Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
13.07.2018
Místo konání:
Lipnice nad Sázavou - Vilémovec
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H85     HDR     P1     P2    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PLU0999 Soldánová Pavlína TJ SOKOL Plumlov C 49873 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP0852 Honsová Johana OOB SK Zbraslav C 2111774 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0952 Divilová Regina OOB TJ Slovan Luhačovice C 246840 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP0952 Voburková Simona OOB SK Zbraslav C 2099491 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 Ano Ano Ano 300 Kč
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková zapůjčit Ano Ano Ne 400 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 2083390 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 Ano Ano Ano 450 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 300 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 896972 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 Ano Ano Ano 450 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP0650 Voburková Lucie OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2125340 Ano Ano Ne 300 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2092371 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ano Ano 450 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 8250121 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 8050121 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 Ano Ano Ne 300 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 Ano Ano Ano 300 Kč
KNC0452 Kováčiková Agáta Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 Ano Ano Ano 300 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk C 8964 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 Ne Ano Ano 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 51903 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 Ano Ano Ano 300 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 Ano Ano Ne 400 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 Ano Ano Ano 450 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 2087710 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 Ano Ano Ano 400 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové 425518 Ne Ne Ano 200 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 400 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 Ano Ne Ne 300 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 Ne Ne Ano 200 Kč
KNC0051 Kováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 7201814 Ano Ano Ano 400 Kč
DLP0051 Chmelařová Anna OOB TJ Dukla Praha C 7260023 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí B 2075693 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 Ano Ano Ne 400 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C 1416362 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ano Ano Ano 600 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 8660431 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 889309 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ne 600 Kč
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering C 920685 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ne Ano Ano 400 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ano Ano 400 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106886 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8662727 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko, z. s. C 8202028 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK9150 Mervartová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 897388 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec C Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 Ano Ano Ano 600 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 500267 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 400 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8951 Skládanková Tereza SK Radioklub Blansko C 2034070 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 Ano Ano Ano 400 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 Ano Ano Ano 400 Kč
7KX9450 Kociánová Barbora Kociánová 218972 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 8010108 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava B 7210905 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 Ano Ano Ano 400 Kč
6QC9450 Koláriková Lucie Koláriková 920662 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 0 Kč
18C9750 Bžatková Kateřina SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247322 Ano Ano Ano 400 Kč
18C9751 Matoušková Barbora SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 53750 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 Ne Ne Ano 300 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 Ano Ano Ano 600 Kč
4EX9999 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 2103250 Ne Ano Ne 400 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ne Ano Ano 400 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 Ano Ano Ano 400 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 Ano Ano Ano 400 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 Ano Ano Ano 400 Kč
3AC8450 Brabcová Jana NER - Novakovi 845424 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 Ano Ano Ano 400 Kč
23C9350 Sychrová Martina TJ Papuchálci Brno 320139 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8151 Baťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8689 Zavadilová Zdeňka TJ Sokol Ptení C 8823 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 Ano Ano Ano 400 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 Ano Ano Ano 400 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51883 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 400 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 Ne Ne Ano 200 Kč
SHK8753 Dubrovská Veronika OK Slavia Hradec Králové C 9182 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU2251 Klementová Tereza OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8459 Slámová Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 Ano Ne Ne 300 Kč
OSN9051 Hrušková Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52140 Ano Ano Ano 600 Kč
7NC8750 Steblová Veronika Fr.En.Ethic 8775 Ano Ano Ano 600 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 Ano Ano Ano 400 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8151 Drbohlavová Anna Slavia Liberec orienteering C 2032177 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 Ano Ano Ano 400 Kč
6KC8150 Raudenka Lenka Neregistrovaný zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 Ano Ano Ano 400 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 Ano Ano Ano 600 Kč
NNN7650 Jana Vackova Neregistrovaní Ano Ano Ano 400 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 400 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ne 400 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 Ano Ano Ne 400 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. C 8007503 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C - Ano Ano Ano 400 Kč
LBM8252 Hejduková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52035 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 400 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano 400 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C Ano Ano Ano 400 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 800 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ne Ano Ano 800 Kč
7RC9998 Verbin Asia ASA TA Israel 504727 Ano Ano Ano 400 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE7451 Vavrysová Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636196 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 2800328 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano 400 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 Ano Ano Ano 400 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 Ano Ano Ano 400 Kč
3KX7750 Zýková Martina Špekouni 887905 Ano Ano Ano 600 Kč
25L7850 Kotecká Michaela (LUX) Luxembourg Orienteering Club 9001060 Ne Ano Ano 800 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano 400 Kč
47S7750 Vávrová Erika (SVK) TJ Rapid Bratislava 9201324 Ano Ano Ano 400 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 400 Kč
AZL7474 Palasová Michaela SKOB ARIS Zlín C 49592 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 Ano Ano Ano 400 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8080825 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 Ano Ano Ano 600 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 400 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 Ano Ano Ano 400 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ne Ano Ano 400 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 Ano Ano Ano 400 Kč
32A6950 Aschacher Angelika (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 9080469 Ano Ano Ano 400 Kč
8AC7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy 2103782 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 Ano Ano Ano 400 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ano Ano 400 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 Ne Ne Ano 200 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 600 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 Ano Ano Ano 800 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ne Ano Ne 200 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 Ano Ano Ano 400 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 Ano Ano Ano 400 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ano Ano Ano 400 Kč
NNN68XX Kováčiková Lenka Neregistrovaní 438604 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano 600 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 Ano Ano Ano 400 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 Ano Ano Ano 400 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 600 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 800 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 Ano Ano Ano 400 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 300 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 300 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 300 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 Ano Ano Ano 450 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 Ano Ano Ano 450 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 Ano Ano Ano 300 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 300 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 Ano Ano Ano 300 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 300 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
47S5651 Vávrová Beata (SVK) TJ Rapid Bratislava 682341 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 300 Kč
32A5650 Ponweiser Christine (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 9560428 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 300 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ano Ano Ano 450 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 Ano Ano Ano 300 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ne 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 300 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano 300 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 Ano Ano Ano 300 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 300 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano 450 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 450 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 Ano Ano Ano 300 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP0900 Švarc Kryštof OOB SK Zbraslav zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 Ano Ano Ano 300 Kč
3RX0900 Růžičková Žofie SKOB Zlín 08597 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 Ano Ano Ano 450 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY0802 Chlubna Patrik Běhej Poděbrady C 2115744 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 Ano Ano Ano 300 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 Ano Ano Ne 300 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ano Ne 300 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 Ano Ano Ano 300 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102708 Ano Ano Ano 300 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 Ano Ano Ano 300 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 681869 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0805 Plecitý Matouš USK Praha C 2127871 Ne Ne Ano 200 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 450 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C 2056265 Ne Ano Ne 200 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ne Ano Ano 600 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ne Ano Ne 150 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 Ano Ano Ano 300 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ano Ne 300 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 416277 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 2096128 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno B 446444 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 331690 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 2801014 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 Ano Ano Ano 450 Kč
OPI0602 Petit Rémi Orientační sporty Písek C 2088206 Ano Ano Ano 300 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 Ano Ano Ano 300 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 Ano Ano Ne 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 Ano Ano Ano 300 Kč
PDY0403 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115755 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ano Ne Ne 150 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053544 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 Ano Ano Ano 450 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 Ano Ano Ano 400 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 Ano Ano Ano 400 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 400 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331534 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 Ano Ano Ano 400 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 218977 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 Ano Ano Ano 800 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656505 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ano Ne Ne 200 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662432 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 Ano Ano Ne 400 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 8656664 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 Ano Ano Ano 600 Kč
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 Ano Ano Ano 400 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 Ano Ano Ne 400 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9604 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 896975 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8660443 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 8656598 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 Ano Ne Ne 300 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662437 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 Ano Ano Ano 600 Kč
28S8501 Rost Erik (SWE) Malungs OK Skogsmardarna 8644876 Ano Ne Ne 400 Kč
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 Ano Ano Ano 400 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano 400 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko, z. s. C 8303038 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 52430 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 8660427 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ne Ano Ne 200 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ne Ne Ano 300 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ne Ano Ano 800 Kč
(87)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 Ano Ano Ano 0 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 8662741 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 400 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 8158158 Ano Ne Ne 200 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín C 7203466 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice B 232739 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 400 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 400 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 Ano Ano Ano 400 Kč
23C9300 Sychra Marek TJ Papuchálci Brno 2134350 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 232143 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 2121756 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 Ano Ano Ano 400 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 Ano Ano Ano 400 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU2202 Veselý Martin OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52352 Ano Ano Ne 400 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 400 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 Ne Ano Ano 400 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 436413 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 Ano Ano Ano 400 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano 0 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 400 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM8908 Vašíček Michal KOB ALFA Brno C 52469 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín C 8016160 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU8001 Melcher Ota TJ SOKOL Plumlov C 2067968 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 0 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 Ano Ano Ano 0 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 Ne Ano Ne 300 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN8935 Hruška Ondřej SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52125 Ano Ano Ano 600 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 8234321 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 8008808 Ano Ano Ano 400 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 Ano Ano Ano 800 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano 400 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 400 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. 52259 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP0100 Zoubek Michal OOB SK Zbraslav C 232158 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53587 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9802 Žáček Matěj SK Radioklub Blansko C 2032123 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ano Ano Ano 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK9401 Hauptfleisch Filip SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301103 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering C 8133133 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 Ano Ano Ano 600 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8503 Fukátko Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9317 Ano Ano Ano 600 Kč
6YC8800 Kobilka Jan Neregistrovaní 2800338 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU2203 Weisbauer Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9250 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU2204 Šofr Ondřej OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 Ano Ano Ne 600 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ne Ano Ne 300 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 Ano Ano Ano 600 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 Ano Ano Ano 400 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko, z. s. C 53214 Ano Ano Ano 400 Kč
32A8200 Plohn Markus (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8232328 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 Ano Ano Ne 400 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 Ano Ano Ano 400 Kč
5DX8000 Hašek Jakub 5dixi club 53812 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 Ano Ano Ano 600 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 400 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8306 Duch Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice 9214 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ano 400 Kč
3MZ8000 Polách David Neregistrovani - Vlci zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 8000013 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená 8654910 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano 600 Kč
79X0001 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 Ano Ano Ano 600 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP7801 Bergl Tomáš TJ Sokol Troja C 7202860 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 Ano Ano Ano 400 Kč
17A7600 Böhm Martin (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 8014014 Ano Ano Ano 400 Kč
17A7601 Fink Bernhard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 8101808 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano 400 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano 400 Kč
8AC6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy 301113 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ne Ano 400 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 Ano Ano Ano 400 Kč
18C7000 Bžatek Miroslav SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2032125 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. C 8008112 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 400 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 Ano Ano Ano 400 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 Ne Ano Ne 200 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ano Ano 400 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ano Ano Ano 400 Kč
DLP7800 Novák Peter OOB TJ Dukla Praha C 2134257 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 Ano Ano Ano 600 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 9002029 Ne Ano Ano 800 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7412075 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ne Ano Ano 400 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano 400 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 Ano Ano Ne 400 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 2091593 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2053543 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 Ano Ano Ano 600 Kč
7RC9999 Verbin Oded ASA TA Israel 9200281 Ano Ano Ano 400 Kč
(48)
<
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano 400 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 400 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 2042517 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 400 Kč
32A6801 Stockmayer Michael (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8220668 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 Ano Ano Ano 400 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 400 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 51596 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 Ano Ano Ano 400 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106880 Ano Ano Ano 400 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 400 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ano 400 Kč