Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Datum:
15.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H85     HDR     P1     P2    
D10N
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 18:21
2. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 19:48 + 1:27
3. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:37 + 3:16
4. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 23:13 + 4:52
5. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 24:20 + 5:59
6. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 24:46 + 6:25
7. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:32 + 8:11
8. Kopecká Tereza UOL1050 SOB Olomouc 31:55 + 13:34
9. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 32:46 + 14:25
10. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 14:58
11. Hánělová Adéla 33:54 + 15:33
12. Vaculovičová Alžběta 34:52 + 16:31
13. Soldánová Pavlína PLU0999 TJ SOKOL Plumlov 37:23 + 19:02
14. Honsová Johana ZBP0852 OOB SK Zbraslav 38:28 + 20:07
15. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:37 + 24:16
16. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 50:55 + 32:34
17. Voburková Simona ZBP0952 OOB SK Zbraslav 76:09 + 57:48
18. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 77:39 + 59:18
Mudráková Natálie 2LZ0950 Neregistrovaní - Mudráková DISK
D10
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:26
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:28 + 0:02
3. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 23:35 + 1:09
4. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 25:20 + 2:54
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:35 + 3:09
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 25:39 + 3:13
7. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:20 + 3:54
8. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 26:48 + 4:22
9. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:09 + 4:43
10. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 27:23 + 4:57
11. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 28:20 + 5:54
12. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:01 + 9:35
13. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 32:31 + 10:05
14. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:31 + 13:05
15. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 35:37 + 13:11
16. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 36:12 + 13:46
17. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 37:47 + 15:21
18. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 40:41 + 18:15
19. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 41:07 + 18:41
20. Vavrdová Karolína PTE0880 TJ Sokol Ptení 41:08 + 18:42
21. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 42:27 + 20:01
22. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 46:41 + 24:15
23. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 51:23 + 28:57
24. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 68:56 + 46:30
25. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 69:22 + 46:56
D12B
2.50 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 SOB Olomouc 19:57
2. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 20:10 + 0:13
3. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 20:22 + 0:25
4. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:35 + 0:38
5. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:58 + 1:01
6. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 21:00 + 1:03
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 21:29 + 1:32
8. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 21:48 + 1:51
9. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 24:34 + 4:37
10. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 28:30 + 8:33
11. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 28:54 + 8:57
12. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 29:20 + 9:23
13. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 29:33 + 9:36
14. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 30:04 + 10:07
15. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 32:20 + 12:23
16. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 33:08 + 13:11
17. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 33:33 + 13:36
18. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 33:50 + 13:53
19. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 34:30 + 14:33
20. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 35:56 + 15:59
21. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 36:13 + 16:16
22. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 36:43 + 16:46
23. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 37:23 + 17:26
24. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:24 + 20:27
25. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 44:36 + 24:39
26. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:08 + 25:11
27. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:17 + 25:20
28. Krtičková Ester CHA0754 OK Chrastava 50:45 + 30:48
29. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 55:39 + 35:42
30. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 63:56 + 43:59
31. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 66:48 + 46:51
32. Hajšmanová Anna LPM0651 OK Lokomotiva Plzeň 88:23 + 68:26
Kopecká Nela UOL0650 SOB Olomouc DISK
Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno DISK
Voburková Lucie ZBP0650 OOB SK Zbraslav DISK
D14B
3.60 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 27:13
2. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 30:50 + 3:37
3. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:17 + 4:04
4. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 32:17 + 5:04
5. Ježková Ivana RBK0555 SK Radioklub Blansko 32:27 + 5:14
6. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 33:12 + 5:59
7. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 35:25 + 8:12
8. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:01 + 8:48
9. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:24 + 9:11
10. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 37:14 + 10:01
11. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 38:33 + 11:20
12. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 38:38 + 11:25
13. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 39:01 + 11:48
14. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 39:06 + 11:53
15. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 41:09 + 13:56
16. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 41:26 + 14:13
17. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:30 + 14:17
18. Smékalová Karolína UOL0451 SOB Olomouc 42:41 + 15:28
19. Smékalová Viktorie UOL0450 SOB Olomouc 44:32 + 17:19
20. Procnerová Veronika BFM0453 SKOB Frýdek - Místek 45:03 + 17:50
21. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 45:23 + 18:10
22. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 51:20 + 24:07
23. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 53:48 + 26:35
24. Havlová Katka RUM0552 ZOOB Rumburk 66:47 + 39:34
25. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 69:50 + 42:37
26. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 72:49 + 45:36
27. Popieluchová Michaela BFM0457 SKOB Frýdek - Místek 76:27 + 49:14
28. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 79:13 + 52:00
29. Haluzová Štěpánka SBR0450 SKOB Bruntál 79:36 + 52:23
30. Kováčiková Agáta KNC0452 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:48 + 58:35
Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál DISK
D16B
4.30 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 34:58
2. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 35:39 + 0:41
3. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 6:40
4. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 42:26 + 7:28
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:27 + 7:29
6. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:20 + 8:22
7. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 46:15 + 11:17
8. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 48:49 + 13:51
9. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 50:44 + 15:46
10. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 50:57 + 15:59
11. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 51:00 + 16:02
12. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 51:20 + 16:22
13. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:47 + 16:49
14. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 51:54 + 16:56
15. Šmelíková Dorota LCE0260 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:28 + 18:30
16. Greschnerová Tereza ASU0299 Magnus Orienteering 54:54 + 19:56
17. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 55:25 + 20:27
18. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 58:16 + 23:18
19. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 59:49 + 24:51
20. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 61:14 + 26:16
21. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:06 + 29:08
22. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 64:50 + 29:52
23. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 69:18 + 34:20
24. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 77:53 + 42:55
25. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 78:58 + 44:00
Juříková Jolana LCE0355 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Mašatová Eliška PHK0251 OK 99 Hradec Králové DISK
D18B
5.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 45:23
2. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 51:56 + 6:33
3. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 52:21 + 6:58
4. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:43 + 7:20
5. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:52 + 7:29
6. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 53:11 + 7:48
7. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 54:24 + 9:01
8. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 56:17 + 10:54
9. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 57:11 + 11:48
10. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 60:54 + 15:31
11. Chmelařová Anna DLP0051 OOB TJ Dukla Praha 61:56 + 16:33
12. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 62:07 + 16:44
13. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 62:45 + 17:22
14. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:49 + 17:26
15. Štefková Klára TBM0059 KOS TJ Tesla Brno 65:11 + 19:48
16. Kováčiková Jolana KNC0051 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:44 + 20:21
17. Halamová Barbora TAP0150 KOB Tretra Praha 68:24 + 23:01
18. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:52 + 23:29
19. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:05 + 26:42
20. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 78:28 + 33:05
21. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 87:14 + 41:51
22. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 88:37 + 43:14
23. Štrosová Jana MOV0051 SKOB Ostrava 88:57 + 43:34
24. Houserová Tereza OPI0156 Orientační sporty Písek 91:26 + 46:03
25. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 100:11 + 54:48
26. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 122:05 + 76:42
27. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 131:09 + 85:46
Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno DISK
D21E
6.70 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8895
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 50:42 9079
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 51:33 + 0:51 8893
3. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 53:04 + 2:22 8595
4. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 54:51 + 4:09 8254
5. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 55:15 + 4:33 8150
6. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 56:02 + 5:20 7981
7. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 57:09 + 6:27 7758
8. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 57:24 + 6:42 7681
9. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:31 + 9:49 7129
10. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 60:33 + 9:51 7091
11. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:39 + 11:57 6714
12. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 65:07 + 14:25 6279
13. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 66:06 + 15:24 6090
14. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 67:26 + 16:44 5846
15. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 68:59 + 18:17 5568
16. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 73:40 + 22:58 4791
17. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:16 + 24:34 4513
18. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 75:29 + 24:47 4457
19. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 84:56 + 34:14 2942
Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
D21A
6.10 km, 215 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7949
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 51:36 8119
2. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 53:05 + 1:29 7881
3. Vozdová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 53:30 + 1:54 7803
4. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:33 + 1:57 7781
5. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 54:09 + 2:33 7677
6. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 55:28 + 3:52 7466
7. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 56:17 + 4:41 7330
8. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 56:18 + 4:42 7314
9. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 56:51 + 5:15 7218
10. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 57:06 + 5:30 7168
11. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 57:16 + 5:40 7129
12. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 57:33 + 5:57 7074
13. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 57:49 + 6:13 7021
14. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:36 + 7:00 6893
15. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 58:37 + 7:01 6877
16. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 58:56 + 7:20 6818
17. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 59:10 + 7:34 6770
18. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 59:44 + 8:08 6675
19. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 60:01 + 8:25 6621
20. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 61:00 + 9:24 6465
21. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 61:03 + 9:27 6445
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:07 + 9:31 6423
23. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 61:43 + 10:07 6324
24. Mervartová Kristýna SHK9150 OK Slavia Hradec Králové 64:07 + 12:31 5965
25. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 64:32 + 12:56 5894
26. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 64:47 + 13:11 5846
26. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 64:47 + 13:11 5835
28. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 65:29 + 13:53 5723
29. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:01 + 14:25 5636
29. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 66:01 + 14:25 5625
31. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 67:31 + 15:55 5400
32. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 67:48 + 16:12 5349
33. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 69:19 + 17:43 5124
34. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 69:30 + 17:54 5088
35. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 69:38 + 18:02 5059
36. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 69:56 + 18:20 5006
37. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 72:46 + 21:10 4598
38. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 72:52 + 21:16 4575
39. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 73:43 + 22:07 4446
40. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 75:46 + 24:10 4151
41. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 76:01 + 24:25 4108
42. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 77:56 + 26:20 3833
43. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 78:55 + 27:19 3688
44. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 80:25 + 28:49 3473
Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21B
5.70 km, 185 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5998
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:03 6384
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 50:21 + 3:18 5979
3. Vávrová Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 53:28 + 6:25 5598
4. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 55:28 + 8:25 5350
5. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 56:11 + 9:08 5255
6. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 58:49 + 11:46 4934
7. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko, z. s. 58:56 + 11:53 4911
8. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 60:55 + 13:52 4668
9. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 61:18 + 14:15 4615
10. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 61:26 + 14:23 4590
11. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 61:40 + 14:37 4554
12. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 61:55 + 14:52 4516
13. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 64:26 + 17:23 4214
14. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:34 + 17:31 4191
15. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 64:38 + 17:35 4175
16. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 66:29 + 19:26
17. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 66:57 + 19:54 3899
18. Koláriková Lucie 6QC9450 Koláriková 67:49 + 20:46
19. Moučková Andrea RBK9257 SK Radioklub Blansko 68:05 + 21:02 3760
20. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 68:52 + 21:49 3662
21. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 69:25 + 22:22 3592
22. Toušová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 69:50 + 22:47 3537
23. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 70:22 + 23:19 3469
24. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:33 + 23:30 3441
25. Skládanková Tereza RBK8951 SK Radioklub Blansko 70:56 + 23:53 3391
26. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 71:49 + 24:46 3283
27. Bžatková Kateřina 18C9750 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 71:52 + 24:49
28. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 72:06 + 25:03 3245
29. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 72:09 + 25:06 3233
30. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 73:12 + 26:09 3107
31. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 74:47 + 27:44 2922
32. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:52 + 27:49 2907
33. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:21 + 28:18 2846
34. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 76:52 + 29:49 2670
35. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 78:53 + 31:50 2438
36. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 79:57 + 32:54 2314
37. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 83:01 + 35:58 1966
38. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 85:07 + 38:04 1727
39. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 85:55 + 38:52 1635
40. Kociánová Barbora 7KX9450 Kociánová 86:34 + 39:31
41. Šestáková Petra RBK9357 SK Radioklub Blansko 88:43 + 41:40 1320
42. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 91:25 + 44:22 1017
43. Matoušková Barbora 18C9751 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 92:46 + 45:43
43. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 92:46 + 45:43 866
45. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 96:01 + 48:58 505
46. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 99:10 + 52:07 156
47. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 106:55 + 59:52 0
48. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 108:16 + 61:13 0
49. Privoznikova Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 123:41 + 76:38 0
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK 0
Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
D21C
4.80 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4914
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 54:22 5028
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 56:11 + 1:49 4856
3. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 56:25 + 2:03 4824
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB Tretra Praha 58:06 + 3:44 4665
5. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 60:57 + 6:35 4405
6. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 61:19 + 6:57 4363
7. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 61:31 + 7:09 4335
8. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 61:45 + 7:23 4304
9. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 62:31 + 8:09 4227
10. Dubrovská Veronika SHK8753 OK Slavia Hradec Králové 63:16 + 8:54 4152
11. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:40 + 9:18 4108
12. Drahorádová Lenka LPU8660 OK Lokomotiva Pardubice 64:37 + 10:15 4016
13. Steblová Veronika 7NC8750 Fr.En.Ethic 64:43 + 10:21
14. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 65:25 + 11:03 3938
15. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:27 + 11:05 3926
16. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 65:31 + 11:09 3910
17. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 66:18 + 11:56 3834
18. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 66:54 + 12:32 3774
19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 67:08 + 12:46 3745
20. Škrabalová Šárka KON9888 KOB Konice 67:28 + 13:06 3708
21. Zavadilová Zdeňka PTE8689 TJ Sokol Ptení 68:51 + 14:29 3582
22. Sychrová Martina 23C9350 TJ Papuchálci Brno 69:55 + 15:33
23. Hájková Daniela JIL9451 OK Jilemnice 70:12 + 15:50 3459
24. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 70:47 + 16:25 3402
25. Bouzková Katka SVS8151 Orientklub Vsetín 70:52 + 16:30 3386
26. Baťková Zuzana TZL8151 SKOB Zlín 77:57 + 23:35 2786
27. Brabcová Jana 3AC8450 NER - Novakovi 87:37 + 33:15
28. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 89:13 + 34:51 1841
29. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 91:28 + 37:06 1649
30. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 92:11 + 37:49 1586
31. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 94:00 + 39:38 1431
32. Hrušková Klára OSN9051 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:12 + 41:50 1246
33. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 98:45 + 44:23 1033
34. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 99:39 + 45:17 957
35. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 99:46 + 45:24
36. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 102:49 + 48:27 695
37. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 104:03 + 49:41 593
38. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 114:30 + 60:08 0
39. Sedlatá Kateřina CHC8951 K.O.B. Choceň 116:45 + 62:23 0
Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrchů DISK 0
D35B
5.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 45:30
2. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 1:41
3. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 47:33 + 2:03
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 49:06 + 3:36
5. Krtičková Michaela CHA7952 OK Chrastava 52:31 + 7:01
6. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 56:20 + 10:50
7. Slavíková Jana CHA8251 OK Chrastava 63:21 + 17:51
8. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 66:04 + 20:34
9. Horáčková Vladimíra MOV7750 SKOB Ostrava 66:36 + 21:06
10. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:05 + 21:35
11. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 69:46 + 24:16
12. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:37 + 26:07
13. Drbohlavová Anna VLI8151 Slavia Liberec orienteering 73:27 + 27:57
14. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 76:47 + 31:17
15. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 80:31 + 35:01
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 82:22 + 36:52
17. Raudenka Lenka 6KC8150 Neregistrovaný 84:04 + 38:34
18. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 84:46 + 39:16
19. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 85:45 + 40:15
20. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 89:09 + 43:39
21. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 97:41 + 52:11
Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín DISK
Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering DISK
Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga DISK
D35C
4.00 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko, z. s. 42:22
2. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 44:41 + 2:19
3. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 47:30 + 5:08
4. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 47:59 + 5:37
5. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 48:15 + 5:53
6. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 48:41 + 6:19
7. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 49:29 + 7:07
8. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 49:45 + 7:23
9. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:48 + 8:26
10. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 51:35 + 9:13
11. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 56:34 + 14:12
12. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 57:48 + 15:26
13. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 58:51 + 16:29
14. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 59:30 + 17:08
14. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 59:30 + 17:08
16. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 60:36 + 18:14
17. Verbin Asia 7RC9998 ASA TA Israel 70:37 + 28:15
18. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:54 + 32:32
19. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:49 + 34:27
20. Hejduková Petra LBM8252 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:52 + 35:30
21. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 78:09 + 35:47
22. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 78:29 + 36:07
23. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 80:10 + 37:48
24. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 82:53 + 40:31
D40B
4.50 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecká Michaela 25L7850 Luxembourg Orienteering Club 41:21
2. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 42:02 + 0:41
3. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 42:48 + 1:27
4. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 43:14 + 1:53
5. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 43:23 + 2:02
6. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 43:25 + 2:04
7. Chmelářová Radka JPV7650 Oddíl OS SK Prostějov 43:38 + 2:17
8. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 44:56 + 3:35
9. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 45:06 + 3:45
10. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 45:43 + 4:22
11. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:48 + 4:27
12. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 46:10 + 4:49
13. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 50:46 + 9:25
14. Rybová Jana 51:46 + 10:25
15. Šustrová Jana ZBP7354 OOB SK Zbraslav 53:25 + 12:04
16. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:31 + 13:10
17. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 59:26 + 18:05
18. Vavrysová Lenka LCE7451 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:48 + 18:27
19. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 61:14 + 19:53
20. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 67:31 + 26:10
21. Paulíčková Barbara UOL7851 SOB Olomouc 68:15 + 26:54
22. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 71:04 + 29:43
23. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 72:09 + 30:48
24. Klíčová Kateřina TBM7658 KOS TJ Tesla Brno 76:19 + 34:58
D40C
3.90 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 47:33
2. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 48:26 + 0:53
3. Junková Petra STH7451 SK Studenec 48:59 + 1:26
4. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 56:56 + 9:23
5. Palasová Michaela AZL7474 SKOB ARIS Zlín 57:21 + 9:48
6. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 62:06 + 14:33
7. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 65:33 + 18:00
8. Vávrová Erika 47S7750 TJ Rapid Bratislava 67:43 + 20:10
9. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:34 + 21:01
10. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 69:07 + 21:34
11. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 69:46 + 22:13
12. Šmídová Aneta 69:58 + 22:25
13. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 70:44 + 23:11
14. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 71:12 + 23:39
15. Honsová Jitka ZBP7352 OOB SK Zbraslav 72:14 + 24:41
16. Kubíčková Eva UOL7752 SOB Olomouc 72:34 + 25:01
17. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 74:07 + 26:34
18. Kopecká Jitka UOL7750 SOB Olomouc 74:53 + 27:20
19. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:15 + 29:42
20. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 84:20 + 36:47
21. Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha 84:41 + 37:08
22. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 85:37 + 38:04
23. Smékalová Jana UOL7850 SOB Olomouc 99:30 + 51:57
Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D45B
4.20 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 40:21
2. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 40:29 + 0:08
3. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 41:21 + 1:00
4. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 41:33 + 1:12
5. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 42:25 + 2:04
6. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 42:46 + 2:25
7. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:54 + 2:33
8. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 43:33 + 3:12
9. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 44:54 + 4:33
10. Vidmuchová Martina PLU7171 TJ SOKOL Plumlov 45:28 + 5:07
11. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:54 + 5:33
12. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 48:44 + 8:23
13. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 49:03 + 8:42
14. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 51:06 + 10:45
15. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 52:12 + 11:51
16. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:20 + 11:59
17. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 53:01 + 12:40
18. Valíková Petra AOP7351 Orientační Běh Opava 53:14 + 12:53
19. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 55:51 + 15:30
20. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 55:53 + 15:32
21. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 56:35 + 16:14
22. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 58:22 + 18:01
23. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 60:53 + 20:32
24. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 61:20 + 20:59
25. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:22 + 21:01
26. Benešová Marika 8AC7150 Klub dobré zprávy 62:26 + 22:05
27. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 62:54 + 22:33
27. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 62:54 + 22:33
29. Kliglová Radka TBM7261 KOS TJ Tesla Brno 63:03 + 22:42
30. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 64:28 + 24:07
31. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 67:00 + 26:39
32. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 67:06 + 26:45
33. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 68:52 + 28:31
34. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 69:40 + 29:19
35. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 70:57 + 30:36
36. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 71:31 + 31:10
37. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 73:44 + 33:23
38. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 74:57 + 34:36
39. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 74:58 + 34:37
40. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:02 + 40:41
41. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 81:03 + 40:42
42. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 81:12 + 40:51
43. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 81:46 + 41:25
44. Čermáková Gabriela KAM6752 OK Kamenice 84:10 + 43:49
45. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 85:49 + 45:28
46. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 90:12 + 49:51
Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno DISK
D45C
3.50 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 50:32
2. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 52:53 + 2:21
3. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 55:43 + 5:11
4. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:49 + 5:17
5. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 59:36 + 9:04
6. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 60:19 + 9:47
7. Halamová Anna TAP7350 KOB Tretra Praha 61:14 + 10:42
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:38 + 16:06
9. Hajšmanová Gábina LPM7351 OK Lokomotiva Plzeň 68:38 + 18:06
10. Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava 71:06 + 20:34
11. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:53 + 21:21
12. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 71:59 + 21:27
13. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 72:01 + 21:29
14. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:46 + 23:14
15. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 74:20 + 23:48
16. Tomanová Elena ABM6666 KOB ALFA Brno 76:30 + 25:58
17. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 81:16 + 30:44
D50B
3.80 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:41
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:04 + 1:23
3. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 41:27 + 4:46
4. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 42:41 + 6:00
5. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:13 + 6:32
6. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 43:35 + 6:54
7. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 43:36 + 6:55
8. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 44:33 + 7:52
9. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 46:10 + 9:29
10. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:02 + 13:21
11. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 52:52 + 16:11
12. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 53:24 + 16:43
13. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 55:16 + 18:35
14. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 55:28 + 18:47
15. Štrajtová Zuzana UOL6452 SOB Olomouc 58:06 + 21:25
16. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 62:21 + 25:40
17. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 64:24 + 27:43
18. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 68:41 + 32:00
19. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 74:49 + 38:08
20. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 75:15 + 38:34
21. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 77:35 + 40:54
22. Dubnová Lenka LDC6651 KOB Děčín 82:59 + 46:18
23. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 86:40 + 49:59
24. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:07 + 92:26
D50C
3.40 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 49:50
2. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 52:36 + 2:46
3. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 61:23 + 11:33
4. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 73:29 + 23:39
5. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 74:49 + 24:59
6. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 86:41 + 36:51
7. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 87:15 + 37:25
D55B
3.50 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 38:33
2. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 45:33 + 7:00
3. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 47:26 + 8:53
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 47:44 + 9:11
5. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 48:26 + 9:53
6. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 52:28 + 13:55
7. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 53:13 + 14:40
8. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 54:38 + 16:05
9. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 56:36 + 18:03
10. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 56:46 + 18:13
11. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 58:33 + 20:00
12. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 65:08 + 26:35
13. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 66:10 + 27:37
14. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 66:50 + 28:17
15. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:09 + 50:36
16. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 119:17 + 80:44
Hrušková Zdeňka OSN5950 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D55C
2.70 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 34:47
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 36:59 + 2:12
3. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 38:38 + 3:51
4. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:19 + 11:32
5. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 46:51 + 12:04
6. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 48:48 + 14:01
7. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 53:36 + 18:49
8. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 54:12 + 19:25
9. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 64:06 + 29:19
D60
3.40 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:22
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 46:03 + 2:41
3. Vávrová Beata 47S5651 TJ Rapid Bratislava 47:33 + 4:11
4. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:44 + 19:22
5. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 63:19 + 19:57
6. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 63:38 + 20:16
7. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:35 + 22:13
8. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 65:56 + 22:34
9. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 78:07 + 34:45
Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov DISK
D65
2.70 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 KOB START Blansko, z. s. 35:14
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:49 + 3:35
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 40:57 + 5:43
4. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 41:36 + 6:22
5. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 41:53 + 6:39
6. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 42:27 + 7:13
7. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 43:22 + 8:08
8. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 46:42 + 11:28
9. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 52:21 + 17:07
10. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 58:13 + 22:59
11. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:31 + 26:17
12. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:01 + 28:47
13. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 71:20 + 36:06
D70
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 30:52
2. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 41:07 + 10:15
3. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 41:13 + 10:21
4. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 44:43 + 13:51
5. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:58 + 14:06
6. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 47:58 + 17:06
7. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 57:34 + 26:42
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 58:38 + 27:46
H10N
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 17:21
2. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 19:44 + 2:23
3. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 22:19 + 4:58
4. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 5:05
5. Chmelář Filip JPV0900 Oddíl OS SK Prostějov 24:40 + 7:19
6. Blažek Vojtěch SJH1003 SJH Jindřichův Hradec 24:58 + 7:37
7. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 26:37 + 9:16
8. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 27:02 + 9:41
9. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 28:25 + 11:04
10. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 29:04 + 11:43
11. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 32:44 + 15:23
12. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 88:14 + 70:53
H10
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 SK Radioklub Blansko 14:50
2. Hájek Štěpán TBM0804 KOS TJ Tesla Brno 17:55 + 3:05
3. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 18:34 + 3:44
4. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 18:46 + 3:56
5. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 19:20 + 4:30
6. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 19:46 + 4:56
7. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 20:04 + 5:14
8. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 21:55 + 7:05
9. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 21:57 + 7:07
10. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 24:10 + 9:20
11. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 28:04 + 13:14
12. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 28:18 + 13:28
13. Mikuš Matěj PTE0808 TJ Sokol Ptení 29:39 + 14:49
14. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 30:21 + 15:31
15. Popieluch Martin BFM0801 SKOB Frýdek - Místek 30:36 + 15:46
16. Chlubna Patrik PDY0802 Běhej Poděbrady 33:25 + 18:35
17. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 33:43 + 18:53
18. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 35:49 + 20:59
19. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 36:00 + 21:10
20. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 36:12 + 21:22
21. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 36:35 + 21:45
22. Dostál Jorik DLP0803 OOB TJ Dukla Praha 37:48 + 22:58
23. Kubíček Vavřinec UOL0801 SOB Olomouc 38:54 + 24:04
24. Hřivňák Petr PLU0900 TJ SOKOL Plumlov 40:03 + 25:13
25. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 44:47 + 29:57
26. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 45:50 + 31:00
27. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 31:44
28. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:37 + 38:47
H12B
2.70 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:47
2. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 18:07 + 0:20
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 18:14 + 0:27
4. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 18:30 + 0:43
5. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 19:57 + 2:10
6. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 20:31 + 2:44
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 23:00 + 5:13
8. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 23:08 + 5:21
9. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 23:13 + 5:26
10. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 23:28 + 5:41
11. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 25:12 + 7:25
12. Blažek Cyril SJH0701 SJH Jindřichův Hradec 25:26 + 7:39
13. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 26:34 + 8:47
14. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 28:16 + 10:29
15. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 28:46 + 10:59
16. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 31:08 + 13:21
17. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 31:23 + 13:36
18. Fuchs Marek TBM0603 KOS TJ Tesla Brno 32:06 + 14:19
19. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:58 + 19:11
20. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 37:03 + 19:16
21. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 38:10 + 20:23
22. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:12 + 22:25
23. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 47:33 + 29:46
24. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 52:21 + 34:34
25. Vlach Antonín AOV0700 OOB TJ Baník Ostrava 55:13 + 37:26
26. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 74:55 + 57:08
H14B
4.00 km, 155 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 29:57
2. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 31:32 + 1:35
3. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 32:19 + 2:22
4. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 33:11 + 3:14
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 33:30 + 3:33
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 33:33 + 3:36
7. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 33:58 + 4:01
8. Nouza Michal SJH0505 SJH Jindřichův Hradec 34:32 + 4:35
9. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 34:48 + 4:51
10. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 35:24 + 5:27
11. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 36:06 + 6:09
12. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 36:39 + 6:42
13. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 38:32 + 8:35
14. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:14 + 9:17
15. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 39:49 + 9:52
16. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 40:01 + 10:04
17. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 41:07 + 11:10
18. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 41:20 + 11:23
19. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 43:31 + 13:34
20. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 44:23 + 14:26
21. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 45:18 + 15:21
22. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 46:00 + 16:03
23. Ježek Filip RBK0405 SK Radioklub Blansko 47:29 + 17:32
24. Vaněk Ondřej TZL0402 SKOB Zlín 47:59 + 18:02
25. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 18:17
26. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 51:32 + 21:35
27. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:59 + 26:02
28. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 67:26 + 37:29
29. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 67:28 + 37:31
30. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 69:34 + 39:37
31. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:55 + 40:58
32. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 71:33 + 41:36
33. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 73:56 + 43:59
34. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 88:27 + 58:30
H16B
5.30 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 36:48
2. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 38:20 + 1:32
3. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:21 + 1:33
4. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 40:10 + 3:22
5. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 41:53 + 5:05
5. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 41:53 + 5:05
7. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 42:20 + 5:32
8. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 43:29 + 6:41
9. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 43:56 + 7:08
10. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 7:13
11. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 44:49 + 8:01
12. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 44:50 + 8:02
13. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 45:17 + 8:29
14. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 50:30 + 13:42
15. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 50:38 + 13:50
16. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 51:17 + 14:29
17. Janas Petr PGP0200 SK Praga 51:24 + 14:36
18. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 52:14 + 15:26
19. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 52:15 + 15:27
20. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 52:27 + 15:39
21. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 53:47 + 16:59
22. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 53:55 + 17:07
23. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 57:22 + 20:34
24. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:30 + 25:42
25. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 68:13 + 31:25
26. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 70:37 + 33:49
27. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 73:41 + 36:53
28. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:46 + 36:58
29. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 82:26 + 45:38
30. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 90:35 + 53:47
31. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 105:07 + 68:19
Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H18B
6.70 km, 245 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 48:57
2. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 50:46 + 1:49
3. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 51:15 + 2:18
4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 51:33 + 2:36
5. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 53:16 + 4:19
6. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 53:35 + 4:38
7. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 57:28 + 8:31
8. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:37 + 9:40
9. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 59:40 + 10:43
10. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 64:16 + 15:19
11. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 66:27 + 17:30
12. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 69:50 + 20:53
12. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 69:50 + 20:53
14. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 73:44 + 24:47
15. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 74:43 + 25:46
16. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 76:00 + 27:03
17. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 79:15 + 30:18
18. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 79:53 + 30:56
19. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 92:31 + 43:34
20. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 98:15 + 49:18
21. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 100:32 + 51:35
22. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 118:48 + 69:51
23. Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek 135:13 + 86:16
24. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 139:27 + 90:30
25. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 145:28 + 96:31
H21E
8.40 km, 320 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 9065
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 9152
2. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 53:38 + 0:39 9027
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 53:52 + 0:53 8974
4. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 54:27 + 1:28 8861
5. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 55:47 + 2:48 8622
6. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 56:37 + 3:38 8468
7. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 56:38 + 3:39 8452
8. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 57:40 + 4:41 8265
9. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 58:11 + 5:12 8165
10. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 58:14 + 5:15 8143
11. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 58:24 + 5:25 8102
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 59:23 + 6:24 7925
13. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:30 + 6:31 7893
14. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 59:35 + 6:36 7866
15. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 59:42 + 6:43 7834
16. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 59:57 + 6:58 7780
17. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:05 + 7:06 7745
18. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 60:34 + 7:35 7653
19. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 60:39 + 7:40 7627
20. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 60:49 + 7:50 7587
21. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 60:55 + 7:56 7558
22. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 61:02 + 8:03 7526
23. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 8:43 7405
24. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 61:52 + 8:53 7365
25. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 62:16 + 9:17 7288
26. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 62:25 + 9:26 7251
27. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 63:12 + 10:13 7112
28. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 64:43 + 11:44 6854
29. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 64:47 + 11:48 6832
30. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:11 + 13:12 6594
30. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 66:11 + 13:12 6583
32. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 66:31 + 13:32 6518
33. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 67:18 + 14:19 6381
34. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 67:40 + 14:41 6312
35. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:42 + 14:43 6296
35. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 67:42 + 14:43 6285
37. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 68:56 + 15:57 6078
38. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:02 + 16:03 6051
39. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 69:10 + 16:11 6020
40. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 69:39 + 16:40 5933
41. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 72:23 + 19:24 5489
42. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 73:15 + 20:16 5342
43. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:48 + 20:49 5246
44. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 75:32 + 22:33 4964
45. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 78:06 + 25:07 4551
46. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 78:40 + 25:41 4454
47. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:15 + 28:16 4041
48. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 84:03 + 31:04 3595
49. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 84:53 + 31:54 3458
50. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 97:23 + 44:24 1500
51. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 114:02 + 61:03 0
Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec DISK 0
H21A
7.30 km, 270 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7540
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 51:25 7571
2. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 51:42 + 0:17 7519
3. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 51:46 + 0:21 7499
4. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:15 + 0:50 7418
5. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 53:58 + 2:33 7159
6. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 54:28 + 3:03 7076
7. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 54:41 + 3:16 7035
8. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 3:44 6958
9. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 55:13 + 3:48 6938
10. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 55:18 + 3:53 6917
11. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 56:01 + 4:36 6804
12. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 56:07 + 4:42 6780
13. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 56:14 + 4:49 6754
14. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 56:22 + 4:57 6725
15. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 56:24 + 4:59 6711
16. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 56:36 + 5:11 6673
17. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 56:45 + 5:20 6642
18. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 56:56 + 5:31 6607
19. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 56:59 + 5:34 6590
20. Jirka Michal ZBM8403 SK Žabovřesky Brno 57:29 + 6:04 6510
20. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 57:29 + 6:04 6500
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 57:46 + 6:21 6451
23. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 58:27 + 7:02 6345
24. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:38 + 7:13 6310
25. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 58:42 + 7:17 6292
26. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 59:08 + 7:43 6222
27. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 59:25 + 8:00 6173
28. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 59:42 + 8:17 6124
29. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 59:45 + 8:20 6108
30. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 60:23 + 8:58 6011
31. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:25 + 9:00 5998
32. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 60:26 + 9:01 5987
33. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 61:00 + 9:35 5899
33. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 61:00 + 9:35 5890
35. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 61:33 + 10:08 5805
36. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 61:53 + 10:28 5751
37. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 62:55 + 11:30 5599
38. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 63:02 + 11:37 5574
39. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 63:27 + 12:02 5509
40. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:15 + 13:50 5252
41. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 65:55 + 14:30 5152
42. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 67:09 + 15:44 4975
43. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 67:20 + 15:55 4942
44. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 67:31 + 16:06 4910
45. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 68:28 + 17:03 4772
46. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 69:31 + 18:06 4622
47. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 69:35 + 18:10 4606
48. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:53 + 19:28 4421
49. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 71:35 + 20:10 4319
50. Stehlík Martin TBM8525 KOS TJ Tesla Brno 72:11 + 20:46 4231
51. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 72:30 + 21:05 4182
52. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 78:08 + 26:43 3411
53. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 78:24 + 26:59 3370
54. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 79:36 + 28:11 3202
55. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 82:57 + 31:32 2745
56. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 88:12 + 36:47 2032
57. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 93:14 + 41:49 1351
58. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 94:35 + 43:10 1167
59. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 101:25 + 50:00 247
Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H21B
6.40 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7053
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 47:35 7324
2. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 50:02 + 2:27 6966
3. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 50:51 + 3:16 6841
4. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 50:57 + 3:22 6818
5. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:24 + 5:49 6462
6. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:55 + 6:20 6381
7. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 53:59 + 6:24 6363
8. Klváček Aleš PTE8527 TJ Sokol Ptení 55:01 + 7:26 6209
9. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 55:50 + 8:15 6086
10. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 57:13 + 9:38 5883
11. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 57:44 + 10:09 5803
12. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 10:39 5725
13. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 58:51 + 11:16 5632
14. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 59:12 + 11:37 5575
15. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 59:20 + 11:45 5549
16. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:47 + 12:12 5479
17. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:03 + 12:28 5435
18. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 61:23 + 13:48 5242
18. Vašíček Michal ABM8908 KOB ALFA Brno 61:23 + 13:48 5235
20. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 14:07 5184
21. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 14:16 5157
22. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:22 + 15:47 4940
23. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:54 + 16:19 4859
24. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 64:13 + 16:38 4809
25. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:53 + 17:18 4711
26. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 65:36 + 18:01 4606
27. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 18:37 4517
28. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 66:43 + 19:08 4440
29. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 67:45 + 20:10 4292
30. Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř 67:49 + 20:14 4277
31. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 68:57 + 21:22 4116
32. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 69:14 + 21:39 4072
33. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 69:16 + 21:41 4062
34. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 69:25 + 21:50 4036
35. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 69:56 + 22:21 3960
36. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 70:01 + 22:26 3944
37. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 70:02 + 22:27 3936
38. Bouzek Petr SVS7901 Orientklub Vsetín 71:21 + 23:46 3752
39. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 71:34 + 23:59 3718
40. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 71:51 + 24:16 3675
41. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 72:30 + 24:55 3582
42. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 73:29 + 25:54 3444
43. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 73:32 + 25:57 3433
44. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:46 + 26:11 3397
45. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 76:59 + 29:24 2959
46. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 77:05 + 29:30 2942
47. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 77:06 + 29:31 2936
48. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:10 + 29:35 2923
49. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 78:22 + 30:47 2758
50. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 78:25 + 30:50 2748
51. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 78:26 + 30:51 2742
52. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 81:20 + 33:45 2352
53. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 81:27 + 33:52 2333
53. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 81:27 + 33:52 2330
55. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 81:28 + 33:53 2324
56. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 82:10 + 34:35 2228
57. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 82:14 + 34:39 2217
58. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 82:23 + 34:48 2194
59. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 83:28 + 35:53 2048
60. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 84:48 + 37:13 1869
61. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 86:57 + 39:22 1584
62. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 87:32 + 39:57 1505
63. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 88:15 + 40:40 1408
64. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 118:10 + 70:35 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice DISK 0
H21C
5.50 km, 210 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5874
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:26 5997
2. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:30 + 0:04 5975
3. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:50 + 2:24 5615
4. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 44:02 + 5:36 5128
5. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 46:24 + 7:58 4766
6. Fukátko Petr LPU8503 OK Lokomotiva Pardubice 48:49 + 10:23 4398
7. Hruška Ondřej OSN8935 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:16 + 12:50 4027
8. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 52:51 + 14:25 3785
8. Fojtů Petr 6YC8701 Neregistrovaní 52:51 + 14:25
10. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 53:04 + 14:38
11. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 53:18 + 14:52 3711
12. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 53:40 + 15:14 3649
13. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 54:37 + 16:11 3502
14. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 54:53 + 16:27 3456
15. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 55:14 + 16:48 3398
16. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 55:51 + 17:25 3301
17. Weisbauer Vojtěch LPU2203 OK Lokomotiva Pardubice 56:48 + 18:22
18. Žáček Matěj RBK9802 SK Radioklub Blansko 57:24 + 18:58 3068
19. Sychra Marek 23C9300 TJ Papuchálci Brno 58:52 + 20:26
20. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 58:59 + 20:33
21. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 59:10 + 20:44 2806
22. Kašpar Jakub ASU9747 Magnus Orienteering 59:16 + 20:50 2785
23. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 59:53 + 21:27 2690
24. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 60:09 + 21:43 2646
25. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 60:12 + 21:46 2633
26. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko, z. s. 60:13 + 21:47 2625
27. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 61:19 + 22:53
27. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 61:19 + 22:53 2462
29. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 61:28 + 23:02 2436
30. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:35 + 25:09 2128
31. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 65:43 + 27:17
32. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 68:12 + 29:46 1467
33. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:23 + 29:57
34. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 68:35 + 30:09
35. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 68:41 + 30:15 1395
36. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 68:56 + 30:30 1357
37. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 69:42 + 31:16 1246
38. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:16 + 31:50 1163
39. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 72:19 + 33:53 872
40. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 72:47 + 34:21 804
41. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 74:09 + 35:43 611
42. Hauptfleisch Filip SRK9401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:07 + 37:41 335
43. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 80:58 + 42:32 0
44. Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav 81:32 + 43:06 0
45. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 84:20 + 45:54 0
46. Veselý Martin LPU2202 OK Lokomotiva Pardubice 85:36 + 47:10
47. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 85:45 + 47:19 0
48. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 86:22 + 47:56 0
49. Šofr Ondřej LPU2204 OK Lokomotiva Pardubice 94:14 + 55:48
50. Ježek Martin 97:57 + 59:31
51. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 102:40 + 64:14 0
52. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 104:31 + 66:05
53. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 117:37 + 79:11 0
H35B
6.70 km, 245 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plohn Markus 32A8200 HSV OL Wiener Neustadt 48:41
2. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 53:08 + 4:27
3. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 53:38 + 4:57
4. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 55:34 + 6:53
5. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:03 + 8:22
6. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 58:55 + 10:14
7. Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 59:37 + 10:56
8. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 59:53 + 11:12
9. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 59:56 + 11:15
10. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 60:14 + 11:33
11. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 61:46 + 13:05
12. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 64:13 + 15:32
13. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 64:53 + 16:12
14. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 65:43 + 17:02
15. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 66:25 + 17:44
16. Greschner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 67:41 + 19:00
17. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 67:58 + 19:17
18. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 69:40 + 20:59
19. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 74:20 + 25:39
20. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 78:06 + 29:25
21. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 79:58 + 31:17
22. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 80:45 + 32:04
23. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 81:02 + 32:21
24. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 89:37 + 40:56
25. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:42 + 42:01
26. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 124:30 + 75:49
H35C
5.30 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 62:12
2. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 63:06 + 0:54
3. Vlach Oldřich AOV7700 OOB TJ Baník Ostrava 66:09 + 3:57
4. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 67:37 + 5:25
5. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 69:13 + 7:01
6. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 69:24 + 7:12
7. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 70:28 + 8:16
8. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 73:18 + 11:06
9. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:20 + 11:08
10. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 76:42 + 14:30
11. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 81:02 + 18:50
12. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 82:04 + 19:52
13. Šafek Jiří ZBM7606 SK Žabovřesky Brno 93:03 + 30:51
14. Adam Aleš TRT8100 KOS Třešť 96:53 + 34:41
15. Polách David 3MZ8000 Neregistrovani - Vlci 111:21 + 49:09
H40B
6.20 km, 230 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 46:03
2. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 47:04 + 1:01
3. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 48:21 + 2:18
4. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 48:41 + 2:38
5. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 50:03 + 4:00
6. Junek Petr STH7801 SK Studenec 50:59 + 4:56
7. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:29 + 5:26
8. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 51:36 + 5:33
9. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 51:49 + 5:46
10. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 53:26 + 7:23
11. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko, z. s. 53:34 + 7:31
12. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 53:53 + 7:50
13. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 54:47 + 8:44
14. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:22 + 9:19
15. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 56:04 + 10:01
16. Smékal David UOL7503 SOB Olomouc 57:22 + 11:19
17. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 59:29 + 13:26
18. Ježek Petr RBK7201 SK Radioklub Blansko 60:32 + 14:29
19. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 61:30 + 15:27
20. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 61:43 + 15:40
21. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 64:37 + 18:34
22. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:46 + 18:43
23. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 64:49 + 18:46
24. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 65:02 + 18:59
25. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 65:38 + 19:35
26. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:32 + 20:29
27. Žáček Zbyněk RBK7101 SK Radioklub Blansko 67:04 + 21:01
28. Paulíček Michal UOL7701 SOB Olomouc 67:29 + 21:26
29. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 67:50 + 21:47
30. Böhm Martin 17A7600 ASKÖ Salzburg/Henndorf 70:42 + 24:39
31. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 71:16 + 25:13
32. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 71:32 + 25:29
33. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 72:32 + 26:29
34. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 75:04 + 29:01
35. Hájek Ondřej TBM7511 KOS TJ Tesla Brno 82:34 + 36:31
36. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 87:55 + 41:52
37. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 87:56 + 41:53
38. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 91:00 + 44:57
39. Bžatek Miroslav 18C7000 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 91:40 + 45:37
40. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 97:44 + 51:41
41. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 99:29 + 53:26
42. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:29 + 55:26
43. Beneš Petr 8AC6700 Klub dobré zprávy 102:07 + 56:04
44. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 108:38 + 62:35
45. Novák Peter DLP7800 OOB TJ Dukla Praha 154:59 + 108:56
H40C
5.10 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 49:10
2. Verbin Oded 7RC9999 ASA TA Israel 57:36 + 8:26
3. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 58:18 + 9:08
4. Chmelář Jan JPV7501 Oddíl OS SK Prostějov 63:34 + 14:24
5. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 65:11 + 16:01
6. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 66:03 + 16:53
7. Puš Roman STH7501 SK Studenec 67:16 + 18:06
8. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 68:58 + 19:48
9. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 70:46 + 21:36
10. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 76:05 + 26:55
11. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 77:22 + 28:12
12. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 79:43 + 30:33
13. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:23 + 33:13
14. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 83:10 + 34:00
15. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 84:11 + 35:01
16. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 89:25 + 40:15
17. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 105:37 + 56:27
18. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 116:44 + 67:34
H45B
5.70 km, 230 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 42:29
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 46:14 + 3:45
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 46:31 + 4:02
4. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 46:32 + 4:03
5. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 48:05 + 5:36
6. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 50:04 + 7:35
7. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 50:08 + 7:39
8. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 50:19 + 7:50
9. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 50:27 + 7:58
10. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 51:01 + 8:32
11. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 51:19 + 8:50
12. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 52:10 + 9:41
13. Auermüller Vít 65X0001 Laněk 53:35 + 11:06
14. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 53:57 + 11:28
15. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 54:07 + 11:38
16. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 55:06 + 12:37
17. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 56:10 + 13:41
18. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 56:29 + 14:00
19. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 56:31 + 14:02
20. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 59:29 + 17:00
21. Mikan Petr 59:49 + 17:20
22. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:21 + 18:52
23. Würz Bohuslav LTP7307 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:03 + 21:34
24. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 65:13 + 22:44
25. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 65:46 + 23:17
26. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 67:07 + 24:38
27. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 67:08 + 24:39
28. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:30 + 26:01
29. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:41 + 26:12
30. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:08 + 27:39
31. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 70:11 + 27:42
32. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:18 + 29:49
33. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 72:42 + 30:13
34. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 73:15 + 30:46
35. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 74:37 + 32:08
36. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 77:32 + 35:03
37. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 82:28 + 39:59
38. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 83:58 + 41:29
39. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 87:48 + 45:19
40. Zýka Vít 3KX7200 Špekouni 89:20 + 46:51
41. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 95:39 + 53:10
42. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:05 + 58:36
43. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 103:22 + 60:53
Mička Marek 5RX7001 NNN DISK
H45C
4.60 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 39:09
2. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 44:14 + 5:05
3. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 44:59 + 5:50
4. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 47:12 + 8:03
5. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 47:29 + 8:20
6. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 47:58 + 8:49
7. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 48:32 + 9:23
8. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 50:44 + 11:35
9. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:57 + 14:48
10. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 58:02 + 18:53
11. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 64:54 + 25:45
12. Fuchs Jan TBM7101 KOS TJ Tesla Brno 77:05 + 37:56
13. Šácha Marek DOR7102 OK Dobříš 77:31 + 38:22
H50B
5.10 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 44:59
2. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 47:24 + 2:25
3. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 49:56 + 4:57
4. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 50:52 + 5:53
5. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 51:46 + 6:47
6. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 51:47 + 6:48
7. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 52:36 + 7:37
8. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 54:02 + 9:03
9. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 54:52 + 9:53
10. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 57:35 + 12:36
11. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:38 + 12:39
12. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 57:51 + 12:52
13. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 58:25 + 13:26
14. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 61:27 + 16:28
15. Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:58 + 16:59
16. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 62:33 + 17:34
17. Černík Milan KVS6501 SKOB Kobra Vsetín 62:34 + 17:35
18. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:53 + 17:54
19. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 63:54 + 18:55
20. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 65:08 + 20:09
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 66:30 + 21:31
22. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 66:40 + 21:41
23. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 69:21 + 24:22
24. Kubíček Jiří UOL6500 SOB Olomouc 70:14 + 25:15
25. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 73:06 + 28:07
26. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:09 + 38:10
27. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 98:09 + 53:10
28. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 109:14 + 64:15
29. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 110:31 + 65:32
H50C
4.20 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 42:47
2. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:29 + 2:42
3. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 58:48 + 16:01
4. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:55 + 16:08
5. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 67:15 + 24:28
6. Holík Miroslav NNN67XX Neregistrovaní 69:26 + 26:39
7. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 73:31 + 30:44
8. Pelikán Daniel PLU6800 TJ SOKOL Plumlov 79:14 + 36:27
9. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 87:06 + 44:19
10. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 103:49 + 61:02
11. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 108:13 + 65:26
Nadera Dariusz 75P9997 CX80 Polska DISK
H55B
4.60 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 35:08
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 37:39 + 2:31
3. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 39:41 + 4:33
4. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:56 + 5:48
5. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 42:23 + 7:15
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 42:26 + 7:18
7. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 43:01 + 7:53
8. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:08 + 9:00
9. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 44:14 + 9:06
10. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 45:08 + 10:00
11. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 45:09 + 10:01
12. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 48:48 + 13:40
13. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 51:00 + 15:52
14. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 51:14 + 16:06
15. Hubáček Jaroslav LCE6311 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:45 + 17:37
16. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 55:58 + 20:50
17. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 56:02 + 20:54
18. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 56:09 + 21:01
19. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 56:30 + 21:22
20. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko, z. s. 56:57 + 21:49
21. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 58:15 + 23:07
22. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:38 + 24:30
23. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 60:44 + 25:36
24. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:05 + 26:57
25. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 62:10 + 27:02
26. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 62:19 + 27:11
27. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 63:46 + 28:38
28. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 66:18 + 31:10
29. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko, z. s. 71:52 + 36:44
30. Metlička Tomáš ZBP6200 OOB SK Zbraslav 71:56 + 36:48
31. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní 93:19 + 58:11
32. Voburka Zdeněk ZBP6100 OOB SK Zbraslav 94:06 + 58:58
H55C
3.90 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 54:32
2. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 57:02 + 2:30
3. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 60:18 + 5:46
4. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 62:49 + 8:17
5. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 100:14 + 45:42
H60B
4.20 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 43:43
2. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 43:53 + 0:10
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 45:37 + 1:54
4. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 45:47 + 2:04
5. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 45:50 + 2:07
6. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 46:05 + 2:22
7. Hruška Jiří OSN5501 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:19 + 2:36
8. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 46:38 + 2:55
9. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 47:09 + 3:26
10. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 47:35 + 3:52
11. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 48:17 + 4:34
12. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 51:33 + 7:50
13. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 54:56 + 11:13
14. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB START Blansko, z. s. 56:50 + 13:07
15. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:15 + 17:32
16. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 72:19 + 28:36
17. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 88:02 + 44:19
H60C
3.70 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 54:31
2. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 56:18 + 1:47
3. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 61:00 + 6:29
4. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 63:09 + 8:38
5. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 71:06 + 16:35
6. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 71:35 + 17:04
7. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 73:01 + 18:30
8. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 81:01 + 26:30
H65
3.70 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 41:25
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 41:42 + 0:17
3. Ponweiser Franz 32A5100 HSV OL Wiener Neustadt 42:34 + 1:09
4. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 42:47 + 1:22
5. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 47:08 + 5:43
6. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 47:54 + 6:29
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:33 + 8:08
8. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 50:13 + 8:48
9. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 51:56 + 10:31
10. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 52:28 + 11:03
11. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 55:27 + 14:02
12. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 56:57 + 15:32
13. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:52 + 16:27
14. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 58:12 + 16:47
15. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 58:36 + 17:11
16. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 63:57 + 22:32
17. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 65:35 + 24:10
18. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 69:17 + 27:52
19. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 92:17 + 50:52
20. Procházka Jiří ADA4912 OOB Spartak Adamov 109:34 + 68:09
Korbély Tibor 15H5000 HER Herkules SE Balatonalmádi DISK
Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno DISK
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
H70
3.40 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 39:10
2. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 43:30 + 4:20
3. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:41 + 7:31
4. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:07 + 7:57
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 48:13 + 9:03
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:55 + 15:45
7. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 55:19 + 16:09
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 55:59 + 16:49
9. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:06 + 20:56
10. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 63:49 + 24:39
11. Kašpar Josef HOB4601 SKOB Horní Benešov 66:27 + 27:17
12. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 67:41 + 28:31
13. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 67:44 + 28:34
14. Blažek Václav SBR4701 SKOB Bruntál 70:16 + 31:06
15. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 127:19 + 88:09
16. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 128:38 + 89:28
H75
2.70 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:35
2. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 38:11 + 0:36
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 43:01 + 5:26
4. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 53:30 + 15:55
5. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 53:38 + 16:03
6. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 67:38 + 30:03
7. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 67:50 + 30:15
8. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 92:04 + 54:29
9. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 94:06 + 56:31
H85
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 41:13
HDR
2.10 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 18:09
2. Švarc Kryštof ZBP0900 OOB SK Zbraslav 18:19 + 0:10
3. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 19:13 + 1:04
4. Pavlíčková Adéla 20:17 + 2:08
5. Kubíčková Magdalena UOL1150 SOB Olomouc 21:04 + 2:55
6. Sedláček Matěj 21:18 + 3:09
7. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 21:55 + 3:46
8. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 22:32 + 4:23
9. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:18 + 5:09
10. Gottstein Matouš 23:25 + 5:16
11. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 23:31 + 5:22
12. Brychtová Lucie JHB1352 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:59 + 5:50
13. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 24:01 + 5:52
14. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 24:22 + 6:13
15. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 24:35 + 6:26
16. Brožík Adam 24:53 + 6:44
17. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 25:02 + 6:53
18. Růžička Hubert 25:13 + 7:04
19. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 25:19 + 7:10
20. Kokaisl Filip 26:01 + 7:52
21. Křížová Magdalena LPU1257 OK Lokomotiva Pardubice 26:13 + 8:04
22. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 26:49 + 8:40
23. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 27:03 + 8:54
24. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 27:22 + 9:13
25. Zapletalová Emma 6EC1750 EmmAn 28:01 + 9:52
26. Klímová Tereza 28:07 + 9:58
27. Brožíková Barbora 28:10 + 10:01
28. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 28:15 + 10:06
29. Filip Tomáš SRB1101 29:06 + 10:57
30. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 29:36 + 11:27
31. Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:58 + 11:49
32. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 29:59 + 11:50
33. Hübner Václav CTB1102 SK OB Chotěboř 30:03 + 11:54
34. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 30:50 + 12:41
35. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 31:00 + 12:51
36. Vedrová Anika TBM1351 KOS TJ Tesla Brno 31:12 + 13:03
37. Kollárovitsová Julie AOP0951 Orientační Běh Opava 31:16 + 13:07
37. Kollárovits Matěj AOP1101 Orientační Běh Opava 31:16 + 13:07
39. Krč Tobias 1VD0900 SG Zittau Süd 31:41 + 13:32
40. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 31:56 + 13:47
41. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 32:06 + 13:57
42. Zýka Erik 32:28 + 14:19
43. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:37 + 14:28
44. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 32:52 + 14:43
45. Vlachová Hana AOV1151 OOB TJ Baník Ostrava 32:55 + 14:46
46. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko, z. s. 33:42 + 15:33
47. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Žabovřesky Brno 33:46 + 15:37
48. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 34:08 + 15:59
48. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko, z. s. 34:08 + 15:59
50. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 34:52 + 16:43
51. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:18 + 17:09
52. Chloupková Kristýna 35:30 + 17:21
53. Bouzek David 35:54 + 17:45
54. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 36:18 + 18:09
55. Žemličková Viktorie LPU1451 OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 18:21
56. Vokoun Antonín 6EC1700 EmmAn 37:06 + 18:57
57. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 37:16 + 19:07
58. Nekvapilová Zuzana LPU1159 OK Lokomotiva Pardubice 37:21 + 19:12
59. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 37:24 + 19:15
60. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 38:05 + 19:56