Logo

Startovka závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Datum:
15.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10     H10N     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H85     HDR     P1     P2    

D10N 2.10 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
09:46:54 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
09:55:31 Mudráková Natálie 2LZ0950 2102689 Neregistrovaní - Mudráková
09:55:45 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
09:56:36 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:59:23 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:04:43 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:05:02 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:06:37 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:07:33 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:10 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
10:15:30 Voburková Simona ZBP0952 2099491 C OOB SK Zbraslav
10:26:00 Kopecká Tereza UOL1050 428280 C SOB Olomouc
10:27:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
10:28:00 Honsová Johana ZBP0852 2111774 C OOB SK Zbraslav
10:29:00 Soldánová Pavlína PLU0999 49873 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Divilová Regina LCE0952 246840 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Folprecht Mia TBM0858 2083390 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Vaculovičová Alžběta 2050484
10:33:00 Hánělová Adéla 515501

D10 2.50 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C USK Praha
11:04:27 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
11:04:57 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
11:05:27 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:54 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
11:06:18 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:09:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
11:11:30 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:41 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:32 Mišeková Lucie KAM1050 682648 C OK Kamenice
11:15:20 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:01 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:17:03 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 7205024 C OK Dobříš
11:18:01 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:30 Suchardová Ella JIL0951 425538 C OK Jilemnice
11:18:33 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
11:20:55 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:22:16 Štefková Michaela PLU0851 896972 C TJ SOKOL Plumlov
11:27:59 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
11:29:26 Vavrdová Karolína PTE0880 2102682 C TJ Sokol Ptení
11:36:51 Balejová Sofie KAM0951 2096218 C OK Kamenice
11:37:20 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
11:41:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
11:42:00 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:44:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D12B 2.50 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Doušková Hana TBM0659 2083392 B KOS TJ Tesla Brno
10:32:24 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:37:10 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B KOS TJ Tesla Brno
10:38:11 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:38:23 Fuchsová Ema TBM0653 2067204 B KOS TJ Tesla Brno
10:38:38 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
10:40:37 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B OK Dobříš
10:41:08 Gregorová Alice CTB0751 51139 C SK OB Chotěboř
10:41:30 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:44:54 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Orienteering
10:45:05 Oranyová Sylva SJI0751 52192 C OK Jihlava
10:45:53 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
10:47:47 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
10:47:53 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:03 Malá Anežka JIL0751 9099 B OK Jilemnice
10:51:30 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B Orientační Běh Opava
10:52:06 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
10:54:26 Mišeková Kateřina KAM0756 682675 B OK Kamenice
10:56:33 Hovorková Marie LDC0650 7300213 B KOB Děčín
10:57:33 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C OK Dobříš
10:58:54 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C SJH Jindřichův Hradec
11:00:09 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
11:03:07 Kopecká Nela UOL0650 301263 B SOB Olomouc
11:03:26 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:35 Gregorová Julie RUZ0750 2125340 C TJ Růžená
11:07:02 Votočková Amélie JIL0750 426360 C OK Jilemnice
11:08:47 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:11:00 Klímová Anna JIL0752 425595 C OK Jilemnice
11:12:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
11:13:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Good Julie SBR0750 345895 SKOB Bruntál
11:15:00 Molingerová Adéla SNA0651 2122271 C TJ START Náchod
11:16:00 Voburková Lucie ZBP0650 336787 C OOB SK Zbraslav
11:17:00 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C OK Lokomotiva Plzeň
11:18:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava

D14B 3.60 km, 120 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 B SKOB Zlín
11:16:24 Srbová Michaela SJI0551 2059732 B OK Jihlava
11:18:14 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:12 Rotková Markéta ZBM0455 2103673 A SK Žabovřesky Brno
11:19:36 Balejová Julie KAM0551 2061855 B OK Kamenice
11:19:59 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 B SC vebr-sport
11:24:16 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
11:25:10 Ježková Ivana RBK0555 2115673 B SK Radioklub Blansko
11:25:32 Dušková Tereza TBM0554 232389 B KOS TJ Tesla Brno
11:25:40 Smékalová Karolína UOL0451 2020729 A SOB Olomouc
11:29:46 Otrubová Anna PLU0577 2019215 B TJ SOKOL Plumlov
11:30:53 Janovská Vendula JIL0453 426352 B OK Jilemnice
11:33:22 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:33:22 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
11:33:39 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:36:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B SKOB Frýdek - Místek
11:38:55 Smékalová Viktorie UOL0450 2020728 B SOB Olomouc
11:40:02 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A SK SKI-OB Šternberk
11:42:54 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
11:43:57 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
11:45:28 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:11 Kopecká Anna JIL0552 425535 B OK Jilemnice
11:49:10 Batani Valeria TZL0550 8250121 B SKOB Zlín
11:56:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 C SK SKI-OB Šternberk
11:57:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
11:58:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
11:59:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
12:00:00 Řeháková Klára BFM0556 49460 C SKOB Frýdek - Místek
12:01:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
12:02:00 Kováčiková Agáta KNC0452 515078 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:03:00 Havlová Katka RUM0552 8964 C ZOOB Rumburk
12:04:00 Good Eliška SBR0550 51903 SKOB Bruntál
12:05:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B Orientační Běh Opava
12:06:00 Švecová Karolína ZVO0557 2079493 B OB SK Zvole

D16B 4.30 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
11:30:40 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
11:34:08 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
11:39:17 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
11:42:17 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
11:45:51 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:47:11 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:47:14 Slámová Taťána OSN0250 7207775 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:49:46 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:52:11 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 7205018 B OK Dobříš
11:54:29 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 B SC vebr-sport
11:55:57 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
11:56:53 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
11:58:33 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:14 Greschnerová Tereza ASU0299 7203336 B Magnus Orienteering
12:03:32 Švecová Anežka ZVO0352 2079492 B OB SK Zvole
12:03:38 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
12:06:34 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:11:00 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
12:12:00 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 C SK Praga
12:13:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:14:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
12:15:00 Vítková Barbora DKL0250 2087710 B KOB Kladno
12:16:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
12:17:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
12:18:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 B SOB Olomouc
12:19:00 Vedrová Ela TBM0357 438603 B KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
12:21:00 Mašatová Eliška PHK0251 425518 OK 99 Hradec Králové
12:22:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C TJ Růžená

D18B 5.10 km, 190 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
10:50:30 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
10:53:59 Kosová Tereza SRK0151 8660596 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:20 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
10:56:44 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
10:57:38 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:57:38 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
11:00:42 Matějková Barbora SJC0156 8191119 B Sportcentrum Jičín
11:02:07 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
11:02:20 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
11:06:28 Chmelařová Anna DLP0051 7260023 C OOB TJ Dukla Praha
11:07:42 Držková Berenika LPU0151 7200905 B OK Lokomotiva Pardubice
11:10:01 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:12:18 Nováková Markéta KUO0099 2075693 B KOB Ústí nad Orlicí
11:13:35 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:15:28 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek
11:15:36 Kováčiková Jolana KNC0051 438614 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:16:02 Halamová Barbora TAP0150 1416362 C KOB Tretra Praha
11:17:55 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 B Magnus Orienteering
11:18:14 Štefková Klára TBM0059 7204506 A KOS TJ Tesla Brno
11:23:16 Sedláčková Linda ROZ0050 2102720 B OK Roztoky
11:26:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:27:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
11:28:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C Běhej Poděbrady
11:29:00 Štrosová Jana MOV0051 52780 C SKOB Ostrava
11:30:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
11:31:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 C OOB Spartak Adamov
11:33:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno

D21E 6.70 km, 250 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 E Sportcentrum Jičín
11:02:09 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
11:02:49 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 R SK Žabovřesky Brno
11:07:35 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:40 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:39 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:10:08 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
11:10:10 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
11:10:20 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:38 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:10:39 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
11:13:28 Procházková Klára LPU9451 8656512 R OK Lokomotiva Pardubice
11:13:41 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E OK Lokomotiva Pardubice
11:16:06 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB Tretra Praha
11:18:39 Vališová Martina OSN9696 981804 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:47 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:20:13 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
11:21:20 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
11:24:31 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
11:26:11 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:28 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
11:27:22 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:41:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga

D21A 6.10 km, 215 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
10:46:45 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
10:48:09 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:57 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
10:49:21 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:01 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:30 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice
10:50:46 Mrázková Romana SJC8351 500556 R Sportcentrum Jičín
10:51:06 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:51:51 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
10:54:15 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
10:54:15 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:55:39 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
10:56:45 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
10:58:51 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
10:59:38 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
10:59:57 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
11:00:52 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
11:01:22 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
11:02:04 Mervartová Kristýna SHK9150 897388 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Havlová Adéla BOR9161 7434894 C OK Jiskra Nový Bor
11:03:26 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
11:03:39 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
11:04:23 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
11:04:54 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
11:05:17 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
11:06:56 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:36 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
11:07:57 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
11:09:17 Argalášová Kateřina TRI9750 2011859 R TJ TŽ Třinec
11:10:14 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:32 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
11:10:54 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C OK Kamenice
11:11:42 Zajícová Kateřina TAP9053 515469 C KOB Tretra Praha
11:14:08 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 A OK Kamenice
11:14:44 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
11:15:38 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
11:18:05 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
11:20:05 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C SK Praga
11:21:04 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:21:04 Vlachová Tereza AOV8750 1470167 C OOB TJ Baník Ostrava
11:26:00 Hošková Tereza DOB8971 9998971 C KOB Dobruška
11:27:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
11:28:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:29:00 Hančová Marie SNA8255 9605 C TJ START Náchod
11:30:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
11:31:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
11:32:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C SK Praga
11:33:00 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno

D21B 5.70 km, 185 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:02:39 Vávrová Veronika ASU8598 920685 C Magnus Orienteering
10:03:28 Chudíková Barbora SJI7850 886269 C OK Jihlava
10:12:01 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
10:12:47 Chromá Adéla TBM8870 888602 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:39 Uhnavá Markéta ZBM8485 8010108 C SK Žabovřesky Brno
10:14:22 Šrámková Michaela SJH9352 920682 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:28 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:37 Koláriková Lucie 6QC9450 920662 Koláriková
10:19:28 Staňková Lucie ASU8756 7203330 C Magnus Orienteering
10:21:12 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C SK Radioklub Blansko
10:23:18 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno
10:23:56 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:24:04 Kochová Anna SJC0153 8656631 A Sportcentrum Jičín
10:24:42 Ondřejová Dita Terezie SHK8550 7202780 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:18 Palasová Petra ZBM8658 500267 C SK Žabovřesky Brno
10:26:58 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
10:28:05 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:31:01 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C SK Radioklub Blansko
10:31:45 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:31:48 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C KOB START Blansko, z. s.
10:33:12 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
10:33:40 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C VSK Mendelu Brno
10:35:12 Bžatková Kateřina 18C9750 247322 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:35:18 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C Sportcentrum Jičín
10:37:19 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
10:38:04 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:38:31 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:39:36 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:41:00 Matoušková Barbora 18C9751 53750 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:42:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C SK Radioklub Blansko
10:43:00 Procházková Michaela LPU8960 515036 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Skládanková Tereza RBK8951 2034070 C SK Radioklub Blansko
10:45:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:46:00 Šestáková Petra RBK9357 219249 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 7209350 B OK Kamenice
10:48:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:49:00 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
10:50:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C VSK Mendelu Brno
10:51:00 Kociánová Barbora 7KX9450 218972 Kociánová
10:52:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B Sokol Kostelec n. Č. l.
10:53:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
10:54:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
10:55:00 Privoznikova Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:56:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
10:57:00 Hegerová Petra RBK9355 219245 C SK Radioklub Blansko
10:58:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:59:00 Hausmannová Klára EKP8651 2067248 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
11:01:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
11:02:00 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 Bohunská Jana KRN8651 2106886 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:04:00 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 Toušová Zuzana RBK8556 49856 C SK Radioklub Blansko
11:06:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 B OK Jihlava
11:07:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Pangrácová Anna 4EX9999 2103250 SKIVELO Olomouc
11:09:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:10:00 Masopustová Elis PGP8656 7858 C SK Praga

D21C 4.80 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Macková Eva ZBP7950 331616 C OOB SK Zbraslav
10:04:38 Dubrovská Veronika SHK8753 9182 C OK Slavia Hradec Králové
10:04:52 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:37 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
10:10:34 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:02 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A TJ TŽ Třinec
10:12:17 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:13 Zavadilová Simona PTE8485 8843 C TJ Sokol Ptení
10:19:17 Boháčová Lucie PTE8771 8829 C TJ Sokol Ptení
10:20:43 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:32 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C KOB Konice
10:23:59 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
10:25:00 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
10:25:39 Baťková Zuzana TZL8151 8585 C SKOB Zlín
10:25:45 Drahorádová Lenka LPU8660 9254 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:48 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:57 Pejšková Eva JHB9953 53614 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:29:22 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:29:22 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
10:29:32 Rajnošková Lea BZR8451 52964 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:32:48 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 B KOB Konice
10:34:37 Sychrová Martina 23C9350 320139 TJ Papuchálci Brno
10:37:34 Steblová Veronika 7NC8750 8775 Fr.En.Ethic
10:38:17 Zavadilová Zdeňka PTE8689 8823 C TJ Sokol Ptení
10:38:20 Hájková Daniela JIL9451 405969 C OK Jilemnice
10:41:00 Grundmanová Lenka CHC8651 8662340 C K.O.B. Choceň
10:42:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:43:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C OOB Spartak Adamov
10:44:00 Marečková Edita PGP8853 52106 C SK Praga
10:45:00 Slámová Petra ZBM8459 51765 C SK Žabovřesky Brno
10:46:00 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C SOK TJ Turnov
10:47:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C SKOB Bruntál
10:48:00 Jurgová Martina 46X8800 2087707 Krutě Kruté Krůty
10:49:00 Sedlatá Kateřina CHC8951 2049551 C K.O.B. Choceň
10:50:00 Hrušková Klára OSN9051 52140 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Brabcová Jana 3AC8450 845424 NER - Novakovi
10:52:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 Palasová Tereza DKP9151 49875 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 2053578 C VŠTJ Ekonom Praha
10:55:00 Mikanová Kateřina EKP8461 2061773 C VŠTJ Ekonom Praha
10:56:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
10:58:00 Beranová Kristína TZL8553 2083393 C SKOB Zlín

D35B 5.10 km, 190 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
09:46:19 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
09:46:43 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
09:47:38 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
09:48:29 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
09:48:56 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
09:52:40 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C OK Sparta Praha
10:04:13 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
10:05:13 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
10:07:27 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:12:56 Slavíková Jana CHA8251 4129 C OK Chrastava
10:13:17 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
10:14:56 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:18 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
10:24:09 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:26:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:27:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
10:28:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
10:29:00 Drbohlavová Anna VLI8151 2032177 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
10:31:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:32:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 Raudenka Lenka 6KC8150 2134309 Neregistrovaný
10:34:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
10:35:00 Jana Vackova NNN7650 2011821 Neregistrovaní

D35C 4.00 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
10:53:00 Hladká Petra KOR7950 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:56:43 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
10:57:16 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
11:03:15 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
11:06:27 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:08:08 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C OK Jilemnice
11:11:02 Uhrová Zuzana VSP8050 232062 C USK Praha
11:11:29 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
11:11:55 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
11:12:01 Mikušová Ivana PTE8365 8831 C TJ Sokol Ptení
11:12:41 Zitková Radka LPU7958 682608 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:28 Placková Veronika MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
11:20:02 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
11:20:39 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
11:26:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
11:27:00 Hejduková Petra LBM8252 52035 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:28:00 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
11:30:00 Slámová Alena LCE8253 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:31:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha
11:33:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
11:34:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C KOB Děčín
11:35:00 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:36:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:37:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha
11:38:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:39:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:40:00 Verbin Asia 7RC9998 504727 ASA TA Israel

