:15 | |||
73. | Hruška Tomáš | DOR1002 | C | OK Dobříš | 92:40 | + 56:45 |
74. | Liška Viktor | PHK1111 | C | OK 99 Hradec Králové | 110:50 | + 74:55 |
Beneš Maxmilián | VLI1100 | B | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Mazzarese David | SJI1100 | B | OK Jihlava | DNS | ||
Posolda Lukáš | SJC1100 | B | Sportcentrum Jičín | DNS | ||
Retka Jakub | LTU1000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Voleský Viktor | KAM1103 | B | OK Kamenice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Herman Ondřej | MLA0801 | A | MLOK Mariánské Lázně | 50:41 | |
2. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | A | SK Praga | 51:14 | + 0:33 |
3. | Jelínek Vít | SJH0804 | B | SOS Jindřichův Hradec | 51:40 | + 0:59 |
4. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | A | TJ Růžená | 51:41 | + 1:00 |
5. | Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 52:08 | + 1:27 |
6. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | B | OK Jihlava | 53:55 | + 3:14 |
7. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 54:32 | + 3:51 |
8. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | B | KOB Tretra Praha | 54:58 | + 4:17 |
9. | Parkan Tomáš | SJH0803 | B | SOS Jindřichův Hradec | 55:34 | + 4:53 |
10. | Kutek Matěj | TUR0908 | A | OOB TJ Turnov | 56:10 | + 5:29 |
11. | Patka Marek | BOR0902 | A | OK Jiskra Nový Bor | 56:15 | + 5:34 |
12. | Šimon Eduard | PZR0800 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:38 | + 5:57 |
13. | Prášil Adam | SJI0901 | A | OK Jihlava | 56:39 | + 5:58 |
14. | Lamač František | TUR0901 | A | OOB TJ Turnov | 56:55 | + 6:14 |
15. | Šnytr Václav | JJN0805 | C | Team Jizerky | 56:57 | + 6:16 |
16. | Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | 57:19 | + 6:38 |
17. | Kříž Matěj | KAM0900 | B | OK Kamenice | 57:41 | + 7:00 |
18. | Goláň František | LPU0803 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 57:54 | + 7:13 |
19. | Kučera Jakub | VSP0900 | A | USK Praha | 58:31 | + 7:50 |
20. | Gottstein Matouš | JIL0901 | B | OK Jilemnice | 58:48 | + 8:07 |
21. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:06 | + 8:25 |
22. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 59:13 | + 8:32 |
23. | Junek Matouš | DKP0817 | B | Oddíl OB Kotlářka | 59:30 | + 8:49 |
24. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 59:50 | + 9:09 |
25. | Gajda Petr | VSP0903 | A | USK Praha | 60:00 | + 9:19 |
26. | Materna Josef | ZTC0902 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 60:02 | + 9:21 |
27. | Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | 60:39 | + 9:58 |
28. | Lesák Marek | TJN0811 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:53 | + 10:12 |
29. | Skácel Jan | VLI0901 | B | Slavia Liberec orienteering | 61:55 | + 11:14 |
30. | Gregor Richard | BSO0900 | C | KOB Baník Sokolov | 62:10 | + 11:29 |
31. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | B | OK Slavia Hradec Králové | 62:31 | + 11:50 |
32. | Vodrážka Štěpán | ZTC0802 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 62:40 | + 11:59 |
33. | Maloch David | LPU0905 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 63:24 | + 12:43 |
34. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | B | MLOK Mariánské Lázně | 63:25 | + 12:44 |
35. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | B | SK OB Chotěboř | 63:40 | + 12:59 |
36. | Mitiska Matěj | BOR0905 | B | OK Jiskra Nový Bor | 63:57 | + 13:16 |
37. | Baxa David | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 64:35 | + 13:54 |
38. | Minařík Josef | ZTC0903 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 64:44 | + 14:03 |
39. | Brož Jindřich | LTU0903 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:23 | + 14:42 |
40. | Těthal Josef | SJH0805 | B | SOS Jindřichův Hradec | 66:36 | + 15:55 |
41. | Škorpil Marek | HOR0900 | A | TJ Jiskra Hořice | 66:49 | + 16:08 |
42. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 67:45 | + 17:04 |
43. | Maděra Jakub | VLI0906 | B | Slavia Liberec orienteering | 68:37 | + 17:56 |
44. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 68:53 | + 18:12 |
45. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | B | KOB Tretra Praha | 69:04 | + 18:23 |
46. | Guida Alessandro | VLI0900 | B | Slavia Liberec orienteering | 69:09 | + 18:28 |
47. | Zavadil Matěj | VSP0904 | B | USK Praha | 69:11 | + 18:30 |
48. | Chalupa Kryštof | OPI0802 | B | Orientační sporty Písek | 69:25 | + 18:44 |
49. | Cháma Ondřej | RIC0904 | B | OB Říčany | 69:39 | + 18:58 |
50. | Krs Jakub | ZTC0800 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 70:21 | + 19:40 |
51. | Goláň Antonín | LPU0804 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 70:51 | + 20:10 |
52. | Sedlář Lumír | TAP0810 | B | KOB Tretra Praha | 71:17 | + 20:36 |
53. | Dokulil Jiří | PZR0905 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 71:20 | + 20:39 |
54. | Černý Petr | SJI0905 | B | OK Jihlava | 71:37 | + 20:56 |
55. | Novák Adam | DKP0924 | B | Oddíl OB Kotlářka | 73:01 | + 22:20 |
56. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 73:51 | + 23:10 |
57. | Placek Tomas | MLA0902 | B | MLOK Mariánské Lázně | 74:26 | + 23:45 |
58. | Šnejdar Martin | PGP0806 | B | SK Praga | 75:45 | + 25:04 |
59. | Držka Filip | LPU0901 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 76:12 | + 25:31 |
60. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 78:19 | + 27:38 |
61. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 78:37 | + 27:56 |
62. | Spilka Petr | JIL0803 | B | OK Jilemnice | 79:38 | + 28:57 |
63. | Luhan Jakub | PGP0809 | C | SK Praga | 80:17 | + 29:36 |
64. | Pazák Eduard | TAP0913 | B | KOB Tretra Praha | 81:33 | + 30:52 |
65. | Koten Vojtěch | DKP0815 | B | Oddíl OB Kotlářka | 83:14 | + 32:33 |
66. | Jirků Ondřej | SJI0904 | C | OK Jihlava | 85:03 | + 34:22 |
67. | Matoušek Alex | CHC0902 | B | K.O.B. Choceň | 85:14 | + 34:33 |
68. | Kamiński Marcin | 17P0900 | WKS Śląsk | 85:36 | + 34:55 | |
69. | Čapek Karel | LTU0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:11 | + 36:30 |
70. | Troják Šimon | KRE0900 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 90:54 | + 40:13 |
71. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | OOB Aš | 92:35 | + 41:54 |
72. | Červinka Vojtěch | VRL0903 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 92:41 | + 42:00 |
73. | Jiroutek Jakub | LLI0902 | B | LOK-o Liberec | 94:32 | + 43:51 |
74. | Váně Šimon | OPI0904 | B | Orientační sporty Písek | 104:10 | + 53:29 |
75. | Cichra Patrik | TAP0903 | B | KOB Tretra Praha | 119:40 | + 68:59 |
Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | DISK | ||
Tomala Maciej | 17P0901 | WKS Śląsk | DISK | |||
Prášil Šimon | TTR0901 | B | OOB Třebíč | DISK | ||
Jakubský David | PHK0905 | B | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Fiala Ondřej | KRE0800 | B | OOB TJ Sokol Křemže | DNS | ||
Pucherna Marek | DKP0926 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | ||
Murswiek Jan | BOR0901 | B | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Kvášovský Filip | LTU0902 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 48:42 | |
2. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 57:52 | + 9:10 |
