Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)

Datum:
23.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Kozí kameny, Čížkovy kameny, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D20C     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70A     D75A     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H75B     H80A     T3     T5    

D16A 2.87 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:02:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:04:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
12:08:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:10:00 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
12:12:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
12:16:00 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
12:18:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 Pelantová Martina RIC0550 8004274 A OB Říčany
12:22:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
12:26:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
12:28:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
12:30:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
12:32:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
12:34:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice

D16B 2.53 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SJH Jindřichův Hradec
10:37:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 B USK Praha
10:39:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:41:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 B OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
10:49:00 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B KOB Ústí nad Orlicí
10:51:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
10:53:00 Janovská Vendula JIL0453 2127638 B OK Jilemnice
10:55:00 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A OK 99 Hradec Králové
11:01:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno

D16C 2.27 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
10:02:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
10:04:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
10:06:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
10:08:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
10:10:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
10:12:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:16:00 Tomášková Linda TAP0455 2134349 C KOB Tretra Praha
10:18:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 B SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 B SK Praga
10:22:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B TJ SOKOL Plumlov
10:24:00 Matoušová Gabriela VRL0352 2035739 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
10:28:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
10:30:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B SOB Olomouc
10:34:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
10:40:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
10:42:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:44:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
10:46:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 B OB České Budějovice
10:48:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B OK Dobříš
10:52:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany
10:56:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
10:58:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
11:00:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
11:02:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:04:00 Vitebská Eliška TJN0350 8662748 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D18A 3.02 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
12:12:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:14:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
12:16:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SJH Jindřichův Hradec
12:18:00 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
12:20:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
12:22:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
12:24:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
12:28:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 B SKOB Zlín
12:30:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:34:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 B SC vebr-sport
12:36:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
12:38:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
12:40:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
12:42:00 Pekařová Jana TUR0252 8660909 A OOB TJ Turnov
12:44:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A Oddíl OB Kotlářka

D18B 2.65 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
10:42:00 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A TJ TŽ Třinec
10:46:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
10:48:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
10:50:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
10:52:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:54:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
10:56:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 B Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:00:00 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A SK LOB Nová Paka
11:02:00 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
11:04:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8662747 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A K.O.B. Choceň
11:08:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Kochová Anna TUR0155 8656631 A OOB TJ Turnov
11:14:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice

D18C 2.32 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
10:23:00 Končáková Alžběta LCE0256 53828 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Hovorková Tereza ZVO0153 8648575 B OB SK Zvole
10:27:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
10:29:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
10:31:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
10:33:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:35:00 Podrábská Marie TJN0259 8660394 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Karjalainen Venla-Linnea 40003 9201890 FIN1
10:41:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:45:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 B KOB Ústí nad Orlicí
10:47:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
10:51:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B USK Praha
10:53:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
10:55:00 Polanská Nelly PZR0152 8656630 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:57:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 B SK Studenec
11:01:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B OK Jilemnice
11:03:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
11:07:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
11:11:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering

D20A 3.25 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 A OK Jiskra Nový Bor
12:27:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
12:29:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:31:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
12:33:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 B OK Kamenice
12:35:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
12:39:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 R OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
12:43:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 Opálková Martina BBM0050 8659381 R BETA URSUS Orienteering
12:47:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:49:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A KOS TJ Tesla Brno
12:51:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
12:53:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
12:55:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
12:57:00 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
12:59:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové

D20B 2.73 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
10:03:00 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 A OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Holzbachová Lucie DKP0052 1426034 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 Urbanová Markéta STH9953 7201754 B SK Studenec
10:09:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
10:13:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Nejezchlebová Martina TUR9951 8223 B OOB TJ Turnov
10:17:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:19:00 Hrnčířová Magda STH0051 8660568 A SK Studenec
10:21:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R OOB TJ Turnov
10:27:00 Karbusová Kateřina OPI0052 8680284 B Orientační sporty Písek
10:29:00 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Poláková Tereza SOP9951 8656721 A OOB TJ Slezan Opava
10:33:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga

D20C 2.49 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Štrosová Jana MOV0051 8670492 B SKOB Ostrava
10:03:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:05:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
10:09:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
10:11:00 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 A OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 B KOS TJ Tesla Brno

D21A 4.21 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
13:07:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
13:09:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:11:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
13:13:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
13:15:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R OB Říčany
13:17:00 Čermáková Magdalena LCE9155 8644878 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:19:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 Šímová Jana PHK8569 8662676 C OK 99 Hradec Králové
13:23:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E SK Praga
13:25:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
13:27:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
13:29:00 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
13:31:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 R KOS TJ Tesla Brno
13:33:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
13:35:00 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
13:37:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
13:39:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
13:41:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
13:43:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R OK Slavia Hradec Králové
13:45:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:47:00 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
13:49:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
13:51:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice

D21B 3.67 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
10:15:00 Hošeková Vanda TBM9696 7200369 C KOS TJ Tesla Brno
10:17:00 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
10:25:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
10:27:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
10:29:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
10:31:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
10:33:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 R SKOB Zlín
10:43:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
10:45:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
10:49:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 C SK Žabovřesky Brno
10:51:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C KOB Konice
10:53:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
10:55:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice

D21C 3.35 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
10:03:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
10:05:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
10:07:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 Turczerová Hana KSU9393 8670790 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:11:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:13:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
10:15:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 R OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
10:19:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:21:00 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C KOB Tretra Praha
10:23:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
10:27:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
10:29:00 Procházková Marie KAM9554 8051795 C OK Kamenice
10:31:00 Wiesnerová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
10:33:00 Kořínková Zuzana TUR9253 8680584 C OOB TJ Turnov
10:35:00 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Novotná Tereza PHK9255 8654892 R OK 99 Hradec Králové
10:39:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:41:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
10:45:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
10:47:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
10:49:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C KOB Tretra Praha
10:53:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
10:55:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Novotná Jana PHK8756 8631584 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Hlubučková Kristýna KAM9551 8663175 C OK Kamenice
11:01:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
11:03:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
11:07:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Fundová Eliška SHK9351 8662297 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Hepnerová Martina SHK8152 8656708 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Svobodová Barbora TJN8952 8662281 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:21:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 Chromá Kateřina ZBM9451 9201069 R SK Žabovřesky Brno
11:25:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř

D35A 3.17 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
10:17:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
10:21:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:25:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 Jiranová Kateřina PHK8359 8667992 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 C SK Severka Šumperk
10:31:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8655387 C KOB Směr Kroměříž
10:33:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
10:37:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
10:39:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava

D35B 2.68 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
10:43:00 Dudová Irena HCE8250 232490 C TJ Hostivice
10:45:00 Kozumplíková Lucie VBM8254 1914013 C VSK Mendelu Brno
10:47:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
10:51:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
10:53:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:55:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc
10:57:00 Klimplová Lenka LPU7951 1271279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
11:01:00 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
11:05:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
11:07:00 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering

D40A 3.17 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 C KOB Dobruška
11:02:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
11:04:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
11:06:00 Kubečková Zdena PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C OK Dobříš
11:12:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
11:14:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
11:20:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
11:22:00 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
11:24:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:26:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
11:28:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:30:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
11:32:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
11:36:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga

D40B 2.53 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:16:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
11:18:00 Svítilová Pavla BZP7750 8660503 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:20:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
11:24:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
11:26:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:28:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
11:30:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
11:32:00 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
11:36:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
11:38:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
11:40:00 Šklíbová Jana SRK7651 8680305 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:42:00 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:44:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
11:48:00 Karjalainen Päivi 40001 9201885 FIN1

D45A 2.87 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
10:44:00 Náměstková Veronika EKP7351 2078485 C VŠTJ Ekonom Praha
10:46:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:48:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
10:50:00 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C TJ Lokomotiva Beroun
10:52:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
10:54:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
10:56:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
10:58:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:00:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
11:02:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
11:04:00 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
11:08:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
11:12:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Hiršová Marcela VBM7079 8648605 C VSK Mendelu Brno
11:18:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
11:20:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
11:24:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OB Vamberk
11:28:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Chupeková Silvia VZA7251 8071303 Slávia ŽU Žilina
11:32:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
11:34:00 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
11:36:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
11:38:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D45B 2.51 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
10:32:00 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
10:36:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:40:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:42:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:44:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:46:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
10:48:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:50:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
10:52:00 Kotenová Klára RIC7252 2060268 C OB Říčany
10:54:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
10:56:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:58:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:00:00 Longinová Lenka TAP7151 981829 C KOB Tretra Praha
11:02:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
11:04:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:06:00 Šmelíková Hana ASU6999 8071314 C Magnus Orienteering
11:08:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:12:00 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
11:14:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:16:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
11:26:00 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
11:28:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha

D50A 2.85 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Fajkusová Jitka JPV6773 52586 C Oddíl OS SK Prostějov
10:03:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
10:05:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
10:09:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:11:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:13:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
10:17:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:23:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
10:25:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:27:00 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C SC vebr-sport
10:31:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov
10:33:00 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:35:00 Novotná Petra PHK6651 8670748 C OK 99 Hradec Králové

D50B 2.46 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
11:13:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:15:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
11:17:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
11:21:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C OB Vamberk
11:23:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 Končáková Katka HLV6856 416086 C KČT - OB Holešov
11:27:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:29:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Hadačová Gabriela AOP6751 682679 C Orientační Běh Opava
11:33:00 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C SK Praga
11:35:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:39:00 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
11:41:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C KOS Slavia Plzeň
11:43:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
11:45:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov

D55A 2.53 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:13:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:17:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:19:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
10:21:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
10:23:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
10:25:00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
10:29:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:31:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
10:33:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
10:35:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
10:39:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk

D55B 2.12 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
10:45:00 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:47:00 Hrabicová Iva OOP6150 232338 C TJ Opava
10:49:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:51:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
10:53:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:55:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:57:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
10:59:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
11:01:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
11:03:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:07:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
11:09:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:11:00 Dittrichová Lenka KON6285 52420 C KOB Konice

D60A 2.37 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
10:12:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:14:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:16:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
10:18:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:20:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Kuchařová Ada TBM5855 8654911 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
10:30:00 Rosecká Alena PZR5654 8655485 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:32:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
10:34:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové

D60B 2.05 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Kuleva Angelina 2HD5750 46492 Angy OL
10:47:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
10:49:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:51:00 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:53:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C SOB Olomouc
10:55:00 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
11:01:00 Kadavá Eva CHA5750 8171 C OK Chrastava
11:03:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
11:05:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
11:07:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
11:09:00 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
11:11:00 Seifertová Marie SBK5555 2011795 C KOB START Blansko
11:13:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno

D65A 2.28 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
10:41:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
10:43:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:49:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:51:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:53:00 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
10:55:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín

D65B 1.95 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:27:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
10:29:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
10:31:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:33:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:37:00 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové

D70A 2.05 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:03:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
10:07:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C OOB TJ Zlaté Hory
10:09:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
10:11:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava

D75A 1.95 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga

H16A 3.10 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
12:07:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
12:13:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
12:15:00 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A SK Žabovřesky Brno
12:17:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
12:19:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
12:21:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
12:23:00 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
12:25:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
12:27:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
12:29:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
12:31:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
12:33:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
12:35:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8662688 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:37:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
12:39:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava

H16B 2.93 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
10:34:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 A KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
10:38:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 B OK Dobříš
10:40:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
10:42:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
10:46:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
10:48:00 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:50:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
10:52:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 8667503 B OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A OK Jihlava
11:00:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
11:02:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov

H16C 2.52 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
10:02:00 Šperlich Jan KSU0403 2082903 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:04:00 Havlíček Albert BSO0304 301433 B KOB Baník Sokolov
10:06:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
10:08:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
10:10:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
10:12:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
10:14:00 Deim Michal VTA0402 8670756 B SC vebr-sport
10:16:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
10:18:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B OB Říčany
10:20:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
10:22:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
10:24:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
10:26:00 Novák Stanislav NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
10:28:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:30:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 C SK Žabovřesky Brno
10:32:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
10:34:00 Urbánek Adam ZBM0302 8670828 A SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
10:42:00 Stryk Štěpán KSU0306 229473 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:44:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Rajman Filip UOL0301 8655427 B SOB Olomouc
10:50:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
10:54:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
10:56:00 Jedlička Jakub KAM0404 8116709 B OK Kamenice
10:58:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
11:00:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
11:06:00 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
11:08:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:12:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 A SKOB Zlín
11:14:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:16:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
11:18:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
11:20:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:22:00 Fábera David SHK0305 8656641 B OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A SKOB Zlín
11:28:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
11:30:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
11:34:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové

H18A 3.24 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 B KOS TJ Tesla Brno
12:17:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 A OK Jilemnice
12:19:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A USK Praha
12:21:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:23:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
12:25:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
12:27:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
12:29:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 A K.O.B. Choceň
12:31:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
12:33:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
12:35:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
12:37:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
12:39:00 Štefan Vít STH0202 8659413 B SK Studenec
12:41:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
12:43:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
12:45:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
12:47:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
12:49:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec

H18B 3.08 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 A SK Praga
10:12:00 Dostál Jakub VRL0104 8670450 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:14:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Šmol David DOK0100 7209352 B OK Doksy
10:18:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:20:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
10:22:00 Ježek Jakub JIL0104 8670807 B OK Jilemnice
10:24:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
10:28:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
10:32:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 B OOB TJ Turnov
10:36:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
10:40:00 Féder Medard LCE0111 8662443 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Vlastník Matouš JIL0201 8680308 B OK Jilemnice
10:44:00 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice

H18C 2.67 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Lill Petr BSO0203 8663135 B KOB Baník Sokolov
10:12:00 Sitař Miroslav PZR0205 8655465 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:14:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 B SK SKI-OB Šternberk
10:16:00 Procinger Jan VRL0102 8028873 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Melichna Matěj PGP0107 682699 B SK Praga
10:20:00 Dostál František UOL0201 8655428 B SOB Olomouc
10:22:00 Kouba Marek VTA0202 8670757 B SC vebr-sport
10:24:00 Kováč František MLA0201 8656612 C MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Tkáč Juraj SJI0200 2080961 B OK Jihlava
10:30:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 B OK Doksy
10:32:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
10:34:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 B Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C KOB Kladno
10:38:00 Newiak Nick NEK0101 8660517 B Nejdek Orienteering
10:40:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
10:42:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
10:44:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B SKOB Zlín
10:46:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B TJ TŽ Třinec
10:48:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
10:50:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 B OK Dobříš
10:52:00 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:00 Matuš Vít VRB0202 8662329 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:58:00 Porkert Jan SHK0100 8663181 B OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 B OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
11:04:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
11:06:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:08:00 Mayer Šimon VPM0209 8656537 A KOS Slavia Plzeň
11:10:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
11:12:00 Bradáč David LLI0203 8656597 B LOK-o Liberec
11:14:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 B SOB Olomouc
11:18:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:20:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Milán Tomáš ZBM0111 8660554 A SK Žabovřesky Brno
11:24:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
11:26:00 Janda Ondřej DOR0100 8663176 A OK Dobříš
11:28:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
11:30:00 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava

H20A 3.66 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 B LOK-o Liberec
12:22:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A LOK-o Liberec
12:24:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:26:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 R SK Žabovřesky Brno
12:30:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 A TJ TŽ Třinec
12:32:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:34:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:36:00 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
12:38:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 R OK Lokomotiva Pardubice
12:40:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
12:42:00 Chupek Jakub JPV9911 8655373 R Oddíl OS SK Prostějov
12:44:00 Škvor Ota KAM9900 981828 A OK Kamenice
12:46:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
12:48:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 A OOB TJ Turnov
12:50:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R OK Lokomotiva Pardubice
12:52:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň

H20B 3.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
10:33:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 A OK Jilemnice
10:35:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
10:37:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
10:39:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
10:41:00 Staněk Ondra HAV0002 336728 C OB Havířov
10:43:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 A OOB TJ Slezan Opava
10:45:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 B OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Buk Petr ROU0001 8662366 A SKOB Roudnice nad Labem
10:49:00 Sedlář Jan TBM0010 8109199 A KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Novotný Marek TJN9901 8680399 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B SKOB Ostrava
10:55:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Florián Vojtěch ABM9901 8680585 A KOB ALFA Brno
10:59:00 Šabata Milan SRK9904 8663121 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 A USK Praha
11:05:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:07:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 R OK Lokomotiva Pardubice

H21A 5.23 km, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 C KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
13:04:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:06:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
13:08:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 Nečas Jiří TZL9101 8662673 C SKOB Zlín
13:12:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
13:14:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 E SK Praga
13:16:00 Luštický Martin TUR8700 8680589 R OOB TJ Turnov
13:18:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 Janata Martin TJN8306 8303050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:22:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
13:24:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
13:26:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
13:28:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
13:30:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
13:32:00 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R OK Doksy
13:34:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
13:36:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
13:38:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:40:00 Kolovský František LPM9202 8656683 R OK Lokomotiva Plzeň
13:42:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
13:44:00 Chromý Adam TBM8841 8008841 R KOS TJ Tesla Brno
13:46:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
13:48:00 Hájek Daniel ZBM8919 8180189 E SK Žabovřesky Brno
13:50:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:52:00 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
13:54:00 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
13:56:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
13:58:00 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:00:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
14:02:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín

H21B 4.58 km, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
10:07:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
10:09:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
10:13:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
10:19:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
10:23:00 Bořil Jan SJI9700 8053577 C OK Jihlava
10:25:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
10:29:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Chloupek Adam ZBM9300 8660447 E SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
10:37:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
10:45:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
10:47:00 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
10:53:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R OK Doksy
10:55:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
10:57:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
11:01:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
11:03:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov

H21C 4.26 km, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:02:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
10:04:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 R SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
10:12:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
10:14:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
10:16:00 Přikryl Petr ZBM6708 8351967 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
10:20:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
10:22:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
10:24:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
10:26:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
10:30:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
10:36:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
10:38:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
10:40:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
10:42:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
10:44:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
10:52:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
10:56:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:00:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:04:00 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C K.O.B. Choceň
11:06:00 Holas Ondřej TUR8501 8680590 C OOB TJ Turnov
11:08:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Melecký Martin AOP9001 920663 C Orientační Běh Opava
11:14:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:16:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín

H21D 3.85 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
10:22:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
10:24:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:26:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
10:28:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C OK Jihlava
10:32:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 C OOB TJ Turnov
10:34:00 Kolárik Jan TZL9003 8000665 R SKOB Zlín
10:36:00 Hruška Jakub ZBM9515 8660404 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:42:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:46:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:48:00 Šmelík Martin KAM9604 682340 C OK Kamenice
10:50:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
10:52:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
10:54:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice

H35A 3.62 km, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:02:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:04:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
10:06:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
10:08:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:10:00 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:14:00 Kozumplík Aleš VBM8403 8030932 C VSK Mendelu Brno
10:16:00 Šklíba Jan SRK7501 8670741 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
10:20:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
10:22:00 Černý Michal PHK8005 9360 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
10:26:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Antoš Filip NPA8001 7210092 C SK LOB Nová Paka
10:30:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:32:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
10:42:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 Neumann Josef TUR8407 1984123 C OOB TJ Turnov
10:46:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
10:48:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín

H35B 3.07 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:08:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
11:12:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
11:14:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:16:00 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:18:00 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
11:22:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:28:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
11:32:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
11:34:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
11:36:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
11:38:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
11:40:00 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden
11:42:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
11:44:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
11:46:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
11:48:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
11:50:00 Novák Zdeněk NPA7701 7200594 C SK LOB Nová Paka
11:52:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:54:00 Špičák František PLU8009 52410 C TJ SOKOL Plumlov

H40A 3.41 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Sychrovský Martin SNA7601 2115718 C TJ START Náchod
11:17:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
11:19:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
11:21:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
11:23:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
11:27:00 Koťátko Zdeněk SJC7701 8141277 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 Jiran Jan PHK7701 8662364 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
11:33:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:35:00 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
11:39:00 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
11:41:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:43:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
11:45:00 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
11:47:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Dittrich Pavel SKM7501 8660395 C KOB Směr Kroměříž
11:51:00 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C SK Praga
11:53:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Vítek Petr PHK7601 2144189 C OK 99 Hradec Králové

H40B 3.02 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Vítek Tomáš PHK7702 9526 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
10:10:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:12:00 Svítil Petr 30001 1450170 PetSvi
10:14:00 Pavela Ludovit 97200 8004354 Olfin Car Ski Team
10:16:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
10:20:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:22:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:24:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
10:26:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
10:28:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:32:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 Trackcourse
10:34:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
10:36:00 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C OB Říčany
10:38:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
10:42:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
10:44:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
10:46:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
10:48:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové

H45A 3.18 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:04:00 Arnošt Kamil VSP7301 2044896 C USK Praha
11:06:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OB Vamberk
11:08:00 Rýdl Jiří TJN7000 8662707 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
11:14:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
11:16:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:18:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
11:20:00 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C LOK-o Liberec
11:22:00 Valík Luděk AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava
11:24:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
11:26:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:28:00 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:30:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:32:00 Karjalainen Teemu 40002 9201886 FIN1
11:34:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
11:36:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
11:38:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
11:40:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:44:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
11:46:00 Seidl Miroslav RIC7407 888643 C OB Říčany
11:48:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:50:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
11:52:00 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8004292 C Orientační Běh Opava
11:56:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
11:58:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C VSK Mendelu Brno

H45B 2.78 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:00 Vavřík René MOV7000 8670471 C SKOB Ostrava
10:06:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
10:08:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
10:10:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C SOB Olomouc
10:12:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:14:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
10:18:00 Kučera Pavel DOR7101 8116781 C OK Dobříš
10:20:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
10:24:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
10:26:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
10:28:00 Kubík Ondřej LPU7404 8028828 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
10:32:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
10:34:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:38:00 Ježek Zdenek JIL7301 2075668 C OK Jilemnice
10:40:00 Deim Karel VTA7202 8655450 C SC vebr-sport
10:42:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
10:44:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
10:46:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
10:48:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
10:54:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:56:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
10:58:00 Bílek Tomáš SJC7307 2114991 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
11:04:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C OB Říčany
11:08:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
11:12:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
11:14:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:20:00 Rigó Marek ODR7101 52756 C SKOB Odry
11:22:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:24:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
11:28:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
11:30:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové

H50A 3.17 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
11:01:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:03:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
11:07:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Vébr Jiří VTA6901 8636195 C SC vebr-sport
11:11:00 Cruse Kay 24D6600 8230366 SV Robotron Dresden
11:13:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:17:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
11:19:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
11:21:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
11:25:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:27:00 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C OK 99 Hradec Králové
11:29:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
11:31:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
11:33:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
11:35:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
11:37:00 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:39:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
11:41:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
11:43:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
11:45:00 Novotný Milan PHK6502 8663113 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:51:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Vandas Luděk VAM6601 8623000 C OB Vamberk
11:55:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
11:57:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín

H50B 2.68 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
10:03:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
10:05:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:07:00 Kovář Boris LTP6710 899153 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:09:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:11:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
10:15:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:17:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
10:23:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:25:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:27:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
10:29:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:33:00 Mayer Tomáš KSH6900 2116448 C OB Kašperské Hory
10:35:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:37:00 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
10:39:00 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
10:43:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
10:45:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
10:47:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:49:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
10:53:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:55:00 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C KČT Aš
10:57:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:01:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
11:03:00 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
11:05:00 Stárek Filip TUR6602 2035709 C OOB TJ Turnov
11:07:00 Šimek Roman UOL6503 8004346 C SOB Olomouc
11:09:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí

H55A 3.07 km, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C OK Jiskra Nový Bor
10:02:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:04:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
10:08:00 Slavík Viktor PGP6300 51276 C SK Praga
10:10:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:12:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:14:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:18:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
10:22:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
10:24:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:26:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
10:28:00 Kaplan Jan LPU6401 219206 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
10:32:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
10:36:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
10:38:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:40:00 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
10:42:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Hlaváč Jiří TBM6116 8667974 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
10:48:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
10:50:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
10:52:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
10:56:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor

H55B 2.58 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
10:23:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:25:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:27:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:29:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:31:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
10:35:00 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
10:37:00 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:41:00 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:43:00 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
10:45:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:47:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
10:49:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
10:51:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:53:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:55:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:01:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:03:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
11:05:00 Končák Jaroslav HLV6321 53856 C KČT - OB Holešov
11:07:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
11:11:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:13:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava

H60A 2.88 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:22:00 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
10:26:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
10:30:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:32:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:38:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
10:40:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
10:44:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:46:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:48:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
10:50:00 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C OOB TJ Turnov
10:52:00 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C SK SKI-OB Šternberk
10:54:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
10:58:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C KČT Aš
11:00:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:02:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk

H60B 2.46 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:03:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
10:05:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:07:00 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
10:09:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
10:13:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:17:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
10:19:00 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:21:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
10:25:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:27:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:29:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
10:31:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:35:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
10:37:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:41:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov

H65A 2.85 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Rančák Josef BOR5004 250020 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
10:49:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
10:51:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:53:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
10:55:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:57:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:59:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
11:01:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
11:03:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654881 C TJ Opava
11:05:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:07:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:09:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:11:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
11:13:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
11:15:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
11:19:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
11:21:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
11:23:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
11:27:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
11:29:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:31:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Hrouza Jan KRN5401 2106888 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H65B 2.37 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
11:04:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
11:06:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava
11:10:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:12:00 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:14:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
11:16:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C TJ Sokol Troja
11:18:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
11:22:00 Pavlík Milan CHA5400 2085656 C OK Chrastava
11:24:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:28:00 Conrad Helmut 124444 8501901 SDX
11:30:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
11:32:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
11:34:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 2124752 C VSK Mendelu Brno
11:38:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
11:40:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
11:42:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
11:44:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering

H70A 2.68 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
10:03:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:07:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:09:00 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:11:00 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
10:15:00 Koč Zdeněk MKP4700 8200018 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:17:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:19:00 Stehno Pavel DKP4900 8200026 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:23:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
10:25:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H70B 2.28 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
11:13:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
11:15:00 Nosál Stanislav LBE4600 8100015 C TJ Lokomotiva Beroun
11:17:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
11:19:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
11:21:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
11:23:00 Sokolář Zdeněk SNA4501 405983 C TJ START Náchod
11:25:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
11:27:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
11:29:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:31:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
11:33:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
11:35:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný

H75A 2.28 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:11:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:13:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:15:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:17:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD

H75B 2.05 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
11:23:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
11:25:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
11:29:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně

H80A 2.05 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Hanák Milan FSP3400 51964 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:21:00 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín

T3 2.99 km, 13 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:01:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
10:02:00 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:03:00 Paříková Iva TUR0061 1403056 C OOB TJ Turnov
10:04:00 Brlicová Natalie 80001 515462 nereg.
10:05:00 Chromá Adéla TBM8870 8008870 C KOS TJ Tesla Brno
10:06:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
10:07:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 C Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
10:09:00 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:10:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
10:11:00 Roznětinská Barbora 120001 0 SDX
10:12:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
10:13:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
10:15:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:16:00 Beranová Kateřina STH8851 1413337 C SK Studenec
10:17:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
10:19:00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:20:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:22:00 Retek David 90001 2134343 Olfin Car Ski Team
10:23:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Ebner Zdeněk KON8215 2090872 C KOB Konice
10:25:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:26:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:27:00 Křížková Marie MAS0450 8660361 C KČT Aš
10:28:00 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
10:29:00 Káninská Markéta TAP9054 361934 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:32:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B USK Praha
10:33:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 C KOB Kladno
10:34:00 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C OK Chrastava
10:35:00 Mušková Magdalena DKP0865 336785 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
10:37:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
10:38:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C OK Doksy
10:39:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
10:40:00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:41:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 B Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:44:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Veljačik Jonáš DKP0818 2800319 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:47:00 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 Titz Adam VSP0401 2032183 C USK Praha
10:49:00 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Nováková Zuzana NPA9151 515421 C SK LOB Nová Paka
10:51:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
10:52:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
10:53:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
10:54:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
10:55:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
10:57:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Karjalainen Anttijussi 40001 0 FIN1
10:59:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
11:00:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:01:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 B KOB Tretra Praha
11:02:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
11:03:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
11:04:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
11:05:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:06:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
11:07:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:09:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov

T5 3.85 km, 17 kontrol, Start: 3

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Tesařová Marcela LCE9450 515074 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:01:00 Liberdová Jana TRI9852 2102776 C TJ TŽ Třinec
10:02:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
10:04:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:05:00 Würzová Anna FYD9451 515182 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:06:00 Rickmeyer Tina 71D8650 8028926 USV TU Dresden
10:07:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
10:08:00 Kulhavá Eliška LPU9657 887635 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 E OOB TJ Turnov
10:10:00 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
10:11:00 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C OOB TJ Turnov
10:12:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
10:13:00 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava
10:14:00 Horák Patrik TUR9502 9001001 C OOB TJ Turnov
10:15:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
10:16:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 C TJ TŽ Třinec
10:18:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:19:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:21:00 Starý Ondra PHK9813 8680293 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
10:23:00 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 8200031 C SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
10:25:00 Dolejší Jan DOK0602 438039 B OK Doksy
10:26:00 Mudráková Tereza LCE7252 52689 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 Valach Marek TAP9703 442844 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 C SK Praga
10:31:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:32:00 Pangrácová Marie 130001 8028804 Český svaz neslyšících sportov
10:33:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
10:34:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:35:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
10:36:00 Wald František FSP53 8033205 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:37:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
10:38:00 Svízela Vojtěch LCE9101 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:40:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 C LOK-o Liberec
10:41:00 Hraboš Matej TBM9547 7698697 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:43:00 Hinkelmann Erik ZBM9403 7211016 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
10:45:00 Hošek Radim TAP8737 8087370 C KOB Tretra Praha
10:46:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
10:47:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
10:48:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
10:49:00 Procházková Marie SOP9551 8667516 C OOB TJ Slezan Opava
10:50:00 Klikarová Zuzana DKP9952 2043004 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 B SK Praga
10:52:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 C Oddíl OS SK Prostějov
10:53:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
10:54:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
10:55:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov
10:56:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
10:57:00 Klapal Jan VAM9000 515142 C OB Vamberk
10:58:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Pangrácová Anna 70001 2103250 SK SKIVELO
11:00:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 Cruse Franz 24D9100 502212 SV Robotron Dresden
11:02:00 Klíma Kamil 140001 8667960 SK Olympia Praha SPS
11:03:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:04:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:07:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:08:00 Veselá Jana PHK8650 7772 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 B SK Praga
11:10:00 Bravená Martina VBM8751 0 C VSK Mendelu Brno
11:11:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín