Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Krhanice, Dolní Požáry
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P3     T3     T6    
3.66 km, 110 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 120 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 120 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 120 Kč
LOU1253 Mičánková Thea SK Moravan Louňovice C 336701 120 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 120 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 120 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 120 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 120 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 120 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 120 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 120 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 120 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 120 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 120 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 120 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 1418764 120 Kč
2.33 km, 75 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 120 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 120 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 120 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 120 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 120 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 120 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 120 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 120 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 120 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 120 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 120 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 120 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 120 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 120 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 120 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 120 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 120 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 120 Kč
ROZ0952 Schuhmeierová Alena OK Roztoky C zapůjčit 160 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 120 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 120 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 120 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 120 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 120 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 8185 120 Kč
2.16 km, 75 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 120 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 120 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 8116775 120 Kč
DKP0865 Mušková Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 336785 120 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 120 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 120 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 120 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 120 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 120 Kč
KAM0755 Křečková Apolena OK Kamenice C 682648 120 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 120 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 120 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 120 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8116784 120 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 120 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 120 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 120 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 120 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 120 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 120 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 120 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 120 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 120 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 120 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 120 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 120 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 120 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 120 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 120 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 120 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 120 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 120 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 120 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 2073692 120 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 120 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 120 Kč
4.18 km, 160 m, 11 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 120 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 120 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 120 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 120 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 120 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8660538 120 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 120 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 120 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 8656743 120 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 120 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 120 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 120 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 2061855 120 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 120 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 120 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 120 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 120 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 120 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 120 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 120 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 8670477 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 8028827 120 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 120 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 120 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 120 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 120 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 120 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 120 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 120 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 120 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 120 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 120 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 120 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111781 120 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 120 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 120 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 120 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 120 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 120 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 120 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 120 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 120 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 120 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 120 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 120 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 120 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 120 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 2061812 120 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň B 9101182 120 Kč
4.66 km, 180 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 200 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 200 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 200 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 200 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 200 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 200 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 200 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 200 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 200 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 200 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 200 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 200 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 200 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 8660586 200 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 200 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 200 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 200 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 52284 200 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 200 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 200 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 200 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 200 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 200 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 200 Kč
BSO0351 Lillová Marie KOB Baník Sokolov C 8683 200 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 2129196 200 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 200 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 200 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 200 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 200 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 200 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 200 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 200 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 200 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 200 Kč
TAP0450 Linhartová Anna KOB Tretra Praha C 2148167 200 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 200 Kč
5.35 km, 205 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 200 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 200 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 8030301 200 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 200 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha B 2115749 200 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 200 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 8116773 200 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 200 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 200 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 200 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 200 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy B 51496 200 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 200 Kč
PGP0257 Titzová Adéla SK Praga B 2035748 200 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 200 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 200 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 200 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 200 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 200 Kč
BSO0152 Raková Eliška KOB Baník Sokolov C 8684 200 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 200 Kč
0230002 Mašatová Eliška 023 - Český Brod 425518 200 Kč
5.29 km, 225 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 200 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 200 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga B 2021848 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 200 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 200 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 200 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 200 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice A 7291299 200 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 200 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 200 Kč
8.88 km, 380 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 220 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 220 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 220 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 220 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 220 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 220 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 220 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 220 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 220 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 220 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 220 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 220 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 220 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 220 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 220 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 220 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 220 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 220 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 220 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 220 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 220 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 220 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 220 Kč
0110001 Pecoldová Pavlína 011 - Cookies & Pancakes 8631588 220 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 220 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 220 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8080815 330 Kč
5.74 km, 250 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 220 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 220 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 220 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 220 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 220 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 220 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 220 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 220 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 220 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 220 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 220 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 220 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 220 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 220 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 220 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 220 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 220 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 220 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 220 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 220 Kč
6.08 km, 230 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 200 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 200 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 200 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 200 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 200 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 200 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 200 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 200 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 200 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 200 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 8033228 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 200 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 200 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně 200 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 200 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 200 Kč
5.51 km, 210 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 200 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 200 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 200 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 200 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 200 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 200 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 200 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 200 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 200 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 200 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 200 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 200 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 200 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 200 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 200 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 200 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 200 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 200 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 200 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 200 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 200 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 200 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 200 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 200 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 200 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 200 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 200 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 200 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 200 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 200 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 200 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 200 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 200 Kč
5.25 km, 200 m, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 200 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 200 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 200 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 200 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 200 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 200 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 200 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 200 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 200 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 200 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 200 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 200 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 200 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 200 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 200 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 200 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 200 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 200 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 200 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 200 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 200 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 200 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 200 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 200 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 200 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 200 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 200 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 200 Kč
RIC7353 Riegelová Gabriela OB Říčany C 2096262 200 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 200 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 200 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 200 Kč
0230001 Mašatová Zora 023 - Český Brod 207870 200 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 300 Kč
4.67 km, 180 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 200 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 200 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 200 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 200 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 200 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 200 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 200 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 200 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 200 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 200 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 200 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 200 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 200 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 200 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 200 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 200 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 200 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 200 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 200 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 200 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 200 Kč
4.43 km, 155 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 200 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 200 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 200 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 200 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 200 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 200 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 200 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 200 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 200 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 200 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 200 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 200 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 200 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 200 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 200 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 200 Kč
3.89 km, 135 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 150 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 150 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 150 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 150 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 150 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 150 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 150 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 150 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 150 Kč
3.82 km, 120 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 150 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 150 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 150 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 150 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 150 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 150 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 150 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 150 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 150 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 150 Kč
2.66 km, 100 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 150 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 150 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 150 Kč
2.03 km, 60 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 150 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 150 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 150 Kč
3.66 km, 110 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 120 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 120 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 120 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 120 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 120 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 120 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 120 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 120 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 120 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 120 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 120 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 120 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 120 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 120 Kč
2.33 km, 75 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 120 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 120 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 120 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 120 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 120 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 232210 120 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 120 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 120 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 2127889 120 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 120 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 120 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk OOB Aš C 2087666 120 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 120 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 120 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 120 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 120 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 120 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 120 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 120 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 120 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 120 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 120 Kč
0010001 Etrych Jonáš 001 - Etryšáci 2133884 120 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 120 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 2127588 120 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 120 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 301443 120 Kč
VPM1000 Beránek Šimon KOS Slavia Plzeň C 09129 120 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 120 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 120 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 120 Kč
2.53 km, 75 m, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 120 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 120 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 120 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 120 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 120 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 120 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 120 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 120 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 120 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš B 2026167 120 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 120 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 120 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 120 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 120 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 120 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 120 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2104590 120 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053559 120 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 120 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 120 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš C 2087659 120 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 120 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 120 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 120 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 8044382 120 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 120 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 2044885 120 Kč
DOR0707 Poskočil Tomáš OK Dobříš C 2058508 120 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 2131200 120 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 2049535 120 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 120 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 120 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 120 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 301474 120 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 120 Kč
ROU07xx Čížek Filip SKOB Roudnice nad Labem 51438 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 120 Kč
5.71 km, 190 m, 16 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 120 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 8648544 120 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha B 2096222 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 120 Kč
TAP0612 Zlesák Matyáš KOB Tretra Praha C 336786 120 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 120 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 1428940 120 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 120 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 120 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 120 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 120 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 120 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 120 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 120 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 7201205 120 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov B 8680581 120 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C 2144064 120 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 120 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš C 8116782 120 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8116804 120 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 120 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 120 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 120 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 8670487 120 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 120 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 120 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 120 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha B 8116696 120 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 120 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 120 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 120 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 120 Kč
TJN0508 Vaňura Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 160 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 120 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 120 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2113041 120 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 2073690 120 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 120 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 8656638 120 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 8116792 120 Kč
6.73 km, 275 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 200 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 200 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka B 8654883 200 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 8648588 200 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 200 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 200 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 200 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 200 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 200 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 200 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 200 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 200 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 200 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 8116738 200 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 200 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 200 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 200 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION 440393 200 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 200 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 200 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 8667503 200 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 200 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 200 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 200 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 200 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 200 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 200 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 200 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 200 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 200 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 200 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 200 Kč
7.79 km, 320 m, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 200 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 200 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 200 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 200 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 200 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 8660469 200 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 200 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 200 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 200 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 200 Kč
PGP0107 Melichna Matěj SK Praga B 682699 200 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680598 200 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8648572 200 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 8680614 200 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 200 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 200 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 200 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 200 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 200 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering B 8660517 200 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 200 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 200 Kč
8.12 km, 320 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 200 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 200 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 200 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 200 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 200 Kč
12.23 km, 530 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 220 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 220 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 220 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 220 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 220 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 220 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 220 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 220 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 220 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 220 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 220 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering R 8660474 220 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 220 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 220 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 220 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 220 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 220 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 220 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 220 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 8090130 220 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 220 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 220 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 220 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 220 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 220 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 220 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 220 Kč
MAS9302 Šulc Marek OOB Aš C 2026166 220 Kč
SJC7506 Fujáček Jan Sportcentrum Jičín C 7031575 220 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 220 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 220 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 8351967 220 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 220 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 220 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 220 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 220 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 220 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 8663206 220 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 220 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 220 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 220 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 220 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 220 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 220 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 220 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 220 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 220 Kč
LOU8400 Brabec Tomáš SK Moravan Louňovice C zapůjčit 370 Kč
9.60 km, 440 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 220 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 220 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 220 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 220 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 220 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 220 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 220 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 220 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 220 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 220 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 220 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha C 8655405 220 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 220 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering C 2067347 220 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 220 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 220 Kč
8.80 km, 380 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 200 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 200 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2148233 200 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 200 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 200 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 200 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 200 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 200 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 200 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 200 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 200 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 200 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 200 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 200 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8303050 200 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 200 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 200 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 200 Kč
0110002 Dvořáček Dan 011 - Cookies & Pancakes 8629750 200 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně 200 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 200 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 200 Kč
8.21 km, 375 m, 19 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 200 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 200 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 200 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 200 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 200 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 200 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 200 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 200 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 200 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 200 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 200 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 200 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 200 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 200 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8116793 200 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8537 200 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 200 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 200 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 200 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 200 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 200 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 200 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 200 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 200 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 200 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 200 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 200 Kč
DOB7701 Máca Petr KOB Dobruška C 1416364 200 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2148155 200 Kč
8.19 km, 330 m, 18 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 200 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 200 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 200 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 200 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 200 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 200 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 200 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 200 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 200 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 200 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 200 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 200 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 200 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 200 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 8116781 200 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 200 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 200 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 200 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 200 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 200 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 200 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 200 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 200 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 200 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 200 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 200 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 200 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 200 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 200 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 200 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 200 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 200 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 200 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 200 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 200 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 200 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 200 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 200 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 200 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 200 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 200 Kč
7.84 km, 330 m, 18 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 200 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 200 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 200 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 200 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 200 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 200 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 200 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 200 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 200 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 200 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 200 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 200 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 200 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 200 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 200 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 200 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 200 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 200 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 200 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 200 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 200 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 200 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 200 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 200 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 200 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 200 Kč
1VD6800 Wolfram Frank (GER) SG Zittau Süd 8161618 200 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 200 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 200 Kč
0150001 Křížek Vítězslav 015 - . zapůjčit 240 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 200 Kč
6.08 km, 230 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 200 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 200 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 200 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 200 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 200 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 200 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 200 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 200 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 200 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 200 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 200 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 200 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 200 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 200 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 200 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 200 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 9200728 200 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 200 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 200 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 200 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 200 Kč
NNN0002 Oprsal Alan Neregistrovaní 700028 200 Kč
5.51 km, 210 m, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 150 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 150 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 150 Kč
0050001 Modalsli Sigbjørn 005 - (NOR) Fossum IF 889141 150 Kč
0050002 Zeiner-Gundersen Richard 005 - (NOR) Fossum IF 8191158 150 Kč
0050003 Hegna Trond 005 - (NOR) Fossum IF 402219 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 150 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 150 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 150 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš C 416159 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 150 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 150 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 150 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 150 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 150 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 150 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 150 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 150 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 150 Kč
5.25 km, 200 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 150 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 150 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 150 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 150 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 150 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 150 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 150 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 150 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 150 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 150 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 150 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 150 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 150 Kč
3.89 km, 135 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 150 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 150 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 150 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 150 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 150 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 150 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 150 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 150 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 150 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 150 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 150 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 150 Kč
3.03 km, 110 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 150 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 150 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 150 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 150 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 150 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 150 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 150 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 150 Kč
2.03 km, 60 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 150 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 150 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 150 Kč
3.66 km, 110 m, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030002 Paulů Max 003 - Běhám na vlastní triko 2148212 120 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 120 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51139 120 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 120 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 120 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 120 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 120 Kč
SCP1201 Pelikán Vít OK Sparta Praha 51570 120 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 51856 120 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 120 Kč
0060001 Proxová Veronika 006 - Proxovi 2115715 120 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 120 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 120 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 120 Kč
CHA1950 Ježková Magdaléna OK Chrastava C 4126 120 Kč
DVP1202 Řehák Prokop DVP ORIENTATION C 361962 120 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 9180967 120 Kč
DKP1505 Frolov Roman Oddíl OB Kotlářka 887925 120 Kč
0080003 Králová Nela 008 - Modrá krev zapůjčit 160 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 7880 120 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 120 Kč
0010002 Etrych Matěj 001 - Etryšáci 2135176 120 Kč
0010003 Etrych Tobiáš 001 - Etryšáci 2148206 120 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2031364 120 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 120 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 2102072 120 Kč
0100001 Viktorie Havlíková 010 - padouši zapůjčit 160 Kč
PGP8251 Pakostová Hana SK Praga C 2148131 120 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 120 Kč
0040001 Dobyášová Kateřina 004 - Kamenice zapůjčit 160 Kč
VPM1750 Hašková Veronika KOS Slavia Plzeň 2060400 120 Kč
0210001 Lipenský Kryštof 021 - OK99 Hradec Králové zapůjčit 160 Kč
0210002 Mikuláš Lipenský 021 - OK99 Hradec Králové 9362 120 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 120 Kč
RIC1699 Pechackova Hana OB Říčany 2069066 120 Kč
TJN1651 Kuncová Maja OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2102558 120 Kč
NNN0001 Tomešová Stella Neregistrovaní 331606 120 Kč
3.53 km, 125 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030003 Paulů Markéta 003 - Běhám na vlastní triko 2127871 120 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 120 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 120 Kč
0070001 Kovář Libor 007 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 160 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 120 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 120 Kč
0080002 Králová Lucie 008 - Modrá krev zapůjčit 160 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 120 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 120 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 120 Kč
NNN8456 Vrátil Pavel Neregistrovaní 2070890 120 Kč
0180001 Kožnarová Barbora 018 - OKP - neregistrovaný 436949 120 Kč
0190001 Brlicová Natalie 019 - SKI ŠUMAVA 515462 120 Kč
VPM7452 Beránková Markéta KOS Slavia Plzeň C 120 Kč
3.12 km, 130 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 150 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 150 Kč
0030001 Paulů Robert 003 - Běhám na vlastní triko 2135166 150 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 150 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 150 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 150 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 8660918 150 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 150 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 150 Kč
0080001 Král Lukáš 008 - Modrá krev 2143372 150 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 150 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 150 Kč
BOR7500 Lamač Vratislav OK Jiskra Nový Bor C 4133 150 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 150 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 150 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 150 Kč
DOR7203 Poskočil Jan OK Dobříš 2050485 150 Kč
RIC7651 Lazarova Pavla OB Říčany C 2085572 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 150 Kč
0130001 TUČNÝ Jan 013 - Tučňáci OB 2131195 150 Kč
0130002 MALÁ Martina 013 - Tučňáci OB 2148228 150 Kč
0140001 Karas Ondřej 014 - FSP 301157 150 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 150 Kč
0170001 Hruška Peter 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 150 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 150 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 150 Kč
RIC0252 Riegelová Kateřina OB Říčany C 2112755 150 Kč
5.82 km, 235 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7201 Kabát Jiří OOB SK Zbraslav 8116724 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
SCP8202 Pelikán Tomáš OK Sparta Praha 2125364 150 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 150 Kč
0090001 Randusová Alžběta 009 - Randusová zapůjčit 190 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 150 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 150 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 150 Kč
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady C 2102789 150 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 150 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 150 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 150 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 150 Kč
RIC7504 Lazar Jindřich OB Říčany C 2127577 150 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 150 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 150 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 150 Kč
0120001 Barna Martin 012 - Ždimiators zapůjčit 190 Kč
0120002 Holasová Lenka 012 - Ždimiators 51818 150 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2127655 150 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 2017667 150 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 150 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
NNN0003 Manda Filip Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0004 Bacílková Petra Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
celkem přihlášených: 986, vklad: 168470 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.