3. | Hlavatý Jan | LPU0713 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:27 | + 10:45 |
4. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 59:47 | + 11:05 |
5. | Veselý Václav | TUR0601 | B | OOB TJ Turnov | 60:55 | + 12:13 |
6. | Blažek Cyril | SJH0701 | B | SOS Jindřichův Hradec | 62:56 | + 14:14 |
7. | Miklas Ondřej | VLI0701 | B | Slavia Liberec orienteering | 62:57 | + 14:15 |
8. | Štichhauer Adam | LPU0603 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 63:14 | + 14:32 |
9. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 63:57 | + 15:15 |
10. | Kadaně Marek | LPU0703 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 64:17 | + 15:35 |
11. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | B | Orientační sporty Písek | 64:25 | + 15:43 |
12. | Žižka Přemysl | DOR0706 | B | OK Dobříš | 65:48 | + 17:06 |
13. | Kosák Eliáš | PGP0704 | A | SK Praga | 65:58 | + 17:16 |
14. | Lacina Jan | DKP0717 | B | Oddíl OB Kotlářka | 66:30 | + 17:48 |
15. | Lorenc Václav | DOR0702 | B | OK Dobříš | 66:56 | + 18:14 |
16. | Šimerda Václav | SRK0605 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:18 | + 18:36 |
17. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 67:28 | + 18:46 |
18. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 67:51 | + 19:09 |
19. | Dolák Jakub | DKP0707 | B | Oddíl OB Kotlářka | 68:09 | + 19:27 |
20. | Hůla Tomáš | PGP0611 | B | SK Praga | 68:10 | + 19:28 |
21. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 68:13 | + 19:31 |
22. | Jirous Erik | TAP0705 | C | KOB Tretra Praha | 69:51 | + 21:09 |
23. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 70:46 | + 22:04 |
24. | Novák Matyáš | CTB0601 | B | SK OB Chotěboř | 71:24 | + 22:42 |
25. | Šálek Richard | TUR0702 | B | OOB TJ Turnov | 72:04 | + 23:22 |
26. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 72:33 | + 23:51 |
27. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 73:46 | + 25:04 |
28. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | B | KOB Tretra Praha | 73:59 | + 25:17 |
29. | Růžička Vojtěch | SJI0704 | B | OK Jihlava | 75:23 | + 26:41 |
30. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 76:19 | + 27:37 |
31. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 77:32 | + 28:50 |
32. | Meier David | VLI0606 | B | Slavia Liberec orienteering | 77:50 | + 29:08 |
33. | Brabec Matěj | MAS0701 | B | OOB Aš | 78:02 | + 29:20 |
34. | Jirků František | SJI0600 | B | OK Jihlava | 78:42 | + 30:00 |
35. | Weiss Hugo | DKP0725 | B | Oddíl OB Kotlářka | 78:43 | + 30:01 |
36. | Zeman Jakub | BOR0704 | B | OK Jiskra Nový Bor | 83:15 | + 34:33 |
37. | Černý Vojtěch | DKP0712 | B | Oddíl OB Kotlářka | 84:47 | + 36:05 |
38. | Hruška Marek | DOR0604 | B | OK Dobříš | 89:14 | + 40:32 |
39. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | B | OK 99 Hradec Králové | 90:40 | + 41:58 |
40. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 94:34 | + 45:52 |
41. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | B | Orientační sporty Písek | 114:55 | + 66:13 |
42. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 121:40 | + 72:58 |
Svoboda Filip | DKP0719 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Stach Ondřej | JIL0602 | B | OK Jilemnice | DNS | ||
Hendrych Vít | SJI0601 | B | OK Jihlava | DISK | ||
Borovec Šimon | CHC0701 | B | K.O.B. Choceň | DNS | ||
Beneda Vojtěch | SHK0703 | B | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Vojtěch | SJI0401 | R | OK Jihlava | 62:30 | 7943 | |
2. | Valenta Ondřej | JIL0401 | A | OK Jilemnice | 67:33 | + 5:03 | 7370 |
3. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 68:39 | + 6:09 | 7245 |
4. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 70:38 | + 8:08 | 7020 |
5. | Heřmánek Petr | TUR0500 | B | OOB TJ Turnov | 72:54 | + 10:24 | 6762 |
6. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 72:59 | + 10:29 | 6753 |
7. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:09 | + 10:39 | 6734 |
8. | Pelc Matyáš | OPI0403 | B | Orientační sporty Písek | 73:43 | + 11:13 | 6670 |
9. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 74:36 | + 12:06 | 6569 |
10. | Skvortcov Yurii | PHK0411 | A | OK 99 Hradec Králové | 74:47 | + 12:17 | 6549 |
11. | Kohoutek Vojtěch | DKP0503 | B | Oddíl OB Kotlářka | 74:59 | + 12:29 | 6526 |
12. | Sork Dominik | TAP0504 | A | KOB Tretra Praha | 78:05 | + 15:35 | 6174 |
13. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 78:49 | + 16:19 | 6091 |
14. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 80:09 | + 17:39 | 5939 |
15. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 81:29 | + 18:59 | 5788 |
16. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 83:33 | + 21:03 | 5553 |
17. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 84:29 | + 21:59 | 5447 |
18. | Houžvička Filip | SHK0504 | B | OK Slavia Hradec Králové | 85:54 | + 23:24 | 5287 |
19. | Šípek Ondřej | LPU0505 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 86:38 | + 24:08 | 5203 |
20. | Lazák Jan | LTU0500 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:55 | + 27:25 | 4831 |
21. | Velát Vojtěch | OPI0400 | B | Orientační sporty Písek | 92:27 | + 29:57 | 4543 |
22. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | B | OK Slavia Hradec Králové | 94:17 | + 31:47 | 4335 |
23. | Nešpor Jiří | TTR0502 | B | OOB Třebíč | 95:02 | + 32:32 | 4250 |
24. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | B | OK Jihlava | 97:36 | + 35:06 | 3958 |
25. | Kándl Matěj | PGP0508 | B | SK Praga | 99:28 | + 36:58 | 3746 |
26. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 119:27 | + 56:57 | 1478 |
27. | Čivrný Jan | VRL0501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 130:06 | + 67:36 | 269 |
Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Pirkl Jakub | CHC0503 | B | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Brno Žabovřesky | 69:43 | 9891 | |
2. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 80:18 | + 10:35 | 8656 |
3. | Udržal Tomáš | LPU8002 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 81:38 | + 11:55 | 8500 |
4. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 83:23 | + 13:40 | 8296 |
5. | Hradec Pavel | CHA8801 | C | OK Chrastava | 84:53 | + 15:10 | 8120 |
6. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | C | OOB TJ Turnov | 85:27 | + 15:44 | 8054 |
7. | Dragowski Kuba | TUR9003 | R | OOB TJ Turnov | 85:59 | + 16:16 | 7992 |
8. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 86:18 | + 16:35 | 7955 |
9. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 86:55 | + 17:12 | 7883 |
10. | Jílek Ondřej | KSU9908 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:26 | + 17:43 | 7823 |
11. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 88:03 | + 18:20 | 7751 |
12. | Thoř Tomáš | TUR9904 | C | OOB TJ Turnov | 88:06 | + 18:23 | 7745 |
13. | Navrátil Boris | KAM9203 | C | OK Kamenice | 89:06 | + 19:23 | 7628 |
14. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 90:11 | + 20:28 | 7502 |
15. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 90:25 | + 20:42 | 7474 |
16. | Petrilák Matouš Nathaniel | DKP0416 | A | Oddíl OB Kotlářka | 92:24 | + 22:41 | 7243 |
17. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 92:30 | + 22:47 | 7231 |
18. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 92:32 | + 22:49 | 7227 |
19. | Fodor Petr | TUR8103 | C | OOB TJ Turnov | 92:45 | + 23:02 | 7202 |
20. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:57 | + 23:14 | 7179 |
21. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 93:01 | + 23:18 | 7171 |
22. | Baier Martin | TUR7603 | C | OOB TJ Turnov | 93:13 | + 23:30 | 7147 |
23. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 95:00 | + 25:17 | 6939 |
24. | Nechanický Jan | TBM0200 | C | KOS TJ Tesla Brno | 95:33 | + 25:50 | 6875 |
25. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | C | OK Jilemnice | 96:09 | + 26:26 | 6805 |
26. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 96:15 | + 26:32 | 6793 |
27. | Bílý Jakub | DOK0104 | C | OK Doksy | 96:17 | + 26:34 | 6789 |
28. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:22 | + 26:39 | 6780 |
29. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:59 | + 27:16 | 6708 |
30. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 97:00 | + 27:17 | 6706 |
31. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 98:39 | + 28:56 | 6513 |
32. | Bialožyt Marek | PGP0311 | C | SK Praga | 99:06 | + 29:23 | 6460 |
33. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 99:40 | + 29:57 | 6394 |
34. | Pavlovec Dan | BOR0001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 100:43 | + 31:00 | 6272 |
35. | Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | 101:39 | + 31:56 | 6163 |
36. | Bogar František | BOR8904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 102:26 | + 32:43 | 6071 |
37. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 102:48 | + 33:05 | 6028 |
38. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 103:57 | + 34:14 | 5894 |
39. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 103:58 | + 34:15 | 5892 |
40. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 105:02 | + 35:19 | 5768 |
41. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 105:12 | + 35:29 | 5748 |
42. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:44 | + 36:01 | 5686 |
43. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 105:47 | + 36:04 | 5680 |
44. | Šálek Jan | LDC8502 | C | KOB Děčín | 105:53 | + 36:10 | 5668 |
45. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 105:58 | + 36:15 | 5659 |
46. | Hulec Filip | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 106:42 | + 36:59 | 5573 |
47. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 109:33 | + 39:50 | 5240 |
48. | Novák Adam | LPU0320 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 111:24 | + 41:41 | 5024 |
49. | Šitina Tomáš | LTU0300 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 112:54 | + 43:11 | 4849 |
50. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 113:42 | + 43:59 | 4756 |
51. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 114:09 | + 44:26 | 4703 |
52. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 115:53 | + 46:10 | 4501 |
53. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB Tretra Praha | 117:02 | + 47:19 | 4367 |
54. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 117:31 | + 47:48 | 4310 |
55. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 119:21 | + 49:38 | 4096 |
56. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 120:17 | + 50:34 | 3987 |
57. | Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | 120:48 | + 51:05 | 3927 |
58. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 122:46 | + 53:03 | 3697 |
59. | Ježek Lukáš | CHA8604 | C | OK Chrastava | 123:37 | + 53:54 | 3598 |
60. | Šmaus Jan | TJN9700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 124:57 | + 55:14 | 3442 |
61. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | C | OOB TJ Turnov | 129:49 | + 60:06 | 2874 |
Nejman Stanislav | TUR9500 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 | ||
Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DNS | 0 | ||
Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | DNS | 0 | ||
Dlabaja Štěpán | JJN8508 | C | Team Jizerky | DNS | 0 | ||
Sobotka Radim | OPI0300 | C | Orientační sporty Písek | DNS | 0 | ||
Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | 0 | ||
Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krawczyński Mikołaj | CHC0001 | C | K.O.B. Choceň | 62:41 | 6850 | |
2. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | A | MLOK Mariánské Lázně | 78:23 | + 15:42 | 5589 |
3. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 80:52 | + 18:11 | 5390 |
4. | Pova Ondřej | ZTC9300 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 82:48 | + 20:07 | 5234 |
5. | Malý Aleš | JIL8702 | C | OK Jilemnice | 86:22 | + 23:41 | 4948 |
6. | Mlateček Jiří | TYN9501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 87:17 | + 24:36 | 4874 |
7. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 88:57 | + 26:16 | 4740 |
8. | Paleček Ondřej | STH0105 | C | SK Studenec | 89:09 | + 26:28 | 4724 |
9. | Léhar Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 91:25 | + 28:44 | 4542 |
10. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 92:00 | + 29:19 | 4495 |
11. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 93:42 | + 31:01 | 4359 |
12. | Janoušek Slávek | BOR0400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 94:54 | + 32:13 | 4262 |
13. | Ježek Vít | 0280001 | Jilemnice | 96:22 | + 33:41 | ||
14. | Kolář Matyáš | PGP0304 | C | SK Praga | 97:34 | + 34:53 | 4048 |
15. | Minchev Ivan | MFP5700 | C | Matfyz Praha | 98:29 | + 35:48 | 3974 |
16. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 100:27 | + 37:46 | 3816 |
17. | Vališ Jan | LPU0210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 102:15 | + 39:34 | 3672 |
18. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 102:19 | + 39:38 | 3666 |
19. | Heczko Stanislav | STH0107 | C | SK Studenec | 102:28 | + 39:47 | 3654 |
20. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 102:41 | + 40:00 | 3637 |
21. | Vik Martin | JIL9206 | C | OK Jilemnice | 112:28 | + 49:47 | 2851 |
22. | Pavlas Martin | CTB0604 | C | SK OB Chotěboř | 139:30 | + 76:49 | 679 |
Pirožek Vojtěch | LTU0400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 | ||
Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Novotný Marek | TJN9901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Martin | TJN8306 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:46 | |
2. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:54 | + 12:08 |
3. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 74:58 | + 13:12 |
4. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 77:23 | + 15:37 |
5. | Petr Jan | TJN8200 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:41 | + 15:55 |
6. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:18 | + 21:32 |
7. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 83:57 | + 22:11 |
8. | Málek Martin | CST8902 | C | OB Strakonice | 90:34 | + 28:48 |
9. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 91:15 | + 29:29 |
10. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 93:37 | + 31:51 |
11. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 94:21 | + 32:35 |
12. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Mladá Boleslav | 101:08 | + 39:22 |
13. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 101:43 | + 39:57 |
14. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 104:25 | + 42:39 |
15. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 105:28 | + 43:42 |
16. | Košťák Vojtěch | DOR8003 | C | OK Dobříš | 106:21 | + 44:35 |
17. | Běloušek Pavel | CTB7602 | C | SK OB Chotěboř | 112:20 | + 50:34 |
18. | Chmelík Petr | DOR8100 | C | OK Dobříš | 142:00 | + 80:14 |
Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | DNS | ||
Černý Martin | TAP8902 | C | KOB Tretra Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:39 | |
2. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 65:31 | + 1:52 |
3. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:32 | + 1:53 |
4. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 67:13 | + 3:34 |
5. | Šabatka Petr | LPU8106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:30 | + 4:51 |
6. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:47 | + 5:08 |
7. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 71:17 | + 7:38 |
8. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | C | SOS Jindřichův Hradec | 73:30 | + 9:51 |
9. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 76:40 | + 13:01 |
10. | Dvořák Josef | PGP8006 | C | SK Praga | 76:44 | + 13:05 |
11. | Dvořák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:11 | + 14:32 |
12. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 78:17 | + 14:38 |
13. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:44 | + 17:05 |
14. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 80:55 | + 17:16 |
15. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 81:55 | + 18:16 |
16. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 85:15 | + 21:36 |
17. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 86:31 | + 22:52 |
18. | Kroupa Jan | LPU8103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 88:21 | + 24:42 |
18. | Roučka Martin | VIM8000 | C | Ski klub Šumava Vimperk | 88:21 | + 24:42 |
20. | Knespl Tomáš | JJN8200 | C | Team Jizerky | 88:36 | + 24:57 |
21. | Doležal Martin | PGP8100 | C | SK Praga | 89:25 | + 25:46 |
22. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SOS Jindřichův Hradec | 90:53 | + 27:14 |
23. | Placek Petr | MLA8000 | C | MLOK Mariánské Lázně | 91:57 | + 28:18 |
24. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 93:15 | + 29:36 |
25. | Raisr Ivo | VLI7803 | C | Slavia Liberec orienteering | 97:03 | + 33:24 |
26. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 99:24 | + 35:45 |
27. | Procházka Martin | LTU8101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 99:43 | + 36:04 |
28. | Dobyáš Petr | KAM7802 | C | OK Kamenice | 103:39 | + 40:00 |
29. | Tauchman Vít | STH8103 | C | SK Studenec | 107:42 | + 44:03 |
30. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 108:48 | + 45:09 |
31. | Brož Michal | LTU8000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 113:49 | + 50:10 |
32. | Klusáček Luděk | CTB7803 | C | SK OB Chotěboř | 122:08 | + 58:29 |
33. | Kříž Dušan | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | 125:20 | + 61:41 |
34. | Stuchlík Pavel | KDZ8300 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 188:46 | + 125:07 |
Michalík Bohumil | ZVO8002 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | ||
Hamerský David | 0130002 | OŘJ Vamberk | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauerman Jan | SJI7419 | C | OK Jihlava | 59:08 | |
2. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 59:33 | + 0:25 |
3. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:52 | + 0:44 |
4. | Gmur Karol | 17P7600 | WKS Śląsk | 60:06 | + 0:58 | |
5. | Šrůta Milan | BOR7703 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:59 | + 2:51 |
6. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 62:13 | + 3:05 |
7. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:50 | + 3:42 |
8. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:59 | + 3:51 |
9. | Kozák Petr | KAM6501 | C | OK Kamenice | 63:05 | + 3:57 |
10. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 63:34 | + 4:26 |
11. | Novotný Radek | PHK7402 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:21 | + 5:13 |
12. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:10 | + 6:02 |
13. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:46 | + 7:38 |
14. | Pucherna Jan | TAP7701 | C | KOB Tretra Praha | 67:13 | + 8:05 |
15. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 69:04 | + 9:56 |
16. | Beránek Jan | VPM7202 | C | KOS Slavia Plzeň | 69:15 | + 10:07 |
17. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:47 | + 11:39 |
18. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 70:55 | + 11:47 |
19. | Pelikán Karel | JJN7902 | C | Team Jizerky | 70:56 | + 11:48 |
20. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 71:19 | + 12:11 |
21. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 72:48 | + 13:40 |
22. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:50 | + 13:42 |
23. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:08 | + 14:00 |
24. | Vrbata Alan | VRL7802 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:53 | + 14:45 |
25. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 75:00 | + 15:52 |
26. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:58 | + 17:50 |
27. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:59 | + 17:51 |
28. | Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | 77:46 | + 18:38 |
29. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 77:53 | + 18:45 |
29. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 77:53 | + 18:45 |
31. | Rudolf Lukáš | JJN7901 | C | Team Jizerky | 77:55 | + 18:47 |
32. | Tomandl Jan | 0240001 | NER - HoRa | 79:28 | + 20:20 | |
33. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 79:43 | + 20:35 |
34. | Votruba Ondřej | 0180001 | neregistrovaný | 79:47 | + 20:39 | |
35. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 81:17 | + 22:09 |
36. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 81:39 | + 22:31 |
37. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 82:45 | + 23:37 |
38. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 83:07 | + 23:59 |
39. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 83:42 | + 24:34 |
40. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 83:54 | + 24:46 |
41. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 83:56 | + 24:48 |
42. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 83:58 | + 24:50 |
43. | Stepanenko Sergiy | PGP7902 | C | SK Praga | 84:03 | + 24:55 |
44. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:02 | + 25:54 |
45. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 86:38 | + 27:30 |
46. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:15 | + 29:07 |
47. | Goláň Oldřich | LPU7417 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 88:35 | + 29:27 |
48. | Karafiát Filip | BOR7900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 90:25 | + 31:17 |
49. | Šafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 90:40 | + 31:32 |
50. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:51 | + 31:43 |
51. | Beneš Marek | MLA7601 | C | MLOK Mariánské Lázně | 91:35 | + 32:27 |
52. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:45 | + 32:37 |
53. | Míchal Jiří | SJH7802 | C | SOS Jindřichův Hradec | 92:19 | + 33:11 |
54. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:22 | + 33:14 |
55. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 92:35 | + 33:27 |
56. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:06 | + 33:58 |
57. | Kičmer Michal | LTU7804 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 93:07 | + 33:59 |
58. | Paul Pavel | CTB7601 | C | SK OB Chotěboř | 95:34 | + 36:26 |
59. | Marek Vladimír | OKP7800 | C | SK OK 24 Praha | 98:09 | + 39:01 |
60. | Soukup Michal | NEK7400 | C | Nejdek Orienteering | 99:40 | + 40:32 |
61. | Kolář David | LOU7700 | C | SK Moravan Louňovice | 99:55 | + 40:47 |
62. | Slavíček Petr | SPC7509 | C | SPORTICUS team | 100:02 | + 40:54 |
63. | Bílek Stanislav | 0040001 | PMI Czech republic | 101:19 | + 42:11 | |
64. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | C | OK Jiskra Nový Bor | 102:31 | + 43:23 |
65. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 102:59 | + 43:51 |
66. | Bartoň Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 103:38 | + 44:30 |
67. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 104:07 | + 44:59 |
68. | Kremzar Petr | 0130001 | OŘJ Vamberk | 104:30 | + 45:22 | |
69. | Fiala Jan | OPI7803 | C | Orientační sporty Písek | 104:43 | + 45:35 |
70. | Sedlák Radek | SRK7503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 105:30 | + 46:22 |
71. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 105:51 | + 46:43 |
72. | Jirků František | SJI7900 | C | OK Jihlava | 105:55 | + 46:47 |
73. | Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 106:45 | + 47:37 |
74. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 106:52 | + 47:44 |
75. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:29 | + 48:21 |
76. | Spilka Petr | JIL7801 | C | OK Jilemnice | 108:13 | + 49:05 |
77. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 108:52 | + 49:44 |
78. | Vacek Jiří | CET7701 | C | TJ Loko Česká Třebová | 110:06 | + 50:58 |
79. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 112:31 | + 53:23 |
80. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 115:46 | + 56:38 |
81. | Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 116:17 | + 57:09 |
82. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 123:11 | + 64:03 |
83. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 124:36 | + 65:28 |
84. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 128:22 | + 69:14 |
85. | Koutný Stanislav | BOR7611 | C | OK Jiskra Nový Bor | 143:33 | + 84:25 |
86. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 146:01 | + 86:53 |
87. | Beneš Tomáš | FSP7903 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 170:56 | + 111:48 |
Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Hovorka Pavel | LPU7908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Jiroušek Pavel | DOR7703 | C | OK Dobříš | DNS | ||
Glier Jan | OSN7701 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:09 | |
2. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 56:23 | + 1:14 |
3. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 59:16 | + 4:07 |
4. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 59:31 | + 4:22 |
5. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | C | K.O.B. Choceň | 59:57 | + 4:48 |
6. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 60:09 | + 5:00 |
7. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:08 | + 6:59 |
8. | Dunka Štěpán | VRL7203 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:12 | + 7:03 |
9. | Nehasil Vladislav | BOR7101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:24 | + 7:15 |
10. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 63:55 | + 8:46 |
11. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 64:38 | + 9:29 |
12. | Šafařík Ivo | OPI7402 | C | Orientační sporty Písek | 64:59 | + 9:50 |
13. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 65:48 | + 10:39 |
14. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 66:14 | + 11:05 |
15. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 66:26 | + 11:17 |
16. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | C | TJ START Náchod | 66:40 | + 11:31 |
17. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SOS Jindřichův Hradec | 67:17 | + 12:08 |
18. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 69:07 | + 13:58 |
19. | Rýdl Jiří | JJN7000 | C | Team Jizerky | 69:53 | + 14:44 |
20. | Gutak Mykhaylo | 0220001 | Azymut(Ukraine) | 71:10 | + 16:01 | |
21. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 71:55 | + 16:46 |
22. | Mazurek Piotr | CHC7001 | C | K.O.B. Choceň | 72:50 | + 17:41 |
23. | Sobotka Petr | OPI7300 | C | Orientační sporty Písek | 72:55 | + 17:46 |
24. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 73:51 | + 18:42 |
25. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 73:54 | + 18:45 |
26. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 74:10 | + 19:01 |
27. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 74:43 | + 19:34 |
28. | Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 75:19 | + 20:10 |
29. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 76:18 | + 21:09 |
30. | Bohuslav Václav | LPM7206 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 76:25 | + 21:16 |
31. | Hanovec Petr | VLI7101 | C | Slavia Liberec orienteering | 77:42 | + 22:33 |
32. | Lichtenberg Martin | KAM7301 | C | OK Kamenice | 79:14 | + 24:05 |
33. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 79:30 | + 24:21 |
34. | Kronika Miroslav | PEN7100 | C | OK RECO Sport | 79:41 | + 24:32 |
35. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | C | SOK TJ Turnov | 80:43 | + 25:34 |
36. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:17 | + 26:08 |
37. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 81:30 | + 26:21 |
38. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:47 | + 26:38 |
39. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 81:48 | + 26:39 |
40. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 81:53 | + 26:44 |
41. | Zemánek Mojmír | JIL7103 | C | OK Jilemnice | 82:00 | + 26:51 |
42. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 82:18 | + 27:09 |
43. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 82:23 | + 27:14 |
44. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 83:40 | + 28:31 |
45. | Ježek Vladimír | LPU7311 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:45 | + 29:36 |
46. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 85:35 | + 30:26 |
47. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 85:42 | + 30:33 |
48. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 85:47 | + 30:38 |
49. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 87:05 | + 31:56 |
50. | Lange Stephan | 71D7400 | USV TU Dresden | 88:22 | + 33:13 | |
51. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 88:28 | + 33:19 |
52. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 89:11 | + 34:02 |
53. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 89:29 | + 34:20 |
54. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 90:20 | + 35:11 |
55. | Kůrka František | VTA7401 | C | SC vebr-sport | 91:14 | + 36:05 |
56. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 92:41 | + 37:32 |
57. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 93:13 | + 38:04 |
58. | Szczygiel Marcin | 17P7103 | WKS Śląsk | 94:05 | + 38:56 | |
59. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 95:06 | + 39:57 |
60. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 95:12 | + 40:03 |
61. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 96:12 | + 41:03 |
62. | Šolc Jakub | 0170001 | Čeřovka Jičín | 105:31 | + 50:22 | |
63. | Velát Vladimír | OPI7100 | C | Orientační sporty Písek | 108:38 | + 53:29 |
64. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 110:16 | + 55:07 |
Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | DISK | ||
Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Strnad Jiří | PHK7105 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | ||
Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | DNS | ||
Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 49:41 | |
2. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:19 | + 4:38 |
3. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:54 | + 5:13 |
4. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 56:54 | + 7:13 |
5. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 57:07 | + 7:26 |
6. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | OOB Aš | 57:27 | + 7:46 |
7. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 57:34 | + 7:53 |
8. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 57:55 | + 8:14 |
9. | Dariusz NADERA | 0090002 | CX80 POLSKA | 58:57 | + 9:16 | |
10. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 59:39 | + 9:58 |
11. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SOS Jindřichův Hradec | 61:37 | + 11:56 |
12. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 62:40 | + 12:59 |
13. | Zamouřil Petr | PHK6808 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:35 | + 16:54 |
14. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:49 | + 17:08 |
15. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:43 | + 18:02 |
16. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 70:29 | + 20:48 |
17. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 72:40 | + 22:59 |
18. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 72:58 | + 23:17 |
19. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:30 | + 23:49 |
20. | Valenta Jan | OKP6501 | C | SK OK 24 Praha | 73:53 | + 24:12 |
21. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:54 | + 24:13 |
22. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:36 | + 25:55 |
23. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 76:12 | + 26:31 |
24. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 77:43 | + 28:02 |
25. | Killar Marek | LTU6801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 79:32 | + 29:51 |
26. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:33 | + 29:52 |
27. | Hanák Martin | KRL6701 | C | Kometa Kralovice | 83:06 | + 33:25 |
28. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 85:29 | + 35:48 |
29. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 89:17 | + 39:36 |
30. | Pettersen Vidar | 0100001 | Larvik OK | 93:14 | + 43:33 | |
31. | Beneš Petr | KDZ6700 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 101:56 | + 52:15 |
32. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 109:15 | + 59:34 |
33. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 122:24 | + 72:43 |
Hanuš Karel | STH6701 | C | SK Studenec | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 47:59 | |
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:44 | + 2:45 |
3. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:22 | + 3:23 |
4. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 52:20 | + 4:21 |
5. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:00 | + 5:01 |
6. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 55:46 | + 7:47 |
7. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:00 | + 8:01 |
8. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:48 | + 9:49 |
9. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 58:29 | + 10:30 |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 59:12 | + 11:13 |
11. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 64:30 | + 16:31 |
12. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 64:49 | + 16:50 |
13. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 65:04 | + 17:05 |
14. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:04 | + 18:05 |
15. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:34 | + 18:35 |
16. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:09 | + 20:10 |
17. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:16 | + 21:17 |
18. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:01 | + 22:02 |
19. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 71:19 | + 23:20 |
20. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 72:13 | + 24:14 |
21. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 72:45 | + 24:46 |
22. | Betlach Miroslav | DKP6300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:48 | + 25:49 |
23. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 74:15 | + 26:16 |
24. | Horák Jan | HOR6000 | C | TJ Jiskra Hořice | 80:32 | + 32:33 |
25. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:37 | + 36:38 |
26. | Kavalek Miroslav | CHA6300 | C | OK Chrastava | 93:05 | + 45:06 |
27. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 97:24 | + 49:25 |
28. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | LOK-o Liberec | 101:31 | + 53:32 |
29. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 119:54 | + 71:55 |
30. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 135:46 | + 87:47 |
Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | DISK | ||
Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | ||
Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibán Pavel | SNA5649 | C | TJ START Náchod | 48:31 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:45 | + 0:14 |
3. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:20 | + 0:49 |
4. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 54:46 | + 6:15 |
5. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 54:52 | + 6:21 |
6. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 56:42 | + 8:11 |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:18 | + 8:47 |
8. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 57:29 | + 8:58 |
9. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:48 | + 11:17 |
10. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 60:53 | + 12:22 |
11. | Guga Romuald | CHC5501 | C | K.O.B. Choceň | 62:52 | + 14:21 |
12. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:08 | + 15:37 |
13. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:49 | + 16:18 |
14. | Stibal Ivan | LDC5701 | C | KOB Děčín | 64:50 | + 16:19 |
15. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 64:52 | + 16:21 |
16. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 65:39 | + 17:08 |
17. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 66:13 | + 17:42 |
18. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:25 | + 17:54 |
19. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 67:18 | + 18:47 |
20. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 69:15 | + 20:44 |
21. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 71:45 | + 23:14 |
22. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 72:00 | + 23:29 |
23. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:06 | + 23:35 |
24. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 73:40 | + 25:09 |
25. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:45 | + 26:14 |
26. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 75:48 | + 27:17 |
27. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 76:07 | + 27:36 |
28. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 76:40 | + 28:09 |
29. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 76:43 | + 28:12 |
30. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | LOK-o Liberec | 77:01 | + 28:30 |
31. | Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | 84:38 | + 36:07 |
32. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 85:50 | + 37:19 |
33. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 86:01 | + 37:30 |
34. | Holpuch Jiří | LDC5702 | C | KOB Děčín | 86:45 | + 38:14 |
35. | Drbohlav Mirek | TUR5500 | C | OOB TJ Turnov | 89:09 | + 40:38 |
36. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 101:04 | + 52:33 |
37. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 106:13 | + 57:42 |
38. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 111:16 | + 62:45 |
39. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | OOB Aš | 113:44 | + 65:13 |
40. | Šomvársky Ján | TAP5500 | C | KOB Tretra Praha | 117:03 | + 68:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:06 | |
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 48:48 | + 0:42 |
3. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 52:14 | + 4:08 |
4. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 54:18 | + 6:12 |
5. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 54:40 | + 6:34 |
6. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 57:46 | + 9:40 |
7. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:26 | + 14:20 |
8. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 62:52 | + 14:46 |
9. | Polák Zdeněk | VSP5203 | C | USK Praha | 63:59 | + 15:53 |
10. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 65:25 | + 17:19 |
11. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:07 | + 18:01 |
12. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 66:56 | + 18:50 |
13. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 67:21 | + 19:15 |
14. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 68:12 | + 20:06 |
15. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 68:25 | + 20:19 |
16. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 70:52 | + 22:46 |
17. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 78:09 | + 30:03 |
18. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 78:14 | + 30:08 |
19. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:14 | + 32:08 |
20. | Urválek Jiří | VLI4701 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:17 | + 32:11 |
21. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 83:47 | + 35:41 |
22. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 87:00 | + 38:54 |
23. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 97:27 | + 49:21 |
24. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 100:41 | + 52:35 |
25. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 119:54 | + 71:48 |
Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | DISK | ||
Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:58 | |
2. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 51:18 | + 4:20 |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 54:27 | + 7:29 |
4. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:53 | + 8:55 |
5. | Jirásek Josef | LTU4600 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:21 | + 11:23 |
6. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 61:16 | + 14:18 |
7. | Peterka Josef | LLI4702 | C | LOK-o Liberec | 61:55 | + 14:57 |
8. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:13 | + 20:15 |
9. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 68:42 | + 21:44 |
10. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 75:37 | + 28:39 |
11. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 80:53 | + 33:55 |
12. | Pachner Jan | VLI4600 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:44 | + 44:46 |
Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | ONO4100 | C | SKOB Ostrov | 42:11 | |
2. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:14 | + 6:03 |
3. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 51:40 | + 9:29 |
4. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 52:31 | + 10:20 |
5. | Suchý Karel | PGP4300 | C | SK Praga | 59:10 | + 16:59 |
6. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 59:53 | + 17:42 |
7. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:41 | + 28:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 41:38 | |
2. | Petrželka Pavel | TJN3800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:07 | + 14:29 |
3. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:38 | + 15:00 |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:09 | + 28:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palasová Tina | SJC1777 | C | Sportcentrum Jičín | 19:55 | |
2. | Bilek ml. Tomáš | 0200001 | Vojice | 21:06 | + 1:11 | |
3. | Vávrová Tereza | 23:33 | + 3:38 | |||
4. | Milský Antonín | SRK1701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 23:51 | + 3:56 |
5. | Bínová Eva | KAM1650 | C | OK Kamenice | 24:13 | + 4:18 |
6. | Rambová Barbora | DKP1650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:38 | + 4:43 |
7. | Pospíšilová Rebeka | DKP1771 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:39 | + 4:44 |
8. | Novák Tadeáš | NPA1701 | C | SK LOB Nová Paka | 24:55 | + 5:00 |
9. | Jirků Klára | SJI1751 | C | OK Jihlava | 25:26 | + 5:31 |
10. | Arnošt Eduard | 0110001 | PPV | 26:28 | + 6:33 | |
11. | Fujáček Vojtěch | SJC1701 | C | Sportcentrum Jičín | 26:31 | + 6:36 |
12. | Srpová Ema | SJC | Sportcentrum Jičín | 29:39 | + 9:44 | |
13. | Vančura Martin | TJN1700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:52 | + 9:57 |
14. | Drobníková Viktorie | SJC1751 | C | Sportcentrum Jičín | 29:53 | + 9:58 |
15. | Marek Matyáš | TAP1702 | C | KOB Tretra Praha | 29:59 | + 10:04 |
16. | Sokolářová Pavlína | SNA1951 | C | TJ START Náchod | 31:20 | + 11:25 |
16. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 31:20 | + 11:25 |
18. | Lepšíková Sára | SJC2050 | C | Sportcentrum Jičín | 31:49 | + 11:54 |
19. | Bílek Adam | SJC1600 | C | Sportcentrum Jičín | 32:06 | + 12:11 |
20. | Machar Janek | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 32:27 | + 12:32 | |
21. | Beneš Tomáš | RUZ1800 | C | TJ Růžená | 32:50 | + 12:55 |
22. | Lepšíková Ronja | SJC1750 | C | Sportcentrum Jičín | 33:26 | + 13:31 |
23. | Beneš Eda | SJC1712 | C | Sportcentrum Jičín | 33:50 | + 13:55 |
24. | Kubištová Gréta | 0080003 | kubištovi | 34:37 | + 14:42 | |
25. | Seemann Vít | KDZ1900 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 36:51 | + 16:56 |
26. | Janata Jakub | TJN1800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:01 | + 17:06 |
27. | Bogar Jonáš | 0210001 | nereg | 37:55 | + 18:00 | |
28. | Bogar Tomáš | 0210002 | nereg | 37:56 | + 18:01 | |
29. | Nováková Julie | NPA1950 | C | SK LOB Nová Paka | 43:40 | + 23:45 |
30. | Lenner Norbert | 47:40 | + 27:45 | |||
31. | Holcová Zora | LPU1853 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:05 | + 28:10 |
32. | Kalenská Tamara | SJC9999 | Sportcentrum Jičín | 49:36 | + 29:41 | |
33. | Fujáček Matěj | SJC1901 | C | Sportcentrum Jičín | 50:25 | + 30:30 |
34. | Rollier Eva | PHK1851 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:57 | + 32:02 |
35. | Schulhof Matěj | TUR2020 | C | OOB TJ Turnov | 56:05 | + 36:10 |
36. | Doležalová Karolína | SHK2150 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:40 | + 40:45 |
37. | Šafránková Markéta | 0160002 | VRL | 68:42 | + 48:47 | |
38. | Makovský Jakub | TAP2020 | C | KOB Tretra Praha | 70:44 | + 50:49 |
39. | Dlabajová Štěpánka | JJN2252 | C | Team Jizerky | 96:17 | + 76:22 |
Cimala Filip | PHK1504 | C | OK 99 Hradec Králové | DNS | ||
Retka Mikuláš | 0150001 | LTU | DNS | |||
Černá Andrea | EKP1752 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | ||
Srpa Richard | SJC | Sportcentrum Jičín | DNS | |||
Míchal Jáchym | SJH1601 | C | SOS Jindřichův Hradec | DNS | ||
Jiroutek Matěj | LLI1600 | C | LOK-o Liberec | DNS | ||
Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | ||
Kollmann Eduard | LLI1900 | C | LOK-o Liberec | DNS | ||
Líbalová Josefína | CHT1851 | C | OOB SK Chrast | DNS | ||
Novotná Natalie | 0190001 | OK99 | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavý Tomáš | 27:34 | ||||
2. | Jirák Michal | JJN8101 | C | Team Jizerky | 27:42 | + 0:08 |
3. | Mikan Petr | CHT7705 | C | OOB SK Chrast | 30:56 | + 3:22 |
3. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 30:56 | + 3:22 |
5. | Fanta Radek | TJN8100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:14 | + 4:40 |
6. | Benešová Aneta | RUZ8450 | C | TJ Růžená | 36:05 | + 8:31 |
7. | Hanuš Bohumil | STB7900 | C | TJ Stadion Nový Bor | 36:14 | + 8:40 |
8. | Maturová Jana | JJN8250 | C | Team Jizerky | 36:59 | + 9:25 |
9. | Jirků Lucie | SJI8351 | C | OK Jihlava | 37:21 | + 9:47 |
10. | Jetel Václav | 0330001 | Velká Hraštice | 37:37 | + 10:03 | |
11. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 37:52 | + 10:18 |
12. | Votava David | 0290001 | DSVJ | 38:18 | + 10:44 | |
13. | Cichra Pavel | TAP7401 | C | KOB Tretra Praha | 39:06 | + 11:32 |
14. | Spilková Marcela | JIL8051 | C | OK Jilemnice | 39:24 | + 11:50 |
15. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:48 | + 12:14 |
16. | Kubíčková Jana | PHK9999 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:53 | + 12:19 |
17. | Fantová Jitka | 0320001 | nereg. | 40:05 | + 12:31 | |
18. | Hanáková Marta | KRL7151 | C | Kometa Kralovice | 41:06 | + 13:32 |
19. | Murínová Magdaléna | KSU9950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:26 | + 13:52 |
20. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:59 | + 15:25 |
21. | Zítová Pavla | LDC8151 | C | KOB Děčín | 43:48 | + 16:14 |
22. | Čapková Eva | LTU7852 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:00 | + 16:26 |
23. | Voves Pavel | 44:20 | + 16:46 | |||
24. | Dotlačilová Vladimíra | 44:33 | + 16:59 | |||
25. | Bílková Zdenka | 0200002 | Vojice | 46:38 | + 19:04 | |
26. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 46:44 | + 19:10 |
27. | Jedličková Tereza | KAM7950 | C | OK Kamenice | 46:45 | + 19:11 |
28. | Novotny Jakub | 0140001 | Novotny - Strakonice | 46:50 | + 19:16 | |
28. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:50 | + 19:16 |
30. | Jedlička Jiří | VPM7602 | C | KOS Slavia Plzeň | 47:09 | + 19:35 |
31. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:18 | + 19:44 |
32. | Smrčková Lucie | JIL7151 | C | OK Jilemnice | 48:04 | + 20:30 |
33. | Vošvrdová Šárka | 49:47 | + 22:13 | |||
34. | Lonská Ema | LTU1351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:59 | + 22:25 |
35. | Kašparová Eva | DOR7252 | OK Dobříš | 51:57 | + 24:23 | |
36. | Dostrašil Jan | JJN7903 | C | Team Jizerky | 52:02 | + 24:28 |
37. | Voborská Jana | PGP8454 | C | SK Praga | 52:25 | + 24:51 |
38. | Brzobohatá Eliška | KDZ1150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 53:38 | + 26:04 |
39. | Horák Pavel | 0350001 | PH | 56:10 | + 28:36 | |
40. | Poláková Lucie | VRL8254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:46 | + 30:12 |
41. | Rufferová Iva | SNA5052 | C | TJ START Náchod | 59:08 | + 31:34 |
42. | Peremská Dana | SRK6351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:48 | + 38:14 |
43. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 69:33 | + 41:59 |
44. | Svitáková Eva | SJH7852 | C | SOS Jindřichův Hradec | 70:57 | + 43:23 |
45. | Věžníková Magda | TTR8080 | C | OOB Třebíč | 82:14 | + 54:40 |
Líbal Tomáš | CHT8004 | C | OOB SK Chrast | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 57:54 | |
2. | Šafránek Michal | VRL8801 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:10 | + 9:16 |
3. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 68:28 | + 10:34 |
4. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 75:40 | + 17:46 |
5. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 75:44 | + 17:50 |
6. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 76:30 | + 18:36 |
7. | Martin Tomáš | 79:34 | + 21:40 | |||
8. | Zít Jan | LDC8200 | C | KOB Děčín | 81:56 | + 24:02 |
9. | Podivínský Tomáš | 0340001 | SK Podivín Šalingrad | 84:02 | + 26:08 | |
10. | Doležal Lukáš | SHK8800 | C | OK Slavia Hradec Králové | 85:11 | + 27:17 |
11. | Valdman Miloš | JIL7802 | C | OK Jilemnice | 86:56 | + 29:02 |
12. | Čapek Karel | LTU7803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:31 | + 31:37 |
13. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 91:33 | + 33:39 |
14. | Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 91:59 | + 34:05 |
15. | Retka Jiří | LTU8200 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 94:21 | + 36:27 |
16. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 95:32 | + 37:38 |
17. | Rychnovský Radek | SJI7702 | C | OK Jihlava | 99:27 | + 41:33 |
18. | Vojtěchovský Martin | 99:30 | + 41:36 | |||
19. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 100:15 | + 42:21 |
20. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 100:47 | + 42:53 |
21. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 103:33 | + 45:39 |
22. | Václavíková Zuzana | 0030001 | DOR neregistrovaná | 104:47 | + 46:53 | |
23. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 106:47 | + 48:53 |
24. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SOS Jindřichův Hradec | 109:25 | + 51:31 |
25. | Šafránková Zuzana | 0160001 | VRL | 120:39 | + 62:45 | |
26. | Černý Petr | SJI8100 | C | OK Jihlava | 127:19 | + 69:25 |
27. | Volešová Eliska | 0360001 | - | 130:56 | + 73:02 | |
28. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 142:42 | + 84:48 |
29. | Labská Klára | 0370001 | Lamy | 162:03 | + 104:09 | |
Kubišta Adam | 0080002 | kubištovi | DISK | |||
Štok Jan | DKP7400 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Macháček Milan | CHC7701 | C | K.O.B. Choceň | DISK | ||
Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Strachota Petr | JJN8700 | C | Team Jizerky | DNS |