Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Tábor - Gymnázium Pierra de Coubertina
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Tábor 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Picek Jan - R1
Stavitel tratí:
Novotný Radek - R3
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16     D16C     D18     D18C     D20     D20C     D21     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10C     H12C     H14C     H16     H16C     H18     H18C     H20     H20C     H21     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     P    

D10C 1.40 km, 24 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:36:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C OK Dobříš
14:37:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
14:38:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
14:39:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
14:40:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C SK Los Mělník
14:41:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
14:42:00 Zvoníčková Klára OPI0850 2088164 C Orientační sporty Písek
14:43:00 Schneeweissová Luisa DKP0861 208654 C Oddíl OB Kotlářka
14:45:00 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
14:46:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:47:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
14:49:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C OK Dobříš
14:50:00 Hladíková Julie DKP0857 2092422 C Oddíl OB Kotlářka
14:51:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
14:52:00 Zákoucká Barbora DKP0859 2086452 C Oddíl OB Kotlářka
14:53:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C VŠTJ Ekonom Praha
14:54:00 Zemanová Eliška DKP0862 2086455 C Oddíl OB Kotlářka
14:55:00 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C OK Kamenice
14:56:00 Snížková Adéla DKP0850 2086451 C Oddíl OB Kotlářka
14:57:00 Pokorná Ema PGP0950 51637 C SK Praga
14:58:00 Nováková Pavlína DKP0860 2086453 C Oddíl OB Kotlářka
14:59:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
15:00:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C Oddíl OB Kotlářka

D12C 1.70 km, 36 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
14:17:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
14:18:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
14:19:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
14:20:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
14:21:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B OK Dobříš
14:22:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
14:23:00 Náměstková Aneta EKP0756 1403429 C VŠTJ Ekonom Praha
14:24:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 C OK Dobříš
14:25:00 Hiklová Eva ZBM0755 9920011 C SK Žabovřesky Brno
14:26:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
14:27:00 Pazderníková Petra OPI0651 2064773 C Orientační sporty Písek
14:28:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B USK Praha
14:29:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8660514 B Oddíl OB Kotlářka
14:31:00 Vaněčková Anežka OPI0650 2111716 C Orientační sporty Písek
14:32:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C VŠTJ Ekonom Praha
14:33:00 Janošíková Marie VCB0752 416309 B OB České Budějovice
14:34:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8660515 C Oddíl OB Kotlářka

D14C 1.80 km, 38 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
14:16:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
14:17:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C OB Říčany
14:18:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C OK Doksy
14:20:00 Ripplová Emma DKP0460 2112752 C Oddíl OB Kotlářka
14:21:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B OB Říčany
14:22:00 Horáčková Michaela DKP0551 2111746 B Oddíl OB Kotlářka
14:23:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
14:24:00 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
14:25:00 Moudrá Hana DKP0552 2086456 C Oddíl OB Kotlářka
14:27:00 Novotná Jitka SJH0454 2079504 A SJH Jindřichův Hradec
14:28:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
14:29:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B USK Praha
14:30:00 Janošíková Eva VCB0552 416310 B OB České Budějovice
14:31:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
14:32:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
14:33:00 Ševčíková Eliška PCB0451 53727 C SKP České Budějovice
14:34:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
14:35:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 B Orientační sporty Písek
14:36:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:37:00 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
14:38:00 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
14:39:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor

D16 1.70 km, 38 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 441 Sanna Karin DKP0250 8240702 A Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 442 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 443 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
12:18:00 444 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno
12:19:00 445 Bulířová Ema TAP0452 8660531 A KOB Tretra Praha
12:20:00 446 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
12:21:00 447 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
12:22:00 448 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 449 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:24:00 450 Nedomlelová Lucie TJN0256 2080843 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 451 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
12:26:00 452 Holečková Petra SHK0250 8654906 A OK Slavia Hradec Králové
12:27:00 453 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
12:28:00 454 Barnatová Klára ZBM0352 2094532 B SK Žabovřesky Brno
12:29:00 455 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
12:30:00 456 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 457 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
12:32:00 458 Černá Ema ROU0451 8660537 A SKOB Roudnice nad Labem
12:33:00 459 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
12:34:00 460 Tichá Julie TZL0252 2091554 A SKOB Zlín
12:35:00 461 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
12:36:00 462 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 463 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
12:38:00 464 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 465 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
12:40:00 466 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
12:41:00 467 Raclavská Vlaďka UOL0253 8655429 A SOB Olomouc
12:42:00 468 Hankovcová Helena KAM0350 8660595 A OK Kamenice
12:43:00 469 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
12:44:00 470 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 471 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8655468 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 472 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
12:47:00 473 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:48:00 474 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
12:49:00 475 Smékalová Karolína UOL0451 8655430 A SOB Olomouc
12:50:00 476 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
12:51:00 477 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:52:00 478 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
12:53:00 479 Poborská Eliška DKP0358 8080817 A Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 480 Mudráková Eliška LCE0352 8662438 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:55:00 481 Kosobudová Kateřina VTA0253 8659392 B SC vebr-sport
12:56:00 482 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:57:00 483 Hájková Lucie SOP0350 8655447 A OOB TJ Slezan Opava
12:58:00 484 Linková Lucie TJN0257 8659384 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:59:00 485 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B OK Jihlava
13:00:00 486 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
13:01:00 487 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
13:02:00 488 Pilná Natálie VRL0351 8660559 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:03:00 489 Petriláková Anežka DOR0251 8655463 B OK Dobříš
13:04:00 490 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
13:05:00 491 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:06:00 492 Steinert Luise 31D0351 8078888 SV Lengefeld
13:07:00 493 Bednaříková Sára LCE0252 8662441 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:08:00 494 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
13:09:00 495 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
13:10:00 496 Řeháková Gabriela SKV0351 8660538 B TJ Slovan Karlovy Vary
13:11:00 497 Müller Josefine 71D0350 8644832 USV TU Dresden
13:12:00 498 Smutná Anna Marie DKP0359 8080834 B Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 499 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín

D16C 1.80 km, 38 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:17:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
14:18:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 C OK Dobříš
14:19:00 Šuráňová Pavlína TZL0257 8924 C SKOB Zlín
14:20:00 Náměstková Radka EKP0353 981849 C VŠTJ Ekonom Praha
14:21:00 Řadová Lucie DKP0251 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
14:22:00 Janderová Barbora PGP0251 438628 C SK Praga
14:23:00 Nešporová Marie TTR0351 52239 C OOB Třebíč
14:24:00 Vydrová Lucie DKP0360 2086457 C Oddíl OB Kotlářka
14:25:00 Novotná Veronika OSN0353 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:26:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B VŠTJ Ekonom Praha
14:27:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 C Orientační sporty Písek

D18 1.70 km, 42 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 331 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
12:16:00 332 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
12:17:00 333 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 B KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 334 Doubková Emma PGP0154 7207774 B SK Praga
12:19:00 335 Štefková Klára TBM0059 7204506 A KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 336 Sedláčková Linda ROZ0050 8660525 B OK Roztoky
12:21:00 337 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 338 Ressová Tereza LCE0052 8662426 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 339 Tokárová Regina VPM0151 8660540 A KOS Slavia Plzeň
12:24:00 340 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:25:00 341 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
12:26:00 342 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:27:00 343 Lugrová Natalie JPV0066 231316 C Oddíl OS SK Prostějov
12:28:00 344 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 345 Poláková Lenka SOP0151 8660504 A OOB TJ Slezan Opava
12:30:00 346 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
12:31:00 347 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 348 Borovičková Valerie LPU0054 682622 A OK Lokomotiva Pardubice
12:33:00 349 Nešporová Alžběta TZL0051 8660562 A SKOB Zlín
12:34:00 350 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
12:35:00 351 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
12:36:00 352 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 353 Warcopová Kateřina TRI0150 8656721 B TJ TŽ Třinec
12:38:00 354 Špendlíková Kamila LCE0051 8662427 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:39:00 355 Opálková Martina BBM0050 8659381 A BETA URSUS Orienteering
12:40:00 356 Kochová Anna SJC0153 8656631 A Sportcentrum Jičín
12:41:00 357 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 B K.O.B. Choceň
12:42:00 358 Štráchalová Diana KRE0150 8660908 B OOB TJ Sokol Křemže
12:43:00 359 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:44:00 360 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
12:45:00 361 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 362 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
12:47:00 363 Kosíková Eliška TUR0052 8656585 B OOB TJ Turnov
12:48:00 364 Pavlíková Markéta CHA0050 8660502 A OK Chrastava
12:49:00 365 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
12:50:00 366 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:51:00 367 Kejmarová Jana STH0152 8656541 A SK Studenec
12:52:00 368 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
12:53:00 369 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
12:54:00 370 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
12:55:00 371 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
12:56:00 372 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
12:57:00 373 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice

D18C 1.80 km, 38 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:30:00 Benešová Hana DKL0050 49640 C KOB Kladno
14:31:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
14:32:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 B Oddíl OB Kotlářka
14:33:00 Náměstková Denisa EKP0154 981844 C VŠTJ Ekonom Praha
14:35:00 Ševčíková Kateřina PCB0151 434588 C SKP České Budějovice
14:36:00 Holzbachová Lucie DKP0052 2086458 C Oddíl OB Kotlářka
14:38:00 Kosová Tereza SRK0151 8660596 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:39:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí

D20 1.80 km, 48 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 246 Zatloukalová Romana ZLH9950 8660519 B OOB TJ Zlaté Hory
12:16:00 247 Semrádová Jana CHC9951 8425544 A K.O.B. Choceň
12:17:00 248 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 249 Svobodová Anna VTA0151 8659393 B SC vebr-sport
12:19:00 250 Vývodová Jana ASU9852 8655412 A Magnus Orienteering
12:20:00 251 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
12:21:00 252 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 A SK Žabovřesky Brno
12:22:00 253 Klikarová Ivana DKP9953 8080815 B Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 254 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové
12:24:00 255 Thořová Markéta TUR9952 7206529 A OOB TJ Turnov
12:25:00 256 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 A OK 99 Hradec Králové
12:26:00 257 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A OK Roztoky
12:27:00 258 Čechová Klára AOP9951 2045206 A Orientační Běh Opava
12:28:00 259 Kinkorová Tereza LPM9850 8656688 R OK Lokomotiva Plzeň
12:29:00 260 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 261 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 262 Staňová Karolína BOR9853 8640184 R OK Jiskra Nový Bor
12:32:00 263 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
12:33:00 264 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
12:34:00 265 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 A Sportcentrum Jičín
12:35:00 266 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 A OOB TJ Turnov
12:36:00 267 Škrlová Kristýna KRL9954 2126308 C Kometa Kralovice
12:37:00 268 Fukalová Hana AOP9850 52957 R Orientační Běh Opava
12:38:00 269 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
12:39:00 270 Malivánková Eva ZBM9952 122 A SK Žabovřesky Brno
12:40:00 271 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 A OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 272 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 273 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
12:43:00 274 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:44:00 275 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 276 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
12:46:00 277 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany

D20C 1.80 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
14:17:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 7200332 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

D21 2.10 km, 72 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 101 Kozáková Zdenka TBM7952 8660508 E KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 102 Vališová Martina OSN9696 8660507 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:32:00 103 Voborníková Alena CTB9451 8660906 E SK OB Chotěboř
10:33:00 104 Sabelová Markéta TRI9656 8660575 C TJ TŽ Třinec
10:34:00 105 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 R SK Žabovřesky Brno
10:35:00 106 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 107 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:37:00 108 Rufferová Iva TUR8354 8310220 R OOB TJ Turnov
10:38:00 109 Dittrichová Petra KON8787 8645927 C KOB Konice
10:39:00 110 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R OK Kamenice
10:40:00 111 Slavíková Silvie PGP9751 1407423 E SK Praga
10:41:00 112 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
10:42:00 113 Šiková Barbora LPM9650 8656622 C OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 114 Teplá Karolína SHK9251 8656708 E OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 115 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 R SK Žabovřesky Brno
10:45:00 116 Rollier Monika PHK8051 8005907 R OK 99 Hradec Králové
10:46:00 117 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
10:47:00 118 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
10:48:00 119 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 R SK Žabovřesky Brno
10:49:00 120 Plochová Dominika DKP8651 8080832 R Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 121 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
10:51:00 122 Novotná Tereza PHK9255 8654892 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 123 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 124 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
10:54:00 125 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 126 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
10:56:00 127 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:57:00 128 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
10:58:00 129 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 130 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové

D21A 2.00 km, 48 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
14:16:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
14:17:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
14:18:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R OOB TJ Slovan Luhačovice
14:19:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
14:20:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
14:21:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
14:22:00 Lavičková Michaela PGP9656 8660560 C SK Praga
14:23:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
14:24:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
14:25:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
14:26:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 R OK Lokomotiva Pardubice
14:27:00 Hrstková Vladěna ZBM8787 8656651 C SK Žabovřesky Brno
14:28:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
14:29:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C OK 99 Hradec Králové
14:30:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 R KOB Konice
14:31:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
14:32:00 Valešová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
14:33:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080829 C Oddíl OB Kotlářka
14:34:00 Nieke Corinna 71D9350 8052893 USV TU Dresden
14:35:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
14:36:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
14:37:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
14:38:00 Šňupárková Anna DKP9652 8080833 C Oddíl OB Kotlářka
14:39:00 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:40:00 Simkovics Anna Nilsson 13A0001 8291193 OLC Wienerwald
14:41:00 Masopustová Elis PGP8656 49844 C SK Praga
14:42:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
14:43:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB Tretra Praha
14:44:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
14:45:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
14:46:00 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
14:47:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E OK Lokomotiva Pardubice
14:48:00 Baierová Hana OSN8972 8001989 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:49:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
14:50:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
14:51:00 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
14:52:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:53:00 Sabine Wareyka 18A001 8223223 WAT
14:54:00 Bogarová Adélka PGP9056 682103 E SK Praga
14:55:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
14:56:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
14:57:00 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 C SK Praga
14:58:00 Mrštíková Květa CHT8754 896973 C OOB SK Chrast
14:59:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
15:00:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
15:01:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8009755 R KOB Tretra Praha
15:02:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:03:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
15:04:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 C OK Kamenice
15:05:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
15:06:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB Tretra Praha
15:07:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
15:08:00 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C SK Praga
15:09:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
15:10:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
15:11:00 Krafková Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
15:12:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:13:00 Jirásková Barbora SHK9050 2053561 C OK Slavia Hradec Králové
15:14:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
15:15:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
15:16:00 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:17:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8660516 C SKOB Zlín

D21B 1.80 km, 38 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:41:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
14:42:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
14:43:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
14:44:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
14:46:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C KOB Tretra Praha
14:47:00 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
14:48:00 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
14:49:00 Oľhavová Hana ASU9199 416555 C Magnus Orienteering
14:50:00 Kašparová Lucie CHT9652 7207628 C OOB SK Chrast
14:51:00 Tučková Lucie DKP8550 8080831 C Oddíl OB Kotlářka
14:52:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
14:53:00 Košťálová Petra DKP8256 8080825 C Oddíl OB Kotlářka
14:54:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:55:00 Margoldová Barbora DKP8654 8080826 C Oddíl OB Kotlářka

D21C 1.80 km, 38 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:58:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:59:00 Grundmanová Lenka CHC8651 7207886 C K.O.B. Choceň
15:00:00 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C TJ Hostivice
15:01:00 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C K.O.B. Choceň
15:02:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
15:04:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
15:06:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
15:07:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice

D35 1.90 km, 44 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
14:16:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
14:17:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
14:18:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
14:19:00 Špičáková Barbora DKP8250 2086470 C Oddíl OB Kotlářka
14:20:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
14:21:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
14:23:00 Slavíčková Lada JHB7951 8660568 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:24:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SJH Jindřichův Hradec
14:25:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
14:26:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
14:27:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
14:28:00 Janatová Lucie DKP8154 8080812 C Oddíl OB Kotlářka
14:29:00 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
14:30:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
14:31:00 Kašková Kateřina CHA7850 8660530 C OK Chrastava
14:32:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno

D40 1.90 km, 44 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:35:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
14:36:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
14:37:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
14:38:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:39:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
14:40:00 Haľková Jarka 5RC7753 2106884 Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní
14:41:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:42:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
14:43:00 Urbanová Edita STE7454 52480 C SK SKI-OB Šternberk
14:45:00 Richtrová Lucie VPM7451 8629751 C KOS Slavia Plzeň
14:46:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
14:47:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:48:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
14:49:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
14:50:00 Vildmonová Pavla PGP7454 8660522 C SK Praga
14:51:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C OK Doksy
14:52:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
14:53:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
14:54:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:55:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
14:56:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
14:57:00 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
14:58:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:59:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:00:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
15:01:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
15:02:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
15:03:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
15:04:00 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
15:05:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
15:06:00 Svítilová Pavla BZP7750 1417125 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:07:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
15:08:00 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
15:10:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
15:11:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
15:12:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
15:13:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
15:14:00 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C VŠTJ Ekonom Praha
15:15:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
15:16:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor

D45 1.80 km, 26 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:51:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
14:52:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
14:53:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka
14:54:00 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
14:55:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
14:56:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
14:57:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
14:58:00 Hojná Tereza SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
14:59:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
15:00:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
15:01:00 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:02:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C OK Dobříš
15:03:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8660524 C OK Roztoky
15:04:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:05:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
15:06:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
15:07:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
15:08:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
15:09:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:10:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
15:11:00 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
15:12:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
15:13:00 Kostková Jana AOP7151 2096115 C Orientační Běh Opava
15:14:00 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
15:15:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:16:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
15:17:00 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
15:18:00 Horčičková Eva UOL7051 8655426 C SOB Olomouc
15:19:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
15:20:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
15:21:00 Náměstková Veronika EKP7351 2078485 C VŠTJ Ekonom Praha
15:22:00 Kaděrová Barbora HAV7051 49428 C OB Havířov
15:23:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže
15:24:00 Zurynková Jana EKP7053 8660569 C VŠTJ Ekonom Praha
15:25:00 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 Slávia ŽU Žilina
15:26:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
15:27:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
15:28:00 Demlová Jitka LPU6955 8660533 C OK Lokomotiva Pardubice
15:30:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:31:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
15:32:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
15:33:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
15:34:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:35:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
15:36:00 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
15:37:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
15:38:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:39:00 Zelenin Jekaterina 29D7050 1399070 USG Chemnitz
15:40:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice

D50 1.80 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:19:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
14:20:00 Novotná Petra PHK6651 8660566 C OK 99 Hradec Králové
14:21:00 Müller-Wenzke Astrid 71D6851 8625158 USV TU Dresden
14:22:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
14:23:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
14:24:00 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C Orientační Běh Opava
14:25:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
14:27:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
14:28:00 Štorková Simona JPV6556 2075676 C Oddíl OS SK Prostějov
14:29:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
14:30:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
14:31:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:32:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C Orientační Běh Opava
14:33:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
14:34:00 Poklopová Ivana UOL6451 8655428 C SOB Olomouc
14:35:00 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
14:36:00 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
14:37:00 Vričanová Sylva HAV6751 8815 C OB Havířov
14:38:00 Nieke Sabine 71D6651 9660521 USV TU Dresden

D55 1.80 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:41:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:42:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
14:43:00 Davi Jana ASU6199 416848 C Magnus Orienteering
14:44:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
14:45:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
14:46:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
14:47:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
14:49:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8659401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:50:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
14:51:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
14:52:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:53:00 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:54:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8656678 C OK Roztoky
14:55:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
14:57:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
14:58:00 Sochorová Hana HAV6250 52943 C OB Havířov
14:59:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
15:00:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
15:01:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha

D60 1.80 km, 38 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:24:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
15:25:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
15:26:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
15:27:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
15:28:00 Rosecká Alena PZR5654 8655465 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:29:00 Patáková Mária KSH5751 232257 C OB Kašperské Hory
15:30:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
15:31:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
15:32:00 Zelená Markéta PGP5850 8660511 C SK Praga
15:33:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
15:34:00 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
15:35:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
15:36:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
15:37:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:38:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
15:40:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
15:42:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
15:43:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
15:44:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
15:45:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
15:46:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:47:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
15:48:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha

D65 1.60 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
14:17:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
14:18:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
14:19:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
14:20:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:21:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
14:23:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
14:24:00 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
14:25:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:26:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka

D70 1.60 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:27:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
14:28:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
14:29:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
14:30:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
14:32:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava

H10C 1.40 km, 24 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
15:03:00 Víteček Šimon DKP0801 446360 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
15:05:00 Lazar David RIC1001 2049634 C OB Říčany
15:06:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C OK Dobříš
15:07:00 Schnabl Petr RIC0802 2073684 C OB Říčany
15:09:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
15:10:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 C SK SKI-OB Šternberk
15:11:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
15:12:00 Janata Matěj DKP1111 8277 C Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 Pazderník Tomáš OPI0800 2064775 C Orientační sporty Písek
15:14:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C TJ Růžená
15:15:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SJH Jindřichův Hradec
15:16:00 Vaníček Ondřej DLP0903 2019570 C OOB TJ Dukla Praha
15:17:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
15:18:00 Horáček Martin DKP0802 2125350 C Oddíl OB Kotlářka
15:19:00 Hulec František KSH1101 2073725 OB Kašperské Hory
15:20:00 Vojkůvka Filip DOR0902 2045317 C OK Dobříš
15:21:00 Švarc František DKP0911 981832 C Oddíl OB Kotlářka
15:22:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
15:23:00 Vojkůvka Matěj DOR0804 2050498 C OK Dobříš
15:24:00 Veljačik Jonáš SCP0800 336785 C OK Sparta Praha
15:25:00 Engel Adam DKP0910 2086459 C Oddíl OB Kotlářka
15:26:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
15:27:00 Rybář Matěj DKP0908 7201777 C Oddíl OB Kotlářka
15:29:00 Van Dongen Tim DKP1000 51142 C Oddíl OB Kotlářka
15:30:00 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C OK 99 Hradec Králové
15:31:00 Brandejs Štěpán DKP0807 2088156 C Oddíl OB Kotlářka
15:32:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
15:33:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno

H12C 1.80 km, 38 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:41:00 Krogman Tadeáš DKP0609 2086463 C Oddíl OB Kotlářka
14:42:00 Schnabl Jakub RIC0706 2073681 C OB Říčany
14:43:00 Salinger Jakub DKP0715 2086468 C Oddíl OB Kotlářka
14:44:00 Vaníček Petr DLP0700 2019569 C OOB TJ Dukla Praha
14:45:00 Koliáš Štěpán DKP0610 2086464 C Oddíl OB Kotlářka
14:46:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
14:47:00 Machar Eda DKP0803 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
14:48:00 Petit Rémi OPI0602 2064780 C Orientační sporty Písek
14:49:00 Rippl Matouš DKP0608 2127579 C Oddíl OB Kotlářka
14:50:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 C SK Praga
14:51:00 Daněk Jan DKP0713 2086466 C Oddíl OB Kotlářka
14:52:00 Lazar Tomáš RIC0704 7202858 C OB Říčany
14:53:00 Tichý Hubert DKP0600 2079496 C Oddíl OB Kotlářka
14:54:00 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
14:55:00 Dolák Jakub DKP0707 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
14:56:00 Strnad Jakub OLP0700 515033 C PSK Olymp Praha
14:57:00 Machar Matěj DKP0604 51793 B Oddíl OB Kotlářka
14:58:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
14:59:00 Studnička Jakub DKP0718 2086469 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 Šmelík Daniel LCE0704 442590 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:01:00 Vostrý Jonáš DKP0714 2086467 C Oddíl OB Kotlářka
15:03:00 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C SK Praga
15:05:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
15:07:00 Elleder David DKP0605 2086460 C Oddíl OB Kotlářka
15:08:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
15:09:00 Koča Vojtěch ZBM0602 2051511 B SK Žabovřesky Brno
15:10:00 Procházka Vít DKP0711 2088179 C Oddíl OB Kotlářka

H14C 1.90 km, 28 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
14:17:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
14:19:00 Blaha Jiří EKP0401 8655423 B VŠTJ Ekonom Praha
14:21:00 Schnabl David RIC0508 2069055 C OB Říčany
14:23:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 B OK Dobříš
14:25:00 Blaha Michal EKP0402 8655418 B VŠTJ Ekonom Praha
14:27:00 Štorek Jan JPV0505 2075670 B Oddíl OS SK Prostějov
14:29:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B OK Dobříš
14:31:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B OK Jihlava
14:33:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 B Oddíl OB Kotlářka
14:35:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
14:37:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 C KOB Tretra Praha
14:39:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
14:41:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
14:43:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
14:45:00 Kabát Martin PGP0408 8660543 B SK Praga
14:49:00 Hronza Štěpán DOR0501 2067307 C OK Dobříš
14:51:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
14:53:00 Hřivna Ondřej PGP0505 2061767 C SK Praga
14:55:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654887 B TJ Růžená
14:57:00 Nešpor Jiří TTR0502 52248 B OOB Třebíč
14:59:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno

H16 1.80 km, 40 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 376 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A TJ Loko Liberec
12:16:00 377 Doušek Tomáš TBM0401 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 378 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 379 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
12:19:00 380 Škácha Vít KAM0309 8654883 A OK Kamenice
12:20:00 381 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
12:21:00 382 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 383 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
12:23:00 384 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:24:00 385 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 386 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
12:26:00 387 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
12:27:00 388 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 389 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
12:29:00 390 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:30:00 391 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:31:00 392 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
12:32:00 393 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 A OK Dobříš
12:33:00 394 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
12:34:00 395 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:35:00 396 Matuš Vít VRB0202 8655461 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:36:00 397 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 398 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
12:38:00 399 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
12:39:00 400 Haltof Marek TRI0200 8655462 A TJ TŽ Třinec
12:40:00 401 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 A SK Praga
12:41:00 402 Štorek David JPV0202 2075675 C Oddíl OS SK Prostějov
12:42:00 403 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
12:43:00 404 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
12:44:00 405 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
12:45:00 406 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 407 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:47:00 408 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 409 Oncirk Jan ONO0301 8660918 A SKOB Ostrov
12:49:00 410 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
12:50:00 411 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:51:00 412 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
12:52:00 413 Hankovec Hugo KAM0201 8660469 A OK Kamenice
12:53:00 414 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 415 Tokár Radim VPM0300 8660539 A KOS Slavia Plzeň
12:55:00 416 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:56:00 417 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 418 Tkáč Juraj SJI0200 8660557 B OK Jihlava
12:58:00 419 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
12:59:00 420 Štefan Vít STH0202 8659413 A SK Studenec
13:00:00 421 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 422 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 C SK Žabovřesky Brno
13:02:00 423 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice
13:03:00 424 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
13:04:00 425 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
13:05:00 426 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
13:06:00 427 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
13:07:00 428 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
13:08:00 429 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A OK Kamenice
13:09:00 430 Svoboda Radek STE0207 8655381 A SK SKI-OB Šternberk
13:10:00 431 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
13:11:00 432 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
13:12:00 433 Hecl František KSU0201 8662428 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:13:00 434 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
13:14:00 435 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
13:15:00 436 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov

H16C 1.80 km, 26 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Mareš Albert DKP0308 8080830 B Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
14:17:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
14:18:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 B TJ TŽ Třinec
14:19:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 C OOB Třebíč
14:20:00 Vébr Tomáš HAV0200 515058 C OB Havířov
14:21:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
14:22:00 Musil Štěpán TBM0305 2075632 B KOS TJ Tesla Brno
14:23:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:24:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
14:26:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
14:27:00 Hronza Jakub DOR0300 2067309 C OK Dobříš
14:28:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 C OOB Třebíč
14:30:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:31:00 Horák Pavel VSP0301 434600 C USK Praha

H18 2.00 km, 68 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 281 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B MLOK Mariánské Lázně
12:16:00 282 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
12:17:00 283 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
12:18:00 284 Šafář Martin KSU0105 8662432 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:19:00 285 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
12:20:00 286 Buk Petr ROU0001 8660536 B SKOB Roudnice nad Labem
12:21:00 287 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 288 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
12:23:00 289 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A TJ TŽ Třinec
12:24:00 290 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice
12:25:00 291 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 292 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
12:27:00 293 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:28:00 294 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
12:29:00 295 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 B OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 296 Féder Medard LCE0111 8662443 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 297 Janda Ondřej DOR0100 8660517 A OK Dobříš
12:32:00 298 Panovec Kryštof LCE0011 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:33:00 299 Kovařík Martin TRI0101 8655413 A TJ TŽ Třinec
12:34:00 300 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A SK Severka Šumperk
12:35:00 301 Babišta Antonín KSU0111 8662433 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:36:00 302 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
12:37:00 303 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
12:38:00 304 Rajnoha David TBM0003 7204496 A KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 305 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 306 Klement David DKP0110 8080816 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 307 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec
12:42:00 308 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:43:00 309 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
12:44:00 310 Zentrich Dušan LCE0012 8662431 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:45:00 311 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
12:46:00 312 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A OK 99 Hradec Králové
12:47:00 313 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
12:48:00 314 Mareš Vít BOR0000 7202852 A OK Jiskra Nový Bor
12:49:00 315 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A SK Žabovřesky Brno
12:50:00 316 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
12:51:00 317 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 A TJ TŽ Třinec
12:52:00 318 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:53:00 319 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 320 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:55:00 321 Sedlář Jan TBM0010 8660523 A KOS TJ Tesla Brno
12:56:00 322 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
12:57:00 323 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
12:58:00 324 Matoušek Matěj KSU0005 8660574 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:59:00 325 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
13:00:00 326 Valenta Adam OPI0102 8660564 B Orientační sporty Písek
13:01:00 327 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava

H18C 1.80 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 Tachezy Jan DOR0102 8660552 B OK Dobříš
15:04:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 B Oddíl OB Kotlářka
15:05:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 C OK Doksy
15:06:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
15:07:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
15:09:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga
15:10:00 Kunckel Konstantin 71D0001 9050803 USV TU Dresden

H20 2.20 km, 70 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 201 Pelikán Lukáš DKL9802 8660520 B KOB Kladno
12:16:00 202 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
12:17:00 203 Chupek Jakub JPV9911 8655373 A Oddíl OS SK Prostějov
12:18:00 204 Ježek Vít JIL9903 7210404 B OK Jilemnice
12:19:00 205 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 206 Klein Cedrik 71D9901 8625272 USV TU Dresden
12:21:00 207 Müller Jonáš KSU9906 8662436 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:22:00 208 Černocký Libor LCE9803 8656550 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 209 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 A OOB TJ Turnov
12:24:00 210 Vopařil Jan LCE9911 8662439 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:25:00 211 Šrámek Ondřej KSU9909 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:26:00 212 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
12:27:00 213 Vondruška Jan VTA0001 8659394 B SC vebr-sport
12:28:00 214 Horčička Vít STE9919 8656558 A SK SKI-OB Šternberk
12:29:00 215 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:30:00 216 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
12:31:00 217 Jíra Tomáš KAM9802 8660553 A OK Kamenice
12:32:00 218 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:33:00 219 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
12:34:00 220 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:35:00 221 Škvor Ota KAM9900 8656655 A OK Kamenice
12:36:00 222 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
12:37:00 223 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:38:00 224 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:39:00 225 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
12:40:00 226 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
12:41:00 227 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
12:42:00 228 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 A SK Žabovřesky Brno
12:43:00 229 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A TJ Loko Liberec
12:44:00 230 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R OK Doksy
12:45:00 231 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
12:46:00 232 Sabol Josef CTB9902 8660510 B SK OB Chotěboř
12:47:00 233 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
12:48:00 234 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
12:49:00 235 Gilík Marek SOP9904 8656740 B OOB TJ Slezan Opava
12:50:00 236 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
12:51:00 237 Sláma Dušan ASU9843 7204978 R Magnus Orienteering
12:52:00 238 Král Jan ZBM9904 2054641 A SK Žabovřesky Brno
12:53:00 239 Bräuer Dennis 31D9900 8068888 SV Lengefeld
12:54:00 240 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 A OK 99 Hradec Králové
12:55:00 241 Hausenblas Šimon KAM9803 361923 R OK Kamenice

H20C 2.00 km, 48 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:20:00 Ridzoň Daniel DKP9907 8080820 B Oddíl OB Kotlářka

H21 2.60 km, 84 m, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 1 Schuster Marek SSU9303 8656758 E SK Severka Šumperk
11:16:00 2 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
11:17:00 3 Šmahel Lukáš OPI7800 8660563 C Orientační sporty Písek
11:18:00 4 Vištejn Jiří LPM9304 207839 C OK Lokomotiva Plzeň
11:19:00 5 Ondráček Radim EKP7414 8660561 C VŠTJ Ekonom Praha
11:20:00 6 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
11:21:00 7 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 R SK Žabovřesky Brno
11:22:00 8 Rusý Tomáš KAM9301 8656539 C OK Kamenice
11:23:00 9 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 10 Kolovský František LPM9202 8656683 E OK Lokomotiva Plzeň
11:25:00 11 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 12 Smola Michal TZL8131 8660535 C SKOB Zlín
11:27:00 13 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
11:28:00 14 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 15 Kantor Ondřej TRI9103 920676 R TJ TŽ Třinec
11:30:00 16 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
11:31:00 17 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
11:32:00 18 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
11:33:00 19 Hradec Pavel TUR8801 995821 E OOB TJ Turnov
11:34:00 20 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
11:35:00 21 Poklop Martin SSU8802 8660545 E SK Severka Šumperk
11:36:00 22 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
11:37:00 23 Mušínský Tomáš ASU9348 8656717 R Magnus Orienteering
11:38:00 24 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
11:39:00 25 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 R SK Praga
11:40:00 26 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
11:41:00 27 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
11:42:00 28 Kubelka Tomáš LPU9307 8644885 E OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 29 Hájek Daniel ZBM8919 8644878 E SK Žabovřesky Brno
11:44:00 30 Minář Marek ASU9444 8396969 E Magnus Orienteering
11:45:00 31 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
11:46:00 32 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
11:47:00 33 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno

H21A 2.30 km, 64 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Kretzschmar Matthias 18D9001 7200392 Post SV Dresden
14:16:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Žabovřesky Brno
14:17:00 Simkovics Erik Nilsson 13A0002 8170817 OLC Wienerwald
14:18:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R KOS TJ Tesla Brno
14:19:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
14:20:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
14:21:00 Neumann Josef 71D8400 1984123 USV TU Dresden
14:22:00 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
14:23:00 Bichl Daniel 18A0000 9906099 WAT
14:24:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
14:25:00 Perknovský Radim JPV8235 8660544 C Oddíl OS SK Prostějov
14:26:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
14:27:00 Zelinka Jiří MBM8740 8660556 C O-mikron
14:28:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
14:29:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
14:30:00 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C OK Slavia Hradec Králové
14:31:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
14:32:00 Pfeifer Chris 22A 1680808 OLC Graz
14:33:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice
14:34:00 Glaner Franz 18A 8334334 WAT
14:35:00 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
14:36:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
14:37:00 Žaloudek Petr SJC8309 8309000 C Sportcentrum Jičín
14:38:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
14:39:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
14:40:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
14:41:00 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C OOB TJ Turnov
14:42:00 Skoupý Jan STE9411 8662317 C SK SKI-OB Šternberk
14:43:00 Leideck Karsten 71D8600 8060305 USV TU Dresden
14:44:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
14:45:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
14:46:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
14:47:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
14:48:00 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
14:49:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
14:50:00 Zimmermann Jakub KON8911 8645930 C KOB Konice
14:51:00 Illner Vojtěch DKP9600 8080828 C Oddíl OB Kotlářka
14:52:00 Landovský Jakub PGP9601 8656739 C SK Praga
14:53:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C OK Slavia Hradec Králové
14:54:00 Veselý Jakub PGP9503 8660521 C SK Praga
14:55:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:56:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
14:57:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
14:58:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
14:59:00 Oľhava Rastislav ASU8949 8660542 C Magnus Orienteering
15:00:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C TJ Loko Liberec
15:01:00 Švirák Ondřej ZBM9103 8660443 R SK Žabovřesky Brno
15:02:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
15:03:00 Fiala Jan BBM7205 8636192 C BETA URSUS Orienteering
15:04:00 Luštický Martin TUR8700 8656588 C OOB TJ Turnov
15:05:00 Zelenin Anatoly 71D9300 8644833 USV TU Dresden
15:06:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
15:07:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
15:08:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
15:09:00 Panchártek Jan PHK8802 8627109 C OK 99 Hradec Králové
15:10:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R OK Slavia Hradec Králové
15:11:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:12:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
15:13:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 C KOS TJ Tesla Brno
15:14:00 Přibyl Bronislav TZL8603 8660547 C SKOB Zlín
15:15:00 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:16:00 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
15:17:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
15:18:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
15:19:00 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden
15:20:00 Hledík Jakub CHT9501 8660518 C OOB SK Chrast
15:21:00 Olunczek Andrej 71D0000 8400051 USV TU Dresden
15:22:00 Glonek Jakub AOP9602 8656521 R Orientační Běh Opava
15:23:00 Hruška Jakub ZBM9515 8660404 C SK Žabovřesky Brno
15:24:00 Henek Michal RBK8605 8660528 C SK Radioklub Blansko
15:25:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
15:26:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
15:27:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
15:28:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
15:29:00 Pauser Jakob 32A 8021194 HSV OL Wiener Neustadt
15:30:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:31:00 Mikel David TZL9703 7208084 C SKOB Zlín
15:32:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
15:33:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
15:34:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
15:35:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
15:36:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R SK Žabovřesky Brno

H21B 2.20 km, 58 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:47:00 Deml Tomáš LPU9502 8660534 C OK Lokomotiva Pardubice
14:48:00 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
14:49:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
14:50:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
14:51:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
14:52:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
14:53:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C Oddíl OB Kotlářka
14:54:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
14:55:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 C OB Vizovice
14:56:00 Fiala Petr LPU8701 7201198 C OK Lokomotiva Pardubice
14:57:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
14:58:00 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
14:59:00 Klaška Pavel DKP9301 8080821 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:01:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
15:02:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
15:03:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
15:04:00 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
15:05:00 Klusáček Radim BOR7710 8516 C OK Jiskra Nový Bor
15:07:00 Žanda Matěj CTB9201 53200 C SK OB Chotěboř
15:08:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
15:09:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
15:10:00 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:11:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:12:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
15:13:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
15:14:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:15:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
15:16:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
15:17:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
15:18:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:19:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno

H21C 1.80 km, 26 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:35:00 Zimmermann Martin KRE9301 428720 C OOB TJ Sokol Křemže
14:36:00 Němeček Jan KAM9300 52282 C OK Kamenice
14:37:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C SKOB Roudnice nad Labem
14:38:00 Dadák Michal LCE9003 301552 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:39:00 Hudeček Petr KTA9201 8655469 C SK Kotnov Tábor
14:40:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C OOB Třebíč
14:41:00 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C OB Říčany
14:42:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
14:43:00 Markos Athanasios 24Z9300 438643 nereg ROZ
14:44:00 Krška Vojtěch VCB8901 2080931 C OB České Budějovice
14:45:00 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
14:46:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
14:47:00 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka
14:48:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Žabovřesky Brno
14:49:00 Bek Ondřej CHA9904 2049592 B OK Chrastava

H35 2.40 km, 68 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
14:16:00 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
14:17:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C SK Žabovřesky Brno
14:18:00 Machar Pavel DKP7903 888632 C Oddíl OB Kotlářka
14:19:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
14:20:00 Hronza Jan DOR7800 2067308 C OK Dobříš
14:21:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:22:00 Hodač Karel JPV7927 52595 C Oddíl OS SK Prostějov
14:23:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
14:24:00 Horyna Roman LCE7602 8662435 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:25:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
14:26:00 Janata Martin DKP8306 8080824 C Oddíl OB Kotlářka
14:27:00 Martan Jiří VLI7300 8660509 C Slavia Liberec orienteering
14:28:00 Videcky Jan 24A8200 2019566 Bayside Kangaroos
14:29:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
14:31:00 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C Oddíl OB Kotlářka
14:32:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
14:33:00 Koblížek Kamil KUO8001 8660546 C KOB Ústí nad Orlicí
14:34:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
14:36:00 Kučera Pavel DOR7101 2044897 C OK Dobříš
14:37:00 Slabý Jan ZHR7900 7300187 C TJ Zhoř
14:38:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
14:39:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660424 C SK Žabovřesky Brno
14:40:00 Otrusina Jiří JPV8201 8660558 C Oddíl OS SK Prostějov
14:41:00 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
14:42:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
14:43:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
14:44:00 Koča Jaroslav ZBM8206 8660433 C SK Žabovřesky Brno
14:45:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering

H40 2.20 km, 64 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Svoboda Jiří ROZ7500 8069069 C OK Roztoky
14:16:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
14:17:00 Kalous Vladislav EKP7702 8655417 C VŠTJ Ekonom Praha
14:18:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C Originální Vivalín Team Kadaň
14:19:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
14:20:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
14:21:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
14:22:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
14:23:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
14:24:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
14:25:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
14:26:00 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
14:27:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
14:28:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
14:29:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
14:30:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
14:32:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
14:33:00 Matějů Michal VLI7702 8627111 C Slavia Liberec orienteering
14:34:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
14:35:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
14:36:00 Komárek Arnošt SJH7702 981817 C SJH Jindřichův Hradec
14:37:00 Gregor Petr RUZ7500 8654910 C TJ Růžená
14:38:00 Ehl Jiří TBM7701 8654918 C KOS TJ Tesla Brno
14:40:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
14:41:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
14:42:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
14:43:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
14:44:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
14:45:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
14:46:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
14:47:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
14:48:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc

H45 2.20 km, 64 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:50:00 Arnošt Kamil VSP7301 8660506 C USK Praha
14:51:00 Vrána Jan UOL7300 8655427 C SOB Olomouc
14:52:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
14:53:00 Kabát Jan EKP6912 8636797 C VŠTJ Ekonom Praha
14:54:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C OK Lokomotiva Plzeň
14:56:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
14:57:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
14:58:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
14:59:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
15:00:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
15:01:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
15:02:00 Féder Medard LCE7311 7201804 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:03:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
15:05:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
15:06:00 Blaha Ondřej EKP7002 8660554 C VŠTJ Ekonom Praha
15:07:00 Kalousek Jiří DKP6901 8080822 C Oddíl OB Kotlářka
15:08:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
15:09:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C KOS Slavia Plzeň
15:10:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
15:11:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:12:00 Vališ Jan LPU7104 8660550 C OK Lokomotiva Pardubice
15:13:00 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:14:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
15:15:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
15:16:00 Chaloupský David PHK7103 8656658 C OK 99 Hradec Králové
15:17:00 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
15:18:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
15:19:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
15:20:00 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C KČT Aš
15:21:00 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C OK Kamenice
15:22:00 Vébr Radek HAV7103 515066 C OB Havířov
15:24:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
15:25:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C Orientační Běh Opava
15:26:00 Venhoda Milan SJI7104 8660526 C OK Jihlava
15:27:00 Šimša Jaromír MFP7100 8656743 C Matfyz Praha
15:28:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
15:29:00 Chupek Jozef VZA7102 7204980 Slávia ŽU Žilina
15:30:00 Kaufmann Torsten 71D7100 8644830 USV TU Dresden
15:31:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
15:32:00 Škácha Michal KAM7102 8660512 C OK Kamenice
15:33:00 Žejdlík Michal LTP7001 8660551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:34:00 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:35:00 Jandera Tomáš SOB7300 8660505 C SOBSA
15:36:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8660555 C OK Jihlava
15:37:00 De Heij Michel RIC6900 443080 C OB Říčany
15:38:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
15:39:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga

H50 2.10 km, 54 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
14:16:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
14:17:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656686 C Orientační Běh Opava
14:18:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
14:19:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
14:20:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
14:21:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
14:22:00 Karvánek Petr BOR6600 8421842 C OK Jiskra Nový Bor
14:23:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
14:24:00 Šimek Roman UOL6503 8655425 C SOB Olomouc
14:25:00 Kopečný Mojmír TAP6402 232200 C KOB Tretra Praha
14:26:00 Ševčík Marek PCB6701 7200379 C SKP České Budějovice
14:27:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
14:28:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:29:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
14:30:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
14:31:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C VŠTJ Ekonom Praha
14:32:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
14:33:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
14:35:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 1302798 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:36:00 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
14:37:00 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:38:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
14:39:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
14:40:00 Stárek Filip TUR6602 8218 C OOB TJ Turnov
14:41:00 Illner Jakub DKP6601 8080819 C Oddíl OB Kotlářka
14:42:00 Zelenin Andrej 29D6600 1399080 USG Chemnitz
14:43:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
14:45:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
14:46:00 Novotný Milan PHK6502 8660565 C OK 99 Hradec Králové
14:47:00 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
14:48:00 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
14:49:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
14:50:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
14:51:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681629 C SK Praga
14:52:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
14:53:00 Šmelík Juraj LCE6603 8228888 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:54:00 Barcík Peter AOP6601 8656700 C Orientační Běh Opava
14:55:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
14:56:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
14:57:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
14:58:00 Vandas Luděk VAM6601 8660541 C OOB Vamberk
14:59:00 Gajda Jan VSP6801 515108 C USK Praha

H55 2.10 km, 54 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
15:02:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:03:00 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
15:04:00 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
15:05:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
15:06:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
15:07:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:08:00 Nieke Hagen 71D6300 8170663 USV TU Dresden
15:09:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
15:11:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
15:12:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
15:13:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
15:14:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
15:15:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C OK Doksy
15:16:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
15:17:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
15:18:00 Švarc Jiří TUR6204 8656556 C OOB TJ Turnov
15:19:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
15:20:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C KOS TJ Tesla Brno
15:21:00 Ledvina Tomáš NNN02 2019567 Neregistrovaní
15:22:00 Hošek Lubomír VCB6101 1401041 C OB České Budějovice
15:23:00 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C TJ Loko Liberec
15:24:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
15:25:00 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
15:27:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
15:28:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
15:29:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
15:30:00 Němeček Jan VSP6201 8660549 C USK Praha
15:31:00 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
15:32:00 Koucký Roman EKP6301 8659405 C VŠTJ Ekonom Praha
15:33:00 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
15:34:00 Petr Josef VLI6300 8287 C Slavia Liberec orienteering
15:35:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
15:36:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
15:37:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
15:38:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering
15:39:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
15:40:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
15:41:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
15:42:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
15:43:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov

H60 2.00 km, 34 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:51:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
14:52:00 Zenker Norbert 71D5801 8644831 USV TU Dresden
14:53:00 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
14:54:00 Šomvársky Ján NNN5500 232173 Neregistrovaní
14:55:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
14:56:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
14:57:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
14:58:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
14:59:00 Strachota Jaroslav ASU5600 8655376 C Magnus Orienteering
15:00:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C SOBSA
15:01:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
15:02:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
15:03:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
15:04:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
15:05:00 Gawel Jiří JBM5700 301272 JG Sport
15:06:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
15:07:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
15:08:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
15:09:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
15:10:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
15:11:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
15:12:00 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
15:13:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
15:14:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
15:15:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
15:16:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové

H65 1.90 km, 44 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:18:00 Conrad Helmut 71D4000 8501901 USV TU Dresden
15:19:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
15:20:00 Procházka Jan TBM4907 320135 C KOS TJ Tesla Brno
15:21:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
15:22:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:23:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
15:24:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
15:25:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
15:26:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
15:27:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
15:28:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
15:29:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
15:30:00 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
15:31:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 8654884 C TJ Růžená
15:32:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
15:33:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
15:34:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
15:36:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:38:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
15:39:00 Zabloudil Pavel TBM5003 53256 C KOS TJ Tesla Brno
15:40:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
15:41:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
15:42:00 Hickethier Manfred VLI5201 8629105 C Slavia Liberec orienteering
15:43:00 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
15:44:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka

H70 1.80 km, 38 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:09:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:10:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
15:11:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
15:12:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:13:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
15:14:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
15:15:00 Böhm Eduard 17A4800 1480913 ASKÖ Salzburg/Henndorf
15:16:00 Rychtecký Josef VCB4801 7206533 C OB České Budějovice
15:17:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
15:19:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
15:20:00 Koč Zdeněk MKP4700 8654915 C SK GORDIC Praha Kačerov
15:21:00 Gurka Jiří TUV4601 7770011 C SOK TJ Turnov

H75 1.60 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:36:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
14:37:00 Frey Jaromír ONO4100 8655488 C SKOB Ostrov
14:38:00 Šmelík Ĺudo LCE4301 2104604 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:39:00 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:40:00 Sklenář Jan MLA4201 8656638 C MLOK Mariánské Lázně
14:41:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
14:42:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec

H80 1.60 km, 34 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:44:00 Semorád Miloš SCP3300 49404 C OK Sparta Praha
14:46:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
14:47:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
14:48:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor

P 1.90 km, 24 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:15:00 Barborská Veronika SOB0551 232723 SOBSA
14:15:00 Barborská Mariana SOB0851 2019568 SOBSA
14:15:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
14:15:00 Slavíček Václav JHB7700 2106726 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:15:00 Soukup Radomír TZL6666 0 SKOB Zlín
14:15:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 0 C SKOB Zlín
14:15:00 Kolařík Petr 6IX9200 887941 Velkomoravský klub Uherské Hradiště
14:15:00 Fiala Jan AOP8800 8810 C Orientační Běh Opava
14:15:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
14:15:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
14:15:00 Kubák Martin SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
14:15:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
14:15:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
14:15:00 Kotek Matěj VTA1101 2116455 C SC vebr-sport
14:15:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:15:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
14:15:00 Zimmermannová Milena KRE6851 416244 C OOB TJ Sokol Křemže
14:15:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
14:15:00 Kršková Lenka VCB8851 232351 C OB České Budějovice
14:15:00 Schnablová Renáta RIC7854 2085562 C OB Říčany
14:15:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany
14:15:00 Funda Jiří API9301 331523 C OK Andante Písek
14:15:00 Fundová Veronika API8951 232326 C OK Andante Písek
14:15:00 Funda Jiří API6401 2102854 C OK Andante Písek
14:15:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
14:15:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
14:15:00 Pobuda Jan SJH0603 436450 C SJH Jindřichův Hradec
14:15:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
14:15:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
14:15:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
14:15:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov