Logo

Startovka závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
17.10.2021
Místo konání:
Záluží u Plzně – louka u sportovního areálu V Luhu
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
1 : 10 000, e=5 m, formát A4, stav srpen 2021, Pretex
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Staňková Marcela - R1
Stavitel tratí:
Richtr Aleš - R1
JURY:
Kurfürst Pavel, Plochová Dominika, Kašková Kateřina
Kategorie:
D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    

D14B 3.35 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 1458 Vakant 0 Vakant
10:33:00 1459 Vakant 0 Vakant
10:35:00 1460 Vakant 0 Vakant
10:37:00 1461 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
10:39:00 1462 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 1463 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A OK Jihlava
10:43:00 1464 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
10:45:00 1465 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:47:00 1466 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
10:49:00 1467 Houžvičková Daniela TUR0751 8104471 B OOB TJ Turnov
10:51:00 1468 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:53:00 1469 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:55:00 1470 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 1471 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
10:59:00 1472 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 1473 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:03:00 1474 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B Team Jizerky
11:05:00 1475 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
11:07:00 1476 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 1477 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
11:11:00 1478 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 1479 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
11:15:00 1480 Kropáčová Zuzana KRL0754 8003638 B Kometa Kralovice
11:17:00 1481 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:19:00 1482 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
11:21:00 1483 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
11:23:00 1484 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C OK Chrastava
11:25:00 1485 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B USK Praha
11:27:00 1486 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
11:29:00 1487 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 B KOB Tretra Praha
11:31:00 1488 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:33:00 1489 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 1490 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
11:37:00 1491 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:39:00 1492 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
11:41:00 1493 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 1494 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice
11:45:00 1495 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
11:47:00 1496 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
11:49:00 1497 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
11:51:00 1498 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
11:53:00 1499 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
11:55:00 1500 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
11:57:00 1501 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C SKOB Ostrov
11:59:00 1502 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 1503 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 1504 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
12:05:00 1505 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
12:07:00 1506 Kadlecová Barbora VPM0750 434819 C KOS Slavia Plzeň
12:09:00 1507 Šestáková Johana VLI0853 8119509 B Slavia Liberec orienteering
12:11:00 1508 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 1509 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B KOS Slavia Plzeň
12:15:00 1510 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
12:17:00 1511 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
12:19:00 1512 Pokorná Anežka KRL0757 8013942 B Kometa Kralovice
12:21:00 1513 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
12:23:00 1514 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:25:00 1515 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga

D16A 3.45 km, 110 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 451 Vakant 0 Vakant
10:03:00 452 Vakant 0 Vakant
10:05:00 453 Vakant 0 Vakant
10:07:00 454 Kopecká Martina PHK0555 7210231 A OK 99 Hradec Králové
10:09:00 455 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 456 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
10:13:00 457 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C SK Žabovřesky Brno
10:15:00 458 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 459 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:19:00 460 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
10:21:00 461 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
10:23:00 462 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
10:25:00 463 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
10:27:00 464 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
10:29:00 465 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
10:31:00 466 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 467 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
10:35:00 468 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 469 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
10:39:00 470 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A OOB SK Chrast
10:41:00 471 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
10:43:00 472 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
10:45:00 473 Holíková Simona ONO0553 8660587 A SKOB Ostrov
10:47:00 474 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
10:49:00 475 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:51:00 476 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
10:53:00 477 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 478 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A Slavia Liberec orienteering
10:57:00 479 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
10:59:00 480 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A OK 99 Hradec Králové
11:01:00 481 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 482 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 483 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:07:00 484 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 485 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:11:00 486 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:13:00 487 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
11:15:00 488 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:17:00 489 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
11:19:00 490 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
11:21:00 491 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
11:23:00 492 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 493 Beránková Šárka VPM0551 8516419 A KOS Slavia Plzeň
11:27:00 494 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
11:29:00 495 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 496 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
11:33:00 497 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
11:35:00 498 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 A SOB Olomouc
11:37:00 499 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov

D16B 2.98 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 1516 Vakant 0 Vakant
11:33:00 1517 Vakant 0 Vakant
11:35:00 1518 Dvořáková Veronika PGP0659 8667539 B SK Praga
11:37:00 1519 Horáčková Michaela DKP0551 2111746 B Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 1520 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
11:41:00 1521 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
11:43:00 1522 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B Kometa Kralovice
11:45:00 1523 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
11:47:00 1524 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice
11:49:00 1525 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Žabovřesky Brno
11:51:00 1526 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 1527 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
11:55:00 1528 Králová Lucie KRL0658 8075698 C Kometa Kralovice
11:57:00 1529 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 B OB SK Zvole
11:59:00 1530 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
12:01:00 1531 Pekárková Bára ONO0655 8022619 B SKOB Ostrov
12:03:00 1532 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:05:00 1533 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
12:07:00 1534 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
12:09:00 1535 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
12:11:00 1536 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
12:13:00 1537 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
12:15:00 1538 Halámková Jana ONO0657 1428926 B SKOB Ostrov
12:17:00 1539 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
12:19:00 1540 Vlachová Adéla KRL0551 8075700 B Kometa Kralovice

D18A 3.49 km, 130 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 356 Vakant 0 Vakant
10:17:00 357 Vakant 0 Vakant
10:19:00 358 Vakant 0 Vakant
10:21:00 359 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 360 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
10:25:00 361 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B Oddíl OB Kotlářka
10:27:00 362 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
10:29:00 363 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 364 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
10:33:00 365 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 366 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
10:37:00 367 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 368 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
10:41:00 369 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
10:43:00 370 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 371 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
10:47:00 372 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
10:49:00 373 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 374 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A KOB Tretra Praha
10:53:00 375 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:00 376 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
10:57:00 377 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:59:00 378 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
11:01:00 379 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 380 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
11:05:00 381 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
11:07:00 382 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
11:09:00 383 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 384 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A OK 99 Hradec Králové
11:13:00 385 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany
11:15:00 386 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
11:17:00 387 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
11:19:00 388 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
11:21:00 389 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. brněnská
11:23:00 390 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
11:25:00 391 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
11:27:00 392 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
11:29:00 393 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:31:00 394 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
11:33:00 395 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
11:35:00 396 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
11:37:00 397 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 398 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
11:41:00 399 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole

D18B 3.12 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 1541 Vakant 0 Vakant
11:00:00 1542 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
11:02:00 1543 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
11:04:00 1544 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:06:00 1545 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 C KOB Kladno
11:08:00 1546 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
11:10:00 1547 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
11:12:00 1548 Brožková Kateřina JJN0450 8670794 B Team Jizerky
11:14:00 1549 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
11:16:00 1550 Dvořáková Karla SKV0454 9005143 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:18:00 1551 Tomášková Linda TAP0455 2134349 B KOB Tretra Praha
11:20:00 1552 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
11:22:00 1553 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov

D20A 3.59 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 251 Vakant 0 Vakant
10:35:00 252 Vakant 0 Vakant
10:37:00 253 Vakant 0 Vakant
10:39:00 254 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
10:41:00 255 Sanna Karin DKP0250 8240702 A Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 256 Doubková Emma PGP0154 7207774 C SK Praga
10:45:00 257 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 E SK Žabovřesky Brno
10:47:00 258 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R OK SILESIA
10:49:00 259 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 260 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 261 Kalousková Marie DKP0151 8030301 A Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 262 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
10:57:00 263 Pekařová Jana TUR0252 8660909 R OOB TJ Turnov
10:59:00 264 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 265 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R OOB TJ Turnov
11:03:00 266 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
11:05:00 267 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 R OK 99 Hradec Králové
11:07:00 268 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E OK Kamenice
11:09:00 269 Nováková Světlana NPA0151 8013845 A SK LOB Nová Paka
11:11:00 270 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:00 271 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R Team Jizerky
11:15:00 272 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 A OK Doksy
11:17:00 273 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A Team Jizerky
11:19:00 274 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
11:21:00 275 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00 276 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:25:00 277 Horáková Barbora VSP0150 8670797 R USK Praha
11:27:00 278 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
11:29:00 279 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
11:31:00 280 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
11:33:00 281 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 282 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 A OOB TJ Turnov
11:37:00 283 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 284 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
11:41:00 285 Marková Ema SSU0252 8655379 A SK Severka Šumperk
11:43:00 286 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:45:00 287 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 R OOB TJ Turnov
11:47:00 288 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky

D20B 2.35 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 1554 Vakant 0 Vakant
12:17:00 1555 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky
12:19:00 1556 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
12:21:00 1557 Nedomlelová Lucie JJN0250 8662718 C Team Jizerky
12:23:00 1558 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 1559 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B KOB Kladno
12:27:00 1560 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 1561 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
12:31:00 1562 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

D21E 4.73 km, 150 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 101 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:02:00 102 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
10:04:00 103 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
10:06:00 104 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
10:08:00 105 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 106 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
10:12:00 107 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R SKOB Zlín
10:14:00 108 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 109 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 110 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
10:20:00 111 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
10:22:00 112 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 113 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 114 Opálková Martina TBM0056 8659381 R KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 115 Kabáthová Eva LCE8966 8660368 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 116 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 117 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
10:34:00 118 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
10:36:00 119 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 120 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
10:40:00 121 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
10:42:00 122 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
10:44:00 123 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
10:46:00 124 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 125 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
10:50:00 126 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
10:52:00 127 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
10:54:00 128 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C K.O.B. Choceň
10:56:00 129 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
10:58:00 130 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
11:00:00 131 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 132 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 133 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno

D21A 3.55 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1346 Vakant 0 Vakant
10:03:00 1347 Vakant 0 Vakant
10:05:00 1348 Vakant 0 Vakant
10:07:00 1349 Hanáková Magda KRL9651 8075695 C Kometa Kralovice
10:09:00 1350 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 C SK OK 24 Praha
10:11:00 1351 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 1352 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
10:15:00 1353 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
10:17:00 1354 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 1355 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R OK Kamenice
10:21:00 1356 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
10:23:00 1357 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C OK Jihlava
10:25:00 1358 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
10:27:00 1359 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
10:29:00 1360 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
10:31:00 1361 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
10:33:00 1362 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
10:35:00 1363 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
10:37:00 1364 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
10:39:00 1365 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
10:41:00 1366 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:43:00 1367 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:45:00 1368 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:47:00 1369 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
10:49:00 1370 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 1371 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:53:00 1372 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
10:55:00 1373 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
10:57:00 1374 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
10:59:00 1375 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C TJ Sokol Troja
11:01:00 1376 Fořtová Johana 0020001 0 FortMedica
11:03:00 1377 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:05:00 1378 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 1379 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 C Kometa Kralovice
11:09:00 1380 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R OK Doksy
11:11:00 1381 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Žabovřesky Brno
11:13:00 1382 Riby Rose DOK0052 8662288 C OK Doksy

D21C 2.60 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 1563 Vakant 0 Vakant
11:32:00 1564 Vojta Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C K.O.B. Choceň
11:34:00 1565 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:36:00 1566 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:38:00 1567 Špičáková Karolina 0030001 2088156 0
11:40:00 1568 Oľhavová Hana PGP9163 416555 C SK Praga
11:42:00 1569 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 1570 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
11:46:00 1571 Tichá Jana KNC9250 8033273 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:48:00 1572 Žandová Monika SKV8751 2085621 C TJ Slovan Karlovy Vary

D35B 3.62 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1573 Vakant 0 Vakant
10:03:00 1574 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:05:00 1575 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
10:07:00 1576 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole

D40B 3.51 km, 100 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 1577 Vakant 0 Vakant
11:11:00 1578 Vakant 0 Vakant
11:13:00 1579 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:15:00 1580 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 1581 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:19:00 1582 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
11:21:00 1583 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 1584 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 1585 Savičová Gabriela SKV7952 8660525 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:27:00 1586 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
11:29:00 1587 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 1588 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
11:33:00 1589 Lipenská Eva CHA7951 8116792 C OK Chrastava
11:35:00 1590 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:37:00 1591 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
11:39:00 1592 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
11:41:00 1593 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:43:00 1594 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
11:45:00 1595 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:47:00 1596 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:49:00 1597 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
11:51:00 1598 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
11:53:00 1599 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C SOK TJ Turnov

D45B 3.32 km, 80 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 1600 Vakant 0 Vakant
10:34:00 1601 Vakant 0 Vakant
10:36:00 1602 Vakant 0 Vakant
10:38:00 1603 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 1604 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C Orientační sporty Písek
10:42:00 1605 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
10:44:00 1606 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 1607 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 1608 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
10:50:00 1609 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
10:52:00 1610 Smolková Alena OKP6452 53567 C SK OK 24 Praha
10:54:00 1611 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:56:00 1612 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
10:58:00 1613 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:00:00 1614 Kubecová Jana STB7399 1417131 C TJ Stadion Nový Bor
11:02:00 1615 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
11:04:00 1616 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
11:06:00 1617 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:08:00 1618 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
11:10:00 1619 Tučková Monika BOR7650 8421843 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 1620 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:14:00 1621 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
11:16:00 1622 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 1623 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
11:20:00 1624 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C Slavia Liberec orienteering
11:22:00 1625 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
11:24:00 1626 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:26:00 1627 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
11:28:00 1628 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 1629 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 1630 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec

D50B 3.11 km, 60 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:56:00 1631 Vakant 0 Vakant
11:58:00 1632 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1633 Furuczová Jelka ZAK7150 8000989 C OK Netopýr Zákupy
12:02:00 1634 Lisá Monika ONO6750 8660918 C SKOB Ostrov
12:04:00 1635 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
12:06:00 1636 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
12:08:00 1637 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
12:10:00 1638 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
12:12:00 1639 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
12:14:00 1640 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
12:16:00 1641 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:18:00 1642 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
12:20:00 1643 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:22:00 1644 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 1645 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
12:26:00 1646 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
12:28:00 1647 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
12:30:00 1648 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně

D55B 2.84 km, 100 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 1649 Vakant 0 Vakant
10:41:00 1650 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
10:43:00 1651 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:45:00 1652 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 1653 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
10:49:00 1654 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:51:00 1655 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:53:00 1656 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 1657 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:57:00 1658 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:59:00 1659 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:01:00 1660 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor

D60B 2.60 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1661 Vakant 0 Vakant
10:02:00 1662 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha
10:04:00 1663 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
10:06:00 1664 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:08:00 1665 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:10:00 1666 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
10:12:00 1667 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.

D65B 2.35 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 1668 Vakant 0 Vakant
11:43:00 1669 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:45:00 1670 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:47:00 1671 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:49:00 1672 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
11:51:00 1673 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
11:53:00 1674 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:55:00 1675 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha

D70B 2.06 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1676 Vakant 0 Vakant
10:02:00 1677 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
10:04:00 1678 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
10:06:00 1679 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C OOB Aš
10:08:00 1680 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 1681 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha

H14B 4.02 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 1682 Vakant 0 Vakant
10:30:00 1683 Vakant 0 Vakant
10:32:00 1684 Vakant 0 Vakant
10:34:00 1685 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
10:36:00 1686 Engel Adam DKP0910 2141934 B Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 1687 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
10:40:00 1688 Skripnik Matouš FSP0800 8116721 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:42:00 1689 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
10:44:00 1690 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 1691 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
10:48:00 1692 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
10:50:00 1693 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C SKOB Ostrov
10:52:00 1694 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč
10:54:00 1695 Lamač František TUR0901 8014470 B OOB TJ Turnov
10:56:00 1696 Skácel Jan VLI0901 8663205 B Slavia Liberec orienteering
10:58:00 1697 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
11:00:00 1698 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
11:02:00 1699 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:04:00 1700 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
11:06:00 1701 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
11:08:00 1702 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 1703 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
11:12:00 1704 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 1705 Zápotocký Jiří SLA0800 7300545 B SKOB Slaný
11:16:00 1706 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
11:18:00 1707 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A OK Lokomotiva Plzeň
11:20:00 1708 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 1709 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:24:00 1710 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 1711 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:28:00 1712 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
11:30:00 1713 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 1714 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
11:34:00 1715 Štěrba Lukáš SKV1001 8013923 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:36:00 1716 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
11:38:00 1717 Horáček Martin DKP0802 8044382 B Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 1718 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
11:42:00 1719 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:44:00 1720 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 1721 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
11:48:00 1722 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
11:50:00 1723 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
11:52:00 1724 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 1725 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
11:56:00 1726 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
11:58:00 1727 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
12:00:00 1728 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 1729 Pícl Kryštof VPM0800 1494 C KOS Slavia Plzeň
12:04:00 1730 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
12:06:00 1731 Krs Jakub VPM0801 8014479 C KOS Slavia Plzeň
12:08:00 1732 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 1733 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
12:12:00 1734 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B KOS Slavia Plzeň
12:14:00 1735 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 1736 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
12:18:00 1737 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
12:20:00 1738 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
12:22:00 1739 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
12:24:00 1740 Materna Josef VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
12:26:00 1741 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
12:28:00 1742 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H16A 4.22 km, 150 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 401 Vakant 0 Vakant
10:02:00 402 Vakant 0 Vakant
10:04:00 403 Vakant 0 Vakant
10:06:00 404 Huleja Martin TZL0604 8000604 A SKOB Zlín
10:08:00 405 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:10:00 406 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A OK Jihlava
10:12:00 407 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Žabovřesky Brno
10:14:00 408 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
10:16:00 409 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
10:18:00 410 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
10:20:00 411 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
10:22:00 412 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
10:24:00 413 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
10:26:00 414 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
10:28:00 415 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 416 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
10:32:00 417 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 418 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
10:36:00 419 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
10:38:00 420 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
10:40:00 421 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
10:42:00 422 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
10:44:00 423 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
10:46:00 424 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 425 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 426 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
10:52:00 427 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
10:54:00 428 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
10:56:00 429 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 430 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 431 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:02:00 432 Pernička Václav TZL0602 7207028 A SKOB Zlín
11:04:00 433 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
11:06:00 434 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
11:08:00 435 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
11:10:00 436 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A OK Lokomotiva Plzeň
11:12:00 437 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
11:14:00 438 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
11:16:00 439 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
11:18:00 440 Sobotka Ivo OPI0600 8226381 A Orientační sporty Písek
11:20:00 441 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 442 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
11:24:00 443 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 444 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
11:28:00 445 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
11:30:00 446 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
11:32:00 447 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
11:34:00 448 Borunský Matěj AOP0600 8000243 A Orientační Běh Opava
11:36:00 449 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko

H16B 3.53 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 1743 Vakant 0 Vakant
11:23:00 1744 Vakant 0 Vakant
11:25:00 1745 Vakant 0 Vakant
11:27:00 1746 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
11:29:00 1747 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
11:31:00 1748 Městka Václav VSP0600 8028854 A USK Praha
11:33:00 1749 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 1750 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:37:00 1751 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 B KOS Slavia Plzeň
11:39:00 1752 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
11:41:00 1753 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
11:43:00 1754 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
11:45:00 1755 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 1756 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
11:49:00 1757 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
11:51:00 1758 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
11:53:00 1759 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
11:55:00 1760 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
11:57:00 1761 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
11:59:00 1762 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
12:01:00 1763 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 1764 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 1765 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
12:07:00 1766 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
12:09:00 1767 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
12:11:00 1768 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 1769 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:15:00 1770 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:17:00 1771 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha

H18A 4.26 km, 130 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 353 Vakant 0 Vakant
10:02:00 354 Vakant 0 Vakant
10:04:00 355 Vakant 0 Vakant
10:06:00 301 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 302 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
10:10:00 303 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 A OK SILESIA
10:12:00 304 Valík Adam AOP0301 8648578 A Orientační Běh Opava
10:14:00 305 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A TJ TŽ Třinec
10:16:00 306 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A OK 99 Hradec Králové
10:18:00 307 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
10:20:00 308 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
10:22:00 309 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
10:24:00 310 Racek Josef ZBM0400 8663130 A SK Žabovřesky Brno
10:26:00 311 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
10:28:00 312 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 R OK 99 Hradec Králové
10:30:00 313 Karásek František PLU0301 8061407 A TJ SOKOL Plumlov
10:32:00 314 Donda Jiří ONO0403 8032771 A SKOB Ostrov
10:34:00 315 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
10:36:00 316 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 317 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 318 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
10:42:00 319 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 320 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
10:46:00 321 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
10:48:00 322 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 323 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
10:52:00 324 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A OK Dobříš
10:54:00 325 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 326 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 327 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
11:00:00 328 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 329 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
11:04:00 330 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 331 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
11:08:00 332 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:10:00 333 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
11:12:00 334 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
11:14:00 335 Čech Vít AOP0302 8004316 R Orientační Běh Opava
11:16:00 336 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 337 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 338 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 339 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
11:24:00 340 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
11:26:00 341 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
11:28:00 342 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
11:30:00 343 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 344 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
11:34:00 345 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 346 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
11:38:00 347 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A Team Jizerky
11:40:00 348 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 349 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 350 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:46:00 351 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
11:48:00 352 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H18B 3.36 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 1772 Vakant 0 Vakant
11:55:00 1773 Vakant 0 Vakant
11:57:00 1774 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
11:59:00 1775 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B KOB Tretra Praha
12:01:00 1776 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:03:00 1777 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B OK Lokomotiva Plzeň
12:05:00 1778 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
12:07:00 1779 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:09:00 1780 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
12:11:00 1781 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
12:13:00 1782 Řehoř Vojta JJN0303 8662740 B Team Jizerky
12:15:00 1783 Milota Břetislav MLA0300 8116801 B MLOK Mariánské Lázně
12:17:00 1784 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
12:19:00 1785 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
12:21:00 1786 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
12:23:00 1787 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
12:25:00 1788 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
12:27:00 1789 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H20A 4.41 km, 140 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 201 Vakant 0 Vakant
10:02:00 202 Vakant 0 Vakant
10:04:00 203 Vakant 0 Vakant
10:06:00 204 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 205 Průša Kryštof VSP0102 2020707 B USK Praha
10:10:00 206 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 207 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Žabovřesky Brno
10:14:00 208 Kostka Jiří AOP0201 8012870 R Orientační Běh Opava
10:16:00 209 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
10:18:00 210 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R OOB TJ Turnov
10:20:00 211 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
10:22:00 212 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 213 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
10:26:00 214 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 215 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
10:30:00 216 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
10:32:00 217 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 218 Mencl Jan TUR0201 8461739 A OOB TJ Turnov
10:36:00 219 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
10:38:00 220 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R OK Doksy
10:40:00 221 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
10:42:00 222 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R K.O.B. Choceň
10:44:00 223 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
10:46:00 224 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 225 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
10:50:00 226 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 227 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
10:54:00 228 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 229 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 230 Kovařík Martin SIT0101 8655413 A OK SILESIA
11:00:00 231 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 R SK Žabovřesky Brno
11:02:00 232 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 A SOB Olomouc
11:04:00 233 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
11:06:00 234 Svoboda Radek STE0207 8022671 A SK SKI-OB Šternberk
11:08:00 235 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 236 Newiak Nick NEK0101 8109361 A Nejdek Orienteering

H20B 2.84 km, 100 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1790 Vakant 0 Vakant
10:03:00 1791 Wolf Vojtěch NEK0100 0 C Nejdek Orienteering
10:05:00 1792 Růta Matyáš JJN0102 8659386 B Team Jizerky
10:07:00 1793 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:09:00 1794 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 1795 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně

H21E 6.04 km, 200 m, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:03:00 2 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
10:05:00 3 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 4 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
10:09:00 5 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 6 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
10:13:00 7 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 8 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
10:17:00 9 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 10 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
10:21:00 11 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:23:00 12 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
10:25:00 13 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
10:27:00 14 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
10:29:00 15 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
10:31:00 16 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
10:33:00 17 Windsor Ben 15G9000 8190817 DRONGO
10:35:00 18 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 19 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
10:39:00 20 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
10:41:00 21 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
10:43:00 22 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
10:45:00 23 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
10:47:00 24 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 25 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
10:51:00 26 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
10:53:00 27 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 28 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:57:00 29 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
10:59:00 30 Schuster Marek SSU9303 8656758 E SK Severka Šumperk
11:01:00 31 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
11:03:00 32 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 33 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
11:07:00 34 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
11:09:00 35 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 36 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
11:13:00 37 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
11:15:00 38 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
11:17:00 39 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 40 Horvát Petr TBM9437 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 41 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga

H21A 5.12 km, 170 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1383 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
10:02:00 1384 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
10:04:00 1385 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB Tretra Praha
10:06:00 1386 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 1387 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
10:10:00 1388 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
10:12:00 1389 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:14:00 1390 Frýba Dominik SJI9702 8113526 C OK Jihlava
10:16:00 1391 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 1392 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
10:20:00 1393 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
10:22:00 1394 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
10:24:00 1395 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
10:26:00 1396 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:28:00 1397 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
10:30:00 1398 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C SK Praga
10:32:00 1399 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 1400 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
10:36:00 1401 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
10:38:00 1402 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:40:00 1403 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
10:42:00 1404 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 1405 Rajnošek Zdeněk KSU8506 8230285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 1406 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 1407 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:50:00 1408 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
10:52:00 1409 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
10:54:00 1410 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
10:56:00 1411 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 1412 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
11:00:00 1413 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 1414 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 1415 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
11:06:00 1416 Hošek Radim TAP8737 9998737 C KOB Tretra Praha
11:08:00 1417 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:10:00 1418 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 1419 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
11:14:00 1420 Mareš Vít BOR0000 8662363 C OK Jiskra Nový Bor
11:16:00 1421 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:18:00 1422 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
11:20:00 1423 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
11:22:00 1424 Macura Jan MLA9306 8109363 C MLOK Mariánské Lázně
11:24:00 1425 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 1426 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
11:28:00 1427 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 1428 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
11:32:00 1429 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
11:34:00 1430 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
11:36:00 1431 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
11:38:00 1432 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 1433 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
11:42:00 1434 Pova Ondřej KRL9304 8008295 C Kometa Kralovice
11:44:00 1435 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:46:00 1436 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
11:48:00 1437 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
11:50:00 1438 Axmann Šimon DKP8700 8080831 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 1439 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R OK Jiskra Nový Bor
11:54:00 1440 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
11:56:00 1441 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
11:58:00 1442 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 1443 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 1444 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
12:04:00 1445 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R Sportcentrum Jičín
12:06:00 1446 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
12:08:00 1447 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
12:10:00 1448 Beneš Miroslav PGP8108 8005143 C SK Praga
12:12:00 1449 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
12:14:00 1450 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
12:16:00 1451 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
12:18:00 1452 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
12:20:00 1453 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
12:22:00 1454 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
12:24:00 1455 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:26:00 1456 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
12:28:00 1457 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga

H21C 3.82 km, 140 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 1796 Vakant 0 Vakant
11:50:00 1797 Vakant 0 Vakant
11:52:00 1798 Vakant 0 Vakant
11:54:00 1799 Žákovec Jan KRL9505 8004041 C Kometa Kralovice
11:56:00 1800 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Team Jizerky
11:58:00 1801 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
12:00:00 1802 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
12:02:00 1803 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
12:04:00 1804 Valach Marek TAP9703 442844 C KOB Tretra Praha
12:06:00 1805 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C KOB Konice
12:08:00 1806 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
12:10:00 1807 Vojta Dominik CHC8701 7207886 C K.O.B. Choceň
12:12:00 1808 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
12:14:00 1809 Havlíček Tomáš KNC8700 8012061 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:16:00 1810 Melichar Petr LLI0001 8659416 C LOK-o Liberec
12:18:00 1811 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:20:00 1812 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga

H35B 4.37 km, 140 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1813 Vakant 0 Vakant
10:03:00 1814 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
10:05:00 1815 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
10:07:00 1816 Špičák Jan DKP8300 8004052 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 1817 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
10:11:00 1818 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 1819 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
10:15:00 1820 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
10:17:00 1821 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:19:00 1822 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
10:21:00 1823 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
10:23:00 1824 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 1825 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:27:00 1826 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha

H40B 4.22 km, 160 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 1827 Vakant 0 Vakant
10:33:00 1828 Vakant 0 Vakant
10:35:00 1829 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
10:37:00 1830 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C Matfyz Praha
10:39:00 1831 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:41:00 1832 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:43:00 1833 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:45:00 1834 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 1835 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
10:49:00 1836 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 1837 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C SKOB Ostrov
10:53:00 1838 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
10:55:00 1839 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:57:00 1840 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:59:00 1841 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 1842 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
11:03:00 1843 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 1844 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 1845 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:09:00 1846 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
11:11:00 1847 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
11:13:00 1848 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
11:15:00 1849 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
11:17:00 1850 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
11:19:00 1851 Lipenský Robert CHA7201 8116784 C OK Chrastava
11:21:00 1852 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 1853 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
11:25:00 1854 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary

H45B 3.92 km, 140 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 1855 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
11:13:00 1856 Vakant 0 Vakant
11:15:00 1857 Vakant 0 Vakant
11:17:00 1858 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
11:19:00 1859 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
11:21:00 1860 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
11:23:00 1861 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
11:25:00 1862 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
11:27:00 1863 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:29:00 1864 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
11:31:00 1865 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
11:33:00 1866 Kubát Tomáš RIC7503 8226407 C OB Říčany
11:35:00 1867 Štěp Adam PGP7407 2106876 C SK Praga
11:37:00 1868 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
11:39:00 1869 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C TJ SOKOL Plumlov
11:41:00 1870 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:43:00 1871 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
11:45:00 1872 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C OK Jilemnice
11:47:00 1873 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
11:49:00 1874 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
11:51:00 1875 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
11:53:00 1876 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
11:55:00 1877 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:57:00 1878 Haas Karel LPU7304 8014526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 1879 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:01:00 1880 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 1881 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:05:00 1882 Kolář Viktor SHK7300 8005126 C OK Slavia Hradec Králové
12:07:00 1883 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
12:09:00 1884 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 1885 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
12:13:00 1886 Vakant 0 Vakant
12:15:00 1887 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
12:17:00 1888 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 1889 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:21:00 1890 Leinweber Ctirad FSP7401 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:23:00 1891 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
12:25:00 1892 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor

H50B 3.82 km, 140 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 1893 Vakant 0 Vakant
10:48:00 1894 Vakant 0 Vakant
10:50:00 1895 Vakant 0 Vakant
10:52:00 1896 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:54:00 1897 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
10:56:00 1898 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
10:58:00 1899 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
11:00:00 1900 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 1901 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:04:00 1902 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 1903 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
11:08:00 1904 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 1905 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:12:00 1906 Černín Zbyněk 0040001 8653151 OLG Säuliamt
11:14:00 1907 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
11:16:00 1908 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
11:18:00 1909 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 1910 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:22:00 1911 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:24:00 1912 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C OK Netopýr Zákupy
11:26:00 1913 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 1914 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 1915 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:32:00 1916 Sanna Roberto DKP6703 8180967 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 1917 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 1918 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:38:00 1919 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
11:40:00 1920 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
11:42:00 1921 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň

H55B 3.62 km, 100 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:49:00 1922 Vakant 0 Vakant
11:51:00 1923 Vakant 0 Vakant
11:53:00 1924 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
11:55:00 1925 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
11:57:00 1926 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
11:59:00 1927 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 1928 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
12:03:00 1929 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
12:05:00 1930 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
12:07:00 1931 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
12:09:00 1932 Štěrba Jiří SKV6401 8226401 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:11:00 1933 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
12:13:00 1934 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
12:15:00 1935 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
12:17:00 1936 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
12:19:00 1937 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
12:21:00 1938 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
12:23:00 1939 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
12:25:00 1940 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
12:27:00 1941 Šimek Tomáš FSP6304 8014442 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H60B 3.36 km, 110 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 1942 Vakant 0 Vakant
11:31:00 1943 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:33:00 1944 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
11:35:00 1945 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
11:37:00 1946 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
11:39:00 1947 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:41:00 1948 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:43:00 1949 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:45:00 1950 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
11:47:00 1951 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
11:49:00 1952 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice

H65B 3.12 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 1953 Vakant 0 Vakant
10:22:00 1954 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 1955 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
10:26:00 1956 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:28:00 1957 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:30:00 1958 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
10:32:00 1959 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 1960 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
10:36:00 1961 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:38:00 1962 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 1963 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
10:42:00 1964 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 1965 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
10:46:00 1966 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:48:00 1967 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
10:50:00 1968 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha

H70B 2.84 km, 100 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 1973 Vakant 0 Vakant
10:21:00 1974 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
10:23:00 1975 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
10:25:00 1976 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
10:27:00 1977 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
10:29:00 1978 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
10:31:00 1979 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering

H75B 2.35 km, 60 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:59:00 1980 Vakant 0 Vakant
12:01:00 1981 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
12:03:00 1982 Otta Pavel JES4601 301666 C OK Rakovník
12:05:00 1983 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
12:07:00 1984 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
12:09:00 1985 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 1986 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno

H80B 2.06 km, 60 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 1969 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1970 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 1971 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
10:24:00 1972 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín