Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Kozí kameny, Čížkovy kameny, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:01:00 |
61 |
Cruse Franz |
24D9100 |
502212 |
|
T5 |
11:11:00 |
71 |
Cruse Kay |
24D6600 |
8230366 |
|
H50A |
11:39:00 |
99 |
Cruse Katrin |
24D6650 |
8040766 |
|
D50B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:45:00 |
45 |
Kuleva Angelina |
2HD5750 |
46492 |
|
D60B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:06:00 |
06 |
Rickmeyer Tina |
71D8650 |
8028926 |
|
T5 |
10:35:00 |
35 |
Müller Rico |
71D6400 |
2032226 |
|
H55B |
11:40:00 |
100 |
Richter Friedmar |
71D8100 |
8003139 |
|
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:32:00 |
32 |
Biolik Grzegorz |
46P7600 |
8210276 |
|
H40B |
11:46:00 |
106 |
Biolik Agnieszka |
46P7700 |
8197778 |
|
D40B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:30:00 |
90 |
Chupeková Silvia |
VZA7251 |
8071303 |
|
D45A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:06:00 |
06 |
Rada Štěpán |
ABM0404 |
8028817 |
B |
H16C |
10:28:00 |
28 |
Mulíček Ondřej |
ABM7405 |
337650 |
C |
H40B |
10:34:00 |
34 |
Odehnalová Kamila |
ABM7052 |
332950 |
C |
D45B |
10:44:00 |
44 |
Poloučková Hana |
ABM0350 |
438041 |
B |
D16C |
10:44:00 |
44 |
Novotný Ondřej |
ABM9211 |
7003038 |
C |
H21D |
10:57:00 |
57 |
Florián Vojtěch |
ABM9901 |
8680585 |
A |
H20B |
11:02:00 |
62 |
Mulíčková Eva |
ABM7469 |
52041 |
C |
D40A |
11:03:00 |
63 |
Otrusina Jan |
ABM9210 |
7209784 |
C |
T5 |
11:05:00 |
65 |
Odehnal Roman |
ABM6909 |
232879 |
C |
H50A |
11:41:00 |
101 |
Palát Petr |
ABM7415 |
52056 |
C |
H40A |
12:32:00 |
152 |
Mulíčková Markéta |
ABM0362 |
8656699 |
A |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:05:00 |
05 |
Hadač Filip |
AOP9301 |
8656686 |
C |
H21B |
10:22:00 |
22 |
Bencúr Juraj |
AOP7700 |
8004329 |
C |
H21C |
10:26:00 |
26 |
Pachmannová Bára |
AOP0351 |
8656710 |
B |
D16C |
10:42:00 |
42 |
Kašparová Šárka |
AOP7251 |
52295 |
C |
D45A |
10:44:00 |
44 |
Čech Vít |
AOP0302 |
8004316 |
A |
H16B |
10:48:00 |
48 |
Sklenář Martin |
AOP9501 |
7200365 |
C |
T5 |
10:48:00 |
48 |
Kostková Jana |
AOP7151 |
8648553 |
C |
D45A |
10:52:00 |
52 |
Valíková Petra |
AOP7351 |
980374 |
C |
D45A |
11:12:00 |
72 |
Melecký Martin |
AOP9001 |
920663 |
C |
H21C |
11:15:00 |
75 |
Peřinka Jan |
AOP6301 |
887168 |
C |
H55B |
11:16:00 |
76 |
Borunský Tomáš |
AOP7402 |
8004294 |
C |
H45B |
11:22:00 |
82 |
Valík Luděk |
AOP7101 |
8004332 |
C |
H45A |
11:31:00 |
91 |
Hadačová Gabriela |
AOP6751 |
682679 |
C |
D50B |
11:33:00 |
93 |
Schuster Martin |
AOP6502 |
8662321 |
C |
H50A |
11:43:00 |
103 |
Holas Tomáš |
AOP7802 |
8648545 |
C |
H40A |
11:43:00 |
103 |
Hadač Miroslav |
AOP6501 |
8656723 |
C |
H50A |
11:54:00 |
114 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
8004292 |
C |
H45A |
12:39:00 |
159 |
Valík Adam |
AOP0301 |
8656684 |
A |
H16A |
12:45:00 |
165 |
Kostka Jiří |
AOP0201 |
8656577 |
A |
H18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:23:00 |
23 |
Hrobařová Lenka |
ASU7751 |
9482 |
C |
D35A |
10:42:00 |
42 |
Kolek Petr |
ASU7501 |
8636194 |
C |
H40B |
11:01:00 |
61 |
Pavlík Radek |
ASU6849 |
8666874 |
C |
H50B |
11:06:00 |
66 |
Šmelíková Hana |
ASU6999 |
8071314 |
C |
D45B |
11:30:00 |
90 |
Vančura Martin |
ASU8049 |
51234 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:04:00 |
64 |
Denemarek Oldřich |
BBM5100 |
7510216 |
C |
H65B |
11:15:00 |
75 |
Peřinková Irena |
BBM6550 |
331257 |
C |
D50B |
11:30:00 |
90 |
Ptáček Ladislav |
BBM5300 |
2113090 |
C |
H65B |
12:45:00 |
165 |
Opálková Martina |
BBM0050 |
8659381 |
R |
D20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:31:00 |
31 |
Svoboda Martin |
BFM6701 |
2113067 |
C |
H50B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:00:00 |
00 |
Pavlovec Petr |
BOR6303 |
219203 |
C |
H55A |
10:14:00 |
14 |
Dikoš Pavel |
BOR6003 |
995805 |
C |
H55A |
10:25:00 |
25 |
Beránek Miroslav |
BOR3900 |
4131 |
C |
H80A |
10:27:00 |
27 |
Křtěnský Jaroslav |
BOR3600 |
2090839 |
C |
H80A |
10:39:00 |
39 |
Machara Martin |
BOR6900 |
8521 |
C |
H50B |
10:40:00 |
40 |
Waldhauserová Irena |
BOR7459 |
8410 |
C |
D45A |
10:43:00 |
43 |
Bartoňová Marie |
BOR5351 |
2095936 |
C |
D65A |
10:45:00 |
45 |
Rančák Josef |
BOR5004 |
250020 |
C |
H65A |
10:45:00 |
45 |
Úlehlová Ivana |
BOR5150 |
2090862 |
C |
D65A |
10:52:00 |
52 |
Waldhauser Štěpán |
BOR0409 |
8667503 |
B |
H16B |
10:56:00 |
56 |
Krejčí Jaroslav |
BOR6302 |
8660925 |
C |
H55A |
11:00:00 |
60 |
Burda Matěj |
BOR9608 |
8200008 |
C |
H21C |
11:17:00 |
77 |
Halířová Eva |
BOR6654 |
8028822 |
C |
D50B |
11:21:00 |
81 |
Havlová Adéla |
BOR9161 |
8660528 |
R |
D21C |
11:22:00 |
82 |
Ledecký Vladimír |
BOR8402 |
8398 |
C |
H35B |
11:23:00 |
83 |
Pávková Jana |
BOR6550 |
8445 |
C |
D50B |
11:24:00 |
84 |
Vácha Tomáš |
BOR7409 |
8534 |
C |
H45B |
11:25:00 |
85 |
Nehasil David |
BOR7713 |
8655487 |
C |
H40A |
11:27:00 |
87 |
Úlehla Zdeněk |
BOR4001 |
2090863 |
C |
H75B |
12:25:00 |
145 |
Janoušková Lucie |
BOR9954 |
8120499 |
A |
D20A |
12:46:00 |
166 |
Pavlovec Dan |
BOR0001 |
8655456 |
A |
H20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:17:00 |
17 |
Vlach Oldřich |
BOV4403 |
2060210 |
C |
H75A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:39:00 |
39 |
Rusin Jan |
BRU7601 |
2032383 |
C |
T5 |
11:18:00 |
78 |
Volák Pavel |
BRU7001 |
2032382 |
C |
H45B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:04:00 |
04 |
Havlíček Albert |
BSO0304 |
301433 |
B |
H16C |
10:10:00 |
10 |
Lill Petr |
BSO0203 |
8663135 |
B |
H18C |
10:42:00 |
42 |
Hejduk Zdeněk |
BSO0201 |
1428921 |
B |
H18C |
11:04:00 |
64 |
Kohoutek Oldřich |
BSO0301 |
8655420 |
A |
H16B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:48:00 |
48 |
Krotilová Magdaléna |
BZP7150 |
2092416 |
C |
D45B |
11:07:00 |
67 |
Králová Vanda |
BZP8750 |
8660507 |
C |
T5 |
11:18:00 |
78 |
Svítilová Pavla |
BZP7750 |
8660503 |
C |
D40B |
11:26:00 |
86 |
Pospíšilová Štěpánka |
BZP7650 |
2102806 |
C |
D40B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:05:00 |
65 |
Čípa Jiří |
CET5002 |
2085582 |
C |
H65A |
11:38:00 |
98 |
Pilgr Bohuslav |
CET5101 |
2075656 |
C |
H65B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:45:00 |
45 |
Málek Martin |
CST6501 |
8246117 |
C |
H50B |
11:19:00 |
79 |
Málková Věra |
CST6550 |
2118474 |
C |
D50B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:25:00 |
25 |
Voborníková Alena |
CTB9451 |
8660906 |
R |
D21B |
10:31:00 |
31 |
Gregorová Kamila |
CTB8151 |
8660904 |
E |
D21B |
11:25:00 |
85 |
Benešová Jana |
CTB9452 |
8656518 |
C |
D21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:12:00 |
12 |
Štrossová Jiřina |
DCE5650 |
7870 |
C |
D60A |
10:18:00 |
18 |
Mrázová Pavla |
DCE5550 |
7868 |
C |
D60A |
10:33:00 |
33 |
Pavlů Jaroslav |
DCE6100 |
232041 |
C |
H55B |
10:36:00 |
36 |
Zeman Annabel |
DCE1850 |
416316 |
C |
T3 |
10:44:00 |
44 |
Procházka Antonín |
DCE5500 |
1955315 |
C |
H60A |
10:49:00 |
49 |
Procházková Miluše |
DCE5450 |
1954721 |
C |
D65A |
11:09:00 |
69 |
Jaroš Vladimír |
DCE5400 |
7210121 |
C |
H65A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:21:00 |
21 |
Jirásek Jaroslav |
DCH4701 |
7890 |
C |
H70A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:16:00 |
16 |
Cabrnochová Hana |
DKL5550 |
53520 |
C |
D60A |
10:33:00 |
33 |
Komín Matyáš |
DKL0901 |
2121871 |
C |
T3 |
10:36:00 |
36 |
Kohout Václav |
DKL0101 |
2080903 |
C |
H18C |
10:49:00 |
49 |
Cabrnoch Jiří |
DKL5400 |
416324 |
C |
H65A |
10:53:00 |
53 |
Chotětický Václav |
DKL5202 |
7886 |
C |
H65A |
11:12:00 |
72 |
Jedlička Michal |
DKL8000 |
1416366 |
C |
H35B |
11:24:00 |
84 |
Benešová Jaroslava |
DKL7050 |
8667528 |
C |
D45B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:00:00 |
00 |
Škácha Michal |
DKP7103 |
7201769 |
C |
H45B |
10:01:00 |
01 |
Illner Vojtěch |
DKP9600 |
8648562 |
C |
H21B |
10:05:00 |
05 |
Holzbachová Lucie |
DKP0052 |
1426034 |
C |
D20B |
10:05:00 |
05 |
Klikarová Ivana |
DKP9953 |
2094474 |
B |
D20C |
10:07:00 |
07 |
Gregorová Alice |
DKP0758 |
7208080 |
C |
T3 |
10:11:00 |
11 |
Plochová Dominika |
DKP8651 |
8080833 |
R |
D21B |
10:19:00 |
19 |
Stehno Pavel |
DKP4900 |
8200026 |
C |
H70A |
10:21:00 |
21 |
Špičák Aleš |
DKP5500 |
8641 |
C |
H60B |
10:21:00 |
21 |
Mikšová Stanislava |
DKP5250 |
2111758 |
C |
D65B |
10:24:00 |
24 |
Malačka Milan |
DKP0210 |
8080811 |
A |
H18B |
10:24:00 |
24 |
Klusáková Jitka |
DKP5651 |
8558 |
C |
D60A |
10:26:00 |
26 |
Tomeš Jaroslav |
DKP8109 |
8651714 |
C |
H35A |
10:29:00 |
29 |
Ridzoň Daniel |
DKP9907 |
2102784 |
B |
H20B |
10:33:00 |
33 |
Voltrová Alena |
DKP9956 |
8181015 |
A |
D20B |
10:33:00 |
33 |
Jiřištová Zuzana |
DKP8254 |
9054 |
C |
D35A |
10:34:00 |
34 |
Novák Přemysl |
DKP0107 |
8656538 |
B |
H18C |
10:34:00 |
34 |
Smutná Anna Marie |
DKP0359 |
2103705 |
A |
D16C |
10:35:00 |
35 |
Mušková Magdalena |
DKP0865 |
336785 |
C |
T3 |
10:41:00 |
41 |
Janatová Lucie |
DKP8154 |
8660535 |
C |
D35A |
10:41:00 |
41 |
Blahová Pavla |
DKP0155 |
8653088 |
B |
D18C |
10:42:00 |
42 |
Mullis Carolina |
DKP0951 |
2075697 |
B |
T3 |
10:42:00 |
42 |
Mareš Albert |
DKP0308 |
2103741 |
B |
H16B |
10:45:00 |
45 |
Veljačik Jonáš |
DKP0818 |
2800319 |
C |
T3 |
10:50:00 |
50 |
Klikarová Zuzana |
DKP9952 |
2043004 |
C |
T5 |
10:51:00 |
51 |
Tichá Dorotea |
DKP0351 |
8656590 |
A |
D16B |
10:55:00 |
55 |
Mušková Amálie Anna |
DKP0759 |
336735 |
C |
T3 |
10:56:00 |
56 |
Sanna Karin |
DKP0250 |
8240702 |
B |
D18B |
10:57:00 |
57 |
Dudová Hana |
DKP5752 |
49892 |
C |
D60B |
10:57:00 |
57 |
Stehnová Hana |
DKP5150 |
51799 |
C |
T3 |
11:17:00 |
77 |
Šňupárková Anna |
DKP9652 |
515071 |
C |
D21C |
11:23:00 |
83 |
Gregor Martin |
DKP7705 |
2121756 |
C |
H40A |
11:24:00 |
84 |
Sedláček Jaroslav |
DKP0309 |
8080830 |
A |
H16C |
11:25:00 |
85 |
Procházka Zdenko |
DKP4300 |
8051800 |
C |
H75B |
11:51:00 |
111 |
Illner Jakub |
DKP6601 |
8303052 |
C |
H50A |
11:53:00 |
113 |
Kolín Jan |
DKP7701 |
8007701 |
C |
H40A |
12:22:00 |
142 |
Poborská Eliška |
DKP0358 |
8414107 |
A |
D16A |
12:44:00 |
164 |
Škáchová Magdalena |
DKP0156 |
8654888 |
A |
D18A |
13:07:00 |
187 |
Mullis Kateřina |
DKP7753 |
8660470 |
C |
D21A |
13:19:00 |
199 |
Kolínová Kristýna |
DKP8450 |
8450007 |
C |
D21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:15:00 |
15 |
Tichý Boris |
DOB5500 |
7227 |
C |
H60B |
10:28:00 |
28 |
Janda Martin |
DOB8002 |
8662322 |
C |
H21C |
10:45:00 |
45 |
Tichá Jiřina |
DOB6050 |
7255 |
C |
D55B |
10:54:00 |
54 |
Kubec Martin |
DOB7002 |
1400420 |
C |
H45B |
11:00:00 |
60 |
Štěpánová Dita |
DOB7956 |
8660522 |
C |
D40A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:16:00 |
16 |
Šmol David |
DOK0100 |
7209352 |
B |
H18B |
10:25:00 |
25 |
Dolejší Jan |
DOK0602 |
438039 |
B |
T5 |
10:30:00 |
30 |
Kubec Michal |
DOK0103 |
7207878 |
B |
H18C |
10:38:00 |
38 |
Dolejší Miloš |
DOK6700 |
434808 |
C |
T3 |
10:39:00 |
39 |
Synek Antonín |
DOK0001 |
8657097 |
A |
H20B |
10:53:00 |
53 |
Koštejn Vít |
DOK9800 |
8657100 |
R |
H21B |
11:09:00 |
69 |
Dolejší Kateřina |
DOK0156 |
7205007 |
A |
D18C |
11:28:00 |
88 |
Dolejší Lenka |
DOK7450 |
8655448 |
C |
D40B |
11:38:00 |
98 |
Synková Petra |
DOK7950 |
7200372 |
C |
D40B |
12:33:00 |
153 |
Synek Petr |
DOK0200 |
8657096 |
A |
H18A |
13:32:00 |
212 |
Škoda Jakub |
DOK8800 |
8656596 |
R |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:05:00 |
05 |
Petrilák Miroslav |
DOR6600 |
2092439 |
C |
H50B |
10:18:00 |
18 |
Kučera Pavel |
DOR7101 |
8116781 |
C |
H45B |
10:34:00 |
34 |
Janda Pavel |
DOR7600 |
2044882 |
C |
H40B |
10:38:00 |
38 |
Kučera Jáchym |
DOR0301 |
8660917 |
B |
H16B |
10:49:00 |
49 |
Petriláková Anežka Rozárie |
DOR0251 |
8655463 |
B |
D18C |
10:50:00 |
50 |
Tachezy Jan |
DOR0102 |
8660476 |
B |
H18C |
10:50:00 |
50 |
Arnoštová Veronika |
DOR0455 |
434596 |
B |
D16C |
10:53:00 |
53 |
Petriláková Petra |
DOR7656 |
2092419 |
C |
D35B |
11:10:00 |
70 |
Arnoštová Kateřina |
DOR7652 |
8857 |
C |
D40A |
11:18:00 |
78 |
Janda Jakub |
DOR0403 |
8662308 |
A |
H16C |
11:26:00 |
86 |
Janda Ondřej |
DOR0100 |
8663176 |
A |
H18C |
12:17:00 |
137 |
Petrilák Matouš |
DOR0409 |
8654908 |
A |
H16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:29:00 |
29 |
Fanta Miroslav |
EKP5800 |
8414109 |
C |
H60B |
10:44:00 |
44 |
Náměstková Veronika |
EKP7351 |
2078485 |
C |
D45A |
10:56:00 |
56 |
Šedivý Jiří |
EKP5500 |
8662327 |
C |
H60A |
10:59:00 |
59 |
Borák Stanislav |
EKP5212 |
8028861 |
C |
H65A |
11:04:00 |
64 |
Černý Ondřej |
EKP8511 |
7205000 |
C |
T5 |
11:05:00 |
65 |
Šedivá Miroslava |
EKP5750 |
51604 |
C |
D60B |
11:07:00 |
67 |
Fantová Libuše |
EKP5650 |
51583 |
C |
D60B |
11:10:00 |
70 |
Zurynková Jana |
EKP7053 |
8660592 |
C |
D45A |
11:12:00 |
72 |
Blaha Ondřej |
EKP7002 |
8667983 |
C |
H45A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:15:00 |
15 |
Čadil Jan |
FSP4300 |
53267 |
C |
H75A |
10:19:00 |
19 |
Hanák Milan |
FSP3400 |
51964 |
C |
H80A |
10:20:00 |
20 |
Borovička Tomáš |
FSP9801 |
888614 |
C |
T5 |
10:25:00 |
25 |
Borovička Milan |
FSP6104 |
515097 |
C |
H55B |
10:36:00 |
36 |
Wald František |
FSP53 |
8033205 |
|
T5 |
11:26:00 |
86 |
Wald František |
FSP5300 |
8033205 |
C |
H65B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:05:00 |
05 |
Würzová Anna |
FYD9451 |
515182 |
C |
T5 |
10:33:00 |
33 |
Würzová Kateřina |
FYD6952 |
515004 |
C |
D50A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:02:00 |
02 |
Sochor Tomáš |
HAV6301 |
515436 |
C |
H55A |
10:06:00 |
06 |
Mastela Rafal |
HAV7300 |
2032312 |
C |
H45B |
10:38:00 |
38 |
Lužný Ladislav |
HAV6000 |
8660919 |
C |
H55A |
10:41:00 |
41 |
Staněk Ondra |
HAV0002 |
336728 |
C |
H20B |
10:48:00 |
48 |
Jakobi Zdeněk |
HAV5701 |
1421900 |
C |
H60A |
10:54:00 |
54 |
Kaděrová Barbora |
HAV7051 |
1425330 |
C |
D45B |
10:59:00 |
59 |
Sochorová Hana |
HAV6250 |
1421893 |
C |
D55B |
11:21:00 |
81 |
Beneš Karel |
HAV4201 |
1421901 |
C |
H75B |
11:45:00 |
105 |
Vričanová Sylva |
HAV6751 |
1426051 |
C |
D50B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:23:00 |
23 |
Kettnerová Lenka |
HCE6450 |
7202877 |
C |
D55A |
10:33:00 |
33 |
Kettner Pavel |
HCE5900 |
515105 |
C |
H60B |
10:43:00 |
43 |
Dudová Irena |
HCE8250 |
232490 |
C |
D35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:05:00 |
65 |
Končák Jaroslav |
HLV6321 |
53856 |
C |
H55B |
11:25:00 |
85 |
Končáková Katka |
HLV6856 |
416086 |
C |
D50B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:12:00 |
12 |
Vávra Radek |
HOR6301 |
2032106 |
C |
H55A |
10:28:00 |
28 |
Rücker Petr |
HOR6500 |
2035741 |
C |
T3 |
10:36:00 |
36 |
Vávra Martin |
HOR6302 |
2059759 |
C |
H55A |
11:00:00 |
60 |
Škorpil Martin |
HOR5700 |
8670484 |
C |
H60A |
11:12:00 |
72 |
Loukotová Andrea |
HOR7350 |
52892 |
C |
D45B |
12:24:00 |
144 |
Vávrová Vanda |
HOR0350 |
8680365 |
A |
D16A |
12:47:00 |
167 |
Rücker Jan |
HOR0201 |
8659404 |
A |
H18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:05:00 |
05 |
Kašková Eva |
CHA4650 |
8152 |
C |
D70A |
10:06:00 |
06 |
Krtičková Ester |
CHA0754 |
8908 |
C |
T3 |
10:13:00 |
13 |
Ježek Lukáš |
CHA8604 |
8001212 |
C |
T5 |
10:17:00 |
17 |
Kaška Rudolf |
CHA5500 |
1426021 |
C |
H60B |
10:22:00 |
22 |
Gorčica Pavel |
CHA6200 |
8174 |
C |
H55A |
10:34:00 |
34 |
Ježková Barbora |
CHA8850 |
8004126 |
C |
T3 |
10:39:00 |
39 |
Šaffková Zuzana |
CHA5150 |
2070837 |
C |
D65A |
10:41:00 |
41 |
Ševčíková Alena |
CHA5351 |
8165 |
C |
D65A |
10:43:00 |
43 |
Kašková Kateřina |
CHA7850 |
8670479 |
C |
D35A |
11:01:00 |
61 |
Kadavá Eva |
CHA5750 |
8171 |
C |
D60B |
11:05:00 |
65 |
Kubátová Jana |
CHA9152 |
1008144 |
C |
D21C |
11:09:00 |
69 |
Bradnová Věra |
CHA5550 |
8162 |
C |
D60B |
11:20:00 |
80 |
Pachnerová Dominika |
CHA7750 |
8210077 |
C |
D40A |
11:22:00 |
82 |
Pavlík Milan |
CHA5400 |
2085656 |
C |
H65B |
11:26:00 |
86 |
Krtičková Michaela |
CHA7952 |
8897 |
C |
D40A |
11:29:00 |
89 |
Vydra Ivan |
CHA6600 |
8028878 |
C |
H50A |
11:30:00 |
90 |
Bek Jiří |
CHA0103 |
436431 |
B |
H18C |
11:42:00 |
102 |
Ševčík Milan |
CHA5003 |
8199 |
C |
H65B |
11:43:00 |
103 |
Pavlíková Pavla |
CHA6551 |
436447 |
C |
D50B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:20:00 |
20 |
Grundman Vojtěch |
CHC8801 |
8080807 |
C |
H21D |
10:23:00 |
23 |
Švadlena Jiří |
CHC4601 |
2011854 |
C |
H70A |
10:35:00 |
35 |
Křivda Martin |
CHC9501 |
8659400 |
C |
H21B |
10:46:00 |
46 |
Švadlena Pavel |
CHC7502 |
8007502 |
C |
H40B |
10:59:00 |
59 |
Křivda Ivan |
CHC6701 |
9200535 |
C |
H50A |
11:04:00 |
64 |
Pešek Ondřej |
CHC8502 |
8662296 |
C |
H21C |
11:06:00 |
66 |
Shánělová Štěpánka |
CHC0152 |
8301161 |
A |
D18B |
11:10:00 |
70 |
Křivdová Lenka |
CHC7251 |
8655490 |
C |
D45B |
12:29:00 |
149 |
Švadlena Michal |
CHC0101 |
8656615 |
A |
H18A |
12:41:00 |
161 |
Semrádová Jana |
CHC9951 |
8425544 |
R |
D20A |
12:54:00 |
174 |
Křivda Tomáš |
CHC9901 |
8656592 |
E |
H20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:12:00 |
12 |
Kašparová Lucie |
CHT9652 |
8033202 |
C |
T5 |
10:18:00 |
18 |
Matras Tomáš |
CHT8001 |
7210808 |
C |
H35A |
10:34:00 |
34 |
Hledík Jakub |
CHT9501 |
8667987 |
C |
H21C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:22:00 |
22 |
Zabořil Michal |
JEN7101 |
7781 |
C |
H45B |
10:31:00 |
31 |
Zabořilová Anna |
JEN0951 |
2060292 |
C |
T3 |
10:40:00 |
40 |
Švarc Jiří |
JEN6201 |
682108 |
C |
H55A |
10:51:00 |
51 |
Švarcová Lenka |
JEN6451 |
682110 |
C |
T3 |
11:18:00 |
78 |
Zabořilová Romana |
JEN7457 |
7775 |
C |
D45A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:00:00 |
00 |
Matěásková Šárka |
JIL0551 |
2078451 |
A |
D16C |
10:11:00 |
11 |
Jiřištová Hana |
JIL6052 |
9093 |
C |
D55A |
10:22:00 |
22 |
Ježek Jakub |
JIL0104 |
8670807 |
B |
H18B |
10:33:00 |
33 |
Ježek Vít |
JIL9903 |
7210404 |
A |
H20B |
10:38:00 |
38 |
Ježek Zdenek |
JIL7301 |
2075668 |
C |
H45B |
10:42:00 |
42 |
Vlastník Matouš |
JIL0201 |
8680308 |
B |
H18B |
10:47:00 |
47 |
Zlesáková Vlasta |
JIL5362 |
2096111 |
C |
D65A |
10:53:00 |
53 |
Janovská Vendula |
JIL0453 |
2127638 |
B |
D16B |
11:01:00 |
61 |
Pitrmucová Antonie |
JIL0251 |
8663114 |
B |
D18C |
11:06:00 |
66 |
Valenta Ondřej |
JIL0401 |
2035789 |
B |
H16C |
11:07:00 |
67 |
Erlebach Josef |
JIL5201 |
9774 |
C |
H65A |
11:15:00 |
75 |
Vlastník Zdeněk |
JIL6901 |
2060259 |
C |
H50A |
11:19:00 |
79 |
Zlesák Zdeněk |
JIL4701 |
9066 |
C |
H70B |
11:28:00 |
88 |
Vlastníková Lucie |
JIL7554 |
2060258 |
C |
D40A |
12:10:00 |
130 |
Gottsteinová Ema |
JIL0451 |
8670793 |
A |
D16A |
12:17:00 |
137 |
Gottstein Jonáš |
JIL0107 |
8660463 |
A |
H18A |
12:34:00 |
154 |
Karlová Anna |
JIL0352 |
8656606 |
A |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:01:00 |
01 |
Fajkusová Jitka |
JPV6773 |
52586 |
C |
D50A |
10:02:00 |
02 |
Vystavěl Ondřej |
JPV9807 |
8656693 |
R |
H21C |
10:06:00 |
06 |
Jeřábek Luboš |
JPV6112 |
8006112 |
C |
H55A |
10:10:00 |
10 |
Perknovský Radim |
JPV8235 |
8235111 |
C |
H21C |
10:13:00 |
13 |
Plachý Martin |
JPV6515 |
2103780 |
C |
H50B |
10:24:00 |
24 |
Otrusina Jiří |
JPV8201 |
8662320 |
C |
H35A |
10:27:00 |
27 |
Štorek Petr |
JPV6505 |
2075678 |
C |
H50B |
10:31:00 |
31 |
Kašparová Ivana |
JPV6951 |
8234432 |
C |
D50A |
10:40:00 |
40 |
Štorek David |
JPV0202 |
8663202 |
B |
H18C |
10:52:00 |
52 |
Štorek Jan |
JPV0505 |
8440505 |
C |
T5 |
11:05:00 |
65 |
Fajkus Radim |
JPV9509 |
8656711 |
C |
T5 |
11:07:00 |
67 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
8488884 |
C |
H55B |
11:08:00 |
68 |
Chmelářová Radka |
JPV7650 |
2085577 |
C |
D40A |
11:21:00 |
81 |
Soldán Vladimír |
JPV6526 |
8266526 |
C |
H50A |
11:35:00 |
95 |
Štorková Simona |
JPV6556 |
8006556 |
C |
D50B |
11:36:00 |
96 |
Plachá Andrea |
JPV7676 |
2102819 |
C |
D40B |
12:42:00 |
162 |
Chupek Jakub |
JPV9911 |
8655373 |
R |
H20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:17:00 |
17 |
Hájková Eliška |
KAM9851 |
8404001 |
C |
D21C |
10:18:00 |
18 |
Balej Jiří |
KAM7201 |
8680586 |
C |
H40B |
10:20:00 |
20 |
Hájek Adam |
KAM9202 |
8499979 |
C |
H21C |
10:20:00 |
20 |
Semík Luboš |
KAM6201 |
52279 |
C |
H55A |
10:26:00 |
26 |
Jedlička Adam |
KAM7700 |
2075620 |
C |
H40B |
10:28:00 |
28 |
Balejová Julie |
KAM0551 |
8667985 |
A |
D16C |
10:29:00 |
29 |
Procházková Marie |
KAM9554 |
8051795 |
C |
D21C |
10:35:00 |
35 |
Jíra Tomáš |
KAM9802 |
8662741 |
C |
T5 |
10:43:00 |
43 |
Semík Ondřej |
KAM9401 |
8651935 |
R |
H21B |
10:45:00 |
45 |
Bořánková Karolína |
KAM9550 |
9102089 |
C |
D21C |
10:45:00 |
45 |
Kettner Vojtěch |
KAM9601 |
8644887 |
E |
H21B |
10:47:00 |
47 |
Kettnerová Dana |
KAM8952 |
7201193 |
C |
D21C |
10:48:00 |
48 |
Šmelík Martin |
KAM9604 |
682340 |
C |
H21D |
10:55:00 |
55 |
Kettner Lukáš |
KAM9403 |
8654886 |
C |
H21B |
10:56:00 |
56 |
Jedlička Jakub |
KAM0404 |
8116709 |
B |
H16C |
10:59:00 |
59 |
Hlubučková Kristýna |
KAM9551 |
8663175 |
C |
D21C |
10:59:00 |
59 |
Glonek Jakub |
KAM9602 |
8656521 |
E |
H21B |
11:10:00 |
70 |
Škvor Adam |
KAM0202 |
425596 |
B |
H18C |
11:14:00 |
74 |
Bejvlová Karolína |
KAM0258 |
8656555 |
A |
D18B |
11:34:00 |
94 |
Albrechtová Eva |
KAM7850 |
515490 |
C |
D40B |
12:11:00 |
131 |
Gajda Martin |
KAM0405 |
8656715 |
A |
H16A |
12:22:00 |
142 |
Šafková Sofie |
KAM0153 |
8100401 |
A |
D18A |
12:27:00 |
147 |
Šafka Sebastian |
KAM0101 |
8221133 |
A |
H18A |
12:33:00 |
153 |
Albrechtová Iveta |
KAM9950 |
8660456 |
B |
D20A |
12:37:00 |
157 |
Aschermannová Karolína |
KAM0051 |
8100500 |
A |
D20A |
12:43:00 |
163 |
Gajda Jan |
KAM0105 |
8656513 |
A |
H18A |
12:44:00 |
164 |
Škvor Ota |
KAM9900 |
981828 |
A |
H20A |
13:02:00 |
182 |
Navrátil Boris |
KAM9203 |
8656539 |
C |
H21A |
13:13:00 |
193 |
Čechová Tereza |
KAM9852 |
8656609 |
E |
D21A |
13:37:00 |
217 |
Aschermannová Petra |
KAM9354 |
8271093 |
E |
D21A |
13:39:00 |
219 |
Doležalová Monika |
KAM8851 |
232409 |
R |
D21A |
13:46:00 |
226 |
Rusý Tomáš |
KAM9301 |
8660571 |
R |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:35:00 |
35 |
Flašar Jan |
KCK5701 |
2080933 |
C |
H60B |
10:59:00 |
59 |
Flašarová Marie |
KCK5756 |
49615 |
C |
D60B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:11:00 |
11 |
Čiháková Lenka |
KNC6750 |
8667527 |
C |
D50A |
10:21:00 |
21 |
Komersová Jana |
KNC6550 |
52265 |
C |
D50A |
11:05:00 |
65 |
Havlíčková Jindra |
KNC6150 |
9201322 |
C |
D55B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:15:00 |
15 |
Dittrichová Zuzana |
KON9175 |
52416 |
C |
T3 |
10:24:00 |
24 |
Ebner Zdeněk |
KON8215 |
2090872 |
C |
T3 |
10:27:00 |
27 |
Hlavová Miroslava |
KON6389 |
52417 |
C |
D55A |
10:35:00 |
35 |
Ebnerová Eva |
KON8277 |
515485 |
C |
D35A |
10:46:00 |
46 |
Grepl Ladislav |
KON6111 |
433100 |
C |
H55A |
10:51:00 |
51 |
Hlavová Hana |
KON8888 |
8635805 |
C |
D21B |
11:03:00 |
63 |
Smičková Eva |
KON5887 |
52412 |
C |
D60B |
11:10:00 |
70 |
Beneš Jindřich |
KON0404 |
8660477 |
A |
H16C |
11:11:00 |
71 |
Dittrichová Lenka |
KON6285 |
52420 |
C |
D55B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:09:00 |
09 |
Sedláček David |
KOR0502 |
2106740 |
C |
T3 |
10:19:00 |
19 |
Rybínová Vendula |
KOR0651 |
2067229 |
C |
T3 |
10:25:00 |
25 |
Vach Vladimír |
KOR6900 |
2106728 |
C |
H50B |
10:38:00 |
38 |
Smisitelová Markéta |
KOR7452 |
2134281 |
C |
D45B |
10:40:00 |
40 |
Smisitelová Elena |
KOR0551 |
2109768 |
C |
T3 |
10:42:00 |
42 |
Sedláčková Petra |
KOR7451 |
2106724 |
C |
D45B |
11:14:00 |
74 |
Rybínová Iva |
KOR7551 |
2067247 |
C |
D40B |
11:42:00 |
102 |
Hladká Petra |
KOR7950 |
8660542 |
C |
D40B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:02:00 |
02 |
Jirásková Pavla |
KPY7950 |
416330 |
C |
T3 |
10:03:00 |
03 |
Míchalová Šárka |
KPY0050 |
2800315 |
B |
D20C |
10:09:00 |
09 |
Dobeš Václav |
KPY5701 |
301374 |
C |
H50B |
10:11:00 |
11 |
Kohlová Zuzana |
KPY8852 |
301347 |
C |
D21C |
10:27:00 |
27 |
Kohl Jiří |
KPY6201 |
301391 |
C |
H55B |
10:42:00 |
42 |
Pavlíčková Hana |
KPY0450 |
1470170 |
B |
D16C |
10:49:00 |
49 |
Freyová Michaela |
KPY6050 |
301394 |
C |
D55B |
11:05:00 |
65 |
Míchalová Marcela |
KPY6850 |
682670 |
C |
T3 |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:15:00 |
15 |
Zavřel Michal |
KRN6804 |
52643 |
C |
H50B |
10:24:00 |
24 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8654882 |
C |
H21D |
11:33:00 |
93 |
Hrouza Jan |
KRN5401 |
2106888 |
C |
H65A |
11:52:00 |
112 |
Hrouza Jan |
KRN8100 |
8654914 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:33:00 |
33 |
Mayer Tomáš |
KSH6900 |
2116448 |
C |
H50B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:02:00 |
02 |
Šperlich Jan |
KSU0403 |
2082903 |
B |
H16C |
10:09:00 |
09 |
Turczerová Hana |
KSU9393 |
8670790 |
C |
D21C |
10:18:00 |
18 |
Janů Zdeněk |
KSU9045 |
8662682 |
C |
T5 |
10:19:00 |
19 |
Janů Zdeněk |
KSU5749 |
886293 |
C |
H60B |
10:20:00 |
20 |
Štábl Roman |
KSU7501 |
446432 |
C |
H40B |
10:22:00 |
22 |
Pavelka Martin |
KSU7503 |
2073731 |
C |
H40B |
10:30:00 |
30 |
Hecl Miloš |
KSU7601 |
886296 |
C |
H40B |
10:40:00 |
40 |
Turczer Petr |
KSU7945 |
8660457 |
C |
H21D |
10:42:00 |
42 |
Stryk Štěpán |
KSU0306 |
229473 |
B |
H16C |
10:46:00 |
46 |
Šrámek Jaromír |
KSU5801 |
515101 |
C |
H60A |
10:54:00 |
54 |
Babišta Antonín |
KSU0111 |
2080935 |
B |
H18C |
10:58:00 |
58 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
8662343 |
C |
H21C |
11:00:00 |
60 |
Růžička Matěj |
KSU0901 |
2051494 |
C |
T3 |
11:05:00 |
65 |
Müller Jonáš |
KSU9906 |
8662444 |
A |
H20B |
11:14:00 |
74 |
Videcký Jan |
KSU7504 |
8414126 |
C |
H35B |
11:20:00 |
80 |
Hecl František |
KSU0201 |
8662428 |
B |
H18C |
11:30:00 |
90 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
A |
H16C |
12:24:00 |
144 |
Šrámek Ondřej |
KSU9909 |
8662436 |
A |
H20A |
12:34:00 |
154 |
Jílek Ondřej |
KSU9908 |
8662437 |
R |
H20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:36:00 |
36 |
Trejtnar Pavel |
KUN5801 |
9014 |
C |
H60A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:01:00 |
01 |
Brožek Tomáš |
KUO6902 |
920653 |
C |
H50B |
10:15:00 |
15 |
Mutinská Zdeňka |
KUO6499 |
51751 |
C |
D55A |
10:45:00 |
45 |
Brožková Lucie |
KUO0151 |
8667525 |
B |
D18C |
10:49:00 |
49 |
Brožková Tereza |
KUO0451 |
8667532 |
B |
D16B |
11:09:00 |
69 |
Mutinský Viktor |
KUO6501 |
51752 |
C |
H50B |
11:38:00 |
98 |
Koblížek Kamil |
KUO8001 |
8667546 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:26:00 |
26 |
Mezník Vladimír |
LBE6400 |
52971 |
C |
H55A |
10:50:00 |
50 |
Bialeková Martina |
LBE7350 |
8200027 |
C |
D45A |
11:15:00 |
75 |
Nosál Stanislav |
LBE4600 |
8100015 |
C |
H70B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:46:00 |
46 |
Korpasová Ivana |
LBM7362 |
1409879 |
C |
D45A |
10:49:00 |
49 |
Salajková Věra |
LBM5558 |
2113045 |
C |
D60B |
11:11:00 |
71 |
Korpas Jaroslav |
LBM6113 |
1409878 |
C |
H55B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:00:00 |
00 |
Cahel Marek |
LCE8803 |
8662442 |
C |
H21C |
10:00:00 |
00 |
Tesařová Marcela |
LCE9450 |
515074 |
C |
T5 |
10:04:00 |
04 |
Valenta Jiří |
LCE9201 |
896968 |
C |
H21C |
10:04:00 |
04 |
Končáková Klára |
LCE9555 |
53828 |
C |
T5 |
10:12:00 |
12 |
Mudráková Eliška |
LCE0352 |
8680306 |
B |
D16C |
10:14:00 |
14 |
Cahlová Slávka |
LCE5451 |
416063 |
C |
D60A |
10:23:00 |
23 |
Končáková Alžběta |
LCE0256 |
53828 |
C |
D18C |
10:23:00 |
23 |
Ressová Tereza |
LCE0052 |
2091521 |
A |
D20B |
10:26:00 |
26 |
Horyna Roman |
LCE7602 |
8662439 |
R |
H21C |
10:26:00 |
26 |
Mudráková Tereza |
LCE7252 |
52689 |
C |
T5 |
10:32:00 |
32 |
Slezák Libor |
LCE6207 |
8662710 |
C |
H55A |
10:33:00 |
33 |
Nevěřilová Kateřina |
LCE0254 |
8662434 |
A |
D18C |
10:38:00 |
38 |
Svízela Vojtěch |
LCE9101 |
0 |
C |
T5 |
10:38:00 |
38 |
Vlažná Mirka |
LCE5852 |
52698 |
C |
D60A |
10:40:00 |
40 |
Féder Medard |
LCE0111 |
8662443 |
A |
H18B |
10:45:00 |
45 |
Jirčáková Martina |
LCE8951 |
8662427 |
C |
D21B |
10:46:00 |
46 |
Sýkora Vojtěch |
LCE9801 |
8656697 |
E |
H21D |
10:58:00 |
58 |
Bednaříková Sára |
LCE0252 |
8660400 |
A |
D18B |
11:06:00 |
66 |
Müllerová Markéta |
LCE9453 |
303912 |
C |
T5 |
11:37:00 |
97 |
Šmelík Juraj |
LCE6603 |
8662438 |
C |
H50A |
13:09:00 |
189 |
Sklenářová Radka |
LCE9250 |
8660599 |
R |
D21A |
13:17:00 |
197 |
Čermáková Magdalena |
LCE9155 |
8644878 |
R |
D21A |
13:38:00 |
218 |
Klusáček Matěj |
LCE8903 |
8662697 |
R |
H21A |
13:45:00 |
225 |
Horčičková Vendula |
LCE9353 |
8644881 |
E |
D21A |
13:50:00 |
230 |
Mudrák Štěpán |
LCE9601 |
8645928 |
R |
H21A |
13:58:00 |
238 |
Hubáček Jonáš |
LCE9501 |
8629756 |
E |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:25:00 |
25 |
Neradová Alena |
LIT5051 |
8110 |
C |
D65B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:00:00 |
00 |
Peterka Jakub |
LLI0404 |
8659397 |
A |
H16C |
10:21:00 |
21 |
Hejna Stanislav |
LLI6900 |
682678 |
C |
H50B |
10:23:00 |
23 |
Fürstová Katka |
LLI6950 |
2032126 |
C |
D50A |
10:40:00 |
40 |
Melichar Vojtěch |
LLI9802 |
8656608 |
C |
T5 |
10:41:00 |
41 |
Fürst Aleš |
LLI6801 |
8657098 |
C |
H50B |
11:12:00 |
72 |
Bradáč David |
LLI0203 |
8656597 |
B |
H18C |
11:20:00 |
80 |
Bradáč Stanislav |
LLI7201 |
8656748 |
C |
H45A |
11:31:00 |
91 |
Peterka Vojtěch |
LLI7502 |
8656591 |
C |
H40A |
12:20:00 |
140 |
Bradáč Jakub |
LLI0002 |
8656716 |
B |
H20A |
12:22:00 |
142 |
Melichar Petr |
LLI0001 |
8659416 |
A |
H20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:08:00 |
08 |
Bejvl Marek |
LME0400 |
2056261 |
B |
H16C |
10:47:00 |
47 |
Šimek Miroslav |
LME6300 |
8116719 |
C |
H55B |
11:10:00 |
70 |
Bejvl Jakub |
LME7100 |
2060271 |
C |
H45B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:19:00 |
79 |
Šunka Jan |
LOU7600 |
7205005 |
C |
H40A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:37:00 |
37 |
Šiková Karolína |
LPM9651 |
8656698 |
E |
D21B |
13:40:00 |
220 |
Kolovský František |
LPM9202 |
8656683 |
R |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:03:00 |
03 |
Barnetová Veronika |
LPU9952 |
2082907 |
A |
D20B |
10:03:00 |
03 |
Kellnerová Stanislava |
LPU4950 |
436429 |
C |
D70A |
10:08:00 |
08 |
Kulhavá Eliška |
LPU9657 |
887635 |
C |
T5 |
10:09:00 |
09 |
Vojtíšková Viktorie |
LPU0051 |
7201814 |
A |
D20B |
10:11:00 |
11 |
Kubíková Květa |
LPU4752 |
9247 |
C |
D70A |
10:13:00 |
13 |
Vícha Vladimír |
LPU5801 |
7207852 |
C |
H60B |
10:13:00 |
13 |
Škorpíková Barbora |
LPU0060 |
2049516 |
B |
D20B |
10:13:00 |
13 |
Čermáková Renata |
LPU6553 |
9652405 |
C |
D50A |
10:13:00 |
13 |
Udržal Tomáš |
LPU8002 |
8656530 |
R |
H21B |
10:14:00 |
14 |
Mrskoč Marek |
LPU0205 |
8654896 |
A |
H18B |
10:15:00 |
15 |
Horová Pavla |
LPU9457 |
8656525 |
R |
D21C |
10:16:00 |
16 |
Václavek Jan |
LPU7816 |
2025376 |
C |
H40B |
10:19:00 |
19 |
Procházka Radek |
LPU6504 |
2060272 |
C |
H50B |
10:20:00 |
20 |
Belej Jiří |
LPU7421 |
2045236 |
C |
H45B |
10:20:00 |
20 |
Novotná Jiřina |
LPU5654 |
2125366 |
C |
D60A |
10:21:00 |
21 |
Fenclová Marta |
LPU7667 |
8651740 |
C |
D21B |
10:21:00 |
21 |
Klimplová Zuzana |
LPU8151 |
7207503 |
C |
D35A |
10:28:00 |
28 |
Kubík Ondřej |
LPU7404 |
8028828 |
C |
H45B |
10:28:00 |
28 |
Kaplan Jan |
LPU6401 |
219206 |
C |
H55A |
10:30:00 |
30 |
Vodičková Johana |
LPU0354 |
8656504 |
B |
D16C |
10:31:00 |
31 |
Novotný Miroslav |
LPU5905 |
2108909 |
C |
H60B |
10:32:00 |
32 |
Paleček Ondřej |
LPU0105 |
8656505 |
A |
H18B |
10:32:00 |
32 |
Waňková Dita |
LPU7158 |
7200595 |
C |
D45B |
10:33:00 |
33 |
Šístková Iveta |
LPU8654 |
8667519 |
R |
D21B |
10:33:00 |
33 |
Waněk Adam |
LPU9505 |
8662365 |
C |
H21B |
10:34:00 |
34 |
Víchová Ladislava |
LPU5851 |
888601 |
C |
D60A |
10:35:00 |
35 |
Knapová Iva |
LPU6052 |
9316 |
C |
D55A |
10:36:00 |
36 |
Pipek Ondřej |
LPU0203 |
8651710 |
A |
H18B |
10:36:00 |
36 |
Štichhauerová Kateřina |
LPU7468 |
9102564 |
C |
D45B |
10:37:00 |
37 |
Nožka Radek |
LPU9005 |
8656519 |
E |
H21B |
10:38:00 |
38 |
Šabatka Petr |
LPU8106 |
8000246 |
C |
H35A |
10:39:00 |
39 |
Hančová Petra |
LPU9659 |
8654895 |
R |
D21B |
10:39:00 |
39 |
Juračková Jana |
LPU6051 |
9237 |
C |
D55A |
10:39:00 |
39 |
Procházka David |
LPU9113 |
8656511 |
R |
H21B |
10:41:00 |
41 |
Kos Tomáš |
LPU9303 |
8660901 |
C |
H21B |
10:45:00 |
45 |
Bártová Adéla |
LPU0353 |
2102522 |
B |
D16B |
10:46:00 |
46 |
Váňa Vojtěch |
LPU0312 |
2122242 |
C |
H16C |
10:47:00 |
47 |
Kovářová Jana |
LPU0251 |
8670795 |
B |
D18C |
10:49:00 |
49 |
Procházka Tomáš |
LPU6503 |
9270 |
C |
H50B |
10:50:00 |
50 |
Krpata Michal |
LPU0403 |
8656545 |
A |
H16C |
10:52:00 |
52 |
Hovorka Lukáš |
LPU9001 |
8402048 |
C |
H21C |
10:52:00 |
52 |
Koberová Kateřina |
LPU0352 |
8654913 |
A |
D16C |
10:54:00 |
54 |
Štichhauer Daniel |
LPU0405 |
8656502 |
A |
H16B |
10:54:00 |
54 |
Čermák Jan |
LPU9301 |
8654903 |
C |
H21D |
10:55:00 |
55 |
Žaloudková Klára |
LPU9461 |
8660902 |
C |
D21C |
10:57:00 |
57 |
Klimplová Lenka |
LPU7951 |
1271279 |
C |
D35B |
10:57:00 |
57 |
Udržalová Pavla |
LPU8552 |
8656526 |
C |
D21B |
10:57:00 |
57 |
Kamenický Matěj |
LPU9036 |
8137666 |
R |
H21B |
11:00:00 |
60 |
Vališ Jan |
LPU0210 |
2091559 |
B |
H18C |
11:01:00 |
61 |
Roudný Václav |
LPU0001 |
8656528 |
A |
H20B |
11:02:00 |
62 |
Fejfar Lukáš |
LPU0310 |
8663186 |
B |
H16C |
11:03:00 |
63 |
Nováková Tereza |
LPU9757 |
8656515 |
R |
D21C |
11:07:00 |
67 |
Volák Ondřej |
LPU0010 |
8656613 |
R |
H20B |
11:07:00 |
67 |
Fencl Petr |
LPU6901 |
9230 |
C |
H50A |
11:07:00 |
67 |
Pušová Bára |
LPU0357 |
8656522 |
B |
D16B |
11:13:00 |
73 |
Roudný Václav |
LPU6102 |
7209277 |
C |
H55B |
11:15:00 |
75 |
Procházková Klára |
LPU9451 |
8656512 |
C |
D21C |
11:16:00 |
76 |
Švíglerová Pavla |
LPU7658 |
889272 |
C |
D40A |
11:23:00 |
83 |
Knap Jan |
LPU5101 |
51105 |
C |
H65A |
11:24:00 |
84 |
Klimpl Petr |
LPU5401 |
8656533 |
C |
H65B |
11:28:00 |
88 |
Zitka Adam |
LPU8402 |
8663196 |
C |
H35B |
11:29:00 |
89 |
Demlová Jitka |
LPU6955 |
8230369 |
C |
D50B |
11:31:00 |
91 |
Farář Václav |
LPU5201 |
9260 |
C |
H65A |
11:32:00 |
92 |
Stryková Kateřina |
LPU7855 |
232606 |
C |
D40B |
11:34:00 |
94 |
Juračka Vojtěch |
LPU5404 |
9234 |
C |
H65B |
11:40:00 |
100 |
Haas Karel |
LPU7304 |
7210409 |
C |
H45A |
11:44:00 |
104 |
Mrskočová Dana |
LPU7356 |
8033225 |
C |
D40B |
11:44:00 |
104 |
Třasák Milan |
LPU5206 |
9257 |
C |
H65B |
11:47:00 |
107 |
Vodička Oldřich |
LPU7715 |
2025371 |
C |
H40A |
11:47:00 |
107 |
Valach Petr |
LPU6505 |
1400423 |
C |
H50A |
12:09:00 |
129 |
Haas Filip |
LPU0401 |
8656543 |
A |
H16A |
12:12:00 |
132 |
Fejfarová Tereza |
LPU0360 |
8656534 |
A |
D16A |
12:29:00 |
149 |
Waněk Hubert |
LPU0309 |
8656616 |
A |
H16A |
12:35:00 |
155 |
Peterová Jana |
LPU0057 |
8656599 |
A |
D20A |
12:38:00 |
158 |
Rusin Jan |
LPU0008 |
8656619 |
R |
H20A |
12:39:00 |
159 |
Kopecká Anna |
LPU9958 |
8656607 |
R |
D20A |
12:50:00 |
170 |
Roudný Martin |
LPU0002 |
8656620 |
R |
H20A |
12:52:00 |
172 |
Fencl Jonáš |
LPU9902 |
8656603 |
R |
H20A |
13:18:00 |
198 |
Zvěřina Petr |
LPU8208 |
8656529 |
C |
H21A |
13:26:00 |
206 |
Kubelka Tomáš |
LPU9307 |
8656587 |
E |
H21A |
13:51:00 |
231 |
Zvěřinová Martina |
LPU8357 |
8656548 |
E |
D21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:07:00 |
07 |
Kovář Boris |
LTP6710 |
899153 |
C |
H50B |
10:17:00 |
17 |
Riby Rose |
LTP0051 |
8662288 |
A |
D20B |
10:17:00 |
17 |
Lošťáková Sára |
LTP0650 |
7210117 |
B |
T3 |
10:19:00 |
19 |
Kovářová Lenka |
LTP9750 |
7200344 |
C |
D21C |
10:39:00 |
39 |
Kovář Karel |
LTP6102 |
7205033 |
C |
H55B |
10:41:00 |
41 |
Kovářová Alena |
LTP6151 |
7205026 |
C |
D55B |
10:42:00 |
42 |
Martinec Pavel |
LTP7003 |
9201628 |
C |
T5 |
10:44:00 |
44 |
Bílý Jakub |
LTP0104 |
8662323 |
A |
H18B |
10:44:00 |
44 |
Kamírová Gabriela |
LTP7351 |
232494 |
C |
D45B |
11:01:00 |
61 |
Bílý Petr |
LTP6805 |
51279 |
C |
H50A |
11:08:00 |
68 |
Lošťáková Ela |
LTP0951 |
7202578 |
C |
T3 |
11:14:00 |
74 |
Riby Kateřina |
LTP7252 |
7205009 |
C |
D45B |
11:24:00 |
84 |
Lošťáková Ivana |
LTP7758 |
7202864 |
C |
D40A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:27:00 |
27 |
Křížková Marie |
MAS0450 |
8660361 |
C |
T3 |
10:55:00 |
55 |
Kovář Jindřich |
MAS6800 |
8667511 |
C |
H50B |
10:58:00 |
58 |
Pilař Karel |
MAS5501 |
8667502 |
C |
H60A |
11:40:00 |
100 |
Hájek Jan |
MAS5401 |
7885 |
C |
H65B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:53:00 |
53 |
Forst Libor |
MFP6301 |
1418752 |
C |
H55B |
11:11:00 |
71 |
Forstová Lenka |
MFP6850 |
2079501 |
C |
D50B |
11:25:00 |
85 |
Siegl Roman |
MFP6700 |
8648567 |
C |
H50A |
11:36:00 |
96 |
Sieglová Dagmar |
MFP7050 |
8660371 |
C |
D45A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:15:00 |
15 |
Koč Zdeněk |
MKP4700 |
8200018 |
C |
H70A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:13:00 |
13 |
Fišák Jan |
MLA4401 |
8657099 |
C |
H75A |
10:24:00 |
24 |
Kováč František |
MLA0201 |
8656612 |
C |
H18C |
10:54:00 |
54 |
Milota Josef |
MLA5801 |
8656692 |
C |
H60A |
11:07:00 |
67 |
Sklenářová Jana |
MLA6258 |
416175 |
C |
D55B |
11:29:00 |
89 |
Sklenář Jan |
MLA4201 |
8116748 |
C |
H75B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:01:00 |
01 |
Štrosová Jana |
MOV0051 |
8670492 |
B |
D20C |
10:04:00 |
04 |
Vavřík René |
MOV7000 |
8670471 |
C |
H45B |
10:32:00 |
32 |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
9101186 |
C |
H45B |
10:47:00 |
47 |
Holec Honza |
MOV6701 |
9101189 |
C |
H50B |
10:53:00 |
53 |
Vavřík Tomáš |
MOV0004 |
8663153 |
B |
H20B |
11:19:00 |
79 |
Juřeník Josef |
MOV5201 |
52774 |
C |
H65A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:02:00 |
02 |
Nádeníčková Iva |
NEK0350 |
8660520 |
B |
D16C |
10:12:00 |
12 |
Mareš Alexander |
NEK7300 |
2067346 |
C |
H45B |
10:38:00 |
38 |
Newiak Nick |
NEK0101 |
8660517 |
B |
H18C |
10:43:00 |
43 |
Marešová Klára |
NEK0250 |
8660518 |
B |
D18C |
11:11:00 |
71 |
Nádeníčková Pavla |
NEK0150 |
8660521 |
A |
D18C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:26:00 |
26 |
Novák Stanislav |
NPA0404 |
2122278 |
A |
H16C |
10:28:00 |
28 |
Hušková Eva |
NPA5754 |
7203468 |
C |
D60A |
10:28:00 |
28 |
Antoš Filip |
NPA8001 |
7210092 |
C |
H35A |
10:31:00 |
31 |
Wiesnerová Monika |
NPA9051 |
2073708 |
C |
D21C |
10:48:00 |
48 |
Typlt Tomáš |
NPA0406 |
7207895 |
B |
H16B |
10:50:00 |
50 |
Nováková Zuzana |
NPA9151 |
515421 |
C |
T3 |
10:51:00 |
51 |
Nováková Jana |
NPA5552 |
2060214 |
C |
D60B |
10:52:00 |
52 |
Fajfer Filip |
NPA0401 |
7207884 |
B |
H16C |
11:00:00 |
60 |
Nováková Světlana |
NPA0151 |
2122276 |
A |
D18B |
11:04:00 |
64 |
Choutka Matěj |
NPA0402 |
2122280 |
A |
H16C |
11:12:00 |
72 |
Novák Karel |
NPA5001 |
2060215 |
C |
H65B |
11:22:00 |
82 |
Pavelcová Gabriela |
NPA7851 |
2070822 |
C |
D40A |
11:29:00 |
89 |
Kalibán Jaroslav |
NPA5101 |
2059741 |
C |
H65A |
11:39:00 |
99 |
Novák Jiří |
NPA7502 |
682098 |
C |
H40A |
11:50:00 |
110 |
Novák Zdeněk |
NPA7701 |
7200594 |
C |
H35B |
11:55:00 |
115 |
Zikmund Zdeněk |
NPA6705 |
7003002 |
C |
H50A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:20:00 |
80 |
Rigó Marek |
ODR7101 |
52756 |
C |
H45B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:50:00 |
50 |
Novák Ivo |
OKP6200 |
51679 |
C |
H55A |
11:02:00 |
62 |
Balusková Ida |
OKP7350 |
681852 |
C |
D45B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:28:00 |
28 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
8028829 |
C |
H60A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:03:00 |
03 |
Kociánová Eva |
OOP6750 |
2112733 |
C |
D50A |
10:30:00 |
30 |
Ryšavý Jiří |
OOP5803 |
2049558 |
C |
H60A |
10:47:00 |
47 |
Hrabicová Iva |
OOP6150 |
232338 |
C |
D55B |
10:53:00 |
53 |
Švidrnochová Nela |
OOP0950 |
2060211 |
C |
T3 |
11:03:00 |
63 |
Rychlý Miloš |
OOP5302 |
8654881 |
C |
H65A |
11:08:00 |
68 |
Ševčík Břetislav |
OOP5001 |
49301 |
C |
H65B |
11:24:00 |
84 |
Švidrnochová Hana |
OOP7751 |
7210910 |
C |
D40B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:27:00 |
27 |
Karbusová Kateřina |
OPI0052 |
8680284 |
B |
D20B |
11:42:00 |
102 |
Šmahel Lukáš |
OPI7800 |
2103772 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:14:00 |
14 |
Sláma Jaroslav |
OSN6901 |
1232505 |
C |
H45B |
10:23:00 |
23 |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
8122027 |
C |
H55B |
10:28:00 |
28 |
Nechanický Jan |
OSN0200 |
8000321 |
A |
H18B |
10:35:00 |
35 |
Kovačič Marek |
OSN6600 |
53428 |
C |
H50B |
10:36:00 |
36 |
Nechanický Pavel |
OSN7209 |
7205006 |
C |
H45B |
10:38:00 |
38 |
Kamenický Jeroným |
OSN9549 |
8651708 |
C |
H21D |
10:39:00 |
39 |
Pilná Klára |
OSN0452 |
436958 |
B |
D16B |
10:45:00 |
45 |
Wurzel Břetislav |
OSN6005 |
8006005 |
C |
H55B |
10:46:00 |
46 |
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
7208071 |
C |
T3 |
10:52:00 |
52 |
Slámová Taťána |
OSN0250 |
7207775 |
A |
D18B |
11:14:00 |
74 |
Nechanická Daniela |
OSN7557 |
8656600 |
C |
D40A |
11:33:00 |
93 |
Dvořáček Jiří |
OSN7502 |
52250 |
C |
H40A |
11:38:00 |
98 |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
8648571 |
C |
D45A |
12:08:00 |
128 |
Stoklasová Zuzana |
OSN0454 |
2080908 |
A |
D16A |
12:29:00 |
149 |
Nechanická Klára |
OSN0050 |
8656601 |
R |
D20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:05:00 |
05 |
Šidla Antonín |
OTK4601 |
433083 |
C |
H70A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:55:00 |
55 |
Robotka Libor |
PBM5303 |
7209359 |
C |
H65A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:21:00 |
21 |
Nováková Eliška |
PDY0150 |
8033215 |
C |
D18C |
10:54:00 |
54 |
Fojtů Petr |
PDY8700 |
8663137 |
C |
T5 |
11:05:00 |
65 |
Šilerová Eva |
PDY8050 |
8660526 |
C |
D35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:01:00 |
61 |
Vydra Pavel |
PEN6200 |
2113100 |
C |
H55B |
11:09:00 |
69 |
Kábrtová Iva |
PEN6350 |
2113055 |
C |
D55B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:03:00 |
03 |
Kožinová Zuzana |
PGP9650 |
7003042 |
C |
D21C |
10:06:00 |
06 |
Košárek Pavel |
PGP7107 |
8656676 |
C |
H35A |
10:08:00 |
08 |
Čtrnáct Jiří |
PGP7603 |
231948 |
C |
H40B |
10:08:00 |
08 |
Slavík Viktor |
PGP6300 |
51276 |
C |
H55A |
10:10:00 |
10 |
Siegl Matyáš |
PGP0104 |
8666867 |
A |
H18B |
10:13:00 |
13 |
Haňkovská Jana |
PGP4050 |
8200025 |
C |
D75A |
10:15:00 |
15 |
Košárková Iva |
PGP8155 |
2082714 |
C |
D35A |
10:17:00 |
17 |
Procházka Jan |
PGP8206 |
8656639 |
C |
H21B |
10:18:00 |
18 |
Melichna Matěj |
PGP0107 |
682699 |
B |
H18C |
10:20:00 |
20 |
Dvořáková Hana |
PGP0355 |
8667539 |
B |
D16C |
10:27:00 |
27 |
Kožinová Anna |
PGP9350 |
7200338 |
C |
D21C |
10:30:00 |
30 |
Veljačiková Hana |
PGP9756 |
7202891 |
C |
T5 |
10:30:00 |
30 |
Kožina Petr |
PGP6000 |
8670455 |
C |
H55A |
10:31:00 |
31 |
Čtrnáct Šimon |
PGP0001 |
2032143 |
C |
H20B |
10:32:00 |
32 |
Forst Antonín |
PGP0106 |
218851 |
B |
H18C |
10:32:00 |
32 |
Zelená Markéta |
PGP5850 |
2080958 |
C |
D60A |
10:35:00 |
35 |
Škarková Kateřina |
PGP9955 |
7207777 |
B |
D20B |
10:36:00 |
36 |
Čtrnáct František |
PGP0401 |
8670467 |
B |
H16B |
10:40:00 |
40 |
Komín David |
PGP7405 |
9767 |
C |
H40B |
10:40:00 |
40 |
Jonáš Martin |
PGP9606 |
8667535 |
C |
H21C |
10:43:00 |
43 |
Janovská Kateřina |
PGP9850 |
8350120 |
R |
D21C |
10:44:00 |
44 |
Uhlíř Marek |
PGP9405 |
331157 |
C |
T5 |
10:44:00 |
44 |
Střelba Ondřej |
PGP7510 |
8667997 |
C |
H40B |
10:46:00 |
46 |
Janas Petr |
PGP7106 |
8151151 |
C |
H45B |
10:46:00 |
46 |
Kabát Martin |
PGP0408 |
8667514 |
A |
H16B |
10:50:00 |
50 |
Landovský Tomáš |
PGP9103 |
8071491 |
C |
H21D |
10:51:00 |
51 |
Voborská Jana |
PGP8454 |
9332 |
C |
D35B |
10:51:00 |
51 |
Kopecká Johana |
PGP9956 |
2021848 |
B |
T5 |
10:51:00 |
51 |
Hrabánková Ilona |
PGP6250 |
232184 |
C |
D55B |
10:52:00 |
52 |
Landovský Jakub |
PGP9601 |
8663177 |
C |
H21D |
10:53:00 |
53 |
Bialožytová Tereza |
PGP9055 |
8780 |
C |
T5 |
10:54:00 |
54 |
Vildmonová Pavla |
PGP7454 |
7207787 |
C |
D45A |
10:58:00 |
58 |
Janovská Petra |
PGP7355 |
8654900 |
C |
D45A |
10:59:00 |
59 |
Šimerka Ondřej |
PGP0800 |
2801019 |
C |
T3 |
11:02:00 |
62 |
Sysel Ctibor |
PGP8700 |
515161 |
C |
H21C |
11:03:00 |
63 |
Pospíšil Vítek |
PGP6803 |
681612 |
C |
H50B |
11:04:00 |
64 |
Jandera Kryštof |
PGP0700 |
7300279 |
B |
T3 |
11:09:00 |
69 |
Hrabánek David |
PGP6003 |
303940 |
C |
H55B |
11:09:00 |
69 |
Kopecká Johana |
PGP9956 |
2021848 |
B |
T5 |
11:14:00 |
74 |
Baldrian Petr |
PGP7203 |
888639 |
C |
H45A |
11:14:00 |
74 |
Kolář Matyáš |
PGP0304 |
8654897 |
B |
H16C |
11:21:00 |
81 |
Hýbl Lukáš |
PGP7504 |
7210112 |
C |
H40A |
11:21:00 |
81 |
Zelený Vladimír |
PGP4800 |
8663188 |
C |
H70B |
11:28:00 |
88 |
Janas Petr |
PGP0200 |
8663127 |
A |
H18C |
11:32:00 |
92 |
Buzek Martin |
PGP8401 |
7051263 |
C |
H35B |
11:32:00 |
92 |
Kožinová Jana |
PGP6651 |
7210812 |
C |
D45A |
11:33:00 |
93 |
Slavíková Kateřina |
PGP6650 |
51275 |
C |
D50B |
11:36:00 |
96 |
Šimerková Olga |
PGP7551 |
7210932 |
C |
D40A |
11:46:00 |
106 |
Sysel Ondřej |
PGP8302 |
515038 |
C |
H35B |
11:49:00 |
109 |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8632139 |
C |
H50A |
11:51:00 |
111 |
Pokorný Ondřej |
PGP7506 |
8090130 |
C |
H40A |
12:37:00 |
157 |
Šimša Martin |
PGP0309 |
8654907 |
A |
H16A |
12:41:00 |
161 |
Janovský Tomáš |
PGP0101 |
8636798 |
A |
H18A |
12:51:00 |
171 |
Sieglová Eliška |
PGP9954 |
8656705 |
R |
D20A |
13:04:00 |
184 |
Procházka Jan |
PGP8407 |
8409111 |
E |
H21A |
13:06:00 |
186 |
Šedivý Jan |
PGP8409 |
8644492 |
E |
H21A |
13:14:00 |
194 |
Navrátil Šimon |
PGP9702 |
8644884 |
E |
H21A |
13:23:00 |
203 |
Matějů Martina |
PGP8556 |
8680605 |
E |
D21A |
13:28:00 |
208 |
Flašar Jan |
PGP8610 |
9418870 |
R |
H21A |
13:30:00 |
210 |
Veselý Jakub |
PGP9503 |
8662310 |
C |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:02:00 |
02 |
Souček Pavel |
PHK5503 |
7202881 |
C |
T5 |
10:03:00 |
03 |
Zelenka Tomáš |
PHK9001 |
9920924 |
C |
H21B |
10:06:00 |
06 |
Vítek Tomáš |
PHK7702 |
9526 |
C |
H40B |
10:11:00 |
11 |
Kubíčková Jana |
PHK9999 |
8655422 |
A |
D20C |
10:13:00 |
13 |
Novotná Ivana |
PHK6354 |
219239 |
C |
D55A |
10:20:00 |
20 |
Kavalírová Kateřina |
PHK6756 |
9833 |
C |
T3 |
10:21:00 |
21 |
Mikulecký Jan |
PHK3801 |
9005137 |
C |
H80A |
10:21:00 |
21 |
Starý Ondra |
PHK9813 |
8680293 |
C |
T5 |
10:22:00 |
22 |
Černý Michal |
PHK8005 |
9360 |
C |
H35A |
10:23:00 |
23 |
Balcarová Jana |
PHK8753 |
7260024 |
C |
D21C |
10:23:00 |
23 |
Weber Petr |
PHK3901 |
9460 |
C |
H80A |
10:25:00 |
25 |
Losman Petr |
PHK7901 |
8656658 |
C |
H21B |
10:26:00 |
26 |
Běhoun Pavel |
PHK5701 |
2102525 |
C |
H60A |
10:27:00 |
27 |
Jiranová Kateřina |
PHK8359 |
8667992 |
C |
D35A |
10:28:00 |
28 |
Kadeřávek Petr |
PHK7605 |
9399 |
C |
H21D |
10:35:00 |
35 |
Novotná Petra |
PHK6651 |
8670748 |
C |
D50A |
10:35:00 |
35 |
Kamenická Kateřina |
PHK9353 |
9930312 |
C |
D21C |
10:36:00 |
36 |
Horáková Veronika |
PHK0353 |
2087682 |
B |
D16C |
10:37:00 |
37 |
Novotná Tereza |
PHK9255 |
8654892 |
R |
D21C |
10:40:00 |
40 |
Dušátko Petr |
PHK5702 |
2112740 |
C |
H60A |
10:40:00 |
40 |
Běhounová Jiřina |
PHK5651 |
2102552 |
C |
D60A |
10:43:00 |
43 |
Zamouřilová Anežka |
PHK0354 |
7210923 |
B |
D16B |
10:45:00 |
45 |
Galbavý Matěj |
PHK0007 |
2059764 |
B |
H20B |
10:49:00 |
49 |
Vandas Daniel |
PHK9805 |
8656624 |
E |
H21B |
10:55:00 |
55 |
Hlaváček Lubomír |
PHK6401 |
2059745 |
C |
H55B |
10:55:00 |
55 |
Samek Tomáš |
PHK0001 |
8656629 |
A |
H20B |
10:55:00 |
55 |
Rollier Monika |
PHK8051 |
8005907 |
C |
D21B |
10:57:00 |
57 |
Novotná Jana |
PHK8756 |
8631584 |
C |
D21C |
10:57:00 |
57 |
Čapková Anna |
PHK0451 |
8667978 |
B |
D16B |
10:59:00 |
59 |
Chvátilová Johana |
PHK0450 |
8660575 |
A |
D16B |
11:00:00 |
60 |
Chvátil Jiří |
PHK7200 |
336717 |
C |
H45B |
11:02:00 |
62 |
Neumann Matěj |
PHK0400 |
8667962 |
A |
H16B |
11:06:00 |
66 |
Kubečková Zdena |
PHK7551 |
8028877 |
C |
D40A |
11:08:00 |
68 |
Veselá Jana |
PHK8650 |
7772 |
C |
T5 |
11:08:00 |
68 |
Balcar Aleš |
PHK8602 |
995886 |
C |
H21C |
11:10:00 |
70 |
Vandasová Adéla |
PHK0255 |
8656623 |
A |
D18B |
11:10:00 |
70 |
Chaloupský David |
PHK7103 |
8660515 |
C |
H45A |
11:18:00 |
78 |
Vondrouš Jaroslav |
PHK5201 |
9453 |
C |
H65B |
11:18:00 |
78 |
Chvátilová Pavlína |
PHK7450 |
362000 |
C |
D45B |
11:20:00 |
80 |
Jelínková Zuzana |
PHK7452 |
2126400 |
C |
D40B |
11:20:00 |
80 |
Samková Renáta |
PHK7456 |
1413977 |
C |
D45A |
11:24:00 |
84 |
Chaloupská Pavlína |
PHK7051 |
8644871 |
C |
D45A |
11:27:00 |
87 |
Kamenický Jan |
PHK6601 |
7210813 |
C |
H50A |
11:29:00 |
89 |
Jiran Jan |
PHK7701 |
8662364 |
C |
H40A |
11:30:00 |
90 |
Mašata Roman |
PHK7107 |
515050 |
C |
H45B |
11:31:00 |
91 |
Kavalír Karel |
PHK6503 |
9650526 |
C |
H50A |
11:45:00 |
105 |
Novotný Milan |
PHK6502 |
8663113 |
C |
H50A |
11:55:00 |
115 |
Vítek Petr |
PHK7601 |
2144189 |
C |
H40A |
12:10:00 |
130 |
Kosová Tereza |
PHK0151 |
8660596 |
A |
D18A |
12:25:00 |
145 |
Metelka Ondřej |
PHK0101 |
8656640 |
A |
H18A |
12:28:00 |
148 |
Metelková Michaela |
PHK0550 |
8116745 |
A |
D16A |
12:33:00 |
153 |
Chaloupský Jakub |
PHK0302 |
8656647 |
A |
H16A |
12:36:00 |
156 |
Kavalír Jáchym |
PHK9901 |
8656632 |
R |
H20A |
12:59:00 |
179 |
Chaloupská Barbora |
PHK9951 |
8656524 |
E |
D20A |
13:21:00 |
201 |
Šímová Jana |
PHK8569 |
8662676 |
C |
D21A |
13:42:00 |
222 |
Rollier Baptiste |
PHK8200 |
8270982 |
E |
H21A |
13:47:00 |
227 |
Kosová Denisa |
PHK9150 |
8629757 |
E |
D21A |
14:00:00 |
240 |
Kubát Pavel |
PHK9101 |
8644491 |
E |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:22:00 |
22 |
Janečková Adéla |
PLU0452 |
2087689 |
B |
D16C |
10:37:00 |
37 |
Otrubová Karolína |
PLU0888 |
2061810 |
C |
T3 |
10:40:00 |
40 |
Černochová Michaela |
PLU0351 |
8660570 |
A |
D16C |
11:00:00 |
60 |
Karásek František |
PLU0301 |
2124774 |
B |
H16B |
11:07:00 |
67 |
Otruba František |
PLU0501 |
8667537 |
B |
T3 |
11:09:00 |
69 |
Karásek Antonín |
PLU0503 |
2124798 |
B |
T3 |
11:30:00 |
90 |
Otrubová Johana |
PLU7852 |
995816 |
C |
D40A |
11:36:00 |
96 |
Krtička Jan |
PLU7931 |
2067929 |
C |
H35B |
11:44:00 |
104 |
Otruba Karel |
PLU7917 |
2035148 |
C |
H35B |
11:54:00 |
114 |
Špičák František |
PLU8009 |
52410 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:09:00 |
09 |
Novotný František |
PUL4200 |
205614 |
C |
H75A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:12:00 |
12 |
Sitař Miroslav |
PZR0205 |
8655465 |
B |
H18C |
10:17:00 |
17 |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
8656611 |
C |
H70A |
10:24:00 |
24 |
Skryja Bořivoj |
PZR6106 |
232492 |
C |
H55A |
10:30:00 |
30 |
Rosecká Alena |
PZR5654 |
8655485 |
C |
D60A |
10:35:00 |
35 |
Křížová Zdenka |
PZR5051 |
8659406 |
C |
D65B |
10:55:00 |
55 |
Polanská Nelly |
PZR0152 |
8656630 |
B |
D18C |
11:29:00 |
89 |
Kříž Pavel |
PZR4800 |
8659407 |
C |
H70B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:08:00 |
08 |
Matuška Pavel |
RBK7001 |
2801035 |
C |
H45B |
10:11:00 |
11 |
Matušková Jana |
RBK9999 |
8662330 |
A |
D20B |
10:14:00 |
14 |
Henek Michal |
RBK8605 |
8116695 |
C |
H21C |
11:03:00 |
63 |
Kozumplíková Alice |
RBK8151 |
8116776 |
C |
D35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:03:00 |
03 |
Šrámek Petr |
RIC6905 |
2035144 |
C |
H50B |
10:18:00 |
18 |
Kotenová Barbora |
RIC0452 |
2060260 |
B |
T3 |
10:18:00 |
18 |
Šrámek Jaromír |
RIC0303 |
2031371 |
B |
H16C |
10:36:00 |
36 |
Pecháček Libor |
RIC7600 |
2069067 |
C |
H40B |
10:39:00 |
39 |
Kotenová Markéta |
RIC0651 |
9201629 |
B |
T3 |
10:44:00 |
44 |
Koten Pavel |
RIC7200 |
2060262 |
C |
H45B |
10:52:00 |
52 |
Kotenová Klára |
RIC7252 |
2060268 |
C |
D45B |
10:54:00 |
54 |
Pračková Ema |
RIC0451 |
8004317 |
A |
D16C |
11:06:00 |
66 |
Vláčil Daniel |
RIC7307 |
887622 |
C |
H45B |
11:16:00 |
76 |
Vyhnálková Eva |
RIC7552 |
889279 |
C |
D40B |
11:22:00 |
82 |
Šrámková Iva |
RIC7251 |
2035141 |
C |
D45A |
11:28:00 |
88 |
Pračka Tomáš |
RIC7302 |
448935 |
C |
H45B |
11:30:00 |
90 |
Pračková Zita |
RIC7850 |
2045228 |
C |
D40B |
11:46:00 |
106 |
Seidl Miroslav |
RIC7407 |
888643 |
C |
H45A |
12:20:00 |
140 |
Pelantová Martina |
RIC0550 |
8004274 |
A |
D16A |
12:20:00 |
140 |
Vyhnálková Marie |
RIC0151 |
8667540 |
A |
D18A |
13:15:00 |
195 |
Vyhnálková Barbora |
RIC9850 |
8656685 |
R |
D21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:47:00 |
47 |
Buk Petr |
ROU0001 |
8662366 |
A |
H20B |
12:16:00 |
136 |
Černá Ema |
ROU0451 |
8662284 |
A |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:09:00 |
09 |
Sedláčková Linda |
ROZ0050 |
232535 |
B |
D20C |
10:29:00 |
29 |
Voltrová Svatava |
ROZ6150 |
7300179 |
C |
D55A |
11:39:00 |
99 |
Šimík Daniel |
ROZ6900 |
8662318 |
C |
H50A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:51:00 |
51 |
Babický Tomáš |
RUM5001 |
8444519 |
C |
H65A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:29:00 |
29 |
Jelínková Adéla |
RUZ0251 |
232331 |
C |
D18C |
10:40:00 |
40 |
Jelínek Kryštof |
RUZ0301 |
8666870 |
A |
H16C |
11:12:00 |
72 |
Hofhanzl Abrahám |
RUZ7300 |
2800340 |
C |
H45B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:11:00 |
71 |
Seifertová Marie |
SBK5555 |
2011795 |
C |
D60B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:34:00 |
34 |
Řeháček Petr |
SBR6302 |
8663161 |
C |
H55A |
10:43:00 |
43 |
Sklenář Josef |
SBR6601 |
7200586 |
C |
H50B |
11:13:00 |
73 |
Blažek Václav |
SBR4701 |
51904 |
C |
H70B |
11:17:00 |
77 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
H70B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:01:00 |
01 |
Novák Miloš |
SCP4600 |
52299 |
C |
H70A |
10:01:00 |
01 |
Lohrová Jarmila |
SCP4650 |
219220 |
C |
D70A |
10:10:00 |
10 |
Jahnová Helena |
SCP5550 |
682101 |
C |
D60A |
10:13:00 |
13 |
Buriánek Jaromír |
SCP4700 |
8028840 |
C |
H70A |
10:16:00 |
16 |
Veljačik Pavel |
SCP6200 |
8000236 |
C |
H55A |
10:20:00 |
20 |
Vrabec Ondřej |
SCP8303 |
1420800 |
C |
H35A |
10:27:00 |
27 |
Jahn Pavel |
SCP5500 |
7207870 |
C |
H60B |
10:31:00 |
31 |
Zavadilová Naďa |
SCP5450 |
336750 |
C |
D65B |
10:37:00 |
37 |
Hojná Silvie |
SCP7950 |
7260005 |
C |
D35A |
10:42:00 |
42 |
Podivínský Tomáš |
SCP7201 |
8663133 |
C |
H45B |
10:47:00 |
47 |
Přeček Zdeněk |
SCP5200 |
8632855 |
C |
H65A |
10:59:00 |
59 |
Havlínová Zuzana |
SCP8150 |
51574 |
C |
D35B |
10:59:00 |
59 |
Hošek Ladislav |
SCP6001 |
1413715 |
C |
H55B |
11:01:00 |
61 |
Veljačiková Markéta |
SCP6451 |
2800325 |
C |
D55B |
11:02:00 |
62 |
Hojný Oldřich |
SCP5201 |
52111 |
C |
H65B |
11:13:00 |
73 |
Tloušťová Eva |
SCP6950 |
52114 |
C |
D50B |
11:34:00 |
94 |
Šístek Daniel |
SCP7507 |
8666866 |
C |
H35B |
11:38:00 |
98 |
Bašus Petr |
SCP7400 |
7200592 |
C |
H45A |
11:48:00 |
108 |
Dubec Pavel |
SCP8003 |
7260025 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:05:00 |
05 |
Thýnová Ivana |
SHK6651 |
2017663 |
C |
D50A |
10:06:00 |
06 |
Remeš Petr |
SHK9403 |
8655415 |
C |
H21C |
10:11:00 |
11 |
Kohout Josef |
SHK6902 |
2017669 |
C |
H50B |
10:17:00 |
17 |
Chmelařová Michaela |
SHK9151 |
8044394 |
C |
D21B |
10:19:00 |
19 |
Červená Adéla |
SHK9755 |
8663209 |
C |
D21B |
10:19:00 |
19 |
Teplá Hana |
SHK6561 |
9125 |
C |
D50A |
10:19:00 |
19 |
Netuka Vojtěch |
SHK9701 |
8656727 |
C |
H21B |
10:34:00 |
34 |
Hausvater Karel |
SHK5801 |
8670804 |
C |
H60A |
10:36:00 |
36 |
Kodytek Adam |
SHK0402 |
8670470 |
B |
H16C |
10:37:00 |
37 |
Teplý Jiří |
SHK6401 |
9123 |
C |
H55B |
10:37:00 |
37 |
Fejlková Alice |
SHK5351 |
9107 |
C |
D65B |
10:38:00 |
38 |
Dohnálek Tomáš |
SHK0403 |
8656645 |
B |
H16C |
10:41:00 |
41 |
Gazdačko Milan |
SHK5702 |
410797 |
C |
H60B |
10:42:00 |
42 |
Kodytková Denisa |
SHK0252 |
8670496 |
B |
D18B |
10:44:00 |
44 |
Tichý Lubomír |
SHK0303 |
8670458 |
B |
H16C |
10:47:00 |
47 |
Hepner David |
SHK7601 |
8655416 |
C |
H21B |
10:48:00 |
48 |
Toužil Karel |
SHK7602 |
9134 |
C |
H40B |
10:48:00 |
48 |
Gebrt Jan |
SHK9801 |
8656729 |
C |
H21C |
10:50:00 |
50 |
Kolář Viktor |
SHK7300 |
7200597 |
C |
H45B |
10:55:00 |
55 |
Bláhová Luba |
SHK5852 |
9118 |
C |
D60B |
10:57:00 |
57 |
Kroniková Štěpánka |
SHK0150 |
8033223 |
A |
D18C |
10:58:00 |
58 |
Porkert Jan |
SHK0100 |
8663181 |
B |
H18C |
11:00:00 |
60 |
Netuka Jan |
SHK7001 |
9126 |
C |
H45A |
11:00:00 |
60 |
Fejlek Vojtěch |
SHK5202 |
9104 |
C |
H65B |
11:01:00 |
61 |
Toužilová Martina |
SHK8051 |
9165 |
C |
D35B |
11:04:00 |
64 |
Myslivcová Lenka |
SHK7051 |
515465 |
C |
D45A |
11:07:00 |
67 |
Raková Petra |
SHK0251 |
2049526 |
A |
D18C |
11:09:00 |
69 |
Fundová Eliška |
SHK9351 |
8662297 |
C |
D21C |
11:11:00 |
71 |
Slovák Miroslav |
SHK7704 |
9101117 |
C |
H40A |
11:13:00 |
73 |
Svoboda Ondřej |
SHK7605 |
8000235 |
C |
H40A |
11:13:00 |
73 |
Langr Jan |
SHK6701 |
9531 |
C |
H50A |
11:13:00 |
73 |
Hepnerová Martina |
SHK8152 |
8656708 |
C |
D21C |
11:22:00 |
82 |
Kroniková Jana |
SHK7350 |
8662671 |
C |
D45B |
11:22:00 |
82 |
Fábera David |
SHK0305 |
8656641 |
B |
H16C |
11:24:00 |
84 |
Souček Tomáš |
SHK8200 |
8662339 |
C |
H35B |
11:34:00 |
94 |
Kolář Šimon |
SHK0405 |
8662691 |
A |
H16C |
11:52:00 |
112 |
Jedlička Michal |
SHK7309 |
7208023 |
C |
H45A |
12:18:00 |
138 |
Thýnová Martina |
SHK0350 |
8656586 |
A |
D16A |
12:31:00 |
151 |
Větříčková Andrea |
SHK9951 |
8656704 |
A |
D20A |
12:36:00 |
156 |
Holečková Petra |
SHK0250 |
8660572 |
A |
D18A |
12:53:00 |
173 |
Thýnová Nikola |
SHK0051 |
8656672 |
R |
D20A |
13:11:00 |
191 |
Teplá Karolína |
SHK9251 |
8660574 |
E |
D21A |
13:35:00 |
215 |
Mechlová Lenka |
SHK9051 |
8642186 |
E |
D21A |
13:43:00 |
223 |
Jedličková Zuzana |
SHK8150 |
8656667 |
R |
D21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:20:00 |
20 |
Kovařík Tomáš |
SIT0401 |
8656740 |
B |
H16C |
10:26:00 |
26 |
Kovařík Martin |
SIT0101 |
8655413 |
B |
H18B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:02:00 |
02 |
Lepšík Petr |
SJC8203 |
8178320 |
C |
H35A |
10:09:00 |
09 |
Beneš Jan |
SJC8703 |
8290987 |
C |
H21B |
10:11:00 |
11 |
Bílek Vratislav |
SJC4801 |
9948 |
C |
H70A |
10:15:00 |
15 |
Zlámal David |
SJC9603 |
8053542 |
C |
H21B |
10:17:00 |
17 |
Kazdová Lenka |
SJC8484 |
8293004 |
C |
D35A |
10:22:00 |
22 |
Beneš Josef |
SJC5801 |
9907 |
C |
H60A |
10:25:00 |
25 |
Benešová Iva |
SJC6151 |
886513 |
C |
D55A |
10:25:00 |
25 |
Tomešová Daniela |
SJC8451 |
8008010 |
C |
D35A |
10:27:00 |
27 |
Zalabová Martina |
SJC6657 |
8213213 |
C |
D50A |
10:29:00 |
29 |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
8338383 |
C |
H80A |
10:30:00 |
30 |
Zalaba Tomáš |
SJC0101 |
8397397 |
A |
H18B |
10:30:00 |
30 |
Kovář Miroslav |
SJC8104 |
8008104 |
C |
H21C |
10:34:00 |
34 |
Zikmund Zdeněk |
SJC9703 |
8045221 |
C |
T5 |
10:36:00 |
36 |
Kazda Jiří |
SJC8006 |
8055001 |
C |
H35A |
10:37:00 |
37 |
Karásek Matěj |
SJC0001 |
8499900 |
B |
H20B |
10:40:00 |
40 |
Klacková Štěpánka |
SJC0253 |
8242002 |
A |
D18B |
10:42:00 |
42 |
Uhlík Michal |
SJC8007 |
8003099 |
C |
H35A |
10:47:00 |
47 |
Uhlíková Šárka |
SJC8151 |
7207702 |
C |
D35B |
10:48:00 |
48 |
Kazda Ondřej |
SJC8202 |
8043029 |
C |
H35A |
10:49:00 |
49 |
Lepšíková Eva |
SJC8765 |
8112522 |
C |
D21C |
10:58:00 |
58 |
Bílek Tomáš |
SJC7307 |
2114991 |
C |
H45B |
11:18:00 |
78 |
Šnokhous Jan |
SJC8002 |
2102085 |
C |
H35B |
11:22:00 |
82 |
Kazdová Jana |
SJC7752 |
2115001 |
C |
D40B |
11:27:00 |
87 |
Koťátko Zdeněk |
SJC7701 |
8141277 |
C |
H40A |
11:32:00 |
92 |
Havrdová Renata |
SJC7756 |
8113000 |
C |
D40A |
11:34:00 |
94 |
Škorpilová Jana |
SJC7451 |
211303 |
C |
D45A |
11:37:00 |
97 |
Tomeš Petr |
SJC7531 |
8008015 |
C |
H40A |
12:26:00 |
146 |
Matějková Barbora |
SJC0156 |
8191119 |
A |
D18A |
12:40:00 |
160 |
Vejražková Rozárka |
SJC0151 |
8000727 |
A |
D18A |
12:47:00 |
167 |
Zlámalová Nikola |
SJC9951 |
8107998 |
R |
D20A |
13:29:00 |
209 |
Benešová Lucie |
SJC8951 |
8030189 |
C |
D21A |
14:02:00 |
242 |
Mrázek Jan |
SJC8102 |
8010100 |
R |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:14:00 |
14 |
Kubák Martin ml. |
SJH9902 |
336772 |
C |
T3 |
10:18:00 |
18 |
Kubáková Nela |
SJH0451 |
8414138 |
B |
D16C |
10:18:00 |
18 |
Tichý Martin |
SJH6401 |
51929 |
C |
H55A |
10:19:00 |
19 |
Tichá Jana |
SJH6451 |
51925 |
C |
D55A |
10:35:00 |
35 |
Novotná Jitka |
SJH0454 |
8663172 |
A |
D16B |
10:40:00 |
40 |
Pobuda Vojtěch |
SJH0302 |
436440 |
B |
H16B |
10:43:00 |
43 |
Kubáková Laura |
SJH1550 |
301356 |
C |
T3 |
10:50:00 |
50 |
Hojný Jáchym |
SJH0301 |
8656652 |
A |
H16B |
10:52:00 |
52 |
Pobuda Michal |
SJH7403 |
442870 |
C |
T3 |
10:56:00 |
56 |
Nouza Michal |
SJH0505 |
2113419 |
B |
T3 |
11:02:00 |
62 |
Benešová Iva |
SJH7051 |
9101672 |
C |
D45A |
11:06:00 |
66 |
Blažková Veronika |
SJH0551 |
7210128 |
B |
T3 |
11:16:00 |
76 |
Beneš Jan |
SJH7001 |
8651725 |
C |
H45A |
11:18:00 |
78 |
Blažek Petr |
SJH7402 |
2051486 |
C |
H45A |
11:23:00 |
83 |
Gřunděl Ivan |
SJH4201 |
9200531 |
C |
H75B |
12:16:00 |
136 |
Blažková Kateřina |
SJH0252 |
8656531 |
A |
D18A |
12:18:00 |
138 |
Kinštová Tereza |
SJH0251 |
2800337 |
A |
D18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:23:00 |
23 |
Bořil Jan |
SJI9700 |
8053577 |
C |
H21B |
10:23:00 |
23 |
Vacek Milan |
SJI6901 |
219243 |
C |
H50B |
10:28:00 |
28 |
Tkáč Juraj |
SJI0200 |
2080961 |
B |
H18C |
10:30:00 |
30 |
Čech Jan |
SJI9601 |
7003044 |
C |
H21D |
10:33:00 |
33 |
Hrstková Dana |
SJI6051 |
7209360 |
C |
D55A |
10:42:00 |
42 |
Zeman Jaroslav |
SJI5901 |
2085575 |
C |
H60A |
10:53:00 |
53 |
Rachůnek Stanislav |
SJI6801 |
219258 |
C |
H50B |
10:54:00 |
54 |
Vacek Vojtěch |
SJI9602 |
7200366 |
C |
H21C |
10:58:00 |
58 |
Orany Vojtěch |
SJI0401 |
2126366 |
A |
H16B |
11:16:00 |
76 |
Venhoda Matěj |
SJI0301 |
2126352 |
B |
H16C |
11:17:00 |
77 |
Prošek Michal |
SJI7823 |
8028823 |
C |
H40A |
11:22:00 |
82 |
Orany Tomáš |
SJI7311 |
889294 |
C |
H45B |
11:26:00 |
86 |
Prášil Aleš |
SJI7415 |
52152 |
C |
H45A |
11:44:00 |
104 |
Venhoda Milan |
SJI7104 |
8028816 |
C |
H45A |
11:56:00 |
116 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
8028815 |
C |
H45A |
13:24:00 |
204 |
Prášil Marek |
SJI7313 |
500580 |
R |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:11:00 |
11 |
Dvorský Vojtěch |
SKM9401 |
2045216 |
C |
H21B |
10:31:00 |
31 |
Dittrichová Andrea |
SKM7750 |
8655387 |
C |
D35A |
11:49:00 |
109 |
Dittrich Pavel |
SKM7501 |
8660395 |
C |
H40A |
12:30:00 |
150 |
Dittrichová Lucie |
SKM0551 |
8655378 |
A |
D16A |
12:38:00 |
158 |
Dittrichová Michaela |
SKM0251 |
8656732 |
A |
D18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:41:00 |
41 |
Štěrba Jiří |
SKV6401 |
331490 |
C |
H55B |
12:27:00 |
147 |
Štěrba Marek |
SKV0401 |
8654894 |
A |
H16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:35:00 |
95 |
Švec Zdeněk |
SLA4700 |
8806 |
C |
H70B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:25:00 |
85 |
Novotný Jiří |
SLP4601 |
51621 |
C |
H70B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:20:00 |
80 |
Žitný Tomáš |
SMB6401 |
49971 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:00:00 |
00 |
Doucha Martin |
SNA0501 |
9636 |
B |
T3 |
10:05:00 |
05 |
Hnyk Petr |
SNA5701 |
416261 |
C |
H60B |
10:20:00 |
20 |
Zákravský Zdeněk |
SNA5702 |
232953 |
C |
H60A |
10:25:00 |
25 |
Doucha Tomáš |
SNA0801 |
9616 |
C |
T3 |
10:40:00 |
40 |
Douchová Jaroslava |
SNA7155 |
9606 |
C |
D45B |
10:41:00 |
41 |
Renská Lenka |
SNA8053 |
2148070 |
C |
D35B |
10:43:00 |
43 |
Hynek Petr |
SNA6302 |
1459067 |
C |
H55B |
10:51:00 |
51 |
Imlauf Martin |
SNA6301 |
9629 |
C |
H55B |
11:15:00 |
75 |
Sychrovský Martin |
SNA7601 |
2115718 |
C |
H40A |
11:23:00 |
83 |
Sokolář Zdeněk |
SNA4501 |
405983 |
C |
H70B |
11:30:00 |
90 |
Doucha Jiří |
SNA7105 |
8655470 |
C |
H45A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:24:00 |
24 |
Jandera Tomáš |
SOB7300 |
8662373 |
C |
H45B |
10:55:00 |
55 |
Choutková Lenka |
SOB6350 |
53643 |
C |
D55B |
11:06:00 |
66 |
Choutka Jaroslav |
SOB6301 |
1396839 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:13:00 |
13 |
Suchánková Libuše |
SOP4851 |
446344 |
C |
D70A |
10:31:00 |
31 |
Poláková Tereza |
SOP9951 |
8656721 |
A |
D20B |
10:35:00 |
35 |
Gilík Marek |
SOP9904 |
7207868 |
B |
H20B |
10:43:00 |
43 |
Procházka Zdeněk |
SOP9901 |
7209362 |
A |
H20B |
10:49:00 |
49 |
Procházková Marie |
SOP9551 |
8667516 |
C |
T5 |
10:50:00 |
50 |
Procházková Martina |
SOP7351 |
433097 |
C |
D45B |
11:14:00 |
74 |
Jurčák Karel |
SOP5101 |
8656584 |
C |
H65B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:11:00 |
71 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
H65A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:07:00 |
07 |
Hrobař Rudolf |
SRK4702 |
9798 |
C |
H70A |
10:08:00 |
08 |
Krmaš Václav |
SRK8001 |
8008111 |
C |
H35A |
10:13:00 |
13 |
Cejpková Karolína |
SRK0552 |
2025350 |
B |
T3 |
10:16:00 |
16 |
Šklíba Jan |
SRK7501 |
8670741 |
C |
H35A |
10:19:00 |
19 |
Ptáček Jiří |
SRK9002 |
7210306 |
C |
T5 |
10:21:00 |
21 |
Filipová Tereza |
SRK0050 |
2091516 |
B |
D20B |
10:25:00 |
25 |
Kosová Michaela |
SRK6752 |
8660597 |
C |
D50A |
10:28:00 |
28 |
Bláha David |
SRK9510 |
9491 |
C |
T5 |
10:32:00 |
32 |
Kulhavý Josef |
SRK5701 |
681857 |
C |
H60A |
10:41:00 |
41 |
Morávek Martin |
SRK0503 |
7207356 |
B |
T3 |
10:48:00 |
48 |
Morávková Zuzana |
SRK0551 |
8663139 |
A |
D16C |
10:49:00 |
49 |
Tomášová Anna |
SRK0554 |
2027214 |
B |
T3 |
10:57:00 |
57 |
Kos Michal |
SRK6802 |
2073747 |
C |
H50B |
10:59:00 |
59 |
Šabata Milan |
SRK9904 |
8663121 |
A |
H20B |
11:12:00 |
72 |
Filipová Ivana |
SRK7373 |
2096120 |
C |
D45A |
11:27:00 |
87 |
Kulhavá Jarmila |
SRK6751 |
2045240 |
C |
D50B |
11:40:00 |
100 |
Šklíbová Jana |
SRK7651 |
8680305 |
C |
D40B |
11:48:00 |
108 |
Filip Libor |
SRK7101 |
2080850 |
C |
H45A |
12:12:00 |
132 |
Šklíbová Veronika |
SRK0153 |
8659387 |
A |
D18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:21:00 |
21 |
Králová Zdenka |
SSU6091 |
1406132 |
C |
D55A |
10:26:00 |
26 |
Poklop Martin |
SSU8802 |
8660591 |
E |
H21D |
10:29:00 |
29 |
Klíchová Jana |
SSU8151 |
9480 |
C |
D35A |
10:47:00 |
47 |
Poklopová Lenka |
SSU8952 |
8648618 |
R |
D21B |
10:49:00 |
49 |
Valenta Jiří |
SSU6301 |
51508 |
C |
H55B |
11:06:00 |
66 |
Seidenglanz Jáchym |
SSU0202 |
1407427 |
B |
H18C |
11:14:00 |
74 |
Král Václav |
SSU8243 |
332966 |
C |
H21C |
11:37:00 |
97 |
Ostřanská Iveta |
SSU6591 |
224901 |
C |
D50B |
12:57:00 |
177 |
Janošíkova Tereza |
SSU9953 |
8656582 |
E |
D20A |
13:22:00 |
202 |
Schuster Marek |
SSU9303 |
8656758 |
R |
H21A |
13:27:00 |
207 |
Štičková Anna |
SSU9651 |
8640981 |
E |
D21A |
13:52:00 |
232 |
Král Vojtěch |
SSU8841 |
8629754 |
E |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:14:00 |
14 |
Svoboda Radek |
STE0207 |
8090134 |
B |
H18C |
10:21:00 |
21 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
H55B |
10:50:00 |
50 |
Skoupá Vendula |
STE0152 |
7203461 |
B |
D18B |
10:52:00 |
52 |
Neumann Jaroslav |
STE5902 |
8116698 |
C |
H60A |
11:02:00 |
62 |
Václavek Tomáš |
STE5809 |
8655374 |
C |
H60A |
11:02:00 |
62 |
Doležal Matyáš |
STE0208 |
8655382 |
A |
H18C |
11:08:00 |
68 |
Tomášek Tomáš |
STE8000 |
2108900 |
C |
H35B |
11:11:00 |
71 |
Sklenář Antonín |
STE4801 |
52517 |
C |
H70B |
11:26:00 |
86 |
Janků Marek |
STE7102 |
2080826 |
C |
H45B |
11:41:00 |
101 |
Skyva Petr |
STE6501 |
8655385 |
C |
H50A |
12:14:00 |
134 |
Marková Ema |
STE0252 |
8655379 |
A |
D18A |
12:23:00 |
143 |
Světnický František |
STE0204 |
8656687 |
A |
H18A |
12:31:00 |
151 |
Lukašák Šimon |
STE0202 |
8655380 |
A |
H18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:07:00 |
07 |
Urbanová Markéta |
STH9953 |
7201754 |
B |
D20B |
10:07:00 |
07 |
Gallová Veronika |
STH0053 |
2035745 |
C |
D20C |
10:14:00 |
14 |
Hrnčířová Ivana |
STH0351 |
7207502 |
B |
D16C |
10:16:00 |
16 |
Beranová Kateřina |
STH8851 |
1413337 |
C |
T3 |
10:19:00 |
19 |
Hrnčířová Magda |
STH0051 |
8660568 |
A |
D20B |
10:21:00 |
21 |
Junek Petr |
STH5501 |
9200530 |
C |
T3 |
10:26:00 |
26 |
Chrást Tomáš |
STH7401 |
8670473 |
C |
H45B |
10:48:00 |
48 |
Kejmarová Jana |
STH0152 |
51108 |
A |
D18B |
10:54:00 |
54 |
Chrástová Tereza |
STH0251 |
8656737 |
A |
D18B |
10:56:00 |
56 |
Junková Kateřina |
STH7351 |
7204984 |
C |
D45B |
10:59:00 |
59 |
Hamáčková Eliška |
STH0153 |
331022 |
B |
D18C |
11:18:00 |
78 |
Mühlbach Aleš |
STH0104 |
7207505 |
B |
H18C |
11:45:00 |
105 |
Junek Petr |
STH7801 |
8660910 |
C |
H40A |
12:39:00 |
159 |
Štefan Vít |
STH0202 |
8659413 |
B |
H18A |
12:49:00 |
169 |
Link Lukáš |
STH0205 |
8659414 |
A |
H18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:01:00 |
01 |
Štěpánková Emma |
TAP0953 |
2053563 |
C |
T3 |
10:03:00 |
03 |
Šomvársky Ján |
TAP5500 |
232173 |
C |
H60B |
10:07:00 |
07 |
Vlášek Jakub |
TAP9702 |
7779702 |
C |
T5 |
10:13:00 |
13 |
Hermannová Anna |
TAP9251 |
8667510 |
C |
D21C |
10:15:00 |
15 |
Ransdorf Jakub |
TAP9805 |
8655405 |
C |
T5 |
10:16:00 |
16 |
Tomášková Linda |
TAP0455 |
2134349 |
C |
D16C |
10:21:00 |
21 |
Zajícová Kateřina |
TAP9053 |
8660524 |
C |
D21C |
10:25:00 |
25 |
Hejtmánek Vladimír |
TAP5802 |
682651 |
C |
H60B |
10:27:00 |
27 |
Šimůnková Gabriela |
TAP9755 |
8119755 |
C |
D21B |
10:27:00 |
27 |
Hejtmánková Alena |
TAP5452 |
53641 |
C |
D65B |
10:29:00 |
29 |
Valach Marek |
TAP9703 |
442844 |
C |
T5 |
10:29:00 |
29 |
Káninská Markéta |
TAP9054 |
361934 |
C |
T3 |
10:29:00 |
29 |
Tihon Jaroslav |
TAP6102 |
515440 |
C |
H55B |
10:38:00 |
38 |
Měšťan Ondřej |
TAP0100 |
8201203 |
A |
H18B |
10:45:00 |
45 |
Hošek Radim |
TAP8737 |
8087370 |
C |
T5 |
10:51:00 |
51 |
Hošková Tereza |
TAP8971 |
8089710 |
C |
D21C |
10:56:00 |
56 |
Melišíková Radka |
TAP7152 |
2081352 |
C |
D45A |
11:00:00 |
60 |
Longinová Lenka |
TAP7151 |
981829 |
C |
D45B |
11:01:00 |
61 |
Melišík Jan |
TAP0502 |
8660513 |
B |
T3 |
11:28:00 |
88 |
Černý Antonín |
TAP0402 |
8116720 |
B |
H16C |
12:06:00 |
126 |
Smolková Barbora |
TAP0356 |
8654912 |
A |
D16A |
12:26:00 |
146 |
Bulířová Ema |
TAP0452 |
2088202 |
A |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:05:00 |
05 |
Chromá Adéla |
TBM8870 |
8008870 |
C |
T3 |
10:07:00 |
07 |
Grycová Veronika |
TBM9859 |
8125988 |
C |
D21C |
10:11:00 |
11 |
Liščinská Eva |
TBM4451 |
8004451 |
C |
D75A |
10:12:00 |
12 |
Gryc Ondřej |
TBM0406 |
8180018 |
A |
H16C |
10:13:00 |
13 |
Štefková Klára |
TBM0059 |
7204506 |
B |
D20C |
10:15:00 |
15 |
Hošeková Vanda |
TBM9696 |
7200369 |
C |
D21B |
10:17:00 |
17 |
Grycová Jana |
TBM6969 |
49412 |
C |
D50A |
10:23:00 |
23 |
Hlaváčová Lucie |
TBM0660 |
2059757 |
B |
T3 |
10:26:00 |
26 |
Kavan Tomáš |
TBM8603 |
8644875 |
C |
T3 |
10:26:00 |
26 |
Kuchařová Ada |
TBM5855 |
8654911 |
C |
D60A |
10:34:00 |
34 |
Ehl Ondřej |
TBM0404 |
8654918 |
A |
H16B |
10:38:00 |
38 |
Sedlář Petr |
TBM7319 |
7201210 |
C |
H40B |
10:41:00 |
41 |
Hraboš Matej |
TBM9547 |
7698697 |
C |
T5 |
10:44:00 |
44 |
Karlík Jan |
TBM8809 |
8323322 |
C |
T3 |
10:44:00 |
44 |
Hlaváč Jiří |
TBM6116 |
8667974 |
C |
H55A |
10:49:00 |
49 |
Sedlář Jan |
TBM0010 |
8109199 |
A |
H20B |
10:56:00 |
56 |
Zimmermann Jakub |
TBM8911 |
8645930 |
C |
H21C |
11:00:00 |
60 |
Doušek Tomáš |
TBM0401 |
8222007 |
A |
H16C |
11:03:00 |
63 |
Gryc Jan |
TBM6709 |
53233 |
C |
H50A |
11:10:00 |
70 |
Ehl Jiří |
TBM7701 |
8017701 |
C |
H21C |
11:11:00 |
71 |
Korpasová Tereza |
TBM9898 |
8656527 |
R |
D21C |
11:14:00 |
74 |
Kubáňová Jana |
TBM7275 |
8007275 |
C |
D45A |
11:14:00 |
74 |
Adámek Filip |
TBM0101 |
8656745 |
A |
H18C |
11:14:00 |
74 |
Milán Pavel |
TBM7227 |
7070007 |
C |
H45B |
11:20:00 |
80 |
Hlaváčová Šárka |
TBM7258 |
49656 |
C |
D45B |
11:28:00 |
88 |
Grycová Petra |
TBM7467 |
230679 |
C |
D45A |
12:15:00 |
135 |
Gryc Vojtěch |
TBM0106 |
8645931 |
B |
H18A |
12:24:00 |
144 |
Korpasová Lucie |
TBM0151 |
8655372 |
A |
D18A |
12:26:00 |
146 |
Horčička Vít |
TBM9919 |
8656558 |
E |
H20A |
12:30:00 |
150 |
Hlaváčová Anežka |
TBM0199 |
8656742 |
A |
D18A |
12:43:00 |
163 |
Grycová Kateřina |
TBM0058 |
8659389 |
R |
D20A |
12:49:00 |
169 |
Špringlová Kamila |
TBM0050 |
8662300 |
A |
D20A |
13:00:00 |
180 |
Kozák Osvald |
TBM8201 |
8201000 |
C |
H21A |
13:08:00 |
188 |
Horvát Petr |
TBM9437 |
8644873 |
E |
H21A |
13:31:00 |
211 |
Kozáková Zdenka |
TBM7952 |
8663149 |
R |
D21A |
13:44:00 |
224 |
Chromý Adam |
TBM8841 |
8008841 |
R |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:43:00 |
43 |
Sládková Eva |
TEH5751 |
8663158 |
C |
D55B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:02:00 |
02 |
Ulman Aleš |
TJN7201 |
2078471 |
C |
H45B |
10:09:00 |
09 |
Horák Petr |
TJN5602 |
2056301 |
C |
H60B |
10:22:00 |
22 |
Kuncová Jiřina |
TJN5752 |
8670743 |
C |
D60A |
10:26:00 |
26 |
Adamec Martin |
TJN0106 |
2080828 |
B |
H18C |
10:29:00 |
29 |
Posselt Martin |
TJN6802 |
8670801 |
C |
H50B |
10:32:00 |
32 |
Kobr Tomáš |
TJN8901 |
8028868 |
C |
H21C |
10:34:00 |
34 |
Novotný Dušan |
TJN7002 |
8662701 |
C |
H45B |
10:35:00 |
35 |
Podrábská Marie |
TJN0259 |
8660394 |
A |
D18C |
10:37:00 |
37 |
Šklíbová Míša |
TJN0153 |
8660383 |
A |
D18C |
10:37:00 |
37 |
Kunc Radovan |
TJN5549 |
8670777 |
C |
H60B |
10:42:00 |
42 |
Schindler Jiří |
TJN6301 |
416828 |
C |
H55A |
10:51:00 |
51 |
Novotný Marek |
TJN9901 |
8680399 |
A |
H20B |
10:52:00 |
52 |
Budský Ondřej |
TJN0105 |
8656738 |
A |
H18C |
10:56:00 |
56 |
Tkáč Matěj |
TJN0401 |
8660911 |
A |
H16B |
10:58:00 |
58 |
Pustai David |
TJN9301 |
232645 |
C |
T5 |
11:00:00 |
60 |
Posseltová Tereza |
TJN9252 |
411767 |
C |
T5 |
11:03:00 |
63 |
Linková Lucie |
TJN0257 |
8659384 |
B |
D18C |
11:03:00 |
63 |
Večeřová Ivana |
TJN6052 |
2027204 |
C |
D55B |
11:04:00 |
64 |
Rýdlová Magdaléna |
TJN0251 |
8662747 |
A |
D18B |
11:04:00 |
64 |
Vitebská Eliška |
TJN0350 |
8662748 |
B |
D16C |
11:08:00 |
68 |
Rýdl Jiří |
TJN7000 |
8662707 |
C |
H45A |
11:08:00 |
68 |
Posseltová Romana |
TJN7050 |
8670830 |
C |
D45B |
11:08:00 |
68 |
Mrkvička Jiří |
TJN7101 |
8670752 |
C |
H45B |
11:16:00 |
76 |
Lesáková Věra |
TJN7152 |
8662715 |
C |
D45B |
11:16:00 |
76 |
Kazda Adam |
TJN9104 |
8660406 |
C |
H21C |
11:19:00 |
79 |
Svobodová Barbora |
TJN8952 |
8662281 |
C |
D21C |
12:00:00 |
120 |
Pesničáková Soňa |
TJN0451 |
8662749 |
B |
D16A |
12:07:00 |
127 |
Lesák Ondřej |
TJN0306 |
8659385 |
A |
H16A |
12:32:00 |
152 |
Nagy Josef |
TJN0006 |
8656507 |
R |
H20A |
12:32:00 |
152 |
Mašínová Anna |
TJN0152 |
8659403 |
A |
D18A |
12:35:00 |
155 |
Vitebský Lukáš |
TJN0302 |
8662688 |
A |
H16A |
13:20:00 |
200 |
Janata Martin |
TJN8306 |
8303050 |
C |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:09:00 |
09 |
Peterka František |
TJP4900 |
8861 |
C |
H70A |
11:16:00 |
76 |
Paukert Milan |
TJP5000 |
336775 |
C |
H65B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:01:00 |
01 |
Liberdová Jana |
TRI9852 |
2102776 |
C |
T5 |
10:06:00 |
06 |
Rybková Vendula |
TRI0453 |
7002089 |
B |
D16C |
10:10:00 |
10 |
Gazda Viktor |
TRI9203 |
49395 |
C |
T5 |
10:15:00 |
15 |
Argalášová Gabriela |
TRI6850 |
8660461 |
C |
D50A |
10:16:00 |
16 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
8002604 |
B |
H16C |
10:17:00 |
17 |
Szarzecová Lucie |
TRI9850 |
7208088 |
C |
T5 |
10:25:00 |
25 |
Argalášová Kateřina |
TRI9750 |
8660373 |
C |
D21C |
10:32:00 |
32 |
Krupa Jakub |
TRI0404 |
8655414 |
B |
H16C |
10:38:00 |
38 |
Bialožyt Miroslav |
TRI5701 |
8789 |
C |
H60A |
10:42:00 |
42 |
Argaláš Michal |
TRI9301 |
8662374 |
C |
H21C |
10:44:00 |
44 |
Warcopová Kateřina |
TRI0150 |
7209788 |
A |
D18B |
10:46:00 |
46 |
Bernatíková Hana |
TRI0253 |
8662702 |
A |
D18B |
10:46:00 |
46 |
Haltof Marek |
TRI0200 |
8670482 |
B |
H18C |
10:47:00 |
47 |
Bruková Petra |
TRI0450 |
8660369 |
B |
D16B |
10:54:00 |
54 |
Bialožyt Marek |
TRI0301 |
8629759 |
A |
H16C |
11:01:00 |
61 |
Kantor Ondřej |
TRI9103 |
8656669 |
C |
H21B |
11:17:00 |
77 |
Navrátil Rostislav |
TRI6601 |
8655 |
C |
H50A |
12:30:00 |
150 |
Filipek Sebastian |
TRI0002 |
8655466 |
A |
H20A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:10:00 |
10 |
Nešpor Jan |
TTR6101 |
8663162 |
C |
H55A |
10:18:00 |
18 |
Nešpor Jan |
TTR0101 |
7300192 |
B |
H18B |
10:20:00 |
20 |
Cícha Matěj |
TTR0102 |
2800321 |
B |
H18B |
10:39:00 |
39 |
Klusáček Martin |
TTR5601 |
2103756 |
C |
H60B |
10:53:00 |
53 |
Syslová Iva |
TTR6151 |
52237 |
C |
D55B |
10:57:00 |
57 |
Koudelný Jiří |
TTR5401 |
52251 |
C |
H65A |
10:58:00 |
58 |
Nešporová Marie |
TTR7251 |
52242 |
C |
D45B |
11:32:00 |
92 |
Orálek Miroslav |
TTR5201 |
52252 |
C |
H65B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:03:00 |
03 |
Paříková Iva |
TUR0061 |
1403056 |
C |
T3 |
10:09:00 |
09 |
Linková Iva |
TUR6850 |
51809 |
C |
D50A |
10:09:00 |
09 |
Rufferová Iva |
TUR8354 |
822282 |
E |
T5 |
10:10:00 |
10 |
Nejezchleb Vojtěch |
TUR0503 |
8680578 |
B |
T3 |
10:11:00 |
11 |
Roškotová Lucie |
TUR9753 |
1403414 |
C |
T5 |
10:12:00 |
12 |
Drahoňovský Tomáš |
TUR0701 |
8667957 |
B |
T3 |
10:13:00 |
13 |
Neradová Alena |
TUR8551 |
886283 |
C |
D21B |
10:14:00 |
14 |
Horák Patrik |
TUR9502 |
9001001 |
C |
T5 |
10:15:00 |
15 |
Nejezchlebová Martina |
TUR9951 |
8223 |
B |
D20B |
10:18:00 |
18 |
Zakouřil Vít |
TUR9301 |
8680575 |
C |
H21C |
10:23:00 |
23 |
Nieke Patricia |
TUR9552 |
8210495 |
R |
D21B |
10:24:00 |
24 |
Vlček Martin |
TUR8702 |
8656670 |
C |
H21C |
10:25:00 |
25 |
Thořová Markéta |
TUR9952 |
8663148 |
R |
D20B |
10:29:00 |
29 |
Omová Jana |
TUR5150 |
2025351 |
C |
D65B |
10:32:00 |
32 |
Schulhof Jan |
TUR8900 |
8660452 |
C |
H21D |
10:33:00 |
33 |
Kořínková Zuzana |
TUR9253 |
8680584 |
C |
D21C |
10:34:00 |
34 |
Kořínek Jindřich |
TUR8406 |
8656588 |
C |
H35A |
10:34:00 |
34 |
Zabořil Vojtěch |
TUR0110 |
8680598 |
B |
H18B |
10:38:00 |
38 |
Váňa Martin |
TUR8401 |
8403030 |
C |
H21C |
10:43:00 |
43 |
Konopáč Jiří |
TUR5803 |
8220 |
C |
H60B |
10:43:00 |
43 |
Kochová Nikola |
TUR9358 |
9935817 |
C |
D21B |
10:44:00 |
44 |
Neumann Josef |
TUR8407 |
1984123 |
C |
H35A |
10:50:00 |
50 |
Folprecht Miroslav |
TUR5501 |
8680597 |
C |
H60A |
10:51:00 |
51 |
Tvrdková Eva |
TUR5151 |
303959 |
C |
D65A |
10:55:00 |
55 |
Omová Michaela |
TUR8153 |
7205003 |
E |
T5 |
11:03:00 |
63 |
Wolf Filip |
TUR9701 |
8655449 |
R |
H21B |
11:05:00 |
65 |
Stárek Filip |
TUR6602 |
2035709 |
C |
H50B |
11:06:00 |
66 |
Houžvičková Karolína |
TUR7254 |
7207877 |
C |
D45A |
11:06:00 |
66 |
Holas Ondřej |
TUR8501 |
8680590 |
C |
H21C |
11:12:00 |
72 |
Kochová Anna |
TUR0155 |
8656631 |
A |
D18B |
11:18:00 |
78 |
Heřmánková Pavla |
TUR7777 |
8680599 |
C |
D40A |
11:20:00 |
80 |
Provazník Jiří |
TUR5102 |
8660468 |
C |
H65B |
11:36:00 |
96 |
Drahoňovský Aleš |
TUR7201 |
8656594 |
C |
H45A |
11:50:00 |
110 |
Žemlík Pavel |
TUR7135 |
8680592 |
C |
H45A |
12:27:00 |
147 |
Sokolářová Šárka |
TUR9999 |
8660903 |
R |
D20A |
12:35:00 |
155 |
Hájek Kryštof |
TUR0212 |
8655411 |
A |
H18A |
12:40:00 |
160 |
Thoř Tomáš |
TUR9904 |
8430131 |
R |
H20A |
12:42:00 |
162 |
Pekařová Jana |
TUR0252 |
8660909 |
A |
D18A |
12:48:00 |
168 |
Karatsiolis Kryštof |
TUR9901 |
8680600 |
A |
H20A |
13:16:00 |
196 |
Luštický Martin |
TUR8700 |
8680589 |
R |
H21A |
13:34:00 |
214 |
Dlabaja Tomáš |
TUR8303 |
500850 |
R |
H21A |
13:36:00 |
216 |
Wolf Daniel |
TUR9100 |
8086808 |
C |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
11:23:00 |
83 |
Šritr Martin |
TUV6802 |
232388 |
C |
H50A |
11:33:00 |
93 |
Pospíšil Jiří |
TUV4701 |
8323 |
C |
H70B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:04:00 |
04 |
Novotný Jiří |
TZL8001 |
8662744 |
C |
H35A |
10:11:00 |
11 |
Krejčík Zbyněk |
TZL5704 |
8071221 |
C |
H60B |
10:22:00 |
22 |
Eichler Vítek |
TZL0401 |
7209282 |
B |
H16C |
10:22:00 |
22 |
Kolárik Tomáš |
TZL9302 |
7209286 |
C |
H21D |
10:24:00 |
24 |
Krejčíková Marie |
TZL9252 |
9416043 |
C |
T5 |
10:31:00 |
31 |
Šmakal Pavel |
TZL4801 |
2049597 |
C |
T5 |
10:31:00 |
31 |
Láznička Alois |
TZL3613 |
425533 |
C |
H80A |
10:33:00 |
33 |
Polášek Jan |
TZL8601 |
52340 |
C |
T5 |
10:34:00 |
34 |
Kolárik Jan |
TZL9003 |
8000665 |
R |
H21D |
10:36:00 |
36 |
Zbranek Roman |
TZL8808 |
8422248 |
R |
H21C |
10:37:00 |
37 |
Černoch Karel |
TZL6835 |
8933 |
C |
H50B |
10:39:00 |
39 |
Pekárková Eva |
TZL7653 |
8663119 |
C |
D21C |
10:41:00 |
41 |
Jeřábková Jitka |
TZL9453 |
7170894 |
R |
D21B |
10:44:00 |
44 |
Bartík Filip |
TZL0202 |
8090126 |
B |
H18C |
10:47:00 |
47 |
Kašpar Michal |
TZL9308 |
8663198 |
C |
T5 |
10:47:00 |
47 |
Jelínková Dagmar |
TZL5757 |
7209285 |
C |
D60B |
10:48:00 |
48 |
Vrubel Karel |
TZL6401 |
7210876 |
C |
H55A |
10:50:00 |
50 |
Slováček Tomáš |
TZL8002 |
8662694 |
C |
H21C |
10:51:00 |
51 |
Smola Michal |
TZL8131 |
8667971 |
R |
H21B |
10:53:00 |
53 |
Chovancová Zuzana |
TZL9754 |
2032161 |
C |
D21C |
10:55:00 |
55 |
Horynová Eva |
TZL5254 |
8662735 |
C |
D65A |
10:57:00 |
57 |
Krejčíková Monika |
TZL6262 |
8260628 |
C |
D55B |
10:58:00 |
58 |
Batani Valentina |
TZL0551 |
8050121 |
A |
D16C |
11:00:00 |
60 |
Podmolíková Dagmar |
TZL7155 |
1400448 |
C |
D45A |
11:02:00 |
62 |
Vaněk Bořek |
TZL0505 |
2113077 |
B |
T3 |
11:04:00 |
64 |
Chovancová Jana |
TZL7352 |
426400 |
C |
D45B |
11:11:00 |
71 |
Kavánková Iva |
TZL9753 |
8654917 |
C |
T5 |
11:12:00 |
72 |
Novosad Pavel |
TZL0404 |
8660475 |
A |
H16C |
11:17:00 |
77 |
Jelínek Vít |
TZL5102 |
8662674 |
C |
H65A |
11:18:00 |
78 |
Mikel David |
TZL9703 |
8662440 |
C |
H21C |
11:19:00 |
79 |
Podmolík Tomáš |
TZL6915 |
1400443 |
C |
H50A |
11:24:00 |
84 |
Janda Přemek |
TZL0103 |
7208084 |
B |
H18C |
11:26:00 |
86 |
Hustý Adam |
TZL0403 |
8660466 |
A |
H16C |
11:27:00 |
87 |
Šmakal Pavel |
TZL4801 |
2049597 |
C |
H70B |
11:34:00 |
94 |
Pekárek Evžen |
TZL7007 |
8660398 |
C |
H45A |
11:57:00 |
117 |
Šidla Jan |
TZL6808 |
8053367 |
C |
H50A |
12:05:00 |
125 |
Pekárek Tobias |
TZL0502 |
8663152 |
A |
H16A |
12:28:00 |
148 |
Kočová Halina |
TZL0255 |
2091546 |
B |
D18A |
13:10:00 |
190 |
Nečas Jiří |
TZL9101 |
8662673 |
C |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:03:00 |
03 |
Horčičková Linda |
UOL8650 |
301553 |
C |
T5 |
10:07:00 |
07 |
Poklop Lubomír |
UOL5601 |
52425 |
C |
H60B |
10:10:00 |
10 |
Jadviščok Ladislav |
UOL7700 |
2075671 |
C |
H40B |
10:10:00 |
10 |
Horčička Petr |
UOL7007 |
52472 |
C |
H45B |
10:20:00 |
20 |
Dostál František |
UOL0201 |
8655428 |
B |
H18C |
10:27:00 |
27 |
Raclavská Zuzana |
UOL0251 |
8680601 |
B |
D18C |
10:31:00 |
31 |
Raclavská Lenka |
UOL0252 |
2092435 |
B |
D18C |
10:32:00 |
32 |
Bídová Markéta |
UOL0352 |
8660531 |
B |
D16C |
10:37:00 |
37 |
Poklopová Ivana |
UOL6451 |
52451 |
C |
D55A |
10:48:00 |
48 |
Rajman Filip |
UOL0301 |
8655427 |
B |
H16C |
10:53:00 |
53 |
Janošíková Jaroslava |
UOL5858 |
2092434 |
C |
D60B |
10:54:00 |
54 |
Raclavská Vlaďka |
UOL0253 |
2092433 |
A |
T3 |
10:55:00 |
55 |
Kuncová Jana |
UOL7854 |
9803 |
C |
D35B |
11:01:00 |
61 |
Navrátil Antonín |
UOL5301 |
52448 |
C |
H65A |
11:02:00 |
62 |
Binarová Adéla |
UOL0452 |
8662703 |
A |
D16C |
11:07:00 |
67 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
8004346 |
C |
H50B |
11:10:00 |
70 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
H65B |
11:16:00 |
76 |
Jirka Matyáš |
UOL0203 |
8655429 |
B |
H18C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:31:00 |
31 |
Klapalová Jana |
VAM6451 |
1416361 |
C |
D55A |
10:41:00 |
41 |
Smutná Jana |
VAM6251 |
7210067 |
C |
D55A |
10:57:00 |
57 |
Klapal Jan |
VAM9000 |
515142 |
C |
T5 |
11:06:00 |
66 |
Netopil Libor |
VAM7401 |
1700083 |
C |
H45A |
11:10:00 |
70 |
Hladký Viktor |
VAM8201 |
8667969 |
C |
H35B |
11:21:00 |
81 |
Kulová Jana |
VAM6550 |
416317 |
C |
D50B |
11:26:00 |
86 |
Vandasová Markéta |
VAM7250 |
2053570 |
C |
D45A |
11:26:00 |
86 |
Rykalová Jitka |
VAM7251 |
7210243 |
C |
D45B |
11:53:00 |
113 |
Vandas Luděk |
VAM6601 |
8623000 |
C |
H50A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:11:00 |
11 |
Bauer Emil |
VBM4410 |
2087637 |
C |
H75A |
10:14:00 |
14 |
Kozumplík Aleš |
VBM8403 |
8030932 |
C |
H35A |
10:17:00 |
17 |
Bravená Alexandra |
VBM6155 |
682079 |
C |
D55A |
10:45:00 |
45 |
Kozumplíková Lucie |
VBM8254 |
1914013 |
C |
D35B |
11:03:00 |
63 |
Pulec Pavel |
VBM6201 |
515090 |
C |
H55B |
11:10:00 |
70 |
Bravená Martina |
VBM8751 |
0 |
C |
T5 |
11:13:00 |
73 |
Potěšilová Vladimíra |
VBM5655 |
53238 |
C |
D60B |
11:16:00 |
76 |
Hiršová Marcela |
VBM7079 |
8648605 |
C |
D45A |
11:36:00 |
96 |
Hanzl Vlastimil |
VBM5329 |
2124752 |
C |
H65B |
11:58:00 |
118 |
Fučík Karel |
VBM7246 |
8210972 |
C |
H45A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:46:00 |
46 |
Gottfriedová Adéla |
VCB9755 |
426398 |
C |
T5 |
10:46:00 |
46 |
Gottfriedová Marcela |
VCB7055 |
426396 |
C |
D45B |
10:46:00 |
46 |
Teringlová Vendula |
VCB0451 |
8116671 |
B |
D16C |
11:04:00 |
64 |
Veselá Eva |
VCB7853 |
2104588 |
C |
D40A |
11:34:00 |
94 |
Teringlová Martina |
VCB7851 |
7206551 |
C |
D40A |
11:35:00 |
95 |
Teringl Radek |
VCB6502 |
8028835 |
C |
H50A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:23:00 |
23 |
Kršák Karel |
VIC5902 |
1006613 |
C |
H60B |
11:05:00 |
65 |
Golová Tereza |
VIC0162 |
8645925 |
A |
D18C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:03:00 |
03 |
Ježek Ladislav |
VLI4900 |
253372 |
C |
H70A |
10:04:00 |
04 |
Poloprutský Tomáš |
VLI6205 |
888630 |
C |
H55A |
10:09:00 |
09 |
Horáčková Stanislava |
VLI4950 |
2080918 |
C |
D70A |
10:19:00 |
19 |
Mokrá Julie |
VLI8051 |
8033227 |
C |
D35A |
10:22:00 |
22 |
Skácelová Kateřina |
VLI0550 |
8660546 |
B |
T5 |
10:23:00 |
23 |
Pachnerová Jaroslava |
VLI5152 |
2059769 |
C |
D65B |
10:24:00 |
24 |
Mokrý Pavel |
VLI7501 |
2058479 |
C |
H40B |
10:25:00 |
25 |
Karmazín Petr |
VLI4901 |
8004352 |
C |
H70A |
10:27:00 |
27 |
Kolaja Jan |
VLI8100 |
8627111 |
C |
T5 |
10:30:00 |
30 |
Šestáková Johana |
VLI0853 |
2088819 |
C |
T3 |
10:30:00 |
30 |
Kopec Tomáš |
VLI8203 |
52641 |
C |
H35A |
10:32:00 |
32 |
Martan Jiří |
VLI7300 |
8662685 |
C |
H35A |
10:33:00 |
33 |
Karmazínová Ivana |
VLI5150 |
2131185 |
C |
D65B |
10:39:00 |
39 |
Matějů Kateřina |
VLI8054 |
336783 |
C |
D35A |
10:41:00 |
41 |
Kolaja Ehlerová Jana |
VLI8055 |
8629817 |
C |
D21C |
10:48:00 |
48 |
Šesták Marek |
VLI7403 |
8004275 |
C |
H45B |
10:52:00 |
52 |
Henych Petr |
VLI6001 |
515132 |
C |
H55A |
10:55:00 |
55 |
Martanová Lea |
VLI0555 |
8662713 |
A |
D16B |
11:01:00 |
61 |
Skácelová Adéla |
VLI0454 |
8660545 |
B |
D16B |
11:02:00 |
62 |
Martanová Elin |
VLI0252 |
8659420 |
A |
D18B |
11:07:00 |
67 |
Kopcová Michaela |
VLI8456 |
52533 |
C |
D35B |
11:08:00 |
68 |
Henychová Zuzana |
VLI6151 |
9061 |
C |
D45A |
11:15:00 |
75 |
Hickethier Manfred |
VLI5201 |
8606435 |
C |
H65A |
11:16:00 |
76 |
Ježowicz Roman |
VLI8002 |
2113390 |
C |
H35B |
11:25:00 |
85 |
Přinda Oldřich |
VLI5101 |
8659398 |
C |
H65A |
11:27:00 |
87 |
Škoda Přemek |
VLI5301 |
8111113 |
C |
H65A |
11:35:00 |
95 |
Matějů Michal |
VLI7702 |
8116764 |
C |
H40A |
11:46:00 |
106 |
Horáček Miroslav |
VLI5000 |
2080998 |
C |
H65B |
12:04:00 |
124 |
Šestáková Marie |
VLI0452 |
8667522 |
B |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:04:00 |
04 |
Šauli Kateřina |
VPM0456 |
2060388 |
B |
D16C |
10:30:00 |
30 |
Richtrová Lucie |
VPM7451 |
331267 |
C |
D45B |
10:51:00 |
51 |
Richtr Aleš |
VPM6601 |
51686 |
C |
H50B |
10:53:00 |
53 |
Staňková Markéta |
VPM0153 |
7210111 |
B |
D18C |
11:04:00 |
64 |
Kurz Šimon |
VPM0208 |
2115069 |
B |
H18C |
11:08:00 |
68 |
Mayer Šimon |
VPM0209 |
8656537 |
A |
H18C |
11:41:00 |
101 |
Staňková Marcela |
VPM6951 |
888641 |
C |
D50B |
12:14:00 |
134 |
Richtrová Kamila |
VPM0451 |
8629751 |
A |
D16A |
12:21:00 |
141 |
Richtr Lukáš |
VPM0204 |
8656696 |
A |
H18A |
12:25:00 |
145 |
Šauli Filip |
VPM0301 |
8656560 |
A |
H16A |
12:31:00 |
151 |
Tokár Radim |
VPM0300 |
8660914 |
A |
H16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:28:00 |
28 |
Peňáz Radek |
VRB0313 |
8662362 |
A |
H16C |
10:56:00 |
56 |
Matuš Vít |
VRB0202 |
8662329 |
A |
H18C |
11:20:00 |
80 |
Peňáz Vojtěch |
VRB0303 |
8662338 |
B |
H16C |
11:28:00 |
88 |
Klech Richard |
VRB7201 |
8662299 |
C |
H45A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:10:00 |
10 |
Hanč Petr |
VRL8001 |
981811 |
C |
H35A |
10:12:00 |
12 |
Dostál Jakub |
VRL0104 |
8670450 |
A |
H18B |
10:16:00 |
16 |
Procinger Jan |
VRL0102 |
8028873 |
B |
H18C |
10:16:00 |
16 |
Hrdinka Daniel |
VRL9701 |
2085616 |
C |
T5 |
10:17:00 |
17 |
Hanč Jaroslav |
VRL6702 |
438038 |
C |
H50B |
10:24:00 |
24 |
Matoušová Gabriela |
VRL0352 |
2035739 |
C |
D16C |
10:27:00 |
27 |
Knobloch Jindřich |
VRL4901 |
2096237 |
C |
H70A |
10:30:00 |
30 |
Procinger Jakub |
VRL0305 |
8004345 |
B |
H16B |
10:31:00 |
31 |
Čivrný Pavel |
VRL6306 |
995887 |
C |
H55B |
10:35:00 |
35 |
Randáková Helena |
VRL7452 |
515185 |
C |
D21B |
10:41:00 |
41 |
Randáková Adéla |
VRL0452 |
8660465 |
A |
D16B |
10:47:00 |
47 |
Dostál Dalibor |
VRL7308 |
7206528 |
C |
T3 |
10:57:00 |
57 |
Starý Pavel |
VRL6301 |
2025354 |
C |
H55B |
11:04:00 |
64 |
Červinka Jiří |
VRL7001 |
2078489 |
C |
H45B |
11:06:00 |
66 |
Farář Jaroslav |
VRL5002 |
2096242 |
C |
H65B |
11:08:00 |
68 |
Randáková Alžběta |
VRL0252 |
7208078 |
B |
D18B |
12:02:00 |
122 |
Hanušová Kateřina |
VRL0455 |
8670740 |
A |
D16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:01:00 |
01 |
Šváb Jan |
VSP5801 |
886277 |
C |
H60B |
10:08:00 |
08 |
Zakouřilová Klára |
VSP0850 |
8009888 |
C |
T3 |
10:10:00 |
10 |
Kodejšová Markéta |
VSP0458 |
8660543 |
B |
D16C |
10:24:00 |
24 |
Baldrian Tomáš |
VSP0405 |
8660399 |
B |
H16C |
10:29:00 |
29 |
Baldrianová Barbora |
VSP7850 |
2102777 |
R |
D21B |
10:30:00 |
30 |
Bolehovský Pavel |
VSP7103 |
7204488 |
C |
H45B |
10:32:00 |
32 |
Baldrianová Eva |
VSP0751 |
8660533 |
B |
T3 |
10:37:00 |
37 |
Beranová Hana |
VSP0455 |
2021833 |
B |
D16B |
10:48:00 |
48 |
Titz Adam |
VSP0401 |
2032183 |
C |
T3 |
10:49:00 |
49 |
Uhrová Zuzana |
VSP8050 |
8667963 |
C |
D35B |
10:51:00 |
51 |
Horáková Barbora |
VSP0150 |
7210234 |
B |
D18C |
10:53:00 |
53 |
Dohnalová Dana |
VSP5050 |
51645 |
C |
D65A |
10:54:00 |
54 |
Němeček Jan |
VSP6201 |
8028885 |
C |
H55A |
10:56:00 |
56 |
Štraitová Jolana |
VSP0456 |
8670459 |
A |
D16C |
10:58:00 |
58 |
Zakouřil Matyáš |
VSP0400 |
8004888 |
B |
H16C |
10:59:00 |
59 |
Semík Jan |
VSP6507 |
53572 |
C |
H50B |
11:00:00 |
60 |
Kopecká Valentýna |
VSP0453 |
2021847 |
B |
D16C |
11:02:00 |
62 |
Zakouřil Václav |
VSP7401 |
8006888 |
C |
H45A |
11:02:00 |
62 |
Bořánek Petr |
VSP7000 |
9101108 |
C |
H45B |
11:03:00 |
63 |
Bořánek Michal |
VSP0007 |
8656733 |
A |
H20B |
11:03:00 |
63 |
Baldrian Josef |
VSP1100 |
8670452 |
C |
T3 |
11:04:00 |
64 |
Arnošt Kamil |
VSP7301 |
2044896 |
C |
H45A |
11:12:00 |
72 |
Svobodová Jitka |
VSP7450 |
9102142 |
C |
D40A |
11:13:00 |
73 |
Uher Petr |
VSP5001 |
8666868 |
C |
H65A |
11:21:00 |
81 |
Hořínek Jaroslav |
VSP5000 |
51643 |
C |
H65A |
11:24:00 |
84 |
Průša Michal |
VSP7310 |
8667547 |
C |
H45A |
11:28:00 |
88 |
Zakouřilová Helena |
VSP7453 |
8002888 |
C |
D45B |
11:32:00 |
92 |
Blaha Michal |
VSP0412 |
8655418 |
A |
H16C |
11:42:00 |
102 |
Kučera Jan |
VSP7302 |
51650 |
C |
H45A |
12:13:00 |
133 |
Průša Dominik |
VSP0406 |
8667982 |
A |
H16A |
12:19:00 |
139 |
Bolehovský Michal |
VSP0202 |
8414097 |
A |
H18A |
12:21:00 |
141 |
Bolehovský Daniel |
VSP0508 |
8170805 |
A |
H16A |
12:23:00 |
143 |
Blaha Jiří |
VSP0411 |
8655423 |
A |
H16A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:08:00 |
08 |
Kosobudová Anna |
VTA0551 |
8670798 |
A |
D16C |
10:14:00 |
14 |
Deim Michal |
VTA0402 |
8670756 |
B |
H16C |
10:22:00 |
22 |
Kouba Marek |
VTA0202 |
8670757 |
B |
H18C |
10:29:00 |
29 |
Hudečková Helena |
VTA6951 |
8655469 |
C |
D50A |
10:40:00 |
40 |
Deim Karel |
VTA7202 |
8655450 |
C |
H45B |
11:09:00 |
69 |
Vébr Jiří |
VTA6901 |
8636195 |
C |
H50A |
12:34:00 |
154 |
Kosobudová Kateřina |
VTA0253 |
8680299 |
B |
D18A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:48:00 |
48 |
Moravec Jan |
ZAM0205 |
8629818 |
B |
H18C |
11:26:00 |
86 |
Andrš Petr |
ZAM8401 |
7210085 |
C |
H35B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:00:00 |
00 |
Liščinský Tomáš |
ZBM8411 |
2103680 |
C |
H35A |
10:01:00 |
01 |
Odehnalová Klára |
ZBM9956 |
8660446 |
A |
D20B |
10:01:00 |
01 |
Nedbálková Hana |
ZBM9755 |
1441628 |
C |
D21C |
10:05:00 |
05 |
Koporová Petra |
ZBM9353 |
8660417 |
C |
D21C |
10:07:00 |
07 |
Brlica Pavel |
ZBM9302 |
8660414 |
E |
H21B |
10:08:00 |
08 |
Klusáček Jan |
ZBM9301 |
899179 |
R |
H21C |
10:12:00 |
12 |
Kelbl Vladimír |
ZBM9711 |
8660427 |
C |
H21C |
10:12:00 |
12 |
Rotek Pavel |
ZBM7704 |
2103682 |
C |
H35A |
10:16:00 |
16 |
Přikryl Petr |
ZBM6708 |
8351967 |
C |
H21C |
10:21:00 |
21 |
Bravený Vít |
ZBM9102 |
8660450 |
C |
H21B |
10:23:00 |
23 |
Goldschmidt Tobiáš |
ZBM0003 |
8200031 |
C |
T5 |
10:27:00 |
27 |
Hirš Otakar |
ZBM9801 |
8656722 |
E |
H21B |
10:29:00 |
29 |
Auerműllerová Anna |
ZBM0060 |
410338 |
A |
D20B |
10:29:00 |
29 |
Mokrý Stanislav |
ZBM9202 |
8660442 |
R |
H21B |
10:30:00 |
30 |
Racek Josef |
ZBM0400 |
8663130 |
C |
H16C |
10:31:00 |
31 |
Chloupek Adam |
ZBM9300 |
8660447 |
E |
H21B |
10:32:00 |
32 |
Marek Vojtěch |
ZBM0410 |
8660439 |
B |
H16B |
10:34:00 |
34 |
Urbánek Adam |
ZBM0302 |
8670828 |
A |
H16C |
10:36:00 |
36 |
Kabáthová Jitka |
ZBM5582 |
232005 |
C |
D60A |
10:36:00 |
36 |
Hruška Jakub |
ZBM9515 |
8660404 |
C |
H21D |
10:37:00 |
37 |
Pauschek Karel |
ZBM8509 |
8660430 |
C |
T5 |
10:38:00 |
38 |
Rotková Markéta |
ZBM0455 |
8660409 |
A |
D16C |
10:40:00 |
40 |
Hikl Tomáš |
ZBM8100 |
8660441 |
C |
H35A |
10:42:00 |
42 |
Fiala Jan |
ZBM7205 |
8636192 |
C |
H21D |
10:43:00 |
43 |
Hinkelmann Erik |
ZBM9403 |
7211016 |
C |
T5 |
10:44:00 |
44 |
Drábek Jan |
ZBM8511 |
8660410 |
C |
H21C |
10:46:00 |
46 |
Finstrle Luděk |
ZBM7902 |
8660402 |
C |
H35A |
10:46:00 |
46 |
Zháňal Jan |
ZBM8721 |
8660422 |
C |
H21C |
10:49:00 |
49 |
Šimková Johanka |
ZBM9350 |
8660401 |
C |
D21B |
10:53:00 |
53 |
Tužilová Magdaléna |
ZBM9452 |
8660440 |
E |
D21B |
10:56:00 |
56 |
Komenda Jan |
ZBM9902 |
8660415 |
B |
T5 |
11:01:00 |
61 |
Odehnalová Tereza |
ZBM9757 |
8660420 |
R |
D21C |
11:03:00 |
63 |
Barnatová Klára |
ZBM0352 |
8660403 |
A |
D16B |
11:05:00 |
65 |
Hovořáková Karolína |
ZBM0351 |
8660438 |
A |
D16B |
11:07:00 |
67 |
Mádlová Věra |
ZBM8951 |
995814 |
C |
D21C |
11:08:00 |
68 |
Zřídkaveselý Adam |
ZBM0505 |
8660411 |
A |
H16C |
11:09:00 |
69 |
Bednaříková Emma |
ZBM0359 |
8656786 |
A |
D16B |
11:22:00 |
82 |
Milán Tomáš |
ZBM0111 |
8660554 |
A |
H18C |
11:23:00 |
83 |
Chromá Kateřina |
ZBM9451 |
9201069 |
R |
D21C |
12:15:00 |
135 |
Milán Jakub |
ZBM0407 |
8651737 |
A |
H16A |
12:19:00 |
139 |
Štěrbák Josef |
ZBM0409 |
8660412 |
A |
H16A |
12:28:00 |
148 |
Hlaváč Ondřej |
ZBM9901 |
8651709 |
R |
H20A |
12:37:00 |
157 |
Coufal Jáchym |
ZBM0200 |
8660432 |
A |
H18A |
12:55:00 |
175 |
Firešová Markéta |
ZBM9951 |
8660435 |
R |
D20A |
13:05:00 |
185 |
Hiršová Gabriela |
ZBM9651 |
8660421 |
R |
D21A |
13:12:00 |
192 |
Zimmermann Štěpán |
ZBM9101 |
8660448 |
E |
H21A |
13:25:00 |
205 |
Zháňalová Barbora |
ZBM9354 |
8644886 |
E |
D21A |
13:33:00 |
213 |
Hiklová Natalia |
ZBM8350 |
8660431 |
E |
D21A |
13:41:00 |
221 |
Kabáthová Eva |
ZBM8966 |
7200341 |
E |
D21A |
13:48:00 |
228 |
Hájek Daniel |
ZBM8919 |
8180189 |
E |
H21A |
13:49:00 |
229 |
Indráková Adéla |
ZBM9153 |
8644883 |
E |
D21A |
13:54:00 |
234 |
Minář Marek |
ZBM9444 |
8396969 |
E |
H21A |
13:56:00 |
236 |
Nykodým Miloš |
ZBM9005 |
8091209 |
E |
H21A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:56:00 |
56 |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
8414135 |
C |
H45B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:07:00 |
07 |
Novotná Ludmila |
ZLH4850 |
52763 |
C |
D70A |
10:10:00 |
10 |
Novotný Erik |
ZLH0301 |
2020722 |
B |
H16C |
10:52:00 |
52 |
Novotný Tomáš |
ZLH7001 |
7001234 |
C |
H45B |
11:31:00 |
91 |
Novotný Stanisl |
ZLH4800 |
52762 |
C |
H70B |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:07:00 |
07 |
Jirková Renata |
ZPV6553 |
52427 |
C |
D50A |
10:24:00 |
24 |
Jirka Jiří |
ZPV5501 |
206496 |
C |
H60A |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Kategorie |
10:25:00 |
25 |
Hovorková Tereza |
ZVO0153 |
8648575 |
B |
D18C |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Klub |
Kategorie |
10:16 |
16 |
Tomandl Jan |
5IX7001 |
2090861 |
NOK HoRa |
H45B |
10:12 |
12 |
Svítil Petr |
30001 |
1450170 |
PetSvi |
H40B |
10:39 |
39 |
Karjalainen Venla-Linnea |
40003 |
9201890 |
FIN1 |
D18C |
10:58 |
58 |
Karjalainen Anttijussi |
40001 |
0 |
FIN1 |
T3 |
11:32 |
92 |
Karjalainen Teemu |
40002 |
9201886 |
FIN1 |
H45A |
11:48 |
108 |
Karjalainen Päivi |
40001 |
9201885 |
FIN1 |
D40B |
10:59 |
59 |
Pangrácová Anna |
70001 |
2103250 |
SK SKIVELO |
T5 |
10:04 |
04 |
Brlicová Natalie |
80001 |
515462 |
nereg. |
T3 |
10:14 |
14 |
Pavela Ludovit |
97200 |
8004354 |
Olfin Car Ski Team |
H40B |
10:22 |
22 |
Retek David |
90001 |
2134343 |
Olfin Car Ski Team |
T3 |
10:11 |
11 |
Roznětinská Barbora |
120001 |
0 |
SDX |
T3 |
11:28 |
88 |
Conrad Helmut |
124444 |
8501901 |
SDX |
H65B |
10:32 |
32 |
Pangrácová Marie |
130001 |
8028804 |
Český svaz neslyšících sportov |
T5 |
11:02 |
62 |
Klíma Kamil |
140001 |
8667960 |
SK Olympia Praha SPS |
T5 |