Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
17.10.2021
Místo konání:
Záluží u Plzně – louka u sportovního areálu V Luhu
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    

D14B 3.35 km, 100 m, 14 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 150 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 150 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 150 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 150 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 150 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 150 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 150 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8013858 150 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 150 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 150 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 150 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8104471 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 150 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 150 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 150 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 150 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 150 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga A 8005136 150 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 150 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 2103732 150 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 150 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 150 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 150 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 150 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 150 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 150 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 150 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 150 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8516430 150 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 150 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 150 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 150 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 8648560 150 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice B 8113491 150 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 8003638 150 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice B 8013942 150 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 150 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 2073663 150 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 150 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 2103708 150 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 8016054 150 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 150 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 2081361 150 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 150 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole B 2125370 150 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 150 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 150 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 2095946 150 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha B 2113070 150 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 150 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 7208080 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha B 8009888 225 Kč
VPM0750 Kadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 225 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 225 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň B 8013879 225 Kč

D16A 3.45 km, 110 m, 14 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 200 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 200 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 200 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 200 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2111781 200 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 200 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 200 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 200 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 200 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 200 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 200 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 200 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670806 200 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 200 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660587 200 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 200 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 200 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 200 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 200 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 200 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 200 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové A 7210231 200 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 200 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 200 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 200 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 200 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 200 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 200 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 200 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 200 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 200 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast A 8226328 200 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 8008286 200 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 200 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 8648551 200 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 200 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 200 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 200 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 200 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 200 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 200 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň A 8516419 200 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc A 8226335 200 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 300 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662430 300 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 300 Kč

D16B 2.98 km, 90 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 8208207 190 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 190 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 190 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha B 8013965 190 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 190 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 8667539 190 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 190 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 190 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 190 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno A 8116744 190 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov A 8004351 190 Kč
ONO0657 Halámková Jana SKOB Ostrov B 1428926 190 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 8003647 190 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice A 8648594 190 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 8075700 190 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 8075698 190 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 190 Kč
ONO0655 Pekárková Bára SKOB Ostrov B 8022619 190 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 190 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 190 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 190 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 285 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 285 Kč

D18A 3.49 km, 130 m, 16 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 200 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 200 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 200 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 200 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 200 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 200 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 200 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 200 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 200 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 200 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 200 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 8022662 200 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 200 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 200 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 200 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice E 8656606 200 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 200 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 200 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 200 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 200 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 200 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 8654912 200 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 200 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 200 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8670820 200 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 200 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 200 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 200 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 200 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 200 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 200 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8033267 200 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 200 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 200 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 200 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 200 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 200 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 200 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 300 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 300 Kč

D18B 3.12 km, 80 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov A 8666872 190 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 2134349 190 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 190 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 190 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 190 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 190 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 190 Kč
JJN0450 Brožková Kateřina Team Jizerky B 8670794 190 Kč
SKV0454 Dvořáková Karla TJ Slovan Karlovy Vary C 9005143 190 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 190 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 285 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 285 Kč

D20A 3.59 km, 100 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.06

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov R 8660909 200 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 200 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 200 Kč
SIT0251 Mrózek Teresa OK SILESIA R 8656736 200 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha R 8670797 200 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky R 8655484 200 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 200 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 200 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 200 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky A 8660394 200 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 8013845 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 200 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 200 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 200 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 200 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka A 8030301 200 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk R 8655379 200 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 200 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 200 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 200 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 8006733 200 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno E 8434822 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 200 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 200 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice A 8013867 200 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 200 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 300 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 300 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 300 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 300 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 300 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 300 Kč

D20B 2.35 km, 60 m, 9 kontrol Rank. koef.: 1.06

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno A 8667952 190 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 190 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 190 Kč
JJN0250 Nedomlelová Lucie Team Jizerky C 8662718 190 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 9201760 190 Kč
JJN0254 Linková Lucie Team Jizerky B 8659384 190 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 190 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 190 Kč

D21E 4.73 km, 150 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.06

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 8640184 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 200 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8662288 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 200 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 8006747 200 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 200 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 200 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 200 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 200 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 200 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 200 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 300 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 300 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 300 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 300 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 300 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 300 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 300 Kč
LCE8966 Kabáthová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660368 200 Kč

D21A 3.55 km, 140 m, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 200 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 200 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 200 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 200 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7996010 200 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 200 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 200 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 200 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 200 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 200 Kč
0020001 Fořtová Johana 002 - FortMedica zapůjčit 240 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 200 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 8075695 200 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 200 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 200 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 200 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 200 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 300 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 300 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 300 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice C 7150100 300 Kč

D21C 2.60 km, 90 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.06

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 200 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 200 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 200 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8033273 200 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 200 Kč
0030001 Špičáková Karolina 003 - 0 2088156 200 Kč
SKV8751 Žandová Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 200 Kč
CHC8651 Vojta Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 300 Kč
PGP9163 Oľhavová Hana SK Praga C 416555 300 Kč

D35B 3.62 km, 100 m, 15 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 190 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 190 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 190 Kč

D40B 3.51 km, 100 m, 17 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 190 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 190 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 190 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 190 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 190 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 190 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 190 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 190 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 190 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 190 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 190 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 190 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 190 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 190 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 190 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 190 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 190 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 190 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 190 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 190 Kč

D45B 3.32 km, 80 m, 16 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 190 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 190 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 190 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 190 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 190 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 190 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 190 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 190 Kč
PGP7456 Štěpová Dana SK Praga C 2099486 190 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 190 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 190 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 190 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 190 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 190 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 190 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 190 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 190 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 190 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 190 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 190 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 190 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 190 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 190 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 190 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 285 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 285 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 285 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 285 Kč

D50B 3.11 km, 60 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 190 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 190 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 190 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 190 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 190 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 190 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 190 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 190 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 190 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 190 Kč
ZAK7150 Furuczová Jelka OK Netopýr Zákupy C 8000989 190 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 190 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 190 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 8660918 190 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 190 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 285 Kč

D55B 2.84 km, 100 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 190 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 190 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 190 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 190 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 190 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 190 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 190 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 190 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 190 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 190 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 190 Kč

D60B 2.60 km, 90 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 170 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 170 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 170 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 255 Kč

D65B 2.35 km, 60 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 170 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 170 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 170 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 255 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 255 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 255 Kč

D70B 2.06 km, 60 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 170 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 170 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka OOB Aš C 232364 170 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 170 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 255 Kč

H14B 4.02 km, 140 m, 14 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 150 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 150 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 150 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 150 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 150 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 150 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 150 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 150 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 150 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 150 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný A 7300545 150 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 150 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 2141934 150 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 150 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 150 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 150 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 150 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 150 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 150 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 150 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 150 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 150 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 150 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 150 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 150 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 150 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8116721 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8663205 150 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 150 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 150 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 150 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 150 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 150 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 150 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 150 Kč
VPM0902 Materna Josef KOS Slavia Plzeň B 8007996 150 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 150 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 150 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 150 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 150 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň A 8013478 150 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 150 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary B 8013923 150 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 150 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 150 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka A 2129223 225 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 225 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 225 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 225 Kč
VPM0801 Krs Jakub KOS Slavia Plzeň C 8014479 225 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov C 8022369 225 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka B 8044382 225 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 225 Kč
VPM0800 Pícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 1494 225 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 225 Kč

H16A 4.22 km, 150 m, 19 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 200 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 200 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 200 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov A 8680593 200 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 200 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 200 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava A 8000243 200 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 200 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava A 8109369 200 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 200 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8076030 200 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 200 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 200 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 200 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín A 8000604 200 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 200 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 7207028 200 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 200 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 200 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 200 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 200 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 200 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 200 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice A 8680403 200 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 200 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice A 8662678 200 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 200 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 200 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 200 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 200 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 200 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 200 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 200 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 200 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 200 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 200 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 200 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 200 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 200 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 200 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 200 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 200 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek A 8226381 200 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 300 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 300 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 300 Kč

H16B 3.53 km, 150 m, 14 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680578 190 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 190 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 190 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 190 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 190 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 190 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 190 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 190 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 190 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 190 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 190 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 190 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 190 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 190 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 190 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 190 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8033228 190 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 190 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 8014568 190 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 8656638 190 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 190 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha A 8028854 190 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 190 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 285 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 285 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 285 Kč

H18A 4.26 km, 130 m, 19 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8648578 200 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8032771 200 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 200 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA A 8656740 200 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 200 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 200 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 200 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov A 8028818 200 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 200 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 200 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 200 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 200 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 200 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 200 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 200 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka A 8680412 200 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 200 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 200 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 200 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 200 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 200 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 200 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 200 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 200 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 200 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky A 8662688 200 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 200 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 200 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 200 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8004345 200 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 200 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno A 8663130 200 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 200 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 200 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 200 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 200 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové R 8656647 200 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 200 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov A 8061407 200 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava R 8004316 200 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 200 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 200 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 200 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 200 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8109305 200 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 200 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 200 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 200 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 300 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 300 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 300 Kč

H18B 3.36 km, 110 m, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 190 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 190 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 190 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 190 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 190 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 190 Kč
LPM0304 Pavlásek Albert OK Lokomotiva Plzeň B 2113477 190 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 8670467 190 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha B 8667509 190 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 190 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 8116801 190 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 190 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659419 190 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha A 8116720 190 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 285 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 285 Kč

H20A 4.41 km, 140 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA A 8655413 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava E 8012870 200 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 200 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc A 8655429 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 200 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 8109361 200 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 200 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 200 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka R 8080811 200 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha R 8201203 200 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov A 8461739 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 200 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 200 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno E 8656745 200 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 200 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8022671 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 200 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno R 8100060 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno R 8660432 200 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice R 8000543 200 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 200 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka R 8020122 300 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 300 Kč

H20B 2.84 km, 100 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1.06

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 190 Kč
JJN0102 Růta Matyáš Team Jizerky B 8659386 1900 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 190 Kč
NEK0100 Wolf Vojtěch Nejdek Orienteering C 1900 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 285 Kč

H21E 6.04 km, 200 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1.06

(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 200 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8302000 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 200 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 200 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 200 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 200 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 200 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 200 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 200 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 200 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 200 Kč
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 8190817 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 200 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 200 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 200 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 200 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 200 Kč
TAP8511 Makovsky Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 200 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 200 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 200 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 200 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 8662310 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 200 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 200 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 200 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8050013 200 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 200 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 200 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 200 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 200 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 8003620 200 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 8109363 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 200 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 300 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 300 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 300 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 300 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 300 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 300 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 300 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 300 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 8656758 300 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 300 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 300 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 300 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 200 Kč

H21A 5.12 km, 170 m, 18 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 200 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor C 8662363 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 200 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 200 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 200 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 200 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 200 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 200 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 200 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 200 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8113526 200 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 200 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 200 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 200 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 200 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 200 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 200 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 200 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 200 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 8008295 200 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 200 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 200 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 200 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 200 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 8005143 200 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 200 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 300 Kč
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 9998737 300 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 300 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 300 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 300 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 200 Kč

H21C 3.82 km, 140 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.06

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 200 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 8012061 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec C 8659416 200 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 8004041 200 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 200 Kč
CHC8701 Vojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 300 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 300 Kč

H35B 4.37 km, 140 m, 18 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 190 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 190 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 190 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 190 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 190 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 190 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 190 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 190 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 190 Kč
DKP8300 Špičák Jan Oddíl OB Kotlářka C 8004052 190 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 190 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 190 Kč

H40B 4.22 km, 160 m, 18 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 190 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 190 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 190 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 190 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 8482120 190 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 190 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 190 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 190 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 190 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 190 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 190 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 190 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 190 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 190 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 190 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 8237667 190 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 190 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 190 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 190 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 190 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 190 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8515517 190 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 7777781 190 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 190 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 190 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 285 Kč

H45B 3.92 km, 140 m, 17 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 190 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 190 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 190 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 8071274 190 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 190 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 190 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 190 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 190 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 190 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 190 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 190 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 190 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 190 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 190 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 190 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 190 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 8005126 190 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 190 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 190 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 190 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 190 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 190 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 190 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 190 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 190 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 190 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 190 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 285 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 285 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 285 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 285 Kč
PGP7407 Štěp Adam SK Praga C 2106876 285 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 285 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 285 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 285 Kč

H50B 3.82 km, 140 m, 17 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 190 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 190 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 190 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 190 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 190 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 190 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 190 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 190 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 190 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 190 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 190 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 190 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 190 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8007101 190 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 190 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 190 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 190 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 190 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 190 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 285 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 285 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 285 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 285 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 285 Kč
0040001 Černín Zbyněk 004 - (SUI) OLG Säuliamt 8653151 285 Kč

H55B 3.62 km, 100 m, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 8116714 190 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 190 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 9200728 190 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 190 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 190 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 190 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 190 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 190 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 190 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 190 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 190 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 190 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 190 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014442 190 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 8226401 285 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 285 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 285 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 285 Kč

H60B 3.36 km, 110 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 170 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 170 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 170 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 170 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 170 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 170 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 255 Kč

H65B 3.12 km, 80 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 170 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 170 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 170 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 170 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 170 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 170 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 170 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 170 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 170 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 170 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 170 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 170 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 255 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 255 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 255 Kč

H70B 2.84 km, 100 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 170 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 170 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 170 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 170 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 170 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 255 Kč

H75B 2.35 km, 60 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 170 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 170 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 170 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 170 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 170 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 255 Kč

H80B 2.06 km, 60 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 170 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 170 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 255 Kč
celkem přihlášených: 916, vklad: 186800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.