D40B 4.50 km, 150 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
10:48:37 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:03 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C OB Kašperské Hory
10:52:07 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
10:52:21 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:53:25 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
10:54:15 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
10:56:27 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
10:59:32 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
11:02:39 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:04:30 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
11:12:54 Rybová Jana 426333
11:18:38 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
11:20:41 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:20:43 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:23:43 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:26:00 Šustrová Jana ZBP7354 2800328 C OOB SK Zbraslav
11:27:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:28:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
11:29:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
11:30:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:31:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
11:32:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
11:34:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
11:35:00 Zýková Martina 3KX7750 887905 Špekouni
11:36:00 Kotecká Michaela 25L7850 9001060 Luxembourg Orienteering Club

D40C 3.90 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
10:15:55 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:23:46 Palasová Michaela AZL7474 49592 C SKOB ARIS Zlín
10:24:08 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:27:09 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
10:27:40 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:59 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:41:53 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
10:42:18 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:22 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
10:43:43 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:47:02 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:52:45 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C SK Žabovřesky Brno
10:52:47 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
10:54:38 Vávrová Erika 47S7750 9201324 TJ Rapid Bratislava
10:56:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Zámečníková Jitka 3VX7450 2103763 Zámečníci
10:58:00 Vondráčková Markéta DKP7856 8080825 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
11:00:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
11:02:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
11:03:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
11:04:00 Smékalová Jana UOL7850 2045207 C SOB Olomouc
11:05:00 Honsová Jitka ZBP7352 232261 C OOB SK Zbraslav
11:06:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
11:07:00 Šmídová Aneta 426322

D45B 4.20 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:31:22 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
09:34:21 Schwabová Kateřina TBM7371 7204507 C KOS TJ Tesla Brno
09:35:22 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
09:35:23 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
09:36:35 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:37:55 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
09:39:07 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
09:39:39 Klinkerová Jitka ROZ6450 7205037 C OK Roztoky
09:39:41 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
09:40:10 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
09:40:40 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
09:42:30 Vidmuchová Martina PLU7171 49883 C TJ SOKOL Plumlov
09:44:53 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
09:46:06 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
09:46:12 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
09:46:14 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
09:47:52 Nováková Marie OKP6953 51681 C SK OK 24 Praha
09:49:25 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
09:51:27 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
09:52:20 Aschacher Angelika 32A6950 9080469 HSV OL Wiener Neustadt
09:53:18 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
09:53:38 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
09:53:39 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
09:54:52 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C SK Radioklub Blansko
09:56:44 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
09:57:03 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:57:09 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
09:59:14 Benešová Marika 8AC7150 2103782 Klub dobré zprávy
10:00:07 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
10:01:29 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
10:05:56 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:07:14 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
10:07:37 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
10:11:00 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
10:12:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
10:15:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:16:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:17:00 Čermáková Gabriela KAM6752 232397 C OK Kamenice
10:18:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
10:19:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
10:20:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C OK Kamenice
10:21:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:22:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
10:23:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice

D45C 3.50 km, 125 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
10:32:08 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:37:53 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
10:38:15 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:43:39 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
10:44:16 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
11:05:36 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:06:06 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
11:07:40 Halamová Anna TAP7350 2800294 C KOB Tretra Praha
11:11:00 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
11:12:00 Svěchotová Hana MOV7150 9101678 C SKOB Ostrava
11:13:00 Třešňáková Blanka JIL7051 426380 C OK Jilemnice
11:14:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:15:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
11:17:00 Suchá Helena ABM6664 49673 C KOB ALFA Brno
11:18:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
11:19:00 Hajšmanová Gábina LPM7351 2070809 C OK Lokomotiva Plzeň
11:20:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:21:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:22:00 Kováčiková Lenka NNN68XX 420404 Neregistrovaní

D50B 3.80 km, 130 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:33:49 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
09:36:06 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
09:41:36 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:43:41 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
09:44:36 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
09:44:49 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
09:46:23 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:48:02 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:54:45 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
09:57:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
09:58:41 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
10:01:04 Štrajtová Zuzana UOL6452 52466 C SOB Olomouc
10:01:05 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
10:02:18 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
10:02:47 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:03:30 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:08:23 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
10:13:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
10:14:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:15:00 Dubnová Lenka LDC6651 232347 C KOB Děčín
10:16:00 Petrová Martina 6YC6850 232196 Neregistrovaní
10:17:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C SOB Olomouc

D50C 3.40 km, 120 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OOB Vamberk
09:50:50 Kulová Jana VAM6550 416317 C OOB Vamberk
09:55:50 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:14 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:26:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
10:27:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:28:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy

D55B 3.50 km, 125 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
11:06:10 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:10:15 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
11:17:54 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
11:18:51 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:25:02 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:25:33 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:06 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
11:31:19 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:34:08 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
11:35:31 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
11:41:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
11:42:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
11:43:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:44:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C OK Lokomotiva Plzeň
11:45:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:46:00 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D55C 2.70 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:21:34 Jašková Monika TBM6363 410324 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:24 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
10:34:45 Mikysková Hana SNA5651 7225 C TJ START Náchod
10:35:12 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:44:31 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
10:56:00 Rajnošková Marie BZR6051 301392 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:57:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C OOB TJ Sokol Křemže

D60 3.40 km, 120 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:16:14 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
10:19:46 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
10:27:21 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
10:33:24 Vávrová Beata 47S5651 682341 TJ Rapid Bratislava
10:35:21 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:43:50 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:18 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
10:57:00 Ponweiser Christine 32A5650 9560428 HSV OL Wiener Neustadt
10:58:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2059758 C SOB Olomouc

D65 2.70 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
09:37:30 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
09:37:48 Procházková Helena TBM5351 301247 C KOS TJ Tesla Brno
09:38:58 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:41:43 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:44:45 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko, z. s.
09:49:21 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
09:54:31 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
10:05:39 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:11:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:12:00 Bogdálková Věra LBM4858 426499 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:13:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:14:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
10:15:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka

D70 2.40 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:09:45 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD
10:10:45 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
10:27:28 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
10:41:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
10:42:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C SK Kotnov Tábor
10:43:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
10:44:00 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H10 2.50 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Ježek David RBK0801 2103681 C SK Radioklub Blansko
10:00:36 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
10:01:15 Hladký Radovan KOR0900 2087655 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:02:03 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:02:21 Hájek Štěpán TBM0804 2103778 C KOS TJ Tesla Brno
10:02:35 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
10:03:06 Denemarek Max TBM0800 7080127 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:09 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín
10:05:29 Prášil Adam SJI0901 52969 C OK Jihlava
10:06:44 Sviták Václav SJH0801 2096234 C SJH Jindřichův Hradec
10:11:54 Mikuš Matěj PTE0808 2102717 C TJ Sokol Ptení
10:12:57 Kovalčík Petr AOP0901 49430 C Orientační Běh Opava
10:14:27 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
10:17:21 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
10:23:21 Štěpánek Ondřej TBM0809 2094544 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:01 Dostál Jorik DLP0803 2111743 C OOB TJ Dukla Praha
10:26:09 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek
10:26:52 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
10:28:16 Chlubna Patrik PDY0802 2115744 C Běhej Poděbrady
10:29:45 Placek Tomas MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:38 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
10:39:58 Hřivňák Petr PLU0900 681869 C TJ SOKOL Plumlov
10:41:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
10:42:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
10:43:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
10:44:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
10:45:00 Držka Filip LPU0901 416258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:47:00 Pavlík Vojtěch PDY0801 2102708 C Běhej Poděbrady
10:48:00 Pekárek David TZL1000 2121129 C SKOB Zlín
10:49:00 Plecitý Matouš VSP0805 2127871 C USK Praha
10:50:00 Skřipský Tomáš LME0800 2056265 C SK Los Mělník
10:51:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H10N 2.10 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:41 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
10:47:34 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Minařík František VCB1103 2104594 C OB České Budějovice
10:51:57 Vaculovič Matěj DCE1000 2079491 C KOB Dobřichovice
10:52:55 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
10:54:23 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:47 Chmelář Filip JPV0900 52746 C Oddíl OS SK Prostějov
11:02:48 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:04:03 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
11:05:08 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
11:26:00 Frýdecký Tomáš BZP1000 766112 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:27:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C TJ Sokol Troja
11:28:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
11:29:00 Mička Timotej TJP1003 1 C TJ Sokol Troja
11:30:00 Mátl Jáchym KSU0909 2108888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Mátl Adam KSU1111 2108868 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H12B 2.70 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Štěpánek Jan TBM0607 2090860 B KOS TJ Tesla Brno
10:05:39 Srb Vladimír SJI0701 2059733 B OK Jihlava
10:05:49 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B OB SK Zvole
10:06:10 Ptáček Jonáš TBM0717 232730 B KOS TJ Tesla Brno
10:06:28 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:05 Schwab Filip TBM0710 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:07 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 B KOS TJ Tesla Brno
10:12:31 Třešňák Matěj JIL0701 2096128 B OK Jilemnice
10:15:14 Mudrák Daniel TBM0629 232377 B KOS TJ Tesla Brno
10:15:19 Votoček Michal JIL0601 425563 B OK Jilemnice
10:15:26 Blažek Cyril SJH0701 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:15:41 Pernička Václav TZL0602 7207028 B SKOB Zlín
10:16:02 Marek Filip ZBM0706 2092361 C SK Žabovřesky Brno
10:17:36 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
10:20:30 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:23:51 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
10:26:45 Mudrák Šimon LCE0601 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:14 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:28 Prášil Jakub SJI0702 2127589 C OK Jihlava
10:35:41 Jirků František SJI0600 52966 B OK Jihlava
10:37:47 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
10:41:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:42:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 Petit Rémi OPI0602 2088210 C Orientační sporty Písek
10:44:00 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:45:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
10:46:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
10:47:00 Vlach Antonín AOV0700 53825 C OOB TJ Baník Ostrava

H14B 4.00 km, 155 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
11:17:08 Beneš Jindřich KON0404 1418768 B KOB Konice
11:19:28 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
11:19:47 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
11:20:32 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:20:39 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 B OK Jihlava
11:22:50 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B SKOB Zlín
11:23:56 Novosad Pavel TZL0404 7209289 A SKOB Zlín
11:25:25 Marek Vojtěch ZBM0410 9201067 B SK Žabovřesky Brno
11:27:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 B OOB Spartak Adamov
11:29:06 Dundáček Karel SJH0401 420435 B SJH Jindřichův Hradec
11:29:24 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
11:30:17 Otruba František PLU0501 2051506 B TJ SOKOL Plumlov
11:31:26 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B SKOB Zlín
11:31:28 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
11:32:41 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
11:34:38 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
11:35:55 Ježek Filip RBK0405 2103684 B SK Radioklub Blansko
11:40:50 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 B SKOB Zlín
11:46:26 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:48:27 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
11:51:16 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
11:51:33 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
11:54:29 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 C OK Jilemnice
11:57:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
11:58:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Orienteering
11:59:00 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
12:00:00 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
12:01:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
12:02:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C SKOB Zlín
12:03:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:04:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 B OOB Třebíč
12:05:00 Langr Jakub KOR0401 2095937 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
12:06:00 Kužel Jan FSP0400 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 Pavlík Mojmír PDY0403 2115755 C Běhej Poděbrady
12:08:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H16B 5.30 km, 185 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:31:47 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
11:32:04 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
11:32:17 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:33:59 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
11:34:09 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
11:34:41 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
11:36:42 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
11:36:57 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
11:37:27 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
11:37:28 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
11:39:08 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
11:41:53 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
11:42:45 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C OK Jilemnice
11:43:30 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
11:47:50 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
11:48:38 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
11:51:23 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 B KOB ZPV Prostějov
11:51:52 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
11:52:37 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:52:52 Novák Jakub KRE0201 8660920 B OOB TJ Sokol Křemže
11:53:08 Šabata Radek SRK0202 2070826 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:54:04 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
11:57:27 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
11:59:12 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:01:25 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
12:06:34 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
12:09:01 Kopecký Jan PZR0202 2087700 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:11:00 Klíma Robert OTK0202 331534 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:12:00 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 2099490 B TJ Růžená
12:14:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C MLOK Mariánské Lázně
12:15:00 Hošťálek Ondřej ZPV0300 303923 C KOB ZPV Prostějov
12:16:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
12:17:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:18:00 Chovanec Václav TZL0201 218977 B SKOB Zlín

H18B 6.70 km, 245 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
10:32:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:32:49 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
10:33:21 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
10:35:28 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
10:36:34 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
10:36:48 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
10:42:48 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
10:43:54 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
10:47:07 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka
10:47:11 Hašek Jan VPM0001 8629758 A KOS Slavia Plzeň
10:49:38 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
10:50:44 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
10:55:01 Podmolík Jonáš TZL0001 7203464 B SKOB Zlín
10:56:11 Šafář Martin KSU0105 8662432 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:56:21 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:59:01 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
10:59:10 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
11:11:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:12:00 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B MLOK Mariánské Lázně
11:13:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
11:14:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 B SOB Olomouc
11:15:00 Zimmer Jan ZVO0001 897354 C OB SK Zvole
11:16:00 Brychta Jiří JHB0002 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:17:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
11:19:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 C OK Jihlava
11:20:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B SK Praga

H21E 8.40 km, 320 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Hájek Daniel ZBM8919 8644878 E SK Žabovřesky Brno
11:30:49 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
11:34:06 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
11:34:30 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
11:34:34 Chromý Adam TBM8841 896975 R KOS TJ Tesla Brno
11:35:21 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
11:36:23 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
11:37:36 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
11:37:59 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
11:39:42 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
11:40:17 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
11:42:31 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:42:43 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
11:43:24 Melecký Martin AOP9001 920663 C Orientační Běh Opava
11:43:25 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
11:44:35 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
11:44:38 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:45:19 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:45:59 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
11:46:17 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
11:46:27 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
11:46:34 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
11:46:57 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
11:47:25 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
11:47:26 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
11:47:35 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
11:48:08 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
11:48:43 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:21 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
11:50:15 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
11:50:23 Hruška Jakub ZBM9515 8660404 C SK Žabovřesky Brno
11:50:59 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:21 Hora Vojtěch PGP8301 1006283 C SK Praga
11:51:33 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C SK Praga
11:51:35 Šmelík Martin KAM9604 682340 C OK Kamenice
11:52:18 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:53:25 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
11:53:51 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:23 Čermák Jan LPU9301 8654903 R OK Lokomotiva Pardubice
11:56:22 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:56:52 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
11:57:13 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:57:31 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
11:58:41 Švirák Ondřej ZBM9103 8660443 R SK Žabovřesky Brno
11:59:20 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
12:00:52 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B SK Praga
12:02:04 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:02:55 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
12:04:41 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:11:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:13:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
12:15:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
12:16:00 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
12:17:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:18:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
12:19:00 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
12:21:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A SK Severka Šumperk
12:22:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
12:23:00 Rost Erik 28S8501 8644876 Malungs OK Skogsmardarna

H21A 7.30 km, 270 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
10:32:06 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:33:05 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice
10:33:37 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:35:22 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
10:36:09 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:36:43 Laciga Radek PGP8202 7003030 C SK Praga
10:38:04 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:38:17 Holas Štěpán SJC8702 8040808 C Sportcentrum Jičín
10:38:30 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
10:39:53 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
10:40:16 Malý Aleš JIL8702 1155115 C OK Jilemnice
10:40:39 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:42:11 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
10:43:24 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:43:42 Hikl Tomáš ZBM8100 9920011 C SK Žabovřesky Brno
10:43:59 Axmann Šimon DKP8700 49839 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:36 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
10:44:56 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:45:02 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:45:08 Jirka Michal ZBM8403 52430 C SK Žabovřesky Brno
10:45:56 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
10:46:51 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C VSK Mendelu Brno
10:47:16 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov
10:47:20 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:47:25 Fiala Jan BBM7205 515468 C BETA URSUS Orienteering
10:47:30 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
10:47:59 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:14 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
10:48:32 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:01 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
10:49:47 Justa Pavel PHK8701 7203469 C OK 99 Hradec Králové
10:49:56 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
10:50:09 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 R SK Žabovřesky Brno
10:50:21 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:22 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
10:50:32 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:36 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
10:52:19 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
10:52:24 Brabec Jaroslav ZBM8242 520540 C SK Žabovřesky Brno
10:53:52 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:15 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:16 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C Sportcentrum Jičín
10:55:57 Hošek Radim DOB8737 9998737 C KOB Dobruška
10:56:47 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C KOB Tretra Praha
11:01:17 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:19 Šrubař Michal ASU8606 2051488 C Magnus Orienteering
11:01:55 Stachoň Zdeněk SKM8014 7905090 C KOB Směr Kroměříž
11:03:50 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:58 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
11:09:01 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
11:09:10 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
11:09:41 Černý Martin TAP8902 887637 C KOB Tretra Praha
11:09:42 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
11:12:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
11:13:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
11:14:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
11:15:00 Kubina Matěj DKP9205 7202574 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
11:17:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
11:18:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 Lauerman Jan SJI7419 886813 C OK Jihlava
11:20:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
11:21:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C VSK Mendelu Brno
11:22:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno
11:23:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
11:24:00 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
11:26:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín
11:29:00 Stehlík Martin TBM8525 1985625 C KOS TJ Tesla Brno

H21B 6.40 km, 250 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
10:16:05 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
10:16:44 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
10:21:27 Gregor Martin CTB7701 2121756 C SK OB Chotěboř
10:22:16 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C TJ Sokol Ptení
10:22:50 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C OOB SK Zbraslav
10:23:25 Liščinský Zdeněk TBM8215 53282 C KOS TJ Tesla Brno
10:26:51 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
10:27:02 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 A OK Kamenice
10:27:34 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:39 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:08 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
10:31:15 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
10:31:19 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
10:31:35 Matyšek Radoslav PLU8007 52490 C TJ SOKOL Plumlov
10:31:51 Hanč Petr VRL8001 981811 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:10 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:36 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:36:19 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:36:19 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:36:22 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
10:37:18 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř
10:38:02 Trávníček Jan PLU7501 1012269 C TJ SOKOL Plumlov
10:38:21 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:02 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:39:29 Kašpar Michal TZL9308 886701 C SKOB Zlín
10:39:38 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
10:42:18 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:58 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:45:01 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:18 Paukert Lukáš KUO9801 980351 A KOB Ústí nad Orlicí
10:45:45 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
10:46:20 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
10:48:43 Štál Jan SJC9601 8016160 C Sportcentrum Jičín
10:49:14 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C SK Žabovřesky Brno
10:49:44 Vašíček Michal ABM8908 52469 C KOB ALFA Brno
10:50:48 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
10:51:30 Podmolík Josef TZL9701 7203466 C SKOB Zlín
10:51:59 Žák Jan LPU9802 2025379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C OB Říčany
10:57:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
10:58:00 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:59:00 Žanda Matěj CTB9201 53200 C SK OB Chotěboř
11:00:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
11:01:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
11:02:00 Lounek Jakub PDY8200 2060237 C Běhej Poděbrady
11:03:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
11:04:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:05:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
11:06:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:07:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 B OK Kamenice
11:08:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
11:09:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C SKOB Zlín
11:10:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
11:11:00 Šiška Petr TZL9801 2025335 A SKOB Zlín
11:12:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
11:13:00 Zelinka Jan LPU9405 207824 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
11:15:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C VSK Mendelu Brno
11:16:00 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C KOB Tretra Praha
11:17:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 B OK Jihlava
11:18:00 Kameník Jan KPY7900 2129232 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:19:00 Šedivý Ondřej KNC9103 52898 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:20:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C VSK Mendelu Brno
11:21:00 König Lukáš ZBM8001 8234321 C SK Žabovřesky Brno
11:22:00 Špicar Petr SJC8801 8158158 C Sportcentrum Jičín
11:23:00 Černý Michal PHK8005 9360 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
11:25:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C VSK Mendelu Brno
11:27:00 Stupal František JHB8603 52352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:28:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
11:29:00 Hrazdil Jiří ZBM8418 8660449 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
11:31:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava

H21C 5.50 km, 210 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hubáček Michal LCE9301 9201824 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:01:21 Vavrys Johan LCE9302 553457 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:02:34 Vozda Vojtěch KSU9043 515150 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:08:42 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
10:20:12 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
10:21:34 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
10:21:34 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A TJ TŽ Třinec
10:22:43 Kasal Vít ZBM7540 8008808 C SK Žabovřesky Brno
10:26:01 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:29:14 Fukátko Petr LPU8503 9317 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:42 Weisbauer Vojtěch LPU2203 9250 OK Lokomotiva Pardubice
10:30:44 Jurga Václav 46X8900 2800296 Krutě Kruté Krůty
10:31:56 Žáček Matěj RBK9802 2032123 C SK Radioklub Blansko
10:32:51 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
10:33:15 Skalický Johan KUO9901 920657 B KOB Ústí nad Orlicí
10:34:51 Kašpar Jakub ASU9747 8133133 C Magnus Orienteering
10:35:33 Tůma Martin 69X8200 7205004 HO Humanita
10:36:05 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
10:36:08 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:05 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C OOB SK Zbraslav
10:37:36 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C KOB Děčín
10:38:23 Pavelka Jan MBM8500 897372 C O-mikron
10:39:17 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
10:39:42 Hruška Ondřej OSN8935 52125 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:41:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:42:00 Sychra Marek 23C9300 2134350 TJ Papuchálci Brno
10:43:00 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C SK OB Chotěboř
10:45:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C KOB START Blansko, z. s.
10:46:00 Vrátný Ondřej 94Z8500 2117431 Alc Praha
10:47:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 Fojtů Petr 6YC8701 2011863 Neregistrovaní
10:49:00 Duben Jiří LDC8101 515463 C KOB Děčín
10:50:00 Lužnický Jiří 69X8500 7205016 HO Humanita
10:51:00 Sliva Jan SCP7300 2106749 C OK Sparta Praha
10:52:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 Hauptfleisch Filip SRK9401 301103 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:56:00 Melcher Ota PLU8001 2067968 C TJ SOKOL Plumlov
10:57:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:58:00 Beran Pavel TZL7920 52220 C SKOB Zlín
10:59:00 Vacek Vladimír KNC9300 52259 Sokol Kostelec n. Č. l.
11:00:00 Svízela Vojtěch LCE9101 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 Štěpán Marek OOL8900 7204996 C SK Haná orienteering
11:02:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
11:03:00 Veselý Martin LPU2202 9652405 OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:05:00 Šofr Ondřej LPU2204 9252 OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 Zoubek Petr ZBP7602 53587 C OOB SK Zbraslav
11:08:00 Pátek Richard ZBM7609 7700077 C SK Žabovřesky Brno
11:09:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
11:10:00 Karlík Jan 8CX8800 49667 Neregistrovaní - Karlík
11:11:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
11:12:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Kobilka Jan 6YC8800 2800338 Neregistrovaní
11:14:00 Ježek Martin 9379
11:15:00 Šesták Jakub RBK9001 682360 C SK Radioklub Blansko
11:16:00 Gedeon Dominik KSU9900 2067337 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:17:00 Jahn Petr SJC8400 8005159 C Sportcentrum Jičín

H35B 6.70 km, 245 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Plohn Markus 32A8200 8232328 HSV OL Wiener Neustadt
11:35:51 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:40:38 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:40:54 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:06 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
11:43:41 Hladký Viktor VAM8201 7003026 C OOB Vamberk
11:46:08 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:09 Hašek Jakub 5DX8000 53812 5dixi club
11:49:18 Mudrák Stanislav LCE6701 7210097 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:49:57 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
11:50:33 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
11:50:38 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:02 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C Magnus Orienteering
11:51:37 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
11:52:31 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:10 Kříž Libor LPU7804 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:23 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
12:01:19 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:05 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:45 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
12:11:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
12:12:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
12:13:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
12:15:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
12:16:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
12:17:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:18:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C KOB Kladno
12:19:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB START Blansko, z. s.
12:20:00 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C KOB Ústí nad Orlicí

H35C 5.30 km, 185 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vlach Jan JPV8237 210440 C Oddíl OS SK Prostějov
10:33:07 Vlach Oldřich AOV7700 53888 C OOB TJ Baník Ostrava
10:33:45 Choutka Jaroslav BZR8000 53664 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:37:05 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:37:42 Denemarek Ivo BBM7901 7790320 C BETA URSUS Orienteering
10:47:52 Duch Zdeněk LPU8306 9214 OK Lokomotiva Pardubice
10:59:17 Placek Petr MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
11:11:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
11:12:00 Žemlička Jan LPU8303 9283 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:14:00 Adam Aleš TRT8100 2112763 C KOS Třešť
11:15:00 Polách David 3MZ8000 2102686 Neregistrovani - Vlci
11:16:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:17:00 Pavlík Mojmír PDY8102 2115748 C Běhej Poděbrady
11:18:00 Šafek Jiří ZBM7606 8000013 C SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Poledna Miroslav RUZ8001 8654910 TJ Růžená
11:20:00 Ježowicz Roman 79X0001 2113390 Žižkovský tygři

H40B 6.20 km, 230 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
09:52:26 Bašus Petr SCP7400 7200592 C OK Sparta Praha
09:52:45 Vedra David TBM7402 436405 C KOS TJ Tesla Brno
09:55:07 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
09:58:32 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C SKOB Zlín
09:58:37 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:04 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
10:03:59 Kopecký David UOL7800 2044889 C SOB Olomouc
10:06:07 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
10:06:32 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
10:06:45 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:42 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:09:04 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
10:09:36 Pernička Petr TZL7336 7207038 C SKOB Zlín
10:09:47 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:11:21 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C OOB TJ Dukla Praha
10:12:15 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
10:12:39 Böhm Martin 17A7600 8014014 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:22:30 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:23:56 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:02 Žáček Zbyněk RBK7101 2032122 C SK Radioklub Blansko
10:26:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Ježek Petr RBK7201 7300188 C SK Radioklub Blansko
10:28:00 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:29:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:31:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
10:32:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
10:33:00 Horák Martin LDC7100 440493 C KOB Děčín
10:34:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
10:35:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Bergl Tomáš TJP7801 7202860 C TJ Sokol Troja
10:37:00 Mička Aleš TJP7300 2800365 C TJ Sokol Troja
10:38:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:39:00 Bžatek Miroslav 18C7000 2032125 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
10:40:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:41:00 Nečas David TBM7611 682073 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:43:00 Beneš Petr 8AC6700 301113 Klub dobré zprávy
10:44:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
10:45:00 Novák Peter DLP7800 2134257 C OOB TJ Dukla Praha
10:46:00 Fink Bernhard 17A7601 8101808 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:47:00 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
10:48:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
10:49:00 Šístek Daniel SCP7507 1406141 C OK Sparta Praha
10:50:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
10:51:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
10:52:00 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C KOS TJ Tesla Brno

H40C 5.10 km, 165 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
09:46:01 Verbin Oded 7RC9999 9200281 ASA TA Israel
09:52:37 Trhlík Tomáš PLU7407 7412075 C TJ SOKOL Plumlov
10:00:19 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:03:25 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
10:06:29 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:14 Vintr Radek TZL7701 52222 C SKOB Zlín
10:16:30 Vaculovič Radim DCE7501 2058524 C KOB Dobřichovice
10:18:19 Dušek Vladimír TBM7400 2083369 C KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
10:27:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
10:28:00 Good Martin SBR7800 2091593 C SKOB Bruntál
10:29:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:32:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:34:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:35:00 Puš Roman STH7501 2032180 C SK Studenec

H45B 5.70 km, 230 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Stockmayer Michael 32A6801 8220668 HSV OL Wiener Neustadt
09:33:52 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
09:37:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
09:37:52 Lebeda Dušan SPC7312 51596 C SPORTICUS team
09:41:58 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
09:42:06 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
09:42:27 Mudrák Pavel TBM6900 52680 C KOS TJ Tesla Brno
09:42:33 Klaška Jan 3HZ6900 301602 Cibulák
09:42:49 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
09:43:16 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C OK Dobříš
09:45:10 Kheil Radim PBM7301 2131192 C TJ Spartak 1. Brněnská
09:45:42 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
09:46:34 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
09:50:17 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
09:51:40 Drbal Jan PGP7101 52225 C SK Praga
09:54:17 Klaška Pavel DKP6500 53550 C Oddíl OB Kotlářka
09:56:10 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
09:58:11 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
09:59:08 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
10:01:37 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
10:01:38 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:03:37 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:04:06 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
10:06:22 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
10:06:56 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
10:08:54 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:12:00 Auermüller Vít 65X0001 2088711 Laněk
10:13:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 Kubičko Petr SJH6901 442852 C SJH Jindřichův Hradec
10:15:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:16:00 Zýka Vít 3KX7200 887921 Špekouni
10:17:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:18:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:20:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
10:21:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:22:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
10:23:00 Zámečník Pavel 3VX7200 2801012 Zámečníci
10:24:00 Mička Marek 5RX7001 2061843 NNN
10:25:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
10:26:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
10:27:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:28:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
10:29:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Hošťálek Dan KRN6808 2106880 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:32:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:33:00 Mikan Petr 51871

H45C 4.60 km, 145 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:04:16 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:19 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
11:09:55 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:10:09 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C OOB SK Zbraslav
11:17:36 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C OB SK Zvole
11:18:17 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
11:21:57 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:28:05 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:31:31 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
11:41:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:43:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
11:44:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš

H50B 5.10 km, 165 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
11:21:13 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
11:21:25 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:23:11 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:25:36 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
11:25:50 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
11:26:58 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:27:39 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
11:30:45 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
11:31:01 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
11:33:48 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
11:35:33 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:37:14 Havel Leoš VRL6401 2800022 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:41:13 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
11:44:10 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov
11:44:18 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
11:52:13 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:53:11 Černík Zdeněk OSN6025 8621390 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:54:07 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:18 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
11:57:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:58:00 Černík Milan KVS6501 2021855 C SKOB Kobra Vsetín
11:59:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:00:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
12:01:00 Mika Ladislav TBM6801 301281 C KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C OK Kamenice
12:03:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
12:04:00 Farský Ivo NNN6412 9004 Neregistrovaní
12:05:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
12:06:00 Mátl Pavel KSU6844 515459 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:07:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja

H50C 4.20 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
11:17:45 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:19:30 Nadera Dariusz 75P9997 2011849 CX80 Polska
11:21:31 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:56:00 Votava Petr KNC6602 52894 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:57:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
11:58:00 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
12:00:00 Pelikán Daniel PLU6800 352344 C TJ SOKOL Plumlov
12:01:00 Holík Miroslav NNN67XX 420401 Neregistrovaní
12:02:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
12:03:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
12:04:00 Sehnal Tomáš PDY6700 2088723 C Běhej Poděbrady
12:05:00 Himmel Petr OKP6500 303918 C SK OK 24 Praha

H55B 4.60 km, 145 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
09:31:28 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
09:36:08 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:43 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
09:43:48 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:48:25 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
09:50:38 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
09:51:09 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
09:51:21 Köck Erwin 32A6100 8196153 HSV OL Wiener Neustadt
09:52:42 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:03 Hubáček Jaroslav LCE6311 889303 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:02 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:06:36 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:12:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:13:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
10:14:00 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
10:15:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
10:16:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:17:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:18:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko, z. s.
10:21:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
10:22:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko, z. s.
10:23:00 Voburka Zdeněk ZBP6100 49860 OOB SK Zbraslav
10:24:00 Šomvársky Ján NNN5500 232173 Neregistrovaní
10:25:00 Metlička Tomáš ZBP6200 1416369 OOB SK Zbraslav
10:26:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
10:27:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:28:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Kodeda Oldřich KCK5901 52372 KOB Český Krumlov
10:31:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

H55C 3.90 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Rajnošek Zdeněk BZR6301 52963 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:34:36 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
11:45:01 Havlík Milan SJH6201 231209 C SJH Jindřichův Hradec
11:48:33 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:56:00 Bušík Milan KTA6301 2025202 C SK Kotnov Tábor
11:57:00 Panáček Jaroslav SJI6100 111 C OK Jihlava

H60B 4.20 km, 150 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:18:26 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
10:21:26 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:23:07 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:41 Kaška Rudolf CHA5500 2095972 C OK Chrastava
10:25:48 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:26:13 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:27:57 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
10:28:15 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
10:32:51 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:25 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:33:37 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
10:40:57 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko, z. s.
10:56:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 SKOB Zlín
10:57:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
10:58:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:59:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H60C 3.70 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
09:38:46 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
09:51:33 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:02:17 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
10:07:10 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
10:11:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
10:12:00 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
10:13:00 Duben Jiří LDC5601 8339 C KOB Děčín
10:14:00 Novák Miroslav 3AC5500 8007006 NER - Novakovi
10:15:00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:16:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice

H65 3.70 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov
10:17:42 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:18:36 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
10:20:13 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:22:55 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
10:25:41 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
10:26:15 Ponweiser Franz 32A5100 510814 HSV OL Wiener Neustadt
10:26:24 Schweifer Erwin 32A5200 8009007 HSV OL Wiener Neustadt
10:28:39 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
10:30:04 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:30:14 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:51 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
10:34:32 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:36:42 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:46:53 Korbély Tibor 15H5000 2088249 HER Herkules SE Balatonalmádi
10:46:58 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:51:33 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:51:36 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
10:56:00 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:57:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
10:58:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
11:00:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C OOB Spartak Adamov
11:01:00 Procházka Jiří ADA4912 2073678 OOB Spartak Adamov

H70 3.40 km, 125 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:48 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:32:41 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
10:37:50 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:38:46 Böhm Eduard 17A4800 1480913 ASKÖ Salzburg/Henndorf
10:42:23 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:45 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
11:00:07 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:28 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
11:06:40 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
11:09:49 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
11:11:00 Dvořák Jaromír TUV4600 51274 C SOK TJ Turnov
11:12:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C Slovan Praha
11:13:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
11:14:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SKOB Horní Benešov
11:15:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
11:16:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
11:17:00 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice

H75 2.70 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:06:11 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
11:17:45 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
11:24:46 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
11:39:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
11:42:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
11:44:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
11:45:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H85 2.40 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vykysalý František PHK3002 9455 C OK 99 Hradec Králové

HDR 2.10 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Mička Samuel 5RX0901 2133021 NNN
09:30:00 Brožíková Barbora 416057
09:30:00 Brožíková Johanka 426303
09:30:00 Gottstein Matouš 2124769
09:30:00 Hora Damián 51659
09:30:00 Granátová Markéta TBM1053 320136 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Good Marie SBR1250 2011865 SKOB Bruntál
09:30:00 Vlachová Hana AOV1151 53814 C OOB TJ Baník Ostrava
09:30:00 Zdobinská Agáta 53444
09:30:00 Tomeš Maxmilián 2102072
09:30:00 Pavlíček Jakub 53628
09:30:00 Kolaja Bedřich 1398538
09:30:00 Hála Jan 2011802
09:30:00 Smejkalová Nela 436948
09:30:00 Zvěřina Radim 7202878
09:30:00 Sedláček Matěj 53833
09:30:00 Janáčková Valerie 2011834
09:30:00 Chloupková Kristýna 53312
09:30:00 Pavlíčková Adéla 2102679
09:30:00 Khelová Bára SCP1350 7953 C OK Sparta Praha
09:30:00 Filip Tomáš SRB1101 2011895
09:30:00 Tesařová Frida 2127559
09:30:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Fučíková Ema 720921
09:30:00 Nová Eliška Anna 9000007
09:30:00 Hulec Karel 2073726
09:30:00 Růžička Hubert 2011815
09:30:00 Y Erik 0
09:30:00 Kaldy Alice 52005
09:30:00 Hofhanzlová Madla 2011802
09:30:00 Navrátilová Marie KYL0950 2102706 C SK SP Kylešovice
09:30:00 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Matějů Josef VLI1300 7927 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 230663 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Palas Tomáš SJC1501 52330 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Pelikán David PLU1010 207822 C TJ SOKOL Plumlov
09:30:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
09:30:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TJ Sokol Troja
09:30:00 Brabec Lukáš 3AC1400 52054 NER - Novakovi
09:30:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Hübner Václav CTB1102 2118463 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Staroštík Jakub UOL1000 2115725 C SOB Olomouc
09:30:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
09:30:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
09:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C OOB Třebíč
09:30:00 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:30:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
09:30:00 Staroštíková Eliška UOL1350 2115747 C SOB Olomouc
09:30:00 Zapletalová Emma 6EC1750 890118 EmmAn
09:30:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Duben Jan LDC1600 416132 C KOB Děčín
09:30:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SJH Jindřichův Hradec
09:30:00 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Švarc Kryštof ZBP0900 336768 OOB SK Zbraslav
09:30:00 Vokoun Antonín 6EC1700 52529 EmmAn
09:30:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Žemličková Viktorie LPU1451 9266 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
09:30:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
09:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Gregor Marek CTB0901 887165 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Šabatka Filip LPU2201 9323 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
09:30:00 Hejduková Laura LBM1251 52044 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C SKOB Zlín
09:30:00 Mudrák Matouš LCE0901 331690 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Hulec František KSH1101 2073725 OB Kašperské Hory
09:30:00 Hašek Matěj 5DX1600 51306 5dixi club
09:30:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
09:30:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
09:30:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
09:30:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Placek Nikolas MLA1200 416174 C MLOK Mariánské Lázně
09:30:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
09:30:00 Kollárovits Matěj AOP1101 51198 C Orientační Běh Opava
09:30:00 Kollárovitsová Julie AOP0951 51199 C Orientační Běh Opava
09:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
09:30:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Prošek Filip SJI1401 51774 C OK Jihlava
09:30:00 Krč Tobias 1VD0900 8211209 SG Zittau Süd
09:30:00 Němcová Rozárie TEP1450 7210118 C Tempo Praha
09:30:00 Kubešová Klára RUZ1251 8654884 C TJ Růžená
09:30:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
09:30:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
09:30:00 Švihovský Daniel SJC1101 7770109 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Švihovský Matyáš SJC1001 7654324 Sportcentrum Jičín
09:30:00 Zakouřil František TUV1201 51238 C SOK TJ Turnov
09:30:00 Zýka Prokop 3KX1100 7209803 Špekouni
09:30:00 Brychtová Lucie JHB1352 2106744 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:30:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
09:30:00 Macka Sebastián LCE1112 52677 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:30:00 Skřipský Vojtěch LME1001 2056272 C SK Los Mělník
09:30:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Čechovská Tereza NNN9993 515481 Neregistrovaní

P1 2.70 km, 85 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Ciriani Matilde 9988866
09:30:00 Šimerka Jakub 682658
09:30:00 Stoyanova Siya NNN9999 416048 Neregistrovaní
09:30:00 Hála Tomáš 2011881
09:30:00 Švarcová Natálie ZBP7951 232881 OOB SK Zbraslav
09:30:00 Von Seno Princezna 51999
09:30:00 Mikšíková Kateřina PTE7375 2102684 C TJ Sokol Ptení
09:30:00 Gregorová Lenka 232867
09:30:00 Čivrná Karolína 8656604
09:30:00 Háněl Aleš ZBP7400 2801023 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Matiáš Aleš ZBP 2115714 OOB SK Zbraslav
09:30:00 Meisnerová Martina 9200991
09:30:00 Sidlová Iva 7209281
09:30:00 Králová Irena 53554
09:30:00 Beneš Miroslav KON6917 2125323 C KOB Konice
09:30:00 Králová Věra OTK7151 331069 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Král Martin OTK0100 2067303 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:30:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
09:30:00 Hanuš Jaroslav HOB0001 436928 C SKOB Horní Benešov
09:30:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
09:30:00 Skripniková Petra FSP8686 53159 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 Rohlík Zbyněk KVS0301 7864 C SKOB Kobra Vsetín
09:30:00 Rohlík Jan KVS9801 53672 SKOB Kobra Vsetín
09:30:00 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Bžatková Romana 18C7150 247332 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou
09:30:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
09:30:00 Ondrejková Daniela VBM8255 53222 VSK Mendelu Brno
09:30:00 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 VSK Mendelu Brno
09:30:00 Zimmer Jiří ZVO6601 428232 C OB SK Zvole
09:30:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Hrůza Vladimír 44C6000 2117402 Neregistrovaní
09:30:00 Nedoma David PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
09:30:00 Vlková Soňa LDC6251 232349 C KOB Děčín
09:30:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:30:00 Pavlíková Gábina PDY7150 2102693 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Poláková Jolana VTA6851 897379 C SC vebr-sport
09:30:00 Beránková Šárka ZBM7356 2111752 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Havelka Pepča SJC1000 8400025 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 Čivrná Karolína VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:30:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
09:30:00 Czasch Petr SBR8500 2011869 SKOB Bruntál
09:30:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
09:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
09:30:00 Holíková Zdeňka NNN9998 224869 Neregistrovaní
09:30:00 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
09:30:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 OK Dobříš
09:30:00 Štěpánová Petra OOL8950 7207354 C SK Haná orienteering
09:30:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
09:30:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:30:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 C KOS TJ Tesla Brno
09:30:00 Sitař Václav PZR9202 2121887 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:30:00 Brychtová Valerie JHB0451 2106745 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:30:00 Kameníková Petra KPY8050 2091542 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:30:00 Štěpánová Michaela NNN9997 2095956 Neregistrovaní
09:30:00 Grabmüllerová Natalie 81Z9600 232266 3A
09:30:00 Tóth Ivett 25H7850 339871 Tabáni Spartacus
09:30:00 Nadera Agata 75P9999 8645189 CX80 Polska
09:30:00 Nadera Katarzyna 75P9998 1422867 CX80 Polska
09:30:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
09:30:00 Humlíček Tomáš SBK0101 1218410 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Rost Hanna NNN8859 8631580 Neregistrovaní
09:30:00 Hančík Roman NNN6200 8922 Neregistrovaní
09:30:00 Marešová Anežka NNN9990 2102675 Neregistrovaní
09:30:00 Podpierová Klára NNN9991 2102688 Neregistrovaní
09:30:00 Štěpánová Jarmila NNN9996 2011897 Neregistrovaní
09:30:00 Haider Anna 25A9998 8630860 MTBO Youth Team Austria
09:30:00 Hančíková Hana NNN6251 850530 Neregistrovaní

P2 4.60 km, 160 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Chmelář Pavel 37C0300 2080978 Bez registrace
09:30:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
09:30:00 Juríček Jakub 2JS9500 53837 Dezorientovaní
09:30:00 Procnerová Eva BFM7551 426342 SKOB Frýdek - Místek
09:30:00 Dubrovský Lukáš SHK8400 2032109 C OK Slavia Hradec Králové
09:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
09:30:00 Typltová Hana OOL8750 7207357 C SK Haná orienteering
09:30:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
09:30:00 Fukátková Anna LPU2252 253155 OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:30:00 Pluške Zbyněk 7NC8600 8763 Fr.En.Ethic
09:30:00 Pulec Matěj VBM0001 515088 VSK Mendelu Brno
09:30:00 Hones Sepp 25A9999 8116117 MTBO Youth Team Austria
09:30:00 Humlíček Aleš ZBM7539 609906 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Valenta Jan ROZ6600 2129252 OK Roztoky
09:30:00 Drahorád Ctirad NNN9994 0 Neregistrovaní
09:30:00 Bouček Jakub OCB9501 51433 C OC České Budějovice
09:30:00 Humlíčková Kateřina ZBM7664 1011011 C SK Žabovřesky Brno
09:30:00 Jiráček Josef NNN9995 7851220 Neregistrovaní
09:30:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 Dudek Jan PDY7209 52313 Běhej Poděbrady
09:30:00 Brožíková Martina 51113
09:30:00 Jánská Radka TTR93 2125373 OOB Třebíč
09:30:00 Matoušek Jiří 51992
09:30:00 Bohuš Peter 416806
09:30:00 Mrázová Pavla AOP9350 515447 C Orientační Běh Opava
09:30:00 Zatloukalová Lenka JPV8577 995824 C Oddíl OS SK Prostějov
09:30:00 Holečková Žaneta 416197
09:30:00 Nesládek Tomáš 6NC0004 2102712 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Nesládek Petr 6NC0005 2102692 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Retek David 6NC0001 2102718 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Zelenka Martin 3IX8300 2011836 Zelenkovi
09:30:00 Zoubek Michal ZBP0100 53586 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Palaščak Jan 9913
09:30:00 Palupčíková Nikola 2058521
09:30:00 Onderková Martina 2011841
09:30:00 Liolias Adam 2011880
09:30:00 Kaldy Eva 52060
09:30:00 Vlachová Dita 410731
09:30:00 Jílková Radka ZBP7751 2113048 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
09:30:00 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi
09:30:00 Zapletalová Radka 6EC8450 888640 EmmAn
09:30:00 Vokoun Petr 6EC0300 515462 EmmAn
09:30:00 Vokoun Hájková Kamila 6EC8750 515151 EmmAn
09:30:00 Hájková Lenka 6EC6250 232260 EmmAn
09:30:00 Vokoun Ondřej 6EC8600 911220 EmmAn
09:30:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
09:30:00 Benešová Zuzana 69X8350 2106732 HO Humanita
09:30:00 Bímanová Eliška 6NC0002 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Bímanová Aneta 6NC0006 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Bouček Lukáš 6NC0007 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Černá Veronika 6NC0008 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Mračková Lucie 6NC0009 0 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Holata Radek TAP8100 0 C KOB Tretra Praha
09:30:00 Kadlecová Daniela LDC9251 416134 C KOB Děčín
09:30:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C OOB TJ Turnov
09:30:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko, z. s.
09:30:00 Retková Klára 6NC0003 2102711 Olfin Car Ski team Trutnov
09:30:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C TJ TŽ Třinec
09:30:00 Kovářová Tereza TRI9756 8667 C TJ TŽ Třinec
09:30:00 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C TJ TŽ Třinec
09:30:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
09:30:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
09:30:00 Korberová Lenka JHB8452 2106746 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod