Logo

Startovka závodu: Czech O-Tour 2022 (6. závod) - Kokořínsko - E1

Datum:
29.10.2022
Místo konání:
Kokořínsko, Dubá
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Kadavý Petr - R2
Stavitel tratí:
Kubátová Jana - R3, Kubát Pavel - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D75     H10     H10L     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA     NEBOJSA-2     OPEN-M-2     OPEN-S     OPEN-S-2     OPEN-L     OPEN-M     ZACATECN-2     ZACATECNIK    
Nahrávám data...

D10 2.13 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:20:00 20 508 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C OK Kamenice
11:22:00 22 310 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 24 446 Kutková Sára JEN1351 8026626 C OB Jenišovice
11:26:00 26 1237 Havlová Tereza TUR1252 2224535 C OOB TJ Turnov
11:28:00 28 506 Bašusová Olga KAM1250 8116709 C OK Kamenice
11:30:00 30 311 Maroušková Julie DKP1256 2129223 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 32 796 Smolíková Kateřina OPI1352 2064771 C Orientační sporty Písek
11:34:00 34 1315 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
11:36:00 36 509 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C OK Kamenice
11:38:00 38 970 Létalová Eva SFM1250 2151396 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:40:00 40 1019 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
11:42:00 42 1328 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C Ski klub Šumava Vimperk
11:44:00 44 512 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C OK Kamenice
11:46:00 46 971 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:48:00 48 1134 Ouhrabková Bára TAP1256 8022683 C KOB Tretra Praha
11:50:00 50 1351 Heczková Emma VLI1252 7200363 C Slavia Liberec orienteering
11:52:00 52 507 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:54:00 54 374 Krausová Amálie DOK1251 2053503 OK Doksy
11:56:00 56 1179 Šťastná Vendula TBM1384 8047117 C KOS TJ Tesla Brno
11:58:00 58 0
12:00:00 60 0
12:02:00 62 0
12:04:00 64 0
12:06:00 66 0
12:08:00 68 0
12:10:00 70 0

D10L 3.35 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 60 514 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice
12:02:00 62 314 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 64 556 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:06:00 66 Hezká Zuzana DOR1351 2125345 C OK Dobříš
12:08:00 68 0
12:10:00 70 312 Mrázková Barbora DKP1451 51797 C Oddíl OB Kotlářka
12:12:00 72 1096 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
12:14:00 74 942 Tesařová Frida SCP1351 2127559 C OK Sparta Praha
12:16:00 76 513 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C OK Kamenice
12:18:00 78 555 Spieszová Rebeka KDZ1350 2000576 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:20:00 80 1097 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
12:22:00 82 1425 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
12:24:00 84 0
12:26:00 86 0
12:28:00 88 0
12:30:00 90 0
12:32:00 92 0
12:34:00 94 0

D12 2.69 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 502 Neškudlová Anna KAM1152 2152859 C OK Kamenice
11:02:00 02 1423 Jirásková Viola VSP1151 8105234 C USK Praha
11:04:00 04 303 Vaněčková Anna DKP1063 2113500 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 06 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
11:08:00 08 902 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
11:10:00 10 919 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
11:12:00 12 193 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C BETA URSUS Rosice
11:14:00 14 501 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
11:16:00 16 1422 Jirásková Mia VSP1150 8196033 C USK Praha
11:18:00 18 1130 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
11:20:00 20 908 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C OB Říčany
11:22:00 22 1471 Beránková Kamila ZBM1152 8107756 B SK Brno Žabovřesky
11:24:00 24 40 Lucia Syrová 0210001 8400037
11:26:00 26 155 Löhning Lisa 71D1150 2037295 USV TU Dresden
11:28:00 28 503 Fuchsová Barbora KAM1153 2221442 C OK Kamenice
11:30:00 30 1424 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 B USK Praha
11:32:00 32 1132 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 B KOB Tretra Praha
11:34:00 34 907 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
11:36:00 36 1459 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:38:00 38 795 Smolíková Adéla OPI1150 2091537 B Orientační sporty Písek
11:40:00 40 498 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
11:42:00 42 306 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 44 1133 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:46:00 46 1018 Komárková Radka SJH1151 8003655 B SOS Jindřichův Hradec
11:48:00 48 1401 Andělová Viktorie VPM1155 8196066 B KOS Slavia Plzeň
11:50:00 50 742 Jonášová Štěpánka          NNN1096 7963 Neregistrovaní
11:52:00 52 499 Dobyášová Adéla KAM1051 8105238 B OK Kamenice
11:54:00 54 305 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 56 395 Fialová Kristýna DOR1250 8328667 C OK Dobříš
11:58:00 58 1016 Pobudová Marie SJH1050 443107 B SOS Jindřichův Hradec
12:00:00 60 1284 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 B SKOB Zlín
12:02:00 62 205 Juračáková Judita BFM1053 2129250 B SKOB Frýdek - Místek
12:04:00 64 0
12:06:00 66 0
12:08:00 68 0
12:10:00 70 0
12:12:00 72 0
12:14:00 74 0

D14A 2.72 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 1280 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
11:02:00 02 210 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 04 832 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
11:06:00 06 1418 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A USK Praha
11:08:00 08 300 Hladíková Julie DKP0857 8116730 A Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 10 794 Sobotková Lada OPI0951 2064782 B Orientační sporty Písek
11:12:00 12 1091 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
11:14:00 14 1405 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 16 917 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
11:18:00 18 209 Soukupová Marie BOR0952 8518329 A OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 20 1342 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
11:22:00 22 1420 Jirásková Laura VSP0952 8196090 C USK Praha
11:24:00 24 491 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
11:26:00 26 906 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
11:28:00 28 1125 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A KOB Tretra Praha
11:30:00 30 1281 Řezníčková Klára TZL0959 8051256 B SKOB Zlín
11:32:00 32 830 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga
11:34:00 34 1341 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 A Slavia Liberec orienteering
11:36:00 36 700 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B Matfyz Praha
11:38:00 38 1186 Zurynková Lenka TJN0957 8445308 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 40 236 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
11:42:00 42 1279 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B SKOB Zlín
11:44:00 44 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
11:46:00 46 0
11:48:00 48 0

D14B 2.17 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:20:00 140 392 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
13:22:00 142 1127 Štěpánková Emma TAP0953 8196088 C KOB Tretra Praha
13:24:00 144 1468 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Brno Žabovřesky
13:26:00 146 192 Kutscherauerová Ella BBM0850 2127616 C BETA URSUS Rosice
13:28:00 148 492 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
13:30:00 150 831 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
13:32:00 152 1399 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
13:34:00 154 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
13:36:00 156 1128 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B KOB Tretra Praha
13:38:00 158 1469 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Brno Žabovřesky
13:40:00 160 301 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C Oddíl OB Kotlářka
13:42:00 162 745 Dolečková Markéta          NNN1101 301032 Neregistrovaní
13:44:00 164 1345 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
13:46:00 166 0
13:48:00 168 0

D16A 2.41 km, 185 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 58 Hoskari Sanni 0320005 700013
11:02:00 02 101 Olejnik Jaśmina 0460005 8303011
11:04:00 04 390 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
11:06:00 06 1416 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
11:08:00 08 914 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:10:00 10 432 Brodská Kateřina HCE0653 7001112 C TJ Hostivice
11:12:00 12 59 Häkkinen Kaisla 0320006 514253
11:14:00 14 98 Słońska Antonina 0460002 8000395
11:16:00 16 391 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
11:18:00 18 18 Nikolajuk Maja 0130002 8013972
11:20:00 20 905 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany
11:22:00 22 252 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
11:24:00 24 64 Kiintola Emilia 0320012 7203484
11:26:00 26 99 Biskupska Julia 0460003 8000584
11:28:00 28 488 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
11:30:00 30 1334 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
11:32:00 32 802 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:34:00 34 235 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
11:36:00 36 71 Nivukoski Lotta 0320019 7211525
11:38:00 38 292 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 40 489 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
11:42:00 42 1310 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
11:44:00 44 579 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 A OB Kašperské Hory
11:46:00 46 176 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
11:48:00 48 74 Raimovaara Emma 0320022 613100
11:50:00 50 296 Gregorová Alice DKP0758 7208080 A Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 52 826 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:54:00 54 1176 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A KOS TJ Tesla Brno
11:56:00 56 559 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:58:00 58 33 Mikes Janka 0200001 8060812
12:00:00 60 65 Lehtonen Minttu 0320013 888988
12:02:00 62 293 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 64 827 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
12:06:00 66 985 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 68 463 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
12:10:00 70 0
12:12:00 72 0
12:14:00 74 0

D16B 1.96 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:07:00 187 0
14:09:00 189 191 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 C BETA URSUS Rosice
14:11:00 191 462 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B OK Jilemnice
14:13:00 193 1011 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
14:15:00 195 445 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
14:17:00 197 793 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B Orientační sporty Písek
14:19:00 199 1013 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 B SOS Jindřichův Hradec

D18A 2.77 km, 205 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:54:00 54 73 Papinaho Alina 0320021 721224
11:56:00 56 35 Sárközy Rita 0200003 8260904
11:58:00 58 100 Kurtycz Natalia 0460004 8000583
12:00:00 60 823 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
12:02:00 62 68 Myllymäki Matilda 0320016 8670408
12:04:00 64 34 Gerzsényi Bodza 0200002 8250930
12:06:00 66 269 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B KOB Kladno
12:08:00 68 984 Andrlová Lea SHK0463 2113493 B OK Slavia Hradec Králové
12:10:00 70 77 Tupitsa Milla 0320025 888878
12:12:00 72 1306 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 B OB České Budějovice
12:14:00 74 291 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 76 1090 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
12:18:00 78 75 Rokala Erica 0320023 8670404
12:20:00 80 1307 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
12:22:00 82 364 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
12:24:00 84 1093 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
12:26:00 86 79 Uus-Mäkelä Anniina 0320027 888898
12:28:00 88 1500 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
12:30:00 90 457 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
12:32:00 92 1116 Tomášková Linda TAP0455 8680610 A KOB Tretra Praha
12:34:00 94 66 Linnainmaa Annukka 0320014 514257
12:36:00 96 1499 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A OB SK Zvole
12:38:00 98 480 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B Team Jizerky
12:40:00 100 1413 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha
12:42:00 102 0
12:44:00 104 0
12:46:00 106 0

D18B 2.04 km, 145 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 29 KLecová Johana 0180006 7000709
11:03:00 03 459 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B OK Jilemnice
11:05:00 05 699 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
11:07:00 07 1308 Zábranská Iva VCB0553 2118441 C OB České Budějovice
11:09:00 09 0

D21E 3.86 km, 295 m, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:50:00 110 1268 Nieke Patricia TUR9552 8021495 E OOB TJ Turnov
12:52:00 112 1170 Grycová Kateřina TBM0058 8063087 R KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 114 1488 Edman Erica ZBM9750 8199702 C SK Brno Žabovřesky
12:56:00 116 877 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
12:58:00 118 994 Kettner Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
13:00:00 120 32 Hříchová Jana 0190001 8012883
13:02:00 122 1045 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:04:00 124 259 Picková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
13:06:00 126 1254 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
13:08:00 128 1185 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 130 1489 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Brno Žabovřesky
13:12:00 132 890 Rollier Monika PHK8051 8005907 R OK 99 Hradec Králové
13:14:00 134 982 Holečková Petra SHK0250 8660572 R OK Slavia Hradec Králové
13:16:00 136 1448 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
13:18:00 138 960 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
13:20:00 140 240 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
13:22:00 142 1265 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
13:24:00 144 1172 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
13:26:00 146 869 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
13:28:00 148 878 Metelková Michaela PHK0550 8116745 R OK 99 Hradec Králové
13:30:00 150 1031 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E SOS Jindřichův Hradec
13:32:00 152 1296 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
13:34:00 154 740 Korobko Anna               NNN1093 8261357 Neregistrovaní
13:36:00 156 78 Ukskoski Karoliina 0320026 8119459
13:38:00 158 1233 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
13:40:00 160 1169 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
13:42:00 162 867 Jelínková Zora PGP8851 8005130 C SK Praga
13:44:00 164 290 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
13:46:00 166 1033 Benešová Jana SJH9451 8656518 R SOS Jindřichův Hradec
13:48:00 168 1167 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
13:50:00 170 666 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
13:52:00 172 1271 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 E OOB TJ Turnov
13:54:00 174 1481 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Brno Žabovřesky
13:56:00 176 870 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C SK Praga
13:58:00 178 285 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
14:00:00 180 1495 Chvalová Věra ZTC9452 8656688 C Západočeské sportovní centrum OB
14:02:00 182 1089 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
14:04:00 184 485 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
14:06:00 186 0
14:08:00 188 0
14:10:00 190 0
14:12:00 192 0

D21A 3.28 km, 225 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:37:00 97 932 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
12:39:00 99 872 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
12:41:00 101 530 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
12:43:00 103 770 Bengtsson Jenny            NNN6070 900917 Neregistrovaní
12:45:00 105 1262 Baierová Hana TUR8989 8001989 C OOB TJ Turnov
12:47:00 107 893 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
12:49:00 109 173 Wartewig Anna 71D9904 8670952 USV TU Dresden
12:51:00 111 1065 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
12:53:00 113 785 Nováková Kateřina OKP9450 8183064 C SK OK 24 Praha
12:55:00 115 889 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
12:57:00 117 547 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
12:59:00 119 422 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:01:00 121 709 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
13:03:00 123 1257 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
13:05:00 125 687 Johnová Lenka LTP7352 8662323 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:07:00 127 1215 Jirásková Kateřina TJP8850 53556 C TJ Sokol Troja
13:09:00 129 1008 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
13:11:00 131 548 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
13:13:00 133 360 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
13:15:00 135 875 Müllerová Eva PGP9657 428297 C SK Praga
13:17:00 137 484 Šafková Sofie KAM0153 8100401 R OK Kamenice
13:19:00 139 704 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
13:21:00 141 1164 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
13:23:00 143 669 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:25:00 145 189 Vlachová Tereza AOV8750 8016301 C OOB TJ Baník Ostrava
13:27:00 147 454 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:29:00 149 24 Jansová Martina 0180001 2067239
13:31:00 151 351 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
13:33:00 153 866 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
13:35:00 155 728 Lönnfeldt Julia NNN1039 2091877 Neregistrovaní
13:37:00 157 1392 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
13:39:00 159 1087 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
13:41:00 161 871 Čermáková Kristýna PGP9154 53007 C SK Praga
13:43:00 163 1103 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C TJ Stadion Nový Bor
13:45:00 165 0
13:47:00 167 431 Klečková Lucie HAV8852 52934 OB Havířov
13:49:00 169 369 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
13:51:00 171 576 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:53:00 173 774 Bengtsson Josefin          NNN6074 880810 Neregistrovaní
13:55:00 175 1366 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
13:57:00 177 347 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
13:59:00 179 106 Pachnik Małgorzata 0490003 8110693
14:01:00 181 355 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
14:03:00 183 1159 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C KOB Tretra Praha
14:05:00 185 356 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
14:07:00 187 0
14:09:00 189 0
14:11:00 191 0

D21B 2.70 km, 205 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 1163 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C KOB Tretra Praha
11:02:00 02 1007 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 04 814 Kotrčová Lenka PDY9350 8183166 C Běhej Poděbrady
11:06:00 06 738 Bengtsson Maria            NNN1091 954995 Neregistrovaní
11:08:00 08 692 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:10:00 10 1260 Vlčková Tereza TUR8852 515047 C OOB TJ Turnov
11:12:00 12 1487 Podešvová Vlasta ZBM9250 53767 C SK Brno Žabovřesky
11:14:00 14 1052 Uhlířová Ludmila SLA9851 8162898 C SKOB Slaný
11:16:00 16 1055 Albrechtová Zuzana SMB0050 0 C SKOB Mladá Boleslav
11:18:00 18 1224 Píro Radka TTR9352 2125373 C OOB Třebíč
11:20:00 20 1326 Kovářová Julie VCB8854 8445288 C OB České Budějovice
11:22:00 22 1494 Zayats Inna ZTC9353 0 C Západočeské sportovní centrum OB
11:24:00 24 1394 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 26 633 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:28:00 28 479 Jiřištová Klára JIL9052 2122272 C OK Jilemnice
11:30:00 30 415 Štembergová Lucie EKP8851 8014552 C VŠTJ Ekonom Praha
11:32:00 32 281 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
11:34:00 34 233 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:36:00 36 0
11:38:00 38 1480 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Brno Žabovřesky
11:40:00 40 1333 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
11:42:00 42 808 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
11:44:00 44 723 Boucher thea NNN1034 0 Neregistrovaní
11:46:00 46 672 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:48:00 48 1225 Paříková Iva TUR0061 8404050 C OOB TJ Turnov
11:50:00 50 1162 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
11:52:00 52 966 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:54:00 54 1217 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
11:56:00 56 1298 Hornová Lenka UOL9053 8414094 C SOB Olomouc
11:58:00 58 1332 Skobová Tereza VIP7855 7211289 C SK VIPrahlo
12:00:00 60 1497 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole
12:02:00 62 4 Vaňková Martina 0030001 8107768
12:04:00 64 563 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:06:00 66 423 Macháčková Barbora FYD0051 49994 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:08:00 68 357 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 70 268 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:12:00 72 51 Linhartová Iva 0290001 8107766
12:14:00 74 282 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
12:16:00 76 0
12:18:00 78 0

D35A 2.77 km, 205 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:25:00 85 346 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 87 730 Mesiarkinová Kamila NNN1047 7200319 Neregistrovaní
12:29:00 89 352 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 91 1292 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín
12:33:00 93 1325 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C OB České Budějovice
12:35:00 95 1330 Roučková Romana VIM8350 51270 C Ski klub Šumava Vimperk
12:37:00 97 1322 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
12:39:00 99 813 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
12:41:00 101 583 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
12:43:00 103 414 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
12:45:00 105 185 Holasová Šárka AOP7853 8648596 C Orientační Běh Opava
12:47:00 107 1320 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
12:49:00 109 349 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 111 382 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
12:53:00 113 1213 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C TJ Sokol Troja
12:55:00 115 977 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:57:00 117 1102 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
12:59:00 119 1391 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
13:01:00 121 717 Pivcová Žaneta MLA8050 8033228 C MLOK Mariánské Lázně
13:03:00 123 578 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
13:05:00 125 403 Košťáková Petra DOR8151 8196035 C OK Dobříš
13:07:00 127 151 Straube Hanka 31D7350 7770777 SV Lengefeld
13:09:00 129 1323 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
13:11:00 131 1080 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C SPORTICUS team
13:13:00 133 386 Synková Petra DOK7950 8113500 C OK Doksy
13:15:00 135 1212 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
13:17:00 137 1006 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
13:19:00 139 1153 Sotonová Jitka TAP7950 8044623 C KOB Tretra Praha
13:21:00 141 1445 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
13:23:00 143 708 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
13:25:00 145 441 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
13:27:00 147 278 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C KOB Kladno
13:29:00 149 127 Ender Franka 19D8350 8028928 SSV Planeta Radebeul
13:31:00 151 1479 Smítalová Jana ZBM8053 1111280 C SK Brno Žabovřesky
13:33:00 153 760 Badia Comas Nuria          NNN6052 8008041 Neregistrovaní
13:35:00 155 1294 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
13:37:00 157 963 Tesařová Anna SCP8257 8105235 C OK Sparta Praha
13:39:00 159 222 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
13:41:00 161 Valešová Jarmila TJN 8660535 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:43:00 163 21 Kašparová Lenka 0160001 2134309
13:45:00 165 624 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
13:47:00 167 1070 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
13:49:00 169 574 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:51:00 171 0
13:53:00 173 0
13:55:00 175 0

D35B 2.35 km, 175 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:28:00 88 534 Voleská Alice KAM8050 2051530 C OK Kamenice
12:30:00 90 929 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
12:32:00 92 1462 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:34:00 94 1029 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
12:36:00 96 557 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:38:00 98 1051 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
12:40:00 100 1324 Zábranská Alena VCB7953 2118442 OB České Budějovice
12:42:00 102 801 Smolíková Lenka OPI8051 2088174 C Orientační sporty Písek
12:44:00 104 631 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
12:46:00 106 450 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
12:48:00 108 452 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
12:50:00 110 531 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
12:52:00 112 363 Smutná Anna DLP8050 2141930 C OOB TJ Dukla Praha
12:54:00 114 258 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
12:56:00 116 961 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
12:58:00 118 910 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
13:00:00 120 1101 Kučerková Romana STB8196 8119540 C TJ Stadion Nový Bor
13:02:00 122 1387 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
13:04:00 124 790 Davidová Jana ONO7852 8154978 C SKOB Ostrov
13:06:00 126 614 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:08:00 128 385 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
13:10:00 130 168 Löhning Susanne 71D7850 8041178 USV TU Dresden
13:12:00 132 538 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C OK Kamenice
13:14:00 134 931 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
13:16:00 136 339 Mrázková Jana DKP7857 8206 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 138 962 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha
13:20:00 140 763 Czech Verena               NNN6055 8400076 Neregistrovaní
13:22:00 142 928 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C SKOB Roudnice nad Labem
13:24:00 144 1449 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
13:26:00 146 112 Tichá Jana 0530002 8044636
13:28:00 148 561 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:30:00 150 1156 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
13:32:00 152 536 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
13:34:00 154 1464 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
13:36:00 156 661 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
13:38:00 158 558 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
13:40:00 160 660 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
13:42:00 162 1220 Mazzarese Jana TRT7850 2102555 C KOS Třešť
13:44:00 164 1475 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Brno Žabovřesky
13:46:00 166 647 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
13:48:00 168 250 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
13:50:00 170 353 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C Oddíl OB Kotlářka
13:52:00 172 0
13:54:00 174 0
13:56:00 176 0

D45A 2.70 km, 205 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 859 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
11:03:00 03 1383 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 05 338 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 07 1290 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
11:09:00 09 991 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 11 1410 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 13 639 Marková Jana LLI7152 8026579 C LOK-o Liberec
11:15:00 15 164 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
11:17:00 17 857 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
11:19:00 19 1377 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
11:21:00 21 328 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 23 475 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:25:00 25 1024 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
11:27:00 27 45 Horst Brit 0230001 866317
11:29:00 29 621 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
11:31:00 31 125 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
11:33:00 33 845 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
11:35:00 35 1378 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 37 779 Smolková Alena OKP6452 8200022 C SK OK 24 Praha
11:39:00 39 474 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:41:00 41 1063 Honsová Lenka SMR7750 8116767 C SNS Smržovka
11:43:00 43 904 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
11:45:00 45 604 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
11:47:00 47 852 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:49:00 49 1379 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 51 783 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
11:53:00 53 1142 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
11:55:00 55 1077 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
11:57:00 57 884 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 59 551 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
12:01:00 61 847 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
12:03:00 63 1446 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
12:05:00 65 781 Valentová Helena OKP6550 8013931 C SK OK 24 Praha
12:07:00 67 1143 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
12:09:00 69 1084 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:11:00 71 806 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:13:00 73 411 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C VŠTJ Ekonom Praha
12:15:00 75 858 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
12:17:00 77 1447 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
12:19:00 79 131 Winnig Anke 1QD7650 8140176 SV IHW Alex 78 Berlin
12:21:00 81 936 Křístková Hana ROZ7450 51608 OK Roztoky
12:23:00 83 1105 Junková Petra STH7451 8330759 C SK Studenec
12:25:00 85 775 Shmakova Alina             NNN6076 8516435 Neregistrovaní
12:27:00 87 381 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
12:29:00 89 861 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
12:31:00 91 1441 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
12:33:00 93 132 Shmakova Alina 1QD7751 8516435 SV IHW Alex 78 Berlin
12:35:00 95 1492 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
12:37:00 97 1180 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 99 684 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:41:00 101 367 Kubcová Lenka DOB7451 1400412 C KOB Dobruška
12:43:00 103 850 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
12:45:00 105 332 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 107 1289 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
12:49:00 109 955 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:51:00 111 1303 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
12:53:00 113 652 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
12:55:00 115 182 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
12:57:00 117 0
12:59:00 119 0
13:01:00 121 0

D45B 2.41 km, 185 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 0
11:03:00 03 1437 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
11:05:00 05 923 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
11:07:00 07 601 Mikulčíková Irena KVS7750 8047176 C SKOB Kobra Vsetín
11:09:00 09 1146 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C KOB Tretra Praha
11:11:00 11 973 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:13:00 13 993 Dohnálková Jana SHK7252 1400421 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 15 686 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:17:00 17 618 Patzeltová Beatrice LDC6850 8042127 C KOB Děčín
11:19:00 19 26 Lásková Martina 0180003 2011797
11:21:00 21 1319 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
11:23:00 23 1025 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
11:25:00 25 941 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
11:27:00 27 627 Pavlíková Klára LIT7451 8344044 C KOB Litvínov
11:29:00 29 471 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
11:31:00 31 200 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
11:33:00 33 0
11:35:00 35 1438 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:37:00 37 658 Hofmanová Michaela LPM7751 51754 C OK Lokomotiva Plzeň
11:39:00 39 528 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
11:41:00 41 1150 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C KOB Tretra Praha
11:43:00 43 657 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
11:45:00 45 799 Velátová Jana OPI7350 1000464 C Orientační sporty Písek
11:47:00 47 642 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
11:49:00 49 397 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:51:00 51 1274 Ferbasová Zdeňka TUV7361 2103240 C SOK TJ Turnov
11:53:00 53 1046 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
11:55:00 55 1476 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Brno Žabovřesky
11:57:00 57 935 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:59:00 59 616 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:01:00 61 408 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
12:03:00 63 183 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
12:05:00 65 1385 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
12:07:00 67 1439 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:09:00 69 598 Švestková Jana KVS7060 2088170 C SKOB Kobra Vsetín
12:11:00 71 524 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice
12:13:00 73 1141 Šimůnková Martina TAP6851 7779755 C KOB Tretra Praha
12:15:00 75 926 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
12:17:00 77 800 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C Orientační sporty Písek
12:19:00 79 643 Peterková Viktorie LLI7551 51205 C LOK-o Liberec
12:21:00 81 399 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
12:23:00 83 1099 Kubecová Jana STB7399 8119537 C TJ Stadion Nový Bor
12:25:00 85 1402 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň
12:27:00 87 7 Zámečníková Jitka 0050001 8047213
12:29:00 89 811 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
12:31:00 91 613 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:33:00 93 337 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 95 165 Woy Anja 71D6950 8290569 USV TU Dresden
12:37:00 97 1381 Burešová Kateřina VLI7456 8667981 C Slavia Liberec orienteering
12:39:00 99 654 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
12:41:00 101 600 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
12:43:00 103 522 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
12:45:00 105 975 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:47:00 107 988 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
12:49:00 109 689 Kleinová Petra LTP7553 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:51:00 111 619 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
12:53:00 113 27 Šmáčková JItka 0180004 2067267
12:55:00 115 1075 Janderová Markéta SOB7750 8662356 C SOBSA
12:57:00 117 1457 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
12:59:00 119 1503 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
13:01:00 121 697 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:03:00 123 562 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
13:05:00 125 267 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
13:07:00 127 47 Tomandlová Radka 0240002 2099521
13:09:00 129 1380 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
13:11:00 131 0
13:13:00 133 0
13:15:00 135 0
13:17:00 137 0
13:19:00 139 0

D55A 2.66 km, 150 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:16:00 136 0
13:18:00 138 0
13:20:00 140 0
13:22:00 142 325 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 144 1073 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
13:26:00 146 1000 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
13:28:00 148 934 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
13:30:00 150 696 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:32:00 152 466 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
13:34:00 154 232 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:36:00 156 327 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
13:38:00 158 735 Bengtsson Katarina         NNN1088 29536 Neregistrovaní
13:40:00 160 882 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
13:42:00 162 1433 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
13:44:00 164 1058 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
13:46:00 166 987 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
13:48:00 168 842 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
13:50:00 170 567 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:52:00 172 453 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13:54:00 174 160 Leideck Heike 71D6250 620713 USV TU Dresden
13:56:00 176 323 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
13:58:00 178 777 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
14:00:00 180 885 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
14:02:00 182 1211 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
14:04:00 184 1021 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
14:06:00 186 954 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
14:08:00 188 141 Drągowska Marzena 23P6250 8033242 OK!Sport Warszawa
14:10:00 190 521 Šafková Petra KAM6650 8189818 C OK Kamenice
14:12:00 192 429 Sochorová Hana HAV6250 8113529 C OB Havířov
14:14:00 194 0
14:16:00 196 765 Fjellbirkeland Hege      C NNN6059 2136725 Neregistrovaní
14:18:00 198 782 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
14:20:00 200 815 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport

D55B 2.27 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:26:00 146 378 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
13:28:00 148 565 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:30:00 150 612 Matyášová Lenka LBM6460 8063055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:32:00 152 1198 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:34:00 154 839 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
13:36:00 156 788 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
13:38:00 158 678 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:40:00 160 113 Krakorova Iva 0540001 2211447
13:42:00 162 322 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
13:44:00 164 214 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
13:46:00 166 133 Neumann Petra 1VD5850 8222298 SG Zittau Süd
13:48:00 168 377 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
13:50:00 170 566 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:52:00 172 1502 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
13:54:00 174 1140 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
13:56:00 176 805 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:58:00 178 721 Boucher lucie NNN1032 333320 Neregistrovaní
14:00:00 180 663 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
14:02:00 182 448 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
14:04:00 184 249 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
14:06:00 186 146 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
14:08:00 188 0
14:10:00 190 0

D65A 2.19 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:22:00 142 262 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
13:24:00 144 321 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
13:26:00 146 123 Tonn Gisela 19D5450 8012554 SSV Planeta Radebeul
13:28:00 148 610 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:30:00 150 951 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
13:32:00 152 1429 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
13:34:00 154 265 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
13:36:00 156 320 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
13:38:00 158 128 Braatz Monika 1QD5750 5100 SV IHW Alex 78 Berlin
13:40:00 160 638 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C LOK-o Liberec
13:42:00 162 1195 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:44:00 164 264 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
13:46:00 166 319 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
13:48:00 168 274 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
13:50:00 170 837 Doležalová Vlasta PGP5550 51753 C SK Praga
13:52:00 172 1245 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
13:54:00 174 0
13:56:00 176 0

D65B 2.20 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:50:00 170 609 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:52:00 172 1362 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering
13:54:00 174 231 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C TJ Baník Ostrava OKD
13:56:00 176 747 Ender Irina NNN2002 8091150 Neregistrovaní
13:58:00 178 1192 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:00:00 180 607 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:02:00 182 1361 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
14:04:00 184 626 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
14:06:00 186 949 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
14:08:00 188 1301 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha
14:10:00 190 0
14:12:00 192 0

D75 2.20 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:36:00 156 212 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
13:38:00 158 833 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C SK Praga
13:40:00 160 1053 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
13:42:00 162 1209 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
13:44:00 164 0

H10 2.16 km, 65 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:30:00 90 504 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C OK Kamenice
12:32:00 92 307 Mrázek Václav DKP1202 8209 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 94 254 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř
12:36:00 96 1353 Guida Sebastian VLI1302 2039826 C Slavia Liberec orienteering
12:38:00 98 1238 Drbohlav Marek TUR1409 8255 C OOB TJ Turnov
12:40:00 100 920 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C SKOB Roudnice nad Labem
12:42:00 102 676 Klein David LTP1200 8107758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:44:00 104 511 Fuchs Vojtěch KAM1301 2221472 C OK Kamenice
12:46:00 106 308 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 108 373 Dvořák Daniel DOK1200 2115699 C OK Doksy
12:50:00 110 1472 Cicvárek Lukáš ZBM1305 2051489 C SK Brno Žabovřesky
12:52:00 112 1189 Pochop Matyáš TJN1305 4408038 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:54:00 114 909 Čevela Marek RIC1300 2039997 C OB Říčany
12:56:00 116 581 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
12:58:00 118 510 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
13:00:00 120 309 Junek Kryštof DKP1212 8680407 C Oddíl OB Kotlářka
13:02:00 122 375 Stránský Jakub DOK1300 7200372 C OK Doksy
13:04:00 124 194 Trávníček Alex BBM1201 2117696 C BETA URSUS Rosice
13:06:00 126 1135 Hýbl Šimon TAP1401 51628 C KOB Tretra Praha
13:08:00 128 898 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
13:10:00 130 361 Smutný Martin DLP1300 2141938 C OOB TJ Dukla Praha
13:12:00 132 505 Bína Richard KAM1205 2213799 C OK Kamenice
13:14:00 134 255 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 C SK OB Chotěboř
13:16:00 136 1354 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
13:18:00 138 1285 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C SKOB Zlín
13:20:00 140 997 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
13:22:00 142 809 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
13:24:00 144 Fanta Michal TJN1304 4408040 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:26:00 146 0
13:28:00 148 0
13:30:00 150 0
13:32:00 152 0
13:34:00 154 0
13:36:00 156 0

H10L 3.37 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:40:00 100 465 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 C OK Jilemnice
12:42:00 102 195 Klášterecký Antonín BBM1402 2224609 C BETA URSUS Rosice
12:44:00 104 481 Sodomka Kryštof JJN1300 0 C Team Jizerky
12:46:00 106 880 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C OK 99 Hradec Králové
12:48:00 108 1316 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
12:50:00 110 1426 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
12:52:00 112 464 Kolín Jonáš JIL1500 9000007 C OK Jilemnice
12:54:00 114 238 Pachner Ota CHA1400 8210077 C OK Chrastava
12:56:00 116 516 Albrecht Jiří KAM1700 515490 C OK Kamenice
12:58:00 118 1219 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
13:00:00 120 1352 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C Slavia Liberec orienteering
13:02:00 122 Fanta Lukáš TJN1600 4408044 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:04:00 124 0
13:06:00 126 0
13:08:00 128 0
13:10:00 130 0

H12 2.81 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:20:00 80 1348 Beneš Maxmilián VLI1100 8410767 B Slavia Liberec orienteering
12:22:00 82 495 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B OK Kamenice
12:24:00 84 1313 Míka Ondřej VCB1003 887942 B OB České Budějovice
12:26:00 86 1014 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
12:28:00 88 435 Brodský Matěj HCE1100 1417258 C TJ Hostivice
12:30:00 90 1094 Stránský Daniel STB1000 8660579 C TJ Stadion Nový Bor
12:32:00 92 1283 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
12:34:00 94 786 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
12:36:00 96 253 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 B SK OB Chotěboř
12:38:00 98 1346 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
12:40:00 100 500 Voleský Viktor KAM1103 2102864 C OK Kamenice
12:42:00 102 1312 Janošík Ivan VCB1002 8519562 B OB České Budějovice
12:44:00 104 304 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 106 434 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
12:48:00 108 918 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
12:50:00 110 1218 Mazzarese David TRT1100 8047195 C KOS Třešť
12:52:00 112 650 Čepička Antonín LPM1102 8285914 C OK Lokomotiva Plzeň
12:54:00 114 105 Pachnik Antoni 0490002 1396727
12:56:00 116 1349 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C Slavia Liberec orienteering
12:58:00 118 496 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B OK Kamenice
13:00:00 120 1314 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
13:02:00 122 302 Junek Šimon DKP1011 8680325 B Oddíl OB Kotlářka
13:04:00 124 1187 Zurynek Tomáš TJN1107 8445290 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:06:00 126 1470 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B SK Brno Žabovřesky
13:08:00 128 1131 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha
13:10:00 130 606 Eliášek Jakub LBM1101 8454043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:12:00 132 93 Bílek Tomáš 0410002 8516418
13:14:00 134 1347 Hrdlička Vojtěch VLI1004 8196055 C Slavia Liberec orienteering
13:16:00 136 494 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B OK Kamenice
13:18:00 138 1015 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
13:20:00 140 371 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
13:22:00 142 1188 Janata Matěj TJN1111 8013463 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:24:00 144 1421 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B USK Praha
13:26:00 146 968 Klose Albert SFM1000 8017399 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:28:00 148 580 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
13:30:00 150 1350 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering
13:32:00 152 497 Neškudla Jan KAM1005 1418764 B OK Kamenice
13:34:00 154 1017 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
13:36:00 156 372 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C OK Doksy
13:38:00 158 1095 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
13:40:00 160 1327 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C Ski klub Šumava Vimperk
13:42:00 162 42 Janda Vit 0220001 7210112
13:44:00 164 554 Heřmánek Adam KDZ1000 2144093 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
13:46:00 166 0
13:48:00 168 0
13:50:00 170 0
13:52:00 172 0
13:54:00 174 0
13:56:00 176 0

H14A 3.09 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:35:00 155 297 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
13:37:00 157 1419 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B USK Praha
13:39:00 159 1343 Guida Alessandro VLI0900 8034529 C Slavia Liberec orienteering
13:41:00 161 761 Badia Landefeld Gil        NNN6053 8288822 Neregistrovaní
13:43:00 163 1400 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
13:45:00 165 1124 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C KOB Tretra Praha
13:47:00 167 829 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
13:49:00 169 442 Škorpil Marek HOR0900 8064484 B TJ Jiskra Hořice
13:51:00 171 298 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C Oddíl OB Kotlářka
13:53:00 173 1417 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
13:55:00 175 1282 Pekárek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
13:57:00 177 744 Kubín Ota                  NNN1098 8667997 Neregistrovaní
13:59:00 179 1311 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
14:01:00 181 1344 Skácel Jan VLI0901 8076629 B Slavia Liberec orienteering
14:03:00 183 675 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:05:00 185 365 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
14:07:00 187 299 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C Oddíl OB Kotlářka
14:09:00 189 1278 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
14:11:00 191 490 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B OK Kamenice
14:13:00 193 879 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
14:15:00 195 1235 Kutek Matěj TUR0908 8003260 A OOB TJ Turnov
14:17:00 197 92 Bílek Vojtěch 0410001 8517313
14:19:00 199 208 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
14:21:00 201 1037 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
14:23:00 203 0
14:25:00 205 0
14:27:00 207 0

H14B 2.19 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:25:00 25 44 Janda Martin 0220003 2053563
11:27:00 27 596 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C SKOB Kobra Vsetín
11:29:00 29 605 Eliášek Patrik LBM0801 8454004 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:31:00 31 649 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň
11:33:00 33 916 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C SKOB Roudnice nad Labem
11:35:00 35 967 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
11:37:00 37 1501 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
11:39:00 39 1126 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
11:41:00 41 1222 Prášil Šimon TTR0901 8107762 B OOB Třebíč
11:43:00 43 1467 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C SK Brno Žabovřesky
11:45:00 45 1038 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 B OK Jihlava
11:47:00 47 0
11:49:00 49 0

H16A 2.81 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 76 Tonteri Tuomas 0320024 7203492
11:03:00 03 1339 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A Slavia Liberec orienteering
11:05:00 05 1466 Syrový Tomáš ZBM0618 8400090 C SK Brno Žabovřesky
11:07:00 07 588 Votava Matěj KUL0601 8226387 C KOB Ústí nad Labem
11:09:00 09 603 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
11:11:00 11 177 Holas Štěpán AOP0900 8004331 A Orientační Běh Opava
11:13:00 13 61 Jussinmäki Iisakki 0320008 514252
11:15:00 15 1335 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
11:17:00 17 1178 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 19 461 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
11:21:00 21 207 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 23 1234 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 A OOB TJ Turnov
11:25:00 25 63 Kallela Lenni 0320010 9201395
11:27:00 27 1337 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
11:29:00 29 1177 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 31 460 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
11:33:00 33 901 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:35:00 35 108 Pachnik Jędrzej 0490005 8241206
11:37:00 37 56 Gil-Aguilar Yeray 0320003 8665554
11:39:00 39 1338 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
11:41:00 41 825 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
11:43:00 43 370 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
11:45:00 45 996 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
11:47:00 47 1277 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
11:49:00 49 57 Heikkinen Altti 0320004 1404051
11:51:00 51 1336 Miklas Ondřej VLI0701 8063050 C Slavia Liberec orienteering
11:53:00 53 828 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
11:55:00 55 294 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 57 1012 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
11:59:00 59 14 Hay Jack 0110002 8102007
12:01:00 61 60 Hölsö Aaro 0320007 888688
12:03:00 63 1465 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Brno Žabovřesky
12:05:00 65 587 Jareš Ondřej KUL0600 8660594 B KOB Ústí nad Labem
12:07:00 67 234 Březina Karel CHA0605 8518330 A OK Chrastava
12:09:00 69 1036 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
12:11:00 71 0
12:13:00 73 0
12:15:00 75 0

H16B 2.04 km, 145 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:21:00 81 1123 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C KOB Tretra Praha
12:23:00 83 295 Weiss Hugo DKP0725 2211630 B Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 85 553 Kašpar Patrik KDZ0700 2144072 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
12:27:00 87 1415 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
12:29:00 89 1121 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
12:31:00 91 433 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C TJ Hostivice
12:33:00 93 595 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
12:35:00 95 1340 Guida Francesco VLI0810 8328674 B Slavia Liberec orienteering
12:37:00 97 1122 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
12:39:00 99 487 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
12:41:00 101 674 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:43:00 103 1035 Jirků František SJI0600 2039823 B OK Jihlava
12:45:00 105 0
12:47:00 107 0

H18A 3.12 km, 230 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:50:00 50 69 Niemelä Julius 0320017 504057
11:52:00 52 757 Ankelo Jussi               NNN6048 8005421 Neregistrovaní
11:54:00 54 824 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B SK Praga
11:56:00 56 1118 Sork Dominik TAP0504 8149881 A KOB Tretra Praha
11:58:00 58 673 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 60 983 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 62 54 Ahoniemi Santeri 0320001 8007164
12:04:00 64 764 Czech Moritz               NNN6056 8377373 Neregistrovaní
12:06:00 66 1173 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 68 1228 Shalev Yoav TUR0408 8110068 C OOB TJ Turnov
12:10:00 70 693 Retek David LTU0402 8004736 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:12:00 72 1276 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
12:14:00 74 67 Malinen Vinski 0320015 514259
12:16:00 76 771 Mäenpää Jaakko             NNN6071 8500577 Neregistrovaní
12:18:00 78 1175 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 80 1230 Eshel Sahar TUR0504 8250465 OOB TJ Turnov
12:22:00 82 712 Pivec Jan MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně
12:24:00 84 1412 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C USK Praha
12:26:00 86 62 Jutila Aleksi 0320009 514256
12:28:00 88 822 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
12:30:00 90 1174 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 92 270 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:34:00 94 792 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B Orientační sporty Písek
12:36:00 96 70 Nikkinen Hannes 0320018 514258
12:38:00 98 821 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
12:40:00 100 1117 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
12:42:00 102 456 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
12:44:00 104 0
12:46:00 106 0
12:48:00 108 0
12:50:00 110 0

H18B 2.41 km, 185 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:56:00 116 28 Klec Jakub 0180005 2051492
12:58:00 118 154 Löhning Jakob 71D0500 8220405 USV TU Dresden
13:00:00 120 190 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Rosice
13:02:00 122 486 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
13:04:00 124 625 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
13:06:00 126 1398 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 B KOS Slavia Plzeň
13:08:00 128 1498 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C OB SK Zvole
13:10:00 130 0
13:12:00 132 0

H21E 4.73 km, 375 m, 21 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 1114 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 R KOB Tretra Praha
11:03:00 03 545 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
11:05:00 05 933 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
11:07:00 07 354 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 09 1010 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:11:00 11 170 Kundisch Wieland 71D8500 8606454 USV TU Dresden
11:13:00 13 1071 Fišer Jan SNA9302 8107744 C TJ START Náchod
11:15:00 15 1227 Štregl Matyáš TUR0301 8662306 R OOB TJ Turnov
11:17:00 17 546 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R OK Kamenice
11:19:00 19 818 Janas Petr PGP0200 8663127 R SK Praga
11:21:00 21 0
11:23:00 23 1115 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
11:25:00 25 171 Knitsch Sebastian 71D9001 8080390 USV TU Dresden
11:27:00 27 995 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 29 1253 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
11:31:00 31 541 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:33:00 33 864 Buzek Martin PGP8401 8005129 C SK Praga
11:35:00 35 72 Pajunen Jere 0320020 8161086
11:37:00 37 1270 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
11:39:00 39 120 Scheuermann Martin 19D0200 8606490 SSV Planeta Radebeul
11:41:00 41 897 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
11:43:00 43 1269 Grätsch Markus TUR9603 8606455 C OOB TJ Turnov
11:45:00 45 483 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
11:47:00 47 817 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
11:49:00 49 80 Caune Ilgvars 0320028 8662226
11:51:00 51 15 Natho Ronny 0110003 8061177
11:53:00 53 126 Dittmann Robert 19D7901 8606434 SSV Planeta Radebeul
11:55:00 55 615 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:57:00 57 1267 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E OOB TJ Turnov
11:59:00 59 525 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
12:01:00 61 874 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
12:03:00 63 55 Föhr Tero 0320002 800108
12:05:00 65 13 Weinig Peter 0110001 8255255
12:07:00 67 1411 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
12:09:00 69 228 Bogar Kryštof BOR9402 8054115 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 71 1259 Hradec Pavel TUR8801 8183193 C OOB TJ Turnov
12:13:00 73 544 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
12:15:00 75 844 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
12:17:00 77 175 Čech Vít AOP0302 8004316 E Orientační Běh Opava
12:19:00 79 768 Ragvin Dag Steinar         NNN6066 7720912 Neregistrovaní
12:21:00 81 1414 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
12:23:00 83 144 Pompe Marek 24D0300 8211203 SV Robotron Dresden
12:25:00 85 1264 Wolf Daniel TUR9100 8086808 E OOB TJ Turnov
12:27:00 87 543 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
12:29:00 89 819 Kolský Pavel PGP0204 8119512 C SK Praga
12:31:00 91 186 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
12:33:00 93 767 Konst Frode                NNN6065 710413 Neregistrovaní
12:35:00 95 1206 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:37:00 97 117 Müller Kurt                18D0006 8606475 Post SV Dresden
12:39:00 99 1226 Kunckel Konstantin TUR0300 8606458 A OOB TJ Turnov
12:41:00 101 540 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
12:43:00 103 1183 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
12:45:00 105 174 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
12:47:00 107 573 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:49:00 109 1221 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
12:51:00 111 53 Karol Kielb 0310001 8606486
12:53:00 113 1266 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
12:55:00 115 876 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
12:57:00 117 1171 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 C KOS TJ Tesla Brno
12:59:00 119 1493 Tokár Radim ZTC0300 8660914 R Západočeské sportovní centrum OB
13:01:00 121 572 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:03:00 123 1295 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
13:05:00 125 37 Miavecz Balázs 0200005 8301996
13:07:00 127 1255 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
13:09:00 129 891 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
13:11:00 131 1184 Šrom Jakub TBM9502 8048538 C KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 133 1496 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R Západočeské sportovní centrum OB
13:15:00 135 477 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
13:17:00 137 1490 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Brno Žabovřesky
13:19:00 139 25 Šimáček Ondřej 0180002 2067249
13:21:00 141 1256 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
13:23:00 143 896 Bendák Jan PHK9800 8656628 C OK 99 Hradec Králové
13:25:00 145 1168 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
13:27:00 147 1034 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
13:29:00 149 455 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
13:31:00 151 784 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
13:33:00 153 1263 Trojan Karel TUR9011 8007187 C OOB TJ Turnov
13:35:00 155 894 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
13:37:00 157 288 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
13:39:00 159 1041 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
13:41:00 161 388 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
13:43:00 163 1106 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
13:45:00 165 1258 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
13:47:00 167 892 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
13:49:00 169 287 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
13:51:00 171 1032 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
13:53:00 173 368 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C OK Doksy
13:55:00 175 1088 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
13:57:00 177 Křivda Tomáš CHC9901 8460100 E K.O.B. Choceň
13:59:00 179 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
14:01:00 181 0
14:03:00 183 0
14:05:00 185 0
14:07:00 187 0

H21A 4.24 km, 265 m, 17 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 348 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 02 1365 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
11:04:00 04 1485 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Brno Žabovřesky
11:06:00 06 707 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C Matfyz Praha
11:08:00 08 103 Nakvosas Gytis 0480001 8635553
11:10:00 10 981 Zalaba Tomáš SHK0105 8397397 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 12 340 Mrázek Jiří DKP7911 7922111 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 14 1395 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 16 1484 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Brno Žabovřesky
11:18:00 18 641 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
11:20:00 20 184 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
11:22:00 22 912 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
11:24:00 24 284 Klement David DKP0110 8080816 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 26 1374 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
11:28:00 28 542 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:30:00 30 634 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
11:32:00 32 1299 Semerád Jan UOL9400 8014522 C SOB Olomouc
11:34:00 34 888 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 36 335 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 38 1376 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:40:00 40 533 Neškudla Jan KAM8000 8105248 C OK Kamenice
11:42:00 42 1435 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
11:44:00 44 31 Šimáček Martin 0180008 7002111
11:46:00 46 791 Sobotka Radim OPI0300 8226333 B Orientační sporty Písek
11:48:00 48 344 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 50 1248 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
11:52:00 52 532 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
11:54:00 54 1451 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
11:56:00 56 1223 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:58:00 58 668 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 60 289 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 62 1155 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
12:04:00 64 342 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 66 413 Štemberg Milan EKP8608 8670497 C VŠTJ Ekonom Praha
12:08:00 68 1207 Pustai David TJN9301 8044639 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 70 623 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
12:12:00 72 283 Novák Přemysl DKP0107 8656538 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 74 1166 Valach Marek TAP9703 442844 C KOB Tretra Praha
12:16:00 76 188 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
12:18:00 78 416 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
12:20:00 80 1181 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 82 109 Halbrštát Tomáš 0500001 2083362
12:24:00 84 345 Szymanský Filip DKP8208 8008302 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 86 1165 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
12:28:00 88 820 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 A SK Praga
12:30:00 90 279 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
12:32:00 92 104 Pachnik Wojciech 0490001 8210921
12:34:00 94 387 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
12:36:00 96 336 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 98 38 Mets Márton 0200006 8517477
12:40:00 100 849 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
12:42:00 102 280 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
12:44:00 104 1104 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
12:46:00 106 172 Zelenin Anatoly 71D9300 8210593 USV TU Dresden
12:48:00 108 350 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 110 39 Györgyi Péter 0200007 8645185
12:52:00 112 1157 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
12:54:00 114 227 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
12:56:00 116 1085 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:58:00 118 187 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
13:00:00 120 36 Kisvölcsey Ákos 0200004 8280272
13:02:00 122 1249 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
13:04:00 124 226 Bogar František BOR8904 8116722 C OK Jiskra Nový Bor
13:06:00 126 1078 Štěňha Martin SPC7608 8667520 C SPORTICUS team
13:08:00 128 286 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 130 1483 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Brno Žabovřesky
13:12:00 132 710 Janda Benedikt MFP9902 0 C Matfyz Praha
13:14:00 134 1458 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB T.J. Sokol Žamberk
13:16:00 136 1003 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
13:18:00 138 Safář Martin 180009 1424647
13:20:00 140 0
13:22:00 142 0
13:24:00 144 0

H21B 3.12 km, 230 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:58:00 118 251 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
13:00:00 120 873 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
13:02:00 122 706 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
13:04:00 124 1368 Petr Josef VLI6300 8662714 C Slavia Liberec orienteering
13:06:00 126 1216 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
13:08:00 128 1160 Nykl Jan TAP9001 232158 C KOB Tretra Praha
13:10:00 130 980 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:12:00 132 667 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 134 594 Švestka Jakub KVS0310 2088173 C SKOB Kobra Vsetín
13:16:00 136 478 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C OK Jilemnice
13:18:00 138 383 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
13:20:00 140 691 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:22:00 142 816 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C SK Praga
13:24:00 144 1452 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
13:26:00 146 1261 Schulhof Jan TUR8900 8660452 E OOB TJ Turnov
13:28:00 148 1182 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
13:30:00 150 1009 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
13:32:00 152 670 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:34:00 154 635 Bradáč David LLI0203 8656597 C LOK-o Liberec
13:36:00 156 584 Hulec Jakub KSH8401 8019433 C OB Kašperské Hory
13:38:00 158 451 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
13:40:00 160 0
13:42:00 162 0

H35A 3.59 km, 255 m, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 1158 Hošek Radim TAP8737 8087370 C KOB Tretra Praha
11:02:00 02 575 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:04:00 04 862 Doležal Martin PGP8100 1700081 C SK Praga
11:06:00 06 537 Pelikán Tomáš KAM8200 2420069 C OK Kamenice
11:08:00 08 1005 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 10 927 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
11:12:00 12 632 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
11:14:00 14 402 Košťák Vojtěch DOR8003 1078109 OK Dobříš
11:16:00 16 341 Nývlt Petr DKP8004 1207404 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 18 224 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 20 1450 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C USK Praha
11:22:00 22 1293 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
11:24:00 24 964 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C OK Sparta Praha
11:26:00 26 1072 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:28:00 28 1404 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
11:30:00 30 12 Minařík David 0080001 2220670
11:32:00 32 577 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
11:34:00 34 277 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
11:36:00 36 143 Łątkowski Krzysztof 23P7800 8100179 OK!Sport Warszawa
11:38:00 38 958 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
11:40:00 40 1373 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
11:42:00 42 863 Doležal Jan PGP8400 53008 C SK Praga
11:44:00 44 529 Dobyáš Petr KAM7802 2039199 C OK Kamenice
11:46:00 46 1027 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
11:48:00 48 930 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C SKOB Roudnice nad Labem
11:50:00 50 570 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:52:00 52 400 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
11:54:00 54 257 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:56:00 56 223 Karafiát Filip BOR7900 2134251 C OK Jiskra Nový Bor
11:58:00 58 1482 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
12:00:00 60 1214 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C TJ Sokol Troja
12:02:00 62 1100 Stránský Jiří STB8100 8663143 C TJ Stadion Nový Bor
12:04:00 64 1059 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
12:06:00 66 938 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
12:08:00 68 665 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 70 427 Juřina František FYD7800 8329 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:12:00 72 204 Klášterecký Tomáš BBM8100 2224620 C BETA URSUS Rosice
12:14:00 74 17 Nikolajuk Bartosz 0130001 8130681
12:16:00 76 959 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
12:18:00 78 1389 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
12:20:00 80 846 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
12:22:00 82 1004 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
12:24:00 84 1028 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
12:26:00 86 630 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
12:28:00 88 1393 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 90 343 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
12:32:00 92 256 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
12:34:00 94 1443 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
12:36:00 96 1478 Smítal Rostislav ZBM7903 1260179 C SK Brno Žabovřesky
12:38:00 98 903 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
12:40:00 100 1297 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
12:42:00 102 1047 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:44:00 104 911 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:46:00 106 602 Škrabálek Jan KYL7000 8162880 C SK SP Kylešovice
12:48:00 108 362 Smutný Jan DLP8000 2127538 C OOB TJ Dukla Praha
12:50:00 110 169 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden
12:52:00 112 0
12:54:00 114 0
12:56:00 116 0

H35B 2.71 km, 185 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 979 Sebera Václav SFM8302 49483 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:03:00 03 1388 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 05 1144 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:07:00 07 1473 Cicvárek Ivo ZBM7504 8516458 C SK Brno Žabovřesky
11:09:00 09 1329 Roučka Martin VIM8000 2224141 C Ski klub Šumava Vimperk
11:11:00 11 1251 Havel Tomáš TUR7904 8216 C OOB TJ Turnov
11:13:00 13 1030 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
11:15:00 15 571 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:17:00 17 384 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
11:19:00 19 114 Šťastný Jan 0560001 8047177
11:21:00 21 978 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:23:00 23 1390 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:25:00 25 662 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:27:00 27 111 Fiala Jan 0530001 8008278
11:29:00 29 1321 Zábranský Zdeněk VCB7803 2118443 C OB České Budějovice
11:31:00 31 1079 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
11:33:00 33 812 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
11:35:00 35 476 Jiřišta Vladimír JIL8500 8107736 C OK Jilemnice
11:37:00 37 138 Härtelt Daniel 1VD8100 8120051 SG Zittau Süd
11:39:00 39 976 Šatánek Martin SFM8201 49490 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:41:00 41 1154 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB Tretra Praha
11:43:00 43 659 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:45:00 45 1463 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:47:00 47 1291 Mašláň Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
11:49:00 49 1064 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
11:51:00 51 629 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
11:53:00 53 440 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C TJ Hostivice
11:55:00 55 116 Palaščak Ján 10001 8420935
11:57:00 57 Jančáry Milan FYD8401 3535 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:59:00 59 0

H45A 2.84 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 0
11:02:00 02 0
11:04:00 04 0
11:06:00 06 0
11:08:00 08 0
11:10:00 10 0
11:12:00 12 0
11:14:00 14 0
11:16:00 16 0
11:18:00 18 0
11:20:00 20 0
11:22:00 22 1069 Sokolář Zdeněk SNA7201 8014538 C TJ START Náchod
11:24:00 24 1148 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
11:26:00 26 622 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:28:00 28 1062 Hons Miši SMR7700 8414103 C SNS Smržovka
11:30:00 30 199 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Rosice
11:32:00 32 899 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:34:00 34 656 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
11:36:00 36 848 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
11:38:00 38 1367 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
11:40:00 40 590 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
11:42:00 42 1444 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
11:44:00 44 218 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
11:46:00 46 1110 Linka Vladislav SUL5701 8141 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:48:00 48 1203 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 50 989 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 52 705 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
11:54:00 54 410 Zurynek Jan EKP7003 8445316 C VŠTJ Ekonom Praha
11:56:00 56 167 Lenk Andreas 71D7301 8606461 USV TU Dresden
11:58:00 58 1272 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
12:00:00 60 1250 Baier Martin TUR7603 8007603 C OOB TJ Turnov
12:02:00 62 1409 Cupák Jiří VRL7201 8972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:04:00 64 83 Röhner Uwe 0340001 8662646
12:06:00 66 366 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
12:08:00 68 582 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
12:10:00 70 2 Dunka Štěpán 0020002 8151987
12:12:00 72 855 Hýbl Lukáš PGP7504 8116702 C SK Praga
12:14:00 74 1384 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
12:16:00 76 592 Dvořák Radim KUL7501 8226351 C KOB Ústí nad Labem
12:18:00 78 756 Hommen Sven              C NNN6045 8451904 Neregistrovaní
12:20:00 80 215 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
12:22:00 82 1112 Ženíšek Radek SUL7601 8136 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
12:24:00 84 924 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 86 990 Myslivec Tomáš SHK7002 9127 C OK Slavia Hradec Králové
12:28:00 88 682 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:30:00 90 407 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
12:32:00 92 1288 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
12:34:00 94 166 Löhning Michael 71D7300 8300373 USV TU Dresden
12:36:00 96 1023 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
12:38:00 98 1504 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
12:40:00 100 97 Słoński Marek 0460001 8172888
12:42:00 102 380 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
12:44:00 104 599 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
12:46:00 106 789 Černý Jan ONO7101 8410794 C SKOB Ostrov
12:48:00 108 853 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
12:50:00 110 1371 Kruliš Petr VLI6901 8648601 C Slavia Liberec orienteering
12:52:00 112 589 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226319 C KOB Ústí nad Labem
12:54:00 114 734 Gutak Mykhaylo             NNN1086 8071309 Neregistrovaní
12:56:00 116 333 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 118 1111 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
13:00:00 120 925 Černý Michal ROU7505 8105251 C SKOB Roudnice nad Labem
13:02:00 122 1001 Hain Jan SJC7502 8008012 C Sportcentrum Jičín
13:04:00 124 681 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:06:00 126 130 Winnig Denis 1QD7400 8740307 SV IHW Alex 78 Berlin
13:08:00 128 1287 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
13:10:00 130 1048 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
13:12:00 132 1074 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
13:14:00 134 716 Pivec Lukáš MLA7600 8116735 C MLOK Mariánské Lázně
13:16:00 136 0
13:18:00 138 439 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
13:20:00 140 628 Pavlík Libor LIT7605 8416667 C KOB Litvínov
13:22:00 142 798 Velát Josef OPI7302 8226393 C Orientační sporty Písek
13:24:00 144 856 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
13:26:00 146 1386 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
13:28:00 148 1442 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C USK Praha
13:30:00 150 739 Křístek Lukáš              NNN1092 51593 Neregistrovaní
13:32:00 152 330 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
13:34:00 154 1204 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:36:00 156 957 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
13:38:00 158 1002 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
13:40:00 160 620 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
13:42:00 162 129 Braatz Frank 1QD6200 7122062 SV IHW Alex 78 Berlin
13:44:00 164 276 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
13:46:00 166 1042 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
13:48:00 168 1302 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
13:50:00 170 550 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
13:52:00 172 149 Finkenstaedt Björn 26D6800 8657683 OLV Potsdam
13:54:00 174 470 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C OK Jilemnice
13:56:00 176 640 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C LOK-o Liberec
13:58:00 178 887 Kos Michal PHK6803 8017398 C OK 99 Hradec Králové
14:00:00 180 851 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
14:02:00 182 702 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
14:04:00 184 593 Votava Jan KUL7601 8662286 C KOB Ústí nad Labem
14:06:00 186 1440 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
14:08:00 188 221 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
14:10:00 190 326 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
14:12:00 192 1201 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:14:00 194 956 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
14:16:00 196 1375 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
14:18:00 198 275 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
14:20:00 200 8 Zámečník Pavel 0050002 2801012

H45B 2.45 km, 190 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 331 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 02 0
11:04:00 04 690 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:06:00 06 769 Kosicki Tomasz             NNN6069 0 Neregistrovaní
11:08:00 08 1477 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Brno Žabovřesky
11:10:00 10 1461 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:12:00 12 527 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
11:14:00 14 860 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
11:16:00 16 1145 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C KOB Tretra Praha
11:18:00 18 1318 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
11:20:00 20 974 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:22:00 22 797 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C Orientační sporty Písek
11:24:00 24 597 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C SKOB Kobra Vsetín
11:26:00 26 201 Dvořák Miloš BBM7300 2112721 C BETA URSUS Rosice
11:28:00 28 329 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 30 1369 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 32 685 Šašek Jan LTP7308 8420971 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:34:00 34 762 Czech Roman                NNN6054 8400044 Neregistrovaní
11:36:00 36 1474 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C SK Brno Žabovřesky
11:38:00 38 468 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:40:00 40 526 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C OK Kamenice
11:42:00 42 1040 Čech Jiří SJI6803 980334 C OK Jihlava
11:44:00 44 1273 Vambera Filip TUV7305 2103248 C SOK TJ Turnov
11:46:00 46 1456 Kašpar Ludvík ZAK7200 448931 C OK Netopýr Zákupy
11:48:00 48 886 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C OK 99 Hradec Králové
11:50:00 50 655 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:52:00 52 449 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C OB Jenišovice
11:54:00 54 142 Kosicki Tomasz 23P7100 8050271 OK!Sport Warszawa
11:56:00 56 334 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
11:58:00 58 1372 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 60 683 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:02:00 62 748 Vogl Roland NNN2003 8077022 Neregistrovaní
12:04:00 64 1460 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
12:06:00 66 469 Gernert Alan JIL7001 49414 C OK Jilemnice
12:08:00 68 1026 Pobuda Michal SJH7403 442845 C SOS Jindřichův Hradec
12:10:00 70 1092 Plachý Martin STA7101 2116453 C OK Střelka
12:12:00 72 1275 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:14:00 74 992 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
12:16:00 76 46 Tomandl Jan 0240001 8454050
12:18:00 78 617 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
12:20:00 80 438 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
12:22:00 82 1382 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C Slavia Liberec orienteering
12:24:00 84 0
12:26:00 86 0

H55A 2.50 km, 155 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 766 Johannesen Arne            NNN6060 1000024 Neregistrovaní
11:03:00 03 1434 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C USK Praha
11:05:00 05 841 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
11:07:00 07 163 Lubs Alexander 71D6700 8200267 USV TU Dresden
11:09:00 09 248 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
11:11:00 11 520 Šafka Jan KAM6604 51745 C OK Kamenice
11:13:00 13 430 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
11:15:00 15 1022 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
11:17:00 17 1039 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:19:00 19 883 Kavalír Karel PHK6503 8140938 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 21 1246 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:23:00 23 703 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:25:00 25 52 Spengler Andreas 0300001 8011771
11:27:00 27 140 Drągowski Robert 23P5900 8116717 OK!Sport Warszawa
11:29:00 29 162 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
11:31:00 31 406 Koucký Roman EKP6301 8659405 C VŠTJ Ekonom Praha
11:33:00 33 447 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
11:35:00 35 653 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
11:37:00 37 843 Pliska Miloš PGP6304 420405 C SK Praga
11:39:00 39 1430 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
11:41:00 41 840 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
11:43:00 43 179 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
11:45:00 45 953 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
11:47:00 47 517 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:49:00 49 428 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov
11:51:00 51 1020 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec
11:53:00 53 999 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 55 1056 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
11:57:00 57 1317 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
11:59:00 59 1408 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:01:00 61 88 Kondrotas Raimondas 0370001 8629909